-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A barlang mélyén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptySzer. Nov. 06, 2013 7:25 am

Szép időnk van, ám sajnos hűvös őszi szél fúj, ami olykor majd’ felborít benneteket, emellett időnként az eső is elkezd cseperegni, csak hogy tetézze jókedveteket. Bizony már nem olyan meleg az időjárás, hogy rövidnadrágban és egy szál pólóban rohangáljon az ember. Karakura városában is beköszöntött a hideg és depresszióval teli ősz.

Sakurai K. Steelheart
Már néhány alkalommal hallhattál róla (újság, tv, internet…stb), hogy az utóbbi időben furcsa támadások sorozata rázta meg Karakurát. Eddig körülbelül húsz áldozatról tudhatsz, akik közül négy halálos sérülést, nyolc súlyosabb sérülést, nyolc pedig könnyebb sérülést szenvedett. Azon kívül, hogy a támadót egyszer se látták, semmi közös pont nincs a támadások között. Ha kicsit utána nézel, rájöhetsz, hogy a legtöbb támadást a Karakura város melletti erdőben követték el, ahol nem régiben egy kisebb parkot rendeztek be padokkal, s szökőkúttal. A támadások sorozata igencsak elkezdte piszkálni a kíváncsiságodat, így arra az elhatározásra jutsz, hogy utána nézel, mi is történhetett, így sötétedéskor (ugyanis ebben az időben kezdődtek a támadások) útnak indulsz.
A parkhoz érve egy-két óra várakozás után furcsa hangokat kezdesz hallani. Mintha valaki folyamatosan hörögne. Elhatározod, hogy követed az idegen hangot.

Hoshi Ikari
Sok mindenkitől hallhattál a város mellett nyílt új parkról, ahova a város vezetősége padokat helyeztetett el, és építtetett egy csinos kis szökőkutat is. Némi gondolkodás után elhatározod, hogy elindulsz felfedezni Karakura új, népszerű helyszínét, ahol talán még ismerkedésre is lesz lehetőséged.
Már épp befejeznéd a park felkutatását, megismerését, mikor megpillantasz egy furcsa férfit, aki egy másik, shinigaminak látszó alak után oson. Furcsának találod a jelenetet, így arra az elhatározásra jutsz: követed őket, és kilesed, miben is sántikálnak. Ha ügyes vagy, észre veheted, hogy a shinigami furcsán mozog. Inkább csoszog, valamint eléggé meg van tépázva a ruhája is.

Pár percnyi séta után megérkeztek egy sötét és – még az időjárásnál is hűvösebb  barlanghoz, ami már igencsak bent van az erdőben. A shinigami minden tétovázás nélkül besétál a barlangba, ám ti megtorpantok a bejáratnál, s egymás mellett állva bámultok a feketeségbe. El kéne döntenetek, hogy tovább mentek-e, vagy sem.





Leonardo Ludenberg
Ahogy elsétálsz az újonnan épült park mellett, megérzed két magas lélekenergiájú ember lélekenergiáját. Mindez felkelti kíváncsiságod, így úgy döntesz, utána nézel, mi is folyhat a parkban. Ahogy  beljebb haladsz, egyre furcsábbnak tartod a dolgokat, hiszen azért mégiscsak furcsa, hogy két, magas lélekenergiájú ember ennyire bemerészkedett az erdőbe. Természetesen te is hallgattál a közelben történő támadásokról, így óvatosan követed a lélekenergiákat, folyamatosan pásztázva a környéket, nehogy véletlenül a nyakadba ugorjon egy támadó.
Némi séta után az egyik fa mögül megpillantod a két embert, ahogy egy barlang szája előtt állnak. Furcsának találod a dolgot, így megvárod, mit is lépnek. Ha bemennek, utánuk mész, ám ha meggondolják magukat, te is nyugodtan elindulhatsz haza.





Ronan J. Phellera
Leon Escorpion
Hernando Rivera

Épp portyáztok Karakura városban, amikor a magasból meglátjátok az egymást követő alakokat. Furcsának tűnhet, ráadásul eszetekbe jut, hogy akár el is szórakozhattok velük. Jelenleg úgy sincs jobb dolgotok, így a négy alak után indultok. A levegőből  figyelitek őket, s mikor meglátjátok, hogy megálltak, arra a döntésre juttok, hogy felfeditek magatokat előttük. Az rajtatok áll, hogy csak a lélekenergiátokat mutatjátok meg nekik, vagy rájuk is támadtok. Akármelyiket is választjátok, mindenképp észre veszitek, hogy mindannyian egy barlang szája felé merednek azon gondolkodva, hogy vajon bemenjenek-e, s ha bemennek, vajon mi vár majd rájuk.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
A barlang mélyén Cl0te23500/26000A barlang mélyén 29y5sib  (23500/26000)

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptySzer. Nov. 06, 2013 9:07 am

Sosem hitte volna, egyszer átkozni fogja a napot, amikor teljesen szabad hétvégével jutalmazza Nacchan. Igazán hálás volt, kiharcolt neki némi pihenőt, csak épp az időzítés nem volt tökéletes. Pontosabban menedzsere mindent percre pontosan megtervezett, úgyhogy még kevésbé értette, miért pont most csinált neki kimenőt. Legeslegnagyobb szüksége lett volna arra, lekössék figyelmét. Összes szabad és önző módon azzá tett pillanatban egyetlen dolgon morfondírozott. Pontosabban kizárólag egyetlen személyt üldözött gondolatain keresztül. Szöszke sörényes vadásza három végtelennek tűnő hétre elhagyta az országot, aminek teljes szívéből örült, hiszen színészként óriási lehetőség számára, viszont a benne tobzódó mutterizmus nem ismerte a szünet gombot. Állandóan eszébe jutott valamilyen őrültség, mi történhet vele odakint. Idegen helyen, idegenek között, ki tudja, milyen borzalmak osonhatnak utána. Persze, tudta feleslegesen aggodalmaskodik, de akkor sem volt nyugta. Megállás nélkül rágcsálta körmeit, vagy, ha épp kivitelezhetetlen manővernek számított, gigantikus sóhajtásokkal járatta lábait ücsörgés közben. Majd szétrobbant saját buta fantáziálásától, de akárhogy igyekezett más vizekre evezni, mindig talált valamit, amiről eszébe jutott az érintett személy. Nem mellékesen szörnyen hiányzott neki és nehezére esett megszokni, megint nem várja otthon senki. Túlzottan hozzászokott mellette van. Ezerszer nehezebben viselte a helyzetet, mint, mikor tényleg egyedül lakott.
Kicsike plüss oroszlánja sem bizonyult elegendő fájdalomcsillapítónak. Hiába szorongatta a fotelban összegömbölyödve, nem lett jobban. Lelkiismerete pedig bőszen zaklatta. Lett volna mit csinálnia, takarítani, tovább ügyködni solo projektjén, átnézni a tehetségkutató műsor programját és a zsűri tagokat, esetleg beleszaglászni szerződésébe. Akadt feladat dögivel, de nem vitte rá fene hisztis lelke bármelyiket teljesítse. Csendes nyöszörgéssel vergődött órákon keresztül, hátha megtalálja a motiváció ereje. Mindez nem történt volna meg, ha tüneményes szőrpamacsa póráza szolid, ám annál hatásosabb kérlelő tekintettel végrehajtott ölbe helyezésével nem jelezi, ideje lenne megejteni napi sétájukat. Hatalmas buci szemeknek akkor sem tudott volna nemet mondani, épp begipszelt lábakkal fekszik. Megadta magát a cuki kérésnek és nagy szusszanásokkal csoszogott el szobájába magára rángathassa hangulatához tökéletesen illő kitty-s bemelegítőjét gondosan fejébe húzott kapucnijával egyetemben. Lelkesedés leghaloványabb szikrája nélkül tette fel boldogan csaholó szíve csücskére pórázát, aztán neki rugaszkodott a fogalma sincs minek.
Kiérve az épület elé nem volt terve merre induljanak. Lényegében nem foglalkoztatta hol kötnek ki, így megindult egyenest előre. Vállát megrántva caplatott energiabombája nyomában. Elfelejtette figyelemmel követni merre kanyarognak, csak arra kapott észbe, valamilyen parkban kötöttek ki. Még sosem járt benne, de ahogy körbe sandított nem rég nyithatták meg. Ekkor jutott eszébe, pár napja beszélgettek róla a lépcsőházban és Tippencs is említette neki, egyszer felfedezhetnék. Rálelve az isteni szikrára csettintett egyet. Gondolta visszafordul, ne lője el a közös program lehetőségét, de ha már ott járt, csak kihasználja az alkalmat. Láthatóan gyönyörűségének sem akaródzott távozni. Boldogan hempergőzött az összegereblyézett falevél kupacban. Lemondó sóhajjal indult el kihorgássza kedvencét, azonban izgága rosszcsontja úgy gondolta, gazdija se maradjon ki a mókázásból. Harci vakkantással ugrott rá. Több sem kellett egyensúlyát vesztve seggeljen halomba. Feje búbjáig eltűnt a rakásban. Persze imádott ölebe vígan ugatott bakiján és tisztes távolból várta, mikor mászik elő nyakig falevelesen. Erre nem kellett sokat várni. Hamarosan kínos röhögés kíséretében, szigorúan négykézláb kúszott elő. Legszívesebben lehordta volna kedvencét, mit művel vele, de boldogságát látva, megadóan felsóhajtott. Fejét rázva tápászkodott fel, kiszedhesse az alsógatyáját is megszálló faleveleket. Mindezt persze hangos kioktatással, ilyet nem szabad még egyszer csinálni.
Elnézve drágasága oldalra fordított kobakját, biztos lehetett benne fütyül a nevelésre. Helyette morcos fújással vágtatott el. Valószínűleg úgy vélte, tegye magát hasznossá, mert szájába vette sípolós labdáját és lába elé dobva várta doba el neki. Nyilvánvaló kérést boldogan teljesítette, de miközben arra várt villámlábú kedvence visszatérjen két igencsak fura figurán akadt meg tekintete. Eltátott szájjal hunyorgott a tradicionális, ám annál viseltesebb ruhában sétálgató alakra, na meg a mögötte osonó másikra. Nem kifejezetten tetszett neki a látkép. Rossz előérzete támadt, ezért körbe lesett, akad a közelben rendőr, vagy legalább nála izmosabb turista. Persze egyik lehetőség sem állt fenn. Érezte nem kéne beavatkoznia a dologba, meg lehet semmi komoly, csak képzelődik, de még se sétálhatott el. Látottak végére akart járni, megnyugtassa háborgó lelkét, semmi rablásnak, erőszaknak, banda háborúnak, uzsorás behajtásnak nem lett szemtanúja.
Cukorfalatkája után füttyentett és sietős léptekkel, de lehetőleg távolságot tartva bukdácsolt a duó után. Annyira bámulta őket, orra elé már nem figyelt rendesen. Párszor sikeresen elakadt bokrokban, vagy megbotlott kiálló gyökerekben. Kétszer teljesítette az orra esés bajos művészetét, de lényegében, egész halkan sikerült elérnie a gigantikus barlanghoz. Száját eltátotta a korom sötét és tényleg hatalmas bejáraton. Hosszú másodpercekre belé fagyott lélegzete is, mire bátorságát összeszedve nyelt egyet. Maga mellé sandítva ugrott kicsikét hátrébb, hiszen nem tudhatta kicsoda ez a settenkedő alak és mit akarhat a másiktól.
-He-he-hello!-Emelte fel félszegen karját. Barátságos mosolyt erőltetve arcára hátrált néhányat, ha futásra kerülne sor, minél ügyesebben teljesítse.-Én nem láttam semmit. Azt sem tudom ki ment be oda. Egyáltalán azt sem vettem észre kissé megtépázottan festett. Igazán nem akarok belekeveredni a kétes ügyetekbe, csak…ugye nincs komolyabb baja? Ez a barlang nem látszik túl biztonságosnak! Mármint, nem az én dolgom, de ha meghal, nem tudja kifizetni a tartozást…-
Vakarta meg kínosan fejét, mert ötlete sem volt mibe kavarodott, viszont az a barlang nem nézett ki túl jól. Mindenkinek jobb lett volna kihozzák onnan azt a kimono-s alakot. Nagyon szívesen segített benne, kérni sem kellett, csak ne keverjék bele kétes ügyekbe. Tényleg hallgatni fog, mint a sír.
Vissza az elejére Go down
Sakurai K. Steelheart
Ember
Ember
Sakurai K. Steelheart

Férfi
Aries Buffalo
Hozzászólások száma : 24
Age : 39
Tartózkodási hely : Karakura, vagy Portland
Registration date : 2013. Feb. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A barlang mélyén Cl0te3000/12000A barlang mélyén 29y5sib  (3000/12000)

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptySzer. Nov. 06, 2013 9:22 am

