-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Akki Enzeru vs. Sakuranbo Kai ~ Avagy az elemek harca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Akki Enzeru vs. Sakuranbo Kai ~ Avagy az elemek harca - Page 2 Cl0te13000/15000Akki Enzeru vs. Sakuranbo Kai ~ Avagy az elemek harca - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Akki Enzeru vs. Sakuranbo Kai ~ Avagy az elemek harca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Sakuranbo Kai ~ Avagy az elemek harca   Akki Enzeru vs. Sakuranbo Kai ~ Avagy az elemek harca - Page 2 EmptySzer. Jún. 17, 2009 7:31 pm

Ahogy ott állt előttem Kai az Arcáról a megkönnyebbülés és kisebb értetlenség volt leolvasható. Az állásom kissé instabil volt. Elindult a közeli fa felé valószínűleg oda ahol a póttestét hagyta. A bénító méregnek köszönhetően nem tudtam tovább talpon maradni így fenékre rogytam és mélyeket lélegeztem, de nem a fáradságtól. A lágy fűszálak tompították az esés fájdalmát. Még Kai után néztem aki éppen a póttestébe bujt vissza. Felnéztem az égre majd hanyatt dőltem kezeimet a szétdobva két irányba néztem az eget, a fák lágy dülöngélését s a felhők rohangálását miközben a szél lágyan cirógatta arcomat. * Sokat kell még fejlődnünk....teljes vereséget szenvedtem...de jó harc volt. * - Gondoltam miközben egy kisebb mosolyt engedtem meg magamnak. kis idő múlva a mozgásom könnyebb lett de korántsem olyannyira, hogy teljes biztonsággal tudjak mozogni. Kai-t már nem láttam sehol. * Biztos elindult vissza Serentei-be ... igen különbözünk s mi dolga volna még itt. * - Nyugtáztam magamban a tényeket s kardomhoz nyúltam. Lassan kihúztam a hüvelyéből ami lágy sercegéssel kicsúszott majd az ég felé tartottam.
- Sokat kell még fejlődnünk. Sok mindent megértünk már, sok tapasztalatot szereztünk , de ez még mindig édes kevés a acélunk elérése érdekében. - Szóltam Konran Heijin - hez majd kivont karddal nézegettem tovább az eget. Amint úgy éreztem, hogy biztonságos elindulnom felkeltem, vissza raktam katanám-at helyére és elindultam a fák sűrűje felé, hogy ott nyissak egy garganatát. Visszanézve Láttam a harc helyét és hihetetlennek tűnt , hogy nem sokkal ezelőtt még harc folyt itt, most meg minden békés igaz a harc okozta nyomok még megvannak. Elindultam komótosan kissé még imbolyogva a fák felé s közben megnyitva a garganatát. Még egy futó pillantást vetve a mögöttem elfekvő tájra majd beléptem rajta.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Akki Enzeru vs. Sakuranbo Kai ~ Avagy az elemek harca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Akki Enzeru vs. Sakuranbo Kai ~ Avagy az elemek harca   Akki Enzeru vs. Sakuranbo Kai ~ Avagy az elemek harca - Page 2 EmptyPént. Jún. 19, 2009 2:30 am

Mindketten 1500 ryout kaptok ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Akki Enzeru vs. Sakuranbo Kai ~ Avagy az elemek harca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-