-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hálótermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálótermek - Page 2 Cl0te40700/45000Hálótermek - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Hálótermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálótermek   Hálótermek - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 5:44 am

Boldog születésnapot!

Hatalmas nagy és annál is nagyobb KFC kiküldetést tervezgettem Himmecchan alapítótársammal, mert tudtam, hogy neki mindent elmondhatok és nem fog kinevetni, hanem segíteni fog az ügy végrehajtásában, ugyanis én nem tudok csomagolni. Pedig nekem aztán nagyon szép csomagolás kellett ám’, olyanok, amiket az Emberek Világában is lehet látni karácsonykor, csak most sokkal szebb kell nekem. Sajnos Himmecchan nem elégedett meg holmi olyasféle magyarázattal, hogy ez PonPonnak lesz születésnapi ajándékképpen, mivel valahonnan Himmecchan megtudta, hogy PonPonnak szeptemberben van születésnapja nem pedig nyár kellős közepén. De vajon honnan? Persze lehet, hogy én mondtam el neki, csak már nem emlékszem rá… scratch No, mindegy… mindenesetre elmondtam neki, hogy születésnapi ajándékba lesz Masacchannak, de nem is Masachannak. Persze nem mondhattam neki konkrétan, hogy KatsuSanak lesz… az hogyan is nézett volna ki, amikor zöldségháború van közöttünk? Mondjuk, perpillanat tűszünetet tartunk – mármint nem a papírégetésnél, hanem úgy amúgy a zöldségháborúban – szóval a lényeg, hogy neki lesz, csak Himmecchannak nem így mondtam el, hanem úgy, hogy ne tudja, de tudja, csak na… szóval… mindegy. ._.
A lényeg a lényeg, hogy sikerült rávennem Himmecchant arra, hogy megmutassa, hogyan kell szép csomagolás csinálni, majd a Donald-kacsás mintájú dobozkába rejtettem az ajándékot: egy nagyon szép zöld kavicsot, név szerint Amazonit. Legalábbis Ricchan azt mondta, hogy ez az és ezt a kavicskönyvből olvasta fel, szóval biztos úgy van. Még jó, hogy Ricchan tud olvasni! Surprised A kavics mellé még tettem citromos sütit szigorúan Kocchan félét, mert Kohaku-samaét be kell osztani, abból kevés van, de Kocchan mindig hoz sütit így abból rengeteg van, szóval ebből kap és punktum… na, jó, egy két Kohaku-samas féle süti még nem a világvége… nem, csak egyet kap! ˇ_ˇ Persze mindez mellé teszek egy füzetecskét is, ami leírja, hogy kell bánni egy kaviccsal, mert KatsuSa~ azt biztos nem tudja és, ha születésnapi szerencsehozó kavicsot kap, akkor ezt muszáj megtanulnia, különben nem lesz szerencséje, csak balszerencséje. Surprised És akkor sokat fog ő veszíteni én meg nyerni a zöldségcsatában… tényleg, de ez nekem lenne jó! °o°”
Eltátott szájjal nézek a dobozkára, ami már be van zárva és csak utólag esik le, hogy a kézikönyvvel neki biztosítok lehetőséget a nyerésre. Jajj, de buta vagyok! T^T Na, nem baj, úgy is a tisztességes játék a menő. ._.
Az ajándékcsomag lezárása után papírt – olyan papírt, amit kísérteties módon nem lehet felgyújtani – veszek elő és kezdek rá írni, vagyis valami olyasmit tenni, mert sokan megvádoltak már azzal, hogy ez nem írás, hanem rajzolás, de különben az csak ez A Nao féle, de azért idézőjelesen hagyom, mielőtt beperelnének ezért! Pedig a kanjikat vagy miket is inkább rajzolják, mintsem írják, azért olyan bonyolultak. ._. No, szóval mindegy… a lényeg, hogy „ráírok” a lapra egy mosolygós fejet, meg emeletes tortát és kavicsot, annyit amennyi idős most KatsuSa~… vagyis lehet eltúloztam a kavicsok számát, de nem baj. A szándék a fontos és Keisuke-sama is megmondta már nemegyszer: „Ajándék medvének ne nézd a fogát!” – vagy valami ilyesmi… Surprised
