-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tsubakidai Vidámpark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te34000/45000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzer. Okt. 14, 2009 12:12 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..




A plázát otthagyva elindultunk a vidámpark felé, Hosszú volt az út, de nem bántam, addig is a kedvesemmel voltam együtt. Vele akárhova elsétáltam volna, meg amúgy sem szokott érdekelni, ha valami kicsit messzebb van, és többet kellett sétálni. Nemsokára meg is érkeztünk a vidámparkhoz. Jókedvem egyből alábbszállt, mikor megláttam a pénztár előtt kígyózó sort. Nem volt mit tenni, beálltunk a sorba, mert mégsem tehettem meg azt, hogy előre furakodok. Míg vártunk, addig is kihasználtuk az időt, és csókolóztunk. Elég hamar elszállt a sor így előlünk, és a pénztárhoz értünk. Meg is lepődtem azon, hogy senki sem szólt be azért, hogy feltartjuk a sort, vagy csókolózzunk máshol, ne a sor közepén. Megvettem a belépőket, és beszabadultunk a vidámparkba. Mindenfelé rengeteg stand, játék, körhinták voltak, és természetesen rengeteg ember. Első akcióként betámadtam kedvesemmel a vattacukorárust, és vettem magamnak egy szilvás ízűt, Mitsu pedig rábökött egy rózsaszínre, miután megkérdeztem, hogy milyet szeretne. Nemsokára mindketten magunknak tudhattuk a vattacukrunkat, és belevethettük magunkat a vidámpark életébe. Gőzöm nem volt, hogy mit kéne kipróbálni először, csak azt tudtam, hogy mindent. Éppen ezért megkérdeztem kedvesem, hogy Ő mit gondol a dologról.
- Dodzsem! - vágta rá boldogan Mitsu, és elindultunk a játék felé.
Mindig is szeretem a dodzsemet, csak mivel már jóideje nem volt alkalmam hozzá, biztosan kijöttem a gyakorlatból, és kb mindenkinek neki fogok menni, de azért jókedvűen mentem párom után, aki gőzerővel haladt a kiskocsik felé. Odaértünk, és választottunk magunknak egy-egy autót. Mitsu egy éppen üres zöld színűbe vetette oda magát, én meg egy pirosat találtam, és foglaltam el. Az első néhány másodpercben kicsit bambán néztem előre, aztán észrevettem kedvesem, ahogy cirkál a többi ember között, és nekiütközik akinek csak tud. Ideje lett volna már aktivizálnom magam, így ráléptem a gázra, és lomhán elindult a miniautó. Próbáltam senkinek sem nekimenni, ám ez nem mindig jött össze. Igazából más nem igazán érdekelt, csakhogy Mitsunak ne menjek neki bár ez sem jött össze, mivel Ő jött nekem.
- Látom élvezed! - mosolyogtam oda kedvesemnek a saját kocsimból. Ezután én is beindultam és beleütköztem csak azértis mindenkibe, akibe tudtam. Azért Mitsuba is belementem néha, de csak finoman, hogy Őt se kerüljem el. Már kezdtem egyre jobban belejönni, mikor egyszer csak leálltak a mini autók, mert letelt az idő. Kikecmeregtem a dodzsememből, majd megvártam párom, átkaroltam, és kimentünk a dodzsemek közül.
- Jó ideje nem dodzsemeztem már, de Te mintha mestere lennél!- adtam egy csókot kedvesemnek. A dodzsemmel végeztünk, bár mondjuk mentem még volna néhány kört, csak akkor meg másra nem maradt volna idő. Következhetett a következő célállomás. Megláttam az óriáskereket, és azonnal tudtam, hogy oda kell mennünk. Mindig is közkedvelt volt az óriáskerék a szerelmespárok közében, és én sem voltam kivétel ez alól. Reméltem, hogy Mitsunak is tetszeni fog.
- Mit szólnál, ha most az óriás kereket próbálnánk ki szívem? - kérdeztem mosolyogva Mitsutól és már vonszoltam is a kerék felé.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te25000/30000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyPént. Okt. 16, 2009 12:52 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Miután végre sikerült beszabadulnunk a rengeteg ember közé, elkezdtünk azon gondolkozni, hogy vajon melyik játékot kéne először kipróbálni. Végül a dodzsem mellett döntöttük. Én szinte azonnal be is támadtam az egyiket, majd boldogan ütköztem minden második embernek. Suke egy pirosas színűt választott, ám ő velem ellentétben próbált mindenkit kisebb-nagyobb sikerrel elkerülni. A nagy keringés közben sikerült megtalálnom páromat is, és azonnal aljas terven kezdtem törni a buksim. Ráléptem a gázra, és azonnal Suke felé vettem az irányt.
- Meg vaaaaagy!
Mondtam vigyorogva, miután halk puffanással jelezte a két kocsi, hogy ütköztek.
- Látom élvezed!
Mondta mosolyogva. Úgy tűnt, hogy sikerült átragasztanom szerelmemre az „ütközzünk-bele-mindenki-mert-az-nagyon-jó” kórt, hiszen neki is sikerült szinte minden ember miniautójával koccannia. Boldogan mentem neki sorban az összes utamba kerülő embereknek, akik vagy veszekedtek, vagy épp röhögtek azon, hogy milyen kattant is vagyok. Igazából jól éreztem magam, miközben szlalomoztam, és szórakoztam a többi emberrel. Sajnos azonban hamar véget ért a játék, hiszen a dodzsemek leálltak, jelezve, hogy letelt a megszabott idő. Kicsit magam alatt voltam, hogy el kellett hagynom a saját kis járgányomat, de hát ez van... Miután sikeresen kikászálódtam a kocsiból, egyenesen Suke felé indultam, majd amint megérkeztem, tovább indultunk.
- Jó ideje nem dodzsemeztem már, de Te mintha mestere lennél!
Mondta, majd ez után meg is csókolt.
- Hm... Pedig még csak most ültem másodjára dodzsemben.
Nyújtottam ki a nyelvem, hiszen tényleg ez volt a második alkalom. Még sose éreztem magam ilyen jól egy nap és szerintem ez még a múltkori strandlátogatáson is túl tett. Bár igaz, hogy akkor és ott, kettesben lehettünk, a tengerparton... Amint visszaemlékeztem a szép napsütéses napra, szinte azonnal elvörösödtem.
- Mit szólnál, ha most az óriás kereket próbálnánk ki szívem?
Kérdezte. Szemem azonnal felcsillant az óriáskerék szó hallatán, hiszen mindenki tudja, hogy ez a szerelmesek kedvence az egész vidámparkban. Egy szó sem jött ki a számon a boldogságtól, így csak egy bólintással jeleztem, hogy ez minden vágyam. Nem is kellett több, párom azonnal felé indultunk.
- Óriáskerék...
Pislogtam a hatalmas kerékre csillogó szemekkel. Mindig is szerettem volna olyan emberrel kipróbálni, akit igazán szeretek, és megérdemli.
Akár csak az összes többi ketyerénél, itt is kígyózott a sor, ám jóval gyorsabban haladt, hiszen egy ilyen nagy valamin rengeteg hely van, így egész hamar sorra kerültünk.
- Annyira örülök, hogy most itt vagyunk, Suke...
Súgtam szerelmem fülébe miután beszálltunk, majd megcsókoltam. Alig, hogy ez megtörtént, a kabin kicsit megingott. Elindultunk.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te34000/45000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzomb. Okt. 17, 2009 3:42 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..



Beértünk a vidámpark zsibongó forgatagába és nyomtam el is kezdtük élvezni a park által nyújtott szórakozási lehetőségeket Mitsuval. Vattacukorral kezdtünk, merthogy az elmaradhatatlan része a vidámparkozásnak, utána eldöntöttük, hogy a dodzsemet fogjuk először kipróbálni. Oda is értünk, és nyomtam be is támadtuk a kis autókat. Mitsu egy zöld színűt, én meg egy pirosat foglaltam el, és kezdődhetett is a játék. Kicsit lassan indult be a móka a részemről, hisz elég bizonytalanul vezetgettem a dodzsememet. Ezzel szemben Mitsu teljesen beleélte magát, és úgy cikázott az emberek között, mint aki erre született volna. Na meg persze az elmaradhatatlan ütközések, amik a dodzsemmel jártak. Én is kaptam jó pár nyakropogtató ütközést. Természetesen az én kis párocskám sem maradt ki a sorból, rövid úton Ő is megtalált engem, és belé mis ütközött, ám ez érdekelt a legkevésbé. Ezután én is kezdtem beindulni és én sem halasztottam el az alkalmakat, hogy beleütközzek valakibe. Jó ideig elgarázdálkodtunk volna Mitsuval a pályám, ám egy kis idő múlva megálltak a kisautók jelezve, hogy lejárt a kör, és el kéne hagyni a pályát. Megvártam Mitsut és átkarolva hagytuk el a dodzsemek területét.
- Hm... Pedig még csak most ültem másodjára dodzsemben. - válaszolt nyelvnyújtva, mikor elismerően megdicsértem, hogy mennyire ügyes volt.
Bár a dodzsemezésnek vége lett, volt még bőven kipróbálni való a parkban. Erősen törtem a fejem, hogy mit kéne most megnézni, aztán megláttam az óriáskereket, és egyből tudtam, hogy az kell nekünk most. Mi sem romantikusabb annál, mint hogy a pároddal kettesben fent a magasban turbékolhattok? Na jó, talán otthon egy kettesben eltöltött vacsora és este még romantikusabb, de most az óriáskerék volt a soros, a romantikus vacsora még várhatott. Szóval feltettem Mitsunak a kérdést, hogy mi lenne, ha...és a következő pillanatban már haladtunk is a nagy kerék felé. Itt is, mint ahogy mindenhol nagy sor volt, de itt gyorsan sorra kerültünk, mert nem kellett fizetni, csupán azt kellett megvárni hogy az épp foglalt kabinok megürüljenek, és beszálhassunk. Kis idő múlva sorra is kerültünk. Odaértünk az egyik kabinhoz, előreengedtem párom, és én is beszálltam. Mitsu mellé ültem és átkaroltam.
- Annyira örülök, hogy most itt vagyunk, Suke...- súgta, MItsu és ezt egy csókkal nyomatékosította.
- Én is örülök, hogy eljöttél velem. - súgtam vissza neki, majd magamhoz öleltem, és elindult az óriáskerék. Kimondhatatlanul boldog voltam ebben a pillanatban. Kettesben a nővel, akit szeretek, egy óriáskerék kabinjában, ami éppen halad felfelé. Tényleg romantikus volt. Gondolataimba be-be furakodtak egy esküvő képei, majd egy házé, gyerekeké. Hát igen, jó ideje fontolgattam már, hogy megkérem Mitsu kezét, csak rettegtem tőle, hogy visszautasítja, ezért még nem mertem megkérdezni. De minél több ideig vagyunk együtt, annál biztosabb lesz számomra, hogy közeleg az idő, amikor meg fogom tenni azt, amire már régóta készülök.
- Mond csak Mitsu. Mit gondolsz az esküvőkről? - kérdeztem csendesen páromtól. Ideje volt puhatolózni szerelmemtől, hogy Ő mit gondol ezekről a dolgokról, mert ha meg szerettem volna kérni a kezét, akkor tisztában kellett lennem az igényeivel, illetve, hogy miként vélekedik erről a témáról.
- Hallottam, hogy Namienak megkérték a kezét, és már az esküvőt készítik elő. Biztos nagyon boldogok lehetnek. El kéne nekünk is mennünk, nem? - tettem hozzá, nehogy gyanakodni kezdjen Mitsu. Közben az óriás kerék megtette első körét, és ismét emelkedtünk fel a magasba. Tűnődve lenéztem az alattunk elterülő vidámparkra, és a városra, és eldöntöttem, hogy mikor legközelebb jövök Karakurába, meg fogom venni a jegygyűrűt, amivel el fogom jegyezni a páromat.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te53000/65000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzer. Okt. 21, 2009 6:17 am

ĐĐĐ SZÜLINAPI AJÁNDÉK! - Kísérlet egy tömegmészárlásmentes vidámparki rémálomtúrára ĐĐĐ

