-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Chat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kagam Ai
2. Osztag
2. Osztag
Kagam Ai

Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2012. Dec. 14.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház XVIII. feje, Kodoku no Hogosha, Ex- kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Chat - Page 3 Cl0te47050/65000Chat - Page 3 29y5sib  (47050/65000)

Chat - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 EmptyKedd Okt. 08, 2013 8:19 am

Haliho!

Valakinek, aki legalább 1 éve itt játszik, van kedve egy 2-3 hónapig terjedő küldetésre? Átlagos (vagy azon felüli) magánküldetés hosszúságút szeretnék, csak nyilvánvaló, hogy ráérésemmel arányosan posztolnék. Ha van egy vállalkozó, dobjon meg egy püvel =)
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chat - Page 3 Cl0te25250/30000Chat - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Chat - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 EmptyHétf. Jan. 27, 2014 1:07 am

Nah, a későbbi félreértések elkerülése végett írok ám ide egy változásról. Ugyebár több karimat leadtam, a meglévőekkel fogok ezután csak játszani. Mivel engem személy szerint idegesített, hogy a már leadottak között volt, akinek 100+ hsz-e volt, így Hirako Shinji engedélyével és előzetes egyeztetése alapján megkevertem kicsit az accountjaimat, hogy a legtöbb hsz-esek maradjanak.
A változások senkit ne tévesszenek meg, bár lehet, furcsa lesz, hogy például a régi Vera postok mellett már Rei képe látható.
A változások miatt új adatlapokat is készítek, amint a konolások pedig be vannak vezetve, a régieket törlöm.
Tudom, nem egy lényeges dolog, de engem egyszerűen zavart. ^^" Minden régi accounthoz olyan megtartott karaktert rendeltem, ami kasztban legalább hasonló. Tehát a régi Slarinból lett Desmond, Tomátóból Ruriko, Erasból River, satöbbi.
Szóval senkit se zavarjon meg ez a dolog. Postokat természetesen pótolom, ahova írnom kell, de már az "új" accountokkal. *elűzi a pánikot gyorsan xD*
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Chat - Page 3 Cl0te43000/45000Chat - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Chat - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 EmptyVas. Ápr. 20, 2014 8:54 pm

Zöld erdőben jártam véled, kezem erre-arra téved.
Úgy éreztem, nem vagy nedves, meglocsolhatlak-e kedves?

Kellemes húsvétot. Csajoknak sok locsolást, srácoknak meg sok tojást és piát. Smile
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Chat - Page 3 Cl0te21100/30000Chat - Page 3 29y5sib  (21100/30000)

Chat - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 12:14 am

Halihó!!! ^w^

Nagy kínlódásomban nem tudtam eldönteni, melyik topicba is szüljem meg ezt a kis polgárpukkasztó szösszenetet, szóval úgy döntöttem, ide kerekítem kisiskolás betűimet.
A helyzet az, hogy a fórumból szakdolgozok. Smile Egyesek tudják, másoknak meglepi, igazából jó lett volna, ha mindenkinek az lesz, de aztán meggondoltam magam, mert mégiscsak jobb elkerülni egy esetleges pert. xD
A szakdolgozatom ideiglenes címe, mert még mindig nem adtam neki normálisat, az Online szerepjátékok nyelvezete. Csudiklassz! Very Happy A fórumot nyelvészeti szempontból támadtam be, bizonyos karik irományait bevágtam a zsebembe, és néhány hónapja gyűrögetem, mit is kezdjek vele. Nem szeretném megosztani melyik posztokat választottam, ugyanakkor ha valakinek problémája, egyéb óhaja-sóhaja van, nem szeretne részt venni (amit egyébként nagyon nem szeretnék, mert mi van, ha még be is választottam a posztját Surprised) jelezze nekem pü-ben, és majd megsúgom, hogy benne van-e a kiválasztottak között, vagy sem. Smile
A választásaim egyébként szimplán az oldal stílus- és szóhasználatbeli sokszínűségét akarják reprezentálni. ^.^ Nem tervezek senkit sem kifikázni, megszégyeníteni, egyéb módon kicseszni vele! Tudjátok, hogy mindenkit szeretek, meg főleg a csillámnyuszikat! *w*
Azt hiszem, ennyi lennék az ömlengésemmel. Remélem, senkinek nem lesz majd problémája velem, meg az agyament ötletemmel, ha mégis, simán megtaláltok! :3

Mindenkinek szép napot, további jó játékot! ^.^
Csillámhadmami kiszáll  Berigu 
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Chat - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 EmptySzer. Ápr. 23, 2014 12:07 am

Ezúton szeretnék sok sikert kívánni hozzá, Michi. Very Happy*Hajrázik, meg minden, ebben Keisuke is segítségére van.

Ha véletlen valamit vittél az én postjaim közül is, pls, facén vagy itt vágj hozzám egy privátot. :DCsak kíváncsi vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Chat - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Chat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő-