-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ Cl0te5000/10000Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ 29y5sib  (5000/10000)

Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ _
TémanyitásTárgy: Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/   Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ EmptyVas. Ápr. 12, 2009 8:33 am

HADNAGYI PÁLYÁZAT



-Mikor elkísértem Shoko cimborám a kapitányhoz elgondolkoztam azon,
-hogyha ő a 6. osztag kapitánya lesz, kiürül, egy hadnagyi poszt lehetnék, akár én is az ő helyébe, de én vele akarok tartani, na meg ráadásul, ahova ő tart ott is üres egy hadnagyi poszt.
-Ezaz.
-Követem volt hadnagy uram a 6. osztaghoz és én leszek az ő hadnagya. De sajnos először elkel nyernem a bizalmát, de hát, hogy most nagyon is nagy a nyugalom nincs egy küldetés, sem amire jelentkezhetnék, hogy elnyerjem bizalmát, na, mindegy még kitalálok valamit.
-Közben kijött Shoko a kapitány úrtól.
-Gratulálok az új posztodhoz!!!
-Köszönöm.
-Na, ünnepeljük meg gyerünk, igyunk egyet. Majd utána elköltözöl.
-Oké.
-Elmentünk Zarakihoz, és rendeltünk tőle két pohár sört utána leültünk, egy asztalhoz, és beszélgetés közben elfogyasztottuk a sört.
-Úgy látom elfogyott a sör.
-Ja. Nekem akkor mennem kell.
-Oké elkísérlek.
-Elköszöntünk Zaraki-tól és elindultunk Shoko szóbája felé. Útközben megállított minket egy küldönc, aki üzenetet hozott nekem.
-Önt keresném Baisotei úr.
-Igen hallgatom.
-A kapitány úr hívatja önt az irodájába.
-Oké. Köszönöm most már elmehet itt egy kis apró a fáradozásáért.
-Köszönöm!!! Viszlát.
-Akkor úgy látszik mindkettőnknek dolga akadt. Neked a kapitányodhoz kell menned nekem pedig költöznöm kell.
-Oké akkor, szia, majd később találkozunk.
-És elindultam a kapitányomhoz, hogy megtudjam mit akart. Odaértem az iroda ajtajához és bekopogtam.
-Gyere be!!!
-Jónapot kapitány úr. *Meghajol* Hívatni tetszet.
-Igen lenne egy kis feladatom számodra, meg akit akarsz, magaddal vihetsz. Mostanában az élők világában Karakurába egyre több a hollow és el kéne menni, lecsökkenteni a hollow-k számát.
-Rendben kapitány úr. De lenne egy kérdésem kötelező az osztagból vinnem valakit magammal???
-Nem.
-Akkor kapitány úr én, volt hadnagyunkkal Shokoval mennék.
-Oké, rendben távozhat.
-Igen is kapitány úr.
-Aztán sebek nélkül vissza se gyere.
-Majd elindultam Shokohoz, hogy értesítsem dologról. Bekopogtam szobája ajtaján.
-Gyere be.
-Szevasz Shoko.
-Szia Baisotei. Na, mit akart Renji???
-Menünk kell az élők világába egy küldetésre. Neked azért kell velem jönnöd, mert téged választottalak társamnak. A feladatunk lecsökkenteni a hollow-k számát Karakurában.
-Oké amint átköltöztem indulhatunk.
-Rendben. Segítek, hogy minél hamarabb indulhassunk.
-Oké.
-Gyorsan átpakoltuk a cuccait Shokonak és elindultunk az élők világába.
-Na, kezdjük meg a vadászatott, hogy minél hamarabb mehessünk hazafele.
-Oké. Szerintem ketté kéne válnunk, úgy gyorsabb lenne. Mit szólsz hozzá Shoko???
-Igazad van, de azért figyelek rád, hogy azért nehogy itt pusztulj nekem.
-Oké, de attól, hogy maga kapitány lett ne tartson engem csecsemőnek.
-Nem azért mondtam te hülye, hanem ha olyan adódna, hogy egyszerre többen is támadnak, ne maradj hátrányban.
-Elnézés igazad van.
-Na, induljunk.
-Majd kettéváltunk én Északnak mentem ő pedig nyugatnak. Nem kellet sokáig mennem máris bele akadtam két hollowba.
-Na, bemelegítésnek jók is lesztek.
-És öt perc harc után mindkettőt lekaszaboltam. És tovább mentem még több hollowt keresni olyan nyolc hollow lemészárlása után hatalmas lélekenergiát éreztem közelembe olyan két utcányira tőlem. Gondoltam magamban.
-Ezt meg kell néznem.
-És elindultam a hatalmas lélek energia birtokosa felé. Mikor odaértem láttam, hogy egy ájult srácot rabol el egy másik srác. Majd rám szolt az emberrabló.
-Láttom észrevettél.
-Igen, de lenne két kérdésem. Az első ki vagy mi vagy??? Második miért rablod el azt a szegény srácot???
-Én egy privaron espada vagyok, és Aizen mondta, hogy raboljam el, mert még hasznát vehetjük különleges erejének.
-Igen??? És, ha én ezt nem hagyom???
-Akkor kénytelen leszek téged megölni.
-Álok elébe, de tudd meg nem olyan könnyű engem megölni, ahogy azt mondod.
-Majd elkezdtük a harcot. Előhívtam kardom shikai alakját és pengék szórásával kezdtem a harcot. De ő ki tért előlük majd leszállt és letette a srácot.
-Lassú vagy.
-Majd meglássuk mejikünk a lassú.
-Újra pengékkel támadtam és közben megfigyeltem, hogy merre menekül, hogy tudjam merre szokott kitérni legtöbbször a támadásoktól és legközelebb merre csapjak le rá. Az ellenfelem jobbra menekült harmadjára is. Gondoltam magamban:
-Oké akkor következő záporom után jobbra kell lecsapnom rá.
-Záport indítottam és shunpovval elé vágtam és megvágtam karját, de ő felfelé menekült majd utána mentem, de hiába mivel további támadásaim védte és legtöbbször ő is megtámadott majd shunpoval hátráltam mivel sok vágás kaptam támadásaiból.
-Bakudou 41:Anei Eirou!!!-kiabáltam
-És ellen felem egy sötétgömbbe záródott. Hangok hallatszódtak ki bentről.
-Ez engem nem gátol, meg ne nézzél engem olyan alacsony szintre, hogy nem tudok ki jutni.
-Kitört a gömbből, és ott termet mellettem bele szúrt karomba én pedig shunpoval elmenekültem mellőle.
-Te tényleg nagyon erős, vagy de akkor sem hagyhatom, hogy elvid a srácot.
-Még meglátjuk shinigami.
-Újabb harcba kezdtünk. Újra kidout használtam mégpedig Hadou 44: Kokutan Kou/fekete kéz-t használtam. És közelharcot fojtattam vele a kardal és a lobogó kezemmel szinte majdnem egyszerre támadtam. De ő leküldött a földre egy hatalmas ütéssel, és már a kegyelemdöfésre várt mikor megjelent Shoko. És támadásával hátráltatni kényszerítette az espadat.
-Baisotei ugye mondtam, hogy vigyáz magadra.
-Igen elnézését kérem.
-Majd Shoko neki támadott az espadanak, akit már egy kicsit kifárasztottam Shoko jól hejtált az espada ellen, de mindketten egy szinten voltak. Ezért gondoltam besegítek társamnak és hosszas harc után láttam, hogy kezd fáradni egy ötletem támadt. Miután Shoko leütötte a földre ellenfelünk gyorsan elmondtam neki.
-Rendben van de elne hibázd. -ennyi volt válasza rá.
-És mind a ketten Hadou 50: Rei no kuron/lélekklón kidout használtuk ő két klónt hívott elő én pedig egyet, és velük lefogattuk az espadát majd én Bakudou 67: Satsu mizu eirou kidouval vízbörtönbe zártam mind a ketten oda shunpoztunk és leszúrtuk, hogy biztosra meghaljon. Végül sikerült tervem és meghalt az espada.
-Gyorsan odamentünk a sráchoz, akit el akart rabolni és felébresztettük.
-Hát ti kik vagytok???
-Én Baisotei vagyok a 9. osztag 3. tisztje.
-Én pedig Shoko vagyok a 6. osztag kapitánya. És te ki vagy???
-Chiaki Adachi vagyok. Most jut, eszembe hol van, aki el akart engem rabolni???
-Megöltük.
-Huh, hála az égnek.
-Amugy rablódtól hallottam van valami különleges képességed.
-Igen a fegyverembe lélekenergiát tudok áramoltatni amivel, felerősödik a lövés.
-Értem kösz, de lenne még egy kérdésem és ezt csak fegyverekbe tudod áramoltatni???
-Azt nem tudom, mert még nem próbáltam.
-Oké.
-Nincs kedvetek eljönni hozzám, egy üvegsörre???
-De van.- válaszoltam pofátlanul.
-Akkor gyertek.
-Elmentünk a házába beszélgetés mellet megittuk ajándékba kapott sörünket. Majd megszólalt Shoko.
-Bocs, de minekünk mennünk kell, hisz feladatunk elvégeztük mivel nem érzek hollowkat meg jelentenünk kell a dolgokat.
-Rendben, sziasztok.
-Szia, majd még találkozunk.
-Szia.
-Visszamentünk Soul Society-be én elmentem a kapitányomnak jelenteni a dolgot Shoko pedig az első osztag kapitányának. De elválásunk előtt megkérdezte tőlem.
-Szépen helyt álltál a mai akciónkba ezért megkérdezném hogy nem e lenne kedved a hadnagyom lenni???
-De szívesen lennék, sőt megtisztelő lenne számomra nálad szolgálnom.
-Akkor én jelentem ezt is te meg jelentsd Renji-nek.
-Oké majd örömmel váltam el hadnagyomtól és elindultam jelenteni a dolgokat.


A hozzászólást Hirobumi Baisotei összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 12, 2009 7:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ Cl0te5000/10000Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ 29y5sib  (5000/10000)

Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/   Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ EmptyVas. Ápr. 12, 2009 1:35 pm

-Készen vagyok.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/   Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 2:50 am

Komoly fejtörést okoztál nekem... Kicsit zavaró, hogy az egész egybefolyik, mert nem csinálsz bekezdéseket, hanem a párbeszédekkel igyekszel időrendet felállítani. (Aprócska megjegyzés: A sima 'bekezdés' elé ne tegyél gondolat jelet!) Viszont maga a történet nem rossz...

"...egy ájult srácot rabol el egy másik srác." Fogalmazási problémák...

Mégis azt kell mondanom, ha nincs Shoko-nak kifogása, hogy a pályázatodat ELFOGADOM!
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ Cl0te0/0Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ 29y5sib  (0/0)

Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/   Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 2:58 am

Nincs kifogásom, Baisotei, isten hozott a hadnagyi poszton!
Mégis egy dolgot megemlítenék, most már kapitány vagyok, ezért ne tegezz.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ Cl0te5000/10000Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ 29y5sib  (5000/10000)

Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/   Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 3:29 am

Köszönöm és rendben van kapitány úr.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/   Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/ Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hirobumi Baisotei /6. osztag hadnagyi pályázat/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-