-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te5000/10000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (5000/10000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyPént. Jún. 19, 2009 9:01 pm

Gondoltam megismétlem a múltkori remekül sikerült estémet a Görbe kocsmában. El is indultam Karakura felé.
Urahara boltjától nem messze azonban valami fura előérzetem támadt.
~Na ne szopassanak.. Mi van itt? -indultam meg valamerre, hiszen tudtam, a megérzéseim sose csalnak.
Az egyik szűk kis utcában láttam meg egy arrancart. Persze felment bennem a pumpa, mert akkor kell ennek is jönni, mikor abszolút nincs ehhez se kedvem, se időm. Mégis a kötelesség az kötelesség.
~Most menjek neki? A francnak van kedve balhézni ma este.. -bosszankodtam, majd közelebb indultam.
Már ekkor ő is észre vett, felém fordult, és a vörös haja szinte kiverte a szemem, ahogy átsütött rajta a délutáni napsugár.

-Egy shinigami... -vigyorgott, és ő is felém indult.
-És egy arrancar... -mondtam hidegen.- Mit keresel itt? -fogtam meg Hebi markolatát, miközben farkasszemet nézünk.
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te13000/15000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (13000/15000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyPént. Jún. 19, 2009 10:14 pm

Kimentem körbenézni Karakura városban, mert a Las Nochesi herce - hurcák nem igazán kötöttek le és az ottani látványosság kimerül a Kopár sivatagon és a bennük elő-elő bújó kvarc fák csucsain. Egy kisebb szűk utcán találtam magam. *Kicsit elkalandoztam és a nap is lebukóban van már ideje hazamenni. * - gondoltam miközben a napot nézzem önfeledten. Egyszer csak nagyobb Reitsu-t éreztem a szűk utca végénél hátranéztem és a látvány megdöbbentett. * Nagyon elbambulhattam, hogy nem vettem észre , hogy egy Shinigami van a közelemben. * - Gondoltam miközben odafordultam hozzá. Alakja átlagos volt, haja Lilásan tündöklött a napfényben, pár testékszer megcsillant a napsütésben. Meredten bámultam rá , viselkedése alapján nem áll szánkéban harcolni és ritka alkalmak egyike, hogy nekem se sok humorom van hozzá. Elindult felém mozgása kissé bosszús volt. Nem tudom mi történt velem de egyszerre csak megjött a kedvem egy lágy kard lengetéshez. Kisebb mosolyt engedtem el majd kérdezném, hogy Shinigami- e de valahogy a hangszínem és a mondani valóm nem úgy jött le mint akartam: - Egy Shinigami... - pusztán ennyi csúszott ki az ajkaim közül. Ő hasonlóképpen válaszolt igaz kissé ridegebb volt a hangja:
- Egy Arrancar. Mit Keresel itt ? - Válaszolta a nem éppen illendőn elkezdett kis szó részletemre majd Zanpaktouja után nyúlt.
- Semmi különöset...mit kereshetne egy Arrancar Karakura város szűk eldugott utcáiban? Néztem a naplementetét. - Válaszoltam neki kicsit flegmán és követve a példáját Kardomhoz nyúltam.
- És Ön mit keres ere felé ilyen időszakban? - Kérdeztem rá, mert udvariatlanság lett volna ha kérdését nem viszonozom. Eközben szemeink folyton egymást figyelték. Egy macska ugrott át, előttünk az egyik szemetes kuka teteje alól.
- Nha most mihez kezdjünk ? - kérdeztem rá , hogy a kisebb csendhullámot félbe szakítsam. * Fel kell készülnöm egy esetleges védekezésre, furcsák a szemei* - Gondoltam miközben mereven álltam a Shinigami előtt.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te5000/10000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (5000/10000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyVas. Jún. 21, 2009 7:39 am

Nem akartam felelni a kérdésére. Mi köze ahhoz, hogy én mit csinálok ott? Nem fogom az orrára kötni, hogy kocsmázni megyek. Szinte szikrázott a feszültség a levegőben, síri csend volt. Csak egy macsek ugrált jobbra-balra.
-Na most mihez kezdjünk? -jött a költői kérdés.
Mind a ketten tudtuk, hogy harc lesz, csak az volt a kérdéses, ki lép hamarabb. Mind a kettőnk keze a saját zanpakutóján pihent, szinte érződött a harc előszele.
-Szerinted? Nem trécselni fogunk, meg babaruhát kötögetni. -húztam ki Hebi-t és magam elé emeltem.- Na mi van? Legyökereztél két naplemente közt? -próbáltam meg kicsit felborsolni, hogy olyan támadást kezdeményezzen, amit nem gondolt át.
~Remélem nem kell itt ülnöm egész este. Vár a söröm, meg Kei is. Megígértem neki, hogy ma megint elmegyek inni vele. Na gyerünk már, vagy én kezdjek? -indultam meg felé, de lassan, nehogy váratlan támadás érjen.
Hebit szorosan fogtam a kezemben egészen addig, amíg pár lépésre nem értem hozzá. Elvigyorodtam, felemeltem a kardom, és támadtam. Fémes csikorgással ütköztek össze a zanpakutók, és heves harc vette kezdetét.
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te13000/15000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (13000/15000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyVas. Jún. 21, 2009 7:33 pm

A kis utcában beszűrődő vörös színű napfény megvilágított minket s az amúgy is vörös hajamat csak még jobban "feltüzelte". A Shinigami csak állt velem szemben és szerintem próbált felhergelni.
- Szerinted? Nem trécselni fogunk, meg babaruhát kötögetni. Na mi van? Legyökereztél két naplemente közt? - hablatyolta miközben az eddig katanáján pihenő kezével kihúzta azt s feszesen fogta.
- Babaruhát kötni nem fogok két dolog miatt....nem tudok kötni s senkinek nincs szüksége rá a közeli ismerőseim közül. A Naplementés dologhoz annyit, hogy ha te is ilyen sűrűn látnál naplementetét akkor te is legyökereznél...de ahogy elnézlek téged abszolút hidegen hagy a látvány. - feleltem az utoljára feltett kérdésére. Ekkora már elkezdett felém tyúk lépésben közelíteni. ~ nha csak ő húzta fel magát - s én is előhúztam a kardomat. eközben ő egyre közelebb ért. Az utcát szemmel láthatóan senki nem használta és takarította vagy csak nagyon ritkán mivel ahogy közeledett felém az ellenfelem léptei nyomán a por szétterült. Egy gyors sanda sandítás közepette láttam, hogy a Shinigami arcára baljós mosoly ül s hirtelen felszegezi a kardját. A támadást sikerült elhárítanom kisebb gond nélkül. A Kardok fémes csikorgása rázta fel a környéket. ~ Jól vív...érdekes lesz ez is. - majd néhány kardcsapás között hozzá szóltam.
- Kicsit hirtelen haragú vagy Shinigami - san nem gondolod? - s kardok csikorgása szakított félbe majd folytattam. - A nevedet elárulnád ha már így este felé felkérsz egy táncra.. - ujabb támadás, de most a bal kezemen lévő csuklóvédőmmel védtem s a jobb kezemben fogott kardommal egy alulról felfelé irányuló csapással folytattam ami Bal lábától az egész testén keresztül a jobb válláig volt irányítva. ~ remélem összejön valamennyire, hogy egy kicsi távolság tartást tudjak kicsikarni.- gondoltam miközben a katanám a Shinigami felé száguldozik. A kis utcában a lerakódott koszok repkedtek s ha kívülálló látná azt hihetné egy természeti csapás készülődik.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te5000/10000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (5000/10000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyKedd Jún. 23, 2009 5:09 am

~Ha tudnád, mennyire tévedsz. Semmit sem tudsz rólam, és nem hagyom, hogy bármit is eláruljak a nevemen kívül. Ez nem az érzelmek csatája, hanem a kardoké és az ügyességé!
-Nagyon viccesnek hiszed magad, igaz?
-sziszegtem a fogaim közt.- Lehet, te vonzónak találsz engem, de én téged abszolút nem. Úgyhogy ha nem haragszol, nem táncolok veled! Inkább harcolok! -támadtam újra, amit kivédett.
Éreztem, hogy valamire készül, és hála a Napnak, ami megcsillant a pengén egy gyors shunpoval hátrább ugrottam, mielőtt fasírtot csinált volna belőlem.
-Mondták már, hogy javíthatnál a modorodon? Elég ellenszenves vagy.. Ja, csak mert én nem vagyok ekkora bunkó.. A nevem Warau Amejisuto, a 2. osztag 5. tisztje vagyok. -vigyorogtam.
Ismét rohamra készültem. Lábam alatt felverődött a homok, meg a szemét, de hát ez érdekelt most a legkevésbé. Meg akartam őt ölni, vagy legalábbis sebezni. Gyors shunpoval ugrottam neki, és már majdnem sikerült megvágnom őt. Visszalökött, így pár méterre tőle repülve értem földet, persze talpra estem.
-Ha már itt tartunk, te is igazán elárulhatnád, ki a fene vagy! -néztem vele farkasszemet.
Természetesen nem lepődtem meg azon, hogy arrancar, ezt még egy kezdő senkiházi shinigami is simán kiszúrta volna. Ismét elvigyorodtam, és intettem.
-Eddig csak én dolgoztam, itt az ideje, hogy te is csinálj valamit! -védekezőm állást vettem fel, és vártam, mit lép ez a pojáca.
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te13000/15000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (13000/15000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyKedd Jún. 23, 2009 6:13 am

