-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te20500/25000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (20500/25000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzomb. Jan. 10, 2009 11:10 am

/ santa Karácsonyi vásárlás rendeer /
Rokut egy igen érdekes látvány fogadta, mikor bementek a szobába. Pár percnyi beszélgetés után visszakapcsolta az áramot, de rögtön meg is fordult a fejében, hogy ismét lekapcsolja, hiszen az a díszítés amit a tiszt végzett, gyönyörű volt, de ebben a fénykavalkádban alig ha lehet, majd aludni. Mindegy is, mert majd éjszaka kikapcsolja ezeket a disco fényeket. Elég sokáig ácsorgott magának a konyhában, még azt sem vette észre, hogy Amaya és Hana már a szobája felé tartanak, de egy mondat mindent megváltoztatott.
-Akkor irány a szoba! Te tudod merre van… én még nem jártam Roku szentélyében.
-Mi? Nem szentély csak szoba, de ne turkáljatok.
Indult el rögtön a lányok után, de már késő volt. Hana a szekrényekben turkált, Amaya pedig az ágyon ugrándozott és sikítozott.
-Uram atyám…
Kezdett el morogni, de aztán Hana jajgatása félbeszakította.
-Roku… hol a fenébe tartod a díszeket?
-Öhm… talán… várj, még magam sem tudom… de nem túrd össze a holmimat!
Lépett oda Hana mellé, aki nem igazán akart még most sem hátrébb állni onnan.
-Mitől félsz Rokuci? Hogy rátalálok a mocskos újságaidra?
-Nincsenek mocskos újságaim…
-Vigyázol rájuk?
-A fenéket… egyáltalán nincs olyan újságom. Nincs rá szükségem…
-Perszeeeeee.
-Hüm…
-Nehogy meg haragudj már… csak viccelek.
Kapott Roku egy erős oldalba lökést Hanától, de a szekrényből még most sem akart kimászni.
-Segíthetek végre?
-Nemár… te annyit kutathatsz a szekrényedben amennyit akarsz…
-Rendben, akkor kutass tovább.
Vonta meg a vállát aztán elment Hana mellől, Amaya már nem ugrándozott az ágyon, ehelyett szép virágokat rajzolgatott a falra. Roku egy hatalmas sóhajtással elintézte a dolgot, aztán megindult a konyha felé.
-Főzök teát, ti is kértek?
Semmi válasz.
-Rendben.
Sétált ki, majd hozzákezdett a teafőzéshez. Pár perc csend után hatalmas nevetés aztán veszekedés.
-Mutasd meg nekem is min nevetsz ilyen jót Flúgos néni… na, ne legyél már ilyen irigy.
-De te ezt nem láthatod… nem neked való.
-De miért nem? Tatsu-chan mindent megmutat nekem, mert tudja, ha nem teszi, akkor oltári hisztit csapok… neked is hisztizni fogok…
-Nem Amaya ezt nem nézheted meg.
-Tatsu-chaaaaaan… Flúgos néni gonoszkodik.
Kezdett el hisztizni Amaya, Roku vett egy mély levegőt aztán bement a szobába.
-Mit nem akar megmutatni?
-Nem tudom.
-Hana?
-Öhm… semmi, igazán semmi.
Tette vissza a kezében lévő holmit, majd csukta be a szekrényt.
-Kész a tea?
-Még nincs. Megtaláltátok a díszeket?
-Nem.
-Akkor végre megmondhatom, a szekrény tetején vannak egy dobozban, de mivel nem vagytok olyan magasak, hogy elérjétek, majd én leveszem.
Lépett oda a szekrényhez és vette le róla a dobozokat. Lepakolta az asztalra őket, Amaya rögtön felpattant és kiszedegette a díszeket.
-Angyalka, csillag, gömb…
Csörömpölés.
-Tatsu-chan… eltört egy gömböcske… kicsúszott…
-Semmi baj Amaya, van több gömb is.
Meg sem próbált vitatkozni a hadnagyával, inkább ezen az estén kihagyja a dolgot.
-Nos… megtámadhatjátok a fát…
-Te nem díszítesz? Hiszen ez a te fád, nem a miénk.
-De… na jó.
Adta meg magát és állt Amaya mellé.
-Tatsu-chan?
-Tessék.
-Feltehetem én a díszt a tetejére?
-Persze.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te33500/45000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyPént. Jan. 16, 2009 10:19 am

// Karácsonyi vásárlás//

A díszítés jól haladt. Körülöttem rohangászott Amaya, amitől még kevésbé tudtam bármit is feltenni a fára. Ha hajolni akartam a Roku kommandó kezdett heves krákogásba. Egy idő után már azon agyaltam, hogy ott hagyom őket, én pedig leülök a fotelba.
-Szerintem a csúcsdíszt a végére kéne hagyni!-aztán eszembe jutott, ahogy Amaya begabalyodik a girlandokba és rántja magával az egész fát.-Bár, ha jobban belegondolok most jobb lenne.-
-Gyors váltás volt.-nyelvnyújtás Roku-nak.
-Megnézem a teát.-sandítás a kapitány részéről, az enyémről cümmögés érkezik.-Ha már nem tudok rendesen díszíteni legalább ezt hagy csináljam meg!-
-Jó-jó! Le ne harapd a fejem!-
-Nem fogom...-vonultam el a konyhába. Meglepődtem, hogy több teafüvet is találtam, így viszont elfoglaltam magam az azonosítgatásukkal és válogatással.
-Az egész helységet átvizsgálod?-jelent meg az ajtóban frászt hozva rám.
-Te jó ég! A szívinfarktust hoztad rám!-
-Bocsánat.-^^"-Csak sokáig voltál kint és megnéztem már mivel foglalatoskodsz.-
-Teákat válogatok. Jó sok fajta van errefelé.-
-A felére se emlékszem.-
-Bevallom némelyiket a szekrények mélyéről kotortam elő, de úgy fest nincs semmi bajuk.-
-Uh...remélhetőleg.-
-Hoh, eltűnt a kalandvágyad??? Egy kis teafűtől berezelsz?-
-Nem erről van szó.-
-Tudom,de jól esett.-
-Mit csináltok?-ugrott fel az ajtófélfára,ahonnan lendületszerzés után az asztalon kötött ki.-Mi jót szorongatsz, anyuciii?-
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te18300/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzomb. Jan. 17, 2009 7:32 am

A díszítés hosszasan lefoglalt, de amikor egy újabb gömbért siránkoztam senki sem reagált. Ekkor történt, hogy rádöbbentem mindenki kiment a szobából. Kicsit rémült arccal ugrottam ki a szobából, hogy merre tűnhettek el, de szerencsémre hamar meghallottam a hangjukat. A konyhába stílusosan érkeztem meg. Fel tornáztam magam az ajtófélfára és onnan hintázva ugrottam fel az asztalra. Tatsu-chan fejéhez néha vészesen közel kerültem, de inkább nem idegesítettem azzal, hogy szándákosan fejbe rúgom.
A sok teafüvet szagolgatva láttam, hogy valamit nagyon szorít a kezében Flúgos néni. Kérdeztem is, amint szóhoz tudtam jutni.
-Hogy mit? Jah, csak ezt!-
-De szép....mi is ez?-
-Elefánt!-
-Húúúúúú!-csodálkoztam rá.-Még sosem láttam ilyen izét!-
-Oh, ez tarthatatlan! Majd egyszer elmegyünk állatkertbe!-
-Az mi?-
-Ahol sok állatot meg lehet nézni.-
-Hűűűűűű!-csodálkoztam újra.
-Ki milyen teát kér?-
-Én ilyen elekfántosat!-
-Eleeefánt...nincs benne "k".-
-Oké!-
-Elvagytok!-szedett ki egy bögrébe Tatsu-chan ilyen apró valamiket. Nem akartam már azt is megkérdezni, hogy az micsoda, inkább tartogattam Csuparáncnak a kérdést.
-Ebből kérsz?-
-Aham!-tartottam oda az elekfántos dobozkát Flúgos néninek.
-Majd én öntöm a vizet!-
-Rendben!-
-Amúgy neked meg milyen sálad van, Amaya?-
-Szép igaz! Mostantól ezt fogom hordani!!!-
-Az nem sál...-
-Hanem?-
-Dísz a fára.-
-Tényleg?-keseredtem el a hír hallatán.
-Majd keresünk neked valami hasonló sálat!-
-Kösziiii Tatsuuuu chan!-rúgtam le majdnem mindent az asztalról.
-Lefelé!-pakolt le a székre, mielőtt galibát csinálnék.
-Túl sok mindent engedsz meg neki...-
-Lehet...-bámultan nagyokat, hogy miről beszélgetnek megint.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te20500/25000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (20500/25000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 22, 2009 8:35 am

