-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te45500/65000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Jan. 28, 2009 5:51 am

//Az Újonc//

*Ha Raizetzu tudná, hogy Akane valójában azért ilyen jószívű, mert az esetek többségében lusta maga elvégezni a feladatot, valószínűleg hatalmasat koppanna... Ez azonban szerencsére még nem derült ki - köszönhetően a kapitány egyedi marketingmódszereinek -, így egy darabig még ténylegesen is van új tag osztagában. Aki remélhetőleg később sem fogja kérvényezni áthelyezését...*
- Valamivel ki kell lökjelek lustaságodból...
*Vág vissza vigyorogva Mitsuko várható felháborodásának hallatán, miközben még mindig a papírt keresi - ezúttal azonban már a polcokon sorakozó irattárolók közt...*
- Ha jól emlékszem, a hadnagy dolga az, hogy segítsen kapitányának... Egyébként is képes vagyok itt kiigazodni...
*Vet egy gyors pillantást Mitsukóra, amikor is észreveszi a földön lévő kisebb papírkupacot.*
- A húgod viszont "kissé" átrendezte az irodát...
*Hajol le, hogy összeszedje az Aiko által helyváltoztatásra ítélt iratokat. Mikor végzett a feladattal, szórakozottan átlapozgatja a papírköteget.*
- Ez az.
*Jelenti ki végül halkan, amikor megtalálja a keresett adatlapot. Gyorsan átfutja a szöveget, miközben fél füllel hallgatja két beosztottját.*
- Edzés? Akár egyszerre mindkettőtök ellen is...
*Néz fel rövid idő múlva a lapról vigyorogva, mikor Mitsuko felajánlja a gyakorlást, minden bizonnyal amolyan bosszúként Akane előző küldöncös javaslata miatt...*
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te6500/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Jan. 28, 2009 6:16 am

// Az Újonc //

Valahogy kezdett a Kapitányi irodaj levegője forrósággal megtelni, amihez elég lenne egy szikra, s máris berobbana az egész. Akane idegesen kezdte keresgélni az Adatlapomat, miközben Mitsuko valami jó visszavágáson gondolkozhatot, de azért én sem maradhattam ki belőle. Az edzés megfelelne, ha komolyan veszik, hisz egy közönséges "edzés" maximum bemelegítésre jó, másra nem nagyon.
-Mégis kivel...?- kérdezem a hadnagytól motyogva.
Ám amint meghallom, hogy ő a kapitányomra gondolt, majdnem hátrazakóztam, de megúsztam egy kisebb kalimpálással, és sóhajtva visszahelyezkedtem. ~A Kapitányommal harcolni? Soha nem tennék ilyet...Ráadásul nő...Na jó, vertem meg már nőket, dez azok gonoszak voltak, ez meg nem...legalábbis látszatra...~ mondom magamban. De sajnos ez nem tréfa. Akane-sama igenis komolyan gondolta ezt a kis edzést, amitől néhány vízcsepp jelenik meg az arcomon. Mélyeket sóhajtok, majd kihúzom magam.
-Felőlem jöhet...- motyogom oldalra fordított fejjel, és kezeimet a tarkómnál összekulcsolom.
Egyáltalán nem tudom, hogy ez most poénnak szánta, vagy ténylegesen harcolni akar velünk. De ebben az esetben rendesen fel készülnöm nekem és Rankuroi-nak.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te25000/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyPént. Jan. 30, 2009 3:01 am

//A Újonc//

- Persze, könnyű a gyerekre kenni a dolgokat.
*Morogja maga elé, mikor Akane, Aikót vádolja a rendetlenség miatt. Szegény gyerek nem tehet róla, hogy Akanéval egy szobában kellett lennie. Mitsukót nagyon foglalkoztatta az a kérdés, hogy vajon mit csinálhattak.*
- Kösz, de én inkább kihagynám.
*Jegyezte meg, mikor kapitánya felvetette, hogy akár mindkettőjükkel is edzene. Valahogy most nem volt kedve Akanéval játszadozni, mert még mindig kicsit morcos volt, amiért Akane hisztériás rohamot kapott, mert Aiko szeretett volna játszani vele. Valószínűleg a kapitány is volt gyerek, így sejthette volna, hogy addig nem hagyja békén a kis ördögfióka, amíg meg nem adja magát.*
- Remek, akkor ez a dolog túl van tárgyalva. Máris megyek az edzőterembe megkeresni azt a szerencsétlen gondnokot, hogy tegye rendbe.
*Mondta miközben felállt, és elindult az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te45500/65000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 5:13 am

//Az Újonc//

- A zanpakutómat is lelökte innen, alig tudtam elkapni...
*Vág vissza Mitsukónak, fejével pedig az asztal kitüntetett helye felé bök, ahol általában Hisshinoseijin szokott "tartózkodni", most azonban összevissza papírkupac az egész, aminek biztosan nem Akane az okozója, pláne mivel ezúttal ő maga sem igazodik ki a káoszban...
Raizetzu meglepetését látva ismét elvigyorodik - látszik, hogy még nem ismeri eléggé kapitányát és szóbeszédeket sem hallott még róla... Bár ez utóbbi valószínűleg nem gond, hiszen akkor talán messzire kerülné az egész ötödik osztagot.*
- Pedig nem kéne kihagynod.
*Pillant Mitsuko felé, tekintete azonban ezúttal már jóval szigorúbb és szúrósabb, mint pár perccel ezelőtt... Szinte belefúrja hadnagyának tekintetébe sajátját. Néhány pillanat múlva azonban elveszi szemét helyetteséről, és ismét az asztal tartalmát igyekszik rendezgetni.*
- Egyrészt régen láttalak gyakorolni, másrészt meg lehet, hogy Raizetzunak nem ártana egy kis segítség...
*Folytatja érvelését, mialatt látszólag még mindig a papírkupacokat igyekszik rendbe tenni. Fél szemével azonban - mondjuk máshogy nem is tudná - szüntelenül figyeli a két másik shinigami reakcióit.*
- Remek. Akkor lassan indulhatunk is az edzőterembe...
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te6500/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 8:26 pm

