-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Las Noches-i Aquapark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te15000/30000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (15000/30000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptySzomb. Jan. 24, 2009 4:51 am

Már éppen sikerült elhelyezkednem mikor egy idegbeteg üvöltést hallottam.
-AZT UGYE TUDOD, HOGY SZÉTSZAGGATLAK?!?!?!- hallottam, de ekkor már tudtam ki az. Fracciónom, Azura.
-Nem tesz jót neked ez az üvöltés Azura-chan. Még ráncosabb leszel.- mondtam neki majd egy sonidoval próbáltam kikerülni Azura km-es körzetéből. Egy koktélbárban találtam meg a nyugalmat ahol egy isteni koktél elszürcsölése közben gondolkozhattam. Igaz nem volt min gondolkoznom, de unatkoztam így minden témát átrágtam ami eszembe jutott.
~Szép időnk van... Nagy kár, hogy az arrancarok célpontja vagyok.- gondolkoztam. Miután megittam az italom úgy döntöttem kipróbálom a leghosszabb csúszdát. Miután megmásztam a lépcsőket és lecsúsztam a csúszdán elindultam a cuccomhoz, hogy kicsit pihenjek. Pár perc múlva már a pléden feküdtem. Szerencsére a nap nem sütött már ara a részre ahol én feküdtem, így könnyebb volt takarékba tennem magamat.
~Remélhetőleg Azura és az ikrek egy darabig nem kezdenek újabb merényletbe ellenem.- gondolkoztam.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te10000/12000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyVas. Jan. 25, 2009 10:21 am

-Nyáááh, nem lehet igaz, hogy már megint elhagytak útközbeeeen! Pedig direkt hallgatóztaaaaam...-igazítottam meg magamon a minimum egy számmal kisebb kétrészes fürdőruhát. A tekintetemmel persze szüntelenül kerestem, merre is lehet a biztosra véve most is unott képet vágó espada-m. Még a napszemüvegem is feltoltam, hogy lássam a körülöttem bámészkodó arrancarok képét.
-Hjaaa...rendesen elbújtak. Lehet nem is ma jöttek ki? Félre hallottam volna?- fékeztem, mert elejtettem a rózsaszín strandtörölközőmet. Egy sóhajt követően kezdtem neki a műveletnek, hogy lehajoljak érte, de a heves füttyvihar előttem és mögöttem inkább arra sarkallt, bízzam a melót az orrom előtt nyálát csorgató ajzott férfiúra.
-Áh, köszönöm!-vágtam be egy mosolyt és kaptam ki a törölközőmet, mielőtt eltenné emlékbe. Az utamat tovább folytatva meg is láttam a két színkavalkádban úszó ikret. Azonnal jött is a felismerés, ha ők ott vannak arrafelé kell lennie Cielo-nak is. Közelebb osontam és voálá, a kedvenc espada-m ott heverészett egy fa árnyékában. Alig bírtam türtőztetni magam, hogy ne kezdjek el rohanni és a nyakába ugrani, de ismerve őt nemes egyszerűséggel arrébb lépne, hogy a fának csapódjak be. Következhetett a meglepés. Tettem egy szép kerülőt és a hűsölő páros mögé osonni. Be is vált a dolog, senki sem vett észre. Hátulról villámgyorsan átkaroltam az áldozatom ismerve a szokásait.
-Nyáááááh...megvagy CIELOOOO-CHAAAAAN!-ölelgettem tovább oltári nagy szeretettel. Még apró csillagocskák is körbevettek.-Úgy örülök, hogy megtaláltalaaaak! Miért nem szóltál, hogy idejössz?-T.T
Vissza az elejére Go down
Lala & Lily
Arrancar
Arrancar
Lala & Lily

nő
Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2008. Sep. 08.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Slarin fracciónja(i)
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te8500/15000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (8500/15000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyVas. Márc. 29, 2009 12:33 am

- Ez nem jött össze...
*Bukkan fel Lala feje a víz alól, majd gyorsan visszaúszik nővéréhez a partra, ott pedig kimászik a medencéből és lerázza magáról a víz egy részét.*
- Lassú voltál...
- Ő volt túl gyors-.- Ki se néztem belőle ezt a sebességet...
- Megérezte volna, hogy mit akarunk csinálni...?
*Ülnek le szinte egyszerre a medence szélére, halkan megbeszélve az előbbi sikertelen merényletet. Néhány perc után pedig úgy döntenek, hogy megkeresik Azurát. Ő biztos tud majd segíteni nekik a következő magánakció lebonyolításában... Csak jobban ismeri Retsu-kunt, mint ők, akik már jó néhány éve Alegra fracciónjai, így nem igazán emlékeznek a második espada kisebb-nagyobb bogaraira...*
- Azura-chaaan!
- Nem tudod, hova tűnt Retsu-kun?
- Az előző próbálkozásunk sajnos nem sikerült...
- ... de azért dolgozunk az ügyön!
*Itt egy pillanatra egymásra néznek, és szemük villámokat szór egymásra.*
~ Miért neked kell befejezni az én mondataimat?-.- ~
~ Miért ne? ~
~ Ne turkálj folyton a fejemben...! ~

*Kezdenek ismét veszekedni, azonban hamar észbe kapnak, és ismét Azura felé fordulnak, és teljesen egyszerre megkérdezik:*
- Azt szeretnénk kérdezni, hogy segítesz nekünk kitalálni, mi legyen a következő lépés Retsu-kun ellen?
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te7000/15000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyVas. Márc. 29, 2009 1:33 am

*Továbbra is a fának támaszkodva figyeli fracciónjait, fél füllel hallgatva Cielót.*
- Nem érdekel túlzottan, miket művelnek, még egyszer se hoztak ki a sodromból... És mintha talán kicsit tisztelnének is emiatt, szóval inkább békén hagynak újabban...
*Válaszol maga elé nézve, majd maszkját elgondolkodva megvakarja ismét, és folytatja:*
- ... és más kiakasztani való áldozatot keresnek maguknak, például Retsut...
*Ekkor helyzetet változtat: előre dől, törökülésbe ül, állát pedig kézfejére támasztja.*
- Nem vagy kioktató.
*Nyugtatja meg a másik espadát, miközben futva rá is pillant - ekkor szeme sarkából észreveszi a közelükben lófráló Elmirát. Próbál némán jelezni beszélgetőtársának egy apró oldalra biccentéssel, hogy legyen résen, azonban nem tudja, mennyire lesz egyértelmű célzása...*
- Üdv, Elmira...
*Köszönti az érkezőt, miközben gondolatban hálálkodik, amiért őt nem szokták így lerohanni üdvözlésként.*
- Még véletlenül sem akarlak megbántani, de ha továbbra is így szorongatod Cielót, nem sokáig lesz a felettesed, mert megfullad...
*Jegyzi meg végül lemondóan, miután már nem bírja tovább nézni a Elmira szeretgetését és Cielo mogorva arcát.*
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te13500/15000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyVas. Márc. 29, 2009 2:27 am

*Ez remek...Elmira közeleg...* -sóhajtottam nagyot mikor érzékeltem a jeleit. Egy pontban tolongó és nyálazó férfisereg, mi is lehetne más...
Már vártam mikor ugrik a nyakamba, mert ez szokás szerint elmaradhatatlan kelléke az üdvözlési formájának. El nem tudja képzelni hogy mennyire gyűlölöm mikor ezt csinálja.
Ahogy Alegrára néztem a fejével biccegetett valamit, gondolom a hátam mögött lopakodó Elmirára igyekezett figyelmeztetni. Bólintottam neki hogy tudok róla.
-Nyáááááh...megvagy CIELOOOO-CHAAAAAN!-szorongatott meg úgy hogy alig kaptam levegőt. Fintorogva hagytam hadd élje ki magát, mert akkor talán egy darabig békén hagy. Meg különben is ha most levakarnám magamról akkor órákig hallgatnám a hisztijét hogy én milyen egy szívtelen dög vagyok...nem értem miért kell annyiszor a fejemhez vágni, hiszen tudja hogy így van...
-Szia Elmira...látom sikerült megint a legnagyobb feltűnést keltve bevonulnod... -néztem végig a környékről idefelé a szemeiket meresztő férfiakon.
- Még véletlenül sem akarlak megbántani, de ha továbbra is így szorongatod Cielót, nem sokáig lesz a felettesed, mert megfullad...
-Egyetértek Alegrával... -préseltem ki magamból.
Majd mikor végre megszabadultam, hirtelen annyi levegő került a tüdőmbe hogy majdnem attól fulladtam meg.
*Remek most egész délután hallgathatom kedvenc fracciónom...bárcsak a munkájába vetett lelkesedésben lenne olyan tehetséges mint a figyelemfelkeltésben* -sóhajtottam
-Elmegyek jégkrémért.... -álltam fel- ....Elmira hozzak neked is? -kérdeztem meg, mikor láttam hogy az arcára van írva a kérés és a válasz...
*Egyáltalán hogy is lett ő a fracciónom? Mert hogy nem én választottam az biztos...legszívesebben egyedül lennék..nem kell nekem segítség, jól megvagyok magamnak. De Aizen-samának muszáj volt valakit rámsóznia...ha megtehetném gyűlölném azt az átkozott shinigamit, de sajnos a talpnyalója vagyok és feltétel nélkül el kell fogadnom minden parancsát és rendeletét. Szánalmas, de ez van...* -indultam meg a büfé felé
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te9000/15000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 12:05 am

//Meló után pihenés, avagy randi a vízparton//

~Áhh, mit vegyek fel?? Lila vagy zöld bikini? A lila túl kihívó, a zöld meg nem áll jól.. -bosszankodtam, mivel eléggé izgultam, és így még nehezebb volt dönteni.
Már lassan két órája készülődtem. Puno hozott haza a menosvadászat után, és úgy beszéltük meg, hogy 3 óra múlva találkozunk az Aquapark bejáratánál.- Na jó, marad a lila, ahhoz legalább megy a hajam, meg a törölközőm is. -pakoltam bele a táskába, mielőtt még meggondolhatnám magam.- Naptej, strandpapucs, és a napszemcsi.. Kész, el se hiszem! -húztam össze a cipzárt, majd gyorsan a konyhába siettem még valami harapnivalót keresni, nehogy éhen haljak.- Na akkor indulás! -kaptam a vállamra a táskát, és a vízi csoda felé indultam.
~Remélem nem lesznek sokan, még mindig utálom a tömeget.. -értem oda a kapuhoz, a megbeszélt idő előtt fél órával. Körbenéztem, de nem láttam még, így leültem az egyik padra és vártam. Elég meleg volt, így már ott tartottam, hogy bemegyek, és átöltözök, mikor valaki megfogta a vállam hátulról.

Vissza az elejére Go down
Asesino Puno
Arrancar
Arrancar
Asesino Puno

Férfi
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 69. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te7000/10000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (7000/10000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 11, 2009 10:12 pm

Miután végeztünk a menosi küldetéssel, megbeszéltem Naitoval a mai nap menetelét. Visszakullogtam a szobámba és átöltöztem. A páncélzatot egy bábura raktam fel szokásom szerint, A fehér köpenyemet a bábu melletti akasztóra raktam rá. A szekrényből előkapartam a Hawaii-i fürdőnadrágomat. Elgondolkoztam, hogy vajon még mi kellhet. Felvettem egy „tangapapucsot” Mostanában az a menő, igaz meg kell szokni, mert Aizen szinte mindenkit küldetésekkel gyötör, így engemet is… Elővettem egy kis hátizsákot és abba bepakoltam a naptejet, még póker szettet is – még a gyors vetkőzős pókerbe is benne lennék. – hogy ha megunjuk a vizet, akkor vagy megtanítom neki a játékot, vagy ha tudja, akkor egyet szórakozunk, de nagyon el leszünk a parkban. Gyorsan bele raktam a táskámba a törülközőt, fényképezőgépet, pénzt és egy nyugágyféleséget. Hónaljaljam alá vettem a pokrócot és épp indulni akartam, amikor magamon felejtettem a sisakot. Gyorsan leraktam a bábu fejére és siettem is a parkba. Igaz negyed órám volt a találkozási időből, de az nem zavart, amikor láttam, hogy Naito épp felállt a padról és elindult befele. Megfogtam a vállát, majd átkaroltam.
- Szia, édes, minden elkészült?
Ekkor adtam egy csókot neki és vánszorogtunk be a parkba. Nekem már nem kell átöltöznöm. Viszont figyelgettem Naitot amikor öltözik azzal a kifogással, hogy alig bírok kint várni.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te9000/15000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyVas. Ápr. 12, 2009 5:07 am

//Meló után pihenés, avagy randi a vízparton//

Szerencsére nem egy vadidegen idióta balfék volt, mert valószínűleg megtanulta volna a magas A hangot is kiénekelni... Eleinte nem ismertem meg a páncél nélkül, de az a bizonyos: Szia, édes, minden elkészült? mondat megvilágította elmémet. Puno ijesztett meg, majd minden várakozást felülmúlva egy csókot is adott. Ő már át volt öltözve, ezért ezzel csak nekem kellett szenvedni. Elindultunk a pénztárhoz, kiváltottuk a jegyet és bementünk. Elég sokan voltak, ami nem is volt meglepő, hiszen mint mindig, gatyarohasztó meleg napunk volt.
-Megyek gyorsan átöltözök!
-Én is mehetek veled?
-Az öltözőbe? -néztem rá értetlenül.
-Csak vicceltem! De siess, mert ha nem leszel kész tíz percen belül, bemegyek utánad! -kacsintott, majd egy csók után elengedett.
Az egyik fülkébe mentem, ami elég érdekesen volt megtervezve, mert állandóan azt kellett figyelnem, hogy ki lát be és ki nem. Megpróbáltam minél hamarabb elkészülni, és még lett volna idő a 10 percből, mikor Puno benézett. Már éppen a bikini felsőt kötöttem meg, így lemaradt a műsorról.
-Hé, jó gyorsan számolsz! Ha már úgyis itt vagy, igazán segíthetsz megkötni. -vágtam vissza a leskelődésért.
-Biztos azt szeretnéd, hogy megkössem? -karolt át, és egy puszit nyomott a nyakamra.
-Igen, biztos vagyok benne. -csúsztam ki a kezei közül, és megkötöttem magamnak.- Mehetünk! -vettem fel a cuccaimat a földről, és beraktam az egyik szekrénybe. Csak a naptejet, a törölközőt, a szemüveget és a bejáratnál vásárolt üdítőt hagytam kint. Elindultunk a medence felé.
-Nagyon szexi a nadrágod! -vigyorogtam.
-Szerintem jól áll nekem. -nyújtotta rám a nyelvét.
~Mennyivel másabb így, mikor felszabadult. Semmi stressz, csak a napsütés és a víz.. Na meg én..
-Jól van, csak vicceltem! -simítottam meg az arcát.
-Ez egyáltalán nem volt vicces.
Oda értünk a parthoz, ahol volt néhány üres napágy, így kettőt el is foglaltunk belőle. Lepakoltam az ágy mellé az üdítőt, a naptejet, és leterítettem a törölközőt.
-Bekenjem a hátad? -ajánlkozott kaján vigyorral az arcán.
-Megköszönném! -néztem hátra a vállam fölött, mert még épp a törölköző igazításával voltam elfoglalva.
-Na akkor tedd le magad szívi! -kapta fel a kis dobozt, én pedig hasra feküdtem az ágyon.- Készülj fel, fantasztikus élményben lesz részed! -nyitotta ki, és a hátamra nyomott egy kis krémet.
-Kicsit hideg..
-Már nem sokáig lesz az! -kezdte el szétoszlatni a hátamon, miközben masszírozta azt. Fantasztikus érzés volt! Már teljesen ellazultam, mikor abbahagyta.
-Fordulj meg, elöl is bekenlek.
-Azt majd megcsinálom magamnak, köszi! -térdeltem négykézlábra, hogy hátra forduljak, de az ölébe rántott.
-Ha azt mondom, megcsinálom, akkor úgy lesz. Nem érdekel a kisasszony véleménye! -vigyorodott el, és a hasamra nyomott egy adag krémet. Miközben a bőrömbe dörzsölte, az a vigyor végig ott volt a képén, én pedig nem ellenkeztem. Egy kicsit ki akartam rántani a nagy munkából, ezért beletúrtam a hajába.
-Meglepő, hogy van hajam is, igaz? -nevetett fel.
-Még nem volt hozzá szerencsém.- fogtam az ujjaim közé egy tincset, és játszani kezdtem vele. Láthatóan nagyon zavarta, de nem szólt rám, tovább kenegette a bőröm.
-Na készen is vagyunk.
-Nagyon szépen köszönöm! -adtam egy csókot hálám jeléül, és vissza akartam ülni az ágyra, mikor felkapott és a vízbe vágott.
-Ezt a nadrág cikizésért kaptad. -guggolt a vízpartra, és nevetett.
Vissza az elejére Go down
Asesino Puno
Arrancar
Arrancar
Asesino Puno

Férfi
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 69. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te7000/10000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (7000/10000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptySzer. Ápr. 29, 2009 7:22 am

//Meló után pihenés, avagy randi a vízparton//

Szépen kiröhögtem a bosszúm után. Egyszer csak sok buborék szállt fel a víz tetejére. Leguggoltam és figyeltem. Lehetetlen, hogy ne tudjon úszni… már csak erre gondoltam. Annyira koncentráltam, hogy elfelejtettem, a környezetemre figyelni. Egyszer csak a hátamon valakinek a lábát éreztem a hátamon és egy hatalmasat csobbantam, mint a levelibéka. ~ hogy az a… jól van leány a bosszúm úgy is elér. Naptejet kapsz eleget.~ kidugtam a nagy kapálódzás után a fejemet és végig röhögött rajtam. Hirtelen megfogtam kezét-lábát és magammal rántottam a vízbe. A víz alatt süllyedtünk egymás karjaiban, mint egy tehetetlen rönk. Kicsivel később éreztük, hogy mozog a víz. Felúsztunk a felszínre levegőért és kiderült, hogy a hullám gerjesztőben vagyunk, hogy minimum 3-4 méteres hullámok sodródnak a part fele, ahogyan mi is. A hullám gerjesztő legvége olyan volt, mint egy homokos part. Naito rajtam feküdt. Próbáltam leszedni magamról, de valahogy a fenekét taperoltam, és ezzel elég volt felébresztenem őt, és egy öklöst kikényszeríteni belőle.
- Ezt most miért kaptam? Csak segíteni akartam.
- Jah, magadon.
- Nem is igaz, rajtad is…
- Igen? – odament hozzám, azt hittem csókot akar adni, de az odahajolás pillanatában egy hatalmas csípést éreztem a seggemen. Úgy megkeményedett az a fájdalomtól, hogy a fúró csupán fogpiszkálóhoz hasonlítható annyira kemény. – Gyerünk Kőpopsi nézzünk körül.
- Ne nevezz így, még mindig sajog a…
- Jobbik feled?
- Ez övön aluli volt. De ha ennyire szereted a feneke, akkor inkább markold meg, mint csípjed, ok?
Amikor a zuhanyhoz értünk, gyorsan megfogtam Naitot és hideg zuhanyt adtam neki. Majd átkaroltam arra hivatkozva, hogy majd felmelegítem a hidegzuhany után.
- Te szemét…
- Éééén? Ugyan, csupán szolidatlanul kedves vagyok.
- Bunkó.
- Nem vagyok bunkó, annyira. – az utolsó szót szinte suttogva mondtam.
Ezután Naitoval sétáltunk a csúszdák felé. Egyszer csak eltereli a figyelmem és egy 5-10 fokos medencébe vezetett bele.
- Elég hideg?
- Összezsugorodott még oda lent is. Ezért fuss Naito, mert ha elkaplak…
Szívem elkezdett futni. Kisonidoztam a vízből, majd futni kezdtem utána. Nagy nehezen el tudtam fogni, de ekkor két párhuzamos csúszdát pillantottunk meg. Mindkettőnknek ugyanaz jutott az eszünkbe: verseny
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te9000/15000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptySzer. Ápr. 29, 2009 11:37 pm

//Meló után pihenés, avagy randi a vízparton//

Kicsit nehezebb volt, mint a levegőben, de sikerült: a medence egy másik pontjára sonidoztam a víz alatt. Puno még mindig ott guggolt és nézte, mikor térek vissza, pedig én már mögötte voltam. Ekkor jöhetett az ő fürdetése. Belöktem a vízbe, ő pedig maga után rántott. Mint két delfin, forogtunk egymással. Hatalmas hullámok jöttek, miközben Puno erős karjaival körbefogta a derekam, nehogy elsodródjak.
Szerencsére épp bőrrel kijutottunk a partra, ahol megint kitört belőle a tipikus, birtokló férfi, de hamar leállítottam. Egy hátsón csípést követően kisétáltunk a homokos partról a zuhanyhoz, ahol iszonyatosan hideg vízbe lökött bele. Az igazat megvallva egészen jól esett, úgyis melegem volt, de Puno szeretett volna felmelegíteni, ezért átkarolt. Tudtam utálja, ha durcizok, ezért passzív maradtam, csak néhány szót löktem oda neki.
~Na ezért még számolunk...
Kiszabadítottam magam a karjaiból, és elindultam a szemközti hideg vizes medencébe. Puno persze rögtön jött utánam, mert nem sejthette mi ütött belém. Sikerült a meglepetésem: beugrott a vízbe, de nem sokáig élvezte, hiszen mindene lefagyott. Én persze rögtön tudtam, ezt nem úszom meg, így futni kezdtem. Mikor megpillantottam a csúszdát, visszapillantottam Punora, aki egy nagy vigyorral jelezte: Irány a csúszda!
Mikor felértünk először is magához rántott és beleharapott a nyakamba.

-Ezt a hideg fürdő miatt kaptad...
-Legalább lehűltél egy kicsit. -kuncogtam.- Verseny? -tereltem gyorsan, mielőtt még egy támadást intézett volna ellenem.
-Mehet! -foglalta el a mellettem lévő csúszdát és megvárta amíg én is leülök.- Háromra indulunk! Egy... Kettő... Három!
Mind a ketten elengedtük a kapaszkodót, és a kanyargós műanyagban én sikítozva, ő pedig kiabálva haladtunk a víz felé. Mire leértem egy hatalmas csobbanás maradványait fedeztem fel mellettem, így tudtam, ő nyert. A víz alatt ismét találkoztunk, hatalmas vigyorral nézett rám, majd üldözni kezdett. Hirtelen azt se tudtam, mit csináljak, de még időben sikerült megfordulnom, és elúszni onnan. Puno végig a nyomomban volt, egészen a partig. Miközben épp azzal voltam elfoglalva, hogy kimásszak a vízből, megfogta a lábam, és lehúzott.
Kapálóztam, mint egy hülyegyerek, miközben a fejemet ellepte a víz. A lábamtól a vállamig végigtapogatott, így még jobban a víz alá kényszerítve. Próbáltam felúszni, de a két vállamnál fogva tartott.
~Játszani akarsz? Megkapod! -állítottam le a lábaimat, és süllyedni kezdtem.


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 06, 2009 7:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Azura Yadra Diaz
Arrancar
Arrancar
Azura Yadra Diaz

nő
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Tartózkodási hely : Retsu rémálmaiban XD
Registration date : 2008. Dec. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 28. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te5000/10000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyKedd Május 26, 2009 4:16 am

// Rémálom az Aquaparkban - avagy hogyan készítsük ki kedvenc espadainkat :mwahaha: //

- „Még RÁNCOSABB”??? Na ne viccelj! Ilyen tökéletes bőrt még keresve sem találnál!- háborodtam fel Retsu jóindulatú beszólására. Nem is tudom, hogyan juthatott eszébe ilyen szörnyű rágalom… ~Még hogy ÉN RÁNCOS??? Ez nem maradhat megtorlás nélkül!~ Legszívesebben megragadtam volna a nyakát, és addig fojtogattam volna, míg nem marad benne semmi szufla. Az, hogy az erő vele van tény, viszont vele ellentétben nekem megvan az a hasznos adottságom, hogy képes vagyok kibírni akár több órát alvás nélkül. ~Ez az! Egyszerűen kitekerem a nyakát!~ jutottam dűlőre a kivégzését illetően. Persze nem szép dolog álmában támadni az embert, de szerencsére nem sok lelkiismeret szorult belém.
Azonban, ha valóban elteszem láb alól a sok csicskalelkű gyökér azonnal rá fog startolni a „2. Espada”- címre, majd pedig eleget kell tennem minden idiótábbnál idiótább kívánságaiknak. Ezt senki sem akarja. Főleg nem én.
~ Talán elég lesz a haját kitépnem…~ merengtem el. Már lelki szemeimmel láttam, amint napelemes stílusra fazonírozom át imádott espadamat, mikor megjelentek kedvenc bajtársaim.
- Azura-chaaan!
- Nem tudod, hova tűnt Retsu-kun?
- Az előző próbálkozásunk sajnos nem sikerült...
- ... de azért dolgozunk az ügyön!- ekkor egy kis szünetet tartottak. Külső szemlélőként úgy tűnt, a szemmelverés nagybecsű tudományát gyakorolták egymáson. ~ Ez valami harmadik típusú cucc lehet…~ nyugodtam bele a dologba. Végül ismét felém fordultak egy újabb kérdéssel:
- Azt szeretnénk kérdezni, hogy segítesz nekünk kitalálni, mi legyen a következő lépés Retsu-kun ellen?
- Természetesen igen!- villantottam ki fenséges fogsorom, majd folytattam, válaszolva az előző kérdésükre- Mivel a túlzott napsugárzás megárt a bőrének, és már jó ideje nem volt vízszintes helyzetben, valószínűleg visszament a cuccainkhoz… Vagy legalábbis valami árnyékos helyre…- reméltem, hogy valóban így lesz, bár Retsunál sosem lehet tudni.
- Na és, van már tervetek?- kérdeztem bizakodva.
Vissza az elejére Go down
Asesino Puno
Arrancar
Arrancar
Asesino Puno

Férfi
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 69. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te7000/10000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (7000/10000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptySzer. Jún. 03, 2009 8:42 am

//Meló után pihenés, avagy randi a vízparton//

- Háromra indulunk! Egy... Kettő... Három!
Számoltam vissza, s én is elkezdtem lefele csúszni. A vége fele rájöttem, hogy nagyon rossz a technikám. A víz szépen behatolt a lábam közé, és a golyóim vízmasszást kaptak, ami nem volt túl kellemes. A csúszda előtti medence víz felszínén a hasam és az arcom nagyot csattant. A fájdalmamban elüvölthettem volna magam, de a víz alatt inkább egy rossz vicsorgást sikerült összehoznom. Naito épp előttem csobbant egy nagyot, s meglátva engem menekülni kezdett. A medence alja olyan volt, mintha valami nagyon alacsony emelkedőn sétálnék, de inkább úsztam a lila hajú Arrancarom után. Már Naito térdéig ért a víz, amikor én előtörtem a víz alól, mint egy szörny, majd a csípőjénél fogva visszarántottam. Mindketten a víz alatt lebegtünk. ~ A versennyel nem terelted el a figyelmem, még mindig csorba a büszkeségem. ~ Naito fölé kerekedtem és próbáltam a víz alatt tartani, ami nagy baromság volt. Naito leállott a kapálódzással. Megijedtem, amikor nem mozgott, a hullát tetette, egyelőre nem tudtam, hogy csak megjátssza. Kiemeltem a vízből. Szemmel nem tudtam volna megkülönböztetni, amikor nagyon apró lélegzéseket folytatott. Puno keze Naito mellkasán volt, perverz gondolatok persze mentek a fejébe, de ilyen helyzetben nem a farkának ad elsőbbséget. Puno érezte, ahogyan Naito mellkasa fel alá járt szépen lassan. Elmosolyodott a fiú, majd a lány fülébe suttogott.
- Nem kell szimulálni.
Ekkor egy rövid mosoly szünet után egymás ajkunk összeért, várta, hogy Naito „feléledjen”. szépen kényelembe helyezem mindkettőnket a parton. A csók közben simogattam, hogy még kellemesebb legyen a mámor.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te9000/15000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 7:55 am

//Meló után pihenés, avagy randi a vízparton//

Pontosan az történt, amire számítottam. Sikerült őt megijesztenem. Nehezemre esett visszafognom a nevetést, nem hogy a légzésemet kontrollálni, főleg amikor az ölébe kapott és a part felé meneteltünk. Mellkasomra tette a kezét, ami eléggé kellemetlenül esett, hiszen csiklandós voltam szinte mindenhol. Tudta, hogy csak színlelek, mégsem dobott vissza a vízbe.
Szememet még a medencében behunytam, így csak akkor tudtam meg, hogy mire készül, amikor haja a nyakamra hullott, szája pedig az enyémre tapadt.
Lassan letett a partra, felém hajolt, hogy egy percre se szakadt meg se a csók, se a simogatása. Ez volt az egyik, amiben megváltozott az első találkozásunk óta, gyengéd lett és oda figyelt a részletekre.
Ideje volt eltolnom magamtól, hiszen valószínűleg már az egész part minket figyelt, ahogy összegabalyodtunk.