/ santa Karácsonyi vásárlás rendeer /

-Túl sok mindent engedsz meg neki...
-Lehet...
Készítették el végre a teát, amit Amaya rögtön meg akart kóstolni. Roku egy nagy sóhajtás közepette kivette a hadnagya kezéből a poharat és letette az asztalra.
-Inkább még ne igyál belőle, mert forró.
-De... én most akarok teát inniiiiiiiiii...
-Amaya... kérlek. Jobb lenne ha leforráznád magad?
-Nem tudom!
-Inkább menjünk vissza a szobába amíg meghül a tea.
Vette föl Amayát az ölébe és indultak meg a szobába. Mindenki keresett magának egy ülőhelyet, aztán Roku a feldíszített fára nézett. Kicsit furcsán nézett ki, dehát legalább van valami ünnepi a szobában. Amaya természetesen nem tudott egyhelyben ücsörögni ezért rögtön az egyik szekrénybe kezdett kutakodni.
-Most mit is csinál?
-Ez egy nagyon-nagyon jó kérdés... keres valamit, de... nem tudom, hogy ott mit fog találni.
-Kezdjük ott, hogy mi van abban a szekrényben.
-Öhm... vannak ott lapok, színesek, festék, ecset, kirakó, társasjáték, plüssök, hajcsatok, kifestők, dominó, kártya, mesekönyvek...
Kezdett bele a sorolásba, ami elég végeláthatatlannak tűnt, de aztán Amaya megtalálta amit keresett.
-Áááh... megvaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!
Kapott ki egy nagy dobozt a szekrényből. Csillogó szemekkel ránézett Rokura, aztán Hanára.
-Öhm... ugye nem akarsz most azzal játszani...
-De!! Tök jó szórakozás!! A tiser jó játék.
-Hogy micsoda??? Tiser??
-Öhm... a tiser nála azt jelenti, hogy Twister.
-Áááááhhh... mi? Én olyat most nem játszok!
Kezdett el tiltakozni Hana Amayának, aki már majdnem sírva fakadt. Roku reménytelennek látta a helyzetet, ezért kivette a hadnagya kezéből a dobozt, aztán kipakolta a játékot.
-Akkor majd te pörgetsz... vagy mit kell vele csinálni...
Adta oda Hanának a fontos eszközt. Amaya pattogni kezdett örömében mint egy gumilabda. Aztán szerencsére elkezdtek játszani, ami Rokunak nem nagyon tetszett, mert enyhén szólva fáradt volt már, de tudta, hogy Amayának nem lehet nem-et mondani. A rövid időn belül remek pozíció kialakításban már remek volt. Már-már ott tartott, hogy kér Hanától egy görcsoldót, mert az biztos, hogy ebből a pózból nem jön ki egyszerűen.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te18300/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 9:36 pm

Tatsu-chan gyorsan lebeszélt a teaivásról,bár nem értettem mi az a leforrázod magad, de inkább nem idegesítettem tovább és szót fogadva visszarohantam a szobába. Azonnal a fához rohantam és kikerekedett szemekkel csodáltam a végeredményt. Teljes mértékig elnyerte a tetszésemet és fülig ért a szám, hogy olyan magasra én tettem fel a csúcsdíszt.
-Nagyooooon szééééééééép!-ugráltam jókedvűen, de a sálam kiszúrt velem. Ráléptem, amitől hátravágódtam. Flúgos néni és apucii egyszerre szisszentek fel. Mielőtt valamelyikük felsegített volna felpattantam.-Jó vagyooook!-
-Hál a jó égnek...-vakarszta a fejét anyucikaa.
-Remek! Ezek után maradj egy helyben! A végén összetöröd magad!-
-Igeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!-vágtam magam törökülésbe. Alig telt el pár perc kezdtem unni a helyzetet. Szorgosan tekintgettem körbe-körbe a szobában és birizgáltam a sálamat. Nem bírva tovább magammal a varázsszekrényhez robogtam és elkezdtem benne turkálni. Volt egy játékom, amivel kedvem támadt játszani!
Flúgos néni tiltakozása könnyeket csalt a szemembe. Vele mindig annyit szórakoztam régen, most meg visszautasít egy ilyen lehetőséget. Teljesen elszontyolodtam tőle. Szerencsémre Tatsu-chan megadta magát, amiért kapott egy hatalmas ölelést.
-KEZDJÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜK!-táncoltam a színes korongok között válogatva. Aztán találomra ráugrottam az egyikre.
-A szélén kezdjük, Amaya-chan!-
-Okééé!-ugrottam ki a végére.
-Kész vagy, Rokuci?-lóbálta meg azt a vékony, hegyes izés valamit.
-Aham...-
-Lelkesebben, nagyfőnök!-
-Csend, mert téged is beveszünk!-
-Meg se szólaltam...-nyújtotta ki a nyelvét Flúgos néni.
Már egy ideje pakolgattuk szorgosan a lábainkat és kezünket, amikor Tatsu-chan vészesen kezdett el nyöszörögni. A kacifántos pózomból próbáltam felnézni rá. Miután sikerült orra bukva kezdtem el nevetni. Liluló fejjel iparkodott megtartani magát. Annyira vicces volt, hogy nem tudtam abba hagyni a viháncolást.
-Oh, te jó ég!- pukkadozott a harmadik fél is, aki kis idő múlva kinyújtotta Tatsu-chan-nak a kezét.- Rendesen megszenvedtél a győzelemért!-navigálta el a legközelebbi fotelig és esett bele szó szerint a kapitánykám, rá meg majd nem a lendülettel együtt Flúgos néni.
-A...haaa-
-NEM IS Ő NYERT!-pattantam fel morcosan.
-De, de! Te kifeküdtél, Amaya-chan.-
-NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!- hisztériáztam a kezeimmel csapkodva.
-Jó-jó! Akkor te nyertél!- gyorsan befejezem a jelenetem. -Játszunk még?- heves tiltakozás Tatsu-chan részéről. Ettől sértődötten visszagóráltam a játékot a szekrénybe és kirohantam a kimenő Flúgos néni után.
-MI CSINÁÁÁÁÁÁLSZ?-másztam fel a hátára.
-Jahaaaaj...be akartam vinni a teákat...segítesz?-
-Igeeeeeeeeeeen!-
-Helyes! Tessék! -adott oda nekem kicsi zárt dobozkákat.
-A teámat nem kapom meg?-
-Odabent.- mosolyodott el - Ha megittuk becsomagoljuk az ajándékokat?- teljes erőbedobással bólogatni kezdek, majd lefejelve a kezemben szorongatott izéket, aztán száguldottam is vissza a szobába. Szét akartam szedni a dobozkákat, mielőtt rám szólna valaki.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te33500/45000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 12:09 am

