-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptySzomb. Jan. 03, 2009 6:48 am

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar

Nowa épp a pótestjében sétált, mert meg kellett szoknia az újdonságot. Épp bement az egyik cukrászdába. Volt ott annyi nyalánkság, finomság, hogy Shouryou szájában összefutott a nyál. Azon nyomban a pulthoz sietett, de volt egy kis gond. Egy 10 méteres sor volt ott. Mire odaért Shouryou már szinte minden elfogyott. Nowa majdnem összeesett, amikor meglátta az üres tálcákat. ~ Legalább pár krémes megmaradt. ~ Ránézett az árra, és akkor újara „majdnem összeesett”. ~ 300 Ft/db-ja? öhöööm Na jó kifizetem a 900 Forintot. ~ Nowa szépen leült a kávázó fillingű cukrászdában és épp enni akart, amikor egy magas reitsut érzett a környéken. Nowa gyorsan kirohant olyan gyorsan, hogy az eladó csak úgy nézett ki a fejéből, s látta a cserbenhagyott krémeseket, de nem sokáig. Egy öreg hölgy akarta elvinni, de mielőtt hozzányúlt volna, Nowa ott termett és sebtében magához ragadta a süteményeket. A reitsut újból érezte, ezért a sietség miatt 2 darabot a néninek adott, a megmaradt 1 darabot meg kint meg akarta enni, de út közben egy vézna kutya kinézte a szájából.
- O atyám, ez nem az én napom… - harmadszorra lüktetésszerűen érezte a reitsut. – na jó a tied, de nincs több. – ezzel odaadta a vézna kutyának és sietett a park felé.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te11800/15000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (11800/15000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptySzomb. Jan. 03, 2009 7:11 am

Karakurai tartózkodásom alatt úgy éreztem az egyik napon, hogy muszáj kimozdulnom a sok lélek közül, akikkel együtt Eve házában és annak környékén ügyeltünk a rendre.
Épp a folyóparton kacsáztam egy kővel, miközben a lemenő nap sugara cirógatta az arcom. Hihetetlenül jól esett ez a melegség, főleg a téli hidegben. Azon gondolkoztam, vissza kellene mennem a többiekhez, mikor egy szokatlan reiatsut éreztem a közelben.

~Ilyen csak egy arrancarnak, vagy egy espadanak lehet.. Nem shinigami.. -gondolkoztam, miközben a helyszín felé siettem. Mivel nem használhattam a póttesttel shunpot, kénytelen voltam futni. Egy óvatlan mozdulattal azonban hatalmasat estem valamiben...
-Mi a fene? -morgolódtam, mikor megláttam egy ismeretlen póttestet a földön heverni.- Ez meg mi a fenét keres itt? És hol lehet a gazdája? -simogattam meg a térdemet, amit elég rendesen lehorzsoltam a kavicságyon.
Ekkor meghallottam egy kard csattanását, amit egy halk puffanás követett.
~Azt hiszem, megvan, akit keresek!
-vetettem ki magam a testből, és Ryuut a kezembe fogva elindultam a fák közé.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptySzomb. Jan. 03, 2009 7:55 am

Nowa épp az utcán futott, és azon gondolkodott, hogy hova rejtse a testét. Hirtelen megállt és belemerült még jobban a gondolataiban. Pár perc múlva egy hatalmas lépcsőt látott meg, ezért gyorsan oda futott és leült rá. Elkezdte vakarni a fejét, de zavarta a magas, idegen reitsu. Lefeküdt a lépcsőre s épp az öreg nő sétált arra fele és tett egy javaslatot.
- Fiatal ember ne feküdjön ott mint egy utcalakó!
- Köszönöm a tanácsot…
- Viszlát!
- Viszlát néni!
Nowa kifordítva vette fel a zakóját, nyakkendőjét meglazította eléggé. Keresett gyorsan egy üres sörös üveget és visszaült a márvány lépcsőre, s kibújt a testéből, majd beállította a „csöves” pózba. de úgy érezte, hogy így sem jó. Ezért a Parkba snupozott a póttestével. Nowasietett a Gargatához, amelyből már pár perce már kiszállt a hollow. Gyorsan elrejtetnia bozótosba. Nowa Végül csak elérte a Parkot és próbálta ott marasztalni.
- Hé te rondaság, ilyen nagy barmot rég láttam.
Megfordult a hollow. Olyan volt mint egy hatalmas majom negyed részt megmaradt kutya maszkkal, mintha az sapka, valamint Zanpakutoval az oldalán.
- Igen kis Shinigami? Pimasz kis dög vagy te!
- Előfordul, de te mi vagy?
- Nem egy ronda barom, hanem egy fejletlen Arrancar, esélyed sincs.
- Azért ne fesd az ördögöt a falra. – Nowa szeme kitágult, mert a hatalmas Zanpakutot előhúzta a hollow.
Nowa sejtette, hogy egy csapással lepi meg őt, ezért reflexből kihúzta a katanaját védekezés miatt, közbe elüvöltötte magát. – Nisshou segíts dicsőségeddel! – Nisshou a shikai alakjába alakult. Nowa melléje csúsztatta a hollow katanaját, és támadásba lendült. Shouryou vegyítette a Vörös csapás technikáját és a snupot. Ekkor érkezett meg egy nő a helyszínre.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te11800/15000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (11800/15000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptySzomb. Jan. 03, 2009 9:00 am

Egyre közelebbről hallottam a harc zaját, így nagyobbakat ugrotta,, hogy hamarabb odaérhessek. Már csak pár méterre voltam, mikor egy vezényszó ütötte meg a fülemet az arrancar ordításán kívül.
-Nisshou segíts dicsőségeddel! -majd egy villanással a zanpakuto felvette a shikai formát.
~Mit keres itt még egy shinigami? -torpantam meg, de nem csak a felismerés végett. Megláttam az ellenfelet.. egy fej nélküli arrancar volt. Hogy őszinte legyek, elég gusztustalanul nézett ki. Hasonlított egy majomra, de a maszkja egyáltalán nem illett a képbe. Nem is igazán érdekelt tovább az esztétikai vonatkozása, csak az volt a fontos, hogy végezzek vele.
Mire odaértem, a shinigami zanpakutojával hárította a támadást, és a földre szorította ellenfele katanáját. Ekkor vett észre. Egy zömök, barna hajú és szemű, fiatalos lélekkel álltam szemben. Egy ideig csak bámultuk egymást, majd mellém ugrott.
-Sokáig állsz még ott, vagy végre segítesz nekem? -szólt végre hozzám. Hangja magabiztos volt, és sugárzott belőle a gyűlölet, valamint a győzni akarás.- Mi az, süket vagy?
-Egy, nem vagyok süket! Kettő, azt se tudod, ki vagyok. Előbb talán mondd meg, hogy te ki vagy. Aztán majd meglátom, mit teszek!
-Nők.. A nevem Nowa Shouryou, és a ... -kezdte a mondókáját, de ekkor az arrancar ismét támadásba lendült.
-Egyáltalán nincs most kedvem ehhez, úgyhogy nem bánnám, ha elállnátok az utamból!
-Na azt már nem! A formalitásokat majd elintézzük a végén! Shukan Hagane! -hívtam elő Akuarai await.- Na mi van? Te mondtad, hogy segítsek...


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 04, 2009 2:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptySzomb. Jan. 03, 2009 9:19 am

- Na azt már nem! A formalitásokat majd elintézzük a végén! Shukan Hagane! -hívta elő Akuarai await.- Na mi van? Te mondtad, hogy segítsek...
- …Na… Egyre jobban tetszik a csaj. Nisshou, Vörös csapás! - A tüzes tornádó és a vörös lézer egyszerre találtaák el az Arrancar bal és jobb karját. Erre a hollow meghátrált és a karjait fájlalta. Léptei miatt dübörgött a föld.
- Ez a monstrum kicsit szívós fajta. Karjait megsebesítettük, de nem eléggé. Szerintem eredményesebb lenne egy helyen célba vennünk.
Hirtelen egy Cero közeledett feléjük a Fejletlen Arrancartól. Ezt csupán megérezte Nowa és ezt ki akarta védeni. – Tekagamieiki, Tükör Szoba! – Ekkor Egy tükör szobához hasonlító aura jelent meg a Shinigamik körül. Nowa végtagjain megjelent az elborító átlátszó színű, szilárd anyag (ez Teka =Tekagamieiki), aminek szinte ugyan olyan mint a szoba fala.
- A nevem Nowa Shouryou 13. osztag 4. tisztje, te ki vagy? –mondta kedvesen, ráérősen. Kuro csak nézte Nowa karjait és lábait, ilyen Shikai formát még sosem látott.
- A nevem Kuro Umes a 3. osztag 3. tisztje. Miféle Shikai forma ez?
- Nem tudom én se... -döbörgést érzett Nowa felülről - ilyet senki sem látott. Az eredeti neve Tudathasadás. Előfordulhat, hogy hollowszerű, de nem hiszem. De ne szólj róla senkinek se.
Pár perc Shouryou eltávolította a Tükör szobát. Kiderült, hogy a dübörgés nem volt más, mint az Arrancar ütése. A pajzsot akarta széttörni.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te11800/15000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (11800/15000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptyVas. Jan. 04, 2009 2:28 am

Nowa előhívta a számomra még ismeretlen shikai formát, amivel sikerült egy ideig feltartani az arrancar támadását.
-A nevem Nowa Shouryou 13. osztag 4. tisztje, te ki vagy? –mondta kedvesen, ráérősen, miközben én még mindig azzal voltam elfoglalva, hogy kiderítsem, valójában mit tud a srác, és milyen védekezést hívott életre.
-A nevem Kuro Umes a 3. osztag 3. tisztje. Miféle Shikai forma ez? -nem bírtam rájönni, mégis mivel és kivel állok szemben, ezért megkérdeztem.
-Nem tudom én se... -hallgatott el egy percre, miközben felpillantott- ilyet senki sem látott. Az eredeti neve Tudathasadás. Előfordulhat, hogy hollowszerű, de nem hiszem. De ne szólj róla senkinek se.
-Nem fogok. Csak egy dolog érdekel most, mégpedig az, hogy mihamarabb kiiktassuk ezt a dögöt, és már itt sem vagyok.
-Hidd el, én sem kedvtelésből és unaloműzés céljából vagyok itt. Csak ha már itt vagyok, egy kis edzés nem árthat. -vigyorgott, miközben a kezéről egy darab "üveg" mállott le.
Az üveg szerű képződményt eléggé nehéz volt fenntartani, ezért indult be ez a folyamat.
-Itt az ideje, hogy harcoljunk! Megszüntetem a burkot, készülj! -majd felemelte a kezét, és az üveg apró porszem-szerű anyagként alulról-felfele kezdett megszűnni, s mint egy "fátyolt" képezve körénk hullott a földre. Az arrancar nem tétovázott, de én sem.
-Már eléggé unlak titeket, igazán eldönthetnétek végre, hogy mit akartok tőlem. Még ezer meg egy dolgom van Karakurában. -nevetett, ami inkább hörgésre hasonlított, majd taposásra készült.
-Hadou 33: Soukatsui! -irányítottam felé a kezem, és megpróbáltam eltalálni a lábát.
Ő azonban gyorsabb volt, s még mielőtt összegyűjtöttem volna a megfelelő mennyiségű energiát, eltűnt, így csak a szemközti fát érte a támadásom.
-Azt hitted, ilyen könnyen el tudsz pusztítani? Ahhoz hamarabb kellett volna felkelned! -nevetett felettem.
-Igazán megvárhattad volna, amíg kicsit összeszedem magam, és egy közös támadással elintézhettük volna. -morgolódott mellettem Shouryou.
-Addigra palacsintát készít belőlünk...-emeltem fel a hangom.- És különben is, még most sem késő. -néztem az arrancar felé, aki ismét egy cerot akart felénk küldeni.- Nezumiiro tenkuu! -próbáltam meg "arrébb fújni", és így pár méterre tőlünk csapódott a földbe.
-Már megint egyedül akciózol??
-Nem, de nem szeretnék ropogósra sülni, ha nem bánod. Mégis milyen összehozott támadásra gondoltál? -kérdeztem, miközben ellenfelünk egyre dühösebb lett.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptyVas. Jan. 04, 2009 9:11 am

-Nem, de nem szeretnék ropogósra sülni, ha nem bánod. Mégis milyen összehozott támadásra gondoltál? -kérdezte, miközben ellenfelünk egyre dühösebb lett, sőt úgy viselkedett velünk ezután, mint az ember az asztalán levő radírmaradványt. Kezével való söprése olyan volt mint egy szembe jövő vasút.
Nowa és Kuro lazán snupozott onnan, de utána csapást mért az Arrancar rájuk, amit Nowa megállított. Karjait összetette maga felett, lábát behajlította és az erőlködés miatt szellemi energiája fizikailag is látható volt barna színben. Ez a barna fény még Shouryou szemén keresztül is világított. Az óriás Zanpakutó megállt Nowa kezei közt.
- Ezt azért nem kellett volna, biztos vagyok, hogy ezt nem gondoltad végig.
- Ezt… de hogyan?
- Felidegesítettél. – szóltam vissza neki gúnyosan, majd Kuronak szólt suttogva. – Umes, meg kéne vakítani, akkor nem nagyon fog mozogni, viszont fülelni annál inkább, de a snupot nem hallhatja. – Nowa elmosolyodott.
- Mit suttogsz kicsi patkány? – kérdezte a faragatlan Arrancar.
- Egyik karján felfutok, és a bal szemét széttüzelem. Utána maszkjával fogok tenni valamit figyelem elterelésként. Te a jobb vállára teleportálsz, és másik szemét elintézed. – folytatta a suttogást.
- Mire készültök pöttöm halál istenek.
- Ajándék lónak ne nézd a fogát, mert hamarabb elér a szégyen és a vég… Shikai Kollektív – Nowa kezében Nisshou jelent meg, de karján megmaradt Tega.
Ezután hollow bal karjára snupozott és felfele haladt. A kard vége nagyot huppant miután Shouryou ki snupozott alóla. Amikor az eldőlt, majdnem agyon nyomta Kuro-t. Épp, hogy a Shihigami nő mellé esett a Zanpakuto. Amikor elérte a szörny bal vállát az 53 éves Shinigami, a Fejletlen Arrancar az egész katanat a földre ejtette, de ez Kuro Umest nem zavarta, mert a fák között várakozott az alkalomra. Ekkor Nowa a hollow nyakához ért, majd felugrott a levegőre az Arrancar elé, s bele küldött egy Vörös Csapást, ami kilyukasztotta ellenfele bal szemét. Ezután Nowa a jobb vállra teleportált és végig csúszott a maszk tetején. Ekkora már káromkodott a sérült, de legalább a férfi halál istenre figyelt a behemót. Hirtelen Umes jelent meg a jobb vállon és lendületből ketté vágta a jobb szemet, majd társa mellé snupozott a földre.
- Jó reflexek és kiváló időzítés. Te tényleg több vagy, mint profi. – a bókolás után Umesre mosolygott ezzel nyugtázva a megvakítást. – Ki kéne fárasztani… nem? legalább könnyebben végzünk vele.
- Szemetek, elvettétek szemem világát…
- Mást is el fogunk venni rémpofa. Eléggé melléfogtál azzal, hogy ide tévedtél. Nem nézzük jó szemmel, ha egy arrancar támadja meg a várost. – mondta a második mondatot Nowának, miközben Shouryou csak röhögött a rémpofa szón.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te11800/15000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (11800/15000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptyHétf. Jan. 05, 2009 10:06 am

Szerencsére sikerrel járt a vakítási-akciónk, így a felbőszült szörny nem gondolva át lépéseit, csak csapkodott a levegőben, hiszen még a kardja sem volt meg. Mikor rájött, hogy ezzel semmire sem megy, a zanpakutóját keresve tapogatózott a földön.
-Ezt még nagyon megkeserülitek!! Úgyis elkaplak titeket! -hadonászott ismét, ami miatt távolabb ugrottam, ő pedig megtalálta a kardját.- Végre, megvagy! Most pedig, fussatok, ha kedves az ócska életetek!
-Azt hiszed, félek egy szemtelen arrancartól? -játszadoztam kicsit a szavakkal, amivel sikerült még jobban felbőszítenem őt.
-Hé, kezd elvörösödni a fejed! Nem kellene leülnöd egy kicsit? Vagy inkább örökre lepihenned?
-Jobb lesz, ha befogod a pofád! -emelte felénk a katanat, majd egy ugrással kettőnk közé csapott.- Azt hiszitek, szem nélkül el vagyok veszve? Nagyot tévedtek pöttömök. Én szem nélkül is ugyan olyan jól látok. A kardom markolata az én retinám. Na meg persze a lélekenergiátok is elég feltűnő..
-Kezdelek nagyon unni. -tette maga elé a kezét Shouryou.- Bakudou 9: Geki! -bénította le, majd rám nézett.- Úgy látom, éhes a sárkányod! Etetsd meg a kicsikét! -nevetett fel, és még szorosabban fogta az arrancart, aki ficánkolni kezdett.
-Shukan Hagane! -indítottam meg a perzselő támadást, ami még fájdalmasabbá tette a sérülését, hiszen a fején céloztam meg.
Sajnos akkora erő szabadult fel benne, hogy kitört a fogságából. Reménykedtem benne, hogy az okozott sérülés miatt legalább lelassul egy időre, de nem így történt. Ismét támadásba lendült, lábai alatt dübörgött a föld.
-Ötlet?
-Ki kell találnunk valamit.. de sürgősen.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptySzer. Jan. 07, 2009 5:37 am

- Ki kell találnunk valamit.. de sürgősen.
- Bakudou 39: Enkosen! –üvöltötte el magát Nowa.
Körülöttük egy kör pajzs állt fent és a hollow brutális támadásait kivédte.
- Nem fog ez sokáig tartani.
- Igaz. Shikai Kollektív, Lyukasztó tükörszoba.
A fejletlen arrancar köré és fölé kitörhetetlen és dönthetetlen tükör lemezek kerültek elő a semmiből egy szűk szobát alkotva az arrancarnak. Ezt a tükör falat ütötte vágta az ellenfél, de csupán zajt keltett vele. Nowa, Nisshout maga elé tartotta célozva Teka tükör szobáját, majd lézer hagyta el a hosszú, különös kinézetű katanat. A szoba belsejében cikázott végig a gyors lézer szétlyukasztva a különös hollow testét, valamint félig összetörve a maszkját. A kör pajzs ekkor múlt el.
~ A lény még életben van, érzem a lélek energiáját, hiába kicsi az. Most egy ideig nem fog mozdulni, amíg kínozzák a sebei.
- Az erőnket össze kell fonnunk, vagy olyan támadást kell végre hajtanunk, hogy a kettő találat közötti idő szinte alig 1-2 másodperc… Nehéz lesz. - mondta a férfi Shinigami.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te11800/15000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (11800/15000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptyCsüt. Jan. 08, 2009 5:51 am

-Ezt eddig is tudtam, de mégis mivel tudnánk elpusztítani? Elterelő hadműveletes támadással már próbálkoztunk, nem jött be, csak félig megvakult, de semmire sem megyünk vele.
-A lézerrel sikerült őt eléggé meggyengítenem ahhoz, hogy egy megfelelően összehangolt támadással végezzünk vele.
-Mit szólnál egy kidou-katana kombinációhoz? -szólaltam megy némi gondolkozás után, mikor erősebbnek éreztem az arrancar reitsuját.
-És melyik lenne az enyém?
-Mivel a tükörszoba előhívása és megtartása a te feladatod volt, ezért a tied legyen a kidou, én meg előhívom ismét a tűzörvényt.
-Én nem így gondoltam.. Megszünetem a tükörszobát, te pedig felugrasz, és egy kidouval a földre szegezed, én megtámadom a lézerrel, addig te támadó kidoura váltasz, és besegítesz nekem. Na, hogy hangzik?
-Felőlem ok, csak csináljuk, mert már tényleg unom a képét!
-Nyugi kislány!
-Nem vagyok kislány, érted?
-Le ne nyelj keresztbe, nem sértésként mondtam! -hátrált egy kicsit.
-Gochuu Tekkan és Soukatsui megfelel?
-Tökéletes lesz!
-Remek, akkor kezd!
Nowa elkezdte lebontani a szobát, amitől láthatóvá vált az arrancar. Testét lyukak borították, melyből vékony sugárban folyt a vér a fűre.
~Elég gusztustalan így..
-néztem egy darabig, majd visszatérve a jelenbe, megindítottam a kidoumat.
-Bakudou 75: Gochuu Tekkan!
-hívtam elő első támadásom.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptyPént. Jan. 09, 2009 3:12 am

Az Arrancar összeesett a zanpakutoja mellé, s azt kereste feküdve. A két sinigami még nem vette észre
- Bakudou 75: Gochuu Tekkan! - hívta elő az első támadását, de az Arrancar elsodinozott előle az 5 oszlop mellé.
- Nem rossz kettő törpétől. Így elárulom az én nevem is. A nevem Grande Asesino (Nagy Gyilkos) és a zanpakutom Enorme Presión (Hatalmas Nyomás)… disponer que Grande Asesino!
Vészt sejtető lila fény áradt a katanaból, majd pár másodperces vakítás után azt látták, hogy a megnyúlt kar egy hatalmas ököllel zárult. A karok majdnem a földig lógtak. Asesino testét szinte teljesen ellepte a fehér csontszerű anyag. Maszkja hasonlított egy feldühödött majoméra hatalmas, hegyes fülekkel. Fogai hegyesek akár a borotva. Szemei vörösen izzottak. A következő másodpercben Nowa ellökte Umest a közeléből és Asesino kettő ökle Shouryout nyomta mind két oldalról. Nowa már üvöltött, jelezvén, hogy nem bírja sokáig. Umes feltűnt a semmiből az Arrancar elé és felugrott snupozva egyre feljebb és feljebb.
- Shukan Hagane!
A hollow maszkját egy hatalmas tűz örvénnyel metszett egy kis darabot, ami a földre érve egy hatalmasat dobbant. Asesino akkora támadást kapott, hogy kénytelen volt abba hagynia Nowa kínzását, valamint hátra lépett egypárat. Umes Nowa mellé snupozott és segített felállítania. Shouryou viszont átölelte, de olyan volt mintha testével védeni akarja, majd Tega készített egy tükör szoba aurát. Ezután újabb dörömbölés hallatszott a terem felett és oldalt, ami sokkal erőteljesebb és gyorsabb volt. A tükör szoba alig bírta.
- Arigato. – köszönte meg Nowa a segítséget.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te11800/15000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (11800/15000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptyPént. Jan. 09, 2009 4:36 am

Sajnos a támadásom nem érte el a várt hatást, mivel az arrancar kitért előle. És ez még csak a kezdet volt.. Átváltozott. Karjai megnyúltak, testét pedig csontszerű anyag borította be. Támadást indított, de Nowa ellökött, így csak őt érte.
~Mi a fenét csinál már megint ez az idióta? Meg akarja magát öletni?
-álltam fel a földről, majd támadásba lendültem. Végigshunpoztam Asesino fejének vonaláig, majd előcsalogattam a sárkányomat. -Shukan Hagane! -céloztam meg ismét a fejét, egy darab maszk le is vált arcáról.
Kihasználva a helyzetet Nowat akartam arrébb vinni, de ő átölelt, és előhívta a tükörszobát. Az arrancar ismét megpróbálta széttörni, de most nem sok híja volt, hogy sikerüljön neki.
-Arigatou! -mondta Nowa, miközben még mindig átölelt.
-Igazán nincs mit, te is ellöktél, mikor kellett. És nem bántásképp, de azt hiszem le kellene szállnod rólam, mert így nem tudok támadni. -fogtam meg a karját, és megpróbáltam magamról lehámozni.
-Ja, ne haragudj!
-Semmi gond! Meddig bírod még?
-Sajna nem sokáig, eléggé fáj az oldalam.
-Akkor szüntesd meg a szobát, van egy ötletem!
-Mégis mi lenne az?
-Majd meglátod! Neked csak annyi a dolgod, hogy itt maradj, és ne csinálj semmit, csak akkor, ha szólok! Érted?
-Igen.. -ült le a földre.- Szólj, ha kezdhetjük!
-Ok, -fújtam egyet- akkor rajta!
Nowa megszüntette a védelmet, így az arrancartól már semmi sem választott el.
-Hadou 33: Soukatsui! -indítottam el, majd mikor a támadást sikeresnek könyvelhettem el, jött a következő felvonás.- Bakudou 77: Tenteikuura! Most, Nowa!
-Kezdem érteni, mire készülsz! Hadou 4: fehér villám! -csatlakozott.
-Meg tudod tartani egy darabig?
-Igen, de miért?
-Nezumiiro tenkuu! -kombináltuk a villámokat és a szél erejét, aminek hatására egy robbanás következett be.
~Na erre kíváncsi leszek..
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptyPént. Jan. 09, 2009 8:37 am

A fényesség után a támadás elég erősnek bizonyult, hogy a maszk szája félig libegjen (leszakadjon), Grande szája erőteljesen vérzett. A vértszerű csont fél felső testéről leesett, akár a falról a vakolat. Asesino üvöltött a fájdalomtól, mintha valami rovar lenne majom üvöltés ritmusában.
- Hm… szép találatot tüzeltünk rajta. – Nowa Kurora nézett, de a következő pillanatban a félbe tört fákat látta, amit ő maga okozott Grande ütése által.
Kuro Umes snupoval kijátszotta a brutális benga Arrancar ütéseit. Hátra tette a kezeit, gyönyörű szép szemekkel nézett Asesinora és gyors helyváltoztatást végzett felmérve a hollow gyorsaságát. A tisztás lassan teli volt kráterekkel, amit az Arrancar okozott. Nowa nehezen felkelt. Sajgott mindene, de Kuro után ered, és egy tóhoz ért amikor az ellenfelük Ceroval támadott volna.
- Vörös csapás! – Nowa Nisshouval félre tudta lökni Asesino kezét, ahonnan indult volna a Cero. – Még nem végeztem te bestia. Grande Asesinoooooo! – Nowa körül újra felizzott a levegő barna reitsuja foszlányként szállt a levegőben. Minél haragosabb volt a fiatal Shinigami anál nagyobb reitsu szabadult fel.
Hirtelen a nagy darab mögé snupozott és Kuronak üzente, hogy ballábat vegye célba.
- Vörös Csapás!
- Nezumiiro tenkuu!
A lábat ketté szelte a két csapás furcsa módon.
~ Mi? A lába… megcsinálhatnánk ezt a kezeivel is, sőt a fejével. Most már annyira nem lesz nehéz. Mi a franc? ~ Baloldalról Grande jobb ökle közeledett volna, de Kuro megjelent az Arrancar arca előtt. Ezt érzékelte Asesino és felfüggesztve a támadást Kurot vette célba a jobb kezével.
- Umes vigyázz! – ekkor a társa üvöltését halotta. - Bakudou 30: Shitotsu Sansen Felfüggesztett csillag.
Ez a kidou elkapta Umest, de amit láthatott Nowa, az újból Grande jobb kezes támadása, ami miatt a tóba zuhant. Zuhanás közben Nowa hallotta Umes aggódó üvöltését, és próbálta Umest fentartani a felfügesztett csillaggal, amíg eszméleténél tud maradni.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te11800/15000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (11800/15000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptySzomb. Jan. 10, 2009 8:20 am

Nowa kidouja szerencsére elkapott, így megúsztam az arrancar csapását. Ezzel szemben ő a tóba esett, és elkezdett süllyedni.
-Shouryou! Jól vagy? Hallasz engem? -kiáltottam felé, de ő nem reagált semmit, kivéve, hogy még mindig tartotta a kidout.- Szüntesd meg, csak magaddal törődj! -próbáltam meg kommunikálni vele, és szerencsémre hallotta.
Megszüntette, de ennek ellenére nem tudta magát kellőképp összeszedni, hogy kijusson a vízből.
~Segítenem kell neki!! Ki kell találnom valamit!! Megvan!
-jutott eszembe egy ötlet, és egy nagy lendületet véve az arrancar vérző szájára célozva elkiáltottam magam:
-Shukan Hagane! -majd a tűzörvényt egyre lejjebb irányítottam a fedetlen felső teste felé.
Asesino megpróbált elmenekülni, de fél lábbal csak szerencsétlenül ugrálni tudott. Mindig a nyomában voltam, és persze a társaságomban ott volt hűséges sárkányom. Mikor úgy éreztem, magára hagyhatom, beugrottam a vízbe Nowat keresve, aki szerencsére még nem merült el, azonban nem volt eszméleténél. Kihúztam a partra, és felpofoztam, "hátha ettől magához tér" alapon. Sikerrel jártam, Nowa felocsúdott, kiköpte a szájában és a légcsövében felgyülemlett vizet.
-Mi van Grandeval? -kérdezte, miközben megpróbált lábra állni.- Rájöttem, mi a megoldás. -köhögött.- Le kell szakítanunk a fejét, úgy mint a lábát! Csak egy pár perc, és összeszedem magam!
-Rendben, szerintem még ellesz egy ideig ott a fa alatt. -mutattam az egyik közeli törzs felé, mely előtt ellenségünk feküdt, végigmetszett mellkassal, ami fel-le járkált a zihált légzésétől.
-Te aztán jól helybenhagytad!
-Próbálkozok! -nevettem el magam.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptySzomb. Jan. 10, 2009 8:57 am

Nowa Kurora mosolygott és hasra feküdt. Egy kis erővel az öklendező izmokat beindította a hasánál, és csak vizet hányt a földre.
- Ez undorító! O.o – panaszkodott Umes.
- Csak akkor, ha zöld lenne. – Shouryou elmosolyodott újra. – Intézzük el végleg a pacákot.
A férfi halálisten a karjára tekintett és nem látta a shikaiát kiteljesítve. Tekagamieiki nem volt a végtagjain és Nisshou is nyugalomban szendergett. Nowa a fekete katanaját szorongatta a kezében, de ezt hamar megoldott.
- Shikai kollektív! ... Sziasztok, fiúk.
- Gyere már, már nagyon unom Asesinot! – szólalt meg a Shinigami társ a messziből.
- Rendben!
~ Az életemet mentettétek az erőtökkel, hogy meg ne fulladjak.
• (Nisshou) Umes kisasszony segített a legtöbbet.
• (Teka) Ugyan, nekem köszönhető minden.
~ Ugye nem vagy egoista Eiki?
• (Teka) Nem emlékszel? egy kis meglepetéssel megvédtelek a zuhanástól és egy darabig a víz felszínén úszhattál.
• (Nisshou) Inkább maradj csöndben Egoista. Fő, hogy Nowa-sama túl élte. És most pörköljünk oda a hollownak.
~ Jól beszélsz, menjünk.
Nowa Grande Asesino szeméhez snupozott.
- Grande Asesino, fejletlen Arrancar! A végítélet megtísztulás. Nyasgem veled Hollow.
- Vagyis halál.
- Fogd fel, ahogy akarod, de örülhetsz. Visszakerülsz a forrásba.
Shouryou a hatalmas maszk érintetlen része mellé ugrott. Umes a másik oldalára.
- Vörös csapás! – Nowa pusztítani kezdte a maszkot, ezután egyre többel az elsőt erősítve.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te11800/15000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (11800/15000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptySzomb. Jan. 10, 2009 10:38 pm

Miután végre Nowa utolért, elkezdtük az arrancar kiiktatását. A fejét két irányból közrefogtuk, és elindítottuk a támadást.
-Vörös csapás!
-Shukan Hagane! -csatlakoztam a tűzérvénnyel, s így sikerült leszednünk a maszkot.
Asesino nem ellenkezett, sőt, az látszott rajta, hogy örül annak, ami történt. Végre felszabadult. Teste még egy kis ideig előttünk volt, majd lassan szétoszlott a levegőben. A fű, ahol feküdt, feketére színeződött a vértől, majd mikor Grande eltűnt, a testnedv felperzselte azt a területet.
-Azt hiszem, végeztünk!
-Nekem is úgy tűnik!
-Már éppen ideje volt. Nem fogsz így megfázni? -kérdeztem, hiszen még vizes volt a ruhája, és elég hideg szellő fújt.
-Áh, nem, meg se kottyan egy kis meghűlés.
-Na jó, pedig meghívtalak volna egy sütire a közeli cukrászdába.
-SÜTII?? Mehetünk! -vigyorgott.
-Tudtam én, hogy ezt nem fogod visszautasítani.
-Minden shinigami szereti a sütit!
-Van benne igazság... -helyeseltem, miközben elindultunk a cukrászda felé.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptyVas. Jan. 11, 2009 12:24 am

Nowa kereste a póttestét, és megtalálta a félbetört fáknál.
- Uram isten! Mit tegyek, a test. Ha megsérült, végzek magammal! Jaj ne! ÁÁÁÁÁ!
Kuro el kezdett mutogatni a szívbajt kerülgető Shouryounak a test helyét. Egy éép fának volt támaszt va. A lábak még mindig a bokrokon támaszkodtak.
- Huh. Köszi Umes! ^^ – Nowa másodszorra nézett oda és látta, hogy egy kutya épp hurcolja ki a bozótból. – ereszd el te rohadt dög! – futott a testrabló kutya után. – Te kis tolvaj. Állj meg!
Kuro csak röhögött rajta, szinte már szakadt.
Mire utol érte a férfi shinigami az állatot el kezdte hessegetni, de nem ért semmit, hiszen az élő kutya hogyan is láthatná, ha az emberek sem? Ezutnán nehezen, de visszamászott a testbe, és a feléledt halott egy szemvillantás alatt megijesztette. Nowa jobb megnézte, és látta, hogy ugyanaz a kutya, ami a cukrászda előtt látott. Az ijesztgetés semmit sem ért, szinte nem is reagált rá a kutya, inkább nyalogatta Nowa képét. A halálisten felállt és Umes után sétált. A kutya akkor sem hagyta békén.
- Mi a neved barátom? – elkezdte Nowa nézegetni a nyakörvet. – Aiken (kutya)… hm… valaki kreatív volt. Na, gyere.
Ezzel kettő lélek indult a nő Shinigamihoz.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Cl0te11800/15000Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar 29y5sib  (11800/15000)

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptyVas. Jan. 11, 2009 1:39 am

Elég vicces volt a jelenet, ahogyan Nowa megpróbálta visszaszerezni a kutyustól póttestét. Csalapált előtte a kezeivel, próbálta megijeszteni, de semmi eredménye nem lett. Nagy nehezen megszerezte a testet, így útnak indulhattunk, bővülve egy társsal.
-Mit csináljunk vele? Én haza nem vihetem.
-Úgyis be kell szaladnunk a póttestemért Uruharához, és megkérdezzük tőle, hátha kell neki egy kutya. Ha más nem megnevelni Jintát! -nevettem el magam.
-Áh, ő szerintem a légynek sem tudna ártani. Igaz, Aiken? -nézett le a kutyusra, aki vakkantva egyet jelezte, hogy jól gondolja.- Messze vagyunk még a bolttól?
-Nem, már csak pár sarok.






/Folytatás az Uruhara shopban Exclamation Exclamation /
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar EmptySzomb. Jan. 17, 2009 3:26 am

Mindkettőtök ajándéka 1500 ryou. Gratulálok ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar   Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nowa Shouryou + Kuro Umes vs. Fejletlen Arrancar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-