Újból egy kis szivatós helyzet képződött. Csak úgy 10 perce lehetek az irodában, de máris érzem, hogy ez a két nő szeretik egymást idegesíteni. Egyik kezemet unott helyezem a lábamra, majd egy ritmust felvév hallkan elkezdek dobolni. A Hadnagy egy kicsit sértődötten az ajtóhoz sétál, és elvileg a gondnoknak szól, hogy tegye rendben az edzőhelyet. Nagyot sóhajtok, majd lehunyom szemeimet.
~Hallasz, Rankuroi-senpai?~ hívom egy kis társalgásra Zanpakuto-mat.
~Igen...Mit akarsz?~ kérdezi tőlem fáradtan.
~He?...Csak azt ne mondd, hogy a Zanpakuto-k is aludnak?~ döbbenek le.
~Szerinted mit csinálunk, ha nem használnak egy jó darabig?~ mormogja.
~Jó, értem, célzás akart lenni...De nem én tehetek róla, hogy az út ilyen hosszú volt...~ mentegetőzöm.
~Jó kifogás...De mégis, miért hívtál elő?~
~Nos...Itt van a Kapitányom és jó volna tudni, milyen erős...Segítesz?~ kérdezem tőle.
~Naná...........~ s hosszú csend következik.
Már-már óráknak tűnnek azok a másodpercek, és kezdek egyre türelmetlenebb lenni, mikor egy vészjósló sóhajt hallok.
~Nos?~
~Erős...Nem is kicsit...~ motyogja, s szemeimet kinyitom.
-Kösz, Rankuroi-senpai...- suttogom, majd kiegyenesedem.
Pontosan akkor fejeztem be a beszélgetést, mikor Akane Kapitány jelezte, hogy készen áll az indulásra. Egy nagy levegőt beszívva felálltam, és megvárva a kapitányomat elindulnék vele a gyakorló terepekre. Nem tudhatom, milyen ereje van, de a legjobbat kell teljesítenem. Na meg persze ott vannak még a termek szabályai is, amik biztosan nehezíteni fognak a helyzeten.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Futou Yuuki
5. Osztag
5. Osztag
Futou Yuuki

nő
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : 5. osztag
Registration date : 2009. Jan. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyHétf. Feb. 02, 2009 5:31 am

A folyosó amelyen végig haladok egy fa ajtóval végződik. Fölé ki van írva, hogy az ötödik osztag kapitányának irodája.
~ Hát lássuk milyen személy is az ötödim osztag kapitánya...~ elmélkedek magamban miközben az ajtó felé haladok.
Pár másodperc múlva már ott is vagyok az iroda bejárata előtt. Nagy levegőt veszek majd kifújom. Kicsit leporolom Shinigami egyenruhám, megigazítom az oldalamon elhelyezkedő Yabureme-t és a kilincs felé irányítom a kezem. Már éppen rá tenném a "mancsom" a z imént említett tárgyra amikor is az ajtó kitárul és egy nő áll az ajtóban. Egy hosszú, vörös hajú nő kerül a szemem elé. Kicsit meglepődök hirtelen megjelenése és ez arcomon meg is látszik. Pár másodperc múlva magamhoz térek és köszönök.
- Konichi Wa- üdvözlöm az ismeretlen nőt.
- A nevem Futou Yuuki. Az ötödik osztag egyik újonca vagyok- mutatkozok be röviden majd várok egy kicsit.
Ha a nő bemutatkozik kifejezem örömömet, hogy megismerhettem ha pedig csak tovább áll és utat nyit nekem az irodába akkor belépek.
- Jó napot. A nevem Futou Yuuki. Az osztag újonca vagyok- mutatkozok be a bent elhelyezkedőknek is és ezt még egy meghajlással is megtoldom.
Miután vártok egy kicsit felegyenesedem és tekintetemmel az irodában lávpket fürkészem.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te45500/65000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyHétf. Feb. 02, 2009 9:30 am

- Na, ő se szeret dolgozni...
*Néz a villámgyorsan eltűnő Mitsuko után - pontosabban szólva a becsapódó ajtóra. Unottan átpakol még néhány cetlit másik helyre, hogy Hisshinoseijin helyét biztosítsa az asztalon. Nem akarja, hogy még ennél is jobban fújjon rá zanpakutója...*
~ Remélem, hallottad. ~
~ Még szép... Ne nézz süketnek... ~
~ És hajlandó is vagy segíteni a harcban? ~
~ Majd meglátjuk... ~
~ Kösz... ~

*Zárja le a Hisshinoseijinnel való beszélgetést, amint meghallja fejében kardjának válaszát. Sejthette volna, hogy ez lesz belőle... Mindegy... Igaz, hogy ismeri zanpakutóját, mint a rossz pénzt, azonban még mindig képtelen megítélni, hogy mit fog csinálni, olyan önfejű... Ráadásul még tulajdonosának sem akar általában engedelmeskedni... A kapitány agyán ismét átfut, hogy miért pont őt verte meg a sors Hisshinoseijinnel.
Ekkor érkezik meg Yuuki. Akane arcán pár pillanatra egyértelműen látszik a meglepettség: egy nap egyszerre két újonc is érkezik osztagába... Aztán hamarosan észbe kap, és visszaerőlteti arcára komolyabbik kifejezését.*
- Üdvözöllek. Akiyama Akane vagyok, az osztag kapitánya.
*Viszonozza a bemutatkozást, majd hozzáfűzi:*
- Épp indulni készültem Raizetzuval az edzőterembe... Ha gondolod, gyere velünk...
Vissza az elejére Go down
Futou Yuuki
5. Osztag
5. Osztag
Futou Yuuki

nő
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : 5. osztag
Registration date : 2009. Jan. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2009 1:32 am

Amikor megjelenek a kapitány arcán a meglepődés jelei tünnek fel egy pár pillanatra, de hamarosan komolya arckifejezést vesz fel. Bemutatkozik ajd kiegészít mondandóját. Pár pillanatig gondolkozok majd válaszolok.
- Szívesen!- vágom rá határozottan.
~ Érdekel a kapitány ereje.. bár ha ő az osztag kapitánya akkor biztos nagyon erős~ kalkulálok magamban.
Amíg várakozok tekintetemmel az irodát kezdem fürkészni. Az egész szoba papírral van elhalmozva és elég nagy a rendetlenség is. Egy új adat beírása a kapitányről.... nem rendszerető Very Happy
A szobában még egy kanapé is feltűnik ami bár kicsit megviselt mégis kényelmes.. azt hiszem. A terep felmérését befejezve döbbenek csak rá, hogy van még valaki a szobában. Egy fiú is itt van és a kapitány szavaiból új személyt illeszthetek az adatbázisban. Ez pedig nem más, mint Raizetzu. Csak nem :O Very Happy
Eddig annyit tudok róla, hogy Shinigami nah meg, hogy az 5. osztag egyik tagja. Kobakom felé fordítva mérem végig és magamban nyuktázom, hogy jól néz ki Very Happy Egy kedves mosollyal köszöntöm Shinigami társamat majd várom vajon mikor indulunk az edzőterepre. Tekintve, hogy fogalmam sincs hol is van az imént említett hely így nehezen találnék oda egyedül. Plusz eszetlenül a Zanpakutomat lengetve és ordibálva rohanni ki az ajtón, majd vissza jönni olyan szöveggel, hogy: Öhm merre van az edzőterep? kicsit gáz lenne Very Happy Így nyugodtan kivárom amíg a három főből álló csapat a kapitánnyal az élen elindul. És mivel ez a művelet egy ideig el fog tatani így úgy döntök, hogy egy rövidke utazást teszek a kobakomba ^^
~ Yabureme hamarosan kipróbálhatjuk magunkat a kapitánnyal szemben. Remélem számíthatok rád.
~ Naná! Nem hagyok ki egy ekkore mókát. És amúgy is unatkozom, kell egy kis izgalom. Tuti lenyomjuk! Csak egy sima kapitány cöhh.
~ Jellemző... de legalább van lelkesedésed. Ez pedig jó.
A kis beszélgetés az én gondolataimmal zárul így most már TÉNYLEG nincs más dolgom, mint várni és a postom is megfelelő hosszúságura sikeredett, így nem kell tovább körmölnöm és locsognom feleslegesen. Ugye? :O Very Happy
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te6500/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2009 2:47 am