~Furcsa eltűnések. Rejtélyes elkövető, akit sose láttak. Csupán egy fürge, ninja ügyességű emberről lehet szó. Igen, de akkor mit keresek én itt ebben a parkban? Nem vagyok se rendőr, se magánnyomozó, akit felbéreltek. Csupán egy mérnök vagyok, egy jó mérnök. Viszont mégis ez, az érzés, ami nem tudom miért tört rám, de itt van, főleg otthon. Az az érzés, hogy itt valami komolyabb dolog van, mint amit az egyszerű rendőrök felfoghatnának. Igen, emiatt vagyok itt, mert lehet, hogy valami különleges technológia segítségével láthatatlan a bűnözőnk.~
Megigazítom kesztyűimet, amik most még inkább jól jönnek, hiszen hidegebb idő van már.
~Hogyha sikerülne valahogy kilesnem, akkor érzem, hogy mind a magán, mind az Avenir fejlődését sikerülne elérnem.~
Kabátomat is megigazítom, a szél kellemetlenül rángatja rajtam. Lépkedek néhányat, hogy a meghűlt lábaimba életet vigyek.
~Egyedül vagyok itt. Lehet, hogy én leszek a következő áldozat? Ebbe még bele se gondoltam, pedig már vagy három órája itt járkálok ebben a parkban. Képes voltam ennyire fellelkesülni az új technológia gondolatára? Hiba volt. Viszont szerencsére eddig még nem láttam, vagy hallottam semmit sem, viszont egyáltalán nem vagyok veszélytelen helyen. Jobb lesz oda figyelnem, s felidéznem Mesterem tanításait.~
Mély levegőt veszek, s lassan kifújom. Már rég nem gyakoroltam.
~Figyelem, mind füllel, mind szemmel, mind orral, mind bőrrel, mind lélekkel.~ Hallottam, s éreztem a szelet, ahogy azt is, ahogy környezetemet borzolja. Egy újságpapírt is szállított, amit valami semmirekellő, anyaszomorító, tyúkagyú csak úgy elhagyott. S ekkor…
~Mi ez?~ A furcsa zajok irányába fordultam, de nem láttam semmit. ~Lehet, hogy mélyebben van bent az erdőben? S, hogyha jól hallom hörög. Valaki bajba jutott? Szólnom kellene a mentőknek… De mi van, hogyha ez csapda, a rejtélyes gyilkos csapdája?~ Hideg fut végig a hátamon, s megborzongtam, de nem a hideg széltől, ami a hajamat már úgy összekócolta, minthogyha hajléktalan lennék, hanem a félelemtől.
~Segítenem kell.~ Határozom el magam, mivel ez a hörgés nem olyan volt, mint a filmekben, ez élethű. Elkezdem a hangot követni, s igyekezek figyelni mind előre, hogy idejében észrevegyem a sérültet, nehogy még nagyobb sérülést okozzak, vagy elhaladjak mellette. Valamint hátra felé is, mert bennem van a gyanú, hogy csapda.
~Nem vagyok normális. Csak úgy besétálok a sötét erdőbe, egy hangot követve, minthogyha valami hős félének képzelném magam valami regényből, vagy éppen tudatlan mihaszna lennék, mint a horrorfilmek szereplői.~
Sóhajtok egyet, közben óvatosan átmászok egy fa gyökerein. A hang forrása nem sokkal előttem halad, de egyáltalán nem látom.
~Ennyire nem lehet sötét, hogy még a körvonalait, árnyalakját se lássam! Lehet, hogy a bűnöző az, aki megsérült? Vagy talán többen vannak?~
Pillanatra megállok, mert minthogyha zajt hallottam volna hátulról. Aztán megyek tovább.
~Az egyikük követ, ez biztos.~
Némán, előre és hátra figyelve haladok tovább, s egyszer csak… ~Az ott mi? Egy barlang? Mindenkit ide csalnak? Logikus helyszín, messze mindentől. És én vagyok az áldozat, akit körbevettek. Igen, biztosan körbe vettek, hiszen mindenhonnan hallani lépések zaját. Hogy lehettem ilyen hülye? O.O~
Remegő térdekkel lépek ki a barlang szája elé az erdőből. Nem látom a csoszogó, hörgő hang forrását. Talán a pánik, talán csak a jó szerencse, de eszembe jutott, hogy a mester megtanított láthatatlannak lenni, vagyis pontosabban észrevétlennek, amihez nem kell más, csak hogy mozdulatlanul álljak. A barlangnak hátat fordítok, s minthogyha mindenhol közeledő árnyalakokat látnék. Hátrálok egy lépést.
~Szóval csak az, aki elcsalja ő lesz láthatatlan, a többiek nem. Remélem sikerül észrevétlenné válnom.~ Veszek egy ideges, mély levegőt, s éppen aktiválni akarom az Engai technikát, amikor az egyik bűntárs előmászik. Viszont van benne valami…
~Ő nem lehet bűnöző, legalább annyira meg van rémülve, mint én… o.o ~
Ekkor észreveszem, hogy csupán a fák ágait véltem bűnözőknek nézni és…
~Látta az alakot, akit én nem? o.O~
Arcomra teljes, alpári WTF? kifejezés ül ki.
- You see… khm… gome. Te látod, ki megy be? – Ezt nem értem ő látja, én nem. – Te keresztüllátsz a bűnöző láthatatlan… álcáján?
~Hasznos alak lesz, hogyha ő látja, akkor sikerülhet… megmenteni? Mégsem a bűnöző csalogatott ide? Totálisan nem értem! A barlang mélyén 4079864673~
- Gyere. Mi megyünk be. Te mondod hol a sérült. Én világítok. – Előveszem az okostelefonomat, s néhány pillanattal később a vakújával folyamatosan előrefelé világítva belépek a barlangba.
- Sorry. Engem nevem Sakurai Koloman Steelheart. Te ki vagy? – Kezdek valami beszélgetés félét, hogy félelmemről eltereljem a gondolataimat.
Vissza az elejére Go down
Ronan J. Phellera
Arrancar
Arrancar
Ronan J. Phellera

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Sokfelé :o
Registration date : 2012. Apr. 06.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 97.arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A barlang mélyén Cl0te11000/15000A barlang mélyén 29y5sib  (11000/15000)

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptySzer. Nov. 06, 2013 9:34 am

Vége a sulinak, és ma szuper napom van! Ma nem kell hazarohannom tanulni, mert fogadtunk leckeírásban az egyik felsős gyerekkel, és of kórsz nyertem. Ha megírja az összes házimat, abból talán megtanulja, hogy Ronan-sama verhetetlen mindenben, amiben gördeszka van. Sooooo lame. :roll:De mindegy, a lényeg, hogy freetime. Cool
A pláza uncsi, gördeszkázni már gördeszkáztam ma, otthon meg olyan kevés dolgot lehet csinálni, amihez nem kell megölni senkit, hogy hirtelen nem is tudom, mit kéne csinálni. Ja, meg hogy kivel, mert a gangom egyelőre hanyagolva lesz a Narukis felségárulás miatt, ami rabszolgasorsra kárhoztatott, az osztályomból meg nem ismerek sok embert. Hú, kéne barátkozni még emberekkel, akik nem gördeszkáznak, vagy olyan arrancarokkal, akik nem ijesztőek, idióták, vagy unalmasak. Fú, lehet el kéne mennem egy nagyobb városba, de ahhoz meg angolul kéne tanulni, és nem akarok tanulni. confused
Mielőtt eldönteném, hogy akkor most hová menjek egyedül, és csapódjak valami szimpatikus társasághoz, megérzem egy másik arrancar reiatsuját, akivel még van egy hollow is. Ráadásul jó gyenguszok, tehát nem fognak semmiképp megenni, és könnyen le tudom rázni őket, ha gyíkarcnak bizonyulnak. Mert Roncsi a legfastabb. 8)Ez nem hangzott jól, de így igaz. Neutral
Ahogy a közelükbe érek, azonnal az arrancar mögé sonidólok, és kicsit megkönyöklöm az oldalát, hogy figyeljen rám. Asszem ismerős is valahonnan, de hogy pontosan hol is láttam, fogalmam sincs. De azért remélem, hogy jó társaság lesz, arrancarokkal még úgyse kóricáltam a városban, mert akkor letámadtak volna minket a shinigamik. De amíg nem jönnek, addig elleszünk, ha meg jönnek, hazamegyünk.
- Greetings! Mi a BBC veletek? Valami küldetésen vagytok, vagy csak vadásztok? A lényeg, hogy szerencsétek van, mert most momentán unatkozom, úgyhogy lógok veletek egy kicsit.- ritkán lehet olyan arrancart látni, aki hollowokkal lóg, kivéve Vex-bát, de ő meg nem eggyel lóg, hanem van neki egy rakat, de ez a csávó nyilván nem bírna felügyelni annyit. Azért lehet, jobban járna erőügyileg, ha inkább megenné, mint hogy magával viszi, de ez az ő magánügye. Lehet szereti azt a hollowot, mert mondjuk a szeretője volt, vagy az öccse, vagy mittomén, és azért nevelgeti. - Ja, gondolom már tudjátok ki vagyok, de azért bemutatkozom. Ronan Julio Phellera- ha a keresztneveimet nem ismerik, az elég sértő, de a vezetéknevemből már rájöhetnek, hogy ki is vagyok. Surprised
Alig egy perccel azután érzem meg pár ember, méghozzá magas reiatsujú ember lélekenergiáját, hogy lepacsiztam a duóval. Mindenképp oda kell menni, és nem azért, mert éhes lettem, hanem mert tök érdekesek. Talán még össze is lehet velük rendesen haverkodni, néha elég idegesítő random dolgokat kitalálgatni, ha kérdeznek az őseimről.
- Kámon, csekkoljuk le őket!- természetesen én indulok először, és azonnal feléjük kezdek sonidozni- valamiért egy erdőbe bújtak be, az új park közelébe, aminek most olyan rossz híre van. Nem tudom, hogy az emberek miért ölik meg egymást, amikor nem lesznek erősebbek azzal, hogy megeszik, akit megöltek. Furcsa, ijesztő szokásaik vannak, főleg, amikor azért öldösik egymást évekig milliószámra, mert nem tetszik nekik a térkép.
Sajnos a trióból mindenki pasi, úgyhogy megint nem lesz lehetőségem becsajozni, de ez van. Inkább az foglalkoztat, hogy miért gyülekeznek egy barlang szájánál, és mivel felesleges elméleteket gyártogatni, úgy döntök, hogy megkérdezem. Az éppen a telefonját előhalászó srác mögé sonidozok, és megböködöm a vállát. Menőbb köszöntéstől félő, hogy összetörne, úgyhogy be kell érnem ennyivel.
- Szasztok! Mit csináltok? Hallotok, ugye? Surprised
Vissza az elejére Go down
Leonardo Ludenberg
Bounto
Bounto
Leonardo Ludenberg

