-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 102. privaron espada

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
102. privaron espada Cl0te8000/10000102. privaron espada 29y5sib  (8000/10000)

102. privaron espada _
TémanyitásTárgy: 102. privaron espada   102. privaron espada EmptyKedd Ápr. 14, 2009 5:13 am

Espada: Egyik nap kaptam egy küldetést, amit a Földön kellet végre hajtani. Így hát lementem az emberek világába hogy megöljek egy Shinigamit. Egy kicsit meglepődtem, mert rég nem jártam itt és elég sokat fejlődött a halandók világa. De aztán visszagondoltam a küldetésemre és elkezdtem keresni a shinigamit. De sehol sem találtam. Egyszer csak váratlanul megtaláltam. Ő rögtön így szólt:
- Én Echiko vagyok a 12. osztag egyik tisztje és gondoskodok róla, hogy te most meghalsz arrancar.
- Nem nagyon hiszem, hogy engem egy tiszt letudna győzni. – mondtam neki és majdnem elröhögtem magam. Elkezdet felém rohanni és kardal lendületből vágott egyet. Én könnyen elugrottam a vágás elől. Majd elkezdet katanájával összevissza vagdosni, én ezeket a vágásait az újammal védtem ki. Kezdet egy idő után elfáradni Echiko.
- Shikai! – kiáltotta Echiko.
Mosolyogtam egyet és a sonido segítségével már előtte voltam ő ezen meglepődött és én gyomron rúgtam. Átrepült a tiszt pár házon és én jót röhögtem rajta. Majd pillanatok alatt ott teremtem az egyik háznál, ahol a fal feltudta fogta a lány esését.
- A játéknak vége. – mondtam és átszúrtam a Zanpakuto-mat a hasán, lelöktem a kardomról és eset lefelé. Miközben eset le a sonido segítségével a háta mögé kerültem és kettévágtam. A küldetést sikeresen teljesítettem. Majd visszamentem Las Noches-be Aizenek jelentést tenni. Amikor kimentem a teremből ahol Aizen-sama tartózkodott az egyik arrancarr pofázni nekem és már nagyon idegesített. Majd váratlanul elővette a zanpaktóját erre én is elővettem ez enyémet. És elkezdtünk harcolni egymással nagyon jól harcolt. Egyszer, amikor megvágtam a mellkasánál baloldalt a ruháján egy hatalmas vágás keletkezett és megdöbbenve láttam, hogy ő a 2. espada. De pár perc múlva elkezdtem röhögni. Ezen az espada felidegesedett, mert nem tudta, hogy min röhögök. Erre én így szóltam:
- Mindig is arra a pillanatra vártam, hogy megöljek egy espádát. – mondtam neki vigyorogva.
- Majd meglássuk, hogy ki öl meg kit. – mondta már nagyon idegesen és átalakult a végső formájába. Erre én elmosolyodtam és így szóltam:
- Sashikomu kanpa! Shiomizu tobari! – ordítottam és feltartottam a katanámat majd elkezdet esni az eső. Pár másodperc múlva több millió esőcsepp egy sugárba jött le a fekete felhőből a zampaktómba aztán a kardom pengéje kéken világított és egy hatalmas vízhullám jött ki belőle, így nyugodtan folytathattam az átalakulást. Egy csont páncél húzódott a testemre és két csont szárny keletkezett a hátamon. A Zanpaktóm teljesen átalakul. Majd amikor befejeződött az átalakulás a kardom abbahagyta a vízhullám kibocsájtását. Eleinte ő harcolt jobban majd kezdtem felküzdeni magam az ő szintjére. Alig bírtunk egymással, de végére ő már nagyon ki volt fáradva és énekem sikerült átszúrnom a Zanpaktómat a mellkasán. Egy idő után hamuvá vált, amit elfújt a szél. Így átvettem a helyét és én lettem a 2. espada.