Ezután biztosan félretettem az ajándékot, mivel még napokra volt KatsuSa~ születésnapja, persze elrejtettem előle, nehogy megtalálja, mert ez meglepetés és mit ér a meglepetés, ha az ember… khm shinigami tud róla? Hát semmit! Így letudva az ajándékkészítés, jó pár nappal ezután számoltam be a nagy eseményről Keisuke-samanak a munka közben – papírégetés és kártyázás során –, persze úgy, hogy mindezt egy barátom teszi nem pedig én, mert mégis hogyan nézett volna ki az, ha azt mondom én csináltam? Háborúban állunk! Mondjuk, a háborúzás nem jelenti azt, hogy nem lephetjük meg a másikat, de akkor is! Arrogáns De ha mindezt nem mondom el Keisuke-samanak és Ricchan nincsen ott, hogy elmondja, hogy de hát KatsuSanak és MasaSunak már réges-rég volt a születésnapja, akkor még vártam volna pár hetet a nagy ajándékozásra! De mégis, hogy lehet az, hogy már volt? A naptár azt írta, hogy még nem… vagyis igazából azt sem tudom miket ír össze – vissza, mert: „Ki érti azt a sok krikszkrakszot!” –, ahogy Keisuke-sama szokta mondani. Bár nem értem, akkor hogyan is olvassa az újságot, ha ő sem érti, de hát Keisuke-sama tele van meglepetésekkel! Surprised
Mindent eldobva kezem ügyéből viharoztam el a már becsomagolt ajándékot és ástam elő a szőnyeg alól, ahova minden fontos dolgot szoktam rejteni, mint a dugipénzt meg ilyeneket, nehogy mások leljék meg. Ez az én titkos széfem, amiről senki és semmi nem tud csak PonPon és a kavicsok. Na, de az ajándékkal a kézben nyomban útnak is indultam KatsuSa~ szobájához. Kicsit szégyelltem magam amiatt, hogy a többiektől magyarázat nélkül szaladtam el, de ez fontos… soknapi késés után jutottam csak el idáig és már volt… mohh… nem lesz igazi meglepetés! TwT
Halkan osonva tettem meg az utat ahhoz a folyosószakaszig, ahol KatsuSa~ szobája van – ezt is igazából Ojii-samatól tudom, mert ő sokat tud az osztagról, mert régi tag, meg veterán, meg minden –, így aztán most már csak a szobát kellett meglelnem a sok közül. A folyosón az első lépések túlontúl egyszerű volt, hogy igaz legyen. Meg is torpantam… KatsuSa~ nem védi be a hálószobáját? Az lehetetlen!
Gyanakodva dobtam egy erre megfelelő kavicsot a folyosóra, így észrevettem a földön szétszórt karalábékat – kelbimbókat –, így azokon átbalettozva kezdtem megközelíteni a szobát, ahonnan furcsa indák kúsztak ki, de csak úgy vettem észre, hogy elhárult a karalábé veszély. Höh, tévedtem, amikor azt feltételeztem, hogy KatsuSa~ nincs is felkészülve. Nagyobb a védelme, mint nekem, nem ér! T-T
A karalábékon átjutva, fellélegzem és már léptem is előre, s csak azután veszem észre, hogy valamire rátapostam, amikor már beindítottam valami igazán menő szerkezetet, mert papírrepülők hada szárnyalt velem szembe káposzta – articsóka – bombával sorozva, így mit volt mit tenni, futottam előre, mentve a bőrömet és az ajándékot. Hát micsoda vendégszeretet ez?! >o>;; Szerencsére csak pár káposzta talált kupán, meg hátba, meg vállon, de az ajándék sértetlenül megúszta, már amennyire...
Már – már éppen fellélegeznék, hogy milyen ügyesen átjutottam az eddigi csapdákon, még 3D-s kavicsos napszemcsit is magamra tettem, amit Keo-báró-samatól kaptam és pózoltam egyet az ablakon beszűrődő napfényben, amikor váratlanul valami hangosan pukkant mellettem. Annyira hirtelen ért és annyira, de annyira nem számítottam rá, hogy azt sem tudtam merről jön és honnan nem és, hogy ki is küldte ezt vagy azt, esetleg amazt. Vagyis először azt hittem, hogy ez közvetlenül a 12. osztag, de amikor valami barna ízé tapadt rám, aminek olyan szaga volt, mint a záptojásnak, amit egyszer a konyhában találtam Micchannal… hát szóval hihetetlen volt… és mindez az arcomon! TwT Úgy kellett menekülnöm ettől, bármi is ez, és emiatt is ért felkészületlenül a sok inda a szoba ajtajában, amit az elején láttam, de most nem és átestem rajta, meg beütöttem magam és a doboz is elferdül, amit ajándékba csináltam. Nehh… én ezt nem így terveztem! T_T
Lehajtott fejjel helyeztem az ágyra a dobozkát, ami így meghajolva is egészen szép volt, remélem a sütik annyira nem lapultak szét az esés után… de ez annak a büdi, pukkanós valaminek a hibája… tuti, hogy a 12. osztag műve volt! Átkozott 12. osztag! Megmondalak titeket Keisuke-samanak! T^T
Szipogva kezdtem el távozni az ablakon keresztül, és még azt mondják, hogy a legrövidebb út az egyenes, még mit nem! Majdnem meghaltam! De legalább az ajándék célba ért. Remélem, hogy KatsuSanak tetszeni fog, mert sokat dolgoztam rajta és itt nem csak a kézbesítésre gondolok, hanem mindent összevéve.