-Ezt majd otthon folytatjuk, ha szeretnéd.
-Szavadon foglak! -csókolta meg gyorsan a nyakam, majd felült mellém. Végre én is feltápászkodtam a földről. A kezemet nyújtottam felé, jelezve, hogy ideje tovább mennünk valamerre.- És most hova?
-Megszomjaztam! -kacsintottam rá, és a székeink felé indultunk.
Óvatosan lépkedtem mellette, hiszen tudtam, képes lenne megint bedobni a vízbe. Szerencsére annyira nem voltunk messze, így kellemetlen meglepetés nélkül megúsztam az utat.
-De ragyogó időnk van, jókor jöttünk! -foglaltam el a helyem, és kinyitottam az üdítőmet.
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te15000/30000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (15000/30000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyPént. Jún. 26, 2009 9:09 pm

Miután megszabadultam az arrancaroktól bementem fedett szárnyba egy masszásra, reménykedve abban, hogy ide már nem követnek a kiskorúak. Szerencsére pont üres volt, így szabad utam volt. Miután lefeküdtem már akkor majdnem elaludtam, de mikor megláttam a masszőrt úgy éreztem örökálomba merülök. Yamminál kétszer magasabb és szélesebb volt, kezei olyan szélesek voltak, mint én.
~ Baromi jó mondhatom… Ezt az elefántot honnan szedte Aizen-sama? – sóhajtottam, de ekkor elkezdődött a masszásnak leplezett kínzás. Szerencsére különleges képességeim közé tartozik az is, hogy képes vagyok bárhol és bármikor elaludni… Mire feleszméltem már vége volt a kínzásnak és egy szép kis számla pihen a párnámon.
- Öhm… Ez kellemetlen. – próbáltam nyugodt lenni az árat látva.
~ Inkább megyek meg nézem mire készülnek ellenem a fracciónok… - sóhajtottam, majd lélekenergiámat minimálisra
véve, használtam a Centellát. (Retsu teleportáló képessége)
Egy kisebb villanás kíséretében eltűntem a teremből, majd ismét egy villanással megjelentem a fracciónok közelében, miközben egy élő felhőkarcoló mögött bújtam el.
~ Te is jó nagyra nőttél. – próbáltam meg a szemébe nézni, de olyan magas volt, hogy nem sikerült, és a sikertelen akcióm után, újra az arrancarokra koncentráltam...
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te10000/12000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 10, 2009 12:45 am

°o0o° Pink varázs belebotlik házi cicába °o0o°


Tökcsire uncsiztam. Hazajöttiztem és semmike életecske sincsizik errefeléke. Hiki eltüncsizett valamerrikére és Cielo-chancsi se fogcsizik velem. Ettől pedigecske szörnyikén letörcsiztem. Muszájka volcsiztam kerizni elfogicskát, nehogykára teljeskén letörcsizzenek a körmikéim a semmittevéskétől. Viszontkára annyikát még tudcsikázni véliztem, hogyira nemike sokika murcsihelyecske van ittenke. Nem régike nyílcsizett a humuszka bárcsi, de nem kellcsizett kajcsiznom. Az autópályácska messzécske lettizik, szóvcsira úgy döntiztem barniztatni fogcsizom a bőcsimet. Egyetlenke előnykéje a sivinak, hogy állandócskán nyittizve vancsizik a strandi. Legalábbkára nem kellizik szolcsit fiziznem! Tisztire előnyke! Csak elő kercsizem a naptejecskémet plusz tegnap vásizott tangácska fürdőrucikám és indulhatizok is! Majd kercsizek egy dögöske bikuckát, aki bekencsiz. Remcsizem lesz bővikére szabadocska prédácska! Régecskén rugizhattam ki a hámocskából és flörtizhettem helyeske hímecskékekkel. Viszontkára morcmorcoska leszizek, ha csak a szokottacska rusnyácska, maszkocskás férfi tömegecske várcsizik rám. Ki nem állizhatom őket! Szörnyűcske, hogy mennyikére lappizik Hueco-cska bishiekék terén. Aizen- samacska csincsizhetne több Grimmi cicuskát! Ő egy igazka adoniszka és még macskácska is! Mennyikére imcsizem a nekocskákat! Dobcsiztam szívecskéket a folyóscskán riszizve a csinoskás popsikámat.
Miutánkára beériztem a szobácskámba összedobiztam a tatyókát és indizhettem. Azértkára hagyiztam egy illatosított cetlicskét Cielo-chancsinak, hátha kecsizik. Tisztire besózizva hagyiztam el a fehér épületkét. Ügyiztem azért a léptecskéimre! Csúnyácska bakika lennizne kimelcsizve elérizni a napozócska bejáratát. Végülkére megigaziztam a felhozatalkámat és beácsiztam a sorcsiba, de bájcsiztam ezerrel, így hamarabbkára illetve ingyenkén robcsizhattam be. Kicsikét nagyocska tömegecske hömpizett, amike tetszizett! Többecske áldozatocska várcsizik rám! Siettiztem is átöltizni. Készecskén sóhiztam, majdira fogiztam a színeske labdácskámat. Indulhattiztam helyecskét kercsizni, felmérizni a terepecskét és társikákat fogizni röpizésgetéshez. Hamarkára pakizhattam is egy szimpike csapatocskához, akik tökéleteske, árnyékocskás helyen voltiztak. Viszontira nem értiztem mirőlkére beszcsiznek, úgyhogyira hívcsiztam őket játszizni. A vizecskében tisztire vicceske volcsizott labdizgatni, gyakracskán el is repcsizett. Épp egy ilyenke esetecske utánkára akcsiztam becserkészizni, amikor aztikát kellcsizett láttiznom, hogyira egy alcsizó szépike mellettecske pihcsizik. Olyankára édin szunyizott! Csodcsiztam is egy picikécskét és elhattiztam még megkercsizem, ha magácskánál leszizik. Mostira azértire nem aksziztam felébrizni. Szóvalkára próbsziztam átnyúlizva felette elérizni a lasztikát. Megfogcsizva a célt szercsiztem volna továbbkára állizni, de mocizni kezdizett és kinyittizta szemecskéit. Hirtelenkére kiakcsiztam, mertire biztire nem a legjobbacska két mellecskét látizni, amikorkára magácskádhoz térszizel. Mindenesetkére szünetecske után hátrébbkára húziztam és ezerkére kihúzizva magam intiztem nekicske. Perszire tettiztem az ártatlanka lányocskát is, nehogykára mérgeskén üvöltizzen velem.
-Bocsika! Nem akiztalak felverizni! Remizem nem harcsizol! Csak a labdácskáért jöttiztem! Amúgykára Elmira vagyizok! És neked micsodácska nevecskéd van?-
Mosiztam totálákára megnyerőcskén. Még a kezecskémet is nyújtiztam, hogy ne tüncizzek bunkócskának. Örcsiztem, hogy így alcsizott a helyzetecske. Felkeltizte az érdeklődéskémet ez a pasika és talánkára válaszizni is fog, esetlegecskére még csacsizni is. Jó lennizne értelmeske lényecskét talcsizni errefeléke.
°o0o°o0o°o0o°o0o°o0o°

Unatkozott, így elment a strandra barnulni szolárium helyett. Bejutás után társaságot keresett, majd talált. Röplabdáztak a vízben, de a labda messzire repült. Elmira utána ment. Egy alvó mellett talált rá. Nem akarta felébreszteni, ezért megpróbált átnyúlni felette, de felébredtek. Két szép mellel találkozott szembe a szenvedő alany, de Elmira viszonylag gyorsan kapcsolt és hátrébb lépett. Bemutatkozott és várja a reakciókat.
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te11000/30000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 10, 2009 9:22 am

.:|Pink varázs belebotlik házi cicába|:.


Jóval unalmasabbnak ígérkezett ez az egész Las Nochesi élet, Hueco Mundo sivár sivatagához képest, ám legalább nem kellett minden nap hollowokkal szórakoznom, hanem azt tehettem, amit csak akartam, és amit a legjobban tudtam. Feküdtem. Most sem másként, a szobámban fetrengtem az ágyamon, és tátott szájjal aludtam. Hiába, a sok tej bealtat. Nem mintha nélküle nem tudtam volna bárhol bealudni, de ez ráadott még egy kis pluszt, amitől jobb volt az alvás. Fordultam egyet az ágyon, ezzel is jelezve, hogy a háton fekvéstől elgémberedtem, majd aludtam tovább. Néhány perc múlva azonban horkantva riadtam fel, és néztem körül a szobában. Nem történt semmi, csak azt álmodtam, hogy elfogyott a tej. Kimásztam a konyhába, és lám, nem álom volt...valóban elfogyott. Úgy döntötte, hogy itt az ideje bepótolni a hiányzó "luxuscikket", és venni valahol HMben egy üveg tejet. El is indultam, hogy valami bolt után nézzek, ám csak nem találtam semmit. Rossz kedvűen indultam visszafelé, mikor megütötte a fülemet egy beszélgetés foszlánya. Két arrancar beszélgetett az Aquaparkról, hogy milyen jó, és ki kéne próbálniuk.
- Cöhh..messze van... - zártam le a témát magamban. Franc se akart ilyenkor lemenni olyan messze. Meg úgy általában semmikor sem akartam oda lemászni.
Nagy szenvedések közepette folytattam utamat vissza a szobába. Mikor visszaértem, körülnéztem bambán, hogy mit kéne csinálni. Kedvem nem volt semmihez, viszont nem rég keltem fel, tehát aludni meg nem tudtam.
- Ehh...legyen.- adtam meg magam, mert tényleg nem volt jobb ötletem. Elhatároztam, hogy mivel úgysincs jobb dolgom, lemegyek abba az Aquaparkba körülnézni egyet. Fogtam egy törülközőt, meg pénzt, és elindultam a strand fele. Útközben jutott eszembe, hogy fürdőruha is kéne oda, ahova megyek, szóval nagy sóhajtások közepette betértem egy boltba, és vettem egy fürdőgatyát is. Ennyi erővel mehettem volna rövid gatyában is, ugyan ott tartanék...
Miután törülközőm is volt, és fürdőruhám is, na meg fel is vettem akkor már a fürdőnadrágot, végre elindulhattam a tényleges célpont felé. Útközben leizzadtam rendesen, mert elég meleg, volt. Itt mindig meleg van. Nem baj, jobb, mintha fagyoskodni kéne, azt nem bírnám ki.
Nem tellett bele olyan sok idő, és végre meg is érkeztem az Aquaparkhoz, ahol viszont...
- Nemááár.... - nyögtem egyet, mikor megláttam a kasszánál kígyózó sort. Nem volt mit tenni. Unott arckifejezéssel, bosszúsan álltam be a sor végére. Addig is, szemügyre vehettem LN népét, ami elég sokoldalúnak tűnt. Volt itt mindenféle arrancar. Kicsi, nagy, stb...
Ahhoz képest, hogy milyen nagy volt a sor, elég hamar sorra kerültem. Vagy lehet, hogy közben bealudtam állva, mert ráuntam a várakozásra, és valójában nem 10 percet vártam, mire eltűnt előlem a sor, hanem 1 órát? Mindegy, én voltam a következő, szóval gyorsan megvettem az amúgy nem olcsó jegyet a mogorva pénztárostól, és beléptem az Aquapark területére.
Volt itt minden. Csúszdák, medencék minden mennyiségben. Választottam egy füves, napos helyet egy medence mellett, de elég távol a víztől, és letelepedtem. Nem akarózott a víz közelébe menni. Nem nagyon szerettem a vizet a fürdésen kívül, amúgy se fürödni jöttem, hanem...kikapcsolódni. Kifeküdtem a törölközőmre, majd kb fél perc múlva már aludtam is, mert hát ugye a fárasztó út, ami a szobámtól idáig tartott, kifárasztott. Szép álmom volt. Labdáztam valakivel, csak nem tudtam, hogy ki az, ugyanis sok ember nem ismertem. Lehet, hogy Slarinnal labdáztam? Ő nem olyan...
Hirtelen megébredtem, mert mintha valami matatott volna felettem, és kinyitottam a szemem. Előszőr nem sokminden láttam, aztán tisztul a kép, és felismertem, hogy egy arrancar lány mellei vannak az arcomhoz elég közel.
- Mi a..? O.o - ennyit tudtam kinyögni hirtelen, annyira meglepődtem.
A lány is meglepődhetett, de Ő előbb kapcsolt, és hátrébb hajolt, és valamit mondott.
- Mi...? Jaa, öh, semmi gond. - mondtam értetlenül, miután rájöttem, hogy mit is magyarázott Elmira, mert hogy az volt a neve.
- Raúl a nevem. Raúl Suspicaz de Afuera. Örülök, hogy megismerhetlek. - mondtam zavartan, és kezet ráztam a lánnyal. - Mit is csináltál? - kérdeztem vissza, mert a mondat eleje kimaradt, hogy miért is ébresztett fel. Nem igen ment az emberekkel (jelen esetben arrancarokkal) való társalgás, mert emberi életemben sem sokat beszélgettem másokkal, nem hogy lányokkal, de most össze hozott eggyel a sors. Érdekes.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te10000/12000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyHétf. Dec. 14, 2009 3:37 am

°o0o° Pink varázs belebotlik házi cicába °o0o°

Totálkára bevetcsiztem volna szétölelgetni! Tutcsira tündike, ahogykára pislizik a kómáskás fejcsijével és az a dörmici hangocska! Lottócska főnyereményke! Egy ennivalócska nyuszika! Hetecskékig, csak szercsizgetnél összécske meg visszácska. Szétikére kényizném a popsikáját! Örültecske hobcsikát is elnéziznék nekike, csak dorcsizzon nekem. Micafiúcska! Meghalcsizok értikék. Bárira rólacskára nem hinnézném, hogy házi állatka. Azokacskák áltiban melegecskék, kivcsi Jowci! Vajonkára már kigobcsizta a kötöttke pulcsikám szálacskáit, amicskét két hetecske addiztam nekike? Mindegyke! Majd megnézizem! Előbbkére kiettizem álmoskára a hálócskámat. Perszikére nem vinnyizhattam csillcsi szemecskékkel, ezértkére próbsziztam közömböske marcsizni. Ha bevállalóska lennizne, akkor letipírtapírkodta volna mellecskéimet! Vegyira előbbkére bélycsigyűjtit szerizne mutizni? Azt pedigecskére nem szívcsizem. Na, de inkábbkára arra figyiztem mitikét beszizik. Aranymaszatocskán megjegyizte, hogy nem törtizett semmi. Vááh! Szupcsi! Kezdtem félcsizni kiakcsizik és elfutizik a stíluskámtól. Sokacskán csincsizik ezt! Rendeskébbek viszcsire csak megkériznek, ne szövcsizzek.
-Kircsi! Örcsizenk nekike!-
Vigyiztem teljeske széleskével, kicsikécskét táncizva egy helyecskében. Majdira megtuddiztam a nevecskéjét is. Igazika latin nevecske!Micsoda bikácska lehet! Még a végécskén tiloska lesszizik piroska ruhit felvenniznem a közelkéjében. Nem is mennizett továbbkára visszafogcsizni a rajcsizásomat. Ragyogócska szemcsikékkel meriztem rá, megiazizva hajacskámat. Azértire csorcizni késziző nyálcsikámat leállcsiztam.
-Hátira még énecske! Csincsi nevecske!-
Ráziztunk kézikét, közbikén fülcsig pircsizett Szuszpenzórka! Nagyonkára édeske volcsizott így is! Kevésecske férfikének állcsizik jól, de nekicske hatázorottkán cunciska a pirosocska színcsi! Csodcsizni megintkére nem marcsizott időcském, mertire kérdizett tőlecském valamicskét. Hatalmaska szemcsikkel pisliztem rá. Elbambiztam és nem értiztem, de sikcsizett nehézkék áracskáján összefoltizni.
-Labdicskáztunk a viziben, de elrepcsizett és mellettecskén köttizett ki. Nem szercsiztelek volna felzavizni, ezértkére átnyúliztam elvennizni...ekkorkára tériztél magacskádhoz! Ésike, te? Pihcsizel? -
Hadonásziztam kézzelkével lábacskával, sokszorkára mattizva a kerekecske játékocskával. Utánkára rádöbbiztem, hogy napocskán lustizik és úgy tüncsizett még fogizik is, ezértkére támcsizott egy ötletecském. Elslisszizek a cuccoskámért, kiveszizem a naptejecskét bekencizem Raúlcsikát és nem tudcsizom még micsodácska leszizik.
-Figycsike! Csercsibe a kellemetlenke meglepiért, te is kapizol valamicskét! Nemecske válaszkát el se fogizok, okéska?-
°o0o°o0o°o0o°o0o°o0o°


Rajong két sort Raúl-on, mert nagyon tetszik neki a kislányos zavara, neve és álmoskás dünnyögése. Nagy nehezen leesik a kérdés is, ezért elmagyarázza a labdával hadonászva mi történt, majd visszakérdez miért van a strandon Raúl. Végül eszébe jut, hogy tartozik a zavarásért és mivel a férfi napon szunyókál be akarja kenni naptejjel. (szegény SukeXD)
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te11000/30000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyKedd Dec. 22, 2009 10:32 am

.:|Pink varázs belebotlik házi cicába|:.


