-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyVas. Nov. 09, 2008 10:17 am

Lucho hófehér ruhája csak úgy rikított a szürkületben ami egész Karakura várost belepte. A várostól délre lévő kietlen pusztaságon várta hogy beszélgető partnere, Hana Shuuhei Akamoto is csatlakozzon hozzá cselekvéseiben. Azt még nem döntötte el hogy mit is fognak csinálni. Esetleg bámulják a csillagokat? Pókert játszanak? ~oww nincs nálam a paklim~ futott át az agyán. Esetleg ha már tényleg megunná akkor harcoljanak? A jövőt ő sem tudta kifürkészni, mert annak sajnos nem volt agya. ~ Pedig ha lenne~ jegyezte meg.

- Itt vagyok Hana-chan!

Integetett jókedvűen az érkező shinigami felé.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyHétf. Nov. 10, 2008 7:08 am

Az arrancar válaszára vártam, de szó helyett csak a hűlt helyével jelezte, hogy már mehetünk is elfelé. "Hatásos közlése a dolgoknak..."forgattam körbe a szemem kicsi megsértődve, aztán követtem a lélekenergiáját az elhagyatott terület felé.
Elhagyva a gyár területét, már messziről látni lehetett, merre van. A hófehér ruhája szinte világított a sötétben. Ezen egy kicsit elmosolyodtam. Nem akartam lebecsülni,de a fehér színtől reméltem, hogy harc során jobban tudom majd követni az ellenfelemet. Közelebb érve szélesen integetett és hangosan kiáltott üdvözlés képpen.
Jó másfél méterre tőle megálltam és viszonozásképpen én is beszélni kezdtem. Furcsa módon, kicsit sem hozta rám ez az arrancar a frászt. Egy csöppnyi haragot, negatív megnyilvánulást nem láttam tőle, azonban ez az érzés feszélyezett. "Nem szabad, hogy lankadjon a figyelmem. Még a végén a baráti fecsegésem játssza ki ellenem."

-Igazán lekötelez a segítség nyújtása és köszönöm a baráti fogadtatást!- mosolyodtam el önkéntelenül. Sajnos mindig vigyorgok,ha jól érzem magam valaki társaságában. A legnagyobb probléma mégis az volt, hogy az én társaságom egy arrancar volt. Nem lenne szabad ennyire közvetlennek lennem. Hiába igyekeztem, az eszemet mindig beelőzték az érzéseim, amik miatt gyakran kerültem bajba, és ez mi, ha nem baj.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyHétf. Nov. 10, 2008 8:11 am

Hana érezhetően feloldódott, ami igen meglepő volt hiszen mégis csak egy shinigami és egy hollow folytatott egymással beszélgetést. Lucho továbbra is jókedvűen nézett a lányra, majd leült a poros földre. Szalma kalapját kicsit hátrébb tolta, ekkor egy pillanatra látni lehetett maszkjának, a feje tetején elhelyezkedő maradványait.

- Foglalj helyet Hana! Sajnos teázni nem tudunk, de jól fogjuk magunkat érezni!

Mondta kedvesen a lánynak, miközben a kesztyűt viselő jobb kezével a föld felé mutatott.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyHétf. Nov. 10, 2008 9:22 am

Újra sikerült elvesztenem a fonalat, amikor helyet foglalt a földön. "Nocsak! Ennyire megnyerő a külsőm?" pislogtam valószínűleg túláradó értelemmel az arcomon. Észhez kapva megráztam a fejem, hogy ne bámuljam már ennyire. Elvégre nem cirkuszban vagyok és előadást nézek. Legalábbis reméltem, hogy nem az.
A szalmakalapot hátrébb tolva láttam, hogy még mindig jókedvűen mosolyog.

- Foglalj helyet Hana! Sajnos teázni nem tudunk, de jól fogjuk magunkat érezni!- mutatott illedelmesen a föld felé.

-A teához, most amúgy se lenne kedvem.-ülök le óvatosan törökülésbe. "Mi járhat vajon a fejében? Tényleg csak beszélgetni fogunk?!" Ez ellen a gondolat ellen nem lett volna kifogásom. Nem voltam abban a hangulatban, hogy harcoljak és nem csak magamra kellett gondolnom.-Remélem is, hogy nem foglak untatni...Apropó,ha már itt járunk. Hogy szólíthatlak? Nem akarok illetlen lenni, csak ha már te Hana-channak nevezel...-mosolyodtam el zavaromban. Még mindig ott motoszkált a kisördög, hogy egy arrancarral bájcsevegek.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyHétf. Nov. 10, 2008 9:34 am

Lucho elégedett volt hiszen még a képességeit sem kellett használnia, még is már most Hana minden mozdulatát szinte ő irányította. A lány helyet foglalt vele szemben, és kedélyesen kezdett csevegni, bár Lucho tudta hogy továbbra is feszélyezi az a tudat, hogy vele szemben egy arrancar ül. ~Yare, yare... kicsit ostoba ez a lány.~ futott át az Espada agyán.

- Ahogy már korábban mondtam én a 43. arrancar vagyok, Lucho Alcaraz. Szóval szólíts csak simán Luchonak ahogy a többiek is.

Mondta a lánynak, majd elhallgatott. Csak ült és nézte a shinigamit. Legalábbis Hanának ennyi szűrődhetett le az arrancar tevékenységéből. Azonban Lucho "odabent" évtizedekkel korábbra ment vissza Hana emlékeiben, hogy megismerje eddig életének fontos személyeit.

- Te pedig Kuchiki Hana vagy eredetileg ugye?

Az arrancar arca továbbra is változatlanul vidám volt, azonban Hanának a Kuchiki név kiejtése közben egy furcsa dolog tűnhetett fel. Kettejük között egyetlen egy apró cseresznyefa virágszirom szállingózott át.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyKedd Nov. 11, 2008 4:32 am

- Ahogy már korábban mondtam én a 43. arrancar vagyok, Lucho Alcaraz. Szóval szólíts csak simán Luchonak ahogy a többiek is.-

-Rendben...Lucho-san.-a nevet elég hosszú szünet után tettem oda. Éreztem, hogy valami nincs rendben, bár az egész abnormális helyzet volt. "Még mindig tartja ezt az arrancar mesét..."figyeltem gondolkozás közben, hogy mit csinál, de láthatóan nyugodtan ücsörgött. Semmi sem utalt arra, hogy valami rosszban sántikálna. Néha-néha érdekes módon furán éreztem magam és a fejem is hasogatni kezdett,de ezt elkönyveltem annak, hogy túl ideges vagyok. Hirtelen újra megszólalt továbbra is fülig érő vigyorral.

- Te pedig Kuchiki Hana vagy eredetileg ugye?- a név hallatán még szép, hogy elkezdtem fészkelődni idegesen. Egyrészt, mert utáltam még hallani is ezt a szót, másrészt honnan a fenéből tudhatja ezt az ellenfelem. Nem említettem, sőt a helyszínen senki sem tud róla. Aizen sem hinném, hogy dossziét adott volna le minden shinigamiról. Ráadásul, már azelőtt is így hívott, hogy két szót váltottuk volna."Mi folyik itt?" Óvatosan körbenéztem a téren,de csak korom sötétséget láttam.

-Ezt mégis honnan tudod?-igyekeztem nem mutatni a zavarodottságomat.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyKedd Nov. 11, 2008 5:11 am

Lucho elégedetten figyelte a lány reakcióját, hiszen látszólag úgy tűnt amaz még semmit sem vett észre az ő kis készülő meglepetéséből. Össze volt zavarodva, nem tudta mit kezdjen az arrancartól hallottakkal. Közben újabb és újabb cseresznyefa virág szállingózott el köztük, ami felettébb furcsa volt, hiszen közel s távol sehol nem volt egy fa sem, ráadásul az évszak sem volt megfelelő.

- Számomra te egy nyitott mesekönyv vagy. Érdekes dolgok történtek eddig veled. Kitagadtak az egyik legnagyobb nemesi családból. Feleségül mentél egy kapitányhoz.

Lucho hangja már már zavaróan közvetlen volt, ahogy Hana életének egy-egy fontosabb dolgát mondta a lánynak. E mellett a virágszirmokból is egyre több kezdett el körülöttük szálldogálni, míg nem az egyik enyhén megvágta Hanát a jobb karján.

- Bizonyára büszke volt rád Kuchiki Byakuya. Az voltál ugye Byakuya-kun?

Lucho jobbra fordította a fejét. A látszólag szél fújta szirmok között egy magas, hosszú hajú, rideg arcú férfi tűnt fel. A hetedik osztag kapitánya, Kuchiki Byakuya.


Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Bleachbyakuyabyathenachcj2
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyKedd Nov. 11, 2008 6:05 am

Az első sakura szirommal nem tudtam mit kezdeni. Csak felnéztem, hogy mégis micsoda, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Inkább visszapillantottam Lucho-ra. Láthatóan nagyon élvezte a helyzetet.

- Számomra te egy nyitott mesekönyv vagy. Érdekes dolgok történtek eddig veled. Kitagadtak az egyik legnagyobb nemesi családból. Feleségül mentél egy kapitányhoz.-válaszolta teljes nyugalommal.

-Mi?-horkantam fel meglepődve. "Mégis honnan tudja? Nem, az nem lehet..."rázom meg a fejem, azon az elképzelésen, hogy olvasni tud az emlékeim között. Túl hihetetlennek látszott ez az elmélet. Közben a lehulló szirmok száma tovább erősödött. Kétségbeesetten hessegettem őket a szemem elől. Minden egy perc alatt a feje tetejére állt. A fejemben kérdések millió cikáztak, féltem a fent álló helyzettől és bosszantott is egyszerre, hogy nem tudok semmit sem tenni. Mielőtt ingerülten felpattantam volna kiabálva mindenfélét, egy szirom elvágta a jobb karomat némileg észhez térítve. A fejemet megrázva igyekeztem visszanyerni a nyugalmamat.

- Bizonyára büszke volt rád Kuchiki Byakuya. Az voltál ugye Byakuya-kun?-kérdezte jobb oldalra fordítva a fejét. Dühösen ráncoltam össze a homlokomat, hogy milyen olcsó vicc ez, de ahogy kirajzolódott az alak a sötétben azonnal szertefoszlott ez az érzésem. Kikerekedtem a szemeim, megdermedve bámultam, ahogy a nagy Kuchiki Byakuya ott álldogál az arrancar mellett. A következő pillanatban rémülten ugrottam hátra. Rettegtem, hogy mi fog még történni. Teljesen elvesztettem az irányítást a testem felett. Úgy remegtem mint egy nyárfalevél. Újra jelentéktelen hangyának éreztem magam és itt áll az, aki mindjárt el fog taposni. "El akarok futni..." mondogattam magamnak,de a lábaim nem mozdultak.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyKedd Nov. 11, 2008 6:21 am

A játék megkezdődött. Hana halálos rémülettel ugrott hátra amint meglátta a hatalmas Kuchiki Byakuyát. Lucho felállt a földről, majd a közben elé sétáló Byakuya vállára tette a kezét. Az arcán lévő vidámság megváltozott és mosolya inkább hasonlított vicsor-vigyorra. Levette a kezét a Hana fejében létező Byakuyáról, majd hátrált pár lépést. Byakuya ezzel szemben viszont elindult Hana felé lassú, kimért léptekkel, közben pedig elővette a zanpakutoját.

- Chire! Senbonzakura!

A zanpakuto pengéje apró sakura szirmokká omlott szét, majd Byakuya suhintásának hatására valamennyi Hana felé kezdett szállni.

~Ideje lenne hogy összeszedd magadat Hana!~

Hallhatta Lucho hangját a fejében, a 3. osztag hadnagya.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyKedd Nov. 11, 2008 8:10 am

Abban a pillanatban az sem keltett bennem gyanút, hogy vállon fogja Lucho Byakuya-t, mintha régi barátok lennének vagy egy egyszerú bábu, ami úgy fütyül ahogy ő akarja. Annyira rettegtem, hogy teljesen kikapcsolt az agyam. Csak az előttem álló rémet láttam.
Pont olyan volt az egész mintha az egyik rémálmom elevenedne meg előttem. Már csak egyetlen dolog hiányzott, hogy rám támadjon. Mindig ettől féltem a legjobban. Kétségbeesetten kiabálnék neki, hogy ne bántson én vagyok az a húga, de ő nem is figyelne rám, csak egyszerűen felém irányítaná a sakura szirmokat. Na és mit tettem mindig? Álltam és könnyes szemmel vártam, hogy vége legyen az egésznek.
Láttam, ahogy Byakuka felém indul. A fejemben visszhangzottak a léptei. Olyan súlyosak voltak, mintha kalapáccsal verték volna a fejemet. A fülemhez kaptam a kezeimet és közel álltam ahhoz, hogy egyszerűen összerogyjak és hagyjam, hogy mindez megtörténjen velem.

-Chire! Senbonzakura!-adta meg a kegyelemdöfést a ridegen csengő hang. A térdeim remegni kezdtek és sírni kezdtem mint egy kisgyerek. Minden régi seb okozója, minden fájdalmam most támadott meg egy perc alatt. Ahogy elvesztem az önsajnálatban egy ismeretlen hang szólalt meg a fejemben.
~Ideje lenne hogy összeszedd magadat Hana!~
Hirtelen nem tudott érdekelni, hogy ki és miért mondta igaza volt,de akkor sincs esélyem a bátyám ellen. Ezt a meccset el fogom veszíteni. Ha már választásom van, akkor legalább méltósággal. "Szeretlek His. Ne haragudj!" hunytam be egy pillanatra a szemeimet. A szirmok már vészesen közel voltak hozzám, ezért előkaptam Kin Tennou-t és a földbe szúrva vontam magam köré pajzsot, hogy védjem magam.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyKedd Nov. 11, 2008 9:17 am

Hana szinte teljesen összeomlott Kuchiki Byakuya látványától, és attól hogy a félelemetes shinigami rátámad, azonban Lucho hangja felébresztette az összetört lányt, s amaz Kin Tennou pajzsát hívta elő. A kiváló védelmet biztosító zanpakutoról leverődtek Senbonzakura szirom alakú pengéi, Byakuya pedig valamennyit visszahívta kardjába. Azonban mielőtt újabb támadást intézett volna a lány ellen, Hana hirtelen egy ismerős férfi illatát érezte szaglószervén keresztül. Mikor feleszmélt az elmúlt pillanatok történéseiből, maga előtt hirtelen feltűnt életének legfontosabb személye. A férfi félig hátrafordult hogy megnézze nejét. Nyugodt arcán ott volt a védjegyévé vált tetoválás, a 69-es szám.

- Most már minden rendben lesz szerelmem. Én majd foglalkozom Byakuyával.

Hisagi szembefordult a feleségét egykoron a Kuchiki klánból kitagadó nemessel, majd előhúzta a zanpakutoját és vízszintesen a 7. osztag kapitánya felé tartotta.

- Karire, Kazeshini!

A 3. osztag kapitányának zanpakutoja átalakult két, kama-szerű fegyverré melyet egy lánc fogott közre. Byakuya újra szabadjára engedte Senbonzakura féktelen támadását, azonban Hisagi a zanpakutoját megpörgetve hárította a halálos szirmokat. A harc nem sokára már a levegőben folytatódott. A két kapitány küzdelme látszólag egyenlőnek tűnt. Látszólag.

~Byakuya megfogja ölni! Használnod kell! Használd a Bankaiod Hana hogy megmentsd a szerelmedet!~

Hallotta ismételten a korábbi hangot a fejében Hana. Közben Byakuyanak sikerült megvágnia Hisagi egyik karját, amiből patakokban kezdett el folyni a vér. Ha ez így megy tovább a szeretett férjnek, szomorú özvegye lesz.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyKedd Nov. 11, 2008 10:55 am

Az aranyszínű pajzsot alig bírtam fenntartani. Byakuya még mindig piszkosul erős volt, és már ennyitől is izzadtság cseppek gurultak végig az arcomon. Az első sikertelen próbálkozás után visszahívta a szirmokat. Megkönnyebbülten sóhajtottam fel, bár tudtam ennyivel még korán sincs vége. Egy ideig csak gubbasztottam a pajzs mögött és győzködtem magam, hogy kászálódjak fel. Tudtam, hogy lépnem kéne. Nem hiányzott ebben a lelkiállapotban, hogy kapjak egy csípős megjegyzést a gyávaságra kiélezve. Végre jött az elhatározás és meg is moccantam. A pajzs semmivé lett. Byakuya-ra akartam nézni. Látni, hogy mennyire élvezi a helyzetet. Mégis a szemeimmel oldalra pillantottam. Egy ismerős illat irányába. "Jaj, ne!" Hasított belém szinte azonnal a felismerés.
Erőtlenül estem le a földre. Úgy éreztem végem van. Nem akartam, hogy Hisagi ide jöjjön. Nem akartam, hogy ebbe belekeveredjen. Azt pedig végképp nem akartam látni, ahogy a volt testvérem hideg vérrel megöli. "Mit tegyek?" Minden porcikámban remegtem a sokktól. Még a mély, dörmögő hang sem tudott megnyugtatni, ami védelmet ígért számomra. Mire összeszedtem magam és a férjem felé emeltem remegő kezem, hogy megállítsam, már késő volt. Elkezdte a harcot Byakuya-val.
-Könyörgöm csak ezt ne...-ütöttem a talajba akkora erővel az ökleimet, amekkorával csak tudtam. Tovább folytattam a sírást, pedig tisztában voltam vele, hogy cselekednem kéne.
~Byakuya megfogja ölni! Használnod kell! Használd a Bankaiod Hana hogy megmentsd a szerelmedet!~hallottam újra az ismeretlen hangot.
-Hagyj békén!-mélyesztettem a kemény földbe körmeit, annyira,hogy vérezni kezdtek. -Tűnj el!-behunytam a szemeimet, azt remélve, hogy ez csak egy rossz álom és ha újra kinyitom felébredek.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyKedd Nov. 11, 2008 11:37 am

Bár sikerült kellően bele tipornia a lány lelkivilágába, és Hana már szinte teljesen készen volt Hisagi feltűnésének, még is volt a shinigamiban annyi erő hogy ellent mondjon a fejében lévő hangnak, Lucho hangjának, ami arra utasította hogy használja a Bankaiját. Az Espadának ez már nem tetszett annyira és az arcáról is eltűnt a korábbi vidámság. Hirtelen Hisagi és Byakuya illúziója egy látványos robbanás keretében semmivé lett. Azonban egy illúzió született: Lucho nincs itt. Pedig az Espada ott volt, és a rövidke kis folyamatot arra használta hogy Hana mögé kerüljön. Aztán hirtelen egyik kezét a lány arcához, a másikat a hasához rakta. Utóbbi kézfejben lassan egy bara kezdett el formálódni, ami elkezdte felperzselni a lány ruháját, illetve lassacskán a bőrét.

- Nagyon akaratos vagy Kuchiki Hana. Hagytad hogy meghaljon a férjed, pedig ha használod a Bankaiod, lehet hogy megmented. Van itt azonban még más is.

