-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hayashi
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Hayashi

Hozzászólások száma : 39
Tartózkodási hely : 5.OSZTAGi szállásán
Registration date : 2009. Feb. 27.
Hírnév : -7

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 12. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat Cl0te5000/10000Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat 29y5sib  (5000/10000)

Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat _
TémanyitásTárgy: Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat   Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat EmptyHétf. Márc. 23, 2009 7:17 am

Éppen Yoruichi-samát kerestem Seiretba, hamar rá akadtam, egy tervem volt, megtanulni a bankiat.
- Hé Yoruichi-sama, hogy vagy? kérdem tőle.
- Jól vagyok Hayashi, miért jöttél? miben kell segítség? kérdi tőlem.
- Elég erősnek érzem már magam a bankai-hoz, szeretném, ha megtanítanád nekem 3 nap alatt a bankait. mondom neki. mondom neki a dolgok állását.
- Ó csakugyan? Hát akkor 3 nap alatt megtanítom neked a bankait. válaszolja nekem Yoruichi-sama.
Elmentünk valami nagy hegy lábához, ahol sivatag volt, Yoruichi mindent elmondott.
- Ha legyőzöd eléred a bankai szintet, sok szerencsét Hayashi. Mondja nekem.
- Örülök, hogy személyesen is megismerhetlek, Hayashi Yusuke. Köszönt Chi kawaki.
- Én szintúgy Kawaki-sama. Erre kardok tucatjai jelenek meg, nem sok időm van gondolkozni, mert Kawaki támadásba lenül, én oda shunpozok az egyik kardhoz és rárontok Kawakira.
Kawaki pár csapással eltöri a kardomat, erre én elkezdek rohanni, egy másik kardért.
- Hayashi nem csak azért vagyunk itt, hogy fussál Kawaki elől, harcolj Hayashi!! kiabál nekem Yoruichi. Talán ez add nekem erőt, hogy megálljak és szembe szálljak Kawakival, aki ettől hírtelen meglepődik, de azért képes kivédeni a csapásomat.
- Kawaki remélem van élet biztositásod!! kiabálok neki.
- Élet biztosítás? Meglátjuk, hogy kinyer, de ne vedd fél vállról a harcot Yusuke! kiabál nekem Kawaki. Ekkor shunpozok, de olyan gyorsan, hogy kawaki nem látja, hogy hol vagyok és talán ennek köszönhetem, hogy sikerül őt legyőznöm.
- Szép volt Hayashi, elsajátítotad a bankait. mondja Yoruichi.
- Köszönöm a segítséget Yoruichi-sama. felelek neki, és el megyek.



Bankai parancs: Bareguan Chi Kawaki! Moroke Chi Kawaki.
Képpeség: Több féle képpesége van, a kard megnagyobbodik, egyik képpesége íllúzió keltés a másik meg, olyan képpeség, hogy egy fekete dobozba zárja az ellenfelet és össze roppantja.


kard és Yusuke kinézete: Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat Force_Blader


A hozzászólást Hayashi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 12, 2009 11:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat Cl0te53000/65000Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat 29y5sib  (53000/65000)

Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat   Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat EmptyHétf. Márc. 23, 2009 7:30 am

Nah, hello csipás Joey!

Drága egy szem tündérmoszatom! Legyél már olyan drága és olvass mán egy kicsit! Vagy tartsak neked esti mesét?!

Először is! Skubizz le szépen a monitor bal oldalán virító SZINT kijelzésedre. Na mit mutat? EGY! És mikor lehet második szintű támadásod? KETTŐ! Hoppá-hoppá itt valami gáz lehet!

Másodszor! Szépen evickélj bele a szabályzat topikba és fürkészd át tüzetesebben az ide vonatkozó bekezdést! Nehogy megint koptatni kelljen a művész ujjaimat!

Érthetően fogalmazva: Bankai pályázatot nem írhatsz, amíg el nem éred a MÁSODIK SZINTET, ami 10000 LÉLEKENERIGÁNÁL KEZDŐDIK!

Köszönöm a figyelmet!
Masaki Sachi

//Párdon a piszkosul szemét megfogalmazásért, de azt hiszem ez elég egyértelmű dolog volt. Ha egy kicsit rápillantasz a többi pályázó adataira, akkor meg főként...//
Vissza az elejére Go down
Hayashi
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Hayashi

Hozzászólások száma : 39
Tartózkodási hely : 5.OSZTAGi szállásán
Registration date : 2009. Feb. 27.
Hírnév : -7

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 12. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat Cl0te5000/10000Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat 29y5sib  (5000/10000)

Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat   Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat EmptyVas. Ápr. 12, 2009 11:21 am

Hayashi Yusuke hadnagyi pályázat



Nos amint meghallottam, hogy egy hadnagy kapitány lett, azonnal elrohantam, hogy én legyek a kilencedik osztag új hadnagya, csak egy gond volt éppen az emberek világában teljesítettem küldetést. Nem hagyhattam ott a posztomat, amíg ki nem derítettem, hogy kik akarnak Ichigo életére törni, ezért úgy döntöttem megkeresem őket a lélekenergiájuk alapján, ami piszok nehéz volt már azért is mert elrejtették az erejüket, és fogalmam sincs, hogy mikor akarnak megmutatkozni. Másnap reggel fülest kaptam arról, hogy ma akarnak támadni, ezért állandóan Ichigot követtem, persze ő azt nem tudta, ezért is kellet utána settenkednem. Ám én aki nagyon jó vizsga eredményeket ért el az akadémiai záróvizsgán, annak ez nem okozz problémát, a probléma ott volt, amikor ketten Ichigora támadtak, és véletlenül vagy nem tom, hogy hogyan de az egyik maszkja leesett és láttam, hogy egy arrancar próbálja meg elrabolni Ichigot. Gyorsan shingamivá váltam és kiugrottam a rejtekhelyemről.
- Na ti kis férgek, az én nevem Hayashi Yusuke z 5. osztag 12. tisztje vagyok és most megöllek titeket.- Ám a két arrancar nem figyelt rám, én meg kikeltem magamból, hogy mernek figyelmen kívül hagyni?
- Hé hogy mertek nem figyelni rám? Én is itt vagyok ám, de mindegy mert megöllek titeket, Suu chi kaw… -Nem tudtam befejezni, mert mind a ketten cerót küldtek rám, és elkellet ugranom, de mielőtt újra támadhattam volna eltűntek és elvitték Ichigót is.
- A francba valahogy utánuk kell mennem, de hogy- Ekkor megéreztem Ichigo lélekenergiáját- Ez Ichigo lélekenergiája, valahol még a közelben vannak. El rohanok arra amerre érzem Ichigo lélekenergiáját, hogy megmentsem őt, amikor oda érek látom, hogy az arrancarokelőakarják hívni a holow alakját, amit nem tud irányitani.
- Na ti kis szemetek most már nem menekültök előlem, mert most meghaltok, Suu chi kawaki!!!- Azzal megpróbálom őket megvágni 10-szer, ám az utolsót kikerülik, és engem vesznek célba egy balhoroggal. Én elterülök a földön, ám felállok és készen állok a következő csapásra, hogy végezzek ezzel a két idióta espadável, ám ők két extrame cerót alkalmaznak ellenem.
- A francba! Ez egy rohadt öngyilkos technika, de engem is és Ichigot is magukkal akarják vinni, na abból nem esztek ti rohadékok- Elengedem a zanpakutoum és egy kidout kezdek el szavalni. -"Ó, Nagyúr a hús és csont burka,
minden teremtmény, szárnyak suhogása,
Te, ki az Ember nevét hordozod,
Pokol és Zűrzavar
Tenger hullámzó akadálya,
Indul dél felé."
Hadou 31: Shakkahou-
A kidou és az extrame ceró találkozik és egy hatalmas robbanás következik be, amint a füst elszáll látom, hogy az egyik arranacar még mindig áll, a másik viszont halott, már én is alig állok a lábamon, de lekell gyűrnöm ezt a rohadékot és talán én lehetek a 9. osztag új hadnagya. Az espade megindul felém és készül lesújtani rám, amikor is elkezd csillogni a szemem, hogy ez egy igen jó küzdelem lesz, én kivédem a csapását és kard párbajba kezdünk.
Már egy jó ideje harcolunk, amikor is én kezdek fáradni, ám az ellenfelem még koránt sem fáradt, vagy most befejezem a csatát vagy elbukok, inkább befejezem.
- Bakudou 1. Sai!! Most már nem tudsz mozogni, Suu chi kawaki!! Most megöllek! Azzal darabokra tépem az arrancart, Ichigot a haza visszem és lerakom az ágyra, aztán meg kaput nyitok Soul Societyba, Elfutok Abarai kapitány úrhoz, aki még talán nem is tudd róla, hogy mit tettem legyőztem két espadát, amikor én még csak tiszt vagyok, amikor megérkezek illedelmesen bekopog és köszönök.
- Jó reggelt Abarai kapitány úr! Talán… De nem tudtam megint befejezni.
- Jó reggelt! Mit nem tudok? Miről beszélsz Hayashi?
- Arról, hogy ma legyőztem két arrancart ezzel teljesítve a küldetésemet, ami Ichigo megvédése volt, és szeretnék a hadnagya lenni. Nyögöm ki nagy nehezen.
- A hadnagyom? Kérdi a kapitány.
- Igen a hadnagya szeretnék lenni, mivel Suzumiya már nem az ön hadnagya kapitány úr.
- Értem, a hadnagyom, akarsz lenni, de mivel bizonyítod, hogy legyőztél két espadát? Kérdi tőlem.
- Hát izé nem tudom, talán… Ám ekkor repül be az ablakon egy pokol lepke, ami talán a hírt hozta meg, hogy legyőztem két arrancart, amint átadta az üzenetet Abarai kapitánynak elrepült, a kapitány pedig mosolyogva megszólalt.
-„ Ritka pillanatok talán most látom először és utoljára mosolyogni Abarai kapitányt.”
- Nos az üzenet szerint, tényleg legyőztél két arrancart, bár azt nem tudom, hogy hogyan sikerült, de… ám nem tudta befejezni mert izgalmamban a szavába vágtam hát ha a hadnagya lehetek most.
- Akkor ezek szerint lehetek az ön hadnagya? Kérdem a kapitány úrtól. A kapitány elmosolyodik, talán mert tetszik neki, hogy ilyen merészen a szavába vágtam, vagy nem és büntetést akar adni nekem.
- Tetszik a merészéged és üdvözöllek a hadnagyi pozíción Hayashi Yusuke, de ne feledd ha nem vigyázol a merészégedért nagy árat is fizethetsz! Közli velem Abarai Renji kapitány.
- Köszönöm kapitány úr, elmennék össze csomagolni a cuccaimat, és beköltöznék még ma a hadnagyi irodámba.
- Rendben, költözz be ma még ha úgy látod jónak!
Azzal elment, hogy össze szedjem a cuccaimat és beköltözzem a hadnagyi irodámba.

pakoljak.


A hozzászólást Hayashi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 14, 2009 12:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat   Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 2:41 am

Először is...ENNYI AZ EGÉSZ?? Már a rövidsége miatt ia azt mondhatnám, hogy elbuktad! De lásd mennyire korrekt vagyok kielemzem neked!

Nah, akkor neked is pontozom...*torok köszörülés*
I. Urahara minek kell ahhoz, hogy átjárót nyiss SOUL SOCIETY-BE?! Tudod, oda saját maga nyit kaput egy shinigami méghozzá a lélekölő kardja segítségével...Nézz meg engem, amikor ezt csinálom a tizenkilencedik vagy nyolcadik részben!

II. Mivel magad nyitod a kaput már eleve a Tiszta lelkek városában landolsz, vagyis a Gotei 13 területén...Ne Ichigo-ból indulj ki! Ő teljesen más tészta volt!

III. Valami bővebb információ erről a két idegenről? Mik ők egyáltalán? Gonosz szellemek? Kicsit pontosíthatnál rajta!

IV.
Ne is reménykedj, hogy ilyen "hőstett" után nevezlek ki hadnagynak! Ha adhatok egy tanácsot, valami komolyabb harcot találj ki!

V. Piszok rövid!

Nincs több mondandóm! A pályázatodat ELUTASÍTOM! Ha javítottál jelezd valamelyik moderátornak vagy az adminnak!
Vissza az elejére Go down
Hayashi
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Hayashi

Hozzászólások száma : 39
Tartózkodási hely : 5.OSZTAGi szállásán
Registration date : 2009. Feb. 27.
Hírnév : -7

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 12. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat Cl0te5000/10000Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat 29y5sib  (5000/10000)

Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat   Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 4:05 am

Javitottam
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat   Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 11:28 pm

Kedves Hayashi!

Először is egy kis fejtörő! Legalább is úgy tűnik, neked komoly fejtörést okoz…
A te rangod mi is? 12. tiszt. Az ellenfeleid, pedig a 10 legerősebb között vannak. Vajon egy kapitány szintű hollow ellen egy 12. tiszt felveheti a harcot? NEM! Ohh elnézést, két kapitányi szintű hollow ellen. Te, amíg én itt vagyok (És szerintem ezt a többi moderátor nevében is mondhatom) nem leszel hadnagy!

I.: Maradjunk az espadáknál… Te a Hadou 31: Shakkahou-val akarsz megölni egy espadát? Hát, ha attól meghalnának a bleachnek már rég vége lenne… Tehát az espadakkal való harcod egy az egyben rossz.

II.: Helyesírási hibák… Remélem nem baj, ha nem beszélek róla bővebben.

III.: Ezt még senki sem tette szóvá, de ha párbeszédet írsz, ne csak elé tegyél gondolatjelet, hanem a végére is, mivel így mindenkinek gondot okoz kitalálni honnan is kezdődik a mesélés.

Pl.: - Akkor ezek szerint lehetek az ön hadnagya? - Kérdem a kapitány úrtól. A kapitány elmosolyodik, talán mert tetszik neki, hogy ilyen merészen a szavába vágtam, vagy nem és büntetést akar adni nekem.

Egy szó, mint száz, a pályázatodat ELUTASÍTOM!
Vissza az elejére Go down
Hayashi
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Hayashi

Hozzászólások száma : 39
Tartózkodási hely : 5.OSZTAGi szállásán
Registration date : 2009. Feb. 27.
Hírnév : -7

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 12. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat Cl0te5000/10000Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat 29y5sib  (5000/10000)

Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat   Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat EmptyKedd Ápr. 14, 2009 12:50 am

megint javitottam
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat   Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat EmptyKedd Ápr. 14, 2009 1:37 am

Nos, mivel már ennyit zaklattál a pályázat olvasásával, (ami egyébkén benne van a szabályzatban is, hogy NE tedd) ezért úgy gondoltam, hogy én is ellenőrzöm ezt a kis pályázatocskát…

I. Cserélgeted folyamatosan a múlt és jelen időt, ami számomra kicsit zavaró.

II. Betűkihagyások, helyesírási hibák, írásjelek… inkább nem sorolnám, ha nem muszáj… ajánlom a Microsoft Office csomag Word nevű programját, ami aláhúzza zöld, ill. piros vonalakkal a rossz, hibás szavakat, valamint a Mozilla Firefox 3 is mutatja, ha valamit rosszul írsz.

III. Nos, nekem az kicsit fura, hogy az arrancarok csak úgy, elrángatják magukkal Ichigot, aki elméletileg a Bleach c. anime hiperszupertápos főszereplője, aki végzett Ulqiorrával, a 4.(!) Espadával (TT_TT).

IV. Folyamatosan váltogatod, az arrancart, és az espadat… most akkor melyik? Mert nem mindegy…

V. Hát nekem nagyon zavaró ez a „én vagyok a legerősebb, és se perc alatt végzek két arrancarral” dolog, mivel az ért egy 12. Tiszt, nem igazán tudna legyőzni két arrancart véleményem szerint.

VI. Lehet, hogy ezt már csak kukacoskodásnak gondolod, de engem az is zavar, hogy cseréled az E/1-et az E/3-mal.

Ezen okok miatt, a pályázatod… elutasítom!

Ha kész vagy a javítással szólj valakinek, és újra megnézi.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat   Hayashi Yusuke  BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hayashi Yusuke BANKAI és hadnagyi pályázat (9. osztagi) pályázat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-