-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kei Gross

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kei Gross Cl0te6500/12000Kei Gross 29y5sib  (6500/12000)

Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Kei Gross   Kei Gross EmptyVas. Ápr. 26, 2009 6:40 am

Neve: Kei Gross

Neme: Férfi

Kora: Ismeretlen (23nak néz ki)

Kasztja: Bounto

Kinézete: Szőke haj (már amikor); barna szemek; öltözködése eltér a megszokottól

Felszerelés: Bábja és gitárja

Jellem: Bevállalós, vicces, őrült, magabiztos, őszinte (néha túlságosan is), vidám, érzelmes, művelt, zeneimádó, szeret élni/bulizni/inni/csajozni/hülyülni/haverkodni/középpontban lenni.


Báb neve: Spule (Pamacs XD)

Fajtája: Levegő/Szél

Parancsszava: Zeige dich Spule!

Kinézete: Báb alakban egy aranyos plüsscica, átváltozott alakjában, pedig egy vérszomjas tigris a drágám!

Kei Gross GhostTiger

Képességei: Gyors, rejtőzködő, éles karmok és tépőfogak, kifinomult szaglás és hallás, és rettentő eszes! Very Happy Ezen kívül, Spule átváltozott alakjában képes hatalmas tornádókat kelteni.


Előtörténet:

Egy hosszú turné között igen nehéz mindig toppon lenni. Aznap teljesen másnaposan döglöttem a kanapén, mikor a fejemhez vágtak egy levelet, melyben egy szépen írott üzenet leledzett. Annyi gerincük sem volt, hogy elém álljanak, és úgy közöljék velem, hogy hé helló takarodj a bandából... Nem, inkább csak itt hagytak a hotelban, és egy levélen keresztül üzentek... Szerintem elmehettek a picsába!

---

Egy igen népszerű bandában voltam gitáros... ó igen, nagyon állatul nyomtuk, akkora sikerünk volt, hogy két kezemen nem tudnám megszámolni, hány híres placcon léptünk fel. Az amerikai turnénk volt az eddigi legjobban sikerült! Annyi de annyi rajongót gyűjtöttünk magunk mögé, hogy az első debütáló albumunkat, csak úgy vitték, mint a cukrot. Aztán, ahogy visszatértünk drága, szeretett országunkba, Japánba, valami, mintha megváltozott volna. Nem sokkal később meg hozzám basznak egy felmondólevelet, hát király, mondhatom... csak azt nem tudtam felfogni, hogy vajon miért rúgtak ki ilyen hirtelen...
Napokkal később próbáltam felkeresni a banda tagjait, de négyük közül, csak a basszeros mert velem kapcsolatba kerülni. Elhívtam a legközelebbi pubba, ahol nehezen kiszedtem belőle, hogy mi volt a problémájuk velem. A válasza tök egyszerű volt... a képességeim zavarták mindannyijukat. Mikor ezt megtudtam, majdnem belefulladtam a Martinimba, hisz eddig még sosem voltak fennakadások a bounto-létemmel.

---

Olyan 10-12 éves lehettem, mikor a tudtomra adták, hogy valójában kicsoda micsoda vagyok. Elküldtek egy mesterhez, aki bővebben beszámolt a Bontouk életéről, történetéről és a bábjaik használatáról. Mivel az elején fel sem tudtam rendesen fogni, hogy én más vagyok, mint a többiek, így a tanulás sem nagyon ment. Pár év elteltével a kitartó munka meghozta gyümölcsét. A 13 évesen, senseiemtől kapott bábommal mély barátság alakult ki. Az évek során teljesen ráhangolódtunk egymásra, így a harcok is pazarul mentek. Mikor mesterem úgy vélte, hogy mindent megtanított, amire az elkövetkező években szükségem lehet, utamra engedett.

Valahogy sosem éreztem kéztető vágyat a pusztítás és a harcok szítása felé. Mindig is emberi életem elé kitűzött céljaimat követtem. A példaképeim nem színészek vagy festők voltak, hanem mindig is zenészek. Csodáltam őket a hangjukért, és zenei tudásukért. Nagy vágyam volt, hogy profi gitáros legyek. Igyekeztem a legjobbaktól tanulni, mindent megtettem, hogy tökéletesítsem tudásomat. Egy nap még, egy válogatásra is jelentkeztem, ami csak szimpla heccnek indult. A tagok, akik új gitárost kerestek, viszont nem viccnek vették a dolgokat, hanem halál komolyan. Azt hiszem, teljes mértékben sikerült mindegyik tagot elkápráztatom, pedig egy nagyon egyszerű dallamot játszottam el. A válogatás után, kijelentették, hogy bevesznek a csapatba. Sosem éreztem magam még olyan boldogan, mint akkor.
Aznap este egy szórakozóhelyen megünnepeltük a bekerülésemet. Mindenki nagyon szépen bekarcolt, így mindenki kitálalt. Én még akkor nem voltam teljesen berúgva, így emlékszem mindenre. Minden egyes mocskos dolgukat ismerem, újat sosem tudtak volna nekem mondani. Úgy gondoltam, hát, ha már ők kiteregették a szennyest, én sem titkolózhatok előttük. Volt bennem egy kis beszarás, hogy esetleg máris repülök a bandából, ha megtudják, hogy Bontou vagyok, de egészen jól fogadták a hírt.
Két év után a banda befutott...

---

Hajnalig tudtunk volna dumálni, de a srácnak is sok dolga volt, s én sem akartam több időt rájuk pazarolni. Kiverten és lesokkoltan tértem vissza a szállodába. Reggel, ahogy felébredtem, döntöttem. Szakítok eddigi életemmel, s egy új banda után nézek. Összeszedtem a cuccaimat, a vállamra kaptam a sokat megélt gitáromat, s elindultam. Még nem tudtam, merre megyek, de reménykedtem benne, hogy utam közben egy együttesbe belebotlok.
A célom még mindig előttem áll: A világ legjobb gitárosává akarok válni!
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Kei Gross _
TémanyitásTárgy: Re: Kei Gross   Kei Gross EmptyVas. Ápr. 26, 2009 6:51 am

Hello!

Nos, véleményem szerint szép történet, részletes és nincs benne egy hiba sem. Ezért természetesen
ELFOGADOM!

Lélekenergia: 4000
Ryou: 4000
Szint: 1.

Jó játékot, kellemes időtöltést stb-stb ^^
Vissza az elejére Go down
 

Kei Gross

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Bounto-