-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te10000/20000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (10000/20000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyPént. Márc. 06, 2009 4:27 am

// A Karioto és Masaki kűzdelem színtere//


* Karioto a 2. osztag jelenlegi vezetője nem éppen szép körülmények közt érkezett meg a színhelyre ahol később egy másik is megjelenik vagy mi*
- Istenem a sok idióta balf*** a negyedik osztagból , még csak tiszt sincs meg és úgy rinyál nekem ... ez de idegesítő ... mégegy ilyen eset és megtaposom még szerintem a shunpora sem képes.
* mondtam magamnak és közben remekbe szabott tervem volt arra hogy hogyan töltsem el a délutánomat ... csak egy ellenfél kellett hozzá és nem is gondoltam hogy ki csak egy kicsit gyepálni akartam mert az idegesség mérő a tiszta lelkek városában eléggé magasra tette a mércét.*
~Chö... sok gyökér van azért otthon is ... kevesebb a jófej mint a gyökér ez a világon mindenhol így van sajna.~
* gondoltam és a köpenyt , a kapitányi köpenyt leraktam majd ráültem , a Zanpakuto a tokjában és mivel ez
lélekenergiával eléggé sok lény rendelkezik aki erre jár ezért nem sokat kell majd várnom legalábbis ezt reméltem.
Fejembe húzva a egy kalap , egy olyan szalma féle de nem is egészen szalmakalap szerű inkább mondjuk úgy hogy csúcsos kalap . Ez mivel a fejembe volt húzva nem láttam és gondoltam valami jót fogok csinálni akkor majd leteszem.*
~ Bakker bezzeg normális hely nem lehet kűzdőtér , ez a hely is egy trágya ,,, de ha lakott helyen harcolnék akkor veszélyes lenne más számára ... akk meg engem vonnak felelősségre hogy mé ott , a hülye emberek mért vannak útban olyankor meg őket kéne felelősségre vonni.~
* gondolta és tovább várta az ellenfelét.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te53000/65000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (53000/65000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyPént. Márc. 06, 2009 4:53 am

Szokásos nyamvadt hétvégi robotolásomat végeztem az idióta zöldövezet óhajának megfelelően. Komolyan azt hiszi rólam, valami ku*va jót teszek a köznek azzal, ha a lomjait szétgórom a fekete ruhás katana-val csapkodó majmok között. Pedig a tököm tele van a futárszakmával. Egyszerűbb lenne,ha a sok szabadidejében nem füvezne, hanem teleportálgatással kísérletezne, csak ad valami ihletett az anyag..."Mi a faszért kellett ezt a göncöt is rám tukmálnia? Ráadásul ez az atomgáz felirat << Seiretei Futárszolgálat >>...keh, már csak valami ütős reklámszlogen hiányzik. A ku*va gatya is ott vág be ahol nem kéne...azta rohadt életbe! Gecire elszoktam ezektől a loknis szoknyáktól!"
Valószínűleg úgy mehettem mint,akit seggbe kúrtak a tudta nélkül vagy legalábbis halálos gerincsérvvel áldotta meg a sors. Pluszba nem felejtkeztem el a káromkodásról sem, miközben a hakama-t rángattam, hogy ne térjek át egészségtelen szopránba.
Addig szerencsétlenkedtem, hogy egy nyomorék lélekenergiáját is későn vettem észre ahhoz, hogy eltűnjek az alvégen mielőtt az enyémre is fel tudna figyelni. Gyorsan kihúztam magam és fülemet vakarászva mentem tovább. Igazi kitüntetett buzifiú lehettem, mert valaki fütyörészni kezdett mögöttem.
-Kussoljá el, de kibaszott gyorsan vagy kitaposom a beledet!-ordítoztam valamerre, mert lövésem se volt, honnan kukkolnak. Végül bemutattam mind a négy égtáj felé és folytattam tovább a "megpróbálok-elmenni-balhé-nélkül" taktikámat, de amikor megláttam a horpasztó csúcsfejet nem bírtam ki kommentár nélkül. A szemétje úgy meresztette a szemeit, hogy lassan morfondíroztam leragasztom cellux-szal mielőtt kiesnének.
- Cöh, mi a faszt bámulsz, nyomorék? Nem láttál még fehér embert? Inkább csicsikáljá még...-
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te10000/20000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (10000/20000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyPént. Márc. 06, 2009 5:05 am

- Én a helyedben ezzel a kibaszott "divatos ruhával" ami rajtad van azzal ne pofáznék ... Melyik kukából került elő ?
* kérdeztem miközben felálltam és letettem a kalapszerű képződményt. Vigyorogtam az egészen mert nem hittem volna hogy egy ilyen hülyegyerek téved erre.*
- Am mi a francot keresel erre ? Ez a hely csak privát és az enyém , pöcsfej . * mondta közben pedig nekidőlt a falnak ami az eddigi ülőhelyéhez közel helyezkedett el .*
- Ne csak pofázz , ha akarsz valamit akk mutasd meg hogy mit tudsz ... nehogy má nekem kelljen odamennem ahoz aki kötözködik vagy talán csak be vagy szarva öreg *
* mondta és közben azon gondolkodott vajon mennyi lélekenergiája lehet egy ilyen nagy idiótának ... ennek beszélni sem érdemes. A szavakat nem érdemes fecsérelni itt a fegyver beszél.*
- Neked az a taktikád hogy összehalmozol mindent mint egy balfasz aztán nem mersz idejönni?
* még mindíg vigyorogtam de ez már így még nagyobb volt mint az eddigi *
- Szerintem téged az itteni mentők már úgy elvihetnének hogy nem is harcoltunk .
* mondta a sértegetés özönt majd a falnak dölve még mindíg karbafont kézzel várta mit reagál erre az érintett.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te53000/65000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (53000/65000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyPént. Márc. 06, 2009 5:27 am

Én is kifogtam egy lángészt, aki úgy gondolta ku*va okosakat beszél. Imádni tudom, amikor ilyen fószerrel futok össze. A megjegyzésén akaratomon kívül is eleresztettem egy lenéző "cöh"-t.
-Mer te miben vagy, díszpinty? Olyan megfigyelő képességed van, hogy mindjárt eldobom az agyam...Tudtommal ilyet hordanak ennek a baszott városnak a lakói, nem? És mintha te is ebben feszítenél atomcsóka vagy lövésed sincs miben flangálsz?! Keh...- álltam meg előtte és néztem rá lenézően, hogy erre mit fog reagálni azon kívül, hogy egy éti csiga is hamarabb növeszt lábakat annál, ahogy ő felkanalazta magát a földről.
-Akkor tegyél ki egy táblát, nyomorék, mert így kurvára közterületnek hívják! Esetleg betűzzem is, hogy felfogd a mazsolányi agyaddal?- "Ez aztán a mérföldköves barom! Az év vicce, hogy ez egy kapitány...mindjárt sírva fakadok az iróniától. A halálosztók szintje is úgy csúszik lefelé, ahogy a vénnek hullik a foga. Nevetséges!" -Tudod ki van beszarva! Asszed te vagy itt a Jani, trógerkém? Támad a faszom! Nem szokásom harmatgyenge idiótákra pocsékolni az időmet és ahogy elnézem a lenézendő kategória alatt vagy kapitány úr!-emeltem ki gúnyosan a rangját. A kőbunkója nem bírta befogni a rohadt pofáját, amivel nálam bőven eléri, hogy laposra verjem és ne fogjam vissza magamat. Ha tovább folytatja az idegszálaim fogyasztását kettétöröm a maszkomat azon a bájvigyorgó képén.
- Én kurvára nem fogok hátast dobni a rangodtól, de ha ennyire ragaszkodsz egy újabb halálhoz rajtam ne múljon!- ropogtattam meg a nyakamat és ujjaimat. -Keh, mindjárt nem fogsz majd mosolyogni!-álltam továbbra is egy helybe hátha elveszíti a fonalat, hogy mi az anyám nyűgje van, aztán shunpo-val szándékoztam képen vágni, de csak a falat építettem le.-Cöh...reméltem, hogy még működnek a reflexnek nevezett csökevényeid, tata!-fordultam lendületből most rúgásra készülve. Szándékosan nem eresztettem ki sem a lélekenergiámat, sem a zanpakutou-mat nem mutattam meg. Had, győzze el magát a balféke, hogy egy lúzer vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te10000/20000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (10000/20000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyPént. Márc. 06, 2009 6:23 am