// Karácsonyi vásárlás //

A twister játék közben majd megpukkadtam a röhögéstől. Muszáj is volt fényképező után kutakodnom, hiszen a pózok és bevágott arcok fotóalbumba illően kacsintgattak rám. Sajnos meg kellett elégednem a látvánnyal, mert kütyüt sehol se találtam és kimenni a szobából nem akartam, még a végén lemaradok valamiről.
Kemény, férfias harmincpercnyi küzdelem után végül Amaya megkegyelmezett szegény Rokuci-nak és hagyta győzni. Igaz a felsegítésével akadtak némi problémák, mert rendesen megadta magát a vén csont. Végül belezuhintottam egy fotelbe, de akkora lendülettel, hogy kis híján átestem rajta is meg az ülőhelyen is. Egy elégedett fújtatás után gyorsan kiviharzottam a konyhába. Nem akartam már ennél jobban is képen röhögni.
Felpakoltam a teákat, közben kivigadtam magam és Amaya sokkolása után bevittem a bögréket. Persze mire beértem az ördögfióka már havazást játszott a cukorral. Szanaszét szórta az egész doboz tartalmát. Egy kisebb lefagyást követően gyorsan szabaddá tettem a kezeimet és elkaptam a rosszcsont grabancát.
-AMAYA CHAAAN! Ezt nem szabad! Add ide a dobozt!-
-Neeeeeeeeem! Tetszik a sok átlátszó izééééé...-
-Elhiszem, de már eleget szétszórtál! Azt a pár szemet hagyjuk már a dobozban, rendben?-hátranézek a fotelhez. Roku a fejét támasztva szörnyülködött két sort. -Látod?! Most elszomorítottad Tatsu chan-t!-mutattam hátra, amire Amaya pillanatok alatt befejezte az újdonsült játékát és a fotelt letámadva faggatta kedvenc kapitányát. Addig én feltaláltam magam és előkerítettem egy seprűt lapáttal társulva. A két méteres sávban szétszórt epicentrumot néztem egy darabig, de rájöttem ideje lenne el is tüntetni. Kisebb szenvedés árán le is tudtam hajolni, hogy felkanalazzam a szőnyegen hagyott cukortartót.
-Héj!-ejtettem el ijedten a munkám gyümölcsét. -Felejtsd el, de azonnal!-
-Mi?- pillantottam a szélvészként érkező Roku-ra hatalmas szemekkel.
-Egy fenét fogod te csinálni!-
-Ne legyél már ilyen paprikás! Nem halok bele egy kis seprűlovaglásba! Kiváló boszorkány vagyok!-böktem oldalba, hátha elmúlik a fene nagy mérge.
-Kérem!-elhúzom a seprűt. Közben azért ártatlan fejet vágok, de sajnos a fülig érő vigyoromat nem tudtam eltüntetni, úgyhogy gyorsan megszólaltam.
-Mi van ha nem adom?-
-Most szándákosan kötekedsz?-
-Lehet igen...lehet nem!-
-Mi az, hogy boszorkány?-feküdt fejjel lefelé a fotelban Amaya és nézett minket kíváncsiskodva. Persze a ravasz pokollakónak most esze ágában sem volt közelebb jönni, még a végén neki kellett volna feltakarítania.
-Légyszíves! -tartotta elém a kezét, amibe belecsaptam egy hatalmasat.
-Elhívsz sétálni?- vigyorogtam tovább.
-Nem! Tudod, te nagyon jól, mit akarok!-
-Hooooooh....-vonogattam a szemöldököm. -Rokuci, te perverz!-
-Oh, hogy az a...! Add ide azt a seprűt!-
-Nem!-
-Hana!-
-Nem, nem!-
-De viccesek vagytooook!- vigyorgott a lila csoda teli szájjal a háttérben, teljes mértékig élvezve az előadásunkat.
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 24, 2009 12:38 am

Nyugodtan lépekedtem a 12. osztag folyosóin, a kapitányi iroda felé. Gondoltam, hogy ideje lenne bemutatkozni a kapitánynak. Végülis nem lehet nagy baj belőle... Megenni valószínűleg nem fog. Mélyet sóhajtottam, és arra gondoltam, mennyire más volna most minden, ha nem történnek azok a dolgok a múltamban...
~ Minél hamarabb túllépsz rajta, annál jobb lesz. Meddig gyötröd még magadat, Seiun? - hallottam meg fejemben Anzentaru taka hűvös, nyugalmat ársztó hangját. Igaza volt, mint mindig...
~ Közel vagyok már hozzá, de te is tudod mennyire nehéz ez nekem. Majd itt, ebben az osztagban minden jobb lesz. Én bízom benne. - válaszoltam, és közben gyre közelebb értem a kapitányi irodához. Akárhogy is mutattam magamat hűvösnek, szinte jegesen nyugodtnak, közel sem voltam az. Végül mégis sikerült egy fanyar mosolyt megeresztenem: annak idején jól megtanultam rejtegetni az érzéseimet az emberek elől. Most is csak egyetlen személy van, akiben megbízom, és ő Anzentaru taka. Szép... tényleg tennem kellene már valamit, hogy előremozdítsam a lelki állapotomat. Időközben elértem a kapitányi irodához, előtte nagy levegőt vettem, és kopogtam. Miközben vártam, hogy kinyissák az iroda ajtaját, halkan elkezdtem egy régi dalt dúdolgatni. Végülis ez jól meg tud nyugtatni...
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te18300/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Aug. 25, 2009 3:44 am

Mint mindig most is kérdezés nélkül robbantam be ki se látszódva a felismerhetetlenségig összefirkált hivatalos lapok alól. Azt mondták nekem is dolgozni kéne, így a legszebb munkáimat varázsoltam rá a papírokra. Ennyit pedig egyetlen rajzommal sem szenvedtem. Elégedett lehet a Kencsi Aluljáró bácsi! Ha nem fog megdicsérni biztos lehet benne, hogy megrángatom a haori-ját vagy legalábbis rágót teszek a székére!
Legnagyobb döbbenetemre, amikor felugrottam az asztalra üres volt. Mindent eldobva a kezem ügyéből csodálkoztam, forgolódva a helységben. Sehol senki sem volt. Pedig ilyenkor már régen aludni szokott a papírok felett Tatsu-chan. Azt gondoltam csak muris kedvében van és bújócskázik, így benéztem minden létező rés és bútor mögé. Tényleg nem volt itt. Csípőre tett karokkal kezdtem el hisztizni, de pár pillanat múlva rájöttem senki sem fog rá felfigyelni így levetődtem a székbe és elhatároztam addig nem mozdulok, amíg bosszút nem állhatok a kapitányomon. Galád módon magamra hagyott! Ezért minimum összecsokizom az egész hálószobáját!
Kis idő múlva unalmas lett az egy helyben ücsörgés, úgyhogy szétdobáltam a szerzeményeimet és kutakodni kezdtem tisztább lap után, amire alkothatok. Rövidesen rá is bukkantam jó pár lapra és az előlem elrejtett vízfestékre is. Nem is volt több akadálya az alkotásomnak!
Már szinte minden úszott a színes pacákban, amikor valaki kopogni kezdett. Érdeklődve pislogtam az ajtóra, mert nem értettem minek kopácsol. Azt hittem játszani akar, ezért odafutottam és visszafelé kezdtem dübörögni mindenféle ritmusban. Válasz nem érkezett, ezért kikukucskáltam. Meglátva a nénit boldogan mosolyodtam el. Végre élőlény, akinek szaladgálhattam az idegein. Elrugaszkodva a földtől vetődtem a nénire, természetesen ügyelve, hogy mindenhol érje a színes festék.
-Csókolom Masnis néni!- viharzottam vissza az irodába és elkezdtem keresgetni a vörös betűkkel írt papírfecnit, amit egészen biztos Tatsu-chan írt, mert nála rondábban egyetlen bácsi sem alkot errefelé. Megtalálva a keresett, viseltes feliratot robogtam vissza a nénihez és az orra alá nyomva kérdeztem rá mi is lenne az. - Erre mi van írva Masnis néni?- rángattam a hakama ujját kíváncsian.
//Nem akarsz írni, Masnis néni?TTT.TTT...xD//