Amint kiment Mitsuko hadnagy a szobából, a feszültség máris csökkent és sokkal kellemesebb helynek ítéltem a kapitányi irodát. Sóhajtva felállok a székről, majd egy kicsit nyújtózkodva indulok az ajtó felé. Éppen hogy csak nyúlnék az ajtóhoz, és nyílik is ki. Reflexeimnek köszönhetően gyorsan hátraugrok, nem mint a hadnagy, akit véletlenül én vágtam orrba. Különös egybeesés, de 3. személy is, akivel ma megismerkedtem, nő volt. Egy fekte hajú és ugyanúgy éjfekete szemű léányzó lép be. Karcsú teste, csillogó szemei és mosoly egyértelműen jelzi, hogy ritka nő ez. Nyelek egy nagyot, majd próbálom nem megmutatni, mi jár a fejembe.
~Nem rossz bőr...~ mondom magamban.
~Máris rávetődnél? Szégyeld magad... x)~ ingerel a Zanpakuto-m.
~Ezt most fejezzük be...-.-#~ morgom.
Sóhajtva nyitom ki szemeimet, majd a lány elé lépek. Egy pillanatra a szemébe nézek, amitől melengető érzés járja át a testem. Szemei szinte sugározzák a boldogságot és az életkedvet.
-Konichi wa! A nevem Raizetzu Koroida...- hajlok meg előtte egy kicsit.
Újra kiegyenesedm, végül a kapitányom felé fordulok egy apró mosollyal az arcomon.
-Akkor merre is volna az a bizonyos edzőszoba?- kérdezem tőle.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te45500/65000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2009 5:16 am

~ Heh... Az ötödik osztagot se a kapitányuk "megnyerő" természete miatt választják... ~
*Hallja gondolataiban a már jól ismert Hisshinoseijin-féle röhögést, de ezúttal nem válaszol rá semmit. Hamarosan sajnos szüksége lesz zanpakutójának együttműködésére, és úgy érzi, jobban jár, ha nem most haragítja magára... Ki tudja, miket művelne akkor...*
- Remek!
*Válaszol Yuuki szavai hallatán, majd el is indul az ajtó felé.*
~ Edzőszoba?! ~
*Törik meg mozgása egy pillanatra, amikor Raizetzut meghallja. Már éppen visszavágna beosztottjának, amikor észbe kap - elvégre ezek még csak frissen idehelyezett újoncok, nem ártana őket nem elzavarni beszólásaival más osztagba... Így csak ökölbe szorul keze, amit gyorsan el is ereszt.*
- Akkor induljunk is.
*Lép ki rövidesen az irodából, és egyenesen az edzőterem felé veszi az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Futou Yuuki
5. Osztag
5. Osztag
Futou Yuuki

nő
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : 5. osztag
Registration date : 2009. Jan. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2009 5:47 am

A fiú is bemutatkozik majd ismét a kapitány felé fordul. Hamarosan a kapitány hangja kúszik a fülembe majd az imént említett nő az ajtó felé veszi az irányt. Azt vélem felfedezni, hogy a kapitány valami okból kifolyólag ideges lesz.
Új feljegyzés... hirtelen haragú.Egy kicsit elgondolkozok vajon min hergelte fel magát és arra jutok, hogy a Raizetzu álltal "edzőszobának" hívott terep az oka.
~ Hát.. mostantól figyelek mit minek hívok..~ elmélkedek magamban.
A kaitány hangja hoz vissza a világba. Amint a kapitány elindul követem őt és közben ismét a kobakomba utazom Very Happy.
~ Yabureme... vajon mekkora a kapitány lélekenergiája?
~ Honnan tudjam ember? Mi vagyok én valami mérőszerkezet? Azt hiszed aksim is van, vagy elemmel vagyok vagy mi a szösz?
~ Jól van na, ne legyél már ennyire pukkancs.
~ Kéne egy kis torta...
~ Minek neked torta? Nem is tudnád megenni :/
~... KÖSZI? HOGY ELRONTOTTAD A KÉPZELGÉSEM cöh..
~... Jól van na. Sajnálom... nem akartam. Ha akarod vágok veled egy kics tortát Very Happy
~ Mindegy.. hanyagoljuk a témát. Koncentrálj inkább a harcra. Jól kell teljesítenünk, mert csak! Very Happy
Zanpakutom utolsó mondatára már nem válaszolok, mert ha így tennék biztosan ismét megsértődne és 10 percen belül nem lehet háromszor megsérteni, mivel érdekes személyiségének hála ha így tennék egy egész napig nem szólna hozzám és durcizna. Ez pedig nem lenne kellemes mivel hamarosan ehy küzdelem kezdődik a kapitány ellen. Bele gondolni is rossz mi történne Yabureme nélkül... bár abba is rossz belegondolni, hogy mi fog történni vele együtt Very Happy Ám mivel meg akarom őrizni a magabiztosságom így nem is gondolok erre. Csakis az jár a fejemben, hogy sikerülni fog! Vagy nem...
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te6500/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2009 7:06 am

Már épp indulnék Akane Kapitány után, mikor hirtelen megáll. Tekintetem lassan a kezeire siklana, amint megropogtatja ujjait. Arcomon ijedtség lesz úrrá és lassan hátrálni kezdek, miközben kezeimet védekezően magam elé emelem. Még egy vízcsepp is megjelenik fejemen.
~Mégis mi rosszat mondtam?! "O.o"...~ nyelek egy nagyot.
Gyorsan kiegyenesedm, majd egy köhintéssel próbálom zavarodotságomat eltüntetni, végül gyorsan megigazítom a felgyűrődött ruhámat. Némán lépek ki, persze előttem Yuuki-chan, hogy azért lovagiasságom megmaradjon. Fejemet újra oldalra fordítom, és a fehér házakra tekintek, melyek a város 13 Őrosztagának egyikéhez tartoznak. Ehhez kapcsolódik meg a Megbánás tornya, ahova a súlyos szabályokat sértő Shinigami-kat zárják. Remélhetőleg, én sohasem fogok odakerülni. Hamarosan egy újabb kanyar következik, majd sóhajtok egyet.
~Mi a baj?~ kérdezi unottan Rabkuroi.
~Semmi...csak gondolkozom, hogy milyen lesz majd a harc kimenetele...~ motyogom.
~Nem egyértelmű? Tuti, hogy veszteni fogsz...Hisz Kapitány...Lehet, hogy a gyorsaságoddal a legtöbb támadást ki fogod védeni, de...ő biztos uralja már a Bankai-t...~ sóhajt egy nagyot.
~Ban...kai? Az micsoda?~ töprengek el.
~TE JÓ ISTEN?! Hogy lehet egy ilyen személy a gazdám?!~ örjöng magán kívűl.
~Jól van na...Nem tehetek róla, hogy a sensei-em inkább a gyakorlatra eddzet...~ motyogom ismét.
Hirtelen felébredek a Zanpakuto-mmal való beszélgetésből és megrázom fejemet. Egy nagy, oldalra tolható faajtó található előttünk, ami biztosan az edzőTERMET foglalja magában.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Suno Katsuroi
5. Osztag
5. Osztag
Suno Katsuroi

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Feb. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 7:05 am

Laza léptekkel haladok végig az osztag folyosóján, egyenesen a kapitány irodájához. Az ajtó előtt megállok egy pillanatra míg megigazítom a ruhámat. Ezután kopogtatok és belépek az irodába.
A falakat rengeteg polc takarja, így elég kicsinek tűnik a szoba. Beljebb lépek és alaposabban szemügyre veszem a helyet. Az iroda tele van zsúfolva különböző iratokkal és polcokkal. Ezután az ablak felé fordulok, ahol egy asztal áll. A beszűrődő fény a szemembe süt ezért nem látom jól hogy kiül előttem, de talán egy nőt látok.
- Elnézést a zavarásért, a kapitányt keresem! - szólalok meg katonásan. - A nevem Suno Katsuroi, szolgálatra szeretnék jelentkezni.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te45500/65000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Május 03, 2009 12:02 am

*Az asztalon könyökölve és állát tenyerébe támasztva olvasgatja az előtte heverő jelentéseket. Időnként elnyom egy-egy ásítást, és tovább lapozgatja a papírhalmokat, amik szinte teljesen elborítják az asztalt, ezzel a kapitányt is eltakarva. Egy helyen uralkodik rend: mégpedig a bútor azon sarkában, ahol Akane zanpakutója fekszik... Annyira belemélyül a feljegyzések bogarászgatásába, hogy észre sem veszi, amikor belép valaki az irodába...*
- Akkor megtaláltad.
*Pattan fel riadtan a székről, bár meglepetését a későbbiekben igyekszik minél jobban leplezni, mégpedig azzal, hogy előrébb hajol, és kezet nyújt a tiszt felé.*
- Akiyama Akane.
*Biccent alig láthatóan, és visszaül helyére, majd a kanapéra mutat, hogy üljön le nyugodtan beosztottja is.*
- Mi járatban?
*Kérdezi meg végül, látszólag ismét az iratokba temetkezve, miközben lopva végigméri az újoncot.*
Vissza az elejére Go down
Suno Katsuroi
5. Osztag
5. Osztag
Suno Katsuroi

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Feb. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Május 03, 2009 8:10 am

Szerencsémre megtaláltam a felettesemet. Még jobban kihúzom magamat majd tisztelgek.
- A nevem Suno Katsuroi. Szolgálatra szeretnék jelentkezni! - válaszolom a nőnek.
A tekintetem újra végigszántom a szobán. Ezúttal észre veszek egy pontot, ahol rend van. Ott található a nő fegyvere. Egy kis ideig nézem a kardot, majd újra a nőre nézek. Most viszont már jól látom hogy kivel állok szemben, mivel a fény nem zavarja most már a látásomat.
- Remélem nem zavarom a papírmunkákban, ha gondolja vissza jövök később. - szólalok meg újra.
Vissza az elejére Go down
Naemeru Gin
5. Osztag
5. Osztag
Naemeru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 6
Age : 29
Tartózkodási hely : keresd Akane vagy Mitsuko mellett xD
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyPént. Május 29, 2009 2:10 am

/Csak napi teendőim.../

Éppen a pakoltam a szobámban, mivel már egy hete kupleráj volt nálam és nem szeretem volna a kedvenc taichom azt hinné rólam, hogy trehány vagyok. Miután sikeresen elvégeztem teendőimet el indultam megfürödni, mivel csak nem járulhattam Akane-sama elé bepunnyadva. Gyorsan be is zárkóztam a fürdőszobába és letusoltam.
-Jájj!-nagyon jó volt, hogy a szappant véletlen a papucsom mellé ejtettem és elcsúsztam rajta. Fogtam is a fejem, amiért ilyen ostoba voltam, de persze azért is, mert meglehetősen fájt.~Heh...Ez most nem esett jól.~vakartam meg a fejem miközben föltápászkodtam. Éppen elgondolkodtam volna, hogy vajon miért lehet ilyen csúszós a szappan, hogy azonnal kicsúsztam vele együtt, de jobbnak láttam nem időzni ezzel, mivel az igen magas IQ szintemmel kétlem, hogy ésszerű magyarázatot tudtam volna adni rá. Miután sikeresen megszárítkoztam, előkaptam a szekrényemből a hajszárítóm és elkezdtem szárítani a hajamat is, ami körülbelül annyiból állt, hogy szenvedtem egy órát, csak azzal, hogy egy apró felületet sikeresen át melegítsek. Így ezzel elszenvedtem körülbelül 4-5 órát, majd végre teljesen tiszta voltam és friss, mint mindig.
Majd elkezdtem keresgetni azt a kis csomagot, amit Akane-samanak szántam. A fiókomból jó sok kacat elő került, sajna ezt a helyet kifelejtettem a listáról. Volt ott minden, találtam például egy magazint, ami még tavalyról volt meg, aztán miután ezt egy laza mozdulattal a kukába hajítottam újabb kacatra leltem. Egy elfuserált festmény volt az, ami a taichoról készült, sajna olyan rossz volt, hogy látni sem óhajtottam, mert nem ronthatta az én taichom szépségét. Így ment még egy darabig a szervírozás, majd nagy nehezen, végre megtaláltam a kívánt csomagot. Bár igaz, hogy nagyon sok cuccot pakoltam rá, de ettől függetlenül teljesen ép maradt. Nem viseltem volna el azt a shockot, hogyha pocsékba ment volna az a sok rászánt idő. Gyorsan föl is kaptam, majd ránéztem az órára, mivel aggódtam, hogy elkésem a sok készülődés végett. Bár meglepő módon még csak reggel 7et mutatott. Hát bizony én elég koránkelő típus vagyok, de nem is baj, mert imádom, mikor hajnalok-hajnalán kimegyek és játszom kicsit, főleg amikor Mitsuko is velem tart.
Örömmel rúgtam ki az ajtómat, majd szélsebesen shunpoztam Akane taicho irodája felé. Oda érve megpróbáltam fölmérni, hogy most vajon miképp lephetem meg őt, de úgy láttam jónak, ha kivételesen nem zargatom ilyennel, rá ér később is. Egy előre bekészített gyönyörű mosollyal nyitottam be, mint ahogy az tőlem már megszokott.
-Jóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt, Akane-samaaaa!-kiáltottam rá, miközben ő szívre tett kézzel próbált lehiggadni. Lihegve és kidüllett szemekkel nézet vissza rám, majd megnyugodott, hogy csak én vagyok az.
-*Heh*...Neked is jó reggelt, Gin.
-Ó ne tessék haragudni, magára ijesztettem?-kérdeztem szomorkásan, majd oda sétáltam az asztala elé.
-Nem...nagyon...-válaszolt Akane taicho, mire én kicsit lehervadtam, de sosem tartott nálam a szomorkodás öt másodpercnél tovább, úgyhogy ismét mosolyogtam felé.-Mit szeretnél?
-Hát én csak jöttem önhöz beszélgetni. Tudja, hogy nem bírom ki sokáig maga nélkül.-ekkor meghallottam, amint valaki más is csatlakozik hozzánk. Megfordulva Mitsuko-chant láttam magam előtt. Azonnal rá is vetettem magam és ölelgettem.
-Neked is jóóóó reggelt Mitsuko-chan!-a lány csak mosolygott felém, majd ő is ölelgetett egy keveset.
-Neked is, Gin!
-De jóóó! Legalább megvagyunk mindhárman!-kiáltottam örömömben. Majd vissza ballagtam a taicho asztalához.-Mit ír ilyen serényen Akane-sama?-kérdeztem őt és valóban egy kisebb papír kupac fölött görnyedt.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te25000/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyPént. Május 29, 2009 5:32 am

