-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te53000/65000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (53000/65000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 7:44 am

Na, nesze világ! Hoztam nektek egy újabb szórakozási pontot....Hogy ki tudjátok élni fantáziátokat egyszerűen csak, toljátok ide a seggeteket.

Ha a cím alapján nem világosodnátok fel...Keressetek egy olyan számot, ami a leginkább jellemzi a karakteretek személyiségét. A nyelv, stílus...meg mittom mi a fészkes fenét kell még nézni nem számít, csak klappoljon a karihoz.
Itt az enyém. Aztán szólogassatok befelé, ha tudtok, suttyók!
Adema - Immortal
A retkes köznép egy rohadt jó számot választott...itten van! Tessék lecsekkolni!
What's up people?

Hangulati síkom és rittyentős betűhányó zúzásaim:
Szinkron hangom -DaIsUkE/Kagerou/The studs
Buiki Kaesu
Marilyn Manson - The death song
DeathGAZE- Fuck me
Lynch - Enemy
-OZ- FILMY
ZoDiA-In the dark
Yaminade-Gyou
Dir en Grey - Grief
DI3SIRAE -Fahrenheit
Girugamesh-Volcano
Colors - Crossfade
Godsmack-Stand alone
Korn-Evolution
System of a down-Fuck the system
It dies today-the requiem for broken hearts

Drága lusta disznó vámpíromnak,had örüljön az a szemétláda!
Versailles-Zombie
Chester Bennington-System
Shiori^^

Meglepő és mulatságos...jó röhögést- -" (Ha rajtam van, hogy elgondolkozzam a múltamon)
3 doors down -Let me go
Dir en Grey- Ain't afraid to die
Seether & Amy Lee -Broken
Gus black-Don't fear the reaper
Girugamesh -Kyo~Hollow

Találtam még két szépséget....höhö...Az elsőben szinte teljesen kimerítek az amcsi káromkodást,de nekem pont ezért tetszik. Aztán ott van a második, amit vehettek figyelmeztetésnek is...szóval TAKARODJATOK ELFELÉ A KÖZELEMBŐL!
Limp Bizkit-Break stuff
Puddle of mudd-AWAY FROM ME

Amit magamnak választottam....öhm....hol a rákba van már?! HIYORI! TE SZARKUPAC! Annyit szörfözöl a neten, hogy egy delfin is beleszédül...merre basztad el a linkem?
-Mit zagyválsz agyhalott?- *egy nyalókát majszolva tűnik fel gyilkos tekintettel*
-Semmit, takonygombóc!- *dünnyögi az egeret agyonszorongatva.- Hova lettek a linkjeim?!-
-Ahol hagytad...ne mond,hogy még a gépekhez is hülye vagy!-
-Anyád hülye!-
-Ott villog, te idióta!- *ráérősen rábök a monitor aljára*
-Jéééj....mióta csinál ilyet?-
-Hogy te mekkora degenerált szerencsétlen vagy....-
-Kuss legyen vagy betöröm az orrod!- *felkapja a hangfalat és a szőke unott fejű lánynak hajítja, aki elegánsan arrébb lép.*
-Ezt te fogod kifizetni....-*elcsoszog a nyalókájával,de az ajtóból még kupán vágja papucsával Masaki-t.*- MOST MÉGIS HOGY FOGOK ZENÉT HALLGATNI?!- *közben a férfi eldől mint egy rongybaba és Hiyori rá ugorva ordibál.*
-Eressz, te szeplős banya...ááááh! Az a lábujjam volt!-
-Ott a hangsúly! Csak volt!-
-Nesze, teeeee!-*kapja ki a lány kezéből nyalókáját*
-Itt meg mi folyik?- *Masaki a kicsi lány alatt feküdve tömködi szájába a nyalókát.*- Ennyire összemelegedtetek?-*Shinji vigyora hamar lefagy, amikor a két alak felpattan és ránéz gyilkos pillantással, majd a menekülő vaizard után vetik magukat.*


A hozzászólást Masaki Sachi összesen 21 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 04, 2009 4:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te13300/15000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (13300/15000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 8:08 am

Ken:
Nos, igazából nem tudom, mi lenne jó neki, de én erre jutottam.



Linkin Park-Leave out all the rest!

https://www.youtube.com/watch?v=yZIummTz9mM




Genni:
Nem tudok ilyen számot, ami megfelelő lenne.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te20500/25000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (20500/25000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 8:43 am

Uhh.. hát kicsit válltozó a stílusom ^^" Ezért több számot is kerestem magamnak...

