-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Bádum-tssss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Bádum-tssss _
TémanyitásTárgy: Bádum-tssss   Bádum-tssss EmptySzomb. Okt. 12, 2013 12:17 am

No, nagyon-nagyon-nagyon rég volt már ilyen, szal miért is ne alapon hirdetnék ki egy esetleges időpontot, hátha többeknek is jó. Very Happy Facén már tettem javaslatot, jöttek is ám visszajelzések szépen, a lényegi infókat viszont itt írnám ki. Persze valakinek nem jó az időpont, mást javasol, ilyesmik, nyugodtan szóljon, azért van ez a topic.
E hónap, tehát október 26. lenne a dátum. Azért erre a napra gondoltam, mert jönni fog hozzám egy messzi-messzi galaxisból, vagyis az ország másik végéből egy fórumtag, és így tud ő is jönni, meg stuff. Valakinek nem jó semmiképpen, de szeretne jönni, akkor szóljon nyugodtan más időpontjavaslattal, hátha kitalálunk valamit. Mást nem, akkor több talit.
Heyszín Budapest, azon belül valamilyen kávézó, cukrászda, teázó, ilyesmi. Egyik tagunk kifejezett kérése, ne kocsmába menjünk, mert nem bírja, de szerintem már lesz olyan hideg, hogy ne akarjunk kint fagyoskodni. Én nem találtam még megfelelő helyet igazából, javaslatok jöttek már, de még nincs meg az igazi. Szempontok: olcsó, nem kocsma, hangulatos hely, ahova többen is beférünk. Ha szükséges, akár asztalfoglalást is intézek.
Noh, egyelőre ennyi. Csak egy pár órás kis funkodás, ellevés, semmi extra. Remélem, lesz kedvetek hozzá. >.<
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Bádum-tssss Cl0te33500/45000Bádum-tssss 29y5sib  (33500/45000)

Bádum-tssss _
TémanyitásTárgy: Re: Bádum-tssss   Bádum-tssss EmptySzomb. Okt. 12, 2013 8:40 pm

Vérző szívvel, de passzolom a dolgot! Sajnos akkor megyek haza Bugyiról és egy hónap után már nem fogok halasztgatni a hazalátogatást! Nektek azért jó szórakozást!:3
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Bádum-tssss _
TémanyitásTárgy: Re: Bádum-tssss   Bádum-tssss EmptyKedd Okt. 22, 2013 4:46 am

Uff!

Elképzelhető, hogy én se tudok menni, mert közbe jött egy buli, amin én leszek a ruhatáros. (yay *.* ._.) De ha mégis tudok menni, akkor feltétlenül szólok >.<
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Bádum-tssss _
TémanyitásTárgy: Re: Bádum-tssss   Bádum-tssss EmptyKedd Okt. 22, 2013 7:39 am

Noh, taliinfók, ahogyan azt ígértem. Aki tudja, hogy jön mindenképpen, az azért jelezzen itt, ha tud, hogy senkit ne hagyjunk a meet ponton véletlenül. >.<

Időpont: szombat, délután 1 óra
Helyszín: Budapest, Westend, földszint, vízesés


Innen igény szerint tovább megyünk egy gyorsétterembe/teázóba/kávézóba/cukiba, estefele pedig szétszéledés a szélrózsa minden irányába.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Bádum-tssss _
TémanyitásTárgy: Re: Bádum-tssss   Bádum-tssss Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bádum-tssss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Fórum találkozók-