-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptySzomb. Márc. 28, 2009 8:17 am

Gratulálok, mindketten kaptok 1000 ryout ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Cl0te5000/10000Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 9:01 pm

/Köszönyük a ryoukat!!!/

Miután kapitányommal megbeszéltük a harcot elindultunk Zarakihoz feltölteni kulacsunkat, azután pedig rögtön indultunk a küzdőtérre. Felálltunk egymással szemben.

-Kapitány úr mit szol ahhoz, ha bemelegítés képen az elején nem vennénk elő kardjainkat és puszta kézzel harcolnánk???
-Rendben van, de akkor kezdjük a harcot.
-Oké.
És elindultunk egymás felé mikor olyan távolságba kerültünk, hogy megtudjuk ütni egymást mind a ketten elkezdtük püfölni a másikat védekezésre nem gondolva. Majd egy hatalmas ütéssel padlóra kerültem és én gyorsan meg próbáltam kibuktatni kapitányom, de nem sikerült mert ő gyorsan felugrott.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Cl0te0/0Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 8:37 am

Baisotei kezdeményezésére pusztakezes harcba kezdtünk és csak úgy szórtuk egymás felé az ütéseket. Ellenfelem figyelme lankadt a bal oldalán, így egy erős ütéssel padlóra küldtem, de nem akarta feladni, egy csellel próbálkozott, amit könnyen kijátszottam és már ellentámadásba is lendültem. Öklömmel lesújtottam a földön lévő Baisoteire, de shunpoval kikerült és én a földbe vágtam a kezem, akkor újra megjelent és megragadta a karom, majd átdobott és nagy puffanással földet értem volna, ha közben nem használom én is a shunpot. Újra felálltunk egymással szemben, de már nem éreztük úgy, hogy pusztakézzel kéne harcolnunk...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Cl0te5000/10000Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 6:56 pm

Miután majdnem sikerült földre dobnom a kapitány urat, de ő shunpoval megmenekült a földre puffanástól és így újra szemben álltunk és mindketten úgy gondoltuk elég lesz a pusztakezes harcból.
-Szerintem az előmelegítésnek ennyi elég volt kezdjünk el a kardunkkal harcolni. Rendben???
-Oké hadnagyom én is így gondoltam.
És bal karomba vettem kardomat kapitányom egy kicsit furcsán nézet gondolom azért mert idáig mindig jobb karomba vettem kardomat. Shikai alakra váltottam és támadásnak indultam, de ő csak elő vette kardját és úgy védekezett. Hátra ugrottam és rákiabáltam idegesen.
-Miért csak védekezik támadjon is harcolni jöttünk ki vagy nem???
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Cl0te0/0Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 9:12 am

-Baisotei, én csak nem akarom, hogy komolyan megsérülj... De ha valóban ezt akarod... Hikarouji!-szólítottam a támadó shikaim és máris tűzgolyókkal kezdtem bombázni az ellenfelem. Baisotei sokat kikerült és felém vette az irányt. Shunpoval közel került, majd oldal vágással próbálkozott meg, de hárítottam, majd elrugaszkodott és jobb lábbal akart megrúgni, de shunpoval hátrébb kerültem. Lebecsültem az ellenfelem, mert ő is shunpozott és gépesített karjával majdnem behúzott nekem egy erős jobbost, de szerencsére csak az arcom bal oldalát tudta megkarcolni. Hátrább ment és egy nagy acélzáport indított meg felém, de én egy suhintással keletkezett tűzgolyókkal elsöpörtem a támadást, majd még vagy öt lövedékkel célba vettem Baisoteit is, ha kivédi a tűzgolyókat, akkor mögé lépek shunpoval és egy byakurayel lövöm meg, ha pedig célba találnak, akkor csak egy újabb tűzgolyó sorozatot indítok...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Cl0te5000/10000Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 9:36 pm

Végre kapitányom elkezdett harcolni mondjuk nem teljes erejével, de majd kialakul az tűzgolyókat indított ellenem shunpoval felfele menekültem előlük, de lábamat eltalálta egy tűzgolyó közben pedig kapitányom újabb tűzgolyókat küldött amiket kikerültem és egyből acélzáport indítottam kapitrányom felé még védekezett kapitányom én Hadou 50: Rei no kuron kidout használtam és egy lélekklónt hoztam létre mind a ketten egyszerre acélzáport indítottunk tudtam, hogy kapitányom védeni fogja így háta mögé shunpoztan még mielőtt védeni tudta volna őket Bakudou 41:Anei Eirou kidouval pedig fekete gömbbe zártam ahol nem érzékel semmit és nem lát, de kitört a csapdámból de láttam,hogy több pengém is eltalálta újabb acél záport indítottunk klónommal én mögüle indítottam klónom pedig szemből...
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Cl0te0/0Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 10:04 pm