Férfi
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Oct. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A barlang mélyén Cl0te8200/12000A barlang mélyén 29y5sib  (8200/12000)

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptyHétf. Nov. 11, 2013 11:09 am

A mai napon úgy döntöttem, hogy a kellemes időre való tekintettel lófrálni fogok a városban. Persze azokat a helyeket próbáltam elkerülni, ahol sok ember van, de most ez nem volt valami nehéz, mivel az őszi időre való tekintettel kevesebben vannak a városban, a legtöbben inkább otthon maradnak ilyenkor. Még egy jó dolog van az őszben, mégpedig az, hogy nem bámulnak meg az emberek, hogy sálat viselek, hiszen már elég hideg van ahhoz, hogy mások is hasonlóan tegyenek.
Ami pedig még jobb, egyszer-kétszer az eső is elkezdett esni, ekkor éreztem igazán elememben magam. Jó volt nézni a futkározó embereket, akik menedékbe siettek, hogy el ne ázzanak. Engem ez csöppet sem zavart, inkább jó érzés volt, ahogy lefolyt az arcomon egy-egy esőcsepp. Sajnos gyorsan vége lett az esőnek, így nem élvezhettem tovább az eső keltette kellemes érzést.
Az új park felé közeledek, amit nem rég alakítottak ki és persze hallottam, hogy máris mik folynak itt. Nem különösebben foglalkoztattak az emberek bűnös élete, amíg én nem keveredek bele. Ezért sem kerültem ki a parkot, mert megtehettem volna, de ilyenkor úgy sincsenek erre nagyon emberek, így számomra megfelelő egy kis sétához.
Amikor közelebb értem a parkhoz megéreztem két ember lélekenergiáját, ekkor fejembe hasított egy gondolat, miszerint lehet most is folyamatban van valami bűntett. Ha nem egyszerű emberek követik el ezeket a bűncselekményeket, akkor már én is könnyedén beavatkozhatok saját logikám szerint.
Oda siettem a parkhoz, hogy megnézzem magamnak azt a két embert, akiknek a lélekenergiáját megéreztem. Már csak annyit kaptam el, hogy a lélekenergiájuk helyzete az erdőben van, ami nem is kicsit furcsa. Olyan emberek, akiknek semmi köze ehhez az egész bűncselekményhez biztos nem járna az erdő közelébe, hiszen akár őket is megtámadhatják. Vagyis nincs kétség afelől, hogy azok ketten valahogy kapcsolatban vannak a bűnesetekkel.
Utánuk megyek az erdőbe, követve a lélekenergiájukat, közben figyelve arra, hogy ne vegyenek észre. Az sem kizárt, hogy csak az egyikük bűnöző a másik pedig egy áldozat, akit most csalnak csapdába. Vagy éppen mindketten csalik és ezúttal rám fáj a bűnözők foga, mert valahogy tudták, hogy követni fogom azt a kettőt. Ezen gondolatom után jobban körülnézek magam körül, mielőtt tovább mennék a biztonság kedvéért, de nem látok semmi gyanúsat egyelőre.
Egy kis sétálás után egyre kevesebb volt a fa körülöttem, mert egy barlang került a látómezőmbe. Elbújok az egyik fa mögé, mivel a barlang előtt megpillantottam a két embert, akiknek a lélekenergiájukat érzékeltem. Még nem tudom, hogy ők a bűnözők, vagy csak áldozat jelöltek, vagy az egyik előbbi, a másik meg az utóbbi, ezért inkább csak figyelem őket, mire készülnek.
Egy kis várakozás után észrevettem, hogy a két alak úgy döntött bemennek a barlangba. Ekkor már indultam volna utánuk, mert én is meg akarom nézni, mi van abban a barlangban, de mintha egy szellő suhant volna végig a barlangig és egy fiú jelent meg a két alak előtt. Erre visszabújtam a fa mögé, hogy továbbra is onnan tartsam szemmel a történéseket.
Remélem, hogy nem azért jelent meg az a fiú, hogy felhívja a másik kettő figyelmét arra, hogy én itt vagyok és leselkedem utánuk. Az nem lenne valami jó, ha mind a hárman rám támadnának, mert valószínű nem sok esélyem lenne. Ezért is készültem fel a menekülésre, ha valami balul sülne el. B tervnek pedig még mindig ott van a harc, ha valahogy elzárnák a menekülési utamat.
Vissza az elejére Go down
Hernando Rivera
Arrancar
Arrancar
Hernando Rivera

Férfi
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 28
Registration date : 2013. Apr. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: festőművész
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A barlang mélyén Cl0te5800/15000A barlang mélyén 29y5sib  (5800/15000)

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptyVas. Nov. 17, 2013 6:23 am

*Vadásztak, igen. Na persze semmi különös. Kicsi fehér macskaeledel nagy karmokkal, ilyen aztán igazán van minden sarkon. De nagyobb fogás nem akadt mára.
Az arrancar reiatsut már messziről kiszúrja, jóval azelőtt, hogy a jövevény látótávolságon belülre kerülne. Ismerős neki valahonnan Hueco Mundóból, de hogy honnan, az annyira jó kérdés, hogy momentán nem is tudna válaszolni rá. A mennyiség is elég tisztes... Így aztán le is fagy egy másodpercre, mikor egy derűsen vigyorgó kamasz bukkan fel a horizonton. Ha van valami, amihez sohasem fog hozzászokni, azok az efféle jelenetek.
Persze bekattannak a régi reflexei, amint sikerül legyőznie az első reakcióját, így aztán egyből a saját fia képe úszik a tudatába, sokat segít ebben a sötét haj és az egy levegővel rájuk zúdított szózuhatag. A srác zsargonját ugyan nem érti egészen maradéktalanul, de legalább a nevét megtudja, és ebből azt is, hogy honnan ismerős a lélekenergiája színezete. Ahá, Desmond nevelt fia! Hallott már róla egyszer-kétszer, többnyire bíborszínűre vált fejű nagykorúaktól.*
- Üdv, chico! - *veszi szemügyre derűs képpel a kamaszt. Jó kiállású kölyök, az ő fia is ilyen lehetett volna... Na jó, talán a maszkot leszámítva.* - Hernando Rivera és Leon Escorpion, éppen vadászaton. Hát te?
*És nem, nem engedi Leon elsőként megszólalni, két okból sem. Egyrészt, mert ő a vezér kettejük közül, és másrészt, mert folyton elfelejti, hogy a lidérc időközben megtanult beszélni.
Ami ezt követi, az bagatell. Már megint megzavarják őket. Mindegy, kezd hozzászokni, ez talán a negyedik vagy az ötödik alkalom az utóbbi időben. A jó hír, hogy nem halálistenek, csupán esperek, legyenek mégoly erősek is. Ezek nem fognak karddal hadonászni… Nos, remélhetőleg. Ami a kapcsolatfelvételt illeti, hamar eldől: legyen barátságos! Úgy az igazi, nemde? Daijal is társalogtak egy sort, mielőtt egymásra rohantak volna.*
- Buenos días! Remélem, nem zavarjuk önöket. - *villantja meg indokolatlanul barátságos mosolyai egyikét a két ember irányába.* - Megkérdezhetném, csupán merő kíváncsiságból: miféle barlang is ez itt? …És ön, Señor? - *fordul változatlan derűvel a facsoport felé, ami mögött Leonardo rejtőzik. Ha másképpen nem is, a Pesquisájával mindenképpen kiszúrta a bujkáló bountot. Na persze annak igazán nem kell félnie a harc lehetőségétől, nem olyan gyerek ő. Más kérdés, hogy Leon igen, de őt talán még vissza tudja tartani, ha megéhezne vagy játékos kedve kerekedne.*
Vissza az elejére Go down
Leon Escorpion
Hollow
Hollow
Leon Escorpion

