-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hadnagyi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 4:36 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


Nem is kell tennie semmit, hadnagya máris ugrik, s elárasztja szeretettel, ami jól esik Shokonak. Az ölelgetés gyorsan átváltozik teapartiba, mikor Maya elviharzik a szoba másik végébe egy kis csésze italért, s máris a kapitány kezébe nyomja.
Shoko szívesen kortyolgatni kezdi az italt, miközben a lány máris elárasztja kérdéseivel. Nos igen, Mayát mostanában kevésszer lehet látni, folyton valami küldetésre hívják, vagy ő megy el valahova, elvégre megérdemli a szabadnapot, s a pihenést.
- Bizony megvagyok, mint látod elég egészségesen!
Mondja vigyorogva, s a végigméri a lányt.
- Látom te is elég jól tartod magad, az elmúlt napok rohanása alig látszik rajtad!
Folytatja, s egy időre el is gondolkodik, hogy mik történtek azóta, hogy nem látta Mayát. Ismét eszébe jut Yumi, a szerelme. A privaron espada, akinek érkezéséről csak a kapitánynak volt tudomása és eléggé valószínű, hogy Maya nem tud arról, hogy megérkezett. Kivéve, ha találkozott volna vele, ami kétséges, ugyanis biztos felhozta volna.
- Nos igen... Csatlakozott hozzánk egy számomra igen becses személy... Egy privaron espada, aki immáron Soul Societyt szolgálja, az én irányításom alatt...
Mondja, majd újra kortyol italából, végigjáratja tekintetét a szobán. *Hmm... Jártam én már itt egyáltalán?*
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 4:58 am

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫


Hogy mi? Számára "igen becses személy"?! Azta.... itt már van valami! Muszáj leszek többet kiszedni a kapitányból... Valamiért nagyon biztosra vettem, hogy az illető egy lány.
- Egy privarion espada? Hűha... - gondolkoztam el hirtelen, és csak pár másodperc után szólaltam meg újra. - Ez remek! Alig vártam már, hogy egy újabb tagunk legyen, ez pedig egyszerűen csodás! - ujjongtam szinte. lényegében nekem teljesen mindegy volt, hogy valaki milyen fajhoz tartozott. Fontosabb volt sokkal a személyisége, és hogy mik voltak a tervei! Ha lélekben jó, és nemes szándékú, felőlem lehet akár félhollow-quincy vagy arrancarr is.... - És? Az az új személy ugye lány? - fúrtam a témát, miközben almás kekszet dugtam a kapitány orra alá. - Ehh, én ide-oda rohangálok mostanában, és a sok papír meg csak gyűlik. De legalább a szabadidőmben jól érzem magam. És maga mit csinál? Persze ha szabad tudni! úúú, annyira boldognak tűnik! történt valami ? - faggattam, mint valami megkergült Veritaserumos varázsló, de hát na! Rég láttam a kedvenc kapitányom, és még kérdezni is akartam tőle kismillió dolgot. Miközben izegve-mozogva pislogtam körbe, eszembe jutott, hogy ő még nem is járt itt: - Téényleeg! Tetszik az új kinézet? A régi még Hirobumi hadnagytól maradt meg, de nekem az túl... nem jó volt. - rágcsáltam el egy kekszet.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 5:45 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


Ejha! A hadnagy beszélőkéje ténylegesen is beindult, ugyanis nyomban kismillió dologról kezdte el faggatni a kapitány, aki nem győzött válaszolni rájuk.
- Nos, valóban egy privaron espada és méghozzá egy nagyon kedves és aranyos lány!
Hevesen bólogatott szavaihoz, majd örömmel veszi tudomásul, hogy Maya is úgy látja a dolgokat, mint ő. Bizony mindenkinek meg kell adni a lehetőséget, fajtól függetlenül.
- Hú ez de jól néz ki!
Tágra nyílt szemekkel csodálja a kekszet, amik eléggé gusztusos látványt nyújtanak. Nem is húzza az időt, máris vesz, s meg is eszi. *Hmmm de finom!* - Mormogja magában, mivel szája éppen a süteménnyel van tele, s nem akar így megszólalni.
Maya megjegyzést is tesz arra, hogy a kapitány szétnéz a szobában. Úgy tűnik Shoko még tényleg nem járt itt, de tetszik neki a szoba, mert tényleg sokkal látványosabb az előző hadnagy berendezésénél.
- Jajh majd elfelejtettem, az espada Yuminak hívják... Ugye milyen furcsa? A mi osztagunk igazán szabadon foglya a belépni kívánókat! Hisz' tudod, már két bountonk is van!
Nevet fel, majd kortyol még egyet a teából...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 10:26 pm

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫


Miközben lenyeltem a sütit, és belekortyoltam a teámba, felötlött bennem egy pár dolog. Régen tényleg nem mertem volna ennyire szabadszájún beszélni a kapitányom előtt, szinte ki kellett belőlem húzni a szavakat. Tény, hogy már sokkal "gátlástalanabb" vagyok társaságban... Mindenféle szívbajosság nélkül támadok le ismeretlen embereket, és kezdem el őket megölelgeti megismerkedésünk örömére. Na jó, ki a franc gondolta volna, hogy az Akadémiáról való kiszabadulásom után ekkora személyiségváltozáson megyek keresztül? Igazából még most sem tudom, hogy miért, vagy hogy hogyan történt. Lehet, hogy elraboltak az ufók, és agymosást csináltak rajtam! Ehhez a megállapításhoz bősz bólogatásba kezdtem, amit abba is hagytam, mikor rájöttem, hogy a kapitány enyhén szólva idiótának nézhet ezért. - Bountok.... akivel össze is csaptunk egyszer, ugye? - erőltettem meg csöppnyi kis agyamat, majd megtaláltam a keresett infókat. - Momiji és Dante! - vágtam ki nagyon boldogan a két nevet. ennyi papírmunka agyhalasztó képességgel rendelkezik! - Nos, őszintén szólva... - kezdtem el tologatni az egyik kész aktahalmot, és komolyabb hangnemre váltottam. - Szerintem tényleg nállunk van egy csomó faj... Bountok, most már Espada is... - és egy Vaizard, szerény személyemmel. Mondjuk ezt az infót tényleg nem kellene elkottyantani, mert az elég cinkes lenne, ha kiderülne.... szedhetném a sátorfámat SS-ből. Már ha életben maradnék, vagy egyéltalán elengednének, és nem használnának valami kísérleti alanynak... Eme gondolatmenet végiggondolása után csöppet borúlátón pislogtam a kapitányra, majd folytattam: - Az a baj, hogy a Shinigamik hosszú évekig egyedül voltak, és belemerültek arroganciájuk imádatába. Elnézést, hogy ezt mondom, de szerintem a shinigamik - magamat is beleértve, természetesen - minden más fajt korcsnak tekintenek. Én mondjuk már régóta nem így gondolom, hajlandó vagyok fajra való figyelem nélkül kommunikálni. A céljaink, a lelkünk határozzák meg, hogy milyenek vagyunk... Deeeeeh nem akarom magamat ismételgetni, szóval... - mondtam szépen elnyújtva, kissé gyerekesen, ahogyan csak azokkal beszélek, akik fontosak nekem. - Meséljen csak, mi zajlik itt Yumival? Nem vagyok vak én sem. - mondtam negédesen mosolyogva. Ha Ő mesél nekem, akkor én is neki....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyVas. Szept. 20, 2009 1:01 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


Úgy tűnik Maya még mindig emlékszik az osztag különlegesebb történéseire. Igaz, nem volt belőlük olyan sok, de azért nem árt számon tartani őket. A két bounto... Akik velünk vannak, az osztagban szolgálnak, te még találkozni se találkoztunk szinte soha. Néha persze hall az ember mindenféle szóbeszédeket, pletykákat, de jól viselik magukat, hűen tartják az ígéretet, amit akkor tettek, mikor Soul Society befogadta őket. Na igen, van ilyen is. Azok, akik nem ölni akarnak, hanem segíteni az embereken.
- Igazad van Maya...
Mondja, s bólint.
- Hűha... Mit mondhatnék?
Vakarja meg kissé tarkóját, majd kicsit komolyabb tekintettel néz a hadnagyra.
- Én... szeretem azt a lányt... És bármit megtennék érte!
Egy mosollyal jelzi hadnagyának, hogy ez valóban így van ezekből már Maya is biztos le bírja szűrni, hogy Shoko bizony szerelmes, mégpedig abba a privaron espadaba... De ennyi talán elég is volt a kapitány szerelmi életéből, ugyanis ekkor megfordul a fejében, hogy Mayának is lehet kapcsolata, amiről ő nem tud.
- Maya, számodra eljött már a nagy ő? Sajnos nem hallottam rólad sok mindent az elmúlt napokban...
Mondja, s szavaiban érezhető a kíváncsiság...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyVas. Szept. 20, 2009 1:30 am

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫


Boldog mosollyal jutalmaztam a kapitány őszinteségét, és meg is nyomorgattam.
- Ez nagyszerű! Akkor minden teljesen rendben is van. Ígérem, hogy ha ön nem lesz osztagközelben, le sem lehet majd vakari Yumi hátáról, és vigyázok rá! - mosolyogtam szinte áhítatosan. Annyira szerettem a kapitányt, igazán megérdemli a szerelmet. Bekaptam, és boldogan elropogtattam egy gyömbáres kekszet, majd válaszoltam, csöppet elpirulva, és nagy zavarban:
- Nos, ami azt illeti, van egy szerelmem, igen... - pirultam szép, ropogós színűre. Kissé kiakadtam már párszor, hogy sosem tudtam beesni a kapitányhoz, és ez a mostani látogatása kifejezetten jól esett. Elkezdtem játszani a hajammal, majd szépen hátracsaptam azt is. Megint komolyabb hangot ütöttem meg, és kissé oldalra hajtott fejjel pislogtam a kapitány aranyszínű szemébe. - Aggódok egy kicsit. Attól, hogy én, meg maga ennyire elszántan nem figyeljük az osztagunkhoz tartozó tisztek faját, a többiek eléggé morcmorcok tudnak lenni. - eszegettem tovább a kekszeket. Végülis úgy döntöttem, hogy ez egy igenis méltó alkalom, és ezért felálltam, bevonultam a kis ficakomba, előbányásztam az utolsó tortaszeleteimet, - amit elméletileg Yukénak és magamnak tettem félre - és visszavonultam a kapitányhoz, letettem elé az egyik tejszínes-epre-csokis csodát, a másikat magam elé. A villámra feltűztem egy falatot, és bekaptam, majd örömmel állapítottam meg, hogy....
- Még tudok sütniiiii! - ujjongtam, majd felsóhajtottam. - Mellesleg, lehet, hogy ismeri a kapitány, de lehet hogy nem... Tamachi Yukezo, a 7. osztag egyik tisztje. - persze, már miért ne ismerné? Több, mint valószínű, hogy most először hallja az én szívemcsücsköm nevét....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyVas. Szept. 20, 2009 2:19 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


- Megtennéd, hogy néha ránézel?
Kerekedtek el a kapitány szemei, miközben jóleső boldogság árasztotta el. Milyen jó neki, hogy egy ilyen kedves teremtés lett a hadnagya, mint ez a lány.
- Azt bizony megköszönném, ugyanis tényleg kell valaki, aki megmutat neki mindent itt Soul Societyben. És akkor a legjobb, ha ezt egy másik nő teszi!
Nevette el magát ismét. Bizony ez így van. Férfi szemmel nem tudja olyan jól megérteni Yumi vágyait is érzéseit, így mindenképpen jobb, ha az apróságokba Maya vezeti be.
- Háááát... Azt hiszem találkoztam az említett személlyel... Mégpedig nem is olyan rég a fesztiválon. Igen derék fiatalember!
Mondja, s örül annak, hogy a hadnagya egy ilyen tisztességes embert talált magának. Bár... Mayát nem kell félteni és ő amúgy is jó emberismerő.
- Figyelj...
Előző mosolygós auráját most egy sokkal komolyabb, határozottabb tekintet váltja fel. Kihúzza magát.
- Tudod... Én sosem értettem azokat, akik valakit aszerint könyvetek el, hogy milyen a reiatsuja... Hollow... Bounto... Vaizard... Mindenkiben ott van az erő és az ő joguk eldönteni, hogy mire használják azt... Ha ők békét, szeretetet, barátságot, nyugalmat akarnak, én és a 6. osztag mindig tárt karokkal fogja fogadni őket.
Mondja, s egy kis mosoly jelenik meg arcán...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyVas. Szept. 20, 2009 4:12 am

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫


- Persze hogy megtestez hogy ránézek! - Hadartam el, mert köhöghetnékem támadt. Jellemző. A kapitány annyira tipikus. De ebbe inkább most nem gondolok bele... Tovább hallgattam mondandóját, és sikerült beleprüszkölböm a teámba.
- Vaizard??!! - mondtam fuldoklás utáni hangon. Heves rúgkapálásba kezdett a szívem, és hirtelen egy "műgyűjtő" képe villant fel előttem. Nem gondoltam volna, hogy ez is példa lesz, márpedig akkor kénytelen leszek valamit nagyon gyorsan kitalálni. Elvégre is eléggé megreagáltam a " Vaizard" szót, én hülye pedig ki is mondtam... apró odapillantást vetettem a kapitányra, és lejjebb csúsztam a székemben. Persze ott volt a mellemnél a ruhámban a maszkom, és már megszoktam, de a mostani göcsöm után még az is lehet, hogy "elmozdult". Nem, nem kellene elmondani. Lehet hogy a kapitány eltűrné, de én nem bocsátanám meg magamnak. Ez olyan lenne, mintha dicsekednék azzal, hogy a sajnos döntő "többség" szerint elkorcsosultam... Mindegy, én ilyen elkorcsossultan is tök jól érzem magam, ráadásul ahogy megfigyeltem, az átlag vaizard erősebb az átlag shinigaminál. Uraharabeli megállapítások egyike. Kellett nekem nálla gyógyulgatni, káros a társasága, egónövelő...
~ Mi a fészkes francot nyivákolsz te már megint össze magadban? Fáj tőled a fejem, kussolj már be, te ribanc!
~ Üdvözletem, Shirogane. Gané. Magadhoz tértél? - köszöntöttem lelkes szeretettel kedvenc zanpakutuo szellemem. Egy tahó bunkó állat. Egy perverz szadista sárkány...
- Izé, kapitány, maga kedveli a vaizardokat? Vegye úgy, hogy ez egy tesztkérdés! Jahajj, értem úgy is, hogy találkozott már velük? Látott már közülük valakit? Én igen! - modtam annyira nyugodtan, kedvesen, ahogy csak tudtam. Szerencsére az érzelmi dolgamiat könnyen átvészeltem, és még játszani is tudtam a pókerarcot! Már amikor....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyVas. Szept. 20, 2009 5:10 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


A hadnagy szavai közt feltűnik neki, hogy a "vaizard" szónál furcsán kezd viselkedni, s még fel is tesz egy kérdést, ami ezzel kapcsolódik.
Egy ideig megilletődötten néz a lányra, majd egy kissé megrántja vállát és belekezd a mondókába.
- Igen, sokat hallottam a vaizardokról, sőt, találkoztam is egy-kettővel. Tisztában vagyok azzal, hogy mivel állnak szemben, s hogy ők már csak félig shinigamik... De tartom magam az előző kijelentésemhez. Ha a vaizard hajlik rá, akkor én barátomnak tekintem, s az életemet is rá bízom. Ők is ugyan olyan érző lények, nincs ebben semmi különös...
Mondja a hosszú monológot. Furcsa... Régen sosem beszélt ilyen sokat egyhuzamban, csupán mostanában szokott rá, hogy egyre többet találkozik ismerősökkel, barátokkal, akikkel leáll társalogni. Lehetséges, hogy változik? Még most is? Végül is ez nem korfüggő, a személyiségünket pedig sok minden befolyásolja. Hipp és hopp, s a kapitány már le is szokott az arrogáns viselkedéséről, amit akkor gyakorolt, mikor még kapitánysága fénykorában járt, s az embereket inkább lenézte, semhogy törődjön az érzéseikkel. Bizony az idő nagy úr és Shoko megváltozott. Most már akár nyugodt szívvel tegezhetnék egymást kedvenc hadnagyával, a barátias hangulat úgyis adva van.
- Maya, kérlek, mostantól tegezzük egymást...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptySzer. Szept. 30, 2009 5:00 am

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫


- Ahogyan szeretné....d. - csöppet meglepett a kapitánynak ez a kérése, de hát végülis... akkor is szokatlan. A hadnagyok nem igazán tegezik a kapitányukat. Ez így is van rendjén! bár, ebben a fejvesztett mai világban mi minden megtörténhet... Felsóhajtottam, és fejemben meghallottam kedvenc szellemem.
~ Na jééé már, ribanckám! Csak nem nem tetszik a dolog?
~ Kuss. Örülj hogy még élsz... legszívesebben cafatjaidra tépnélek szét az akciód után. - olyan jól tudott esni az a sok, mélyenszántó beszélgetés, amit lefolytatunk! Szinte félóránként. - Apróbb okoból kifolyólag mostanában szinte sosem voltam itt. - sóhajtottam fel, és éreztem, amint fényes jókedvem nyomtalanul eltűnik. Eddig ragyogó kék szememben valószínűleg kihunyt minden fény, mert eszembe jutott az a szépnek egyáltalán nem mondható éjszaka. Úgy tettem, mintha megigazítanám a ruhám - de a maszkomat tapintottam meg.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 5:50 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


- Tudom, hogy ritkán látjuk egymást mostanában, de már régóta ismerlek... És, amúgy meg, úgy érzem, hogy az a lány megváltoztat... Szóval, ne pánikolj, csak légy természetes!
Mondja szinte vigyorogva a lánynak, aki mintha elmerült volna a gondolataiba, s most valami egetrengető dolgon agyal. A kapitány a lány arcát fürkészi, majd az tájékoztatja arról, amiről már ő is tudott.
- Nos igen... Mondd Maya, merrefelé jártál az elmúlt napokban? Nincs kedvem jelentéseket olvasgatni és úgy mégis jobb, ha egyenest tőled hallom.
Bizony Shoko nagyon nem bírja az unalmas jelentéseket, ahol néhány kemény legény oldalakat tud zengeni arról, hogy hogyan bánt el holmi hollow-val, amiket már kábé egy egy egyszerű tanoncnak le kéne aprítania. Talán nem ártana bevezetni pár fegyelmi reformot. Az is biztos, hogy a következő nagyszájú újoncot gyors küldetésre rugdossa valahova Hueco Mundoba...
*Na jó, lehet az kicsit erős lenne...*
Megrázza a fejét alig észrevehetően, s gyorsan lenyeli a szájában gyülemlett nyálat. Ádámcsutkája fel-le mozdul, majd értelmes nézésével újra a hadnagyát kezdi kémlelni...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 7:00 am

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫


Kissé kínos lett volna elregélni kalandjaim hosszú sorát, azzal az élen, hoy a hadnagyi munka jelentős része porítva végezte - a kukában. Halk torokköszörülés után megszólaltam:
- Volt egy - két küldetésem, azon kívül vagy a hadnagyi irodában pusztultam, vagy a kedvesemmel voltam. - közöltem a tömör választ. Meg persze volt egy harmadik, esetlegesen negyedik küldetésem is, amely során vaizard lettem, és még azelőtt elértem a bankait. bár mi lenne, ha ez elmondanám? Valószínűleg nem lenne különösebb baja... őszintén örültem, hogy a kapitánnyal elértem a bartáság szintjét. Mindent sosem fogok elmondani neki magamról, az biztos - minden embernek szüksége van a saját titkaira, bizonyos mértékű magányra; hogy megőrízhesse önmagát, és ne váljon túl nyalttá. Nekem megfelelt a jelenlegi állapot: de azért mégis mondani kellene valamit. Vagy maradjon meglepetés? Estelegesen megpróbálhatnék vele összecsapni? Ezúttal valószínűleg több esélyem lenne ellene, mint a legutóbb: olyan kegyetlenül lealázott, hogy még a shikai szint használatáig sem jutottam el. Tény, hogy akkor még újonc voltam, és nagyon gyenge. Az is tény, hogy ez máig fáj, és talán valamennyire haragszok is miatta.. vagy talán inkább magamra, amiért gyenge voltam? Még most is az vagyok. Nem is ez a lényeg. Inkább csak az, hogy képtelen voltam felvenni a versenyt a kapitánnyal, csak egy kicsit is... Az a híres, komplexusos múltam büszkesége a semmire. Arcomon fanyar mosollyal húzogattam ujjamat az asztal lapján, majd Shoko szemeibe néztem: - Ami azt illeti, van néhány változás, ami végbement bennem... elértem a Bankait. Már teljesen jól tudom használni... - sóhajtottam, és hátradobtam hosszú fekete fürtjeimet. Kék szemeimben talán némi aggodalom csillant, amint arra gondoltam, hogy talán a legnagyobb titkom is megosztom a kapitányommal...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyPént. Okt. 02, 2009 2:07 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


- Hogy?
Szemöldökét felvonja, tekintete elkomolyodok. Egy ideig csak a lány szavain gondolkodik, majd a száján megjelenő sunyi mosoly lassan karátos vigyorgásba csap át.
- Nagyon jó, nagyon jó!
Mondja ünnepélyes hanggal, miközben lassan felkel és elégedett vigyor ül ki az arcára. A 6. osztag végre tényleg kezd olyanná válni, mint amilyennek ő megálmodta. Színes és erős! És most már a hadnagy is rendelkezik egy olyan erővel, ami csak az erősebb shinigamik birtokában van meg. Bankai.
- Gratulálok hozzá Maya, ügyes vagy.
Mondja ezt úgy, hogy közben az "ügyes" szónál bólint egyet. Bizony, most már el lehet mondani, hogy Maya már nem ugyan az a lány, mint amikor bekerült az osztagba. Megerősödött testben, lélekben, s azóta már hadnagy is lett. Az lehetetlen, hogy megálljon ezen a szinten. Tehetséges...
- Mondd csak, milyen érzés, a tudat, hogy most már bankai használó vagy?
Lehet hülye kérdés, de a kapitánynak még sosem nyílt alkalma más igen erős shinigamikkal erről a témáról beszélni. Ami késik nem múlik... Ezek után már csak egyetlen dolog érdekli, ami nem más, mint Yumi resurrection alakja. Biztosan csodálatosan. És sokkal jobban hangzik, mint ez a sok monoton shinigami cucc...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyPént. Okt. 09, 2009 8:48 pm