Meglódulva a téliszonyos gyökereknek fokozottan keresztbe hányással járó gumiabroncs felé, csak azon turbóztam melyik alvégre rejtették el a hullászsákkal bélelt, papíron környezetbarát kukákat. Rohadtul nem volt ingerenciám tovább hurcolni a gallyra vágott cumómat. Mi a szarnak? Inkább az egerek rágjanak bele hagymakupolát, minthogy az éjszaka közepén lefüleljem az agyhalott Csurkás rémet, aki kiguberálva fogja be szerencsétlen göncöm pelenkának. Attól aztán fokozottan tűzveszélyes állapot uralkodna el az úri rezidenciám köcsög márványpadlóján, mert úgy elpöccintenék a hirtelen halálosztó funkciómat, hogy egy retkes hajszál nem maradna atka elemózsiának. Amúgy is tudják a kanapé koptató szarházi szájaló ölebek, kizárólag két kilométerről bambulhatják meg a lomjaimat, különben aláaknázom az egész kócerájt és popcornt zabálok, amikor égnek repülnek egy látványos füstölgés kíséretében. Azért mégis elégedett vigyorral az ábrázatomon küldtem kosárba a pólómat. Egy idegölővel mínuszolva a várólistámat. Akkora bájgúnárként élvezkedtem, hogy kevés híján fáról lelógva rezeltem be nyávogógép mintára, miután ütközésig tolatott mellém pukkantottszínespatron. Bunkó stílusomra jellemzően akartam faszom porba torpedózva leugatni, de rájöttem, hogy nem a csöves veri a nyálát piára valóért, szóval pórázra kötöttem magam és kussolva csoszogtam mellette a gigatraktor alkatrész gatyafosztójához. Kicsengetve a zsét verekedtem el az egyik sífelvonóból szabadult üvegezett akvárium húzni címkéjéhez. Már be is verettem rajta, viszont az asszony száját tátva várta a messiást. Elhúzva előtte a mézes madzag bukéval megáldott tenyeremet rángattam a klausztrofóbiások kivégzőhelyeként szolgáló járatra, aztán vonaglani kezdett össze-vissza a rúdtáncos bige énem, mintha viszketőporral zsírozták volna be a seggemet.
Túlesve a fejgyakorlatos faszom tetőstabilitás lecsekkolásán zendítettem rá rácuppanni az ablakra. Pletykás vénasszony bújt bele a szottyant bronzbőrömbe, mert rohadtul érdekelt mi olyan nagy dínomdánom ebben a karkörzésben. Némi vészjósló csavar csikorgásos effekt és pontozódás után kezdtem felvilágosodni. Azért másznak egymásra a purgyé kispöcsök, mert kurvára befosnak ettől a halál zászlós pompontábortól. Némiképp nekem is tele lett a motyóm, de azért az egóm tartotta az egyenes vonalú, meredek zuhanást, úgyhogy nem videó megszégyenítéssel őrjöngtem a 'meg-fogunk-halni' tőmondat szaros monotonitásával. Terelgettem is a figyelmem a pár centire gubbasztó szomszédra, akinek bőszen szorongattam mocskos pisiként a kezét. Kissé gázos volt, mennyire beégtem. Remélhetőleg vannak sutyikamerák és a röhögésbe beledöglenek a biztonsági őrök. Legalább önkéntesen szívódnának fel a kukkolók.
A rémképet képen toszítva kapott el a cifra tüdőpusztulás. Szándékosan asztmáztam, hogy kurvára tuti legyen a szitu, de ezt nem kellett másnak levágnia. Ha már zéróra esett a páros számú mulatás valami autóműhelyes javítást akartam összecseszni, hogy legalább a pálesz szagú lagziba befussunk. A politikus fingató beszédemet, azért nem akartam ablakon kiugrósra gyártani, szóval csikorgattam ezerrel az óraalapi fogaskerekeket.
-Örülök...hogy...hát tudod...hogy itt lehetek...veled.- kondítottak fejbe és nyomtam egy csábos smaccot a libusnak. Azt még hozzáugattam a lényeget is.-Boldog szülinapot!- Egész faszákosan festett a látkép, bár leginkább pislákoló földi csillagokat sasoltam le.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te32500/45000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzer. Okt. 21, 2009 11:16 am

[Szülinapi ajándék-a rémálom lassan véget ér, felettünk a csillagok, alattunk vibráló éjszakai fény
bárcsak pár pillanatra minden terhünkről végre megfeledkeznénk]


Rég nem láttam már ilyen szépet. Szinte teljesen körbevett minket az ezernyi apró fénypont. Ha az ember a horizont felé nézett, már nem is nagyon tudta eldönteni hol ér véget a város, és kezdődik az égbolt. Furcsa, hiszen számtalanszor kellett volna már látnom ilyet, mikor éjszakánként a levegőben vívtam a harcom a Las nochesből érkezett ellenséggel. Most mégis sokkal varázslatosabbnak tűnik az egész. Sőt, a kezemet szorító kéz, csak méginkább szívet melengetővé teszi az érzést. Ki is használtam ezt a helyzetet, amíg csak tudtam, és csendben Masaki vállának dőlve bambultam kifelé és elgondolkodtam. Az óriáskerék szépen lassan emelkedett és egyre jobban törpült el az odalent elterülő park.
*Vajon ennek mintájára lehetséges a problémákon is így felülemelkedni? Ha elindulunk az úton, akkor a gondjaink, bajaink is így elkezdenek majd zsugorodni, míg végül egyszercsak el is tűnnek?* -méláztam, mikor Masaki torokköszörüléssel vonta magára a figyelmem.
A mondandóján terveztem hogy meglepődök, de nem nagyon hagytak rá időt, mert a szavakat nyomatékosító tett is követte. Cseppet sem tiltakoztam a csók ellen, hiszen annyira vágytam rá, de a sövénynél történtek óta nem mertem semmit sem kezdeményezni. Nem érdekelt, hogy ezzel megfosztom magam a kilátástól, de behunytam a szemem, és a szabad kezemmel végigsimítottam Masaki arcán. Miután befejeztük, és elhúzódott, még boldog szülinapot is kívánt.
-Köszönöm. -mosolyodtam el megöleltem. Olyan hosszúra nyújtottam az ölelést amennyire csak lehetett, bár részemről az sem okozna gondot ha még órákig kellene így ülnünk egymás mellett. Fejemet a mellkasának döntve bámultam közben kifelé a fülkéből, és néztem most épp felfelé az égre.
Masaki nélkül annyira elveszettnek érzem magam. Mióta közel engedett magához, és én is őt, olyan nyomorultul érzem magam ha távol van tőlem. És ez nem csak a fizikai távolságra utal... Számtalanszor fordult már elő, hogy annak ellenére, hogy közvetlen mellettem volt, mégis úgy éreztem, mintha fényévek választanának el minket. Én próbálok közelebb kerülni hozzá, de nem tudom mikor vetem el a sulykot, és űzöm magunkat még messzebbre egymástól.
*De egyszerűen nem bírom nélküle...* -sóhajtottam egy nagyot ahogy magamhoz szorítottam. Ahogy a fejemet a mellkasán pihentettem, ismétcsak a póló alatt pihenő tetoválásra gondoltam. A jelképre amit ezentúl magán fog viselni az én tiszteletemre.
-Én is örülök hogy itt lehetek veled. -eresztettem el egy halvány nyugalmas mosolyt. -Sőt inkább annak örülök, hogy te itt vagy nekem. -fogalmaztam át egy kicsit a mondatot, hogy jobban kifejezze az érzéseimet. Úgy éreztem, hogy talán mostmár nem veszi olyan szaporán a levegőt és mintha kezdene lehiggadni. Ez volt az amire a mai nap folyamán a legjobban vágytam. Ebben a pillanatban azon imádkoztam, hogy ne zavarja meg semmi, az épp kialakulófélben lévő, és törékeny száron bimbózó nyugalmát. Talán idefent, kettesben ilyen kevés zavaró tényező mellett még lehetséges is.
-Egy-két "kis nehézségtől" eltekintve azt hiszem ez életem legboldogabb születésnapja. -bukott ki belőlem a fejemben motoszkáló gondolat.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te25000/30000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyPént. Okt. 23, 2009 12:46 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Sajnos nem volt sok időnk, hogy kiszórakozzuk magunkat a dodzsemmel, de hát ez végül is egy vidámpark, ahol ugyebár vannak limitek... Kár, pedig szuper lett volna még néhány miniautóba belehajtani... Amint sikerült csatlakoznom Sukéhez, máris indultunk tovább. A következő állomás, az óriáskerék volt, ami mindig is a szerelmesek kedvence volt. Ez nálunk se volt máshogy – legalábbis remélem. A keréknél hatalmas sor volt, azonban elég gyorsan haladt. Valószínűleg nekünk az se tűnt volna fel, ha két hetet vártunk volna, hogy bejussunk egy kabinba, olyan jól elvoltunk egymással. Gyorsan el is foglaltunk egy kabint, majd egy kis kilengéssel el is indultunk. Szépen, lassan mentünk felfelé. A látvány valami csodálatos volt. Szinte egész Karakurát be lehetett látni.
- Mond csak Mitsu. Mit gondolsz az esküvőkről?
Tette fel párom teljesen váratlanul a kérdést. Hirtelen köpni, nyelni nem tudtam, nem hogy válaszolni. Rögtön az fordult meg a fejemben, hogy vajon mire készülhet szerelmem. Még egy gyönyörű esküvői jelenet is lepörgött előttem, ahogy hófehér ruhában az oltárnál állok egyetlen kedvesemmel, és kimondom azt az egyetlen, csodálatos szót, amit minden szerelmespár, ha épp házasságot köt.
- Hallottam, hogy Namienak megkérték a kezét, és már az esküvőt készítik elő. Biztos nagyon boldogok lehetnek. El kéne nekünk is mennünk, nem?
Tette még hozzá Suke. Igazából én is hallottam már, hogy megkérték a kezét, és szerettem volna el is menni rá, csak hát... még nem volt alkalmam megkérdezni Sukét, hogy eljönne-e velem.
- Öhm... Hát nem is tudom...
Kezdtem bele kicsit bátortalanul, hiszen nem tudtam, hogy most mégis mit válaszoljak. Semmiképp se akartam úgy elmondani a véleményem, hogy az olyannak tűnjön, mintha erőltetném a dolgot, vagy valami. Bár ő kérdezett rá, szóval mindenképp egyenes választ akartam adni, még ha az úgy is tűnt, mintha minden áron esküvőt szerettem volna.
- Szeretem az esküvőket. Mondjuk eddig egyen se voltam, ha jól rémlik, de attól még szép lehet, ahogy a szerelmesek kimondják a boldogító igent.
Adtam meg a választ, bár még így se volt benne minden, amit mondani szerettem volna. Az óriáskerék folyamatosan forgott. Mire újra leértünk az aljára, a választ már meg is adtam.
- Már én is kérdezni akartam tőled, hogy elmegyünk-e Namie esküvőjére, csak... mindig elfelejtettem.
Vakartam meg a tarkómat kicsit zavartan. Őszintén szólva nem felejtettem el, csak nem tudtam, hogy hogy tegyem fel a kérdést, meg nem is tudtam megkérdezni...
Még egy ideig forgott az óriáskerék, ám hirtelen megáll. Valószínűleg le telt az idő, és épp most szállnak ki azok, akik akkor az alján voltak. Szépen, lassan forgott tovább a kerék, majd mi is megérkeztünk a földhöz, hogy aztán ki szállhassunk.
- És, most merre tovább?
Karoltam bele páromba, és bújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te34000/45000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyPént. Okt. 23, 2009 3:31 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..



