-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kuchiki Hana pályázatok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kuchiki Hana pályázatok Cl0te33500/45000Kuchiki Hana pályázatok 29y5sib  (33500/45000)

Kuchiki Hana pályázatok _
TémanyitásTárgy: Kuchiki Hana pályázatok   Kuchiki Hana pályázatok EmptySzomb. Szept. 06, 2008 6:57 am

Miután a 3. osztagba kerültem főként azzal foglalatoskodtam, hogy tovább fejlesszem a képességeimet. Illetve miután sikeresen összebarátkoztam az akkori hadnaggyal és 7. tiszttel, Akira Sakaguchival és Mamoru Hinataval egyre gyakrabban jártam, ahogy a kapitány mondta "zülleni". Előfordult, hogy a hét majdnem minden napján velük ittam, vagyis inkább néztem és nagyok nevettem rajtuk. Az egyik alkalommal, amikor a szokásos "lazulás" volt betervezve kaptuk az értesítést, hogy azonnal térjünk vissza az osztaghoz, mert küldetés érkezett. Nem örültünk túlzottan, hiszen azon a napon az volt már a harmadik, a hadnagy pedig a szeme fölött sérült meg, amitől nem sok mindent látott. Természetesen ragaszkodott, hogy ő is részt vegyen a küldetésen, a kapitánynak pedig nem volt szíve hátrahagyni a kézzel lábbal kapálózó férfit. Megérkezve az emberek világába öt csoportra osztottak minket és úgy indultunk a négy Hollow nyomába. Az én négy fős brigádom a felső fokon volt a nyafogásban és addig csinálták, amíg végképp őssze nem zavartak és zsákutcába nem futottunk. Morogva fordultam meg, tudván, hogy ezt sikeresen elrontottam, de ekkor egy hatalamas árnyék fogadott minket. Mire elordítottam magam látván, hogy támad már a mind a négy ember a földön feküdt holtan. Mérgesen rántottam elő a kardomat.A dühtől elvakulva rontottam ellenfelemnek, aki meglepetten lépett egyet hátra. Erőt gyűjtött és jobb kezét ütésre emelte. Fülemben csengett, ahogy hatalmas erővel csapódott le mellettem az óriási kéz. Kivárva a pillanatott, amikor egész testsúlyával előre hajol a lendület miatt, elrugaszkodtam a földtől és alulról hasítottam végig maszkját. Térdre érkezve kiáltást hallottam tőlem nem is olyan messze. Rémülten kaptam fel a fejem, mert ez a hadnagy hangja volt. Akármennyire is siettem túl későn értem oda, csak azt láttam már, ahogy a hollow karma keresztülfúrja magát Akira testén. Döbbenten álltam a sok vér és hadnagyon mozdulatlan testét látva. Mellém még több osztagbeli társam érkezett, de ők nem akartak tétovázni, rögtön támadni akartak. Minden erőmet összeszedve kiáltottam utánnuk és parancsoltam vissza őket magam mellé. Gyorsan végiggondoltam mit kéne tennünk, majd megbeszéltük, hogy hárman lefoglalják előről a hollow figyelmét, amíg én megkerülöm és igyekszem fölülől támadni, míg másik két társam hátulról a lábaitól fosztja meg a lidércet. Sajnos a terv csak odáig müködött, hogy megvágták a lábait, amitől a hollow idegesen csapott le a két hátsó alakra. Nem volt választásom..."#61. rikujokoro!" Miután sikeresen megvakítottam a lidércet újabb mondatot kiáltottam el,de már sokkal nyugodtabb hangon" Pusztíts,Hitogorosi mamono vana!". Szerencsére a többiek kapcsoltak és gyorsan arébb szaladtak a vörös köd megjelenése előtt. Türelmesen vártam ki amíg teljesen beteríti a köd a még mindig a fájdalommal küszködő hollow-t. Miután minden készen állt nagyot sóhajtottam és ökölbe szorított kézzel jeleztem zanpakuto-mnak, hogy a csapda beteljesítheti feladatát. A pár másodpercnyi vörös fényáradat odavezette a kapitányt és többi három még egyben lévő csapatot is. Mindenki meglepetten tapasztalta, hogy már képes vagyok ilyen komoly támadásra, de akkor csak azzal voltam elfoglalva, hogy végre ágyba juthassak...túlságosan kimerültem, hogy másra is tudjak gondolni. Szomorúan léptem a hadnagy élettelen teste mellé. A kapitány vállamra tette a kezét és megdícsért a szép munkáért, de valahogy nem érztem magam túl büszkének, hiszen nem tudtam egy barátomat megmenteni. Végül a kapitány parancsának megfelelően mindenkit összegyűjtöttem minden emberünket. A sérültekhez kértem a 4. osztagból ellátást, a halottakat pedig hordágyra téve vittük vissza Soul Society-be.
A rövidre sikeredett este után pedig várom, hogy kit nevez ki a kapitány a hadnagyi rangra...


A hozzászólást Kuchiki Hana összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 09, 2012 10:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kuchiki Hana pályázatok _
TémanyitásTárgy: Re: Kuchiki Hana pályázatok   Kuchiki Hana pályázatok EmptySzomb. Szept. 06, 2008 7:06 am

ELFOGADOM
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kuchiki Hana pályázatok Cl0te33500/45000Kuchiki Hana pályázatok 29y5sib  (33500/45000)

Kuchiki Hana pályázatok _
TémanyitásTárgy: Re: Kuchiki Hana pályázatok   Kuchiki Hana pályázatok EmptyKedd Május 03, 2011 7:05 am

× Képesség módosítási kérvény (wiki szerint) ×


~ Shikai ~

Parancs:
    Akai Mamono - Fukkatse! (ふく, Szüless újjá!)

    Kin Tennō - Nise! (偽, Ámíts!)


Támadás:
    Mamono odori (魔者 踊り, Démontánc) Újra köd keletkezik, de ebben az esetben sokkal pontosabb irányítást követel, ugyanis egy tekergő kígyóra hasonlító formát vesz fel, ami spirálként fonja körbe a célpontot. Az irányítás karral történik, így az ökölbe szorított kézfej jelzi az előkészületek végét. Ekkor a spirál fényesen izzani kezd, majd kisebb detonációval felrobban. Az erejét tekintve, csupán 2000 lélekenergia szintig eredményezhet halált. A magasabb reiatsu-val rendelkező személyek számára, csak kisebb-nagyobb sérülésekkel járhat. Hátránya a hosszú előkészítési idő. Tapasztaltabb harcosok könnyedén kivédhetik a robbanást.


    Kin Jari (金 砂利, Aranylándzsa) A pengéből egy fénynyaláb távozik. Mindig a célpont szíve felé irányul és ha célt ér, néhány másodpercre vagy egy percre -maximálisan másfél percre - képes leállítani a szív működését. A lándzsa folyamatosan porlad az idő teltével, így ha teljesen eltűnik, akkor véget ér a hatása és az érintett személy újra életre kel.


~ Bankai ~

Támadás:
    Jigoku no Tantō: (地獄 乃 短刀, Tőr pokla) Első támadás végső formája, amikor a páncél jelentős vagy teljes része sai-á olvad össze. A tűzvörös fegyver eldobást követően energia nyaláb képében fúrja keresztül magát, akár a négy centiméteres fémen is.


    Hikeimusō: (秘計夢想, Tűzbörtön) Viszonylag hosszan fenntartható állapot, mivel kevés lélekenerigát fogyaszt, de hatékony védő és támadó képesség is egyben. Tulajdonképpen annyit jelent, hogy a keletkező ostor lángra lobban és mindent felgyújt, amivel érintkezik, vagy épp súlyos égési sérüléseket okoz. Könnyen alkalmazható menekülésre, mivel néhány csapással el lehet zárni az ellenséget, illetve tökéletesen alkalmas hatástalanítására is.


~ Különleges képesség ~

Név: Yuuyake (夕焼, Naplemente)

Támadás:
    Kōki Shimai: (後期 仕舞, Szorító vég) Az egy, vagy két fegyverrel rendelkező kötélvég célpont közeli elhelyezése és lélekenergia, szalagon keresztül történő továbbításával, befektetett erővel megegyező robbanás előidézése. Hatása akkor módosul, ha bevetett fegyver Kin Tennō, ebben az esetben csupán egy öt méteres körzetben idézhető bénítás érhető el.


A hozzászólást Hana Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 05, 2011 11:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Kuchiki Hana pályázatok _
TémanyitásTárgy: Re: Kuchiki Hana pályázatok   Kuchiki Hana pályázatok EmptyCsüt. Május 05, 2011 1:38 am

Üdvözlet!

Mamono odori (魔者 踊り, Démontánc): Nincs különösebb problémám ezzel a támadással, csupán annyi kikötést tennék, hogy azért ne legyen vele kettévágva senki sem, még biztos találat esetén se.