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 38
Age : 32
Registration date : 2013. Apr. 25.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A barlang mélyén Cl0te7300/15000A barlang mélyén 29y5sib  (7300/15000)

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptyVas. Nov. 17, 2013 8:51 am

Unottan baktattam mesterem után az emberi világ forgatagában. A ritka alkalmak egyike volt mikor a vadászat gondolata sem tudott lázba hozni. Sőt kismillió egyéb dolgot tudtam volna csinálni még az üres utcák feletti sétálás helyett, s ezek közül talán az alvás tűnt a legszimpatikusabbnak, mint ahogy azt gyakori ásítozásom is alátámasztotta. Persze egyéb módon nem adtam jelét nem tetszésemnek, lévén, hogy jól nevelt macska volnék, vagy mi a szösz.
A hirtelen feltűnő lélekenergia sem kelti fel túlzottan az érdeklődésemet. A mintája egyértelműen fajtánk bélire vall, de nem a préda osztályból. Így a közeledővel úgyis a Hernando fog foglalkozni. Amiért nem kicsit vagyok hálás, mikor meglátom a mintázat tulajdonosát. Pörög, mint a ringlispil, még a levegő is remeg a közelében, én meg ki nem állhatom az ilyen izgága alakokat. A nagyképűségéről nem is beszélve, habár arra az erőkülönbségünkre tekintettel, velem szemben talán van is oka. A neve azonban nem sokat jelent, az oktatóim örültek, ha megneveltek, az LN-i nemesség így nem igazán képezte a tananyagot.
Persze a tisztelet minden Arrankarnak kijár, nehogy megegyenek… A kommunikációs képességem fejlődéséről azonban csak Hernando tud eddig, szóval inkább pihentetem a hangszálaimat, és csak biccentek. Nem ritka a beszédképtelen lidérc, a srác meg úgy is tovább süvít, mint a Catrina, szóval ebből valószínűleg nem lesz nagy perpatvar. Amúgy se nagyon tudtam dekódolni, amit mondott, és meg sem fordult a fejemben, hogy követjük az emberek felé. Nem számítanak prédának, s ha meg is látnak, ami ritka, akkor is csak sikongatnak, meg rohangálnak, érthetetlen egy banda.
Teljes a döbbentem mikor mesterem utána indul. Kissé kitágult pupillával, és felborzolt szőrrel toporgok a levegőben, nem igazán akaródzik utánuk menni. Végül persze utánuk battyogok, győz a nevelés, s magam is a furcsa halandók körébe lépek. Persze ilye közel az íncsiklandó falatokhoz már nehezebben türtőztetem magam. Édes, lélekerőtől átitatott illatuk körbelengi a tisztást. Bajszomat nyalogatva fordulok a gyengébbnek tűnő halandó felé, és idegesen tépegetem a körmömmel a harmatos füvet. Szívesen rávetném magam, és falnék a húsából, de Hernando parancsa nélkül nem moccanok, csak kérlelő pillantásaimmal bombázom. Talán a nyájas beszélgetés, pusztán előjátéka egy nagyobb mészárlásnak. Három hozzánk hasonló lélekfaló mi másért állna le a prédákkal?! Habár az ifjú titánnak lehetnek érdekes hóbortjai, s mégiscsak ő a rangerős itt…
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptySzomb. Nov. 30, 2013 5:12 am

A kis csapat összegyűlt, azonban most nincs idő egymás torkának esni, vagy épp kiszaladni a világból ijedtetekben, hiszen a barlangból egyre hangosabb nyögés-hörgés-csoszogás hallatszik. Kívülről nem tudjátok megállapítani, hogy egy, vagy több valami közeledik felétek a falakról visszaverődő hang miatt. Valami azonban mégis behúz benneteket a barlang bejáratán. Ez lehet kíváncsiság, de akár az izgalmas küzdelem, vagy játék lehetőségének apró szikrája is.
Ha valamelyikőtök elég figyelmes, észre veheti, hogy a falon mind a két oldalon fáklyák helyezkednek el, azonban ezeket még meg is kell gyújtanotok, ha használni szeretnétek őket.
Ahogy egyre beljebb haladtok, a hang is egyre inkább közelít felétek, míg végül elő nem tűnik egy shinigami ruhába bújt furcsa alak. Először csak a ruhája, majd lassacskán az arca is láthatóvá válik, még végül teljes egészében el nem vonul mellettetek. Még csak jelét se adja annak, hogy esetleg észre vett titeket.
Kinézetre először talán egy zombi juthat róla eszetekbe, hiszen tekintete teljesen üres, s látszólag teste is megszenvedhetett pár dolgot, hiszen az arcát alvadt vér fedi. Elsőre talán fel se tűnik számotokra, hogy ez valójában az arcán éktelenkedő hatalmas sebből jöhetett egykor. Megtehetitek, hogy utána mentek, és megpróbáltok kiszedni belőle pár hasznos infót, azonban amint elege lesz belőletek, máris támadásba lendül, s megpróbál pár torkot átharapni.
Ha tovább haladtok, egy nagyobb csarnokhoz érkeztek, ahol három további úton mehettek tovább. Döntenetek kell, hogy vagy közösen mentek tovább és elviselitek egymást, vagy pedig három különböző útirányt választotok, és megkockáztatjátok, hogy esetleg több, az előbbihez hasonló shinigami-zombival találkoztok.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
A barlang mélyén Cl0te23500/26000A barlang mélyén 29y5sib  (23500/26000)

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptySzer. Dec. 04, 2013 10:47 am

Kezdett végérvényesen belegubancolódni a látott és vélt események láncolatába. Rákérdeznének nevére, nem merné kijelenteni, kapásból el bírná hebegni-habogni. Annyi mindenre gondolt, komplett történet kerekedett ki belőle, ami köszönő viszonyban sem állt olyan apróságokkal, mint a neve, vagy foglalkozása. Azaz érzése támadt, remek krimit lehetett volna forgatni élénk fantáziája szüleményéből, csak épp annak nem örült, igen nagy az esély résztvevője lesz a cselekmények alakulásának. Valahogy a fotel biztos takarásából szívesebben elmélkedett volna a lehetséges alvilági kapcsolatokról és arról, milyen harcművészeti rúgásokkal oldhatna kereket. Teljes vállszélességből állíthatta, legkisebb mértékben sem volt ínyére. Sosem tanult verekedni és akkor se menne, ha életével fenyegetnék. Ezzel kizárta a hősies menekülés lehetőségét, viszont a futáshoz még mindig profin értett, de ha a másiknál fegyver van, nem megy vele sokra. Annyira nem szedi gyorsan lábait, leellőzzön egy irányába eresztett golyót. Számba véve ezeket a lehetőséget ott tartott, sehol és az idegen férfi mindezek tetejében, angolul szólt hozzá. Azt sem tudta hova legyen pánik rohamában. Vesse magát hasra, lengessen fehér zászlót, könyörögjön életért, vagy szimplán nézzen rá fonalat vesztetten.
Ösztönei megelőzték és szokásaihoz hű reakciót szolgáltattak. Elkerekedő szemekkel, teljes értetlenségbe burkolózva meredt rá. Száját eltátva fagyott le rendszere, mert valahogy nem tért rendre az események felett, miért pont ezen a nyelven beszél. Arra számított, minimum oroszul fenyegetik meg családfáját. Ehhez képest meglepően udvariasan kérdeztek tőle. Igaz magától a tartalomtól, újabb másodpercekre lefagyottan mutogatott a barlang irányába. Hirtelen nem értette mire céloznak és kellett némi idő szöget üssön fejébe, valószínűleg rejtélyesebb az a kimono-s emberke, mint hitte.
-Álca?! Nem láttad azt a fekete, ilyen, ilyen kimono-s valakicsodát, ahogy zombiként botorkált befelé? Még a lábát is húzta, meg nagyon fura hangokat adott ki, mint, akinek valamicsodája szörnyen fáj.-
Ecsetelte igen lelkesen, némi rögtönzött bemutatóval, nagyjából hogyan kéne elképzelni a szerinte barlangban tartózkodó alakot. Lelkes előadása, viszont láthatóan nem ért célt, mert továbbra sem adták jelét, ténylegesen találkoztak volna az említett sérülttel. Hírtől dühös csalódottsággal paskolta homlokon magát. Öklével használható gondolatokat kocogtatott ki fejéből, mit kezdjenek helyzetükkel. Személy szerint bement volna, mert aggódott a sérültért, de idekint a sötétben sem akarta hagyni külföldi maffia uraságot. Nem jutott dűlőre, míg a férfi maga mentette ki szorult helyzetéből. Ajánlatára vérmes hiénaként csapott le. Csillogó szemekkel bólogatott a felvetésre, menjenek be. Azon nyomban lelkesedése tetőfokán lendült előre, teljesen berezelt vezetőként kutakodjon a sötétben.
-Örülök a balszerencsének Sakurai! Vhoa! Micsoda név! Anyud vagy apud? Mármint külföldi. Te is odakint éltél? Gondolom, ezért töröd a nyelvet. Ugye nem baj, ha tegezlek? Amúgy…ha te nem láttad azt a fura alakot, hogy kerültél ide?-
Ahogy általában, jelenleg is dőlt belőle a szó. Ha totálisan meg volt rémülve, mindig értelmetlen fecsegéssel próbálta elterelni figyelmét. Iparkodott nem arra összpontosítani korom sötétbe bámul, vadidegennel és egy totál horrisztikus emberkét keresnek. Nem valami fényes kilátások és akármennyire koncentrált, egyre jobban remegett. Fokozatosan elhagyta bátorsága, miközben felerősödött benne a késztetés, inkább lépjen felfedező társa mellé. Nagyobb biztonságban érezte volna magát, ha közvetlen közelében, de mire hátra pillantott volna bosszantó kérdés sorozat ütötte meg fülét. Automatikusan, gondolkodás nélkül háborodott fel rajta.
-Mégis mit csinálnánk?! Segíteni akarunk valakin, aki ide ment be! Minek kell ennyiszer feltenni ezt a kérdést?!-
Fordult hátra hörcsögösen felfújt arccal, szemtől szembe is számon kérhesse ezt a buta megnyilvánulást. Azonban a látvány, rövidesen rádöbbentette totál idegennel trécsel, aki ráadásul Sakurai vállánál bukkant fel. Sokktól kővé dermedten mutogatott az ismeretlenre, akiről hirtelenjében el sem tudta dönteni, most ellenség vagy barát és jobb lenne sikítani, vagy sírni. Épp a lehetőségek között kő-papír-ollózott, amikor extraként újabb férfi került elő. Még döbbenetesebb sokktól barlang falára kenődve kapott mellkasához.
-JÉZUS DIAS! Nemzetközi találkozó van itt?! Hányan vagytok még?!- Vette el mérgesen Sakurai okos telefonját körbe világíthasson közvetlen környezetükben. –Egy macska! Egy nagyon nagy macska!-
Pislogott egyre értetlenebbül. Karjába csípve tesztelte ténylegesen ébren van, de ekkor szembesült vele, még mindig nála van az angol férfi telefonja. Szánakozó fejvakarással gyorsan visszanyújtotta neki. Nem állt szándékában ellopni, csak ez a semmiből feltámadó és meglehetősen nagy mennyiségű energiát eregető tömeg, kissé kiakasztotta. Ötlete sincs merről érkeztek, vagyis, jelzett radarja, csak nem különösebben foglalkozott vele, mert a férfi érdekelte, aki még mindig a barlangban szenvedett.
–Hello mindenkinek! Nanana, várjatok! Mi van a barlanggal? Ez nem egy sima izé? Én csak azt tudom, valaki bement oda, aki elég sérültnek látszódott.- Integetett a díszes társaságnak, miközben egyetlen dolog kötötte le tekintetét. -Tényleg egy igazi macska? Meg szabad simogatni?-
Pislogott túláradó rajongással a sörényes és mellékesen veszélyes ragadozóra. Annyira szép macska volt és láthatóan az érkező duóval volt, szóval, csak emberekhez lehetett szokva. Reménykedett benne nem harapná le tőből karját, mert annyira szívesen beölelgette volna, vagy megcirógatja füle tövét. Szeretgetni való puha pamacsnak látszódott, de mielőtt nagyon beleélte volna magát az akcióba, egyik spanyolul beszélő férfi hátraszólt a fák közé. Hunyorogva fókuszált arrafelé, de hiába erőltette szemeit, nem látott semmit, csak az onnan érkező energia győzte meg róla, valaki ácsorog ott. Nem akart erőszakos lenni, de már tele volt a hócipője, mindenhonnan meglepetés kerül elő. Annyira felbosszantotta a helyzet nem jutnak előrébb, végre kihozzák a sérültet, öles léptekkel megindult a fedezékhez. Nem számított rá kivel fog találkozni, ahogy a hepe-hupás talajjal sem számolt. Látványos bukdácsolással cserkészte be bújócskázó vendégüket.
-Szia! Bocsánat a lerohanásért, de az a kimono-s alak, még mindig ellátásra szorul, szóval, ha már idáig elmerészkedtél, nem segítenél nekünk?-
Mosolygott rá biztatóan, nyugodtan egyezzen bele és kövesse a kisebb csoporttá duzzadt társulathoz. Igazán fontos lehet az a kimono-s alak, ha ennyien összegyűltek megmentésére, ráadásul több kontinensről. Egyre kíváncsibbá tette ki lehet, na meg miért hörög, ennyire hangosan. Lényeg a lényegben, hogy újabb bátorság szikrát adott neki, végre belépjen a barlang rejtelmeibe. Nem emlékszik ki mellett poroszkált a félhomályban, de nagyon nagy erőkkel zárkózott fel mindig valaki társaságába. Egyetlen pillanatra sem akart magára maradni, főként azok után nem, szembe találkoztak a kimono-s figurával. Meglehetősen rosszul festett a sok vérrel. Azt sem tudta volna eldönteni mennyi sajátja és mennyi került rá máshonnan. Lelki szemei előtt csak az lebegett, mentsék meg, juttassák kórházba. Rögtön el is indult felé, kezdetben bizonytalan, majd egyre szaporább léptekkel. Megpróbálta óvatosan vállára tenni kezét, hogy felkelthesse figyelmét, de még se hozza rá a frászt. A fura alak, viszont cseppet sem barátságosan reagált közeledtére. Érdekesen szörcsögött, talán még morgott is, mintha veszett lenne.
Különös reakció eltántorította annyira, megálljon. Kétségbe esetten nézett a társaság többi tagjára, mit tegyenek. Valahogy őt nem foglalkoztatta az előttük tornyosuló csarnok. Segíteni szeretett volna a zavart alakon és annak is örült volna, ha nem hagyják egyedül. Döntésképtelen helyzetben toporgott, hol a távolodó fekete ruhásra, hol a csarnokba menetelő csapatra pillantva. Nem tudta eldönteni merre menjen.
Vissza az elejére Go down
Sakurai K. Steelheart
Ember
Ember
Sakurai K. Steelheart