Vége lett a körünknek a dodzsemeknél, és kimásztunk a pályáról. Gondolkoztam, hogy mi legyen a következő megálló, és megláttam az óriáskereket. Akkor már tudtam, hogy ez az ami kell nekünk most. Kisebb sor volt, de itt jóval hamarabb elfogyott, mint a bejáratnál, mert csak a köröket kellett megvárni, míg az óriáskerék megáll, és már be is szállhattunk. Elfoglaltuk az egyik kabint, majd egymáshoz bújva csodáltuk az alattunk elterülő város csodálatos panorámáját. Onnan fentről minden olyan kicsinek tűnt, az emberek és az autók is apró pontoknak látszottak. Miközben haladtunk egyre feljebb a kabinnal, eltöprengtem azon, hogy elő kéne hozni burkoltan az esküvő témát, meg hogy Mitsunak mi a véleménye erről. Nem akartam túlzottan belemerülni a témába, hátha gyanakodni kezdett volna szerelmem. Feltettem neki a kérdéseket, és kicsit mintha elgondolkodott volna a válaszon, mintha jól meg akarta volna gondolni, hogy mit válaszol.
Kicsit bizonytalan volt, de aztán elmondta, hogy szereti az esküvőket, bár még egyen sem volt eddig. Persze az esküvőket mindenki szerette, de más volt, ha valaki vendégként ment el más esküvőjére, meg más volt, ha valaki a sajátján jelenik meg, mint menyasszony, vagy vőlegény.
~ Hát, ha minden jól megy, hamarosan leszel egyen Mitsu, méghozzá a sajátodon. - gondoltam jókedvűen.
- Persze, menjünk csak el. Vennem kell majd egy új öltönyt, mert a régi már leég kopott, meg rövid is. - mondtam, és nyomtam egy puszit kedvesem arcára.
Több szó nem esett köztünk egy kis ideig, mindketten elmerültünk a gondolatainkban, és a panorámában gyönyörködtünk. Nekem, mint mostanában állandóan, a leánykérés gondolata jutott eszembe. Valahányszor elképzeltem a jelenetet, görcsbe rándult a gyomrom, mert mindig elkezdtem idegeskedni, hogy mi lesz, ha nem sikerül jól, és elrontok valamit. Jó néhányszor elterveztem már azt az estét, mert hogy este fogom véghezvinni a dolgot, az már biztos, na meg persze romantikus is. Arra eszméltem fel, hogy egy utolsó lökéssel megállt az óriáskerék, és az emberek szálltak ki a kabinjukból. Megfogtam párom kezét, majd kimásztam a kabinból. Kicsit furcsán hatott, hogy eddig fent voltam a magasban, most meg megint lent vagyok a földön, de hamar visszaszoktam.
- Merre tovább? - kérdeztem vissza Mitsutól miközben a terepet pásztáztam. - Áhh, szeretnék egyet horgászni, ha nem baj. - mondtam szerelmemnek, és elindultam a közeli standhoz, ahol műanyag halakat kellett horgászni, és nyerni lehetett ezt-azt. Odahúztam magammal Mitsut is, és megvártam, míg az előttem játszó emberek végezzenek. Azután odaálltam a kis medence fölé, és jól megnéztem magamnak a műanyag halakat, hogy melyiket is húzzam. Kiválasztottam a szerencsés egyedet, majd kiszedtem a vízből, és megmutattam a standos néninek, hogy mit húztam. Sikerül kihúznom a 94es számot, ami azt jelentette, hogy a legfelső sorból választhattam, ahol a legértékesebb, legjobb nyeremények voltak. Tekintetemmel megkerestem a legfelső sort, és végignéztem a nyereményeken. Hát Mitsunak elektromos kisautót nem akartam választani, bár igaz, hogy szerette a dodzsemeket, nem hinném, hogy díjazná. Műanyag játék gépfegyvert meg megint nem, mert a páromnak nem volt szüksége gépfegyverre ahhoz, hogy valakit megfélemlítsen. Elég volt a szemébe nézni, ha mérges volt, és máris futott az illető, már ha tudott. (Very Happy) Tekintetem megállapodott egy piros pólós plüssmackón. Mitsu imádta a plüssöket, ma is kapott már egyet, szóval most egy újabbal gazdagítottam a gyűjteményét. Rámutattam a plüssre, hogy azt kérem. Miután megkaptam, nyomban át is nyújtottam új gazdájának.
- Csak neked. Gondoltam, a műanyag játékgépfegyver nem a Te eseted. - mondtam mosolyogva, majd megcsókoltam. - Mi lenne, meg kipróbálnánk a hullámvasutat? - kérdeztem páromtól. Kezdett már sötétedni lassan, de arra még volt idő, hogy azt kipróbáljuk.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te25000/30000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 3:57 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Már lassan a legtöbb dolgot kipróbáltunk, amit az emberek szeretnek. Dodzsemeztünk, óriáskerekeztünk, melyek közül mindkettő nagyon élvezetes volt, de legfőképp az óriáskerék, hiszen azon kettesben lehettem életem szerelmével. Sajnos a dodzsem nem tartott sokáig, ám annál tovább lehettünk a szerelmesek kedvenc kerekén. Eközben sikerült megtárgyalunk, hogy elmegyünk Namie és Kaien esküvőjére. Igazából valahol kicsit reménykedtem, hogy Suke azért kérdez az esküvőkről, mert meg szeretné kérni a kezem. Na jó, talán kicsit korai lenne, de nagy valószínűséggel igent mondanék, ha ez megtörténne, hiszen nagyon szeretem. Majd el is rángatom Akanét, hogy vegyünk nekem egy szép ruhát, hiszen kétlem, hogy egyszerű egyenruhában tartanák meg az esküvőjüket...
- Merre tovább?
Kérdezte, miután kimásztunk az óriáskerékből. Tanácstalanul néztem körbe, hogy mit is lehetne még csinálni, de egyáltalán nem tudtam eldönteni, hogy melyik játékot is próbáljuk ki.
- Áhh, szeretnék egyet horgászni, ha nem baj.
Mondta, és már mentünk is a horgászos standhoz. Suke mellett állva szurkoltam neki, hogy egy szép nagy számot húzzon ki. Na nem azért, hogy ha esetleg nekem választaná az ajándékot, az olyan jó legyen, hanem csak egyszerűen jól esett neki szurkolni. Meg is lett a gyümölcse, hiszen sikerült olyan számot kihalásznia, ami már a jó kategóriában volt, tehát elég szép ajándékot lehetett érte kérni. Suke egy plüssmackó mellett döntött, amit nekem is ajándékozott. Kisgyerekként ugrottam a nyakába, és félkézzel megnyomorgattam, hiszen foglalt kezemben már két plüss is figyelte az eseményeket. Mindig is imádtam a plüssöket, és így, hogy tőle kaptam elég sokat, így már még jobban imádom őket. Nyomorgattam őket egy sort, és már azon gondolkoztam, hogy milyen nevet is adjak nekik. Egyelőre nem jutott eszembe egy se, de erősen gondolkoztam.
- Mi lenne, meg kipróbálnánk a hullámvasutat?
Tette fel a kérdést, ami kicsit meglepett. Eddig ahányszor jártam a vidámparkban – ami mondjuk nem volt olyan sokszor –, senki se mert felülni velem a hullámvasútra.
- Szuper ötlet! Még senkit se sikerült rávennem, hogy eljöjjön velem a hullámvasútra. Nem értem, hogy miért nem mer senki se felülni rá...
Válaszoltam ujjongva. Egyébként tényleg nem értettem... Rendben, hogy sok embernek felfordul tőle a gyomra, mert össze-visszamegy, de erre is van megoldás. Evés után legalább egy órával próbálja ki, ne közben... Mondjuk mi is csak nem rég ettük meg a vattacukrunkat, de az nem számít, legalábbis remélem. Mindenesetre elbattyogtunk a hullámvasút felé, ahol mint eddig mindenhol, sokan voltak. Természetesen a helybőségnek köszönhetően mi is sorra kerültünk, így miután kifizettük a jegyet, behuppantunk az egyik üres kocsiba. A vasút kezelője elmagyarázta a szokásos dolgokat, majd miután mindenki lehajtotta a saját korlátját, hangos nyekergés közepette el is indult felfelé a hullámvasút, hogy aztán néhány pillanat múlva hangos sikítások keretében lefelé száguldjunk.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te34000/45000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2009 3:02 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..


Dodzsemezés után jött az óriáskerék. Nagyon élveztem, hisz Mitsuval lehettem meghitten, kettesben a kabinunkban. Óvatosan megtudakoltam tőle az esküvőkről való véleményét, nehogy rájöjjön, hogy mire is készülök. Szívesen eltöltöttem volna még jópár percet az óriáskeréken, de sajnos mint a dodzsem, úgy ez sem tartott örökké, és egyszer csak egy utolsó rántással megállt a szerkezet, mi pedig kiszálltunk, hogy tovább álljunk. Míg azon törtem a fejem, hogy hova menjünk, hirtelen megláttam egy standot, ahol műhalakat lehetett horgászni, és nyerni valami ajándékot, ha elég magas számot húzol ki. Kedvesem mellettem szurkolt, hogy jó számot húzzak ki. Ilyen segítséggel csak jót lehetett, hisz ki is húztam egy elég magas számot így választhattam egy ajándékot a legfelső sorból. Természetesen Mitsunak választottam egy plüssmacit, hisz ezért mentem játszani. Átadtam neki az ajándékot, mire a nyakamba ugrott és megnyomorgatott, én meg jól visszanyomorgattam. Boldog voltam, ha Mitsunak örömet szerezhettem bármivel is, és ez most összejött megint.
Nem volt már sok ötletem, hogy mit is lehetne kipróbálni, bár volt sok lehetőség. Az esetek többsége kisgyerekeknek való volt, azt meg nem akartam kedvesemre erőltetni, szóval már csak a hullámvasút maradt. Megkérdeztem páromtól, hogy mit szólna hozzá, ha felülnénk egy körre. Inkább miatta kérdeztem, mert egy valamit nem bírtam a vidámparkokban, az pedig a hullámvasút volt. Mindig rosszul voltam tőle, de ez most nem érdekelt, hisz ha Mitsu szeretné kipróbálni, akkor hajlandó vagyok én is felszállni vele.
- Szuper ötlet! Még senkit se sikerült rávennem, hogy eljöjjön velem a hullámvasútra. Nem értem, hogy miért nem mer senki se felülni rá... - válaszolta szerelmem.
- De hát miért nem ültek fel veled a hullámvasútra? Nem eszed meg őket, meg a hullámvasút sem. Na majd most én változtatok a helyzeten.- mosolyogtam Mitsura.
A mondat felét jobb lett volna, ha ki sem mondom, mert irtóztam a hullámvasúttól, de már mindegy volt. Hogy nézne rám ha megtudná hogy a 10. osztag kapitánya fél a hullámvasutaktól? Nem beszélve, ha kitudódna SSben, az összes tiszt rajtam röhögne. Még bele gondolni is szörnyű.
Átkaroltam kedvesem derekát, majd elindultunk a hullámvasút felé. Nem volt nehéz megtalálni, mivel hogy elég nagy volt, és persze ott volt közel s távol a legnagyobb sor. Elképzelni sem tudtam, hogy mit szeretnek rajta ennyire. Végigfutott az agyamon, hogy mi lenne, ha gyorsan elhúznánk innen a csíkot, mert úgyis nagy a sor, aztán letettem róla, mert most már nem volt visszaút. Megvártuk, míg eltűnt a sor előlünk, aztán beszálltunk az egyik kocsiba. Egy alkalmazott rögtönzött gyorstalpalót nyújtott a szokásos dolgokról, amit feszengve hallgattam végig, aztán elmászott, és néhány pillanat múlva elég érdekes hangokat kiadva elindult. Már ekkor elég volt nekem, nemtudom mennyire látszott rajtam, de szívesebben maradtam volna lent a földön. Az óriáskerékkel semmit gond nem volt, mert az szépen lassan ringatózott fel-le,de ez más volt. Ez száguldozott össze-vissza és a hányinger kerülgetett, meg az ájulás. Felértünk a tetejére, hogy aztán leszáguldjunk az aljára. A legtöbb ember sikítozott, nekem ordítani lett volna kedvem, görcsösen markolásztam a korlátot, és igyekeztem megnyugtatni magam, de nem sikerült. Fel-le,jobbra-balra, keresztül-kasul mindenen. Ez volt nagyjából a hullámvasút útja. Egy szót sem szóltam Mitsuhoz míg meg nem álltunk, de szerintem nem is kellett volna, mert ahogy néztem, Ő nagyon élvezte.
- Na milyen volt? Élvezted? - kérdeztem kedvesemtől, miközben kissé remegő kezekkel és lábakkal álltam mellette, és próbáltam összeszedni magam.
- Lassan besötétedik, talán mennünk kéne hazafelé nem? - tettem hozzá, majd leküzdve a hányingert egy fanyar mosolyt villantottam párom felé.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te25000/30000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzer. Okt. 28, 2009 9:26 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Már lassan minden érdekesebb dolgot kipróbáltunk, és csak a hullámvasút hiányzott. Eddig mindent nagyon élveztem, legfőképp azért, mert Sukével lehettem. Azzal a férfivel, akit igazán szeretek. Megjártuk a dodzsemet, jókat karamboloztunk, ám gyorsan vége lett. Pedig még jó lett volna szórakozni kicsit... Ezután az óriáskereket próbáltuk ki, amit minden szerelmes kipróbál legalább egyszer, így nekünk is kötelező program volt. Az óriáskerék tetejéről gyönyörű kilátás nyílt a városra, ráadásul kettesben lehettem párommal is, aki az esküvőkről kérdezgetett. Kicsit bátortalanul ugyan, de válaszoltam neki. Sajnos azonban az óriáskerekes menet is a végéhez közeledett. Lassan, komótosan értünk a földdel egy vonalba, majd kiszálltunk a kabinból, és ismét azon gondolkoztunk, hogy mi legyen a következő kipróbálandó játék. Suke előbb kipróbálta a horgászást, ahol ki is fogott egy szerencsés számot, és a nyereményt (egy édes kis plüssmackót) nekem ajándékozta. Így már két nyomorgatnivaló plüssöm volt...
- De hát miért nem ültek fel veled a hullámvasútra? Nem eszed meg őket, meg a hullámvasút sem. Na majd most én változtatok a helyzeten.
Mondta mosolyogva. Mondjuk szerintem elég magától értetődő volt, hogy miért nem akar senki se felszállni velem a hullámvasútra...
- Mindenki fél rajta...
Mondtam kicsit csalódottan, de boldog voltam, hogy Suke hajlandó velem felülni. Gyorsan hozzá lehetett szokni az össze-visszaszáguldozáshoz, és így élvezhetőnek is bizonyult. Le-fel, jobbra-balra... Egyre gyorsult a hullámvasút, s közben meg is fordultunk néhányszor. Érdekes volt fejjel lefelé nézni ki a fejemből. Sukével nem igazán beszéltünk menet közben, hiszen nem biztos, hogy jó ötlet lett volna. Amint visszaindultunk a kiindulási ponthoz, kissé kóválygó fejjel másztam ki a hullámvasút kocsijából, és próbáltam páromba kapaszkodni, akit szemlátomást eléggé megviselt az út.
- Na milyen volt? Élvezted?
Kérdezte szerelmem. Hát eléggé szédelegtem még mindig, de valahogy nem zavart. És egyébként se ettől függ, hogy tetszett-e a hullámvasút, vagy sem...
- Hát... érdekes volt...
Válaszoltam mosolyogva. Az idő kezdett későre járni, hiszen már sötétedett. Rendben, hogy ősz van, meg minden, de akkor is...
- Lassan besötétedik, talán mennünk kéne hazafelé nem?
Kérdezte Suke. Egyet értésem jeléül csak bólintottam egyet, majd belekaroltam páromba, hogy elindulhassunk.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te34000/45000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzomb. Okt. 31, 2009 1:42 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..


Dodzsem, óriáskerék, műhalfogás, vattacukor. Ezek mind nagyon jók voltak. Mindenhol nagyon jól éreztük magunkat Mitsuval, és hát jött a halászás után a hullámvasút, amire ha felnéztem, már akkor a rosszullét kerülgetett. Nem mondhattam Mitsunak, hogy bocsi, inkább ne mert rosszul vagyok, ha ránézek, szóval inkább csendben maradtam, és beletörődni bemásztam Mitsu mellé az egyik kocsiba. Közben Mitsuval beszélgettünk erről-arról. Pl hogy miért nem szállt fel eddig senki sem vele a hullámvasútra.
- Gyávák... - mondtam Mitsunak mosolyogva, aztán magamban egy 3 méteres "GYÁVA" feliratos táblával mutogattam magamra.
Jött egy férfi, mondott néhány szót erről-arról, aminek a felét sem hallottam, a másik felét meg nem értettem, mert máson járt az eszem. Szívesebben mentem volna még egy kört az óriáskerékkel. Az legalább lassú volt és mindig ugyanarra ment. Fel meg le. Ez meg mindenfele. Néha még a szemem is becsuktam, hogy ne keljen végignéznem a következő kanyart, ami azt sugallta hogy mindenki meg fog halni. Azért reméltem, hogy Mitsunak tetszett a dolog, bár egy-két helyen igencsak kapaszkodott belém, de szerintem csak azért, hogy ki ne essen vagy valami. Ő belém kapaszkodott, én meg a kocsiba. Aztán végre valahára megállt a vasút, és kikecmeregtem kissé remegő végtagokkal az ördögi szerelvényből, és nem sokkal később Mitsu is csatlakozott hozzám. Megtudakoltam, hogy hogy érezte magát a vasúton, mert ha én nem is, legalább neki tetszett, reméltem.
- Hát... érdekes volt... - mosolygott Mitsu.
- Ez nem volt valami meggyőző. - mosolyogtam meg átöleltem kedvesem.
Aztán mondtam Mitsunak, hogy lassan indulni kéne már hazafelé, mert kezdett sötétedni. Mondjuk a vidámparkok este is nyitva vannak, de SSben lehet nem néznék jó szemmel ha kimaradozunk. Amúgy is mindketten lógtunk. Elindultunk a vidámpark kijárata felé. Még ilyenkor is sok ember volt a parkban, főleg sok szerelmes pár. Mi sem voltunk máshogy. Végiggondoltam a mai napot magamban. Először a park, aztán a pláza, és utoljára a vidámpark. Csodálatos volt. Magamhoz szorítottam Mitsut, aztán vettem egy jobbkanyart és elindultam a jégkrémárus felé. Valamivel el kellett ütni az időt, míg visszaérünk SS-be. Vettem egy-egy "magnumot" mindkettőnknek aztán folytattuk az utunkat. Kellemesen telt a visszaút, olyan romantikus feelingje volt az alkonyati sétának. Visszaértünk a parkhoz, átvedlettünk a póttestjeinkből, majd megnyitottam az átjárót, és előre engedtem párom. Néhány perc múlva vissza is értünk SSbe. A kapuőrök be is néztek, hogy mit keres egy kapitány meg egy hadnagy ilyenkor itt. Bár lehet azon lepődtek meg, hogy szorosan átkaroltam Mitsut. Úgy nézett ki, hogy a pletykák nem mindenhova jutottak még el. Majd most elfognak biztos. Úgy döntöttem, hogy visszakísérem szerelmem az osztagához, meg amúgy is mondani szeretnék neki valamit. Pár perc múlva már ott álltunk Mitsu szobája előtt. Magamhoz öleltem, és megcsókoltam búcsúajándékként kedvesem.
- Csodálatos volt a ami nap. Örülök, hogy eljöttél velem. - suttogtam Mitsu fülébe.
- Mit szólnál holnap egy vacsorához? Csak kettesben, nálam. - kérdeztem mosolyogva Mitsutól, amire Ő rábólintott boldogan.
- Akkor holnap este várlak. Szia, jó éjt. - mosolyogtam kedvesemre, majd még egy csókot adtam neki, és elindultam a 10. osztag felé. Lázasan gondolkozni kezdtem a dologról, hogy hogyan kéne megejteni, mert csak addig volt eltervezve, hogy elhívom, de az, hogy mi lesz utána, már nem. Azt hiszem este beugrok Mayához 1-2 kaja ötletért, gondoltam, aztán folytattam utamat hazafelé.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te53000/65000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 1:44 am

ĐĐĐ SZÜLINAPI AJÁNDÉK! - a rémálom lassan véget ér, felettünk a csillagok, alattunk vibráló éjszakai fény. Bárcsak pár pillanatra minden terhünkről végre megfeledkeznénk ĐĐĐ

A plüss beölelős támadás orrba csúzlizta a nyugalmi rátámat. Azt hittem menten kivetem magam hisztérikus sipítozás közepette ebből az átlátszó pokolból. Igaz, a szabadeséshez nincs jogsim és garantáltan lapostetű lennék mire földet fejelnék, na de ki a fészkes fittyfenét izgatná ez két szív leállásos sztrájkolás között?! Persze kívülről énem mint a betonszarkofág Csernobilben, szóval feszítettem ezerrel, illetve ráolvastam nyomoronc végtagomra, hogy működjön. Há nehogy mán a Bözske beelőzze külső sávról a kombájnt! Nekem üzemeljen és viszonozza ezt, különben tőből dobom az éhező sintéri farpofa gyilkosoknak! Hatott is a skízósoktól eltanult önszívatás! Nekem meg ezerrel virult a képem mekkora tökös, városi menő vagyok, hogy rápakoltam egy bizonyíthatóan élő személyre a mancsomat! Már csak meg kellett fejtenem miféle űrbeli élményről rizsál színestűzrobbantás. Valahogy az én szuperhangya kukkolós csővel is nyomokban előbújó gógyim nem vette le mi az "itt vagyok veled" és "itt vagy nekem" közötti difi. Nálam ugyanazt a retket jelentette! Ezen a kurva helyen van az én meg a te is! Mi a szarnak kell ezt cifrázni?! Ha azt akarja, hogy rohadtul belegabalyodjak a pókhálóba, akkor baszottul jó irányba kotor! Milyen mocskosul szép lenne az élet, tőmondatokban regélt sztorikkal. Pöpecül felfognám, ha ennyi lenne az egész, élt pont, meghalt pont! Érdekli az út szélén kolduló fekete paca, kotorászó tyúkot mi volt a két pöcsös infó között! A lényeg így is átjön! Létezett aztán felfordult.
Kiboncolva a párna tollas gyomrát és megszokva az extra hőtermelő gerjesztette melegedési frontot, visszacsoszogtam bámulni a baszott nagy sötétséget. Olyan volt mint egy sokadig szülinapot ünneplő arany körös túró budi! Helyből fejelném le az Eiffel tornyot, ha egy trampli ilyen cuccban csápolna felfelé. Az azért már hatványozottan sokk lenne! Mielőtt behallucinálnék egy ilyen törpe egeret rázendítettem matatni a gatyában. Szerencsétlen bezárt társam tutira félre kódolta az üzenetet. Legalábbis olyan fejjel meredt rám, mintha egy műholdat készülnék előkapni a szaros farzsebemből. Éppenséggel nem gurult el a csodatévő varázsgomba ültetvényem, csak elért a felvilágosodás kora, hogy valami huszonegyedik zsigeri csodanyuszi hatására nálam lappanghat az eredeti kiadásban vételezett ajándékom. És voálá! Ott rohadt a kis taknyosa! Rángattam is kifelé, de azért a szerkómat nem akartam ugyanazzal a bedobással letépni magamról. Egy cseszett napra, elég egy ingyen vedlés!
-Asszem ez a legpengébb szitu, hogy ezt odaadjam...- piszkáltam észveszejtő tempóval a hallójáratom a kicsi motyót nyújtogatva a célpontnak. Nagyon nem lökött semmiféle életjelet ezért rásasoltam. Valami megszállhatta az áldozati páráját, mert csak lesett kifelé totál befagyva. Jó jönne egy szótár, amivel fejbe kúrnak, mert kurvára elpörkölték előlem a selyem cérnát! Azt se vágtam mi a nájlonzsákos hullaparti ütött belé és megint mi a nyűgöt basztam el. Pedig nem is én cicomáztam ki ezt a vackot! Nagyobb cuccot várt? "Mi van mán?!" Tépkedtem egyesével az orrszőröm és fuvolázott kitörésre készen a trágárkodási kényszerem.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te32500/45000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 8:49 am

[Szülinapi ajándék-a rémálom lassan véget ér, felettünk a csillagok, alattunk vibráló éjszakai fény
bárcsak pár pillanatra minden terhünkről végre megfeledkeznénk]


Egy darabig megint csak csendben ücsörögtünk egymás mellett. Ahogy néha-néha Masaki arckifejezésére pillantottam, azt láttam, hogy erősen koncentrálva igyekszik megfejteni, mit élveznek ezen az időmúlatáson az emberek. Annyira jól esett látni, hogy olyan dolgokon is töri a fejét, amikről igazából sosem jutna eszébe gondolkodni, vagy egyáltalán csak akármilyen kis figyelmet fordítani rá, de most csakazért megteszi, hogy nekem örömet szerezzen. Nagyon nagy szó az, ha az ember valakiért meg akar változni. Egy-egy ilyen próbálkozás többet ér nekem minden születésnapi ajándéknál.
Épp mikor megfordult a fejemben az "ajándék" szó, Masaki hirtelen kotorászni kezdett a farzsebében. Nem tudtam mit szeretne, azt hittem csak zsepit keres, vagy csörög a telefonja, de amikor előhúzta a kis dobozkát, egy pillanatra megállt bennem az ütő.
-Asszem ez a legpengébb szitu, hogy ezt odaadjam... -dugta az orrom alá a kísértetiesen arra a dologra hajazó dobozkát, ami a világon a legváratlanabbul ért volna. Kishíján lepergett előttem az egész életem, ahogy remegve elvettem tőle, és szorongatni kezdtem a kezemben.
*Ha ebben most az van amire gondolok, akkor itt menten szívrohamot kapok... Nem is volt még szó egyáltalán arról, hogy megesküdjünk. Meg azt hittem ő hallani sem akar ilyesmiről. Meg úgy őszintén még én sem gondolkodtam azon hogy tovább kellene lépnünk. Nekem annyira tökéletes úgy ahogy most vagyunk, hogy szerintem ezzel csak rontanánk a helyzeten. Hiszen még alig telt el idő azóta, hogy együtt vagyunk, mármint ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem, és nem akarom mellette leélni az életem, de ehhez feltétlen szükséges az a hivatalos hajcihő? Szerintem ki sem bírnánk idegileg, és lehet hogy pont az oltár előtt hagyna faképnél, mert betelt a pohár, engem meg a mentő vinne el idegösszeroppanással...* -sápadtam le elég feltűnően, ahogy ezek a képek rohangásztak végig az agyamban.
-M..Masaki, ebben az van amire gondolok?... -szorongattam továbbra is, mivel még nem volt merszem kinyitni.
-Heh? -kaptam válaszul egy értelmes bambulást.
-Tudod, egy izé, hogy mi most... -hebegtem
-Kinyitod még ma? -kezdett fogyni a türelme
-Mindjárt, csak... szóval ez..de lehet hogy nem kellene... -húztam az időt
-Az istenit, nyisd már ki végre! -tartott idáig a cérna, és kezdett rángatózni a szemöldöke.
-Re..rendben. -nyeltem egy nagyot, és elkezdtem szépen lassan kibogozgatni a csomagolást.
-Segítsek esetleg?... -dobolt türelmetlenül a lábával mellettem.
-Nem, nem megvagyok. -pihent a kezemben végre a csupasz doboz, amit már csak ki kellett nyitnom. Igazából semmi garancia sem volt rá, hogy azt találom benne amire gondolok, de a lehetőség roppantmód görcsbe szorította a gyomrom. Most jöttem rá ugyanis, hogy én egyáltalán nem állok még készen egy esküvőre...
*De ezt hogy fogom elmondani neki? Ráadásul ha ez egy gyűrű, akkor ő tényleg komolyan gondolja a dolgokat, és nem tudnék nemet mondani neki, mert szeretem. Mindennél jobban, de... ez annyira bonyolult.... * -hunytam be a szemem, és felemeltem a doboz fedelét. Egy pár pillanatig, még csak remegő kézzel, és behunyt szemekkel álltam felette, mire rászántam magam, hogy szép lassan kinyitom és szembesülök a nagy talánnyal.
Ahogy hunyorgó szemeim előtt kitisztult a kép, hirtelen akkora kő esett le szívemről, hogy nagy megkönnyebbülésemben majdnem ott helyben ájultam el, amint megláttam a dobozka rejtette ajándékot. Rájöttem, hogy csak rémképeket láttam, és feleslegesen stresszeltem magam kishíján adrenalintúladagolásig. De szóhoz még továbbra sem nagyon jutottam.
-Ez ez...Masaki... -bámultam megbabonázva az ajándékomra.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te53000/65000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzer. Nov. 04, 2009 9:35 am

ĐĐĐ SZÜLINAPI AJÁNDÉK! - a rémálom lassan véget ér, felettünk a csillagok, alattunk vibráló éjszakai fény. Bárcsak pár pillanatra minden terhünkről végre megfeledkeznénk ĐĐĐ

Elégett az összes karácsonyi izzó, mire erőltetett menet hátsó soros por felszívó orrszívó funkcióban átszáguldottunk a retkes ABC első két taknyán. Nálam Jeti szőrös talpára meghaladta a leárazási mércét, hogy mégis miféle kerítéses átdobást húztam ki a szatyorvirítós listából. Tornádó pusztító kedvem is lett üveget darabolni. Ebben a szarban úgyis rohadt hiányos volt a légkör, majd beverem a pofázó kispöcs fejét és elregélem neki indokként. Ezer százalékos késett számlázási figyelmeztetés, be fogj kajálni! Az én ellenállhatatlanul pszichopata ábrázatomnak nem lehet negatív vakert tolni! Előbb vagy későn rá fog erre csipázni a darts tábla szinten kicakkozott bokszzsákom!
Alig estem túl a ökölháborús tervezeteimen máris tudatba hajított a következő napirendi pont. Honnan a leborult tyúkszállító rókakaktuszból tudja miféle csodagyártmányra költöttem a zsémet?! Rövidesen villantgatott befelé a vizuális LCD képernyőn, amint távozási listára garantáltan felmázolt sivatagikoptatottfáraófásli utánam kommandózik mocskos Calambo-ból leselejtezett göncben. Az a kis elföldelni való gerbera tutira kikémkedte mit vágok hozzá sötétségtörőpukkanáshoz! Ekkora világvégéről szakadt rémálmok bénázó függönyét! Érje csak el a hajszálam a tetves odúját! Addig fogom kínozni, amíg a csöves révész be nem gazolva húzza el a belét Tahitira harisnyát árulni! Még az sem mentheti meg, hogy úgy állt a győzelmi zászló kibökve Józska mellizmát, körömhegynyi köze sincs felhajtásos keretek között elpárolgatott agyvizemhez. Így viszont kurvára nem maradt gógyim, mi a fészekrakó rétisas keveredett a ramen-be! Pöffeszkedtem is, mert a lábtörlő blöki vizelési sebességére, rohadt kíváncsi voltam a részegen elboruló hangulat okára. Illetve tereltem a témát a tároló doboz elhajítására, mivel nagyon beleizzadt a témába tűzzeljátszórobbanóbomba. Legszívesebben kitéptem volna a csülkei közül és hozzávágom. Ha nincs ínyére a cucc mondja meg, de ne csócsálja a könnyen elpattanó idegszálam! Lendületből le is fejeltem az átlátszó üvegpalántát, miután alvajárót alakítva kapta szét a cicomát. Tényleg elbasztam, pedig azt hallucináltam igen erősen, hogy kedveli az ilyen vackokat. Mindig órákat tetvészkedik előttük én meg kaphatok gerincsérvet a sok összecsengetett csomag alatt. Ez a lom nem éppen az ikertesója, sőt a puszihaverja sem, de azért hátra vágódós csicsika határán reménykedtem átcsorog a vizsgálaton. Nem dobhattam hozzá valami gagyerák "Happy Birthday" maszlaggal gravírozott csákányt! Ráadásnak olyan igényes tapló vagyok, aki überfaszákos cumót akart! Amikor beszambáztam abba a rittyentős fémellátó bódéba valami nőcis bizbasz lebegett a tárhelyemen. Ebből meg született egy cuccra tűzős kerek lapra hajazó, láncra fűzhető, atom drága, sosem berosáló mütyür. - darut formáló medál, mert az a hűség, becsület, béke megtestesítője - Vigaszdíj fejében pedig hozzákötöztem egy papírpincsit, kisebb fajta csöpögéssel. Motoszkált bennem valami kór és löktem egy reakciót a begolyózott napomon kapott kornyikára. Megszállt egy középkori lovagregény páncélos hódítója, más magyarázat nincs!
-Nem jön be?- bökdöstem masszívan.
-Szó sincs róla!-
-Akkor minek volt bevezető parádé?-
____________________________________________________________
~ Sosem lépek el mellőled! Minden áldott percben szemmel fogom tartani az életed! Nem sírok, mert nincs rá okom! Ismerlek és szeretlek, bármi történjen! ~ -> forrás:
Ikanaide ikanaide konna ni kimi wo aishiteru
Mada shiranai boku wo mite yo
Nakanaide nakanaide kimi no namida no imi wa nani?
Kimi no shiranai boku wo mite yo
Sugu ni aitai kara
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te32500/45000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzer. Nov. 04, 2009 9:10 pm

[Szülinapi ajándék-a rémálom lassan véget ér, felettünk a csillagok, alattunk vibráló éjszakai fény
bárcsak pár pillanatra minden terhünkről végre megfeledkeznénk]


Amint megláttam az ajándékot, hirtelen minden kétségem, és frusztráló idegességem szertefoszlott. Sőt gondolatban még jól fejbe is vágtam magam, amiért lehetetlen feleslegességeken idegesítem magam, még akkor is amikor nem muszáj...
*De ha egyszer a helyzet annyira adta magát?* -érveltem magam ellen, de amint az ajándékomat néztem pillanatok alatt megfeledkeztem az előbbi gondolatmenetemről.
Egy vékony ezüstláncon lógó, csodaszépen kidolgozott medál pihent a dobozban. Kicsit remegő kézzel simítottam végig a fényesen csillogó madáron. Először ki sem mertem venni, mert annyira szép volt, és kecses, hogy azt hittem ha hozzáérek tönkreteszem. A szemrevételezést, a szememet egyre jobban megtöltő könnycseppecskék hullámos függönye is egyre inkább nehezítette. Elszántan próbálkoztam tisztánlátást varázsolni magam elé, hogy rendesen is megcsodálhassam az új medálomat. Óvatosan kivettem a dobozból, és közelebb emelve magamhoz azt is meg tudtam állapítani, hogy egy darut ábrázol. Hirtelen elkezdtem gondolkodni azon, hogy mit jelképezhet, mert azt biztosan tudtam, hogy Masaki a lehető leggondosabb részletekbe menően választotta. Eltartott egy kis ideig, mire a fejemben uralkodó káoszból, és meghatottságból előkerestem a szimbolikára vonatkozó ismereteimet.
*Lássuk csak...a daru, ha jól emlékszem becsületet, hűséget és békét jelent* -mondtam ki magamban újból könnyekre fakadva a szavakat. Mind csupa nemes érzés, amit ezzel a kicsi daruval együtt most átnyújt nekem. Hirtelen még az is felmerült bennem, hogy én egyáltalán megérdemlem-e tőle mindezt.
-Nem jön be?- bökdösött meg, mert gondolom feltűnt neki, hogy nagyon belemerültem a gondolataimba
-Dehogyisem! nem szó sincs róla, csak annyira boldog vagyok. Köszönöm szépen -mosolyodtam el könnyes szemmel a medált szorongatva. -Ha megkérlek segítenél felvenni?. -tartottam felé a láncot, majd megfordultam és eltűrtem a hajam, hogy ne legyen útban a kapocsnak. Annyira meg voltam illetődve, hogy remegett a kezem, és a szavakat is csak hatalmas küzdelmek árán tudtam összeszedni, amint a mostmár a nyakamban pihenő darut néztem.
-Akkor minek volt bevezető parádé?-kérdezte miután visszafordultam hozzá.
-Semmi, semmi csak megint túl sokat gondolkodtam, de már egyáltalán nem számít. -ráztam meg a fejem elpirulva, jelezvén, hogy inkább hagyjuk ezt a témát. Ahogy zavaromban lebámultam az ölembe, észrevettem hogy a dobozban van még valami. Egy szalaggal összekötözött ki papiros. Nem tudtam elképzelni mi lehet rajta, ezért kíváncsian, a szememet törölgetve vettem ki és próbáltam elolvasni.
Ehhez azonban másodpercek sem kellettek, hogy tudjam miért írta.
-Ez...ez...te erre...emlékszel? -kezdtek sűrűn potyogni a könnyeim. -Ez annyira szép. -szorongattam a kezemben a papírt, ami épphogy csak megúszta, hogy ne áztassák el teljesen a könnyeim. Ez volt a tetőpont. Ez a pár szó annyira mélyen megérintette a szívemet, hogy ott és akkor semmi más nem létezett számomra csak a viszonzott szerelmem Masaki iránt.
Sosem felejtem el azt a szörnyű éjszakát. Néha kísértő rémálmaimból arra riadok, hogy az megismétlődött, de nem voltam képes elérni őt, és végleg elvesztettem.
De most, ez a néhány sor meggyőzött arról, hogy nem kell félnem többet.
-Köszönöm... -tudtam mondani ennyit, majd könnyes szemmel borultam a nyakába. Nem is voltam képes megfogalmazni azt hálát, szerelmet, és boldogságot amit most éreztem. Mostmár biztos vagyok benne, hogy soha életemben nem voltam még ilyen fontos senkinek, és senki sem volt ilyen fontos nekem .Elvesztve az időérzékem, csak szorítottam magamhoz és nem akartam elengedni. Egy idő után azonban nagyot sóhajtva elhúzódtam és felnéztem a szemébe, majd megcsókoltam. Minden erőmmel azon voltam, hogy a világ legédesebb és leggyengédebb csókját adjam neki, azt amit megérdemel. Nem akartam felébredni ebből a csodálatos álomból, amit úgy nevezhetek, hogy az életem....
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te25000/30000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 6:57 pm

