-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te11000/25000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (11000/25000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptyPént. Feb. 27, 2009 7:37 am

//Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko//

Lenyugvóban van a nap… A levegőben is érződik a feszültség a két shinigami között. Irusi nem érti, miért kell harcolnia a volt shinigami társával, de Nowa elmondja neki, hogy mivel SS semmit sem tud a vaizarddá válása utáni életéről árulóként tekint rá…
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te5000/10000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptyPént. Feb. 27, 2009 8:00 am

Soul Society elküldött egy Hollowot elpusztítani a Plázához. Ott is voltam a kutyafejű, kard kezű, pókszerű legyőzte egy idegen, utána eredtem, aki eléggé gyors volt, de végül a Parkban megállt. A retsuja kicsit furcsa volt, de nagyon ismerős. A szél enyhén fújt ebben az éjszakában. A Park lámpái adtak egy kis fényt, ahol álltunk.
- De rég volt… IRUSI! – az alak megfordult és látta, hogy az egyenruhája részben hasonlított az enyémhez. Modernesedett a ruhája. - Letartoztatlak, nem jelentél meg a felsőbb rangú előtt jelentést tenni. Attól félünk, hogy valami nagy gond van veled, átáltál, vagy elárultál, sőt inkább dezert őt lettél. Ha za utóbbi igaz, akkor mindenképp halál vár rád. Soul Society nem engedhet ki a kezéből olyan alakot, ki jártas a Shinigami ügyekben. De az is lehet, hogy a Féreg tanyára kötsz ki. Mi az igazság Irusi?
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te11000/25000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (11000/25000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptyPént. Feb. 27, 2009 8:29 am

Ez a nap is a szokásosan kezdődött… Korán reggel felkeltem, lezuhanyoztam és reggelizni indultam.
-Reggelt all.- köszöntem igaz többen is megjegyezték, hogy már 16 óra van. Yasu ismét valami csalódás miatt kifosztotta a hűtőt. Heves szitkozódás közepette elindultam a boltba valami kajáért. Éppen fizettem amikor hollow energiát észleltem. A nap már lemenőben volt míg én rohantam az energia felé.
~Miért mindig akkor jelenik meg egy hollow amikor vásárolok?! A ku*va életbe…- morogtam. Miután kinyírtam a hollowot elindulta a park felé, hogyha már nem tudtam kajálni legalább kicsit valami vaizardmentes helyszínen pihenjek.
- De rég volt… IRUSI!– szólalt meg egy ismerős hang mire megfordultam. Letartoztatlak, nem jelentél meg a felsőbb rangú előtt jelentést tenni. Attól félünk, hogy valami nagy gond van veled, átáltál, vagy elárultál, sőt inkább dezert őt lettél. Ha za utóbbi igaz, akkor mindenképp halál vár rád. Soul Society nem engedhet ki a kezéből olyan alakot, ki jártas a Shinigami ügyekben. De az is lehet, hogy a Féreg tanyára kötsz ki. Mi az igazság Irusi?- mondta Nowa, amire én csak egy gúnyos vigyorral reagáltam.
-Szánalmas vagy Nowa… Azt hiszed, ha akarnám, nem tudnálak kivégezni egy kardcsapással?! De nekem nincs kedvem játszani veled.- mondtam mire mire elindultam a parkból kifele.
~Szerencsére még senki sem ismeri kardom fajtáját, mindenki úgy tudja víz alapú zanpakuto, tehát elbízhatja magát, hogy emiatt el tud intézni…- gondolkoztam
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te5000/10000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptyPént. Feb. 27, 2009 8:48 am

~ Ennyi önbizalmat, egyszer ebbe hal bele.~ - Érdekes egy harc lesz, egyikőnk se tudja ki mire képes. Mond, mi az igazság, mert, ha alapos indokod van rá, akkor itt hagylak és megyek tovább. Mi történt? -
Lekötöttem az oldalamról a hüvelyt és a kezemben tartottam magam előtt, miközben a jobb kezemben kész voltam előrántani a katanam. A jobb lábam előrébb raktam és kifejezéstelen arcot vágtam. Arrébb fujtam az egyik hajtincsem a szememből, és csak vártam.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te11000/25000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (11000/25000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptyPént. Feb. 27, 2009 9:03 am

- Érdekes egy harc lesz, egyikőnk se tudja ki mire képes. Mond, mi az igazság, mert, ha alapos indokod van rá, akkor itt hagylak és megyek tovább. Mi történt? –kötötte le az oldaláról a kardját majd egyik kezével a markolatot szorította, míg a másikkal a tokot fogta. Eközben még a kemény fiú pózt is bevetette, ami engem kurvára, de idegesített, hisz mit kell itt játszani a kemény vagyok és most kinyírlak ha nem válaszolsz témát.
-Mint mondtam nem tartozok magyarázattal neked, de ha annyira akarsz harcolni, hát legyen…- mondtam sóhajtottam majd a zanpakutomat az oldalamra kötöttem miközben én is beálltam egyféle 2. osztag feelingű közelharci bemutató kezdő állásába. ~Nem hiába voltam a 2. osztag kapitánya. Leginkább a közelharchoz értek.- sóhajtottam. ~Azért remélem shunko-t nem kell használnom, így is örüljön, ha a shunpomat látni fogja.- gondolkoztam majd felé futottam, és amikor már egy ütésre lett volna egy shunpoval eltűntem majd mellette jelentem meg felé rúgva.
-Bocsi ,de most nincs kedvem használni a zanpakutomat.- mondtam mire újra egy shunpot használtam és pár méterrel előtte jelentem meg. –Hadou 04: Byakuray.- mondtam mire elindult a fehér villám.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te5000/10000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptyPént. Feb. 27, 2009 9:26 am

~ A szemét! ~ Felnéztem és láttam, hogy egy kidoura készül Irusi. Ekkor félig össze voltam rogyva.
- Hadou 04… - innen már tudtam, hogy fehér villámot, fog rám bombázni. Kardomat a földbe szúrtam tokkal együtt és felpöccintettem a kardot. - Byakuray! - A villámot földelni tudtam, de engemet is jól megb*szott az áram, de csupán tartottam a Zanpakutomat, közvetetten vettem részt a szörnyűségben. Ott fetrengtem. – Ennyire vagy képes. Már a földön feküdsz, könnyű falat.
- Én nem mondanám magamat annak. - Felálltam nagy nehezen és felvettem a zanpakutom. Megfogtam a vállát, hogy hátra húzzam és megütöttem a tokkal a erincét, majd a gyomrát és a fejét, után egy gyors mozdulattal arrább akartam rúgni, de nem sikerült.
- Bakudou 9: Geki – hadartam amilyen gyorsan tudtam, s ezután a markolattal fejbe vertem – Megmondtam, hogy velem jössz Soul Societybe.
Valami furcsát kezdtem érezni, mintha lelkileg ki tudná magát szabadítani Isuri a bénító csapdából.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te11000/25000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (11000/25000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptyPént. Feb. 27, 2009 9:46 am

Miután felállt megfogta a vállam, hátra húzott és gerincen ütött a tokkal, de a további akcióját már nem tudta véghezvinni.
- Bakudou 9: Geki – hadarta amilyen gyorsan csak tudta, s ezután a markolattal fejbe vert
-Megmondtam, hogy velem jössz Soul Societybe.- mondta. ~Ez az csak bízd el magad.- gondolkoztam miközben játszi könnyedséggel kitörtem a bénító kidouból. Miután sikeresen hatástalanítottam a kidout elővettem egy cigit és rágyújtottam.
-Hadou 33: Soukatsui- mondtam mire a pusztító kék gömb elhagyta a tenyerem. Meg se vártam a támadás eredményét egy shunpoval mellette jelentem meg, kirúgtam a lábát majd miután a földre esett gyomorszájon könyököltem. A pár cm-s távolságból egy-egy kézmozdulatot végeztem el egymás után. –Sai… Geki- mondtam a kidouk nevét. Miután ezt is véghezvittem újra hátrébb ugrottam és egy hadout használtam.
- Hadou 63.- morogtam. ~Kezdem kurvára unni ezt a játékot.- gondolkoztam
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te5000/10000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptyPént. Feb. 27, 2009 9:35 pm

~ Ezt utálom legjobban, amikor nem vesznek komolyan. ~ Már mondta is az igét. Gyorsan felemeltem a testem és lábbal a levegőbe rugaszkodtam, majd snupoval ellenfelem mellé érkeztem. kezét maga elé tettem és dőltünk a föld fele. – Raikouhou. – Mindketten repültünk az égben. Míg Irusit a kidouja egy kicsit megsebezte, addig engemet Irusi lendületes teste ütött meg. A levegőben megálltam, összekuporodtam annyira fájt a mellkasom, valamint hasogatott a fejem. Nehezen felálltam és már láttam is, hogy támadásba lendül Irusi. El kezdtem snupoval megszerezni a kardomat, hiszen az valahol máshol landolt. Egy kis játszadozás után megtaláltam, és előrántottam a Znapakutom.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te11000/25000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (11000/25000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptySzomb. Feb. 28, 2009 2:24 am

Miután a földbe csapódtam egy kis kráter kreálva felálltam és elkezdtem a lélek energiámat gyűjteni.
-Rei no kuron.- mondtam mire a szokásos 1 klón helyet 4-et idéztem meg ezzel is jelezve, hogy már unom, az adok-kapok játékot. Csapatom tagjai felkészültek a shunpokra és a villámgyors kidoukra. Türelmesen megvártuk, amíg Nowa érte megy a kardjáért majd egyszerre használtuk a shunpot. –Soukatsui.- mondtuk ki egyszerre a támadás nevét majd egy-egy kék energiagömb hagyta el a kezünket. Amíg ezeknek a kivédésével szarozott Nowa én hátrébb ugrottam és ismét szivárogtattam egy kis lélekenergiát, amit a harc során a shunpomba fogom áldozni, hisz a 2. osztaghoz híven én is tökéletesen használtam a villámtáncot. Miután pár sérüléssel megúszta a világrengető támadás kombinációt Nowa egy shunpoval mögötte jelentem meg, de ő úgy gondolhatja, hogy csak egy klón mivel lélekerőmet elfojtottam, hogy ne tudja melyik az igazi Irusi. ~Bakudou 61: Rukujyoukourou.- gondoltam mire elindultak a fénysugarak felé. Ha ez sikerült hátrébb ugrok és egy Byakurayt lövök felé, ha nem akkor is hátra ugrok, de akkor én és az összes klón Hadou 63-mal támad.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te5000/10000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptyVas. Márc. 08, 2009 4:49 am

Körül néztem és azt hittem, hogy káprázok, de az illúziók nem tudnak engemet meglepni, hiszen Zanpakutom erejének egyik része az illúzió. Viszont kiválasztani melyik az igazi… az jó kérdés. Szépen felálltam, látszott rajtuk, hogy már fel is készültek a csatára.
- Tükörszoba… - mindenki furcsán nézett – Teka!
Ekkor egy hatalmas tükörteremmé vált a környezetünk egy pillanat alatt.
- Shikai kollektív!
Vörös fény árasztotta el a termet, azt sem lehetett tudni, honnan érkezik a vörös fény, ami a shikaiomat kísérte.
- Nisshou vörös csapás…
Lézer hullám csapódott vissza a tükrökről. Vártam, hogy játszadozva kivégezzem a Dezert őrt. Ahogyan a tükrökben figyeltem a fiúkat elemeztem is őket, de túl nagy a hasonlóság. Nincs más megoldás, kibújok a tükrökből és egyenként kell kivégeznem.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te11000/25000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (11000/25000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptySzer. Márc. 18, 2009 5:00 am

Nowa egy különleges tükörszobát idézett meg, amiben ezután egy fajta lézert eresztett el. ~ Ez érdekes lesz… - vigyorogtam mire visszacsúsztattam a kardomat a tokba. Nyugodtan, zsebre dugott kézzel kerülgettem a sugarat.
~ Remek! A szemem kezdi megszokni a gyorsaságát, így már nem okozhat meglepetést… - hasaltam le, mire pár centire felettem haladt el a sugár. Megunva a játékot egy újabb kidout használtam.
- Hadou 91: Tenjin no kenbu, Zenhansa. – mondtam mire pár tükör felfogta a támadást, és kardok jelentek meg körülöttem, amik a tükröket támadták meg.
- Most. – mondtam mire a kint lévő klónok egy a tükör felé tartották a kezüket.
- Hadou 63: Raikouhou! – kiáltották kórusba, mire minden klón elindította a pusztító támadást. Szerencsére a technikák harcában én kerültem ki győztesen, a lélekenergiám miatt.
~ Egy ex-kapitány, csak ki tudja védeni egy tiszt támadását… A technikáknál a lélekenergia a befolyásoló dolog, és a klónok össz energiája magasabb a tükörszobába fektetett lélekerőnél. Emellett Nowa támadó ereje is társult hozzá a lélekenergia kardok által.
- Kár, hogy a Hadou a 90. szám felett örök romlást idéz el. - sóhajtottam miközben egy shunpoval eltűntem és Nowa mellett jelentem meg.
- Bakodou 61: Rukujyoukourou. – mondtam ki a lefegyverző technika nevét, mire fénysugarak hatoltak az ellenfelembe.
- Én nem vagyok ellenség és én sem tekintelek annak. Ha annak gondolnálak már nem élnél. – mondtam miközben csettintettem egyet, és a sugarak eltörtek, a klónok szertefoszlottak.
- De ha már minket így összehozott a sors egy edzésben benne lennék. – mondtam, majd a jobb karomat oldalra emeltem és kimondtam kedvelt technikám nevét.
- Shunko. – Ekkor felsőruházatom eltűnt, és hatalmas erő nehezedett a testemre.
~ Hát igen… 100 év alatt kijön a gyakorlatból az ember. – gondolkoztam miközben mellette jelentem meg, és felé ütöttem. Nowa a támadást a karjával védte, de én eközben gyomron térdeltem, majd ismét eltűntem. Felette jelentem meg miközben felé ütöttem…
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te5000/10000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptyKedd Márc. 24, 2009 4:16 am

Amikor elsnupozott tudtam, hogy valami meglepőre készült, ezért fekve elgurultam pár métert és egy Kidout használtam fel, hogy legyen időm.
- Bakudou 39: Enkosen!
Gyorsan felkaptam magam és a Zanpakutom egyik alakját/személyiségét idéztem elő. – Teka.. shikai! – Karom és a lábam egy erős, átlátszó anyag borította el. Ujjaim lent, fent hegyesekké váltak. A vádlimból és a felkaromból átlátszó tüskék álltak ki. Egy kis gondolkodás után a pajzs kezdett omladozni. A következő pillanatban már test közelben volt az ellenfelem és újabb kidout vetettem be.
- Hadou 1: Shou! – eltaszítottam magam mellől. – Hadou 4: fehér villám!
Az utóbbi kidout elterelésnek használtam, s azon nyomban el is tűntem, s Irusi háta mögött teremtem, hogy egy csapást adjak le az éles karmaimmal. Hátát felsértettem – nem akartam megölni, csupán kifárasztani, vagy valami. – elég rendesen. A lapockájától a csípőig 4 sebet okoztam neki. Eltűnődtem pár másodpercre a tetoválásain, majd támadást indítottam újra, de kicsit későn.


// Nowa ért a közelharchoz Tekagami miatt. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te11000/25000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (11000/25000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptySzomb. Márc. 28, 2009 5:29 am

Mikor megláttam a kirdoukat nagyot sóhajtottam, majd Nowára néztem.
~ Szánalmas, hogy ezt hiszi kidoukkal le tud győzni. – gondolkoztam. Mikor pár méterre volt a villám tőlem, egy fal emelkedett, mely kivédte a támadást. (Enkosen) Természetesem ő is tisztában volt azzal, hogy kidou téren jártasabb vagyok, ezért mint későbbiekben rájöttem elterelésnek szánta. Mögöttem jelent meg és felém ütött.
~ Meg kell ismernem a technikáját. – sóhajtottam, és csak egy kicsit léptem arrébb, hogy ne okozzon súlyos sérüléseket. A támadása elég súlyos károkat okozott, ezért jobbnak láttam többet nem kísérletezni ezzel. Mikor meglátta a tetoválásaimat látszott, hogy kicsit megdöbbent, ezt kihasználva eltűntem a szeme elől, és mögötte jelentem meg. A vádlijára tapostam, aminek következtében elvesztette az egyensúlyát, és előre dőlt. Ezt kihasználva előtte jelentem meg, majd mindkét öklömmel egyszerre ütöttem meg, mire messzire elrepült.
~ Soukatsui, Raikouhou. – gondoltam. Mivel elég tapasztalt voltam a technikákban, a kék tűz nem gömbként száguldott felé, hanem energiatengerként. A tengerben eközben a Raikouhou jelent meg, melyek együttes ereje súlyos károkat okozhat Nowának, ha kicsit is találkozik velük.
~ A francba… Nem sokára meg kell szüntetnem a Shunko-t, mert nem bírom sokáig fenn tartani. – mérgelődtem, miközben Nowa mögött jelentem meg, és ismét egy ütéssorozatot vittem be neki…
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te5000/10000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptySzomb. Márc. 28, 2009 6:55 am

Ahogyan repültem a levegőben egy Felfüggesztett csillag technikát akartam megidézni, de valami furcsán erős technika közeledett felém. Hirtelen egy ismerős energia került mögém. Mire megfordultam egy ütés sorozat talált el. Éreztem, hogy egyre kevesebb időm maradt, hogy kikerüljem Irusu mögöttem levő hullámát. Az egyik ütését elkerülve megfogtam azt a kart és ellenfelem mögé kerültem. Mindkét vállát megfogtam és elrugaszkodtam rajta, és minél hamarabb snupoztam a földre.
- Shikai kollektív!... Vörös csapás! – lendítettem a kardomon egy nagyot.
Harci pozícióba álltam és észleltem környezetemet egyre nagyobb távolságban. Vártam és vártam….
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Cl0te11000/25000Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko 29y5sib  (11000/25000)

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko EmptySzomb. Márc. 28, 2009 10:48 pm

- Shikai kollektív!... Vörös csapás! – lendített a kardjával egy nagyot, mire egy vörös lézer sugár száguldott felém. Kikapcsoltam a shunkomat, majd magam elé tartottam a bal karomat, mire 3 tükör jelent meg melyek elszívták a támadásokat, majd kardokká változtak, és azok megtámadták Nowát. A shinigami míg a kardokkal harcol, én egy shunpoval mögötte jelenek meg, és lélekenergiámat a kardomba vezetve, egy energianyalábot lövök el. Eközben ismét shunpoztam, és felette jelentem meg. Miközben felé szállok, megjelenik mellettem két lélekklónt, majd mind a hárman eltűnünk. Az egyik klón mellette jelent meg, és kirúgta a lábát, én mögötte jelentem meg, és míg Nowa hátra felé zuhant, felrúgtam a magasba, a másik klón pedig felülről támad, lefogja Nowát, hogy mozdulni se tudjon. Mikor ez megtörtént, én és a mellettem lévő klón egy-egy hadout használunk. Míg én egy pusztító kék labdát lövök felé, a klón a Hadou 63-t használja…
~ Koushou-t nem szabad használnom, hisz akkor gyorsan vége lenne a harcnak, de így hatalmas előnyre tett szert, hisz neki két shikaia is van, és számos támadása. – gondolkoztam miközben mögötte jelentem meg, és hátba térdeltem…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko   Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nowa Shouryou vs Irusi Tedeko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-