Kin Jari (金 砂利, Aranylándzsa): A több percet én személy szerint soknak érzem, azután nemigen kel fel senki magától. Surprised Szóval legyen egy korlátja, egy-másfél perc maximum, lévén csak shikai támadásokról beszélünk.

Ezektől eltekintve ELFOGADOM a módosításokat, természetesen miután a fentebb említett problémák orvoslásra kerültek.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kuchiki Hana pályázatok Cl0te33500/45000Kuchiki Hana pályázatok 29y5sib  (33500/45000)

Kuchiki Hana pályázatok _
TémanyitásTárgy: Re: Kuchiki Hana pályázatok   Kuchiki Hana pályázatok EmptyCsüt. Május 05, 2011 11:18 pm

Szép napot!^^

Javítottam a két technikát, illetve az egyiket próbáltam még konkrétabbá tenni. Emiatt kicsit átírtam. Bocsánat érte! Abban az állapotában, úgy éreztem hiányos volt és kicsit értelmetlen. Remélem, még így is elfogadható lesz.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kuchiki Hana pályázatok Cl0te33500/45000Kuchiki Hana pályázatok 29y5sib  (33500/45000)

Kuchiki Hana pályázatok _
TémanyitásTárgy: Re: Kuchiki Hana pályázatok   Kuchiki Hana pályázatok EmptyCsüt. Dec. 15, 2011 6:56 am

~Engedély: Shihouin Yoruichi, Yurenai Mistique
~Téma: Hadnagyi pályázat
~Célállomás: 6. osztag

★ Everybody, Rock your body right, Hana's back alright ★


Hősies küzdelemben leharcolt amazonként megfáradtan, de letörve semmi esetre sem battyogtam vissza titkos bunkerunk nyilvánvalóan egyértelmű épülete felé, hogy ütközetben viseltes tagjaimat fini illóolajos pihenőre ítélhessem, na meg tüdőmet kiköpve borulhassak csodálatosan fantasztikus főnököm lábai elé, mert hathatóan agresszív próbálkozásaim ellenére se tudtam teljesíteni fejemre szabott mennyei küldetésem. Elbuktam és buktaként belefejeltem díszítőelemként a meggy dzsembe! Hiába merítettem erőt abból, megrögzötten képzelegtem, elestemmel hány ártatlan nyuszi pompom farkincája esik áldozatul szerelem vibráló szivárványától mentes magánynak. Hiába álcáztam mesteri tehetséggel terepmintának habtestemet és hiába szereltem radart öntapadós nyílvesszőimre, még így se sikerült sziporkázó rózsaszín ködlebegésbe kergetnem listán szereplő elveszett báránykáim. Kegyetlen sors, légy átkozott! Most legyőztél, de a végső győzelem még nem tiéd! Erre megesküszöm, vagy ne legyen csirke jelmezem, amiben Húsvétkor szoktam virágos mezőkön ugrálni! MUHAHA! Nem adom fel! Még találkozunk és enyém lesz a dicsőség reflektorfénye rózsával, konfettivel, kristály vázával, szerpentinnel, megérdemelt tapsviharral halmozva! Szerelemre hivatott elszántságom letörhetetlen, mint a bika szarva, ha sokat reklámozott loctite pillanatragasztóval van rögzítve! Várd és féld visszavágónk, mert hamarabb eljön a holnap, mint hinném! Te szentséges hány óra van már? Éjjeli baglyok se huhognak ilyenkor odvas fákon! Azt a leborult mozsár fülét! Semmi pánik, mielőtt bepánikoltatnám magam, hogy ezer meg egy éve lejárt jelenésem csudálatosan egyedire szabott gyárunkban, melynek arculatát átadás után megpróbáltam átszabni. Tanulság! Ne packázz a téglával, mert neked jobban fájni fog, ha hozzávágsz egy keresztelésre szánt üveget! Most, ne tessék már hüledezve meredni a monitorra! Ez szokás! Kápizs? SZOKÁS!
Letárgyalva ezt a frenetikusan fantörpikus eseményt tovább róttam, vagyis rakétára pattant őrültként szaggattam az utcákat. Mérföldjáró sarummal port kavarva cakkoztam szikra sávokat sokat megélt, de ilyen vissza a jövőbe jelenetet még lencsevégre sose kapott shinigami talajunkon. Hát, még a Xéna féle gurgulázásom, nehogy benézve figyelmeztető jelzésem nekem rontson valami süket, vak, többszörösen fogyatékos járókelő! Ennyire szexuálisan kéjes, részeg macskavernyogást garantáltan nem neszelt le egyetlen földi világrész sem. Páratlan tehetségtelenségem igazán bár énekesnői fokokat öltött. Bár ne hallották volna! Vegyenek füldugót! Most, nehogy már mindenre én gondoljak! Mondjuk támadt egy remek ötletem, mely zsarolás határait súrolta, de nevezzük közt kímélő egészségmegőrző csomagnak! A holnapi magasztos naptól kezdődően állandó torkomból feltörő terrorral fogom kísérteni szerelmet önkéntesen elutasító gyermekeim, hogy váratlan pillanatban, morfeus-i babérokra törekedve választási lehetőséget kínálhassak nekik. Szirénhangom kiengedése között, fekete, méhecske napszemüvegem takarásából, nyuszis úszósapkában felajánlom tenyerem két lehetőségét! Az egyikben ott fog lapulni halláskárosodásuk gátló füldugó, mely birtokba vételével szentesítik párkapcsolatuk sikerét, vagy ráböknek a másikra, amiben nyilam pihen és elfogadják, szerelmük elől nincs menekvés! MUHAHA! Zseniális! Rám se foghatják nem adok lehetőséget a szabad akarat érvényesülésének. Ezen eget rengető tervezetemről már csupán a formális beszámoló hiányzott. Erkélyről figyelő Júliám égi dicsőséget halandók közé szállító, isteni szavait nem hagyhattam ki világot megváltó ötletemből! Szükséges volt nyuszis pecsétet leheljen legújabb, mindent elsöprő stílusomra. Minél előbb répakoptató, bogyógyáros, pamacsokkal bélelt, szívdobbantó gyárunk habos babos kerettel bélelt bejáratához akartam érni, hogy ajtóstól eshessek méltán híres, bánatos szíveket gyógyító Michi főnököm irodájába!
