-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Álca //LEZÁRVA!//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te9500/10000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (9500/10000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyVas. Aug. 02, 2009 6:18 am

Kisebb fejetlenség lett úrrá rajtunk és Komoki hirtelen felindulásból történő önfeláldozása nem hozta meg a eredményt. A nyavalyás darazsak még mindig a nyomunkban voltak. És a zümmögésük hangerejéből nem okozott feltűnő csökkenést, hogy valószínűleg Komokit is követte jópár ezekből a vackokból.
Tovább menekültünk az egyre inkább ismerősnek tűnő folyosókon, ami azt az érzetet keltette bennünk, hogy körbe-körbe rohangálunk. Shoko-kapitány egy érdeklődő tekintetet vetett rám, mintha én tudnám merre kell menni. Ötlet híján csak egy vállrándítást sikerült kipréseli magamból, amivel még saját magamat is megleptem, mert az esetek többségében van ötletem.
Rövid szünetet tartottunk a futásban, mert már nem hallottuk a minket követő szárnyas borzalmak idegesítő zaját. Shoko némi öntuningolás után, mintha újult erőre kapott volna, amire szükség is volt, mivel a rovarnak álcázott kopók ismét a nyomunkban voltak.
~Na jó ebből nekem elegem van. Már megőrjít a hangjuk. - idegeskedtem magamban, ami mintha megoldást kényszerített volna ki az agyamból.
-Kapitány, ha egy szűkebb folyosóba érünk a hely adottságait kihasználva megpróbálkozhatnánk kidou technikával a darazsak ellen. - Shoko-kapitány erre a kijelentésemre érdeklődve fordul felém.
-Ha gyorsabbak vagyunk náluk, akkor még egy sikertelen próbálkozás után is képesek leszünk elmenekülni. És csak nem olyan erősek, hogy egy közepes erősségű kidouval ne lehetne elpusztítani őket. Ha padig harcra kerül a sor legalább egy gonddal kevesebb lesz. - magyarázom a tervet, amivel valószínűleg előző tétlenségemet akarom palástolni.
-Mit gondol kapitány? Megpróbáljuk? - teszem fel a tiszteletbeli kérdést, hogy mégis Shoko mondja ki, hogy mi legyen.
A kapitány reakciója egyértelműen a "próbáljuk meg, mit veszíthetünk" választ fejezi ki. Így kellő előnyre szert téve kiszemelünk egy szűkebb folyosót, ami a céljainkhoz pont megfelel. Nem volt könnyű ilyet találni, mivel Las Noches belső építése mit sem foglalkozott a fűtési nehézségekkel, a kiégett villanykörték kicserélésének problémájával és még sorolhatnám, de a lényeg, hogy a folyosók mindenhol tágasak és magasak voltak, kivétel itt, ahol most szembefordultunk üldözőinkkel.
Gyorsan végiggondoltam, hogy melyik a legnagyobb területen ható és kellően nagy hatóerejű támadásom, a Soukatsui mellett döntöttem. Shokora tekintek, hogy várjam, mikor kezdhetjük. A darazsak már csaknem a szánkban voltak, amikor biccentett fejével. Hadarva mondom el az idézést, amivel még további erőt sűrítettem a támadásba, majd a raj közepét megcélozva sütöm el a technikát...
-HADOU NO. 33 - SOUKATSUI! - kiáltom és kezemből kitör a kéklő reiatsuáramlat.
A közösen használt démonmágia hatalmas pusztítás végez a belső környezetben és kissé megviselte a falakat is amiken hatalmas repedések futnak végig. Shoko elégedetlen pillantásokat vet velém miután úgy véljük sikerül megszabadulni a dögöktől.
-Mióta is használ egy hadnagy középszintű kidouhoz idézést? - kérdezi fejcsóválva.
-Biztosra akartam menni, és még belefért az időmbe... - magyarázkodok zavartan.
-De vajon tényleg ennyi lett volna? - kérdezek vissza szóterelésként és tovább vizsgálom a romokat, valamit az azt belebegő törmelékfelhőt...
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te9000/15000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyKedd Aug. 11, 2009 10:58 pm

Szétszéledtünk. mindenki választott egy ajtót, ami mögött eltűnt. Jómagamnak egy dzsungel jutott. Hatalmas terem, teli szebbnél szebb virágokkal, és valami kábítóan édes illattal. Valami derengett nekem erről a helyről, bár csak annyi amennyit véletlenül meghallottam Ichimaru-sama és Tousen úr beszédéből, mikor a teát szolgáltam föl nekik. Az a terem Aizen-sama egyik kísérletének az eredmény volt. Azt tesztelte, milyen a nagyjából azonos fajba tartozó arrancarok alkalmazkodó képessége. Több tucat arrancart helyezett abba a szobába de csak egy élte túl. Az az egy lett a terem ura. Még azt is hallottam, mikor a vele kapcsolatos problémákról beszélgettek. Mivel túlságosan is alkalmazkodott az alany, ezért képtelenség volt eltávolítani onnan, de az elpusztítása se lett volna egy túl jó ötlet, az erejét nézve.
Így hát a keresésére indultam. Nem volt túl nagy feladat, bár kezdtem egyre rosszabbul érezni magam az édes illattömkelegtől. Fölhúztam a cipzáramat pulcsimon, aminek a nyaka eltakarta a számat és az orromat is. Ez egy felettébb hasznos ötletnek bizonyult, mivel a levegő is kezdett már elszíneződni a terem közepe fele.
- Jesszusom.. mi van itt?! – néztem körbe, de választ nem kaptam, helyette valaki hozzám vágott egy ananászt. – Áu! Ez fájt! Ezt miért kaptam?!
- Behatoló vagy! Mit keresel itt?! – szólat meg mögöttem a növényzet.
- A nevem Momichi Kitsune. Aizen-sama parancsát követve el kell kapnunk 3 shinigamit.
- Shinigamik.. – csikorgott a lény foga. Addig nem fordultam hátra, de mikor megpillantottam, azt hittem felkiáltok. Szegény lény egy kisebb Ant-re hasonlított, fején virágok nőttek, testét indák és moha borította. Különös látványt nyújtott. – Segítek neked….
- ? Még el sem mondtam, hogy miről van szó pontosan… - lepődtem meg a készségességén.
- Nem tartozom neked semmiféle magyarázattal. Ezen a helyen én parancsolok minden növénynek. Segíthetek neked elkapni az átkozottakat… - visszaolvadt a mögötte lévő fába. – De a többiről neked kell gondoskodnod… - s az a amivel összeolvadt hirtelen virágba borult. Kábító illatú hatalmas színes virágokkal teletűzdelt ágai szinte világítottak.
- jó. – pislogtam. Leültem a bozótba, ami mögött az egyik fából egy kisebb patakocska csordogált. Kaptam is az alkalmon és ittam belőle. Friss hideg vizecske volt. Megmostam az arcomat, s máris jobban éreztem magam. Ott lapultam és vártam míg az ellenfelem rá nem akad az édes csalira.
Vissza az elejére Go down
Baalzabub
Arrancar
Arrancar
Baalzabub

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Kitsune mellett... -__-"
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te6500/10000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyKedd Aug. 11, 2009 11:51 pm

Mikor beléptem az ajtón, azt hittem menten orra esek valamiben. Korom sötét volt, s mivel a fal mellet nem akartam menni, fejemet előre hajtottam, hogy szarvammal előre menjek. Hiszen azzal ha neki megyek valaminek nem különösképpen fáj, mintha lefejelném pl. a falat. Farkammal pedig magam mögött csapkodtam, hogy valami furcsa tereptárgyat nem érzékelek e. kis mászkálás után észrevettem, hogy valami villog előttem. Nem lehetett nagyon a fényforrás mint az öklöm, de hála a barlang borításának, sikeresen elnyelődött a fény.
- Vajon milyen messze lehet? – gondolkoztam, egyre magabiztosabban haladva. Föl is emeltem a fejem, de persze, hogy a 2-dik méter után lefejeltem egy sziklát. – Hogy az a… - fogtam a fejem h újra lehajtottam. Hosszas szarakodás után végre elértem a követ. Meglehetősen különös energiát bocsájtott ki. - Ez érdekes… - piszkálgattam. – Mozog. – Elkezdtem feszegetni, aminek az lett a vége, hogy sikerült elfordítani. A kő még erősebben világított és a shinigamikéhoz hasonló lékenergiát bocsájtotta ki. – Nofene… Csapda. – vigyorodtam el. – Ez érdekes menet lesz. – hangosan fölnevettem.
Míg vártam, körbesétáltam a termet. A kő fényéhez mértem a távot. Hamar megszoktam a sötétséget, képes lettem viszonylag nagy magabiztossággal közlekedni odabent.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te10000/12000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyHétf. Aug. 24, 2009 9:23 pm

Bubcsika fejikéjét hipcsire tutkócska volcsizott simcsizni. Nemikére sem akcsiztam abbahagyikálni, de Kitsumitsu rendikére utizott minket és menikéznünk kellcsizett. Könnyeskés búcsúcskát vettiztem a tüncimeggyecskétől és odabattyiztam egy ajtókához. Kicsikét sem érdizett hol fogizok kilyutikázni. Úgy volcsiztam vele meglepike lesz! Elvégre szerikézem a váratlanka ajándékocskákat. Ittenke meg csak nem bukcsizok bele valamicske csúnyácska, ismeretlenecske cuccoskába. Szóvalka nagy lendületecskével beugriztam az ajtókán belülkére. Olyankára elkeriztem a szemikéeim, hogy az valamicske csudika! Egy hatalmaska, meseszépike szobcsikában ácsiztam. Teljeskére úgy festizett mint egy babaházacska. Csilliztek is szemecskéim ezerkével és foncsiztam magacskámban, hogy nagyonka gyorsacskán beköltizek ide.
-De gyönciiii!-pattiztam körbe felhőtlenke boldogságocskámban. Úti közben azértkára megnéziztem mindenkét. Annyika szépséges érdekeske dolgocska volcsizott itt! Az összeskét tudcsizni akciztam! Az sem hozizott lázkába, hogy bármikorka berontizhat valakicsodácska. Ha máscsi nem, eljátszizok egy szerelmetes jelcsikét vele. Főleg ha csinoska hímecske lesz! Bár azt moncsizták hárcsi kanocska jöttizett. - De kivi vagyikálok rájuk!-szoriztam az ott talcsizott szőrcsis párnácskát és ugriztam rá az ágyikóra. Teljeskére puhácska volt! Biztikére el tudiznék rajta alucsikázni pillikék alatt! Inki nem próbiztam ki, hanem vercsiztem páracskát izgikémben. Nagyonkára szercsiztem volna már szórikázni egy helyeske szomszédocska világbelikével, akikét nem ismizek.
Csak arracskára nem jöttikéztem rá nagyocska vigadgatáskám közbenke, hogy micsodácska szupcsika dolgikákat tudizhat ez a szobcsika. Fel is ülcsiztem és szorgoskán gondizni kezdiztem, de semmike furcsi kütyike nem látszizott, amikéből ki tudcsiznék indulkázni. Használati útmutatra se bukkiztam pedigkére mindenhovácska bekukikáztam! Durciztam is morcoskán kicsikét, de utánka úgy volcsiztam majdanka rájövizek.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 9:48 pm

Síri csend áll be Katai kidou akcióját követően, ami vagy azt jelenti végre megszabadultatok egy zavaró tényezőtől vagy nincs szerencsétek és egy másik érkezik. Mivel gonosz mesélő szerepében tündöklöm, így azt hiszem egyértelmű melyik fog bekövetkezni. Jobb is lenne szednetek a lábaitokat! Ugyanis egy hatalmas gömb formában felétek száguldó arrancar akar problémát oldani. Leginkább egy elfuserált bowling golyóval lehet azonosítani, de a méreteiből kiindulva garantáltan kőfalat érnének a pengét. Sajnos testét kőkemény páncél borítja, ami helyből lealázza a nagyra becsült hierro-t is. Súlya alatt pedig még maga a Küklopsz is gerinctörést szenvedne. Nem a legjobb kilátások, ha megpróbálnátok kupán csapni egy serpenyővel.
Természetesen megint több lehetőség áll előttetek, nehogy unatkozzatok mielőtt végre rákerülne a sor régóta ígérgetett harcotokra.
A: Szétváltok! Valamelyikőtök próbára teszi második "életét", míg társa folytatja az utat, hogy teljesítse a küldetést. Ebben az esetben kéz és lábtörést a harcolni próbálkozóval! Annyit azért elárulok, hogy mint minden rémes torzszülöttnek a shounen mangákban, így neki is van egyetlen pont a testén ahol sebezhető.
A menekülő társ ekkor utánozhatatlan stílussal száguld le a lépcsőn, aminek alján négy ajtó fogadja. Balról az első egy folyosórendszerbe vezeti. Innen kikerülni nem könnyű, úgyhogy csak óvatosan! A második ajtó mögött Elmira szerelmes lányregényből szabadult álomlakja húzódik, míg a harmadikban vezető privaron espada-nk ismerkedik a dzsungel rejtelmeivel. Az utolsó ajtó segítségével pedig visszalyukadsz az előbb elhagyott társadhoz.

B: Gyors hátraarcot követően együttes erővel húzzátok el a csíkot. Egész hatásosnak látszik ez a terv, mivel folyamatosan halkul a hömpölygő had hangereje. Kisebb nyikorgás után, azonban Katai eltűnik a kapitány mellől. Valami vagy valaki berántotta az egyik falba, rövid üzenetet hagyva Suzumiya Shoko-nak:
"Ha meg akarod menteni lépcsőzz a négy égtáj irányába! De vigyázz! Nem mindegy hol kezded!"
Amint eltalálod a hányingert okozó kombinációt beesel Júlia-hoz!//Elmira Guerrero//

Baalzabub nem várt események hatására magára maradt. Tartós depresszióba zuhanásra azonban szerencséjére nincs esély, mivel egy újabb eltévedt shinigami tűnik fel a színen! De vajon hogyan került oda? Miért később? És mi az oka, hogy lemaradt a társaitól?

A két privaron espada-nak sürgető lenne tervet kieszelnie. Hamarosan úgyis vendégeket kapnak, ami a két shinigami választásától függ. Remélhetőleg egyiküknek sem kell még több időt magányosan tölteni...

