-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Matsukura Kórház romjai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te6500/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptySzer. Júl. 07, 2010 3:48 am

// Jó úton az eskü beteljesítése felé, avagy nosztalgia új körülmények között //

Végre kiszabadultam a papírok tömkelegei közül, a kapitány is valamiféle küldetésen volt, ezért nem zaklattak bennünket fölösleges dolgokkal, amik valószínűleg úgy is rám maradtak volna. Hát, ismét Karakura Town-ban kötöttem ki, éppen ellenőriztem a 8. osztag egyik portyáját. Úgy döntöttem, megfigyelem egy kicsit a beosztottakat anélkül, hogy tudnának róla, így megbizonyosodhattam, nem-e lazsálnak munka közben. Elvégre az emberek védelme igen fontos teendőnek számított, a járőrözések elhanyagolását ugyancsak rossz néven vettem volna. Eléggé nagy tapasztalattal rendelkeztem már, ebből adódóan könnyű szerrel elrejtettem magamat előlük. Sokáig nem követtem őket, pár perc után is leesett, fölöslegesek voltak aggodalmaim.
~ Jól van srácok! Csak így tovább!~ gondoltam magamban, ám ebben a pillanatban rémesen szakadni kezdett az eső. Egy helyben álltam az egyik ház tetején, tekintetem a viharfelhőkre szegeződött.
- Valahogy... Ez olyan, mint akkor.- suttogtam. Nem akartam közvetlenül ott senkai kaput nyitni, az mindenkinek feltűnt volna, inkognitómat pedig meg kívántam őrizni. Körültekintettem, egy olyan helyet akartam találni, ahol meghúzhattam magamat az idő enyhüléséig. Sokáig nem is kellett kutakodnom, pillanatokon belül feltűnt a tökéletes búvóhely.
~ Á, a régi Matsukura Kórház. Tökéletes! Emlékszem, amikor még épp volt ez a hely, bár annak már rengeteg éve.~ gondoltam magamban. Egy határozott ugrással az egyik villanyoszlopra pattantam, amin végigtrappoltam, s guggolva huppantam le a járdára, ami miatt az egyik pocsolya vize igencsak felcsapódott. Szerencsére egyetlen járókenőnek sem tűnt fel, viszont szerény személyem hamar távozott a helyszínről. Rohanni kezdtem a cél irányába, egyszer még az órámra is rápillantottam.
~ Hm... Már 18:23. Lassan beesteledik, akkor meg még aktívabbak lesznek a hollowok és shinigamik. Sietnem kellene.~ hoztam határozatot, elmélkedéseim közepette, nem sokkal később meg lelassítottam az óriási létesítmény előtt. Hirtelen furcsa lélekenergia érzete csapott meg, majd rájöttem, futás közben én is elengedtem magamat egy kissé, emiatt talán mások is észrevehettek.
~ Jobb lesz, ha meghúzom magamat... De ez az érzés. Lehetséges lenne?~ tettem fel magamnak a kérdést, és el is indultam felkutatni rá a választ. Beljebb húzódva a használhatatlan kórházban, beletúrtam vizes hajamba kezeimmel.
- A francba! Így is eléggé eláztam.- panaszkodtam savanyú képpel, azután lassan kezdtem ballagni a nyirkos folyosókon. Annyira még nem volt sötét odabent, a csöndet néhol egy-egy, repedésből kiugráló vízcsepp törte meg. Betekintettem pár elhagyatott kórterembe, ahonnan már potyogott a vakolat, a csempék töredezettek, mocskosak voltak. Egy átlagos ember számára félelmetes helynek tűnhetett a létesítmény, bár jó magam nem efféle módon vélekedtem. Lépteim visszhangoztak a félhomállyal beborított objektumban, azután neszeket hallottam az egyik helyiség irányából. Rápillantottam karjelzésemre, amin a 8. osztag jelzése pihent, másik kezem a katanám markolatán szunnyadt. Az egyik kanyar után, egy bekötött kezű fickót láttam meg, de egy másodperc után azon nyomban felismertem.
- Loraine?! Tényleg te vagy az? El sem hiszem!- vigyorodtam el, arcomra meglepődés és boldogság ült ki, ezt követően odasétáltam ex-shinigami cimborámhoz.
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te5000/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyVas. Júl. 11, 2010 10:59 am


// Jó úton az eskü beteljesítése felé, avagy nosztalgia új körülmények között //

Valóban, az a férfi volt az, akivel már csatáztam egyszer, és bizony veszítettem. Akkor még valóban erőtlen voltam, ám mára már sikerült erőt szereznem. ÉS ezért csak egy férfinak lehettem hálás, és az nem más volt, mint Yaken… A kardom megváltozott, ahogy én is. Új erő, melyet már sikerült megtanulni kezelni. És ezzel új technikák, új támadások kerültek a kezembe, melyekkel széthasíthattam Aizen fejét. Mert ismét ez volt a célom, amit teljesítenem kellett. Ám most sokkal több életkedvem volt, melyet nem akartam eldobni magamtól. Harcolni akartam, még több erőt szerezni, és győzni. Mindenkit elsöpörni, vagy inkább magam mellé állítani a köztem, és Aizen között lévő úton. Egyedül bukott ügy voltam, és így szükségem volt az én szívemmel egy ütemre dobogó szívekre. Sereg… Valóban nem is lenne olyan rossz ötlet, hiszen így nagy erő jutna a kezembe, ám én inkább a magányos farkas típus voltam mindig. Nem akartam, hogy miattam, meghaljanak az emberek, így csak egyedül akartam menni. De ez sem volt lehetséges.
Hiába évődtem magamban nem jutottam semmire, visszatértem a valóságba. Láttam a mosolyát, ami az én arcomra és boldogságot csalt.
-Valóban rég volt!- Szóltam, és felkeltem, közben felszisszentem a karomba nyilalló fájdalom miatt. Megszorítottam a lekötözött kezem, és próbáltam eloszlatni a fájdalmat.
-Barátom, Én már azt se tudom mennyi ideje is… Tudod, az örök éjszakában nem látom a napok múlását!- Mondtam, és elmosolyodtam. Valóban lehetett volna így, de talán egy hónap is eltelt azóta. Az időt nem tudtam mérni tökéletesen, csak a Shikon által káromkodással eltöltött időt néztem…- Ó, valóban a legutóbb a kardjaink találkoztak, és egymást próbáltuk legyőzni. Most nem akarok úgy harcolni. Nem tudom, mi lenne a végeredmény!
A mosolyom szélesebb lett. Megmozdultam, amitől a sebem szétnyílt. Lassan elöntötte a kötést a vér.
-Bocsáss meg, úgy tűnik, még nem elég erős a kezem!- Magyaráztam, és elkezdtem letekerni a kötést. Közben sziszegtem a fájdalomtól.- Ne törődj vele… Elég csúnya de…
Felnyögtem, hisz a kötés belemart a sebbe, mikor lekerült róla. Összeszorítottam a fogaim, és felnéztem. Láthatóvá vált a hatalmas seb, melynek a szélei, már elkezdtek bezáródni, de amint ismét szétnyílt újra átszakadt a szövet a vállamban. A seb elfertőződött már nem egyszer, és lassan gyógyult, ami meg is látszódott rajta. Átlátszó folyadék indult meg belőle az alkarom felé. Elfordultam, hisz nem akartam, hogy a barátom lássa. És persze az arcomon lévő szenvedés jeleit is el kellett tüntetnem.
-Bocsánat! Kicsit sok volt ebből a sebből… De maximum lesz még egy forradásom-, motyogtam, és hirtelen felüvöltöttem. Meg kellett törölnöm a sebet, és gyógyfüveket tenni rá. Előszedtem az övemből a füveket, és a sebre nyomtam. Őrjítő fájdalom járta át a testem. Öklendezni kezdtem, és a fejem is zsongott.
-Kérlek, nézd el nekem…- Mondtam.- Tűröm a fájdalmat, de ez a seb kicsit más!
Lassan bekötöztem a sérülést, és felsóhajtottam. Nem tudtam megkötni a nyakamon, az előzőt is az öcsém kötötte meg.- Kérlek, kösd meg a kendőt! Nélküle nem tudom megtartani a kezem…
Közben reménykedtem, hogy nem tart semmirekellőnek, vagy tehetetlennek. Remegett a szabad kezem, hisz dühös voltam magamra.
~A fenébe… Még túl gyenge vagyok… még…

//Bocsi, hogy későn családi gondok :/ //
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te6500/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:42 am

// Jó úton az eskü beteljesítése felé, avagy nosztalgia új körülmények között //

Nem kellett sokáig gondolkodni az ügyön, pár pillanatra rá kiderült, valóban Loraineval találkoztam, s nem csupán a szemem káprázott. Arcom felét eltakarta a homály, viszont ekkor figyelmes lettem, barátom nem éppen jó állapotára. Ebben a percben lefagyott arcomról a mosoly, komorság ült ki rá.
~ Valahogy megváltozott.~ gondoltam magamban, mivel már nem ugyanazt a lélekenergiát éreztem áradni belőle, mint eddig. Így közelebbről, már tökéletesen meg tudtam állapítani a különbséget. Annyira persze nem változott meg a kisugárzása, ám egy olyan egyén számára, mint amilyen jó magam voltam, tisztán kivehető volt. Az ex-shinigami is megerősítette a tényt, miszerint az idő megállíthatatlanul pörgött.
- Hát, szerintem én sem tudnám megmondani rögtön. No, de amint látom, veled is történtek dolgok a közelmúltban.- jegyeztem meg, tekintetemet meg az övébe mélyesztettem.
- Igazából én sem szándékoztam megküzdeni veled, csak egy kis ellenőrzés céljából érkeztem. Az időjárás is rosszabbra fordult, plusz túl feltűnő is lett volna ott helyben átjárót nyitni Soul Societybe, ezért meghúztam itt magamat. Ha tudtam volna, hogy találkozunk, elhoztam volna a gitárodat is. Még mindig megvan, sőt már nevet is adtam neki.- merültem bele a társalgásba, mialatt jobb kezemmel megvakartam a homlokomat, szemeim pillantásai oldalra húzódtak, akárcsak a szám széle.
- Tudom, kissé furcsán hangozhat ez...- tettem még hozzá, azután Loraine a kezével kezdett foglalkozni. Letekerte a kötést, a válla közelében pedig egy méretes seb tátongott.
- Nos, úgy hiszem nem kellene ilyen elnézőnek lenned magaddal szemben. Hiszen, amennyiben még te sem tudtad begyógyítani, valószínűleg komoly kezelésre szorulnál. Hasztalannak érzem magamat, hogy nem tudok megfelelő segítséget nyújtani... Sajnálatos módon nem voltam tagja a 4. osztagnak.- hajtottam le fejemet mondataim után, majd egy kiáltásban tört ki a férfi, mire odarohantam hozzá, segítettem neki megállni.
- Ugyan, ne kérj bocsánatot!- szólítottam fel, ezt követően öklendezni kezdett.
- Te jó ég! Mi okozta ezt? Kivel hozott össze a sors? Mert, amint látom kemény csata lehetett.- próbáltam faggatni cimborámat. Nem sokkal később a segítségemet kérte.
- Még jó, hogy segítek! Ha nem kérted volna is megtenném.- mosolyodtam el halványan, eztán megerősítettem a kötést a nyakánál. Jó erősre tettem, nehogy kevés ideig bírja majd.
- Egy jó darabig rendben lesz.- mondtam halkan, pillanatokon belül meg nekidőltem a szembe lévő falnak, karba tettem kezeimet.
- Szóval, mesélj! Mik történtek veled a találkozásunk óta? Különösen érdekel a sebed okozója.- jelentettem ki. Megkíséreltem a lehető legtöbb infót kihúzni Loraineből, és figyelmesen vártam a válaszait.

// Semmi probléma, mindenkivel megesik. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te5000/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyVas. Júl. 25, 2010 6:04 am

// Jó úton az eskü beteljesítése felé, avagy nosztalgia új körülmények között //

-Értem az indokaid!- Szóltam mosolyogva.- Valóban? Éreztem, hogy jó helyen van nálad a hangszerem! Bizony nagyon is jó helyen van ott!
Eddig sem gondoltam másképpen, hisz a legjobb embernek adtam, akinek adhattam. Ő volt az, aki a jövőt jelentette, míg én a múltat. Mostanában sokat gondolkoztam a múltamon, és a nemrég történteken…
-ÉS milyen pompás nevet találtál neki?- Kérdeztem közben fél kézzel kioldottam az övem, és magam mellé támasztottam a kardom, hogy ezzel is könnyebbé váljon a fáradt testem. Minden porcikám beleborzongott, hogy a Hollow aura távolabb került a testemtől. Szinte már fájt, ha Kuromeru Shikon túl messzire került tőlem, de az elmém megnyugtatta kissé. Amint elvettem a kezem róla képek villantak az elmémbe. Éles kacagás, sötét szavak tengere, és egy fénylő penge ami az arcom felé közeledett.
Hátrahőköltem, amit a barátom is észrevehetett. Megráztam a fejem, és újra rá tudtam koncentrálni. Meghallottam a kérdését, mely mosolyt csalt az arcomra. A nemrégiben történt szörnyű események sorozatára gondoltam, és az álmokra, melyek az elmém egy rejtett zugából törtek elő.
-Nos, hogy mi is történt?- kérdeztem halkan, és bólintottam, mellyel jeleztem, hogy nemsokára belekezdek, csak még átgondolom a dolgokat.- Kemény csata… Bizony az volt, és nem hétköznapi, mert egy olyan arrancarral hozott össze a sors, aki túlmutatott az eddigi ellenfeleimen. Erősebb, gyorsabb, igen, talán több volt náluk, ám mégis egy volt a célja velük: Méghozzá véget vetni az én satnya életemnek.
Átlagos alkatú volt, és alacsonyabb, mint én… A kardját sem forgatta fürgébben, nálam, de valami más volt, már a harcunk elején éreztem. Néha mintha a mozdulataim, előre megmondta volna, és mikor arra került a sor, hogy megmutassa az igazi erejét, már nem volt kétség. Látta mit fogok lépni, és kellően válaszolt rá. Nem lehettem akkor kiszámítható, hisz még magam sem tudtam, hogy fogok lépni. Ez az erő túl új volt nekem, ám akkor történt valami. Megállt, és elátkozott, olyan szavakkal, amiket jól értettem. Valahogy így volt: „Ha erre az útra lépsz te féreg, hát vállald a következményeit is! Ha ott fogsz állni előtte, hát légy magabiztos, és mindenre kész, különben véged.”
Nem fogtam fel a szavait, de azután megváltozott a harcmodora. Többé nem került el engem, és én így felnyársaltam a testét. Akkor ő még az utolsó szavakkal újabb átkot mormolt: „Lásd amit láttam… Szenvedj addig, míg valaki meg nem fejti az álmod, vagy magad reá nem jössz a jelentésére!”
És utoljára, talán csak bosszúból, de rám lőtt egy sugarat. Valami olyat kiáltott: Maldición Cero… Ez is az ereje része lehetett, mert szinte azonnal elájultam. A seb pedig nem akart gyógyulni… Azóta is szinte alig forr össze, na meg persze a rémálmok.
Mikor elhallgattam az arcára néztem. Nem tudom értett e mindent, amit mondtam, de felsóhajtottam, és az álomra gondoltam.
-Túl homályos volt az álomban minden… De úgy láttam, vannak velem társak. Barátok, akik velem együtt betörnek Las Nochesbe… Itt szakad vége az álomnak. Azóta még néha visszatér néhány kép, de nem tudom kivenni mi is történik…- Szóltam, és felsóhajtottam.- Ez a sérülésem története. De még valami ami más lehet rajtam, az a reiatsum… Shikon végre felszabadította a teljes erejét, így már tudom használni az erejét. Kuromeru Shikonná vált.
Az utolsó szavaknál felnevettem.
-De látom nem csak egyedül én változtam, mintha kisé te is más lennél… jól látom?- Kérdeztem, és közben gondolkoztam, mi lehet olyan új rajta.
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te6500/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 11:07 pm