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫



Már érgóta volt valami furcsa érzésem a kapitánnyal szemben, de ezen még sosem gondolkoztam el. Most azonban megint ezt éreztem, és úgy döntöttem, inkább elmondom, előbb - utóbb úgyis rájönne. Mélyet sóhajtottam, és belekzdtem:
- Semmifélem ás érzést nem váltott ki; szimplán csak annyit érzek, hogy ezután nehezebben tudnak megölni, ami az én szemszögemből jó szempont. - hadartam, majd felsóhajtottam. Idegesen megfogtam a zanpakutuomat, majd úgy döntöttem, besegítek magamnak: kicsike reiatsut felengedtem, és tényleg: nem is voltam már olyan feszült. Itthon mindig teljes mértékig visszaszorítottem: nem akartam, hogy rájöjjenek a titkomra. Nabe-kun nem vetett meg érte, sőt, kedves volt velem, és megértő; nem is utált meg. Mondjuk a bátyjától az ember elvárhatja az ilyesmit, nem?
- Kapitány, én egy apróbb baleset folytán vizard lettem. - nyögtem ki, és vártam a végítéletet. Nem is lehet olyan rossz a menekülés, az élet arakurában a többiekkel pedig kifejezetten szórakoztató lehet- főleg, ha Masakiék beindulnak.
- Most el kell mennem innen, igaz? - kérdeztem remegő hangon, majd a kezembe temettem a fejem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptySzomb. Okt. 10, 2009 5:58 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


Bizony tényleg jó, ha az embernek birtokában van a bankai képessége. A kapitány bizony meghalt volna már pár alkalommal, ha nincs ott neki ez a képesség. De ez még csak a kezdet. Kardjának másik lelke is magában rejti bankaiának erejét. Mégpedig az offenzíva elsöprő erejét, a mindenható tűz hatalmát. A tűz típusú kardok tényleg az egyik leghatásosabbak. Nem csak kitartóak, de még pusztító erejük is eléggé magas szinten áll...
A hadnagy tovább folytatja beszámolóját, melyben olyanok is elhangzanak, amitől a kapitány szeme fenn akad. Először azt sem tudja, hogy rosszul hallott-e, vagy csak ő képzelte be magának, ám egy kis idő múlva rá kell eszmélnie arra, hogy bizony mindent jól értett. Maya szeméből úgy tűnhet, hogy a kapitány sokkot kaphatott kijelentésétől és most azt sem tudva, hogy mihez kezdjen, les maga elé és meg sem mukkan. Ám ez nem így van... Shoko ajkai elkezdenek mozogni, s lassan egy óriás vigyor jelenik meg arcán, ami kissé gonosz aurát kölcsönözhet neki, elvileg még nem nagyon lehetett látni ilyen kifejezéssel. Lassan megfordul, s lánynak hátat fordítva egy hatalmasat nevet. Na de nem az a viccelődős vihogás, inkább hasonlít egy gonosz tudós eszelős röhögésére, mikor sikerül valami őrült kísérlete. Nevetése egy idő után alábbhagy, s ekkor megszólal, ám még nem fordul meg.
- Miért kéne elmenned? Csak azért, mert vaizard lettél? Nálam ennél jobb indokot kell találnod, ha le akarsz lépni... Amit én eléggé a szívemre vennék, végül is, még mindig a barátom vagy, akit én szeretek és tisztelek...
Ekkor egy kis szünetet tart, hogy szavait a lány feldolgozhassa, majd így folytatja:
- Engem nem érdekel, hogy mások mit mondanak, vagy gondolnak... Mindenféle fajból befogadtam ide azokat, akik inkább segíteni akarnak, mint ártani. Ők mind jó emberek, tiszta szívvel, lélekkel. Ez veled sincs másképp. Habár már nem vagy teljesen shinigami, szíved továbbra is az igazságért dobog...
Nagy levegőt vesz, majd megfordul, s a lányra néz.
- Maya... Sosem foglak téged elítélni azért, mert vaizard lettél... Örülök, hogy ezt megosztottad velem, a titkodat természetesen megőrzöm...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyVas. Okt. 25, 2009 6:13 am

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫


A kapitány szavai kicsit megleptek, de azért alaposan megnyugtattak. Szóval még maradok Soul Societyben. Nem mintha nem fordult volna meg a fejemben az, hogy Masakiék nyakába varrom magam, de talán jobb lesz így. Mármint, biztos hogy így lesz a jobb, hiszen ott van nekem Yuke. Majd összeköltözünk, és lesz egy szép jövőnk... talán. Olyan furcsa, hogy még mindig nem lehetek biztos semmiben sem. Ujjaimmal az asztalon doboltam, és ránéztem a kapitányra.
- Őszintén szólva most be kellene vallanom hogy el vagyok maradva a papírmunkával... - vigyorodtam el. Láttam rajta, hogy nem érti, hogyan jött ez most ide. Nos, hát igen. Sosem lehetett engem követni, szinte ugrásszerűen válltogattam a témákat. Kínosan szerencsétlen egy hadnagy vagyok, ez tény. de nagyjából igaz, amit a kapitány mondott rólam. - Mellseleg köszsönöm, hogy megőrzöd a titkomat. Bár nem tudom, meddig leszek még Soul Societyben... Tudod ez nem csak tőlem függ. - dobtam hátra a hajamat. Majd felálltam, és kinyitottam az ablakot. Régóta nem beszélgettem ennyit a kapitánnyal... - Eszembe jutott a küldetésünk. Egy fél állatkertet kiírtottunk alatta... - hajoltam ki a friss levegőre, majd visszafordultam. - Amúgy ha távol leszel, bízhatsz benne hogy vigyázok majd Yumidra.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 3:04 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


- Persze, megértem, hogy sok a dolgod, elvégre tényleg nem voltál itt sokat az elmúlt napokban...
Mondja komoly hangvétellel, ám nem jegyzi meg a hirtelen témaváltást. Mayának biztos kellemetlen ez a helyzet, még akkor is, ha mások mellette állnak. A kapitány fejében egyfolytában ugyan az a kérdés lebeg, miközben az előtte lévő lányra tekint.
*Miért akarjuk egyáltalán elpusztítani őket? Van valami értelme?*
Nem tud zöld ágra vergődni az ügyön, mivel egyszerűen nem tud választ találni a "Miért?" kérdésre.
*Hülyeség az egész...*
Megrázza a fejét, majd visszahuppan a székbe.
- Óhh persze értem én. Megnyugtatlak ha parancsot kapok rá sem fogok vadászni rátok.
Mosolyog egy keveset, majd próbál elnyúlni egy sütiért. Ez sajna ilyen távolból nem megy így kénytelen felkelni, s odabattyogni az asztalhoz.
- Hálásan köszönöm. Tudod, az a lány sok mindenkire nem számíthat rajtunk kívül és ha jól gondolom, márpedig szerintem nekem van igazam; Addig lesz ő is életben, amíg mi ketten a védelmünkben tartjuk... Mert valljuk be őszintén; A többség úgy is csak megölné...
Húzza a száját, bizony húzza, de tudja is, hogy nem mondott hülyeséget.
- Nos igen... Nem volt eddig sok közös küldetésünk, de ez remélhetőleg változni fog a közeljövőben, hisz' mostantól neked is jobban meg kell válogatnod, hogy kikkel mész el... Elvégre könnyen felfedheted a titkodat egy összecsapás alkalmával...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyVas. Nov. 08, 2009 7:40 pm