//Köszönöm a jelentkezéseket! A 'tragikusan' eltávozott Komoki helyét Yurenai Mistique veszi át!
Kisebb tájékoztató a bekövetkező változásokról, >> ITT! <<
További jó szórakozást!//


A hozzászólást Abarai Renji összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 10, 2009 8:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te0/0Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (0/0)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyVas. Aug. 30, 2009 9:44 am

Komoki önfeláldozó akciója úgy tűnik sikertelenül zajlott le, mivel a rovarok egy része még mindig követte a két shinigamit. A kapitány már nem is emlékezett rá, hogy mikor menekült utoljára ennyit. "Szégyen a futás, de hasznos!" - Szokták mondani és mennyire igazuk van! Nem elég, hogy Las Noches folyosóin bóklásznak, még egy darázssereg is meg akarja keseríteni az életüket. Shoko homlokon csapja magát a sok lehetetlen véletlen egybeesésén, majd a mellette loholó Katai felvet egy lehetséges tervet, ami ugye vagy sikerül vagy nem. Vagy legyőzik vele a rovarokat, vagy nem. Utána meg vagy találkoznak pár espada szintű arrancarral vagy nem. Ezen gondolatok után a kapitány ismét készül homlokon csapni magát, de inkább a hadnagy ötletének eleget téve behúzódik egy szűk folyosón, ahol együttes támadással veszik célba az idegesítő rovarokat.
- Hadou 4. Byakuray! - kiáltja a kapitány a kidou nevét, s Katai támadásával kombinálva eléggé hatásosan leterítik az ellenséges hordát. Kicsit leszidja a hadnagyot a támadása miatt, de végül is mind "emberek" vagyunk, ezért nem kerít nagy feneket a dolognak.
Alighogy kifújnák magukat, és felmérnék a helyzetet, máris valami kalapáló, csörgő hang üti meg fülüket. *Már meg mi?* - Gondolja, majd a folyosó irányába kapja a fejét.
- Észrevettek volna? - Teszi fel a kérdést, ám tudja, hogy már úgy is megvan rá a válasz. Egy furcsa nagydarab arrancar közeledik feléjük, ám Shoko tudja, hogy nem szabad itt leállni harcolni, mivel még mindig van egy shinigami, aki a megmentésére vár. Mivel az arrancarból nem nézi ki, hogy valami hú de nagy gyilkológép lenne, ezért Katai felé fordulva így szól;
- Te maradj itt és tartóztasd fel... Vagyis győzd le... Én addig előremegyek, ott találkozunk... - Szól, majd elindul a lépcsők irányába, s azokon lebattyogva négy ajtóval találja szemben magát. Most egy időre leblokkol, mivel egyre jobban kezdi érteni, hogy mire megy ki a játék... Arra, hogy Las Noches megőrjítse az ide tévedő shinigamikat... Ugyan mi más lehetne a dologban, mikor ilyen szituációkba keveredik az ember? Rémes. Előtte van négy ajtó... Akár ki is rakhatnának egy táblát, hogy "Válaszd meg a halálod! Óhh vajon mi lehet az egyes ajtó mögött?" Minden esetre párosan szép az élet, így Suzumiya kapitány a balról a második ajtót választja. Lassan odasétál, majd benyit...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te9500/10000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (9500/10000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyKedd Szept. 22, 2009 7:47 pm

A darazsakból nem sok maradt a kombinált támadásnak köszönhetően. Egy részüket a kidou másik részüket pedig a törmelék pusztította el. Konstatálva eredményességünket már-már majdnem vidáman indultunk tovább...
Indultunk _volna_ tovább, ha nem halljuk meg azt a furcsa erősödő robajt, ami nyilvánvalóan felénk tartott.
- Észrevettek volna? - kérdezi kissé naivan Shoko.
A kérdés nyilván költői volt, így csak egy felé vetett pillantással jelzem: Nem vagyok humoromnál.
Mivel Shoko vár így én sem mozdulok. Úgy látszik már mindkettőnknek elege van az esztelen futkosásból, de ha én még mennék is, akkor is Shoko a küldetés vezetője., így Őt követem...
Az újabb vendéglátónk jó házigazdához illően nem is várat sokat magára. Látványos belépőjét követően leomlik néhány oszlop és jókora mennyiségű vakolat.
~Úgy látszik a kőműves szakma Las Nochesben jól fizető iparág. - gondolom, némi humort csempészve a pillanatba.
Míg vizsgálgatjuk a arrancart és a belépője által hagyott nyomokat, amik leginkább romok az érkező igyekszik felkelteni érdeklődésünket és egy hangok ordítással teszi nyomatékosabbá jelenlétét.
Összenézünk a kapitánnyal, aki így szól:
- Te maradj itt és tartóztasd fel... Vagyis győzd le... Én addig előremegyek, ott találkozunk...
~Hm... Nemet mondani lehet? - ráncolom össze a homlokom, de persze a valóságban más szavak hagyják el a számat.
-Értékelem a pozitív hozzáállását. Úgy legyen!
Azzal Shoko elindul tovább a folyosón, én meg ott maradok egy szolidabb hegyomlással.
Az érkezésekor már tartott bemutatót a kőgolyóvá alakulás képességéből, ám remélem nem sok speciális képessége van. Az ránézésre látszik, hogy nem az eszéért tartják, de ettől még lehet kemény ellenfél.
-Eltévedt? - töröm meg a hirtelen beállt csendet, ám csak a kezdeményezését akarom kiváltani.
Egy hangos üvöltés a válasz, majd újra golyóvá alakul és felém ront... vagyis gurul.
~Minek is vesződjünk olyanokkal, hogy ki vagyok én vagy ki ő. Néhány percen belül egyikünk úgyis halott lesz, akkor meg mit számít a dolog... - morfondírozok rajta, mivel ez a sebesség, amivel felém közel.
-Ez édeskevés lesz, ha csak ennyit tud. - ugrok el és lövök rá egy Byakuray-t.
Hatástalan. Pedig milyen szép is lenne az élet, ha működött volna, de nincs ekkora szerencsém. Viszont, amíg a folyosó kellően magas és csak a padlón gurul jobbra-balra, addig kitalálhatom, hogy mégis mit kezdjek egy élő buldózerrel.
~Nyilván a golyó formájában még kevésbé sebezhető, mint egyébként, ezért amikor nem játszik SÜN-t, akkor kellene kezdenem vele valamit. - elmélkedek és a szürkeállományom megmozgatása után cselekvésre szánom el magam.
-Ha csak gurul itt össze-vissza, akkor sosem fogja látni merre vagyok és ezt a végtelenségig játszhatjuk.
A kőtömeg váratlanul megáll és felegyenesedik. Ebben az állapotában már egész ijesztő. Az érkezésekor guggolt és a fejét dugta ki, akkor még nem tűnt ilyen debellának.
Miközben vizsgálgatom ellenfelem pillanatok alatt eltűnik szemem elől és a hátam mögött jelenik meg.
-Sonido? - döbbenek le, de nincs sok időm a meglepettségre mivel hatalmas ütést már rám, aminek következtében átszakítok egy falat és egy tágas teremben landolok.
Felpattanok a földről és leporolnám magam, de az arrancar megint nekem ront. Sora inazumával végem a csapásait, de egyenlőre nem koptatom a pengéket csak a bot formával védekezek. Időnként vissza is támadok, amik nem túl hatásosak, mivel egy nagy halom kőről beszélünk.
Megelégelve, hogy defenzív harcmodort folytatok kidouval próbálkozom.
~A teste védtelennek tűnik, de a kőpáncéllal nem tudok mit kezdeni. Mit veszíthetek?
A földnek támaszkodva beleállok az egyik csapásába és megtámasztom a csapását.
-Bakudou no. 9, Geki. - rajzolom rá a csapás jelét, aminek következtében vörös fény borítja be a testét.
Nem késlekedhetek, mivel egy ilyen alacsony kötözés nem tart ki sokáig. Így rögtön tovább is viszem a dolgot.
-Hadou no. 31, Shakkahou. - lövök rá közvetlen közelről tenyeremet a mellkasára helyezve.
A lidérc a támadás hatására hátrarepül, egy shunpot követően felette jelenek meg és az előbbieknél jobban koncentrálva egy Soukatsuival támadom meg.
A felkavarodó portól mindig rossz érzésem támad, ezért kihasználva a terem adottságait jó messzire kerülök ellenfelemtől és bo-mat készenlétbe helyezve figyelek.
Az első pusztító módszer kicsit közeli volt így sikeresen magamat is megsebeztem vele, amit leginkább a támadáshoz használ jobb kezem sínylett meg.
~Valóban csak ennyi lett volna? - figyelem az elülő törmelékfelhőt.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te19800/30000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptySzer. Szept. 23, 2009 3:38 am