// Jó úton az eskü beteljesítése felé, avagy nosztalgia új körülmények között //

- Igen, megpróbálok a lehető legnagyobb figyelmet fektetni rá, és amikor csak ráérek, tisztán tartani. Eleinte nem nagyon boldogultam, mivel sosem volt még azelőtt a kezemben hangszer... Mármint úgy értem, komolyabban.- magyaráztam ki magamat az ex-shinigaminak, mialatt az a halvány mosolyom egész végig a képemen ült. Szinte le sem tudtam volna húzni, bármennyire is próbálkoztam volna. Bár, jó is volt ez így, amúgy sem akartam titkolni, hogy mennyire örültem, az öreg cimborámmal való találkozásnak.
- Nos, a Razan nevet tökéletesnek találtam... Valamiért ez a megnevezés rád emlékeztetett, úgyhogy ez mellett határoztam el magamat. Remélem neked is tetszik.- közöltem a tényeket Loraineval, majd láttam, ahogyan fegyverével próbálta támogatni magát. Tényleg eléggé csúnya állapotban volt, egyre jobban érdekelt, kivel, vagy mivel vívhatott oly kemény küzdelmet, melynek efféle következményei lettek. Egyik pillanatban, mintha teljesen más dimenzióban járt volna, még a meg is imbolygott.
- Jól vagy?- érdeklődtem tőle, miközben jobb kezemet kissé kinyújtottam felé, viszont pillanatokon belül újból magához tért. Ekkor rájöttem, nincs szüksége bármiféle segítségnyújtásra, talán csak megszédült egy kicsit, lejjebb esett a vérnyomása, de nem volt vészes. Végül eljutottunk odáig, amikor elkezdte regélni a történéseket. Rögtön az elején félbeszakadt egy másodpercre, ám ennek csupán annyi jelentősége volt, hogy összeszedte az emlékeket a fejében. Kíváncsi szemekkel tekintettem rá, vártam a további beszámolóját. Érdekfeszítő dolgokat hallottam, akárcsak egy rejtvény, amit utolsó erejéből feladott a lidérc. Volt némi sejtésem, ám a szövege végén Shikon új ereje fogott meg leginkább.
- Valóban? Az nagyon jó! Akkor most már jól kijöttök, nem igaz?- tettem fel a kérdést, amire valószínűleg gyors, és egyszerű választ fogok majd kapni a cimborámtól.
- Kérném, hogy mutasd meg, ám nem lenne túl biztonságos ezen a helyen. A közelben már biztosan tartózkodnak olyan lények, akiknek sem te, sem én nem örülnénk.-jelentettem ki, mialatt sejtelmesen pillantottam végig az egyik üres, homályba burkolózott folyosón.
- A reiatsudon magam is éreztem a különbséget, csakhogy ezzel kapcsolatban nem a kardod változására gondoltam...- egészítettem ki előbbi beszédemet. Megvakartam az államat, mialatt hümmögve bambultam a talajt. Loraine rólam érdeklődött, ezek szerint még nem tűnt fel neki a karjelzésem.
- Hehe! Valóban történt egy-két dolog.- mondtam, majd kezeim közé vettem a hadnagyi jelzést, és odanyújtottam a fickó felé.
- Hadnagy lettem. Pontosabban a 8. osztag hadnagya.- hagyták el a számat a szavak szerény hangnemben. Visszahelyeztem a jelzést az egyenruhám karjára, ezt követően államat vakarva, töprengő mimikára váltottam, s bambultam a padlót.
- Ha jól értelmeztem, akkor a fájdalmaid csupán akkor fognak elmúlni, amennyiben megfejted a rejtvényt. Nos, az elején az "út" kapcsán bizonyosan azt a célt érti, amit te magad választottál. Tehát, Aizen megállításával kapcsolatos a dolog. A "következményei" valószínűleg a nehézségekre utalnak, melyeken végig kell menned, amíg meg nem valósítod álmodat. Az átok második fele egyértelmű. Mindenre fel kell készülnöd, amikor majd Aizennel szemben állsz, bíznod kell a magad erejében, vagy meghalsz.- próbáltam kikövetkeztetni egy megfejtést, ezután az elmúlása előtti mondatára koncentráltam.
- "Lásd, amit láttam"? Ezzel kapcsolatban némi bizonytalanság kerített hatalmába. Talán az ő emlékei tárulnának szemeid elé a látomásaidban?- érdeklődtem a barátomtól, azután csöndben maradtam.

Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te5000/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyVas. Aug. 08, 2010 2:08 am

// Jó úton az eskü beteljesítése felé, avagy nosztalgia új körülmények között //

-Tetszik bizony! Én sem találhattam volna jobb nevet neki!- Motyogtam vigyorogva, közben belegondoltam, hogy névadásban mindig rossz voltam, sőt szörnyű. Néha csupán azért neveztem a dolgokat a gyűjtőnevükön, nehogy közröhej tárgya legyek…
-Jól vagyok, csak… Néha rám törnek ezek a rémképek…- Szóltam alig érthetőn, hisz rettenetesen újak voltak számomra ezek a dolgok, és az olyan berögződésektől teli emberek, mint én bizony ezt nem tudják elviselni.
De mikor meghallottam, amit mondott, felkuncogtam.
-Jobban nos… Tolmácsolok valamit, amit nekem fog mondani… Ne haragudj, nem az én szavaim, hanem az övé!- Szóltam halkan, és már vártam Kuromeru Shikon hozzám intézett „kedves” szavait.- Szóval: Hogy az a méregben úsztatott kihegyezett bambusz, nőjön bele abba a nyeszlett, férfit kívánó ülepedbe, és aztán szakajtaná ki a beleidet. A szemeiddel, pedig a Hollow testvéreim játszanak kidobóst, de csak a tüskésebb fajták! Az üres szemgödreidbe meg költözzenek ganajtúrók, és neveljenek ott fel tíz generációt…
Mikor végigmondtam, felnevettem, hisz megszoktam már az efféle „dicsérő” szavakat. Kuromeru Shikon, inkább mintha fejlődött, semmint okosodott volna.
-A viszonyunk majdnem ugyan az, csak most már bővebben ki tudja fejteni, és nem a: Meg… Halsz…- Mondtam, és a végén próbáltam olyan szaggatottan beszélni, mint a Zanpakutoum tette anno.- Szívesen megmutatnám, de úgy működik, mint egy Hollow mágnes! A tiszta lidérc reiatsu miatt még inkább kitagadhatnának a régi „munkahelyemről”. Kivéve persze a tizenkettedig osztag, azok imádnak boncolni… Na de mindegy, már érzem, hogy közelebb kerültem az erőm beteljesüléséhez, de a Bankaihoz nem. És Megtámadni Aizent Bankai nélkül… Bolondság!
Ekkor meghallgattam őt, kérdőn néztem rá, mikor a reiatsum megváltozásáról beszélt. De megemlítette az előléptetését is, aminek nagyon megörültem.
-Gratulálok! Micsoda szerencse! Akkor te is nagyon megedződhettél! Régen hasonló szinten voltam, de tudod, történt egy s más… De nem fontos ez a múlt, a jövő fontosabb!
Vigyorogva veregettem meg a vállát, közben hihetetlenül boldog voltam. Mert így tudtam, hogy ő is közelít a teljes erejéhez. Aztán újra beszélni kezdett, ami után elkomorodtam, átgondoltam mindent. Igaza volt, de néhány dolog mégsem volt teljesen tiszta, és a képek, amiket láttam. Nem olyan volt, mint egy arrancar emlékei.
-Hm… Valami furcsa volt, mert egy csapat rontott be Las Nochesbe. Fekete ruhák… Kardok, csak aki én voltam akkor az, aki különbözött tőlük. És az ereje… Mintha megjósolta volna, mit fogok lépni, és hogy megölöm. Túl nyugodt volt, amikor a végzetes csapás elérte, és nem is védekezett… Mintha előre látta volna… „Lásd amit láttam” - és ha ez egy jóslat? Ha a képek amit láttam, a jövőről szóltak? Nem látom másét, és az enyémből is csak homályos fura képeket… és túl távolinak tűnő képeket… de ha ezt látta. A jövőm? A betörésünket Las Nochesbe?
Az arcom fehérré vált, én pedig a falnak dőlve lecsúsztam a földre. Remegő térdekkel ültem, és gondolkoztam, hogy miként is lehetett pontosan.
-Az utolsó, amit láttam… Az volt… Hogy Aizen vág felém a kardjával!- Megrémültem a felismeréstől. Előtte erősen koncentráltam, hogy felidézzem a jelentet, de most tisztán láttam mindent. Felnéztem a barátomra, és nyeltem egyet.
-De akkor… Az a szörnyű alak… Mivé válhattam?- Kérdeztem rettegve…
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te6500/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyVas. Szept. 12, 2010 9:57 am

// Jó úton az eskü beteljesítése felé, avagy nosztalgia új körülmények között //

Boldog voltam, mert Loraine azt állította, elnyerte a tetszését az a név, melyet a gitárjának találtam ki. Igazából nem tartottam tőle, hogy csupán azért mondta volna, mert nem akart megbántani, annál szerintem egy sokkalta őszintébb személyiség volt. Különben, így jobban belegondolva a dologba, engem nagyon is emlékeztetett a megnevezés a társaságomban lévő ex-shinigamira. Kellemetlen lehetett neki, amikor megjelentek azok a bizonyos rémképek, melyekről az imént mesélt nekem a férfi. Nem voltam látnok, sem pedig médium, viszont volt egy olyan érzésem, miszerint ez valamilyen módon meg fogja változtatni barátom életét. Sajnos egyáltalán nem volt még csak sejtésem sem arról, ez milyen formában fog megvalósulni, ha egyáltalán megtörténik majd. Az utóbbi időkben már semmin nem lepődtem volna meg. A tolmácsolásból egyértelműen rájöttem, kissé tévedtem azzal kapcsoltban, amikor Loraine és Zanpakutoja közötti újfent rózsás kapcsolatra következtettem.
- Óh... Hehehe! Hát, úgy néz ki enyhén melléfogtam.- jelentettem ki, azután oldalra gördítettem tekintetemet, mialatt egy halvány mosoly kúszott fel az arcomon. A szavak rám nem nagyon voltak jelentőséggel, a higgadtságomat már sokkalta idegtépőbb helyzetekben is meg tudtam őrizni, tehát semmi probléma nem adódott. Pillanatokkal később a cimborám jobban kifejtette a kettejük lévő köteléket, mely lényegében ugyanaz maradt. Nekem nem voltak hasonló problémáim Asshita Kazokuval, jól kijöttünk egymással biztosan azért, mert hasonlítottunk. Más részről pedig, szorult belém némi arrogancia is azóta, hogy előléptettek, amióta megváltozott a jellemem, így még inkább összeillek a kardom lelkével. Talán jobb is így, mert ezáltal ki tudok térni sokkal komolyabb témákra is a vele folytatott társalgások alkalomadtán. Amint a férfi megkísérelte utánozni fegyvere egykori hangját, hangos nevetés tört rám, ugyanis igencsak komikusan adta elő. Megmutatni nem igen tudta volna eszköze képességeit azok alapján, amiket elmondott róla, sőt én sem nagyon helyeseltem volna, elvégre jobb az, amennyiben senki nem fogja megtudni, miszerint mi itt tartózkodunk.
- Na, ezért majd biztos kapsz tőle egy-két keresetlen szót.- állapítottam meg, mialatt fülig ért a szám, s lehunytam szemeimet. Ugyanilyen derült arccal fogadtam azt is, ahogyan egy dicsérettel illetett meg Loraine.
- Köszönöm szépen!- hajoltam meg, mintha olyan hivatalos dologban jártam volna el. Persze ebbe belevittem egy csekély poént is, csak a hangulat fokozásának kedvéért.
- Igazából nemmmm mondhatnááám, hogy túl jelentős erőnövekedésen estem át...- vontam meg a vállamat, miután előző mondatomban kicsit meghúztam a szavakat.
- Természetesen, már tapasztaltabb vagyok, viszont rengeteg az irodai, valamint papírmunkám, ezért nem sok időm jut az edzésekre. Minden esetre nagyon tudom remélni, nem fogok kiesni a gyakorlatból. Szerencsére még nem került rá sor, bízom benne, ez a jövőben is így marad majd. Ám inkább a személyiségem ment át reformokon, de ne aggódj, ez szerintem kifejezetten pozitív változás volt az életemben.- közöltem az egykori halálistennel a jelenlegi tényeket. A feltevése furcsa volt, viszont nagyjából le tudtam szűrni a logikáját annak, amiről beszélt.
- Szóval, a "Lásd, amit láttam" alatt azt értette volna, hogy átruházta rád a jövőbe látás képességét? Mert, ha jól értem akkor ő már előre tudhatta, hogy meg fogod ölni?- érdeklődtem. Elgondolkodtató volt a helyzet, és még ha ezzel sikerült is rájönnünk a rejtélyre, ami koránt sem biztos, akkor is még milliónyi kérdést hagyott maga után a dolog, amik immáron engem sem hagytak nyugodni.
- De, hogyha tudta a halála körülményeit, miért nem próbált meg kitérni előle?- mondtam ki hangosan azt a mondatot, ami a leginkább zavart. Elvégre kinek lett volna kedve csak úgy meghalni?
- Ne gyötörd magad!- mondtam neki, miközben leguggoltam, majd a férfi vállára helyeztem a jobbomat.
- Most meg kell fejtenünk ezt valahogyan! Ámbátor azért van valami, amelynek alapján meg fogjuk tudni, mikor sikerült rábukkannunk a megoldásra. Amint megszűnnek a fájdalmaid, megoldottuk a rejtvényt is. Nem egy kellemes útmutató, de igen biztos.- bólintottam egyet határozottan.
~ Az a rohadék! Jól feladata maga után a munkát... Nem hagyhatom szenvedni Lorainet. Segíteni fogok neki, aztán a végére járunk ennek az egésznek.~ gondoltam magamban.