Férfi
Aries Buffalo
Hozzászólások száma : 24
Age : 39
Tartózkodási hely : Karakura, vagy Portland
Registration date : 2013. Feb. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A barlang mélyén Cl0te3000/12000A barlang mélyén 29y5sib  (3000/12000)

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptySzer. Dec. 04, 2013 11:52 am

- Nem láttam, csak hallottam. – Felelem a kérdésére, amit színjátékkal is meg koronáz. ~Hogyha tippelhetek, akkor színész, vagy csak hobby színész.~
Az, hogy haladunk, vagyis elindulunk az kellemes érzés volt, mert nem a tétovázás, semmirekellőség kellős közepén álldogálunk. Sokan beszélnek idegességükben, félelmükben, s a férfi is ilyen. ~Bizonyára illedelmes ember ő is, csak a félelem teszi ezt vele.~ Ez a gondolat egyszerű, s helytállónak tűnik, ezért meg is elégszem ezzel egy darabig.
- Apám. És én úgy kerültem ide, hogy követtem a hangot, a hörgés.
Az idegen, aki eddig nem mutatkozott be, egyfajta békességgel, nyugalommal töltött el, mikor láttam rajta, hogy nem akar megölni, sőt elrabolni sem, hanem ő is riadt. Viszont valaki megböki a vállamat, mire érzem, hogy egyből visszatér belém a félelem. Ellenben nem csak azért, mert a semmiből csak úgy megkopogtatják a vállam, hanem azért is, mert egy, a feledésem homályába veszett érzékem vészesen jelez. Ez a félelem, ami visszatér belém már nem a gondolataim játéka, sem a sötét erdő, az ismeretlen tréfája. Nem, egyáltalán nem, ez valós félelem, mint mikor az ember látja, ahogy egy nála legalább kétszer nagyobb ember egy hatalmas doronggal szalad feléje, miközben a nevét kiáltja, s azt, hogy megöli. Régen használtam ezt az érzékemet, amivel a mesterem szerint másokat tudunk megérezni, most viszont nem, hogy feléled, de még a vészjelzőt is rángatja, mint a régi városokban a tűzjelző harangot, hogyha egy, vagy több ház kigyulladt.
Hallottam, természetes, hogy hallottam azt, aki megbökte a vállam. Viszont felelni nem tudok, csupán lassan fordulok feléje, de nem látok senkit sem. A szemeim hihetetlenül elkerekednek. Bár a telefonom már nem nálam van, de attól még nem látom, hogy kikre esik a fénye. Igen többes számot használok, mivel közben egy új alak érkezett. Mind a hármukat hallom, azt, aki megbökte a vállam, azt aki udvariasabban, s elnézést kérve szól hozzánk, valamint egy harmadik, egy állat moraját.
- Why are you invisible?! – Fakadok ki, s most belőlem dől a szöveg. – I do not understand! Why?! This is unreality! Yes! It is impossible! It's just a dream! Yes! – Karomba csípek, de csak azt érem el, hogy megfájdul. Veszek néhány mély levegőt, s most már japánul szólalok meg. – Nem számol. Ti vagytok titkos társaságból. Nem kérdezek.
Valami kitudja milyen indítatásból arra a következtetésre jutottam, hogy valamilyen titkos szervezetnek a tagjai lehetnek, az már nem számít, hogy a bűnöző, vagy egy másik csoport-e. Talán addig biztonságban vagyok, amíg nem kérdezősködök. Próbálok nem nagyon törődni a ténnyel, hogy ők láthatatlanok, ezért leginkább a Színész közelében igyekszem maradni.
Fel sem tűnik, hogy még egy, látható alak közénk keveredik. Az viszont igen, hogy itt sok mindenki láthatatlan. A hörgő hang forrása közelébe érünk, s láthatóan Színész látja, ahogy a többieket is. ~Talán ez a láthatatlanná tévő felszerelés, csupán bizonyos frekvenciákon működik? Vagy inkább csak egy szűk tartományban nem, s ez a férfi képes látni abban a tartományban? Ez logikus magyarázat.~ Általában, hogyha érthetetlen dologra találok logikus választ, akkor az megnyugtat, viszont ez csupán félelmet hozott, mert még mindig vészesen jelzett az érzékem.
Néma vagyok, nem szólok, csupán világítok Színésznek. Láthatatlan embereken nem tudok segíteni, legalábbis ebben az állapotomban, amikor remeg a térdem, a levegőt nehezebben szedem, s csak külön koncentrációval tudom a kezeim remegését elfojtani, hogy a fény remegése senkit se zavarjon. Nem, így csupán két lábon járó lámpának vagyok jó. ~Hogyha elágazásnál választani kell, akkor vagy egyedül, vagy a színésznek kinéző alakkal fogok menni. Egyik láthatatlannal sem akarok menni, nem.~ Határozok magamban, s eszerint is kívánok cselekedni.
Visszatérve a láthatatlan, hörgő, s ebből következően bajban lévő alakhoz és Színészhez, mégis csak támad egy ötletem. Hogyha ez a Hörgőt megmérgezték, s hipnotizálással az elkövetőkhöz csalják, akkor náluk lennie kell ellenszernek, ezért talán jobb lenne, hogyha tovább mennénk.
- Mister! Mi menjünk tovább. Az a nem látható, hörgő valaki, gondolom én van megmérgezve. Odabent a bűnözőknek van… antidote… ellenméreg. Menjünk, házasodjunk el tőlük, hogy segítsünk.


Fordítás:
Vissza az elejére Go down
Leonardo Ludenberg
Bounto
Bounto
Leonardo Ludenberg

Férfi
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Oct. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A barlang mélyén Cl0te8200/12000A barlang mélyén 29y5sib  (8200/12000)

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptyPént. Dec. 13, 2013 6:16 am

Egy fa rejtekéből figyeltem, hogy mi folyik a barlang előtt és próbáltam minél jobban észrevétlen maradni. Nem nagyon örültem, hogy eggyel többen lettek a megfigyeltek száma, akkor pedig még jobban elkeseredtem, amikor kettővel lett több a barlang előtti társaság. Már a számuk se kecsegtető, de az a tény, hogy az egyikük egy hollow volt, még jobban zavart.
Most már azt se tudtam, hogy ki a jó vagy a rossz fiú, teljesen összezavarodtam. Most az a két ember, aki először volt a barlangnál, áldozatok, vagy cinkosok? A hollowok állnak az ember támadások hátterében is akkor, vagy teljesen más miatt vannak itt? Temérdek kérdésemre a válaszokat nem tudtam és nem is hagytak időt gondolkozni rajtuk, mert a barlang előtt állók egyike észrevett, amivel elrontott mindent, így nem volt más választásom, mint elfutni.
Gyorsan meg is fordultam és készültem is volna elhagyni a helyszínt, de a fa gyökerébe beakadt a lábam, így orra estem. Az orromat fogva álltam fel és már nem volt esélyem elmenekülni, mert felém közeledő lépteket hallottam, ezért inkább feladtam a menekülésről szőtt terveimet. Mivel észrevettem, hogy az orrom megsebesült az esésben, ezért elővettem a zsebemből egy ragtapaszt és beragasztottam vele a sérülésem.
Közben ideért a barlang előtt ácsorgók egyike és a segítségemet kérte valaki ellátásban, amire egyből felmerült bennem a kérdés, hogy nekem miért kéne segítenem egy csapat ismeretlennel azon, akit nem is ismerek. Felmerült bennem, hogy elutasítom a segítségkérést, de ők sokkal többen vannak, és könnyedén letámadhatnak és elrabolhatnak vagy valami, ha nem tetszik nekik a válaszom. Még ha a segítségkérő bíztató mosolyt is viselt az arcán, ez engem nem hatott meg, bárki magára ölthet egy ilyen álcát és becsaphatja vele tudatlan áldozatát. Viszont több az esélyem, ha velük tartok és megszökök, ha eljön a megfelelő pillanat, ha kényszerrel rángatnának magukkal, akkor figyelnék, hogy nem-e szökök meg, ha pedig önként, akkor nem. Bólogattam, hogy kimutassam belegyezésemet és követtem vissza a barlanghoz.
Amikor odaértem én is a barlanghoz, próbáltam tartani a távolságot a csapat többi tagjától, de legfőképpen a hollowtól és társaitól. Barlangból lehetett hallani nyögések-hörgések zaját is, amit teljesen egy zombis film hangjaira emlékeztetett. Ha nem szólt hozzám a csapat többi tagja, akkor én sem szólaltam meg, hiszen nem önszántamból vagyok itt, hanem kényszerből. Ezért nincs is kedvem barátkozni velük, vagy hasonló, ráadásul hárman lídércszerű lélekenergiától bűzölögnek. Beljebb haladva a barlangban a csapat mögött haladtam, követve a telefon fényét. Amikor feltűnik egy shinigami-zombiszerű előttünk és bár nem vesz rólunk tudomást, a csapat egy tagja megpróbál odamenni hozzá. Ekkor jött el az idő, hogy előre menjek és elváljak a csapattól.
Tarento suut használva próbálok meg észrevétlenül eltűnni a csapat elől és továbbmenni a barlangban. Még szerencse, hogy fel vagyok készülve minden eshetőségre. Amiért sokat utazgattam életemben, megtanultam, hogy mindig legyen nálam túlélő felszerelés. Így a táskámban most is vannak a legfontosabb dolgokból, étel-ital, sebtapasz-kötszer, zseblámpa és ilyen fényrudak, amit ha megtörsz, színesen világítani kezd és jó lehet figyelem elterelésre sötétben. Talán valamire jók voltak az éjszakai lídérc támadások is, így mindig fel vagyok készülve a menekülésre.
Amikor már alig lehetett látni, mert a barlang kijárata már nagyon messze volt és nem világított be onnan fény, elővettem a zseblámpámat és azzal világítottam. Csak reménykedni tudtam benne, hogy egy ideig lefoglalja a csapatot a zombi és addig megfelelő távolságra sikerül jutnom tőlük. Lassan egy elágazáshoz jutok, ahol nem akarok sokat időzni, mert a végén még beérnek, ezért elindultam a középső járatban.
Vissza az elejére Go down
Ronan J. Phellera
Arrancar
Arrancar
Ronan J. Phellera

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Sokfelé :o
Registration date : 2012. Apr. 06.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 97.arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A barlang mélyén Cl0te11000/15000A barlang mélyén 29y5sib  (11000/15000)

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptyPént. Feb. 07, 2014 6:04 am

Érdekes, bár esetenként kifejezetten növény emberekkel hozott össze a sors, az egyik például agysérült lehet, mert nem csak nem lát, de még rendesen beszélni sem tud, leginkább Jar-jar beszél így a Star Wars-ból, a másik ember egy fokkal normálisabbnak tűnik, a harmadik, a velem egykorú srác pedig nem igazán beszél. Lehet, hogy fél a hollowoktól, ami általában hasznos is, bár most nem kell. Azért vicces, hogy szegény milyen ügyetlen.
 - Akkor csekkoljuk le, mi van vele.
 A barlang elég sötét, de úgy tűnik, lakik itt valaki, vagy tartanak itt valamit, különben miért lennének itt még meggyújtható fáklyák? Persze, én nem tudom meggyújtani őket, de valaki biztos cigizik a társaságból, és van öngyújtója. Nem szívesen vagyok sötétben, könnyen belefuthatunk valamibe. A fekete kimonós alak valószínű shinigami, ők pedig elég agresszívek tudnak lenni.
 Ahogy előkerül a shinigami, feszülten figyelem, hogy nem-e készül megtámadni, de úgy tűni, ez a példán süsübb a többinél, és még észre sem vett minket- legalábbis, amíg az egyik srác el nem kezdte piszkálni, akkor olyan hangokat adott ki, mint a zombik abban a Brad Pitt filmben. Lehet, hogy jobb lenne lelépni, de az nem én lennék. Mi is lett volna, ha Pevensiék hazarohannak, amikor megjelentek a farkasok? Akkor nem lett volna Narnia. Viszont, nincs kedvem ezzel a zombival szórakozni, mert megharap, és akkor bajba kerülök.
 Ahogy látom elslisszolni a másik srácot, emberfeletti gyorsasággal ugyan, de persze hozzám képest lassan, úgy döntök, vele tartok. A másik arrancar jó arcnak tűnik, az óriásmacska pedig menő, de a két ember valahogy nem szimpatikus, úgyhogy jobb megoldás megismerni az ismeretlen srácot. Úgysincs igazi barátom, aki nem röhögne ki, ha elmondanám, mi vagyok, aztán kerülne el örökre, ha be is bizonyítanám neki.
 Sonidoval követem a srácot, és mivel ugye az én apám és nővérem a leggyorsabb arrancarok közé tartoznak, gyorsan be is érem, és mögötte pár méterrel állok meg. Ha a látóterébe kerülnék, megijedne, és lehet megint elesne, és egy sztalagmit átszúrná a fejét, az pedig nagyon nem lenne jó. Kicsit le is veszem a hangom, nem a szokásos „ne kiabálj Ronan, mind hallunk téged” hangerőn, hanem az átlagoson szólalok meg.
 - Szia! Veled jövök, oké?- megértem, ha fél a hollowoktól, de ez esetben majd elmagyarázom neki, hogy miért is nem kell félnie tőlem. Például, mert tegnap megettem egy gilliant, meg ma két szelet pizzát a büfében, és nem vagyok éhes, meg hogy én is voltam ember, és nem vagyok olyan, amilyennek a legtöbb arrancart gondolni szokták. Vagy, hogy jó lenne megismerni valaki korombélit, akivel lehet őszintén beszélgetni. Otthon egyedül ’dala-nee fracciónjai vannak velem azonos korúak, és ők is mind lányok, az meg nem ugyanaz.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén EmptyHétf. Márc. 24, 2014 4:41 am

Kérésre a küldetést lezárom. Mindenki jutalma 500 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A barlang mélyén _
TémanyitásTárgy: Re: A barlang mélyén   A barlang mélyén Empty

Vissza az elejére Go down
 

A barlang mélyén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-