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Már szinte minden fontosabb kütyün voltunk a vidámparkban. Még a hullámvasutat is kipróbáltuk, ami mindkettőnket megviselt. Bár ahogy az feltűnt, Sukét jobban, mint engem. Miután megvitattuk, hogy a gyáva szerencsétlenek nem mertek felülni velem a hullámvasútra, úgy gondoltuk, hogy már indulni kéne haza. Egyrészt mert már sötétedik, másrészt pedig valószínűleg már nem tudják, hogy mi van velem, hiszen egész hosszú időre eltűntem Seireiteiből. Mondjuk az első ok nem igazán zavar, hiszen sötétben is lehet sok mindent csinálni, és a vidámpark is nyitva van még ilyenkor... Viszont lehet, hogy már mindenki tök ideges amiért csak úgy eljöttem. Igaz, a kapitánynak szólt Suke, hogy „elrabol”, de lehet, hogy már a haját tépi dühében, amiért nem a munkával, hanem a szerelmemmel foglalkozok.
Lassacskán haza indultunk. Még mindig rengetegen voltak a vidámparkban, és nagy valószínűséggel a többségük szerelmes pár lehetett. Hazafelé még kaptam egy jégrémet is, melyet jóízűen nyalogattam el hazafelé menet. Sajnáltam, hogy ilyen hamar vége a napnak... Miután visszaértünk a parkba, levettük a póttestet, majd miután Suke nyitott egy kaput, átsétáltunk rajta. A kapuőrök kicsit furcsán néztek ránk, mondjuk lehet, hogy furcsán festettünk... Egy kapitány, és egy hadnagy kettesben érkezik vissza az emberek világából... Ebből is látszott, hogy nem mindenkihez érnek el a pletykák, vagy épp nem úgy érnek el, ahogy kellene. Amint megérkeztünk, indultunk is vissza az ötödik osztaghoz, s alig néhány perc leforgása alatt, sikerült a szobám elé keverednünk.
- Csodálatos volt a mi nap. Örülök, hogy eljöttél velem.
Suttogta a fülembe. Én is hasonlóképp éreztem. Szerintem is csodálatos egy nap volt, és nem csak azért, mert mert mindenhová elmentünk, hanem azért, mert vele lehettem...
- Igen... én is.
Suttogtam kissé elpirulva.
- Mit szólnál holnap egy vacsorához? Csak kettesben, nálam.
Kérdezte mosolyogva. Kicsit meglepődtem, meg minden, de miután ez eltűnt, boldogan bólintottam rá. Egy vacsora kettesben tökéletes lenne... Végül jött az elköszönés, amit nem igazán akartam.
- Akkor holnap este várlak. Szia, jó éjt.
Mondta mosolyogva, s miután megcsókolt, én visszacsókoltam.
- Szia, aludj jól.
Mondtam neki boldogan integetve, ahogy egyre távolodott, majd amint eltűnt a láthatárról, kinyitottam a szobám ajtaját, és beléptem. Utam egyenesen az ágyamhoz vezetett, ahol szinte azonnal elterültem. Néhány percig vigyorogva feküdtem, majd felkeltem, s elindultam a kapitányi irodába, hátha ott találom még Akanét.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te53000/65000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyVas. Nov. 08, 2009 8:30 am

ĐĐĐ SZÜLINAPI AJÁNDÉK! - a rémálom lassan véget ér, felettünk a csillagok, alattunk vibráló éjszakai fény. Bárcsak pár pillanatra minden terhünkről végre megfeledkeznénk ĐĐĐ

Valahogy mindig ide lyukadunk ki. A kör egyik fele idegesen fészkelődik, míg a másik ragyogó zöld szempárjából apró patakokban folynak a könnyek. Nem nehéz kitalálni én melyiket képviselem. Valamilyen oknál fogva tökéletes érzékem van Shiori érzelmi világát feje tetejére állítani. Ebből szeretnék kinőni! Ki akarom pakolni a kerek világunkból. Lehetetlen vállalkozás, hiszen ez a lista egy feneketlen kút! Rá kell jönnöm, jönnünk az egyensúlyra és csak azokat a fogalmakat száműzni, amik a legveszélyesebb ránk nézve. Szerencsére kicsit, tényleg csak kicsit felnőttem, ezért a kilátás nélküli harcot nem fogom félbe hagyni! Hiszek benne, hogy Shiori-val akár egy napra, órára vagy percre, de megtalálom azt a féktelen boldogságot, amiről annyit írnak, beszélnek, szónokolnak. Léteznie kell! Elég megtapasztalnom a legtökéletesebb ujjak érintését, hogy elpárologjon az összes bizonytalanság. Tudom, életünk beszámíthatatlan hossza nem lehet ebben akadály! Épp ezért önző maradok és meghagyom magamnak az örömet! Némán figyelem a telt cseppek táncát. Őrültség, de imádom figyelni, ahogy körberajzolják arca vonalát, ahogy gyengéden meg-meg tör rajtuk a fény. Csodálatos ajándékként őszinteséget hordozva az átlátszó burok alatt. Unhatatlan természeti alkotás, mely örökké él a laikus figyelő emlékeiben. Mi ez, ha nem művészet? Adott pillanatot megörökítve élni a nézők szívében. Nem tudod megfogni, nem látod magad előtt, mégis ott lakozik mélyen a lelkedben. Számomra te is egy ilyen felbecsülhetetlen értékű műalkotás vagy, Hanabi Shiori.
Kiesve az elmélkedésből az általam írt pergamen papír járt szorgosan a levegőben. Kínos helyzet! Én sem értettem, hogyan jött az ötlet üzenetet írni, akár az óvodás korban. Remélhetőleg egyszerűen csak tudatalattim viccelt meg, lehető legjobb megoldással. Megfejthetetlen emberi elme, néha annyira hasznos a kiismerhetetlenséged! Ha nem lépett volna működése most megfosztva magam egy sugárzó mosolytól húzódnék be a fülke távolabbi csücskébe. Így viszont kikerülhetetlen válasz nélkül hagyni a kérdést és vele együtt a vallomást is.
-Persze!-
Nyögtem ki halkan, bár erőlködtem a határozottsággal. Túl erős a férfi büszkeségem, hogy mutogassam a gyengébbik oldalam. Azért kamaszkori udvarlás zavarával elmosolyodtam. Éreztetni akartam nem csak üres szavakkal szórakozom. Megkönnyebbülésemre néhány másodperc leforgása után pozitív véleménnyel illettek. Közelsége és teste melege felidézte az általam írt szöveget. Még erősebben kívántam, összes leírt betűm igaz maradjon és örökre a karjaimban tarthassam szánalmas életem reményét. Nem érdekelt idő, kíváncsi tekintetek, csak őrizhessem a kettőnk között beálló békét és leginkább a nyugtató csók ízét. Viszont kegyetlen rohanásba fogott az óra mutatója, így muszáj volt elszakadnom álomvilágból. Teljes fordulatot tettünk és az átlátszó fülke menetrendszerűen landolt kiindulási helyén. Sóhajt követően hagytam el hullámos fürtök fellegvárát, de döbbentem tapasztaltam mennyire nehéz lett a fejem. Ezernyi hangya zsongott benne, hirtelen még a világ is eltorzulva nézett rám vissza. Egész testem remegett és a lábaim alig bírtak megtartani. Különös milyen váratlanul képes elvakítani a szerelem. Főleg engem...
Újra uralmam alá terelve zakatoló szívemet fordultam Shiori felé. Gyengédem megfogtam a kézfejét. Készen álltam az indulásra. Ma este többször már nem eresztem el! A szülinapi program távol állt a tökéletestől, szóval a befejezése legyen szép. Ennyivel tartozom. Torta helyett most kapjon egy kellemes sétát.
-Menjünk haza!-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te32500/45000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyPént. Nov. 13, 2009 9:54 am

[Szülinapi ajándék-a rémálom lassan véget ér, felettünk a csillagok, alattunk vibráló éjszakai fény
bárcsak pár pillanatra minden terhünkről végre megfeledkeznénk]


Hihetetlenül könnyűnek éreztem magam. Mintha minden gondom bajom, éjszakánként álmatlanul foglalkoztató gondolatom egy szempillantás alatt felemelkedett volna a vállamról és messze tovatűnve elillant volna az éjszakába. Így éreztem és el akartam hinni, hogy nem csak a pillanat mámora adja ezt csodálatos érzést. Olyan ritkán tudunk így ráhangolódni a másikra, hogy minden ilyen pillanatot gondosan belevések az emlékeimbe, hogy mindig felidézhessem, mégha épp viharfelhők dúlnak is közöttünk, hogy milyen az, ha eltűnik a múlt fala és a szívét olyannyira a sajátomnak érzem, mint ő az enyémet. Ezek ösztönöznek mindig arra, hogy ne adjam fel, ha épp megbántva érzem magam, vagy kételkedni kezdenék. Ahogy egyre jobban kezdünk belelátni a másik szívébe, annál eltéphetetlenebbé kezd válni a kötelék ami összetart minket. Fura, és szinte megmagyarázhatatlan az amikor azt érzed, hogy tartozol valakihez. Csak akkor érzed egésznek magad ha ott vagy mellette, és minél távolabb van tőled, te annál üresebbnek érzed az életed. Sajnos a mi helyzetünkben ez a távolság nem feltétlen függ össze a fizikai távolsággal. De ahogy egyre több ilyen harmonikus pillanatot élünk át, ez is egyre inkább zsugorodik, hogy aztán egyszer talán végleg eltűnjön.
*Megálltunk....* - konstatáltam magamban a tényt, amint a fülke zökkent egyet, majd befejezte a lassan leírt körét. - *Milyen kár* -sóhajtottam egy nagyot, mikor vége szakadt az előbbi álombaillő jelenet. Hirtelen azt hittem tényleg csak álmodtam az egészet, Masaki kezemen érzett keze, és a nyakamban pihenő nyaklánc elég valóságalapot szolgáltattak ahhoz, hogy elhiggyem tényleg megtörtént.
-Rendben menjünk. -mosolyodtam el, amint kiléptünk a fülkéből, és újra szilárd talajt éreztem a lábam alatt. Szükségem is volt rá, hiszen a gondolataim korántsem a realitás talaján mozogva, valahol kilométerekkel fölötte andalogtak. Különös, de mégis szörnyen jó érzés volt, ahogy Masaki ragaszkodott ahhoz, hogy egy pillanatra se engedje el a kezem. Annyira megszoktam már, hogy minden ilyen kis apróságot nekem kell elindítanom, mert magát nem sikerül rávennie, de most határozottan látszott rajta, hogy a kedvemben szeretne járni.
A parkban még itt-ott felbukkantak jövő-menő emberek, de valahogy most szinte teljesen figyelmen kívül hagytam őket. Nem kellett másra figyelnem, csak arra aki itt sétál mellettem. Amint kiértünk az utcára eszembe jutott valami.
-Mondd csak, mit szólnál hozzá, ha kicsit vaizardosítanánk ezt a sétát? -néztem fel rá sejtelmesen elmosolyodva, majd körülnéztem, hogy lát-e minket valaki. Mikor meggyőződtem róla, hogy senki nem fog kísérteteket emlegetni ha hirtelen eltűnünk, továbbra is Masaki kezét fogva, egy shunpoval felcipeltem magammal a házak fölé. Körülbelül olyan magasra, hogy még lássuk az utcákat odalent és tudjunk tájékozódni, de az lámpafény már ne zavarja meg az eget.
-Mi lenne, ha így sétálnánk haza? -tettem egy lépést előre, majd szembefordultam vele és felnéztem az égre -Innen sokkal szebben látni a csillagokat.
Kicsit elcsodálkoztam hogy ez eddig még sosem jutott eszembe. Hiszen gond nélkül mozgunk a levegőben, de ha idefent közlekedünk mindig rohanunk vagy épp csatázunk. Most az egyszer végre kiélvezhetnénk a kellemes oldalát is ennek az adottságnak, hogy még felejthetetlenebb legyen ez nap.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te53000/65000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 2:44 am

ĐĐĐ SZÜLINAPI AJÁNDÉK BEFEJEZÉSE- a rémálom lassan véget ér, felettünk a csillagok, alattunk vibráló éjszakai fény. Bárcsak pár pillanatra minden terhünkről végre megfeledkeznénk ĐĐĐ

