-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Költözzünk - ne költözzünk

Go down 

Melyik lenne a számotokra szimpatikusabb, megfelelőbb megoldás?
Új helyre költözés
Költözzünk - ne költözzünk Vote_lcap67%Költözzünk - ne költözzünk Vote_rcap
 67% [ 12 ]
Új kinézet a jelenlegi fórumnak
Költözzünk - ne költözzünk Vote_lcap33%Költözzünk - ne költözzünk Vote_rcap
 33% [ 6 ]
Összes szavazat : 18
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi


nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Költözzünk - ne költözzünk Empty
2014May16
TémanyitásKöltözzünk - ne költözzünk

nyUff!

Igazából nem tudom, hogy korábban miért nem írtam ki, de no... most megteszem. xD

Ugyebár volt nekünk ez a "költözzünk - ne költözzünk" dolog, aminél jelenhelyzetben 8-4 az állás a költözés javára. Viszont felmerült egy másik dolog ezzel kapcsolatban a legutolsó Staff gyűlésen (ami azért nem tegnap volt... Surprised).
Mivel mindannyian kötődünk a jelenlegi fórumhoz (ki így, ki úgy), és nehezen szánjuk rá magunkat erre a  nagy döntésre, úgy gondoltuk, hogy feldobunk még egy lehetőséget, ami pedig a skin csere lenne. Meghánytuk-vetettük a dologot, és arra a következtetésre jutottunk, hogy felajánljuk a döntés jogát nektek. Kíváncsiak vagyunk, hogy melyik ötlet lenne nektek szimpatikusabb. Persze az, hogy itt maradunk valamivel kényelmesebb, hiszen nem kell átvezetni a postokat egyik fórumról a másikra, viszont azt is számításba kell venni, hogy amit ezen a fórumon írunk, és kipostolásra kerül, az rögvest a fórumósön tulajdonába kerül, vagyis jogilag nekünk semmi közünk nincs hozzá attól, hogy éppenséggel a mi szellemi termékünk, és mások órákon/napokon/heteken keresztül izzadtak a megalkotásán. Ezért is vetődött fel korábban a költözés dolog.
Tehát az a kérdésünk, hogy maradjunk egyelőre, és eszközöljünk egy skin cserét, avagy menjünk saját (esetleg frpg.hu) tárhelyre, ahol azért valamivel szabadabban mozoghatunk. Természetesen ha az utóbbit választjátok, a postokat átültetjük az új fórumra, illetve a jelenlegi is megmarad, ami csak akkor törlődik, ha végleg kinyiffan a fórumósön, vagy ha mi kérjük.

Tudom, hogy sok szavazósdi van mostanában, de mi azt szeretnénk, ami nektek jó, ezért döntöttünk ismét a savazás mellett, szóval kérnék mindenkit, hogy nyomjon egy szavazatot a neki szimpibb megoldásra. (szóismétlés 4ewa <3 xD)

Adás vége... ._.
Yoru voltam Anyahajó

Szerk.: FIGYELEM! A szavazásra 14 napotok, azaz két teljes hetetek van. Amint ez letelik, a fórum automatikusan lezárja a szavazást.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Share this post on: reddit

Költözzünk - ne költözzünk :: Megjegyzések

Szayel Aporro Granz
Re: Költözzünk - ne költözzünk
Témanyitás Pént. Május 16, 2014 1:10 am by Szayel Aporro Granz
No, írok én is ide. Very Happy

Pro és kontrákat szerintem kábé átrágtuk a másik topicban. Én személy szerint a költözés mellett vagyok, a sok meló ellenére is. Vannak azonban staffban, akik a költözés ellen vannak, s persze az ő szempontjuk is teljesen érthető. Smile Hiszen tényleg nem kis munka az egész.
Minden aktív tag szavazzon a neki tetsző opcióra (egy karival csak xD). Költözés esetén a postok átvételének megszervezését vállalni fogom, ehhez azonban egyedül kevés leszek. Így - amennyiben a költözés mellett dönt a többség - majd szeretnék önkénteseket toborozni, akik vállalják, hogy segítenek átvinni a postokat. Így ugyanis gyorsabban végzünk az egésszel. Very Happy
Ahogy a szavazás, így az önkénteskedés vállalása is mindenkinek szíve joga, természetesen. Very Happy
Shihouin Yoruichi
Re: Költözzünk - ne költözzünk
Témanyitás Vas. Jún. 01, 2014 12:40 am by Shihouin Yoruichi
Lezárult a mi kis szavazásunk (nem most, már korábban, csak most jutott eszembe, meg most volt rá időm xD). Úgy néz ki, hogy 12 szavazattal a költözés nyert a 6 szavazatos skin csere ellenében, vagyis új helyre cuccolunk. Ennek okán várjuk azon kedves vállalkozó szellemű egyének jelentkezését, akik szeretnének majd a későbbiekben segédkezni a postok egy részének áthurcolásában, meg más egyébben, hogy gyorsabban meglegyen minden. Persze így se lesz egyszerű a dolog, mert nem kevés munka ez az egész. Azt, hogy kinél kell majd jelentkezni megbeszéljük, amint lezavartunk egy megbeszélést a Staff tagokkal, amit jó lenne lerendezni az elkövetkezendő 1-2 héten belül. (Szóval szeretnék érdeklődni, hogy ki, mikor ér rá az előbb említett időintervallumban? :3)
Re: Költözzünk - ne költözzünk
Témanyitás  by Ajánlott tartalom
 

Költözzünk - ne költözzünk

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: