-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Cyberus al Sakarl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cyberus al Sakarl
Arrancar
Arrancar
Cyberus al Sakarl

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2009. Apr. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Cyberus al Sakarl Cl0te5000/10000Cyberus al Sakarl 29y5sib  (5000/10000)

Cyberus al Sakarl _
TémanyitásTárgy: Cyberus al Sakarl   Cyberus al Sakarl EmptyPént. Ápr. 24, 2009 6:31 am

Név: Cyberus al Sakarl

Kaszt: arrancar

Nem: férfi

Kor: 149

Rang: 17. arrancar (Cande fraccionja)

Felszerelések: zanpakuto

Születési dátum: 05. 06.

Kinézet: Hosszú vörös haj, 182 cm, 67 kg, rezzenéstelen pokerarc, az arrancaroktol megszokott fehér ruha, amin könyök és vállvédő is van. (olyasmi mint Nelielé) A 17es a bal vállán található, maszktöredéke, amely olyan mint egy sólyom csőre, az arca jobb oldalán van.

Zanpakuto neve: Mentalzakure

Zanpakuto fajtája: sötétség

Zanpakuto shikaia: Rendes alakjában a kard egy normális katana, amely teljesen fekete és a markolata egy toll alakú.

Zanpkauto támadása: Normális alakban a kard képes kaput nyitni a teren és a világon. Vagyis kis területen bellül is tud utazni, vagy például Hueco Mundoból Karakurába.

Resurrection: Cyberus al Sakarl Anime_2__www.kepfeltoltes.hu_

Teljes alakjában Cyberus visszanyeri madárszerű valóját. A hollow páncél elborítja az egész testét, egy fekete színű páncélzatként, ami nagyon kemény. Haja hosszú fekete lesz. Hat páncélozott szárny lesz rajta amivel nagyon gyorsan lehet repüli és nagyon jól lehet irányítani. A tollak borotva élesek és ki lehet őket lőni. A kardjának a keresztvasa szárny alakú lesz és kéken izzik, az alkaron pedig borotvaéles pengék. Ám mégsem ezek az elsődleges tulajdonságai, hanem az, hogy testét újratudja regenerálni, kivéve az agyát és a fontosabb szerveit. Ezenkívűl a teljes formájában 60%-al megugranak a logikai képességei, és így meg tudja találni ellenfele gyengéit.

Előtörténet:

Megközelítőleg százötven évvel ezelött születtem az emberi világban. Az emberek mindig is okoskodónak tartottak. Azt mondták, hogy túl sokat merengek olyan dolgokon, amiket úgysem fogok megérteni soha. De én tudtam, hogy többre születtem, és egyszer el fog jönni a nap, amikor minden világossá válik. És el is jött. Tizenhét éves koromban, az iskolából tartottam haza, és éppen elmerengtem gondolataimban. Mindigis nagy merengő voltam, és ez lett a vesztem. A zebrán átkelve, egy óvatlan pillanatban autó gázolt halálra. Meghaltam, de mégis a földön maradtam. Tudtam, hogy szellemmé váltam, az emberek nem láttak, és nem is tudtam kommunikálni velük. Valamint nagyon bosszantott a mellkhasomban lévő lánc, ami egyre csak zabálta magát. Aztán feltűnt egy fekete kimonós férfi, mint késöbb megtudtam, shinigamiknak nevezik magukat. A kardjával hadonászott és egy jobb helyről beszélt. Azt mondtam neki, hogy egy tapottat sem mozdulok innen, ameddig el nem magyaráz mindent. Így is tett. A logikai képességeimmel rögtön megértettem az egészet. Keserűen mosolyogtam magamban, mégiscsak igazam lett azokban a dolgokban, amik miatt mindig is bolondnak tartottak. A beszámoló végeztével éppen át akart küldeni a lelkek világába, amikor egy csapatnyi hollow jelent meg, és végeztek va shinigamival. Engem vettek üldözőbe, de a szerencse velem volt, és sikerült meglépnem. Egy elhagyatott házba bújtam meg, mígnem a lélekláncom teljesen fel nem falta magát. Akkor én is hollowwá változtam, mint volt üldözőim. Elmentem Hueco Mundoba, és attól fogva a Menos erdőben éltem. Egy nagy csata alkalmával, amikor több száz hollowwal együtt, egymást öltük, egy Menos fejlődött ki belőlünk. A magas szintű inteligenciámmal nem volt nehéz a többi hollow fölé kerekedni, és megtartani az öntudatom. Ám ráébredtem, hogy milyen primitív is vagyok Menosként. Ezért tovább zabáltam a Menosokat addig, ameddig Adjustans nem lett belőlem. Ebben a formában egy madárszerű lény lettem és kitörtem a Menos erdőből. Odafent sokáig semmi érdekes sem történt, mígnem fel nem tűnt Aizen sama, és arrancarrá nem változtatott. Attól fogva Las Noches lett az otthonom. Egy emberi válágbeli akció után, az espada úgy döntött, hogy megtesznek a 7. espada, Cande Fraccionjává. Azthittem, hogy attól kezdve könnyebb lesz az életem, de csak nehezebb lett. A főnököm ugyanis nem az a dolgozós fajta, és minden írásbeli ügyet nekem kell csinálnom helyette. De ez nem zavar, úgy érzem jó helyem van itt...
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Cyberus al Sakarl _
TémanyitásTárgy: Re: Cyberus al Sakarl   Cyberus al Sakarl EmptyPént. Ápr. 24, 2009 7:05 am

Szia!

Jelenleg nekem csak egy dologgal van problémám, kicsit nagy a kép, de azt biztos meg lehet oldani. Ha ettől eltekintek jó történet, részletes kidolgozás stb-stb...
ELFOGADOM!

Lélekenergiád: 5000
Ryou: 4000
Szint: 1.

Készíts adatlapot! Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
 

Cyberus al Sakarl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Arrancar-