Csodálatos labdázós álmomból arra ébredtem fel, hogy két mell tartózkodott a fejemhez veszélyesen közel. Meg is lepődtem rendesen, nem szokott az ilyesmi sűrűn megtörténni, vagyis, nagyjából sosem történt még ilyesmi, mert sosem voltam olyan helyzetben. Most is csak lejöttem az Aqua parkba, hogy megmozgassam elmacskásodott végtagjaim, és hogy a fárasztó ötperces séta után, meg a további ötperces várakozás után aludjak egy jót. Meg ha már itt voltam, talán el is mentem volna a büfébe egy kis sült halat enni, meg ilyesmik.
Értetlenül, és kissé zavarban néztem a lányra, aki előttem állt, mire végre leesett, hogy be kéne mutatkozni, meg elmondani a lánynak, hogy ugyan már, megesik az ilyen néha.
Erre az illető széles vigyorgással válaszolt és kicsit pattogott egy helyben, vagy valami ilyesmihez tudtam hasonlítani a dolgot. Mintha kicsit hiperaktív lett volna Elmira, legalábbis úgy tűnt, mert egy perc alatt annyit mozgott körülbelül, mint én egy hét alatt. A kelés utáni kóma még bizonyára nem múlhatott el, mert nehezen jutott el a tudatomig, hogy be is kéne mutatkozni, ha már a lány is megtette széles mosollyal.
- Öh, köszönöm, a tied is...őőő..csincsi. - mondtam álmosan. Fogalmam sem volt első pillanatban, hogy mi az a csincsi, aztán rájöttem, hogy valószínűleg a csinos, vagy...jó, vagy valami hasonló, ezért sem mertem valamelyik szóval válaszolni a felsoroltak közül, hanem inkább az egyszerűbbet választottam, és azt használtam, amit a leányzó is. Kezdtem kicsit zavarba jönni, meg mintha kicsit el is pirultam volna, de hát ez van, nem sok nőhöz volt még szerencsém személyesen. Mindig is jobban szerette ma nagymacskákat.
Jobb ötletem nem láván, gyorsan megkérdeztem, hogy mit is csinált itt, hogy ide került a labda hozzám, majd nagyokat pislogva, álmosan néztem a lányra, és vártam, hogy elmondja, mi is történt. Ki hitte, volna, hogy labdázott. Magam is rájöhettem volna, de még túl lassú volt a felfogásom ahhoz, hogy ilyen nehéz dolgokat vigyek véghez, de azért némi hatásszünet után eszembe jutott, hogy visszakérdezett Elmira, és válaszolni kéne.
- Hát őőő...aludtam a szobámban, és meguntam, és gondoltam lejövök az Aqua parkba...aludni. - mondtam végig mondókámat, minden szóért keservesen megküzdve. Kicsit hülyén hangzott, hogy a szobámból lejöttem aludni ide, de hát végül is ez volt az igazság. Még mindig ezen a kellemetlen helyzeten járattam lassan az agyam, mikor is hirtelen mondott valamit Elmira.
- Őőő, igazán nem kell. Megesik az ilyen az strandon, nem történt semmi, és nem is kell semmit sem adnod!.. -mondtam heherészve tök vörösen zavarban, de a lány már el is ment valamerre. Hülyén néztem egy darabig utána, majd napirendre tértem a dolog felett, és úgy gondoltam, hogy visszament a medencébe pasizni, meg játszani, és napirendre tért a dolog felett. Unottan megvontam a vállam, majd megdörzsöltem a szemeim, mert megint kezdtem elálmosodni a nap forró sugaraitól. Megfordultam a törölközőmön, majd hasra fordulva elterültem, és néhány másodperc múlva már húztam is a lóbőrt ugyan olyan nagy beleéléssel, mint mielőtt még felébresztettek volna.
Megint szép álmom volt. Régi adjuchas önmagamról álmodtam, mikor is egy különösen finom hal formájú másik adjuchast győztem le, és ettem meg valahol Hueco Mundoban. Különösen finom volt, emlékeztem rá.
- Mmmmmm! - mondtam álmomban, és nyammogtam is hozzá, mintha akkor is a számban lett volna a hal.(...xD)
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te11500/25000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyPént. Dec. 25, 2009 4:14 am

Vigye a franc a meleget... ~ Aquaparki kirándulás

A félredobott, vörös hálóinget a vékony lepel alá dugtam, és otthagytam az ágyat. Előkerestem egy csak fekete csipke fürdőruhát, mert elegem volt a melegből. Belebújtam, és gyorsan megcéloztam az Aquaparkot, melyet még sohasem láttam. Egyszer ennek is el kell jönnie, és én nem mennék el oda? Nem, nem szeretem, ha be vagyok zárva. Azt sem, ha megmondják, mit tegyek. Ezt csak a nálam erősebbektől is dacosan viselem el. Ez alól persze kivétel Aizen-sama. De Gin és Tousen... szánalmas kis vakarékok. Ketten együtt sem lennének elegek az én imádott mesterem ellen. Nem mintha ellene fordulnának... túl gyávák ahhoz. De Aizen-sama dicsfénye mellett ők nem is léteznek.
Hűvös mosoly játszott az ajkamon, miközben odaadtam a pénzt Ulquiorrának a jegyért. Aztán széles mosolyt vetettem Grimmjowra... szeretem a kék hajú férfiakat. A gyengéim. Nem mintha annyian döglenének utánam, vagy én lennék olyan pasizós. Csupán jeleztem, hogy ... mindegy. Felesleges gondolatmenetekre nem pazarlom az erőm.
A folyosón sétáltam, és kerestem egy öltözőt. Lehet, hogy egyedi leszek, de sebaj! Leraktam a köpenyem és a papucsom, amibe a homok már rég belement. Hazafelé... akár mezítláb is mehetnék. Miért kellene utánoznom azt a sok nyomorékot? Megvető pillantást vetettem a vihorászó lányokra. Olyanok, mint valami hormontúltengésű plázanők... De legalább nincsenek egyedül. Ez is az én hibám. Ha nem lennék ennyire rátarti és zárkózott, már egy egész slepem lenne. Letelepedtem egy medence mellé, és lábamat a hűs vízbe lóbáltam. Bárki jön ide, kedves leszek hozzá! Bármennyire is... nehezemre esik.
- Szervusz! - köszöntem neki kissé hűvösen, amikor odajött hozzám...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te10000/12000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyPént. Dec. 25, 2009 6:47 am

°o0o° Pink varázs belebotlik házi cicába °o0o°

Hatalmaska kunciban törcsiztem ki, megneszizve a napocskázás okocskáját. Tutcsira édeske! Lejöttizett, hogy alcsizzon! Áltikában kiakkiztam volna ilyenke butaságocskán, de nekikcske tökcsire furcsikán állcizott ezecske indokocska. Passzizott hozzá! Látszizott rajta mennyikére szercsizik szundizni. Azértkára ha márkára belefuttiztam nem hagyizhattam egészke napocska csak henycsikézni. Vagyiskára fel fogcsizom rázizni. Ha másika nem gurcsizok eléke fonalacskát,v agy vakcsizom a fülecskéje tövikéjét, esetlegecske tartizok halacskát a nózikájához. Valamelyikecske csak beválcsizik! De addigicskáig slisszike a cuccimért! Be kellizik kencsizni! Borzalmaskára szomcsi lenniznék, ha miattamkára hólycsizna fel a bőrőcskéje. Akkorka lenne okcsim ápolgatni, de nem lehettizek ennyikére számítócska. Maximumka túlságoskán vékonykán kencsizem be. Eztikét nem vittizheti az orrocskámra. Szágcsiztam is hatalmaska lelkeskedéssel megkerizni a törcsikémre pakszizott tatyókámat. Mázlicskám volcsizott, mert sokacskán segíztek megtalcsizni a helyeske utacskát. Nem tehettizek róla, hogy mindegyikecske utacska ugyanúgykára nézizett ki. Mindenholkára fácskát, füvecskék meg medencécskék, amikécskétől lehetetlenke volcsizott külcsizzem egyikecskét másikocskától.
Nagy nehezkén felpattizva cumócskámat kapcsiztam lábacskáimat cuncimúkuska macsekocskához. Viszontkára nem biziztem elég gyorsacskának! Mirécskére befuttiztam nagyocskán alcsizott továbbacskára. Gyönciztem is bennécske. Aranymaszatocskán csámcsizva dünnyizett magácskának. Szétszerettezni valócska! Erőske késztetéském is lettizett széölcsizni! Mivelkére az előbbecske halálkára rémizett, így csak óvatoskán cserkészkedtem befelécske. Lassacskán tappiztam rá és csillcsiztek a szemecskéim. Ténylegecskére alcsizó cicuska volcsizott. El is goncsiztam micsodácskát szólcsizna, ha megvakiznám a pocikáját! Eztikét kipróbszizni nem marcsizott időcském, mertire újrácskára felébrizett. Perszécskére nem hagyiztam magam lebukcsiztatni, ezértkére mosizva dugiztam a legmagaskább faktorocskás naptejecskémet az orrocskája alá.
-Meghozcsiztam! Megintkére bealcsiztál...nagyonkára álomszuszékocska vagycsizol! -
Pattiztam fel a cuccoska tetejét és nyomcsiztam egy kicsikécske adagot a mancsocskámra. Gyorsacskán rákencsiztem a hátijára, ne legyecskén mencsizni idejecskéje. Még szépicskécskén dudorásziztam is! Azártkára bunkócska nem akkiztam lennizni, ezértkére megkércsiztem nem e hidegecske a kezecském vagy a krémike. Válcsi helyettkére felpattizva borcsizott le az ágyikáról. Pedigecskére, csak incipincikényit lejebb húziztam a gatyiját, így nem marcsizna csikocskája! A javacskáját akcsiztam. De tüncike, ahogykára rémcsizik tőlecském. Mindegyke! Bár bűnöcske ilyenke csincsi hátsócskát takcsizni. Őt tudcsizza!
-Hupszicska! Ne harcsi! Biztire semmike rosszacskát nem terviztem!-
°o0o°o0o°o0o°o0o°o0o°