A Harc közben sikerült valamire való távolságot kicsikarjak tőle. A közelharcnak köszönhetően a nagyjából sikerült kiismernem ellenfelem harcmodorát. Közben próbált idegesíteni idétlen beszólásaival, de túlságosan is koncentráltam a harcmodora kifigyelésére mintsem válaszoljak neki. Amint hátrébb ugrott a maga nyers modorán ismét megszólalt:
- Ha már itt tartunk, te is igazán elárulhatnád, ki a fene vagy! Eddig csak én dolgoztam, itt az ideje, hogy te is csinálj valamit!
Mivel egy kis szusszanáshoz jutottam, megragadtam az alkalmat és válaszoltam neki, közben azon agyaltam, hogyan tudnám megtámadni ami jól is sülne el.
- Enged meg, hogy most válaszoljak a kérdéseidre és reagáljak kijelentéseidre. - Kezeimet magam mellé engedtem - Először is a modorom olyan amilyen, ezen nem fogok változtatni egy magadfajta miatt, mellesleg ha jól emlékszem a harcot te kezdted nem én így a bunkó kifejezés amit rám használtál nem egészen helytálló - emeltem fel jobb kezemet magam elé amiben a Katanámat is fogtam és kinyitottam egyik ujjamat az okok számolásának mutatása érdekében - másodszor - nyitottam ki második ujjamat - Ki kell ábrándítsalak a másik "nem"-hez húzódok, bár az igazat megvallva ha nem mondod a neved nem tudtam volna eldönteni te hova melyiket képviseled... Lila haj,csupa testékszer és ha jól láttam van tetoválásod is megbocsáss ha összekevertelek egy nővel... - Gúnyos vigyor az arcomon - továbbá - nyitom ki következő ujjamat - Azt mondtad nem lennék az eseted mégis meredtem próbálsz szemkontaktust teremteni velem. Akkor hogy is van ez? - tekintetemmel szemmel tartottam az előttem védekező állásban álló Shinigami-t közben felemelem a másik kezemet majd azon kinyitom következő ujjamat közben egy kevés szellemi energiát gyűjtök bele és folytatom - ujabb példa arra, hogy én vagyok a bunkó, hogy megkérdeztem a nevedet és a te nem igazán megfelelő hangnemben kíváncsiskodtál az enyém megtudása érdekében. De mivel bunkó vagyok megmondom - nagyobb mosolyt eresztettem meg felé - a nevem Akki Enzeru Núméros 90 és üdvözöllek Warau Amejisuto valamint, hogy csak te dolgoztál volna nem teljesen igaz...majd meglátod, de legyen ha már lehetőséget adtál nekem egy támadásra. - Fejeztem be majd bal kezemet leengedve, jobb kezemen az eddigi kinyitott ujjaimat becsuktam s erősebben megmarkoltam a Katanámat majd lassan felé indultam.
~ Az arcán megjelenő vörösesség azt jelenti kicsit felhúzta magát...de legalább ezt előnyömre is kovácsolhatom.
Amikor pár lépésre értem hozzá hirtelen neki rontottam. A Kardok csikorgó hangja és a csapások által keltett légörvény a szemétben bújó papír fecniket fel-fel kapta. A nap még pompázott s helyzetem lehetővé tett egy kisebb csalafintaságot.
- Mivel az imént a napot használtad bátorkodom én is ugyan ezt tenni. - feleletem kisebb vigyorral miközben kardommal úgy irányítottam a fényt, hogy a szemébe világítson miközben kardommal felülről csaptam. Szemére ugyan megvakult egy pillanatra, de reflexeinek hála hárítania tudta azonban a rúgás amit indítottam felé eltalálta a hasát így elkezdet repülni az utca kijárata felé s közben pár fém kukát is magával vitt ahogy kezeivel fogást keresett a falon, hogy megtudjon állni. A Nap közben lement és az utcát határoló két főutcán felkapcsolódtak, de fényeik épphogy csak beszűrődtek a kis utcába...félhomály alakult ki.
Miközben repülés közben próbált megállni Warau a nem régiben kezembe összpontosított energiát felé lőttem.

