-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 10 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 1:27 am

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy seiretei "patkánnyal"



Számtalan más módját el tudtam volna képzelni annak, hogy hogyan töltsem el az estémet. Mindenesetre erre legalább már vagy századjára gondoltam ilyesmit... Tekintetemmel végigkísértem a mosdó felé rohanó alakot, és felvont szemöldökkel néztem Krázusra. Bosszúsan haraptam le egy salátalevél felét, és igyekeztem a dolgot szó nélkül hagyni.
De nem ment.
- El tudtam volna intézni... - morogtam. Nyomatékosításképpen tekintetem az övébe fúrtam, majd elnéztem.
- Nem kérek desszertet. Nem vagyok édesszájú... - jegyeztem meg, és a szalvétával megtöröltem a számat. A poharamtól való búcsúzásképp megittam az utolsó korty boromat is, és kiélveztem minden zamatát.
Ó, persze hogy tudtam mire megy ki a játék! A velem szemben ülő, pöffeszkedő alak pedig biztosan el van ájulva attól, hogy ezt közölte velem. Nem voltam átlagos kinézettel megáldva, ezzel ez jár. Már rég hozzászoktam az ilyenhez, és ugyanúgy kezelem az összes felmerülő problémámat. Nincs szükségem ennek a... műmágusnak a "segítségére", amit nem miattam tesz, hanem azért, hogy "lássam kivel van dolga". Pontosan tudom, hogy ezt gondolja... Ugyanazt, amit mindenki, aki körülvesz. Hogy Velem van a probléma... Miért van az, hogy egyik sem tűnődik el azon, hogy miért kapják ezt tőlem? Nem, nem tartom magam ártatlan áldozatnak. Ugyan... rég messze járok én már attól.
végighúztam az ujjamat a drágának tűnő, és minden bizonnyal valóban drága anyagon. Erre az álcára semmi szükség sem volt... De ha ár viselem, hát legyen! Megpillantottam az egyik zongorát, ami a terem egyik sarkában volt. Most senki nem játszott rajta...
- Megbocsáss, de kedvet kaptam a szórakoztatásomhoz. Addig fogyaszd a legnagyobb étvággyal a desszerted... - vetettem oda neki, és felálltam. Hosszú hajamat hátravetettem, és megindultam a játékszer felé. Szinte éreztem, ahogyan rámtapadnak a tekintetek... Valószínűleg mindannyian méltóságukon alulinak tartották, hogy ők is ezt tegyék. Szánalmasak. Engem az ilyen apróságok nem érdekelnek...
Miközben leültem és végigsimítottam a billentyűkön, eszembe jutott a rémesen kevés, kedves emlékeim egyike. Mennyire szerettem játszani... Egyvalami, amiben felülmúltam a nemeseket... a tanulás volt. A zene szeretete.. ha nem voltak otthon, örökké csak zongoráztam...
Halkan kértem, hogy keressék meg a játszani kívánt darab kottáját, majd ujjaimat rátettem a billentyűkre. Szinte idegen volt az érzés, ami a hangok hallatán ért. De mégis, borzasztóan hiányzott. Mielőtt lehunytam volna a szemem, és átadtam volna magam a dalnak, körbepillantottam, és tekintetem egy rövid időre összekapcsolódott azéval, akitől a hideg is kirázott. Nesze neked, Krázus. Íme a tapló modorú arrancar, akit annyira megvetsz...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 10 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyKedd Márc. 09, 2010 10:05 pm

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy arrancar lánnyal

Kérdéseim egy részét mintha elengedte volna füle mellett Ranil, mintsem válaszolt volna rájuk. Pedig én próbáltam a helyzethez mérten a legnormálisabb módon kommunikálni vele. Akárhányszor kezdett volna kellemes irányba kanyarodni a diszkurzus, Ranil csökönyös módon, mint egy sértődött kislány "ignorált", vagy épp nem fogata e la segítségemet. Igen nehéz a bizalmába férkőzni, sőt megkockáztatnám, hogy lehetetlen. Ezt egyrészt meg is értem, hisz láttam, amire nemrég gondolt néhány másodperc erejéig, de akkor is, ebből semmi jó nem származik sem neki, sem másnak. Némán, mosolyogva bólintok, mikor sértődötten megjegyzi, hogy neki is ment volna a férfi elintézése, ám ha nem cselekszem, lehet, hogy még mindig Ranilt bámulta volna, Ranil meg csak idegesítette volna magát a dolgon. Még csak desszertet sem kért, pedig nagyon finom fagylaltkelyhe van ennek az étteremnek, igazán megérte volna kipróbálnia, ám ha nem, hát nem, én nem erőltetem. Apróbb biccentéssel fogadtam döntését, s míg a lány kiitta poharából a maradék rubintvörös folyadékot, én leadtam a rendelést egy pincérnek. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom a vaníliás fagylaltkelyhüket, olyat még úgy sem ettem. Kényelmesen hátradőltem székemben, és Ranilra függesztettem smaragdzöld szemeimet. A lány épp ruhájával volt elfoglalva. Lehetséges, hogy nem tetszik neki? Nem hibáztatnám érte, legközelebb, ha lesz olyan, selyemruhát kerítek majd neki, hátha az jobban menne az ízléséhez.
Ha értékelnem kéne ezt a néhány órát, amit együtt töltöttünk Ranillal itt Karakurában, és azt kéne megmondanom, hogy változott e a lány hozzám állása valamit is az étteremben tartózkodás alatt, egy szóval el is tudnám intézni az értékelést nagyjából. Utált. Ugyanúgy, mint eddig, ha nem jobban. Én sem voltam oda érte. Csak azt nem értettem, hogy akkor miért vagyunk "együtt" még mindig. Hisz csak "kényszerből" jött el velem vacsorázni, sőt kényszerből kellett neki egész végig beszélgetnie velem, hisz én nem hagytam békén. Furcsa érzés kerített hatalmába, miszerint ez nem véletlen, és kezdtem egyre biztosabb lenni abban, hogy még össze fog minket hozni a sors valahol, valamilyen formában. hogy milyenben? Ezt nem tudtam megmondani, mágus vagyok, nem látnok.
- Ahogy gondolod, Ranil. - bólintottam könnyednek szánt hanggal a lánynak, és tűnődve néztem, ahogy távolodik asztalunktól a zongora felé. Míg a lány a kottát kérte el az egyik éttermi alkalmazottól, nekem közben meghozták a fagylaltkelyhemet, amihez rögtön neki is láttam. Igazán ízletes volt, ezentúl több vaníliás fagylaltok fogok enni, úgy döntöttem. Csendesen fogyasztottam az édességet, miközben a háttérben egyszer csak felhangzott a dal, amit Ranil játszott a zongorán. Ha nem a saját szemeimmel láttam volna, el sem hiszem, hogy Ranilt látom zongorázni. Nem néztem volna ki belőle, hogy képes ilyesmire, csupa meglepetés ez a lány. Szám félmosolyra húzódott, és úgy hallgattam tovább a játékot, míg véget nem ért. Mikor a lány visszaért az asztalhoz, halk tapssal díjaztam az előadását, ezzel is elismerve tehetségét.
- Ez gyönyörű volt, Ranil! Nem is mondtad, hogy tudsz zongorázni. Ez egy Chopin mű volt nemde? - kérdeztem a lánytól, míg elfogyasztottam a fagylaltom maradékát is. Mivel már nem volt mit enni, ideje volt lassan indulni, ezért hívattam a pincért, és kifizettem a számlánkat, majd felálltam az asztaltól és előzékenyen felsegítettem Ranilt is. Kora volt még a hazatéréshez, még maradni szerettem volna, és reméltem, hogy talán a lány is velem tart, ha hívom.
- Fiatal még az idő, nem kéne még hazamennünk szerintem, Ranil. Nem lenne kedved egy könnyed kis esti sétához mondjuk a sétáló utcában? Nagyon hangulatos tud lenni így sötétben..persze csak ha van kedved. - kérdeztem a lánytól, miközben kiléptünk az étteremből. Sétapálcámat megforgattam kezemben, és mikor megállítottam a forgását, már ismét a mágusbotomat tartottam a kezemben, ezzel együtt pedig mindenki a régi, eredeti ruhájában feszített újra. Ha jön Ranil, akkor még talán tudunk kicsit beszélgetni, ha nem, akkor meg maximum sétálok egyet egyedül, és eltöprengek a ma este történteken, és levonom a megfelelő következtetéseket...
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 10 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyPént. Márc. 12, 2010 12:37 am

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy seiretei "patkánnyal"


Szinte már sértett az a tekintet, amivel Krázus nézett rám. Úgy tűnik, beigazolódott a sejtésem, és tényleg egy analfabéta, idióta, beképzelt, pökhendi, nagyszájú tini kurvának tart. Milyen meglepetésbe lesz még része, azt el sem tudja képzelni. Mellesleg meg, ugyanúgy utál, mint a mi kis esti „randink” elején. Mondhatom, én se sokkal jobban rajongok érte. Egyes közlései után legszívesebben belemélyesztettem volna körmeimet a torkába, és szívesen kitéptem volna az egyik ütőerét. Csak sajnos, valószínűleg odabűvészkedett volna valami bilincset a kezemre, vagy mit tudom én… Ezért nem is láttam okát annak, hogy betámadjam. Meg különben is, meghívott vacsorázni, így hát bármennyire is az őrületbe kerget, kénytelen vagyok tovább játszani az este további részében is a kedves, művelt úrilány szerepét. Nem mintha messze állna tőlem. Régen nagyon is hasonlítottam arra, akit ma eljátszok. Lényegében a régi önmagammá váltam megint, annyi különbséggel, hogy most egy rossz szó, és úgy tökön baszom a cipőmmel, hogy a Jóisten se máguskodja vissza a heréit rendes állapotukba.
Arcomon tökéletes, semleges mosollyal nyugtáztam „bókját”, mellyel tudomásomra hozta, hogy nem nézett volna ki belőlem semmi ilyesfajta műveltséget. Már miért is nézne ki? Elég az a férfiaknak, ha a társaságukban levő nő karosszériája, vagy alváza – ahogyan ők nevezik -, tökéletesen rendben van. Az kit érdekel, hogy a fejében káposztalé vagy agysejtek vannak-e? Még előnyösebbnek tartják, ha egy buta liba az illető, akit szinte rögtön meg tudnak húzni… Sajnálatos módon ezt tapasztalatból mondom. Az az egyetlen hím, akivel hagytam, hogy összesodorjon a sors, kegyetlenül átbaszott. Ezért is döntöttem úgy, hogy nem foglalkozok velük. Csak ott hibázott az a gennyedék, hogy elszámolta magát… Én igenis képes vagyok bármire. Nem, nem a gátlástalan fajtából való vagyok, de a bosszú szó alatt nem ismerek lehetetlent. Azt hiszem, satnya kis élete végéig emlegetni fogja, amit vele tettem. Nem kell itt végérvényesen rosszra gondolni, csupán bemutattam magam a kedves barátnőjének, akit mellettem tartott… Nem baj, igya csak meg a saját levét. Ő főzte, magára vessen…
- Óhh, igazán örülök, hogy tetszett… valószínűleg nem nézted ki belőlem. Látod-látod, egészen megtévesztő a látszat… - közöltem még mindig a természetes hangomon, de volt egy olyan érzésem, hogy már nem sokáig fogja hallgatni. Kiváltképp, mert már a puszta jelenléte is az őrületbe kerget. Zavar benne valami, amiről nem tudom hogy mi, és ez csak felkorbácsolja a tombolási vágyam. Az este folyamán kínomban párszor már a tenyerembe mélyesztettem a karmaim, úgy, hogy a vérem is kicsordult. Persze nem voltak súlyos sebek, még csak fel sem szisszentem. Gyakorlom legalább az önkontrollt… Nem is értem, miért fékezem magam. Máskor már rég megtámadtam volna az engem hergelőt, és addig nem nyugodtam volna, míg szét nem tépem. Természetesen ezt is csak akkor, amennyiben egy erős velem, vagy gyengébb. Az életösztön bennem is dominál…
Kérdésére bólintottam, és a kinti, hűvös levegő szinte pengeként vágta a bőröm. Az eső utáni állapot, a porszag mindig lefullasztott kicsit. Meg is köszörültem a torkom, és megkönnyebbülve simítottam végig eredeti, saját ruhámon. Így már sokkal kellemesebb volt. A csizmám megszokott kopogása is jócskán adott vissza pillanatnyi nyugalmamból. Gyűlöltem azt a szánalmas flancolást, amit az a sok buzi művelt…
- Nos hát akkor, kedves Krázus… Merre óhajtasz sétálni? – fontam magam körül a kezemet, és kérdőn néztem rá. Jelenleg igenis büszke voltam magamra, maiért nem ugrottam a torkának még odabent. Kezdem magamat tökéletesen meglepni, és ez az érzés csak fokozódott, maikor egy természetes mosolyt sikerült az arcomra varázsolni.
Ugyanakkor megint kezdett rajtam elhatalmasodni a vérszomj, és szinte elégedetten nyögtem fel, amikor a közelben megéreztem pár hollowot. Gyenge kis férgek voltak, ide éreztem a szagukról… Ugyanakkor nekem jelenleg tökéletesen megfelelnek. Ujjaim hegyével megérintettem a kardom sayáját, és széles mosolyra húzódott az ajkam. Nem terveztem leégetni magam azzal, hogy már az ilyenek ellen resurrecciónal menjek… Még csak kardot sem szerettem volna használni, és volt egy olyan érzésem, hogy annyira nem is fogom magam megerőltetni. Sonídoval előztem meg találkozásunk, és élvezettel téptem őket szét, közben ügyelve a ruházatomra is, persze. Mondjuk, ha most otthon lettem volna, valószínűleg tetőtől talpig véresen álldogálnék a tetemek hűlt helye fölött, mert akkor jobban engedtem volna a vérszomjamnak. De most nem volt rá megfelelő idő, és ez is megtette: úgy éreztem magam, mint aki túl volt élete legirritálóbb eseményén. Ezután azt hiszem, tökéletes estém lesz. Főként, ha még otthon is összeakadok valami ilyenekkel, és akkor is játszhatok egy kicsit, csak akkor… véresebben.
- Óhh, ezer bocsánat… kis feszültség levezetés. Gondolom így jobban kijön, mintha neked estem volna, és a szemeid kivájására törekedtem volna… - mosolyogtam rá angyalian, és úgy is éreztem magam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te33500/40000Városi Park - Page 10 29y5sib  (33500/40000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyVas. Márc. 14, 2010 11:40 am

// Közös érdekek találkozása //


Noha egy Soul Society-beli számára közismert, hogy Karakuraváros a világ spirituális központja, de egy ember számára ezt kideríteni hosszú, és fáradságos kutatómunkába kerül. A média ugyan gyakran felkapja az olyan történeteket, amelyek szellemekről vagy furcsa, megmagyarázhatatlan eseményekről, jelenségekről szólnak, de ezek közül kiszűrni a valódi eseteket kivételesen nehéz feladat. De korántsem lehetetlen. Az, hogy Sakai Hitomi immár lassan egy hete ebben a városban lakott, részben ennek köszönhető. A másik oka az volt, hogy őt, akit természetfeletti képességgel ajándékozott meg a sors, szinte mágnesként vonzotta a juureichi.

Az elmúlt egy hét cseppet sem telt unalmasan. A fárasztó költözési procedúra befejezése óta minden nap nyitott szemmel jár az utcákon és vagy shinigamikkal harcol, vagy keresi a hozzá hasonló embereket, hiszen ő nem csak azért jött ide, hogy bosszúvágyát kielégítse, de kutatási anyaggal is szolgálnia kell az őt felkaroló professzornak. Feladatát nem érezte tehernek, hiszen ezekben a különlegesnek számító emberekben egyben szövetségeseket is keresett, akik segíthetnek céljában. De pihenésre ennek ellenére neki is szüksége van, és most ezért látogatott el a város parkjába.