Végre kuldetés! Miota az osztagnál vagyok, komolyab feladatot nem kaptam, ezért kérdezoskodés nélkul fogadtam el a feladatot. Megint mellé nyultam, ezzel sikeresen belementem egy lehetetlen hulyeségbe. Pedig elore láthattam volna ezuttal mit is akarnak a nyakamba sozni. Ilyet is rég kaptam. Minek kell nekem mindig késon érkezni? Ez nem az én hiábm lesz...
Ezt nem hiszem el. Addig minden rendben van, hogy a kapitány megkért, menjek el segíteni az egyik barátjának. De arrol valahogy elfelejtett szolni, hogy az említett barát orákkal ezelott eltávozott Hueco Mundoba és sikerult eltévednie abban a las noches-i végeláthatatlan labirintusban pár társával egyutt. Ráadásul az illeto egy kapitány, ami nekem nem jon jol, mivel, ha tul kozel kerulok hozzá a lélekenergiája enyhén falhoz vág. Remélem legalább nem olyan alakot fogok ki, aki nem is tudja az erejét normálisan visszatartani, kulonben nekem semmi hasznom nem lesz. Korulbelul három orányi lemaradásom lehet legalább, amibol egy keveset le tudok mindenképp faragni. Ha igazak a legutobbi hírek akkor oket valahol Las Noches falai és labirintus szeru folyosoi kozott kell keresni. Mázli, hogy nem tudok elveszni, ha elég ugyes vagyok még idoben be is érem oket és nem kell azt jelentenem, ujabb késésemnek koszonhetoen lemaradtam a kuldetésrol. Ilyen ezelott nem fordult elo és nem most szándékozom elkezdeni. Már itt is vagyok, tényleg labirintus ez a hely. Csak az elso folyosorol négy irányba lehet menni. Na lássuk ok merre is mehettek. Nem érzek sehol nagyobb lélekenergiát, valoszínuleg a falak blokkolják az ármalását. Ez egész addig plusz pont lesz nekem, amíg bele nem utkozom egy espadába, vagy magába Aizenbe. Na jo, hol a helyes ut? A rombolásbol és minden másbol ítélve, a velem szemben lévo utat kovették, legalábbis abbol látni a legtobb tormeléket és kulonbozo kidou-k nyomait a falakban. Ha továbbbra is ilyen jeleket hagynak nem lesz nehéz a nyomukra bukkannom. Futásnak eredtem, és máris magam mogott hagytam vagy tíz folyosot. Hála az égnek a képességem, ha mást nem is tesz, épségben ki tud innen minket juttatni, már csak meg kell találnom a csapatot. A fene, azt sem említette nekem senki, hogy pontosan hány embert is kell majd keresnem, mi van ha szétválnak? Ez nem is lesz olyan konnyu, mint amilyennek eloszor gondoltam. De azért nem adom fel, és ezekbol a tonkre tett termekbol ítélve már nagyon kozel lehetek hozzájuk.
Az egyik fura terem elott valami érdekes lélekenergiát érzékeltem. A tulajdonosa valoszínuleg nagyon kozel lehet, és mivel nincs más választásom, legalább azt meg kell néznem halálistennek van-e dolgom. Ez nagyon nem akar az én napom lenni, tudom, hogy van itt valaki, de a kavargo por és fust miatt csak nagyjábol sejtem, hol is keressem. Ha most megszolalok egy esetleges ellenségnek elárulom magamat, és telibe kaphatok egy támadást. Pedig semmit sem utálok jobban a véres sebeknél. Nincs más választásom, támadásra készen kell megvárnom, amíg eltunik a por és valamennyire ki tudom venni a velem szemben állo személyét. Mikor már eleget láttam, rájottem, jol jott az ovatosság. Velem szemben egy arrancar volt, akit elso látásra egy nagyra nott kecskéhez tudtam csak hasonlítani. Nem tudom észre vett-e már, de mindenesetre harcra készen tartottam a távolságot kozottunk, felkészulves egy esetleges felém repulo Cerora...
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te9000/15000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyPént. Okt. 09, 2009 8:44 pm

Míg ott ültem a nagy zöldesben és próbáltam lélegezni a közelről hatalmas ricsaj, omláshangok és ordítás hallatszott.
- HM.. Már ennyire közel lennének? - gondolkoztam hangosan.
- Mi van?! - mordult rám a zöld szörnyeteg, mire jómagam csak megrántottam a vállam.
- Tanulj jó modort! Fafejű..... - elmentem inni egy kis vizet. A reiatsu egyre erősödött. Kicsit rossz érzésem lett a közeledő harcok miatt, de nagy nehezen sikerült leküzdeni. megmostam az arcom, majd pulóverem gallérját arcomba húztam, s a másik bejárat felé indultam.



-----------------------
bocsi a késő írásért és a mennyiségéért, de valahogy nem megy Sad
Vissza az elejére Go down
Baalzabub
Arrancar
Arrancar
Baalzabub

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Kitsune mellett... -__-"
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te6500/10000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyPént. Okt. 09, 2009 8:57 pm

A sötét teremben hála Aizennek csak a fények gyengültek erősen. A hangok és a szellemi energia tökéletesen halható és érzékelhető volt. Kintről hatalmas hangzavar, robbanás szerű hang szűrődött be.
- Hát azt hiszem lassan készülhetek. Végre kimozoghatom magam. - nyújtózkodtam egyet.
Kisvártatva az ellenfelem meg is érkezett, jó nagy mennyiségű porfelhő kíséretében, ami persze, hogy pofán kapott.... Ahogy szép lassan kezdett elülni a por az eddig sötétséghez szokott szememet szinte kiégette a beszűrődő világosság, s a benne álló kecses női alak.
- Te lennél az ellenfelem?! - kiáltottam oda neki. testtartásából ítélve harcra készen állt. - Ha igen akkor jöjj beljebb! - és egy gonosz nevetés kíséretében eltűntem a mögöttem tátongó feketeségben.
A beszűrődő fény alig pár méterre jutott el, elnyelte a koromfekete hely.


___________________
azt hiszem kezdek belejönni XD
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te10000/12000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyVas. Okt. 11, 2009 10:05 pm

Ahogykára visszafekcsiztem az ágyira valamicske papírcsörgéskére hacsizó hangira kapcsiztam fel a fejikémet, mertire felrepcsizett egy párnika az baldahinocska tetikéjére. Érdizve nyújtiztam megnézizni micsodácska lehet ottanka. Nem csalcsiztam. Egy színeske, aprólékoskána díszizett könyvecske lapcsizott. Gyorsacskán lehorgiztam és izgatottacskán lapcsiztam bele. Sokacska mincsi volcsizott benne, amikéből kiindizhattam a szobcsi képességecskéiről. Kész használatka útasításka volcsizott! Nagyonkára bolgocska voltiztam, hogy rábukcsiztam. Legalábbkára nem fogizhat váratlankán éricsizni, ha valamicskébe belebotlizik az ellenfelecském. Márkára csak az érdizett kicsodácska lettizhet, majdankára. Szercsiztem volna, ha fiúka leszizik! Velükecskére nagyonkára élvizek játsszizni. Olyankára vicceskék, amikorka köszizek nekik. Azokacskák a bugyutácska fejcsik utánozhatatlankák! Kénizne vettiznem egy fénycsigépet és megkérizni valamelyikecske uncsizó arancarocskát, hogy csincsizzen képikéket. Tuttikára albumocskát gyártiznék belőlük! Hatalmaskákat vigyizhetnék rajtikák! Ha rosszacska lenncsizne a kedvikém, csak nézcsiznem kénizne és máriskára felvidiznék! Mostankára nincsecske idejecskéje rám Hiki-samcsinak, Naicsi is teljeskére szerelmeskés és Chielo-chancsit sosecskére érdizte micsodácska bajcsim vagyonkál pedigecskére nem szercsizek egyedülke lennizni. Kénizne szerizni egy non-stopacskba barcsit! Micsodácska butácska ötletecske...inkábbkára elfettiztem az ágyacskán, várizva az ellenfélkémre. Ki akkiztam már próbizni a szobácskám képességecskéit.
Kicsikécskével későbbecske motizást is vettiztem észrikére a kilcsinél. Aztánkára el is fordizták. Feszültkén figyiztem kicsidi jönnizik be. Egy helyeske fehérke hajcsijú srácika volt. Egyike már átverizett, ilyenke hajacskával, szóvalkára nemkére loppizta be magácskát a szívikémbe. Errőlkére nekike nem kellcsizett tudiznia, szóvacsi mosizva ezerkével tapsiztam felülcsizve.
-Gratika! Eljuttiztál hozzácskám!- pattiztam felke és kercsiztem mögécske. Átölizve sugiztam a fülcsijébe. Tartiznom kellett magacskámat a szokáskáimhoz. Ezecskékbe pedikére beletartiztak az udvarkázások is. Ígyikére megtudizhattam azt is micsodácska temperamentumocskával vagyizik megálldizva. Tüzeske latinocska vagy fagyoskás északika.
-Szeriznél játsszizni, szépecske fiúka?- váriztam a reakciócskájára türelmeskén. Még a körmi reszcsimet és előszediztem.

//Kövi körtől csinálok a post végére magyarázatot, hogy ne égjen ki a szemed, ShokoxD//
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyVas. Okt. 18, 2009 2:39 am

Kevés dilemma után Suzumiya kapitány azonnali döntést hozott a támadó arrancar személyét illetően. Hátra hagyva társát kívánt szerencsés helyt állást és futott bele lópatkót elhajító akadályba. Az előtte tornyosuló ajtók közül gyorsan sikerült kiválasztania a harchoz vezetőt, így megérkezett az álmok rózsaszín világába. Hátra ezek után sem dőlhet, mert Elmira univerzumában lesz még része bőségesen meglepetésekben. Rögtön az elsőt tekinthetjük a privaron espada idegesítő beszéd és túlságosan közvetlen hódító stílusának. A harc kimenetele csakis a két résztvevőtől függ, azonban a helyi lakos élvezhet némi előnyt.
A: A plafonról lelógó kötelet meghúzva egy apró ékszeres doboz esik le Shoko elé. Sajnos nem ússza meg ilyen könnyen! Hirtelen elsötétedik előtte a világ, mivel a zene hatására mély álomba szenderül. A balerina táncával pedig elindul a bújócska. Feladat a következő! Amíg a két komponens jelen van rá kell jönnie, hogyan törheti meg ezt a rémálmot. Ha nem siet Elmira könnyed mozdulattal vethet véget shinigami pályafutásának.
B:Felveszi a rózsaszín lakkcipőt, amely duplájára növeli gyorsaságát. Már az egyik elkobzásával meg lehet törni a hatását.
C:Mesekönyv felnyitása. Ennek segítségével a benne szereplő lények kelnek életre. Rendelkeznek a író által megadott képességekkel, de egyetlen gyenge ponttal is.
- Panpan (panda páncélöltözékben; képességei: buzogány, gyorsaság)
- Mimóza (erdei tündér; képességei: jogar mellyel tornádót tud gerjeszteni)
- Szende (mosómedve; képességei: lemásolja vagy elnyelve a saját technikádat irányítja rád vissza)

A magára hagyott Katai nem tud mást tenni, mint harcba bonyolódni a láthatóan iq hiányos ám annál fájdalmasabb csapásokkal rendelkező üveggolyóval. Kezdetben egészen barátságosan haladtak. Amíg a megvadult teknő odalent körözött, addig a shinigami terv kiötlésén agyalt. Azonban Las Noches lakója egy váratlan sonido-val igyekszik bizonygatni tehetséges balekságát. A becsapódás okozta sokkon túlesve dühösen rohamozza meg ellenfelét, Katai. Mi mással mint kidou-k tárházával! Az egész környéket elborító porfelhő miatt érdeklődve várod a végeredményt. Ahogy az lenni szokott az igényesebb filmekben így most is egy titokzatos alak körvonalai kezdtek kirajzolódni előtted. Láthatóan utolsó támadásodat ő fogta fel és a porfelhő nem csak a buldózer becsapódásának mellékterméke. Innen viszont, hogyan tovább? Vajon számolhatsz egy időnyerő bemutatkozásban vagy a rókafülekkel felszerelt arrancar lány se szó, se beszéd támadást indít ellened?
Rátok bízom, hogyan indítjátok el a harcot. Azonban ha visszatévedtek a privaron espada által választott terembe, akkor ő is élvezni fog pár kivételes előnyt Elmira-hoz hasonlóan.

A Katai féle bemelegítő összecsapás okozta törmelék és porfelhő természetesen Baalzabub búvóhelyét is elérte, így az eltévedt Mitsique rövidesen besétál az alkalmi birodalomba. Viszont sosem tudhatja miként fogják odabent fogadni. Valószínűleg nem konfetti és szerpentindobálással, így jobb ha felkészül a legrosszabbra. Elvégre az orráig sem lát el a teremben uralkodó feketeség miatt.
Természetesen ellenfele számára több ínyencség is rendelkezésre áll. Rajta áll él e velük, vagy felesleges szórakozás helyett maga cserkészi be áldozatát.
A:A kő vonzerejének teret hagyva követed szemmel a shinigami-t, aki akaratán kívül érinti meg a követ. Ekkor bekövetkezik az első csapda. Mitsique testét áramütésszerű fájdalom járja végig, aminek hála kerek két percig nem lesz képes bármelyik végtagját megmozdítani.
B:A teremben bolyongó shinigami elszakít egy olyan pókhálót, amelynek hála egy reflektor villan fel előtte, még tovább roncsolva az éjszakai sötétet lassan megszokó látását. Ennek hála egyensúlyát veszti és újabb meglepetésbe botlik.
C:Megelégszel a kő fojtogató hatásával, amely fokozatosan hiteti el Mistique-el, hogy nincs oxigén odabent és gyengeségét ráfogja arra, hogy valami elszívja lélekenergiáját. Tökéletesen halad a pánik felé. Lehet teljesen elveszíti a fejét, de az is lehet, hogy úrrá lesz a félelmén.

Mindenki szembesülve az akadályokkal igyekszik helyt állni. A siker vagy a bukás, csak rajtatok áll!
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te0/0Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (0/0)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyHétf. Okt. 19, 2009 5:23 am

*Micsoda szívélyes fogadóbizottság...*
Gondolja a furcsa viselkedéssel megáldott nőt vizsgálva. Talán rossz helyre tévedt a kapitány, s most Las Noches diliházában volna? Nem lehetetlen... Még az arrancarok is képesek arra, hogy megbomoljon az elméjük, s megőrüljenek. A mostani helyzet azonban nem valószínű, hogy erről szólna. Egy arrancar, kinek lelki állapota stabil, de mégis furcsa, a társadalmi normáktól eltérően viselkedik. Ezzel büntetik a szerencsétlen idetévedő shinigamikat, akik ráadásul kapitányok? Máskor jobban meg meg gondolni, hogy milyen küldetést akar elvállalni... Olyan kellemetlen, ha az ember ilyen idióta helyzetekbe kerül. Egyszer az ellenségek gyűrűjében, élet-halál harc, másszor pedig a egy furcsa nő társasága... Hueco Mundo nem akarja még feladni? Egymás után hullanak a harcosai, ráadásul az erősebbnél erősebbek. És még mindig talpon van, mindig visszavág. Nem baj... Egy idő után el kell fogyniuk, semmi sem tart örökkön örökké... Vagy talán mégis? Emberek mindig meg fognak halni, s így lehet utánpótlásuk bőven. Milyen kár, hogy nincs valami jobb módszer a lelkek megtérítéséhez csak az, hogy odamegy az ember, s átsegíti a túlvilágra. Kár is erre szót pocsékolni. A shinigamik is mindig itt lesznek, és harcolni fognak a végsőkig, miközben átgázolnak mindenen és mindenkin. Komolyan... Néha már hülyeség, amit egyesek művelnek a 46-ok tanácsán belül. Döntéseket hoznak, parancsolnak Soul Societynek, de mégsem képesek egy olyan tervvel előállni, ami végleg eltörölné Hueco Mundot. Lehet nem is lehetséges... De egy próbát megérne...
- Üdvözletem... A nevem Suzumiya Shoko és egy állítólagos rabot jöttem megszöktetni...
Mondja komoran, s kimérten, midőn végignéz a nőn újra, immáron azt figyelve, hogy milyen lehetséges támadási felülete van. Nem szívesen harcol nők ellen és akkor sem ad bele mindent. Talán ez volna az ő gyenge pontja? Még az is lehet. Minden esetre nem tervezi, hogy megöli a nőt, hisz' mégiscsak úriember...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Kuroi Shouta
8. Osztag
8. Osztag
Kuroi Shouta

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 32
Age : 88
Tartózkodási hely : 8. osztag
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te8000/10000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (8000/10000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyHétf. Nov. 30, 2009 11:19 am

[Kuroi belépő]

*Mindig is csodálta a Seireitei őrosztagainak szervezőkésségét…
Igaz, valóban nem volt sok dolga nap közben és ami volt, sem volt megterhelő, de gondolatai között mégis helyet kapott némi méltatlankodás, legyen akármilyen minta katona és tisztelje akármennyire is a tizenhárom osztag vezetőségét… de ezt egy kicsit már az ő szemében is elszúrták. Nem lesz mérges, amikor a nyitva hagyott ablakán beröppenő pokollepke felébreszti és egy újabb küldetéssel bízza meg a főparancsnok szavait visszhangozva, csak lassan visszatérő önérzete sugallja, hogy ez nem helyes és jogosan lehetne mérges. De legyen akárhogy is, gondolatban legyint egyet, majd felkel matracáról és mosdója felé veszi az irányt.

Csak egy pár perc kell neki, hogy jéghideg vízzel megmosakodva visszaparancsolja magába az ébrenlétet és szokásos ruháiba bújva kezébe vegye kardját. Ahogy még indulás előtt kinéz ablakán elmormol egy halk „köszönöm”- öt az így is kihasznált alvásidőért és elindul a parancsban megjelölt helyre, ahol további eligazítás után át kell majd lépnie a Hueco Mundo-ba vezető senkai kapun.
Megérkezve egy tiszt várja, aki a tizenkettedik osztag jelvényét hordja karján.
- Kuroi Shouta?
- Szolgálatra jelentkezem. –szól immár hibátlan hanglejtéssel
- A feladata, hogy átlépjen a kapun és beérje Shoko- taichiyou osztagát. Nem tudják, hogy érezik. Siessen, de próbálja meghúzni magát. Amennyiben nem járnak sikerrel és nem térnek vissza negyvennégy óra múlva, a kaput végleg bezárjuk és egyidejűleg az osztag minden tagját halottnak nyilvánítjuk. Értette?
- Igen, értettem. – szól kurtán, formálisan, ahogy annak hangoznia kell. Valóban, talán egy kicsit ridegnek hathat, hogy ennyire „könnyen” lemondanak róluk, de talán előbb eleget tesznek majd a követelményeknek és meghalnak még egyszer. Ha meg nem, hát túlélik… egyik esetben sincs ok nyavalygásra.
- Oh… még valami. Az osztag megtalálásához szüksége lehet erre is. – folytatja amaz és egy fémes csillogású karkötőt nyújt át Kuroi-nak. –Ez az eszköz képes bemérni a lélekenergiái alapján bármilyen lényt. Ez esetben halálisteni lélekenergiára kalibráltuk be. Sok szerencsét!
Kuroi még meghajol, majd miután formálisan átveszi a karkötőt és karjára csatolja, az azonnal alig érezhetően vibrálni kezd, minden bizonnyal a kapun átszivárgó lélekenergia részecskék érzékelése miatt. A próba után Kage már indul is az említett osztag után.

Odaát pusztaság, örök és végtelen sivatag fogadja Kuroit. Nem kell nagyon nézelődnie, észreveszi a zavarosra tapodott homokot és azonnal levonja a következtetést, hogy egy kisebb meglepetésbe botolhatott az osztag, már az átlépésnél is. A fehér falak felé veszi az irányt a homokban hagyott nyomokat követve, a gyorsabb haladás érdekében shunpo-val.

A falak között már csak a karkötőre hagyatkozik, hiszen abból indul ki, hogy az ellenség területén csak nem engedik szabadjára a lélekenergiájukat az osztag tagjai. Igaz, az, hogy a kapunál dulakodás nyomaira bukkant nyitva hagyja a lehetőséget, hogy már várták őket és tudják, hogy itt vannak, de az is lehetséges, hogy pusztán véletlen az egész. Szeretné, ha így lenne, mindenesetre tapasztalt harcosként az ellenkezőjére is fel van készülve.
Kardját szokása szerint tokostul kezében tartja, úgy halad egyre beljebb az épület gyomrában tekergőző labirintusban a karkötő jelei és az egy idő után már szemmel látható pusztítás nyomai után, melyek azonban egy pont után külön válnak…
~…ennyit a meglepetésről…~ morfondírozik magában, miközben egy még poros- romos csarnokban állva épp felméri a helyzetet. Eddig a különvélt jelek közül egyet biztosan ide tájolt a karkötő, mindenesetre az a jel eltűnt és a porfelhőkön túl lassan kirajzolódó karcsú alak nem áraszt olyan energiát, amit a karkötő felismerne… és Kuroi is biztosan érzi rajta, hogy nem halálisten…
Kage izmai megfeszülnek, ahogy felkészíti magát az esetleges harcokra, jobb tenyere Karasu no tsubasa markolatára simul, miközben másik kezével a tokot fogja meg valamivel a tsuba alatt. Szemeivel nem ereszti az idegent.*
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te19800/30000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyKedd Dec. 01, 2009 2:53 am

Amint eltunt a kavargo fust az ajtobol, vagyis inkább a lyukbol, amit annak szántak, láthatová vált egy enyhén szolva is kecskefeju arrancar a szobában. Csak a korvonalait láttam, azt is homályosan, mivel eléggé sotét volt. Még az is elofordulhat, hogy nem is kecskefeje van szerencsétlennek, csak valaki ráadott egy irto ronda sapkát. Bár nem tudom a két lehetoség kozul melyik lenne a kevésbé vicces. A kardomat elohuztam, és felengedve a támadoállást néztem fel az ellenfelemre. Egyenlore nem tudom mit akar csinálni, de nyilván nem fog csak ugy hagyni elmenni innen. A harc nagy eséllyel elkerulhetetlen lesz, ami minden, csak nem jo. Nekem most ossze kéne szednem az itt eltévedt kapitányt és embereit, nem pedig egy félre siekrult doggel fogocskáznom. Mindenesetre addig nem jutok távolabb ettol a szobátol, amíg le nem gyozom, így nincs más választásom, mint bemenni. Ugyanakkor a fogam nagyon nem fulik hozzá, ahogy elnézem ebben a teremben az ajto kivételével semmi nem láthato. Na jo azt tudni fogom hol az ellenfelem, és nyilván nem is fogok ezerrel neki szaladni egy falnak, de a szemeim nem éppen az éjjellátásra vannak felkészulve. Vonakodva bár, de lépésenként beljebb mentem, és mikor már sikerult nagyrész a sotétbe érnem, rájottem, hogy a szememmel sokra nem megyek. Lehunytam inkább és probáltam elore kideríteni helyette, hogy mivel is fognak rám támadni. Bármit is kapok telibe, remélem elobb érzékelem, minthogy nekem csapodik...
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te9000/15000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyPént. Dec. 04, 2009 9:02 pm

A hozzám legközelebb lévő shinigami éppen egy helyi kis játékszerrel vacakolt mikor rátaláltam. A hatalmas tárgy éppen akkor csapódott be mivel a shinigami szépen megsorozta pát kidou-val. Ezt a porfelhőt kihasználva olyan közel mentem amilyen közel csak tudtam, de ügyelve arra, hogy csak közvonalaimat láthassa. El akartam csalni a "termembe" ahol némi plusz segítségre is számíthattam a fafejűtől. Csípőre tett kézzel megálltam, majd megszólaltam:
- Üdv az otthonunkban shinigami! - kezemmel felé intettem. - Gyere játszunk! - kedvességből mellé dobtam a tőrömet, hátha így némileg felpöccintem és könnyebben harap a csalira. Végül is az adott folyosó ígyis-úgyis hozzám vezette volna de így viccesebb. - Itt a meghívód a partira! El ne késs! - eltűntem a porförgetegben. Kicsit prüszkölve siettem vissza a termembe, jól látható nyomokat hagyva, hogy még egy hülye is észrevehesse merre mentem. Növénybarát pedig remélhetően lesben virágzik valahol hogy ha kell segítsen.
Vissza az elejére Go down
Baalzabub
Arrancar
Arrancar
Baalzabub

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Kitsune mellett... -__-"
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te6500/10000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyPént. Dec. 04, 2009 9:24 pm

A lány bemerészkedett a sötétségbe, de miután valószínűsíthetőleg rájött h úgysem lát semmit, megállt, nem is mozdult. Fölugrottam a közelemben lévő legközelebbi lelógó sziklanyársra, s amilyen halkan csak tudtam farkam segítségével körbejártam a lányt.
- Csak nem megijedt a kisasszony? - gúnyolódtam vele. Viszonylag gyorsan mozogtam és így nehéz volt rendesen belőni a helyzetemet. - Shiba-shiba. Akarsz velem játszani?! - a kicsi világító kő felé mentem hátha a lány követ, bár végül is tökmindegy mit csinál mert a kő kicsit megzavarja szegényt ha minden jól összejön. Remélhetőleg nem jön rá a kis cselre.
- Mit keres egy ilyen kisleány ezen a borzalmas helyen? - próbáltam elterelni a figyelmét és húzni az időt. Hangom visszhangzott a helyen. Minden irányból visszaverődve ért el hozzá.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te10000/12000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 10:32 pm

Nem igazkán akcsizott fogcsizni velem, amicske szörnyecskén elkeserizett. Legalábbkára rám morcizhatott, megütizhetett, eztikét inkábbkára nem akcsiztam. Csúnyácska foltikával az arcikámon á-áára mennizhetek végig a folyosócskákon. Szégyenke lenne és egyenlőcskére életecskében szrcsiztem volnika tartizni az elsőke percikék utánkára. Szóvcsi beletörcsiztem jégcsapocska modorocskájába, elvire az ilyenke férfikék szokcsiztak lenni az óriáska nőcike bálványkák. Ha pedcsi ez a helyzetecske, akkorkára én bele fogcsizok sétizni. Sosikára nem tudcsiztam ellállizni a Glamours-ban megfogizott áltlagocskás kijelentéskéknek! Újságocska mondani ideálocskám ridegecske, sportoskás adoniszka, akkorkára nem vitcsizek vele! Okoska emeberkék írogatják! Csak tudizzák milyenke igazságocskákat fogizzanak meg benne. De visszatérizve a látványocska vilcsimre, már egyetlenke dolcsi hiánykázott! A hangocskája! Nagyon kíváncsiska lettiztem, de a körmim reszelgetését továbbkára se hagyiztam abba. Valamicskét csincsiznem kellcsizett! Feltűnőcskén nem merizgethettem szemcsikécskéimet, ezzelkére kiaddiznám magácskámat. Láthattizhatatlanul kellizik figycsizni és rejtőztetni egy fácska mögé, mivelkére ittenke csak az ágyika fa, de nincsenke kedvim bemászizni aláka goncsiban bújcsizok el!
Az elhangzizott mondatocska utánkára hatalmaska csendi támizott. Fel kellizett dolcsiznom az infócskákat. Végülkére két betűcske jellizett meg előttemke! Párocskába álliztatott "s" betűcske! Tisztikére sorsika! Kettecskén vagyiznak és ugyanazocskák! Totálkára rajcsiztam érte! Könnyecskén megjegyezhető monogramocska ráadáskára kunkoricskák! Tisztácskára mint a gilisztácska ikertesókák! Emiattkára összetettiztett a kezecskéimet és csípőcskémet oldalkára dobcsizva kaccsiztam rá szívecskét dobizva.
-Szupcsi a nevecskééééd!-
Csillcsiztek szemecskéim és risziztam formás hátsókámat. Énike is akkcsiztam gilisztáskás nevecskét! Olyan tutcsikán néziz ki! Az enyikémből semmike menőcske cuccoskát nem lehizhet kihozizni! Annyikára nem érizik! Csúnyácska névik! Viszontkára lemariztam örömködéském közepettecske miértkére is van ittenke. Számikám elé kapcsizva mutatóujjacskámat pillcsiztem rá kérdőcske szemcsikékkel. Kisebbecske goncsizás utánkára feltettiztem az ártatlanocska mondatocskámat is.
-Miértkére vagyizol itt? Jöttél szórcsizgatni...velem?-
Pörcsiztem fel a játszizás lehetőségecskéjétől. Rohiztam ezerkével beölcsikézni! Ezértkére sok szercsi já ki nekicske. Lapizgattam is szorgoskán mellecskéim közécske, mert folycsira elfelejtizem, hogy ottanka vannak.

// Elmira-i elmélkedés a férfi esetekről, aztán megtetszik neki Shoko monogramja. Viszont nagy örömködése közepette elfelejt figyelni az ottléte okára. Újabb elméletet gyárt és arra lyukad ki, hogy az ő szórakoztatására van ott, ezért jó alaposan megölelgeti.//
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 6:26 am

Végre eljött a pillanat, hogy párokba rendeződve tesztelhessétek harctudásotokat! Egyenlőre azonban csak ismerkedtek egymással, talán féltek vagy inkább a megfontoltság cselekszik helyettetek? Nos, bármi is legyen a válasz rövidesen úgyis kiderül ki milyen eredménnyel zárja saját csatáját.

Természetesen a menetbe továbbra sem szólok bele! Kivéve, hogy az arrancar-ok eddig felsorolt lehetőségei (A,B,C jelölések) továbbra is érvényben vannak, kivéve Baalzabub, aki már választott. Illetve az eddigi mókából kimaradt helybeli lakos kap újdonságot mesélésemben. Ez a következő lesz!
A: Élve az ott lakó biorancar segítségével próbálod könnyedén ártalmatlanná tenni "vendégedet. Ekkor több módszer közül választhattok, hiszen a terem tele van egészségre káros növénnyel. Nemes egyszerűséggel csalogatod a fák között és reméled jó látással rendelkezik ananász hajigáló társad, mivel szenilis batárunk képes az indák mozgatására. Ebben az esetben rajtad múlik milyen szándékkal akarok elkapni ellenfeled.
B. Van egy tisztás, látszólag ártatlan virágokkal. Viszont ha közelükbe merészkedsz, könnyedén megkaphatod az egész teret betöltő idegmérget eszméletvesztéssel párosuló dózisban.
C.Elszórtan, kilenc méreteiben túltáplált kancsóka várakozik uzsonnára, akik igen szívesen falnák fel játszópajtásod...
D. Saját elgondolás! Bármi lehet!
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Cl0te10500/25000Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 29y5sib  (10500/25000)

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 8:18 am

Öregem mennyire unalmas hadnagynak lenni! Az ember azt gondolná, hogy tök jó, mert sajt. De neeem így van ez. Másabb... sokkal komolyabb. Cöhh, de kár. Na de ideje megpróbálkozni kreálni valami agyadeldoboddeizibe kaját. Lassan elfolytam a legközelebbi táplálék tároló eszközhöz, majd gyors tempóban kirámoltam az összes ehető dolgot. Ezeket egy-egy kenyér darab közé illesztve csodáltam meg a művemet. Lassan visszacsoszogtam a székemhez, melybe egy hatalmas vetődéssel huppantam le. Már éppen felkészítettem a gyomromat erre a furcsa kreálmányra, amikor beröppent az ablakon egy pokollepke. Elsőnek azt hittem, csak a szél fújt be a ablakomon, de aztán amikor félig a számban volt a kaja, elém röppent a lepke. Köptem, nyeltem köhögtem az elkövetkező percekben, mivel nem számítottam rá, hogy bárki is zargatni akarna. Mikor már levegő is jutott a szervezetembe, felmerült bennem a gondolat, hogy mi a rákért van itt egy pokollepke? Mikor végre 100%-os figyelmet fordítottam felé, már hallottam is az üzenetet:
" Tanaka Hitoshi, a 2.osztag hadnagya. Eme levélben közöljük Önnel, hogy még a mai napon el kell jutnia Hueco Mundoba. Sürgős feladat. " Az üzenet lényege ennyi volt. Ezután még papoltak nekem pár dologról, de azzal már nem foglalkoztam. Végre ismét valami kis akció kerül az én nyugodtnak nem éppen nevezhető életembe. Hamarosan indulásra készen tartom a kezemben egy tölcsér fagyit, majd elindultam a kijelölt pont felé Seireteiben, ahol megnyitnak nekem egy Gargantát. Lassan rágcsáltam a jeges édességet, amikor rájöttem, hogy egész kellemes érzés, ha a hideg felszáll a fejedbe, és az agyad helyét kitölti. Olyan, mintha lenne benne valami, és még érzésre is hasonlít, mivel fáj. De szerencsére hamar elmúlt ez a hatás, így ehettem tovább. Hamarost megérkeztem a kapuhoz, amibe haladéktalanul bele is vetettem magam. Az elején ijjesztő volt, hogy nincs semmi a lábam alatt, de amikor rájöttem, hogy a lábam alá képes vagyok egy kis utat képezni, máris kellemes lett az egész. Hosszú kocogás következett, aminek nem éppen örültem, mivel mindenki tudja, hogy a mozgás ártalmas. Végül is ha állunk, és elesünk nem fáj annyira, mintha mozgás közben történik ez. Nemde? Na ugye! Hosszú idő elteltével, megérkeztem a bejárathoz. Lassan
bevetettem magam, és meglepődve fogadtam, hogy itt minden homokos. Na ilyet! Körbe tekintettem, majd feltűnt egy egész nagy épület, mely majdnem ordította, hogy oda kell mennem. Na most egye fene, minden erőmmel elkezdtem száguldozni felé. Lassan ugyan, de végül megérkeztem ehhez a nagyoooon nagy építményhez. Mikor kacifántosan bejutottam a belsejébe. Mikor a folyosókon sétálgattam, keresve merre is kéne eljutnom, egyszer csak gyanús zümmögést hallottam a hátam mögül. Lassan megfordultam, és egy baszott nagy raj méh volt a hátam mögött, gyanúsan veszedelmes külsővel, mely azt sugallta inkább fussak. Nem nagyon figyeltem hova lépek, csak arra, hogy ne akadályozzon semmi a futásban. Mikor a következő pillanatokban a Sikoly nevezetű rémségesen csúnya figurát utánoztam, hirtelen jött, majd hirtelen ment el mellettem egy ablak. Az elején nem tűnt fel, csak később amikor elkezdtem lefelé venni az irányt. Ekkor már igazán meglepődtem, így már a színészkedést is abbahagytam. Végül full komolyan megállapítottam, hogy egy csúúúnya labirintus szerűségbe kerültem. No egye fene mindig is ki akartam próbálni a saját technikámat. Mindig előre, kanyarnál jobbra -HA LEHETSÉGES-. Jó sok idő múlva, mikor már fel akartam
hagyni ezzel az egésszel, és leülni duzzogni, megláttam egy ajtót. Na egye fene, úgy sincs itt jobb lehetőség bemegyek rajta. Mikor lassan kinyitottam az ajtót, szembe találtam magam egy ellenséges lénnyel... vagyis amennyire ellenségesnek tűnt. Na most mi lesz?
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyKedd Márc. 09, 2010 7:42 am

ITT A VÉGE FUSS EL VÉLE!

Nem érdekel kinek tetszik, kinek nem, ennek a küldinek befellegzett! Négy ember miatt már régen nem kellene ennyit tökölnöm...

Azért, hogy rinyálást ne hallgassak kezeskedni fogok róla, MINDEN post-ot írt tag részesüljön "jutalomban". Mivel átjáróház volt ez a szerencsétlen topic, mennyiség szerint lesz szétpakolva a még fogalmam sincs micsoda, amint Yoru visszatér kiderül a dolog! Addig meg malmozzatok!

Baibai,
Renji
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 EmptyKedd Márc. 23, 2010 2:33 am

Notehátkéremszépen...

Mivel Renji szólt, hogy lezárta a küldetést, így kiosztom a pontokat. Mivel a küldetés nem ért véget, ezért nem is kaptok olyan sokat érte. Íme a személyre szabott pont osztás:

Momichi Kitsune: 1500 lp + 2000 ryou
Baalzabub: 1500 lp + 2000 ryou
Elmira Guerrero: 1500 lp + 2000 ryou

Katai Siraseru: 1000 lp + 1500 ryou

Yurenai Mistique: 500 lp + 1000 ryou
Kuroi Shouta: 500 lp + 1000 ryou
Tanaka Hitoshi: 500 lp + 1000 ryou


Nos, ennyi lett volna, mindenkinek további kellemes játékot! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Álca //LEZÁRVA!//   Álca //LEZÁRVA!// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Álca //LEZÁRVA!//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-