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫


- Remélem tényleg lesz még közös küldetésünk... -majdnem utánnamondtam, hogy "kapitány". Nem tehetek róla, még mindig a számban érzem a szót. Őszintén szólva nem is gondoltam volna, hogy egy nagy nap majd tegezhetem mélyen tisztelt és szeretett kapitányom...
- Vigyázni szoktam rá, hogy kikkel mászkálok el. A titkomat is csak azoknak árulom el, akikben megbízok - akár az életem is a kezükbe helyezném. - nyújtóztam egyet, és az asztalhoz támasztottam az előbb sikeresen felrúgótt zanpakutuomat.
~ Vigyázz már te retkes ribanc! Nehogy akár egy karcolás is essen rajtam... - valahogy volt egy olyan érzésem, hogy Shiro nem hagyja beszólás nélkül a dolgot. Igazából még mulattat is, hogy sokszor elpofázhatok vele egy kicsit magunkmódiasan.
~ Hogy fognád már be... Ha nem kussolsz, rózsaszín tokban foglak hordani, és piros masnikat kötök rád! - persze eszem ágában sem volt ilyesmit tenni, de a kis fenyegetés elérte célját: Shiro dühösen bár, de elhallgatott. Éreztem a belőle áradó sértett hullámokat, de nem foglalkoztam most szegény lelki világával. Sokkal fontosabb dolgom volt...
- Akkor már van két ember, akikről tudom, hogy ha az lenne is a parancs, nem bántanának. - mosolyogtam szélesen, kicsit visszatalálva a régi önmagamhoz. Tény, hogy fogalmam sincs, mikor mertem utoljára nem depressziósan szemlélni a világot, hanem kicsit pozitívan...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyPént. Nov. 13, 2009 9:56 pm

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


- Nyugalom, ha nem is Soul Society keretein belül, de valahogy megoldjuk, hogy együtt mehessünk a gonosz erőit pusztítani...
*Hmm furcsa...*
A kapitány még szinte nem is volt küldetésen nőkkel... Úgy értem itt van Maya, de ezen kívül? Semmi... Ez miért lehet így? Hülye dolog ezen gondolkodni, de talán az is közrejátszhat, hogy belül nem akar nőket látni egy csatatéren... Itt is van egy jó példa: Mikor Mayával volt küldetésen, tekintetével mindig a lányt fürkészte, hogy minden rendben van-e vele, továbbá azt az arrancarlányt sem ölte meg, sőt visszavitte Hueco Mundoba Maya tudta nélkül.
*Vajon most hogy lehet az a hollow?*
Kezdi el foglalkoztatni a kérdés. Ha most elmenne Hueco Mundoba, akkor mekkora lenne a valószínűsége annak, hogy találkozik vele? Elég kicsi, tekintve, hogy ennek a világnak sosincsenek állandó pontjai, talán csak a halál... Vagyis a körforgás! Az az arrancar azóta már felépülhetett és meghalhatott egy másik shinigami keze által, vagy bármi más is a vesztét okozhatta.
- Nem tudom mennyit számít ez, de Yumi jelenléte és a kapcsolatunk miatt már csak kettőtökben bízhatok... Benne és benned! Tudd, ha eljön az idő, számíthatsz rám...
Valóban így van ez, hisz' a sok shinigami ellenszenvét hogy máshogy lehetne a felszínre hozni a leginkább? Na ez nem jelent semmit, végül is vannak olyanok, akiknek pont egy ilyen sebezhető pont ad lehetőség egy támadásra. Azokról beszélek, akik még Yumi előtt sem nézték jó szemmel a kapitány munkásságát, vagy egyéb dolgait. Semmi gong, mindig voltak ilyen emberek és mindig is lesznek. A fő az, hogy barátokkal és szeretteinkkel vegyük körbe magunkat...
- A kettő nem sok, de kezdetben ez is megteszi... Gondolom találkoztál a többi vaizarddal is, de javíts ki, ha tévednék...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyPént. Nov. 13, 2009 11:51 pm

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫


- Óh, ezt nem azért mondtam, mert bepánikoltam. Amilyen hosszú éltünk van, biztosan kinyírunk még egy - két hollowot előbb- vagy utóbb. - Arról azonban inkább hallgattm, hogy az utóbbi időben egyre jobban élvezem a harcokat. Kivéve, ha egy hollowwal vagy egy arrancarral kell küzdenem - egy olyannal, aki valamiért szimpatikus. Az nagyon fárasztó és eléggé leterhel... Mintha a saját testvéreimet pusztítanám. Ez vajon azért van, mert félig hollow vagyok? Mi van akkor, ha egyszer csak elkezdem legyilkolni a shinigamikat? Nem, ez hülyeség... Olyan vagyok, mint régen. Sosem fogok elárulni senkit sem, kivéve, ha nyomós indokom lesz rá. Titokban most is azt tervezem, hogy elmegyek majd HM-be Slarinhoz... Ha már Yumit elfogadtam, nem értem, miért ne tehetném ezt a többivel is. Azért, mert a másik oldalon állnak? Felül lehet emelkedni az ilyesmin... Sőt, érdemes is. Rengeteg érdekes, művelt személlyel lehet összefutni, akiktől lehet tanulni. Végülis ez hajt engem még most is.... a tanulni vágyás. A mindent elnyomni akaró tudásvágy.
- Örülök, hogy megbízol bennem. - szóltam és felálltam. Az előttem heverő papírhalmot két kupacba kezdtem rakosgatni. Az egyiket a kapitány elé toltam:
- Ezt majd szépen vigye magával! Izé, vidd magaddal... Ez még új... A többihez elég az én aláírásom, de ezek a papírok ma... érted sírnak. - jelentettem ki, aztán ellibenntem egy adag újabb kekszért. Nem igazán értettem, hogy most mi van... kezdett kimenni a fejemből, hogy eddig miről beszéltünk, és kezdett frióustrálni, hogy mi van, ha ugyanazt a témát dobom fel, amit már egyszer letárgyaltunk?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyVas. Nov. 15, 2009 2:29 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