Érdemes volt megragadni az alkalmat, hiszen kifejezetten kellemes időjárás uralkodott Karakurában. Mondhatni ideális. Napsütés, lágyan fújdogáló szellő és tökéletes hőmérséklet. Minden adott volt egy nyugodt délutáni sétához a zöldben. Némi keresgélés után talált egy szabad padot, amit nem habozott birtokba venni. Zsebéből rögtön előkerült az elmaradhatatlan csomag Pocky, elégedetten vette szájába az eperízű édességet, de még mielőtt kényelmesen hátradőlhetett volna, felfigyelt egy szokatlan, de mégis ismerős reiatsuforrásra valahonnan a közelből.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 10 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyVas. Márc. 14, 2010 10:05 pm

[Közös érdekek találkozása]

Kellemes délután köszöntött Karakura városra, s annak lakóira. Minden csendes, talán még túlságosan is. Elgondolkodva lépkedek az utcákon, miközben egyre csak az amerikai kalandjaimon elmélkedem. Sikeresnek mondható a küldetés, hisz’ megszereztük, amit akartam. Most már csak Sukéékre kell várni, hogy végre visszatérjenek a Mennyei menedékből és összevethetjük mit derítettünk ki a veszélyes út során. Halk sóhaj szakad fel a mellkasomból, míg acélkék íriszeimet az égre emelem. Egyetlen felhő sem úszik ott fent, a szemet gyönyörködtető kékségben. Kissé megcsóválom a fejem, azután kabátom zsebébe nyúlok. Egy eddig bontatlan cigarettásdoboz kerül elő belőle, valamint egy míves ezüst öngyújtó. Gyakorlott mozdulattal bontom meg a csomagolást, majd ez követően féltő gondoskodással emelek ajkaim közé egy energiarudacskát. A meggyújtást követően máris érzem a dohány kesernyés ízét a számban, ami megnyugvással tölt el. Van, ami sosem változik, s a nikotinfüggőségem is ezek közé tartozik. Legjobb tudomásom szerint a vaizardok nem kapnak tüdőrákot, így teljes nyugodtsággal szívok el akár napi két dobozzal is. Csak nehogy a végén megjárjam, mert utána fél tüdővel már nem lenne olyan poénos szaladgálni. Hosszan fújom ki a szürkés füstöt, ezt követően tovább folytatom rögtönzött sétámat. Kell egy kis friss levegő, hiszen nem is olyan rég még egy dohos földalatti templom katakombáiban szaladgáltam. Nem mondhatom magam klausztrofóbiásnak, azonban jobban szeretem, hogyha nem határolnak be.
Lépteimet egy ismerős környék felé fordítom, amely a városi park címet viseli. Könnyed szökkenéssel termek a környezetet határoló kőfal tetején, azután innen szemlélem a környéket. Ismételten nem érzékelek mozgást, szinte az egész környék kihalt. Be kell valljam, talán egy kis akcióra vágytam, holott örülhetnék a békességnek is. Ám sosem voltam az a fajta, aki békeidőben a seggén tudott volna maradni, s egyszerűen csak élvezni az életet. A harcos csak a harcmezőn érzi igazán otthon magát, és ez a mondás Rám is tökéletesen illik. Gyors shunpoval eltűnök eddigi helyemről, ezt követően egy szélesebb ösvényen jelenek meg újra. Kezeimet lazán farmerom zsebeiben pihentettem, míg a bagó hetykén fityeg a számban. A teljes unalom kifejezése ül az arcomon, melyet hirtelen felvált az öröm, amint egy ismerős hang tolakszik füleimbe. Egy hollow ordítása! Vonásaim üdvözült mosolyba rendeződnek, ahogy eldobom a csikket és a zaj irányába iramodom. Tucatnyi fa mellett húzok el minimális sebességemmel, ám még így is alig vagyok észrevehető. Hamarosan egy kisebb tisztásra érkezem, ahol féltucatnyi lidérc próbál meg jól lakni egy remegő, kopasz vénember lelkéből. Undorodva szemlélem meg a bizarr vacsora előkészületeit, majd megköszörülöm torkomat.
- Abból nem esztek… - bökök fejemmel a bácsika felé. Zengő baritonomnak köszönhetően sikerül magamra vonom a figyelmüket, ezért most megropogtatom elgémberedett ízületeimet és egy laza alapállást veszek fel. – Ha annyira zabások vagytok, akkor gyertek és próbáljatok meg Belőlem harapni egyet!
Az ostoba lények rögtön támadnak a felkínált ingyenkaja hallatán, ámbátor biztos beletörik a foguk ebbe a falatba. Úgy döntök, ezúttal Hakudát fogok alkalmazni ellenük, bár nem vagyok olyan jó benne, mint amennyire szeretnék az lenni. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudnék elbánni néhány ordítozó féreggel, csupán ez a harcmodor nem tartozik az erősségeim közé. A Zanjutsu és a Kidou mindig is sokkal jobban ment, ami testalkatomból adódóan nem is olyan meglepő. Néma elmélkedésemet egy lomha csapás szakítja félbe. Oda sem figyelve, csupán reflexből térek ki balra, aztán megragadom támadóm csuklóját és egy finom mozdulattal eltöröm a karmos mancsát. A fájdalmas sikoltás és a reccsenő csontok elég bizonyítékot adnak arról, miszerint még mindig remek formában vagyok. Könyökömmel a maszk közepére célzok, ami ütésemnek köszönhetően megreped, s semmisé válik a hollowval egyetemben. Elégedetten biccentek magamnak, majd a megmaradt ellenfelekre pillantok. Alsórendű lények, még egy Adjuchas sincs közöttük. Szám szegletében gúnyos mosoly jelenik meg, ezt követően módszeresen elpusztítom mindannyijukat. Még meg sem tudtam izzadni a küzdelemben, olyan volt ez, mint valami beteges fogócska. Gyors villámtánccal jelenek meg a lélek mellett, aki rémülten tekint fel alakomra. Jobb mutatóujjam végére reiatsut koncentrálok, azután homlokon bököm a férfit. Egy pillanatra földöntúli békesség árad szét az arcán, végül eltűnik, mintha ott se lett volna. Nem vagyok már shinigami, de azért nem engedhetem a lelkeknek, hogy lidérctápként végezzék.
Már-már indulnék, amikor egy ismeretlen lélekenergia érzése kerít hatalmába. Alacsony, más talán észre sem vette volna, viszont Nekem eléggé ki vannak élesedve az érzékeim ehhez. Tekintetem az egyik közeli fára szegezem, ami mögött biztosan az aura tulajdonosa foglal helyett. Nem szólalok meg, inkább összefonom karjaimat mellkasom előtt és megvárom, amíg önkéntesen elő nem bújik rejtekéből.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te33500/40000Városi Park - Page 10 29y5sib  (33500/40000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyHétf. Márc. 15, 2010 3:17 am

// Közös érdekek találkozása //

Az érzés hatására izmai megfeszültek, teste mozdulatlanná merevedett. Szemeit becsukta, így próbált koncentrálni a különös reiatsura. Szájában még mindig érezte az eper ízét, hiszen a pocky továbbra is ott volt. Ráharapott a rúdra és a kint rekedt darabot elemelte a szájától, miközben lassan elrágta a ropi másik felét. Valamelyest könnyebb volt így vizsgálódni, most már semmi sem vonta el a figyelmét. A lélekenergia forrása egyértelműen mozgásban volt, de a pontos helyét egyszerűen képtelenség volt belőni, annyira szétszórtan és gyengén sugárzott.
~Tch... nem fogsz ki rajtam ilyen könnyen. Shinigami.
Apró mosoly jelent meg a szája szélén. Végre rájött, miért volt ismerős számára a reiatsu mintája. De mégis más volt. Mintha keveredett volna valami egyébbel.
~Kell lennie valahol a közelben egy hollownak is...
Felhagyott a halálisten hajkurászásával és inkább a fülét hegyezte. Nem is kellett sokat várnia, mire meghallotta a jellegzetes üvöltést. Mintha puskából lőtték volna ki, úgy pattant fel és kezdett el rohanni a hang irányába, alkalmanként, amikor garantáltan senki sem láthatta, még teleportálással is gyorsította a haladását. Ahogy közeledett, úgy vált egyre erősebbé a shinigami jelenléte. Az út, amin futott egy tisztásba torkollott. A küzdelem már javában zajlott, nem kevesebb mint öt lidércet pillantott meg, közöttük egy puszta kézzel harcoló férfi ingben-farmerben pattogott. Azon nyomban be is vetődött egy fa árnyékába, már csak hiányzik hogy idő előtt észrevegyék.
~Mi a jó...? Ez határozottan nem egy shinigami egyenruhája... pedig... semmi kétség, ez egy halálisten...
Apró táskájából, melyben más lányok sminkkészletet és egyéb nőies kiegészítőket tartanak, ő egy kunait húzott elő. A tenyérnyi dobókést megpörgette mutatóujján és végül marokra fogta, miközben árgus szemekkel figyelte a csata kimenetelét. A fekete hajú fiú rendkívül gyorsan és magabiztosan mozgott, ellenfelei egymás után távoztak a másvilágra erős és pontos ütései és rúgásai nyomán.
~Még véletlenül sem szabad közel merészkednem hozzá, ilyen fizikai erő ellen tehetetlen lennék...
Egy Chuck Norris-féle teljes fordulatos rúgást követően az utolsó hollow is semmivé foszlott, a meglepetéstámadás esélyével együtt. A farmeres alak egy szemnek követhetetlen mozdulattal egy láthatóan ijedt bácsi mellett terem, és homlokon böki, mire az elhalványul és eltűnik.
~Ez... meg... mi volt?
Elképedt arccal figyelte a szertartást, majd hirtelen a fa mögé vágta magát, nehogy lebukjon. A látványról akaratlanul is szülei és testvére jutottak eszébe, szemét könnyek lepték el, miközben háttal a kérges növénynek dőlt. Miután összeszedte bátorságát, ugyanolyan lendülettel, ahogy elrejtőzött, most kipattant rejteke mögül, pontosan szembetalálva magát a vaizarddal. Könnyeit letörölte az arcáról - a kezében lévő kunairól valahogy elfeledkezett - és határozottan belenézett ellensége szemébe.
- Szóval tudtad, hogy itt vagyok, ugye, shinigami?
Kínos mosoly ült ki az arcára, hangja még egy picit remegett. Nem tudta tovább állni az acélkék tekintetet, ebben a lelkiállapotában biztosan nem.
- Hát persze, hogyne tudtad volna. Ti érzitek az átlag feletti lélekenergiát, nem? Hibáztam, előfordul. Akkor kellett volna támadnom, amikor a lidércekkel harcoltál. Akkor azt az idős urat sem tudtad volna megölni!
Agyára leereszkedett a vörös köd, és a dobókést ismét felfedezve a kezében teljes erejével a fiú feje felé hajította. A kunai sebessége azonban nem emberi volt, annál sokkal gyorsabban mozgott. A lány kezén apró szikrák jelentek meg, alighanem ez a titok nyitja. A támadása azonban nem csak ennyiből állt, váratlanul egész testén megjelentek az elektromos kisülések, melyek egyenesen a talajba távoztak. Egy pillanattal később nagy mennyiségű fekete por vált ki a földből és ha nem is olyan gyorsan mint a dobókés, de azért jelentős sebességgel indult meg az ismeretlen ellenfél felé. Mint valami cunami, úgy csapott le a porfergeteg.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 10 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyHétf. Márc. 15, 2010 4:15 am

[Közös érdekek találkozása]

Nem is kell sokat várnom, hogy az ismeretlen előtűnjön. Kisebb meglepődöttséggel konstalálom a lány megjelentét, aki jól láthatóan alig töltötte még be a tizennyolcat vagy talán még annál is fiatalabb. Figyelő pillantásomat nem kerüli el a mozdulat, amellyel kitörli a könnyeket szemeiből. Nemtörődöm módon fordulnék el Tőle, viszont szavai megállásra kényszerítenek. Nevetséges volt a kérdés, hisz’ egyértelműen nem tudja visszafogni lélekenergiáját, így az úgy világít a hozzáértőek számára, mint egy fényes csillag az égen. Ajkaimon halovány mosoly tűnik fel, ahogy meghallom a shinigami szót. Nos, nem sokan vannak jelenleg, akik összetévesztenének egy halálistennel. Mindenki ismeri Soul Societyben a bukott kapitányok legújabbikát, azaz Engem. További szavaiból kitűnik, miszerint fogalma sincs mit történt az előbb. Tényleg azt hiszi, hogy megöltem az előbb azt a vénembert? Igazából egy gondolattal megtehettem volna, habár semmi hasznom nem származott volna belőle. Már épp kezdenék bele a magyarázatba, valamint egy kezdő illemtanleckébe, amikor a kunai elindul felém. Ilyen erővel emberi lény képtelen lett volna eldobni a fegyvert, ámbátor még így is szánalmasan lassúra sikeredik. Laza mozdulattal emelem fel jobbomat, ennek köszönhetően kivédem a támadást két ujjamnak köszönhetően, amelyekkel megragadom a dobókést. Gyorsan megpörgetem a kezemben tartott eszközt, míg ezzel egyidejűleg elindul felém a fekete portenger. Érdekes egy támadás, jól érzékelhetően a lány reiatsuja irányítja a szemcséket. Ennek módja jelenleg még talány számomra, de biztos köze van az előbbi kézszikráztatós dologhoz is. Teljes nyugalommal tekintek a támadás felé, miközben elmémen átvillan a parancs: „Bakudou 39: Enkosen!”. A kör alakú energiapajzs rögtön felvillan előttem, aminek nekicsapódik a cunami, ám nem képes áttörni rajta, ebből adódóan megtörik rajta, majd két oldalt száguld tovább. Dolga végeztével a technika is megsemmisül, ennek köszönhetően újra védtelen vagyok. Könnyed mozdulattal hajítom vissza a kunait, ami az előzőnél is nagyobb sebességgel száll vissza a feladóhoz, majd a nyaka mellett elhúzva a mögötte álló fába csapódik. Talán még néhány hajszálat is sikerült lemetszenem.
- Nem mondták még Neked, hogy nem szép dolog ismeretlen emberekre támadni? – kérdezem fejem kissé oldalra döntve. – Valóban érzékeltem a jelenléted, de nem vagyok halálisten… Már nem. A vénembert pedig nem megöltem, hanem átküldtem a másvilágra. Ha úgy tetszik, most már a „Paradicsomban” van.
Igazán ironikus volt kimondani az előbbi szavakat, hiszen a Lelkek Társadalma semmivel sem jobb, mint az itteni élet. Lassabban öregszenek az emberek, ez igaz, viszont ugyanolyan problémákkal küzdenek, mint néhányan itt is. Rukongai nyomornegyedeiben lézeng a csőcselék, akik bárkit megölnének néhány ryouért. A másik véglet pedig a beképzelt arisztokrácia, kik hatalmas palotákban élnek, s mindenük megvan. Ráadásul egyre jobban befolynak a Gotei 13 ügyeibe, a korrupció már valós fogalommá vált, ámbátor fennállása óta megvoltak a dolog jelei. Ezt egyértelműen az irányítás elgyengülésével tudom magyarázni, elmúltak már azok az idők, amikor Yamamoto Genryuusai kormányozta az őrosztagokat. Egyértelműen egy erős rendszer felállítására lenne szükség, azonban jelenleg van jobb dolgom is, mint Seireiteit megtisztítani a mocsoktól. Halk horkantást hallattok, majd inkább jobban szemügyre veszem a lányt, mielőtt még felidegesítem magam.
Látszólag embernek tűnik, nem is érzékelek belőle se shinigami, se hollow kisugárzást. Volt már dolgom hozzá hasonló különleges emberekkel, azonban nem mondhatom szakértőnek magam az ügyben. Gyűlölettel tekint Felém, holott semmit nem tettem ellene. Egyelőre. Hosszúra nyújtott léptekkel kezdek el körözni körülötte, balommal elgondolkodva simogatom az államon terpeszkedő legalább két napos borostát. Kellemesebb lenne lelépni, ám ennek nem sok esélyt adok. Valami érthetetlen okból, biztos nem engedne el addig a lány, amíg akár egy lélegzetet is képes vagyok venni. Szinte már csodálandó módon vonzom magamhoz a bajt. Mennyivel egyszerűbb lett volna, ha szépen kinyírdosom a lidérceket, utána meg nyugisan haza cammogok az egyik hosszabb úton. Azonban Nekem természetesen össze kell akaszkodnom egy igen furcsa teremtéssel, aki egyértelműen az életemre tör. Remek, mondhatom.
- Megtudhatnám, miért akarsz megölni? – teszem fel a következő kérdést, ami leginkább foglalkoztat jelenleg. Jó lenne tudni, mielőtt még ok nélkül hatástalanítom Őt. Biztos volt néhány félreértése a shinigamikkal, ezért viselkedik ilyen gyanakvóan. Nem csodálom, a tisztek nemigen szoktak odafigyelni a környezetükre, ha épp egy nagyobb hollowval küzdenek. Már újoncként is utáltam csapatban dolgozni, hiszen könnyebben el tudták vonni a figyelmem, ráadásul a veszteségek mindig is jobban fájtak, mint a fizikai sérülések.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te33500/40000Városi Park - Page 10 29y5sib  (33500/40000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyHétf. Márc. 15, 2010 5:56 am

// Közös érdekek találkozása //


A tény, hogy támadása teljes és totális kudarcot vallott, felvonta az elméjére ereszkedett függönyt. A dobókése a fiú mutató és középső ujja kötött ki, még csak meg sem kellett magát erőltetnie hogy elkapja, a vasrészecskék özöne pedig ártalmatlanul pattant le a shinigami által létrehozott energiapajzsról.
Ba-bakana! Nem fogtam vissza magam! Egyáltalán nem fogtam vissza! Ennek a kombinációnak találnia kellett volna!
Pupillái összeszűkültek, egész teste megborzongott. Érezte, hogy lábaiból bármelyik pillanatban elszállhat az erő. Újabb pillantást vetett a halálistenre. A dobókés még mindig a kezében volt. Nem... Csupán egy apró kézmozdulatot látott és csak annyit érzett, hogy valami nagy sebességgel elszáguld a nyaka mellett. Talán meg is sebezte? Fájdalmat nem érzett, remegő kezét felemelte és ujjait lassan végighúzta a nyakán, majd megnézte az eredményt. Nem volt véres. Nagyot nyelt. Tudta, hogy szándékosan hibázta el a dobást, ha szándékában lett volna megölni őt, akkor már halott lenne. Nem látta, nem érzékelte a repülő kunait, nem tudta volna kivédeni.
~Nincs... esélyem szemtől-szemben...
Szemébe ismét gyűlölet költözött, akaratlanul is összeszorította fogát, keze ökölbe szorult.
- Már... nem vagy... halálisten? Akkor mi vagy?
Sziszegte fogai között. Csak feltételezte, hogy esetleg az idegen reiatsumintának lehet köze a dologhoz, ami eltorzította a shinigami lélekenergiát.
- Megölni... másvilágra küldeni... mondd, mégis mi a különbség...?
Kérdezte halkan. Karját hátranyújtotta, és erejével kitépte a fába fúródott kését, miközben a környezete minden egyes részletét beleégette a memóriájába, hogy akár csukott szemmel is képes legyen harcolni. Agya folyamatosan pörgött, számolt. Az általa elhajított kunai sebességét, a köztük lévő távolságot, a shinigami reakcióidejét.
~Érzékeli a jelenlétem. Olyan támadást kell végrehajtanom, amely a teleportálást követően legfeljebb 1 tizedmásodperc alatt becsapódik. Francba... A másik lehetőség, hogy tompítom a reakcióidejét... azaz meglepem valamivel...
Lassan formálódni kezdett a terv a fejében. Hatalmas könnyebbség volt, hogy nem tekintettek rá ellenségként. Még. De ő ezt a képzetet most le fogja rombolni.
- Miért? Helyénvaló a kérdés. Nem te vagy az első, aki megkérdezi. Sőt, tulajdonképpen ennek a kérdésnek a különböző variációi már minden áldozatom szájából elhangzottak. Már akinek volt rá lehetősége, hogy kinyissa a száját.
Gyűlölettel teli hangja és szemének sötét csillogása egész félelmetessé tette a külsejét, legalábbis egy átlagember már biztosan nem egy bájos, fiatal lányt látott volna benne.
- Ti, shinigamik elvettetek tőlem mindenkit, aki fontos volt számomra. Saját szememmel láttam, ahogy a fajtád lemészárolja a családomat. Ahogy lesújtott rájuk a kardjával, kioltva az életüket... De a sors megajándékozott az erővel, amellyel megnyílt előttem a bosszú lehetősége.
Hogy utolsó mondatát nyomatékosítsa, kezét felemelte és ujjai között apró, de jól látható szikrákat engedett szabadjára. Ismét könnyek szöktek a szemébe, melyek elhomályosították a látását, de ezeket most nem törölte le. Már nem kellett látnia ahhoz, hogy tudja hol van ő, és hol van ellenfele.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 10 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyKedd Márc. 16, 2010 5:28 am

[Közös érdekek találkozása]

Igazából nagyon jót derülök a lány reakcióin. Kétségtelen volt, hogy nem érzékelhette a dobókést, hisz’ az majdnem hangsebességgel repült Felé. A feltett kérdés nagyon is jó, azonban sokkal összetettebb lenne rá válaszolnom, mint azt gondolná. Egy pillanatra elfordítom tekintetem, s az ég felé emelem acélkékben játszó íriszeimet. Régóta nem vagyok már teljes értékű halálisten, sokkal több vagyok annál. Egy tökéletes hibrid, ha úgy tetszik. Sajátos módon örököltem meg a lidérc erőket, nem úgy, ahogy Shinjiék jutottak hozzá. Valószínűleg az én esetemben is benne volt Aizen keze a dologban, viszont mégsem a megszokott instant átalakuláson mentem keresztül. A Vaizard besorolás nem sokat jelent számomra, a maszkosok között is van különbség. Egyeseknél a belső hollow magától ébredt fel, míg a régi kapitányok esetében ez érthetetlen módon lett előidézve. Köhintek néhányat, viszont nem kezdek el beszélni, ezzel is húzva újdonsült ellenfelem idegeit. Lábaim körül egy pillanatra fodrozódni kezd a homok, majd ezt követően szemvillanásnyi idő alatt tűnök el eddigi helyemről. Villámtáncomat még a képzettebb tisztek sem képesek mostanra érzékelni, nem hogy egy képzetlen ember. A technikával járó hanghatással karöltve materializálódok újra az ismeretlen előtt, ezt követően mutatóujjam a homloka közepére illesztem.
- Jól hallottad, már nem vagyok az. – ismétlem meg újra vontatott hangon, miközben tornacsukáim orrát bámulom. – Egy magasztosabb életformaként tudom definiálni magam, amelyet Vaizardnak hívnak. Shinigamiként már nem volt hová fejlődnöm, ezért egyszerűen elhagytam korlátaimat. Mostanra már parancsolok mind a halálisteni, mind a lidérci erőknek. Ez vagyok Én, de még mindig nem tudom Te ki vagy.
Remélem, tisztában van a dologgal, miszerint egyetlen gondolattal megölhetném. Olyan esendőek az emberek, védelemre szorulók. Sosem voltam rasszista, ám a tények attól még tények maradnak. Nem éltem még akkor, amikor a Gotei 13 létrejött, ám megértem az okaikat. A hollowok biztosan felzabálták volna mindannyiukat idővel, így nem lett volna meg a szükséges körfogás, ami a lét alapját adja. Jön az újabb kérdés, ami helyénvaló, viszont sikerül belőle levonnom, hogy semmit nem tud a csaj a lelkek világáról. Fáradtan eresztem le kezemet, ennek köszönhetően a szikrásujjú fellélegezhet. Ez egy igen bonyolult filozófia kérdés alapja itt az embereknél, ami a túlvilági élettel foglalkozik. Vajon van-e valami a halál után, vagy egyszerűen visszatérünk a semmibe, ahonnan jöttünk? Természetesen volt halálistenként erre könnyű választ adnom, csak értse meg. Újabb szál cigarettára gyújtok rá, majd kicsit távolabb sétálok.
- A különbség óriási. – kezdek bele a magyarázatba, miután kifújom a benntartott füstöt. – Ha most megölnélek, amire kétségtelenül képes lennék, akkor nem csak véget vetnék fizikai létezésednek, hanem egyszerűen kitörölnélek a világegyetemből. A lelked is semmisé válna, s nem tudnál úgy létezni, mint az a vénember az előbb. Ő már régebben távozott az élők sorából, csupán egy lélek volt, azaz egy Plus. Ugyan már nem kötelességem, de átküldtem Soul Societybe, ahol új életet kezdhet. Tömören ennyi.
Egy pillantást elég a tekintetére vetnem, s máris látom a buzgó igyekezetet, amellyel megpróbál valami használható ötletet kigondolni. Ajkaimon gúnyos mosoly árnyéka látszik, ámbátor figyelemre méltó, hogy előbbi kudarca után még mer próbálkozni. Történetét fapofával hallgatom meg, azután érdeklődve szemlélem az ujjai hegyén játszó elektromos kisüléseket. Egyértelműen egyfajta elektromos teret képes létrehozni, azonban ez nem magyarázza meg az előbbi fekete port. Nem telik bele néhány másodpercbe, s fáradt sóhaj kíséretében rájövök a titok nyitjára. Mágnesesség! A részecskék anyaga biztosan vas, legalábbis valamiféle fémötvözet lehet, ezzel magyarázható a különös sötétszürkés kinézete. Ez azt is megmagyarázza, hogy miképpen volt képes akkora erővel Felém hajítani fegyverét. Azt kell mondjam, megesik az ilyesmi. Ez egy háború köztünk és a hollowok közt, és mint egy olyan, ez is áldozatokat követel. Sajnálatos módon, néha ártatlanok is a tűzvonalba kerülnek. Finoman megcsóválom a fejem, majd újabb slukkot szívok az egyre fogyó dohányrudacskából.
- A bosszú nem old meg semmit. – jelentem ki unott hangon. – Elindulsz egy úton, ami csak a sötétségbe vezet. Azt hiszed, elérted a célod, pedig a kis hadjáratodnak köszönhetően pont olyanná válsz, mint akik ellen annyira küzdesz. Mit gondolsz, az általad megölt shinigamiknak nem lehetett mondjuk családjuk? Talán az egyikük sarja ugyanolyan bosszúállóvá válik majdan, mint Te. Tippelhetsz ki lesz a célpontja…
Monológomat ezennel lezártnak tekintem, mindent elmondtam, amit akartam a témában. Ismét megtámadhat, ám semmire sem fog jutni vele. Reiatsum egyetlen erősebb löketével meg tudom védeni magam minden esetleges támadásával szemben, egyszerű fegyverekkel képtelenség kárt tenni bennem. Másrészt viszont sikerült felkeltenie az érdeklődésem. Mármint nem olyan értelemben, hanem céljaim elérésének érdekében. Még talán használható szövetséges válhatna Belőle…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te33500/40000Városi Park - Page 10 29y5sib  (33500/40000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyKedd Márc. 16, 2010 9:20 am

// Közös érdekek találkozása //


A vaizard láthatóan húzta az időt a válaszadással, nyilván azért hogy szándékosan felpiszkálja. Egyszer már elvesztette a fejét, de még egyszer nem fogja elvakítani a düh. Engedte, hogy a hangján hallatszódjon, mozdulatain pedig látszódjon a gyűlölet, ami benne munkálkodik, de ez nem jelenti azt, hogy higgadtságát el fogja veszíteni. Egy elhamarkodott, érzelmek vezérelte mozdulat lehet hogy erősebb, de mindenképpen sebezhetőbb. És az éppen előtte megjelenő, ujját a homlokára helyező fiú ellen nem engedhetett meg magának gyenge pontot. A farmeres alak gyors mozgása cseppet sem lepte meg, látta már ezt a technikát éppen elégszer. Azaz nem látta. Még az ő agya sem volt képes egyelőre feldolgozni azokat a jeleket, amelyek egy ilyen villámgyors mozgást követően jutnak el a szembe. Hűvös tekintettel hallgatta az arrogánsan ható szavakat. Egy magasztosabb életforma, amely mind shinigami, mind hollow erőkkel rendelkezik. Nem csoda, hogy ilyen furcsa mintája van a reiatsujának. A vaizard levette a lány homlokáról az ujját, mint aki végzett egy rossz kisgyerek leszidásával, kicsit odébb sétált, és rágyújtott egy cigire. Milyen emberi... Úgy tűnt, a további kérdéseit is meg fogja válaszolni, így némán várta, hogy erre sor kerüljön.
~Az csak egy lélek volt?
Kissé meglepődött a válaszon, nem vette észre a láncot a mellkasán. Bár lehet hogy csak ő volt figyelmetlen, elvégre másra koncentrált éppen akkor. A fiú mozdulatairól és mimikájáról sütött, hogy mennyire alábecsüli őt, elképzelhető hogy joggal. Az erő, amelyet eddig mutatott, jóval túlmutatott a sajátján. Eljött az a pont, amikor úgy érezte, reagálnia kell a hallottakra.
- Olyan lénynek állítod be magad, mely az istenek felett áll. Legalábbis a halálistenek felett. Ennek ellenére a szemem láttára pusztítottál el féltucat lidércet és bár saját állításod szerint nem kéne, te mégis elvégzed a shinigamik feladatát. Akkor most mondd meg, miért is vagy te több, jobb, vagy egyszerűen csak más, mint egy halálisten? Kétségtelenül erősebb vagy náluk, lehet hogy az erőd forrásának egy részét más adja, de ez miért jelentené azt, hogy nem tartozol közéjük, ha egyszer ugyanazt teszed, mint ők? Kíváncsi voltál rá, hogy én kivagyok. Ha a te logikád mentén haladok, akkor az emberi fajhoz képest én is felsőbbrendű vagyok. A tudomány az én fajtámat úgy hívja, esper: olyan emberi lény, mely extraszenzorális percepció segítségével képes természetfeletti erőket irányítani vagy érzékelni. De én mindettől függetlenül csak ember vagyok.
Egyre jobban érdekelni kezdte a fickó és a motivációja. Gyűlöletén egyre inkább kezdett felülkerekedni a kíváncsiság és a józan ész. Ha valóban elhatárolódik a shinigamiktól, akkor egyébként sincs értelme megtámadni. Dobókését eltette, és ahogy a vaizard, ő is úgy döntött, hogy hódolni fog a szenvedélyének, bár az édességek fogyasztása messze nem olyan káros, mint a cigarettázás. Elővette nem túl régen felbontott pockys csomagját, és egy darabot a szájába helyezett, majd folytatta a hangos elmélkedést.
- Kétségtelen, hogy megölhetnél, ha akarnál, de nem teszed. Nincs rá okod, nincs belőle semmilyen hasznod, hiszen nem vagyok rád veszélyes, igaz? Bármit is tennék, nem lennék rá képes hogy kioltsam az életed. Ez jár a fejedben. És tudod mit? Lehet hogy igazad is van. Jelenleg mindössze a töredékét tudom kifejteni annak a potenciálnak, amely az erőmben rejlik. Évek óta tanulmányozom Nikola Tesla munkásságát és az amerikaiak elektromágnesességgel kapcsolatos hadikísérleteit. Számos új aspektusát fedeztem fel az erőmnek ennek köszönhetően, de időre van szükségem, míg megértem a mechanizmusuk és elsajátítom a használatuk. Lehet, hogy ha 2-3 év múlva találkozunk, már nem kapod el a dobókésem, mert nem csak 200 km/h-val repül, hanem mondjuk 1200-zal.
A vaizard mellé sétált. Nem nézett rá, a mögötte elterülő füves területet bámulta. Hangja üressé és távolivá vált.
- Vajon vesztettél el már hozzád közel álló személyt? Esetleg egyszerre hármat? És ha ezen a három emberen kívül más nem is volt neked? Most ugyan járok, de 5 évvel ezelőtt deréktól lefelé megbénultam. Minden barátom elhagyott, csak a szüleim és a testvérem maradtak. De ők mindent megtettek azért, hogy én jól érezzem magam, tartották bennem a lelket. Időt és energiát nem kímélve próbáltak újra talpra állítani. És sikerült nekik! De én nem tudtam nekik megköszönni azt a sok gondoskodást. Nem volt rá időm. És miután elmentek, elgondolkodtam rajta hogy miért maradtam életben, és miért adatott meg nekem ez a különleges erő... arra jutottam, hogy a sors azt akarja, hogy bosszút álljak a gyilkosaikon és megakadályozzam, hogy mással is megtörténhessen az, ami velem. Ezért nem érdekel, hogy mi fog velem történni, ha valakit ugyanolyan bosszúállóvá változtatok, mint én vagyok, és az az illető az életemet veszi, hát legyen. De ha akár egy emberi életet is megmentek, nekem már megérte.
Vissza az elejére Go down
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 10 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptySzer. Márc. 17, 2010 11:38 pm

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy arrancar lánnyal

Míg Ranil válaszát vártam kérdő tekintettel, volt időm elgondolkozni, hogy vajon miért nem esett még nekem a lány. Persze sok esélye nem lenne, hisz jóval erősebb vagyok az összes arrancarnál nagyjából, de meglepett volna, ha mondjuk az étterem közepén nekem esik. Nagyon sok időbe és fáradtságba telt volna, míg rendbe hozom az éttermet eredeti állapotába, eltakarítom Ranil maradványait, és memória törlést hajtok végre minden egyes alkalmazotton, és vendégen. Szerintem Ranilnak is feltűnt már, hogy nem egy egyszerű kis mezei mágus vagyok, hanem egy hatalmas erővel rendelkező főmágus, akivel nem illik újat húzni.
- Arra van egy sétáló utca, javaslom nézzük meg! - mutatok a megfelelő irányba a lánynak. Úgy sem voltam még arra felé, és egy kellemes, eső utáni esti séta nagyon üdítő tud lenni így vacsora után. Egyedül is el mentem volna, de társaságban azért élvezetesebb. Nem mintha Ranilt nem lehetne pótolni. Messze van Ő attól, hogy valamit is jelentsen számomra. Maximum a sürgősen eliminálandó személyek listáján előkelő helyet foglalna el a találkozásunk után. Épp elindultam volna a sétáló utca irányába, mikor hollowok lélekenergiájára lettem figyelmes a közelben. Nem volt nehéz megállapítani, hogy gyenge kis hollowocskák, mert semmi másból nem állt a lélekenergiájuk, csak is a pusztításvágyból, éhségből. Szánalmas. Ezek még azt sem érdemlik meg, hogy éljenek, már ha élet az ilyen...Nem érdemelnének mást, csak hogy semmivé váljanak, mintha nem is léteztek volna. Szánalmas ösztön lények...épp olyanok, mint az arrancarok, Aizen állítólagos hű katonái. Tekintetemet Ranilra függesztettem, aki épp a hollowok irányába nézett, és szemében egy pillanatig ugyanazt az éhséget láttam, mint amit a hollowok lélekenergiájából lehetett érezni. Már mondtam volna, hogy hagyjuk ezeket a lényeket tombolni, mikor a lány egy sonidoval elindult, hogy csillapítson "étvágyán". Kicsit zokon vettem a dolgot, hisz most jöttünk ki az étteremből, ahol annyit ehetett volna, amennyit akart, de hát megmondtam..szánalmas ösztönlények. Botommal a földön kopogtatva szórakoztam, míg Ranil "étkezett". Nem akartam beleszólni a dologba, de mélységesen undorodtam a lánytól. Lám-lám, nem minden a szép arc és a jó alak. Közönyös arckifejezéssel fogadtam a lányt, mikor visszatért dolgáról.
- Természetesen jogod lett volna megpróbálni Ranil. - mosolyogtam a lányra cinikusan. Még hogy Ő bennem kárt tudjon tenni? Már az elképzelés is abszurd volt. Előbb égett volna szénné, minthogy hozzám ért volna. Ezt nyilván Ő is felismerte már, ezért nem akadékoskodott eddig.
- Jól laktál? - kérdeztem szemöldököm felvonva a lánytól, majd elindultam a sétáló utca irányába. Undorítónak tartottam a kannibalizmust, mert hát ez lényegében az volt. De hát ha ez teszi boldoggá a lányt, akkor csak tessék, nem szólok bele. Meglepődni nem fogok, eleget láttam már életem során ahhoz, hogy az ilyen kicsinyes dolgokon meglepődjek.
- Gyakran szoktad a saját fajtádat enni? - kérdeztem, miközben ráfordultunk a sétáló utcára. Ahhoz képest, hogy este volt, és nem rég esett az eső, elég sok ember volt a környéken. Nem hiába hoztam ide Ranilt. Szép hely, és nagyon kellemeset lehet itt sétálni. Tekintetemmel elsőre kiszúrtam a vatta cukor árust, és miután gyorsan bocsánatot kértem Raniltól, odasétáltam a férfihez, és kértem egy epres vatta cukrot. Úgy tűnt, ma a szokásosnál is édesszájúbb vagyok. Legalább bepótlom Ranil adagját is, úgy sem evett desszertet az étteremben. Visszaérve az arrancarhoz, folytattuk a sétát.
- Bocsánat, de nem hagyhattam ott. Van akinek a vattacukor jön be, van akinek a saját fajtája...Igaz is, Aizen mit szól ezekhez a dolgokhoz? Biztos nem örül neki. - kötök bele finoman a lányba, nehogy hiányérzete legyen. Arrogáns vagyok? Igen, megtehetem. A park óta amúgy sem szóltam be neki semmit. Nehogy azt higgye már, hogy megváltoznék egy arrancar kedvéért. Ahhoz előbb a pokolnak kéne befagynia.
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 10 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyPént. Márc. 19, 2010 12:56 am

Végre ki Las Nochesből-> "Kellemes" csevegés egy seiretei "patkánnyal"

Igazán büszke voltam magamra ,mondhatni, erőmön felül teljesítettem a mai este folyamán. Krázus undorodó tekintetére nem szóltam semmit sem, ahogyan a kijelentéseit is igyekeztem ignorálni. De képtelen voltam eltűrni, hogy Aizen-samámat is belekeverje a dologba. Különben is.... ki a franc Ő, hogy így merjen Velem beszélni? Egy satnya féreg, egy pondró, ami kitúrta magát a fényre, és a lárvák között akar dőzsölni...
Miután vetettem egy semleges, tartózkodó pillantást a ragadós vattacukrára, karba fontam a kezem, és megálltam. Vettem pár mély levegőt, hogy valamelyest vissza tudjam nyerni az önuralmam, majd szabadjára engedtem a haragom:
- Ahogy látom, mindent elkövetsz annak érdekében, hogy a legundorítóbb lénnyé küzdd megad a szememben. Ahogy akarod. De azt hiszem van egy kis mondanivalóm ebben az esetben. Előszöris... Megpróbálni? Kérlek... Ha szét akarlak tépni, akkor széttéplek. Nekem te nem vagy ellenfél... - vetettem oda neki, és végigmértem. Csak azért, mert mágus? Mikor féltem én tőlük? Könyörgöm... Azt hiszi, megijedek egy- két sebtől? Soha nem tartoztam a gyávák közé. Egy ilyen szánalmas hímtől pedig előbb kapok nevetőgörcsöt, semmint hogy megrémülnék tőle. Azt hiszi, a kis trükkjeivel legyőz? Hát csak rajta.... garantálom, satnya kis élete végéig emlegetni fogja azt a napot hogy belém kötött.
- Te komolyan azt hiszed, hogy ezeket a férgeket eszem? Ezek csak feszültségcsillapításra jók. Széttépni őket, nem megenni. Óhh, nem is tudom... az én Kedves Aizen-samámnak csupán az van ellenére, hogy néhány hitvány arrancarját, - akik belém kötnek- eltüntettem Las Noches színéről. Nem, nem ettem meg őket. Nem mintha magyarázkodással tartoznék a számodra. - morogtam, és kardomra tettem a kezem. Nem támadni akartam, csupán megnyugvást kerestem. Nem voltam boldog, amikor ilyen voltam. A látszat persze nem erről beszélt... Ez a féreg is, egy utolsó gerinctelen dögnek, egy kannibálnak könyvelt el. Pedig semmit sem tud rólunk.
- Mondd csak, Krázus. Tudod te egyáltalán, milyen körülmények között kellett életben maradnunk? Tudod egyáltalán, miért lett sokunk hollow? Hogy én miért lettem az? Nekünk nem tolták a fenekünk alá a selyempapírt... nem mehettünk iskolába... Nekünk magunknak kellett kiharcolnunk az életben maradást, magunknak kellett megtanulnunk mindent... Nem óvtak minket a fajtársak. És hogy miért vagyunk hűek néhányan Aizenhez annak ellenére is, hogy tudjuk, hogy csak egyszerű sakkbábuk vagyunk a kezében? Azért, mert segített rajtunk. És vagyunk páran, akik tudják, mi a hűség. - azt hiszem, kellően belelovaltam magam a témába. De jogom volt hozzá! Mert jön ez a selyemketrecben élő arrogáns senki, aki azt hiszi, mindent jobban tud mindenkinél. Volt egy olyan érzésem, hogy selyempáholyból nézi az eseményeket. mintha az egész csak egy jó kis tv-műsor lenne... de mi lenne, ha átélné? Ha valójában belekeveredne ebbe az egészbe? A magasztos elvek itt semmit sem jelentenek...
Ökölbe szorult kézzel néztem a földet, és vettem mély levegőket, hogy meg tudjak nyugodni. Mást... mást már rég széttéptem volna, negyed ennyi pofátlanságért is. Ezt a gyíkheréjűt pedig még mindig nem! Örüljön, adjon hálát az Égnek, amiért még él...
- Azt hiszem, ilyen körülmények között nem akarok veled téblábolni. Pedig kivételesen még vissza is fogtam magamat, most csakis te kezdtél el baszogatni... Úgyhogy, Sayonara! - mondtam sértetten, és hátat fordítva megcéloztam az egyik sós gesztenyét áruló bódét. Nem azt mondtam, hogy hazamegyek, csupán azt, hogy nem érdekel innentől fogva. Én birka még hajlandó is lettem volna foglalkozni ezzel a degenerált, idióta hímmel. Tessék, ez jár nekem. Hogy az ilyen marhákat sodorja az utamba Karakura lanyha esős estéje....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 10 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptySzomb. Márc. 20, 2010 12:00 am

[Közös érdekek találkozása]

Isten? Érdekes ízlelgetni a szót, amelyet a lány használ. Valóban felette állok az embereknek, mégsem érzem magam egy megfoghatatlan, képzeletbeli lénynek. Hatalmammal leginkább a pusztításhoz értek, míg az Úr megteremtette a világegyetemet. Biztos nem lennék képes csupán az akaratommal új dolgokat létrehozni, így ez a teória megdőlt. Ám vajon az emberek sorsa felőli döntés isteni hatalomnak számít-e? Megtehetném, hogy elveszem a nő életét, hisz’ erőm meg van hozzá. Viszont ez nem lenne több holmi oktalan gyilkosságnál, s akkor ugyanott vagyok, ahonnan elindultam. Tekintetem egy pillanatra a távolba réved, miközben elgondolkozom a dolgokon. Csak fél füllel hallgatom a lány mondandóját a bizonyos esperekről, akik különleges erővel rendelkező emberek. A csaj egyre jobban kezd belemelegedni a dumálásba, holott az előbb még ki akart nyírni. Kérdése jogos, talán nem is tudok rá kielégítő választ adni. Olyan okok állnak a háttérben, amelyeket biztos nem ért meg. A lelkes dolgot sem tudta, így gondolom lövése sincs a Seireiteiben uralkodó hierarchiáról. Pillantásom bal csuklómra siklik, ahol egy sárkányszájat formázó forradás villan ki az ing ujjának anyaga alól. Egy küldetés, egy cél. A sebhellyel együtt ezeket is megkaptam, habár sosem kértem őket. Mennyivel egyszerűbb lenne most az életem, ha nem úgy történnek a dolgok, ahogy történtek. Hideg fém érintése a mellkasomon, taszító dobbanások sorozata. A Daitenshi függője, mint egy kis szív, úgy dobog a sajátom mellett. Újabb slukk, füst ki. Ideje lenne választ adnom, mert még azt hiszi a végén, hogy direkt húzom az idegeit.
- A shinigamik egy katonai szervezetbe tömörülnek, melynek neve Gotei 13. – kezdek bele a mesélésbe, mert csak ekképpen tudom kifejteni miért nem tartozok közéjük. – Az őrosztagok élén úgynevezett Kapitányok állnak, akik a legerősebbek a halálistenek között. Jómagam is közéjük tartoztam egykor, a legnagyobbak egyike voltam. Azonban sajnálatos módon el kellett árulnom Őket egy nagyobb jó érdekében. Egy renegát vagyok, aki ellen kivégzési parancs van érvényben. Ebből adódóan gondolom már megérted, miért nem vallom magam Shinigaminak. Ehhez még a hollowság is jön, aminek köszönhetően majdnem elsőszámú közellenséggé léptem elő.
Ismét leégett a cigarettám, ezért természetvédő módon a közeli bozótosba pöckölöm a csikket. Remélem, nem gyullad fel az erdő, habár az már nem az én gondom lenne. A lány további fejtegetésbe kezd erejét illetően, amit kíváncsian hallgatok. Hallottam már Tesláról, Ő is abban az időben élt, amikor én ember voltam. Az emlékek azonban megkopnak, nem tudnék már semmi pontosat mondani a híres feltalálóról. Érdekes felvetés, miszerint képes lenne 1200 km/h-ra felgyorsítani az a kunait. Azt mondanám ez képtelenség, hiszen majd négyszerese ez a hangsebességnek. 2-3 év… Könnyű Neki előre gondolkodni, számomra már nem olyan biztos, hogy megélem az elkövetkezendő éveket. Azonban addig nem fogok meghalni, amíg el nem végeztem a feladatom. Töprengve figyelem a pockyt rágcsáló lányt, miközben a lehetőségeken gondolkodom. Ha igaz, amit mond, akkor jelentős erőnövekedés következik be Nála a közeljövőben. Talán jobb volna kordában tartani az erejét, s a magam hasznára kamatoztatni azt. A téma elterelődik, s fény derül az okaira is. Arcom közömbös marad, nem mutatok ki semmi felé érzelmet. Fájó hallgatni, hogy ilyen fiatal korára ennyire megkeseredett. Nem ismerem, de mégis válaszolok feltett kérdésére.
- Igen, vesztettem már el… - szólalok meg alig hallhatóan, amint a lány befejezte monológját. – Sőt, saját kezűleg öltem meg, ehhez mit szólsz? Olyan volt Nekem, akár a testvérem, azonban mégis végeznem kellett Vele. A kötelességtudat, a parancs vagy csupán a forrongó düh miatt megtettem. A Sors nem tesz bosszúállóvá, csupán eléd tárja a választás lehetőségeit. Te irányítod az életed és nem fordítva! A döntéseink határozzák meg, merre is megyünk tovább. Ettől függ, hogy hőssé válunk-e vagy árulóvá…
A vége már inkább saját magamnak szólt, semmint Neki. Teljes szívemmel reménykedem benne, miszerint jól döntöttem, s amikor eljön az idő, akkor megkapom megérdemelt jutalmam. Egy napon talán nyugodt életet élhetek, mint családapa a szerelmemmel és a gyermekeimmel. Viszont ez sem mostanában lesz, az biztos. Másrészről a Daitenshinek még más célokat is szánok a Sors Dárdájának felkutatásán kívül. Így egyértelművé válik a tény; nem bírok békésen élni. Íriszeimbe ismét visszatér az élet, ahogy újra a jelenre koncentrálok. Kéken izzó lélektükreimet a lány felé fordítom, miközben ki-be nyitogatom ezüstszín gyújtómat. A fémes kattanások elmém acélkerekeinek forgását is szimbolizálhatnák.
- Mi a neved? – teszem fel végül az alapvető kérdést egy utolsó csattanás kíséretében. Igazából rendes körülmények között ennek kellett volna az elsőnek lenni, ha a kiscsaj nem próbált volna meg kicsinálni. Nem neheztelek Rá ezért, mert ugye próbálkozása elvetélt ötlet volt a kezdetektől fogva, s csupán saját magamat okolhattam volna, hogyha véletlenül mégis megsérülök. Mindenesetre ígéretes tehetségnek tűnik, akiért kár lenne, ha véletlenül elkallódna a nagyvilágban. S mivel mentori érzéseim a felszínre törtek, így bizonyosan van benne lehetőség. Ámbátor az annyira magasztalt bosszúja még gondot okozhatna, ebből kiindulva arról kellene először lebeszélni. Nos, majd még meglátom…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 10 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptySzomb. Márc. 20, 2010 5:34 am

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy arrancar lánnyal

Hogy tudom e, miken mentek keresztül az arrancarok még anno, csak hogy életben maradjanak? Persze, hogy tudom. Mélységes undorral néztem végig az évszázdok során, hogy mit meg nem tesznek bizonyos dolgokért, mint például a hatalom. Megmondtam, hogy ezek csak állatok, akik az ösztöneiket követik, semmi több. Nem tudnak békében megélni egymás mellett, mert az állatias ösztöneik mindig arra késztetik őket, hogy öljenek, pusztítsanak. Aizen erre még csak rá tett egy lapáttal. Én ott voltam. Nem látott senki, de én láttam, amit kellett. Végignéztem, ahogy megannyi életet követelő háborúskodás, hadakozás alatt kialakult az a "rendszer", ami most megy Las Nochesben. Egy erőn alapuló rendszer, ahol senki és semmi nincs biztonságban, mert bármelyik pillanatban jöhet valaki, aki megöl, csak azért, hogy Ő legyen egyel magasabb helyen a ranglétrán. Jóval többet tudok az arrancarokról és a világukról, mint az bármelyikük is gondolná. Hisz mióta léteztem, azóta figyeltem a világot, mert ez volt a dolgom. Még Aizen is meglepődne azon, amit mesélhetnék neki.
Némán, gondolataimba mélyedve hallgattam Ranil-t, ahogy oszt engem. A mondata első felétől már nem is igen ért el hozzám az, amit mondott, mert emlékeimben feltűnt néhány emlék. Én ne tudnám, hogy milyen nehéz az élet? Ezek el sem tudják képzelni, hogy milyen a "nehéz élet". Mikor eleve azért születsz, azért teremtenek, hogy parancsokat, elvárásokat teljesíts. Hogy ne legyen szabad akaratod, ne legyenek álmaid, és még ha lennének is, azokat el kell nyomnod, mert a világ sorsa a te kezedben van. Nem tudnak ezek semmit. Nem tudják, mi az, hogy szenvedés, mi az, hogy reménytelenség. De hamarosan...Nemsokára el érem végre célom. Évezredeken át hűségesen szolgáltam a királynőnket, végtelenül lojális voltam hozzá, csak azért, hogy lehessenek saját álmaim. És nemsokára végre be is teljesülnek ezek az álmok. Nemsokára kilépek saját fajtám által bezárt béklyóimból, és szabad leszek...
Zöld szemeimet végül Ranilra függesztettem, aki tartózkodóan nézett rám, meg mintha kicsit feszült is lett volna. Meg sem lepődtem, hisz mióta csak találkoztunk, egyfolytában feszült volt. Ő is kapott már eleget az élettől, ezért is viselkedik úgy, ahogy, viszont az semmi ahhoz képest, amin én keresztül mentem eddig. Ha csak a töredékét megízlelné annak, nem bírná idegekkel.
- Nem Ranil, fogalmam sincs, min mentetek keresztül. - néztem a lány után szomorúan, míg Ő távolodott tőlem. Nem az Ő sorsa miatt, hanem a sajátom miatt, ami sokkal rosszabb volt, mint az Övé. De hát mindenkinek a maga gondja a legrosszabb.
Hirtelen fontosnak éreztem, hogy ne legyek egyedül, épp ezért nem hagyhattam, hogy pont most hagyjon itt Ranil, ráadásul másodszorra. Megsértődni azt meg tud, de azt nem veszi észre, hogy Ő is épp olyan bunkó mint én vele. Felpattantam a padról, elhajítottam a vattacukrom maradékát, és egy másodperc múlva a lány mellett álltam. Mesterien értettem a teleportáláshoz. Fajtám egyik legjobbja voltam ebben.
Amire készültem, valószínűleg a halálos ítéletem volt, de hirtelen beugrott, hogy mi lenne, ha... Ezzel is húzhatom kicsit Ranil agyát. Szerintem kölcsönösen szükségünk volt egymásra, hogy legyen kin kiélni a cukkolási hajlamot. Vonzottuk és taszítottuk is egymást egyszerre.
Magamhoz húztam a lányt hirtelen, és megcsókoltam, érzékien, hogy legyen mit fikáznia a csókolási technikámban. Razz A csók után gyorsan két lépést hátráltam is a lánytól, hogy legyen időm felkészülni az esetleges támadásra, vagy valamit. Nem tudom miért, de muszáj volt megcsókolnom, magam sem tudom megmagyarázni az okát.
- Akkor talán folytathatnánk a sétánkat, nem? - kérdeztem tőle vigyorogva, majd nyújtottam a kezem, hogy csatlakozzon hozzám. Három lehetőség volt. Vagy jön velem simán, vagy botrányt csinál és faképnél hagy, vagy rám támad és megpróbál kinyírni, ami valljuk be, botor dolog lenne tőle.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te33500/40000Városi Park - Page 10 29y5sib  (33500/40000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptySzomb. Márc. 20, 2010 1:36 pm

[Közös érdekek találkozása]


A férfi ismét hosszan hallgatott mielőtt megszólalt volna. Tekintete és alighanem gondolatai is elkalandoztak, Hitomi számára pozitív jel volt, hogy mondanivalója elérte a férfit, és mégsem veszi őt teljesen semmibe. Kicsit aggódott, hogy túl sokat beszélt, ez volt talán mások számára a legidegesítőbb szokása. Egy szokás, amit azóta vett fel, hogy tolószékbe került. Egy a sok közül. Például azelőtt lehetetlen volt felidegesíteni, most viszont gyakran elveszti a fejét. Utálta magát ezért, a higgadt gondolkodás mindig is nagy erőssége volt, és ez lassan kezd eltűnni a személyiségéből.
A vaizard a Gotei 13-ról kezdett el beszélni. Erről már nagyjából tudott. Sok számára hasznos emberrel hozta össze a sors a kutatóintézetnél, az egyik egy telepata lány volt, aki az emlékekben is tudott olvasni, nem csak az aktuális gondolatokban. Egy pár napja már ő is itt van Karakurában, és legutóbbi két áldozatát meg is "vizsgálta". Ha ez a fickó kapitány volt ott, akkor most már nagyjából van elképzelése arról, hogy milyen erőszinten lehetnek a legerősebb shinigamik. Csak idő kérdése, mikor fut össze olyasvalakivel, aki erősebb nála és nem fogja ilyen békésen szemlélni az ő tetteit, mint ez a fiú. Nagyot sóhajtott és összefonta maga előtt a karjait. Egyre égetőbbé válik egy ütőképes csapat létrehozása, egyedül már nem sokáig fogja bírni.
Mindenesetre az alak magyarázata teljesen kielégítő volt, Hitomi sem tartaná magát tagjának egy olyan csoportnak, amely az életére tör. A shinigamik szemében mindketten bűnözők voltak, noha az ő kilétéről talán még nem tudtak, annak ellenére hogy egyértelműsítette minden alkalommal, hogy ugyanaz a személy áll azoknak a halálisteneknek a halála mögött, akik eddig az útját keresztezték. Kivéve az elsőnél, akkor ilyesmi még eszébe sem jutott. Egy bólintással vette tudomásul az elhangzottakat. Ahogy a férfi cigije, úgy az eddig szájában lévő pocky is elfogyott, így újabbat vett elő. Elhúzta a száját, ahogy a csikk a bokorban landolt. Nem volt nagy környezetvédő, de azért figyelt olyan apróságokra, minthogy ne szemeteljen, vagy hogy ne pazarolja a vizet.
Érdekes volt figyelni a vaizard arcát, miközben az ereje potenciáljáról beszélt érintőlegesen. Tesla neve egyértelműen kiváltott belőle valamiféle reakciót. A horvátot Hitomi minden idők legnagyobb zsenijének tartotta, különösen a mágneses rezonancián alapuló teleportálás ötletéért volt neki hálás. Bármennyire is veszélyes és kockázatos technika, mégis sokat segített neki ennek a bizonyos shunpónak az ellensúlyozásában. A másik dolog ami viszont talán még meg is lepte egy kicsit a fiút, az az 1200 km/h sebességű kunai említése. Egy apró mosoly futott át az arcán ezt látva. Az amerikai hadsereg már kísérletezik egy szerkezettel, amellyel képesek elektromágneses mezővel a hangsebesség többszörösére gyorsítani egy vezetőképes tárgyat. A railgun. A működési elvét már értette, csupán meg kellett várnia, amíg elegendő erősségű elektromos áramot tud generálni a szervezete. Csak idő és rengeteg edzés kérdése. Hosszú az út még addig. Tekintete ismét elkomorodott, amikor meghallotta a vaizard történetét. Ezek szerint neki sem volt habostorta az élete eddig.

- Sajnálom, hogy kellemetlen emlékeket juttattam eszedbe. De a sorsról alkotott nézetünk ezek szerint különbözik. Nem próbállak meggyőzni a magam igazáról, olyat csak egy ostoba ember tenne. Mindenkinek megvan a joga a maga véleményéhez.
Vont vállat, majd tekintete a férfi öngyújtójára terelődött, miközben haját a füle mögé söpörte.
- A nevem? Tch...
Szembefordult a fiúval és némi éllel a hangjában bemutatkozott, jó mélyen meghajolva.
- Sakai Hitomi desu. Yoroshiku onegaishimasu...
Nem volt benne biztos hogy bölcs döntés elárulni a nevét egy olyan shinigaminak, aki élve fogja elhagyni a találkájuk helyszínét. De valami oka kellett hogy legyen a találkozásuknak. Ennek mibenléte azonban még rejtély volt Hitomi előtt.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 10 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptySzomb. Márc. 20, 2010 9:53 pm

[Közös érdekek találkozása]

Emlékek… Mennyivel másabb volt akkor, amikor még gondtalan tisztként heverésztem valamelyik árnyas fa tövében. Seireitei megvédésére esküdtem fel, most mégis annak ellensége vagyok. Az árulás fájó pont az életemben, eddigi pályafutásom legnagyobb szégyenfoltja. Viszont mindent azért tettem, hogy a nevetséges rendszer fennmaradjon, ezenkívül pedig az emberek világát is meg kell védenem, ha a Gotei 13 már nem képes erre. Önkényesen választottam ki magam erre a feladatra, így senkit sem okolhatok a történtekért. Valószínűleg küldetésem is olyan, mint a lány bosszúja. Okunk van rá, de ennek ellenére mégis szörnyű dolgokat viszünk véghez. Nem róhatok fel semmit Neki, hisz’ megölt vagy 4-5 tisztet? Legalább egy tucatnyival végeztem, pedig úgymond a beosztottjaim voltak, még ha nem is tartoztak az osztagomba. Azóta már többször megbántam tettemet, azonban nem hagyhattam, hogy egy Hisou Karitehez hasonlatos kincs egy elfeledett raktárban porosodjon. A lopás meg már elhanyagolható volt a többi bűnömhöz képest. Visszagondolva békésen is elhagyhattam volna Soul Societyt, az éj leple alatt elszökni lett volna az igazi, amikor mindenki alszik. Ám érthetetlen okból ezen a helyen sosem lehet csendesen távozni. Elég csak akármelyik dezertőrre gondolni, mind nagy veszteséget okoztak az Őrosztagoknak. Jómagam is, holott azelőtt nem emeltem volna kardot egyetlen barátomra se. Soukyoku hegyen történt események mindig keserűséget csalnak szívembe. Kicsit elkalandoztam, hirtelen azt se tudom miért hajolt meg felém a lány. Pillanatnyi zavaromat hamar leküzdöm, majd halk köhécselés után megszólalok.
- Hasonlóképp érzek, Hitomi-chan. – zendül mély baritonom egy finom főhajtás kíséretében. – Sierashi Yuusuke vagyok, s lenne egy ajánlatom számodra. Természetesen visszautasíthatod, hisz’ jogod van hozzá, ezért nem fogok semmi konkrétumot mondani, gondolom ezt megérted. Ugyan céljaink különböznek, de mégis hasznosak lehetnénk egymás számára.
Lassú mozdulattal emelem fel jobbomat, azután kigombolom ingem néhány felső gombját. A sötétkék selyem alól egy szépen megmunkált, míves medalion bukkan elő. Anyaga látszólag ezüst és egy fekete obszidiánt foglal keretbe. Mestermunka, biztos nem volt olcsó beszerezni. A kőben túlvilági fény tükröződése fedezhető fel, ami kékesfehéren kavarog ott bent. Ámbátor ez lehet a rásütő napfény különös megmutatkozása is, viszont az ékszer pulzálása másra enged következtetni. Már egy ideje gyűjtögetem bele a reiatsumat, így igen tetemes mennyiségű energia gyűlt össze benne. Laza mozdulattal kapcsolom ki a láncot, s finoman balom tenyerébe engedem azt. Még vetek rá egy pillantást, azután könnyedén Sakai felé hajítom azt. A lány biztos el fogja kapni, ráadásul ez nem valami rossz bizsu, szóval nem fog összetörni, ha véletlenül a földdel kerül közelebbi kapcsolatba. Még számomra is ismeretlen az ötvözete, azonban kipróbáltam és elég erős.
- Egy titkos szervezet vezetője vagyok, amelynek feladata megvédeni ezt a világot, ha már a shinigamik nem képesek rá. – kezdek bele unott hangon, hiszen nem ez az első alkalom, hogy végigdarálom ezt a szöveget. – Egy hatalmas erejű tárgy után kutatunk társaimmal, mely akár mindhárom dimenziót romlásba döntheti. Ennek elkerülése érdekében gyűjtök magam köré szövetségeseket, nemre és fajra való tekintet nélkül. Képességeidnek köszönhetően jó szolgálatot tehetnél Nekünk, s természetesen nem maradna el a jutalmad sem. Azt csinálhatsz, amit akarsz, azonban a parancsaimat feltétel nélkül követned kell.
Úgy hiszem sikerült mindent elmondanom, s semmi olyan nem hangzott el, amit még felhasználhatna ellenem. Se a szövetség neve, se a tagok kiléte nem került napfényre, így nincs miért aggódnom. Jól megválogattam a szavaimat, ebből adódóan csupán nagyvonalakban vázoltam fel a dolgokat. Viszont, ha a csatlakozás mellett dönt, akkor elmondom Neki a teljes igazságot, habár néhány dolgot jobb még a tagok elől is titokban tartani. A Hitoshival közösen megszerzett iránytűnek köszönhetően sokkal könnyebben tudunk majd tájékozódni a Dárda darabjainak hollétét illetően. Motoszkál bennem egy érzés, ami szerint nem a szomszédba kellesz mennünk, ha meg akarjuk szerezni az emberek világában elrejtett darabot. Hamarosan Yukezo segítségére is szükségem lehet, viszont nem akarom ezt az ügyet személyesen intézni. Suke is hasonló kaliberű diplomata, mint jómagam és arkangyalként joga van új tagokat toborozni.
- Nos, hogy döntesz? – teszem fel sürgetően a kérdést, miközben ismét rágyújtok. Ez most kb. a harmadik szálam, szóval jó lenne kicsit visszafogni magam. Le kellene állnom erről a láncdohányzásról, amíg van rá lehetőségem. A dohány markáns íze most kicsit marja a torkomat, de nem foglalkozom vele. Tekintetem az égre emelem, ahol a ragyogó tavaszi napsütés sötét felhők kezdik elhomályosítani. Úgy tűnik, hogy egy kiadós zuhénak nézünk elébe. Ez nem is olyan meglepő ebben az évszakban, hisz’ a növényeknek vízre van szükségük és ennek megszerzésének legegyszerűbb módja az eső. Nem mondom, okos lehetett, aki így kitalálta nekünk a világot. A vízcseppek függönyén keresztül homályos a világ, kicsit megfeledkezhetünk a körülöttünk lévő dolgokról. Persze ez badarság, viszont jobb lenne menedékbe húzódni, mert nem sok kedvem van vizesen járkálni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 10 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptySzomb. Márc. 20, 2010 10:57 pm

