-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sensai Hinode
7. Osztag
7. Osztag
Sensai Hinode

nő
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : 7. osztag 12. szoba, vagy a környéken
Registration date : 2009. Mar. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki Cl0te6500/15000Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki 29y5sib  (6500/15000)

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 4:45 am

Alig néhány napja voltam az osztagban, amikor egy új tiszt érkezett, nevezetesen Hawasaka Hideaki. Én csak távolról láttam, mikor bement a kapitányhoz. Elég fiatalnak nézett ki, és csendes természete volt. Gondoltam egy kicsit felrázom, és kihívom egy harcra, hátha azzal feloldódik, és megtudok róla néhány dolgot. A szobája elé sétáltam a vállamon Hippaku giragira-val, majd bekopogtam. Kisvártatva kinyílt az ajtó, és megjelent a tiszt.
-Szia, még nem találkoztunk. A nevem Sensai Hinode, és én vagyok az 5. tiszt.
-Szia, Hawasaka Hideaki vagyok, a 6. tiszt.
-Örülök, hogy megismertelek. Lenne egy ajánlatom számodra.
-Mi lenne az? -nézett rám félénken.
-Egy edzés! -vettem le a hátamról a zanpakutóm, és vártam a választ.


A hozzászólást Sensai Hinode összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 28, 2009 2:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hawasaka Hideaki
Kidoushuu
Kidoushuu
Hawasaka Hideaki

Férfi
Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2009. Apr. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki Cl0te5000/10000Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki 29y5sib  (5000/10000)

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Re: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 5:00 am

Nemrég osztották be a 7. osztaghoz, és lett tiszt. Az első napokon inkább csak ismerkedett a hellyel, igaz a maga csendes módján. Pár pillanattal ezelőtt még heverészett a szobájában míg valaki meg nem kopogtatta az ajtaját.-Szia, még nem találkoztunk. A nevem Sensai Hinode, és én vagyok az 5. tiszt.
-Szia, Hawasaka Hideaki vagyok, a 6. tiszt.
Mutatkozott meg kicsit meglepődve, de azért kedvesen.
-Örülök, hogy megismertelek. Lenne egy ajánlatom számodra.
-Mi lenne az?
Érdeklődött kíváncsian, bár mikor kimondta hogy edzésről van szó nem igazán lepődött meg.
-Egy edzés!-

Gondolta hogy előbb utóbb valaki kíváncsi lesz hogy mire is képes, és amúgy is unatkozott egy kicsit. Felkapja a katanáját, majd a lányra mosolyogva megszólalt.

-Mehetünk, rám fért már egy kis mozgás-

Előre engedve az 5. tisztet, elsétálnak a gyakorló térre, út közben sem beszél sokat inkább azon gondolkodik hogy mennyire lehet erős, Sensai Hinode.
A téren az osztag többi tagja lassan kettejük közé gyűlnek biztos távolságba.
Megragadja a vörös markolatot majd kihúzza a kardját, és int vele egyet.

-A hölgyeké az elsőbbség-
Vissza az elejére Go down
Sensai Hinode
7. Osztag
7. Osztag
Sensai Hinode

nő
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : 7. osztag 12. szoba, vagy a környéken
Registration date : 2009. Mar. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki Cl0te6500/15000Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki 29y5sib  (6500/15000)

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Re: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 6:09 am

Szerencsére nem kellett őt unszolnom a harcra, felkapta a zanpakutoját és az osztag főterére mentünk. Kisebb sereg gyűlt mögénk, mire elértük a megfelelő helyet.
~Nagyon csendben van. Vajon min törheti a fejét?
Végre megérkeztünk, és egymással szemben pozícióba álltunk, harcra készen.
Hideaki kihúzta a kardját, majd egy mosoly kíséretében megszólalt.

-A hölgyeké az elsőbbség!
-Ó, micsoda figyelmesség! -vettem elő én is Giragirát, és egy gyors sunpoval előtte termettem.- Remélem nem ijesztettelek meg! -feszítettem a kardom az övének.
-Egyáltalán nem! -tolt hátrébb egy erőteljes mozdulattal.
-Akkor jó! -támadtam rá ismét, amitől a pengék szikrázni kezdtek.
A közönség feszült figyelemmel nézte az eseményeket. Gyors támadások és kontrák követték egymást, míg el nem kezdtem fáradni.
-Hadou 11: Tsuzuri raiden! -indítottam felé egy testhez álló kidout, és vártam a folytatást.
Vissza az elejére Go down
Hawasaka Hideaki
Kidoushuu
Kidoushuu
Hawasaka Hideaki

Férfi
Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2009. Apr. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki Cl0te5000/10000Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki 29y5sib  (5000/10000)

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Re: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 8:17 am

Felkészülten várja a támadást, ami nem is késik soká. Egy gyors shunpoval előtte terem és már is hárításra kényszerül.
-Remélem nem ijesztettelek meg!-
-Egyáltalán nem!-
Válaszolja és hátrébb tolja egy mozdulattal, amit villámgyors támadások és hárítások követnek. Ahogy a két katana egymásnak feszül, szikrák hullanak körülöttük.
-Hadou 11: Tsuzuri raiden!-

-Micsoda!-
Kiállt fel egy kicsit meglepetten, nem várta hogy ennyire komolyan veszi az edzést. Arrébb ugrik a támadás útjából, de az követi őt, még ki tud térni az utolsópillanatban egy shunpoval, a villám pedig becsapódik a közeli falba.
Átveszi a kezdeményezést, a háta mögé kerül és ő is egy kidou-t használ.
-Hadou 04: Byakuray-
Egy erőteljes energia sugár száguld Hinode felé....
Vissza az elejére Go down
Sensai Hinode
7. Osztag
7. Osztag
Sensai Hinode

nő
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : 7. osztag 12. szoba, vagy a környéken
Registration date : 2009. Mar. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki Cl0te6500/15000Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki 29y5sib  (6500/15000)

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Re: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 11:11 pm

Elég éber volt ahhoz, hogy elkerülje a kidoumat. Támadása kicsit meglepett, hiszen nem gondoltam volna, hogy egy villámra villámra fog válaszolni, de nem vesztettem el a fejem, azonnal tudtam, mit kell tennem.
-Bakudou 81: Dankuu! -emeltem "falat" közénk, és így még menekülőre se kellett fognom, nem ért el a támadása.- Látom te is otthon vagy a technikák terén. -bontottam le az energiát.
-Én is tanultam egyet s mást az iskolában.
-Akkor lássuk, mi van még a tarsolyodban! Hadou 33: Soukatsui!
-Ahogy szeretnéd! Hadou 45: Kohaku koutetsu! -hangzott a meglepő válasz, amire én csak eltátottam a számat, és valami menekülésen törtem a fejem.
~Már nincs elég energiám egy új kidouhoz, mert akkor hamar végem lesz... Egy kicsit ha legyengítené a Hadou 33, akkor egy közelharcra tudnék váltani.
Nem várhattam tovább, elővettem Giragira-t és a pengéket megpróbáltam elhárítani, de így is volt néhány, ami a testembe fúródott. Szerencsére fokozatosan érkeztek, így volt annyi időm, hogy egy védekező kidout indítsak, reménykedve abban, hogy lesz még erőm folytatni a harcot

-Kuokanteny!
Vissza az elejére Go down
Hawasaka Hideaki
Kidoushuu
Kidoushuu
Hawasaka Hideaki

Férfi
Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2009. Apr. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki Cl0te5000/10000Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki 29y5sib  (5000/10000)

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Re: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki EmptyKedd Ápr. 21, 2009 7:39 am

-Bakudou 81: Dankuu!

A kidou hárítja a támadását, Hideaki pedig várakozón nézz az ellenfelére. Kezdi felpezsdíteni ez a harc, igaz lassan eléri a határait.


-Én is tanultam egyet s mást az iskolában.

Mosoly próbálja leplezni de látszik hogy kezd fáradni, de küzdelem máris folytatódik tovább.
Hadou 33-as technikát, egy rövid ugrással kikerüli, de rosszul méri fel a távolságot így jócskán elkapja az energia gömb széle és megpörkölődik egy kicsit, de máris ellentámadást indít, egy erős technikával.

-Hadou 45: Kohaku koutetsu!

Számtalan penge sűvít Hinode felé, akit el is talál néhány, a többit pedig hárítani próbálja. Megijed, talán kicsit eltúlozta a támadást de megnyugszik mikor a lány nagyobb sérülés nélkül megvédi magát.

-Te sem vagy épp harmat gyenge-

Dicséri meg, majd megmarkolva a kardját a lány felé fut, közelharcot akar kezdeményezni. Arra már nincs energiája hogy előhívja a kardját de azért tartogat némi meglepetést. Mikor már szinte kard suhintásnyira vannak egymástól, utolsó energiáját felhasználva támad, megpróbálja megbénítani.

-Bakudou 04: Hainawa!-
Vissza az elejére Go down
Sensai Hinode
7. Osztag
7. Osztag
Sensai Hinode

nő
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : 7. osztag 12. szoba, vagy a környéken
Registration date : 2009. Mar. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki Cl0te6500/15000Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki 29y5sib  (6500/15000)

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Re: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki EmptySzer. Ápr. 22, 2009 4:15 am

A "kötél" egyre közeledett felém. Az előző kidouk eléggé legyengítettek, de tudtam, ezt egy kardsuhintással nem tudom elintézni, ezért kénytelen voltam egy újabb technikát bevetni, mielőtt elér az ellenfelem támadása.
~Csak legyen még ennyi erőm...

-Hanki!
-indítottam felé a semmisítést, ami szerencsére elérte a várt hatást, és megszűnt a fenyegető energia.
~Már nincs több energiám egy újabb kidouhoz, a francba!! Nincs más választásom..
-Boruto!
~Remélem nem rukkol elő valami nagy támadással, mert eléggé a végét járom..
Vissza az elejére Go down
Hawasaka Hideaki
Kidoushuu
Kidoushuu
Hawasaka Hideaki

Férfi
Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2009. Apr. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki Cl0te5000/10000Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki 29y5sib  (5000/10000)

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Re: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki EmptySzer. Ápr. 22, 2009 7:36 pm

-Fenébe...-

Morogja, mikor a támadása elenyészik, az ellenfél kidoujától.
~Még mindig van elég ereje....~
Hiába hiúsították meg a támadását, már nem áll meg, és túl közel van ahhoz hogy kitérjen a villám elől, ami körbegyűrűzi a testét, és megrázza. A fájdalomtól térdre esik, de a kardját nem engedi el.

-Értem...a zanpaktoudat nem kell előhívni...-

Zihálja fáradtan, a homlokán izzadság cseppek gyöngyöznek, ha erőlködve is de feláll. Nem akarta de nincs más választása, valószínű ez lesz az utolsó támadása mielőtt összeesik a fáradtságtól.

-Nem akartam használni...Judaru! Denkju Jogan!-

Forróság támad körülötte, majd a katana pengéjén, vörös törés vonalak jelennek meg amikből csöpögni kezd a láva. Megsuhintja a kardját, láva fröcssen a levegőbe.

-Jogan Hari!-

Kiáltja és számos lávából álló tű, irányul Hinode-ra, megpróbálja úgy irányítani a tűket hogy súlyos sérülés azért ne okozzon hisz azért ez csak egy edzés. Majd mivel felhasználta az utolsó erejét is, összeesik egy kis port kavarva maga körül, azt már nem látja hogy sikerült-e az utolsó támadása...
Vissza az elejére Go down
Sensai Hinode
7. Osztag
7. Osztag
Sensai Hinode

nő
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : 7. osztag 12. szoba, vagy a környéken
Registration date : 2009. Mar. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki Cl0te6500/15000Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki 29y5sib  (6500/15000)

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Re: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 2:03 am

Szerencsére a shikai támadásom elérte őt, megrázta, és éreztem egyre gyengülő lélekenergiáját. Várható volt, hogy nem fog egy újabb kidout előhívni, ezért egy kicsit megpihentem, hiszen a kardja még mindig "normális" alakban volt.
-Nem akartam használni...Judaru! Denkju Jogan! -ütötte meg a fülemet a parancsszó. Nem tudtam, pontosan mit tervez ellenem, de a láva szó semmi jót nem sejtetett számomra.
Magam elé emeltem Giragirát és vártam, hogy majd nekem ront az izzó fémmel, de nem így történt.
-Jogan Hari! -legyintette meg a zanpakutot, amiből egyenesen felém százezernyi tűre emlékeztető lávacsepp száguldott, ellenfelem pedig a kimerülés szélén a földre rogyott.
~Na remek, ez is most dobja ki a taccsot, én meg szenvedjek ezzel.. Semmilyen shikaijal nem tudom megállítani, de talán egy kidou használható, úgysem folytatódik tovább a harc.
-Kuokanteny!
-hívtam elő ismét ezt a technikát, és a cseppek nagy részét sikerült a földre irányítanom.
A többit megpróbáltam kikerülni, így csak két kisebb égési sérülést szenvedtem el. Éreztem ahogy az erőm elhagy, és arccal a porba hullok. Elsötétedett a főtér, a hangok is megszűntek, valószínű elájultam.

/Azt hiszem itt a vége! Smile /
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Re: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki EmptyPént. Május 08, 2009 11:24 pm

Mindketten kaptok 1000 ryout! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki _
TémanyitásTárgy: Re: Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki   Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sensai Hinode vs. Hawasaka Hideaki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-