-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyakorlóterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyKedd Dec. 16, 2008 6:41 am

Az osztag átépítése egyértelműen a már régóta fenn álló gyakorlóteremre is egyaránt kiterjedt. Az ominózus méreteket öltött amfiteátrum mellett e építmény bizony picike, viszont egyáltalán nem jelentőségét vesztett. Ugyanis a kapitány legújabb ötlete, valamint a 12. osztag találmányának köszönhetően ez az épület egy teljesen fedett hely, melyet tipikusan a zanpakutok fejlesztésére rendeztek át. Vagyis, míg az amfiteátrum a nagyobb volumenű hakuda, zanjutsu, kidouk edzésére szolgál; addig a gyakorló terem a zanpakutok szentélye úgymond. A speciálisan átépített falak, valamint a belső kőoszlopok kisugárzásának köszönhetően sem hangok, sem pedig lélekenergia lenyomat nem érződhet bentről, de a bentieket sem érezheti senki. Alapvetően egy rendkívülien tágas, és kicsit homályos, ámbár fáklyákkal világított helyről van szó. Ennek ellenére belülről a tér néhány funkciójában változtatható. Egyrészt a padlózat megnyitható funkcióval rendelkezik, vagyis az osztag alá épített vízi alagút egy elágazása ide, másik a kapitány irodájába, a harmadik az osztag kertjében található tóhoz vezet. A tetőzet részben nyitható, ha valakinek napsütésre van szüksége, illetve ide tartozik a teljes sötétség illúziójának nevezett zár. Ennek aktiválásánál a gyakorló terem bezárul, s teljes lesz a sötétség, amennyiben eloltjuk a fáklyákat. Ez egy veszélytelen helység, amely lehetővé teszi a békés, esetlegesen durva zanpakuto edzéseket is. A terem legvégén egy hatalmas kerek alakzatban található a körömvirág jelkép, alatta pedig az alap funkciók gombos kapcsolója. Külsőleg, de talán belsőleg sem különbözik egy szimpla dojotól; talán annyi, hogy ez tipikusan zanpakutokra építették át. Ettől függetlenül kibírja a kisebb egyéb típusú edzéseket, de ezekkel könnyen kár tehető az építményben. Éppen ezért ezt a helyet is szintén két őr őrzi, akik minden héten jelentést adnak felettesüknek, hogy kik jártak bent és esetlegesen milyen károkat okoztak.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyKedd Dec. 16, 2008 7:08 am

A Rukongaiban történtek után hadnagyommal úgy döntöttünk, hogy nem ártana, ha egy kicsit formába hoznánk magunkat, ezért elterveztük, hogy ellátogatunk a gyakorlóterembe.
Szinte egész éjjel nem tudtam elaludni, hiszen foglalkoztatott a gondolat, hogy milyen lesz majd ellene küzdeni, még akkor is, ha tudom, nem meg életre-halálra.
Reggeli hóesésben indultam útnak a hadnagy szobája felé, remélve, hogy nem keltem fel. Azonban ő nem volt otthon, így az irodába battyogtam.

-Jó reggelt! -kopogtam be.
-Szia! Na, hogy vagy? Készen állsz?
-Igen, azt hiszem.
-Nem kell félni, nem eszlek meg! -kacsintott, majd felvette a kabátját és az asztal mellől zanpakutoját.- Mehetünk?
-Persze.
Elindultunk, út közben megbeszéltük, hogy mik lehetnek a gyenge pontok, így azokra fogunk jobban odafigyelni.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 5:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyKedd Dec. 16, 2008 8:00 am

-Váh...olyan hüsi van, hogy a leheletem is látom!-szórakoztam el vele egy kicsit, aztán lefékeztem és megnéztem milyen a hó. Csináltam egy próba hógolyót és mivel egyben maradt rögtön jött az ötlet, hogy megdobáljam Kuro-t. Gyorsan hozzágyúrtam még egy kis hót és nekivágtam a tisztem hátának.
-Höhö!-vigyorogtam mint a vadalma. "Még szerencse, hogy van valami lazítási alap, legalább elmúlik Kuro feszültsége...legalábbis remélem."
-Ezt nem úszod meg!-fordult hátra mérgesen.
-Ajaj!-vettem fel a nyúlcipőt valami fedezéket keresve. Elrohantam egy teszőleges fáig és elbújtam mögé.-MOST TALÁLJ EL!-nyújtottam ki a nyelvemet, de ekkor egy fehér golyó landolt mellettem.-Hajaj!-gyártottam gyorsan muníciót magamnak és kotortam elő a kesztyűmet, hogy ne fagyjanak le az ujjaim.

A csata eltartott már egy ideje, amikor úgy határoztam, hogy egy végső támadást mérek Kuro-ra. Elhagytam a fedezékemet és elkezdtem osonni a nekem hátat fordított társam felé.
-Kukuku! Meg vagy!-ugrottam a hátára és nyomtam az utolsó hógolyót az arcába. A válasz persze azonnal érkezett és a hóban fekve kötöttem ki, miközben Kuro szó szerint betemetett.-JÉZUSOM! Elég lesz!-röhögtem kínomban, hogy megmoccanni se tudok.
-Szép hóangyalka lettél!-
-TÉNYLEG!Csináljunk már azt is!-
-Rendben!-
-Előbb szedj ki innen, légyszike!-nyújtottam fel a kezemet és rángatott fel Kuro.
-Hova szeretnéd?-
-Valami jó feltűnő helyre!-némi gondolkozás.-MEGVAN! A főépület tetejére!-
-A háztetőre?-pislogott nagy szemekkel.
-Naná! Nyomás!-fogtam meg a kezét és kezdtem rohanni mint egy őrült.
-De most a főkapitányi épületre gondoltál?-
-Az a legforgalmasabb hely!-
-Te megőrültél! Ezért irtó nagy letolást fogunk kapni!-
-Majd letagadom!-kacsintottam hátra és szaladtam tovább.

A bizonyos épülethez érve gyorsan lesöpörtük egymásról a havat és elindultunk a hídon mintha valami hivatalos ügyben járnánk arrafelé. A híd közepén szétnéztünk aztán felmásztunk az ereszre.
-El fog ez bírni bennünket?-aggodalmaskodott azonnal.
-Mindjárt kiderül!-nehezedtem rá a teljes testsúlyommal és vártam egy kicsit, hogy mit válaszol rá az eresz.-És elbírja!-mutattam egy minden oké jelet a kétségbeesett fejet vágó Kuro-nak és óvatosan nekidőltem a tetőnek.
-Szép angyalka lesz!-röhögtem magamnak és láttam neki a munkának.-Az enyém már kész is!-
-Jön valaki!-
-Akkor gyorsan iszkolunk!-ragadtam meg a kabátját és tűntem el egy shunpo-val. Az épület előtt bukkantunk fel újra direkt, hogy láthassuk a munkánkat.
-Tök szép lett!-
-A tied olyan mintha eldőltél volna...-
-Mert röhögtem!-
-Jah, bocsi!-
-Hihi!-böktem oldalba Kuro-t.-Akkor nyomás! Vár az edzőterem! Ott legalább meleg lesz!-toltam meg egy kicsit, hogy elinduljunk.


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 09, 2009 5:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyKedd Dec. 16, 2008 9:46 am

Mikor eltalált az első hógolyó, már tudtam, hogy ebből egy pár órás késés lesz, de nem bántam. Úgy éreztem, kell egy kis lazítás, mielőtt belecsapunk a lecsóba, így csatába kezdtünk. Az utolsó hógolyó szó szerint az arcomra fagyasztotta a mosolyt, Hana pedig ezt követően hóemberré vált.
Elég érdekes ötletnek találtam, hogy a főkapitányi épületre készítsünk angyalkákat, de egye fene, belementem. Egész pofásra sikerült az enyém, míg Hanaé úgy nézett ki, mint Quasimodo. A gyereknap után elindultunk a célállomás felé.

-Mit fogunk gyakorolni? -érdeklődtem, hiszen ez volt az első alkalom, hogy vele harcolok.
-Mindent, amit tudsz, kihozunk belőled. És ugyanez vonatkozik rám is.
-Ugye azért a bankaiod nem hívod elő?
-Csak ha muszáj! -mosolyodott el.
-Akkor teszek róla, hogy ne kelljen.
-Nem fogom használni, ne aggódj! Egyenlő esélyek, de csak kard terén.
-Értem. Megpróbálok mindent kihozni magamból, nem akarok még egy ilyet, mint a 73-as körzetben történt esemény.
-Én sem, és épp ezért vagyunk itt. -megállt, és ránézett az előttünk álló épület kilincsére.- Menjek előre?
-Te vagy a rangidős tiszt, ez csak természetes!
-Hm.. Akkor menjünk! Jobbra lesz a pihenő részleg, balra a nagyterem, egyenesen pedig az edzőterem, ott vannak különféle eszközök.
-És hol kezdünk?
-Egy kis bemelegítéssel kellene az edzőteremben, mit szólsz?
-Benne vagyok.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 6:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyKedd Dec. 16, 2008 10:05 am

A bemelegítés nekem nem sok mindenből állt, mert ettől a magánakciótól úgy megmozgattam magamat, hogy hetven foknak éreztem a kellemes hőmérsékletet. A földön kinyújtottam a lábaimat és előre hajolgatva imitáltam a kemény fizikai munkát, miután meguntam a lábujjaimat kezdtem el mozgatni valamiféle kiagyalt ritmusra.
-Ez aztán a nagy bemelegítés, hadnagy!-
-Ej, már!-legyintek egyet.-Ettől a rohangászástól én már totálisan be...nem is, ki melegedtem!-vigyorogtam jókedvűen és mentem a padhoz felvenni a zanpakuto-imat.
-Tényleg! Fakard, pusztakezes vagy sima katana-s harcot vágjunk le?-jutott eszembe ez a fontos információ, mivel ehhez tényleg nem ártott volna, ha megmozgatom a karjaimat.
-Várj! Végiggondolom!-
-Oké! Ráérünk!-ültem vissza a földre,de alig tettem le a hátsómat érkezett is a válasz.
-A saját zanpakuto-inkkal!-
-Igenis!-kászálódtam fel újra.-Te nem akarsz átöltözni?-céloztam arra, hogy én egy lila bemelegítőben feszítek, meg egy neko-s pólóban.-Én nem fogom felpakolni a hadnagyi karszalagot...-motyogtam inkább magamnak.
-De! Azonnal jövök!-indult el,de az ajtóból még visszakérdezett.-Viszont mi ez a szín?-kuncogott jókedvűen.
-Vettem! Addig én megfésülöm a lóboncomat! Hogy ez?-mutatok le a gatyókámra.-Ez volt száraz, na!-nyújtom ki a nyelvem és fordulok el, egy fésű után kutatva a táskámban. Jó néhány perc eltelte után meg is találtam.
A fésülködés maga volt a pokol. A hótól össze volt az egész ragadva és alig bírtam kiráncigálni a kócokat. Amikor Kuro újra feltűnt épp a hajamat fogtam fel.
-Pontos időzítés!-
-Aki tud, az tud!-
-Mehehe!-nyújtom ki újra a nyelvemet és veszem fel a két katana-mat.-Csak utánad!-rúgom hátsón, hogy menjen már befelé a terembe.
-Ez fájt!-
-Bocsika, de túl lassú voltál!-kacsintok egyet és állok meg vele szemben.-Kész vagy?-


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 09, 2009 5:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Dec. 17, 2008 5:36 am

-Azt hiszem. Egyszer úgyis el kell kezdenünk, igaz? -simogattam meg a hátsóm, mert még mindig sajgott.
-Akkor harcra fel! -hajolt meg, és elővette a kardját.
-Rendben. -vettem elő én is a meghajlást követően a kardom, de mielőtt belekezdtünk volna, egy shunpoval Hana mögé kerültem, és viszonoztam a fenékbe billentését.- Ezzel még lógtam! -tértem vissza a helyemre, és rányújtottam a nyelvem.
-Jól van, ezért még számolunk. -nevette el magát, és megkezdtük a gyakorlást.
Egész jól ment, mindketten ki tudtuk védeni a másik támadását. Azonban a gyorsaságommal akadtak problémák, nem volt elég jó a reflexem, így csak az utolsó pillanatban tudtam ellenállni.
-Csak nem fáradsz?
-Egy kicsit berozsdásodtam, úgy látszik..
-Épp azért vagyunk itt, hogy formába kerülj! Mehet tovább?
-Igen.
Ismét nekiláttunk, ekkor már kezdtem fáradni, de nem szóltam, hiszen éles helyzetben sem lehet pihenőidőt kérni.
-Öt perc szünet, Kismanó rugdosódik, és ki kell mennem.^^
-Oké. -fújtam egy nagyot, és megkerestem a vizes palackomat, majd leültem szusszanni egyet, valamint átgondolni, hogy mit kéne másképp csinálnom.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 6:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Dec. 17, 2008 6:47 am

-Hosszúra sikeredett ez az ötperc...-vakarászom a fejemet.-Öhm...nem hagytam itt a Kini-t meg Akai-t?-vágtam ritka értelmes fejet, hogy akkor meg hol a fenében hagytam el őket.-Jaj, ne már!-törtem a fejemet, nagy erőkkel.
-Várj! Lehet csak én tettem rá a törölközőmet!-
-Komolyan szerelek rájuk csipogót! Szegény manócska...már előre rettegek, hogy szegényt a piacon hagyom és egy dinnyét hozok el helyette....hajaj!-
-Azért szerintem ez nem menne ilyen könnyen.-
-Nálam sosem lehet tudni. Aztán ráznám a görögdinnyét, hogy miért nem sír...szép látvány lennék...-
-Majd a kicsire is szerelsz csipogót!-igyekezett megnyugtatni Kuro.
-Lehet...vagy GPS-t!-kezdtünk egy röhögni.
-Amúgy ott van Kin Tennou!-bökött a terem másik felére.
-Ááááh! Miért nem sikítasz Aurora?! Néha igazán meglephetnél...-dörmögtem szemrehányóan és battyogtam el érte.-Akai, alattad van!-kuncogtam.-A kis perverz gondolta lemeóz!-
-De bebukta, mert nem szoknyában vagyok!-
-Milyen igaz!-trappoltam vissza.-Akkor most mindkettőjüket fogom használni...addig se hagyom el valamelyiküket.-^^"
-Rendben!-nyújtotta oda nekem a másik katana-t.
-Köszike! Ezért a vendégem vagy ebédre!-
-Csak ezért? Ha hagylak nyerni vacsit is kapok?-
-Jah! Majd, ha milliomos leszek!-nyújtottam ki a nyelvem és sétáltam a terem közepe felé. -Aihan haisi! [ellentét megszüntetése= ezzel mindkét zanpakuto shikai alakra vált]
-Ejha! Ezt még nem is láttam!-
-Mert nem szokásom használni a parancsokat...aki lusta, az lusta!-vakarásztam újra a fejemet, de aztán egy vigyor kíséretében védekező állást vettem fel.-Türelmesen várom, hogy te irányíts! Eddig csak én fürkésztem a reflexeidet!-


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 09, 2009 5:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 5:27 am

-Én nem hiszem, hogy bármi újat is tudnék neked mutatni, de ami bennem van, azt előhívom.
-Helyes, engedd szabadjára az erődet! Stabilak ezek a falak, nagy gond nem lehet.
-Azért ennyire nem kell félni! -nevetem el magam, majd felveszem magam mellől Ryuut és elfoglalom a helyem.- Kezdhetjük!
-Na akkor kösd fel a nadrágod!
-A szünetben megvolt!
-Látom kezdesz oldódni. Most már csak elő kell hívnod a shikait, és mehet a menet.
-Nezumiiro tenkuu, ha már ennyire szeretnéd. -tettem eleget a felhívásnak, miközben a vörös köd körbevett.
Szerencsére a szél egy utat tört, ami megszüntette egy sávban a ködöt, így láttam Hanat. Megindítottam a támadást, de -várakozásomnak megfelelően- egy gyors shunpoval elillant, és mögöttem tűnt fel.
-Nem vagy elég gyors! -cikázott előttem, de nem válaszoltam, csak koncentráltam, hogy vajon hol fog feltűnni. És ... bejött! Eltaláltam, ő pedig a földre zuhant.- Alakul, nem is olyan rossz. -termett ismét mögöttem, és kardjával felém indult.
-Ez nem volt fair, de ha ezt akarod, akkor legyen! Shukan hagane!
-De jó, legalább nem fogunk fázni! -vigyorgott, majd lehunyta a szemét, és koncentrálni kezdett.
~Vajon ebből mi fog kisülni??


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 6:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 7:51 am

Úgy festett Kuro végre komolyan kezdi venni ezt a "harcot". Előbb a földre sikerült elültetnie, aztán pedig az első shikai támadását uszította rám. Meglátva az örvénylő tüzet azonnal befékeztem. "Hmmm...most mivel lepjem meg?" hunytam be a szemeimet elengedve egy kis lélekenergiát.

-Hinoiri, Rjou Doku!-kombináltam azonnal a kidou alapokon nyugvó technikámat, hiszen nem volt sok időm lereagálni Kuro támadását. A hosszú vörös kötél erősségét leellenőriztem a biztonság kedvéért, nehogy megadja magát útközben.

Meggyőződve arról, hogy erősen tart Kin Tennou-t leszúrtam a földbe és mielőtt az örvény elért volna felugrottam a levegőbe,de nem a földet érés volt a célom. Ahogy lefelé kezdtem venni az irányt, hála a gravitációnak, nemes egyszerűséggel csak eltűntem.

A gyorsaságomat használva tekertem körbe Kuro karjait és álltam meg tőle tisztes távolságban. Egy mosoly kíséretében rántottam egyet a kötélen, amitől a másik fél egyensúlyát vesztve billent előre. Direkt a karjait támadtam, hiszen így képtelen lesz használni a zanpakuto-ját.
-Remélem gyorsan kitalálsz valamit, Kuro!-emeltem fel a bal kezemet, amiből már sejthető volt, hogy kidou-val fogok próbálkozni. -Úgyis rá foglak kényszeríteni, hogy le akarj engem győzni! Ez az egyetlen módja annak, hogy fejlődj! Bárki is álljon veled szemben, le kell, hogy tudd győzni, akarnod kell ezt, mert éles helyzetben a másik sem fog várni...Képesnek kell lenned kizárni az érzéseidet! Máshogy nekem se menne, hogy rád támadjak!-egy sóhaj kíséretében nekikezdek a kidou parancsnak.
-Hadou 31....-tartok egy kis szünetet, hogy időt hagyjak neki valamilyen lépés kiagyalásához.-Shakkahou!- kiáltom el a parancsot és szüntetem meg ezzel egyidejűleg a két katana-t összetartó mágiát.
-Ha nem hagyod a küszöbön a félelmeidet, soha sem fogsz magasabb szintre lépni!-vártam, valamiféle lépést tőle, ami meggyőz arról, hogy rosszul gondolkodom, de egyenlőre csak a pórt láttam. "Mond, hogy egyben vagy még!" pásztáztam tovább a pórfelhőt.


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 09, 2009 5:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Dec. 19, 2008 1:21 am

Éreztem, ahogy Hana retsuja felém áramlik, amit nem tudtam mire vélni. Próbáltam kitalálni, mi következhet, mikor kinyitotta a szemét és csak annyit mondott:
-Hinoiri, Rjou Doku! -hangzott a kidou, mielőtt elérte volna a támadásom.
A vörös szalagokkal Hana elugrott előle, majd előttem tűnt fel és betekerte velük karjaimat. Megrántotta, amitől majdnem orra estem.
-Remélem gyorsan kitalálsz valamit, Kuro! -emelte fel a bal karját.
~Egy kidou! -hasított belém a felismerés, majd megpróbáltam kiszabadulni, de nem ment.
-Úgyis rá foglak kényszeríteni, hogy le akarj engem győzni! Ez az egyetlen módja annak, hogy fejlődj! Bárki is álljon veled szemben, le kell, hogy tudd győzni, akarnod kell ezt, mert éles helyzetben a másik sem fog várni...Képesnek kell lenned kizárni az érzéseidet! Máshogy nekem se menne, hogy rád támadjak! -kaptam tőle egy lelki fröccsöt, és igaza volt, rá kellett jönnöm.
-Hadou 31....- várt egy pillanatot, majd befejezte- Shakkahou! -ekkor megjelentek a tűzgolyók, és felkavarták a teremben felgyülemlett port.
A szalagok meglazultak, de még összefogva tartották a kezem. Megpróbáltam kihasználni a helyzetet, és valahogy kiszabadulni a fogságomból. Szerencsére nem került tőlem messze Ryuu, így a lábamra "söpörtem", majd magamhoz szorítva a szalagokat el tudtam vágni.
~Végre...
Megdörzsöltem a szemeimet, mert elég rendesen tele voltak homokkal, miközben az egyik sarokba menekültem.

-Ha nem hagyod a küszöbön a félelmeidet, soha sem fogsz magasabb szintre lépni!- hallottam az előttem álló Hanat, de ő még mindig a porfelhőt kémlelte.
Lassan mögé lopóztam, miközben alig bírtam ki köhögés nélkül. Mikor odaértem, megláttam azt a tipikus "Mond, hogy egyben vagy még!" arckifejezést.
-Ne aggódj, még élek! -kocogtattam meg Ryuuval a vállát.
-A szívbajt hozod rám! -kaptam a leosztást, de az utána következő nyugodt mosoly éreztette velem, hogy nincs semmi gond.
-Akkor round 2! Mit szólnál, ha labdáznánk egy kicsit?
-Labdáznánk?
-Aha, Hadou 33: Soukatsui ! -emeltem fel a kezem, majd a kék labda növekedni kezdett.
-Ja, hogy így! Én benne vagyok! -nyújtotta ki felém a kezét, majd ismét megidézte a Hadou 31-et.
-Tetszik ez a színösszeállítás! -vigyorogtam, miközben kölcsönösen soroztuk egymást a gömbökkel.
Végre nem éreztem azt, hogy fáradok, csak a harcra koncentráltam, és egy játéknak fogtam fel az egészet, így sikerült kizárnom az érzelmeimet.
Néminemű örömmel töltött el ez, és egy új támadáson gondolkoztam.

-Bakudou 39: Enkosen! -álltam meg, és blokkoltam a támadást, majd elővettem Ryuut.- Közelharc? Most kedvet kaptam egy kis kardcsörgéshez! -indultam meg felé, és meg se várva, hogy felvegye a védekezőállást, felugrottam, és lecsaptam rá.
-Látom sikerült kizárnod az érzelmeket, nagyon helyes! -jött részéről a kontra, amivel a fal mellé szorított.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 6:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Dec. 20, 2008 1:40 am

A kék labdákkal rendesen elszórakoztunk,de legalább bemelegedtek a lábaim a sok ugrálástól és hirtelen helyváltoztatástól. Megunva a mágia hajigálását egymás felé, Kuro rontott felém.
Kicsit váratlanul ért a dolog, mert épp akkor landoltam a karjaimra támaszkodva, még egy kicsit hátra is csúszva a térdemen. Azonnal emeltem mindkét pengét a fejem fölé. Az egyetlen megoldás az volt, ha a penge alá tudom csúsztatni Akai-t és felfelé lököm Ryuu-t, így szabad utam nyílhatna, hogy visszatámadjak. Odáig működött is a dolog, hogy eltoltam az útból a másik pengét, viszont Kuro számított a lépésemre és a levegőbe ugorva került mögém.
Nekem se kellett több. A jobb kezemre állva lendültem át és rúgtam gyomorszájon a tisztemet, aki ettől a falnak vágódott. A keresztbe támadó Akai-t azonnal blokkolta, de nekem még volt egy szabad kezem is Kini-vel megspékelve. Az aranyszínű markolat vészesen kezdett közeledni Kuro oldala felé, igaz nem volt a célom, hogy sérülést okozzak, csak jelezni akartam, hogy én nyertem. Az ellenfelem viszont nem adta olcsón a bőrét. A pengét megragadva blokkolta a másik katana támadását.
-Innen hogy szabadul, hadnagy?-
-És te?-mosolyodtam el. Egy kacsintás után a markolatot elengedve ugrottam fel Kin Tennou-ra, ezzel kihúzva az átmenti fogságából. A másik pengét vízszintesen elfektettem a kezemben és minden súlyommal a jobb kezemre kezdtem nehezedni. Ahogy kezdtem átmenni az elég kényelmetlen híd pozícióba a lábaim közé kaptam a pengét és fellendítettem a lábaimat. A markolattal rendesen arcon vágtam a tisztemet, aki a fal mellett csúszott tőlem elég tisztes távolságba. A jobb kezemmel talajt fogva fordultam át, hogy újra a lábaimon álljak.
-Hol rontottad el?-kérdeztem egyet szusszanva.


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 09, 2009 5:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Dec. 20, 2008 5:12 am

-Ott, hogy csak egy dologra koncentráltam. Azt nem vettem figyelembe, hogy a másik katanát is felhasználhatod. Ja, és a védekezésemben is volt hiányosság. Eltaláltam?
-Kezdesz tisztában lenni azzal, hogy mik a hibáid. Ez már nagy előrelépés. Csak egy nagy hiba van még... -majd valamit halkan motyogott.
-Mi lenne az?
-Hogy az ellenfeledet nem figyeled meg eléggé! -mondta, majd maga felé húzta a kardod, így megrántva a lábaimat körbevevő vörös szalagot, én pedig hátra estem.
Ekkor tudatosult bennem, hogy Kurai Taisen-t hívta elő. Nem akartam megvárni, míg a lángörvények megjelennek, és szénné égetnek, ezért Ryuuval szétvágtam a szövetet, és ismét talpon voltam.
-Ennek ellenére ki tudtam szabadulni. -mosolyodtam el, miközben felvettem a támadóállást.
-Biztos vagy benne? Fordulj meg! -kacsintott, én pedig óvatosan a hátam mögé néztem.
A pár pillanattal ezelőtt darabokra hulló vörös anyag a levegőben lebegett, ismét egy darabban és tüzesen izzott. Az anyag közepén egy aranyszál futott végig, ami egyre nagyobb cikázásba kezdett, és a végén a szalag teljes szélességében hullámzott. Meg se tudtam mozdulni a meglepődöttségtől, mire a szalag elindult felém. Egy gyors ötlettől vezérelve felugrottam, hogy kikerüljek az útjából, de szalag követett.
~Mi a fene? Olyan, mint ha gondolkodna...
-törtem a fejem, hogy most mitévő legyek.
-Valami baj van? -fonta össze karjait, miközben én még mindig ugráltam.
-Áh, csak gondoltam beiktatok egy kis fogyókúrát is, ha már úgyis itt a lehetőség! -nevettem, bár cseppet sem találtam mókásnak a helyzetemet.
-Akkor köszönd meg nekem ezt a kis testmozgást!
-Nagyon kedves vagy, tényleg! -értem földet mellette, majd kiegyenesedtem, de a szalag még mindig a nyomomban volt. -Nezumiiro tenkuu! -próbálkoztam be egy shikaijal, reménykedve abban, hogy el tudom "fújni" a lángoló szalagot.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 6:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyHétf. Dec. 22, 2008 10:37 am

Sikerült olyan szintre fejlesztenem a vörös szalagokat, hogy a szemeimmel is képes voltam irányítani. Igaz ez több lélekenergiámba került, de nem volt annyira vészes a különbség, hogy ne próbálkozzak meg vele.
A mozdulatot sikeresnek könyvelhettem el, hiszen rendesen meglepődött Kuro, amit egy nyelvnyújtással rontottam tovább. Mindig is szerettem komolytalan lenni edzés közben. Valahogy a túlkoncentráltság mindig sokkal jobban lefárasztott, mint a fél napon keresztül tartó büntetőfutások.
Kuro kitartóan menekült az őt követő kígyózó vörös szalag elől. Addig rohangászott, amíg eloldalaztam a padig, vagyis amíg neki nem ütköztem. Aztán elkezdtem a táskám után kotorászni miközben végig az eseményeken kellett tartanom a tekintetemet. "Mégis jobb lett volna, ha a szimpla dolgot választom...semmit se látok! Ennyi erővel egy férfi kimoni-jában is kotorászhatnék..."dünnyögtem tovább. Nagy nehézségek árán sikerült kiszabadítanom a táska mélyére süllyesztett epres kekszet. Egy széles vigyor kíséretében huppantam le a földre és kezdtem el eszegetni.
-Mintha csak egy moziban lennék! Nem akarsz kitalálni valamit? Általában az akciófilmekben mindig jön valami csattanó az üldözött főszereplőtől!-
-Várd ki a végét!-
-Várok, várok! Csak maradjon addig sütim!-vigyorogtam mint a tejbetök és csörögtem tovább a csomagolással, hogy ki tudjak venni egy újabb adag kekszet.
-Jól néz ki az a keksz! Kaphatok?-
-Hüm?-bambultam rá egy korongot tartva a számban.
-Nezumiiro tenkuu!-
-Jaj, a fene!-a hirtelen támadt szél miatt, kénytelen voltam védekezően magam elé emelni a kezem, ezzel szem elől veszítve a szalagot és megszüntetve a mágiát. A fincsi kekszes zacsim is elhagyott. A nagy szélben valamerre elkeveredett.- Huuuuh....hideg lett!-dideregtem két sort miközben felálltam.
-Köszi az édességet!-tartotta a sütimet a kezében.
-Héj, ez nem éééér!-
-Az sem, hogy elkezdesz az edzés kellős közepén enni...-
-Jól van nah!-vágom be a durcit.-Azért a maradékot még megkaphatom?-
-Vedd el!-ragadta magához a kezdeményezést, amire az érdeklődésemet felkeltve húztam fel a szemöldökeimet és tátottam el a számat.
-Csukd már be! Belerepül egy sült galamb!-
-De nagy lett valaki szája!-kacsintok rá és szedem fel a földről a kötéseimet.-Betekerem magam és mehet a menet! Addig nem felfalni az összes sütit!-
-Akkor siess!-


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 09, 2009 5:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyKedd Dec. 23, 2008 1:25 am

Szerencsére nem várt fordulatot hozott a támadásom, hiszen nem a tüzet szüntette meg, hanem a mágiát szakította félbe. A nagy szélben észrevettem a felém repülő kekszet, és gondoltam elkapom, majd megkóstolom. Mikor Hana észrevette, megpróbálta visszaszerezni a zsákmányomat, de mikor nem adtam önszántamból, elkezdte visszatekerni a szalagokat, hogy folytassuk az edzést.
-Ne siettess, mert nem lesz elég szoros, és akkor mérges leszek!! -emelte fel a fejét, mikor meglátta, hogy egy kekszet rágcsálok.- Héééé, ez nem ér!! Jobb lesz, ha sietek, mert felfalod az összeset!! -vágott durcis arcot.
-Helyes! Már nem sok van belőle!!
-Neeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! Kész vagyok! -húzta meg a szalagot.- Kérem vissza!
-Na jó, de csak Kismanó miatt!
-Gyere a mamihoz! -kapta ki a kezemből, és pocok módjára a szájába gyömöszölte a maradék 3 darab kekszet.- Most már folytathatjuk! -húzta meg a vizesüveget, miután lenyelte a sütit.
-Végre, azt hittem itt őszülök meg.
-Őszülsz?? Neked alapból fehér a hajad. -kuncogott.
-Ez csak egy szófordulat volt. Inkább kezdjük el!
-Rendben!
Ismét a közelharccal kezdünk, mert nem sok újat tudtunk volna mutatni a másiknak. Saját magamon észrevettem, hogy az elején mutatottal ellentétben egyre jobban megy a védekezés és a kontrázás is.
-Úgy látom, nem volt hiába ez a mai nap! -állt le Hana, hogy szorítson egy kicsit a szalagon.
-Én is úgy gondolom, de azért még egy kicsit gyakorolhatunk.
-Még úgyis van egy támadásom, amit nem használtam! Kurai Taisen!
-Jajj, ne! Ennyire nem fázok!! -próbáltam meg kitérni a szalagok útjából, de az egyik a lábamra tekeredett, én pedig zuhanni kezdtem.
Eközben a többi szalag is rám tekeredett, így "puhán" értem el a talajt. Mikor földet értem, kiesett a kezemből Ryuu, a szalagok pedig megkezdték "tüzes táncukat". Eszeveszetten próbáltam kiszabadulni, miközben a lángok egyre közelebb érkeztek felém.
-Bakudou 39: Enkosen! -idéztem meg a pajzsot, mivel jobb ötlet nem jutott eszembe.
Szerencsére elértem, amit akartam, a lángok megakadtak és nem értek el engem, bár nem sokon múlott...


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 6:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Dec. 24, 2008 11:52 pm

-Hohóóó! Legalább a kidou tudásod még nem rozsdásodott be!-vigyorogtam a támadást megszüntetve. Most nem álltam meg, hogy felszedjem a szalagokat, hanem a földön fekvő Kuro-nak rontottam. Sikeresen túl nagy lélekenergiát engedtem szabadon, így a pengék találkozásával, beépítettem az edzőpartneremet a hajópadlóba.
-Hopszika! Ez kicsit sok volt!-jöttem zavarba.-Lehet megártott az epres keksz! Elkapott Ichigo héveeee!-
-Persze, persze!-
-Legalább tudom valamire fogni!-társalogtunk egymással, miközben a pengék továbbra is egymással vitatkoztak, hogy ki legyen az erősebb. Megunva a sikertelenséget ugrottam hátrébb.-Hadou 63: Raikouhou...Hadou 4: Byakuray!-kombináltam két támadást azonnal.-Jövööök!-engedtem el a nem túl szokványos fénycsóvát. A kezem szó szerint füstölt a mixelt termék eleresztése után. Aztán fogtam magam és eleresztettem a minden maradék lélekenergiámat.-Bankai!-Valószínűleg ezzel rendesen megsértettem Kuro-t, hiszen megegyeztünk, hogy nem fogom használni ezt a szintemet, de szükségem volt arra, hogy gyakoroljak ebben az alakban, mert még én se tudtam rendesen kezelni.
Ha sikerült kikerülnie a kidou támadást már valószínűleg várta, hogy előkerüljek a szélörvény mögül. A hosszú fekete ostor hangja járta be az egész termet, ezzel megszüntetve a rejtekhelyemet. Ami a kinézetemet illeti, újfent megváltozott, hiszen ahogy egyre többet használom a bankai-omat annyival gyorsabban nyerem el az eredeti kinézetemet.
A hajamban lila csíkok futottak végig, mintha most melírozta volna egy elmés fodrász. Az egyik szemem színe is megváltozott karmazsin vörösre. A karjaimat borító páncélzat is okozott némi meglepetést. Az ujjaim végére acél karmok kerültek, a "tüskék" pedig megnyúltak a karom küldő oldalain. Az éjsötét ostoron láthatóan nem volt újdonság, bár most parancsra várva kezdett el kígyóként vonaglani a kezemben, amint megéreztem Kuro lélekenergiáját. "Ejha! Ezt eddig nem csinálta..."
~Mikor támadunk már?~szólalt meg egy mély dörmögő hang az ostorból.
"Ne türelmetlenkedj!"
~Nem vagyok! De érzem, hogy te is izgatott vagy!~
°Én majd védeleeeeek! Ne aggódj biztonságban vagy!°-kezdett el azonnal kontrázni a gyermeki örömmel beszélő páncélomat.
~Megszólalt a szentfazék is...~
"El ne kezdjetek veszekedni!"
°Nem te vagy egy testbe összezárva egy brutális ördöggel!°
~Kezdi is...~
"Csak tudnám miért viselkedtek idiótaként,ha megjelentek Aurora-ként..."
~Mert az a pasimániás glóriagyilkos ölt csak alakot! Engem elnyom a női front!~
°Szerezz magadnak saját alakot...nem közösködöm veled!°
~Van saját alakom,de nem fárasztom magam...elég,hogy te az őrületbe kergeted Hana-t~
-Adokenai Mamono!-mutatkoztam be neki megszakítva az elmés beszélgetést a katanaimmal.


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 09, 2009 5:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Dec. 25, 2008 4:26 am

Elég fájdalmasan érintett Hana támadása, hiszen kicsit közelebbről megvizsgáltam a padlót. -.- A kardok egymással versengtek, így inkább egy kidou-koktélt kaptam. A fényáradat egyenesen felém közelített. Még időben sikerült összegömbölyödnöm, így kisebb sérülésekkel és egy kis fejfájással megúsztam. Mikor kinyitottam a szemem, nem sokat láttam, de Hana hangját kristálytisztán hallottam, amint azt mondja: -Bankai.
~Na remek.. Már csak ez hiányzott.. -próbáltam felkelni a földről, vagyis a padlóból.
A füst kis időn belül megszűnt, és egy ostorral találtam szembe magam, valamint egy fura kinézetű Hanaval, aki épp a lelkekkel vitatkozott. Még nem volt ennyire kifejlett átváltozása, ezért enyhén letaglózott, és azon törtem a fejem, ebből hogy szabadulok ki.

-Adokenai Mamono! -hívta elő támadását, és az ostor azonnal támadásba lendült. Körbetekeredett rajtam, és egyre erősebben szorított. Nem sok reményt fűztem hozzá, hogy ki tudok szabadulni, de mégis megpróbáltam egy támadást kivitelezni.
-Shukan Hagane! -tettem Ryuut az ostorra, mert feljebb nem tudtam emelni. Így is sikerült elérnem, hogy szorítása megszűnjön, és már éppen örülni akartam, mikor az ostor izzani kezdett.- Tűzzel tűz ellen?
-Miért? Nekem tetszik az ötlet! -nevetett, majd ismét felém lendítette az ostort, amit láng vett körbe.
-Nekem már kevésbé, de legyen!
~A zanpakutóm egy ostor ellen.. elég siralmasan hangzik.. na de próba, cseresznye -nyugtattam magamat, hogy van még remény.- Lássuk a macit! -indultam meg Hana irányába.
Már egy jó öt perce hárítottam a támadásokat, "aránylag" kevés sérülést szereztem, mikor eszembe jutott, hogy egy kidou-kombinációval talán tudok valamit kezdeni. Szabad kezemet ellenfelem felé emeltem.
-Bakudou 75: Gochuu Tekkan! -indítottam el az elsőt, majd mikor láttam, hogy sikerült őt leszögeznem, a padlóba szúrtam Ryuut és elindítottam a másodikat- Hadou 33: Soukatsui!
~Remélem ez már hatásos lesz, mert nem sok energiám maradt...


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 6:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Jan. 03, 2009 12:55 pm

A bankai alak felvétele után kezdtem biztosra venni, hogy én irányítok. Nyert ügyem volt, egészen addig, amíg Kuro kidou-t nem használt ellenem. A kötés a földhöz szögezett, amitől képtelen voltam bármely porcikámat is megmozdítani. " A fenébe. Ezt gyönyörűen bekaptam. Jobban kellett volna figyelnem. A saját marhaságod miatt fogsz nagyot szívni, te öntelt hólyag! A feloldásához kidou mesternek kéne lennem....áááh, ebből nem fogok kijutni." Saját magammal egészen odáig voltam elfoglalva, hogy az ellenfelem már egy mágia támadást is felkészített ellenem. Nem volt sok veszíteni valóm, ha menteni akartam az irhámat. Nekiláttam ügyeskedni, hogy az ujjaimat magam elé tudjam emelni. Képtelenség volt rendesen koncentrálni és a lélekenergiám is le volt kötve, csak a jobb alkaromból tudtam lecsapolni némi segítséget.
"Ha satnya is remélem segíteni fog, egy kicsit eltéríteni azt a nyavalyát...Nem hiányzik,h telibe kapjon. Azt hiszem, ennyi a max erőm a támadáshoz. Akkor már csak annyi a dolgom, hogy vészesen közel engedjem a kék labdát és pontosan célozzak. Húúh, de meg fogok halni!" A kék, villámokkal tarkított golyó egyre vészesebb közelségbe került. Az pusztító hőt, amit magával hurcolt szinte az arcomon éreztem. "Na, most!"
-Hadou 63: Raikouhou.-suttogtam magamnak és lőttem el az apró mágiámat, ami neki csapódott a nála sokkal nagyobb labdának. A várt hatást nem, de némi kitérést sikerült elérnem, így csak fél oldalam pörkölődött meg.
-Adhattál volna előtte naptejet! Akkor talán nem másodfokú égési sérüléseket szenvedek el...-próbáltam nem mutatni, hogy mennyire kiütött a támadás és elővenni a lebilincselő humorérzékemet, de a bizonytalan egyensúlyom és az ostor fájdalmas tánca a földön, azt hiszem túlon túl árulkodó volt. "Srácok! Meddig bírjuk még?"
~Én még egy darabig biztosan.~
°Nem tudom meddig bírom csökkenteni a fájdalmaidat. Talán még egy fél óra.°
~Ha kell besegítek neki.~
°Oh, Mamono! Nem is tudtam,hogy aranyból van a szíved!°
~Mert nincs. Csak nincs kedvem veszíteni...~
"Rendben."
°Én a pöttöm miatt aggódom.°
~Jah, bármikor lecsapolhatja a lélekenergiádat nullára....~
°Én az épségére gondoltam, te tapló!°
"Majd óvatos leszek..."
-Azt hiszem folytathatjuk! Persze....ha még bírod a strapát!-tekertem fel az ostort, hogy ha kell védekezzek vagy megragadjam a kezdeményezést.


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 09, 2009 4:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyVas. Jan. 04, 2009 4:30 am

Miután elindítottam a támadást, reménykedtem benne, hogy Hana kitalál valamit, mielőtt a labda elérné őt. Már majdnem elérte őt, mikor észrevettem, hogy készül valamire. Ujjaiból kilőtt egy kidout, ami eltérítette a támadásom, csak nem egészen úgy, ahogy vártuk. Fél oldalát így is megperzselte, és elég csúnyán nézett ki. Miután megszűnt a kötés, Hana megpróbált felállni, ám az egyensúlyérzéke nem volt a régi.
~Azt hiszem, egy kicsit messzire mentem.
-néztem rá aggódva, és már épp be akartam fejezni a harcot, mikor megszólalt.
-Adhattál volna előtte naptejet! Akkor talán nem másodfokú égési sérüléseket szenvedek el... -vigyorgott, mint ha mi sem történt volna.- Azt hiszem folytathatjuk! Persze....ha még bírod a strapát! -tekerte fel az ostort, és várta, hogy lépjek.
-Már vártam, hogy mikor indíthatom útjára az újabb támadásomat. -emeltem magam elé Ryuut, mikor úgy éreztem, valamit mondani akar. Hiába vártam, nem értettem. Csak egy madárszárny-suhogásra hasonlító hangot ismertem fel, majd minden olyan volt, mint régen. Sehol semmi.
~Ez meg mi lehetett?
-Na mi van? Elvitte a cica a technikáidat? -támaszkodott az egyik oszlopnak, miközben ismét shikaira váltott.
-Nem, csak hallottam valamit. Mintha.. na mindegy, nem érdekes.
~Dehogyisnem!! A fenébe is, valami történt..

-Ahogy gondolod! Hitogorosi mamono vana! -indítja meg ő a támadást.
-Mondtam már, hogy a piros nem az én színem? -próbálok minél távolabb kerülni az egyre sűrűsödő ködtől.
-Pedig meg a hajadhoz! -nevette el magát, miközben még mindig a köddel volt elfoglalva.
-Nezumiiro tenkuu! -próbálkoztam ismét a köd "összeterelésével".
Ezzel azonban csak azt értem el, hogy a részecskék egymás mellé sorakoztak, és mint az ostor, úgy kerülték ki az orkánt. Miután a támadásom lecsillapodott, ismét szétszéledtek, és körbevettek.
-Bakudou 39: Enkosen! -hívtam elő a pajzsot, így megakadályozva azt, hogy Hana teljesen körbezárjon a vörös fénysugarakkal.
-Valamit elfelejtettél! -kezdte el egyre szűkebbre összevonni a ködöt.
-Mégis mi lenne az?
-Hogy a köd már a pajzsodon belül is jelen volt! -zárta össze a karjait, és a vörös fénysugarak közül néhány a pajzson belül alakult ki, és ezek megvágták a bal lábam, valamint mindkét karomat.
-Áúú, ez fájt! -szüntettem meg a támadás végén a pajzsot.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 6:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyHétf. Jan. 05, 2009 2:59 am

-Lassan kezdünk kvittek lenni a sérülések terén...-vakarásztam a fejemet, miközben a penge újra alakot öltött a kezemben. Kezdtem nagyon fáradni, de nem én akartam kimondani, hogy elég lesz mára, úgyhogy támadó állásba vágtam magam. A támasztó lábam remegni kezdett, amit reméltem, hogy nem lát meg Kuro és a pengét is egyre nehezebb volt megtartani a levegőben.
Kuro egy megrázta magát és letesztelte mennyire sérült a lába, azzal, hogy teljes súlyával ránehezedett párszor. Egy vállvonás kiséretében tudatta elmegy a dolog. A shunpo-ja sokkal gyorsabb lett vagy csak úgy éreztem, mert ennyire elfáradtam. Mindenesetre alig bírtam lefogni a felém érkező pengét. Ahogy blokkoltam a katana-t megtörtént amire a két drága szellemem figyelmeztett. A shikai formám egyszerűen köddé vált és szinte minden lélekenergiám felszívódott.
-Mi történt? Hova lett a lélekenergiád?
-Semmi. Taktikázok!-mosolyodtam, mintha minden rendben lenne és löktem el Ryuu.A szabad után révén felugrottam és gyomorszájon rúgtam Kuro-t. A végeredményt meg sem vártam, hanem egérút szerzés céljából elkezdtem futni minél távolabb tőle. "Oltári bajban vagyok! Semmi energiám sincs! Mégis mi a fenét csináljak most?! A következő támadásánál egyértelmű lesz, hogy nulla vagyok. Húznom kell valamivel az időt!"
-Menekülsz? Nem futkorásztál már eleget?-
-Edzek arra, hogy ha meglesz manóka könnyebben le tudjam adni a felesleget!-kiabáltam hátra.
-Miért nem használod a shunpo-d?! Gyanús vagy neked!-
-Én mindig az vagyok!-kacsintok hátra tovább agyalva.


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 09, 2009 5:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jan. 07, 2009 4:57 am

-Valami akkor sem tetszik... Gyere csak vissza!
-Nem megyek! -nyújtotta ki a nyelvét!- Kapj el, ha annyira meg akarsz velem küzdeni!
-Neeeeeeem!! -nyűgösködtem, s ennek hangot adva levágtam magam a földre, mint egy hisztis óvodás. Yabai Ryuut magam mellé tettem, és egy kicsit megtörölgettem.
~Mondd ki, hogy nem tudod tovább folytatni.. -próbáltam meggyőzni szavak nélkül Hanat.
-Máris meguntad? Pedig alig egy órája püfföljük egymást!
-Éhes vagyok, és különben is.. Már úgyse tudnád folytatni! -felálltam és leporoltam magam.
-Honnan veszed ezt a butaságot?
-A lélekenergiád.. Nem csak, hogy elillant, de még most sem érzem, pedig már ideje lett volna visszatérnie, legalább egy kis részének, ha ez a taktikád része lenne. Vagy nincs igazam?
-Hm.. Elég szépen összeszedted, de nincs igazad. Még mindig uralom a helyzetet! -vigyorgott.- Igyunk egy kicsit, egy kis szünet belefér!
-Hagyd csak! Előbb fejezzük be az edzést! -vettem fel a földről Ryuut.
-Azt mondtam, pihenjünk!! És én vagyok a felettesed, ha nem tévedek, úgyhogy tessék szót fogadni! Irány a pad!
-Értettem... -indultam meg a pihenéshez, miközben azon agyaltam, hogy mi is történhetett vele.. Út közben megálltam, és hátrafordultam.
-Mi az?
-Csak mondani szeretnék valamit! -fordultam Hana felé.
-Mondd csak!
-Rendben, Bakudou 9: Geki! -indítottam el egy gyors támadást, hogy bebizonyítsam magamnak, és persze ellenfelemnek, hogy tudom, nincs a helyzet magaslatán.
-Ezt meg miért kellett? Nem számítottam rá.. Elengednél?


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 6:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Jan. 09, 2009 4:56 am

-Ez nem volt széééép!-hullattam hatalmas könnyeket némi fészkelődést és szabadulási próbálkozást bemutatva útközben. A kapálózást még folytattam egy ideig aztán rájöttem, hogy semmit sem érek el vele, úgyhogy azonnal felvettem a számon kérő arckifejezésemet.-Ezt meg miért kellett? Nem számítottam rá.. Elengednél?-néztem rá bociszemekkel. Úgy váltogattam a hangulatomat, akár egy kaméleon.
-Normál esetben...ebből rögtön kimásztál volna...-
-Mi ez a szemrehányó tekintet???-mutogattam erőteljesen a fejére, olyan közelről, hogy még megpöckölni is sikerült. Egy kisebb kuncogás után újra körém gyűjtöttem a viharfelhőket és folytattam a szövegelést.-Normál esetben nem támadnál meg még egy hollow-t se így! Ez csúúúnyaaa volt! Gyanútlanul battyogtam vissza a padhoz az életmentő palackomat nézve, erre letámadsz! Hol itt az igazság?!-
-Befejezted?-^^"
-Nem!-vágtam rá azonnal és folytattam a szövegelést még vagy két percig. Kuro az ásványvizét szürcsölgetve tett úgy mintha figyelne a panaszáradatomra. Amikor már kifogytam a szuszból sértődötten vágódtam le a padra.
-Beszélni legalább még nem felejtettél el.-vigyorgott egy törölköző után kutatva.
-Ha...ha...haaaa!-durciztam tovább.-Elhatárolódom tőled, olyan tíz percre! Vagyis elmentem pisiillnnniiiiiiiiiii!-
-Gondoltam, hogy nem gombfocizni indulsz.-
-Áááh...mocsok!-indultam el az ajtóhoz,de megtalált a felismerésem és érdeklődve pillantottam hátra.-Mi az isten egyáltalán az a gombfoci???-
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Jan. 10, 2009 10:26 am

-Az egy játék. De inkább menj pisilni, majd ha visszajöttél elmesélem!
-Rendben! Csak el ne felejtsd!
-Nem fogom, nyugi!
-Sietek! -robogott ki.
~Mennyire flúgos ez a nő! -mosolyogtam magamnak, mint akinek hiányzik az egyik, vagy inkább 3 kereke.
Végre megtaláltam közben a törölközőmet, amivel megtörölhettem az arcom. Mikor felette elnéztem, megpillantottam az ablakon át, ahogy nagy pelyhekben hull a hó. Kedvet kaptam hozzá, hogy kirohanjak az udvarra és csak álljak a hóesésben. Aztán meghallottam Hanat, ahogy szöszmötöl a folyosón, én pedig visszazökkentem a valóságba.
-Na már itt is vagyok! Szóval...
-Nem megyünk ki? -fojtottam belé a szót.
-ESIK A HÓÓ!! ÉN KI NEM TESZEM A LÁBAM!! Teljesen ki vagyunk melegedve, semmi kedvem tüdőgyuszit kapni!! -kezdett el kiabálni velem!
-NYUGI!! Csak egy ötlet volt, nem kell ennyire mellre szívni. Különben is.. a..a..a.. gombfoci! Eszembe jutott! -mentegetőztem.
-Már kezdtem aggódni, hogy az ásványvíz a fejedbe szállt. -nyújtotta ki a nyelvét.
-Ne reménykedj! Sőt, most kezdek belejönni, teljesen feltöltődtem!
-Juhhé..
-Ennyire nem kell örülni!
-Még mindig nem tudom, mi az a gombfoci! -terelte el a szót, hogy húzza még egy kicsit az időt.
-Az egy olyan társasjáték, ahol az emberek egy asztal körül állnak, és egy gombszerű tárgyat kis korongokkal pöckölnek a másik kapujába. Olyan, mint a foci, csak itt nem kell rohangászni.
-Akkor ez a lusta emberek játéka! Szerintem nekem tetszene.
-Ehh -.-
-Csak vicceltem!
-Folytathatjuk a gyakorlást?


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 6:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Jan. 29, 2009 7:50 am

A kétbetűs helységgel megint meggyűlt a bajom, de inkább nem részletezem. Elég, hogy ki be mászkáltam egymás után. Lassan, de biztosan teljesen el is szédültem. Közben végig azon járt az eszem, hogy mi az a gombfoci. Mindenre gondoltam, ami csak létezik. "Gomb felvarró verseny? Vagy ki hajítja messzebbre a gombot....nem, nem. Ha benne van a foci, akkor biztos, hogy rúgni kell. MEGVAN! Ki talál el vele több embert? Elég szadistán hangzik..."
Sétáltam szép lassan visszafelé. Az ajtót majdnem elnéztem addig szenvedtem a bemelegítő madzagjával. Végül mérgemben annyi görcsöt kötöttem rá, amennyit csak elbírt. Amint megláttam Kuro-t felragyogott az arcom, hogy végre megtudom mi is ez az izé.
A beavatás után arra a következtetésre jutottam magamban, hogy egyszer muszáj lesz kipróbálnom és elrángatom a férjecskémet is, nehogy unatkozzon.
-És ilyen izé...gombfocit, hol lehet játszani? -
- Akár az asztalon is. Csak kell két kapu és sok korong és pár gomb a biztonság kedvéért. -bevetem a bájos mosolyomat. -Oké, egyszer kipróbáljuk!-
- Ááááh, imádlak! - lapogattam meg szegénykét. - Jah, edzés! Folytassuk gombfoci mester! -
-Neeee....ne kezdj rá! -
-De, de...amíg el nem felejtem így foglak hívni! -vigyorogtam mint a vadalma. -Ígérem, ha kivégeztél idebent és felkapok magamra hetven kilónyi ruhát, hogy meg ne fázzak, kimegyünk a hóba. De őrködni ne felejtsünk el! Én nem fogok havat seperni! Tegnap az egyik mocsok minden szó nélkül a kezembe nyomott egy lapátot és beszólt, hogy dolgozzak. Azt hittem felrobbanok, de kegyelmes voltam és csak a seggét pörköltem meg egy kis kidou-val!-
-Túl sokat beszélsz! -csóválta a fejét Kuro, miközben hátsón billentett.
-Ez aljas volt! -
-Akkor ideje lenne védekezned!- nyelvnyújtás után fel is vettem ezt a pozíciót. Némiképp visszanyertem az erőmet, de nem fog ártani, ha megnézem mikor mit használok fel.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te11800/15000Gyakorlóterem 29y5sib  (11800/15000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Jan. 31, 2009 5:31 am

Miután megadtam a kellő felvilágosítást a gombfociról, egy fenékberúgást követően újra elkezdtünk "harcolni". Hana láthatóan összeszedte magát az elmúlt negyed órában, amíg pihentünk. Ismét a közelharcot részesítettük előnyben, hiszen már minden lehetséges technikát és támadási formát felhasználtuk egymás ellen.
-Van még valami, amit érdemes lenne gyakorolnunk? -kérdeztem meg egy fél óra után, hiszen nem sok értelmét láttam annak, hogy ugyanazokat a mozdulatokat és támadásokat ismételjük estig.
-Hát, még lehet akadna valami a tarsolyomban. -kacsintott, mikor lépteket hallottunk kintről, majd valaki bejött.
-Ki lehet az? -tettem le a kardomat, és Hanaval a folyosóra szegeztük tekintetünket.
-Nem tudom, de ez a lépés nagyon ismerős.
-Sziasztok! -jelent meg His az ajtóban.- Mi jót csináltok? Ja, látom már. -tekintett a katanakra, és elvigyorodott.
-Szia szívem! -sétált mellé felesége, és egy cuppanós csókot adott neki.- Mi járatban vagy itt?
-Kerestelek a hadnagyiban, de mondta az egyik tiszt, hogy Kuroval láttak elvonulni errefelé. Nem volt nehéz kitalálni, hogy ide jöttetek. Azt szerettem volna kérdezni, hogy mit szólnál, ha én csinálnám a vacsit?
-Hm.. Ez részemről visszautasíthatatlan!
-Helyes. Mikorra érsz haza?
-Ez egy jó kérdés.. Szerintem nemsoká végzünk, ugye?
-Igen, de még el akarom vinni hógolyózni, ha nem bánod. -hallgattam el egy picit, amíg "gondolkoztam".- Menjünk most!! Velünk tartasz Hisagi?
-Egy picit maradhatok. -ölelte át Hanat, és megpuszilta az arcát.
-Gyáh, nem ér összefogni ellenem!! -csattant fel.
-Nyugi nem fogunk. Pillanat, és jövök, csak átöltözök! -robogtam ki a mellékhelyiségbe.
Szerencsére elég hamar végeztem, pedig még zuhanyoztam is. Felfrissülve indultam vissza a terembe.
-Megjöttem! -tértem vissza a terembe, ahol Hana és His az esti menüt tervezgette.
-Akkor irány a hógolyócsata. -vettük fel a kabátot, és kimentünk az épületből.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlóterem Cl0te33500/45000Gyakorlóterem 29y5sib  (33500/45000)

Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyHétf. Feb. 02, 2009 12:44 am

Miután a férjecském feltűnt kezdtem erősen parázni. Elég érzékenyen érintette, hogy manócskával együtt játszom Karib-Tenger kalózosdit, ami tökéletesen jól van így, csak én bírom ki a papírmunka felett. Kuro gyorsan elillant öltözni és én is fontolgattam a tényt, mielőtt megkapnám a szemrehányó pillantást. His viszont önmagához képest olyan volt mint egy benyugtatózott rinocérosz. Semmi morgás, semmi grimasz.
-Öhm...His!-
-Tessék?-
-Minden rendben van?-
-Persze, miért kérded?-
-Áááh, semmi, semmi. -vonultam félre.-Kuro érkezése után én is gyorsan eliszkolok átöltözni.-szedegettem fel a cuccaimat, közben hátra hátra sandítva a férjemre.
-Mégis minek nézel?-
-Nem szabad?-T.T
-...-.-"...csak úgy pillantgatsz rám, mintha várnál valamire.-
-Mindegyke! Inkább avass be az esti menübeee!-vágódtam le a padra és nyújtottam a kezem, hogy jöjjön ő is oda.
Elég hamar megtörtént az öltöző váltás, csak nekem sikerült egy kicsit tovább szöszmötölnöm odabent. Dolgom végeztével összeszedtem a két jómadarat.
-Indulhatunk!-
-Előbb vedd fel rendesen azt a sálat.-
-Azonnal apuci!-igazgattam magamon mindent, hogy jó legyen. Még a kesztyűt is előkotortam, pedig nem szeretem hordani. -Így jó? Kész hajcsár, ugye Kuro?-
-Engem ne keverj bele! Amúgy meg igaza van.-
-Még nem!-egy kis szünet.-Látod? Lassan mindenki azt mondja, hogy nekem van igazam.-nyelvnyújtás, aztán némi hiszti a részemről.
-Jaaaj...ne mááár!-vizsgálódtam tovább, hogy hol a hiba, de a férjecském másra gondolt. Kaptam egy csókot, meg kézen fogást és indulhattunk is kifelé.
-És milyen volt az edzés?-csendben maradtam, hogy Kuro válaszoljon, mert kissé "elnyomjuk" ketten.
-Egész jó. Szerintem sokat segített nekem és már nagy szükségem is volt rá. Amellett jókat nevettem Hana beszólásain.-
-Naaa, azért te se voltál semmi.-kacsintottam egyet felé.
-Csak tudnám mi történt veled a végén. Nem éreztem semmilyen lélekenergiát...-széles mozdulatokkal gesztikulálok, hogy ne részletezze, amíg itt van a férjem.
-Mégis mi?-
-Semmi, szívecském!-nyomtam egy puszit az arcára.-Akkor, hogy is lesz ez a csata?-tereltem gyorsan a témát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyakorlóterem _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyakorlóterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 3. Osztag-