- Szóval befejezted a papírmunkát..? Ezek szerint a maradék már rám vár...
Mondja, majd elveszi a papírhalmot az asztalról. Távolabb lép, s először csak Mayára tekint, csak utána szólal meg újra:
- Eléggé elbeszéltük az időt, de azért megmondva jól esett már, talán ilyen az egészséges kapitány-hadnagy kapcsolat?
Neveti el magát, s hátrálni kezd.
Az idő most még jól telik, de később lehet megváltozik ez az állapot. Az, hogy az idő a jövőben mennyire lesz értékes, attól függ, hogy a jövő hogyan alakul. Ez ugye teljesen egyértelmű... A jövőben egyre több és több időt akar majd Yumival tölteni, ám az nem megoldható, hogy rá fordítsa minden idejét, s vigyázzon rá. Az idő azért lesz értékes, mert a szerelmével töltheti, ám mint mondtam, nem lehet vele mindig, hogy megvédje, így a kapitánynak szüksége van olyanokra, mint Maya. Shokotól már az is nagy felelőtlenség, hogy itt tartja Yumit Soul Societyben, shinigamik százai közt, akik csak arra várnak, hogy alkalmuk legyen megölni a lányt. Shoko fél, szinte retteg, hogy szerelme veszélynek van kitéve minden egyes pillanatban, amit itt eltölt. Talán jobb lenne számára egy másik hely... Egy hely, mely távol van a shinigamiktól, azoktól, akik bántani akarják.
*Erősebbé kell válnom, még ennél is...*
Fogait összeszorítja, homlokát ráncolja, majd eszébe jut, hogy nem most kéne ezen elmélkedni.
- Azt hiszem, én távozom... Örültem a beszélgetésnek, további jó munkát... Óhh és még valami! Ha gondolod, járj körbe az osztagban és szórakoztasd a többieket, amióta hiányozgatsz, eléggé lapos lett a hangulat...
Mondja, s kacsint is hozzá egyet.
- Szia, Maya, remélem nem sokat várat magára a következő eszmecserénk...
Amint befejezte mondandóját, megvárja, amíg a hadnagy elbúcsúzik tőle, s utána kilép a szobából, hogy elinduljon saját irodájába kitölteni a tömérdek papírt, melyek még most is ott vannak a kezében...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te19800/30000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyPént. Május 28, 2010 10:16 pm

Nos, mivel a hely gazdát cserélt, úgy gondoltam ideje egy kicsit a bútorzatát is átalakítani.
Valójában az alap maradt ugyanaz az irodában, még mindig van benne egy asztal, három szék, oldalt pár irattartó szekrény és egy szép ablak, valamint az ajtó. Ezek kívül bekerült pár apróbb díszítő elem, és kicsit fel lett cserélve a bútorok helye, de még mindig megismeri az ember, hogy a hadnagy irodájában jár.
Mostantól a 6. osztag tisztjeit én fogadom itt, és örömmel várok bárkit, aki szeretné jobban megismerni a hadnagyát. Az újocokat is kérem, hogy ide jelentkezzenek, és nem kell félni, eddig senkit nem ettem meg Very Happy
Az iroda kinézete: Hadnagyi iroda - Page 3 Office_with_byobu
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te7300/15000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (7300/15000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptySzomb. Júl. 17, 2010 4:15 am

Yukariko elköszön

Na igen, vagy legalábbis megpróbáltam normálisan elbúcsúzni a hatodik osztagtól… Ami azt illeti, nagyon is izgultam, talán még jobban is, mint amikor nagyon, nagyon régen be kellett mutatkoznom a kapitánynak. Persze, még az előzőnek, mert hát már régóta más terelgeti az osztag… nos, aktív tagjait ^.^” Hiszen ilyesmi rólam igazán nem mondható el, és – igazán szégyellnivaló – valójában még soha nem is találkoztam az új feletteseim egyikével sem… Viszont ez mégsem olyan, mint amikor újonc voltam, habár nem sokat változtam azóta; ez most nehezebb, sokkal, de sokkal, de sokkal >.< Vagyis… amikor kinevezték őket, igazán illett volna elmennem bemutatkozni, és mentségemre szóljon, az, hogy nem tettem ilyesmi, nem azért volt, mert elleneztem volna a döntést, sőt, mielőtt bárki bármi rosszra gondolhatna, szorult belém annyi jó modor is, hogy tisztában legyek a társasági etikettel, feljebbvalóim iránt tanúsított tisztelettel, és az alapvető udvariassági dolgokkal. Csak… féltem, azt hiszem. Számomra az idő nem jelentett semmit, nem siettem sehová, és nem is akartam semmit sem elérni. Egyszerűen csupán voltam. Talán azért, mert, bár lelkem mélyén talán tudtam, de nem mertem elhinni, hogy már nem térhetek vissza a régi életemhez, amikor ember voltam… Nem tudtam elfogadni, féltem, hogy ha bármi jelentőset teszek, akkor az az álomszerű valami, amiben élek, valósággá válik, és az emberi létem végképp a múltam része lesz. Ezt pedig nem akartam látni, csak csöndben, nyugodtan vártam, hogy felébredjek, derűsen éltem a napokat egymás után, mintha semmi sem történt volna – meg sem próbáltam, milyen az élet halálistenként, nem kerestem, hogyan tudnék beilleszkedni, és legfőképpen… Mereven elzárkóztam az elől, hogy elfogadjam ezt a létformát. Bár ez most elég tragikusan hangzik ^.^” De nem volt rossz, nem voltam szomorú, nem féltem, semmit sem csináltam, ami nekem tökéletesen megfelelt. Viszont egyszer kimondtam magamban ezeket, és akkor már szánalmas lett volna, ha folytatom ezt a viselkedést, szóval szépen, csendben, apránként elkezdtem feldolgozni az elmúlt… talán száz? Mindegy, tehát jó sok évet ^.^ És rájöttem, persze, sok más mellett, ami nem tartozik ide, hogy én egyáltalán nem illek ebbe az osztagba. Persze, ha akarnék, elkezdhetnék beilleszkedni, de egyszerűen olyan vagyok, aki nem való ide. Nem azért, mert gyáva vagyok… vagyis kicsit félek harcolni, de nem azért, mert félek, hogy valami bajom lesz – persze, ettől még nem vagyok valami hősies alkat ^.^” – ám nem szeretnék nagyon ártani másoknak. Én sem örülnék neki, ha ilyesmit tennének velem, és nekem sem áll szándékomban semmi ez, ebből pedig egyenesen következik, hogy sokkal hasznosabbá tudnám tenni magam… mondjuk, a negyedik osztag tagjaként, mivel hát tudományos ismereteim igencsak megkoptak ^.^” Mindenesetre jobban tenném, ha betegeket ápolnék, hiszen hiába tartozom egy alapjában véve harcos beállítottságú csapathoz, ha évtizedek alatt egy küldetésre sem merek jelentkezni.
A lényeg, hogy pontosan tudtam, miért szeretnék elmenni, csak azt nem, hogy ezt hogyan mondhatnám el a hadnagy kisasszonynak, akit ráadásul még soha nem kerestem fel. Ugyanis arra a zseniális következtetésre jutottam, hogy célszerűbb lenne neki elmagyarázni, magamat ismerve nagy nehezen, minthogy a kapitánynak, akiben ezáltal azt is tudatosítom, hogy a bemutatkozás rendkívül illetlen elhagyása mellett ráadásul minden felmutatható eredmény nélkül akarom elhagyni szeretett osztagát. Persze, még így is nagyon zavarban voltam, nem akartam, hogy azt higgye valaki, hogy azért megyek el, mert nem kedvelem őket… Mert igaz, az előző feljebbvalókat, legalábbis magamhoz mérten, egész jól ismertem, és Mayára büszke vagyok, hogy ilyen magasra jutott *.* Semmi kifogásom az új vezetőség ellen, hiszen valószínűleg szívvel-lélekkel azon vannak, hogy jobbá tegyék az osztagot, de nem mertem bemutatkozni… csak néztem, ahogy lassan mindenki elszivárog más helyekre, magasabb pozíciókra, ahogy azt kiérdemelték. Na mindegy, egyáltalán nem bántam, hogy itt maradtam, de lehetett volna annyi eszem, hogy akkor bemutatkozom, mert így… De hát nem volt mit tenni, csak sóhajtottam egy nagyot, és miután észrevettem, hogy már vagy tíz perce toporgok az ajtó előtt, rendkívül súlyos problémámon rágódva, végül is sikeresen bekopogtam ^.^"
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te19800/30000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptySzomb. Júl. 17, 2010 10:08 am

Viszlát Yukariko!



Papírmunka, a világ legnagyobb csapása. A régi mondákban szereplő ötletes büntetések, vagy a tíz egyiptomi csapás ehhez képest lassan semmivé fog foszlani. Egyre nagyobb tisztelettel kezdek adózni azoknak, akik képesek vele végezni a nap vége előtt. Talán hat órára nekem is sikerülne, technikai probléma azonban, hogy háromnál tovább nem vagyok hajlandó benn maradni egy irodában. A különböző hülyeségekkel úgyis reggel zaklatnak, akkor meg nem éri meg az óráimat elpazarolnom a később érkező tisztek ügyeinek kitárgyalására. Ahogy őket ismerem, másnap délelőtt újra el kell ismételnem a dolgokat, akkor meg mi a fenének fárasztanám magam duplán?
Már lassan három órája körmöltem megállás nélkül a küldetések elemzését és a beleegyező nyilatkozatokat az osztag tagjainak különböző agyament ötleteire, és nagyon kezdett elegem lenni belőle. Nem hiszem el, hogy egyesek még mindig nem fogták fel, miért is tilos az osztag területén belül nagyobb hangerővel bíró zenelejátszót alkalmazni. Nem, ennek még mindig nincs köze az egyébként nem létező migrénemhez, egyszerűen csak nem mindenkinek egyezik a zenei ízlése, és egyáltalán nem akarok csendzavarásos panaszokra válaszolgatni.
A levegő ma piszok meleg volt egyébként, majdnem 38 fokot mutatott a hőmérő, így a tíz perces sétálási pihenőmről is lemondtam, csakhogy ne kelljen ebben az időben fekete cuccban mászkálnom. Az őrjáraton lévő tiszteknek is kiadtam, hogy maximum másfél órát lehetnek kint, utána kötelezően a pihenőbe mennem, valamint aki rosszul érzi magát, az indulhat is tiszteletét tenni a 4. osztagnál. Ha pedig ehhez nem fűlik a foga, jöhet hozzám büntetésért. Na igen, a mai napon eléggé napszúrásgyanús a banda, és inkább töltögetem ki a papírokat az orvosi ellátásról pár esetben, minthogy két hétig betegszabira kelljen küldenem minden kísérletező kedvű egyént. Ráadásul még ez sem volt elég a mai napra, így is sikerült pár tisztnek ájultam végeznie. Először ezt nem nagyon értettem, hiszen nekem semmi különösebb bajom nem volt, de utána valaki volta kedves felhívni rá a figyelmemet, hogy a nagyobb lélekenergiámnak köszönhetően megnövekedett az aktuális ellenállóképességem a betegségekkel, hideggel vagy éppen a meleggel szemben. Ugyanez nem mondható el az állatokról, csak sajnos velük nem mindenki foglalkozik. Sajnálom is szegény szőrmókokat.
A merengésemből és a monoton tollmozgásból egy nagyon érdekes lélekenergia riaszt fel, amelyet az ajtó felől érzékeltem. Az osztag egyik tagjáé, és meg is tudom mondani kié, de nem ez benne a furcsa. Inkább az zavar, hogy már vagy öt perce áll az ajtó előtt, és egyenlőre semmi hajlandóságot nem érzek felőle az iránt, hogy bekopogjon és közölje, mit is szeretne. A szegény lány, vajon mitől fél ennyire? Csak nem neki kell ezúttal közölnie, hogy valami baj történt, ami miatt a fél osztag nagy eséllyel büntetésben lesz? Nem, ilyet nem érzékelek, de akkor nincs tippem rá, hogy mit akarhat. Még hagyok neki két percet, utána ha nem mozdul, akkor magam fogok az ajtóhoz menni. Merem remélni, hogy nem egy gyakorlóbábut fogok ott találni, amelyet valamelyik vicces kedvű, a közeljövőben padlósúrolást végző tiszt helyezett el pont előttem. Végül mikor éppen állnék fel, megkapom a hőn áhított jelet, bátortalanul kopognak. Gyorsan visszaülök a székbe, magam elé húzok egy lapot, és csak utána szólalok meg.
-Gyere be! - kiáltok ki, majd neki állok gyorsan átfutni, éppen mit is sikerült kifognom. Közben bátortalanul belép a lány, én pedig rá pillantok. Eléggé szende teremtés, de érzek benne elhatározást is. Mit akarhat? - Üdv... Yukariko, igaz? - teszek úgy, mintha elgondolkodnék pár percig a nevén és a beosztásán. Erre valójában semmi szükség, az első tíz tisztet névről ismerem kép alaján, mivel kevesebb mint a fele tette eddig nálam tiszteletét. - Kérlek foglalj helyet! - intek az asztallal szemben álló székek felé, miközben a sajátomról felállva közelebbről is megszemlélem a kis italospultot, amelyet a fal mellett helyeztem el a közelmúltban a vendégekre való tekintettel. Nincs nagy kínálata, pár tea, kávé és persze egy kis töményebb is, bár, erre még nem volt szükség soha. - Egy üdítőt esetleg? Nemrég szereztem be pár hideg vízzel is fogasztható teát. - teszem fel a kérdést, miközben komolyabban megszemlélem milyen is az ízesítésük. Remélem nem csalán, azzal az eggyel soha nem tudtam kijönni. Különben nagyon örülök ezeknek a kis tasakoknak, nincs az az őrült, aki ilyenkor hajlandó meginni a forró változatát az italnak. - Közben el is mondhatnád, miért jöttél? Megint napszúrásgyanús tiszteket kellett a gyengélkedőre szállítani? - teszem fel a kérdést, mert ebből a látogatásból ma már kettőben volt részem, és ez az egyetlen tippem rá, mi is lesz a harmadik...
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 3 Cl0te7300/15000Hadnagyi iroda - Page 3 29y5sib  (7300/15000)

Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 EmptyVas. Júl. 18, 2010 5:28 am