Szülinapi gyertyák elfújása után:
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálótermek - Page 2 Cl0te40700/45000Hálótermek - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Hálótermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálótermek   Hálótermek - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 24, 2014 7:20 am

A klón, a lelkünkből születik

Olyan nagyon boldogságos voltam *-* Itt volt az a nagyon aranyos ünnep, a Húsvét vagy micsoda, és Himmecchan annyi féle sok minden játékot talált ki! Igaz, eredetileg a gyerekeknek, de olyan érdekesek voltak, ezért én is kipróbáltam őket. Főleg a tojásfestés tetszett, mondjuk emiatt most a haorimon van csomó színes folt, viszont egyedi lett így. Cool Ráadásul kaptam nyuszit is!!! *-* Jól van, Himecchanékra bíztam a gondozását, mert amikor hazahoztam elszabadult a pokol! Szegény Hayate virágot is megkóstolta, pedig ő nem ehető. T_T Scarcchin ilyet nem csinál, szóval furi volt, de majd megmutatja neki, mi a helyes és akkor nem lesz baj, csak addig távol kell tartani a Társalgótól. Surprised
Szóval teljesen okés volt a mai nap egy vidám Ördögűzésre! Szép volt az idő, kedvező volt a szél is, tehát minden adott volt hozzá. Már csak annyi volt a dolgom, hogy elhozzam a papírokat, amik kárhozatra voltak ítélve, hogy elszálljon belőlük a mumus. Úh, akár a többieket is hívhatnám, ha összefutok velük, mondjuk az ikreket, vagy Tankcchint!
Ahogy ezen morfondíroztam, papírpaksamétával a kézben, nem vettem észre lábam ügyébe kerülő dolgot, amiben csúnyán elestem. T_T Hatalmasat nyekkentem a földön, időm se volt felfogni, hogy kicsúszik a föld a talpam alól, mert már rögtön a talajon vergődtem, ráadásul a papírokon még párszor elcsúsztam, ahogy próbáltam feltápászkodni.
- A kavicsok csillámaira, mi volt ez? – vakarom meg fejemet tudatlanul, amint sikerült ülő helyzetbe tornásznom magamat. Bárhol kerestem, miben zuhanhattam el, nem láttam semmit. Megvontam vállamat és inkább elkezdtem felszedni a papírokat. Volt pár, ami picit messzebb hullott, ezért értük kellett mennem, és ekkor… megint megtörtént!
- Mi a… – nézek abba az irányba, ahol ismét ott volt, vagyis kellene lennie az akadálynak, de semmi sincs ott. És nem képzelődök, tényleg nincs ott semmi, de mégis van! Ez hihetetlen! Surprised
Összekanalazva magamat, hunyorítva próbáltam kiszúrni, mi lehet az, amiben már kétszer is elbukdácsoltam, az üres, nyitott ajtós folyosón…
- Nem, én tényleg képzelődöm, vagy… várjunk csak! – motyogom, majd ötletem hevében felálltam. Komoly arccal koncentráltam, mivel mostanában éreztem dolgokat a levegőben. Főleg, amikor mások közelében vagyok, és mindenkinek másmilyen. Olyan, mintha mindenkit egy őrangyal venne körül, csak eddig nem láttam, most se igazán, de érzem, hogyha van itt ilyesmi, halványan ugyan, de érzem! S ahogy összpontosítottam most… se történt semmi.
Oldalra döntöttem a fejemet. ~ De én tudom, hogy van itt valami!! T_T ~ Fut át buksimban a határozott gondolat.
Csak azt nem tudom éppenséggel, hogy mégis micsoda az, ami itt van. Ezért, mielőtt folytattam volna az utamat, és ismét lazán elsétáltam volna a folyosón, hogy aztán felbukjak valamin, ami nincs, és mégis van, a biztonság kedvéért spiccbe tartott lábfejjel bököttem meg a levegőt és...
- TUDTAM, HOGY VAN ITT VALAMI!!! – rémülten sikítva ugrottam hátra. Guggolva le pár méterre a dologtól, magamra húzva a haorimat, remegve, mint a nyárfalevél. El akarok tűnni, el akarok tűnni, el akarok tűnni! Biztosan egy mumus, és nincs itt senki és kavicsot is az irodámban hagytam… el akarok tűnni! Keisuke-sama, Tankcchin, Shizcchin, vagy valaki, segítsetek, egy mumus van előttem! T-T El akarok tűnni… szomorú
~ Atyaég, mit csinálok?
~ Talán…
~ El se kezd, Hyozanryuu, el se kezd! Rajta vagyok! Surprised

Felállok, mintha mi se történt volna, nézegetem a helyet, ahol a mumus lapul, majd elkezdek ugrálni, mint ahogy a fekete dobozban láttam Keisuke-samánál, valami boksz ízé sportot űző fickók csináltak így, mielőtt megütötték volna a másikat. S mivel én is támadni készültem, gondoltam felkészítem magamat.
- Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, szárnyak suhogása. Oké, mumus, most megkapod! Te, ki az Ember nevét hordozod, Az Igazság és Mértékletesség nevében. Mumus, még van egy sor, most dönts, ha addig nem mutatod meg magadat, akkor nem hagysz más választást! Az álmok ezen bűntelen falán engedj szabadjára egy keveset karmaid haragjából. – Abbahagytam az ugrálást, melynek köszönhetően tök jól ment az idézésnek a sorai! Azt hiszem, jól emlékeztem minden egyes szóra. Ezt követően jobb kezemet kitartottam a föld felé, és elképzeltem, hogy a tenyerembe gyűjtöm a körülöttem lévő levegőt. - Hadou no 33.: Soukatsui! – ha figyelmezetéseimre a mumus nem reagál, el is lövöm a mágiát, lesz, ami lesz alapon! Surprised

*eredeti helyszín egy folyosó, csak nem láttam értelmét új topicot nyitni Smile
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálótermek - Page 2 Cl0te13400/15000Hálótermek - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

Hálótermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálótermek   Hálótermek - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 7:30 am