Végre ki Las Nochesből-> "Kellemes" csevegés egy seiretei "patkánnyal" -> lesmárolt! Surprised Embarassed



Halálos nyugalommal válogattam a gesztenyék között, ami a bódés szemszögéből nézve elég bosszantó lehetett. Nem érdekelt. Egyszerűen nem érdekeltek az ő érzelmei, mikor én rá akartam ugrani, és széttépni. De nem is az ő hibája miatt. Hanem Krázusé. Még el van képedve, hogy tapló vagyok hozzá, amikor Ő milyen bunkó hozzám? Látszik, hogy nem ismer… De nem is fog, ha rajtam múlik. Próbálhatok én rendes lenni ezzel az öntelt baltökű hímmel, ha arra játszik, hogy addig hergeljen, míg neki nem ugrok…
- Ezeket, kérem, megmérheti nyugodtan… - nyújtottam a zacskómat az árusnak. Kezdett egyfajta furcsa érzésem lenni… Lehet, hogy nem kellett volna engedni, hogy így eldurranjon az agyam?
Mondhatni a frászt hozta rám azzal, hogy felbukkant mellettem. Bár igazán megszokhattam volna már tőle azt, hogy így bukkan fel mellettem, számíthattam is volna rá, hiszen volt már alkalmam ehhez a módszeréhez. Ugyanígy jutottam el az étterembe is, ahol végülis egy egészen finom salátát kaptam vacsorának
Éppenséggel pont meg akartam szólalni, amikor magához húzott, és megcsókolt. A földbe gyökerezett a lábam- nem a gyönyörtől, hanem a döbbenettől. Úgy tűnt, elhatározta, hogy addig cukkol, amíg neki nem esek. Jó ideje nem tűröm, hogy hozzám érjenek, és pont neki hagyjam magam? Úgyis csak szemétségből csinálja ezt. Mégis, mintha valamiféle kétségbeesés áradt volna felém a csókjából. Morcultan fontam karba a kezem, miután elengedett, és összehúzott szemmel vetettem rá egy pillantást.
- Sétálni? Ahogy akarod, de előbb... - mosolyogtam rá, majd elfogadtam a karját. Ha így akar bosszantani, ám legyen. Elég érdekes volt, ahogyan hol felhúzott, hol ki akart engesztelni. Olyan ez a Krázus, mint egy gyerek, kaki nem tudja, hogy mit akar. Nem mintha jobb lennék nála, mert ha jobb lennék, ne hagynám, hogy örökké felbassza az agyam, hanem egyszerűen megölném, mint ahogy a többit is.
- Nem úgy volt, hogy alja nép vagyok, egy féreg, akitől undorodsz? Hogy ezer más nőt találnál, akivel jobb lenne eltölteni az idődet, mint velem? – néztem rá, majd elvigyorodtam. Lehúztam magamhoz a fejét, és megcsókoltam. Ezúttal rajtam volt a sor. Ha már meg akar csókolni, legalább vegye a fáradtságot, hogy rendesen csinálja… Azt hiszem, csekély oka mégis van, hogy annyira el legyen telve magától. Azért nem kíméltem a haját, mondhatni belemarkoltam, és reméltem, hogy néhány szál azért az ujjamon marad.
Nem hiszem, hogy számított erre, de nem is volt baj. Lám, mintha mégis képes lennék meglepetéseket okozni az embereknek… Elszakítottam a fejem az övétől, és karba font karral indultam el, miután visszaballagtam a gesztenyémért. Elégedetten nyalogattam le róla a sót, majd kezdtem el ropogtatni. Itt tudják igazán finomra elkészíteni, pont ezért az egyik kedvenc csemegém. A sétálóutca sok látványosságot rejt magában az olyanoknak, mint én. Kiváltképp, hogy sosem mászkálok ilyen helyeken. Ahol összefuthatok néhány plázakurvával. Undorodtam tőlük. Legnagyobb dilemmájuk az, hogy a szupcsipinkipink vagy a szupcsicsipnkinélispinkebb pinket lakkot kenjék-e a körmükre. Érthetetlen sznob világ volt az az én számomra….
Miután végeztem a kirakat tanulmányozásával, ahol mindenféle sötét könyvek voltak kipakolva, gondolataim visszatértek az előbbiekhez. Azt hittem, hogy minden rémes emlékem fel fog lángolni körülöttem, mindent újraélek majd, és mégsem… Mivel magyarázhatnám meg ezt?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te33500/40000Városi Park - Page 10 29y5sib  (33500/40000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyVas. Márc. 21, 2010 10:09 am

[Közös érdekek találkozása]


~Szóval ezért akarta megtudni a nevem... Tervei vannak velem...
Gondterhelten dörzsölgette a homlokát, miközben Yuusuke megpróbálta felkelteni az érdeklődését valami sablon szöveggel. Nos, ez sikerült is, de nem az ajánlat említése volt az oka, hanem inkább az, hogy kíváncsi volt, mit akarhat egy ilyen szerzet tőle.
- Hallgatlak.
Jelentette ki, miközben a fiú kényelmes, ráérős mozdulatok közepette egy természetellenesen csillogó medált csatolt le a csuklójáról, majd egy hanyag mozdulattal felé hajította. Felnyúlt, és magabiztosan elkapta az ékszert. Talán még softballos múltja nélkül is sikerült volna, noha képességei már egészen biztosan megkoptak. Valószínűleg már nem lenne képes magas szinten játszani annak ellenére, hogy a dobásai még most is hajszálpontosak voltak. Élete talán legboldogabb időszaka volt az, amikor kivételesen tehetséges nővérével egy csapatban végigverték Japán összes középiskoláját, számos rekordot megdöntve. Egymás után háromszor. Azóta többen is profik lettek abból a csapatból, ha nincs az az ostoba buszbaleset, talán most ők ketten is köztük lennének. Miközben a vaizard ismertette vele a rejtélyes szervezete ködös céljait, az ékszert vizsgálta. Megvédeni a világot. Ő úgy fejezte volna be a mondatot, hogy a shinigamiktól. Furcsa volt végiggondolni mi is történt itt. Meg akarta ölni ezt az alakot, aki eleinte nyilvánvalóan lenézte őt, most meg már hajlandó lenne szövetséget kötni vele. Tény, hogy kettejük egymáshoz való viszonyulása gyökeresen megváltozott, ő sem tekintette már ellenségének Yuusukét, de megbízni benne talán még nem tudna. Állát ujjai közé csippentve gondolkodott el a hallottakon. A vaizard lényegében semmi olyan konkrétumot nem mondott, ami túl meggyőző lett volna. Pár szépen hangzó szó és egy üres ígéret, cserébe a feltétlen engedelmességért. Azonban valami belül mégis azt súgta a lánynak, hogy bele kéne ugrania a dologba. Eszébe jutott a gondolat, hogy miért is sodorta őket a sors egymás útjába. Talán ez a lehetőség is egy olyan adomány, mint a képessége volt. Vétek lenne nem megragadni, ha így van.
- Tegyük fel, hogy belemegyek és csatlakozom a szervezetedhez. Mi hasznom származna nekem ebből? Kötve hiszem hogy a többi tagot meggyőzted ennyivel.
Mosolyodott el szemöldökét összehúzva. A kérdés adta magát, és őszintén kíváncsi volt, hogy ismerve a céljait, mi olyat tud ajánlani, ami esetleg valóban csábító lehet a számára.
- Oh, és ez mi?
Mutatta fel a medaliont. Kis híján meg is feledkezett a kezében lévő tárgyról. A távolból mennydörgés zaja hallatszott, és a szél is feltámadt, bele-belekapva a lány hosszú, fekete hajába. Zivatar jő, már felettük is voltak felhők. Ha akarná, most felemelhetné a kezét és ő maga is kreálhatna villámot a felhők és a talaj között, de azzal csak Yuusukét süketítené meg alighanem.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 10 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:49 am

[Közös érdekek találkozása]

Egyértelműen nem sikerült teljesen meggyőznöm. Legalábbis erre következtetek testtartásából, valamint abból a pillantásból, amellyel végigmér. Ismét a haszon kérdése merül fel, mint ahogy Sukénál is. Neki könnyű volt mit felajánlanom, hisz’ amúgy is hajlott volna a csatlakozásra. Viszont Hitomi nem közeli barátom, alig néhány percre ismerem. Elgondolkodva simítok végig állam vonalán, miközben a nyakláncomat nézegető lányt figyelem. Legegyszerűbb lenne azt mondanom, hogy segítek bosszújának beteljesítésében, ám ezt semmiképp sem tehetem meg. Valamint az is igen kínos lesz, amikor találkoznia kellesz a szervezet többi tagjával. Hitoshi és Yuusuke mindketten shinigamik, ráadásul még kapitányok is! A magot már felépítettem, ám ha csak halálistenek fognak csatlakozni hozzánk, akkor egy második Goteit építenénk, amivel ugyanott lennénk, mint most. Nem oly’ rég döntöttem el, miszerint nem szabad csak egy fajból tagokat toboroznom. Minden egyes népnek meg van a saját erőssége, s a célom érdekében még egy arrancarral is képes lennék szövetséget kötni, még ha fenntartásokkal is. Hosszúra nyújtott léptekkel sétálok közelebb a csajhoz, majd kiemelem a tenyeréből a függőt. Fejmagasságba emelem, így mindketten tökéletesen láthatjuk azt.
- Szinte gondoltam, hogy csupán az emberek iránti szeretetből nem fogsz csatlakozni. – hangom egyáltalán nem sértő, csupán kijelentettem. – Tudom, mire van a legnagyobb szükséged… Erőre! Hatalomra, amivel képes lehetsz bevégezni szerintem felesleges bosszúdat. Valódi képességeimből még semmit sem láttál, de jelenlegi szintemen, csupán lélekenergiám kieresztésével képes lennélek megölni. Azonban, hogyha mellettem maradsz, képes lehetsz hihetetlen magasságokba emelkedni! Segítek megismerni potenciálodat, s annak lehető legjobb felhasználási módját.
Remélem, megelégedik ennyivel, mert jelenleg nem jut más az eszembe. Igazából Tanakát is így szerveztem be, habár Őt azért jobban helyben hagytam. Nem tehetek róla, vannak helyzetek, amikor elszabadulnak az indulatok. Akkor még azt hitte áruló vagyok, így a shinigami agymosásnak megfelelően támadott Rám. Igazából már akkor is elképzelhetetlenül erős voltam, valamint képzetségemnek köszönhetően könnyedén elbántam az újonccal. Azóta persze sok dolog megváltozott, de vannak dolgok, amik mindig ugyanolyanok maradnak. Például ez a medalion is, mely elpusztíthatatlan anyagokból készült. Ráadásképp az én reiatsumat raktározza, ezzel többszörös védelemmel ruházza fel azt. Kicsit elgondolkodok a medaliont vizsgálva, ami a végtelenségig kidolgozott, a közepébe foglalt drágakő pedig annyira tiszta, akár a legmélyebbről feljövő hegyi forrás vize.
- Ez testvériségünk jelképe, azaz a Daitenshi szimbóluma. – kezdek bele a magyarázatba, miközben visszaejtem tenyerébe a medált. – A keresztény vallásban az angyalok vezetőit nevezik arkangyaloknak, akik Isten hírvivői voltak. Nos, bizonyos megfontolásból a szövetségnek is ezt a nevet választottam, ezért is ilyen ez a medalion. Ámbátor ez nem csak egy egyszerű ékszer, hanem tárolóként és jeladóként is funkcionál. Egy parancsszónak köszönhetően, aki hasonlóval rendelkezik, könnyedén megtalálhatja bajbajutott társát. Koncentrálj erősen a belőle áradó erőre, s meglátod mire is képes…
Valószínűleg eddig ismeretlen érzés fogja átjárni a testét, ahogy a töménytelen mennyiségű energia beáramlik a testébe. Furcsa lesz először, viszont biztosan feltuningolja majd a képességeit egy bizonyos időre. Ám amint elengedi a láncot, rögtön vissza fogja kapni a szokásos lélekenergiáját. Kicsit távolabb állok, kíváncsian várom, hogy mire is képes a Tőlem kölcsönzött lökettel. Már megléte óta gyűjtögetek bele, mindig félre rakva egy keveset. Az amerikai kitérő során ugyan fel kellett használnom egy méretesebb mennyiséget belőle, de még így is hatalmam kb. negyedét foglalhatja magába. Igazából még így sem lenne képes kárt tenni bennem, van néhány Kidoum, amivel sikerülne kellőképp felvérteznem magam minden olyan támadás ellen, amire Hitomi képes lehet. Mágneses és elektromos mezők gerjesztése jó képesség, ám valamiért én jobban bízok az öreg Dotonryuuban, aki a szent anyaföldet használja támadásainak erősítőjeként. Úgy is mondhatjuk, hogy igen földhözragadt ember vagyok, ami kicsit vicces.
- Csak nyugodtan, ha eldurvulnának a dolgok, majd Én megállítalak. - jelentem ki magabiztosan, azután ingem mellzsebéből egy átlátszó lencséjű szemüveget veszek elő, ezzel védve íriszeimet az esetleges törmeléktől, amely a pusztítás velejárója lesz. Be kell vallonom, feszülten várom ezen kísérlet végkimenetelét. Összefonom karjaimat mellkasom előtt, hátamat pedig a közeli fának döntöm, amiből nem olyan rég még egy kunai állt ki.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te33500/40000Városi Park - Page 10 29y5sib  (33500/40000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 11:23 am

[Közös érdekek találkozása]

Ahogy Yuusuke is érezte, hogy a szokásos toborzószövege most nem lesz elég, úgy Hitomi is nagy összegben fogadott volna arra, hogy a vaizard hatalmat fog neki ajánlani, és ezt tudálékos mosolyával nem is rejtette véka alá. A küldetését elítélte, így abban közvetlen segítséget nem remélhetett, arról nem is beszélve, hogy nyilván esze ágában sem lett volna nyíltan szembemenni a Gotei 13-mal egy titkos szervezet vezéreként, amikor így is keresték. Nem is olyannak tűnt, aki mondjuk pénzt ajánlana. Na nem mintha szüksége lett volna rá az apja öröksége mellett, ráadásul a szaktudása is bőven elegendő volt egy jól fizető álláshoz. Végszükség esetén még akár bankautomatákat is rabolhatott volna kockázatmentesen. Amit ő akart, azt még akkor sem tudta volna megadni neki, ha történetesen olvasni tudott volna a gondolataiban. De a régi életét, még a balesete előttit már senki és semmi nem tudja visszahozni. Így a legésszerűbb ajánlat, amit tehetett, az a hatalom felajánlása volt. Szórakoztató volt tucatjára is hallani, hogy milyen könnyedén megölhetné őt, mintha még mindig szükség lenne erre a típusú verbális pszichológiai hadviselésre.
- Ne érts félre, én ott segítek embertársaimon, ahol csak tudok. Nem vagyok túlságosan profitorientált. De ha egy bizonyos körökben bűnözőnek számító alak egy titkos szervezetről kezd el beszélni olyan ködösen, amennyire csak lehet, akkor nyilvánvalóan nem a Vöröskereszt fog eszembe jutni. Ráadásul a kérésed, miszerint hogy feltétel nélkül kövesselek, nincs egy szinten azzal az ígérettel, hogy majd elnyerem a jutalmam. Ezért kértem valami konkrétabbat, gondolom megérted.
Fejtette ki nem olyan régen megfogalmazódott gondolatait, miközben igyekezett a fiú szemébe nézni, bár a köztük lévő medalion ezt részben akadályozta.
- Úgy vélem a legracionálisabb ajánlatot tetted számomra, amit elvárhatok, ezért nem fogom visszautasítani a lehetőséget, Sierashi-san.
Tette hozzá. Érdekelte, hogy vajon Yuusuke hogyan fogja tudni garantálni az eredményes fejlődését, és mennyivel lesznek az ő módszerei jobbak, mint a saját, tudományos alapokon nyugvó edzésrendszere. Jelenleg kételkedett benne, hogy lesz különbség, de hajlandó volt hitelt adni a vaizard szavának. A fiú időközben visszaadta az ékszert, és magyarázni kezdett a szervezet nevéről illetve magáról a nyakékről. Tekintete ismét a fekete obszidiánra vetült. Ha tárolásra használható, akkor alighanem a csillogás, amit lát, az energia. Így, hogy a Nap sem sütött, nyilvánvalóvá vált hogy nem a fénysugarak okozzák a jelenséget, ahogy ezt eddig is gyanította. Megmarkolta a Daitenshi jelképét, és becsukta a szemét, elképzelve az energia áramlását. Nem esett nehezére, a saját erejét is leginkább úgy tudta koncentrálni, hogy elképzelte ahogy az áram a kívánt testrészébe folyik. Most csupán arra kellett gondolnia, hogy egy külső áramforrásra van kötve, és máris megtapasztalta a kőből áradó erő hatását. Szeme azonnal felpattant, úgy érezte minimum megháromszorozódott az ereje, bár az ugrás mértéke túl nagy volt ahhoz, hogy pontosan meghatározhassa a különbséget.
~Sugoi... nagy kár, hogy semmi olyasmi nincs nálam, amivel mérni tudnék.
Elbizonytalanodott, hirtelen megannyi ötlet tódult a fejébe. Most bizonyára képes lenne távolabb teleportálni, mint eddig, ami egészen jó fokmérő lehetne. De jobban izgatta, hogy mennyivel bővült ki az elektromágneses frekvenciájának tartománya. Eddig fény-, infra- és magas hullámhosszú rádióhullámokat tudott befolyásolni (legnagyobb sajnálatára a mikrohullámoknál valamiért egy lyuk volt a tartományában), de ez még csak a negyede volt a teljes spektrumnak. Ugyanakkor Yuusuke bizonyára valami látványosabb produkciót vár, és egyébként sem volt a közelben olyasmi, amin mondjuk mikrohullámokat használhatna, leszámítva persze a fiút. Erre a feladatra nyilván az elektromos sokk keltése vagy a railgun technika kipróbálása lett volna leginkább alkalmas.
- Én most a helyedben nem állnék fa alá és inkább füldugót vennék fel, mint szemüveget.
Jelentette ki határozottan, miközben hátat fordított Yuusukének és az eddig a kezében lévő pockyszacskót visszacserélte egy dobókésre. Ha már itt az alkalom, akkor úgy döntött, hogy kísérletezésre használja fel, és kideríti, vajon jól értette-e meg a railgun működését. A kunait megpörgette az ujján, majd megfogta azt és a karját előrenyújtva megcélzott egy fát.
~Oké... tehát képezzünk két párhuzamos, egymással ellentétes pólusú mágneses mezőt a lövedék körül, majd vezessünk bele rendkívül magas áramerősségű elektromosságot... yosshi...
Szemét ismét lehunyta, ahogy szikrák jelentek meg a kinyújtott keze körül, egyre több és egyre sűrűbben.
- Most...
Kezébe elektromosság tódult, és a kunai félelmetes sebességgel lőtt ki ujjai közül, a hangsebességet egyértelműen átlépve, sárga, plazmaszerű csíkot húzva maga után, majd rövid útja végén hatalmas robajjal csapódott a célpontba, lényegében egy nagyméretű lyukat égetve a fába. Ahogy az várható volt a jelenlegi időjárási körülmények között, a megnövekedett elektromos jelenlét hatására a tisztást körülvevő egyik fába villám csapódott, valahol mögötte, így nem tudta megmondani hogy a vaizard által választott fa épségben maradt-e. A lövés által okozott széllökés még másodpercekig fújta a földbe gyökerezett lábbal álló lány haját...

//Bocs a sok technoblabláért Razz//
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 10 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyKedd Márc. 23, 2010 5:37 am

[Közös érdekek találkozása]

A lány mosolyából le tudom vonni a következtetést, miszerint valami hasonló ajánlatra számított. Ismerem az embereket, s tudom milyen csábító lehet valaki számára a nagyobb hatalom. Világunknak ez a mozgatórugója, ám ez jelenthet vagyont és befolyást is, nem csak fizikai vagy szellemi erőt. Ajkaim elégedett mosolyra húzódnak, miközben Hitomi kimondja döntését. Egyértelmű volt csatlakozása, nemleges választ el sem fogadtam volna. Egy biccentéssel veszem tudomásul fenntartásait, bolond is lenne, ha ok nélkül megbízna bennem. Nyugodtan figyelem, ahogy markába szorítja a nyakéket és koncentrálni kezd. Elmém peremén máris érzékelem a hirtelen reiatsunövekedést, amely a lány testéből árad. Jól saccoltam, legalább háromszor olyan fényesen ragyog az Őt jelképező pont, mint előtte. Arcán izgatott kifejezés fut keresztül, hirtelen azt sem tudja, mihez kezdjen. Figyelmeztetésére csak egy nemtörődöm vállrándítást kap válaszul, hogyha belém csap a villám, akkor így jártam, nagy kaland. Az egyre haragosabb szél szinte pillanatok alatt elszívja előlem cigarettámat, így ingerülten hajítom el ismét a csikket, s teljes figyelmemmel a rögtönzött bemutatóra összpontosítók. Még én is érzem az elektromos töltések egy helyre csoportosulását, holott nem rendelkezem semmiféle ezirányú képességgel. Fejem kissé oldalra döntöm, ennek köszönhetően jobban látom mit is csinál Sakai. Keze körül apró szikrák jelennek meg, amik végül szinte az egész kézfejét behálózzák. Hatalmas dördülés következtében indul útjára a lövedék, mely vakító fénycsóvát húzz maga után. Szinte lyukat égett a kiválasztott fába, s ezzel egyidejűleg egy másik energiasugár is elindul, ám ez az égből érkezik. Természetesen, az én növényemet nézte ki magának, mert miért is ne?
- Hadou 63: Raikouhou! – szólalok meg fojtott hangom, jobb tenyeremet lazán a fejem fölé emelve. Aranyszínű sugárnyaláb csapódik ki a már előbb is említett testrészből, aminek köszönhetően az életemre törő villám eltérítődik és pár méterrel arrébb csapódik be egy öreg cseresznyefába. A vihar előszele belekap hollófekete hajkoronámba, míg a lány mellé sétálok, aki még mindig ugyanott áll. Finoman megérintem a vállát, azután kiveszem kezéből a medaliont. Érezhet egy kis gyengeséget ezek után, mivel a testének vissza kell állnia a megszokott szintre. Még akár el is ájulhat, így fél szememet rajta tartom, mialatt visszacsatolom nyakamba szervezetünk jelképét. Számomra kicsit kényelmetlen viselni, olyan mintha két szív dobogna egyszerre a mellkasomban. Vonásaim torz fintorba rendeződnek, amint érzékelem az ékszer tapogatózását lélekenergiám után. Egy pillanatra összerándulok, de utána ismét kiegyenesedek, s a szokásos nyugodt maszkot húzom magamra. Miután sikerül magamhoz térnem a révületből, tenyereimet párszor összeütöm, ezzel fejezve ki véleményemet a műről.
- Remek kis bemutató volt, bár szerintem a hajam azóta is az égnek áll… - szólalok meg tréfásan a tapsolás befejeztével. – Nos, erről beszéltem. Eljön majd az idő, amikor nem lesz szükséged semmilyen segédeszközre ezen hatás eléréséhez. Viszont a nagyobb erő, nagyobb felelősséggel is jár, habár gondolom, ezt nem nagyon kell ecsetelnem számodra. Elvárom a teljes titoktartást, ezért is fogom megosztani Veled valódi céljainkat, azonban ez a hely nem biztonságos. Nem akarok paranoiásnak tűnni, de itt még a legkisebb bokornak is füle van, szóval nem lenne szerencsés, ha még idő előtt lebuknánk.
A távolban morajló mennydörgés hangja száll felénk, ami csak egy dolgot jelenthet. Esőt. Hamarosan meg is indulnak az apró vízcseppek, pillanatok alatt átáztatva minden ruhadarabomat. Kezd kicsit elegem lenni ebből, hisz’ mostanában szinte mindig megázok. No, nem mintha bajom lenne egy kis víztől, de akkor is frusztráló a dolog! Persze nincs nálam se a zakóm, se más kabátom, mert tavaszias volt az idő még néhány órával ezelőtt, nem gondoltam volna, hogy szükségem lehet ilyesmire a későbbiekben. Fásult sóhaj szakad fel mellkasomból, ezt követően karom ragadom újdonsült társamat, s a fák felé kezdem húzni. Valószínűleg más lány már sikoltva menekülne, hogyha egy férfi a bokros rész felé húzza, azonban nekem más akció jár jelenleg az eszemben. Az erdő mélyén található a Jégkígyó Fészke, ami rögtönzött főhadiszállásként funkcionál. Van még néhány mesélni valóm, valamint át kell adnom a Daitenshi nyakékét is.
- Mivel már a Daitenshi tagja vagy, így gondolom illő lenne, ha megmutatnám Neked rejtekhelyünket. Kicsit messze van, viszont ott legalább nem esik az eső. – ejtem ki a szavakat csak úgy mellékesen, miközben egy kacskaringós ösvényen haladok előre. – Még van néhány dolog, amit el kellene mondanom, ezen kívül tartanék még egy kis szintfelmérést, amivel megállapíthatom képességeid határát. Megfelel számodra?
Igazából nem sokat számít belegyezik-e vagy sem, mert akkor meg egyszerűen elrabolom, mit számít már nekem az ilyesmi. Hosszúra nyúlik a séta, amit ugyan felgyorsíthatnék néhány shunpoval, viszont a vaskos törzsek között szlalomozni nem az erősségem, s kedvem se sok van hozzá. A fák lombja szerencsére felfogja a csapadék nagyobb részét, ám még így is tetemes mennyiséget kapunk belőle. Szinte csuromvizesen érkezünk meg egy tisztásra, ahol nincs semmi. Legalábbis látszólag. Könnyedén előrébb lépek, majd mintha csak egy függöny húznék arrébb, úgy mozgatom vízszintesen jobbomat. Ezzel betápláltam a védelmi rendszerbe Sakai Hitomit is, aki immáron megpillanthatja a Kohrihebi no Su-t.

//A következő post már >>ide<< jöjjön. Very Happy//
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 10 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 9:52 am

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy arrancar lánnyal

Bevallom, a csók után inkább vártam egy hatalmas, csattanós pofont, mint azt a reakciót, amit Ranil mutatott. Már vártam, hogy elkezdjen ordibálni, hogy mit képzelek magamról, hogy egyeltalán megcsókolom, nem hogy hozzáérek, és széttépett volna valakit, vagy valamit dühében, de nem történt semmi ilyesmi. Magam sem tudom, melyikünk lepődött meg jobban. Mindenesetre pozitívan gondolhattam a jövőre, hisz legalább hagyta magát. Bár lehet annyira meglepődött, hogy a döbbenettől nem tudott mást csinálni, csak állni, és hagyni magát, de így is jó. Legalább el jön velem sétálni.
Épp megkérdeztem volna, hogy merre szeretne császkálni, mikor közel húzott magához, és visszacsókolt. Nem mondom, hogy nem volt jó dolog, de bevallom, nagyon meglepődtem. Úgy néz ki, ez a mai este a meglepetések estéje. Magam sem gondoltam volna, hogy este a sétáló utca közepén csókolózni fogok a lánnyal, mikor néhány órával ezelőtt még majdnem egymásnak ugrottunk a Karakurai park közepén, de hát ezt hozta a sors. Úgy érzem, hogy Ranilnak még lesz szerepe a jövőmben, hogy nagy, vagy kicsi e, azt nem tudnám megmondani, mindenesetre biztos vagyok benne, hogy még találkozni fogunk a jövőben.
- Azt csak azért mondtam, mert ideges voltam. De is mondtál csúnya dolgokat idegességből. - mondtam a lánynak, miután ajkaink elváltak egymástól. Bár még mindig azt gondoltam, hogy egy kis csitri, (meg szerintem Ő is eléggé utált még, mivel éreztem, hogy közben fejem megvált néhány hajszálamtól) mégis, egyre közelebb, és közelebb kerültünk egymáshoz. Mi ez, ha nem jel arra célozva, hogy a sors valamilyen módon még össze fog hozni minket? Hosszú évek csendes figyelő munkája alatt számos alkalmam volt efféle helyzetek tanulmányozására, és igen, állíthatom, hogy lehet valami a dologban.
Na de mindegy, spongyát rá, épp sétálgatni készültünk az esti utcán. Megvártam, míg Ranil mellém szegődött, és csak azután indultam el szépen lassan, ráérősen, hisz nem siettünk sehova. Gondolataimba mélyedve várakoztam, míg a lány megszemlélte egy könyvesbolt kirakatát, majd továbbindulhattunk.
- Kaphatok a gesztenyéből? - kérdeztem, majd kiszedtem egy darab gesztenyét a többi közül, érdeklődve megvizsgálgattam, majd megettem. Igazán finom volt, az árus kitett magáért, jóra sikeredett.
- Mondd csak Ranil. Volt már olyan ember az életedben, akit igazán szerettél? Az a bizonyos nagy Ő, akiért bármit megtettél volna? - kérdeztem merengve, miközben lassan lépkedtem a lány mellett. Talán most megkérdezhettem anélkül, hogy nekem esett volna azzal, hogy semmi közöm hozzá, vagy ilyesmi. S hogy miért kérdeztem? Mert érdekelt. érdekelt, hogy egy ilyen lánynak, mint Ranil, volt e valaha olyan ember az életében, akit igazán szeretett. Hogy nekem volt e? Nem. Mondhatni, a "munkám" miatt nem lehetett részem ilyesmiben elvileg, persze ez nem azt jelenti, hogy nem lett volna olyan, amit ne tudtam volna szeretni. Bár ki tudja, lehet hogy hamarosan lesz...
Vissza az elejére Go down
Ranil Carrolobacco
Privaron Espada
Privaron Espada
Ranil Carrolobacco

nő
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches...
Registration date : 2009. Nov. 25.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te11500/25000Városi Park - Page 10 29y5sib  (11500/25000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyCsüt. Ápr. 08, 2010 2:21 am

Végre ki Las Nochesből-> "Kellemes" csevegés egy seiretei "patkánnyal"
Szívesen vágtam volna képen, amiért volt pofája az én kajámhoz hozzányúlni, és választ sem várva lopni belőle. Szúrós szemmel néztem rá, és arrébb mentem a közeléből. Az előbbi kis közjáték semmin sem változtatott, legalábbis nagyon reméltem, hogy nem. Nem akartam, hogy ez az öntelt hólyag azt higgye, hogy én egy egyszerű kis játékszer vagyok, vagy valami olcsó liba, akit ezzel már le is vett a lábáról. Közel sem... Maximum annyit ért el, hogy már nem gyűlölöm annyira, és hajlandó lennék kompromisszumra. Például: lassú halál helyett gyors halál. Ugye, milyen nagy engedménynek hangzik ez is? tőlem az, és különben is... ne nyúlkáljon ide, mert letöröm a kezét.
Néha úgy nézett rám ez az alak, mintha el akarna raktározni. Mi a tököm van itt? Mintha valami transzba esne... Mennyire idegesítő ez a hím ><
- Persze hogy csak azért mondtad, hogyne... Idegességből csúnyát mondani? Látod, nem ismersz... Ritka az, amikor megmutatom, milyen vagyok valójában. Ez a máz pedig, amit viselek, egészen szórakoztató tud lenni. - nyújtóztam egyet, miután eldobtam az üres gesztenyés zacskót, egyenesen bele egy kukába. Kellemes, esti levegő volt, és az eső felverte a port is. Végre érezhettem azokat az illatokat, amiket nagyon ritkán, és ez valamiféle örömmel töltött el. Szerettem az esőt is, meg ezt a várost is, csak bizonyos részeit kerültem el szívesen... Amik néhány emlékhez kötöttek, mondjuk.
Persze Krázus kérdése váratlanul ért, meg is toppantam, és a fémdobozos üdítőm kibontásán való fáradozásom is abbamaradt. Agyamban felvillant életem minden egyes képe, még Munsu arca is, és a kelleténél erősebben szorítottam meg a dobozt, ami egy halk, pukkanó hang kíséretében kilőtte a kis fémlapot, amivel fedve volt, és amit már kicsit felfeszítettem.
- Nem... Nem volt senki, akinek számítottam volna. - közöltem egy keserű mosoly kíséretében, és belekortyoltam az italomba. Érdekes, de így visszagondolva tényleg... nem is akartam, hogy legyen. mert akkor előbb-utóbb megtudná, biztosan rájönne, hogy milyen szégyen esett rajtam, hogy mennyire szánalmas voltam és gyenge...
Leültem az utcán levő egyik padra, amit már kissé leamortizáltak a huligánok. Huligánok? Inkább... az utcán kódorgó, rossz családi körülményű kölykök.
- Na és veled mi a helyzet? Ha nekem vallanom kellett, neked is kell... - húztam fel a lábamat, és lehunytam a szemem. Még mindig éreztem a közelben levő hollowokat, aki nemrég bukkantak fel. Nem érdekeltek... Egyszerűen most túlságosan el voltam fáradva ahhoz, hogy rájuk rontsak.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Ranil_Carrolobacco
Krázus
Különleges karakter
Különleges karakter
Krázus

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : HM
Registration date : 2009. Oct. 20.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Ranil fracciónja -.-
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te7000/20000Városi Park - Page 10 29y5sib  (7000/20000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyHétf. Ápr. 19, 2010 11:54 pm

Végre ki Soul Societyből-> "Kellemes" csevegés egy arrancar lánnyal

Türelmesen vártam a lány válaszára, miközben a gesztenyét ropogtattam. Mintha kissé zokon vette volna, hogy vettem egy darabot, de hát na, épp kedvem lett hozzá, és ha szépen kérem, valószínűleg úgyse kaptam volna, tekintve a közelmúltban lejátszódott eseményeket. Egyszerűbb lett volna, ha szép csendben kikeresem a lány elméjéből azokat a dolgokat, amire kíváncsi vagyok úgy, hogy ne vegye észre, de ez egyrészt etikátlan, másrészt meg én beszélgetni akartam, nem pedig agytúrkászni. Mondjuk nem tudom, mióta érdekelnek engem az olyan dolgok egy arrancar esetében, mint etika, meg ilyenek, de valahogy úgy éreztem, hogy Ranillal még össze fog hozni a sors valamilyen formában. Hogy milyenben, azt csak a legnagyobbak tudják, Nekik pedig eszük ágában sem lett volna elmondani ezt. Rangomat tekintve valószínűleg előbb halnék meg, mint hozzájuk szólnék. Hirtelen megállt mellettem Ranil, amit néhány másodperc után észre is vettem, és néhány méterrel előbbre álltam meg, és onnan figyeltem a lányt. Úgy tűnt, hogy ezzel a kérdéssel érzékeny pontra tapintottam. Türelmesen várakoztam, míg nem válaszolt, hisz ilyenkor nem a legszerencsésebb siettetni a társadat, meg kell várni, míg maga szólal meg. Válaszából ítélve valószínű, hogy nem mondta el az igazságot, de nem hibáztatom ezért, hisz mindenkinek lehetnek titkai. Nekem is vannak, nem is egy, és nem is kis titkok ezek. Ha csak valamelyiket kiszolgáltatnám valakinek, onnantól kezdve vadásznának rám. Ilyen a sárkányélet. Kifejezéstelen arccal néztem a lányra, és tudomásul vettem, hogy ezt mondta. Fölösleges betekintenem az elméjébe, és nem is akarok. Elég volt a vendéglőben végignézni azokat a képsorokat, amik a múltjáról szóltak, nem akartam többet kutatni a lány után. Ha kérdezek valamit arra vagy őszintén válaszol, vagy nem. Észreveszem, ha hazudnak nekem, szóval így is úgy is fény derül a dolgokra. Pár pillanatig még elmélkedtem ezeken a dolgokon, aztán követtem Ranilt az egyik megviselt padhoz, amire leült, és én is helyet foglaltam mellette. Ráférne a városnak ezen részére a felújítás, néhány éve még sokkal szebb volt, bár nem sűrűn jártam erre, azért a változásokat észreveszem.
Én következtem. Gondolhattam volna, hogy Ranil visszakérdez, ha már én is rákérdeztem a dologra, de nem voltam felkészülve a kérdésre. Néhány másodpercig a földet bámulva meredtem magam elé, majd hátradőltem a padon, és ránéztem a lányra.
- Volt is, van is, lesz is. - mondtam csendesen, majd a nyakamon lévő amulettet. Szomorú, keserű emlékek fűztek ehhez a nyaklánchoz, mégis hordtam, már magam sem tudom, hogy miért. Bár gondolhattam volna rá még anno, hogy lehetetlen egy egyszerű vörös sárkánynak a királynővel családot alapítania, mégis szerettem, imádtam. Ez rég volt, de az érzések azóta is megmaradtam, csak épp magamban elzárva, mélyen. Nem engedhetem meg magamnak, hogy az érzéseim vezéreljenek. A magamfajtának a józanész után kell cselekednie, aszerint kell élnie. Éppen ezért is készülök arra, amire. Hamarosan elkészülnek az előkészületek, és akkor elkezdhetem végre a dolgomat. Megeresztettem egy halk sóhajt, majd úgy gondoltam, hogy mára elég volt a kis sétából, és játékokból. Eleget játszottam, szórakoztam Ranillal, és nyilván Ő is ezen az állásponton van, azért is jobb, ha indulok, mert dolgom van, és ez nem tűr halasztást.
- Nos, Ranil, örülök, hogy megismerkedtünk. Biztos vagyok benne, hogy még találkozni fogunk valahol, valamilyen formában. Jó éjt! - köszöntem el egy félmosoly kíséretében a lánytól, majd amilyen gyorsan elköszöntem tőle, olyan hirtelen váltam köddé szemei előtt, és néhány másodperc múlva már újra a seireitei utcáit koptattam.
Vissza az elejére Go down
Achille Catahecassa Wayra
Arrancar
Arrancar
Achille Catahecassa Wayra

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Apr. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. arrancar, Sierra Montero fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 10 Cl0te5000/10000Városi Park - Page 10 29y5sib  (5000/10000)

Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 EmptyKedd Május 04, 2010 3:27 am

[Amikor a Jövő találkozik a Múlttal...]
Olyan érdekes ez a múlt. Minden olyan békés, s tiszta. Még ilyenhez foghatóval nem találkoztam, igaz, de sokkal jobb, mint ami a jövőben volt. Abban a jövőben, amiben én éltem. Mivel utána jártam, s vannak olyanok akik bőszen állították, hogy a jövő megváltoztatható. Csak mivel éppen egy pillanatban, egy jövő épül fel, így különböző dimenziókba sorolódnak. Végül is ez egész logikusnak mondható. Bár ha ezt igaznak fogadom el, akkor sok dimenzió megszűnt létezni, s ezáltal lehetőségem adódik saját dimenziókat készíteni. Érdekes, legalábbis figyelemre méltó. De miért is töprengek ezen, mikor cselekednem kéne? Jó még azért nem tudok egyból mident rendbe rakni, de kezdésnek például tökéletes ha ellátogatok az emberek világába, megnézegetni a régi dolgokat. Most végül is miért ne? Csak nem harapják le a fejem, vagyis remélem, hogy nem. Be kell vallanom az arrancarokról hallottam a legkevesebbet, hisz 2100-ra nagyjából teljesen kihaltak. Csak sima hollowokat láttam, s néhány menost. De azok sem voltak már az igaziak, mivel kisebbek, és gyengébbek voltak, mint ezek akikkel eddig megküzdöttem. Mennyire unszimpatikusak ezek! Mindig meg akarnak rágcsálni. Mennyire mocskos fajta. Bár ha jobban belegondolok, ez óriási önirónia. Hisz én magam is ezt csináltam, s ahogy elnézem magam, még egy jó darabig ezt is fogom. Na mindegy ideje betámadni Karakura városát! Hadd lássam mennyit változott -90 év alatt.
Mikor a garganta bezárult a hátam mögött, egy nagyot szippantottam a levegőbe, ami körbeölelt. A fény szinte vakított Hueco Mundo sötétsége után. Persze pár perc után alkalmazkodott a látásom, s így könnyedén folytathattam az utamat. Lassan jártam, mivel így sokkal több mindent láthattam. Érdekes épületek voltak annyi szent. Bár be kell vallani én csak romokat láttam eddig, így nem sok viszonyítási alapom van. Lenyűgözőnek találtam pár egyszerű kis kütyüt, mint például a telefon, vagy a kerékpár. Bár az utóbbi kétségeket ébresztett fel bennem, hisz nem tudtam elképzelni, hogy valaki ezen a két keréken tud haladni. Hogy nem esik el? Valószínűleg lent van a lába, de akkor meg már miért nem gyalog megy, nem igaz? Furcsa kütyü ez, bár attól még érdekes. Már éppen menni akartam a következő bolthoz, amikor egy furcsa érzés áradt szét bennem. Megéreztem egy közelben lévő hollow lélekenergiáját, s olyan csábító volt, hogy a gyomrom egyből megkordult. Kinek fáj az, ha megrágcsálok egy-két vérengző barbárt? Nekem nem az biztos. Ők meg úgy sem fogják fel a dolgot, tehát nem veszem magamra. Mikor pár laza mozdulattal feljuttattam magam a legközelebb eső ház tetejére szippantottam egy nagyot a levegőből, majd elindultam a hollow felé. Nem kellett sokat sétálnom, mikor meghallottam a jellegzetes üvöltést, s mintha egy emberszerű hang is belekeveredett volna. Az érdeklődés tüze lobbant fel bennem, s ezzel a lendülettel gyorsítottam be a célpontom felé. Nemsokára megláthattam a jó nagy randa ellenfelemet, aki egy triceratropsz és egy gusztustalan éticsiga kombinációrá hasonlított. A hatalmas tömeg közelében egy kis méretű lélek menekült. Valószínűleg a tricecsiga prédája akart lenni. Egye fene, szerencsés napja van a léleknek, mivel nekem semmi dolgom vele. Mivel felém jöttek, úgy döntöttem nem erőltetem meg magam, inkább bevárom őket. Ahhoz képest, hogy mire számítottam hamarosan már a közelemben jártak, így nem lustálkodhattam naphosszat. Pár szökkenéssel a lény vállára ugrottam, s előhúztam a kardomat. Csendesen fohászkodva ugrottam a szemgödrök felé, majd a pengét pontosan a két szem közötti részbe vágtam. Hatalmas reccsenést hallatott, majd a lény, ami ezelőtt nyílegyenesen előre haladt, először megmerevedett, majd eldőlt. Még volt benne egy kevéske életerő, így nem tűnt el. Pár kecses rúgással kifordítottam a fejét, majd mint egy jó munkás ember ahogy vágja a fát, én elválasztottam a csiga fejét a testétől. Ettől már végképp elment az életkedve, és inkább úgy döntött, hogy kipurcan. Enyhén morcosan néztem körül, mivel elfelejtettem, hogy én meg ezt meg akartam enni. Megláttam a földön kuporogva a lelket, akinek a szemében óriási félelem, és rettegés fénye csillogott. Odaléptem a lélekhez, és elkerülhetetlenül kicsordult a nyálam a fincsi lelket látva. Viszont a maradék lélekerőmet latba vetve legyűrtem magamban a tomboló primitív állatot, és a kezemet nyújtottam a léleknek. Nem akartam én problémát, hiszen segítettem neki. Ám mikor már majdnem hozzáért a kezemhez, megéreztem egy szörnyen ismerős lélekenergiát, melyet azt hittem soha többé nem fogok még érezni az életemben. Úgy tűnt tévedtem, de egyszerűen maga a gondolat, hogy már él egyszerűen lenyűgözött. Gyorsan megfordultam, és vártam, hogy megérkezzen. Nem kellett sokáig várnom hamarosan meg is jelent az egyik közeli ház tetején. Az arca olyan volt mint akkor, ámbár a haja más színben játszott. Az arcán már most is sok bölcsesség látszódott, de a jövőhöz képest jóval tapasztalatlanabbnak tűnt. Szinte szárnyaltam az örömtől, még ha nem is értettem ezt-azt.
-Sierashi Yuusuke…- mondtam hangosan, hogy hallja. Ideje elkezdeni a munkát a múltban…vagyis a jelenben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-