- Most hogy ilyen jó barátok vagyunk akár laposra is verhetlek , Barom
* mondta vigyorogva és a shunpoval kerülte ki az ütést és a másik támadást is csak kézzel blockolta nem nagyon tudta megsebezni az ilyesféle támadás. Csak a hülyéskedés volt az ellenfél részéről ezt ő is felfogta.*
- Nem is tudom ki a borsóagyúbb kettőnk közül , és kit érdekel a rangom ... a harc a lényeg mert azt kell hogy élvezd . * mondta vigyorogva és közben továbbra is szinte egy 20. tiszt lélekenergiai szintjéig blockolta a saját lélekenergiáját mert nem akarta hogy egyből felmérhető legyen az ő képességeinek a sorozata.*
- Úgy érzem nem egészen veszel engem komolyan , tudom hogy ennyire nem lehetsz lúzer még ha az is vagy ennyire azért nem .
* mondta a shunpoval szórakozva. Majd ő is mért egy ütést majd ha az nem találna akkor a másik oldalról fordulásból rúg egyet.*
- Kizárt hogy ilyen szerencsétlen faszkalap legyél * mondta a kűzdelem jóhangulatának megteremtése érdekében.
Közben a shunpoval ide oda cikázott és minden irányból megpróbálta ütésekkel bombázni az ellenfelét akinek rejtve nagyobb a lélekenergiája.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te53000/65000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (53000/65000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyPént. Márc. 06, 2009 6:54 am

Ezt a csókát kajakra megszállta Kenpachi szelleme. Ugyanaz az idióta szöveg a harc élvezetéről vagy mi a frászról és az az ismert szefós vigyor. Ki nem állhattam az ilyen taplógombákat, akik heccnek gondolták, ha valakinek kitörhetik a lábát, mert ő csak egy utolsó féreg hozzájuk képest. Egy kibaszott shinigami feladata, hogy védjen nem az, hogy villogtassa mekkora fasza gyerek. Nem ártana már erről tájékoztatni ezeket az agyatlan balfékeket is.
-Keh...élvezi a retkes fene! Inkább a kezed járjon mint a szád, baszd ki! Az okítgatásodat meg tartogasd a dedósoknak! Én már régen túl vagyok azon a részen, hogy miért harcolok és kurvára nincs hozzá ingerenciám elmagyarázni neked!- az ide-oda villámlépegetésbe nem mentem bele, csak figyeltem hova és mikor érkezik. Van kedve a gecinek loholni utána mint egy pincsinek, aki hiányolja, hogy nem kefélték fényesre a baszott szőrét. Az ütését kézzel védtem ki a rúgást viszont benyeltem, de ha már betalált én se hagyom ajándék nélkül. Mielőtt elhúzhatta volna a csülkét megragadtam és lendületből csavartam rajta egyet. Ha mákja van hagyja és inkább pördül egyet a levegőben vagy törött lábbal fog gazdagodni.
Nem vártam ki mit lép inkább kicsit hátrébb húzódva rugaszkodtam el a talajtól. Bármelyiket is választja átmenetileg elveszíti a marha nagy egóját és még sebezhetőbbé kéne válnia. Ha ez bejön beledöngölöm a földbe. Nézze csak meg a rokonait élnek e még. Útközben azért tájékozódtam a horpasztó vérszopó lajhárom felől is, hátha lesz rá valamikor szükségem, mert beégni kurvára nincs ingerenciám.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te10000/20000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (10000/20000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyPént. Márc. 06, 2009 7:08 am

- Ez nagyon szép volt .* mondta mikor megpördült és egy ütés kíséretében a földre került.
Majd inkább a Shunpoval máris állasban volt és mit aki semmit nem érzett vigyorgott tovább.*
- Mi akar ez lenni ezzel talán a seggemet töröljem ki ?... Am nem is érdekel hogy miért harcolsz ... és mi a fenének tartogassam a retkes igazságot amikor ez a "retkes igazság" az igazi .
* Mondta és a vigyor egy pillanatra sem tünt el az arcáról.*
- Én megölöm azokat akik veszélyeztetik az embereket vagy az én világomat ... , de közben ki írja elő hogy nem élvezhetem ahogy legyőzöm az ellenfeleimet és erősebbé vállok?
* ezzel a mondattal továbbra sem tágított inkább a shunpoval a fickó mögé próbált kerülni ha ez sikerült akkor jó nagyot rúg a hátába és ezzel jókora földrészt nyelhet be a g*ci.
Majd ha ez is sikerült akkor shunpoval odatelézi magát amerre a csóka esik , majd onnan is behúz egyet.
Ezek a dolgok akkor valósulnak meg ha sikerül . Ki tudja lehet hogy közben sikerül az ellenfelének ellentámadásba lendülni.*
- Tudod ez az ami megkülömböztet minket az emberektől , képesek vagyunk arra hogy megkűzdjünk egymással és nem úgy intézzük le a vitáinkat hogy csak gyöngén verjük egymást.
* mondta újra azzal a Kenpachi féle vigyorral és továbbra is élvezte az egész dolgot hogy épp ezzel a csávóval akaszotta össze a bajszát.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te53000/65000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (53000/65000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyPént. Márc. 06, 2009 10:15 am

A dicséretet eleresztettem a fülem mellett. Majd persze ez a akadémia első osztályos mozdulattól fog padlót a csodálattól. Etesse a galambokat kenyérmorzsával ezzel a beszólásával, mert én kurvára nem fogok könnyekig meghatódni a csipkelődésétől.
-Keh, azt hiszel, amit akarsz! Nem vagyok hittérítő pap...-az újabb okfejtésén már csak annyit tettem, hogy megforgattam a szemeimet.-Nem unod még? Inkább mutasd mit tudsz tudorka, ahelyett, hogy koptatod a pofádat a bevett igazságérzetedről!-végre egy kapitányi szintű villámlépést vetett be, ami elég váratlanul ért ahhoz, hogy benyeljem. Legalább kiropogtatta a hátamat az ütésével. Igaz egy kisebb időre szükségem volt, hogy észhez térjek és visszanyerjem az egyensúlyom. Kicsit fájdalmas volt egy kézzel befékezni, amikor épp padló törlő funkcióban van valaki, de ki a franc mondta, hogy karcolás nélkül megúszom?! Mivel érzékeltem, hogy előttem van előre lendítettem a lábaimat és azokkal is segítettem a stop tábla betartását. Szerencsére elég alacsonyan voltam ahhoz, hogy az ütése csak a sérómat súrolja. Ami engem illet és gyomorszájon óhajtottam vágni, hátha röppen egyet, amíg összekanalazom magam. Ha ez még se jönne be még ott volt a lábam, őst még ha az sem egy kezemmel még elő tudom rántani Vameku-t, de ezt még nem szeretném ellőni. Előbb azt akartam mutasson valamit ez a nagypofájú ganajtúró bogár...
-Azért annyira ne legyél magadtól elszállva, okostojás! Kurvára zseninek érzed magad, mi? Pedig csak egy idióta vagy, aki azt hiszi megváltja a világot ezzel a tere-ferével! Inkább árulj kaparós sorsjegyet, ha ennyire meg akarod mutatni, milyen fasza csávó vagy!-
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te10000/20000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (10000/20000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyPént. Márc. 06, 2009 8:54 pm

- Asszed a nagy pofádtól ku*va faszagyerek lettél mi ? Ne nézz ennyire hülyének , majd te elkezded a harcot igazából ha akarod . * mondta vigyorogva és közben továbbra is az oldalán a Zanpakuto tokja benne a Zanpakutojával amit nem vesz elő ... már csak az hiányzik hogy az is elkezdjen papolni a mostani ellenfeléről.*
- Ha te meg annyira szupermen vagy akkor kérdeznék valamit te mi a faszom módján próbálod majd megvédeni a világot ? Vagy csak egyszerűen elakarod pusztítani?
* kérdezte de a vigyor nem szűnt csak hatalmas és széles lett. *
- Ezt így kibaszottul nem élvezem de ha már nem akarsz valamit mutatni akkor rendben kezdek én de aztán te vagy a soros különben elpatkolsz, seggfej.
* ezzel előhúzta a Zanpakutoját és még mindíg nem engedte ki a lélekenergiáját , inkább csak a Shikaira kapcsolt rá. *
- Hívlak, Kuritomou* mondta vigyorogva és a penge helyből megváltozott , vörös lélekenergia keringett benne majd átváltozott a penge szimplán lángá , ami képes bolckolni más fegyvereket és képes visszatámadni .
Mikor a penge átalakulása végbement , a srác egyből az ellenfele felé mutatott és a pengéről leszakadva tűzcsóvák indultak meg az ellenfél felé ami eléggé csúnya sebet tud okozni.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te53000/65000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (53000/65000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyPént. Márc. 06, 2009 10:37 pm

Nagyon kezdte kibaszni a biztosítékomat, hogy ugyanazt a szöveget nyomatta, amit én. Akár egy retkes magnó vagy egy szivárvány színű papagáj. Inkább ez, jobban illik a mínuszban álló "iqújához", már ha tudja mi a szar is az...
-Ahhoz előbb ki kéne nőnöd a pelenkából, apafej! Keeh...-vágtam magam vigyázzba és tettem karba a kezeimet, miután a markolaton kezdte járatni a mancsát.
-Akkor nektek nem maradna melótok aztán bezárhatna a díszes fekete osztag kapuja...keh, elpusztítani? Megy ez magától is, mi a fasznak segítsek be, esze mínusz?-ezek után megint bepróbálkozott valami oltári frappáns beszólással. Ezen már a szemöldököm se tudott rángatózni, csak unottan bambultam rá, hátha megszállja valami tetves szellem és kap egy agyszerű képződményt ajándékba.
-Oda meg vissza ne haljak a kibaszott nagylelkűségedtől...Mutasd mit tudsz, trágyadomb! Remélem nem valami pottyantós budivá alakul át a nagyra becsült zöldség szeletelőd, mert sírva fakadok a röhögéstől...-vakarásztam a fülemet unottan, hogy mi fog kisülni ebből a nagy erőlködésből.
Olyan izgi volt az első szintje, mint egy lángoló karika a tetves cirkuszban. Már csak egy csincsilla hiányzott, hogy átugorjon rajta és atomra kigyulladjon ugyanazzal a lendülettel. Legalább lenne izgalom is, mert ez eddig irtó felsülés volt a kapitány bátyótól.
-Hoh, ha grillcsirkére vágysz vegyél egyet, baszd ki!-kerülgettem a pitbullként követő lángcsóváit. Még kurvára nem volt kedvem megpörkölődni és a zöld süveges varázstata is kilyuggatja a seggemet, ha baja esik ennek a faszom gúnyának. Biztos kolostorban szőtték a vak nyanyák és ezért ragaszkodik ilyen látványosan hozzá. -Ennyi az egész? Semmi több? Csak ilyen pöcsnyi vackokkal tudsz lövöldözni? El kell, hogy szomorítsalak, izompóló! Ennyitől én még a fikámat se fogom hozzád baszni nem, hogy a hátam mögött kezdjek motoszkálni a katana-m után...-
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te10000/20000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (10000/20000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyVas. Márc. 08, 2009 3:37 am

-Hülye gyökér csak nem hiszed hogy én meg neked baszom a Bankait csak úgy? Ahoz valamit fel is kéne mutatnod nem csak menekülni azelől amit én küldök rád.
* mondta röhögve és vonogatta a vállát.*
- És amúgy meg lehet hogy csak azért nem tudod előhúzni a Zanpakutodat mert vagy nincs vagy csak ku*va hülye vagy és elfelejtetted hol van.
*továbbra is csak a vállvonogatás ment majd egy villámlépéssel ami kb 8x volt gyorsabb az eddidieknél ott termett az ellenfél mögött és a Shikai alakban lévő Zanpakuto már közeledett is az ellenfél felé majd pár lángcsóvát előre küldve szúró mozdulatba torkollott.
Ha ez sikerült akkor a fickónak vagy nagyon jó reflexének kell lennie hogy kitérjen , vagy aktiválnia kell majd a Zanpakutoját.*
- Még én nem tudok neked olyat mutatni amitől beszarsz.
* röhögött és továbbra is azon volt hogy az ellenfele még mindíg nem veszi komolyan és ha nem veszi komolyan akkor gyorsan megfog dögleni.
Hehe erre gondolt mivel tudta hogy a Shikai sem ilyen gyönge csak a visszaszorított lélekenergiájából kifolyólag ilyen lassú. A Bankai meg mégerősebb a teljes kiengetett erejével pedig még veszélyesebb.
Aztán még ottvan a Tiszta Lelkek Városa és ha engedélyezik hogy feloldják az erőkorlátot , még erősebb lesz.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te53000/65000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (53000/65000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyVas. Márc. 08, 2009 8:45 am