A klón a lelkünkből születik

A melót elbliccelve szobámból és irodámból kiszökve egy csehóba tértem be, hogy visszatérhessek napi rutinomhoz, az iváshoz. Nagyjából délre járhatott az idő, amikor úgy véltem ideje visszatérni a vállamra kerülő felelősségeimhez, amelyek oly’ kényelmetlenné tették az egész iszogatást. Minden korty után azon aggódtam, hogy mikor tör rám a felsőbb vezetőség s cipel haza, hogy intézzem a halaszthatatlan, általam, mégis halasztásra ítélt feladatokat.
Végül sokadik unszolásra, de abbahagytam a lógást, no, nem mintha akkorra már ne lettem volna elég részeg, hogy az egész további napot részegségre hivatkozva el ne bliccelhessem. Nyugodt lép-tekkel, sok-sok cigit elszívva közelítettem meg az osztagom területét, oldalamban végig irritáló érzéssel. Mikor a vélt „otthonomra” megérkeztem kerestem egy unszimpatikus aljnövényzetet, s jó szokásomhoz híven azt tettem vele, amit már oly’ sok társával. Eztán pedig egy rendkívül kényelmes bokor után kutattam, amiben aztán nyugovóra nem tértem.
Néhány órás szieszta után aztán hangos kutakodásra lettem figyelmes. Bizonyos voltam abban, hogy osztagbelijeim észlelték hiányomat, s elkezdtek utánam keresgélni. Így jobbnak láttam inkább feléledni, s használni kedvenc eltűnő technikámat. Ahogy felkászálódtam rögtönzött ágyamból, a halálistenek között átcsusszanva közelítettem meg az épületünk. Az ajtóból visszahesszelve azt vettem észre, hogy egyetlen ismerős arcot sem találtam. Arra a következtetésre jutottam, hogy ők minden bizonnyal a kocsmákban keresnek!
Magamban kinevettem a pajtásaimat, ám ez nem tartott néhány pillanatnál tovább, mígnem az idegen folyosót megpillantva elbátortalanodtam. Már az is egy jelzésnek bizonyult, hogy eddig teljesen ismeretlen helyen felbukkanó bejáraton hatoltam be az épületbe, így arra a következtetésre jutottam, hogy az épület egy másik részére jutottam. Így hát, nincs más dolgom, mint megkeresni irodámat, és utána, mint aki el sem volt veszve folytatom a „munkát”. Mondanom sem kell az eredmény sikertelennek bizonyult, s épp távozni szerettem volna, amikor egy idegen tűnt fel a színen.
Pánikba estem, és megpróbáltam elbújni, ám ehelyett folyton az útjába kerültem. Csodáltam is, hogy nem buktam le rögtön, de ami késett, nem múlott. A felismerés hatására a hölgy rögtön fenyegetőzni kezdett. Ekkor jöttem rá, hogy nem a saját osztagomnál vagyok, hiszen onnét senki sem tud kidout használni. A saját felismerésem után pedig nekem kellett gyorsan gondolkodóba esnem! Mihamarabb ki kell találnom egy megfelelő mesét, annak elhitetésére, hogy nem ittam le magam a délelőtt folyamán és tévedtem el!
Hirtelen csak egyetlen történet jutott eszembe, ám a biztonság kedvéért, ha nem találná azt kielégítőnek a lány, az ajtóhoz közelítve, menekülési útvonalat biztosítottam magamnak. így a háta mögül feltűnve kezdek el darálni.
- A nevem Hidetada Nishigami, a 11. osztag hadnagya! Azért jöttem, hogy titokban megtanulhas-sam a Hadou 50-es kidout, s úgy hallottam itt valaki ismeri ezt a technikát! Nem vagyok mumus, és nem is akartam elrejtőzni, csak megijedtem! – Vallom be férfiasan a hölgynek, miközben a kezem a kilincsen pihentetem, hogy az első rossz mozdulatra kinyithassam azt, s elmenekülhessek.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálótermek - Page 2 Cl0te40700/45000Hálótermek - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Hálótermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálótermek   Hálótermek - Page 2 EmptyKedd Ápr. 29, 2014 6:33 am

A klón, a lelkünkből születik

Összerezzenek, minek hatására a kidout se mondom végig, csupán kifüstöl a kezem ügyében a riadalom miatt, ami ér, melynek oka a mumusnak hitt hadnagy volt. Táncba illő sarkon fordulással nézek szembe a magát shinigaminak valló nem mumussal. Tekintetem megenyhül, de azért megejtek egy részletes vizsgálatot is, hogy bebizonyosodjak arról, biztosan nem mumus az illető.
- Hmm… kezeket felemelni Surprised – jelentem ki, ahogy közelebb lépek hozzá. - Nem így. Hanem ííígy! – mutatom, hogyan is gondoltam a kézfelemelést. Leginkább az edzések során a szabályos oldaltávolság meghozásához alkalmazott módszerhez volt hasonlatos a beállásom, mikor vízszintesen kinyújtott karokkal állunk egymás mellé. Amint felvette a kért alakzatot, sebtében körbejártam a halálistent, közben folyamatosan hümmögtem, még a kavicsos napszemcsimet és magamra öltöttem és úgy is megvizsgáltam, semmit se bízva a véletlenre. De nyomát se láttam mumusnak. Hála az égnek! >o<
- Szóval Nishicchin
– kezdek bele. - 11. osztag igaz? – vakarom meg fejemet, hogy jól emlékeztem-e, és amennyiben helyesel, óriási vigyor bontakozik ki arcomon.
- Ismerem Myo-chant! – kiáltok fel lelkesen. - Kapitányi gyűléseken egymással szemben állunk :3 – osztom meg neki lelkesen. Nem is tudtam, hogy új hadnagya van Myo-channak! *-* - Mi újság van a szomszédban? ^_^ – kérdezem, örömömből cseppet sem veszítve.
- Jajj, de udvariatlan vagyok – koppintok kobakomra öklömmel. - A nevem Shiroichi Anao! A 10. osztag kavicskapitánya – nyújtom kezemet egy ismerkedős-barátságos kézrázásra.
- Amm… ne haragudj az előbbiért… Tudod, okkal kell tartanunk a mumusoktól, sok borsot törnek az orrunk alá, főleg a 10. osztagban… és te nem látszódtál meg minden. Azaz igazság, így visszagondolva, hogy... Lenyűgöző volt! Amúgy, hogy csináltad? – tudakozódok. - De, öhm… most olyan bűntudatom van ^^” Mit is mondtál, 50-es kidou? Szerintem tudok segíteni… nem tudom kihez jöttél pontosan. De én is ismerem ezt a mágiát, ha szeretnéd, megtanítalak rá *-* Vagyis ajánlom magamat~ :3 vagy valami ilyesmi ^^” – hajlok meg, csillogó szemekkel. Mindezt követően megkönnyebbülten fellélegezve, hogy valamivel mégiscsak rendbe hozhatom az előbbi félreértésemből született galibámat.
Persze a meggondolatlan kijelentésemet utána nyomban meg is bántam. Mégis mi jutott eszembe?! Én, kidout tanítani?! O.O HAHA… Lehetetlen… ^^”
Nagyot nyelve hessegettem el borús gondolataimat, hiszen menni fog ez! >.< Csak bíznom kell magamban. Különben is, Ai is annyi sok mindenbe segített mikor nagy fába vágtam a fejszémet a mágiát illetően, azt hiszem elég sokat láttam ahhoz, hogy ezúttal én segítsek másnak. Belegondolva… én is szeretnék olyan szépen kidout kezelni, mint Ai… Meg olyan jó tanár lenni…
Újabb gondterhelt sóhaj hagyta el ajkaimat. Anao!! Hyozanryuu pont emiatt volt maga alatt sok-sok hónapon keresztül, szóval csipked magad, nem minden nap kér egy hadnagy segítséget, és kapitány lévén meg kell adnod neki ezt a lehetőséget! Mondhatni: kötelességed! Igen, igen, ez is lesz, segítek neki! Bebizonyítom, hogy képes vagyok rá! *^*
Szinte éreztem a hátam mögött csapdosó lángokat, amelyek az elszánt lelkesedésemtől gyulladtak ki.
- Oké! Csapjunk is bele – nyitok be egy üres szobába, legalábbis remélem, hogy üres, ahova benyitok. De persze, hogy első próbálkozásom kudarcba fulladt. ^^” – Thehehe… – Kellemetlen nevetéssel, és egy „bocsi” keretein belül húzom vissza a rizspapírajtót a helyére, majd a következő ajtónál elismétlem az előbbit – óvatosság kedvéért immáron kopogva – nyitok be. Persze, feltétlenül csak akkor, ha semmi reakciót nem kapunk.
- Gyere be nyugodtan Nishicchin! – szólok ki, ha esetleg nem követett, mindeközben félrepakolva az esetlegesen útban lévő holmikat, hogy elég helyünk legyen.
- Ne haragudj, hogy nem látszok túl magabiztosnak, ez az első alkalom, hogy ilyesmit tanítok, de igyekszem a legjobbat nyújtani – vigyorogva nézek rá, őszintén elmondva a tényeket. - No, de nem fecsegni jöttünk! Surprised Szóval, Nishicchin, mit tudsz a Rei no Kuron technikáról? :3 – kérdezem meg mindenekelőtt, nehogy csak úgy hopp, belekezdjek, és közben azt sem tudja, hogy miről van szó. Meg aztán, nekem is volt időm végiggondolni mi, hol, mettől-meddig és társai. Szerencsére ez egy olyan varázslat, amit sokszor használok, mert nagyon kis hasznos trükk! *-* Szóval talán nem is kell félnem annyira~ >o<

Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálótermek - Page 2 Cl0te13400/15000Hálótermek - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

Hálótermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálótermek   Hálótermek - Page 2 EmptyKedd Ápr. 29, 2014 11:10 pm

