-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Fujimoto Daiki hadnagyi pályázat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Fujimoto Daiki
6. Osztag
6. Osztag
Fujimoto Daiki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : 6. osztag
Registration date : 2009. Apr. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fujimoto Daiki hadnagyi pályázat Cl0te6500/10000Fujimoto Daiki hadnagyi pályázat 29y5sib  (6500/10000)

Fujimoto Daiki hadnagyi pályázat _
TémanyitásTárgy: Fujimoto Daiki hadnagyi pályázat   Fujimoto Daiki hadnagyi pályázat EmptySzer. Ápr. 15, 2009 3:02 am

Hadnagyi pályázat


Amióta Shinigami lettem 6. osztaghoz csatlakoztam, de sajnos itt nem tudtam felmászni a "szamárlétrán". Ezért elhatároztam, hogy átmegyek a 9. osztaghoz. Emlékszem amikor mentem a társalgóba halottam, hogy valamiről beszélgetnek. Ekkor tudtam meg, hogy előléptették a hadnagyunkat a 6. osztag kapitányává. Ugyanakkor azt is halottam, hogy a kapitány még nem választotta ki az új hadnagyot. Elhatároztam, hogy mindent megteszek, hogy elérjem a hadnagyi rangot. Ezért kezdtem el gyakorolni. Aztán gondoltam beugrok a társalgóba, hogy valaki megkapta-e a hadnagyi címet. Sajnálatos módon mindeni azt mondta, hogy igen ezért meg se vártam az új hadnagy nevét, hanem mentem a szobámba. Másnap reggel egy pokol lepke repül be az ablakon mégpedig minden tiszt haladéktalanul menjen a kapitányi irodába. Válaszként azt küldtem, hogy már indulok is. Amint odaértem már a kapitány elkezdte magyarázni, miért hívta össze a tiszteket. Éppen hogy csak elkéstem, de a kapitány nem nézte jól szemmel.
-Elkéset!- Dühösen kiáltja a kapitány
-Elnézést kérek kapitány úr, de azt halottam, hogy valaki ki akar csempészni Hollow csalit Soul Society-ből.
-Jól van ezzel az üggyel valakinek foglalkoznia kell.
-Mondtam, hogy vállalom.
-Rendben, de veled megy Hirobumi Baisotei.
Rögtön el is indultunk.
-Menjünk a raktárhoz azt halottam, hogy ott van és szerintem tegyünk úgy, hogy mintha mi is segítenénk pakolni és akkor még azt is megtudhatjuk kinek kell ez a szállítmány.
-Jó ötlet.
Rögtön mi is elkezdtünk pakolni és közben írtuk a jelentést a kapitánynak. Minden simán ment csak ekkor megjelent egy fickó aki kérdezte, hogy mit csinálunk itt. Mi erre csak annyit mondtunk meg kell élni valahogy. Ezután ment tovább. Amint végeztünk elbujtunk a dobozok között és vártunk, hogy hova viszik a rakományt. Amikor úgy ítéltük meg előjöttünk és valahol a Lelkek világának az egyik sarkán találtuk magunkat. Láttuk ki veszi át a csomagot és neki rontottunk szerencsésen legyőztük, de közben eltört egy Holow csalit és több száz gyengébb Holow jelent meg körülöttünk szerencsére gyorsan elintéztük őket. Azonban megjelent egy Arrancar őt is le tudtuk győzni, de csak ketten. Még azonban súlyos sérüléseket szenvedtünk. Egy héttel később megjelent nálam a kapitány és megkérdezte.
-Nem akarsz a hadnagyom lenni?
-Én???????????????????
-Igen te feltéve ha elvállalod.
-Elvállalom.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Fujimoto Daiki hadnagyi pályázat _
TémanyitásTárgy: Re: Fujimoto Daiki hadnagyi pályázat   Fujimoto Daiki hadnagyi pályázat EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 12:47 am

Látom nagyon sokan szeretnétek a hadnagyom lenni! Biztos jól végiggondoltátok ezt? *ragadozó módban elejtett vigyor*

Rátérve a pályázatodra...hmm, hmm... Mostanság mindenki megtúráztatja szegény agytekervényeimet, hogy mihez kezdjek. Mielőtt döntenék elkezdem sorolni mik nem tetszenek benne.

I. Időrend. Már az első bekezdésedbe beletört a bicskám. Hirtelen úgy kezdtél neki, mintha 'beesetem-lenyúltam a rangot-köszönök is,ha már ott vagyok!'

"Ezért elhatároztam, hogy átmegyek a 9. osztaghoz. Emlékszem amikor mentem a társalgóba halottam, hogy valamiről beszélgetnek. Ekkor tudtam meg, hogy előléptették a hadnagyunkat a 6. osztag kapitányává."

Valahogy így szebben hangzott volna: Átmentem a kilencedik osztaghoz. Jól éreztem magam és halvány reményt is láttam a rangbeli előrelépésre. Emiatt keményen dolgoztam minden nap! Én akartam a hadnagy lenni!
Rövidesen végre fel is csillant a szerencsecsillagom! Előléptettek haramadik tiszté(Nem mindenki pályázhat jogosan...pölö egy tizenharmadik tiszt ne is álmodjon hadnagyságról).
Épp egy kellemes délutáni edzésről haladtam hazafelé, amikor meghallottam...

Ne félj egy kis felvezető rizsát odacsapni az elejére! Így szokkal szebben hangzik és kifejezheted vele az érzéseidet, mert úgy láttam te aztán elszántan szeretnél hadnagy lenni.

II. Összecsaptad!

III. Harcok. Komolyan megsirattam, hogy gyakorlatilag semmit se írtál arról, hogyan zajlott az egész csihi puhi. Kérek szépen részletes leírást róla!

IV. Hollow bai küldetés. Hogy jött, hogy már meglévőt használj fel? Nem, nem az a baj, hogy felhasználtad! Inkább az, ahogyan. Szebben is kidolgozhattad volna a témát, ha már volt hozzá forrás.

Sajnálom, de a pályázatodat egyenlőre ELUTASÍTOM! Ha javítottál szólj valamelyik moderátornak vagy az adminnak és újra átolvassuk!
Vissza az elejére Go down
 

Fujimoto Daiki hadnagyi pályázat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-