-Baisotei... Értékelem, hogy győzni akarsz, de be kéne látnod, hogy nem vagyunk egy súlycsoportban...-shunpoval kikerültem a támadásuk középpontjából, majd a klón mögött jelentem meg újból. Ijedten rám nézett, de már nem tudott cselekedni, egyetlen gyengéd mozdulattal levágtam. Baisotei közben újabb acélzáporral támadt.-Úgy látom, fogalmad sincs arról, hogy mennyire nincs is esélyed ellenem... Eddig nagyon gyengére vettem a harcot, de úgy látom, hogy ennyi nem elég arra, hogy rájöjj, én vagyok a kapitány, és meg fogom kapni tőled a nekem kijáró tiszteletet...-kitartottam a kezem és pusztakézzel megállítottam a felém tartó támadást, majd odashunpoztam Baisotei elé és hasba vertem annyira, hogy arrébb repült. Felugrott és nekem rontott, szemtől szemben akart lenyomni, de nem volt esélye, minden támadását hárítottam. Belevágtam a bal karjába, kapott még egy ütést a hasába, és hátrébb tolta egy nagy tűzgolyó is. Ha még talpon lesz a támadássorozatom után is, akkor byakurayel fogok támadni...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Cl0te5000/10000Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 10:26 pm

Fájt a hasam, de ha ennyitől kidőlök mit fog szólni hozzá a kapitány úr hisz, úgy ismert meg, hogy én sosem adom fel akár milyen fájdalmas is a dolog. -Gondoltam magamban.
Így felpantantam kapitányom pedig byakuray-el támadt rám amit Bakudou 39: Enkosen kidouval körpajzzsal védtem a körpajzsom szerte foszlott mikor becsapódott a támadás, de legalább megvédett. Gyorsan a fekete kéz kidout használtam és shunpoval futni kezdtem felé, de becsaptam, hogy én szemből akarok ellene támadni szaltóval a háta mögé kerültem és mindkét tenyeremmel hátához értem közben ellöktem magamtól hogy véletlenül se tudjon megtámadni de ő egy tűz golyót küldött ellenem ami hátra is repített meg jobban megégette gyomromat. Gyorsan felpattantam, de már alig bírtam talpon maradni, azért még acél záport indítottam ellene.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Cl0te0/0Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 11:16 pm

Mindig meglep Baisotei kitartása, de már nem volt kedvem tovább húzni a harcot. Kardomat felemeltem és indítottam pár tűzgolyót, ami elsöpörte az acélzáport. Shunpoval közelebb mentem, majd közelharcba kezdtünk és lenyomtam, majd megfogtam a nyakánál a ruháját és elhajítottam. Földet ért, de még mindig nem akarta abbahagyni.-Baisotei, nekem már nem kell bizonyítanod... Tudom, hogy jó harcos vagy, ezért is vettelek magam mellé...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Cl0te5000/10000Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 11:32 pm

-Tudom, hogy azért vett magához, de én fejlődni, akarok, hogy utol érhessem legalább és méltó legyek a hadnagyi rangomhoz. Tehát én még folytatom a harcot.
Záport indítottam ellene, de ő könnyedén kikerülte őket. És eszembe jutott egy kidou amit még felhasználhatok ellene alaposan átgondoltam, hogyan is csalhatnám csapdába, hogy alkalmazni tudjam. Neki rontottam, de ő tűzgolyóval vissza repített engem ki induló helyzetemre. Acél záport indítottam szemből hátulról és felülről és vártam merre menekül mindezt shunpoval sikerült véghez vinnem. Balra menekült útját zártam már felkészülve a kidouval aminek neve Bakudou 67: Satsu mizu eirou és vízbörtönbe zártam...
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Cl0te0/0Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 18, 2009 12:16 am

Fogalmam sem volt, hogy Baisotei viccnek szánta-e a vízbörtönt, olyan elégedetten mosolygott, de ráhagytam, hagy higgye azt, hogy túljárt az eszemen és elkapott...-Látom már nem hat rád a jó szó, ideje befejezni...-szabadon engedtem a reiatsum még egy részét, amitől a vízburok szerte foszlott és Baisoteit is térdre kényszerítette.-Olyan nagyra voltál ezekkel a technikáiddal, most láthatod, hogy mennyire nem érnek semmit! Hakufuki!-Baisotei körül virágszirmok jelentek meg, majd rám nézett és elájult.-Jó volt ez a harcnak nem mondható edzés, nem csalódtam benned...-elmosolyodtam, majd hívtam pár tisztet, akik összeszedték és elvitték a 4. osztag irányába, én pedig visszatértem az irodámba...

// Köszönöm a edzést Very Happy //
Vége a harcnak!
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 3:01 am

Gratulálok mindkettőtöknek, jutalmatok 500 ryou
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)   Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér) - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hirobumi Baisotei vs Suzumiya Shoko - az acélkarú a "fényes" ellen (gyakorlótér)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-