-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Asuma
6. Osztag
6. Osztag
Shihouin Asuma

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Nov. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra Cl0te10000/20000Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra 29y5sib  (10000/20000)

Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra _
TémanyitásTárgy: Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra   Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra EmptyVas. Dec. 14, 2008 6:14 am

Miután meguntam a Renji alatti szolgálatot, úgy döntöttem, hogy feljebb tornázom magam a ranglétrán. Már egyszer voltam kapitány a családom miatt, kíváncsi voltam, hogy a klánom nélkül is megy-e. Ezért elhagytam az osztagomat és egy hetet a Yoruichi által megépített edző téren töltöttem. Leginkább a kardom lelkét kellett jobban megismernem. Két napot meditálással töltöttem, hogy az ő birodalmában edzhessek és még inkább meg ismerjem, kiismerjem. A további öt nap a bankai erősítéssel múlt el. Leginkább a gyorsaságomat fejlesztettem, hogy minél gyorsabban a másik dimenzióban lehessek és minél gyorsabban bukkanjak elő egy másik helyen. Minden remekül ment és úgy éreztem már képes lennék újra kapitány lenni, de még nem jeleztem ezt másoknak. Inkább folytattam az edzést. A bankaion belül egy újabb technikát akartam ki fejleszteni, hogy bebiztosítsam a 6. osztagban való leendő kapitányi rangom. Ismét a kardom lelkével kellett beszélnem. Azzal ”követelőztem”, hogy minden kapitány rendelkezik legalább egy bankai támadással én, pedig csak az alap bankai képességet ismerem.
-Megtanulod ha eljön az ideje.- mondta a szokásos bölcs hangon. Nem tudtam visszavágni, így támadás nélkül kellett villognom a kapitányok előtt. Legelsőnek Kawazoe taicho-t kerestem meg azzal a kéréssel, hogy segítsen nekem a rang elérésében és, hogy legyen ő az egyik kapitány. Ezután Ken főkapitányhoz mentem el ismét ezzel a kívánsággal. Pár kapitányt még ”összekapartak” majd másnap eljött az én időm. Mindent bemutattam amit tudtam, de úgy éreztem ez még kevés lesz, de ekkor megszólalt Sennin:
-Ki érdemelted az új technikád, melynek nevét meg kell találnod.- mondta. Én egyből elkezdtem gondolkodni mi lehet az, de nem jutott eszembe semmi. Egy hirtelen ötlettől vezérelve felkiáltottam:
-Haririsan (Tűzivatar / ez már egy meglévő, de még nem használt bankai támadás)- ekkor hirtelen a földből tűk emelkedtek ki és a levegőben is megjelentek. A fegyveremmel egy pontra mutattam ahova hirtelen az összes becsapódott. Ezzel fejeztem be a bemutatómat, majd vártam a kapitányok döntésére.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra Cl0te40500/45000Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra 29y5sib  (40500/45000)

Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra _
TémanyitásTárgy: Re: Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra   Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra EmptyVas. Dec. 14, 2008 6:39 am

A bemutatót megfelelőnek találom, így ELFOGADOM a pályázatot ^^
Vissza az elejére Go down
 

Shihouin Asuma pályázata // 6. osztag kapitányi rangra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-