Mélységesen mély és mindenképp szívemet kifacsart citromként kukába hajító eseményként vagyok kénytelen elkönyvelni, mai napon Kupida emberfeletti erőbe mártott, istenek kegyeltjeként szerelmi feladatai teljesítése közben megbotlott egy rút fűszálban, - ugyanis azt nem illik mondani, lebontotta egy ház tetószerkezetét, magával együtt - hathatós követelésére elvesztette méltóságát és betont nyalva vallot kudarcot gyorstalpaló loholás közben. Finoman, na meg nőiesen szólva sos jelzéseket küldve az irányítótoronynak hajtottam végre kényszerleszállást. Egész repülőgép kifutópályán végigcsúszva, szárnya szegett griffmadárként pucsítottam valamelyik álnok bokor mélyén, és miért? Mert nem tudnak két nyavalyás cserepet egymásra illeszteni! Leperelném még a hajukat is! Mi van, ha nem olyan talpra esett, ügyes, szép és okos shinigami bukik meg rajtuk, mint én? Hihetetlen! Ahogy az is, valaki mögöttem állva hívja fel figyelmem azon aprócska tényre, ideje lenne kimásznom alkalmi fedezékemből. Nincs probléma! Kivágom magam, mint pék a pottyantós budi ajtaját! Úgy kimagyarázom ezt az egyértelműen rám nézve kínos helyzetet egy bevehetetlenül hiteles mesével, ahogy a hanta könyvekben meg van írva!
-Oháhéj! HELLO! Megnéztem, tényleg van e kobold ebben a bokorban! Ne aggódj! Nincs! A kis sóher még a pénzét se hagyta itt! UVAH! Vagy te nem hallottad a történetet a gonosz koboldról, aki bokrokban lapulva rémisztget gyanútlan járókelőket?-
-Van ilyen történet? Azt hittem az a mumusról szól...-
-Az egy másik roppantul bonyolult és hihetetlenül elképzelhetetlenül igaz történet!-
Hajoltam totál bizalmaskodva közel hozzá, amikor feltűnt, hogy hékás álljon meg a méhkas! Én ismertem a jelenlévő szépséges hölgyet! Hát, majd nyakába ugrottam sikítva, mit és hogy keres itt éjnek évadján az utca kellős közepén. Kit érdekelt én csak egy koszos tiszt vagyok, rajta meg neonfényként világít a kapitányi haori! Ugyan-ugyan! Fegyelmire nem adunk! Jobban örültem, annyi idő után, amit vissza se bírok számolni, végre találkoztunk, mint azzal foglalatoskodjak hátsón leszek billentve illetlen viselkedésért. Mindezek csöpögős csokiszirup tetejeként, újabb alkalmam adódott inni! Ez az! Csapjunk oda az estének, mert ez a kapitány nem szökik meg előlem! Kivetettem rá a sake hálómat és akkor is elvonszolom inni, ha a meteor árnyéka vetül rám, miközben a látványtól belefulladok az esti nasiként rágcsált mogyorós kekszembe! Persze mellékesen! Fontos az ivászat, de elzárkózom attól a nyilvánvalóan rám süthető feltételezéstől, csak alkalomra vártam indokoltan léphessek be egy alkohol gőztől fűtött kocsma ajtaján.
-Mi jót csinál itt büszke Misty taichou? Várjunk, várjunk! Én még nem is gratuláltam a rangodhoz! Azt a paszta! Ilyen régen találkoztunk utoljára? Ez tarthatatlan! Háhá, de secpec megoldom.
- Büszke? Ezt inkább ne említsd... de köszönöm a gratulációt, nem lenne szükség alkoholra. -
-Még, hogy ne, hogy mi, hogy…pfáhá! Remek, remek, tényleg remek vicc volt! -
-Vagy mégis?-
- Háh? Mindegy, mindegy, nem esik kétségbe az egységem, mert cseppecskét lekéstem a Misty gondolat expresszt! Elutasításnak nem adok helyet! Hosszú, alkohollal kísért történet levezetést követelek mi minden történt veled!-
Annak rendje és módja szerint karon ragadtam drága ismerősöm és határozott léptekkel megindultam valamerre, mert én mindenhonnan eljutok egy alkohollal szolgáló helyre! Netene! Nem vagyok alkoholista, csak szeretek élni! A kettő nem ugyanaz, még ha totál annak is tűnik. Én tudom a különbséget, szóval csend és béke lelki porainkra. Nem kell lázadni, el kell fogadni, hogy én vagyok a szakavatottabb, na, de merre is tartottunk az események gödrös medrében? Oh, már tudom! Elvonszoltam áldozatom legelső szórakozóhelyig, hogy erélyesen asztalra csapva követeljek külön termet. Komoly beszélgetést kívántunk, baráti légkörben, nullára eső részegek társaságában folytatni, szóval ide a vip páhollyal, vagy balhét rendezek. Hehe! Nagyon hiteles lehettem, mert cécó nélkül vezettek egy félre eső szobához, ahol békés lámpafényben helyezhettem kényelembe magam. Türelmesen kivártam hozzák a nap sztár vendégét, rizses barátomat. Addig beszámíthatatlan ürességgel meredtem orrom elé, még kezeim közé nem szoríthattam a kicsike üveget. Pár perces boldog egymásra találás után, azért túltettem idegzetem a találkozáson és mindkettőnknek illendően töltöttem, mert csak a szamár iszik magában.