~.~.~. Csak a napi teendőim... .~.~.~

Épp a szobámat próbáltam kicsit rendbe pakolni, miután drága, jó hugicám romhalmazzá változtatta azt előző nap. Igen, Aiko megint meglátogatott hatalmas örömömre… Természetesen örülök, ha meglátogat a hugicám, csak az nem tetszik, hogy folyton nekem kell utána takarítanom. Miután sikerült összepakolnom a szerte-széthajigált lomjaimat, el is indultam a kapitányi irodába, hogy boldogíthassam az én drága kapitányocskámat… Útközben néhány percre elgondolkoztam, és ennek sajnos ismét következménye lett. Legurultam a lépcsőn, magammal sodorva három embert is. Szerencsére azonban semmi bajom se lett, így tovább folytathattam az utamat a kapitányi iroda felé.
- Megjöttem, Akane kapitány.
Mondtam vigyorogva. Egyszer csak azt vettem észre, hogy valaki letámadott, és én éppen hogy meg tudtam állni a két szép lábacskámon. Semmi kedvem se lett volna átzúgni az ajtón, és újabb hadisérüléseket szerezni, Ginnek köszönhetően.
- Neked is jóóóó reggelt Mitsuko-chan!
Visította azonnal, amire én csak elmosolyodtam, majd viszonzásul jó alaposan megnyomorgattam, de csak azután, miután ő is megtette ugyan ezt velem.
-Neked is, Gin!
Miután Gin elengedett, elvánszorogtam a kanapéhoz, és elterültem rajta. Remélhetőleg senki sem próbált bevetődni a helyemre, hiszen ha ezt tette volna, valószínűleg már egy szép fekete nyomott izévé vált volna alattam, hiszen köztudottan nem épp a legbarátságosabb módon szoktam fetrengeni a kapitányi iroda kanapéján.
- Mit ír ilyen serényen Akane-sama?
Kérdezte Gin kíváncsiskodva a körmölő kapitánytól.
- Fogadok megint elfelejtette megírni a jelentését, és most azt próbálja meg bepótolni.
Válaszoltam Akane kapitány helyett, félszemmel, vigyorogva. Nagy valószínűséggel beletrafáltam, hiszen köztudottan a kapitány nem igazán szeret jelentéseket írni, és időben leadni azokat…
Vissza az elejére Go down
Oshiro Ito Mamoru
5. Osztag
5. Osztag
Oshiro Ito Mamoru

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 21
Age : 33
Tartózkodási hely : Rózsakert
Registration date : 2009. Jun. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te7000/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Jún. 21, 2009 5:58 am

[Csak napi teendőim...] - Bemutatkozással fűszerezve

Nem sokkal azután hogy megkapta a behívóját, Mamoru be is költözött az 5. osztagba. Megszokta már azt az Akadémián, hogy nem részesül különleges bánásmódban, de amint az egyik tiszt megmutatta neki a szobáját eléggé elkerekedtek a szemei. Mintha csak az otthoni, saját maga ízlése és Anglia-fanatizmusa által berendezett gótikus hangulatú szobáját látta volna maga előtt. Döbbentségét látva a tiszt félszegen megszólalt.
-Elnézést, azt hiszem szólnom kellett volna hogy az édesapja ideküldetett néhány bútort. -szabadkozott a tiszt.
-Nem, nem semmi gond. -rázta meg a fejét a fiú, majd a sétapálcájára támaszkodott és az ajtón belülre tette a bőröndjét- De kérem nyugodtan mellőzze ezeket a formaságokat és hívjon csak nyugodtan Mamorunak. -mosolygott rá.
A shinigami élet azért némiképp különbözött a diákélettől. Sokkal jobban áthatotta a külvilág és a nemesi családok híre sem kerülte el az emberek figyelmét. Emiatt azonban Mamoru kicsit kényelmetlenül érezte magát, hiszen ő sem különb mint egy akármelyik másik tiszt.
Miután bepakolta a holmiját a szobájába lefeküdt a baldachinos ágyra és gondolkodni kezdett. Majd kis idő után arra a jutott, hogy tesz egy látogatást Akane-samánál. Személyesen beszélni még úgysem volt alkalma vele, hiszen mikor a kapitányok látogatást tesznek az Akadémián, csak a tanárokkal vitatják meg a leendő shinigamik érdemeit, és teljesítményét. Kicsit szégyellte is magát hogy ez előbb nem jutott eszébe, ezért gyorsan átöltözött, és felkapva a sétapálcáját sietett az 5. osztag kapitányi irodája felé.
Az ajtó elé érve megállt, megigazította a mellényét és fodros gallérját, majd bekopogott. Illedelmesen megvárta míg valamiféle választ kap odabentről, majd belépett, és meghajolt.
-Üdvözlöm Akane-sama. -mondta majd felegyenesedett, és a másik két jelenlévő felé is bólintott. -Hadnagy, Uram. -majd visszafordult a kapitány felé.-A nevem Oshiro Ito Mamoru, most kezdtem meg a szolgálatomat az osztagban és szerettem volna személyesen tiszteletemet tenni a kapitánynál. De ha esetleg most nem nem ér rá, megismételhetem a látogatást egy alkalmasabb időpontban. -pillantott a bent álló másik férfira, mert a nőről a karszalagja alapján el tudta dönteni, hogy ő az osztaguk hadnagya. Közben pedig kissé zavarban forgatta a kezében a földön tartott sétapálcát.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te45500/65000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Jún. 21, 2009 8:32 am

//Csak a napi teendők...//

*A szokottnál is mogorvábban görnyed íróasztala és az azon fekvő, a szokottnál is hatalmasabb papírhalom felett. Ha van valami, amit utál a kapitányságban, az a rengeteg papírmunka... aminek ugyan a töredékét végzi el általában, de úgy félévente-évente legalább egyszer nem ártana a maradék kupacot is megszüntetni az asztalról... Ennek pedig - Akane hosszas számolgatásait követően - most jött el az ideje. Legalábbis az irodában felhalmozódott iratok átlagmagassága már kezdte meghaladni a fél métert, ami a kapitány szemében a legfőbb jele a "nagytakarítás" kezdetének... Sajnálatos módon most úgysincs semmiféle küldetés, aminek keretén belül leléphetne az emberek világába, szóval nincs akadálya annak, hogy belevethesse magát Seireitei hivatali életébe, mert még a végén valami késedelmi díjat szabnak ki rá. Eddigi megfigyelései alapján pedig ez a nagyjából egy éves intervallum pont megfelelő arra, hogy ne legyen annyira elkésve.
Nagyokat sóhajtva és állát támasztva szemléli a fecniket, időnként írva rájuk valamit - dátumokat, neveket, saját aláírását, meg bármi egyebet, amire éppen szükség van. Ahogy telik az idő, egyre jobban megfigyelhető rajta a fokozódó unalom. Feje egyre lejjebb kókad, miközben egyre lassabban, megfontoltabban írogat. Aztán időről időre hangosan káromkodik egy sort, amikor például aláírás helyett egy két hónappal ezelőtti dátumot biggyeszt valamelyik okirat végére, így kezdheti elölről az adott lapot...
Ekkor tör be az irodába Gin. A váratlan kiáltást hallva kis híján hanyatt vágódik a székkel, magával rántva az egész papírkupacot is a tintatartóval egyetemben. Szerencsére heves kapálózásának köszönhetően időben sikerül visszanyernie egyensúlyát, így csak néhány fecni hull a földre, és a toll esik ki kezéből. Néhány, tőle csak átlagosnak számító megjegyzés után végül elmosolyodik halványan, amikor tudatosul benne, hogy egyik kedvenc tisztje érkezett meg - bár semmi pénzért nem tudatná Ginnel, hogy ebbe a kategóriába tartozik.*
- Csak jegyzetek, iratok, jelentések és a többi felesleges marhaság. Kicsit sok összegyűlt az utóbbi napokban... hetekben... hónapokban...
*Válaszol Gin kérdésére, már teljesen visszanyerve lélekjelenlétét, amikor újabb látogató érkezik, ezúttal Mitsuko személyében.*
- Nocsak, a hadnagyok díszpintye is befutott végül...
*Pillant fel, miközben megjátszott szorgalommal ír tovább - persze csak miután talált valami íróeszközt, mert körmeit egyelőre nem szándékozik feláldozni a jelentésírás oltárán -, fél füllel figyelve beosztottjainak társalgására.*
- Nem, nem felejtettem el... Mindig tudom, hogy jelentést kell írnom, arról nem tehetek, hogy nincs rá időm...
*Vigyorodik el hadnagyának megjegyzését hallva. Ezek szerint már most elkezdik menetrendszerű szócsatájukat...*
- Üdv.
*Köszön az újabb érkezőnek, fel sem pillantva asztaláról. Csak néhány másodperc után néz fel végül, majd leplezetlenül felméri az ismeretlen shinigamit - már régen leszokott a felesleges udvariaskodásról.*
- Maradj itt nyugodtan, már úgyis befejezni készültem mára a papírmunkát...
*Néz a magát Mamorunak nevező tiszt szemébe, majd óvatosan félresöpri az előtte tornyosuló irathalmot.*
Vissza az elejére Go down
Naemeru Gin
5. Osztag
5. Osztag
Naemeru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 6
Age : 29
Tartózkodási hely : keresd Akane vagy Mitsuko mellett xD
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzomb. Jún. 27, 2009 1:25 am

//Csak napi teendőim...//

-Fogadok megint elfelejtette megírni a jelentését, és most azt próbálja meg bepótolni. -válaszolta Mitsu-chan, Akane taicho helyett.
-Óóó... -mosolyogtam, hogy milyen kis lusta a taicho.
-Nem, nem felejtettem el... Mindig tudom, hogy jelentést kell írnom, arról nem tehetek, hogy nincs rá időm... -próbálta meg kihúzni magát, de ennyivel ugyan meg nem győzött minket.
-Üdvözlöm Akane-sama. -hallottam egyszer csak egy ismeretlen hangot a hátam mögül. Megfordultam és egy másik férfi volt az.
~Nocsak...létezik ilyen, hogy nem ismerem ezt a Shinigamit? Hmm... ~gondolkodtam el egy kicsit, mivel nem szokásom, hogy valakit ne ismerjek az osztagomban.
-Üdv. -köszönt vissza Akane-sama az éppen kiegyenesedő fiúra, majd felénk fordult.
-Hadnagy, Uram. -szólt felénk, mire én besértődtem, hogy mi ez a személyeskedés, általában nem szoktak ennyire udvariasan megszólítani, de jobban is éreztem, mivel jobban szeretem, ha még csak gyerekként kezelnek. -A nevem Oshiro Ito Mamoru, most kezdtem meg a szolgálatomat az osztagban és szerettem volna személyesen tiszteletemet tenni a kapitánynál. De ha esetleg most nem nem ér rá, megismételhetem a látogatást egy alkalmasabb időpontban. -mutatkozott be Akane-samának.
-Maradj itt nyugodtan, már úgyis befejezni készültem mára a papírmunkát... -söpörte le Akane taicho a maga előtt lévő papír kötegeket.
-Ugyan már... -szólaltam meg és a fiúhoz mentem és beljebb rángattam. -A nevem Naemeru Gin, nagyooon örvendek! -vigyorogtam a képébe, majd szabályosan elkezdtem megvizsgálni, tetőtől-talpig. Főleg azon a séta pálcán ragadt meg a szemem. -Mi ez az úriasság? Húú te valami nagy nemes vagy eltaláltam? -csillant föl a szemem, mert volt egy pár nagyon kedves úri barátom nekem is és gondoltam hátha vele is jó barátok leszünk. -Na mivel új vagy kezdj el mesélni! Gyerünk! -sürgettem érdek feszülve, mert nagyon kíváncsi voltam az új emberkére.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te25000/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzomb. Jún. 27, 2009 8:24 am

~.~. Csak napi teendőim... – Mitsuko nagy érdeklődése az újonc iránt~.~.


- Nem, nem felejtettem el... Mindig tudom, hogy jelentést kell írnom, arról nem tehetek, hogy nincs rá időm...
Vágott vissza a kapitány, de én inkább nem törődtem vele. Jó volt fetrengeni a kanapén, és úgy gondoltam, hogy most semmi mással nem fogok törődni, csak a plafonon lévő amőba alakú foltra, ami már nagyjából kétszáz éve ott virít… Hát igen… Seireiteinek kevés pénze van, hogy megoldja a beázással kapcsolatos problémáit.
- Üdvözlöm Akane-sama. Hadnagy, Uram.
Érkezett egy újabb shinigami, akit még életemben nem láttam. Kicsit felemelkedtem a kanapén, és a háttámla mögül kikukucskáltam. Szemem azonnal az érkező irányába fordítottam. Első benyomásra elég érdekesen nézett ki szegény, de hát ez van, ha valaki nemes…
- Hello!
Böktem ki, majd visszahanyatlottam a kanapéra, és tovább bámultam a foltot a plafonon. Bemutatkozását hallgatva az az érzésem támadt, mintha valami régi, angol családból szalajtották volna. Úgy döntöttem, hogy közelebbről is megnézem magamnak a fidres-fodros ruhába öltözött Mamorut, így hát nagy sóhajok közepette feltápászkodtam, majd elindultam felé. Útközben kicsit végig mértem tetőtől, talpig, és arra a következtetésre jutottam, hogy egész jól néz ki ebben a szerkóban.
- Mondd csak, miért van nálad sétapálca?
Böktem rá a kezében lévő pálcára kíváncsi tekintettel.
- Maradj itt nyugodtan, már úgyis befejezni készültem mára a papírmunkát...
Mondta Akane, miközben Gin egyre beljebb rángatta szegény fiút.
- Mért? Szokott olyat csinálni?
Sandítottam Akanéra a vállam felett. Miután megkaptam a szokásos visszaszólást, visszafordultam Mamoruhoz.
- Egyet értek Ginnel. Mesélj, hogy tetszik itt nálunk? Milyen az ellátás, meg egyebek?
Érdeklődtem az újonctól érdeklődő tekintettel, majd visszaindultam a kanapéhoz, és levetettem magam.
- Szerintem nyugodtan leülhetsz, senki sem fog megenni, vagy hasonlók.
Vissza az elejére Go down
Oshiro Ito Mamoru
5. Osztag
5. Osztag
Oshiro Ito Mamoru

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 21
Age : 33
Tartózkodási hely : Rózsakert
Registration date : 2009. Jun. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te7000/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Jún. 28, 2009 3:10 am

[Csak napi teendőim...] - Bemutatkozással fűszerezve

-Maradj itt nyugodtan, már úgyis befejezni készültem mára a papírmunkát... -tolta félre maga előtt tornyosuló papírhalmot Akane. Azonban Mamoru ennek nem feltétlen örült, talán cseppet bűntudata támadt, hogy kapitánya miatta szakítja félbe a munkáját.
*De ha már megtisztelt a figyelmével akkor nem lehetek udvariatlan* -ácsorgott, Akane íróasztala előtt, mikor váratlanul karonragadták és kérdezgetni kezdték. Először is a Gin-ként bemutatkozó férfi faggatózott.
-Igazából igen, de ennek itt semmi jelentősége. -próbált válaszolni az első kérdésére, de máris érkezett a következő a hadnagytól.
- Mondd csak, miért van nálad sétapálca?-mutogatott érdeklődve.
-Több okból is. Először is ez egy fontos családi emlék számomra, másrészt pedig ebben található a zanpakutoum. -húzta egy kicsit ki a pengét, hogy szemléltesse.- Beni Ibarahime választotta, hogy beleköltözik ebbe a sétapálcába. -magyarázta.
Ezután kicsit elhallgatott, mert hirtelen nem tudta miről is kellene még mesélnie. Fecsegni sosem szeretett, ezért várt egy kicsit, hátha konkretizálják a kérdést, amit Mitsuko hamarosan meg is tett.
- Szerintem nyugodtan leülhetsz, senki sem fog megenni, vagy hasonlók. -fűzte még hozzá
-Köszönöm hadnagy. -húzott magam alá egy széket, majd az ölébe vette a sétapálcát és nekikezdett.- Igazából még nem tudok elég kimerítő véleménnyel szolgálni az osztagról, ugyanis csak ma költöztem be. De a hírneve mindenképpen magáért beszél. Ezért is esett erre az osztagra a választásom. -pillantott a kapitány felé- A többi tiszt is mind nagyon kedves, és figyelmes. Remélem mihamarabb sikerül barátságot kötnöm velük.- mosolyodott el, majd hirtelen eszébe jutott valami- Apropó kapitány, remélem nem okoztak gondot önöknek a családom emberei, mikor ideszállították a bútoraimat. Édesapám ragaszkodott hozzá, de az ő nevében is elnézést kérek, ha esetleg valami kellemetlenséget okoztak. -dörzsölte meg a tarkóját.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te45500/65000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzomb. Júl. 04, 2009 5:55 am