A klón a lelkünkből születik

A hölgy megjelenésemre csak még gyanakvóbbá vált, amit nem is értettem, talán azért, mert nem gondoltam, hogy az általa említett mumusoknak emberi alakja lenne. Na, de ahelyett, hogy az említett mumusokon kezdtem el elméleteket gyártani sokkal inkább más dolgok foglalkoztattak, egyelőre megelégedtem azzal a tudattal, hogy ez a jelző csakis negatív értelmű lehet. Helyette inkább a rajtam eluralkodó megilletődöttségem okán eleget tettem kérésének, legyen az bármennyire is hihetetlen. Reméltem, hogy nem kell majd további tornagyakorlatokat végeznem, két okból is. Az elsődleges az, hogy a bonyolultabb formáknál mindenképpen lebuknék, hogy nem vagyok józan. Valamint nem is vagyok olyan fizikai állapotban, hogy egy rögtönzött fizikai megterhelést élvezni tudnék.
Örültem, amikor a baljós fellegek elúsztak a fejem fölül, ám annak már kevésbé, hogy az eddig sosem látott kapitányommal táplál jó baráti viszonyt. Valamiért a főnököt mindig egy rémisztő alakként tudom elképzelni, hiszen mégis csak a 11. osztag vezéréről beszélünk a „Kenpachiról”. Éppen ezért ebben a pillanatban, akár a világból is ki tudtam volna szaladni, ha annak bármilyen haszna is lett volna. Ám biztos voltam benne, hogy még ott is megtalálnának. Amikor pedig tájékoztatott, hogy ő majd segédkezik nekem elsajátítani az említett technikát, mintha a lelkem kiszállt volna a testemből, úgy éreztem magam. Nem elég, hogy gyanús egyénként végigvizsgált, hirtelen érdeklődése, csakis arra adott okot, hogy bizalmatlanságát feltételezzem.
Ám az ellenkezést, ahogy korábban is, mersz híján, inkább elvetettem. Amikor az első ajtón benyitott majdnem elnevettem magamat, ám a következményektől tartva inkább elvetettem az egészet. A végén még kiderülhet, hogy tényleg jó helyen járok, s a kapitányom akar engem tesztelni. Ám akkor miért nem vert volna el, már korábban, amiért kidout merek említeni szentélyében. Nehezen, de végül is, elvetettem eme képzelgésemet, helyette inkább a helyre koncentráltam, ahova idegenvezetőm invitált be.
A szoba nem tűnt gyanúsnak, bár ezt sosem lehet tudni, olykor a leggyanútlanabb helyeken történnek a legszörnyűbb dolgok. Efféle gondolatok közepette, inkább feladtam a pozitív gondolatok lehetőségét, helyette inkább kiutat, vagy legalább átmeneti megoldás után kutattam fejben. Végig, amíg a nő újrarendezte a helységet, ezen mozogtak az agykerekeim.
Eredménytelenül. Túl kevés idő, és túl sok változóm volt ahhoz, hogy valamit kieszelhessek, így inkább mélyen beletörődve az egészbe, próbáltam meg élvezni az egészet.
Ki tudja, talán még egy kidout is sikerül elsajátítanom. A lány szavaira valahogy mindenképpen reagálnom kellett, így kifújva magamból a stressz miatt felgyülemlő temérdek levegőt kezdek bele.
- Először is szeretnélek megkérni, hogy ez az eset maradjon kettőnk között, nem szeretném, ha bárki is tudomást szerezne arról, hogy kidout tanulok. – Próbálom tisztázni a helyzet körülményességét, és remélem, hogy ezt ő is megérti, s eleget tesz kérésemnek. Eztán pedig rátértem a tárgyi részére. – Magas szintű technika, amellyel a használó egy klónt tud magáról készíteni. A klónok számától függően egyre gyengébbek lesznek a másolatok. – Vallom be minden tudásomat a kidouról, amelyet még a 6. osztag könyvtárából szereztem meg.

Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálótermek - Page 2 Cl0te40700/45000Hálótermek - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Hálótermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálótermek   Hálótermek - Page 2 EmptySzer. Ápr. 30, 2014 5:02 am

