-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Cl0te15500/30000Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama 29y5sib  (15500/30000)

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama EmptyCsüt. Május 07, 2009 2:44 am

A Privanon Espada és az Espada találkozása Hueco Mundo végtelen sivatagainál.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Cl0te15500/30000Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama 29y5sib  (15500/30000)

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Re: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama EmptyCsüt. Május 07, 2009 2:53 am

Elérkezett a szokásos semmitevés ideje, én meg úgy gondoltam nem nyaggatom hülye feladatokkal a fracciónjaimat, tehát csak sétáltam egyet. Gondolkodtam a holdfény alatt, de egy idő után rájöttem, eléggé elkeveredtem Las Nochestől.
~ Na... Csodálatos...~ gondoltam magamban, ezt követően megvakartam a fejemet.
~ Mindegy, ha már idáig eljöttem... Nincs sok kedvem megfordulni.~ gondoltam magamban. Hirtelen egy érdekes lélekenergiát éreztem.
~ Ezt megnézem közelebbről.~ merengtem magamban, majd Sonido segítségével rágyorsítottam. Mikor odaértem néztem egy nagyot. Bizonyosan egy Arrancar állt előttem, Shinigami egyenruhában.
- Szép jó napot!- köszöntem oda, mialatt furcsa fejet vágtam az esethez.
- Kit tisztelhetek uraságodban?- tettem fel a kérdést, eztán zsebre dugtam a kezem, vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Cl0te17500/30000Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama 29y5sib  (17500/30000)

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama EmptyCsüt. Május 07, 2009 5:58 am

Elcseszett egy napom volt, bár ez már nálam megszokott volt. Aznap vagy három tucat Hollowot kellett kiirtanom Karakura Townból, majd később kiderült, hogy erről is kellene jelentést írnom. Azonban mivel már vagy két hete egyet sem írtam, ahhoz hozzá sem akartam látni. Föladva az írást elindultam és körül néztem a Soul Societyben, de semmi érdekeset nem leltem. Ekkor kipattant a fejemből az isteni szikra. Elhatároztam, hogy elmegyek Hueco Mundoba és csatázom egy jót, attól lenyugszom. Gyorsan kerestem is egy helyet, ahol senki sem látja hova készülök. Majd nyitottam egy Gargantanát és átléptem rajta. Kiérve megpillantottam, a rég nem látott Hueco Mundot. Gyönyörködtem a látványban egy pár pillanatig, de nem tartott sokáig az emlékek fölidézése, ugyanis azonnal néhány Arrancar rohamozott meg. Nem voltak valami nagy ellenfelek, egy pillanat alatt ketté téptem őket puszta kézzel. Majd úgy gondoltam magamhoz vonzok még párat mivel jó harcot szeretnék, így szabadon engedtem a lélekenergiám egy kis részét. Azonnal kaptam is rá választ, néhány újabb Arrancar társaságában, de sajnos ugyan olyan gyengék voltak, mint elődjeik. A vérben már szabályosan zuhanyoztam. Majd egyszer csak érzem, hogy egy nagyobb lélekenergiájú személy is a közelben tartózkodik. Azt is éreztem mikor felém sonidozik, majd megpillantottam magam előtt.
-Szép jó napot!-köszöntött, kicsit furcsán mivel elég bizarr látványban lehetett része, egy Arrancar úszik a vérben és csak mosolyogva, véres szájjal liheg.-Kit tisztelhetek uraságodban?-tette fel a kérdést, amire én csak hangosan röhögtem.
-Ugyan...hát már meg sem ismersz Kodama?-szedtem ki a hajamat a maszkom elől és fölemelem a fejem.-Én vagyok az... a volt Espada...Zel Syneza Kaabel.-vigyorogtam a képébe, hogy villogtassam éles fogaim.-Remélem azért jöttél, hogy küzdj, mivel kezd nagyon tele lenni a tököm a sok kis csicskásból!-emeltem meg kezem, majd tördeltem az ujjam, a sok rászáradt vért pedig lenyaltam a körmömről, majd visszatekintettem Kodamara, hogy figyeljem mit tesz.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Cl0te15500/30000Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama 29y5sib  (15500/30000)

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Re: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama EmptyCsüt. Május 07, 2009 7:01 am

Amint megláttam Zel arcát, kicsit nagyra nyílt a szemem, de hamar leplezni kezdtem a megdöbbenésem, megjelent a félmosoly az arcomon.
- Bocsáss meg Zel. Nem láttam az arcodat...- jelentettem ki. Az elég soknak tűnő Arrancar hullán már nem is csodálkoztam.
- Úgy látom... Harcias kedvedben vagy. Sajnos nem ebből a célból jöttem, viszont nem hagyhatom, hogy csak úgy minden féle meggondolásból öldösd ezeket az Arrancarokat, akármennyire szánalmasan is viselkedtek. Nyilván valóan megérdemelték a sorsukat.- jelentettem ki, miközben szépen lassan előhúztam a Zanpakutomat, ezt követően mosolyogni kezdtem behunyt szemmel.
- Minden esetre adok neked egyetlen lehetőséget, hiszen valaha a beosztottad voltam. Visszamehetsz Soul Societybe, én pedig megesküszöm neked, hogy senki nem fog tudomást szerezni ittlétedről.- közöltem a Privanon Espadával, miközben mélyen a szemébe néztem.
- A másik lehetőség a harc... Ám ebben az esetben nem leszek kegyelmes, s ha én nyerek visszaviszlek Las Nochesbe, ahol rosszabb dolgok várnak majd rád... mint a halál.- szólaltam meg, aztán leültem egy sziklára, onnan vártam az Arrancar válaszát.
~ Minden esetre nem szabad alábecsülnöm őt... Mégis csak Espada volt a múltban.~ merengtem. Elkezdtem pörgetni a katanámat magam előtt, csak úgy időtöltés céljából.

// Remélem nem baj, hogy azt írtam, régen a fracciónod voltam. Csak bele akartam vinni a dologba egy kis fordulatot. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Cl0te17500/30000Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama 29y5sib  (17500/30000)

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama EmptyPént. Május 15, 2009 2:07 am

-Bocsáss meg Zel. Nem láttam az arcodat...-kért elnézést, majd körbenézett a vérfürdőmön.-Úgy látom... Harcias kedvedben vagy. Sajnos nem ebből a célból jöttem, viszont nem hagyhatom, hogy csak úgy minden féle meggondolásból öldösd ezeket az Arrancarokat, akármennyire szánalmasan is viselkedtek. Nyilván valóan megérdemelték a sorsukat.-majd hallottam, ahogy szép lassan előhúzta a Zanpakutoját. Jól ismertem már ezt a hangot, túl sokszor is hallottam már Kodama kardjának különös kardjának hangját.
-*Hehehe* Még, ha nem is...DE AKKOR IS ÉLVEZETES VOLT!-röhögtem teli torokból, majd az ,,örömben" megpillantottam, egy Arrancart, aki még nem halt meg és éppen kúszott volna arrébb. Ekkor csak fölemeltem, a hajánál fogva, kiakasztottam az állkapcsom és leharaptam a fejét.-Nem hagyok magam után szemetet.-volt fraccionom csak hideg tekintettel nézte végig, amit tettem, majd kicsit megköszörülte a torkát és folytatta mondani valóját.
-Minden esetre adok neked egyetlen lehetőséget, hiszen valaha a beosztottad voltam. Visszamehetsz Soul Societybe, én pedig megesküszöm neked, hogy senki nem fog tudomást szerezni ittlétedről.-ez a mondat beindította az idegeimet, mert nem szeretem, ha azt hiszik nem tudom mit csinálok. Pontosan azért jöttem ide, hogy fölfigyeljenek rám és egy jót küzdhessek.-A másik lehetőség a harc... Ám ebben az esetben nem leszek kegyelmes, s ha én nyerek visszaviszlek Las Nochesbe, ahol rosszabb dolgok várnak majd rád... mint a halál.-tette hozzá, majd leült egy közeli sziklára.
-*Hehe* Azért ne gondold, hogy csak, mert mellettem szolgáltál kiismerted minden erőmet...Elárulom, hogy amit én a Houco Mundoban élők közül megmutattam az erőmből...az mindössze 20%, nem több...és csupán ezzel az erővel a 3. Espada voltam...-közöltem vele, majd egy-két lépést előre léptem és lecsaptam a fekete körmeimről a friss vért.-Ez viszont jelenti azt, hogy olyan ,,gyenge" lennék, mint a 3. Espada...!-mondtam még ki gyorsan, majd egyetlen sonidoval megtámadtam Kodamát, csupán a karmaimat használva megpróbáltam szíven döfni, de a kardjával megállította a csapást. Én csak vigyorogtam a képébe, majd megragadtam a kardot az élénél, majd elhajítottam őt pár méterrel arrébb.-Akkor hát had szóljon...!-kiáltottam, majd ismét felé rohantam, hogy ezúttal a fejét támadjam.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Cl0te15500/30000Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama 29y5sib  (15500/30000)

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Re: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama EmptyVas. Május 17, 2009 10:43 pm

Zel elárulta, hogy valójában nem használta ki a teljes erejét, és még úgy is a 3. Espada helyét töltötte be, amíg Hueco Mundoban tartózkodott.
- Értem... Hát akkor én is mondok néhány dolgot. Erősebb lettem azóta, hogy elmentél. Amint látod a 8. Espada helyén állok, viszont erőnlétileg nem ezt a helyet tölteném be.- jelentettem ki. Zel azonnal támadásba lendült, megpróbált szíven döfni. Szerencsére a katanámmal hárítani tudtam a karmait. Még így is lehetett érezni a támadás súlyát.
~ Gyors és erőteljes. Csak úgy, mint régen.~ gondoltam magamban, miközben a félmosoly jelent meg arcom jobb oldalán. Hirtelen Zel a kardomnál fogva elhajított, ám lefékeztem a levegőben magam. Leereszkedtem a talajra, a Privanon Espada pedig már újra felém rohant. A fejemet akarta eltalálni, viszont hirtelen kihajoltam, rámarkoltam a kezére, majd a gyomrába térdeltem. Hátra rúgtam, ezt követően én lendültem meg.
- Na, milyen az élet a Shinigamik közt?- tettem fel a kérdést, mialatt megpróbáltam egy felülről indított vágást leadni felé. Nem foglalkoztam a védelmével, tovább csapdostam ellenfelem irányába a fegyveremmel. Néha fordulatból, vagy aluról küldtem felé a Zanpakutom pengéjét. Közben ki szerettem volna figyelni mikor akar visszatámadni, mert akkor Sonido segítségével megpróbálok majd hátrébb kerülni tőle.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Cl0te17500/30000Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama 29y5sib  (17500/30000)

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama EmptyPént. Május 22, 2009 1:29 am

A támadásom elől sikeresen elhajolt, megragadta a kezem és a hasamba térdelt, majd elrúgott magától. Eközben megmaradt a mosoly az arcomon, mert boldog voltam.
~Heh nem is vártam mást tőled...-gondoltam magamban.~Nem hiába választottalak a fraccionomnak annak idején. Tudtam, hogy erős vagy és nekem pontosan ilyen ember kellett mellém.
-Na, milyen az élet a Shinigamik közt?-tette föl a kérdést miközben fölülről akart megvágni, majd sorozatosan elkezdett támadni. Én vagy elhajoltam, vagy elég erőt fektetve a karomba kivédtem őket. Majd miután meguntam megpróbáltam ellőni egy-két Barat, de csak azért, hogy végre ezt abba hagyja. Azonnal elsonidozott előle, de gyorsabb voltam nála így a háta mögé sonidoztam és nyelvemet használva a nyakát szorongattam és párszor a földhöz csaptam, majd ismét elhajítottam magamtól.
-Hát nem is tudom...Nem mondanám, hogy jobb ennél, de azért tűrhető...Egyszer benézhettél.-vigyorogtam felé, majd mivel kezdett elegem lenni, hogy csak apró dolgokkal csépeljük egymást, a kardomért nyúltam.-De előbb ezen kell túlesnünk...-rántottam elő Kuro Hebit, majd végig nyaltam az élét. Ezt követően letéptem magamról 4 szíjat, hogy növeljem az erőmet.-Erőnövelés az 4. szintre...a feloldást engedélyezem...IKEI!!-üvöltöttem, miközben a reiatsum kisebb-nagyobb robbanást idézett elő. Kiléptem a füstből, majd továbbra is vigyorogva Kodamára néztem.-Megvagyok veled elégedve Kodama...Tudtam, hogy képes vagy elérni az Espada címet...Pontosan ezért választottalak magam mellé...-dicsértem meg, majd újult erővel tettem pár lépést, majd elsonidoztam, a fiú baloldalára, majd gyorsan nekirohantam és sorozatosan támadtam.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Cl0te15500/30000Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama 29y5sib  (15500/30000)

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Re: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama EmptyVas. Május 24, 2009 9:21 pm

Az ütéseim nem találták el Zelt, vagy ha sikerült is megütnöm, a kezével hárította a pengémet. Ekkor felém lőtt pár Barát.
~ Most!~ gondoltam magamban, s azonnal bevetettem a Sonidot, aminek segítségével kikerültem őket. Hirtelen a Privanon Espada a hátam mögött jelent meg.
- Höh?...- lepődtem meg, ám ellenfelem elkapta a nyakamat a nyelvével, majd párszor a talajhoz vágta a testemet. Miután megunta elhajított, de lefékeztem magamat, mivel az egyik szikla felé repültem, így két lábammal elrúgtam magam onnan. Ezt követően tett egy ajánlatot Zel.
- Heh... Örömmel megtenném, de sajnos már van ismeretségem, és nem biztos, hogy megállnák szó nélkül...- jelent meg egy magabiztos vigyor a képemen, aztán párszor megpörgettem magam körül a kardomat. A volt Espada elkezdte növelni az erejét. Közben én a katanámat a vállamra fektettem, másik kezem pedig a zsebemben pihent, élvezettel néztem a felszabaduló energiát. Kicsit később megdicsért Zel.
- Ó... Igazán köszönöm. Valóban... Azt hiszem te voltál az, akit mindig is láttam magam előtt lebegni. Olyan akartam lenni, mint te.- jelentettem ki, komoly arccal nézve a volt főnökömre.
- De... Ráleltem a saját utamra, amiről már csak akkor téríthet el akárki, ha eltörli a létezésemet. Te sosem követted igazán Aizen- samát. Talán, mert nem vetted észre a lehetőségeket, vagy csak szimplán nem tetszettek a tervei. Én azt vallom, hogy cél nélkül nem érdemes élni, vagy harcolni. Az én célom megvalósításához pedig szükség van arra a Shinigamira.- fejeztem be a mondanivalómat. Ezek után Zel a bal oldalamon tűnt fel, azonnal támadásba lendült. Én a Zanapakutommal hárítottam a csapásait. Egy villámgyors mozdulattal megpróbáltam kigáncsolni, s a feje fölött pár centire tűntem fel.
- Cero...- suttogtam, ezt követően egy sötétkék sugár kezdett száguldani a Privanon Espada felé.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Cl0te17500/30000Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama 29y5sib  (17500/30000)

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 7:16 am

Miután végig hallgattam a fiú süketeléseit azonnal megtámadtam. De gyorsan észbe kapott és hárította a felé mért ütéseket, majd egy váratlan mozdulattal kigáncsolt, majd láttam, amint éppen fölém sonidozik és a kezéből egy Cerot enged ki. Gyorsan kellett cselekednem, ha nem akartam, hogy eltaláljon. Igaz nem is a Cerotól féltem igazán, hanem attól, hogy nem tudhattam mivel próbálkozna utána. Végül aztán a bal kezemet letettem a földre, hogy megállítsam az esést és ellöktem vele magam, egyenest a Cero felé. De eközben a jobb kezemmel már a Zanpakutomat is előrántottam és azzal próbáltam meg kettévágni a sugár nyalábot. Bár sikerült amit akartam, de a nagy része még így is nagyobb sérüléseket hagyott rajtam. Viszont ez nem tartotta vissza a lendületem erejét és továbbra is Kodama felé haladtam. Egyetlen jól irányzott vágásra készültem a vállára, viszont hála a fiú gyors reflexeinek még időben reagált ahhoz, hogy ne az egész karját vágjam le tövestől, hanem csak a válla kis részét sikerült megvágnom. Mindketten a földre érkeztünk, egymásnak háttal, majd arra koncentráltam, hogy megérezzem a mozgását. Éreztem minden lépését, ahogy felém fut. Mozdulatlanul álltam és megvártam míg megfelelő távolságba érkezik, majd egy hátra szaltóval fölé ugrottam és azzal a lendülettel fejbe rúgtam, majd ahogy átfordultam pár Barat is kilőttem felé, amitől kisebb porfelhő keletkezett, én pedig a talajra érve ismét mosolyogtam, majd csak vártam, hogy kilépjen a füstből.
-Mond csak Kodama....Nem kívánnál valami hatásosabbal előrukkolni?-kérdeztem elég nagyképűen, mivel eléggé megéreztem azt a bizonyos Cerot, de csak azért csináltam, hogy izgalmasabbá váljon a kettőnk között kialakuló harc.-Mert ezzel a kis játszadozással semelyikünk sem jut előbbre.-szóltam, majd Kuro Hebit visszahelyeztem a tokjába és felkészültem arra, hogy bevessem valódi fegyverem.
Bár az igen ritka esetek közé tartozik, hogy azt kelljen használnom, mivel csak akkor szoktam használni, ha méltó ellenfélre találok. Valószínűleg volt fraccionom is emlékszik a valódi fegyveremre, úgyhogy érezhetően sejthete, hogy mire készülök.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Cl0te17500/30000Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama 29y5sib  (17500/30000)

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Re: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama EmptyVas. Dec. 20, 2009 12:28 am

Mivel Kodama nem igen jár föl és nem is hajlandó válaszolni ezért befejezettnek tudom ezt a harcot! Ha nem nagy kérés Yoru töröld ki vagy rakd be a befejezettbe vagy bánom is én xD mert zavar h itt van félkészen xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama _
TémanyitásTárgy: Re: Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama   Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama Empty

Vissza az elejére Go down
 

Zel Syneza Kaabel vs. Yoshizawa Kodama

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-