-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te52100/65000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 2:04 am

Felkeltem végül, és szétterjesztem a reiatsu érzékelésem. Megtaláltam a három hollowot, aztán mikor elértem egy pontig, egy shinigamiért éreztem. Nem is akármilyet. Elnyomott minden mást.
- Szóval így állunk. Van akinél ez a "fertőzés" vagy mi nagyobb hatással van- mondom magamnak, majd azonnal odasiettem. Egy shinigami volt az emberek előtt.
- Hé! Te figyelj ide fiam. Ilyen reiatsu mellett idevonzod az összes hollowot, és az ártatlanok, még meg is hallhatnak- a shinigami elővette zanpakutoját, és megfordult. Rámnézett, amitől a hideg kirázott. Nekirontott egy embernek, de én még hamarabb elé ugrottam, így ő engem csapott meg. Nem voltam rest védekezni, mivel kellemetlen lett volna ezt mind benézni. Védekeztem, ő meg rámvicsorgott. Hasba rúgtam, így ő letérdelt. Amikor leakartam ütni, szembesülnöm kellett egy NAGY villanással. Volt egy társa, akit nem vettem észre, és ő egy pofonnal megvédte őrült társát. Repültem, akkora pofont kaptam. Mikor betont értem, felültem, és most már ketten akartak nekem esni.
- Francba- morogtam, és felkelltem- Ketten jöttök? Úgy gondolom ez etikátlan a shinigamik között, szóval ti már elveszítettétek a tudatotok...- mondtam nekik, ami nem nagyon jutott el az agyukig. Az emberekben azt szerettem, hogy ha nem is látnak minket, azért azt megérzik, ha baj van. Talán az utca hirtelen kilyukadása, és egy autó felborulása elég volt. Nem jöttek többen ebbe az utácába.
~ Most hogy magunkra maradtunk, elengedem magam~ gondoltam, és szabadon eresztettem a reiatsumat. Levettem a felsőmet, ami ugyan szanaszét szakadt, de csak a harc kedvéért szabaddá tettem felső testem. Ők már támadásba is lendültek. Elővettem a másik kardomat is. Az én sebességem mellett, esélyük nem volt eltalálni. Nyilván ez a valami elvette a támadás logikáját is. Csak eszeveszetten csapkodtak, ahol értek. A két zanpakutoval levédtem őket. Megtudtam osztani a figyelmemet. Az egyik hátra ugrott, és a két kezét egymással szembe fordította. Egy gömb keletkezett a két keze között. Furcsán néztem rá, mivel ilyet még nem láttam. A másik nem engedett el, sőt átölelt, és az undorító pofájával az arcomba kacagott. A gömböt elsütötte, és egyértelműen kivégezne, hogy ha eltalál. A gömb hatalmasra nőtt, és elcsapott mindkettőnket. Mikor a gömb eltűnt, már csak egy égett shinigami holttestet lehetett látni. A másik őrült shinigami tágra nyitotta a szemét, és nem tetszett neki, hogy odatartottam Paragon shikai formáját a nyakához. FLASHBACK. a kamera Yukéékat mutatja, ahogy a gömb tart feléjük. Yuke elmormogja a parancsszavakat, és Paragon felvette shikai formáját. Még a szikrák le sem peregtek a kard pengéjéről, Yuke már a másik férfi mögé teleportált, és a nyakához tartotta a pengét, de közben az SOS gombot is megnyomta. Hamarosan elér ide a segítség. Maya nyilván megkapja az adatokat hollétemről.
- És most szeretnék megfigyelni valamit. Jelenj meg Paragon- és a gömb elnyelt mindkettőnket. A valóságban, most egy lila energia gömb volt. Aki belelép, az megtudhatja, hogy mi van benne. Egy végtelen világ, amiben Yuke szembe áll egy keresztre kötözött fertőzött shinigamival. Paragon társaságában. Ilyenkor Paragon, mint kard eltűnik Yuke kezéből, hiszen még a kardszellem sem tud egyszerre két helyen lenni.
- Hol vagyok?- kérdezte a férfi. Majd ilyetten látta, hogy én ott állok vele szemben, egy karddal, és mindezek mellé egy állig felpáncolozott nő is ott tartózkodott.
- Mi ez az egész?- fakadt ki.
- Erre lennék én is kiváncsi... Én Tamachi Yukezo vagyok. Ahogy elnézem idebent, nincs semmi bajod. Mondjuk itt én vagyok az isten- erre a kijelentésemre Paragon úgy tarkón csapott, mintha leszukáztam volna- Auu... -fejeztem ki magam- Nade arra lennék kiváncsi, hogy mire emlékszel.
- Egy nőre. Csábító tekintete azonnal minden férfit izgalomba hozott. Ráadásul olyan teste volt fúú... Kijelentette, hogy mindanyiunkkal szeretne négy szem közt beszélni. Azonnal ugrottunk. Aki bement hozzá, az nem jött ki. Én is sorra kerültem. Gyanút fogtam, és a kardomat is magammal hoztam. Amint belépten az ajtón, megcsókolt. És utána semmi. Még most is eszembe jut a pillanat, hogy...- és ismét megőrült. Néztem ahogy ott szenved a kereszten. Hasba szúrtam, majd ismét. És megint, és megint. Mikor kijöttem a dimenzióból, ő tehetetlenül feküdt a földön, a fájdalomtól. Ha Maya ott volt, köszöntem neki, és bemutatkoztam a másik figurának is.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te36000/45000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 11:29 pm

○ Yuke: várd meg, míg a "felmentőcsapat" megérkezik a shinigamikért, majd a felbukkant különös lélekenergiát kövesd. Ennek során egy magas, többemeletes épülethez fogsz eljutni, ahol az ablakban meglátsz egy fiatal fiút, akin shinigamiruha van... Mellette pedig egy gyönyörű lányt látsz meg, amint az arcához hajol...

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Anime_Girl_11993theAnimeGallerycom

Bemész a házba, és úgy érzed, mintha egy másik világba csöppentél volna. Elindulsz a lépcső felé, amikor a semmiből meghallasz egy hangot:
- Én a helyedben nem próbálkoznék... Úgyis az esz a sorsod, mint a többieké! - mondja a valaki daloló hangon, majd balról két shinigami bukkan fel melletted. Ők sem uraik önmaguknak... Te pedig kezded egyre furcsábban érezni magadat. A karodon lévő seb egyre sötétebb színt ölt, és éles fájdalom járja át a tested...



Miután kiugrottam a bokorból, magamat nagyon - nagyon szégyellve pislogtam Dai-ra. Hát illik ilyet? Ráadásul én hadnagy vagyok!
- Jaaj mekkora szégyen, sajnálom! - küldtem felé bocsánatkérő pislogásokat. Aztán elkezdtem húzogatni a ruhám, és elindultam. Egyre több furcsa reiatsu felbukkanását éreztem meg, amik közül jó pár el is tűnt. A helyzetet még nem értettem, de annyiban határozottan, és nagyon nagyon biztos voltam, hogy készül valami.
- Lehet, bár inkább közvetve. Inkább néhány arrancar játékára tippelek. - sóhajtottam megadóan, és elindultam az ösvényen az egyik lélekenergiát követve. A képembe nagyon belecsapni akaró ágak elől elhajoltam, és motyogtam rájuk egy sort. Aztán Dai felé fordultam, és nagyot pislogtam rá.
- Mondd csak Dai, mi van veletek mostanában? Apró popó, akarol hozzám csatlakozni? Nem kötelező, elvagyok egyedül is, meg Yuke is erre mászkál valahol... - néztem körbe kissé zavarodottan. Végülis nem mindennap esik meg az emberrel, hogy egy ekkora erejű egyén előtt ég be rendesen... Miközben Yuke lélekenergiája után kutattam gőzerővel, ráakadtam valami másra. Egy közelire, ami nagyon határozottan nem az övé volt. Hatalmasat sóhajtottam, és indultam el felé. Közben azon törtem a fejemet, hogy mennyire más is itt az élet. Otthagyni SS-t, ide jönni, itt élni... Valami munkát keresni, dolgozni. Valószínűleg pont ezt tette Dai. Vagyis teszi. Meg fogja tenni... Ha valaha is vissza kellene ide térnem, nem tudom, mit tennék. Olyan lenne, mintha egy burokba helyeztek volna be. Már túlságosan sokat jelent nekem SS... Karakura is fontos maradt számomra, hiszen egykor itt éltem, itt születtem... De ma már más vagyok. Vajon el tudnám fogadni itt az életet? Néha ezen gondolkozom, mint most is. egy idő után biztosan, meg lehet hogy Ayáék is megszoknák, hogy egyel több a nemkívánatos személy a házukban.. Még abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán kedvelnek-e engem. De ez most, ebben a pillanatban nem is volt olyan fontos...
A játszótéren lyukadtunk ki, és egy hintázó kisgyerekhez vezetett a nyomom. Mögötte felbukkant egy hollow, amitől a szívroham kezdett el kerülgetni. Shunpoval felé rohantam, felkaptam, és sikerült menekülés közben pofán rúgni a hollowot. Fél kezemben a gyerekkel kissé bajosan kezdtem el kirángatni a tokjából a zanpakutuom, ráadásul a hollow támadásba is kezdett lendülni. Segélykérőn pislogtam Dai-ra, és lepakoltam a gyereket.
- Szervusz. Hol hagytad a mamád? Merre laksz, hazaviszlek, rendben? - borzoltam meg a haját. A kisgyerek pillantása az időközben lesérült kézfejemre tévedt. Fogalmam sem volt, hogy hol vagy mikor sértettem fel a bőröm... Még csak most kezdett el fájni is. A vér látványát már nagyon hosszú ideje megszoktam... De a gyerek jobb kezét a sebemre tette, és megszólalt vékonyka hangján:
- Néni, én meg tudlak gyógyítani. Már régebben észrevettem... Ha valami baj van a testtel, Legyen bármi, meg tudom gyógyítani. - a keze fehér tényben felizzott, és a sebem eltűnt. Teljesen ledöbbenve néztem rá Dai-ra, majd felemeltem a kissrácot...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te41000/55000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Nov. 24, 2009 6:02 am

Némán pillantottam a lidérc után a bokor felé, ahol még mindig Maya székelt. Halvány mosoly jelent meg ajkaimon, mikor a lány kissé bűnbánóan lépett ki a növény takarásából. Bocsánatkérését egyszerűen elengedtem a fülem mellett, hisz’ én nem tudhatom mi volt mindezeknek az előzménye, ezért ha akarnék, se ítélkezhetnék. Számos lélekenergia tűnt fel a közelben, melyekkel egy időben néhány el is tűnt. Mintha valahol máshol nagy harcot vívnának.
~ Szóval arrancar. Azokat viszonylag könnyen megtalálni. – vakartam meg a tarkómat, miközben körbenéztem, majd elindultam Maya után, aki egy reiatsu után indult. Hirtelen megtorpant, s felém fordult.
- Velünk? – gondolkoztam el, hogy mire is értheti, de pár másodperc elteltével leesett. – Ja, semmi különös. Tudod, csak a szokásos… Persze, ha már eddig eljöttem, akkor segítek. – sóhajtottam, miközben ismét Yuke lélekenergiája követésére indultunk. Mayara pillantva Soul Society képe villant be, ám próbáltam minél hamarabb elfelejteni. Annak vége. Már egy másik csoport tagja vagyok, mely sokkal nemesebb célokért küzd, mint az a gyarló Tiszta Lelkek Városa. Mióta eljöttem mindent másként látok. Tudom, hogy a Lelkek Királya a maga kis tróntermében lopja a napot, s tanácsadói bábjaként adja ki gondolkodás nélkül a rosszabbnál rosszabb törvényeket. Na persze Aizen is ilyen, sőt még ennél is rosszabb. Egy játszótérhez értünk, aminek a közepén lévő hintában egy gyerek ült, akit épp egy hollow készült megtámadni. Hála Maya gyors reagálásának, a gyerek sikeresen megmenekült, de a harcban már nem tudott részt venni. Mutatóujjamat komótosan felemeltem, amin egy kis gömbformájában lila lélekenergia jelent meg.
- Hadou no 54, Haien. – mondtam ki a pusztító technika nevét, mire egy lila energiagömb csapódott a lidércnek, hamuvá égetve azt. Csak ezután pillantottam meg a shinigami sérülését, melyet ő is csak most látott meg. Maya nem törődött vele, de a gyerek megszólalt:
- Néni, én meg tudlak gyógyítani. Már régebben észrevettem... Ha valami baj van a testtel, Legyen bármi, meg tudom gyógyítani. – mondta, majd kezét a sérülésre helyezte, ahol fehéres reiatsu jelent meg. Kissé gyanakodva pillantottam rá, mivel arra gondoltam, hogy lehet ő az egyik arrancar, s valamiféle ügyes technikával teljesen elrejti a lélekenergiáját.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te52100/65000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Nov. 24, 2009 7:22 am

Mikor végeztem a shinigamival, megjött végül egy öt tagú felmentő csapat. Intettem nekik, hogy semmi gond, csak vigyék vissza a testét. Nem öltem meg, de a fájdalom, amit odabent kapott... még erre emlékezni fog egy darabig. Szokatlanul kegyetlenül bántam vele, és ez nem tetszett. Mivel nem értem rá gondolkodni, egy csoportosul reiatsut kezdtem el követni. Az utca amin mentem szinte egyenesen arra ment. A házak takarásából végül egy magas építmény tornyosult ki. Az egyik ablakban egy shinigami férfire lettem figyelmes. Közvetlen mellette valamilyen nőszemély volt ott. Gyorsan megfordult a fejemben, hogy nem ugorhatok csak úgy oda, mert a halálisten esetleg lekaphat valami kidouval. Lépcsőznöm kellett.
- Hűű... tudnak ezek ám építkezni- morogtam magamnak, és gondolkodás nélkül bezúztam a fotocellás ajtót. Kihalt volt az egész, még egy lélek sem maradt meg. Nem tetszett a dolog. Odaálltam a lifthez, de szokás szerint nem működött...
- Egyszer adja meg az ég, hogy használhassam eme fantasztikus találmányt- szitkozódtam még mögé pár sort. A lépcsőhöz siettem, mikor egy hang szólalt meg a fejemben.
- Én a helyedben nem próbálkoznék... Úgyis az lesz a sorsod, mint a többieké!- npi hang volt, és meglehetősen nem volt figyelemmel a céljaimra. Megráztam a fejem, és nemtörődöm kifejezést vettem az arcomra.
- Leszarom- egyértelműen válaszoltam a figyelmeztetésre. Erre a karomba belenyilalt a fájdalom, amit már ott az erdőben megjósoltam. A vállaimon keresztül a szívemig hatolt.
- 'Csába- szorítottam meg a fegyvert tartó alkaromat- Na ez most nagyon nem kell!- morogtam, és felfigyeltem két eszét vesztett fekete ruhás beosztottra. Mindketten a hetedik osztagból voltak. Rájuk néztem, ejtettem magasról a fájdalomra.
- Nyilván nem egy teára szeretnétek meghívni otthon- mondtam csak úgy spontán. Lihegtek, mintha mááár túl teljesítették volna magukat. Elővették a kardjukat, mire én is minkettőt kirántottam- Kezdődjék a vérontás- mozgattam meg a szerveimet, és odashunpoztam egy kellemes tempóban. Mindkettőre csaptam, és ők ki is védték a támadásomat. Ők következtek, de támadásuk csak a kardom pengéjébe ütközött. A csata kiegyensúlyozottan tartott addig, amíg ki nem ismertük egymás stílusát. Ketten hátraugrottunk egy kidou elkezdésére, de engem megzavart a harmadik tébolyult harcos. Hárítanom kellett, míg a másik teljesen nyugodtan egy kék gömböt köpött felém. Nem voltam lassú, azonnal reagáltam.
- Kounkanteny!- és megfogtam a gömb röppályáját, és beleirányítottam a velem harcolóba. Nem kedvelt meg ezért, így egy rugást intézett felém, amit markolattal leütöttem. A lélek nélküli zanpakutomat feldobtam pörögve, majd a másik stabilitását kihasználva rátámaszkodván fellendítettem a lábam, és a vízszintesen leeső kardba célzottan bele rúgtam. Így a következő kidoura összpontosító halálistent megzavarván, belevágtam a vállába. Közben akiről fellendültem kihasználta a lehetőséget, és ellökött magától. Olyan ereje volt, mint aki hét évig csak erre a pillanatra gyúrt volna. Esélyem sem volt talpra esni. Nekicsapódtam a szembe lévő falnak. A karom gyorsan éreztette velem nemtetszését. Csak mintha egy késsel piszkálták volna. Mivel már nem volt rajtam felsőruha, és itt-ott pár gally belém volt fúródva, ezt most megéreztem. Hangosan felkiálltottam. Lihegve keltem fel, és pár nem belém illő fásult tényezőt kiszedtem magamból. Aki megsérült a vállánál, az mintha nem is érezné, már egy tűz gömböt küldött felém. Én ezt csak úgy arrébb vetődve voltam képes nem benézni. Ez is fájt, bár kevésbé, mintha a lángoló reiatsu csoda kapott volna telibe. Megpillantottam a második kardom, ami az új kidout formáló shinigami mellett feküdt.
- Hadou...- mondta a nevét a varázslatnak, de az én kidoum nevét hangosabban kiáltotottam.
- Kounkanteny- és a kardom a kitartott kezébe merőlegesen átszaladt, a keresztvasig. Eltalálta a főbb izmait, így már nem volt képes a csuklójától lefelé mozogni. Felálltam, és odashunpoztam a meglepett áldozatom alá.
- Ezt neked te rohadék- és kiforgattam a kardomat, így az alkarja szépen vérben úszva letottyant a kövezetre. Ő kiabálva bámulta a karját. Eközben a másik megint nekem rontott, és én ismét nem figyeltem. Csak az utolsó pillanatban néztem felé. Reflexeimnek köszönhetően elkaptam a csuklóját, és elforgattam a karjával együtt a csapást is. Hát nem beleszaladt a társába?
- Ezt nem hiszem el. Pedig már azt hittem nem kell megölnöm- néztem a bevágott fejű társam halott testének összerogyásárására. A gyilkosa kiabálva morgott, és kifordított karja miatt, nemigazán tudott mit kezdeni.
- Értem én, hogy nem vagy a magad ura, de valahol legbelül érezned kell valamit- kiabáltam vele- Remélem ezt most megérted, bocsáss meg- tovább forgattam a karját, amíg nem roppant a válla, és feltoltam a tarkója felé. Ő kiabálva vette észre, hogy már két hejen törtem el a karját, de mivel tovább rángatta a fájdalomra való tekintet nélkül, még a könyökét is kiforgattam. Az agya csak felfogta a dolgot, és a fájdalomtól eszméletét vesztette. Ezt a csatát megnyertem. Utána ismét egy fájdalom-hullám tört rám, és én is összerogytam tőle. A karomon lévő seb egyre sötétebb lett.
- Ezt nem hiszem el... MAYAAAA!!!- kiáltottam a szerelmem után, mint utolsó lehetőség. Pár perc eltelt, majd erőt véve magamon felkeltem a földről. Elindultam a lépcsőn felfelé.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te36000/45000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Nov. 25, 2009 3:58 am

○ Yuke: A testedben fellépő fájdalom egyre élesebb, és kezded magad úgy érezni, mintha valami másik hely, egy másik világ hívna, egyre erősebben... Elkezdesz szédülni, és ezek az érzések csak erősödnek benned, miközben felfelé haladsz. minden egyes lépcsőfok megtétele után egyre gyengébbnek érzed magad. Meghallasz egy dallamot, ami olyan, mintha altatódal lenne... A tested szinte magától cselekszik, érzed, hogy egyre kevésbé vagy önmagad ura. Legbelül pedig tiltakozol a dolog ellen, de nincs erőd ellenkezni... Felbukkan előtted az előbb látott, gyönyörű nő, majd karjait kinyújtva megindul feléd. Megszűnik körülötted a világ, az utolsó, amit hallasz, az ez:
- Gyere hozzám, gyere ide... Úgy, mint Ők...


Hevesen pislogtam, mert hirtelen úgy éreztem, mintha valaki teljes erejéből engem hívna. Majd gyorsan meg is ráztam a fejem: hiszen ez lehetetlen. Megint jönnek a hülye megérzéseim! ki hívna? Hiszen semmi baj nem lehet. Bár, lehet, hogy nem volt a legfényesebb ötletem az, hogy különváljunk. Miközben a kis srácot tartottam a karjaimban, az előbbieken törtem a fejem. Aztán pillantásom Daira tévedt, amint mellettem lépkedett. Nos, tény, hogy a beszédesebb társasághoz voltam hozzászokva. Nem mindenki ilyen hallgatag.... meg félek is a hallgatag személyektől. Nem beszélnek, tehát nem mondják el a gondolataikat. Honnan tudjam, hogy idegesítem őket, vagy csak simán azért hallgatnak, mert valami témát várnak tőlem? Vagy csak simán utálnak, és azon igyekeznek, hogy ne tépjenek apró cafatokra? Mondjuk, Dai-nak meg sem kellene erőltetnie magát ezért. Ha kegyetlenül befeszülök, akkor se tudnék egy karcolást se okozni neki. Nem mintha ez lenne szívem minden vágya...
- Jajhajjhajjajj... - sóhajtottam fel, és letettem a gyereket. Jó lenne kihúzni belőle a nevét. Meg aztán... itt megállt a tudományom. Jó, vol egy olyan érzésem, hogy ez a fiú megoldás lehet Yuke meg a többi shinigami problémájára. Ha jó napunk van, akkor megoldás.
- Mondd csak, mi a neved? Engem hívhatsz... Mayának. - szóltam kissé bebúsult hangon. Nem tehettem róla, aggódtam. Yuke lélekenergiáját nem nagyon érzékeltem, viszont volt egy, amit élesen meg tudtam különböztetni a többitől. Az pedig nem is volt innen messze...
- Zeru vagyok... - nézett fel rám hatalmas, szinte ártatlan szemekkel. furcsa módon csöppet sem hatott meg a dolog: pusztán csak azért törődtem vele, mert veszélyben volt és a hasznunkra válhat. És mert ártatlan lélek. Ne érdekelt, hogy egy gyerek. Régen is így voltam vele... akkor egyenesen gyűlöltem őket. Most már legalább változtam kicsit. Remélem hogy jobb irányba... Úgy döntöttem, a legcélszerűbb lesz, ha követjük azt a reiatsut. Bár előfordulhat, hogy a dolog csapda... De akkor sem lesz semmi baj. A legerősebb shinigami, akit valaha is ismertem, itt gyalogol mellettem... Már csak annyi volt a kérdés, hogy mihez kezdjünk Zeruval. Tény, hogy elég erős képessége van, de ha magunkkal visszük, akkor elég nagy veszéjnek tesszük ki.
- Dai, szerinted mi legyen vele? - emeltem meg Zeru és az én összekulcsolt kezemet... Társam szeméből pedig láttam, hogy rögtön leesett neki, miben kérek tőle segítséget... megint.
Talán nagyon idegesítő lehetek a számára - hiszen nem mindennap varródik az ember nyakába SS egyik legbénább hadnagya. Sőt, nincs mit túlozni... jelenleg én vagyok a legszerencsétlenebb shinigami egész SS-ben. nincs is nállam bénább. Illetve, már shinigaminak sem vagyok mondható, hiszen egy ideje bekövetkezett bennem egy apróbb változás. Csak annyi, hogy vaizard lettem... Ami pedig a rosszabbik dolog, az az, hogy a durvábbik énem lehet hogy nem olvadt egybe a szelíddel. Mi van, ha majd egyszer csak előbukkan? Akkor elkezd tombolni...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te41000/55000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Nov. 25, 2009 7:51 am

A gyerek elkezdte gyógyítani Mayát, amit én némán követtem figyelemmel. Mit mondhattam volna? Esetleg közvetítenem kellett volna eme perc eseményeit, vagy talán kommentárokat kellett volna a cselekményhez fűznöm? Jelen pillanatban inkább a fiatal képessége érdekelt, mivel még mindig voltak kétségeim. Ám benne van a pakliban, hogy a dolgok Pár-fordulatot vesznek, s pont az ellentéte történik annak, amire számítok. Reménykedtem benne, hogy ez a verzió lesz az, mely megvalósul. Elég feszült volt a levegő. Mindenki síri csendben a másikra várt, még a szokottnál is csendesebb voltam, bár ez cseppet sem meglepő, hisz’ Mayaval csak egyszer, maximum kétszer találkoztam, s ennyi idő nem elég ahhoz, hogy megismerjem őt. Nem tudtam milyen témát hozzak felé, ezért inkább nem is pedáloztam, a gyengébbik nem képviselőjére hagytam. Maya sóhajára eszméltem fel, sérülése szinte teljesen meggyógyult, a gyerek pedig már a földön állt, s várta a további történéseket. Végül Maya bemutatkozása törte meg a csendet. A fiú hatalmas szemekkel pillantott fel a lányra.
- Zeru vagyok. – árulta a nevét, miközben még mindig Mayát nézte.
- Az én nevem Daisetsu, hívj csak Dai-nak. – mutatkoztam be végül én is, bár nem láttam szükségesnek, azért jobb volt túl lenni ezen. A 6. osztag hadnagya újabb kérdést tett fel, amin elgondolkodtam.
~ A legésszerűbb magunkkal vinni, hiszen ha itt hagyjuk, akkor megtámadhatják ismételten a hollowok. Ha velünk jön, akkor meg tudunk vigyázni rá. – mértem végig Zeru-t, majd halkan sóhajtottam egyet, s Mayára pillantottam.
- Vigyük magunkkal, majd én vigyázok rá. – mosolyodtam el. Ezt megtárgyalva a fiút a hátamra vettem, s Shunpoval indultunk meg Yuke reiatsuja felé. Az út során Maya kétségbeesett arcát fürkésztem. Látszott rajta, hogy nem elégedett, s még a maszkos énjétől is tart. Erősen elgondolkoztam, hogy most próbáljam-e meg kissé jobb kedvre deríteni, mivel én is így viselkedtem, amikor átváltoztam. Egy napról a másikra lett a 7. osztag kapitányából dezertált halálisten. Persze az óta már javult a helyzet, ám még most is fenn áll a veszélye annak, hogy társain félni kezdjenek tőlünk. Remélem, hogy ez az ő esetében ez nem fog bekövetkezni.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te52100/65000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 27, 2009 5:40 am

Odaléptem a lépcsőház bejáratához, és a kilincsét megfogva azonnal rájöttem, az ajtó zárva volt. Nem nagyon akartam sokat törődni vele, így gondolkodás nélkül berúgtam. Visszhangzott a lépcsősor, pedig nem is volt olyan hosszú, mint amilyen hangja volt.
~ Ez hogy lehet~ akadtam meg egy pillanat erejéig. Mikor átléptem a küszöböt, szinte teljesen más érzés tört rám, mint amikor az előcsarnokba léptem be. Mintha két különböző hely lenne az épületen belül... Nem értettem a helyzetet, így inkább neki estem a lépcsőknek, a shunpom segítségével. Emlékeimből előturkáltam az emeletet, ahol láttam őket, és csak úgy daráltam a szinteket. Pár pillanat alatt elrontotta a kedvem a fájdalom, ami a karomon keresztül áthatott a vállamig. Gyűlöltem az érzést, mert csak hátráltatott. Csak simán futottam tovább, hisz nem kéne elfáradnom, meg a nagy sebesség is csak fokozza a méreg hatását, akármilyen is legyen ez. Megszédültem, elnyaltam, fájtam, véreztem... fájtam de nagyon, és mégegyszer is fájtam, csak hogy éreztessem helyzetem. Ültem egy kicsit, majd felkeltem és haladtam tovább. A látásom összekuszálódott, és a fájdalom mint passzív dolog a valósághoz kötötte az elmém. Talán ennek köszönhetem, hogy még nem estem össze a kábulattól, amit valami nagyon érdekes nőszemély okoz... Ha megtalálom, lesz hozzá néhány szavam. Hirtelen megcsapott egy illúzió kép, ahogy a falak eltűnnek, és én egy végtelen hosszú lépcsőn sétálok felfelé. Megráztam a fejem, és haladtam felfelé.
- Nem hagyom magam!- kiáltottam el magam, és folytattam a küszködésem a lépcsőtől- Esküszöm liftet fogok építetni ha haza érek- a haza szó leállított. Vajon haza megyek még? Ez nagyon egy halálba menős küldetésnek tűnik. A hideg futott át a hátamon, és éreztem a halál kaszájának a pengéjét a torkomon. A lehellete fagyos volt, és ... és...
- Francba is ez csak egy halucináció!!! Mi történik velem? Maya bocsáss me, lehet most a halálba rohanok. Hogy soha nem látjuk egymást, de ezt nem tudom feladni. Meg kellett ölnöm két társamat amiatt a ribi miatt... kötelez a bosszú. Az eskümben megfogadtam, hogy társaim halálát megtorlom. Amikor beléptem a 7. osztagba, még Komamura-taichonak tettem ezt le. Az ő nevében is nem hagyom, hogy bábként használják a társam. Nagano-taichonak is tartozok ennyivel, bár még egy büdös szót sem szóltunk egymáshoz, és nem érdekel minket a másik mit tesz, de lehet ismerte őket, és ő is így tenne, bár erről fingom sincs... MINDEGY... Ezt most befejezem!!!- ordítottam és elkezdtem a shunpommal felfelé haladni. A látásom tönkre ment, a fájdalom legkisebb hulláma is nagyobb volt, mint amit még a földszinten éreztem. A lépcsők már eltűntek, csak a monoton mozgás maradt bennem. Széfeszített belül a düh, de semmi erőt nem kaptam Paragontól. Nem bírtam tovább, csak összeestem egy lépcsőfordulóban.
- Hát elbuktam- mondtam halkan, majd egy kedves vonzó hang megszólalt a fejemben. Nem tetszett a mondandója, de utána elveszett minden kép. Csak a sötétség maradt. Amit mondott a hang az ez volt:
- Gyere hozzám, gyere ide... Úgy, mint Ők...
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te36000/45000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 5:48 am

○ Yuke: Magadhoz térsz egy fehér ágyban. A szoba, ahol vagy, félhomályban úszik. Odakint valószínűleg egy vihar dúl, mert alig hallod a szobában szóló halk, nyugtalanító komolyzenét. Mikor felállsz, meglátod a szobában az előbbiekben is látott, gyönyörű nőt. De akárhogyan is igyekszel őt elkapni, megtámadni: mindig kisiklik a kezeid közül, és kacagva odébb suhan. Amint utadat az ajtó felé veszed, rájössz, hogy képtelen vagy innen kijutni: még Paragon sem segíthet... Mert amikor belépsz a világodba, akkor még Ő is teljesen másként viselkedik...
- Mit kívánnál tőlem, drága gazdám? - indul meg feléd, majd szertefoszlik, és szólongatásodra sem reagál. Helyette azonban hamarosan feltűnik a gyönyörű nő, a páncéljában...
- Örülök hogy Te is eljöttél hozzám... - indul meg feléd, kitátott karral, majd eltűnik...


Kissé idegesen bólintottam Dai javaslatára, majd kézen fogtam a gyereket. Miközben kedvesem lélekenergiáját követtük, felmerült bennem egy kérdés. Mi van, ha az egész csak egy csapda? Esetlegesen ha a kedvesem holttestét találjuk meg? Hülye vagyok már én is... Hiszen akkor nem érezném a lélekenergiáját.
Miközben az utcákon kanyarogtunk, azon gondolkoztam, hogy hányan is tudják rólam, hogy vaizard vagyok. Nabe-kun, Yuke, a többi vaizard, és a kapitányom. Így utólag már nem voltam benne biztos, hogy jó ötlet volt-e neki elárulni dolgot. Mintha még örült is volna neki... Kicsit úgy viselkedik, mint egy gyűjtő: minden fajból legalább egy az osztagba, és egyre boldogabb... Megcsóváltam a fejem, majd gyorsabb tempóra váltottam. Valóban furcsának tartottam a viselkedését - ezen az sem változtatott, hogy a kapitányomként tiszteltem és szerettem. Azért már régóta nem a rajongásig, sőt... de ez már lényegtelen. Legalábbis nem itt kell ezen elgondolkoznom.
- Dai, mondd csak, miket csinálsz te itt? Amúgy meg.... mondjuk kedvenc zene? Könyv? Film? - pillantottam rá. Elhatároztam, hogy igenis megkedveltetem magam. Tetszik neki a dolog, vagy sem... Én nem ártottam neki, és azért sem fejelhet le, mert meg akarom ismerni, úgymond, barátkozási kísérletet akarok tenni...
Mialatt pedig a választ vártam, előttünk fel is tűnt pár darab hollow...
- Szavad ne felejtsd, mert kiszedem belőled! - hadartam, és megfeleztem a ránkeső hollowokat. Én az első kettőt céloztam meg, amiket egy egész pontosan elszórt Byakuray-al hatástalanítottam is...
Aztán lefékeztem Dai és Zeru előtt, majd egy kisebb lihegési – roham lezajlása után megint megszólaltam:
- Szóval? Tessék nekem válaszolni! – lelkesültem, majd elindultunk az előbb felvett irányba. Őszintén szólva komolyan azt reméltem, hogy valami érdekes harcban lesz részünk… Ekkor éreztem meg, hogy Yuke lélekenergiája megváltozott. Érezhetően az övé volt, de már más volt… Megtorpantam, aztán az eddiginél egy kétszer gyorsabb tempóra váltottam. Mérhetetlen aggodalom és félelem töltött el… Ha az a dög nő meg merte csókolni, zanpakutuo nélkül tépem milliméteres cafatokra… De nem. Az a harapás. Remélem az okozta a problémát… De lényegtelen. Az ügy innentől fogva személyessé vált. Az a nő innentől fogva halott… Talán a kisugárzásom is ridegebbé és vérszomjasabbá vált, de erről nem tudtam semmit sem: nem érzékeltem a saját kisugárzásom. Valójában dühös és féltékeny voltam, és nem is Yukéra… benne bíztam. De az a dög…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te41000/55000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 03, 2009 5:24 am

Végül sikerült megbeszélnünk a továbbiakat és Maya társa lélekenergiája után indultunk. Még mindig nem állt össze a kép. Kik is lehetnek azok, akik ezt az egészet kirobbantották? Az újdonsült vaizard szerint arrancarok, de még sohasem találkoztam olyanfélével, aki irányította a többi lidércet, és ez így volt rendjén. Hisz’ a hollowok leginkább a barbárokhoz hasonlíthatóak, akik egymást is képesek megölni az erőért. Gondolatmenetemet Maya törte meg kérdésével. Már éppen válaszolni akartam, mikor néhány hollow jelent meg előttünk. A lány játszi könnyedséggel végzett a ráosztott maszkos szörnyekkel, ezért én is valami egyszerű taktikán törtem a fejem. Mutatóujjaimat egy-egy hollow felé emeltem, majd a Hadou no 1: Shou technikával a felrepesztem a maszkjaikat. Ezután már elkerülhetetlen a maszkok darabokra esése, s ezzel együtt a lidércek halála. Ismét megiramodtunk a halálisten reiatsu felé, de hirtelen az megváltozott és Maya az eddigi tempó kétszeresével kezdett el a cél felé shunpozni.
- Szóval… úgy gondolom széleskörű a zenei ízlésem, mivel punktól kezdve még a komolyzene is szóba jöhet. – vakartam meg a tarkómat, mivel sokak nem kedvelik az efféle zenét, de engem is megnyugtatott egy-egy rossz pillanatomban. - … Kedvencem sosincs, ennyi jó szám közül nehéz választani. És te, milyen zenét szeretsz? – zavartam le gyorsan a választ, majd én is gyorsabb tempóra kapcsoltam. Eközben Maya eddigi nyugodt jellemét egy dühösebb, vérszomjasabb stílus váltotta fel. Egyszerűen nem értettem miért is ez a nagy hangulatváltozás, de jobbnak láttam nem megkérdezni, mivel nem szándékoztam egy betoncipőben Karakura town folyójában csevegni a halakkal.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te52100/65000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 03, 2009 8:47 am

Mikor felébredtem, egy homályos szobában találtam magam. Elgondolkodtam az eseményeken, és biztosra vettem, hogy ez valahol a tudatom legmélyén van...
~ Hmm... Ahhoz, hogy az uralma alá kerítsen, ahhoz csak egy csók kell neki... a gondalataimban is olvas vajon? Az majd kiderül... Viszont, ha meg akar csókolni, akkor meg kell jelennie, és rá kell vegyen engem arra, érintkezzünk. Minden technikában van egy hátrány, vagy szükséglet, csak meg kell találni. Nincs tökéletes technika. Emlékezni kell!~ gondolkodtam, majd felpattantam, és járkáltam mellé.

Flash backek:

Esett az eső. Ez tisztán látszik a talajon. Valami mégsem tetszett. Odaálltam a lábnyomokra, és körül néztem. Harc jeleit nem láttam. Bár egy kis szabad terület volt előttünk. Lehet nem volt mindig szabad.

~ Nem volt harc, hiszen meggyőzte egy békés "puszira" őket, és ezek a shinigamik nem állnak ellent, egy jó nőci figyelmének~

Mikor belépek a bokorba a sráchoz, ő megpróbálja leharapni a karom. Én megdöbbenésem képett egy Kounkantennyel ellököm magamtól.
- Kounkanteny- mondtam is ki a kidou nevét, és szerintem a löket miatt, lerepül rólam a figura. Én egy gyors shunpoval mögé kerültem, elkaptam, majd lefogtam.

~ Elvesztette az öntudatát, nem használta a zanpakutouját... Hmm... Talán azért, mert a csaj képessége a befolyásolás, de nem tud egy ilyen nagy dolgot előhozni, mint a kardok és a shinigamik kapcsolata... Akkor legalább ha most a testem öntudatlan mozog, akkor nem használja Paragont, ami megnyugtató számomra...~

Mi ez az egész?- fakadt ki.
- Erre lennék én is kiváncsi... Én Tamachi Yukezo vagyok. Ahogy elnézem idebent, nincs semmi bajod. Mondjuk itt én vagyok az isten- erre a kijelentésemre Paragon úgy tarkón csapott, mintha leszukáztam volna- Auu... -fejeztem ki magam- Nade arra lennék kiváncsi, hogy mire emlékszel.
- Egy nőre. Csábító tekintete azonnal minden férfit izgalomba hozott. Ráadásul olyan teste volt fúú... Kijelentette, hogy mindanyiunkkal szeretne négy szem közt beszélni. Azonnal ugrottunk. Aki bement hozzá, az nem jött ki. Én is sorra kerültem. Gyanút fogtam, és a kardomat is magammal hoztam. Amint belépten az ajtón, megcsókolt. És utána semmi. Még most is eszembe jut a pillanat, hogy.

~ Paragonnál teljesen normálisak lettek az emberek... Hmm... ez érdekes tény, de nem hiszem hogy Paragon nélkül tudnám magamat felébreszteni, különben is... Ő emlékezett arra, hogy megcsókolták, engem meg még nem sikerült neki, szóval egy válasz van arra a kérdésre, hogy hol vagyok... A valóságban!~ erre a gondolatomra, mint egy parancsszóra megjelent az előbb látott gyönyörű nő. Kellemes illatot árasztott magából, az arca teljesen vonzó volt, fehéres bőre ártatlanságot sugárzott.
- Hogyan juthatok innen ki?- tettem fel a számomra teljesen egyértelmű kérdést, igaz többeknek az jutna először eszébe, hogy ki vagy meg hogy kerültem ide... Ezek teljesen egyértelműek voltak... A lépcsőházban elkábított, majd idehozott, hogy ne tudjam meg, hogy hogy kell innen kijutni, és egész egyszerűen a ki vagy kérdésre sosem szoktak számottevő választ adni... megmondja a nevét, és ezzel most mire jutnék? Hogy hogyan jussak ki, az volt az észszerű kérdés...
- Mit parancsolsz gazdám?- kérdezte tőlem, mit sem törődve a kérdésemre, inkább egy újat mutatott. Odashunpoztam és a veséjére céloztam:
- Byakuray!- a fehér villámnyaláb csak úgy áthasított a szobán, de a célponton, csak egy felhő foszlás szerű történés történt (xD).
- Látom nem tudlak megtámadni, de van egy tuti ötletem... Hogy ez a való világ-e csak egy mód van felfedésére- mondtam, és közben lecsatoltam a kardomat... Epikusan előrántottam a kardomat, amit többször vissza vágnak az unalomig, mert annyira állat-király-csúcs-mega-hiper-szuper *egy tasli az írónak, mert a béna dumája már lassan eluralja a post értékét, és azt nem szeretnénk* Szóval a flashbackek véget érnek, és Yuke azóta már elkiáltotta a parancsszavát, mire nem történt semmi... Najó egy kis szikrázás azért befigyelt, mert kell a flash látkép, a bukásról. Pedig milyen jól kirántotta a zanpakutot *síránkozik*
- Najó... Akkor lehet mégis csak a te világodba vagyok, hiszen nem tudom megidézni az enyém... Egy kérdés... az öntudatlan testemnek, is most aktiválódott?- itt megrekedtem, majd hisztérikusan neki rohantam az árnyék testnek- HA BÁNTANI FOGOM MAYÁT, ÉN BIZTOS KIVÉREZTETLEK TE RIBANC!!!- kiabáltam, a Caps Lockot nem kímélve... Miután lenyugodtam, a gondolataimba merültem. Mikor legközelebb megjelent, beledobtam mindkét kardom...
- Fenébe, ez meg mire volt jóóó???- kérdtem magamtól, majd a tervem előkészületei így megtörténtek, elhatároztam a végsőkig bírni fogom... ami ha nem sikerül a tervem, akkor nagyon hamar be is következik.
- Feladom, egy csókot akarok tőled, hátha véget ér mindez, és nyugodtan meghalhatok- mondtam feladva minden reményt, majd mikor megjelent, hozzám vágta:
- Örülök, hogy Te is eljöttél hozzám- és már repült is felém, majd megállt előttem. Én lehajoltam az ajkaihoz, de még mielőtt összeérhettek volna puha ajakpárnáink, suttogtam az új kedvenc kidoum nevét.
- Kounkanteny!- és mindkét kard elindult felénk... A terv a következő volt... Ha meg akar csókolni, nem csak egy illúziót küld, hanem önmagát, és akkor megfoghatom. Amikor az utolsó pillanatoknál tartunk, akkor sütem el ezt a tárgymozgató kidout. A kép csak a padlót mutatja...


Maya rádbízom mi történjen: A lehetőség: belé fúródik a kard, és nemtom mi lesz utána, B lehetőség: Belém fúródik a két kard, és nemtom mi lesz utána Very Happy
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te36000/45000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Dec. 09, 2009 12:34 am

○ Yuke: Támadásaid mindig megújulnak, azonban képtelen vagy akár csak eltalálni, megsebezni az arrancart. Úgy érzed, kezdesz kudarcot vallani, és nagyon mélyről jövő harag lángol fel benned. Kacagva párolog el előled, és a repülő kardok elől. De mielőtt eltűnne, még meglök téged, így repülő kardjaid a falba fúródnak. Érintése nyomán úgy érzed, mintha hullámzó vízben állnál, erőt vesz rajtad valami furcsa álmosság, és lehunyod a szemed. Szörnyűbbnél szörnyűbb látomások, álomképek jelennek meg előtted, és úgy éled át őket, mintha valóságosak lennének.

Magamban szitkozódva rohantam Shunpoval, és közben még dípeltem is magamban. Most Dai ennyire utálja szerény személyem? Az nem járja, hogy ennyire szófukar legyen. Vagy csak nagyok szegény komplexusai, és nehezen ismerkedik? Végülis, itt én vagyok az agyament. Hiszen én vagyok túl közvetlen...
- Izé... Ha nem valami szörnyű mulatós vagy ilyesfajta, bármi. Hasonló az ízlésünk, én is mindent meghallgatok a punktól a komolyzenéig. Igazán pihentető, amikor néha - néha Rachmaninoff-ot hallgatok. - fuvoláztam, és közben igyekeztem gyorsan is menni, meg nem is. Már láttam a házat, melyből Yuke megváltozott lélekenergiáját érzékeltem. Meg is torpantam, és tanácstalanul néztem Daira. Tartottam attól, amit bent találhatunk, de be is akartam menni, nem akartam, hogy túl késő legyen. Zeru meg is indult az ajtó felé, de jobbnak láttam, ha kint marad. Nem tudtam, meddig tudom fenntartani a klónom, eddig mindig nagyon gyorsan kinyírattam őket. Általában arra használom őket, hogy kihúzzam az ellenfélből, hogy mi az Adu-ásza.
- Figyelj, nem lenne jobb kint hagyni? Tudom hogy te sokkal erősebb vagy nálam, meg minden, de... Nem lehet, hogy zavarná a figyelmed? Izéé... inkább befogom. - fordultam el Daitól, az ajtó felé. Meg is indultam szépen, ki is nyitottam az ajtót. Úgy tűnt, hogy nincs bent senki. Gyorsan beljebb trappoltam, kezem a zanpakutuomon volt, készültem rá, hogy bármelyik pillanatban támadhatnak minket. Valamiért vonzott a lépcső, ami szinte véget nem érőnek tűnt. Ahogyan tekintetemet felfelé futtattam, megláttam egy sötét alakot, amint a lépcsőn van összerogyva. Néha-néha megmozdult a karja, a lába, és egyszer még egy nyögést is hallatott. Már az első pillanatban felismertem kedvesem, és azonnal rohanni kezdtem felé. Amint rátettem lábam a negyedik lépcsőfokra, valami halk zúgást hallottam magam mögül. Megtorpantam, megfordultam: Dait, Zerut és engem egy narancsszínű fal választott el, mely átlátszó volt. Egy vihogó, csilingelő, gyermeki hang zendült fel:
- Pont úgy, ahogy a nővérünk akarta! Ez tényleg jó móka lesz, Kara! - a semmiből előbukkant egy hosszú, hullámos, szőke hajjal megáldott kislány, mellette pedig egy rövid, barna hajú.
- Valóban. Igazad van, Manra. Ez a kettő a miénk, az a másik meg a nővérkénké. - mutatott felém. Itt is akartam maradni, és menni is akartam: a kettős érzés következtében ledermedtem. Mindkét lányon iskolásruha volt, és a fejükön egy- egy hollowmaszk darabja.

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 1c7b2ec0


Nem először láttam ilyen kicsi gyerekekből létrejött arrancarokat, de meglehetősen meglepődtem. Eddig csak az eltorzult shinigami-energiákat érzékeltem...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te41000/55000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Dec. 09, 2009 7:14 am

Maya eszeveszett tempójával versenyezve közeledtünk egy ház felé. Közben kérdésemre is válaszolt. Rendkívül meglepett, hogy ilyesféle zenéket is hallgat, őszintén szólva nem néztem ki belőle. Éreztem, hogy nem érinti jól a szótlanságom, de úgy véltem, most jobb dolgunk is van. Majd a feladat után leülhetünk beszélgetni, de jelenpillanatban nincs időnk erre. Hamarosan megérkeztünk a célhelyhez, s Zeru indult el először a bejárat felé.
~Jobb lenne, ha kinn maradna. A bent leselkedő veszélyektől még ketten, Mayaval sem lennék képesek megóvni.
Néztem végig a fiún, aki eközben már a kilincs felé nyúlt. Már éppen tartóztatni akartam, mikor a mellettem álló lány szavai állítottak meg. Ő is hasonlóképpen képzelte el a behatolást, mint én, de sokkalta bizonytalanabb volt nálam… Pedig ha jól emlékszem a halálistenek életében is létezik egy olyan íratlan szabály, hogy állj ki önmagadért. Nos, úgy látszik, ő nem tartja be ezt. Már késő. Zeru belépett az ajtón, ezért mi is követtük. Maya vezetésével indultunk tovább, ám hamarosan egy narancsos színben pompázó fal választott el másik két társamtól. Ezzel párhuzamosan, pedig egy kacagó gyermek hang csendült meg.
- Pont úgy, ahogy a nővérünk akarta! Ez tényleg jó móka lesz, Kara!
Egy hosszú, hullámos, szőke és egy rövid, barna hajú kislány jelent meg. Mindkettejük fején egy-egy hollowmaszk töredék volt, ebből azonnal következtetni lehetett, hogy arrancarok…
- Valóban. Igazad van, Manra. Ez a kettő a miénk, az a másik meg a nővérkénké.
Mutatott Mayára az iskolásruhát viselő testvérpár egyik tagja. Én egy lemondó sóhaj kíséretében arcom elé emeltem bal kezemet, aminek segítségével, hogyha szükséges, akkor azonnal meg tudom idézni a maszkomat.
- Milyen kellemetlen…
Mosolyodtam el halványan miközben vártam az arrancar-duó első lépését.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te52100/65000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Dec. 11, 2009 7:30 am

A kardok belecsapódnak a falba... Semmi vér, semmi törés. A kamera engem mutat, ahogy a földön fekszem, szinte megsemmisülve. Éreztem, hogy hozzám ért, de csak valami hullámzó lendület felvétel volt. Talán rávett, hogy arrébb ugorjak? Nem tudhattam. A nyomán csak egy elhűlt érzet maradt. Felálltam, és még láttam, hogy az édesded lányka kacarászva libegteti szoknyáját.
- Mennyire tipikus, hogy mindig én esek ilyen csapdákba... most az eszemet nem tudom használni... krepp- motyogtam, és neki estem kézzel annak az idiótának. Ütöttem és rúgtam, ahol csak lendületet tudtam képezni. Teljesen reménytelen maradtam. Mélyen belül a nyugtalanságom lassacskán eltűnt. Mély lélegzeteket vettem, próbáltam lenyugodni. Nem sikerült elérnem ezt... Aztán megéreztem azt, amit a hollowoknál éreztem. Csak erre tudtam most támaszkodni. Lehunytam a szemem, kerestem Paragon dühét, de őt nem találtam magamban. Csak egy üresség maradt. Képek villantak fel bennem. Rengeteg kép az apámról szólt, ahogy edzett engem, ahogy irányította a házat. Lehunytam a szemem, és lefelé fordítottam a fejem. Könnyek gördültek le az arcomon. Összegörnyedtem, majd szét tettem a karjaimat. Ránéztem a kuncogó lányra.
- MEGÖLLEK TE RIBANC!!!- kiabáltam teljes dühből. A lélek energiám furcsa rezgést keltett a levegőben. Neki mentem ismét testből. Amikor a kardomig küzdöttem magam, felkaptam mindkettőt és azzal folytattam az értelmetlen küzdelmem. Amikor már úgy éreztem, hogy találatot adtam, nem történt semmi. A düh tovább fokozódott bennem.
- Nyugodj meg édesem- mondta nekem, majd meglökött ismét. Hirtelen a szabad ég alatt találtam magam. Seireitei utcáján.
- Ez nem lehet igaz- mondtam, majd letöröltem az arcomról a verejtéket. Hamarosan egy tűzgolyó repült be a légkörbe. Az ég színe megváltozott. Felugrottam az egyik házra, és megláttam a BAJT... csupa nagybetűvel. Több ezer tűzgolyó repült be Seireiteibe a lángokban álló Rokungaiból. Nem is kétség, Aizen hadjáratot indított Soul Society ellen. Aktiváltam a kardomat, és oda teleportáltam. A shinigamik már javában küzdöttek. Megkerestem Mayát. Egy nagy kard-kezű hollowwal küzdött. Azonnal odateleportáltam, és megöltem a lidércet.
- Siessünk innen!- mondta nekem kétségbeesetten. Én csak bólintottam és mentem vele. Egy espada ugrott elénk, és megragadta Mayát.
- Te most velem jössz!- mondta vihogva, majd eltűntek. Utána kiáltottam, majd a világ képe átcsavarodott Huenco Mundoba. Las Nochesben lehettem, de a találgatásra nem maradt időm. Maya megcsonkított testtel volt kifeszítve... Hirtelen megint csavarodott a világ... És egy temetésen voltam. Apám sírjánál álltam, és ledöbbenten vettem észre, hogy egy új sír van mellette. A feliraton: Chizuki Maya... kiáltásom elsöpörte az egész világmindenséget, és csak a fehérséget láttam, majd az a szobát vette fel. Három nap eseményét kellett végignéznem. Összeestem, és teljesen vesztesnek éreztem magam.
- Mi ez a technika... ilyen nem létezik- ziháltam a levegőt nem értettem mi történik velem, de egyre rájöttem, ez az eshetőség nem történhet meg. Visszafeküdtem az ágyra, és próbáltam kipihenni ezeket a képeket.
- Egy mód van már csak hátra... várnom kell. Bíznom kell Mayéákban- mondtam magamnak.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te36000/45000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Dec. 20, 2009 8:40 am

○ Yuke: Miközben egyre inkább ideges leszel - a látottak alapján, kezded magad úgy érezni, mintha ezer és ezer penge hasítana beléd. Aztán meghallod a már olyan ismerős hangot:
- Most pedig, használni fogom a tested. Nem szükséges az elméd is uralnom ehhez... Mit fogsz szólni ahhoz, hogy te ölöd meg a hőn imádott nődet? - kérdezi tőled gúnyos kacajjal, miközben az arcodhoz hajol. Ajka már majdnem a tiédhez ér, amikor még jobban kacagva tűnik el előled.
- Az utolsó ajándékom neked: az egészet páholyból láthatod! - e szavakra, melyek már a homályból jönnek, és előtted egy nem túl nagy átmérőjű tér jelenik meg, melyen keresztül felülről látod a valós eseményeket.

○ Dai: A két kislány mosolyogva indul feléd, majd egyszerre kiáltják el magukat:
- Saltamontes! Cano lágrima!* - Kara kitárja karját, teste megnyúlik, haja megnő, és ezer ágúvá válik, majd feléd a haja közül fehér gyöngy formájú lövedékeket lő ki, melyek, amikor hozzád közel érnek, felrobbannak.
- Encendido vagina!** - kiáltja Mara, és láthatod, amint egy ugyanolyan narancsszín pajzs veszi körül a testét, mint amivel engem tart távol tőled. Kara Sonídoval köröz körülötted, és szüntelenül lődözi feléd a gyöngy formájú, apró bombákat...

*= Akácfa! Fehér könnyek!
**= Lángoló levélburok! // Igen, én is néztem, és utána 5 percig röhögtem, és elnézést, de nem hagyhattam ki! xD //


Kétségbeesetten néztem hol ide, hol oda. Szívem szerint kétfelé szakadtam volna, és kirántottam a zanpakutuomat, amikor Kara Dai felé indult. Persze ez ostobaság volt: hiszen Dai az én erőm többszörösével rendelkezik. Ráadásul okosabb és ügyesebb is nálam, a tapasztalatról nem is beszélve. Bár, az utóbbira mostanság már nem adok: tanulói fázisban vagyok, tehát még bőven van időm ilyet gyűjteni! Ekkor mozgolódást hallottam magam mögött, és gyorsan megfordultam. Az alak felállt a lépcsőn, és felém indult. A beszűrődő fényben megcsillant fehér haja, nekem pedig óriásit dobbant a szívem. Öröm vegyült aggódással, aztán mikor megláttam szerelmem tekintetét, amitől máskor mindig lebegek, szállok, és olvadozok egyszerre- földbegyökerezett a lábam. Ugyanaz a megszállott, őrült tekintet, mint a többieknél. Hátráltam egy lépést, és tekintem a földre szegeztem. Aztán tétova mozdulatot tettem, és megszólítottam jegyesem:
- Yuke! Te vagy az? - persze tudtam a választ, már előre... Hogy is ne tudtam volna? Yuke nem támadt volna rám, ő nem tűnt volna el előlem Shunpoval, hogy aztán a torkomnak szegezze a zanpakutuot...
Ellöktem magamtól, de a kard éle megkarcolta a bőröm: éreztem a belőlem folyó vörös vér szagát. Aztán meghallottam a kacajt is: a gyönyörű lány, aki mindenkit elbűvölt, előttem állt.
- Üdvözlégy! Látod, látod... Még ő is úgy táncol, ahogyan én fütyülök! Milyen érzés, hogy Ő fog megölni? - kérdezte kacagva.
- Átkozott! Hagyd őt békén! - kiáltottam kétségbeesetten. Nem akartam bántani Yukét, pedig csak ez az egy módja volt annak, hogy eljussak az arrancarhoz, és megöljem. Kiléptem mellé, de gyorsabb volt nálam: furcsa kis mosoly jelent meg az arcomon. Hiszen ő az egyik leggyorsabb shinigami - és ez a ribanc mindenét uralja. A szemem könnyes lett, amint zanpakutuommal hárítottam a támadásokat, majd végül döntöttem: de abba a szívem szakadt bele. A markolattal oldalba vágtam, és ajkaim szólásra nyitottam. Hangom kissé rekedt volt a visszafojtott sírástól, de attól még nagyon tisztán lehetett hallani...
- Hikaru oyobi iya yuurei, Tendou tetsubun! Hyoukai hagane! Ranpu ibara! - kiáltottam, és hagytam, hogy a szalagok feltekeredjenek a kezemre. A tüskék száguldottak az arrancar nő felé, aki Sonídoval tért ki előlem.
- Meg fogsz halni... - suttogtam, és Shunpoval eredtem a nő nyomába, aki gúnyos, mégis csilingelő kacajt hallatott...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te41000/55000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Dec. 21, 2009 8:29 am

Hamarosan szemtanúja lehettem két csodálatos Resurrecctiónnak, melyek külön-külön is erősnek tűntek, ám a tény, hogy mindkettővel nekem kell megküzdenem, nem volt túl felemelő. Balomat a magasba emelve kezdtem el reiatsut gyűjteni ahhoz, hogy meg tudjak idézni egy pajzsot. A gyöngy alakú lövedékek már vészesen közel jártak, mikor végre elkiálthattam magam:
- Bakudou no 81: Dankuu!
Ekkor egy sárgás fényben pompázó pajzs jelent meg körülöttem, mely egy darabig biztosan meggátolja az apró gyöngyöket. Eközben kardomat egy lassú mozdulattal előhúztam, s bár nem állt szándékom feloldani, még is magam elé tartottam. A gyöngyök miközben belecsapódtak a pajzsba kisebb robbanással lettek semmivé, amelyek hatására kidoum hamarosan eltűnt és nekem menekülnöm kellett. A talajtól elrugaszkodva egy shunpo segítségével a gyöngyöket lövellő arrancar mögött jelentem meg. Bal mutatóujjamból hamarosan egy fehér villám távozott, mely célt tévesztett, s a narancssárga mezőbe csapódott, amit látszólag cseppet sem viselt meg a villámnyaláb. Rövid zsörtölődésbe kezdtem, melyet kedvenc távharcos arrancarom szakított meg. Az ezüst golyó szélsebesen csapódott jobb combomba, ahol miután célt talált felrobbant, ezzel kisebb-nagyobb sérüléseket okozva. Ez elég indok volt ahhoz, hogy megidézzem maszkomat. Villámgyors helyváltoztatás közben bal kezembe idéztem meg hollow maszkomat, melyet miután materializálódott az arcomra helyeztem. Ettől ugrásszerűen megnövekedett eddig sem alacsony lélekenergiám, ám meg is változott. Eddigi shinigami reiatsu hollow energiákkal vegyült. Hangom eltorzult, s shunpom sokkalta gyorsabb lett. Ellenfelem mögött jelentem meg, s kezemet felé emeltem.
- Hadou no 90: Kurohitsugi.
Mondtam ki az általam ismert legpusztítóbb kidou nevét, mire sötétkék energia ölelte körül az áldozatot, aki ha nem csinál hamarosan valamit, akkor a technika fogságba ejti, több tucat lélekenergia-dárda hatol át testén.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te52100/65000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Dec. 22, 2009 1:09 am

Egyre több és több rémkép jelent meg előttem. Úgy viselkedtem, mint apám. Minden egyes kép után, egy tőr szaladt át a szívemen... legalábbis érzetre ezt ismertem fel. Könnyek gördültek le az arcomon. Remegtem, térdre estem... teljesen magam alatt voltam. Végül megjelent előttem az arrancar, és hozzám vágta azt a mondatát, amitől aztán végképp elszakadt a nemesi tartásom.
- Most pedig, használni fogom a tested. Nem szükséges az elméd is uralnom ehhez... Mit fogsz szólni ahhoz, hogy te ölöd meg a hőn imádott nődet?- lefagyott az arcom. Belülről valami löket kezdett irányítani. Ahogy a dühömet növeltem, csak úgy fokozódott az erő bennem. Egy kicsit kuncogtam.
- Szóval azt mondod, használni akarod a testem? Tied... Nem lesz olyan egyszerű, mint gondolod, erről kezeskedem... Én már nem élnék, ha nem lenne kapcsolat, még az elmémmel... Próbálkozz- mondtam ami eszembe jutott.
- Az utolsó ajándékom neked: az egészet páholyból láthatod! - kacagva búcsúztattam. Még röhögtem teljesen elvontan... az őrület szélén álltam. Annyi tartott még, hogy Paragon nem volt itt... éreztem a jelenlétét, de nem ért semmit. Amikor bekattanok, mindig ő vigyázz rám, és ad egy erőt, ami a bankaihoz hasonlítható. Lényeg ami a lényeg, elszabadítottam a saját erőmet. Korlátok nélkül engedtem, hisz ez az elmém. Ötször erősebb nála! Összekoncetráltam az erőmet, és bumm! Kidoukkal égettem az energiám... Tele voltam égési sérülésekkel, de ennek meg kell látszódnia a testem is... Ha Maya meglát, és látja, hogy sérüléseket szerzek, akkor tudni fogja, hogy én odabennt vagyok, és küzdök. Összetettem a Byakuray csóváit, így hatalmas károkat okozva magamban, és mégtöbb energiát elégetve. Lassan már összeestem. Hirtelen megjelentem magam előtt, és Mayára ugrottam megtámadni... a gyorsaságomat is elvette.
- Azt hiszed erős vagy? Te csak egy Arrancar vagy nyomorék- kiabáltam. Előhúztam a kardomat, és abba küldtem az energiát. Megpróbáltam felébreszteni Paragont. A kardom szikrázott. Mélyeket lélegeztem, de nem jött össze a lenyugvás. Egy kacagásba tört ki a meditáció. Elővettem mindkét kardom, és gyűjtöttem a kraftot. - Ébredj ÉBREDJ PARAGOOOON!!!- erre hatalmas villanás tört fel...


//rád bízom mi történjen//
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te36000/45000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Dec. 22, 2009 5:12 am

○ Yuke: nem sikerül felébresztened Paragon erejét, és láthatod azt is, melynek során az ütésemmel elkábított tested felemelkedik, és megindul felém, melyet nem veszek észre. Kétségbeesésed határtalannak látszik, amikor is sikerül magadon kívülről látható sebet ejtened. De ezzel nem tudod meggátolni a sérülésem: tested pont abban a pillanatban szabadul fel az arrancar uralma alól, amikor kardoddal átszúrod a hátam. Zanpakutuodat kirántod a testemből, én pedig összerogyok...
Miután pedig megszűnik a pajzs, menj, és segíts Dainak megölni a még élő arrancart.
○ Dai: A két lány felveszi az eredeti alakját: az, amelyik kis bombákat lődözött feléd, egy fehér, nagy sörényű oroszlánként fog előtted tetszelegni, melynek szőréből képes kilőni a bombákat. A másik lány megszünteti maga körül a pajzsot, és felveszi eredeti alakját: narancsszín bőre olyan kemény lesz, mint a páncél: de nem indul feléd, valószínűleg minden erejét leköti, hogy fenntartsa a minket elválasztó pajzsot. A feladatod, hogy megsebesítsd a pajzsot létrehozó lányt, hogy összetörjön a pajzs- úgy, hogy a társa folyamatosan támad téged..



Testem körül lángoltak a pengék, nem is törődtem a pajzsom megidézésével. Nem érdekelt a védelem: jelenleg ölni akartam. Nagyon régen hagytam legutoljára, hogy testemet ennyire átjárja a pusztítani akarás. Szinte kéjesen vágytam rá, hogy ölhessek, érezzem a vér szagát... Mindezt pedig bosszúból. Semmilyen más bolondság miatt, csupán ezért. Mert kezet emelt a jegyesemre. Azt pedig senki sem tűri el, hogy bántsák a szeretteit. Én sem tűröm el...
- Merre jársz, picike? Csak nem menekülöl? - hangja egy újabb löketet adott nekem, hogy egyre őrültebben keressem. Nem, nem vesztettem el a harc közben megszokott hidegvérem... csupán jobban figyeltem mindenre, ami körülvett. Mindenre, kivéve egy dolgot, és amikor ezt megéreztem, már túl késő volt bármit is tenni...
Éppen az arrancart kerestem tekintetemmel, még a lépcső tetején álltam. Nem értettem, hogy hová tűnt. Merre lehet? Ezen gondolatok kavarogtak a fejemben, amikor meghallottam egy lépést, és megéreztem a testemen áthasító pengét. Nyögtem, éreztem ahogy minden levegő kiszorul belőlem, és hogy éget, mar a penge. Azonnal kirántották belőlem, de a vérem így is messzire fröccsent: kaptam egy nagyon szép kis sebet... Ami, ha szerencsém van, nem lesz végzetes.
- Óóóóóó! Gyönyörű! Erre vártam már mióta! - hallottam a hideg kacagást, miközben összerogytam. Tekintetemmel azért tisztán láttam még: jegyesem állt felettem, mellette a vértől csöpögő kard. Tekintetéből kezdett eltűnni az őrület, és már láttam ott csillogni azt az embert, akit szeretek. Meg a fájdalmat is, ami megjelent a tekintetében. Bennem fellángolt a harag, és szinte észre se vettem, hogy arcomon kezdett megjelenni a maszkom. Dühös kiáltástól övezve álltam fel, és megrándultam, felnyögtem a rajtam átnyilaló fájdalomtól. Nem törődtem vele: erősebb, gyorsabb lettem, mint az előbb voltam.
- Ban-kai... Anjerasu chuutonojo! - ösztönösen hagyták el ajkaim a szavak, és élvezettel tekintettem a felettem megjelenő, gyönyörű sárkányomra. Maszkomban lángolt, kék neonszínnel világított a szemem: pontosan úgy, mint tűzvörös sárkányomé. Rekedt üvöltéssel jelezte, hogy itt van velem, és hogy örül... Hogy bármit megtesz nekem. Elégedett mosoly terült szét az arcomon, ami kicsit őrült volt.
- Retkes kis kurva vagy, tudsz róla? Széttéplek és a kutyákkal etetem meg a beleidet, szuka. Hitsuki hyouryuu... - üvöltés, és ezer és ezer penge vette körül az arrancart, aki visítva égett el... Én pedig a többiek felé emeltem lángoló, őrült tekintetem, majd ájultan zuhanok előre...


A hozzászólást Chizuki Maya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 23, 2009 9:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te41000/55000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Dec. 22, 2009 6:31 am

A fekete koporsó összezáródása előtt az arrancar még eltudott sonídozni, ezáltal nem tudtam végezni vele. Eltorzult hangomon halkan morgolódni kezdtem, hogy még eme felspékelt sebességemmel sem sikerült tökéletesen kivitelezni a hadouk talán legerősebb technikáját.
~ Talán ez az a híres mellékhatás, melyet csak a Hadou no 90-től tapasztalnak a használók. Kellemetlen.
Vakartam meg a tarkómat, miközben szemem sarkából még most is az arrancar lányokat figyeltem. Lélekenergiámat folyamatosan szivárogtattam, hogy a helyszín csak minimálisan sérüljön meg. Suanoh is megérezte, hogy hamarosan használni fogom az erejét, ezért Lelkem Trónján helyet foglalva készült testem átvételére. Ám most nem engedhetem meg magamnak a hibákat, mivel nem vagyok egyedül.
- Hadou no 1: Shou.
Mutattam az egyik irányba, ahonnan ekkor indította meg ellenfelem a gyöngy alakú golyóit. A mágia hatására az apró robbanógolyók visszarepültek a kiindulási pontjukra, s ott robbantak fel.
- Kérlek titeket hagyjátok abba, vagy kénytelen leszek végezni veletek.
Shunpoztam el eddigi tartózkodási helyemről, ezzel megspórolva a védekezést, hisz a gyöngyök így nem találtak célt.
- A nővérünk azt kérte, hogy ne hagyjunk életbe.
Mondta vékony hangján az egyik lány, aminek hallatán lehunytam a szemem, s mintha megállt volna az idő, hirtelen egy másik helyen jelentem meg. Jól ismertem ezt a birodalmat, a kardom szellemének dimenziója volt, Suanohjé. Már egészen jártas voltam ezen a terepen, ezért tudtam, hogy mindaz, amit látok csak illúzió, csak Suanoh akar megijeszteni.
- Használni fogom az erődet te undorító féreg! Ha megpróbálod át venni a hatalmat a testem fölött, garantáltan végzek veled! Megidézlek valódi alakodban és kioltom életedet!
Ordítottam a vakvilágba. Ezt hallva hamarosan a Bukott Istenség is megjelent, s egy ördögi mosoly kíséretében színpadiasan meghajolt. Jól ismertem ezen a mozdulatot. Bár megtévesztő képességei legendásak, blöffölni nekem, a kard birtokosának valahogy nem tudott.
~ Ha ez a válaszod… Én várni fogok rád.
Sóhajtottam, majd ismét a szobában jelentem meg. Az ezüstös golyók folyamatosan száguldottak felém, s csak a reflexemnek köszönhettem, hogy nem sérültem meg. Kardomat ellenfeleim felé emeltem, úgy, hogy mindketten jól lássák.
- Tabakaru, Suanoh.
Mondtam. Ekkor mindkét arrancarnak leállítottam érzékszerveit, s kihasználva pillanatnyi tehetetlenségüket a pajzs előtt jelentem meg néhány méterrel és egy ceroval vettem célba. Az energiasugár hatalmas erővel csapódott bele a pajzsba, ami ettől semmivé lett. Minden a legnagyobb rendben volt, míg nem Suanoh közbe nem avatkozott. Maszkom darabokra törve hullott a porba, kardom pedig visszalépett alapállapotba. Az arrancarok is magukhoz tértek, ám pillanatnyi zavarukat kihasználva még megpróbálok végezni az egyikkel...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te52100/65000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 5:17 am

A hatalmas villanás ugyanazt eredményezte, mint a múltkor. A nagy semmit. Elkeseredtem, a dühöm is a nullára csillapodott, majd kétségbeesetten összerogytam. Fájt mindenem, még sérüléseket sem voltam képes okozni magamnak, csak az elmémnek. Mégis úgy éreztem magam, mintha kilómétereket shunpoztam volna. Figyeltem az eseményeket. A testemet oldalba vágta Maya, minek hatására "ellenfelét" a földre kényszerítette. Szerelmem elindult egy irányba, pontosan nem is tudtam, hogy merre. Mikor már kellőt távolságba ment, a testem feltántorgott, morgott egyet, és BUMM. A következő képben már az látszott, hogy vér csöpög a földre. Mennyiségben. Arcomon a meglepettség, a bánat, a düh, de leginkább a rémület látszott. Aztán egy teljes kép, és az látszik, hogy a lélek nélküli zanpakutommal átszúrtam Maya testét. Valamint a számból is vér folyik ki.

FLASHBACK

Mikor észrevettem, hogy felállt a testem, torkom szakadtából kiabáltam.
- MAYAAAAAA- és cselekedtem. A shunpozó shinigami ami jegyesem felé tartott, az én tized sebességemnek felelt meg, de így is... szemmel követhetetlen lenne. Én megpörgettem Paragont, és a szívem felé döftem. Tudtam, hogy ez meg fog ölni, de inkább én, mint a szerelmem. A kard behatolt mindkettőnk testébe, elkéstem. Rémülten álltam, és szemem előtt a kép, üvegként repedezett... egyre több és több repedés jelent meg, végül leomlott szemem elől az illúzió. Ott álltam Maya mögött, és benne tartottam a kardomat.

- Ne... ez nem lehet- mondtam, majd vért köptem fel. Fizikailag semmi bajom nem esett... nekem. A lány akit szeretek a kezem álltal sérült meg. Ő összeesik, én meg elkapom. Ölembe veszem a fejét.
- Tarts ki... Ez ismét... ismét vért kíván- mondtam a szokásos női-férfi hangomon. Paragon feléledt és megérezte a dühömet... a zanpakutom automatikusan shikai formát vett fel. Teleporttal közlekedtem. Először fel az égbe, majd mikor megláttam a két arrancart, és még valakit azonnal odateleportáltam.
- MEGÖLLEK TITEKEEEEEET!!!- Kiáltottam semmi tekintéllyel az ismeretlen társamra. Volt nála reiatsu azt éreztem, de nem érdekelt. A lélekenergiám szikráztatta Paragont. Odateleportáltam, és csaptam, ahol értem... és mééég csaptam. Körbe ugráltam Paragon segítségével. Nem érdekelt a találat, ha volt ha nem, mindegy volt, csak legyek neki kellemetlen. Végül hátra ugrottam, és megküldtem neki a kard képességem új fegyverét.
- Nemesek HARAGJA- kiabáltam még mindig őrültként, majd amikor a gömb formálódni kezdett, elkezdtem forgatni a kardot, majd mikor a hátam mögé csaptam a sarló alakot, akkor előre küldtem. Mögé teleportáltam a célpontomnak, és lefogtam... A gömb beszív, a sarló ketté vág. Ez a logikája a képességnek.
- Együtt fogjuk ezt most benézni- vihogtam a fülébe. Amint elénk ér, én elteleportálok onnan. Ha eltalálja, akkor kettévágja, és meghal... valószínüleg remélem. Paragon erejéből 2 egység maradt...
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te36000/45000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Dec. 23, 2009 7:14 am

○ Yuke & Dai: Együttműködéseteknek hála sikeresen legyőzitek a két arrancart, persze, miután tisztázzátok a félreértéseket - ha vannak. Ezek után megtaláljátok a házban a szobrot, melynek kíséretére a shinigamikat rendelték. Mindenki előkerül, és semmire sem emlékszenek a csókon kívül...
Időközben már megszüntettem a ban-kait, és a hollow maszk is eltűnt az arcomról, viszont az eszméletem is elvesztettem... Úgy tűnik, a sérülésem súlyosabb, mint amilyennek először tűnt. Még Zeru sem nagyon boldogul vele... De a ti esetleges sérüléseiteket nagyon ügyesen begyógyítja. Yuke, vigyél vissza a 4. osztaghoz, hogy kikúráljanak, és add le a szobrot. Dai, rád pedig a megmaradt, a ház körül kószáló hollowok kiirtását bíznám még.

Köszönöm a küldetést! Smile
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te52100/65000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Dec. 25, 2009 6:44 am

// Bocsi Dai, de már egy ideje eltűntél, így megírom az utső postot, legalább ezen ne kelljen izgulnom//

A taktikám sikeresen bevált, az Arrancar közepéből egy jelentős darab beszívódott, például a feje is többek között. Vért köhögtem fel... Még nem gyógyultam meg teljesen. Körbenéztem, és láttam, hogy az idegen könnyűszerrel végez az ellenfélevel. Van ott erő bőven. Az egyik házban jelentős ide nem illő lélekkoncentrációt éreztem. Odasiettem, és berúgtam az ajtót. A szobor volt ott, körülötte eszméletlen halálistenek. Felébresztettem őket, és megragadtam a szobrot is.
- Menjetek haza- mondtam hűvös hanggal, miközben végig Maya járt az eszemben. Nehéz volt így használni a karizmám.
- Segítek Mayának, intézd el a többit. Köszönök mindent- mondtam szőke hajú társamnak- A nevem Tamachi Yukezo- a név jelenthetett neki valamit, hiszen eléggé nagy nemesi ház, de a választ mes sem várva elshunpoztam a sebesült felé. Az utamat pár hollow zárta el. Négy mozdulattal levágtam őket. Először a két támadó kart, utána a két fejet. Mikor odaértem, Maya teste elhűlt, és elszürkült. A legkevésbé sem emlékeztett az élőkre.
- Nem hagyom hogy te is meghalj a kezem álltal- mondtam emlékezve rejtélyes múltamra emlékezve... Amit még én sem tudok, de ez így faszán hangzik. Megragadtam a testét, és mindkét egységemet felhasználva elteleportáltam a negyedik osztag területére. A padlóban jelentős sérüléseket okoztam, de lényeg a lényeg, eljutottam haza. A kardom felforrósodott, és szikrákat vetve a penge átváltozott a dimenziómmá. Kiestek belőle az arrancar elnyelt maradványai. Undorító látvány volt. Aztán megint lüktetett a karom, és elájultam. Mikor felkelltem, már egy fehér szobában feküdtem. Körbe volt kötve a karom, valami furcsa gézzel. Az égett fekete alkaromon nem tudtak javítani, csak bekötötték. Fájt mindenem. A mellettem lévő ágyon Maya feküdt.
- Neked élned kell- mondtam halkan, majd elszundítottam. Álmomban már az esküvő szerepelt, és tudtam, hogy gondok nélkül fog lezajlani. Az eljövendő életünkről is voltak álomképek, és ezek is csak megnyugvást okoztak. Mikor felébredtem, Maya még mindig csak feküdt. Kicsit aggódtam érte, de hát nincs mit tenni. Meg kell keresnem valakit. Az új célpont: Tamachi Nazo.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Cl0te41000/55000Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Dec. 25, 2009 11:40 pm

Az akadály megsemmisítése után megdöbbentő kép tárult elém. Egy fehér hajú shinigami állt Mayaval szemben, s lélekölőjével éppen ledöfte a lányt. Szemeim elkerekedtek, nem értettem mi történt, hisz’ Maya miatta jött ide. Őt akarta megmenteni, és cserébe ez a hála. Lélektükreimet lehunyva próbáltam megérteni mi is történt, de valahogy nem tudtam. Legszívesebben végeztem volna minden jelenlévővel, talán elég lett volna egy nagyobb reiatsu hullám porrá zúzásukhoz, de úgy éreztem, van valami oka eme szörnyű tettnek. Kardomat sayájába csúsztatva emeltem kezemet egy újabb cerohoz, ám az ismeretlen shinigami a dühtől megrészegülve rontott az életben maradt arrancarnak. Halvány mosolyra húzva ajkaimat villámlépéseimmel hátrébb jelentem meg, mivel nem akartam zavarni a shinigamit. A férfi brutális módon vetett véget az arrancar életének. Ezután az ajtóhoz sietett, s berúgta azt. A szobában egy szobor volt, körülötte pedig eszméletlen halálistenek feküdtek. Felébresztette őket, majd visszaküldte a Lelkek Világába a shinigamikat, ő maga pedig a szobrot vette magához.
- Rendben.
Adtam rövid választ, majd elindultam az életben maradt hollowokhoz, akik még mindig a mesterükre vártak a ház körül. Kardomat ismét kivonva vettem célba a legközelebbi lidércet, akinek reagálni sem volt ideje. Szerencsére csak féltucaton voltak a maszkos lények, ezért hamarosan végeztem velük. Balommal a maszkomért nyúltam, s egy mozdulattal lerántottam arcomról. Szemeim ismét a megszokott árnyalatra váltottak, sérüléseim pedig fájni kezdtek. Zanpakutoumat visszatettem kardhüvelyébe, majd hazafelé vettem az irányt.

/Köszönöm a küldetést!/
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Dec. 26, 2009 10:22 am

Sziasztok!

Látom végül sikerült valahogy feléleszteni és befejezni a küldit. Very Happy Mivel vannak, akik nem az elejétől vannak benne a küldiben, így nem mindenki kap ugyan annyi lpt, ill. ryout. ^^

Tamachi Yukezo - 2000 lp és 2500 ryou
Chizuki Maya - 2000 lp és 2500 ryou
Daisetsu Hattori - 1500 lp és 2000 ryou

Gratulálok a küldetés befejezéséhez! ^^

Lezárva
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//   Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Fejvadászat - Magánküldetés //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-