Határozott tervemet semmi sem zavarhatta meg. A kíváncsi szempárok, elsuhanó emberek karnyújtási távolsága, önfeledt gyerekek futkározása, vattacukrot követelő lányok fület sértő ordibálása, mind mind távolinak látszódnak. Mintha nem is azon a vidámparkon sétálnánk keresztül, mintha az üvegtér, amiből az előbb kiléptünk még folytatódna. Nem részesei, csak megfigyelői vagyunk az önfeledten hömpölygő tömegnek, mert egy másik valóságot élünk át. Amikor egyszerű tettek szárnyakat adnak a léleknek és kizárva mindent maguk körül, csak szüntelenül kapaszkodnak az érzésbe, ami rövidke szabadságot adott számukra. Ezért szorítom makacsul a női kézfejet, még tartani akarom a minket összekötő láncot, még érezni akarom, csak miatta dobog szívem. Imádkozom. Némán fohászkodom így maradhasson minden és soha ne tűnjön el az ujjaink találkozásával született álom. Ide akarok menekülni, ha szükségem van gyengéd szavaidra, békét jelentő mosolyodra és sebeimet gyógyító ölelésedre. Tudom önző vagyok, tudom egy nap elszívom az utolsó csepp életed is, de remélem addig én is megtalálom az ösvényt, aminek végén rádöbbenek mit adhatok a szenvedésekért cserébe. Sokszor tettem hallgatag ígéreteket, mégis muszáj újra megtennem. Nem számít egyedül maradok e ezen a képzeletbeli úton, mert sosem felejtelek el. Örökké látni foglak, ha becsukom szemeim és tudd, az árnyékod maradok. Láthatatlanul fogom kísérni a jövőd, bármerre is legyen.
Oldalra fordulva próbálok megszólalni, de megelőzöl. Gyönyörű szavaid mennyei boldogság formájában csengenek füleimben, őszinte mosolyod tettek nélkül vesz rá viszonozásra. Erőm sincs nemet mondani, bár nem is akartam. Szívesen megyek ahová szeretnéd, nekem csak az számít elkísérhetlek. Mégis meglepődöm. Elhagyjuk a földet. Felnézve a csillagokra mosolyra húzom számat. Tökéletes! Végre nem csak gondolatban repülhetek az égen. Kimondani sem bírom, mennyire örülök az ötletnek, neked, mindennek. Szinte remegek, sosem éreztem ehhez hasonló féktelenséget. Ebben a percben nem létezik lehetetlen, bármit megtennék. Akár az egyik csillagot is lelopnék neked, csupán kérned kell.
-Remek ötlet!-
Válaszolok álomból ébredve. Gondolkodás nélkül lépek hozzád közelebb. Szívem által vezérelve simítom végig hibátlan arcod és veszem birtok puha ajkaid. Indulás előtt ezt meg kellett tennem. Nem engedhettem el búcsú nélkül az érdekes kirándulásunkat. Nem mertem arra gondolni, így fog végződni ez a nap. Hála a saját szorongásaimnak szünet nélkül hátráltunk a szakadék felé, mégis az utolsó lépés előtt találtál egy faágat, amibe kapaszkodhattunk. Megmentettél, sokadjára. Remélem a sétánkat semmit sem zavarja meg. Ennyi nyugalom kijár neked, fáradhatatlan őrangyalom.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te11000/25000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (11000/25000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 12:04 am

[Éjszaka a vidámparkban]


~ Verőfényes napsütés, madárcsicsergés… mindjárt rókázok a látványtól.
Vakartam meg a tarkómat, miközben kardom lelkét egy határozott ütéssel sikeresen kitessékeltem a szobámból. Kibaszottul irritáló tud lenni, ha egy retardált pofájú, lila bőrű szellem a szobád kellős közepén veri a nyálát a pornó magazinokra. Egyáltalán honnan a jó büdös égből szerzett ilyesféle újságot?! Majd megkérdezem Masakit, hogy nem-e hiányzik egy-két magazinja. Eközben egy halk sóhaj kíséretében erőt vettem magamon és hatalmas lendülettel felültem. Elindultam zuhanyozni. Belépve a zuhanytálcára, némán kezdtem el tűrni a vízcseppeket, ám tíz perc elteltével megelégeltem a dolgot és jobbnak láttam befejezni eme cselekvésem. Felöltöztem, majd cigimért nyúltam, ám a doboz alatt lévő cetli sikeresen tönkre tette a mai napomat.
~ Mára beszéltem meg Kamillal a vidámparkot?! A rohadt életbe.
Gyűrtem össze a szórólapot, amit utána kosarasokat megszégyenítő mozdulattal dobtam ki a kukába. Látványos nyújtózás után a szekrényemhez indultam átöltözni. Öt perc elteltével már elvégeztetett szent feladatom, már csak a hajammal kellett valamit csinálni. Nagy ásítás kíséretében indultam hajvasalóm felkutatására, amit diadal ittasan emeltem a magasba két óra keresés után. Hamarosan elkészültem és végre elindulhattam Kamillért. Megérkezve a házhoz, becsengettem, majd a szokásos vita után, amit a komornyikkal játszottam le, a keresett személy is megérkezett, s végre elindulhattunk a vidámparkba...
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te3000/12000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (3000/12000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 2:32 am

Éjszaka a vidámparkban


A lehető legnagyobb nyugalomban olvasgattam azt a regényt, mivel már igen régóta szemeztem. Végre eljutottam odáig, hogy felmásszak a létrára és lekísánkodjam magamnak ezt a jóféle kalandregényt. Persze ebbe ugyan nem is lenne semmi nagy dolog, ha az ember nem tériszonyos. Rengeteg szuggerálás kellett, hogy rászánjam magamat arra, hogy a könyvespolc tetejéről leimádkozzam ezt a könyvet. Már lelkem is reszketett, mikor ráléptem a létra utolsó fokára. Mély levegőt véve ragadtam meg a hőn áhított ereklyét, s ahogy sikeresen földet értem, tettem is csípőre kezemet, így várva dicsőítésemet, amit persze nem kaptam meg. Búvalbélelt képpel helyezkedtem be a karosszékbe, és láttam neki az olvasásnak. Az idő telt, és rá kellett, hogy jöjjek, hogy ez a regény annyira azért mégsem jó, mint amennyi áldozatot követelt. Unottan lapozgattam, mikor az egyik inas kétségbeesetten rontott be a könyvtárba. Rendesen meg is ijesztett, azt sem tudtam mi történhetett, hisz először csak hebegett-habogott. Ahogy végre sikerült szóra bírnom a férfit, kiderült, hogy az egyik perzsamacska beszorult a szekrény és a sütő közé.
- Hogy lehet ilyen buta ez a macska?!
Kaptam a fejemhez, majd elhajítva a könyvet indultam meg szélsebesen a konyha felé. Mihelyst beléptem, olyan látvány tárult elém, amin már én is csak nevetni tudtam. Olyan vicces helyzetben sikerült ennek a jószágnak beszorulnia, hogy percekig úgy nevettem, hogy levegőt is alig kaptam. Igyekeztem megnyugodni, de mihelyst a nyöszörgő állatra néztem megint csak nevetésben törtem ki. A szakács már a végén azt sem tudta volna eldönteni, hogy most melyikünk szenved jobban. Begörcsölt arcizmokkal és fájdogáló hassal kuporodtam le a macsekhoz és próbáltam fájdalommentesen kiszuszakolni a csapdából. Kemény fél órába telt, mire sikerült a hadművelet. Újonnan megnyert csatám végén, egekig szökő önbizalommal vittem minél messzebbre szerencsétlen kedvencemet.
A nap további része nyugodtan telt. Délután már készültem az esti programra. Jó korán hozzákezdtem, hisz ahogy ismertem magam, nekem két perc igazán nem elég, hogy összekapjam magam. Mihelyst kész lettem, leballagtam az étkezőbe. Egy csésze teát iszogattam, mikor megtalált az inas, hogy Irusi megérkezett. Összeszedve a holmimat bújtam bele a kabátomba és siettem ki.
Egy kis séta után meg is érkeztünk a vidámparkba. Már kezdett besötétedni. őszintén szólva igen rég voltam ilyesféle helyen, talán még kiskoromban, éjszakai vidámparkban pedig még sosem jártam. Ezért igen kíváncsi voltam, milyen is lehet.
- Szerintem először nézzünk körbe.
Osztottam meg Irusival véleményemet.
Vissza az elejére Go down
Ikumi Makito
Shinigami
Shinigami
Ikumi Makito

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2009. Jan. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te5000/10000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptyPént. Feb. 19, 2010 9:51 am

Exek találkozása
Ó míly csodálatos, ha az ember kikapcsolódhat. Végülis igazán megérdemeltem már ezt a kis pihenőt, azok után, hogy elütött egy kerékpáros, megpróbáltak kizsebelni, valamint, hogy véletlen felgyújtottam a kezemet. Bár más szemszögből, mind az én hibám miatt történt. Hisz a kerékpáros nem kanyarodott volna felém, hogyha nem kezdem el üldözni a tolvajt, aki meg azért szemelt ki mert látta a kötést a kezemen. Na de vissza a legelejér, hogy mindenki tisztában lehessen az eseményekkel. Mint minden reggel felkeltem pontban hét órakkor, hogy elkészíthessem a reggelimet. Ám a szokottnál sokkal fáradtabb voltam, így nem tűnt fel, hogy a ruhám ujja belelóg a lángokba. Mivel éppen a másik kezemmel próbáltam kidörzsölni a szememből az álmot, így nem figyeltem a másikra. Később csak egy csípős szagra lettem figyelmes, majd, hogy egy elégg fájdalmas érzés hasított végig a bal kezemen. Hiába oltottam el gyorsan, és tettem rá jeget, attól még éreztem a nem túl kellemes érzést. Később, miközben megállás nélkül szidtam magam, hogy a gigaiomat is tönkreteszem, feltűnt, hogy kifogytam pár fontos dologból, de ami leginkább szemetszúrt, az a dohány hiánya volt. Tíz perc múlva már szeltem is a nem túl hosszú távot, mely köztem, és a bolt között volt. Miután odaértem, és shoppingoltam egy kellemeset, megelegedve a teljesítményemmel fizettem a boltosnak. Mikor kiléptem a boltból megcsillant a lehetőség előttem, hogy mégsem lesz ez olyan tömény szar nap. Persze én ostoba, előre ittem a medve bőrére, mivel alig mehettem két métert, és egy kis pattogó seggdugasz kikapta a pénztárcámat a zsebemből. A szerencsétlen pára nem sejtette, hogy kivel van dolga. Miközben az egyik kezemmel a szatyrokat próbáltam egyben tartani, a másik meg csak szerencsétlenül lógott. De még így is gyorsabb voltam, mint az a kis zsebtolvaj, így hamar utolértem. Miután szépen leszereltem és visszavettem tőle az én tulajdonomat, egy szép, jól irányzott rúgással előrébb löktem. Ennek következménye pedig a biciklis volt, amit gondolom nem kell részletezni. Nekem jött, fájt és pont. Később mikor már azt vártam, hogy merről jön a napom szintjének megfelelő esemény, felötlött az agyamban az az ötlet, hogy ellátogathatnék a Vidámparkba. Ott még úgysem voltam, és egy kis gőzkieresztőnek nagyon jó lenne. Tehát másnap miközben éppen egy szál cigit szívogattam, elérkeztem hát a bejárathoz. A jegyem már megvolt, és a kedvem is, így hát nem tétlenkedtem. Mivel most épp olyan kedvem szottyant, hogy a lehető legdurvábbra üljek fel, célba vettem a legnagyobb gépezetet, amiről még jómagam sem tudtam megállapítani, hogy mi is. Persze attól még érezheti jól magát az ember rajta. Ám mielőtt felszállhattam volna, a gyomrom közölte velem, hogy neki nincs kedve felmenni. Eme viselkedésének következménye képpen betámadtam a legelső padot, amin senki sem ült. Miután lezuttyantam elkeztem vizsgálgatni a környezetemet, és megállapítottam, hogy annyira nem is vagyunk sokan. Érdekes, hogy mik nem történhetnek egy Szombat délelőtt...
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te16000/30000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 2:21 am