Yukariko elköszön >.<

A felhangzó „Gyere be!” egyáltalán nem tűnt mogorvának, bosszúsnak, semmi sem utalt rá, hogy esetleg a hadnagy teherként venné a látogatásomat, de azért eléggé ijedten oldalogtam be, mert persze elkapott a lámpaláz, ahogyan az lenni szokott. Hiszen szép az az elmélet, hogy bemegyek, köszönök, és elmondom, mit akarok, csak hát… megvalósítani egyáltalán nem könnyű. Persze, kicsit idegesített is a saját tétovaságom, és azzal tisztában voltam, hogy ez csak egy egyszerű kijelentés, de fogalmam sem volt, hogy a lány, aki beinvitált, hogy fogadja majd a hírt. Ami azt illeti, első pillantásra nem tűnt valami harapósnak, és az iroda is nagyon barátságos hangulatúnak tűnt, ahogy beléptem – nagyon szépek voltak a színei, nem is ilyenre emlékeztem; bár ami azt illeti, régen jártam itt, és akkor sem voltam gyakori vendég, szóval nem bízhatok a memóriámban. Az első sokk akkor ért, amikor, miközben gyorsan meghajoltam, felettesem megszólalt:
- Üdv... Yukariko, igaz?
Ez kicsit váratlanul ért, nem számítottam arra, hogy a nevemet is tudja – elvégre soha, semmi jelentőset nem csináltam, sem rosszat, sem jót. És hát… nem is mutatkoztam be, a kinevezését követően, ami miatt egyre jobban szégyelltem magam. Hiszen, ha ő vette magának a fáradságot, és utánanézett annak, ki is vagyok, igazán megtudhattam volna én is egy kicsivel többet róla… illett volna. Még a nevét is csak nem sokkal a látogatásom előtt kerestem meg, mert őszintén szólva, nem voltam benne biztos, hogy jól emlékszem, és ez szörnyű >.< Még most is annak érzem, de akkor meg még inkább zavarban voltam, és szégyelltem magam… Ráadásul egy lapot tartott a kezében, és osztagbeli aktivitásom teljes ismeretében feltételezhető volt, hogy az az egyetlen, árva kis papír mind az én eddigi eredményeimet tartalmazza. Ha tévedek is, mert persze előfordulhat, akkor is… hirtelen elfogott az érzés, hogy könnyebb szívvel távoznék, ha hagynék magam után valami… felmutathatót, amire büszke lehetek, és hát... ők is büszkék lehetnek rám. Mert most úgy fogok elmenni, ahogy jöttem, mintha kis újonc lennék, ami persze igaz is, hiszen nem változtam semmit, mióta idekerültem, és eddig nem is bántam. De még ha olyan sokáig élek is, sajnáltam kicsit, hogy semmit sem tettem, meg sem ismertem legalább pár embert, vagyis shinigamit, hiszen… ez olyan, mintha a sok év üres lenne, pedig valójában nem volt az. Csak… Mostanában megváltoztam, és más szemmel látom – nem dühöngök az elvesztegetett idő miatt, erről szó sincs, csupán most már úgy gondolom, hasznosabban is eltölthettem volna azt a néhány évtizedet, vagy mennyit. És az elmélkedéssel természetesen még jobban sikerült aláásnom az önbizalmamat, legszívesebben összekuporodtam a felajánlott széken, de ezt persze nem tehettem, így csak néztem magam elé, próbáltam megfogalmazni, mit is akarok mondani. A hadnagy kisasszony hangjára rezzentem csak össze, nem azért, mert ijesztő volt, sőt, nagyon is kedvesen viselkedett velem, megkérdezte, kérek-e egy kis hideg teát *.*
- Igen, kérek szépen – mondtam, bár azt hiszem, csak suttogtam szinte. Talán aznap még nem is beszéltem hangosan, így aztán rekedt is voltam, ijedt is, ráadásul a hangom sem nagyon akart… nos, szárnyalni ^.^” Ami azt illeti, bár ez nem ide tartozik, de még sosem hallottam azelőtt hideg vízzel elkészíthető teáról, így ez is az újdonság erejével hatott… Mindenesetre igyekeztem összeszedni magam, hiszen a hadnagy láthatólag mindent megtett azért, hogy kényelmesen éreztem magam, ezért egyre inkább úgy éreztem, cserbenhagyom, legalábbis nem szolgálok rá ilyesmikre. De a felszólítás, hogy mondjam el, miért jöttem, annyi töprengés ellenére váratlanul ért, holott számíthattam volna rá… Végül is, nem teázgatni érkeztem az irodába, erre gondolhattam volna, ám fogalmam sem volt, hogyan kezdjem.
- Megint napszúrásgyanús tiszteket kellett a gyengélkedőre szállítani? – kérdezte… hát, nem is tudom, hogyan, mármint milyen hangsúllyal. Vagyis nem volt bosszús, szerencsére, mert azt hiszem, abban a helyzetben többet nem is tudtam volna megszólalni. De ráadásul meg szegény kis zaklatott idegrendszeremre igencsak sokkolóan hatott a „gyengélkedő” szó. El is terelte picit a figyelmemet, azon kezdtem éppen töprengeni, hogy vajon tudja-e, miért jöttem, viszont ez valószínűleg csak amiatt volt, mert hajlamos vagyok túl sokat aggódni. Az is igaz persze, hogy lámpalázam az arcomra lehetett írva, de azt biztosan kijelenthetem, hogy egyre inkább elpirultam. Ami azt illeti, mindezidáig annyira lekötöttek a saját gondolataim, hogy fel sem tűnt, milyen meleg volt az elmúlt napokban… Végül pár pillanatnyi tanácstalan pislogás után teljes mértékben tudatosult bennem, hogy mit is szeretne megtudni a kisasszony, és gyorsan megráztam a fejem.
- Hát, én nem tudok ilyesmiről… - mondtam tétován, fogalmam sem lévén arról, hogy hogyan is folytassam. – Igazából… Én egy meglehetősen személyes jellegű ügyben kerestem fel Önt…Holott abban a pillanatban nem voltam benne biztos, ez-e a jó kifejezés, szóval félénken felpillantottam, majd folytattam ölemben lévő kezecskéim elmélyült tanulmányozását. Azon töprengtem, mi lenne a célszerűbb: óvatosan kipuhatolni, hogy fogadná a hírt, vagy egyszerűen közölni, hogy hamar túl legyek rajta… Mert kétségtelen, hogy egy barátságos hangulatú beszélgetés közben sokkal könnyebben tudnám közölni osztagelhagyási galád terveimet… Egyértelműen nem lenne rossz, ha végül is nagy nehezen kimondanám, mit is akarok, miközben a hadnagy kisasszony végig bátorítóan, megértően nézne rám, és abszolút toleranciával fogadja szégyenteljes elhatározásomat… *.* Gondolom, ha ismertem volna, rögtön így teszek, hiszen annak alapján, amilyen kedves volt velem eddig is, minden bizonnyal nagyon barátságos természet – így aztán, más szemszögből megközelítve a dolgot, nem lenne szép tőlem, ha a nyafogásommal olyan sokáig feltartanám. Szegény egész nap itt ül a hőségben, gondolom, mindenféle papírokkal bajlódva – érdekes, mást nem is tudtam elképzelni, mit csinál egy hadnagy, amikor nem küldetésen van -, én meg itt véget nem érően próbálnám végre elmondani, mit akarok… Inkább amellett döntöttem, hogy nem idegesítem. Hiszen, ha érdeklik az indokaim, úgyis megkérdezi, gondoltam, és hát… Jobban szerettem volna a dolog eme kellemetlen részét magam mögött tudni.
- Tudja, én… - mondtam erőtlenül, nagy levegőt véve, és majdnem kicsúszott a számon, hogy „szeretnék átmenni máshová”, de aztán nem így folytattam. – Én… azt hiszem, jobban illenék a negyedik osztagba, és… hát, ha nincs ellenére, szeretnék hozzájuk csatlakozni…
Félénken felpillantottam, hogy lássam, mit reagál, ráadásul viszont kicsit sem múlt el az idegességem attól, hogy végre elrebegtem rendkívül komoly döntésemet… Így ezen a rendkívül izgalmas ponton, hogy megmaradjon a feszültség, egyelőre abba is hagyom a történetet ^.^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hadnagyi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hadnagyi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 6. Osztag-