Bár kezei szabadok voltak, arca olyan erős szorításban volt, hogy az szinte sokként hathatott a lányra.

- Van egy másik mesekönyv is. Ott benned. Nem tartalmaz még egyetlen egy történetet se, de ha nem engedelmeskedsz nekem, sajnos soha nem is fog.

A Bara égető hatása felperzselte a lány hasán a bőrt, de hiába kiabált volna, nem tudott.

~Meghal a magzatod, megfog halni a leendő babád, ha nem teszed amit mond! Tedd meg! Használd a Bankaiod!~

Ezúttal már egy sokkal ismerősebb hang visszhangzott Hana fejében, melyben a kardjának végső formájának felvételére kéri a 3. osztag hadnagyát. Ez a hang Abarai Renjié, Hana régi cimborájáé volt.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptySzer. Nov. 12, 2008 7:02 am

Egy szó nélkül, üres tekintettel figyeltem, ahogy Byakuya szép lassan öli meg a férjemet. Szörnyen fájt látni ezt az egész jelenetet, még sem tettem semmit, csak ültem egy helyben. Cserben hagytam a legfontosabb embert az életemben. Nem kászálódtam fel és tettem valamit, hogy megmenthessem. Féltettem a saját szánalmas életem pedig nem érdemelném meg, hogy én éljem túl a Hisagi-t.
A fejemet lefordítottam és a talajra szegeztem. Nem akartam látni. Robbanás zaja ütötte meg a fülemet, amire önkéntelenül és felkaptam a fejem. A két harcoló fél sehol sem volt és még a velem szemben álló Lucho is eltűnt. Reménykedni kezdtem, hogy vége van ennek az egésznek, de az arcomat megmarkoló kéz hamar visszarántott a valóságba. A semmiből feltűnő kéz, annyira megijesztett, hogy legszívesebben sikítottam volna. Olyan erővel szorongatott, hogy azt hittem még pár pillanat és szétroppantja. Meg akartam tőle szabadulni, ezért próbáltam lehámozni a kezét természetesen sikertelenül.

- Nagyon akaratos vagy Kuchiki Hana. Hagytad hogy meghaljon a férjed, pedig ha használod a Bankaiod, lehet hogy megmented. Van itt azonban még más is.- súgta a fülemhez hajolva. Igaza volt. Hagytam abba a tiltakozást azonnal. Nem kért tőlem lehetetlent az arrancar én mégis feláldoztam a férjemet. Úgy éreztem ennél lejjebb nincs út. Áruló vagyok a pokol mélyéről, egy alattomos önző féreg. Az utolsó mondata csak nehezen jutott el hozzám, bár nem tudtam még mim lenne,amit el tud venni tőlem.

- Van egy másik mesekönyv is. Ott benned. Nem tartalmaz még egyetlen egy történetet se, de ha nem engedelmeskedsz nekem, sajnos soha nem is fog.-

-Mi..ih?-csuklott el a hangom el pillanat alatt, ahogy tudatosult bennem mégis mire céloz. "Nem, nem, nem!" Kezdtem el kétségbeesetten próbálkozni a szabadulással, miközben a bara egy jobban kezdte égetni a bőrömet. Minden erőmmel ütni kezdtem a gömböt tartó kezét, de nem jártam sikerrel. Az ismeretlen hang újra kínzott a gondolataimon keresztül. Az elvesztett küzdelmem közben még Renji-t is hallottam a fejemben.
~Na, nézd meg mekkora szar helyzetbe kerültél...És miért? Mert lusta vagy használni a bankai-od. Megéri mindened elveszíteni, Hana? És, köszi, hogy szóltál, hogy keresztapa leszek. Szóval emeld meg a csontos hátsódat és mond ki azt a szót,mert szeretném azt a gyerkőcöt még ebben az életben megtanítani csajozni...vagy pasizni!~
Nem voltam már magamnál és erőm se volt tovább harcolni. Alig bírtam magamhoz kotorni a két zanpakuto-t. Végül remegő hangon mondtam ki, az arrancar által annyira áhított szót.
-Ban-kai!-
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptySzer. Nov. 12, 2008 9:56 am

Lucho a "varázsszó" kimondása után elengedte a lányt, majd pár ugrással elhátrált tőle. ~Szóval ez kellett. De lehet hogy a saját épségét jobban féltette volna. Mindenesetre a düh talán plusz erőt is ad neki. Így egy kicsit izgalmasabb is lehet.~ gondolkozott magában, miközben Hana átváltozását figyelte.

- Adokenai Mamono! Hatásos kis Bankai! Gyors, olyan védelmet nyújt mint a hierro... de befejezetlen. Ugye Hana-chan?

Kérdezte ismét a korábbi kedves stílusában az Espada Hanát. Arcára ismét kivetült a mosoly ahogy elért céljának manifesztációját nézte.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 6:01 am

A szó kimondása után azonnal izzani kezdett a levegő, és vörös fény vett körül. Kinn Tennou halvány aranyszínű fénnyel tűnt el a kezeim közül. A következő pillanatban már a pácél kezdett körvonalazódni mindkét karomon. Hosszú fémtüskék álltak ki belőle végig, hogy még hatékonyabb legyen a védekezés. Ezek után következett a támadó zanpakuto. Az ostor szinte azonnal felváltotta a katana markolatát az ujjaim között. Az egész folyamatot egy világos fényrobbanás zárta le. Már nem volt visszaút, felvettem az átmeneti bankai alakomat. Üres tekintettem néztem magam elé. Támadó állást vettem fel és fenyegetően csaptam egyet az ostorral.

- Adokenai Mamono! Hatásos kis Bankai! Gyors, olyan védelmet nyújt mint a hierro... de befejezetlen. Ugye Hana-chan?- nem volt sem kedvem, sem erőm, hogy válaszoljak a kérdésére, csak egyenesen előre bámultam a következő lépésére várva. Látszólag semmi jelét nem mutattam annak, hogy aggódnék vagy feszélyezne a helyzet. Belül viszont ordítani tudtam volna. Instabil volt még a bankai-om, amit az ellenfelem játszi könnyedséggel ki tud használni,ha akar. A másik aggasztó tényező az volt, hogy már eleve ideges voltam, ha tovább hergel felvehetem az igazi bankai alakomat,de akkor fogalmam sincs mi fog történni.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyPént. Nov. 14, 2008 8:22 am

Lucho nagyon örült hogy így vagy úgy de végül is sikerült rávennie Hanát hogy felvegye a Bankai alakját. ~Nagyon szép, igazán csodálatos.~ futott át az agyán, mert a lány látványa tényleg lenyűgöző volt ezen a szinten.

- Tényleg minden elismerésem! Gyönyörű vagy így Hana-chan! A korábbiakért elnézést kérek, de te kényszerítetted ki belőlem.

Mondta, majd viszonylag lassú léptekkel, hátra tett kézzel indult meg a lány felé, közben végig a shinigami arcát fürkészte saját kis vidám tekintetével.

- Mit szólnál hozzá ha befejeznénk a Bankaiod? Akkor már méltó ellenfele lennél még egy Espada tagnak is akár.

Lucho arca széles mosolyra váltott, talán az eddigi legszélesebbre amit a Hanával folytatott beszélgetése során eddig elő vett. Ezúttal nem volt kíváncsi a lány gondolataira, mert hitt abban hogy Hanát érdekelni fogja a dolog.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptySzomb. Nov. 15, 2008 10:20 am

Az arrancar nagyon elismerően nézett végig tetőtől talpig. Láthatóan nagyon tetszett neki, amit lát. Nem tolakodóan bámult, ahogy a kocsmában méregeti a részeg az italát. Egyszerűen megnézte a végeredményt, amit remélt a bankai-omtól.

- Tényleg minden elismerésem! Gyönyörű vagy így Hana-chan! A korábbiakért elnézést kérek, de te kényszerítetted ki belőlem.-

-Persze. Te csak a körülmények áldozata vagy.- vágtam rá halkan. Ha azt remélte felhergel nem érte el. Túl nagyot csalódtam saját magamban, hogy utálattal vagy haraggal tudjak gondolni másra. Képtelen voltam koncentrálni. Nem ment, hogy ott legyek azon a sötét tisztáson fejben is. Akkor eszméltem csak rá, hogy felém lépeget az arrancar, amikor sokkal közelebb szólalt meg a hangja. Ijedten kaptam fel a fejem, hogy védekezzek vagy egyáltalán megtudjam mit akarhat megint.

- Mit szólnál hozzá ha befejeznénk a Bankaiod? Akkor már méltó ellenfele lennél még egy Espada tagnak is akár.- értetlenül néztem a vidám szemeibe. Megint sikerült olyasmit mondania, ami teljesen összezavart. Újra sikerült elérnie, hogy ne értsem mit akar. Pár percig csak néztem, remélve, hogy valami árulkodik a céljáról,de semmi.

-Ebben semmi logika sincs!- fakadtam ki magamból.-Miért segítenél? Miért fordulnál Hueco Mundo ellen?! Ne játszadozz velem! Csak ölj meg végre, vagy menj el innen!-
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptySzomb. Nov. 15, 2008 10:35 am

Ugyan ezúttal nem akarta összezavarni a lányt mégis sikerült neki. A lány teljesen kifakadt magából, nem értette hogy az arrancar miért akarna segíteni neki. Lucho viszont tudta mit akar. Nem igazán érdekelte hogy Hana egy teljes erejű Bankaial később akár Arrancarok sokaságát lesz képes elpusztítani. Egy célja volt: Méltó ellenfelet faragni belőle.

- Elmondom mi a helyzet Hana-chan: Jelenleg a Top3 Espada és Hueco Mundo 4 ura bőven elegendő lenne ahhoz hogy elpusztítsa az egész Soul Societyt. Ezek a harcok unalmasak lennének. A legtöbb shinigami még egy gillian szintű arrancar erejét sem éri el, és nem csak a tisztek, de a hadnagyok között is vannak ilyenek. Lehet most úgy gondolod hogy nekem nem érdekem az hogy a Soul Society erősebb legyen, de igen is az. Egy gyenge ellenfelet legyőzni, a gyávák dicsősége. Amikor eljön az összecsapás ideje azt akarom hogy legyen egy méltó ellenfelem.

Lucho egy pillanatra befejezte a mondandóját, majd a jobb kezét maga felé emelte és lehúzta róla a kesztyűt, majd a shingiami felé emelte az ökölbe szorított kézfejet, majd végül szép lassan kinyitotta azt.

1


- Primera Espada, Creus Luján Alcaraz, becenevemen: Lucho.

Az Egyes Espada meglepően rideg hangon mondta el valódi rangját, egy pillanatra pedig szinte megfagyott az egész területen a levegő.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyVas. Nov. 16, 2008 2:56 am

Figyelmesen hallgattam végig az arrancar mondókáját. Nem kívánt lehetetlent, de szöget ütött valami a fejemben. "Legyen egy méltó ellenfelem." Rögtön szöget ütött a fejemben a dolog.
-És én lennék ez a személy? - néztem rá nagy szemekkel. Semmi különös sem volt bennem, akkor mégis miért rám esett a választása, már ha tényleg rám gondolt. A fejtörésből hamar visszarángatott a földre. A jobb kezét felém emelte és egy számot mutatott. 'Te jó ég!' Bámultam meredten a számot. Nem elég, hogy egy espada állt velem szemben, de még az egyes számú is volt. Azt végig sejtettem, hogy erősebb mint egy arrancar, de hogy ennyire. Ha rám támad semmi esélyem sem lenne ellene. Miért nem keres egy kapitányt magának. Velük sokkal kevesebbet kéne vesződnie mint velem.

- Primera Espada, Creus Luján Alcaraz, becenevemen: Lucho.- mondta végül vérfagyasztó hangon. A hideg is végigfutott a hátamon hallva is az igazságot. Akárhogyan is játszi könnyedséggel el tud tenni láb alól,ha valami nem neki tetszőt mondok.

-És mi lesz akkor, ha visszautasítom ezt a nagylelkű ajánlatot?-kérdeztem vissza, annak ellenére, hogy sejtettem a választ. 'Akkor meg fogsz halni, Kuchiki Hana!' vagy valami hasonlót, de ha már mindezt megtudtam, ezzel sem árt tisztában lenni.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyVas. Nov. 16, 2008 3:24 am

Hanát érezhetően magával ragadta a döbbenet és az értetlenség, de Lucho érzései szerint a lány nem félt, és ez örömmel töltötte el az Espadát. Megigazította a kalapját, majd visszahúzta kézfejére a kesztyűjét s végül újra megszólalt.

- Ha visszautasítod, akkor újfent megkérlek hogy hozz nekem valami finom emberi ételt, majd utána kissé csalódottan visszatérek Hueco Mundoba.

Mondta komoran az Espada, majd feljebb emelte a fejét és Hana szemeibe nézett.

- Az életedről nem az én dolgom dönteni, de ha legközelebb ellenségként futunk össze kénytelen leszek veled végezni. És jelen állapot szerint ez elég gyorsan menne. Érdeked a fejlődés. De ha nem akarod... nos akkor hozz nekem egy gyorst vagy mit és utána hastala vista baby!
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyVas. Nov. 16, 2008 3:50 am

- Ha visszautasítod, akkor újfent megkérlek hogy hozz nekem valami finom emberi ételt, majd utána kissé csalódottan visszatérek Hueco Mundoba.-

-Ááááh, te folyton döntésképtelenné teszel...-vettem le gyorsan a hangerőt, ahogy rájöttem, hogy hangosan gondolkozom. Egy zavarodott mosoly után iparkodtam feldolgozni, hogy mihez kéne kezdenem,de folytatta a gondolatmenetet.

- Az életedről nem az én dolgom dönteni, de ha legközelebb ellenségként futunk össze kénytelen leszek veled végezni. És jelen állapot szerint ez elég gyorsan menne. Érdeked a fejlődés. De ha nem akarod... nos akkor hozz nekem egy gyorst vagy mit és utána hastala vista baby!- Akárhogy is néztem kecsegtető ajánlatnak hangzott a dolog , de, hogy ebben pont egy espada segítsen nekem.

-Ha elfogadom a segítséged mik lesznek a szabályok? Egyáltalán, hogy fog kinézni ez az egész? És meddig fog tartani?- ezt muszáj volt hozzápakolnom, mert a terhesség miatt kicsit rugalmatlanul kell kezelnem az időmet és bizonyos képességeim is feladják a szolgálatot néhanap. Sőt volt olyan is, hogy még a zanpakuto-m is képtelen voltam shikai formába kényszeríteni. Egy szó mint száz instabilabb vagyok mint amennyire kéne. A bankai-hoz jelen pillanatban bőven van erőm, de lehet a következő pillanatban egyszerűen megszűnik. "Nagy a rizikó..."vakartam meg a fejem Lucho reakciójára várva.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyVas. Nov. 16, 2008 4:35 am

Hanának kezdett tetszeni az ötlet, persze azt hogy egy arrancar segítsen neki még mindig viszolyogva fogadta. Lucho viszont már azon gondolkozott hogy kényszeríthetné elő a lány teljes erejét. ~Erre végül is azt hiszem csak egy mód van.~futott át az agyán majd jobb kezét a bal gyűrűs ujjára emelte és megfogta a gyűrűs ujján elhelyezkedő ékszert.

- Ha a következő egy percben még mindig talpon leszel akkor nagy lépést fogunk tenni a tovább fejlődésed érdekében.

Mondta, majd lehúzta ujjáról a rubint gyűrűt. Ezzel egyetemben a szellemi energiára csak nem kétszeresére nőtt, ahogyan az eddig 30 százaléknyi erő a teljes erejéből 60 százalékra növekedett a pecsét felszabadításával. A gyűrűt zsebre tette, majd mind két kezében egyszerre kezdte el fókuszálni az azúrkék színű baráit.

- Légy gyorsabb mint a fény, légy kecsesebb mint egy hattyú, legyél halálos mint a kobra mérge és az isten szerelmére: Higgy magadban!!!

Ordította fanatikusan a lány felé, majd mind a két barát ellőtte felé, majd egy Sonidoval eltűnt a lány látóteréből.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyVas. Nov. 16, 2008 7:01 am

Értetlenül szemléltem, hogy mit akarhat a gyűrűjével. Kezdett rossz előérzetem lenni, amit a következő mondata csak tovább tetőzött.

- Ha a következő egy percben még mindig talpon leszel akkor nagy lépést fogunk tenni a tovább fejlődésed érdekében.-

-Hogy mi?- vágtam rá azonnal, de ahogy levette a gyűrűjét elszabadult a lélekenergiája. "Jézusom! Szóval a gyűrű a korlátozó. Remek. Most ezzel mit kezdjek?! Borzasztóan erős és biztos, hogy ez még közel sem a maximum. " Sok sikert kívántam magamnak a túléléshez és próbálkoztam összeszedni magam. Ha szétszórt vagyok végképp nem fog sikerülni a dolog.

- Légy gyorsabb mint a fény, légy kecsesebb mint egy hattyú, legyél halálos mint a kobra mérge és az isten szerelmére: Higgy magadban!!!- Ez a mondat elég vészjóslóan hangzott és lám két bara közeledett felém. A helyzetet csak tovább fokozta, hogy az espada is eltűnt egy szempillantás alatt. "A fenébe!" Nem nézelődhettem mindenfelé, hogy honnan fog feltűnni Lucho, akkor a bara-kat nyelem be. Viszont fordítva ő fog élni a meglepetés erejével. "Csak előre figyelj!" mondogattam magamnak. Az ostort megforgatva a fejem felett izzítottam a megfelelő hőfokra, hogy lángra tudjon lobbanni. Közben a másik kezemmel igyekeztem egy kidou-t összehozni.

-Tűz, a tűz ellen!- csapok az ostorral az egyik bara felé. A födre csapva robbantom fel, hogy engem elkerüljön. -Hadou 63: Raikouhou!- lövöm ki a kidou-t. Nem sikerült a legerősebbre, de a célt így is sikerült elérnem. A bara-kat eltüntettem, de arról fogalmam sem volt merre lehet az espada. Hiába koncentráltam a lélekenergiája, hogy bemérjem, csak körülbelül tudtam besaccolni. Túl gyorsan mozgott.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// EmptyVas. Nov. 16, 2008 12:14 pm

Hana jól reagált a támadásra, azonban Lucho szerint túl sok energiát pazarolt el mindössze két bara hárítására, mikor sokkal egyszerűbben is kivédhette volna őket. Egy ideig cikázott a shinigami körül, majd egyszer csak fölötte tűnt fel és bal kezét lendítve a lány felé csapott.

- Ne pazarolj el felesleges energiákat! A jó harcos beosztja az energiáját és bölcsen használja fel. Könnyebben is kitudtad volna védeni azokat a barákat.

Mondta, majd miközben bal kezével valamilyen módon konfrontálódott a lánnyal, a jobbal egy újabb barát küld felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-