Powerman 5000 - Drop the Bombshell:

https://www.youtube.com/watch?v=MAQSs8NU7rc

Wolf's Rain:

https://www.youtube.com/watch?v=f4wEl_-80JE

Stone Sour - Through glass:

https://www.youtube.com/watch?v=GIzDsGyxsQM

Evanescence - Call Me When You're Sober

https://www.youtube.com/watch?v=cEoP43Pv57k&NR=1

Kellemes zene hallgatást!! Hát ez vagyok én zenei stílusban!! A szöveg... na az nem fontos ... XD


A hozzászólást Roku Tatsuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 20, 2008 4:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te7000/12000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (7000/12000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 8:56 am

"Megjöttem drága hölgyeim és hoztam a parti elmaradhatatlan kellékét a zenét! Férfi tömeg áll arrébb, mert most én jövök!" sehol senki sincs a körzetében, ezért bevág egy kis táncot, de továbbra sem ér el célt. "Ennyire nincs itt hangulat?"

CLOTHES OFF!

Right Said Fred- I'm too sexy

Butterfly


A hozzászólást nAsI-nUrI összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 06, 2009 4:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Akito Masayuki
10. Osztag
10. Osztag
Akito Masayuki

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Nov. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te5000/10000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (5000/10000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 9:02 am

Azta ez rohadt izgalmas!! Nem bírtam ki, hogy ne keressek magamnak legalább egy számot... de aztán találtam még egyet és még egyet...

DIO § distraught overlord § - Carry down

https://www.youtube.com/watch?v=pcteVHKaU2Y

DragonForce - Through the Fire and Flames / hát majdnem tudok így gitározni... XD/

https://www.youtube.com/watch?v=0jgrCKhxE1s

DMC 3 - Devils Never Cry / és ebben még én is szerepelek! Hát ez beszarás!!/

https://www.youtube.com/watch?v=RBPQvm-NZ8Q

Hát ez tök jó volt... lehet, hogy személyiséget válltok és teszek még be zenéket!! XD
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te40500/45000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (40500/45000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 9:10 am

-Lássuk csak, hát elég nehéz esetnek tartom magam...
Ha a lelkivilágomat nézzük akkor talán ez illene rám:
Oasis-Sad song

nézhetjük viszont titkos szerelmetes viszonyomat is Ulquiorrával ^^"
Futatsu no Kodou to Akai Tsumi

(Ulquiorra besétál zsebretett kézzel)
-Ebben én is felszólalnék. Javaslatom ez lenne, bár ez jobban tükrözi az én nézőpontomat. És ráadásul a többi mind csak szemét...
Franz Fredinand -The dark of the matiné
-Szeretem ez a számot is ^^ Nem is tudtam hogy hasonlít az ízlésünk. De azért nem kellene mindent leszemetezned, lehetnél kicsit nyitottabb is...
-Hmm...


A hozzászólást Kawazoe Hanae összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 29, 2008 9:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hayashi Yuuta
Ember
Ember
Hayashi Yuuta

Férfi
Pisces Tiger
Hozzászólások száma : 61
Age : 50
Registration date : 2008. Nov. 29.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: magánnyomozó
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te12000/26000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (12000/26000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 9:12 am

Kivágja az ajtót.
- Mi is itt vagyunk!
- Bizoooony~!
Unott tekintetet vet Hoshikóra, majd zsebéből elővesz egy papírt:
- Yoko Kanno: Blend In!
Miután felhangzik a zene, mindketten egyszerre kezdenek el énekelni, elég hamisan, de hát a szándék a lényeg...
- They work hard to blend in
Just a few to mention
So it seems
We have been together in good and bad times
We've fought the crimes for years
Is this all life has to give?
We have been apart and lost our feelings
Well, when the night comes fallen in
Then I know why I choose this life
Oh, let it be a trend
You talk to me
Early in the morning
We're here all day and night
Oh, we have been through the good and bad times
We are working side by side
Is this all life has to give?
They work hard to blend in
Just a few to mention
So it seems
They work hard to blend in
But it's all pretending
Like a dream
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 9:12 am

Olyan sokan írtak...khm....szóval...izé....nem is nagy itt a forgalom. Mindegy! Jó példát mutatok és beteszem ide az én zenéimet is! *kaján vigyor* Essünk is neki a témának!

Jah, az a vaksi Gin kikönyörögte, hogy őt se hagyjam ki, ezért zárójelben engedélyeztem neki egy számot. Tudom, tudom nagylelkűségem felbecsülhetetlen...


Chevelle-the red

Franz Ferdinand-Do you want to

valami hippi is legyen márXD

The offspring-Want u bad Remélem érted a célzást, béjbíí! *szemöldök rángatás* Nah, azért szebben megfogalmazva. Annak a gyönyörű nőnek, aki megszelídített! Kissu, Kuro!

Blink 182-First date Ezt is neked Kuro...a klippen lehet röhögni,de a szöveg magáért beszél...a vacsi előtt ezt hallgattam*kacsint*xD


//Hello mindenki! Sikerült egy lehetőséget kérnem Abarai barátomtól és egy kicsit visszatérni a fórum életébe...már szörnyen hiányzik a munka. Na, de itt is van a számom!

Gin


A hozzászólást Abarai Renji összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 22, 2009 8:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te13500/15000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (13500/15000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 9:21 am

Némi csekély érdeklődést erőltetve az arcára végigolvassa az eddigi hozzászólásokat és úgy dönt követi a birkákat, ha már megszoksz vagy megszöksz van, mivel ahhoz hogy elszökjön, már túlságosan is kényelmesen is berendezkedett

-Én ezt választottam
Abingdon boys school- Howling
részemről ennyi a téma, nem óhajtok több szót ejteni róla
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 33
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te19000/30000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (19000/30000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 9:30 am

Nobu teljesen eltűnve a kanapé mögött kotorászik a cd-k és dvd-k végeláthatatlan halmazában. Hosszas dobálgatás után diadalittasan ugrik fel.
-Megvagy!- a többi színes zenét tartalmazó kupac között szlalomozva ér el a hifihez.- Akkor most megmutatom ki vagyok! Hegyezzétek a fületeket!-

Nightmare-Morpho
-Tudod mit kéne tenned, de nem sikerül megvalósítanod...élsz pedig nem látod értelmét...*buborék=ő is elveszett lélek*
VelBet -Torinitii
-Változatos stílusilag,mint az életem. Illetve szeretem az ilyen zenéket...
Deadman- Addictional cause for sorrow
- Azt hiszem a szám hangulata a szöveg értése nélkül is átjön...melankólia, fájdalom, keserűség...*buborék=mindig ezt koptatja,ha dípel*
Psyche - Zilch
- Egy lélek, akit megsebeztek és számon kéri, miért illetve leírja hogyan szenvedett...*nagy példaképe Hide*.**
Alice Nine-Velvet
-*buborék=ha már Tora...*A szám szövege tiszta én! A sötétségből a fényre jutni érted, miattad, veled! Szeretlek Hino-chaaaaan*csillogó szemekkel üvöltözik*
R指定-Mamo
*buborék= féktelennek érzi magát számírás közben,de hamar elmúlikXD*
Silence -【オレンジ色のobjet】
Egy nagyon érdekes szám, ami furcsa hatással van rám minden egyes hallgatásnál...*buborék=elmélkedős zene*


A hozzászólást Nagano Nobu összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 06, 2009 7:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Mina Tanako
2. Osztag
2. Osztag
Mina Tanako

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te8000/10000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (8000/10000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 9:35 am

ÓÓÓ... hát én már nem is tudok mit hozzáfűzni. Elvan a gyerek, ha játszik alapon, kerestem pár hozzám illő számot.

Vanilla ninja - Liar

https://www.youtube.com/watch?v=ZipPqydZSA0

Nightwish - Bye-bye beautiful

https://www.youtube.com/watch?v=hTdhXxxWREo

Trinity blood

https://www.youtube.com/watch?v=_vrXHvb-sKU

Pink - Sober

https://www.youtube.com/watch?v=-lVVxflId38&feature=channel

Hát nem is tudom... aki nem szereti ezeket a számokat, ne hallgassa meg! Én viszont nagyon szeretem őket... tehát... MEGHALLGATOM!! *felcsavarja full hangerőre a hangfalakat... hirtelen csörömpölés*
Mi van már? *nyitott szájjal veszi észre, hogy az ablakon egy hatalmas kő repült be, amin egy cetli van.. rajta egy rövid és egyszerű szóval... KUSS*
-Na persze... *átrendezi a szobát... a bútorok nem fontosak... viszont a hangfalak... az ablakban vannak!!*
-Na most mond, hogy kuss..


A hozzászólást Mina Tanako összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 20, 2008 4:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te21000/30000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (21000/30000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 9:39 am

- Muszáj folyton ordítoznotok, Masaki?! És a közös gépet is tönkreteszitek már vagy tizedjére...
Jelenik meg ő is az ajtóban, Shinji válla fölött nézve át.
- Egyébként is milyen hülyeséget csináltok már megint?!
Kérdezi a falnak támaszkodva, miközben rágyújt.
- Hadd idézzek, fémgyűjtemény... "Ha a cím alapján nem világosodnátok fel...Keressetek egy olyan számot, ami a leginkább jellemzi a karakteretek személyiségét. A nyelv, stílus...meg mittom mi a fészkes fenét kell még nézni nem számít, csak klappoljon a karihoz."
Válaszol Hiyori dühösen, Shun pedig elröhögi magát.
- Választhatok neked ilyen dalt, mágnesfóbiás? (a géphez tolakszik, és villámgyorsan pötyög néhány percig, majd diadalittasan kijelenti: )
- Nesze, itt vannak!

Siouxsie and the Banshees - Nicotine Stain (Szöveg)

Hair - Air (Szöveg)
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te33500/45000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (33500/45000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 9:54 am

Hum, hám...lássuk, lássuk! Fogalmam sincs ide mit kéne bepakolnom, de valamit összehozok! Pánikra semmi ok! * hevesen dobálja a cd-ket és mtv-re kapcsolva próbál ihletet gyűjteni. Lady Gaga egyik klipjét hatalmas szemekkel figyelmi, majd szemöldök rángatózás kíséretében lekaratézza a tv-t és sokadjára az off gombot is eltalálja lábujjával*

SxOxU - Funny Sunny Days
Canzel - Starlight
Gackt - Vanilla
Outcast-Hey-ya!

Ha szerelmes lennék...láláláááá!
Dir en grey-Glass skin
Miyavi-Selfish love
Mert muszáj voltXD

Namie-nak, mert eszembe juttatta a legszebb Linkin Park számot a világon^^
BocsixD
régi szép időkXD


A hozzászólást Hana Akamoto összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 03, 2010 10:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 10:09 am

Öhm... hát az én tökéletes személyiségemhez, nem sok zenét írtak... *ártatlan vigyor* De azért találtam magamhoz illőt.

https://www.youtube.com/watch?v=66mmAeH8Aj4

https://www.youtube.com/watch?v=t1Ft1aQJscc

Nem árulom el a zenék címét! Nézd meg őket és megtudod, hogy mik ezek!! ^^ Very Happy

*Nyílik az ajtó. Becsoszog Hana és a linkeket nézegeti.*
-Ehhem... szívecském... csak magadra gondolsz? Én már nem is vagyok neked fontos?
-Hogy mondhatsz ilyet? Pont most akartam közös zenét linkelni.

https://www.youtube.com/watch?v=gKXcHEHm0ps
https://www.youtube.com/watch?v=3bq8TPYM77Y
https://www.youtube.com/watch?v=V15eP58MSEY&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=jE6e-NaRo9Q
https://www.youtube.com/watch?v=FBXV_9TsroI

Nos... megvolnánk! Egyedi zene és közös zene... hallgasd meg őket!! ^^


A hozzászólást Hisagi Shuuhei összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 03, 2009 4:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te18300/30000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (18300/30000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 10:42 am

-Ide mit kell írni, Tatsu-chan?-
-Öhm....olyan számokat...-túl hosszan gondolkozott el, hogy Amaya kivárja a végét.
-Amiket szeretek? Vagy amiket te hallgatsz? Vagy amiket utálok?-
-Lassíts! Egyszerre csak egy kérdés, ahogy megbeszéltük!-
-Tudom!- mosolyog ártatlanul, amire a kapitánynak csak egy lemondó sóhajtás volt a válasza.
-Olyan számokat, amiket szeretsz.-
-DE JÓÓÓÓÓ!- elviharzok a szobámba előszedni a leges legjobb számokat a világon. A szorgos keresgélés végeredményével boldogan szökdécselek vissza a kapitányi irodába.-TESSÉÉÉÉK!- adom át a borzalmasan színes cd tokokat.- Kihúztam lilával azokat a számokat amikre gondoltam!-
-Rendben...akkor felteszem őket!-
-Köszike, Tatsu-chan!-

Lollipop
C-ute
Kat-tun-Signal
DBSK-Purple line
Woo Yun
Super Junior-Super girl


A hozzászólást Amaya Uresii összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 15, 2009 8:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te11000/30000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (11000/30000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Nov. 29, 2008 11:10 am

Az én változatos személyiségemhez változatos zene dukál. x)

Egy kis laza:

Robin Thicke - When I got you alone:
https://www.youtube.com/watch?v=B7K7orMOHqY

Egy kis önfényezős(én vagyok ugyanis a "shiny golden rod" x):

Tenacious D - Classico
https://www.youtube.com/watch?v=YJ88wg_WexU

Egy kis nyugis:

Daniel Licht - Astor's Birthday Party (Dexter OST)
https://www.youtube.com/watch?v=gSsOnShqhw4

Egy kicsit "sötétebb":

Daniel Licht - Blood theme (Dexter OST)
https://www.youtube.com/watch?v=e2xxizpHuoo&feature=related

Egy kis elvágyódós, álmodozós:

Robbie Williams - Angels
https://www.youtube.com/watch?v=LF8unwxhNho

Egy kis gonoszság, Lucho sötét énjének álmai:

Varga Lajos - Róma égése (Sztárcsinálók musical)
https://www.youtube.com/watch?v=7t3WcYNX7ww

Arrancarok! Férfiak és asszonyok! Hallgassátok Lucho vezért:

Vikidál Gyula - Szállj fel szabad madár! (István, a király)
https://www.youtube.com/watch?v=LAuZ-i3ADcc&feature=related

Végül az első klippem zenéje:

Rob Dougan - Chateu (Matrix Reloaded)
https://www.youtube.com/watch?v=9yzRxXIlhTg

Vissza az elejére Go down
Zealot
Hollow
Hollow
Zealot

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Oct. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te8000/10000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (8000/10000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptyVas. Nov. 30, 2008 5:12 am

Na én aztán tényleg nem fűzök ehhez semmit... nem beszélek shinigamikkal...


https://www.youtube.com/watch?v=v_09wFxoaeQ
/Slipknot - Before I Forget/

https://www.youtube.com/watch?v=nHWicNDkbpw
/Rammstein - Feuer frei/

https://www.youtube.com/watch?v=wgiJkrAL9K4
/Skillet - Whispers in The Dark/

https://www.youtube.com/watch?v=6TtwVuEv08M
/Dope - Die Mother Fucker Die/

https://www.youtube.com/watch?v=70DHc7_BYZM
/Disturbed - Prayer/

https://www.youtube.com/watch?v=w0gnBytoPtQ
/Murderdolls-Dawn of the Dead/

https://www.youtube.com/watch?v=IZ5EkBisQ6U
/Drowning Pool - Let the Bodies Hit the Floor/

https://www.youtube.com/watch?v=sClklCgV5Yg
/Saw - soundtrack/

https://www.youtube.com/watch?v=H45Kfl-gqRs&feature=related
/Zacks death/

-Hát ez lennék én...
-Héé... mit akartok azokkal a zanpakutokkal?? Csak vicceltem az előbb... nem kell egyből berágni... *felveszi a nyúlcipőt*


A hozzászólást Zealot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 06, 2008 7:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te25500/30000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (25500/30000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptyHétf. Dec. 01, 2008 4:33 am

Ahogy látom már Hueco Mundo is elkezdte képviseltetni magát errefelé...Akkor nem maradt más választásom, nekem is kell zenét választanom.

A komolyabb zene szerelmese vagyok...szívesen hallgatok klasszikusokat, de, hogy itt ne álljon ettől fejre senki olyanokat keresgéltem, ami még egy mai utcagyereknek sem őskövület...legalábbis remélem.

Darling violetta -The sanctuary

Yoko Shimomura- Somnus

Apocalyptica-Hope

Claire-Fly me to the moon

Az igazán hozzám illeszkedő zene:
Michael Buble - Feeling good


A hozzászólást Tadeo Dellomeurtre összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 06, 2009 2:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Videl Usuge
11. Osztag
11. Osztag
Videl Usuge

nő
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 5
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te5000/10000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (5000/10000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptyCsüt. Dec. 04, 2008 5:54 am

Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te45500/65000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (45500/65000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Dec. 06, 2008 1:05 am

Ha már lassan mindenki beírja a zenéit, én se maradhatok ki Very Happy

Garbage - Only Happy When It Rains

Amorphis - Leaves Scar (ennek sajnos nem találtam meg normálisan hallgatható változatát, csak a szövegét^^")

Tengen Toppa Gurren Lagann OST - "Libera Me" From Hell
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te7000/15000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (7000/15000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptySzomb. Dec. 06, 2008 1:23 am

Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te5500/10000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (5500/10000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptyKedd Dec. 09, 2008 4:38 am

Én nem vagyok ilyen bőbeszédű! ^^
Kedvencem a zenekar, a kari személyiségéből pedig nem tudom ki mit érzékel. ^^

Nine Inch Nails - Ghost IV
Illetőleg még talán-talán:

Nine Inch Nails - Just as you imagined
[Sajnos nem a legjobb a zene minősége]

Meglepődtem, mikor találtam bleach-es videot velük. o.O
Kellemes zenehallgatást mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Takao Ryu
11. Osztag
11. Osztag
Takao Ryu

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 7
Age : 33
Registration date : 2008. Dec. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te5000/10000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (5000/10000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 1:49 am

Vissza az elejére Go down
Atori Isuka
Vaizard
Vaizard
Atori Isuka

Férfi
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : A pokol legmélyebb bugyra...
Registration date : 2008. Dec. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te10000/15000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (10000/15000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptyKedd Jan. 06, 2009 5:44 am

Nos... én is kiveszem a részemet a buliból... de nem kaptok belőlem sokat!

Nem önimádatból teszem fel rögtön elsőnek ezt a klippet, de ne szóljatok bele mit csinálok! /XD/

http://www.videoplayer.hu/videos/play/145687
/Ha kíváncsi valaki a zene címére... Hinder - Get Stoned /
Nos... a másodikban is én szerepelek! ^^"
https://www.youtube.com/watch?v=rppuBP5j4WA
/I Hate Everything About You/
https://www.youtube.com/watch?v=TdItwaLrv1U
/Lordi - Hard rock hallelujah/
https://www.youtube.com/watch?v=bq-ypzDO7ak
/DIO - God Forsaken/
https://www.youtube.com/watch?v=9Sl44BToZXQ&feature=related
/DIO - Garasu no umi/
https://www.youtube.com/watch?v=PMWKYjcyD8M
/Girugämesh - Fukai No Yami/
https://www.youtube.com/watch?v=oFiZTTxq9Fc
/The GazettE - Filth in the beauty/
https://www.youtube.com/watch?v=mK59s2ii6qc&feature=related
/Ákos - Adj hitet/

Elmira miatt ^^

https://www.youtube.com/watch?v=cByayUgnvYQ&feature=related
/DIO - Day after day/
https://www.youtube.com/watch?v=AGTy69tO_XM
/Nickelback - Far away/
https://www.youtube.com/watch?v=tPW70sgrHiY
/Avril Lavigne - When You're gone/

Hát részemről ennyi... ha még most sem tudod megállapítani, hogy milyen hangulatú vagyok általában... hát... akkor sajnos csak magadra vess! XD


A hozzászólást Atori Isuka összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 03, 2009 5:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Cl0te32500/45000Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? 29y5sib  (32500/45000)

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? EmptyPént. Jan. 09, 2009 7:32 am

Nahát mennyi mindenből kimaradtam :O
De most hogy visszatértem igyekszem mindent pótolni.
Akkor lássunk is neki! *elkezdi előkotorni a még ki nem pakolt bőröndjéből az mp3 lejátszóját* Mi van itt....

Általában ezek bömbölnek ha túl hangos a vaizard lak és nyugalomra vágyom....

Girugamesh- Break Down
Girugamesh- Dead world
Girugamesh- Owari to mirai
D'espairs Ray Kaleidoscope
D'espairs Ray - Yami ni furu kiseki
the GazettE - Kyomu no owari hakuzume no mokuji
the GazettE - Filth in the beauty


Franz Ferdinand - The Outsiders
Franz Ferdinand - Bite hard


A hozzászólást Hanabi Shiori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 14, 2009 6:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? _
TémanyitásTárgy: Re: Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?   Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló? Empty

Vissza az elejére Go down
 

Character theme song...vagy mondjam inkább katonai induló?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Az én karakterem...-