Ennek a csókának még annyi mazsolányi agya se volt, hogy felfogja, miről tépem neki a pofámat. Aszitte kurvára meg tud hatni, ha előszedi a zsebszótárából a bankai szót. Az enyémet térden könyörögve se fogja látni ez a kis gennyláda az már hétszentség.
A zanpakutou-m kilétére vonatkozó "szellemes" beszólásokon már nem tudtam meglepődni. Mindenki ezzel az oltári megnyilvánulással jön elő pár perc után, szal volt időm hozzászokni. Az meg már a védjegyem, hogy csak akkor húzom elő a saya-ból, ha erre alkalmasnak találom a velem szemben állót és eddig ezt a szintet nem ütötte meg a tüzes Jóska.
-Csak nehogy magadat égesd meg és spontán elszenesedj, faszkalap! Annyira értesz a shikai-od forgatásához mint egy hangya a tőzsdéhez!- A csuhás portás tempóról kicsit feljebb kapcsolta a villámlépése tempóját. Meglepett a dolog, de azért ez még ahhoz kevés, hogy szem elől tévesszem. Kapásból téptem le magamról a zanpakutou-mat és rángattam ki a hüvelyéből. A pengét hosszában magam elé emeltem, így kivédve a szúrást is. A kisebb lánggömböket elintézte a teljesen felszabadított reiatsu-m, amiről szépen lepattantak a picsába.
-Gratulálok! Mákos napod van tökös gyerek!-vigyorodtam el oltári idegbajosan. Ha már ilyen közel lihegett a képembe ajándék dukált neki, mert majd lerohadtam a szájszagától. -Hadou 63: Raikouhou!- távoztam sürgősen a színtérről, mielőtt engem is szokásomhoz híven a kelleténél jobban megpörkölt volna. Közben Vameku-t jobban szemügyre vettem. "Nocsak! Karcolás! Mégis csak lesz itt tűzijáték!"


//Lehetne egy nagy kérésem? Beleírnád, hogy mi lett a kidou-val, amit rád "robbantottam"? Nem szeretném én beleírni, nehogy nézeteltérés legyen...köszi!//


A hozzászólást Masaki Sachi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 12, 2009 9:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Cl0te10000/20000Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto 29y5sib  (10000/20000)

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptySzer. Márc. 11, 2009 6:29 am

- Na mi van csak nem a Zanpakutodat látom ? * kérdezte vigyorogva az előbbi megjegyzésre miszerint nem fogja az ő shikaia miatt előhúzni a Zanpakutoját a csávó.*
- Talán a Zanpakutod csak magától jött ki a tokból ?* kérdezte és továbbra is vigyorgott bár még nem élvezte a harcot annyira de tudta hogy mit fog tenni majd ha az ellenfél támad de mivel várt de nem jött a támadás inkább úgy gondolta megint támad.
Így hát a shunpo segítségével megint ott volt már az ellenfél mögött , illetve előtt. és most épp szemből küldött meg egy szúrást eléggé méretes lélekenergiával.
Majd újra eltűnt és más helyről támadt ezt eljátszotta párszor majd megállt egyhelyben és az ellenfél felé küldött pár tűzcsóvát.*
- Remélem nem halsz bele ennyibe. * mondta akár kivédte az ellenfél a csapásokat akár nem .
Viszont továbbra is védekező pozíciót vett fel olyan esetekre ha netán jönne valami támadás.
Végülis a Hadou elérte de csúszott egy kicsit és felállt*
- Tudsz te ha akarsz.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto EmptyHétf. Júl. 05, 2010 6:41 am

Üdve!

A küzdőtereteket lezárom, ajándékotok 1000 ryou. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto _
TémanyitásTárgy: Re: Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto   Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto Empty

Vissza az elejére Go down
 

Masaki Sachi vs Kotegoha Karioto

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-