A hozzászólást Amaya Uresii összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 14, 2009 11:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te13500/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Aug. 25, 2009 6:55 am

Rohanó léptek, fordulóknál csúszkálás, majd futás tovább a kapitányi irodába. Odaértem. Egy általam még nem látott ember kopogott az ajtón. Majd egyszer csak kitört az iroda ajtaja és a hadnagy támadt rá, majd ugyanilyen sebességgel vissza is tért az irodába. ~Ő meg ki lehet?~ óvatosan közelítettem a bejárat elé, ahol a még mindig, a szinte sokkos állapotba kerülő nő állt. A hadnagy újra megjelent kezében egy cetlivel. ~Huhh még nem vett észre~ Lassan megfordultam, ráér még amit akartam. Áh, de mégiscsak be kéne mutatkoznom. Szép lassan megint megfordultam. A hadnagy ott rángatta szegény hakamájának az ujját.~ Nem, biztos találkozok még vele, majd akkor bemutatkozok~
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Szept. 16, 2009 5:37 am

Az ajtó kitárult, és valaki rámvetődött, majd berohant. Meglepődve pislogtam egy darabig, majd szeügyre vettem magam. Csupa festék lett kedvenc kimonóm, de hát ez van... Nem eshetek neki egy maszatos gyereknek... Aztán az orrom alá dugott valami iszonyatos valamikkel telegnómozott papírt, én pedig tágra nyílt szemmel meredtem a lapra, majd elvettem.
- Tény, hogy ez valami fejlesztési jelentés... - vizsgáltam a lap kitöltési formáját. - De ebben sem vagyok biztos... Sajnálom, de ezt talán még én sem vagyok képes megfejteni. - mosolyogtam rá. Kedves becenevet kaptam tőle, és nagyon aranyosnak tűnt a kislány. - Mondd csak, ki vagy? Én Kuroi Seiun vagyok, az osztag 4. tisztje... - hajoltam meg előtte játékosan, majd a telerajzolt lapokra pillantottam. - Mondd csak, mit játszol? Beszállhatok én is? - mindig is imádtam a gyerekeket, és néha hajlamos voltam megszállott gyerekutánzóvá válni. Ilyenkor elpárolgott a fejemből híres zudásom, és képes voltam fél órán át pónilóként sétálgatni a szobámban. Természetesen csak akkor, ha találtam valami játszótársat. Most pedig szélesen mosolyogva vártam a kislány reakcióját....
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te18300/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 5:27 am

Amikor meglátom, hogy válaszolni akar a néni, gyorsan befejeztem a rángatózást és hatalmas szemekkel pislogtam rá. Figyelni akartam, mert nem szerettem ha Tatsu-chan mérges rám. Kivéve ha ez a célom, de most semmi ilyesmin nem törtem a buksimat. Amúgy sem volt itt a kapitányom. Meg is fogom kérdezni hol lehet. Biztosan tudni fogja Masnis néni. Viszont morcos lettem attól, hogy csak én nem sejtem merre van. Ezért még csúnyácska bosszút állok rajta. Nem akarom, hogy ő is itt hagyjon mint Ken-chan.
A mondókájából megint nem sokat értettem meg. Valahogy a nénik és a bácsik beszéde nem volt az én nyelvecském. Igazából azt se tudtam micsodácskát csinálunk és miért van rajtam egy szalagos lapocska fura krickaccal. Ráadásul másoknak is volt ilyen! Viszont mindegyiken más mintácska vigyorgott. Nagyon fonalat vesztettem.
-Nem baaaaj! Én úgy se értek semmit!-vigyorogtam előre-hátra hintázva. A következő kérdést hallva felcsillantak a szemeim és felmásztam Masnis néni vállára. A lábaimat lóbálva mutatkoztam be éni is.
-Amaya Uresii vagyooook! Szereted a cukorkákat?-kezdtem szorgosan kotorászni a zsebeimben. Mindent kivettem, amit csak találtam. Úgy voltam vele elveszi a neki tetsző finomságokat. Közben a néni megint beszélni kezdett. Egy gumicukrot rágcsálva fordultam felé, reményekkel telve. Végre találtam játszópajtást.
-Rajzolgattam! De van még sok játékom!-pattantam le és a kezét megfogva rángattam be az irodába. Az egyik szekrény csak az én holmijaimmal volt tele. Alig vártam, hogy megmutathassam őket Masnis néninek.
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 10:00 pm

Hevesen pislogtam, majd hatalmasat nyögtem a hátamra ugró kislány hatására. Mosolyogva figyeltem lelkesedését, majd csillogó szemmel vettem egy édes cukorkát, és be is kaptam.
- Játékok? - követtem őt csodálkozva az irodába. elkerekedett szemmel néztem körül, majd még szélesebb mosolygásba kezdtem. Rengeteg játékot láttam, bár legtöbbjüket nem láttam még. Vagyis elég kevés ilyennel találkoztam még, hiszen az én gyermekkoromban nem kaptam ilyeneket, legtöbbször könyveket olvastam és tanultam.... igen, már akor is. jó ötletnek tűnt a hadnagyommal játszani, és ez egy olyan lehetőségnek tűnt, melyet nem szalaszthattam el. Visszakapom a gyerekkorom egy töredékét!
- Nem tudom, hogy a kapitány úr merre van, igazság szerint bemutatkozni jöttem. Örülök, hogy megismertelek! - ölelgettem meg a kislányt, és belevetettem magam a játékok közé.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te18300/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 11:35 pm

A szekrény kinyitása sosem sikerült nekem. Túl magasra tették a gonosz bácsik a kilincset és nem értem el. Persze ugranom kellene és könnyedén boldogulnék vele,de ha már vannak velem magas felnőttek akkor kihasználom. Könyörgő szemecskékkel néztem rá Masnis nénire és kértem meg, hogy csinálja meg helyettem a nyitogatást. Miután megtette boldogan nyomtam még édességet a tenyerébe és gondolkozni kezdtem a látott játékokat nézegetve. Nem tudtam melyikhez lenne kedvem, ezért bemásztam és dobálni kezdtem őket kifelé. Remélem a nénit nem fogja eltalálni, bár akkor mókásan festene. Mindig olyan vicces fejet vágnak be, akiket eltalál valamelyik játékocskám.
Miközben kutattam Masnis néni beavatott. Egy kicsit elszomorodtam. Azt hittem ő tudja fogja merre van Tatsu-chan. Morcoskodás helyett inkább folytattam tovább a keresést. Játszani akartam és addig se durciztam a kapitányon. Már lassan mindenecskét kirámoltam, de nem volt meg a keresett dolog. Fújtattam pár sort és ráültem a szoba közepén lévő hegy csúcsára.
-Nem tudom hol lehet...-gondolkoztam szám elé tett kezekkel. Újra jelezve mennyire ártatlan és angyali vagyok. - Te szeretnél valamivel játszani? - tettem fel a kérdésem váratlanul és dobáltam oda Masnis néninek néhány kezem ügyébe eső tárgyat. Jót mulattam azon mennyit zsonglőrködik, hogy elkapja az összest.
-Nagyon mókás néni vagy!- vigyorodtam tovább ártatlanul és dobtam még pár könnyen mozdítható játékot, hogy unásig élvezhessem ki az ügyetlenkedését. Remekül mulattam és kezdtem egyre jobban kedvelni a nénit. Örültem volna ha még sokszor találkozunk. Szeretnék már egy játszótársat nálunk, mert Maki-chan nem ér rá mindig.
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 12:37 am