Exek találkozása

Kómásan bandukoltam az úton, és próbáltam nem nekimenni minden második emberkének. Valahogy sikerült két órával hamarabb felkelnem, mint ahogy terveztem, és ez kicsit kikészített. Végül is nem baj, hiszen a betervezett shoppingolás úgyis meghozza az életkedvem, főleg mivel sikerült valamelyik nap egy tök édi rucit találni az egyik üzletben. Viszont mivel nem volt nálam pénz, így nem tudtam megvenni, ami kissé morcossá is tett arra a napra. Jól van, hogy nem volt betervezve a ruhavásárlás, de akkor is… Zavart, hogy nem tudtam megvenni azt az aranyos kis pólót.
Már majdnem sikerült elérnem az üzletet, amikor megláttam, ahogy egy fura fazon egy másikat üldöz. Bambán pislogtam a két férfi után, majd egy unott vállrántással nyugtáztam, hogy biztos csak bolondok, és azért kergetőznek felnőtt létükre. Igazából muris volt a helyzet, viszont amilyen félholt voltam, nem igazán jutott el abban a pillanatban az agyacskámig, hogy mi is folyik itt, szóval inkább haladtam tovább. Pár perc további séta után végül megérkeztem, és a kirakatra tapadva csodáltam kiszemeltemet, majd beugráltam boldogan az üzletbe, és máris lecsaptam rá. Meg persze másik három pólóra, négy nadrágra, és két szoknyára. Valahogy nem volt szívem ott hagyni őket csak úgy, hiszen olyan keservesen könyörögtek. Hallottam az okos kis buksikámban, ahogy sírnak utánam, hogy „Vigyél haza…”. Ki tudna ellenállni ennek? No mindegy is, hiszen a lényeg az, hogy ismét csak sikerült beszereznem néhány ruhácskát, amit valószínűleg csak egyszer fogok hordani egy évben, azonban ez nem érdekelt. Igaz, kicsi házacskám már így is telis-tele volt cukibbnál cukibb rucikkal, de nem zavart. Még egy, vagy kettő nem számít.
Miután befejeztem a vásárolgatást, indultam is haza, hogy lepakoljam a batyuimat, hogy aztán tovább indulhassak szokásos sétámra a városban. Elhatároztam, hogy ezúttal a vidámparkot veszem célba, és kipróbálok minden szupi játékot, amit csak lehet. Már úgy is rég szórakoztam egy jót, mióta meg Akito elment, azóta meg szinte egyáltalán nem. Talán épp ezért is menekültem a folytonos vásárolgatásba… Bár végül is nem is nagy probléma, hiszen így legalább van elég ruhám ahhoz, hogy értelmesen felöltözhessek, ami meg ugye nagyon fontos, hiszen csininek kell lennem, ha új barátocskát szeretnék magamnak szerezni.
Lakásom ajtaján kilépve vettem egy mély levegőt, majd megfordultam, s a zárral kezdtem babrálni. Természetesen be akartam zárni az ajtót, ami nem ment túl egyszerűen. egy ideig szórakáztam a zárral, hiszen a sok mütyűrrel telepakolt kulcsomat nehéz volt megforgatni a zárban, de azért próbálkoztam. Néhány percnyi szenvedés után végül sikerült megoldani a dolgot, és így végül indulhattam is a sétára. Boldogan ugrottam le a lépcsőről, és ugráltam végig az utcán, mint valami eszement.
~ Muszáj neked úgy viselkedni, mint egy dilis óvodás? ~
Hallottam buksimban Toshi-chan hangját, de inkább nem foglalkoztam vele. Majd este kioktatom, hogy amikor jól érzem magam, akkor inkább maradjon csöndben, és hagyjon békén. Elvégre milyen lenne már az, hogy ha tök hirtelen hangulatváltozáson mennék keresztül minden ok nélkül?
Néhány percnyi sétálgatás után végül megérkeztem a vidámparkhoz. Fintorogva vettem észre, hogy a hely igen ki van ürülve, bár ez lehet, hogy épp azért van, mert még elég korán van ahhoz, hogy sok emberke sétafikáljon itt. Valószínűleg még csak nem is indult meg a nap randiszezonja, szóval egyelőre még kevés a kóválygó gerle pár is.
Ahogy haladtam előre, az egyik padon egy ismerős arcot véltem felfedezni. Igaz, nem volt olyan ismerős, mint mondjuk egy mindennap látott személyé, de határozottan emlékeztem vonásaira. Az egyik oszlop mögé bújva figyeltem a padon ücsörgő férfit, és közben azon gondolkoztam, hogy honnan is lehet ismerős az az alak.
~ Ő volt az, aki szerinted fogócskát játszott egy másik férfivel. ~
Világosított fel Toshi-chan kissé kómásan, és rájöttem, hogy teljesen igaza van. Ugyan úgy nézett ki mint az a személyke, akit már láttam aznap. Megörülve annak, hogy milyen zseniálisan kitaláltam a dolgot, megpróbáltam a közelébe kommandózni úgy, hogy ne vegyen észre. Természetesen arra nem számítottam, hogy esetleg észre vehet, így hát lélekenergiámat normál szinten hagytam… Szóval a villanyoszlop mögül, egyenesen egy közeli bokorba shunpoztam, majd a leveleket és ágakat elhúzva pislogtam továbbra is az ismeretlenre. Csak most tűnt fel igazából, hogy milyen jóképű is az illető. Egy újabb shunpoval a pad mögé ugrottam, és onnan fürkésztem arcvonásait.
Vissza az elejére Go down
Ikumi Makito
Shinigami
Shinigami
Ikumi Makito

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2009. Jan. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te5000/10000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 9:31 am

(\|/) Exek találkozása (\|/)
Minden olyan nyugodt volt. Ennél nyugodtabb már nem is lehetett volna. Ám valamilyen furcsa enyhén zavaró kis érzés ütötte fel a fejét a kobakomban. Mintha egy lélekenergiával rendelkező egyed lenne a közelemben. De ezt csak a dohány által okozott hallucinációmnak mondtam be, mivel nem most fordult már elő, hogy a cigitől képzelődtem. Kiszemeltem egy nőt, aki a távolban éppen felszállt az egyik játékra, amikor már tisztán érzékeltem a lélekenergiát. Valaki, vagy valami biztosan van itt. De biztos csak egy nyamvadt istenkopi, aki hollow vadászaton van. De azért még hegyeztem a fülem, hogy ha bármilyen gyanús jelet érzékelek előhúzzam a zanpakutomat a rejtekéből. Egy jellegzetes hangot érzékeltem, mely általában shunpokor hallatszódik. Egy kevéske csörgés, majd elhallgatott. Úgy gondoltam, hogy bárki is volt itt, nem érezhette meg a lélekenergiám, mivel az tökéletesen beburkoltam. Hiába minden ügyes húzás, ha egy figyelmes emberrel van dolgunk gyakran csődbe mennek a tervek. Már éppen megint ellazultam, amikor egy egy apró halk szuszogó hangot hallottam a nyakamnál. Körülbelül 2 métert ugorhattam ültőhelyemben, mire gyorsan megfordultam, és 2000 per másodperces vérnyomással kerestem az illetőt, aki a hátam mögött volt. Be kell vallanom, egy hollowra, vagy valami más ellenséges lényre számítottam, így teljesen meglepett, hogy egy lányt láttam meg. Méghozzá, annyira nem is csúnya lányt. Hál' istennek.. akkor mekkora szívbaj jöhetett volna rám, ha mondjuk gothos bányarém jött volna ide akinek a súlya egy kékbálnával egyezik meg. Szerencsémre, mivel jó az agyam, legalábbis eddig az volt, képes voltam egy gyors pillantásból felmérni az előttem állót. Nem volt túl magas, ami eléggé pozitív irányba terelte a fejemben a hirtelenjében felgyülemlett érzelmeket. A kora kábé annyi lehetett, mint az enyém... legalábbis annyinak látszott. Egész szép lány volt, ám valahogy nem tudta arra koncentrálni, miközben láttam, hogy olyan furcsa arccal bámul. És ráadásul még lenyűgöző mennyiségű lélekenergiát éreztem felőle. Mégis ki ez a lány? És mit akar tőlem?
- Jesszus! Hát beléd meg mi ütött? Nem lett volna egyszerűbb, ha csak idejössz és köszönsz? - kérdeztem halkan, még mindig a vérnyomásommal küszködve. Közben elejtettem a cigit, így az idegnyugtatómnak is annyi.
- Egyébként... Szia, a nevem Makito, szóval nyugodtan hívj Makinak. Ha nem lenne nagy kérés, megutdhatnám, hogy ki vagy, és honnan ismersz?- érdeklődtem finoman, miközben alaposabban megvizslattam a lányt. Érdekes... sosem gondoltam volna, hogy egy ilyen lány felkeltheti az érdeklődésem. De van valami ami megfogta a tekintetemet a zöld íriszében. Úgy tűnt, mintha sokkal többet látott volna, mint egy átlagos halandó... De mégis érződött rajta, hogy még az élet bőven előtte áll. És a mozgásából ítélve sem tűnt úgy, hogy egy megkeseredett vénasszony lenne. Valami kattant egyet a fejemben, és utána furcsa mód sokkal szimpatikusabb lett az előttem álló lány. Mivel nem is igazán szimpatikus volt, hanem valami más amiről nem jut eszembe a megfelelő fogalom. Lehetséges lenne, hogy beleszerettem volna ebbe a lányba? Dehát nem is ismerem! Nem tudom hogy hívják! Képtelenség, kizárt , lehetetlen ! Eközben eszembe jutott, hogy pontosan mi történhetett. Lehet, hogy a lány mivel a szívbajt hozta rám, felgyorsíthatta bennem a oxitocin hormonok változását. A fenébe nem hittem volna, hogy ilyen történhet velem, pláne nem most. Fokozatosan vörösödő arccal bámultam az előttem álló lány arcát. Előre rettegtem, hogy mi következhet ezután.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Cl0te16000/30000Tsubakidai Vidámpark - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 10:19 am

Exek találkozása
Hatalmas szemekkel pislogtam a dohányzó férfire, akit sikerült becserkésznem. Látszólag nem vette észre, ahogy a közelébe kerültem, hiszen semmi reakciót nem váltott ki belőle. Érdekes, hogy mennyire tud érdekelni egy vadidegen pasi, de volt benne valami… valami csalogató. Igazából nem tudtam volna megmagyarázni ezt az egészet, csak egyszerűen vonzott… És még csak nem is nézett ki rosszul.
Lassacskán le is esett neki, hogy valaki bambul rá elég erőteljesen, így észre is vett. Az ijedtségtől ugrott egyet, én meg szintén az ijedségtől fenékre estem. Sajgott a popsim a hirtelen eséstől. Kicsit szemrehányóan tekintettem rá, miközben próbáltam feltápászkodni, majd szinte azonnal elkezdtem lapogatni fájó ülepemet. Egy mély sóhajjal nyugtáztam, hogy talán nem lett volna jó ötlet csak így betámadni szegényt, de már tök mindegy volt. Morcos ábrázatom eltűnt, és helyét átadta a szokásos mosolygós és mindig vidám arckifejezésemnek. Boldogan ugrottam át a pad háttámláján, majd egyenesen újdonsül kiszemelt áldozatom ölébe huppantam.
- Sziia, Makii~! Én Aya vagyok.
Vigyorogtam, majd jóóó alaposan megnyomorgattam Makit, végül lehámoztam magam róla, és lehuppantam a padra. Praclijaim még pont leértek a földre, így tudtam őket lengetni a levegőben.
- Hát igazából nem ismerlek, mert még nem találkoztunk. Vagyis én már láttalak, csak te valószínűleg nem vettél engem észre, mert hát épp egy fura akárkicsodácskát üldöztél.
Hadartam kicsit bűnbánóan, miközben babráltam szoknyám szélét, hiszen végül is csak úgy betámadtam minden ok és ismeretség nélkül. Talán nem kellett volna ennyire dilis jelenettel megjelennem? Lehet, hogy komplett hülyének tart, akit már csak egy lépés választ el a diliháztól? Mondjuk lehet, hogy nem járna messze az igazságtól, hiszen végül is az emberek orvosai szerint nekem valami disszociatív személyizém van, amit már rég dokik gyógyítanának. Szóval… ha most elárulnám, hogy létezik Toshi-chan, akkor valószínűleg a kattantak közé kerülnék örök életemre.
Tekintetem ismét Makira tévedt, és egy ideig elidőzött is rajta. Valahogy egyre inkább ismerős érzés kerített hatalmába. Olyan volt, mintha már éreztem volna ilyet korábban… Nem olyan volt, mint amikor valakivel ismeretséget kötök, de nem is olyan, mint amikor tudom, hogy új barátra leltem. Valami sokkal erősebb érzés volt ez. A szívem hevesen vert, s már azt hittem, hogy ki is ugrik a helyéről. Talán… sikerült beleszeretnem? Ez lenne a szerelem első látásra?
- Nincs kedved eljönni velem kipróbálni néhány játékot?
Kérdeztem hozzá tapadva, csillogó szemekkel, majd észbe kaptam, hogy talán nem is egyedül van, és épp vár valakit. Talán pont a barátnőjét…
Csalódottan huppantam vissza a helyemre, és kezdtem ismét gyűrögetni szoknyám szélét.
- Vagy nem egyedül vagy?
Kérdeztem végül kissé zavarban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Tsubakidai Vidámpark - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tsubakidai Vidámpark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-