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te6500/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 3:37 am

Romok, láncok, csuklyák – az Espada s a bérgyilkos krónikája

Ennyi nyelv ismeretében sem találok elegendő kifejező szót arra, mily megbotránkoztató, amit ezek a semmirekellő, rabszolgának s ágyasnak sem elegendő halandók műveltek világunkkal. Az évszázadok során igazán megszokhattam volna, hogy bukásunk után világunk holmi közönséges emberek efféle sorsra kárhoztatják. Az energia pazarlása s mágiára való affinitás teljes elvesztése… Bár azt mondják, a Lelkek Világát még nem fertőzte meg annyira az emberi kéz, ám érthető módon még sosem jártam ott, hiszen még nem voltam halott. Bár életcélom továbbra is hiányzik ürességtől kongóvá varázsolva létem, valamiért mégis ragaszkodok életemhez, ennyi évezred múltán is. Nekem még célom, rendeltetésem van, csupán még nem látom a Pókkirálynő által számomra kijelölt, szövevényes ösvény végét. Már ha a Pókkirálynő nem fordított hátat nekem véglegesen. Képességeim jócskán megcsappantak, ám még mindig élnek, s továbbra is képes vagyok velem született, nemességemmel járó előnyeim élvezni. Lolthnak élnie kell, még biztos figyel, érzem magamon gonoszságtól izzó, elboruló tekintetét s kéjes vicsorát. Talán akkor, amikor fivérem legyőzött, elvesztettem a kegyeit, de akkor mégis miképp maradhattam ennyi ideig életben? A szokások pedig rögzültek; a padlón előttem elhaladó póknak megadom az elsőbbséget, holott elmém tökéletes tudatában van annak, ezek a mai példányok csupán elkorcsosult leszármazottai hajdani fensőbbséges elődeiknek. A Mélysötétben élő példányok különösen intelligensek voltak, s tökéletes kémek papnőink számára. Egy lázadást is általuk fojtottak el, még mielőtt az valóban elkezdődött volna. A rothen, köznyelven rabszolgák lázadását ugyan néhány hím társam tervelte ki, s ők juttattak kezükbe veszélyes fegyvereket s legfőképp tüzet, nyilvánvaló volt, hogy minden óvintézkedésük ellenére sikertelen lesz kieszelt tervük. Vagy megszokod az elnyomást, vagy meghalsz, ez a két választási lehetőséged van. Nem mintha lehetne életnek nevezni azt, amit odahaza el kellett viselnem. Az ostor nyelvének csípős simogatásának nyoma mai napig irtózatos hegek nyomaival emlékeztet hátamon régi életemre s a szigorú neveltetésre. A mai halandók persze egyszerűen gyermekkínzásnak neveznék azt, amit annak idején átlagos drowként, ráadásul nemesként s fiú szülöttként át kellett élnem. Bár hajdanán az egyszerű emberek sem voltak sokkal jobbak, mondjanak akármit.
Megvárván, míg a pók elhalad előttem haladok csak tovább a romok közt. Az egyik utcai lámpa fénye fájdalmasan hasít bele retinámba kis híján elégetve azt; régen még gyertyákkal s olajlámpákkal világítottak, azok halvány fényét pedig könnyedén tűrtem, ám ez az erős, vibráló fényhatás szinte jobban kikezdi érzékeny, sötétséghez szokott szemeim, mint a természetes napfény. Az utcák elég kihaltnak tűnnek, s úgy érzem, megengedhetem magamnak azt a luxust, hogy egyszerűen kioltsam a lámpa tüzét. Néhány sötétséggömböt varázsolok hát, amik intésemre a lámpákra telepednek elfedve azok fényét. Bár a szomszédos épületekből s távoli autókból, egyéb fényforrásokból így is jön elég világosság, a fő zavaró tényezőtől mégis sikerül megszabadulnom. Az emberek különben is vakok… Halandó férgek, esztelen vadállatok, méltatlan, mocskos, irányítható, átverhető, naiv, tudattalan rivvilse… Szánalmas, patkányszintű létformák. Kenjék csak rá holmi áramkimaradásokra. Annál jobb nekem, hisz legalább nem fedeznek fel.
Éjfél. Ügyfelemmel most kéne találkoznunk, ám ő sehol. Csupán a fizetségem felét vettem át, még a megbízásom előtt, s hátravan a másik fele, ráadásul felárat kell kérnem, ugyanis sérülésem el kellett látnom, valamiből pedig fedeznem kell az alamizsnát, amit annak a korcs félvérnek hajítottam oda köszönet gyanánt. Hogy a lelki károkról ne is beszéljünk. Érzékeny, ametiszt színében ragyogó íriszeim villogó dobozzal lettek meggyötörve, hogy bámulhassam azt a botrányos filmet, melybe felszíni rokonaim közül egy nyálas képű szőkét, valami Legolast beraktak, míg az én fajtám mintha sohasem létezett volna.
A szag, mely megcsapja orrom, nem megbízómhoz tartozik. Kicsit más illat, mint amit a halandó áraszt ki magából. Talán ha ügyfelem nem locsolná magát annyi parfümmel, nem nyújtana a hozzám hasonlóan jól képzett bérgyilkosok számára ilyen nevetségesen egyszerű célpontot.
Íjpuskám felemelvén az ismeretlen felé célzok; engem lehetetlen meglepni. Továbbra is gondoskodok arról, hogy csuklyám tökéletesen takarja arcom, legfeljebb ezüstösen fénylő hajzuhatagom kandikálhat ki. A modern emberek megrémülnének látványomtól, de ez érthető is, hiszen nem ismernek. Hajdanán még azért rettegtek s gyűlöltek, mert tökéletesen ismerték a fajtám. Változik a világ, de mintha én semmit sem változnék vele együtt.
- Jobbra tartom az egyenes beszédet a settenkedésnél, nőstény, s megkímélem az életed, halandó. – kerülök az arrancar mögé néhány mozdulattal s forgással, s szegezem tarkójához mérgezett nyíllal ellátott nyílpuskám. Gondolkodás nélkül meghúzom a ravaszt, amennyiben nem ad kielégítő választ. Tudnia kell róla, miért nem jelent meg az ügyfelem. Nem szeretem, ha felültetnek, s fogalmazzunk úgy, nekem nem jutott humorérzékből. Mindazonáltal nem feledkezhetek meg a kitételről, miszerint nem becsülhetem alá ellenfelem. Mégis röhejesnek hangzik a puszta feltételezés is, miszerint ez a nő képes lenne legyőzni. Ugyan már? Csak egy arrancar… Attól még halandó. Ugyanolyan féreg, mint a többi.

Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te21950/30000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 6:07 am

Romok, láncok, csuklyák – az Espada s a bérgyilkos krónikája

Én mint espada... még mindig eléggé fikciónak hangzik. Mindenesetre így sokkal többször zavarhatom ki azt a rókaképű karácsonyfadíszként csillogó hajú shinigamit a szobámból. Nem értem, hogy hogy a fenébe képzeli, hogy csak úgy bejön a szobámba. Lehet, hogy így akarja felhívni magára a figyelmet, de ha így halad akkor hamarosan végtag nélkül fog távozni. Mint pár napja folyamatosan, úgy most is el kellett végezzem a napi féregirtást, így most félkómásan üldögéltem az ágyam szélén és azon gondolkodtam mit lenne értelme csinálni, hisz vissza aludni már nem tudok. Különben is, má biztos, hogy nincs reggel... vagy a franc tudja ezzel az átkozott műéggel nincs mit kezdeni.
- Menj a pokolba Gin!!!
Dobtam a kezemben szorongatott párnát a becsukott ajtónak. Hihetetlen, hogy mennyire utálom mikor ezt csinálja. Lekászálódva az ágyamról és bevéve a fürdőszobámat tapasztaltam, hogy körülbelül a hajam úgy néz ki, mint egy mintha most jöttem volna mosás után a szárítóból. Egyszóval hülyén. Egy gyors zuhanyzás és egy fésű máris jobb kinézetet kölcsönzött nekem. Már csak azt kéne tudjam, hogy mivel is foglalhatnám el magam a nap hátralévő részében. Az biztos, hogy h itt maradok akkor még fogadhatom az "ezüst herceget". Hogy rohadna meg ott ahol van. Jobb ötlet híján az egyetlen hely ahova biztos nem engedik el magától, míg én nyugodtan kilóghatok az nem más, mint az emberek világa. A Lelkek Világát azért már nem merném bevállalni, hisz igaz, hogy espada vagyok meg minden, de biztos, hogy vannak erős kapitányok és az is biztos, hogy nem Kami-kun lenne az első személy akivel szembetalálkoznék. Magam felszerelése után és megbizonyosodva arról, hogy senki sem követ, egy gargantana kinyitását követően máris az emberek világában találtam magam. A kórház nem épp a leg bizalom gerjesztőbb épület volt, de számomra megfelelt. Hogy miért? Mert megfordult a fejemben egy azon ötletek közül, hogy a napi táplálékbevitelemet feldobhatnám egy két ordítozással és kínzással. Biztos, hogy jobban esne az a napi 3-4 gyenge kis arrancar. Aizenéknek sem kelt feltűnést, hogy elfogynak a gyengék nem igaz?
Pár lépés után már rá is bukkantam egy elhagyatott orvosi szertárra. Hogy micsoda remek kis eszközöket tartogatnak itt az emberek. Kész kincsesbánya ez a hely. Miután összegyűjtöttem a számomra kellő dolgokat és ügyesen elrejtettem őket a táskám gyomrában, a nyakamba vettem a világot és elindultam. Viszont mihelyt kiléptem máris rossz érzésem támadt. Ezt az érzést csak fokozta az, hogy az eddig pislákoló lámpa most nem égett és kétlem, hogy a kialvásának és az onnan áradó energiának nem lenne köze egymáshoz. Az egy dolog, hogy fiatal vagyok, de hülye az nem. Surprised Gyanúmat csak tovább erősitti annak a baromnak a fenyegetése aki közben mögém került és egy nyilat tartott a torkomhoz. Nem tudom mégis mit képzel, de remélem nem annyira öntelt, hogy azt higgye, hogy ilyen könnyedén sakkban tarthat egy espadat. Most érzem csak, hogy mennyire sok előnnyel jár ez a rang. Többek közt jobb ellátás, kevesebb figyelem és nagyobb erő. Ráadásul azzal a piszkavassal még csak a hierromat sem lenne képes megsebezni.
- Te szövegelsz arról, hogy nem szereted a settenkedést és mégis te lopóztál mögém? - feszülnek meg és lazulnak el az izmaim egyszerre és a hangom szinte csak úgy cseng a sötét éjszakában. Mindeközben a kardom markolatából patakként folynak ki a láncszemek, majd összeállva kígyó módjára fenyegetően közelednek a támadóm felé. - Másrészről pedig engem ne hasonlíts azokhoz a gyenge és alacsony értelmi képességekkel rendelkező csúszómászókhoz.
A láncok egyszerre lendülnek támadásba. Nagy sérülést így biztos nem tudnak okozni, de azt biztos elérik, hogy út nyíljon a kiszabadulásomra. Mihelyst ez megtörténik egy lassabb sonidoval teremtek távolságot köztem és a... és a... nem is tudom mi között. Ilyen otromba embert még sosem láttam. Vagyis igen, de az nem ember és Aizennek hívják.
- Mégis ki a franc vagy te? És hogy képzeled azt, hogy rá támadsz egy védtelen nőre?
Hát igen, azt hiszem ezt nem azután kellett volna mondanom, hogy a láncok kígyóként táncolnak a testem körül. De azelőtt védtelen voltam és ő nem tudta, hogy meg tudom magam védeni. Most pedig remélem, hogy nem szándékozik magának sérülést okozni. Így is elkésett, ma már vacsoráztam.
- Máskülönben nem tudom mit keresel itt, de nekem különben sincs semmi dolgom veled. Azt már tudom, hogy nem vagy ember... ahhoz túl nagy a lélekenergiád. Viszont most, hogy már felmerült a téma... Mi az ördög vagy te?!
Tettem fel leplezett kíváncsisággal a kérdést. Ránézésre leginkább egy cirkuszi majomnak tűnik. Talán el kéne vigyem magammal és mint házőrzőt használhatnám, akkor biztos, hogy nem látogatna meg túl gyakran az az átkozott shinigami. Azért mindenre felkészülve egyik lábamat hátrébb csúsztatom, hogy ha kell akkor könnyedén tudjak védekezni, vagy ellentámadni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te6500/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyKedd Nov. 02, 2010 6:22 am

