-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Zel pályázatai 2.0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel pályázatai 2.0 Cl0te17500/30000Zel pályázatai 2.0 29y5sib  (17500/30000)

Zel pályázatai 2.0 _
TémanyitásTárgy: Zel pályázatai 2.0   Zel pályázatai 2.0 EmptyHétf. Május 26, 2014 8:40 am

*Direkt kezdtem új topicot neki elnézést érte*

Minden megmagyarázhatatlan részletre, a későbbi fanfiction fog majd választ adni remélem ez nem gond!

Pályázat lényege és indoka: Mivel a karakter lemaradt rengeteg mindenről és IG-ben is szeretném valahogy megmagyarázni az indokát a távollétnek, így ezt találtam jó megoldásnak, illetve néhány változtatást is szerettem volna érvénybe léptetni, mint a karakter régi énjének felszínre hozatalát ismételten. Ezért Előtörténet formájúra írtam.

Aizen által adott név: Zel Syneza Kaabel
Igazi Név: nem tudni (nem árulta el senkinek, kizárólag azért nem tudni) Annyi biztos, hogy Zel az igazi nevének egy része.
Nem: Férfi
Születési dátum: December 21.
Életkor: elviekben 50 körül jár, ám valószínűleg ez meg sem közelíti az igazi korát.
(Ez a karakter múltjából derül ki)
Faj: Arrancar
Ál rang: 3. Privaron Espada
Igazi Rang: Privaron Espada - ellenben száma sosem volt az ál-rang során kapotton kívül, mivel ő volt a legelső.
Hovatartozás: Senkihez
Jellem: Amolyan igazi megosztott lélek, lelkének összeilletését követően ismét visszatért a régi "Zeles" értékeihez, s újfent boldogítja környezetét kisugárzóan mocskos személyiségével. Az egyetlen személy, akit komolyan vesz Maya, feltehetően a viszonyuk bonyolultsága miatt.
Megjelenés: Zel régi méretéhez képest még nagyobb lett, immár 255 centi magas és izomzata jelentősen gyarapodott, így már nem annyira nyurga alaknak tudható be. Hosszú, régen holló fekete haja immáron teljesen kifehéredett és egészen térdhajlatáig leér. Zel álarcából nem sokat őrzött meg, 3 pár aprócska tüske maradt meg csupán szemei fölött és alatt, ezek a tüskék erejének növekedésével egyre nagyobbá válnak és a régi erő korlátozás módját helyettesíti. A Seireitei által kifejlesztett fekete visszafogó szíjak helyett a tüskék jelentik a kulcsot Zel pillanatnyi erejének megmutatásában. Minden tüskéből egy-egy fekete csík indul el fel, vagy le arcán így összesen 9 vonal mutatja az erejének feloldásának állapotát, ám mivel teljes mértékben legyengült állapotban van, ezeket nem képes használni, kizárólag az 1. számú feloldást, amely a bal szeme alatt a bal szélső. A csíkozás balról jobbra halad és amennyiben az alsó szint végéhez ért a felsők következnek, szintén balról jobbra.
Teste többi részét teljesen begyógyultak rég elszenvedett sérülései, s nagyjából megőrizte többi adottságát is. Bal szeme aranysárga, párja pedig skarlátvörös, karmai ébenfeketék, ruházata általában egy fehér köpeny, melynek nyaki részét hatalmas tollszőr fedi.
Felszerelés: Zanpakutoján kívül nem igen hord magánál semmit.
Különleges adottságok: (nem változott csak értelmesebb magyarázatot kapott!)
-Fájdalom mentesség - Nem mondható képességnek ugyan, mégis hatalmas előnyre tesz belőle Zel, hiszen nincs, ami lelassítja ezáltal. Előtörténete, hogy Zel, mondjuk úgy "kiiktatta" agyából minden nemű fájdalomból érkező érzést. Tapintani ettől még képes valahogyan, ezért kissé magyarázhatatlan, hogyan is érte el ezt.
-Üresség - Ez a képesség nem feltétlen újdonság néhány ember számára. A lényeg, hogy gyomra helyén egyfajta űr tátong, egy fekete örvény, mely lehetővé teszi számára, hogy mindent elfogyasszon válogatás nélkül. A felemésztett élőlényből, vagy tárgyból is akár képes növelni regenerációját. Éhsége ténylegesen korlátlan, nem foglalnak benne helyet a dolgok.
-Állati érzékek - Zel minden érzéke sokkal erősebb fajtársaiénál, látása messzebb és élesebb, s még hőérzékeny is, így megvezetni nem igen lehet. Hallása olyan kifinomult akár egy ragadozóé, ha megfelelően koncentrál szívverésig is képes hallani a dolgokat. Szaglását nyelvének kiöltésével, mint egy hüllő, erősíti. Ezek kombinációjával tökéletes gyilkoló gépezet.
Képességek:

-Éxtasis (Extázis)
-Infernal Rosa (Pokolrózsa)
-Ardiente Garra (Izzó Karom)
-Bichoagujero (Féreglyuk)
-Gigante (Leviatán)
-Cero
-Bara
-Lanza de Roja (Vörös Lándzsa)
-Ojo de serpiente



Zanpakuto



Hívó szó: Kuikorosu, Quimérico!
Magyarul: Fald fel, Kiméra!
Alap állapot: Nagitana
Előhívott állapot: Egy óriási 5 méteres kasza, körülbelül 3 méteres éllel.
Ressurrección: Zel minden ősi teremtmény erejét szólítja, vagyis a legbelsőbb bestiáját, melytől utódai származnak, a kimérához. Egyfajta vegyített lénnyé fejlődik, miután fegyverét elnyeli a kavargó fekete örvény testében. Erejének szintjétől függően idézheti meg az állati megjelenések jeleit, így például szárnyait, hüllő farkát, vagy szarvait, a tárház meglehetősen széles körű. A legáltalánosabb jellege, hogy hosszú 3 méteres megkeményített farka lenő a csontosodott "szárnyágyak" alól, melyek lapockájánál nőnek ki, pontosan 6 üreges csont ív. A szárnyak sorrendbe a következőképp nyílnak: felső pár, alsó pár, középső pár. Az első pár sasra emlékeztető keményített fehér tollas szárny. Az alsó kettő denevérre a középsők pedig sárkányéra hasonlítanak, mind teljesen fehér bőrével van megkeményítve. De ezeket is csak erejével tudja előhozni.
Testét továbbra is fegyverként használja ebben a formájában is, mely alkalmazására kizárólag fantáziája és ördögi leleményei szabnak határt.
Technikái ebben az alakban egyelőre nem ismertek.

Ha rosszul osztottam ki őket újra bocsánat nem nagyon értek hozzá!


Történet



Nem tudni hány év telt el. Kettő-három... Talán már négy is meg van hogy szomorodna meg, aki feltalálta az időt. Szundítottam... méghozzá egy kurva nagyot. Négy éven át pihent testem a fáradalmak után, amiatt a vén paraszt Aizen miatt, akinek még csak nem is én rúghattam ketté a tökeit, majd etethettem meg vele. Nincs igazság... Legnagyobb Nemesisemet kivonták a forgalomból és elzárták... ELZÁRTÁK!!! Könyörgöm ki a faszomnak született meg a fejében ez a csodás gondolat, hogy: "Te figyelj már! Ne nyírjuk ki ezt a tetves köcsögöt! NEEEEEEEEM! Inkább zárjuk el, mert mi vagyunk azok!" Ja bocs... Az én kurva számat. Nem én vagyok a Seireitei, de azért ennyi eszem nekem is van, hogy nem zárom el a legfőbb faszt a világon, mintsem hogy kivágom a tüdejét. Mindegy is, ez már nem tud foglalkoztatni. Miután kimerültem a fáradalmak után, pontosan 4 évet és 35 napot aludtam át régi rejtekemen. Még én is geci nehezen emlékszem vissza bármire is, annyira hasogat a fejem mostanság. Ez az idő nem tűnik feltétlen hosszúnak, ám jelen esetben személyemnél ez olyannyira kibebaszottulnevetségesenmocskosulgatyábavizelősenkikúrt rövidnek tűnt, mintha csak tegnap feküdtem volna le. Teringettét. Van ám alvókám. Ám mindennek a fejébe olyan sok minden történt, melyekre magam sem találom még a válaszokat. Megéltem én már sok mindent. TÉNYLEG SOKAT. Ám most egy teljesen új világ tárult ki elém, melyben ismeretlen vagyok én is és számomra is mindenki. Fejleményeket könnyű volt szerezni, lepcsespofájúak a shinigamik mondjuk úgy, ám ez nem igazán bizonyult elégnek tudásszomjamnak. Félinformációkkal kellett, hogy szenvedjek, meg faszom nevekkel, akikről nem is hallottam. Valami Seth is volt benne, ne kérdezd, talán valami sitth nagyúr... Meg valami olyasmit is sikerült elcsípnem, hogy Yuusuke ismételten hű maradt a mondáshoz és kering, mint gólyafos a levegőben. Há' mégis mi a faszomat képzel ez? Azt hiszi, hogy ez egy könyvklub, hogy tagságot vált ide-oda-oda-ide? Ennek tetejére még rájött az is, hogy állítólag ő lett a helyi basszájba is, mivel, hogy jobb szóval nem érve kurva erős, ám nem csak ő az egyetlen, aki hatalmas erőre tett szert. Olyan újoncok bukkantak fel mindenütt, hogy ihaj bazdmeg. Jelenlegi lestrapált állapotomban bárki nyugodtan és könnyedén kenné el a számat, amihez nem fenődik a fogam különösebb. Megszoktam már, hogy a fasz jó oldalán állok, nincs kedvem nyelni, mint a torkos borz. Temérdek sok edzést végeztem kelésemet követően, nem akartam lemaradni az új generációktól, ám hasztalannak bizonyult. Mióta visszakaptam testemet olyan vagyok, mint egy gyerek akinek újra kell tanítani a járást. Minden erőmet felemésztette utolsó harcom, majdhogynem a 0-ról indultam, de sosem riadtam meg egy kurva kihívástól sem. Ha az élet pofánbasz egy parízerrel, kúrj oda egy traktort. Talán nem megfelelő hasonlat... De miért is ne?
Idegbeteg állapotom újra kijövetelének indoka azonban teljesen másból fakadt. Maya. Az egyetlen nő, aki fontos volt nekem valaha... Elvesztettem. És az egyetlen, akit okolhatok, az saját magam, hogy ütne el a faszom 4 órás tehervonat! A falat már kikapartam mindenhol emiatt. Nem tudtam segítségére sietni mikor kellettem volna, hála a kimerültségemnek, ó hogy szopna le. Nem volt mit tennem. Úgy döntöttem visszaszerzem az életem legfontosabb pontját, ám erre megfelelő időt kell találnom, nehogy a dolgok rosszul jöjjenek ki. A gyűrű ott volt még a motyóm közt, ahol anno hagytam, előkészítve, hogy megkérjem a kezét. Talán az lesz a kulcs a megbocsájtáshoz. Mindenesetre... Nem időzhettem már barlangomban sokáig, ugyanis, mint megtudtam a Seireitei azóta már üldözöttnek kiáltott ki és félő, hogy megtalálnak, hisz nem voltam túlságosan messze hatáskörüktől, így pucolnom kellett onnan. Felerősítettem fegyvertartómat hátamra gyorsan, belehelyeztem a 12 kardot, majd egy percet sem vesztegettem, s sebesen megindultam az Emberek Világába, ott talán nehezebb dolguk lesz. Egy utolsó mozdulattal egy Cerot engedtem a barlang centrumába, mely teljesen megsemmisítette azt. Ennek indoka kizárólag, eddigi életem lezárása, semmi egyéb. Amolyan szimbolikus fiszem faszom.
-Kész... - azzal megnyitottam magam előtt az átjárót, s belevetettem magam. Útközben volt időm átgondolni a dolgokat és úgy döntöttem elsőnek mégsem az emberek világába veszem az irányt. Annál egy fontosabb kideríteni valóm volt.


-Hueco Mundo... - Így igaz, hazatértem. Mindenek előtt úgy határoztam megismerem magam az új ellenséget, az új trónbitorlót. Gyűlölöm ha valaki túl sok Trónok Harcát néz és azt hiszi, hogy ez egy szerepjáték...! Faszával játsszon az ilyen kis gecizacskó. Vagy menjen oszt szórakozzon kibaszott székfoglalósdival, vagy tudja peckem mivel. Ettől függetlenül tényleg rühellem az ilyen személyeket, szóval nem voltam benne biztos, hogy sokáig tart majd új főseggfejet szülnöm szememben. A homokos sivatagot szelve, számos arrancar figyelt fel jelenlétemre, némelyik megpróbált üldözőbe venni, ám öreg csont nem vén csont, nem hagyhatom, hogy kölykök szórakozzanak ősükkel, vagy mi a szar is vagyok én. Egy darabig üldöztek, majd lehagyhattam őket, mivel egy órával később eltűntek a horizonton. A harang már nem volt kint, mely jöttömet jelezné, ám számítottam rá, hogy már tudnak a behatolásról, így gyorsnak kívántam lenni, csak egy gyors pásztázás a terepen, Las Nochesen. Jókora szökellést követően kitártam karjaimat, hogy a szél szárnyaira kapjak, s felülről figyeltem mi történt városommal. Elégedett voltam minimálisan, hogy legalább karbantartja az a phasz. Legalább ennyi van benne, de ez nem jelenti az, hogy nem taposok ki belőle olyat is, ami még benne sincs. A levegőben ingázva megnyitottam talpam alatt a teret ismét, majd belehuppantam, mielőtt túlságosan is magamra vonnám a figyelmet, azzal pedig immár Karakurába vettem az irányt. Ellenőriztem a hátamon felsorakozó tizenkét fegyvert, hogy melyiket is kell visszaszolgáltatnom elsőnek, majd mikor a felsőre tévedt a tekintetem, egyszerre mosolyodtam el, s szorítottam össze fogaimat az emlékektől.
-Talán jobb is, ha neked szállítom le elsőnek. - Kihúztam a helyéről, mihelyst megérkeztem a levegőbe emeltem villám nyelvem. Könnyű megismernem az ő szagát, mindig párosul egy kis cigaretta füsttel, az amúgy sem nehezen kivehető illat. Sokat kellett ugyan mozognom, hogy megleljem, ám végül meglett a körözött személy. Jelenlétem nem akartam felfedni előtte, jobbnak láttam, ha inkább csak részeg mikulás módjára hozzávágom a cumóját. A magasból a férfi felé tartó kard a földbe ékelődött, következő lépténél, kicentiztem. Nem tudtam vajon emlékezett-e a fegyverre, vagy egyáltalán rám, de biztos voltam benne, hogy rájön idővel a zuhanó bombázó kilétére.
Egy épületen tetején értem földet.
-Eve már visszatalált Yuusuke-hoz ... - szegeztem tekintetem az égnek, gondolkodván, merre a flancos menet. A többi elementál nem igazán jelzett, hogy gazdájukat merre is óhajtják kiválasztani ahogy elnéztem, talán Eve volt a legragaszkodóbb így az évek múltán is, ő volt az egyetlen, aki régi forgatójához kívánt visszatérni, bár nem is csodálkoztam különösebben ezen. Lelkük akaratát éreztem nagyon is, így azonban, hogy céltalanul maradtak már nem tudják kihez is szegődjenek és az én feladatom lesz, hogy segítsek nekik gazdalélek felkutatásában.
Beesteledett. Ideje volt, hogy kiverjem azt lefekszek a gecibe. Öhm képletesen persze, asszonyom nélkül semmi pajzánkodás, fujj. Nem igen tudtam hol szállhatna meg egy magamfajta úrifasz, úgyhogy egy elhagyatott kórház is megtette nekem. Levetettem magam a földre, s az ablakon kitekintve merengtem, vajon mit is csinálhat az én piciny Mayám ilyentájt. Összeszorult mindhárom szívem ezen tűnődve. Elővettem ruhám alól a gyűrűt, felnyitottam a kis fekete díszített dobozkát és megállapítottam... HOGY KIBASZOTTUL OCSMÁNY AZ ÍZLÉSEM. Faszom milyen gyűrűt választottam életem királynőjének? Ennél valami sokkal szemet gyönyörködtetőbbet érdemel. El is hajítottam a véreres picsába, oszt aludtam.

Másnap eltökölten... eltökélten ébredtem. Vissza kell nyernem minden erőmet, hogy ismét uralkodhassak! Ehhez azonban új társak után kell néznem, egyedül nem tuti a buli, hiszen ha egyedül áll a kuki, az kissé ratyi. 11 elementál várt még gazdára, utam során pedig őket is segítenem kell majd, kitudja, talán forgatójuk közt társakra lelek majd. Ezzel megkezdődött életem 3. szakasza.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Zel pályázatai 2.0 _
TémanyitásTárgy: Re: Zel pályázatai 2.0   Zel pályázatai 2.0 EmptyKedd Május 27, 2014 12:04 am

Mivel a tegnap említett hibák javításra kerültek, ELFOGADOM a pályázatodat! Üdv újra itt, további jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Zel pályázatai 2.0 Cl0te17500/30000Zel pályázatai 2.0 29y5sib  (17500/30000)

Zel pályázatai 2.0 _
TémanyitásTárgy: Re: Zel pályázatai 2.0   Zel pályázatai 2.0 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 4:25 am

NJK pályázat



A 11 elem pengéi




Engedély a pályázat megírására: Hirako Shinji és Shihouin Yoruichi

Egy Elementál megszerzésének feltételei:
-Mivel Zel hordozza magánál őket, s ő segít rátalálni az újdonsült tulajdonosokra, így feltétel, hogy egy MAIN karakter mindenképpen valamilyen kontaktban kell hogy álljon vele. (Ennek útja megbeszélt alapokon történhet nyilván)
-Jogom van a visszautasításra, ha valamiért nem óhajtom a kiválasztott kardot átadni. (Jártam már rosszul ilyesmivel, szóval remélem megértitek, ha erre kerülne sor!)
-Elem megszerzési formátuma (ÉS EZ AZ ÉN KÉRÉSEM IS LENNE EGYÚTTAL A STAFF RÉSZÉRŐL!) : Ha nem én adom át egy játék során akkor ebben az esetben pályázat!

Ez a leírás egyfajta enciklopédia ként fog szolgálni, azon személyek részére, akik többet szeretnének tudni a 11 főelementálról.

Az elementálokról általánosan: Egyfajta különleges lények, ismeretlen síkokról. Mint a nevük is takarja az ősi elemeket testesítik meg, azonban nem csak a közismert 4 elem található meg köztük. Összesen 11 féle elem létezik. Mindegyiknek egyedi tulajdonságokkal rendelkezik, ám közös bennük, hogy noha élőlények, képesek alakot váltani. 3 különböző állapotot különböztetünk meg:
- Elem forma, amikor is a lények a saját elemük transzcendens, ha úgy tetszik szín tiszta energia formájukban jelennek meg.
- Emberi alak - Eme megjelenés olyan sokféle lehet, akár az embereké. Néhány apróbb testi változás (szarvak vagy hasonló jelzők) kivételével teljesen emberi formát öltenek magukra.
- Fegyver alak - Hogy részletesebb leírást adjak erről a tulajdonságukról, fontos megemlíteni, hogy az elementálok többsége társasági lény. Egymással még ha nem is feltétlen, de igyekeznek kiválasztani maguknak amolyan párokat más lények közt. Megérzik jövendőbeli társuk közelségét, s kinyilvánítják, ha rátaláltak. Egy elementál életében e pillanat egy életre szóló köteléket jelent. Hosszú életük során akár több 100 forgatót is elfogadhatnak, de ameddig tulajdonosuk él sosem hagyják el őket. A fegyverbéli megjelenésük sokféleképpen nézhet ki, azonban közös "alapjuk" a kardok bizonyos változatai.
Az elementálok rendelkeznek ugyan saját erővel, így használójukon is segítenek ezzel a kis lökettel, ám függenek az ő erőszintjétől is, egyfajta szimbiózist folytatnak. Egy elemnek viszont egyaránt a szintje is megváltozik, ha gazdája nagyobb erőre tesz szert, vele együtt növekszik az ő ereje is.
A fegyver állapot szintjei:
1. szint Kard
2. szint Lándzsa / Dárda
3. szint Elem Specifikus - Ez annyit takar, hogy nem tudni, hogy pontosan mivé fog pontosan átváltozni. Nincs két egyforma átváltozás, kivételt képez, ha valami szál köti össze egy másik elemmel!
4. szint Használó Specifikus - Az eddig ismert legnagyobb elérhető szintjük az elemeknek ebben a formátumban. Ilyenkor társuk legkényelmesebb, legideálisabb harci eszközévé alakulnak át.

Minden szinten új képességekkel bővülnek az elemek!
Minden szinten más-más formát is ölt egyúttal emberi és elemi megjelenésük is!

A 11 esszenica

Föld
Tűz
Víz
Szél
Jég
Erő
Villám
Káosz
Sötétség
Élet
Halál

Ezen elemek akár semlegesíteni is képesek a másikét, függően az elemüktől.
Ám ezek egyúttal egy speciális attribútummal is bírnak. Típusuktól függ, hogy miként képesek kihasználni őket, vannak melyek Fizikai téren erősebbek és akadnak Lélekerőből fakadó képességek. Létezik olyan is mely elszívja az erőt, míg olyan is mely erőt kölcsönöz, vagy erősíti használója már meglévő képességeit.

Az eddig ismert elementálok adatai:


Név: Eve
Elem: Föld
Típus: Anihilátor (Megsemmisítő)
Kinézet: http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVwhPFQVQ
Tulajdonosa: Sierashi Yuusuke
Emberi alak: http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVwhPFAVR
Jellem: Szokatlanul kedves és emberszerető, így keresi mindig a társaságot, s akit a legjobban szeret az Yuusuke, bár érthetetlen az oka, mindenesetre csak neki fogad szót, ha utasításról van szó. Akaratos és kicsit gyerekes is, így nehéz vele néha szót érteni a fejével.
Képességei:
-Jishin (Földrengés) - A nevéből is érthetővé válik, hogy földrengés következik be, ám ennek a földrengésnek a következtében a repedések mentén zöldes árnyalatú tűznyalábok törnek az égbe, ami komoly sebzésekre képes, akárcsak a hullám, amit a kard kelt, mikor a földbe szúrják.
-Fizikai ereje eleméből kifolyólag nagyobb, mint a többié, s mégis könnyű, akárcsak egy tollpihe, így könnyedén lehet forgatni.
-Jimen no Misaki (A föld köpenye) - Eve erőn kívül külsőt is kölcsönöz a forgatójának, bár ez a külső sokkal inkább egy pehely könnyű páncél, ami ellenáll szinte minden fizikai támadásnak. Így Yuusuke valahogy így nézhet ki, ha használja a kardot: http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVwhIFAVQ
-Jimen no Hakurjoku (Föld ereje) - Ha Yuu úgy érzi bajban van, vagy fogytán van ereje képes lesz a kard erejét segítségül hívni. S ekkor egy időre Transzba esik, mikor is valahogy így néz ki: http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVwhIFQVR

Név: Shiva
Elem: Jég
Típus: Mágiablokkoló
Kinézet: http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVwhPRQVQ
Tulajdonosa: -
Emberi alak: 1. http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVwhMFgVQ
2. http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVwhMGQVR
Jellem: Viszonylag ragaszkodik, hogy úgy mondjam az eleméhez, tehát olyan, mint egy jégszobor. Nem nagyon mutat ki érzelmeket, bár akarata ellenére mégis sikerül megmutatnia hiúságát, mivel imádja saját magát nézegetni. Kicsit talán lenéző is, s épp ezért nem sokan kedvelik őt, azonban partnerét mindig a saját szintjére emeli nézeteiben, így vele egyenrangú társként bánik.
Képességek:
-Korihifu (Jégbőr) - Shiva az erejével egy különleges aurát, vagyis jeges felületet von gazdája teste köré, aminek köszönhetően minden mágiára immunis lesz.
-Hifutoge (Jégtüske) - Ha használója a földre mér csapást a karddal egy nagyobb körben hatalmas jégtüskék törnek a felszínre, ez a csapás ő körülötte keletkezik, de akár képes egy vonalban is létrehozni a tüskéket, ám ehhez több lélekenergiára van szükség.
-Simokiri (Fagyköd) - Amint csatához készítik egy különös és hideg köd kezd el szállingózni a levegőben. A köd nem látási zavarok rontását szolgálja, hanem gazdáját gyógyítja bizonyos mértékben, s felerősíti a jég elemű képességek (Zanpakuto vagy használó egyedi képességei is ide tartoznak) erejét.