A klón a lelkünkből születik
Döbbenten nézek Nishichinnre a kérését hallva, értetlenkedve vakarva meg emiatt tarkómat.
- Öhm titokban? – billentem oldalra a fejemet. Nem igazán értem, hogy mi rejtegetni való van ezen, hiszen büszkének kellene lennünk a megszerezett tudásunkért! De ha egyszer ezt szeretné, hát legyen. Mosolyogva bólintok, hogy „rendben van”. - Számíthatsz rám Wink – tartom fel hüvelykujjamat, bíztatás szent céljából. Lehet elsőre nem voltam túl meggyőző, mindazonáltal én tartom a szám, ha erről van szó. Biztos fontos neki, hogy rejtve maradjon számára az, hogy ő igenis, ilyet tud. Lehet, hogy valakit meg akar lepni vele! *-*
- Tényleg? °o°
– lepődök meg azon információn, hogy a klónok számuk függvényében lesznek gyöngébbek. És még azt hittem, taníthatok valakinek valami újat, de én még ezt se tudtam szomorú - Vagyis… hát persze! Helyes :3 – csapom hátba, hogy ne legyen feltűnő átmeneti bizonytalanságom. Mondjuk én sosem idéztem meg annál több klónt, mint amennyit kényelmesen irányítani tudok, vagy éppen amennyire szükségem volt.
- Látom, nem először van dolgod kidouval, szóval azt ki se kell emelnem, hogy a varázslat parancsát tisztán és érthetően kell kimondani, de legfőképpen helyes tartással, büszkén kell végrehajtani. Egy kidout, ha már segítségül hívjuk képességeit, ennyivel meg kell tisztelnünk, hogy emelt fővel alkalmazzuk! – jelentem ki a szerintem legfontosabb dolgot a varázslatokkal kapcsolatban. Mióta így állok hozzájuk, amolyan barátként a mágiákhoz, azóta sokkal egyszerűbben megy a használatuk. Rendben, így is van, ami nem sikerül, de egész sokat javultam *-* Szerintem >o<
- A klónokat, amiket magunk formájára alkotunk meg, fontos, hogy odafigyeljünk a részletekre is. Ehhez nem árt centiről-centiig tisztában lenni önmagunk külsejével. Nekem sokáig hiba volt, hogy pontatlanul idéztem meg másolatomat, szóval ebben nagy segítségedre lehet ez
– halászok elő a szekrény mélyéről egy tükröt, hosszabb kutatkodást követően, amit Nishicchin felé tartok. - A klónokat, azon kívül, hogy magunkról formázzuk, képességeink egy részét is átadományozzuk nekik. Ezeket nem árt először fejben eldönteni. Például szeretnél egy klónt magadról, aki képes a shakkahou létrehozására – magyarázom. - Ezt később lehet fokozni természetesen, de nem ismerem határaidat, ezért mondtam ezt az egyszerű példát. Jobb kis lépésekben haladni, mint egy nagyot tenni és elesni, heheh – teszem le a tükröt.
- Próbáld meg – mondom. - Csak bátran! Képzeld el a klónt, mond ki a parancsot, hogy „Hadou no 50.: Rei no Kuron” – és párosíts mellé egy képességet, amire te is képes vagy. Bármi lehet az, amit szeretnél Surprised – Én teljesen nyitott vagyok, meg így Nishichinnek is könnyebb, hiszen ő tudja, hogy mit tud és mit nem, én nem.
- Nem jó :/ – jelentem ki látva első próbálkozását. - Ne csak a fejedet klónozd le! Lehagytad nyaktól lefelé az egész testedet – ül ki arcomra egy kellemetlen vigyor, ahogy a nevetést próbálom visszatartani. Nem lenne szép tőlem, végül is az első kísérlete a varázslat végrehajtása terén, meg minden, és nekem se esne jól, ha kinevetnének, szóval igyekszem elnyomni a késztetést, bármennyire szórakoztató is a látvány. Újabb próbálkozásait látva, amelyek hasonló végeredménnyel végződtek, fejemet vakargatva tanakodtam azon, hogy talán valahogy máshogy kellene rávezetnem Nishicchint a dologra. Persze nehezebb volt kiötleni a dolgot, mint hittem.
- Nishicchin Surprised Amikor létrehozod a klónt ő nem lesz különálló tőled, még ha úgy is látszik. A klón belőled „születik”, a reiatsuddal támogatnod kell továbbra is. Mintha egy reishi gömböt megidézve, hagynád azt szabadon lebegni a levegőben. Egy icipicit továbbra is koncentrálsz rá, egy láthatatlan fonállal össze vagy „kötve” vele, hogy ne essen szét. Biztos csináltál ilyet, ha még nem, akkor most nyugodtan megejtheted. Próbáld meg elkapni ezt a köteléket közted és a klón között. – Lehet, picikét túl bonyolult lett, de ha nem ért valamit úgy is megkérdezi ugye? Vagy lehet, hogy nagyon sokat várok el tőle elsőre? Biztatás képpen megmutatom neki a reishi gömbös dolgot, megidézem a fehéres fényben ragyogó golyóbist és lassan elengedem, de továbbra is koncentrálok rá, pumpálom belé gyöngéden a reiatsumat, hogy ne omoljon össze. Szerintem a két dolog nagyon hasonló, amikor megtanultam a Rei no Kuron technikát, én ehhez tudtam a legjobban hasonlítani.
- Amm, ha valami nem tiszta, nyugodtan kérdezz ^^” – préselem ki magamból, icipicit elbizonytalanodva magamban és a tanítási készségemben. T-T

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hálótermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hálótermek   Hálótermek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hálótermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 10. Osztag-