-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 Cl0te15500/30000Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama   Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 29, 2009 12:35 am

- Fogalmad sincs arról... én milyen vagyok valójában. Egyáltalán nem vagyok öntelt, mint mint néhányan az Espadak közül. Ez egy harc. Itt azt az oldalunkat mutatjuk meg, amit az ellenségnek kell. Nem pedig, azt, amik tényleg mi vagyunk. Komolyan veszem a harcot, mert ha nem tenném, akkor már halott lennék...- mondtam, de Hito kicselezett, és felhasította a derekamat.
~ Á, ez fájt!~ gondoltam magamban, majd a Vaizard kicsavarta a karomat, s próbálta levágni azt. Ekkor nehezen, ám kirántottam a karomat a kezéből, s védtem a csapását. Közelről elkiáltottam magam.
- Haru Hanone!- ettől Hito egy kicsit hátra szállhatott. Az utolsó energiáimból minden még létző támadásomból lőttem felé valamit. Cerokat, Barakat, végül a föld felé kezdtem zuhanni. Becspódtam, s visszaváltozott formában feküdtem, eléggé szétszabdalva. Egy fűszálat kitéptem a talajból, rágdosni kezdtem, miközben mosolyogva, ostobán bambulva néztem az eget. Felálltam, leültem egy sziklára, aztán Hitohoz kezdtem beszélni.
- Most elfuthatnék, viszont már túl sokat menekültem azt hiszem. Nagyon úgy néz ki, hogy nyertél. Ehhez csak gratulálni tudok. De ebben a pillanatban még meg kell hoznod egy fontos döntést! Megölsz, vagy... elengedsz? A sorsom a te kezedben van. Csak annyit kérnék, ne vágd le egy végtagomat sem.- szólaltam meg, ezt követően a tokjába helyeztem a Zanpakutomat. Vártam, hogy dönt a Vaizard.
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 Cl0te10000/15000Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama   Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 EmptyPént. Jan. 30, 2009 7:04 am

- Így feladod? Érzem, hogy többre vagy képes. – odasétáltam hozzá és fölé hajoltam. – Nézd meg a maszkom, a négy-ötöde már lejött. Elég erős vagy. Soha ne feledd, ~ habár úgy érzem sosem fogod ~ hogy a célodért, az életed értelméért tegyél meg mindent. – elmosolyodtam. – Barátom… - ekkor a feje mellé szúrtam a kardom. - Eszem ágában sincs megölni téged. Ha Aizen meghal, akkor Hueco Mundot újjá kell szervezni, és nem szervezhetik csak Shinigamik által érzett gyötrelmekre. Lehetséges az is, hogy esküdt ellenségekből barátok lesztek. Hollowok és a Shinigamik, valamint a Vaizardok és az Arrancarok, Espadak olyanok, mint egymás ellentétei, de ki mondta, hogy az ellentétek nem vonzzák egymást? Hm… Nem halsz meg, mert még nincs itt az ideje. – felsegítettem és a még mindig álló fűzfa tövéhez ültettem, hogy kipihenje magát. Én meg mellé ültem nézve a lenyugvó Napot.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 Cl0te15500/30000Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama   Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 EmptyPént. Jan. 30, 2009 10:59 pm

Hito feltette a kérdést, hogy csak így feladom- e? Nem válaszoltam rá, hanem elmosolyodtam. Ekkor elmondta, Aizen- sama halála után kellenek majd olyanok, akik újászervezik a Hueco Mundot, s talán egy napon még mindenki jóban lesz egymással. Felsegített, aztán egy fűzfa tövébe ültetett.
- Igazad van. Köszönöm...- jelentettem ki, ezt követően lassan felemeltem a fejemet az ég felé. Késő délután volt, lassan már lement a Nap is. Egy falevelet pillantottam meg a levegőben szállni. A szellő szárnyáról a víz csillogó tükrére ereszkedett, majd alámerült a sötét mélybe.
- Indulnom kellene. Mindent köszönök mégegyszer Hokorashii Hito! Valószínűleg még találkozunk. Mikor? Hol? Ki tudja? De ez biztos...- kezet fogtam vele, ezt követően a Negacion jelent meg körülöttem.
- Viszlát! Barátom...- köszöntem el a Vaizardtól, és hazatértem Las Nochesbe.
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 Cl0te10000/15000Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama   Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 5:49 am

Miután Kodama-kun elment eszembe jutott a fogadás. ~ Ez nem igaz, megfeledkeztem Evelinnnel való ígéretemről. ˇˇ” A franc… Akkor indulok! ~ Felpattantam és egy kis sprint után felugrottam, s az égben repültem Karakurára. Egy perccel korábban ért be a busz minthogy odaértem volna. Láttam ahogyan egy barna hajú lány támaszkodik a villany oszlophoz és nagyban mosolyog rám.
- Elkéstél Hito.
- Te nyerted a fogadást Evelin. Mi a teljesíteni való feladatom. Mosás? Takarítás?
- Nem…
- Mi? – csodálkoztam nagyon.
- Csak legyél velem. – elkezdett zokogni.
~ Tudtam, hogy a családjával nincs kibékülve teljesen, de ennyire? Hát legyen, szárnyaim alá veszem a kis Evelinemet. ~ Odamentem hozzá és átöleltem. Karjaimat annyira szorította, hogy megállt bennem a vér. Hirtelen abbahagyta a sírást és kuncogni kezdett, majd tökön rúgott.
- Te boszorka, kihasználtad az érzéseimet.
- Sajnálom Hito-kun Heheh.
- Naaagyon vicces, naaagyon vicces.
- Szerintem az volt.
~ Ha tudnád mi az igazság, nem így viselkednél. ~ Gondoltam magamban, majd haza cammogtam. A csoport meg elszörnyülködött.
Ahogyan sétáltam a dühtől felfortyogva hirtelen feltűnt, hogy valaki követ. Besétáltam egy sikártorba és Berepültem a mellettem levő házba – amíg nem jött be utánam a zsákutcába - s kifutottam onnan. Odapillantottam és megijesztettem az illetőt a leszerelésemmel. Evelin volt az.
- Sajnálom az előbbit, csupán így volt hiteles a személyiségem. – a földet nézte szomorú tekintettel.
- Hiteles?! Lehet, hogy már csak keresztapa lehetek.
- Heh… - elmosolyodott. – Őszintén sajnálom… szeretném, ha nem barátok lennénk…
- Hanem ellenségek?! – fejeztem be a mondatát.
- Nem, több mint barátok.
Így közelebb bújt hozzám, és haza kísértem.
- Eli! Sajnálom, így nem fog menni.
- Tudom, hogy mindenképp kiderül, de…
- Nem ez a gond. Vannak olyan titkaim, amit ember aligha érthet meg. Nem lehet. Gomme Evelin, Gomme. Ware Benmei. – ezzel újra szomorúan mentem vissza a búvóhelyre.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Ajánlott tartalom




Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama   Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hokorashii Hito vs. Yoshizawa Kodama

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-