Nagyokat kinyúlva kaptam el a játékokat, és láthatólag élvezte a kislány a bemuitatómat. Sosem voltam valami nagy kézügyességű, kész kínszenvedés volt megtanulnom használni a zanpakutuomat. Kezemben vagy félszáz plüssel, kocsival, babákkal és egyebekkel álltam meg, és lihegtem ki magamat. Végülis sokkal jobban megúszam a dolgot, mint ahogyan remélni mertem.
- Mondd csak, miért hívsz Masnis néninek? Nyugodtan tegezhetsz... - nyújtotam felé még pár játékot, és pillantásom megállapodott a kezemben levő labdán. Ez jó lenne, ezzel nem tudok nagy sérülést okozni neki, és ha valami probléma merülne fel, ő sem tudna meggyilkolni egy felfújt gumidarabbal. - Mit szólnál ahhoz, ha labdáznánk? Mondjuk... kosárbadobás? - pislogtam rá ártatlanul, gyerekesen. Könyörgöm, hol van itt a kellem és abáj, a kecsesség, a régi etikett? A tanítóim sírva fakadnának....
Vissza az elejére Go down
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te13500/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 3:46 am

~Na jó, mégiscsak bemutatkozok. A hadnagy ennyi idő alatt csak nem tud komolyabb kárt okozni bennem. Egy rövidke helló, én én és én vagyok, üdv az osztagban épp elég lesz.~ határoztam el magam, majd egy 180°-os forduló után újra az ajtó felé vettem az irányt. Egy méter, fél méter, egy nagy nyelés, pont mint anno, amikor először jártam itt. Benéztem az ajtón. Alacsonyan repülő játékok, mindez persze egy embernek köszönhetően. Az új tag is érdekes volt. Megálltam a küszöbön és figyeltem, ahogy zsonglőrködik a játékokkal. Ha visszagondolok, akkor nekem nem volt ilyen egyszerű dolgom anno, amikor először találkoztam a hadnaggyal, Kikellet bírnom,ahogy a hadnagy csipkedi a bőrömet, mivel nem akarta elhinni, hogy az valóban kék. Közelebb léptem.
-Napsütéses szép madárcsicsergésben gazdag, soha festék elnemfogyós napot kívánok hadnagy. Láttam, hogy egy új emberrel gazdagodtunk. Gondoltam, bemutatkozok neki..- hadartam el gyorsan, majd az új emberhez léptem.
-Jó napot! A nevem Eisei Oki, és az osztag 3. tisztje vagyok. Önben kit tisztelhetek?
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te18300/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Okt. 06, 2009 8:54 pm

Az alkalmi ülőhelyemen visítozva és hanyatt feküdve vigadtam. Nagyon tetszett a zsonglőrködés! Ha vissza tudnám fogni a mulatozást biztosan adnék még pár babát is. Aztán annyira belejönnék, hogy teljesen eltűnne a kupac alatt és nyöszörgések közepette borulna fel. Mindig viccesek a felnőttek, amikor fura hangokat adnak ki és puffanás, meg szanaszét repkedő játékok. Szeretem a butuska néniket! A morcmorc bácsikat pedig azért kell piszkálni, mert csúnyácskák! Nem fogócskáznak velem, nem bűvészkednek nekem és sosem adnak cukorkát. Kivéve ha gyorsan szeretnének lefoglalni.
Felülve a dömper autó tetejére pislogtam értetlenül. Csupa olyan dologról beszélt Masnis néni, amit nem értettem. Tudtam, hogy rá fogok kérdezni a kezét rázva. Már indultam is, hogy teljesítsem, de valakicsodácska jött még játszani. Durcásan fordultam az ajtóhoz. Nem szerettem, ha megszakítják a mókámat. Rövidesen viszont széles vigyorral, nagyot pattanva mutattam rá. Csillogó szemekkel ordítottam a gúnynevét és a háta mögé kerülve rúgtam tarkón. Miután előredőlt a játékok közé ráhuppantam a hátára.
-Jéééé, Hupikék törpikeeeee! Ugye te is játszol velünk?- paskoltam meg a fejét, majd végigszaladtam rajta, mert eszembe jutott még nem válaszoltam Masnis néninek. Befékezve előtte ráültem a karjában tartott halomra. Majd nem előre bukott ettől,de akkor úgyis leugranék. Nem szeretek elesni! Akkor nagyon-nagyon mérgeske leszek!
-Micsodácska az a tegzés?-szemlélődtem kérdőn. Mivel nem kaptam azonnal választ mosolyogva megpöcköltem az orrát. -Azért vagy Manis néni, mert masni vagy a hajadban!- húztam ki magam. Okosnak éreztem a mondatomat és az igazat mondtam. A néni így is boldogocska lehet, hogy szimpatikus volt nekem, mert ha nem lenne akkor gonoszkodós nevet adtam volna neki.
Vissza az elejére Go down
Abukara Ichirouta
12. Osztag
12. Osztag
Abukara Ichirouta

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 31
Age : 35
Tartózkodási hely : Labor, vagy épp valami titkos küldetés helyszíne
Registration date : 2009. Apr. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, a Modern technológia részleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te7000/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 6:16 pm

Egy újabb fárasztó nap, és egy újabb szabadnapkérési merénylet a kapitányi irodában, amit valószínűleg ismét csak nem kapok meg… Elfelejtettem megint cukorkát vinni a hadnagynak… Remélhetőleg viszont az tetszeni fog neki, hogy a női shinigamiknak ő választhatja ki a lélekrészecske gyűjtő gyűrű színét. Mondjuk már előre sejtem, hogy milyen színekre gondolhat majd…
Rendületlenül baktatok előre a kapitányi irodába, reménykedve, hogy ha a kapitányt nem is, de a hadnagyot ott találom. Na igen, a kapitány újabban szeret felszívódni, és épp ezért kell a hadnagytól kimenőt kérném, amit valószínűleg nem kapok meg. Néhány perces séta után végül csak befutottam. Kicsit messze van a labor az irodáktól. Lehet, hogy azért, mert ha például rosszul sül el az egyik kísérlet, még csak véletlenül se tudjuk felrobbantani a kapitányt, és kicsi, túlságosan gyerekes hadnagyát. Igaz, a lelkem is kisétálom, mire elérek a labortól az irodáig, de hát ez van…
Amint megérkeztem, azonnal be is kopogtam, majd résnyire nyitottam az ajtót, és átdugtam rajta a fejem. Egyáltalán nem tűnt üresnek az iroda, mivel nem csak a hadnagy volt bent, hanem két másik shinigami is.
- Üdv! Remélem nem zavarok – léptem be az ajtón.
Szépen, lassan indultam el a hadnagy felé. Kicsit féltem, hogy azonnal letámad, vagy valami szokásához hű cselekedetet hajt végre, hiszen mindenkit elnevez valahogy, vagy zaklat, vagy meg mindkettő. Mondjuk már igazán megszokhattam volna, de hát nem sikerült.
- Csak azért jöttem, hogy kérjek a hétvégére két nap szabadságot. Szeretném a szüleimet meglátogatni.
Kissé zavarban voltam, ráadásul mindig is féltem a hadnagytól, de azért próba cseresznye… Ha esetleg nem enged el, akkor maradok egy ideig, és elmesélem neki, hogyan is szabadultam ki egy zárt pottyantós vécéből egy tekercs vécépapír, és egy fogpiszkáló segítségével. Szerintem biztos érdekelni fogja, vagy ha mégse, akkor legfeljebb elküld melegebb égtájra, mint ahogy azt általában mindenki teszi.