Név: Negiyoroku
Elem: Sötétség
Típus: Idéző
Kinézet: http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVFlMEAVQ
Tulajdonosa: -
Emberi alak: http://imagerz.com/QEMQUUtvAwJQAAkbQgVR
Szörny alak: http://imagerz.com/QEMQUUtvAwJQAAkbQwVR
Jellem: Stílusa nem túl magával ragadó, leginkább flegma és nem törődöm. Túlságosan lenéző másokkal szemben és elég konok is.
Képességek:
-Akumumanako (Terrorszeme) - A kard markolatán egy rémisztő szem nyílik meg, ami valójában Negiyoroku szeme, s ez a szem képes a rémálmok és legsötétebb félelmek felismerésére. Ehhez körülbelül 5-10 perc időnyi analizálás szükséges. (IG = 1 kör legalább!)
-Terokiosa (Terroruszítás) - A kard tetszőleges számú (attól függ hány ellenféltől szerezte meg a rémálmait, a szemmel) idézőkört hív le, majd ezekből a körökből megidéződnek a rémálmok. A rém maga körülbelül akkora erővel rendelkezik, mint az ellenfél lélekenergiájának a fele, ám ez csak amolyan segéd, mintsem főtechnika.
-Tate no Monokone (A Lidérc Pajzsa) - Egy fekete leplet idéz meg használója köré, mely használója erejétől függően korlátozott ideig marad fenn. A lepel ezen idő alatt elnyel minden rá irányuló támadást. Nem lehet megtörni, ám ez egy fent tartott képesség! - ami azt eredményezi, hogy más cselekvés esetén a hatás megszűnik és míg fent tartják folyamatosan veszít az alkalmazója erejéből!
-Ichimon: Astha'nar:  (Első kapu: Astha'nar) - Egy hatalmas démoni kaput idéz meg, mely megidézi az egyik ősi elnyomott rém úr seregének első hullámát. A kiözönlő árnyak kizárólag egy mezei Hollow erejével rendelkeznek, azonban létszámbeli fölényük okozhat némi fejfájást. Az lények csak a technikát alkalmazónak engedelmeskednek.


Név: Solomon
Elem: Káosz
Típus: Lélekfaló
Kinézet: http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVwkZEwVQ
Tulajdonosa: -
Emberi alak: http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVwkZEgVR
Szörny alak: http://imagerz.com/QEMTXktvAwJQVwkZFAVR
Jellem: Tisztelettudó és elővigyázatos. Fürkésző pillantásokat vet mindenre, mely körülveszi, ezzel mindig információs előnyben érezheti magát. Aurája amolyan ismeretlen gonoszt áraszt legbelülről, de csak ellenségei felé táplálja ezt.
Képességek:
-Konton (Káosz) - Mikor használják a kardot az ég egy része magától beborul, s bíbor színűre változik, melyen kis zöld pontok, s sárgás színű hullámok mozognak, ezek amolyan lebegő energiák.
-Szadamenami (Végzethullámai) - Minden egyes vágásnál Solomon az erejét szabadon bocsátja, s ezzel meglehetősen magas erővel rendelkező hullámokat kelt, amik szabad szemmel nem láthatóak. A hullámok belülről végeznek az áldozattal, de csak akkor, ha elég gyenge. A hullámok szétrobbanthatják a szerveket a rezgésektől, de ha fizikai támadásra nem is képes, a célpont lélekenergiájából jelentősen elvesz.
-Genkiszukoto (Energiaszívás) - Solomon képes lecsapolni bármilyen lélekerejű élőlényt, ezzel növelve saját és mestere erejét is.
-Grande Szadamenami (Végzet nagy hulláma) - Az elődjétől eltérő hatásokat ér el. Ezt a hullámot már látni lehet, s ugyanúgy pengéből tör elő. Egyetlen hatalmas hullám, ami minden erőt képes elragadni az áldozattól, ám ez gazdája összes erejét is felemészti, így ez egy amolyan végső technika, ám ha szerencséje van, akkor a hullám nem csak az erejét, de az életét is elragadja célpontjának.

Név: Hisagakamaru
Elem: Tűz
Típus: Energiafaló
Kinézet: http://imagerz.com/QEMQUEtvAwJQAFNEGAVQ
Tulajdonosa: -
Emberi alak: http://imagerz.com/QEMQUEtvAwJQAFNEQwVR
Szörny alak: http://imagerz.com/QEMQUEtvAwJQAFNEQAVR
Jellem: Két dologgal lehet őt a leginkább jellemezni. Alázatos és nemes. Ő talán a társai közt a legtiszteletreméltóbb, s nem feltétlenül ereje miatt, sokkal inkább azért, ami ő maga. Soha nem tartja magát elsődlegesnek és mindig a jó utat keresi. Igencsak csendes.
Képességek:
-Sira Kaen (Fehér Láng) - A kard hegyéből egy tűz nyaláb nő le, ami egy ostorként irányítható. Akihez a tűz hozzáér, az veszíteni kezd az erejéből, ugyanis a tűz megcsapolja azt, s a sajátjához illeszti. Ezzel a képességgel Hisagakamaru tud a leggyorsabban fejlődni. Ezt akár más képességeire is lehet használni.
-Kijoihi (Tiszta tűz) - Egy izzó jellegű kört idéz a használó köré, ami nem bocsát ki füstöt, s nem is égeti el a körülötte lévő területet, viszont, ha valaki más benne áll, annak rögvest súlyos sérüléseket képes okozni. De csak azokra érvényesül ez, akikre ellenségeként tekint.
-Hihasira (Tűzoszlop) - Ismét létrejön a kör, ám ez most az ég felé törik, s ez egyben védekező, támadó és szipolyozó technika. Mivel társát védelmezi, ha valaki a tűzbe kerül, akkor pedig nemcsak megég, de még az erejéből is veszít, ám az elvesztett energia nem társul Hisagakamaru erejéhez.

Név: Chronos
Elem: Erő
Típus: Fizikai
Kinézet: http://imagerz.com/QEMQDktvAwJRUgpIFgVQ
Tulajdonosa: -
Emberi alak: http://imagerz.com/QEMQDktvAwJRUgpIGQVR
Jellem: Ő nem az a fajta, aki sokáig bírja harc nélkül. Inkább nekimegy a legerősebb elébe állónak, mintsem, hogy kimaradjon egy csatából. A csapatjátékért sincs túlzottan oda, kizárólag annak fogad szót, aki elég erős ahhoz, hogy forgassák.
Képességek:
-Alap képességei közé tartozik, hogy ő a legerősebb és a legmasszívabb az elementálok közül. Közelharcban szinte verhetetlen, bár ez leginkább használóján múlik. Egyetlen suhintással képes akkora hullámokat kelteni, melyek mindent letarolnak, s szétzúznak maga előtt száz méteren belül.
-Sikeisikkó (Kivégzés) - Egyetlen csapásban összpontosul hatalmas reiatsu, mely képes mindent elpusztítani maga előtt. Ám nem ilyen egyszerű a támadás, ugyanis itt a kard által okozott pusztítás és az általa keltett szél összeadódva érnek be, s a nyomás hatására egyszerűen mindent letarol. A hatótávja attól függ, hogy mennyi erőt visznek bele.
-Berzerk (Berzerker) - Chronos átadja erejét tulajdonosának, s fizikai ereje a többszörösére növekszik, így szinte megállíthatatlan, ám míg a hatás tart, addig veszít a védelmének erejéből. Ez az állapot energiát követel, így a hatás ideje használója erejétől függ.
-Kenszei (Páncél) - Chronos ismét erejét adja át, ám ilyenkor elképesztő védelemre tesz szert, mintsem pusztító erőre. A kard ebben az állapotban gyengébb egy fokkal, ám hordozója jóformán sérthetetlenné válik fizikailag. Ez az állapot energiát követel, így a hatás ideje használója erejétől függ.

A többi Elem egyenlőre ismeretlen a számunkra. (Róluk a történet folytatása közben lesz szó és leírás!)

(A képeket pedig frissíteni fogom!)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Zel pályázatai 2.0 _
TémanyitásTárgy: Re: Zel pályázatai 2.0   Zel pályázatai 2.0 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Zel pályázatai 2.0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-