Privaron Espada: Egész espada pályafutásom alatt csak egy fracciónom volt, aki név szerint Hidekazu volt, de ő ellenem fordult egyszer és megfosztott az espada rangomtól. Egyik nap egy küldetésen voltam a fracciónomal és bementünk Aizen tróntermébe éppen a jelentésemet kezdtem el mondani Aizenek, amikor a Hidekazu belevágott a szavamba:
- Ishinomori… kihívlak egy párbajra a 2. espada rangodért.
Erre én ígyválaszoltam:
- Hogy mersz belevágni a jelentésembe?! Amúgy is most jobb dolgom is van, minthogy téged megöljelek. – mondtam vigyorogva de Aizen erre így szólt:
- Fogadd el a kihívását Ishinomori! – parancsolta Aizen.
- De hiszen őt legyőzném még a zanpakutom nélkül is. – mondtam Aizen-samának.
- Azt mondtam, hogy fogadd el a kihívást!!! – kiáltott rám Aizen. Erre én megijedve aztán így válaszoltam:
- Igen is Aizen-sama.
- Ebben a párbajnak meghal, valaki csak nem én leszek az. - mondta fraccióm idegesítően.
Elkezdett felém futni a kardjával és én elővettem a zanpakutomat eztán magam elé tartottam, hogy védjem magam Hidekazu csapásától. Majd meglepődtem mikor összecsaptunk, mert hátrébb csúsztam a vágásától 3 m-rel, de még bírtam tartani az ő kardját nagy nehezen.
- Hogy vagy ilyen erős?! – tettem fel a kérdést, de ő nem válaszolt, hanem ellökte a zanpakutojától az én katanámat és hasba rúgott. A rúgástól nekiszálltam egy oszlopnak. Hidekazu feljött az oszlopnak, arra a pontjára ahol én voltam egy mélyedésben és a kardjával vágott egy hatalmasat. Gyorsan elugrottam az oszloptól a sonido segítségével és a hatalmas oszlop a csapásától kettécsúszott.
~ Ezt megúsztam, de így nem vehettem fel vele fel a versenyt, ezért használnom kell a ressurectiont. –gondoltam majd felemeltem a fejem fölé a katanámat.
- Sashikomu kanpa! Shiomizu tobari! - ordítottam és fekete felhők gyülekeztek felettem a teremben és elkezdet esni az eső. Pár másodperc múlva több millió esőcsepp egy sugárba jött le a fekete felhőből a zanpakutomba Aztán a kardom pengéje kéken világított és egy hatalmas vízhullám jött ki belőle, így nyugodtan folytathattam az átalakulást. Aztán csont páncél húzódott a testemre és két csont szárny keletkezett a hátamon. A Zanpakutom teljesen átalakul. Majd amikor befejeződött az átalakulás a kardom abbahagyta a vízhullám kibocsájtását.
Ezután így szólt Hidekazu:
- Ireru minagoroshi! Tsuin Gai! (Csinálj vérfürdőt! Iker kasza). - ordította el magát a fracciónom és egy hatalmas fekete energia borította el az egész termet. Pár másodperc múlva az energia eltűnt és meglepődve láttam a fraccióm átalakult formáját. Hidekazu testét csont páncél borította és két karján két csontkasza keletkezett.
- Vessünk véget a párbajnak Hidekazu. – javasoltam neki és ő erre csak rábólintott. Elkezdtünk futni egymás felé, majd amikor elég közel értünk egymáshoz csaptunk mind a ketten egyet a fegyverünkkel, amitől hatalmas nagy kék és fekete energia lepte el az egész termet. Amikor szétfoszlott a két hatalmas felszabadult energia annyit lehetett látni, hogy mind a ketten egymással háttal álunk és pár pillanat múlva a fracciómnak a vállából kifröccsent a vér. Aztán nekem kb 2l vér kifröccsent a hasamból és a mellkasomból majd összeestem. Odajött hozzám Hidekazu.
- Most meghalsz Ishinomori! – kiáltott fel a fraccióm és lecsapni készült a zanpakutojával amikor Aizen megállította a kezét, amiben a kardja volt.
- Nem szükséges megölnöd Ishinomorit. Elégé legyengültél ez a viadal azért volt, mert kíváncsi voltam, hogy a fracciod meghaladja az erődet. Tudod őt, már amikor először megláttam már akkor láttam benne a tehetséget. Így hogy most már hogy jobban megbizonyosodhattam róla, hogy ő az erősebb téged Ishinomori lefokozlak. – mondta Aizen-sama. Én nagy nehezen felkeltem és így szóltam:
- Köszönöm, hogy megmentette az életemet Aizen. De a lefokozásnak nem örülök.
- Nincs mit de, most távozz innen! – parancsolta Aizen-sama. Én erre csak ennyit mondtam.
- Igenis.
Ezután elkezdtem a kijárat felé menni, majd megnéztem a tenyeremet és a 102. szám volt rajta. Így lettem a 102. Privaron Espada.


A hozzászólást Michinaga Ishinomori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 16, 2009 6:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

102. privaron espada _
TémanyitásTárgy: Re: 102. privaron espada   102. privaron espada EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 12:28 am

Három nagyon fontos dologba kötnék bele!

I. Privaron espada: azok az "ex-espada" tagok, akik AIZEN érkezése ELŐTT rendelkeztek ezzel a hatalommal. Mivel nem akarták elfogadni őt, sőt egyesek még rá is támadtak az új főnökre, lefokozták illetve kivégezték őket! Értelemszerűen azok jártak jobban, akik hűséget fogadtak...

II. Ebből kifolyólag espada névelegesen nem voltál, főleg nem Aizen ideje alatt.

III. Ez a rang lefokozásból és nem előléptetésből születik.

A történettel magával nem lenne gondom, de ezek miatt arra kérnélek, írd át! Előre leszögezném! Nem fontos ehhez az eredeti történethez ragaszkodni! A fantáziádra van bízva, csupán annyit kérnék, hogy a kegyvesztés legyen a fő motívuma!

A pályázatodat az előbbi pontok alapján ELUTASÍTOM!
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
102. privaron espada Cl0te8000/10000102. privaron espada 29y5sib  (8000/10000)

102. privaron espada _
TémanyitásTárgy: Re: 102. privaron espada   102. privaron espada EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 5:52 am

Okés javítom
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




102. privaron espada _
TémanyitásTárgy: Re: 102. privaron espada   102. privaron espada Empty

Vissza az elejére Go down
 

102. privaron espada

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-