- Bara ! - Majd kicsit hátrébb ugrottam, hogy a szél által hozott törmelékek ne érjenek el nagyon amik a feltételezett robbanás után keletkezni fognak. Ahogy repült a Bara a Shinigami felé kivilágította a kis sikátort és szele magával vitte a mozdítható tárgyakat egészen a Shinigami felé. Amint földet értem védekező állásba álltam s figyeltem az eseményeket valamint az ellentámadás sem volt kizárva így minden egyes Kidou szerűségre oda kellett figyeljek és lehetőségemhez mértem kikerülnöm őket.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te5000/10000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (5000/10000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 12:59 am

Bebizonyította a hülye beszólásaival, amiket a kinézetemre tett, hogy kész isten barma. Vagy csak olyan régóta élhet egy lyukban, ott a sivatagban, hogy még nem ismeri a mai világ igényeit és szokásait. A hülye számolós játékával már majdnem az őrületbe kergetett, így muszáj volt kiengednem magam.
-Senki sem kérte hogy változtass magadon, te seggfej! És ha lenne egy kis eszed, tudnád, mi a dörgés: ha beteszed ide a lábad, akkor harcolnod is kell! Nem állatkert vagy kirakat, ahol lehet nézelődni! -vezettem le a feszültségemet, hiszen még mindig higgadtnak kell lennem.
-Mivel az imént a napot használtad, bátorkodom én is ugyanezt tenni! -világított a szemembe ez az állat, és mire felemeltem a kezem, hogy lássak valamit, elkerülhetetlen volt a hasba rúgása.
Félelmetes sebességgel száguldoztam a bűzös kukák közt, és próbáltam valami kapaszkodót keresni bennük, de hát persze, hogy egy rohadt kiálló vas vagy deszka se volt a kibaszott körzetben.
Persze a retkes nap is ilyenkor mászott el, miután majdnem kibaszta a retinámat. Irtó pipa lettem, főleg akkor, amikor ellőtte felém az energiagömbjét.

-A rohadt életbe! -húztam össze magam, hogy legalább a földre essek, és ne találjon el az a színes szar.
A hátammal a betonon értem földet, és szerencsémre pár centivel felettem húzott el a bara. A szememet kicsit elvakította, de ezt leszámítva nem esett komolyabb bajom. A szemközti házba csapódott be, és egy nagy porfelhő közeledett felém.
~Még nem hívom elő a herceget.. Előbb ki akarom őt fárasztani. -vigyorogtam, miközben összekapartam magam.- Egy kidou talán használna a lelki világának!

-Hadou 31: Shakkahou!
-emeltem magam elé a kezem, és ellőttem felé az energiát. A vörös nyaláb sebesen száguldott felé, de a felkavarodó mocsoktól nem láttam semmit.
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te13000/15000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (13000/15000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 4:54 am

Néztem a száguldó Bara-mat miközben a Shinigami felé száll láttam, hogy ő feladva a kapaszkodást inkább összehúzza magát, hogy csökkentse vagy elkerülje a találatot.
~ Hmmmp. Ennyit szenvedni egy kis Bara végett. Még ha erősre csináltam volna, de ebben csak annyi energia van ami éppen megpörkölné a ruhája szálait.
Közben védekező állásban álltam s vártam, hogy mi fog kisülni az adott helyzetből. Közben egy fém kuka gurul a lában elé. A becsapódás előtt láttam, hogy a Shinigami a földre esik a Bara meg elhúzz felette s becsapódik az utcával szemben álló házba aminek köszönhetően a porfelhő kezdi befurakodni magát az utcába.
~ még jó, hogy előrelátó voltam és nem lőttem el teljes erőből a Bara-t így nem ér el a porfelhő.
Ahogy halad beljebb az utcán a por lassan ellepi a Shinigami-t aki ott fekszik a földön, szemeit fogva. A becsapódása hatására egy vaskuka tartalma borul ki elém, s a kuka pedig lában elé gurul. Kardomat jobb kezembe vettem s kémleltem a porfergeteget a Shinigami után.
Hirtelen a porfelhőből egy hangot hallatom:

- Hadou 31: Shakkahou! - Majd a porfelhőn keresztül vágva magát kibújik egy vörös tűzgolyó. Ahogy kibújik a por robbanás szerűen eltolódik előle és egy tölcsér alakú utat vájt magának aminek végén nem lehetett átlátni a, mert gyorsan be is záródott.
~ Haha...evvel próbálkozol? Sajna ezt már annyira ismerem, hogy álmomból felkelve is kikerülném. - Arcomra lágy mosoly ült.
A Shakkahou nem volt pontos valószínűleg a por miatt amit a Barám kavart. Egy Sonídoval kitudtam kerülni, majd visszatértem arra a helyre ahonnan indultam. Nem akartam megvárni míg a Shinigami támadása becsapódik így bal kezemmel előttem öt pár Barát oda, ahol a Shinigami helyzetét vélem, majd az utca azon részébe eresztetem meg négyet ahol lehetett a Shinigami. Közben katanámba gyűjtögettem a Reitsumat.
~ remélem lesz valami haszna annak, hogy szétlövöm az utca falait így akadályt csinálok és lehet szerencsém lesz, és a fal is rá omlik valamit az előző baráimat is ki kell kerülnie amit lássunk be nem lesz könnyű ebben a porfelhőben, igaz nem sok Enrgiát fektettem ezekbe se. Minden esetre Védekeznem is kell.
Közben a támadások moraja és az utánuk közvetlen megjelenő por vihar volt érzékelhető.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te5000/10000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (5000/10000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 9:38 pm

Miután ellőttem a támadást, sejthető volt, hogy nem fogja karba tett kézzel nézni, ahogy becsapódik valamelyik végtagjába. Ám én sem vagyok akkora marha, hogy ne tegyek valamit! Gyors shunpoval kiviharzottam a porfelhő felé, majd Akki mögé érkeztem, aki épp akkor lőtt el néhány csinos barát. Végignéztem, ahogy becsapódnak a szemközti falba, ismét porfelhőt kavarva. Felemeltem a kardom, és a tarkójához szegeztem. Mint kiderült, nem kellett volna, mert egy gyors mozdulattal ő is felém suhintott, így a zanpakutok összeütköztek.
-Mégis csak te hívsz táncolni, nem én! -vigyorogtam, miközben követtük egymást a levegőben. Igen, ott folytattuk a küzdelmet, hiszen én felugrottam, ő pedig utánam jött.
Elég erős volt ahhoz, hoz néhány alkalommal eltaszítson magától, én pedig a levegőben csússzak tőle távolabb. De elég szívós fajta vagyok ahhoz, hogy újra és újra visszatérjek, egyre erősebb csapásokkal.
Egyszer mégis csak sikerült távolabb löknie magától, mint eddig tette, majd teljes erővel nekem rontott. A kardjaink fémes sikítással csúsztak egymáson, majd újra és újra egymásnak csapódtak. Ismét hátrált, majd újra támadott a levegőből.
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te13000/15000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (13000/15000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyPént. Jún. 26, 2009 3:25 am

Az utcát a becsapódások moraja és az utánuk keletkező por por teljesen belepte. A Baráim kilövése közben arra lettem figyelmes, hogy a Shinigami a hátam mögé shunpozott s azonnal neki indultam. A Kardjaink összetalálkoztak s ennek következtében a körülöttünk kavargózó portenger kissé ellökődött a közelünkből.
- Mégis csak te hívsz táncolni, nem én! - válaszolta önelégült mosollyal miközben felugrott a porfelhő fölé.
- Meglehet, de kétlem. - feleltem neki higgadtan majd követtem a magasba.
Ahogy kiértünk a por-ból utánunk kicsit megnyílt majd összezárult az.
A levegőben kardjaink újra és újra összetalálkoztak aminek következtében heves csikorgás hallatszódott és párszor sikerült magamtól messzire lökni Warau, de sajna nem olyan messzire, hogy egy támadást megérje indítani.

~ Ejjj... szívós egy alak és még a kardja Shikai formáját se használta...nehéz dolgom lesz, de legalább is gondolkodnom kell mi lenen a célszerű ellene használni.
S Ezután sikerült kicsit messzebb löknöm mint az előző alkalmakkor. Sokat nem gondolkozva megpróbáltam kihasználni ezt az előnyt. Neki rontottam és katanámat erőteljesen meglegyintettem felé, de ő ezt kivédte. Majd újra és újra támadtam, de sok hasznát nem vettem, mert sikeresen tudta hárítani minden támadásomat.
~ Ez így nem lesz jó...sőt mi több értelmetlen tovább folytatnom ezt a fajta rohamot.
Majd kicsit hátrébb ugorva hagytam neki egy kis időt összeszednie magát. Majd a hold fényében ami már feljött felülről próbálkoztam Katanámmal megsebesíteni. Az alattunk elhúzódó portenger láthatólag lassan kezdett leülepedni. Néhol a törmelékek ki-ki kukucskáltak. Eközben odaértem Warau-hoz és suhintottam egyet elég erősen. Ő - mint eddig mindig - sikeresen hárította. Kadjaink egymáshoz feszülő sikító hangja zavarta ujra fel a csendes éjszakai órákat.
~ Nha akkor most - Majd megszólaltam kisebb mosolyt engedve meg magamnak.
- Amatsu Niou Assarishita - s a kardom vörösen izzott majd egy hatalmas láng indult meg Warau katanájára ami kezdte egyre messzebb tolni míg én újra energiát gyűjtöttem bele. Megvártam míg kicsit messzebb ér majd bal kezemmel utána mutattam s újra megszólaltam:
- Rairin Hero. - s tenyeremből Warau felé elkezdett száguldozni a gömb miközben ő Katanájával a lángot próbálja visszatartani. Eközben bal kezemben is energiát összpontosítottam és figyeltem az eseményeket, nehogy egy ujabb ellentámadást indítson úgy mint nem régiben. S katanámat szorosabban fogva magam elé emeltem.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te5000/10000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (5000/10000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptySzomb. Jún. 27, 2009 8:48 pm

Láthatóan nagyon zavarta az, hogy míg ő szinte vért izzadva gondolkozok a következő lépésén, mindent, ami ellenem irányul sikeresen hárítok. Ami azt illeti, ez csak jobban ösztökélt arra, hogy összeszedjem magam, és én is valami plusz támadáson törjem a fejem. Kis pihenőt kaptam, de ami ezután következett cseppet sem volt ínyemre.
Izzani kezdett a kardja. Na már ez is rossz érzést keltett bennem, aztán az egyenesen felém tartó lángoszloptól kivert a víz. Nem volt jobb ötletem, a kardommal próbáltam távol tartani magamtól a tűznyelvet, de egyre távolabb toloncolt ellenfelemtől, sőt, még útravaló támadást is kaptam egy aranyos kis gömb képében. Mondanom sem kell, az agyam szinte sikoltott az erőltetett munkától, de megérte: még mielőtt a farpofámat szétperzselték volna, elkiáltottam magam.

-Bakudou 08: Seki! -nyitottam szét nagy nehezen a jobb tenyerem, hogy elindítsam a pajzsot. A két energia összetalálkozott, és bejött, amire vártam: nem ért el a támadása.
~Nem hittem volna, hogy tényleg hasznát veszem egyszer az ilyen bűvésztrükköknek! -húzódott mosoly az arcomra, majd ismét a tűz felé fordultam.
Megragadtam a másik kezemmel is a markolatot, és egy erőteljes mozdulattal a föld felé szorítottam. A lángoszlop mellettem süvített tovább, a ruhámat persze lepörkölte, de ennyi legyen a legnagyobb bajom.
Úgy döntöttem, most én támadok, hátha sikerrel járok, és egy kicsit lelassítom, ha más nem a gondolkozását.
Közelebb ugrottam felé, és úgy tettem, mint aki közelharcra készül. Azonban mást forgattam a fejemben. Egykezes formát vettem fel, a kardom a jobb kézben, újabb kidou a balban. Gazdaságos, nem? Egyet se kér, kettőt kap!
Az energiát már út közben elkezdtem gyűjteni, és amikor már a kardjaink majdnem összecsapódtak, olyan közel voltunk, előhívtam a drágaságomat.

-Hadou 31: Shakkahou! -robbant ki a kezemből a labda, egyenesen Enzeru gyomrába.
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te13000/15000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (13000/15000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyVas. Jún. 28, 2009 3:12 am