-Egészségedre!- Emeltem fel a poharat diszkréten csöpögő nyállal. Már alig vártam belekortyolhassak a fincsi sake-ba. Nem kellett csalódnom. Felhörpintés után is arra a megállapításra jutottam még mindig égi nedű. - Had halljak mindent, de mindent! Árassz el a munkával, párkapcsolattal…ohohooo! Van barátod? Ha gondolod, szívesen segíthetek ebben a témában! Szakmabeli vagyok!-
-Öhm, elkéstél pár hónapot... de ne reménykedj, nem beszélek róla!-
Hát menten keresztbe akartam fulladni légyölő galócát nyelt molylepkeként az incsi fincsi italkámba, mit merészkedtem lefülelni és merészkedtek erre válaszolni. Nincs menekvés az én dumbó füleim elől! Ha nekik tetszetős információt hintenek el radarként rezdülnek frekvenciára, így erről az igazán fontos, eget rengető, na meg szívet fájdító motyogásról sem késtem le. Meg persze arról se, másodpercek töredéke alatt törték le buzgóságom. Összetört búbánattal forgattam poharamat, elvégre mélységesen zátonyra futtatták csajos pletykapartiban reménykedő lelkietlen világomat.
-Ez nem éééér! Olyan vagy már, hogy meglebegteted előttem a mézesmadzagot, aztán meg itt hagysz csomó kétség között! ETTŐL még, te se reménykedj, mert kiszedem belőled! Egyszer, váratlan pillanatban, semmiből bukkanok fel bűvész dobozommal és kivarázsolom a szőke herceged lovának rendszámát!-
Vonogattam prédára éhes rémként szemöldököm asztaltársamra. Nem cécóztam. Bumm a közepébe, mert úgy az izgi. Minek lassú és unalmas felvezető köröket róni. Úgy érkeztem, mint szürke Gandalf a haverod. Eszem ágában se volt hivatalos karót nyeléssel fecserészni. Valahol meg el kellett kezdeni a beszélgetést. A „hogy van a család?” már unalmas. Konkrétan, csak konkrétan kell fecsegni. Illetve, konkrétan kell bontani a sötét jövőt jelképező apokaliptikus képet. Nem kizárt ezek után Hana fogó csapdákkal szerelteti fel a hatodik osztagot és közvetlen környezetét. Gondolom, gondolja, halálosan komolyan gondoltam azt a gondolatot megmerényelem…
-Le vagyok maradva a vezetésben, mint borravaló a szex boltokban. Pöppet kiestem a körökből, amióta lepattantam a hadnagyságból. Félre ne értsd, nem sírok miatta! Kevesebb meló, több szabadidő! Nyehehe! Azt akartam ebből a nagy felvezető mellé szövegelésből kihozni, jól tudom, hogy a hadnagyodból kapitány lett? Akkor egyedül maradtál? Ne már! Jelölt? Azt ne mond kiürült becses városunk tehetség utánpótló kapacitása.-
-Az éppen nem, de a 6. osztagnak elég jelentős híre van ahhoz, hogy a legtöbben féljenek tőle... főleg az újoncok.-
-Oh, te vadmacska! Grr!-
Meresztettem karmaimat kötekedően, színtiszta szeretetből! Át se suhant rajtam a szellemesen vigyorgó macska formájú négyes metró, Misty taichou-t latex szerkós szado-nak képzeljem, ja, bocs ez a rész meg volt. Elég volt említenem, máris lepörgettem, ahogy ostorral fenyíti kicsiny újoncait, gyorsabban verjenek szegecseket csizmájára. Mit ne mondjak, nevető bimbóimat csiklandozó elmélkedés volt, amin pukkadozva tűntem el imádott barátom lapos hátsójának alján. Remekbe szabott kijelentésemre ideje volt alkoholt zúdítani. Főként, mert ott lebegtek körülöttem negatívan sötétlő, SS faktor tehetségtelen válogatójának kappanhangú vezetőivel túlzsúfolt hullámai. Mint valami undorító csápos marslakó vonaglottak hátam mögött, amitől heves indulataim támadtak, plafonra tapadva sikítsak ufóírtásért. Nem szokásom beleszólni a vezetésbe, mert nem érdekelt. Jobban mondva az idegeimet pengették gilette pengével. Az a nyilvános bájolgás és hátba marakodás, amit le bírtak művelni nem volt az ínyemre. Messzire kerültem, amikor lehetett. Kár, hogy ez nem jelentette azt ne akadtam volna fent egy-egy ellenállhatatlannak hitt csapdájukban. Meredeken zuhanó indexem ellenére is belekevertek néhány ügybe, amiből mentőöv nélküli heringként csapdostam a kavicsos parton. Cseppet se volt ínyemre, hiába mosom kímélő programmal a származásomat, még így is megtalálták a módját, hogyan akaszkodjanak a nyakamra. Hideglelést kaptam tőlük. Mocskos kis hobbitok! Legalábbis borotválhatnák talpukat, mert állítom a sok hazudozástól már ott is szőr nőtt rajtuk.
-Drágaságos nemes barátaink még mindig azt hiszik ők a világmegváltó szupercsapat és belekontárkodnak mindenbe?-
Könyököltem fel az asztalra távcső nélkül kiszúrható fintorral. Imádtuk egymást, most mit mondhatnék! Olyan szerelmetesek voltunk egymásba a nemesekkel, majd lerúgtam volna az összes orrát lufipukkasztásra hordó mukit a Tajgetosz tetejéről. Az a halálig és még utána is virágot fakasztóan csodálatos gyűlölet volt, mely örökkön örökké kísértett.
-Hallotam, felétek is lázadoznak. Ne nézz így! Remekül úszom a zavarosban! Ha infó kell, bártan szólj! Sok apróságot ki tudok kaparni kölcsönösen sírba utált bátyókám aranytojó tyúkokkal bélelt birtokáról.-
Kacsintottam hiperságosan megnyerő faktorban díszelegve. Arra már nem futotta gyorsan magamra öltsem időközben elhagyott amazon lelkesedésem és asztalra lépve, csípőre tett kezekkel, félre fordított fejjel, ventilátor szelében pózoljak dicsőséges kémnő tehetségem maximumán. Egyelőre ennyire csillogás is elég volt.
- Csak próbálnak, elvárnák, hogy nemest válasszak hadnagynak. De nem fogok olyan mellett dönteni, aki még beteg is csak a szabályok szerint lesz. Az egyetlen szerencse, hogy másba nem tudnak belekötni.-
Elismerően hümmentettem és fejemet dzsigolósan megrázva füttyentettem Villámért, bátor és sose létezett kancámért, hagyja másra a zabot, engem vigyen a pajtába! Karót nyelt puccparádék nem tudnak még sálat se kötögetni, akkor latex Misty bizony, de bizony nagyon jól vihette a boltot. Gördülhetett minden, annak rendje és módja szerint, bár ők még akkor is képesek porszemet találni a pronto-val leápolt bútorokon, amikor gyertyafényes éjjeleken hajad száláig se látsz el. Nemesek! Ebben az egy szóban minden benne van. Ratyit akarsz reklámozni, tuti tipp ezt a szlogent válaszd…
-Nem infó kell, csak egy lázadó nemesi sarj, aki be meri vállalni az osztagomban a hadnagy rangját. Sokat változott a mentalitás, de a külső megjelenés ugyanaz, így elég nehéz keresni...-
-Tetszik az ötlet! Merész és garantáltan bucira dagad a képük! Háhááh! Látnom kell! Könyi-könyi, szólj, amikor közlöd velük! Festményt készítettek a reakciójukból!-
Csapkodtam térdeimet kárörvendő és albumba illő képtől jóllakott óvodás pofijával telítődve. Életem legeslegcsodásabb, piros betűs, generációkon keresztül kötelezően ünnepelendő napja lenne. Mélységesen feneketlen kompresszióba esem, ha erről a fantörpikusan gigantikus, csillagközi eseményről feltűnési viszketegség túlcsordulása okán menesztenének. Jó kislány leszek! Ígérem csendesen haldoklom a röhögéstől, míg jelen vannak, türelmes őrültként földön vergődöm, még azt is kivegetálom hallótávolságon kívülre érjenek és csak szigorúan utána nyerítem fel egész SS-t.
-Ezért a szent célért, de főleg ÉRTED, mindent! Holnap, azaz ma, csak kicsit később, ha már elpárologtattam a szeszes ital nagy részét, bevetem származási bájaimat és körbe szaglászom a büdöskét, szabad e locsolni! Csak akad valami lázongó harci kakas…-
Vakarásztam homlokomat, mialatt bepöccintettem rozsdától nyikorogva, hiperlassan araszoló agyi tekervényeim ki a fenék vannak, meg hol vannak, meg úgy egyáltalán mi a nevük és még közöttük is kiknél akadnak halálistenkedő rosszcsont suhancok. Háhá! Maradjunk annyiban a kereső program átmenetileg nem elérhető karbantartás miatt, de az üzemzavar hamarosan meg fog szűnni, mert vannak segítőkész szolgálók, akik szóba állnak velem, aztán kihúznak a slamasztika kínos csendjével bélelt árokból. Nem lesz itt probléma! Bizakodó vagyok. Feltalálom a spanyolviaszt, mire egyet pislant a belassult tyúkanyó alfa tájéki lebegés közben. Apropó pislantás, ha már ennél a valósághoz kapcsolható szösszenetnél tartok, miért tapadnak rám Misty szemei? Valamit csináltam, amire nem emlékszem, hogy megtettem volna és most kiakasztottam a processzorát, vagy neki jutott eszébe bekapcsolva hagyta a gázrezsót, aztán leéghetett kicsiny házikója? Passz, de kiderítem!
-Mi az? Leittam magam? Bokros a hajam? Földanya rajtam hagyta tenyérlenyomatát?-