//Remélem nem írtam rosszkor, ha igen, akkor ezer bocs ^^"//
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Okt. 28, 2009 12:17 am

Kicsit meglepett a hadnagyom brutális játékossága. Annyira kicsi volt még, annyira "éretlen", nem, inkább annyira gyerek volt még, hogy nem fogta fel, amint cselekedeteivel néha, olykor-olykor fájdalmat okoz a többi embernek. Azért élénk mosolyt erőltettem magamra, és hagytam, hadd nyúzzon amerre akar. Bájos játékukat egy érkező zavarta meg, akit még sosem láttam. Kissé szokatlan volt a külseje, halványkékes bőre, és szerettem volna megkérdezni tőle, hogy miért ilyen. Ugyanakkor csak álltam, és hűvös mosollyal hajoltam meg:
- Kuroi Seiun, az osztag 4. tisztje vagyok. Örülök hogy megismerhetem. - majd gyorsan felegyenesedtem, és meghökkenve figyeltem a hadnagy akcióját. Ha hibázok, itt a jutalmam a testi fenytés lesz. Ennek nem lesz ám jó vége.
- Hadnagy, tudja... lehet, hogy ez fáj Eisei-nek... Nem mászna le róla, kérem? - és nagy örömöre az én kezemben tartott cuccra telepedett át. - Köszönöm, nagyon tetszik a nevem. - mosolyogtam rá, és legszívesebben adtam volna neki még cukrot, ha van nállam. Ha legközelebb erre járok... ha legközelebb kilépek a szobámból, édességgel felszerelkezve teszem meg. Végülis, ki tudja mikor találkozok az angyalbőrbe bújt sátánnal... akit még utálni sem lehet, csak szeretni. Megadóan felsóhajtottam, és letérdeltem, hogy odagurítsam a hadnagynak az agyik autót. Éppenséggel kezdtünk bemelegedni a játékba, amikor valaki belépett. Én nagy szemekkel meredtem rá, azt sem tudtam, fiú vagy lány-e. Mindenestre szabadságot akart: én pedig a hadnagyra pillantás után megállapítottam hogy egész jó passzban találta.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te18300/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyHétf. Dec. 14, 2009 9:53 pm

Két vigyorgós helyben táncolás között Masnis néni elkezdett velem autókázni. Boldogocska voltam! Végre játszottak velem! Szorgalmasan gurítgattam vissza neki egy darabig, mert bonyolítani kellett a helyzetet némi katasztrófával. Hanghatások, dűtések borítások közepette szlalomoztam a játékkal, amikor furcsa dolgocska történt. Masnis néni az ajtón kívülkére kezdett el beszélni. De ott senki sincs! Vagyis, beszéd jön onnan. Akkor jött valaki! Rohantam az ajtóhoz és kukucskáltam ki rajta. Morci fejjel ott tornyosult Abutácska Picirépa! De vicces! Lassan olyan sokacskán lesznek a teremben, hogy be se férünk. Mennyi játszópajtás! Tatsu-chan hatalmas mókáról marad le! Pislogtam óriási szemekkel lassan beosonó tisztemre. Valahova nagyon lopakodott! Tetszett ez a műsor! Rá is pattantam a hátára. Fejét csapkodva visítoztam, mert nagyon érdekelt az úti cél, meg persze menni akartam vele. Biztos jobb lesz a kincskereső kalózkodásnál! De csalódnom kellett. Csak a mamáját akarta megkeresni. Olyan buta! Itt nincs a mamája! Benézhet minden alá, mert én senkit se találtam reggel. Pontosabban, megkerült hónapok óta eltűnt zoknim és zsírkréta szettem, amit rögtön teszteltem Tatsu-chan bútorain! Mindenki le szokta ellenőrizgetni a löttyöcskéket, így nekem is kellett. Végre megtanultam valamicsodácskát! Visszatérve Rotáló Incikéhez, ideje volt válaszolnom neki.
-Mész a mamidhoz meg papidhoz? HUUUUUUUU, de jóóóó! Ugye-ugye mehetek veleeeeed? És-és mesélsz olyan zakkant történetecskét, amit a múltkor? Ugye-ugye, fogsz? Masnis néni és Hupikék törpike még nem hallott egyet sem!-
Rugóztam a hátán teljes extázisban, csodálatos könyörgő nézésemet is bevetve. Majd bevillant, hogy többen is mehetnénk kirándulni! Mind a kilencen -remekül tud számolniXD- menjünk! Így nem unatkozik az úton Csicseribrsó! Össze is pakolok, amilyen gyorsan csak lehet! Hozok sok,sok édességet, hogy ne haljunk éhen és sok-sok játékot, hogy ne unatkozzunk.
-MENJÜNK MINDANNYIAN PICIRÉPÁVAL!-
Jelentettem ki az érintett fején ugrálva. Ha jól ismer nem ellenkezik, mert akkor utoléri hisztériám! Így is neki akarok csak jót! Meg túrázni akarok!
Vissza az elejére Go down
Abukara Ichirouta
12. Osztag
12. Osztag
Abukara Ichirouta

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 31
Age : 35
Tartózkodási hely : Labor, vagy épp valami titkos küldetés helyszíne
Registration date : 2009. Apr. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, a Modern technológia részleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te7000/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Dec. 15, 2009 8:57 am

Na igen, talán kissé túlságosan is zavarban voltam, hiszen a hadnagy nem volt teljesen egyedül. Igaz, nem meglepő, hiszen valakinek azért csak vigyáznia kell a gyerekesebbnél is gyerekesebb Ureshii kisasszonyra.
- Ööö… Elnézést, még be se mutatkoztam. Abukara Ichirouta vagyok, a fejlesztési osztályról. Örvendek. – köszöntöttem a jelenlévőket, miközben zavartan a kezemet tördelten.
Váratlanul valami nehéz került a hátamra, és azt hittem meghalok a súly alatt. Majdnem sikerült összecsuklanom, amikor a hadnagy sikeresen a hátamon landolt. Nem csodálkoztam volna, ha abban a pillanatban beszakad a hátam, és többet nem leszek képes felállni…
- Igen, őket szeretném meglátogatni. – mondtam beletörődően, majd dobtam egy nagyot a hadnagyon, hiszen sikerült neki elég kényelmetlen pózban a hátamra kerülnie. – Viszont biztos, hogy jó ötlet lesz velem jönnie, hadnagy? Nem lesz mérges a kapitány azért, mert csak úgy eltűnik, minden szó nélkül?
Nem igazán szerettem volna a hadnagy gyerekes viselkedése miatt elvesztem a biztos állásom. Ráadásul kicsit féltem is Tatsuki kapitánytól, főleg a hatalmas zanpakutoszelleme miatt… Ahogy egyre inkább érződött Amaya ugrálása a hátamon, hatványozottan kezdtem afelé hajlani, hogy magammal viszem. Legalább addig is nyugtom lesz valamennyire. Remélhetőleg… Igazából az meg se fordult a fejemben, hogy talán út közben is a hátamon óhajt majd ugrándozni, vagy sem. O.o
- Hjaaaaj… Rendben. Velem jöhet… – nyögtem ki beletörődően, hiszen lényegében semmi más választásom nem maradt.
Ki tudja, hogy hogy leamortizált volna, ha nemmel válaszolok, szóval inkább bevállaltam a kevésbé rosszat. Talán így nem halok meg idő előtt… Hirtelen azonban eszembe jutott, hogy mi is a másik dolog, amiért jöttem.
- Hadnagy… Lenne itt még valami… Ugyebár hamarosan elkészülnek a lélekrészecskegyűjtő gyűrűk, és szeretném Önt meginterjúvolni arról, hogy milyen színű, vagy mintájú legyen. – tűrtem továbbra is a hátamon való ugrálását.
Vissza az elejére Go down
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te13500/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Dec. 15, 2009 12:53 pm

Még mindig döbbentem álltam, hogy viszonylag gyorsan megúsztam a dolgot, de ez köszönhető volt a kapitányi iroda zsúfoltságának is. Rég volt ekkora élet itt, főleg a kapitány kilétének rejtélye óta. Jó volt látni, hogy új tagok is vannak, valamint rég nem látott arcok is felbukkannak...
~Ichirouta... ismerős, ismerős a név, de honnan?~ gondolkoztam , majd végül egy osztagunk által szervezett összejövetel képei futottak végig a fejemen. Igen, kezdetben nyugis volt a társaság, ám a hadnagy megérkezése felkavarta a dolgokat. Egyesek bizonyos italokhoz fordultak segítségért, majd pár órán belül már vígan zengett a 12-es labor. A hadnagy lakk filccel rajzolt bajszokat, szakállakat egyes laborsegédekre, akik jó kedvükben hagyták is ezt, majd a szolgálati idő leteltével napokig próbálták előállítani a megfelelő oldatot, ami arcukat megszabadította a fekete vonalaktól. Hál' az égnek, akadt ember, aki még beszámítható állapotban volt. Igen, akkor találkoztam a fejlesztési osztály egy kis csoportjával, akik közt megtalálható volt Ichirouta is. Boldogan nosztalgiáztam velük, hogy hej amikor én még ott voltam, de hát 3. tisztként már több osztály között kell ingáznom, felügyelnem egy rám bízott csoport munkáját, és átmenetileg a laborsegédek beosztását is rám bízták, de sebaj, ameddig nyugodtan kimozdulhatok a kutató expedíciókra, illetve a kedvenc típusú hollow-im befogására, addig egy szavam se lehet.
-Hé, Ichirouta! Hát nem emlékszel rám.~fura lenne, hisz az osztag egy igen karakteres egyede vagyok a színemnek köszönhetően~ Jajj, elnézést. Tegeződhetünk? Még anno azon az osztag bulin találkoztunk. Lenne egy dolog, amiben a segítségemre lehetnél, ha visszatérsz a pihenődből. Vagyis...~most akkor mindenki megy, vagy csak a hadnagy?
-Hadnagy! Most akkor mi is kapunk szabad napot, vagy hogy is van ez?
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te18300/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 12:32 am

Hatalmasakat visítva rúgkapáltam a dobástól. Nem is gondoltam ennyire mókás lesz Picirépa hátán lovacskázni! Nagyon tetszett! Paskoltam is a fejecskéjét jelzés gyanánt, hogy még csináljon ilyeneket! Úgyis unalmas, ha egyetlen helyben vagy és semmid sem mozog. Abban nincs vicces dolog! Nem is értem, hogy bírnak annyit ücsörögni a felnőtt nénik és bácsik! Nem fájdul meg a lábacskájuk? Majd meg is kérdezem Masnis nénit, mert egyedül az ő mondatait értem meg teljeskére! A többiek nagyon furcsa szavakat szoktak használni, amiktől összezavarodom. Sokat ki se tudok mondani! Annyira gonoszak! Direkt olyasmiket használnak, amiket nem bírok kiejteni vagy beazonosítani, mert nekem az a könnyű, ha azt mondják pöttyös! Akkor oda tudok képzelni egy vörös labdát, amin fehér pacák vannak és így máris kigondoltam mi az a pöttyös! Hiszen, ha nem tudom látni a buksimban, akkor honnan tudnám micsodácskáról van szó?! Annyira furcsák a nagyra nőtt bácsik és nénik! Én nagyon-nagyon nem értem őket! Olyan követhetetlenül csinálnak mindent, amitől megfájdul a fejecském! Ha ilyen furcsaság felnőttnek lenni, akkor sosem akarok megnőni! Így minden sokkal jobb és lehet mókázni a bonyolultul izébizélő felnőtteken!
Továbbra is paskolgattam dudorászva Picirépa fejecskéjét, na meg ide oda furikáztam a búbján időközben megtalált játékautómmal. Aztán kaptam valamire választ, amire már nem emlékeztem. Kicsit pislogtam is kérdőjelecskével, aztán leesett! Mehettem kirándulni! Széles vigyorral vetődtem a nyakára és szorítottam ki belőle a szuszt! Annyira örült neki, hogy lendületesen hadonászott a karjaival és miután eleresztettem őrült módon vette a levegőt! Nagyon vicces! Én is boldog voltam, de attól egyenesen csillogtak a szemecskéim, hogy Picirépa még nálam is jobban örül!
-HURRÁ-HURRÁ! Mindannyian megyüüüünk!-
Nagy vigadásom a következő mondatáig tartott. Valamilyen gyűrűről beszélt. Lehet ajándékot kapok? Polcoltam a könyököm a fejére és hajoltam az arcába kérdő szemekkel. Nem igazán értettem, ha meglepetés miért kell megmondanom a színt meg valami mintát, de aranyos volt tőle, mert így biztosan fog tetszeni nekem! Ez kedves volt tőle! Tapasztottam is egy nyalókát a homlokára, hogy viszonozzam a dolgocskát. Elvégre azt tanították nekem, hogy illik valamit adni az ajándékért cserébe! Remélem most büszke rám Tatsu-chan!
-Lilaaaaaa! Lilát akaroooook! És cuki nyuszi legyen a közepében!-
Mosolyogtam bájosan felcsüccsenve törökülésben kobakjára. Kaptam egy másik kérdést Törpikétől, amin el kellett töprengnem. Legalábbis úgy kellett tennem, mert élveztem, ahogy hatalmas szemekkel figyel. Igazából nem értettem mi az a szabadnap? Mindenki kimegy egy rétre és játszik? Vagy korlát nélkül lehet cukorkát enni? Nem tudooom! Ez bosszant! Megint egy csúnya dolog, amit nem értek! Helyeztem mutatóujjacskám szám elé és bambultam kifelé az ablakon. A nagy szünet után pedig feltettem ártatlan kérdésem.
-Az micsoda?-
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 10:18 pm