Romok, láncok, csuklyák – az Espada s a bérgyilkos krónikája

Talán ostobaság volt tőlem, hogy nem húztam meg azonnal a ravaszt, amint lehetőségem volt rá. Anyanyelvemen megejtve egy halk, elfojtott szitokáradatot próbálok kitérni a kobraként felém magasodó láncok elől. Ezek a mai hősök már komolyan mindenből fegyvert készítenek, igaz, volt már rá példa, arra kényszerültem, egy egyszerű láncot használjak egy nem kívánt személy megfojtására. Bizonyára a korcs hollow több meglepetéssel is szolgáltat nekem.
A harcban nincsenek szabályok. Nem fogom magam szégyellni azért, mert mögé osontam, s azért sem, mert egy „védtelen” nőre támadtam. Ha valóban védtelen lenne, most a földön kéne csúsznia kegyelemért. Pont, ahova való. Nyomorék, eltaposandó, méltóságot nem ismerő, gusztustalan féreg. Régebben különös élvezettel tapostam volna rá a porban életéért rimánkodó pondrók fejére, azonban már kinőttem azt az időszakom. Egyszerűen unalmassá válik a vérengzés. Nem szeretetből gyilkolok, s már nem találok élvezetet a kiontott, bíborszín nedűben. Egyszerűen megszoktam tapintását, állagát s illatát. Volt rá időm az évezredek alatt.
- Halandó vagy, mocskos emberszármazék, nincs különbség. – térek ki a láncok csapása elől ismét – reflexeim s ügyességem megbájolt csizmám gyorsaságával párosulva tökéletes kombinációt biztosítanak. Fürgén egy emelettel feljebb mászok, hogy mérgezett nyilaimmal ismét megcélozzam az arrancart. Csak egy újabb korcs… Elmutálódott halandó leszármazottak félresikerült keveréke, ki azt hiszi, valaha is lehet oly tökéletes, amilyennek az én fajtám született.
Ez az aterruce nem elég méltó arra, formátlan, ívetlen fülkagylóiba hangszálaim nevem csengését küldjék légrezgések útján. A Do’ana családot már nem félik úgy, mint hajdanán, papnőink, mágusaink s zsoldosaink neveinek említésére se rezzen már össze a temérdek alantasabb faj képviselője, legfeljebb elkönyvelnek valami őrültnek, ki halandzsa nyelven vartyog valamit össze-vissza. A befolyásolható nőszemély pedig tényleg azt hiszi, megtéveszthet? Nem hinném, véletlen műve lenne, hogy pont akkor hiányzik a megrendelőm a találkozás időpontjáról, amikor előzőleg már mindent előkészítettem, s az arrancar… Végül is csak retkes kannibál, semmi más. A lelkében terjengő űrt ezzel próbálja pótolni, csak egy túlfejlett incubus, az athiyk egyik formája csupán.
Nem kívánok kiselőadást tartani fajtám harcstílusáról – igenis, meghúzódok az árnyékokban, ha kell, hisz legjobb barátaim, társaim, kik sosem hagynak el. Rejtekükből felfedezhetetlen, érinthetetlen, legyőzhetetlen vagyok. Még hogy becsület s szemtől szemben való harcolás? Ugyan már… Lil gareth dron, lil yibin peri’sole. Az élet legfontosabb szabálya, s ez különbözteti meg a vadat a vadásztól. Az erő önmagában viszont nem elég. Nekem azonban észből s ravaszságból is megadatott, így válhattam a túlélés és az alkalmazkodás mesterévé. Igazán sajnálatos, hogy újabb életet kell elpusztítanom saját érdekeimért, de bizonyos értelemben ez a nő már különben is halott. Egy lidérccel több vagy kevesebb, mit számít? Különben is, ő kereste a bajt. Nem hiszek a véletlenekben, s bár már letettem arról a jutalékról, amit szolgálatomért kapnék, mégis csak több kiadást okozott nekem ez a védtelennek egészen mellékesen nevezhetetlen ungue, muszáj megtorolnom valamivel.
- Az én időmben illetlenségnek számított, ha egy ismeretlennel ily könnyelműen beszél az ember… vagy akármi más humanoid. – csillogtatom meg qu'el'velgukként szerzett képességeim, így a felsőbb emeletről leugorva – hisz egy hatalmas, tátongó lyuk van a padlón a két emelet között – ismét a lidérc mögött termek, ám gyorsaságomon úgy tűnik, még javítanom kell. Fránya mágiaapály… Lehet, máris kezd kikopni a gyorsító varázslat a csizmámból, remek. A szennyezett lény nyakát így nem metszem, idő közben elővett szablyáim láncokba ütköznek, s legfeljebb hajából sikerül néhány felesleges centit lemetszenem.
- Úgy… Szóval csak rosszkor rossz helyen, ubgue. – szabadítok el egy sötétséggömböt, hisz azáltal, hogy csápként használt láncaival megszabadított szablyáimtól, némi hátrányba kerültem, a földre kerülésem pedig elkerülhetetlen volt. Nem engedhetem, vállaim még egyszer a padlót érjék, odébb gurulva pedig sikerül kitérnem a láncok új lecsapásától. A vaksötéten ő legalább biztos nem lát át, s csupán hallására s megérzéseire támaszkodhat, mikor is három dobótőrt indítok felé, s ha azok eltalálnak, teste földet ér hangosan puffanó hang kíséretében.
- Az vagyok, ki az ördögöt megidézi, ha kell, ám ez kényes procedúra. Ha annyira tudni akarja nevem, auflaque, legyen hát, méltóztatom megadni kívánságát. Viclyn dal lil h’uena qu'ellar Do’ana. Szólítson csak Viclynnek. Nem, nem szeretem, ha becéznek. – mutatkozom be, bár kétlem, hogy bármit is megértett őseim nyelvéből. Még mindig görcsösen ragaszkodom a hivatalos bemutatkozási formámhoz, holott a Do’ana ház valószínűleg már rég elpusztult, talán még a Baenrék is odavesztek… Hiszen már nem érkeznek hírek odaátról. Még most is lehetetlennek hangzik, hogy a nagy Baenrék talán már nem is léteznek.
- Idióta nőstény… Kis híján eltaposott egyet! – szüntetem meg a sötétséggömböt és taszítom arrébb a lidércet, mielőtt az még el találna taposni egy keresztes pókot. Nem, nem kockáztathatom meg Llolth haragját, s ha meg tudok menteni egy példányt megtestesüléseiből, meg kell tennem! A hirtelen mozdulat sem mellőz elegánsságot s kecsességet, az arrancarnak viszont elég ideje van arra, csuklyámat hátrahajtsa, ezüstösen csillogó hajam pedig nem takarja tökéletes arcvonásaim. Morogva húzom vissza csuklyám, s küldök egy „megöllek” pillantást a nőstényre, ugyanis ez már a harmadik bűne, amit elkövetett ellenem. Nem szeretem, ha arcomat látják, hisz bőrszínem s faji jellegzetességeim túl sok kérdezősködést vált ki a halandó patkányokból.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te21950/30000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 4:15 am

Romok, láncok, csuklyák – az Espada s a bérgyilkos krónikája

Ember?! Hogy én ember lennék? Ugyan már, hogy hasonlíthat egy olyan arrancart, ráadásul egy espadat, egy olyan alattomos teremtményhez ami csupán táplálkozásra használható. Már évszázadok óta nincs semmi közöm az emberekhez. Már rég nem vagyok halandó. Na jó én is meghalhatók és ezt tapasztaltam is már vagy kétszer, de akkor sem hasonlíthat az emberekhez. Az bizonyos, hogy jó képességei vannak a harchoz, mert elkerüli a láncaim támadását. A nekem szánt sértegetés után pedig az épület felsőbb szintjére ugrott és rám tartva a fegyverét máris célkeresztben érezhettem magam.
- Nagyszerű...
Suttogtam csak magamnak, mialatt egy sonidoval kikerültem a felém repülő feltételezhetőleg mérgezett nyilat, bár bármi kitelik ettől a csuklyás alaktól. Úgy tűnik, hogy eléggé távolságtartóan harcol, de azt nem mondanám, hogy csak ebben jeleskedik. Az a kis fogadtatás amivel engem "üdvözölt" nem mondható épp távolságtartónak. De csak kerüljön a kezeim közé, biztos, hogy megemlegeti azt, hogy egyáltalán kezet mert emelni rám és sértegetett.
- Nem izgat, hogy a te idődben hogy beszéltek. És ha nem tetszik, hogy humanoid kinézetem van akkor szívesen várlak a közelemben,hogy megfirtassuk ezt a témát.
Húzódott egy apró gonosz mosoly az arcomra, bár azt nem vártam, hogy ilyen szófogadó ez a lény. A hátam mögött talajt fogó személy támadását a láncaim fogták fel. Úgy tűnik, hogy mégsem olyan jó, mint azt gondoltam, de különben is mi esélye lenne egy espadaval szemben.
- Nem értem miről beszélsz, de hálás lennék, ha abba hagynád a sértegetést.
Mondtam kicsit erősebb hangnemben, miközben a láncaim rácsavarodtak a fegyverére, így kényszerítve arra, hogy azokat ne tudja használni. Majd a földre lökve őt támadnak a láncaim, de az ő fegyverét használva. Ez bizonyára meglepetést fog okozni neki, hogy valaki épp a saját fegyverével akar ellene harcolni. Az ismeretlen technika aminek hatására mindent belep a sötétség valóban meglepett.
- De most komolyan. Bújocskázni akarsz velem? Mégis mi vagy te egy kisgyerek?
Összpontosítom a lélekenergiámat a kezembe, majd golyószóró módjára lövök el mindenfelé barákat. Ha el nem találom, de a fényhatás, majd biztos nem lesz ínyére. Egyúttal azt is megtudom, hogy meddig tart ez a sötétség és, hogy mennyit bír ki.
Igaz, mialatt az energiámat összpontosítom meghallom a bemutatkozást amiből nem tudom eldönteni, hogy tulajdonképpen melyik is az ő neve, így találomra választottam ki egyet a szavai közül. A támadás befejeztével épp lépnék egyel előbbre, mikor a sötétséggömb hirtelen eloszlik és az az izé arrébb lök. Azt akarta megakadályozni, hogy rálépjek arra a nyavalyás kis ízeltlábúra. Lehet, hogy megakadályozta azt, hogy megöljem annak a kis léleknek a tulajdonosát, de így most két nyílt pontot is sikerült találnom rajta. Az első az, hogy szabad utat adott arra, hogy megtámadjam. A második pedig az, hogy már csak annyival is közelebb tudom vonzani magamhoz, hogy célpontul egy ilyen nyolclábút veszek.
- Figyelmetlen vagy, Vicy.
A gonosz mosoly az arcomon szélesebbre húzódik, majd a láncok rátekerednek a csizmámra, amit már el is indítok a férfi gyomra felé. Ha pedig elszökne a támadás elől akkor a visszalépést kicsit megcifrázom, ugyanis egy ugrással termek az előbbi kis pókocska mellet és bármiféle érzelem nélkül taposok á. ha fizikai fájdalmat nem is, de lelkit okozhatok. De hát miért is ne? én is szórakozhatok valamivel, hisz mindenkinek megvan a maga hóbortja. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te6500/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyVas. Nov. 14, 2010 1:08 pm

Romok, láncok, csuklyák – az Espada s a bérgyilkos krónikája

A halandók elteltek maguktól. Valóban képesek elhinni, hogy övék a világ, holott a közelében sem járnak… Bár már megkóstolták a hatalom édes-keserű ízét, csupán egy csipetnyit, egy-egy szeletnyit képesek belőle kétségbeesetten magukhoz ölelni, szorítani, markolni, míg porrá nem omlik mindaz, amit csalás és korrupció árán magukévá tettek mondván, megdolgoztak érte. Az igazi hatalom olyan dolgokról szól, amiket ezek a férgek sosem lesznek képesek felfogni borsónyi agyukkal. Máig szégyellem, hogy ide száműzettem fivérem hátbatámadása végett. Bár így legalább… túléltem. Tény, hogy az átlagos drowk nem élnek olyan sokáig, mint én, s nem öregség veszi el tőlük életük, hanem Mélysötét veszélyei vagy a többi drow, akinek épp az útjában van. Előbb-utóbb úgyis jött volna a helyemre valaki erősebb, akkoriban ez volt a természetes. Minden panaszkodásom ellenére elmondhatom, szerencsés vagyok, amiért még élhetek. Nem mintha terveznék bárkit is meghívni a 3600. születésnapomra – igen, mi már az emberek előtt is számoltuk az időt, még ha az el is tért a manapság használatos kalendárium rendszerétől. Természetesen egy magamfajta géniusznak így sem okozott nehézséget az átszámítás, hisz mégis csak a legokosabb humanoid fajból származom.
- Embert mondtam, idióta… Tisztában lehetne a fogalmakkal. – sziszegem fogaim közül ezzel jutalmazván, amiért újra agykapacitását méltóztatott bemutatni. A humanoid létforma még a törpökre is vonatkozik… Bár ami azt illeti, még hajdan megvetett ellenségeinkben, a duergarokban is nagyobb a büszkeség, mint ezekben a mutáns szellemekben.
- Nem sértegetem Önt. – reagálok röviden ama alantas feltételezésére, miszerint én szándékosan sértegetném. Ugyan már? Ez csak egy aljas rágalom… Nem elég méltó arra, hogy sértegessem. Bizonyára fájdalmas lehet az igazsággal szembesülni. Hiába hiszi magáról, hogy erős és hatalmas, amikor nem az. Még csak nem is szabad! Csak egy utolsó kis rabszolga, egy esztelen nőstény, ki ama renegát shinigaminak követi minden parancsát. Csak azért, mert néhány trükkel képes elérni, hogy egyik szablyám nekem támadjon, még nem gondolja azt, hogy le is győzhet… Nehezebb ellenfelekkel is meg kellett küzdenem az évezredek során. Egy halandó nőstény nem fog ki rajtam. Még ha Loth kezes báránnyá változik, akkor sem.
Fegyverekben most sem szenvedek hiányt, s a megidézett sötétség bizonyára elbizonytalanította a nőstényt. Arról nem kell tudnia, hogy szabadon irányíthatom a sötétségburkot, még azt is, milyen formát vegyen fel, vagy hogy mennyi ideig tartson. Egy efféle technikát az elsők között tanítottak meg nekem, amikor a bérgyilkosok útjára léptem. Egyszerű, roppant egyszerű, mégis hatásos és sokrétű. A legjobb tulajdonsága pedig, hogy a mágikus fényt is teljesen elnyeli. A robbanások a romos kórház falait érik, ám félő, az épület bármikor összeeshet, ha itt folytatjuk a harcot.
Olybá tűnik, nem sikerült rendesen helyre teremtenem bűnéért. Nem szeretek kockáztatni, a biztos győzelemben hiszek, márpedig én fogok győzni, de azt hiszem, ez teljesen egyértelmű. Bár egy baara – még a sötétséggömbben – szépen eltalált, köpenyemnek hála védve voltam a komolyabb sérülésektől. Egy kis vér végül is nem számít… Majd kimosatom a köpenyem ismét azzal a félvér, senkiházi korccsal. Legalább ehhez ért az a kotnyeles liba.
A becenévre igyekszem nem reagálni, talán csak arcom rándul össze a név hallatán. Ha ignorálom, hamarabb elfelejti. Fegyverének legnagyobb hátránya a zaj, hiszen láncokról van szó, így a meglepetés támadást lehetetlenné teszi. Lolth képviselőjének tragikus halálára viszont összeszorul a szívem és akaratlanul is megtorpanok, még ha csak egyetlen futó pillanatra is. Ideáig hallottam azt az ocsmány zajt, mely a nyolclábú eltaposásával jár. A láncok pedig tesznek arról, hogy az imént szerzett sebem még fájdalmasabbá váljanak. Egy szisszenést engedek csupán meg magamnak, hiszen nem szokásom panaszkodni, a láncok pedig egyre inkább szorítanak, míg Úrnőjük közelebb lépdel hozzám.
- Ügyfelem haláláért az életeddel lakolsz, nőstény. Azt a fizetséget még a te életed ára sem tudná fedezni. Kemény munkám zúztad porrá, halandó. És még valami… Ne hidd, hogy előnyösebb helyzetben vagy nálam. – igyekszem elbizonytalanítani, s minden bizonnyal sikerrel járok, hiszen nincs semmi, ami Nekem ne sikerülne. Talán nem tűnik fel neki ajkaim rebegése, vagy egyszerűen félreérti… Minden esetre ha minden jól megy, hamarosan egy villám sújtja a láncokat, és mint tudjuk, a fém vezeti az elektromosságot. Holott némi önfeláldozással is jár a technika, talán most nincs más választásom. A varázsige hátránya, hogy elég sokáig, percekig tart, mire végigérek. Ám a néma szavakból tán nem tud ítélni s ezzel megakadályozni, hogy mindketten pirítóssá váljunk.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te21950/30000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptySzer. Dec. 01, 2010 9:28 am

Romok, láncok, csuklyák – az Espada s a bérgyilkos krónikája

Azt hiszem, hogy a legjobb definíció arra, amit ez iránt a lény iránt érzek, az a totális gyűlölet. Érzem a zsigereimben, hogy legszívesebben ezernyi darabra cincálnám szét a fekete testét. Ez az érzés végigszalad a láncokon is, amik megremegnek és erősítenek a szorításon. Viszont, most semmi kedvem sincs ennek az átkozott bérgyilkosnak a belsőségét megnézni. Sok mindent kibírok, de azt hiszem, hogy ha ezt is végig kéne néznem akkor a vacsorám visszakívánkozna, igaz, hogy be se nagyon kívánkozott. Hogy miért? Szó mi szó sehogy sem tetszett nekem az a pár volt feszültség ami végigszaladt a testemen. Felszisszenés nélkül vészeltem át. Rengeteg köszönet a hierronak, meg a láncaimnak akik még időben csináltak egy okos kis rövidzárlatot. Az övemről leakasztva a zanpakutoum markolatát és hagyva, hogy az a levegőben maradjon, könnyedén kilépek a láncok tömegéből.
- Tudod, még most sem tudom, hogy milyen ügyfélről és milyen pénzről hablatyolsz. Sőt, nem is érdekel. A trükkjeid sem érdekelnek, így ha nem haragszol meg, okozok neked pár kellemetlen pillanatot. Ojo de serpiente.
Mondtam unott hangot, az utolsó mondatot pedig már suttogva. A szememet lehunytam egy pillanatig, majd miután kinyitottam az íriszeim a kígyókéhoz hasonlóvá vált. Most az először próbáltam ki ezt a képességet és az, hogy egyből működött még engem is meglepett. Egy csettintésemre kígyók jelentek meg a testemen. Széles vigyor húzódott az arcomon, majd az arcomhoz legközelebb lévő kígyónak súgtam valamit. A fejével bólintott, majd nyelvét megrezegtetve, gondolom, továbbadta a parancsot a többinek. Ezután rólam lemászva a föld alá bújtak és ahogy a parancs szól, a föld alól egyenesen az elf lábát célozzák meg. A bennük fejlődött méreg nagyon is ínyemre volt. A bénító méreg, mely az első harapástól kezdve terjed végig az áldozat testén és ezzel elérve azt, hogy kedvem szerint játszadozhassak majd vele. Kivéve, most, hisz biztos, hogy nem fogok semmit csinálni ezzel a féreggel.
- Figyelj rám. nem érdekel, hogy a trükköd mire képes, hiába mondogatod a hozzá tartozó hablatyot. - jeleztem az ujjammal mire a láncok elengedték őt és visszatértek hozzám. - De elmondom, most az egyszer, hogy nem csináltam semmit az ügyfeleddel, nem is tudok semmit róla és nem izgat a pénzed. Mindössze egy kis friss levegőt szívni jöttem ide.
Fogtam meg a zanpakutoum markolatát, majd ismét feligazítottam az övemre hátul. A láncok pedig elfoglalták a kígyók helyét. Van egy olyan érzésem, hogy a zanpakutoum láncai eléggé irigykedtek, hisz minden apró mozdulatra felcsörrentek. Legyen az Vicykének bármelyik mozdulata, vagy éppenséggel a szél által megmozgatott bármilyen tárgy. A fene se tudta, hogy ekkora irigység rejlik bennem. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te6500/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 2:47 pm

Romok, láncok, csuklyák – az Espada s a bérgyilkos krónikája


Tény, mágiahasználatból sosem voltam jeles; csak mint nemes kóstoltam bele eme számomra idegen művészetbe. Ám én – bevallom – egyszerű gondolkodású lény vagyok. Természetesen, fajtámhoz mérten. Sosem éreztem szükségét annak, komplex számításokba bonyolódjak, s rúnaismeretem is csak arra az elenyésző mágikus segédeszközre terjed ki, melyeket birtokomban tudhatok. Bár sokuk sajnos már használhatatlan… Hajdanán kedvenc tőröm is múzeumi kacattá vált, amiért a bevésett rúnák olyan giccsesen művészivé formálják. Hajdanán vad, önálló akarattal rendelkező, gyilkos penge, melyből a mágiaapály egyszerűen kiszívta a varázst. Csak egy kacat lett belőle, ám énem egy része mégis ragaszkodik hozzá. Pedig már nem tartogat varázst, legfeljebb keserű emlékeket több évszázadnyi tengődésemről. Vergődés a folyamatosan, s iszonyú sebességgel változó világban, keresve célokat, barátokat. Barátokat, melyek számomra sosem voltak… csak kapcsolatok, szövetségesek, kontaktok, s megannyi ellenség, kik fejem dísznek raknák ki fatáblára, majd falra rögzítve. Kik inkább koponyám szerkezetét csodálnák s röhögnének több évezredes voltomon s halálomon. Aljas patkányok mind, nyomomba nem érhetnek, büszkeségem pedig annyit sem enged, nevükön nevezzem kegyelmüket. Hisz mit számít? Csak megkülönböztetés céljára használt jelzők… Míg az én időmben egy név sokkal többet jelentett ennél.
Házam azonban azóta már elbukott – vagy nem, az igazságra minden bizonnyal már sosem derül érzékeny szemeimnek olyannyira ártó fény. Fény van itt elég úgyis… hisz villámcsapással eme kellemetlen mellékhatás is vele együtt jár. Még szűkebbre húzom össze szemhéjaim, s a hirtelen dörrenés s robbanás által okozott hatást várom. Égett hús szagát s arrancar tetemét. Mégis – semmi. Semmi az égadta világon. Az arrancar él és virul, mintha nem most csapott volna fémbe a villám. Mintha csak porossá vált volna köpenye… Lesöpri azt, s ismét támadásba lendül. Mégis miféle hatalommal rendelkezhet? Nem, nem hinném, kizárt, ennyire erős legyen… Büszkeségem elvből nem engedi, arrancart magam felé emeljem képzeletbeli ranglétrán, hisz én maga vagyok a tökéletesség, míg ő? Csak egy besérült, alávaló rabszolga egy nagyobb hatalom kezében. Egy marionett bábu, melynek végeit gyűlölt s halálos ellensége, egy shinigami mozgatja. Ő uralja elméjét, s mint hajdanán a törpök, önálló gondolatmenettel sem rendelkezik. Pedig valaha lelke volt… Most mégis csak egy szolga. Egy katona, egy beprogramozott, előre megírt történetű cafka, csak egy fegyver, egy kard… egy espada.
Nem vagyok kifejezetten… művelt, ha a halálon túli lényekről van szó, nem ismerem eléggé társadalmukat, hiszen én egyszerűen nem halhatok meg, s halálom után sorsom más irányt vált. Rám nem vonatkoznak az emberek szabályai. A halandók Soul Societybe kerülnek, rám azonban más sors vár. Az espadákról is csak hébe-hóba hallottam, hisz sosem gondoltam, esetleg hasznom lehet abból, ha megtanulok róluk ezt vagy azt. Számomra csak elkorcsosult, elmutálódott szellemek, se többek, se kevesebbek. Most viszont minden bizonnyal egy espadával van dolgom, azonban el kell keserítsem, csak az én mágiához való hozzá nem értésem okozhatta azt a szerencsétlenséget, amiért az alantas lény élve megúszta. Lolth kegyelmére… ideje összeszednem magam. Azonban ez, földhöz ragadtan nem adatik meg számomra.
- Méreg… – morgom inkább csak magamnak. A méreg ugyan erős bénító hatást mutat, arcomra mindez nem terjed ki. Azonban így, letaglózva, földön heverve, lábaim s karjaim irányítva nem tudva el kell ismernem, helyzetem kétségbeejtő. Szánalmas, oktondi paraszt látszatát keltem. Úgy cselekedtem, mint egy bolond vénember… Hagytam lehetőséget számára.
- A mai nap minden bizonnyal táplálkoztál… Más lidérc kisugárzását nem tapasztalom a körzetben, ügyfelem pedig nem az a típus, aki hagyja magát legyőzetni néhány ostoba hollow által, espada. A fizetségem így odaveszett… Alantha… Ekkor kellett volna találkoznunk. A magamfajta pedig nem nyugszik, míg elégtételt nem vesz sérelmein. – válaszolok tisztán és egyértelműen. Nem kockáztatok meg újabb sérülést… még ha pillanatnyilag gyávának is tűnhetek miatta. Figyeli minden mozdulatom, de még a legkisebb szellő is felhívná rá a figyelmét, valamire készülök. Veszélyes ellenfél, s teljességgel az én hibám, amiért alábecsültem. Többé nem fordul elő. Nem kockáztatok.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te21950/30000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 8:29 am

Romok, láncok, csuklyák – az Espada s a bérgyilkos krónikája

Valahol, belül egész mélyen, olyan mélyen ahol semmi sem hathat ki a külvilágra sóhajtok egyet annak örömére, hogy véget ért a harc. Hisz miért ne tenném, mikor úgy jöttem ide, hogy nem akartam harcolni, de ennek ellenére ez a jöttment kis humanoid belém kötött. Őszintén szólva így a mostani kontextusban, hogy a földön előttem fetreng bénultan, sokkal inkább ínyemre van a férfi, bár így is képes lennék felfalnia lelkét, hacsak nem lennék jól lakva. Ha így tudom akkor bizonyára nem vacsoráztam volna idejövetelem előtt, de hát ez van. Mindent én sem tudhatok, nem igaz?
- Eltaláltad. A kígyóim mindenike rendelkezik ugyan azzal a bénító hatású méreggel.
Helyeselek a feltevésére, miközben megvakargatom annak az egyednek az állát amelyik sikeresen megmarta a férfit. Igazán szép munkát végeztek, ami nem rossz teljesítmény ahhoz képest, hogy most használtam őket először. Figyelemre méltó állatok a kígyók, és roppant ügyesek is. Kevés olyan állat van amiket jobban szeretnék náluk, de azok mind-mind plüssből vannak és a szobámban. ugyanakkor azokkal nem is lehet harcolni és nem is akarom, hogy bármi bajuk essen.
- Tudod, igazad van abban, hogy táplálkoztam már, de cseppet sem azért nincs a közelben egy hollow sem. Ha tippelnem kéne vagy a tiéd, vagy az enyém, esetleg mindkettőnk lélekenergiája ijesztette el őket. Másrészről ha akarnálak mindössze egy mozdulattal eltörölhetnélek a föld színéről és akkor a bosszúd hiábavalóvá válna, veled együtt.
Tartottam felé a jobb tenyeremet, amiben lassan lélekenergiát koncentráltam. Igen, ez a cero alkalmazásának első mozdulata. Nem tudom milyen érzés lehet egy espada cerojával találkozni, de nem hiszem, hogy épp olyan kifejezetten jó érzés lenne, sőt inkább fájdalom teli elmúlást okozhat. Bár nem készültem arra, hogy elpusztítsam ezt a férfit, most akár meg is gondolhatnám magam. Csupán egy gondolatba kerülne és a férfivel együtt a kórház is semmivé válna. Aztán a shinigamik találgathatnának, hogy mi történt itt.
- Most megkímélem az életedet, csak hogy tudd kivel van dolgod, hisz mégis csak gyenge vagy. De majd esélyt adok, hogy elégtételt vegyél a sérelmeiden. Majd ha erősebb lettél.
Húzódik széles vigyor az arcomon, majd a tenyerembe összpontosított lélekenergia egy kis gömb alakját veszi fel és pár pillanat múlva a bara elhagyva a tenyeremet a férfi mellett csapódik be. A vele járó kis robbanásnak hála, valami csak arra fogja késztetni a bénult lényt, hogy elájuljon. Egy törmelékdarab, vagy esetleg maga a robbanás. Én pedig tiszta lelki nyugalommal, de ugyan akkor örülve a kórházban szertett csecsebecséknek nyitok egy gargantanát ami egyenesen a végtelen éjszaka országába visz. Igazán nem szép dolog tőlem, hogy így itt hagyom a férfit, de engem nem érdekel a sorsa és az sem, hogy mit gondolnak majd rólam. Ha valakinek nem tetszik, akkor majd jöjjön utánam és mondja a szemembe. Mielőtt belépnék egy csavarással fosztom meg az életétől azt a kígyót amelyik a férfit lebénította, majd véget vetve a technikának lépek be az átjáróba, hogy kis idő múlva újra a szobám nyugalmát érezhessem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te7000/12000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (7000/12000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 11:58 pm

[ Gyilkosság a kórháznál - avagy, hogyan találkozzunk unokatesónkkal munka közben? ]

A nap aranyló korongja lomhán kúszott fel a kékszínű égen. Még reggel volt, de a Kórház romjainál tömérdek mennyiségű rendőr állt, és tanácstalanul vizsgálták a földön fekvő, vér áztatatta testet. S én épp ekkor bújtam át a rendőrségi szalag alatt, felmutatva laminált kártyámat. E nélkül a közelébe se engednének a helyszínnek, nem hogy engedélyeznék a holttesthez való eljutást. Szerencse, hogy orvos szakértőként dolgozom a Karakurai Rendőrségen, így szinte bárhova be tudok jutni. Az aszfalton hevert, kicsavarodott test nekik talán nem sokat mond, mázlimra nekem azért kicsit többet. Elvégre ez lenne a munkám.
Néhány barátságos mosoly ellövése, és pár vicces megjegyzés után végül elkezdhettem munkámat. Ez alkalommal is teljes odaadással, szorgosan kattogtattam nem éppen olcsó fényképezőgépem, hogy minden egyes vér- vagy más egyéb nyomot rögzíthessek. Amilyen szerencsétlenek egyenruhás barátaim, képesek pillanatok alatt több nyomot is eltüntetni pár mozdulattal, puszta véletlenségből. És ezek védik Karakura városát. Nincs velük bajom… de tényleg. Hiszen ha ők nem lennének, én nem űzhetném azt a csodálatos, éjszakai hobbimat. S talán annyi barátot se sikerült volna szereznem, hobbim űzése közben.
Érdekes, hogy minden egyes gyilkosság, baleset vagy épp öngyilkosság ennyire felkavar. Természetesen nem a gyomorműködésemre gondolok ilyenkor. Ekkor érzem csak igazán, hogy nem vagyok egyedül, s nem csak én szedem sorra áldozataimat.
Arcom meg-megrándul miközben fotózom a környéket, s próbálok megtalálni minden egyes bizonyítékot. A nő, aki jelenleg holtan hever nem messze tőlem a földön, minden bizonnyal nem önszántából vetette le magát az épület tetejéről, hiszen a test távolságából ítélve elég nagyot kellett volna ugrania. Emellett torkát körben vékony, de jól kivehető zúzódás veszi körbe, mely minden bizonnyal arra utal, hogy valaki, valamit a nyaka köré tekerhetett. Az is lehetséges, hogy szerencsétlen nő már a zuhanás előtt meghalt. Észrevételeimet természetesen feletteseimmel is közöltem, hiszen végül is ők az ügyeletes zsenik, akiknek fel kéne göngyölíteni az ügyet. Pedig én is szívesen megtenném, igazán. Csak az a probléma, hogy talán kicsit feltűnő lenne, ha nem végezném rendesen a munkát, és inkább a saját szakállamra dolgoznék.
- Dolgozz, ne nézelődj, baromarcú! – hallatszott mögülem egy férfi mély hangja. Csendesen elmosolyodtam, majd bamba arckifejezést öltve fordultam az előbbi férfi felé.
- A nézelődés a feladatom, őrmester – vágok vissza, majd amint látom, hogy visszavágásom sikeres volt, csendesen elmosolyodok, és folytatom tovább a kattogtatást. Megnyugtat, hogy legalább ő érti a poénjaimat, ha már más nem. Vele bármikor élvezettel szúrok ki, hiszen ő az egyetlen, aki gusztustalannak tart. Igazán mulatságos néha eltársalogni vele úgy, hogy aztán a főnöke szemében én legyek az ártatlan bárány, akit épp le akarnak szúrni. Néha azért kíváncsi vagyok, hogy milyen arcot vágnának, ha kiderülne, hogy Diran valójában egy csúnya, gonosz sorozatgyilkos, aki nem mellesleg még meg is játszotta előttük a jól fésült, udvarias, jó humorú barátot. De azt hiszem ez sose fog megtörténni. Most még biztos nem. Hiszen életemet bujkálva élem, elrejtve igazi énem mások elől. Csak azok láthatnak igazán, akiknek megengedem. A túlélésem függ tőle.
Vissza az elejére Go down
Cedric Yoshigana
Ember
Ember
Cedric Yoshigana

Férfi
Leo Snake
Hozzászólások száma : 32
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura High School - Pirate's Club
Registration date : 2009. Dec. 30.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Tanársegéd ~ The Half-Eyed Sexy Pirate's Eyepatch Club Elnöke / Bártulaj
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te3000/10000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (3000/10000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptySzer. Márc. 23, 2011 6:16 am

[ Gyilkosság a kórháznál- avagy régen látott rokonok összekoccannak... ]

Zűrös, éles, ismétlődő taktusok, és fülrepesztő hang: morogva kaparászott az éjjeliszekrényen heverő vörös szerkezet után, hogy az ablakon kihajítva boldogítsa egy szerencsétlen fejét. Másik oldalára fordulva beleütközött valami puha, meleg lénybe, s zavartan emelkedett fel az ágyból. Sachiko illata most is ugyanúgy betöltötte a szobát, mint mindig- jelenléte ugyanolyan szokatlan volt. Már már szánalmasnak nevezhető változásokon ment keresztül, mióta ismeri- káromkodása csak addig tart, míg a lány megjelenik, s még a cigarettafogyasztást is visszaszorította. Beteges ötlet idiótán, kócosan és kómásan indulni egy reggeli laborra a kórházba, s még reménytelenebb volt az ötlet, hogy beérjen az első órára. Kórház csak kórház- helytől, országtól függetlenül tumultus, felakadás, szag és reménytelenség jellemezte. Ember, emberfeletti képességekkel, része egy tökéletesen más világnak- és mégis érintik azok a szánalmasan hétköznapi faszságok, mint például az anémia. Fejét falba verné szívesen, és röhögve mutatná mindenkinek a fejéből kiáradó patakot: nesze baz'meg, vérszegénység...
Kapkodva, mégis aprólékos mozdulatokkal rántott magára egy fehér pólót egy fekete farmerrel, aztán kulcsát felkapva lódult táskájával a kocsi felé. Dolgozatok, kijavítottak és késedelmi időn túl lévő javítatlanok... Nevetséges, hogy ostoba történetek kieszelésével tünteti fel magát katedrabitorló idióták előtt- egy bolondnak, szánalmas virgoncnak. tehetségtelen, reflextelen hülyének, aki két bal lábán táncolva zakózik le épületek tetejéről lépcsőkön át zárt ajtókig, így szerezve kék-zöld foltokat, puklikat és púpokat, vérző horzsolásokat/vágásokat.... Vagány kúlságát és űberelhetetlen tökösségét elkendőzendő hazugságok kreálásával jelzi a világ számára, hogy tényleg tökkelütött szerencsétlen és nem egy álruhás hero, aki hollowokat robbantgat szabad perceiben.
Némán, hajába túrva zárta be az autót, és látott meg magas alakot, aki épületből lökdöste kifelé mozdulatlannak tűnő áldozatát: mintha dulakodnának... döbbenten győzködte kómás agyát, képzeleg, nem igaz, téveszme, behallucinált kávéhiány miatt- ám felemelt test pottyant kifelé a magasból, majd gusztustalan placcsanással landolt az úton. Látott már csúnyát és durvát, hollowwal vívott harc utáni hullát, némán porrá omló csontot és szél által elfújt, semmivé lett égett hantot... Ez vitte a pálmát, magasan, és kavargó gyomorral nyúlt telefon után, míg az elmebeteg merénylő felé lőtt labdacsot, mely lyukat robbantott a falba: lényegtelen, úgysem tudják majd hogy miért s hogyan került oda... gondolják majd gömbvillámnak és fejüket fogják sipítva, miért nem ment végig az épületen...
- Másiknak már elregéltem, milyen faszkalap hajította le a nőcit...- mutatott egy rendőrre a tömegben, nyomozó volt és ismerős is, de nevét már elfelejtette. ennyit csodás névmemóriájáról, mellyel annyit dicsekedett régen. Korral jár az agy leépülése, tenni ellene legfeljebb csak Bilobillal lehet. Véget nem érő citálás, ügyintézés és sorbanállás, várakoztatás... mára sayonara labor! redves vérvételt várt volna a naptól csak s forró, csípős ebédet rövid ruhában szállító Sachikot, félreeső, kulcsra zárható teremben lamúrt... Boldogtalan, elcseszett nap! Töket tele, de hollow a közelben seholse, fejet falbaverni, hentelni nem lehetett! Idegesen odázott volna el a helyszínről, hogy legalább egy órát megtartson végre, de nem, esélytelen...! Helyszínről távozni nem hagyják- minden bizonnyal már őt is gyanúsítják- hallelujah! Kisebb herótja is nagyobb szálka, mint holmi tekervényes indokkal elkövetett gyilkosságon vergődjön. Bárgyú, ismerős fej villant fel a közelben hangos gépkattintgatás kíséretében, zavart fejébe ismerős név kúszott be... Diran! Halott iker fél darabja, megcsappant rokonjainak egyik utolsó darabja! Széles, rugalmas léptekkel, rideg képpel sietett mellé és markolta meg vállát szokásához híven- jólfésült úri fiú, ficsúr, mégis... volt benne valami érdekes, amivel kivívta rokonszenvét már régen. benne talán van annyi tesztoszteron, mint más nemtársában ösztrogén...
- Öcskös, merre jártál, mi van veled? Régen toltad má elém a képed...- vigyorodott el, és tolta képébe eddig hiányolt, mostanra már igencsak szükségszerű rúdját, és csapta fel rá a lángot is. Ah, ha már órákkal előbb képébe tolja, lehet, agyát ennyire fel sem kúrja...
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te7000/12000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (7000/12000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyVas. Márc. 27, 2011 10:41 am

[ Gyilkosság a kórháznál - avagy, hogyan találkozzunk unokatesónkkal munka közben? ]

Szemem becsukva, mély levegőt véve szívtam be a ragacsos, vöröslő vér bódító illatát. Éreztem, ahogy megrázkódok egy pillanatra. Mikor szemhéjam ismét felnyitottam körbe tekintettem. Vajon hányan látták a kis akciómat? Vajon hány embernek fordulhatott meg a fejében, hogy mégis miért szívok olyan nagy lelkesedéssel bele a levegőbe? De semmi. Még csak rám se tekintettek, nem hogy bármi hasonló megfordult volna cseppnyi eszükben. Azt is simán kinézem belőlük, hogy teljesen más ügyben kezdenek el nyomozni, mint ami valójában történt. S hogy miért is nézem ki belőlük? Mert mindannyiszor ugyan azt csinálják. Teljesen rossz felé tapogatóznak, és így természetesen egyszerűen képtelenek megoldani az ügyeket. De sebaj. Majd én bepótolom a hiányt, s elintézem azokat, akik megérdemlik.
Egy magam fajta szörnyetegnek tökéletes ez a város. Csupa ütődött balfék, aki azt hiszi magáról, hogy olyan jó zsaru, csak mert felvették őket a Karakurai Rendőrséghez. Ha jobban szétnéznének látnák, hogy itt csupa olyan tartózkodik, aki még egy kislánytól el vett nyalóka ügyét is képtelen lenne megoldani.
Mélyet sóhajtva fordultam el a testtől, majd néztem körbe, keresve valakit, aki némi értelmet sugározhat magából, s ekkor megláttam őt. Cedricet, az unokatestvérem, amint épp néhány mintarendőr társaságában beszélget.
~ Vajon mit kereshet itt? És egyáltalán mit akarnak tőle a város csodálatos őrei? ~ tettem fel sorra a kérdéseket magamnak ~ Lehetséges, hogy látott valamit? Vagy… őt gyanúsítják a gyilkossággal?
Na nem. Már a puszta gondolat is röhejesnek tűnik. Cedric, aki egy fűszálban megbotolva is össze tudja törni magát, képes legyen bárkit is megölni? Ezen akár nevethetnék is, de valami miatt nem tudok.
- Szia Cedric – köszöntöttem barátságos, már-már emberi mosollyal arcomon unokatestvérem, aki szokásos kedvességével üdvözölt. Sose hittem volna, hogy épp vele találkozok majd egy helyszínen. Akár még Snoopyt is simán el tudtam volna képzelni Sherlock Holmesnak öltözve, amint nagyítóval vizsgálja azt a csodálatos halott húst az aszfalton. De a modora semmit se változott. Néha legszívesebben némi szappannal, vagy mosogató szerrel esnék neki pár csomag szivacs társaságában.
- Amint látod, munkám van – böktem a tőlünk nem messze lévő nyomozók csoportjára. – Te mi járatban errefelé?
Természetesen érdekelt, hogy mit is kereshet itt. Az meg még inkább, hogy miért sandítanak felénk ennyire furcsán az emberek. Talán tényleg csinált valamit, és ő a gyanúsított? De nem… az lehetetlenség.
Egy pillanatra úgy tűnt, mintha hiányolnák kedves barátaink unokatesóm társaságát, hiszen egyikük megintult felénk, ám néhány lépés után megtorpant. Mintha valaki azt mondta volna neki: „Állj meg ott, ahol vagy!”. S talán így is van, hiszen zavartan pillantott a mellkasomon lógó igazolványomra, majd Cedricre. Minden bizonnyal leesett neki, hogy a Rendőrségen dolgozok, hiszen közvetlen utánam máris indult a hadnagy felé. Szerencsémre igazán megnyerő modoromnak hála mindenki kedvel, így a hadnagy is. S ha talán a kis rendőr bácsi megpróbálna nekem nem tetsző módon beállítani engem, és drága rokonom, akkor akár azt is elintézhetem, hogy maradék hátra lévő életében kávét szolgáljon fel kollégáinak.
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te13500/26000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptySzer. Aug. 31, 2011 9:38 am

Bocs hogy nem a szemedbe nézek.

Eh, a kurvaéletbe, nemsokára suli vagy mi a faszom. Rendes leszek és bemegyek az első nap, évnyitó meg minden, utána meg szarok rá. Látták a pofámat, tudják a nevemet és kész. Be lehet kapni a faszom. Elvárnák hogy egyenruha meg minden, jó magaviselet? Pfff, na ne már, majd ha fagy, elég lesz egyszer felvenni a rabruhát, utána meg remekül elleszek magamnak. Majd valami pöcsarcot kinézek, azt a fajtát aki okos de kötekednek vele. Megvárom hogy kössenek bele, nem hagyom hogy a fejét lenyomják a WC-n, ezért majd haverok leszünk, és majd segít a suliban, ennyi az egész. De ma még nincs évnyitó, az holnap lesz, tehát most mehet a munka. Nem, nem a virágok eladására gondoltam, az estire. Szokásos ruha, cigi a számban. Ez valami új lesz, a helyszín is más, gondolom az lehet az oka, hogy ez kihívásos alapon megy. A helyi nagykutya és egy másik városbeli főembereke úgy döntött, hogy megnézik ki a keményebb. A sok drága kocsi, meg az öltönyös faszok, mind arról tanúskodik, hogy itt lesz ma egy nagy fight. Mivel Karakurában jelenleg a ringkirály az én vagyok, ezért naná, hogy nekem kell verekedni. Nem izgat ki lesz az ellenfél, leverem a hülye fejét a nyakáról. Jobbat azért nem tudtak volna találni? Egy régi kórház? De öregem, ez egy rakás szar, szimbolizálni akarnak valamit, az emberi mulandóságot? Vagy ha valaki meghal mehet a tepsibe? Praktikus azt nem tagadom, bár nem is kéne hogy érdekeljen, nem én leszek az a személy, akit ma fejel befelé raknak a tárolóba. De eltértem a marha fontos tárgytól, pacsizok akivel kell, és már mutatják az utat is. Fasza,most kaptam egy öltözött is, azaz egy régi kórterem, mindegy, a célnak megteszi. Rágyújtok, és jelzem is, hogy tőlem mehet. Elsétálunk a váróba, persze, és meglátom kit is kell lezúznom. Nem mondom, kiskorában szerintem táppal etették, mert van vagy 2 méter magas, és 130kg, na meg azok a marha nagy izmok se elhanyagolhatóak, kopasz és szakállas, na kezdjünk neki. A további képsorokat nem írnám le, elég annyi, hogy én állok, a csávó meg fekszik és marhára vérzik. Igaz, kaptam én is párat, de nekem csak az orromból jött a vér és pár zúzódást leszámítva jól vagyok. Felmarkoltam a pénzt, rágyújtottam egy cigire, és léptem is, fel a tetőre, ilyenkor szeretek egyedül lenni. Felülök a korlátra és nézegetek, nagyjából már éjfél van, és minden csendes, a lentiek is hamar elhúztak az Ördög retkes valagába. Egyedül maradtam, vagyis csak hittem. Egy hollowot érzek és egy shinigamit, nem keresem őket, ahogy ismerem a szerencsémet látni is fogom a párost. Naná, egy shini csaj harcol egy kis hollowocskával. Nem mondom, a csaj eltudna látni egy családot tejjel. Nem is izgat a harcuk, inkább csak a csöcsei mozgását nézem. Remélem nyerni fog majd, és akkor váltok vele pár szót. Ütik vágják egymást meg minden, és igen. Bögyöske nyert, odafütyülök neki, és integetek, hogy jöhet ide.
- Helló csaj, jól le rendezted a dögöt. A nevem Naraku, dobd le magad mellém, kell egy cigi, vagy egy forró éjszaka? Esetleg mindkettő?
Kérdezem vigyorogva és lehet nem lepi meg a dolog, de elég hamar meglestem a mellét, de azért utána próbálkozok a szemeibe is nézni.

Vissza az elejére Go down
Shiruba Eiko
11. Osztag
11. Osztag
Shiruba Eiko

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2011. Aug. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te5000/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptySzer. Aug. 31, 2011 10:31 am

Nini egy cicus! Fúj, de ronda cicus. Rohan át az agyamon mikor a riasztás végére járok. Csúnya holow majdnem ki mondom a róka nevét, szinte már annyira ott van a szeren. Na de kardot elő és induljon a játék. Gyenge holow nem jelent kihívást. Én viszont szeretnék eljátszadozni, eddig úgy unatkoztam. Kell, az izgalom az adrenalin mi vérem felpezsdíti. Persze kell egy kis fájdalom is, hogy érezem még élek. Kardom kezemben ki harcra buzdít.
~Ölj....Ölj végez vele~
Szinte alig bírom vissza fogni magam és azt veszem észre, hogy kuncogok, miközben egymás után ejtem a kisebb sebeket lidércen. Az élvezet teljesen magával ragadott nem is törődöm a környezetemmel, de mint minden véget ér egyszer ennek is véget kel érnie.
- Unalmas vagy. Már nem lehet veled játszani.
Szolok a holownak és egyszerűen kettészelem egy mozdulattal. Kardom a helyére kerül, végig harc közben, de legjobban most érzem, hogy csalódott. Tudom, mire gondol mert én is azt érzem. Csalódottságot az egész miatt, a feleslegesnek tűnő harc miatt. Egy ilyen gyenge ellenfél nem volt kihívás, még ha fél kézzel harcoltam volna se lett volna az. Egy kiáltást halok, arra fordulok, de a dolog nem lep meg. Shunpot használva mellette jelenek meg.
~ Jéé egy újabb játékszer! Talán ez a móka jobb lesz.~
Kicsit előre hajolok, hogy kebleimen és felső testemen ruha kicsit meg feszüljön. Mint ezzel a mozdulattal hangsúlyosabbá tegyek párdolgot. Ártatlanul jobb kezem mutató újával arcom felé mutatok.
- Elnézést az előbb rám gondolt kedves Naraku?
Adom az ártatlan nőt kinek fehér haja, fehér bőre van. Szemei pedig kék és zöld színben pompáznak.
- Egy forró éjszaka az mit akar jelenteni? Az ott mi? Jaj olyan cuki az öngyújtód.
Most már a butus nő szerepét vettem fel ki rózsaszín álomban úszik. Kíváncsi voltam, hogy a pózolásomra és arra, amit mondok, hogy reagál.
~ Vajon most mit fog csinálni? Adja macsó szépfiút vagy talán buta libának fog titulálni és azt hiszi, hogy kőnyű eset?~
Én nem birok magammal közelebb hajolok, hogy tovább fokozzam az izgalmát. Hopp elveszem kezéből az gyújtott majd lehuppanok mellé.
- Jaj de jól néz ki. Tisztára nagy fiús vagány kis cucc.
Hirtelen kezeim öngyújtó perce benne van bal tenyerembe simulva, szám elé veszem így ajkaimhoz érintve a tűzcsiholó kis koponyát.
- Jaj milyen butus vagyok még be se mutatkoztam. Shiruba Eiko vagyok, de a barátok csak Shirunak becéznek.
Az ön gyújtott vissza nyújtom a gazdájának és megpróbálok bután mosolyogni még mindig. Közben úgy intézem, hogy közelebb csusszanok hozzá egész közel, hogy ha akarom, egy apró mozdulattal hozzá érhessek.

Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te13500/26000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptySzer. Aug. 31, 2011 11:38 am

Hm, kicsit eltart, mire ismét megszólalok. Két „apróság” eltereli a figyelmemet. S azok a szép dinnye méretű mellek, amiket teljesen nyugodtan nézek. Sőt, majdnem vagyok annyira paraszt is, hogy végignyalom az ajkamat, igaz, ez most csak a fejembe játszódott le. Kedvelem az ilyen kis „ártatlan” csajokat. Lehet még nincsenek bejáratva, tehát szívből visít.
- Rád biza cica, láttam hogyan is intézted el azt a kis hollowot. És ne magáz, ha lehetséges volna, oké?
Az ilyentől magamhoz nyúlok, hát vagyok egy faszt öreg, van, aki azt mondja, hogy a heréim még csak nem rég szálltak le. Az ilyeneknek dugnám a szájába a leszállt heréimet, hogy eldönthesse, hogy frissen keltek a tojások, vagy már egy ideje zápulnak? Sőt, leszek olyan marha rendes, hogy nyalogathatja is és ha úgy tartja úri kedvem, akkor szopogatni is engedem. Ja, és persze csak nőknek, nem szeretném, ha szúrná a borosta a farkam tövét.
- Hát, most is elég meleg van, tehát nem pont arra gondoltam, hogy együtt fogunk ülni és melegedni. Amire én gondoltam azt is együtt kell csinálni, és kellemes is Wink . Lehet a szabadban is csinálni, összerakjuk amink van, és élvezzük.
Most néztem hírtelen két hosszút és három rövidet. 1, nem ismer fel elsőnek egy gyújtott, 2 amikor felismeri le cukizza. Sok mindent mondtak már rá, de hogy cuki lenne? Azt még nem, maga a szót se szeretem, akkor meg főleg nem, ha rám, vagy valami személyes dolgomra használják. Meg is nézem, hogy véletlenül nem-e egy rózsaszín habosbabos szart hoztam el? Nem, ez nem az, felnyitom a tetejét, lángra kapatom, majd lecsukom. A cigi meg ami a számban füstölög és már majdnem elég, azt egyszerűen csak kiköpöm. He, nem elég, hogy cukizza a gyújtómat, de el is veszi? Oké, azért nem fogom lecsapni, mert, ahogy leült szépet mozgott a két kis dinnyéje.
- Köszi, ez az első gyújtom, szerencsére töltős, így nem kell másikat venni, ha kiürült.
Hm, csókolgatja, ejnye, a végén a feketeségéből vörösbe fog átmenni. Akkor meg festhetem le, meg a koponyát is krómozhatom újra.
- Örvendek Shiru. – nyújtom a kezemet egy kézfogásra. – És minek verted le szegény hollowot? Nem tűnt olyan erősnek. – elveszem a gyújtót és ismét rápipantok, rendes leszek és megkínálom vele Shirut is. – Kérsz egyet? – ha kér vagy nem, elteszem a dobozt, így tényleg nem nehéz, hogy én megérintsem a karját, mert megteszem. – Mesélj, hányan néznek a szemedbe általában? Bocs, csak valami rendesen lefelé vonzza a tekintetet. – és most viszont én a szemeibe néztem.
Vissza az elejére Go down
Shiruba Eiko
11. Osztag
11. Osztag
Shiruba Eiko

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2011. Aug. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te5000/15000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 8:55 am

- Ohh szóval énrám. Hm, na jó Na..ra..ku.
Direkt mondtam tagolva a nevét, minden egyes kiejtet hangba tehetségem szerint kéjes hanglejtést csempészni.
~Hm, milyen kis rámenős. Megmondja egyből, amit akar, vagy amire gondol. Nem rossz, de lehetne jobb is.~
Ahogy ott ülök, és meghallom, mit mond szemeim ártatlanul kikerekednek. Pont az a kifejezés, mint mikor egy szűznek tesznek konkrét utalást arra, hogy mindjárt meg dugják.
- Uram isten és az fáj?
Teszem fel a kérdést persze butaság. Tudom, ha valaki jó benne akkor egy fenomenális élmény az együttlét. Meg igazítom, a melleim kicsit majd nagyot nyújtózok és ártatlanul pislogok. Mint aki semmit se csinált, ártatlan tekintett a másik szemeit fürkészve. Elfogadom a kézfogást és ártatlan buta mosolyt mutatom továbbra is. Kézfogás közben pedig közelebb hajolok és neki nyomom a melleim.
- Ohh bocsánat, hogy ilyen illetlen vagyok. Néha olyan buja gondolatok járnak a fejemben.
Na, jó talán itt az ideje, hogy kicsit felengedjek, és többet mutassak az igazi énemből. Nagyot sóhajtottam és szemeimmel a nemrég meg vívót harc színhelyét fürkésztem.
- Unatkoztam és alig vártam már, hogy történjen valami. Csak egy gyenge hollowal találkoztam. Eljátszadoztam vele, mikor már nem volt szórakoztató csak levágtam és kész.
Csak intek, hogy nem kérek, de szó nélkül kiveszem a szájából cigit és szippantok belőle. Majd visszanyújtom egyenesen szája elé. Tekintetem újra a tekintetébe réved, a kék és zöld íriszek sokat sejtetően csillognak magukban hordozva valami tűzet. Ami vad, és ha kiszabadul fel perzsel mindent, a szenvedély és a harc utáni vágy tüze.
- Cöh perverz, viszont tetszik.
Nagyot sóhajtok majd felállok és a háta mögé ülök lábamat magam alá húzva. Tenyerem hátához érintem, majd felfelé nyaka felé indulva végig masszírozom. Ugyan így nyaktól lefelé megindulva majdnem egészen derékig.
- Nem sokan szokták a szemeimet fürkészni. általában odalent keresik a tekintetem és velük szemeznek.
Masszírozás közben előre dőlök, hogy újabb szippantás kunyeráljak. Csak kezem tartom oda, hogy át adja a cigit. Az már mellékes, hogy melleim neki préselődnek.
- Ohh ha zavarnak szólj nyugodtan és akkor kicsit vissza fogom magam cukorfalat.
Suttogom csábos hangon füleibe és továbbra is csak kérem a cigit. Amit ha meg kapok, azonnal ajkaim közé veszem nagyot szippantva belőle.
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te13500/26000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 9:59 am

Hm, vajon teszi a szende szüzet, vagy tényleg az? Bár maga a hanglejtése arról is árulkodik, hogy járt már benne pár fasz, és imádja is azokat. Lehetne egy amazon, aki annyira imádja a faszt, hol ezen van, hol amazon. Nincs kifogásom az ilyen nők ellen, csak ne érezem azt, hogy virsli a tornateremben. Mert akkor sajnálatos, de hamar vége a dolognak, ja, és ne legyen taposott szilva se. Majdnem sikerült elröhögnöm magamat, és inkább figyelem, ahogy igazgatja a melleit, hm, na, majd én is meg fogom neki egy kicsit igazgatni. S ahogy érzem kellemes is a tapintása, köszönhetően annak, hogy nekem nyomta. Remélem majd ruha nélkül is nekem fogja nyomni, miközben azért csinálunk is valamit. A vörös szemeimből pedig nem nehéz kiolvasni a dolgot, hogy tetszik, amit csinál.
- Nem Cica, nem fáj, legalábbis ha jól csinálják, akkor nem. Tudod, olyan ez, mint a zenélés, egy jó zenész jó hangokat tud kicsikarni a hangszerekből. És én jó Zenész vagyok, csak a Hangszeren múlik a dolog, hogy befogadó-e? -nem is burkolt kérdés volt, á tényleg nem. – Semmi baj, de ne csak a fejedben járjanak majd.
Pontosan, ne csak gondoljon rá, hanem csinálja is majd, és lehetőleg velem. Vigyorogva megrázom a fejemet, amikor a gyenge hollowra tesz utalást. Ez lehet gyenge volt, de majd ha találkozik ennek a kicsinek a haverjaival, akkor lehet már futnia is kell. Olyanok ezek a hollowok, egyet leversz, csapatostól jönnek vissza. A kicsik inkább a lélekmálnaszörpöt szopogatják, ha egyedül vannak, de amint ott van pár nagydarab. Akkor hamar kell nekik egy cigi és egy kevés apró is. S ahogy gondoltam, nem az a szende szűz, aki arra vár, hogy megmentsék a toronyból. Inkább az a csaj, aki bezárja a jó kislányt a toronyba.
- Hm, lehet egy erősebb ellenfél kéne, nem gondolod? Egy ilyen kis szardarabbal még Én is elbántam volna.
Bökök a mellkasomra és utána rágyújtok egy cigire. Neki nem kellet, hát nem is baj, a végén a szép két nagy tüdeje beteg lesz a kátránytól és nikotintól. Eh, nem kell neki, de azért kiveszi a számból az enyémet, hát jó ez így? Legalább csak egy slukkot szívott, és vissza is kaptam, ami az enyém. Egy kis nyálcsere már meg is volt, majd lesz egyéb testnedv is cserélgetve.
- Nem tudom miért mondod, hogy perverz, inkább csak őszinte vagyok, nem? Minek fussam a kötelező köröket? Még ezt tenném, egy paraszt bezsákolna helyettem, azt meg kihagynám.
Na, most vagy a szövegem miatt akar majd megfojtani, vagy mást akar csinálni. A jelek és az érzés szerint mást, masszírozni kezd. Nem mondom, jól csinálja, kell már ennek a szar testnek egy kis kényeztetés, betud görcsölni a verekedések miatt. Az pedig szar, volt, már amikor olyan merev volt a vállam, mint a faszom, és verni se tudtam.
- Nem meglepő, hamar vonzzák a tekintetet, de örülj neki, így észre is vesznek hamar, na meg ez nyers bók is, tehát nincs okod panaszra. Ha lenne nálam tűkőr simán nézném most is, bár ez a "négykezes” masszírozás is fasza.
Itt a melleire utalok, lassan ledobom inkább a felsőmet, hogy jobban érezzem a kebleit. Megint cigi kell neki? Kiveszem a számból, a mutatót és a középső ujjam közt tartva hátranyújtom neki.
- Csak óvatosan, a végén újat kell gyújtanom. És nem zavarnak, sőt ha ledobod a felsődet, akkor ledobom én is, így könnyebb a masszírozás neked is, és elhiheted, hogy jobban fogod majd élvezni is a dolgot. Benne vagy Cica?
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te13500/26000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptyVas. Május 27, 2012 8:04 pm

Snájdig legénynek lenne esélye

Egy LélekÉtek után kajtattam. A kis pumpi csak úgy tötymörgött az utcán, amíg meg nem pillantott, aztán rohanni kezdett. Nem értettem mitől durcizott be, hiszen egyértelmű volt, hogy régen megmurdált, vagyis az, hogy én esetleg suttyomban megflamózom, már igazán nem számíthatott. Erre megpróbált elsündörögni, és ramazurit csapott, pedig én igazán kedvesen mosolyogtam. Ezzel a morózus viselkedéssel kiérdemelte, hogy vecsernyére elfogyasszam. Szólni akartam a prüntyőkének, hogy előlem hiába próbál elzizzenni, egy falat nünüke sem marad belőle, ha utolérem. Én nem piszmogok a táplálékkal.
A kis csikasz egy mihóknyi épületbe surrogott be, de én szemmel tartottam. A krehács valamiről mállott a vakolat, és körbenőtte a dzsumbuj, de ezért nem fogtam rapliba, ha ide ment az ennivaló, ide megyek. Az ádungos szellem nyirmogásával nem foglalkoztam, elvégre egy árva gólyatöcs sem volt a közelben, így monopóliumot szereztem a legyakására, és elfogyasztására. Igazán mufurc tudtam lenni, ha nincs tele a pocakom, és most bizony nihil uralkodott benne. Nem ányogtam, miközben keresztülvágtam a szutykos előtéren, a régen fehéren virító falat óidő óta odaszáradt mocsok és dzsuva fedte. Ez a kép minden flangálási szándékom megsemmisítette.
Ha végre sikerül kacsmarnom a pőcsiket, biztosan nem itt fogyasztom el! Erről a szaglószervemben surrogó bűz győzött meg. A serclinek szánt rinyába fogott, ahogy megpillantotta, hogy még mindig követem. A szemem forgattam, elvégre teljesen felesleges elkámpicsorodni, attól még nem fogom kevésbé megzabbantani. Sanda alítom támadt, hogy azt hiszi a rikácsolása esetleg emberi emóciót vált ki belőlem. Egészen rosszul titulál érzelmes lénynek.
Orrfacsaró szagú szmötyik mellett haladtunk el, amik már akkor is kiábrándítóak lehettek, amikor használták őket. Ahogy egyre beljebb haladtunk a retymákos épületben, lassan ráeszméltem, hogy ez hajdan gyógyítási célokra emelt intézmény lehetett. Szánalmat éreztem az itt ellátottak iránt, majd kirajzolódott előttem, hogy valószínűleg több, a bagócshoz hasonló, LélekÉtek is lehet itt. És akkor gúvadék elől vesztettem. Na, ezért nem járatom sokat a gondolkodót, mert akkor a meresztő meg nem sasol, és elcsámpázik a flamó. Már biztosan tudtam, hogy eltángálom a kis muslincalárvarágót, de előbb jól megkínzom a punnyadékot. Velem csak ne tallóztassa magát, mert petymegőre pumpolom. Az én éhezésemen csak ne nyenyerézzen!
A legfelső szinten leltem meg, ahogy az egyik helyiségben a sarokban nyivákolt. Ezért érdemes volt kummognia, és elcsászkálnia, így is, úgy is koszt lett belőle. Megspórolhatott volna nekem egy ramazurit, s akkor talán kevésbé lennék marcona. Légies mozdulatokkal szökkentem elé, könnyes pislantókkal nézett rám, és már nyitotta volna a bagólesőjét, de egy egyszerű mozdulattal rátettem a kacsómat. A hallgatójához hajoltam.
- Ne szűkölj, csak reszkess! – súgtam bele, majd egyszerűen felfaltam.
Elégedetten vettem tudomásul, hogy étekváróm lecsendesült. Megnyaltam a szám szélét, s éreztem, hogy korántsem vagyok még tele. Ekkor éreztem meg, hogy nem vagyok egyedül. Venerabilisen fordultam a hajdani ajtó felé, az ott állónak nem igazán örültem.
- Curukk van, póklábszopó! – pillantottam rá, s én ezzel befejezettnek véltem a tereferét.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Cl0te43000/45000A Matsukura Kórház romjai - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 EmptySzer. Május 30, 2012 3:19 am

Pöttöm Panna de csinos vagy I love you

Hogy kerültem én ide, és minek? Bolyongok egy romos kórházban, keresve valamit, amit használhatok. De az eddigiek nem tűnnek olyan hasznosnak. Néhány koszos orvosi ruha, maszkok, tűk, fecskendők, üres üvegek, egy tolókocsi… na jó, ezzel majd tudok szórakozni, és pár művégtag, csak fej kell, és lehetnek a „kocsmám” vendégei. A kezeket még másra is használhatom, csak meg kell olvasztani kicsit az ujjaknál, és a megfelelő szögbe hajlítani… marokra, és már csak egy kis motor kell rá, majd kész van egy olyan gép, amit minden férfiember szeretne. Amikor nem elég jó a saját kezünk, de másé nincs közelben… akkor fogják imába foglalni a nevemet, hiszen én találtam fel az automata hátvakarót (másra gondoltál, mi? Very Happy kis perverz Razz ). De nagyon eltértem a témától, minek jöttem ide? Idézzük fel a dolgokat, hátha az emlékek nem vesztek homályba.
Feküdtem és néztem a TV-t, annyira unalmasak voltak a műsorok, még a Diótörő se volt annyira jó, mint szokott. Pedig ez egy olyan műsor volt, amiben ha valaki rossz választ adott, akkor egy vasdarab megindult, a végén ott volt egy kemény labda, és paff, lábközt találta az embert. De ez se, érthetetlen… Na, a lényegre térve, ahogy kapcsolgattam, egy sorozat felkeltette a figyelmemet. Dr. Sexi, valami orvosról szólt, aki bőr csízmában parádézik, és életeket ment, elsőnek szarnak gondoltam… azóta is mindennap megnéztem. Tehát innen jött az ötlet, hogy szerzek magamnak pár orvosi cuccot, és mivel Erashoz nem volt kedvem elmenni, hogy kérjek valamit, bár biztos kaptam volna… néhány kést a hátamba, lemetélt bőrdarabokat, és ehhez hasonló finomságokat. Maradt Karakura, és ott is egy korház, olyanba nem megyek, amiben vannak is, túl feltűnő lenne a lopkodás, és ha jól tudom, van egy, ami már nem üzemel. Ott a helyem, keresésre fel, legyek én Dr. Sexi. Cool
Tehát így jutottam ide, tolom a széket, nyikorognak a kerekei, majdnem leesnek az üléséről a holmik, amiket összeszedtem, nehéz az orvos élete. De édes lesz a gyümölcse, nem feladni, már csak hamisítani kell egy diplomát, kirakni a falamra, és kész, igazi, igényes „kocsma” lesz.
A nagy tologatás közben néha be-benézek pár terembe, és az egyiknél azt látom, hogy egy fajtársam éppen nagyban eszik. Talán a Dr. Sexivé válásom miatt nem fogtam fel elsőre a látványt, mentem tovább. Pár lépés után érte el az agyamat a látott információhalmaz, megálltam, a lábam a levegőben, majd hamar hátrálni kezdtem, vissza, hogy jól láttam-e azt, amit láttam… Igen jól, egy kis cukorfalat arrancar csaj, legalábbis hátulról annak látszik. Csak nincs egy pasi se, akinek ilyen jó a segge. Igeeeen, végre fordul… oké, szemből is pont jó, kellemes domborulatok, aranyos kis arc, és a hangja, meg a szavai… Heeeee? Mit mondott? Bevágtam egy WTF fejet, ezzel most mit akart mondani? Egy pók mászik rajtam, meg curukk? Mi az a curukk? Valami új divat? Eh… haladni kéne már a fiatalok stílusával, pedig mindig is úgy gondoltam, hogy nem vagyok lemaradva, mint a borravaló. Bár lehet csak azért nem értettem, mert éppen azzal voltam elfoglalva, hogy kicsit tovább időzzön a tekintetem a mellein… jó messze lehet azért, ha ilyen alacsony, de nem lehetnek kicsik a bögyök, ha innen is nagynak látom őket.
– Hogy mi van? Akad erre pók, de rajtam van, meg szopja a lábam, vagy a sajátját? Meg szerintem szerda van… ez a curukk valami új megnevezés a napokra, vagy micsoda? Ja, azért közlöm azt az információt, ami általában nem érdekel senkit, a nevem Karasu. - mondtam ez egészet vidámabb hangon, keverve némi érdeklődéssel, bár a nevem valahogy tényleg sose érdekel senkit, ennyire nem lehet rossz a hírem. Na mindegy, inkább ismerkedek ezzel a kis csinibabával.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Matsukura Kórház romjai - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Matsukura Kórház romjai   A Matsukura Kórház romjai - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Matsukura Kórház romjai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-