Nézelődtem kitartóan, hátha rájöhetek a probléma konzervnyitójára, mert trafáljon telibe egy sánta macska bolhája, de én nem találok magamon semmi sokkoló dolgot. Ráadásul hiába kaptam szívinfit, még sake is volt dögivel. Most kicsikét tanácstalanul állok, azaz ülök a dolgok körül, sűrűn vakarászva fejemet miféle, kiféle, hányféle tragédia történt Elm utcában.
-Hana, te Kuchikinak születtél, igaz? Várj, ők a legerősebb befolyással rendelkező nemesi család az osztagomnál, ráadásul a legbüszkébbek is. Már meg is van, kit fogok választani, akkor! -
-Nicsak-dicsak! Ki lesz az, ki lesz az, ki lesz az? -
Osztottam ki gratulációként szolgáló vállveregetést, árasszam pár sorral lentebb kiderülő balekságom, nem esett le a fájdalmasan nehéz szituáció és voltam olyan tisztáson árválkodó büdöske, izgatottan rugóztam ossza meg korom sötétben úszkáló agysejtecskéimmel, mégis kire céloz. Ebbe a lebilincselő feladatba akkora vehemenciával kanyarítottam magam, kobakomat Micimackó mód gondolkozásra ösztönözve kotorásztam mézes, azaz sake-s bödönömben válasz után, hátha a pohár alján van az igazság. Sose lehet tudni. Én csak körültekintő vagyok, úgy se nagyon értettem mit fejteget lelkesen Misty taichou, mármint értettem ám ő rájött, amire én még nem, de rajta voltam a témán nem gyengén, csak nem látszott, mert értelem helyett átható fogyatékossággal bólogattam minden áldott éterbe párolgó szóra.
-Igen, ez így jó lesz, holnap jelentem a főkapitánynak, két nap múlva pedig jöhetsz velem, hogy közöljük a családoddal, visszaengedem a büszke és nemes 6. osztag irányításának egy részét a háznak. Gratulálok az új hadnagyomnak! –
-Köszö-TESSÉK-nöm?-
Fulladtam bele nagyra becsült maximalistaként az utolsó kortyba, hiszen ez akkora, de akkora elektromos angolna dugdosás volt a párnám alá! Én igazi névjegykártyás áldozatként vetődnék az ágyba, hogy megkaphassam kiérdemelt pihenésem, erre angolna! Nem mellékesen ráz is, mert ez a hír nem pusztán megrázó, egyenesen szenesre kozmásító volt! Gondoltam én mindenféle szerepre, díszkíséretre, tolmácsra, ingyen rangcincáló szónoki pozícióra, amiért nekem kéne mennem. Pont az a pindurkányi felsejlés hiányzott a kész tervezetből, én leszek a nap sztárvendége! Hajítsuk le iszonyatosan gyorsan a vasmacskát, mert nem kóser a helyzet. Egyetlen szóval se mondtam, beleegyezek! Legalábbis nem találok erre utaló lenyomatot fejbeli barlangrajzaim között, tehát nincs bizonyíték ekkora felelőtlenül elkapkodott ígéretet tettem volna. Felfedezésemről hiába csalapáltam, vészjeleztem, sake-s üveggel morzéztam Misty taichou-nak, ásó, kapa, fakabát, remekül lézengek nyóc kerben, lazán fejre lettem ejtve Merci csokoládéval kísért nevetgéléssel, melyből egyértelműen kisejlett a szándék, három betűs „n”-el kezdődő szó ribben ki kacsacsőrőmből, én leszek a fogyasztó kin tesztelve lesz a latex ostor hatásfoka. Nem kenyerem a szűzies lányka felhúzza nagyi tundrabugyiját szende-szundi némulás, de abban a pillanatban olyan megszállott engedékenység fogott el! Jó nevelten visszazuhantam helyemre, bájos mogyort tuszkolva arcomra bólintottam és minden létező bánatom sake-ba fojtottam! Legyőzött egy nő akarata! Ezt a szégyent, mármint nem az, mert most Nőegyleti tagként fenemód büszke vagyok és mit is csinál nálunk Misty? Lehet tovább kéne fűznöm az este bonyodalmas szálait még több fonallal, had gubancolódjak bele az egészbe pár kör után? Üsse remete buzogánya! Essünk neki! Irány surány az alkohol fűtötte parti busz…aztán meg a detox!
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Kuchiki Hana pályázatok _
TémanyitásTárgy: Re: Kuchiki Hana pályázatok   Kuchiki Hana pályázatok EmptySzomb. Dec. 17, 2011 2:25 am

Agyament Hana visszatért! *fogja a loctite pillanatragasztót és rászögezi az ELFOGADOM táblát a pályázatra* Üdv ismét a hadnagyi körökben, ajándékként hozzád vágok 5 darab pontot a rangért, meg egy üveg jó minőségű szakét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kuchiki Hana pályázatok _
TémanyitásTárgy: Re: Kuchiki Hana pályázatok   Kuchiki Hana pályázatok Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kuchiki Hana pályázatok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-