Elmegy a táskájáért, miközben Raúl békés álomba szenderül. Visszaérve nem tud ellenállni a késztetésnek és megölelgeti. Erre persze felébred az arrancar, de terelés képen az orra alá dugja naptejét Elmira és serényen elkezdi bekenni a hátát. Sajnos kissé merész, amit rosszul visel a cica. Így a ruha piszkálástól rémülten borul le áldozata...xD
Vissza az elejére Go down
Cephalus Ó-Madaidhín
Espada
Espada
Cephalus Ó-Madaidhín

Férfi
Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2009. Jan. 09.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te22000/30000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (22000/30000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptySzomb. Dec. 26, 2009 12:27 am

//Vigye a franc a meleget... ~ Aquaparki kirándulás//

*Talán tényleg túl sok időt tölt egymaga a szobájában - sóhajt, ahogy hunyorog a verőfényes napsütésben. Mégiscsak igaza lehetett főnökének és fraccióntársainak, amikor fővesztés terhe mellett elzavarták kikapcsolódni. Pedig tudhatnák, hogy Ceph egyedül érzi magát legjobban, amikor hőn szeretett kötésmintáit bogarászhatja, és agyalhat némely bonyolultabb minta elkészítésén - de hát most ki kell vonulnia a remeteségből, és megpróbálnia közösségi életet élni legalább egy kicsit... Hogy aztán mi fog ebből kisülni, jó kérdés. Remélhetőleg nem menekül el az első nagyobb tömeg láttán...
A következő sarkalatos pont pedig maga a helyszín, hogy mit is látogasson meg. Bár ez is meg van adva - kötelezően választható opcióként az aquaparkot kell meglátogatnia. Az már más kérdés, hogy egyáltalán nincs olyan ruhaneműje, ami strandoláshoz alkalmas lenne... Pedig végigtúrta legalább egy kósza nadrágért az összes szekrényét, de semmit se talált. No mindegy, csak megfelel hagyományos arrancar-öltözéke is, hiszen úgysem szándékozik fürdeni.
A pénztáron és biztonsági részen túljutva - legalább a belépő árát megkaphatta volna Hikage-samától, ha már ennyire szívén viseli Ceph társasági lénnyé avanzsálását! - aztán tanácstalanul bolyong a nagy területen, azon gondolkodva, vajon mit szerethetnek ezen a párás helyen a többiek. Ráadásul rengetegen vannak, ami szintén hátrányos Ceph szemében...*
- Ööö... Üdvözletem!
*Pislog bambán a köszönő lányra - előtte ugyanis gondosan körülnézett, hogy tényleg neki szól-e az üdvözlet, és nem talált a közvetlen környékükön mást, szóval minden kétséget kizáróan ő lehetett a célszemély... A nagy meglepetés hatására azonban nem ül az ismeretlen mellé, hanem csak egy-két lépésnyit közelít megszeppenten.*
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te11500/25000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (11500/25000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptySzomb. Dec. 26, 2009 1:37 am

Vigye a franc a meleget... ~ Aquaparki kirándulás



A köszönés viszonzása után igyekeztem barátságosnak mondható mosolyt kierőszakolni magamból. Valóban: az én világom a sötét volt, vagy a homályos narancsszín derengés, mely a szobámban fogadott, ha beléptem. Ahol magányosan és csendben élvezhettem saját társaságom, egy -egy vaskosabb könyv társaságában. De ez nem illik össze azzal a képpel, amit itt kialakítottak rólam. Itt én egy nagyszájú, bevállalós bajkeverő voltam, aki áthágja a szabályokat, ha neki úgy tetszik. Persze nem olyan mértékben, hogy büntetésem halál legyen: csupán annyira, hogy egy mosolyt csaljak Aizen-sama ajkaira. Persze ez nem az a fajta mosoly volt, amit akkor kaptam, vagy kapok, ha arról kívánnak meggyőzni, hogy fracción legyek: hogy az micsoda megtiszteltetés! Hogy csak a kiválasztottak lehetnek azok... Nem. Én többre vagyok képes azoknál az egyszerű bábuknál. Én egy nap Espada leszek. Egy a legerősebbek közül... Persze, akkor is maradok az, mai ma vagyok: egy báb a shinigamik kezében. De, legalább... nekem lesznek szolgáim, és nem én szolgálok. Úgy lesz tökéletes az élt. Ha rettegik majd a nevem a gyenge kis mocskok...
- Szia! Nem akarsz leülni? - mutattam gyorsan a medence szélére, ahol ültem. Persze öltözéke alapján ő nem akarhat majd fürdeni, de sebaj. Beszélgetés... Muszáj leszek változni. Nem nézhetek mindenkire vasvilla szemekkel. Nem, ez természetesen nem azt jelenti, hogy jókislány leszek... Csupán... igyekszek majd olyanokat keresni, akik elfogadják a dacosságot és a lázadást, ami bennem van.
- Én egyébként Ranil Carrolobacco vagyok. Örülök a találkozásnak. - pillantottam az illető szemeibe, aztán még egy félig-meddig fejhajtást is megeresztettem. Nem tartottam jó ötletnek, hogy felpattanjak, és hajlongani kezdjek. Könnyen belecsúszhattam volna a medencébe, megüthettem volna magam, vagy esetleg az esés következtében lerepült volna rólam a fürdőruhám. Az pedig nem jött volna jól. Legalábbis nekem nem. Ahogyan figyeltem azt az alakot, akit igyekeztem megnyerni, egészen érdekes hatást tett rám. Mintha valami elegancia, vagy tartás sugározna belőle. Lehet, hogy olyan, mint én? Mondjuk... nem szeret magán kívül más társaságban lenni? Nos, ha valami csoda folytán így van, akkor valószínűleg nem is olyan rút semélyem talált egy "barátjelöltet".
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te11000/30000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 4:49 am

.:|Pink varázs belebotlik házi cicába|:.

ÁÁáh! Nagyon szép álom volt ez! Nem okozott különösebb gondot legyőzni ezt az adjuchast, és végre csorgó nyállal, és lógó nyelvvel fogyaszthattam el ezt a csodálatos hal formájú adjuchast! Finom volt, na, talán még ümmögtem is hozzá álmomban. Igazán kellemes álom volt, aztán történt valami. Míg fogyasztottam az adjuchast, az hirtelen megmozdulsz, és elkezdett ölelgeti, és akkor én felriadtam, és:
- Háááá! Mi a..? - lestem körbe bambán, és szemeim Elmira arcán állapodtak meg. Nem úgy volt, hogy visszament a medencébe játszani, vagy csak én képzeltem be magamnak? o.O
- Igen? Pedig szerintem csak kicsit alszok többet, mint egy átlagos arrancar. Csak reggel, reggeli után, tízórai után, ebéd előtt, meg ebéd után, uzsonna után, vacsi előtt, meg után! Meg lefekvés előtt kicsit, meg felkelés után is. Vagy az sok? - kérdeztem értetlenül, aztán megvontam a vállam, mert nekem kellett ennyi alvás, kívánta a szervezetem. Vissza akartam kérdezni, hogy mégis mit is hozott meg, aztán csak észrevettem nagy nehezen a naptejet, amit az orrom alá dugott.
- Igazán nem kellett volna... - szabadkoztam gyorsan, és kezdtem is pirulni, meg ilyenek. Már késő volt, elkezdődött a "kezelés". (- -") arccal, pirulva hagytam magam, mert nem volt más választásom, és közben azon gondolkodtam magamban bambán, hogy végülis rendes lány, meg minden.
Még dúdolgatott is! Kis híján majdnem sikerült megint bealudnom a dúdolgatásra, mert olyan dallama volt ,vagy nem tudom, lehet hogy már beidegződés nálam, hogy bealszom, ha dúdolgatnak a közelemben, de aztán mégsem sikerült elszenderedni, mert Elmira megkérdezte, hogy nem hideg e a naptej.
Akartam épp mondani, hogy nem az, nyugodtan folytassa a munkát, de ehelyett rémülten ugrottam fel, mert a fürdőnadrágom elindult lefelé, pedig ültem, és nem én voltam, az biztos! O.o
- Vhoaaa! - nyögtem meglepetten, és húztam vissza a rendeltetési helyére a dolgot.
Jobban belegondolva tényleg csak a javamat akarta, viszont, nem volt napirendre tűzve, hogy a gatyám lejjebb csússzon a helyéről. Érdekes, ilyenkor gyors, és fürge tudok lenni, máskor meg egy mozdulathoz kell 3 óra kemény elhatározás, és nyűglődés.
- Öhm, oké, akkor, akkor visszaülök. - nyugtattam meg magam, és feküdtem vissza, hogy befejezhesse Elmira a dolgot. Erősen törtem a fejem, hogy meg kéne valahogy hálálni a dolgot. Szóval vagy fel kéne ajánlani, hogy én is bekenem az Ő hátát, vagy elmászok vele labdázni a medencébe, mert mégiscsak bunkóság lenne, ha nem hálálnám meg valahogy. Viszont, a medencés ugrálás gondlatára elhúztam a szám, és erősen gondolkodtam az első opció mellett.
- Ömm, Elmira! Bekenjem én is ezután a hátad? Vagy menjünk játszani a medencébe? Esetleg mindkettő? Vagy hogy hálálhatnám meg a segítségedet? - kérdeztem most már rákvörös fejjel, és gyorsan inkább másfele néztem.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te10000/12000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyVas. Jan. 03, 2010 11:41 pm