Ahogy tolta Warau-t a támadásom egyre messzebb tőlem és egyre több energiát tudtam gyűjteni a bal kezemben. Közben észrevettem egy nagy robbanást amire azt hittem, hogy a Hero - m találta el a Shinigami-t. Kicsit megdöbbenve láttam, hogy a Shinigami pajzs szerű Kidou - jával hárította azt. Jobban figyeltem a Warau mozgását, hogy mit csinál az Amatsu Niou Assarishita támadásommal. Nagyon ügyesen kardjával eltérítette a talaj felé, igaz közben a ruhája egy részét elégette.
~ azért azt hittem, hogy ennél több kárt fog okozni neki ez a támadás kombináció...na de mindegy folyatjuk ~ kardomat szorosabban fogtam és vártam mi lesz ebből. Közben bal kezemben elég sok energiát gyűjtöttem. Az hold fényben megcsillant az ellen katanájának fénye amint kardját szúrásra fordítja miközben közelebb jött felém.
~ Hajaj...ez így nem lesz jó... furcsán vigyorog s ráadásul a bal kezében kisebb reitsut gyűjtött s aligha nem trükkösen fog támadni...nha de melyik lesz az elterelés? Ha szúr és azt nem védem eléggé komoly sérüléseket szenvedek s színt úgy ha a Kidou szerűség talál el. Na mindegy...lesz ami lesz...Gyere! ~
Gondoltaim arcomon csak egy élvezet teli mosollyal nyilvánult meg. Egyre közelebb ért hozzám és ahogy az már akkor várható volt amikor az egyik kezébe vette a katanáját először egy szúrás szerű támadást indított felém. Sokat nem tehettem megpróbáltam hárítani közben bal kezemet a hátulról lendítettem Warau felé. Eközben egy aljas támadással mint ahogy ez előre látható volt egy Kidou-t lőtt a hasamba. Eközben az én bal kezem se tétlenkedett. A shinigami fölé érve szinte pontosan ugyan akkor én is előttem az energia gömbömet.
- Hadou 31: Shakkahou!
- Rairin Shakkahou!
Hallatszott szinte egyszerre s hatalmas sercegés, fény é robbanás moraja jellemezte az elkövetkezendő pillanatokat. Mielőtt éles fájdalmat éreztem hasamban és a fény majdnem teljesen elvakított volna láttam, hogy az én támadásom is célba talált és Warau Arcát találta el. Épp hogy beterített minket a robbanás után keletkezett fűst fergeteg én felülről, Warau pedig alulról szált ki belőle. Ahol elhagytuk a füstöt utánunk az egy vékony csíkban egy kicsit követett minket. Ahogy repültem és éreztem a fájdalmat a hasamban enyhe vigyort eresztettem el.
~ nagy mázli, hogy evvel a technikával próbálkozott, ellenkező esetben talán halott lennénk. Szerencsémre ezt a technikát hosszú időn át tanulmányoztam így, igaz csak nagyon minimális mértékben, de csökkenteni tudtam a támadása veszélyességét. ~
A jobb kezemben egyre szorosabban fogtam a kardomat majd ajkaimat kinyitottam:
- Utsu Katakidoushi Konran Heijin-
Majd kardom teljesen beborította testemet. Majd a hirtelen sebesség növekedésemnek hála sikerült Warau elé sonídoznom aki még nem ért földet a zuhanásból. Ekkor Zanpaktoumat visszazártam.Ennek a kombinációnak köszönhetően a sérülésemet begyógyította annyira, hogy a vér csak lassan csöpögött, s az égető fájdalmon szinte teljesen megszűnt. A még zuhanó Waraura tekintettem majd meglegyintettem
- Kyouaku Kaze!- s Hátrébb Sonídoztam egy közeli ház tetejére. A támadásom egyenesen Warau felé szált aki mintha úgy látszana, hogy eszméletlen. kardomat szorosabban fogtam Holdfényben s egy gyors pihenőt engedtem meg magamnak, mert a sok energiát használtam fel rövid időn belül. ~ A Shinigami se lehet jobb bőrben mivel ő is elég sok energiát használt fel a két Shakkahou-val amiben elég erő volt a megölésemhez. Tuti ő is kifáradt. ~
Majd nagyobb levegőket vettem s tekintetem a Warau-ra s az átunna hasító támadásomra szegeztem. Csak most érzékeltem, hogy a póló amit hordok elég rendesen megsérült, szinte teljesen megsemmisült és a maradék szövetdarabok foszlányokban álltak rajtam.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te5000/10000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (5000/10000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyKedd Jún. 30, 2009 1:52 am

Nem lepett meg a kontrája, hiszen éreztem, hogy újabb támadásra készül. Mégsem sikerült kellőképpen hárítanom, így ismét elhomályosult egy időre a látásom. Zuhantam lefelé, de közben támadáson törtem a fejem. Szemeimet lehunytam, remélve, hogy kicsit tisztul majd a kép, ha kinyitom.
Hallottam, hogy két újabb parancs hagyja el a száját, és éreztem, hogy felém közelít valami. Egy széllöket előjeleit hozta a levegő, én pedig úgy döntöttem, cselekednem kell. Kinyitottam a szemem, összeszedtem magam, és egy shunpoval az egyik távolabbi ház tetejére érkeztem. Nem messze tőlem állt az arrancar, akinek szinte teljesen begyógyult a sebe.
~Hát ez igazán remek! Bár ha belegondolok, már nem hiszem, hogy túl sokáig bírja, hiszen a resurreccion sok energiát emészt fel, főleg, ha még vissza is alakulnak belőle. -villant fel a kis lámpa a fejem felett, és úgy döntöttem, a herceget hívom segítségül.- De előtte még kicsit játszunk! -shunpoztam felé, és miközben előtte lebegtem, magam elé emeltem a kardom, és ismét rátámadtam.

-Remélem még nem vagy nagyon fáradt, ajándékkal készültem neked! -feszítettem neki a kardom, majd hátrébb shunpoztam, és előhívtam a kardom szellemét.
-Kimi hebi! -suttogtam, majd a kard átváltozott. Tudtam, mit akarok, és a tervemnek működnie kell. Ismét közelebb merészkedtem, majd előhívtam az első támadásomat.- Seifun hebi! -lőttem ki az apró méregcsíkokat Akki felé.
Tudtam, hogy nincs olyan állapotban, hogy észrevegye őket, mégis valami megsúghatta neki, mi fog történni. Ide-oda cikázott a levegőben, de próbáltam őt követni a karddal. Pár forduló után megállítottam a támadást, és mosoly kúszott az arcomra. Ellenfelem csak értetlenül állt előttem, majd lassan megérezte a támadás mibenlétét. Arca eltorzult az erőlködéstől, de végtagjait nem tudta mozgatni. A nyakába, a karjaiba és a lábaiba irányítottam a mérget, így lehetőségem volt tovább csesztetni őt.
-Hakufuki! -hívtam elő a kis szirmokat, hiszen tudtam, úgysem tudja elfordítani a tekintetét rólam. Lassan lecsukódott a szeme, és zuhanni kezdett. Nem akartam elrontani az estéjét, elég, hogy az enyém el lett baszva, így "gyorsan" váltottam, mielőtt az aszfaltba kenődött volna.
-Maku hebi! -kaptam utána, pár méterrel a föld felett. Lassan leereszkedtünk, majd letekertem róla a kígyót, visszaváltoztattam, és a helyére raktam.
-A soha viszont nem látásra! -fordítottam hátat a még mindig eszméletlen arrancarnak, majd lassú léptekkel, hulla fáradtan elindultam az utca másik vége felé.
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Cl0te13000/15000Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto 29y5sib  (13000/15000)

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyKedd Jún. 30, 2009 11:23 pm

A hirtelen energia csökkenésemnek köszönhetően szinte mozdulatlanná dermedtem. Láttam, hogy ellenfelem nem messze tőlem egy háztetőn van evvel kikerülve támadásaimat. Nem sokat gondolkodva felém indult. A látásom homályosodott. érzékeim tompultak.
~ még sem volt olyan hatásos a felélesztésem gyógyító ereje, hogy tovább tudjak harcolni és emellett a hirtelen reitsu fogyásom is kimerített hiába van még sok....gyorsan fogyott el...fenébe vesztettem, de ne adom ilyen könnyen, amíg bírok mozgok és ha túl élem ennyivel is okosabb leszek ~
Közben pár tű szalad felém amit a Holdnak köszönhetően tudtam kivédeni...megcsillant rajtuk a fénye, igaz így is nagyon veszélyes volt. Arcáról leírt a megdöbbentség, de érezte a helyzeti fölényét és nem akarta hagyni, hogy visszanyerjem az erőm. Hallottam, hogy ajkait szavak hadják el, de a kimerültségem okán nem értetem őket, de a hangszín elárulta, hogy támadást jelző szavak lehettek. Az eddig alig is alig mozgó végtagjaim teljesen elnehezedtek, majd mikor a Shinigamira néztem elvesztettem az eszméletem.
nem tudom mennyi idő telhetett el azóta mióta elájultam, de már nappal volt. A könyék ahol harcoltunk teljesen romokban hevert és már az ott élő emberek kezdtek helyre hozni a dolgokat. Nagy nehezen felkeltem majd megnyitottam egy garganatát és haza támolyogtam.
miközben átléptem rajta a szél lágyan végig kúszott a testemen, a nap is úgy ragyogott mintha mi sem történt volna.

~ teljes vereséget szenvedtem, de túl éltem igaz fogalmam sincs miért... legközelebb erősebb leszek...fene pótolnom kell a köpenyem és a pólóm ~ kisebb mosoly kúszott arcomra majd mögöttem bezárult az átjáró.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto EmptyKedd Júl. 14, 2009 11:00 pm

Mindketten kaptok 1500 ryout ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto   Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto Empty

Vissza az elejére Go down
 

Akki Enzeru vs. Warau Amejisuto

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-