-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Motoi Yazaki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Motoi Yazaki
Bounto
Bounto
Motoi Yazaki

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Motoi Yazaki Cl0te4000/10000Motoi Yazaki 29y5sib  (4000/10000)

Motoi Yazaki _
TémanyitásTárgy: Motoi Yazaki   Motoi Yazaki EmptyPént. Feb. 06, 2009 4:00 am

Név: Motoi Yazaki

Kor: 200 év
Kaszt: bounto

Nem: férfi

Felszerelések: 1 kata(ami a bábom is egyben)

báb neve:Degen

Születési dátum: február 5.

Kinézet: 186 cm magas és közepes testalkatú. Hosszú barna haj és barna szem.

Fajtája: Vas

Parancsszava: zeige dich Degen

Kinézete: Egy teljesen átlagos katana.
Motoi Yazaki Samurai3000katana

Előtörténet:

200 ével ezelőt születtem egy poros kis faluban.A családomról nem lehet sokat elmondani. Egy teljesen átlagos család volt, akik mindent megtettek, hogy a legjobat hozzák ki abból amijük volt.
Úgy 7 éves lehettem mikor egy vándor jelent meg a faluban azzal a céllal hogy magával vigyen. A szüleim ezt nem hagyták. Nemsokra emlekszem a történtekről mivelegy furcsa fényt láttam akkor és elvesztettem az eszméletem.
Amikor magamhoz tértem már ismeretlen tájat pillantottam meg.
- Nyugodj meg később mindent elmagyarázok. -Szolt hozám a vándor majd ismét fura fényeket látam.
- De most még piheny egy kicsit szükséged lessz az erődre. - majd ujra összestem.
- Mégérkeztünk ébredj hétalvó!- keltegetett a vándor.
- Az én nevem Ziegfeld .Mátol itt fogsz lakni.- Rámutat az előtünk lévő hatalmas kastélyra.
- Még is ki vagy te és hol vannak a szuleim és en miert vagyok itt?.
- Mint már mondtam Ziegfild vagyok egy bounto. És te is egy bonto vagy, A szüleid miatt ne aggodj nekik is és neked is az lesz a legjobb ha velunk maradsz.
Persze ezeket a szavakat 7 evesen nem fogadja fel az ember. Anyit azért megértettem belőle hogy a szüleimet nemlátom tőbbé.
- Bounto? mi az? és miért nem lathatom a szüleimet?
- Gyere menjunk be majd ott mindent elmagyarázok. A töbiek már várnak ránk.
Bementünk és talkoztam a töbiekel. A többi bountoval. Eltartott pár évig még megszoktam a helyet. A napi tréningek ezt mégnehezebbé tették.
Furcsa mod az én erőm nem akart megjeleni, Ezért Zieg egy katanát adott nekem hogy azal védjem magam amíg nem jelenik meg az erőm. Furcsa egy katana volt. Nem igazan hasonlitot az eddig látot katanakhoz. A markolata leginkab europai kardokéhoz volt hasonlo viszont a pengéje az katanára igaz a markolathoz közel kissé recés volt. Attol kezdve ezzel a kardal edzetem.
Mar 13 evé a kastélyban edzetem de az erőm nem akart előtrörni.Viszont a katanával már jól bántam. Az erőmet tekintve nemvoltam elmaradva a töbiektől annak elenére sem hogy nem volt bábom. Nem mondhatnam hogy ezért utáltak volna vagy én utaltam volna őket mert nicns bábom. Egyszerüen nem jöttem ki senkivel .
Zieg magahoz hivatott mindenkit.
-Eljöt az idő hogy leteszteljük az erőtöket. Készülödjetek 10 perc és indulunk.
Zieg egy nagyobb város szélere vitt minket.
- Menjetek a városba és öljetek meg mindent ami az égből jön elő.
Persze én nem tutdtam ezt hogy érti de nem ellenkeztem. Szétszorodtunk a városban és vártuk hogy történjen valami. Zieg szétszort valamit a város felett majd eltunt. Az ég elkezdet megnyilni. Sötét lett, es furcsa szörnyek jöttek elő az ég sötét részéből.Holowok. Azonal rávették magukat a városlakokra. Nemvoltunk elegen hogy ezt meg megakadajozzuk. Meg legtöbben közüllünk nem is törödtek az emberekel, lenéztek őket. Csak a gyiloláson járt az eszük.
A holowok rettenetes vérfürdőtrendeztek és én nem tehetem semmit.Nemvolt hozzá eleg erőm , persze amedig birtam irtottam őket. De az én erőm nemvolt nagyobb egy jolkébzett kardforgatónál. A töbiek nagyon élveztek a helyzetett. Ettől elvesztettem a fejem. Embereket ,nőke gyereket öltek meg a holowok és a töbiek ezt élvezik. De legfőképen az hozott ki a sodrombol hogy ez mind zieg műve.Pedig a vele eltöltött idő alat nem ilyenek ismertem meg.
Fura érzés fogott el. Mindenem fájt és a földre rogytam. A fejemben fura hang halaltszot:- zeige dich Degen!!!
- Zeige dich Degen - kiáltottam el magam. A fájdalom elmult. Ujra lábra tudtam állni. A kardomból fura fémszeru anyag kezdett a testemre áramlani. Ez a fémszerű anyag páncélá alakult ált. Ujra erősnek érestem magam. Megfogtam a kardom és ujra nekiláttam a holowok elpusztitásának. Fura volt a páncél . Fémból volt legalab 30-40 kg-snak kéne lenie, de mégsem. Nem is érzem hogy rajtam van . Sőt még inkabb gyorsabnak erzem magam mint előte.
Ez lene az én bábom. Ebben a pilanatban az égen furcsa ajtók jelentek meg és feketeruhás emberek jöttek át rajtuk. Nemtudtam, hogy kik lehetnek, de mivel ők is a holowokat öltek igy nem foglalkoztam velük.A holow sereg szép lasan elfogyot hála a fura feketeruhás emberkéknek.
Az egyik társam azomban nekik rontot és le is ölt belőlök egypárat. Mivel nem tudtam hogy kik azok,de a társaimban sem biztam meg elége igy jobnak láttam viszavonulnulót fujni, és a város védelmére koncentráltam, bár már nemvolt sok mindent megvédeni a holowok szép munkát végeztek.
A város csaknem teljesen elpusztult. Azt hiszem itt már nincs mit megmenteni. Mivel nem tudtam, hogy ki a rosz és ki a jo igy ugy dontottem hogy magukra hagyom a két kis csapotot és számon kérem Ziegen hogy mi történt.
Zieg a varostól nem messzi domb tetején ült és nevetett.
- Micsoda remek nap.
Mikor ezeket a szavak meghalotam ,neki rontottam.
- Miért tetted ezt??- kérdem tőle
- Hát nem nyilván való hogy megtudjam hogy kik közületek a legerősebbek .
- ZIEG!!! - nekirontok minden erőmet osszeszedve. Persze Zieg már több 100 éve bounto hatalmas ereje volt. Esélyem sem volt. Egy Erős támadás telibe is talált ,mely elrepített egeszen a város belsejéig.
Elvesztettem az eszméletem. Mikor ujra magamhoz tértem a város helyen romok voltak. A harcnak maŕ rég vége volt. Valószinüleg azt hiték hogy meghaltam. Én is csodálkoztam rajta, hogy maradhattam életben. Akkor látok meg a páncélomon egy jókora sérülés.
- Hát ennek köszönhetem az életem.
Mivel Zieg és a megmaradt bountok már mesze járnak ,és amugy sincs értelme utánnuk menni hisz sokal erőssebbek, igy úgy döntöttem, hogy nekilátok a nagyvilágnak és fejlesztem a képeségeim.
Sok sok év telt ell. Sikerült rájönnöm a bábom titkára.És uj dolgokat tanultam meg rola. Képes felveni minden fegyver páncél és pajzs alakját amit elképzelek vagy látok.
Ezért jártam az országot hogy uj fegyverek mesterévé válhassak.
Ugy 180 év telhettet el azota hogy Ziegel utoljára találkoztam. Amikor is fura hangokra letem figyelmes. Kardcsatogások és hollow sikojok. Rögtön Ziegre gondoltam .
- Ő lesz azz most megfizett mindenért
Kirántom a katanám a tokjábol és megnéztem hogy mi történik. Mire odértem már csak 2 holowot látam és egy ugyan olyan feketeruhast mint 180 evel ezelőt. Jókora sebet bekapot a feketeruhás jobnak láttam közbeavatkozni.
- Zeige dich Degen
Nekirontottam a két holownak. Nemvolt nehez mert ezek eleg gyengé fajtak. Igaz nagy tömegben jo nagy fejfájast tudnak okozni. Gondolom ez történhetett a feketeruhás fickóval is.
Elég nagyok a sebei, nemhagyhatom igy itt ezért magammal viszem . Hátha megtudok tőle valamit Ziegről.


A hozzászólást Motoi Yazaki összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 06, 2009 11:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Motoi Yazaki Cl0te40500/45000Motoi Yazaki 29y5sib  (40500/45000)

Motoi Yazaki _
TémanyitásTárgy: Re: Motoi Yazaki   Motoi Yazaki EmptyPént. Feb. 06, 2009 9:41 pm

A bounto kasztunk is gyarapszik ennek örülök ^^ Az előtörténetedet ELFOGADOM

Készítsd el az adatlapodat:
Szint: 1
Lélekenergia: 4000
Kezdőtőke: 4000 ryou

Üdvözöllek a játékban!
Vissza az elejére Go down
 

Motoi Yazaki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Bounto-