Mondhatni teljesen beleolvadtam a gumilabdával együtt a háttérbe, és ajkamat egy apróbb sóhaj hagyta el, amikor a "szabadnap" szó lehangzott. Nem voltam az a típus, aki kitörő örömmel fogadta a szabadnap gondolatát. míg éltem, addig is a könyvek voltak a barátaim, most sincs semmi amit csinálhatnék azon kívül, hogy visszamennék a Laboratóriumba. Szívesen dolgoztam, nekem nem kellett a szabadidő, nem voltam hozzászokva... Megint bele kellett volna süllyednem a magányba és előjöttek volna az emlékeim. Az, hogy szánalmas vagyok... Nem volt erre szükségem. Nekem csak dolgoznom kellett, elég az a pár óra alvás, amiben néha részem van.
- Szabadnap? Ez rám is vonatkozik? -léptem előrébb, és beletúrtam a hajamba, miután a hadnagy felé nyújtottam a labdát, amivel az előbb játszottunk. szerényen pislogtam Okira, mert úgy tűnt, felettébb élvezné, ha nem kellene ma dolgoznia. Viszont akkor lehet, hogy én megkaphatnám a munkája egy részét... De jó lenne. *.*
Tekintetemet a kis csoportunkhoz legutóbb csatlakozott egyénre vetettem, és nyeltem egyet. Ismerős volt az arca, talán már láttam valamerre... végülis sokszor megfordulok a Fejlesztési részlegen is.
- Azt hiszem, mi még nem találkoztunk személyesen. Kuroi Seiun vagyok, a 4. tiszt. - mosolyogtam, és kissé előtte is meghajoltam. Az udvariasságba még senki sem halt bele, tudtommal, majd szelíd mosollyal a hadnagy felé fordultam. Igazán elbűvölő teremtés volt, én szívesen töltöttem volna vele az időmet, és ha már hadnagy, akkor minden bizonnyal elképesztően okos is volt, bár elég jól leplezte.
- Később lenne kedve enni velem valamit, hadnagy? - pislogtam rá, majd szemfelcsillanva néztem a gyűrű emlegetőre. mennyire jól hangzott... Vajon hogyan csinálják? Mennyire jó lenne közelebbről látni...
Kissé tudásvámpír voltam, beismerem. ez ellen nem tudtam tenni, a tudomány volt az egyetlen, ami még nem rúgott belém. Nem voltam az a fajta, akiben van elég erő ahhoz, hogy ne adjon fel valamit. Mindig, minden csapás után visszahúzódtam a csigaházamba...
- Hová megyünk mindannyian?- riadtam fel gondolataimból, és meglepődve pislogtam körbe.
Vissza az elejére Go down
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te13500/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Jún. 23, 2010 10:46 am

Sok idő telt már el az osztagunkban, hogy hírét se láttuk a kapitánynak. A kapitányi irodát is belepte helyenként a por, csak az ajtó és az íróasztal közti rész tisztult folyamatosan az irodába belépők- egy adag papírt letevő- majd távozó, azaz ahogy mostanában az osztagnál mondtuk, az "építészek"-nek köszönhetően.
A hadnagy váltás is kicsit megrázta az osztag szellemét, bár igaz, hogy az új hadnagy szorgalma felülmúlta az előzőét, valamint az ex-hadnagy látogatásai is mosolyt csaltak a laboratórium dolgozóira.
Már jó rég nem jártam én se a kapitányi irodában, hisz a kutatásaim illetve az áthárított feladatok végrehajtása is jó sok időmtől szakítottak el. De úgy hozta a sors, hogy egy szabadnapomon épp megláttam egy "építészt", s a kíváncsiságtól hajtva követtem. Nem az irat halmaz tartalmára voltam kíváncsi, sokkalta inkább a belőlük képződött építményre. Miután kilépett a delikvens, egy gyors köszönést követően beléptem az irodába. Szinte egy fellegvár látványa fogadott az íróasztalon. egyik másik tömbre még rózsaszín zsírkrétával lettek cica, vagy egérke fejecskék rajzolva, amit ha kellő irányból végig pergettem, akkor a cica-egérke fej mosolygósból extrém mosolygósba váltott át. Az "építészek" bizony kitettek magukért, valóban kihasználták a statikai maximumokat illetve a dolgozóasztal teljes felületét.
~Ez így nem állapot. Seiun is lassan megrokkan a még rangjával elvégezhető okmányok átvétele miatt, de hogy odafent nem gondolnak arra, hogy nincs, aki ezeket aláírná...~ Ezt követően a dolgozóasztal melletti székre tekintettem. Huncut gondolat futott át az agyamon, majd gyorsan az ajtóhoz siettem, kinéztem a folyosóra, hogy nem jár-e valaki arra, majd tisztázva, hogy nincs ilyen személy, hát becsuktam az ajtót.
~Nem lenne szabad, de ezért izgi, nincs itt senki~ közelebb léptem a székhez, majd belehüppentem.
- De isteni! Ahhh! Tökéletes ergonomikus kialakítás, tökéletesen tartja a hátat, és még a kárpitja is milyen puha!- fejtettem ki érzéseimet kicsit hangosan, majd erre való ráeszmélésem után gyorsan megbújtam az egyik kupac mögött esetleges leskelődők ellen védekezve így.
~ Hát már csak ezért megérné kapitánynak lenni, lecserélni azt a kemény támlájú széket.~ visszasüppedtem a kényelembe. ~ Végül is idővel lehetnék kapitány...befejezem a mostani kutatásomat, ami ha sikerülne, akkor alapjaiban rengetném meg a mérgek lélekenergiára való hatásainak feljegyzéseit, és akár a központba is rám vetülne némi reflektor fény és jobb eséllyel indulnék a posztért. A bankai szintet már elértem, tehát egy dolog kipipálva~ Kikeltem a székből, majd mikor rájöttem, hogy sikeresen leporoltam a kárpitot, akkor egy irattömb tetejéről finoma ráfújtam a port, ami lassan újra befedte a széket. Még egy utolsó pillantást vetettem az irodára, majd az ajtó felé vettem az utamat, ám ekkor hirtelen vékony fénycsík szűrődött be az ajtónál, ami egyre csak nőtt, s én egy gyors mozdulattal a falnak lapultam, és még Kurotsuchi kapitánytól tanult álcázási módszerrel álcáztam magamat.
Vissza az elejére Go down
Raidon Akasun
12. Osztag
12. Osztag
Raidon Akasun

Férfi
Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : Lelkek világa
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 6 tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Szept. 15, 2010 10:38 pm

A laborban már többször halottam, h nyoma sincs a kapitánynak, de eljött az ideje, h a saját szememmel is lássam. Nem mintha kételkedtem volna a szavaikban, csak végre sikerült megírnom a jelentésem a biztonsági rendszer fejlesztéséről. Így bátorkodtam belépni, hogy a többi irattömb közé tegyem. A porcicák tömegén megse lepődtem, sokkal inkább azon, hogy az asztalon volt néhány új mappa. Amint megláttam, már tudtam, h a többi osztagtól befutott vizsgálandó anyagok lehetnek. Sose volt szokásom belenézni olyan dolgokba, ami nem tartozik rám, ezért úgy gondoltam találomra választok egyet hátha szerencsém lesz. Széthúztam hát,s belehúztam a közepébe.
-Na lássuk!-mondtam kissé hangosan.
Ekkor kinyitottam, s szemem azonnal megakadt a helyszínen, melyhez a könyvtár volt írva. Ezután gyorsan átszaladtam az anyagon, melyből kiderült, h egy be nem fejezett kutatási anyagra bukkantak leltározás közben. Meglepődtem kissé, hiszen a labor jelenlegi precíz dokijairól nehezen tudtam volna elképzelni, h elhagyjanak valamit is. Nem is sokat gondolkoztam. Gyorsan rendet tettem magam után, majd sietve az ajtó felé vettem az utam. De refleszből már fordultam is vissza, h aláírjam a jelenléti ívet és az átvételi elismervényt. Ahogy ezzel végeztem, nagy lendülettel lódultam ki ajtón, h utánajárjak a rejtéjes dokumentumnak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 12. Osztag-