//Csak a napi teendők...//

*Arcára akaratlanul is kitelepszik lassan már védjegyévé váló vigyora, amikor látja, hogy lerohamozzák beosztottjai az újoncot - amit Mamoru nem biztos, hogy túlzottan tolerálna... De egyelőre nem szól közbe, majd csak akkor, ha túlságosan zavarban látja a fiút. Addig hadd éljék csak ki magukat Mitsukóék...
Egyébként talán még meg is könnyebbül, amiért ezúttal nem őt nyösztetik mindennel kedvenc tisztjei. Óvatosan hátradől székében, és úgy figyeli tovább az ismerkedést.*
- Igen, hadnagy, veled ellentétben én szoktam jelentéseket is írni...
*Vág vissza azonnal Mitsukónak - ami persze finoman szólva sem fedi a valóságot, azonban kihagyhatatlan számára a labda újabb leütése. És ez néha órák hosszat megy így kettejük között... Akane maga már észre sem veszi, mennyire riasztó lehet ez azok számára, akik még nem ismerik eléggé a különös kapitány-hadnagy párost... És máris előtörik belőle az újabb megjegyzés:*
- Ha így elterpeszkedsz a kanapén, akkor kicsit bonyolult lenne helyet foglalnia Mamorunak... Vagy talán azt szeretnéd, hogy rád üljön?
*Vigyorodik el újfent, majd az újonc felé fordulva ő is afelől kezd érdeklődni, hogyan vélekedik az osztagról a fiú.*
- Szerintem inkább hírhedt mostanában az osztag sajnos...
*Jegyzi meg halkabban, amikor a dicséretet meghallja. Hát igen: Akane még mindig élénken emlékszik arra a bizonyos árulásra... Kapitányként azóta is főleg azon dolgozik, hogy kiköszörülje a csorbát, melyet az Aizen Sousuke nevű volt kapitány ejtett az ötödik osztag hírnevén...*
- Szóval a te ismerőseid voltak...
*Vakarja meg elgondolkodva tarkóját, és kicsit elsötétedik tekintete, majd folytatja a választ:*
- Valószínűleg nem teljesen úgy fognak jellemezni édesapádnak, mint ahogy azt bármelyik, ötödik osztagbeli tiszt tenné, aki már egy kicsit is ismer...
*Fejezi be mondanivalóját. Azt már elhallgatja, hogy finoman szólva is leordította azokat az alakokat, amiért a tudomása nélkül léptek az osztag területére...*
Vissza az elejére Go down
Naemeru Gin
5. Osztag
5. Osztag
Naemeru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 6
Age : 29
Tartózkodási hely : keresd Akane vagy Mitsuko mellett xD
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Júl. 21, 2009 4:33 am

//Csak napi teendőim...//

Érdek feszülten hallgattam a mi kis újoncunk sztoriját, majd mikor láttam, hogy Mitsuko elterpeszkedik a kanapén gyorsan én is ráhuppantam, amitől kicsit megdobta Mitsut a kanapé, de nem esett le az ülőalkalmatosságról, csak a fenekére ült tőle. Rávigyorogtam, amiért ez összejött nekem, majd rájöttem, hogy kicsit össze kéne magam húzni, ha szegény Mamoru is leszeretne ülni.
-Jajj ne haragudj! -ugrottam gyorsan arrébb, de csak azt értem el vele, hoy most meg Mitsu ölébe estem, bár annak kifejezetten örültem, amit ki is mutattam látványosan. -Ó a családodnak még emberei is vannak? -tettem fel a bugyuta kérdést, csillogó szemekkel, mivel nyilvánvaló, hogy a gazdagok bőven rendelkeznek személyzettel. -Én nem is láttam semmit! Pedig nekem állandóan át kell ugrálnom az egész 5. osztagot és mégsem láttam, hogy pakolásznak. -pattantam föl, majd kinéztem az ajtón, de persze sehol senki, miért is lenne? -Megyek megkeresem őket és megnézem hol is fogsz lakni, mivel remélem, majd téged is meglátogathatlak olykor-olykor. -vigyorogtam a fiúra. -Egy két óra múlva visszatérek szerintem, csak körbe nézek a házban, ha nem baj és elhozok valamit otthonról. Rendben? Na sziasztoook! Jók legyetek addig is! -kiáltottam ki meg sem várva a választ, majd elindultam megkeresni Mamo házát, hogy közelebbről szemügyre vegyem.

(A 2 óra = 2 kör kimaradással, ha nem gond Smile , mivel sok az elmaradásom és most sem tudtam írni semmiről ^^""")
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te25000/30000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Júl. 28, 2009 3:18 am

~.~. Csak napi teendőim .~.~

Jól esett a kedvenc kanapémon fetrengeni, habár hamar véget ért a fetrengésem, mivel Gin mellém huppant, így kicsit meg ugrottam. Kicsit kóválygott a fejem a hirtelen és váratlan magasba emelkedéstől.
- Kösz, Gin…
Morogtam egy sort, majd hirtelen azt vettem észre, hogy egy Gin landolt az ölemben. Először azt hittem, hogy az egész gyomrom a számon keresztül fog kiugrani, ahogy rám huppant, de szerencsére nem történt meg.
-Valószínűleg azért dicsérik annyira, mert félnek a kapitány haragjától… Bár annyira nem is rossz… Meg végül is, a kapitány is tud kedves lenni, ha nagyon akar…
Hadartam el gyorsan a mondandómat. Mondjuk ha azt vesszük, akkor tényleg nem olyan rossz ez az osztag. Csak ne lett volna Aizen, aki elárulta a Gotei 13-at. Hát ő valahogy nagyon nem tett jót az osztagunk hírnevének. Ráadásul még ott volt Hinamori is, aki folyton csak azért sipítozott, mert szerinte biztos csak rákényszeríttették erre az egészre az ő drága egyetlen cuclimuclicuncimókus Aizen-samáját. Komolyan, attól a nőtől néha a hányinger kerülgetett, ahogy istenítette azt a isten-komplexusos nyálgépet.
- Szuper, már csak egy sznob hiányzott…
Morogtam félre, mikor meghallottam, hogy akik nem rég az egyik 5. osztagi szobába pakoltak be, azok valójában a családja embere. Próbáltam úgy mondani, hogy Mamoru ne hallja. Nem akartam már rögtön az első napján vérig sérteni az úri képét. Igen, jól látható, hogy nem kedvelem a nemeseket, pedig eredetileg az én családom is nagyrészt nemesekből áll. Sosem szerettem, ahogy a nemesi családokban a gyerekeket különböző fidres-fodros ruhákba öltöztetik. Szegény abban a cuccban már úgy néztek ki, mintha most léptek volna ki a cukrászdából, de a süti helyett véletlenül rájuk nyomták a tejszínhabot.
-Én nem is láttam semmit! Pedig nekem állandóan át kell ugrálnom az egész 5. osztagot és mégsem láttam, hogy pakolásznak.
Pattant föl Gin úgy, hogy azt hittem belepasszíroz a kanapéba. Valószínűleg a kapitány nagyon örült volna neki, ha egész nap bámulhatta volna a képemet, amiért a drága Ginünk egybe vasalt a régi, rossz ülőalkalmatosságával.
- Kicsi Gin, lehet, hogy te még akkor se vennéd észre, ha a szemed előtt lenne.
Kacsintottam rá, miközben megpróbáltam magam kihámozni a kanapéból, mert már kezdett fájni a lábam, ahogy Gin rajtam ugrált.
- Szia, majd siess vissza.
Köszöntem el az induló Gintől.
- Akkor gondolom azért is hordasz ilyen ruhákat, mert a gazdag családban élsz, igaz? Nem túl unalmas nemesnek lenni?
Tettem fel egymás után a kérdéseimet, és megpróbáltam nem túl gonoszkodóra venni a hangsúlyt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 5. Osztag-