°o0o° Pink varázs belebotlik házi cicába °o0o°

Kincsikét kiakcsizott mennyikét alcsizik. Okécska, hogy egészségecskés szundizni, de ennyike mértikében márikára nagycsira károskás lehettizik! Egyáltalánkán csincsizik másikát is? Kezdiztem kiábráncsizni. Nekemecskére nem kellizik olyanka ismike, akikécske szünetecske nélkülke húzizza a lóbőrkét. Mikorka beszcsiznénk vagy sétiznénk? A végécskén még abbácskába halcsizna bele, hogyira lezakcsizik a tornyika erkélykéjéről. Vagycsira romantikuskás vacsorácska mellettecske belefejizne a menükébe! Esetlegecske horkizna mozizáska közbenke. És nem jönnizne el vásárizni velem! Istenecske! Az szörnyűcske lennizne! Békésecske lefeléke! Mégire Atori bogyókát is elránciztam, szóvcsira nyugicska! Ha főundokocska békácskával boldiztam akkorkára lustikával is mennike fogizik! Amúgykára is imcsizem cicafiúcskát! Gyömszizném szünetecske nélkülke és ezekecske a rémizés! Édibédi tündérke virágocska! Elolvizok a szendécske pofcsikájától. Perszire ottanka lapcsizik a perverzecske is! Hogy mutizza márira a félcsikézős fiúkát, errécskére szavacska nélkülkére tűrcsizi a kencizést. Rosszacska cica-mica! Kuncikáztam magacskámnak.
-Szupcsi! Nem szercsizném, ha sávoskásan barniznál vagy kozmiznál oda. Egyedicske volcsizna, de ne kockizzunk vadiújacska trendike teremtézikézésével!-
Fejcsiztem be a kencézést, aztán megpaskiztam a popsikáját. Micsodácska feszeske atlétácska bújócskázik bennécske!(*.*) Ámcsiztam is ezerkével. Nagyonkára tudizza ennyike ruhácskában is takizni, milyenke csinicske hímecske! Kis titkolozós nyuszika! Imdcsizem! Ráadáskára szíveskén tesztizném ezt a rejtettecske sportolócskát! Egyenlősckére viszcsire tűrtőzizni kellizik, mertire a végécskén még elfuttizik dögöske házicicuka. Pontikára emiattacska bazsizstam megnyerőcskén, amikorkára feltüncizett erőlködizik. Lassacskán el is mondizta mitikét szercsizne. Cunci úriemberke! Igiből semmikécskét se tettiztem errécskére itt ajcsizza a cserécske akciócskát. Ha illledelmeskén akiznék visizni, mostira visszautcsiznám, de semmike kedvikém itthagyizni. Szóvcsi, kézecskén ragiztam és felszediztem a helyecskéjéről. Gyorsacskán megsandiztam milyenke teljeske premierkéből aztánkára levágiztam a helyecskéjére. Elhelyeziztem kényelmeskén és rákaccsiztam bájoskán.
-Telhetetlenke vagyok! Kenci aztán pancsi!-
Mivelkére csak orrvérizve ácsingózizott, jobbacskának láttiztam, hasacskára forcsizni. Hátikára könnyebbecskén mennizik nekike ígyecske, ha nem láttizza a fejecskémet meg a szépike mellecskéimet. A popsikámtól csak nem zavizik! Vhoa! Vajonkára azt is bekencizi? Nem hinnézném, sajnoska!(T.T) Túlcsira félőske ilyenecskéhez. Mindegyecske! Legalábbkára játszizhatunk utnákára pindurikát! Már kezdiztem uncsizni. Rosszacskát teszizik a diétácskámnak, ha semmicskét se mozgizok.
°o0o°o0o°o0o°o0o°o0o°

Tovább csodálja Raúl-t, bár némiképp kiakad mennyit alszik. Aztán befejezi a kenegetést és rávág végszóként a hátsójára. Újabbat fankodik, majd él a férfi ajánlatával. Úgy határoz mindkét dolgot kéri. Fel is fekszik az ágyra, de ezzel csak még jobban kiakasztja az arrancar-t, szóval inkább hátra fordul, hátha javít valamit a helyzeten.
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches-i Aquapark - Page 2 Cl0te11000/30000Las Noches-i Aquapark - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 9:20 pm

.:|Pink varázs belebotlik házi cicába|:.

Öhh, mivel Elmira-chan volt olyan kedves, és bekente a hátam, még ha kicsit túl is lőtt a célon, hálás voltam neki, amiért figyelt arra, nehogy leégjek. Muszáj volt viszonoznom neki ezt a szívességet, még ha olyan izé is volt ez az egész. Szívesebben aludtam volna a nap hátralevő részében is a pokrócomon, mint ahogy eddig is tettem, de úgy látszott, ez ma már nem fog összejönni, mert rám talált valaki, akinek...tetszem, vagy valami ilyesmi. De lehet csak azért kedveskedett velem a lány, mert (sokak szerint) nyomorgatnivaló vagyok, mikor alszom. -.- Pedig nem is. Hogy lehet valaki aranyos miközben alszik? Alszik, és kész, ennyi, nincs ezen semmi izélnivaló. Meg különben is, na de mindegy. Nem értem rá morogni, mert éppen Elmira végzett a bekenési procedúrával és ezt megspékelte egy...paskolással, aminek hatására megint csak ugrottam egyet, mert nem voltam hozzászokva, hogy bárki csak úgy hozzámér, ráadásul olyan helyen. o.O
Így aztán némi fejtörés után fel is vázoltam az esetleges lehetőségeket, reméltem, hogy csak az egyiket válassza, így én is gyorsabban szabadulok, és mehetnék aludni megint, vagy enni, mert megint kezdtem éhes lenni. Ez a sok napozás meg fárasztó munka megéheztette az arrancart. Nem is tudom mikor mozogtam utolján ennyit, talán még anno adjuchas koromban, egy-egy vadászat idején, de ott is hamar abbahagytam a rohanást, mert gyorsan elkaptam az áldozatot. Volt egy olyan érzésem, hogy ez ma nem fog megtörténni, és egy darabig még nem fogok aludni, sem enni, sem lustálkodni.
Türelmesen vártam, míg Elmira mérlegel, és dönt, aztán kissé elsápadtam, mikor úgy döntött, hogy nem tud dönteni (..xD) és mindkettő dolgot szeretné. Szóval mehettem vele a medencébe játszani, de ami a rosszabbik dolog volt, be is kenhettem. O.o Bár a medencés dolog is elég aggasztó volt, mert nem a medencével volt a gond, hanem a benne lévő vízzel. Annyira nem szeretem a vizet, hogy csak úgy ugráljak benne, ehh.
- Ömm, rendben Elmira-chan...- adtam meg magam egy lemondó sóhaj után, meg két orrvérzés között, mert nem lehetett nem észrevenni a lány testi adottságait, mikor lefeküdt a helyemre. Gyorsan keresztet vetettem magamra, éreztem, hogy ma még meg fogok halni a medencében, érzem. Nem tudok úszni... (xD) Szerintem Elmira-chan is észrevette, hogy milyen fejet vágok a dolgokhoz, mert gyorsan hasra feküdt inkább. Hát ezzel se lett jobb a helyzet, most a fenekével néztem farkasszemet. Idegesen megvontam vállam, mert már úgyis mindegy volt, és odamásztam kelletlenül a lány mellé, majd kezembe vettem a napolajat, majd végignéztem a lány testén, hogy hol kéne kezdeni. Minden bizonnyal a hátánál...
Egy mély sóhaj után aztán nekiláttam a dolognak. Inkább oda se néztem, hogy mit kenek, igyekeztem a medence felé nézni, és minél hamarabb befejezni a kenegetést. Ám a lány puha, bársonyos bőrét kenegetni mégis valahogy jó érzés volt. Gyorsan megráztam a fejem és rendíthetetlenül néztem tovább a medencében játszó, úszkáló arrancarokat. A nagy medencenézésben a kezem kissé lejebb csúszott egy ponton mint kellett volna, és mikor odanéztem, ijedten kaptam el a kezem, mert épp a lány fenekét...kenegettem.
- Öööh, végeztem, Elmira-chan. - mondtam rákvörösen, majd odébbálltam kicsit, hogy a lány fel tudjon kelni. Nem akartam a fenekét megfogni, még a végén elkezdene kiabálni lehet, hogy milyen perverz vagyok, és akkor kitiltanának innen örökre kb. Ezért ilyen alig hallhatóan elmotyogtam, hogy nem akartam letapizni, véletlen volt.
- Akkor...medence? - kérdeztem, mint gey halálraítélt, és reméltem, hogy hamar túl leszek rajta.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Las Noches-i Aquapark - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches-i Aquapark   Las Noches-i Aquapark - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Las Noches-i Aquapark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches-