-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Csendes hó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te18700/30000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (18700/30000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptySzer. Dec. 04, 2013 7:51 am

Azt az illedelemmel megsuhintott beszédet, amit én kaptam a nyakamba, még életemben nem hallottam, és mivel már az első három szóból éreztem, hogy én bizony választ nem kapok, ezért inkább elkezdtem felszenvedni a Hime~chantól kapott kabátomat.
- Aha, Nyúl York….
Mormogtam. Éppen a harmadik gombnál tartottam, amikor valami szokatlan történt. Ugyanis az addig szótlan férfi egy bődületes baromsággal rontja el az addig hibátlan álcát. Hiszen a nő káromkodásából kiderül, hogy ők biza’ nem shinigamik, hanem valami… mások. A nőszemély felől immáron félreérthetetlen arrancar-reiatsut érzek, a- valószínűleg kattant- férfi felől viszont, uniformisa ellenére, az enyémhez hasonlót. Bizarr, ahogy, mint egy idióta száguld körbe a sátron, beleakasztva a kardját, és ellebegtetve azt. Ez nem ér. Az a mienk volt! Volt… ha látta volna, most milyen indulattal telített tekintettel, milyen dühtől fűtött pillantással néztem rá, hogy most puszta tekintetemmel képes lettem volna ezer lándzsára felszarvazni, aztán elégetni… De nem, nem látta. Ahhoz túlságosan el volt magával foglalva. Úgy döntöttem, hogy eszméletlen osztagtársamat, akivel nem volt túl idilli első találkozásunk, a frontvonal mögé rángatom, de ennél többet jelen pillanatban nem tudtam, és nem is akartam tenni érte. Magam is a férfivel gondoltam foglalkozni, hülyékkel, úgy hiszem, jobb, ha hülyék harcolnak. Mondjuk ez már nem hülye, hanem elmebeteg, ez biztos, de ahhoz én állok a legközelebb. Zanpakutou-m még mindig fel volt oldva, így startra készen álltam, de gondolatban néha fel-felpillantottam a tovaszálló sátorra, de pillanatnyilag nem ez számított, hanem az őrült, és a mi nekünk most kevésbé érdekes, a nő, bár az is csak azért, mert nem is biztos, hogy Hime~chan teljesen elbír vele, habár én bízom benne. Szívesen elemezgettem volna az ő taktikáját, de idő és lehetőség híján a kettyós renegátra kellett összpontosítanom. Hiszen világos, hogy az volt, Las Noches-i uniformissal, valamint shinigami reiatsuval nem lehet más, habár elég fejtörést okozott, hogy a lyukasok- már csak így hívom a Hollowokat és származékaikat, hollow-lyukuk miatt- miért fogadták be. Bár nem ennek kitalálása, hanem a pszichopata mindenének a meggyepálása volt az elsődleges cél, azért ez is foglalkoztatott valamicskét. Egy ilyen eszelősre nem szívesen bíztam a kezdeményezést, szóval egy kidou-val indítottam:
- Juugeki Byakurai!
Úgy próbáltam helyezni, hogy kiszámíthatatlan ugrabugrázása közben beletáncoljon éppenséggel a lövedékbe. Talán nem kellett volna olyan hamar elsütnöm, hiszen a következő pillanatban megérkezett a harmadik harcképes tiszt lekötő kidou-ja, amit kihasználva én nem haboztam, hanem jobb vállához shunpozva a Raioukennek keresztelt technikával igyekeztem megsorozni azt a pontot, ahova a zsibbasztót szokás „beadni”, hogy lehetőség szerint elejtse kardját. Majd elé kerülve a Seikyomai nevet kapott mozdulatsorral invitáltam a halál táncára: az előírások szerint először kegyetlenül bele akartam mélyeszteni pengém szerencsétlennek a gyomrába. Másodszor a megrohadt máját célba vevő fordulatos vágással igyekeztem szervét szétroncsolni, majd mögé kerülve tüdejét akartam kilyukasztani. Ezek után pedig persze még mindig fennáll a lehetősége, hogy túlélte a szemétje, vagy valamilyen módon kivédte, ezért a Raikou no Heki nevű technikával sorozatosan ostromoltam, közben persze mentem utána. Természetesen, ha mozog közben, követem, hiszen csak úgy kivitelezhetőek a támadások, viszont lehetőség szerint nem szeretnék alkalmat teremteni számára a támadáshoz, jóllehet támadásaim egyike sem vesz igénybe egy-két másodpercnél többet. Majd, amikor láttam, hogy képes lesz kitörni, az Utsusemit használva klónt hagytam magam mögött, fölé kerültem, és a Kuro Shitsuival elvettem, szokatlan módon nem a látását, hanem a hallását. Még a levegőben aktiváltam a Kaminari chensout, és leérkezve, már csak a színpadiasság kedvéért is azt kiabáltam:
– Meglepiiii! Eikaku!
Ezzel pedig egyenesen a háta közepét céloztam meg. Persze ha ez nem sikerült, a Rai Makihigevel kezdtem el kergetni, persze tisztes távból, hiszen többé már nem vagyok olyan offenzív, hogy megengedhessem magamnak a kar(d)távolságot ebben a harcban. Valamint szinkronban mozogtam a festett szeművel, hogy, ha lehet, meg is tartsam ezt a távolságot, azonban elkezdtem aggódni Hime~chan ellenfeléért, ezért úgy mozogtam, hogy egy második indával őt támadjam, azonban csak néhányszor tettem kísérletet a támadásra, hogy megzavarjam a nőszemélyt, azután igyekeztem távolabb kerülni, hátha van a tízedik osztagos tisztnek nagyobb területet igénylő támadása, valamint törekedtem arra, hogy, amennyiben lehetséges, a Juubantai-os nő hátát védjem az én ellenfelemtől.
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te15000/26000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptySzer. Dec. 04, 2013 11:39 pm

Örülök, hogy no vagyok egyedül, hanem más is van itt velem, ráadásul the sukuuruból! No is emlékeztem Raion-kunra, bár ha jobban belegondolok talán icipicit ismerős. Lehet nyuu gai? Surprised
The kabátkában dideregve ácsorgok, miután megnéztem the peepaat.
- Hm? Wáá! Ez biggu guddo ötlet Raion-kun! *o* – nyomban kezdtem herupuzni Raion-kunnak, ennyi áldozatot képes vagyok megtenni and kockáztatni handom lefagyását, hogy kevésbé fázzunk, utána pedig visszaraktam the peepaaból hajtogatott kesztyűt the handomre.
- Bounto? Az mit jelent, Raion-kun? – pislogok rá kíváncsian. Még sosem hallottam the bountokról. Surprised
- Magadtól? O_O Nekem the nagypapi próbál herupuzni, hogy menjen egyáltalán, mégsem sikerült mindig guddon… T-T – panaszolom Raion-kunnak, hiszen ez lenyűgöző, hogy ő egyes egyedül tanulta meg the reiatsu érzékelősdit. Now ha nekem is menne, akkor no az lenne, hogy tippelés alapján próbálom behatárolni, hogy kik lehetnek ott the desugoddok közül. Mondjuk Silence-chant úgy, ahogy felismerem, meg Purinsesu-samát is lélekenerugii alapján, but mikor ennyi desugoddo van egymás hegyén-hátán, akkor cseppet sem egyszerű! - De ez azt jelenti, hogy neked is van valami suupaa ekisutora képességed, Raion-kun? – döntöm oldalra kobakomat, kíváncsian nézve Raion-kunra. Hiszen nekem is van, még ha nekem no is megy olyan guddon the lélekenerugii érzékelés. Meg különben is, van fontosabb puroburemum is, minthogy arra koncentráljak!
- Raion-kun, nincs meg Miyavi-nyan! Lehet ott maradt the fahausuban, vagy ami még baddobb nincs is itt! But akkor hol van? Szegény Miyavi-nyan… az is lehet, hogy éppen kínok-kínját éli át wan urukan közepén! Vagy wan rokettoval készülnek kilőni őt the űrbe, vagy… O.ORaion-kun felé fordulok. - Vagy… the ebiru, kegyetlen, Dr. Doom handojébe került… – hebegem megszeppenten, hiszen az rémes lenne! Szegény, ritoru Miyavi-nyan! T_T
Fél pillanatra abbahagytam the panaszkodást mikor erős lélekenerugiiket éreztem the közelről, arrafelé, amerre tartottunk the desugoddok irányából and az egyik olyan ebiru and ijesztő volt, amitől azt szokták sayelni, hogy vigyázni kell vele.
Mikor egyre közelebb kerültünk the csatatérhez, ami no volt nehéz lassan már elég volt the hangzavart követnünk… végig picit megszeppenve mentem Raion-kun mellett, egészen addig, míg meg no láttam mi folyik ott pontosan. Persze, hogy baddo előérzetem volt!
- Bajban lehetnek, rettsuggo herupuzni nekik! – jelentem ki határozottan Raion-kunnak. Mint Karakuraizer kötelességem, hogy herupuzzek the bajba jutottakon. Persze ezt Raion-kun no knowolhatja meg, hiszen wan hiiroo sosem fedi fel magát, ha no muszáj!
Nyomban megindultam the desugoddok irányába, kicsit húzva magam után the kabát túl oldalát, Raion-kunnak lehet több időt kellett volna adnom the információ feldolgozására. But mással voltam elfoglalva, például azzal, hogy mivel is knowolnék the legjobban herupuzni the desugoddoknak.
- Kikku Funpatsu! – lerázom the handomről the peepaat and rámutatok the maszkos alakra, aki bántja the burakku doresus desugoddokat. Miután rá knowoltam mutatni ki is sayeltem the képességet, bár no okozott neki nehézséget, hogy the howaito fénysugarat elkerülje, but no is az volt the célom, hogy bántsam, hanem az, hogy eltereljem the figyelmét the desugoddokról. Mindeközben döbbenten fogadtam Raion-kun cselekedetét. Csodálva néztem the maameidogaarut, ami the levegőben úgy közlekedett mintha the vízben lett volna.
- Wan maameido, but byuteifuru… – hebegtem lenyűgözve. But az ámulatból hamar magamhoz kellett térnem, mert veszélyben voltunk the maszkos alak miatt.
- Tsubare Tate – idéztem shiirudot magunk elé. No akartam, hogy Raion-kun megsérüljön miattam, mert végül is I akartam idejönni. Mondjuk no számítottam erre, amit Raion-kun csinált, nagyon meglepődtem!
- Fhú, Raion-kun, sikerült – sóhajtok fel megkönnyebbülten. - Nagyon kuuru volt, amit csináltál. Majd megtaníthatnál rá! – fűzöm hozzá, majd the desugoddora nézek, aki hozzánk sayel.
- No, no vagyunk desugoddok – felelem the bácsinak. - Ő Raion-kun I pedig Aoi vagyok. Silence-chan az ismerősöm, ő is desugoddo, ahogy ti, biztos ismeritek. Van karszalagja is and azt hiszem… hmmm… the tsuriiknél van – mesélem el the desugoddonak, hátha ő is ismeri Silence-chant. - Mi történik itt? Teljesen váratlanul kerültünk ide, and mi volt ez az előbb? Nagyon szeretnénk tudni, ugye? – utalok kérdésemmel the maszkos alakra.

Vissza az elejére Go down
Leonardo Ludenberg
Bounto
Bounto
Leonardo Ludenberg

Férfi
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Oct. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te8200/12000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (8200/12000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 05, 2013 9:18 am

Nem tudom, hogy mennyire bízhatok meg Aoi-chanban, nem tűnik gonosznak, de akkor sem ismerem annyira, hogy elmondjak neki mindenfélét magamról. Bár nem akartam azzal megbántani, hogy nem mondok semmit, vagy éppen azt mondom, hogy nem szeretnék válaszolni, ezért inkább valami egyszerű és nem valami bőséges válasznál maradtam.
- A bountok egy halhatatlan faj képviselői. - adtam választ Aoi-chan kérdésére anélkül, hogy sok dolgot árultam volna el. Még sok mindent el lehetne mondani a fajtámról, de nem terveztem, hogy mindent elmondok. Ezért is nem tudom, hogy mit fogok csinálni, ha Aoi-chan tovább kérdezget.
- Hát igen, van. - ismét semmit mondó válaszhoz folyamodtam, amivel válaszoltam is meg nem is Aoi-chan kérdésére. Bár ha harcra kerül a sor valamiért, akkor úgyis használnom kell a bábomat és akkor Aoi-chan is meglátja, mire vagyok képes. Viszont ha el lehet kerülni a harcot, akkor én inkább amellett döntenék, mert nem vagyok az erőszak híve.
Csak most tűnt fel, hogy Aoi-channak is van lélekenergiája és kérdéséből az is kiderült, hogy van valamilyen különleges képessége is. Ha nem figyelek eléggé a kérdésére, akkor talán eszembe sem jutott volna, hogy ő nem egy egyszerű ember, hanem különleges képességei is vannak.
- A faházban nem volt rajtunk kívül senki sem. - Aoi-chan mondandójának csak az elejét értettem, így csak arra tudtam reagálni, bár még mindig fogalmam nincs, hogy ki lehet az a Miyavi-nyan. Aoi-chan viszont nagyon aggódik érte, viszont ezzel most nem nagyon tudok, mit kezdeni.
Miután Aoi-chan magával rángatott a halálistenekhez, egy fehér fénysugarat lőtt ki a maszkos alak felé, hogy eltávolodjon a shinigamiktól. Ezután idéztem meg Soniát, hogy ő is támadja meg az ellenséget, hiszen akkor gyorsabban vége lesz a harcnak. Támadásom bár nem sebezte meg a fickót, látszott rajta, hogy remeg a hidegtől és még csúnyán is nézett felénk. Ellentámadásnak egy adag lélekenergia gömb repült felénk, amit Aoi-chan és az egyik shinigami technikája védett ki. Csak ezután jöttünk rá, hogy az ellenség visszavonult és csak álcának használta ezt a támadást.
A harc után Aoi-chan megdícsért, hogy milyen ügyes voltam, amire nem is tudtam, mit mondani csak az arcomba húztam a sálamat. Mondtam volna, hogy ő ezt nem tudja megtanulni, mert nem bounto, de a shinigamik előtt nem mertem elmondani, hogy mi is vagyok. Bár lehet, hogy már rég elfeledkeztek a létezésünkről, attól még valaki emlékezhet ránk, ezért nem szóltam semmit.
A shinigamikkal való beszélgetésben sem vettem részt, inkább Aoi-chanra hagytam ezt, bár nem nagyon értettem, mit mondott nekik. Csak a mondandója végét értettem meg, amire bőszen bólogattam is, hogy egyetértek mindennel, amit kérdezett. A beszélgetés közben viszont feltűnt, hogy fázik a lábam, ami valószínűleg eddig is érezhettem, mert minden másra figyeltem csak a lábamra nem, bár lehet, hogy csak most jött elő, mert most egy helyben állunk. El is kezdtem egy kicsit toporzékolni, hogy felmelegedjenek a lábaim a mozgástól. Kicsiket lépkedtem egy helyben, ami sajnos rossz ötlet volt, mert egyik lábam beakadt a másikban és elkezdtem oldalra dőlni. Ez viszont még nem minden. Mivel Aoi-channal egy kabátban vagyunk, így őt is magammal rántottam és ketten estünk bele a hóba.
Vissza az elejére Go down
Hamada Izanagi
3. Osztag
3. Osztag
Hamada Izanagi

Férfi
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 34
Age : 31
Tartózkodási hely : 16. századi japán
Registration date : 2012. Aug. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te7000/15000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyPént. Dec. 13, 2013 12:08 am

A hideg valamiért nem igazán akart múlni, még a meditációs képességeim is kevésnek tűnt arra, hogy legalább csökkentse valamennyire a hideg érzetet, több dolog is eszembe jutott a kiképzésről, de sajnos az ilyen hideghez, ha azért ez megközelítette a Fuji hó födte hegyeinek csúcsán lévő hideget, mégis a legrosszabb a szél volt és az, hogy nem volt egy talpalatnyi hely sem, ami legalább szélvédett helynek lehetne nevezhető. Jól tűröm a hideget, de a szél a nulla fok közeli hőmérsékletet is olyan szinten felerősítheti, hogy úgy érzi az ember, hogy a jeges tenger hideg vízében úszik már órák óta, ami szinte lehetetlen, hiszen a maghőmérséklet körülbelül 10-15, maximum 20 perc alatt olyan szinten lecsökken, hogy az ember megfagy, viszont emlékeztem a kiképzőnk egyik mondata: "A jó katona nem fázik, csak érzi a hideget." Ha most itt lenne, akkor biztos, hogy nem nagyon mondaná, hiszen hiába volt kemény férfi ez a hőmérséklet valószínűleg őt is megérintené. ~A fájdalom elmúlik, a büszkeség örök. A fájdalom elmúlik, a büszkeség örök. A fájdalom elmúlik, a büszkeség örök.~ Ezt mondogattam magamnak, hogy a hideg helyett valami másra, de ez sem segített sokat, ugyan a hideget kevésbé éreztem, de annyit nem változott ez, hogy ne döntsek úgy, hogy érdemes lenne felvenni a kapott kabátot, hiszen nem éppen szerencsés kimonóban álldogálni a hó vihar közepén, így fel is vettem, ami egy kicsit segített, de lassan elkezdtem felmelegedni, legalábbis ami a felső testemet illeti, ugyanis a nadrágom még mindig elég vékony volt. A csata vagy valami zajlott a közelembe, bár a hangok, még ha csak a szél süvítésén keresztül is arra tippelhettem, hogy nem éppen baráti csevegésről van szó, bár el kell ismerni, hogy egy ilyen vihar engem is harcra késztetne, ha tudnám hogy kik a harcoló felek és nem lenne szerencsés, ha ellenséges oldalnak segítenék aztán ők is elintéznének engem, hiszen akármennyire is segítettem nekik mégis csak az ellenségük vagyok és bármikor ismét azzá válhatok, így ez a logikus lépés, hogy megölnek, hiszen a halott nem igazán árt már senkinek. ~A fájdalom elmúlik, a büszkeség örök. A fájdalom elmúlik, a büszkeség örök. A fájdalom elmúlik, a büszkeség örök.A fájdalom elmúlik, a büszkeség örök. A fájdalom elmúlik, a büszkeség örök. A fájdalom elmúlik, a büszkeség örök.~
Vissza az elejére Go down
Hitsugaya Toushiro
Mesélő
Mesélő
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 51
Registration date : 2012. Nov. 17.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ex-kapitány, gyereksztár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te0/0Csendes hó - Page 2 29y5sib  (0/0)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyPént. Dec. 13, 2013 6:32 am

Shinigamik:
 
 Hime taktikája első ránézésre beválik, a nő ugyan ki tudja védeni a támadásokat, miközben hátrál előle, látszik, hogy nehezére esik tartani a lépést. A zanpakutoját összesen tíz-tizenkét csapás éri, és bár kesztyűben van, az arcán látszik, hogy már kellemetlen neki fogni az alabárd nyelét.
 Még néhány csapás után hirtelen a földre ejti a fegyvert, és a következő vágást az egyik karjával védi ki- igaz, nem tökéletesen, a kard mély vágást ejt rajta, de a hierroja elég kemény hozzá, hogy megállítsa a kardodat. Az arcán egy mosoly jelenik meg, majd szabad kezéből előtűnik egy galamb, ami villámgyorsan feléd repül. Nem tudod már megállítani, az állat neked repül, és rögtön el is tűnik. A fejedben hirtelen néhány képsorozat jelenik meg, egyben éppen valami ismeretlen ételt főznek, egyben egy levelet olvasnak, amit valami ismeretlen nyelven írtak, egyben pedig egy erotikus jelenet tanúja lehetsz. A három képsorozatban az a közös, hogy belső nézetből látod őket, és nincs hozzájuk hang. A zavaró képeket ugyan gyorsan el tudod űzni, ha kicsit megrázod a fejed, de közben a nő eltávolodik, és az alabárdjához megy.
 - Sekasero, Paloma!*- a nő hirtelen letérdel, és egy pillanatra érinti meg csak a földön heverő zanpakutoját. A ruhája eltűnik, helyette egy tollakból álló, a melleit takaró felső, és egy szintén tollakból álló, hosszú szoknya jelenik meg, a kezein madárkarmokhoz hasonló kesztyű, a fején pedig egy madárkoponyához hasonló, csontból lévő sisak-szerűség. Egyelőre nem támad viszont, mintha azt várná, hogy te kezdeményezz.
 Hime és az arrancar nő nagyjából húsz méterre távolodtak el onnan, ahol a sátor volt.
 Mina kidouja elég szerencsétlenül érkezik, a pörgő-forgó shinigami egyik kardját találja el úgy, hogy a reiatsu pont Akira felé pattan, és enyhén meg is pörköli, emellett pedig az egyensúlyát is elveszíti, és elesik- a kidout azonban még be tudod fejezni, és sikerül lekötni a férfit.
 Minának sikerül pont jól időzíteni a támadást, és megütnie a férfi vállát, aki elejti a jobb kezében lévő kardot is, de egy vihogással megfordul a tengelye körül, és a másik kardja vége pont elér téged. A hasadon szinte nem is vérző karcolást talán észre sem vennéd, annyira jelentéktelen, de életbe lép rajtad a férfi képessége: hirtelen úgy érzed, egyáltalán nincs semmi súlyod. A férfi int egyet a kezével, te pedig hirtelen nyolc méter magasra emelkedsz, ahonnan nem mész se fel, se le.
 - Hihihihühü, milyen a kilátás? clown- a férfi ezután Akira felé indul, miközben a földre esett kardja visszaröppen a kezébe. - Találós kérdés: miben hasonlít egymásra a róka és a gésagolyó? clown
 - Ne szórakozz már velük, intézd el őket!- a férfit ránézésre teljesen hidegen hagyja, mit kiabál neki a társa, csak vigyorogva közeledik Akirához.
 
Katsuo:
 Egy csónakban, a hátadon fekve ébredsz, egy nagy, bundás kabátban. A zanpakutod az oldaladon van, ezen túl pedig a melleden végigfektetve egy hosszú, kétkezes kard, aminek ébredéskor a markolatára vannak kulcsolva az ujjaid. A csónak emellett még tele van arannyal, illetve hóval, amiből rád is hullott egy nagy rakás. Nagyon hideg van, és érzed, hogy a környezeted óriási mennyiségű hollowval, shinigamival és egyéb lénnyel van tele, amik a távolban látható villanások alapján egymással harcolnak. A legközelebbi csoport, néhány shinigami, és egy arrancar annyira közel vannak, hogy hallod a fegyverek csattogásait is.
 Köszönhetően a kabátodnak, illetve, hogy még a haorid is ott van felette, nem fázol annyira, a kabáton ráadásul van kapucni is, úgyhogy a megfagyás közvetlenül nem fenyeget. Ami inkább probléma, hogy fogalmad sincs, mi folyik körülötted, hol vagy, és hogy kerültél ide.
A bal oldalad valamiért fáj, de nincs rajta látható sérülés, és a kellemetlenségen kívül, nem akadályoz semmiben.
 
Izanagi:
 A kabát felvétele hasznosnak bizonyul, egyelőre nem fogsz még megfagyni. Ebben a hidegben ácsorogni, persze nem szerencsés huzamosabb ideig, valamerre nem ártana elindulni.
 
Arrancarok:
 - Thalie-sama a világ irányítását akarja átvenni a shinigamiktól, különben az emberek teljesen kihalnak, és nem fognak újabb hollowok születni. Egyedül akarja irányítani Soul Societyt, Hueco Mundot és az Emberek világát, hogy többet ne borulhasson fel az egyensúly, ami abból következett, hogy a hollowokat nem vették be a körforgásba, ami igazságtalan. Persze, néhány hollow valóban kontrollra szorul majd, esetleg egy újjászületésre- a hollow közben a Nyálasnak nevezett, bulldog alakú lidércre sandít, aki egyre közelebb oson Leonhoz, akit vélhetően legújabb prédájának szemelt ki.
 Nem egyértelmű, hogy a jelenlegi vezető igazat mondott-e a hollowoknak és arrancaroknak, ez ugye nem túl divatos dolog a Las Nochesi vezetőknél általában, de az egyértelmű, hogy a hollow ennél sokkal többet nem fog tudni mondani erről.
 River lángra gyújtja az egyik ülést, ami valóban meleget ad, viszont füsttel tölti meg az utasteret, és a büdösebb fajtával. Tovább rontja a napját, hogy a csokoládé borzalmasan rossz, egyértelműen romlott már legalább egy vagy két éve. Egyelőre viszont sürgetőbb probléma lenne elhagynia az autót, főleg, hogy a hó is elkezd megolvadni körülötte, és jó eséllyel a nyakába ömlik pár mázsa egy percen belül.
 - Oké, b**** meg, indulás! Ha akartok, jöhettek ti is velünk egy darabon, ha nem, akkor keletre, két kilométerre van a nyolcas Espada tábora, hogy rohadna meg a fa**szopó kis kö*sög.
 A jobb reiatsu-érzékelést birtoklók megérezhetnek egy erősebb lélekenergiát, alig néhány száz méterre, emberire emlékeztető kisugárzása van, de annál sokkal nagyobb. A hollowok egy részének szemmel láthatóan felkelti az érdeklődését, Nyálas például azonnal elfeledkezik Leon szimatolásáról, és izgatottan szagol a levegőbe.
 
Emberek:
  A shinigamik láthatóan nem értik pontosan Aoi beszédét, pedig a pirospozsgás arcú nagyon koncentrál rá. Azért egy részét, úgy tűnik, csak megérti.
 - Hm… Silence… én nem ismerem, de azt mondod, a harmadik osztag hadnagya… Senna, mi is a neve a hadnagyodnak?- a hangosan odakiabált kérdésre a Sennának nevezett nő pár kézjellel mutatja a társának, hogy vegye lejjebb a hangerőt. A másik három shinigami még mindig azt figyeli, honnan bukkan elő az arrancar, aki azonban nem akar előkerülni, az erős csontozatú shinigami pedig csak megrázza a fejét. - Ez egy arrancar volt, a hollowok egyik legfejlettebb változata, és ez ráadásul nem is tartozott a legerősebbek közé. Az ő vezetésükkel támadták meg a hollowok a Földet, mi azért vagyunk itt, hogy megállítsuk őket.
 A legjobb lesz, ha keresünk nektek egy biztonságos helyet, idekint nem biztonságos, százezer számra vannak itt a hollowok. Aztán majd eldönthetitek, hogy a túlélő emberekhez akartok-e inkább menni, vagy inkább segíten…
- a férfi szavait félbeszakítja egy fémes csendülés, ahogy az egyik shinigami hirtelen előhúzza a zanpakutoját.
 Egy túlvilági üvöltés töri meg a csendet, ami hosszan, több, mint fél percig tart, és megérzitek annak az arrancarnak a reiatsuját, akit néhány perce kergettetek el- de most mintha nagyobb lenne, mint amilyen eddig volt. Érzitek, hogy nagyon közel van, de nem tudjátok, merre, ahogyan valószínű a titeket körbeálló shinigamik sem. Mind a négyen előhívják a shikaijukat, és feszülten figyelnek minden irányba, de a támadás váratlan helyről érkezik: egy hatalmas csáp tör ki a föld alól, és tekeredik a pirospozsgás shinigami köré, aki hiába üvölt, és csapkodja azt a kardjával, nem tudja elvágni. Ezt követi még három csáp, ami a három shinigamit elkapja, és felemeli a magasba, egyértelműen azzal a szándékkal, hogy kipréselje belőlük a levegőt. Az arrancar többi része egyelőre nem látható, és úgy tűnik, valamiért továbbra sem törődik veletek.
 - Fussatok!- a Sennának nevezett nő tűztípusú zanpakutoja ejt egy kis sebet a csápon, de ő sem tud kiszabadulni, a többiek pedig lassan elveszítik az eszméletüket.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Leonardo Ludenberg
Bounto
Bounto
Leonardo Ludenberg

Férfi
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Oct. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te8200/12000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (8200/12000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyKedd Dec. 17, 2013 12:55 am

Miután megmentettük a shinigamik hátsóját, itt volt az ideje, hogy megtudjuk, mi is folyik itt és ki volt az a maszkos alak. A beszélgetés elkezdődött és talán egy kicsit bántam, hogy nem én beszéltem a shinigamikkal, hanem Aoi-chan, mert nekik is az volt a problémájuk, hogy nem értik meg olyan könnyen Aoi-chan mondanivalóját. Igazából csak egy kicsit sajnáltam a halálisteneket, az pedig nem volt elég ahhoz, hogy átvegyem Aoi-chantól a szót és elmondjam, mit akarunk tudni. Bár Aoi-chan ismerőseiről nem tudtam volna úgy beszélni, mint ő, hiszen nem ismerem őket, nem tudom kik ők, így jobb, hogy ő mondta el.
Végül csak-csak megértették Aoi-chant a shinigamik, így nem ragadt le sokáig a beszélgetés. Vagyis nem csak Aoi-chan akadályozta az információ cserét, hanem én is kivettem belőle a részemet, amikor helyben toporzékolásomban megbotlottam a saját lábamban és a földre estem, ami hóval volt tele. Ráadásul Aoi-chant is magával rántottam, amikor a shinigamik egymás közötti kiabálására figyelhetett.
- Bocsánat. Jól vagy? - földre kerülés után gyorsan akartam felállni, hogy felsegítsem Aoi-chant, elvégre miattam esett a hóba. Amint mindketten ismét két lábon álltunk, leporoltam magamról a havat, hogy ne ázzon át a ruhám, majd ismét a shinigamikra figyeltem, mit is mondanak a maszkos alakról.
Csak az egyik shinigami beszélt a többi mind figyelte a környezetet, ami az erős csontozató halálisten meséjéből érthető is volt. Az ember alakú maszkos fickó pedig egy arrancar volt, aki a hollowkhoz tartozik csak erősebb náluk, így már érthető volt, hogy olyan lídérces lélekenergiája volt. Egy háborúra viszont nem gondoltam volna, hogy a lídércek lerohanják a Földet és a shinigamiknak kell megmentenie minket.
Ezután a velünk beszélő shinigami azon kezd el gondolkozni, hogy mi legyen velünk, amire úgy hirtelen én sem tudom a választ. Ha olyan sok hollow van, mit a halálisten említette, akkor nem tudom, hogy tudnék-e ellenük sokáig harcolni. Bár ahogy Aoi-chan a shinigamik megmentésére sietett korábban, nem lepődnék meg azon, ha most is egyből beleegyezik, hogy segít nekik harcolni a lídércek ellen.
Így hogy sejtettem Aoi-chan válaszát a shinigaminak, gyorsan kellett nekem is dönteni, hogy maradni akarok harcolni, vagy biztonságba menni. A nagy gondolkozásban egy kérdés keletkezett a fejemben a shinigami felé, amit fel is akartam tenni miután befejezte a mondanivalóját. Talán nekik van egy felesleges kabátjuk vagy tudják, hogy honnan szerezhetünk, hiszen egy kabát kettőnknek nem a legkényelmesebb. A férfi viszont nem fejezte be mondandóját, hanem félbe lett szakítva az egyik társa kard kihúzásának hangja miatt, így nem volt már lehetőségem feltenni kérdésemet.
Én is megéreztem a korábbi arrancar lélekenergiáját, de nem láttam sehol se, ahogy a shinigamik sem. Én is figyelmesen néztem, hogy merről is fog felbukkanni, de arra egyáltalán nem számoltam, hogy a föld alól fog feltűnni. Pontosabban egy polip csáp tör fel a földből és kapja el az előttünk álló shinigamit. Ezután jön még három csáp és a maradék három shinigamit is foglyul ejti és elkezdi kinyomni belőlük a szuszt.
A harccal kapcsolatban ezúttal kételyeim adódtak, hiszen ha a shinigamik nem tudták megvágni a kardjukkal a csápokat, akkor én mit csináljak kard nélkül. A víz pedig nem nagyon hatásos egy polip ellen, hiszen az egy vízi állat, így nem nagyon tudnék, mit kezdeni a csápokkal, hogy megmenthessük a shinigamikat. Aoi-chanra néztem, hogy ő mit tervez, hiszen lehet, hogy ő meg tudja menteni a halálisteneket a csápok fogságából, de csak azt láttam, hogy egy helyben áll és néz ki a fejéből, meg talán egy kicsit remeg is, de az lehet, hogy csak a hidegtől van.
Nem úgy tűnt, hogy harcképes állapotban lenne Aoi-chan, ezért megfogadtam a shinigaminő tanácsát és megfogva Aoi-chan kezét elkezdtem valamerre futni. Minél messzebb akartam kerülni az arrancartől, közben pedig shinigamik lélekenergiája után kutattam, akiktől segítséget kérhetünk, mert Aoi-chan is biztos segíteni akarna rajtuk. Ott talán majd kaphatunk egy fölös kabátot is és nem kellene egyben nyomorognunk.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te25000/30000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptySzomb. Dec. 21, 2013 1:16 am

Szagtalan – szokatlan – ébredés még szakadtabb –szokatlanabb – kövezeteben – környezetben -. Nem különösebben tudtam mire varrni – vélni -, hogy kerültem vízre. Bizományos – bizonyos – pontig egész kellemesen átokra – álomba – ringatott az ide-oda hintázó – himbálózó – valami, csak, hogy a víz jellegzetes csavarodása – csobogása – nem hajtott – hatott – túl pihentetően. Néhány perecig – percig – egész érezetes – élvezetes – volt a kikapcsolódás, de az idő teltével, egyre jobban emlékeztett azokra a kalandokra, amikor Masa-val kancsóból pohárba öntögettünk vizet az alvó Watta bá fülénél. Akkor viszályos – vicces – volt, ahogy fintorral arcán látogatta meg szapora létrával – lépéssel – a mosdót, viszont az én jelenetbeli – jelenlegi – helyezetemben – helyzetemben, hiába léptem volna ágyam mellé. Abban a pillangóban – pillanatban – felültem az istálló – instabil – csónakban, rögtön borulni kezdett. Kénytelen voltam kiváló relációimra – reflexeimre – hagyatkozva megkapaszkodni két oldalában, nehogy a vételezhetően - vélhetően – a fagy közeli folyóban végezzem, szó szerint.
Csekkes – csekély – apróság volt ehhez képest, szállingózott a hó, amivel mindenem dugóra – dugig – volt és csomó arany lom csörgött körülöttem. Pont eléggé fondorlatot – fonalat – vesztettem, mi történt velem, hogy ilyen semmiségekkel fogalmazzak – foglalkozzak -. Sokkal jobban érdemelt – érdekelt – a mit keresek itt és miért nem emelvényezem – emlékszem – rá kérdések, mint az a jelentéktelen semmiség, bizonyosságom – biztonságom – érdekében nem ártana szárazabb vidékekre evezni. Megfordult fejemben visszafekszem, aztán lesz, ami lesz. Azonban ebesség – éberség – visszatértével, egyre több lélekenergia bukkant fel körülöttem. Csodás vegyes felvágottas, minden létező fával – fajjal -. Így már csak nem aludhattam tovább. Végén valaki rám meszel – merészel – támadni és elkerülném, ténylegesen a vízben végezzem. Egyáltalán nem azon van a hangsáv – hangsúly -, nem tudok úszni, nem akarok megfagyni!
Dömpertől – döbbenettől – feleszmélve, de még kotlósan – kótyagosan - néztem körbe, hátha látok valami jelvényt – jelet -, mégis mi ez a felhajtás. Messzire nem jutottam az elemózsiában – elemzésben -, mert eleve jéggé derengett – dermedt - combomra zúgott az eddig valahogy, valamiért, övem – ötletem – sincs miért, kezemben pihenő batál nagy kard. Fájdalmasan szisszentem a csontomig hatványozó – hatoló – ütközettől, amihez tárgyasult – társult – oldalam szúnyogosodása – szúródása -. Ha már időm, mint a tenger, körbe tapsoltam – tapogattam – és megpróbáltam benézni a több rétes – réteg – ruha alá. Inkább keverékebb – kevesebb -, mint több sikerrel elkönyököltem – elkönyveltem – semmi halálos, aztán összébb húztam magamon a kapucnis kabátot. Nem tudakoltam – tudtam – hova tenni ezt a fukarságot – furcsaságot -. Legutóbbi emelvényeim – emlékeim – alapján nem távolodtam – távoztam – el. Már, pedig ez a csónakban fekvés sok arannyal meg karddal eléggé azt ingázza – idézi – fel bennem, amikor Boromir-t eresztették ökör – örök – nyugalomra. Egyáltalán nem harangozik – hangzik – túl fényesen, főleg, ha dúl a háború. Poroszkálnak – portyáznak- az orkok, ébredezik Szauron és botozik – botorkál – Frodó a Végzet hegye felé, én meg békésen fekszem egy csónakban.
-Ennél jobb helyen fel se támaszkodhattam – támadhattam – volna.- Túrtam bele éjsötét hajamba, mielőtt azon kezelnék – kezdenék – gondolkozni ki lehet Frodó és mi testesíti meg az egy gyűrűt. -Már csak a vízesés hiányzik...-
Dünnyögtem megadózottan – megadóan -, de néhány pirítóssal – pillanattal – később ráeszeltem – ráeszméltem – nem akarom kideríteni. Szemügyeletre – szemügyre – vettem a körülöttem elhelyezett tárgyakat, hátha akad körözötten – közötte – evezésre használható. Végül a hatalmas kard mellett adtam le vokálomat – voksomat -. Belemártottam a vízbe és ha már eddig a Gyűrűk ura körül forgolódtak – forogtak – gondolataim, egyik híres számát fütyörészve haladtam a patak – part – irányába. Mivel informatikára – információra – volt szűkösségem, legközelebbi halálos isten lélekenergia csoportosulást vettem célba. Nincs kifogásom a gyorsabb eszmecsere ellen sem, de jobb lenne első nekifutásban kiderítenem, milyen félszervezet – félszerzet – mesébe kerültem.
Vissza az elejére Go down
Hamada Izanagi
3. Osztag
3. Osztag
Hamada Izanagi

Férfi
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 34
Age : 31
Tartózkodási hely : 16. századi japán
Registration date : 2012. Aug. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te7000/15000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 23, 2013 1:47 am

A kabát legnagyobb ötlete az emberiségnek a kerék feltalálása óta vagy az áram használata, bár az utóbbit nem ismerem annyira, lévén, hogy a korban, melyben éltem nem létezett az a valami, ami a vízvezetékhez hasonló csövekben áramlik olyan felfoghatatlan sebességgel, amit még egy ügyes shinigami sem igazán tud felvenni. Mivel hideg kezd még a kabáton is át érződni és valahogy olyan érzésem támad, hogy mennem kéne, csak hova, azt nem tudom, hiszen a hótól semerre nem látok fél méternél messzebb élesen, onnantól már csak árnyakat és néhány villanást, amit valószínű, hogy néhány technika okozz, hiszen érzem a reiatsuk különböző keveréket, van tisztább, zavarosabb, de a fehértől egész sötétig igen változatos az erők érzete és felülete, igen a felülete, hiszen ahogy egy asztalnak vagy kőnek is van, így a reiatsunak is van, ugyan nem vagyok ennek nagy mestere és csak gyengén tudom ezt érzékelni, mégis én is tudom, hogy melyik az amelyik pusztító szándékú és mikor van az, hogy az illető csak önvédelemből használja a technikáját. A döntés megszületett, elindulok merőlegesen a korábban látott alak irányával, nekem, ha arra fordulok, amerre ő állt, akkor jobbra. Nem tudom, hogy arra mi vár, de remélem hamarosan találkozok valakivel, hogy elmondja, hogy hol vagyok és milyen hónap van, hogy ennyire hideg van de mégis a legjobb az lenne, hogy ha valahogy vissza tudnék jutni a jó meleg szobámba Soul Societybe, de abból kell a legjobbat kihoznom, ami van, mindig is optimista ember voltam és a hideg és az ismeretlen terep, minden zordsága ellenére nekem fejlődési lehetőséget és újabb ismeret megszerzésére alkalmas, hiszen a kényelemben az ember képes elpuhulni, itt viszont ha megtörténik az lesz utolsó hiba az életedben és a fagyás nem éppen a legszebb halálnem és nekem nincs kedvem itt elpatkolni, ha már a sors ide vetett.
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te11400/15000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (11400/15000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 23, 2013 4:34 am

Na jó, elegem van a vesztegelésből. A klónjaimat pillanatok alatt szétszedték, körülöttem hemzsegnek a szörnyetegek, mocsok hideg is van… kétlem, hogy egyedül túl sokáig húznám. Előbb-utóbb egy intelligensebb, és átlagnál magasabb lélekenergia-érzékelő képességgel bíró lény valószínű, hogy rám talál, és azt talán nem lenne célszerű megvárni. Bármennyire is húzódozzak a gondolattól, a falka biztonságot jelent. Meg aztán, fogalmam sincs, hogyan kerültem ide. Ha ez valamiféle álom vagy illúzió, az itteni shinigamik csupán tudatom kósza kivetülései. Ebben az esetben semmi etikátlan vagy becstelen nincs abban, ha együttműködök velük. Ha viszont ez valamiféle apokaliptikus össznépi utolsó bunyó a világvége előtt, a tisztátalan lelkek végső küzdelme az igazság (?) és becsület (??) rendíthetetlen (???) harcosaival, amin a következő világkorszak sorsa múlik, akkor egyrészt a küzdelem sorsa jóval fontosabb annál, semhogy megengedhessük magunknak a kishitű torzsalkodásokat, másrészt minden valaha élt és még megszületendő shinigami egyszerre van itt jelen – ez pedig messze szélesebb csoport a Gotei 13 alávaló pribékjeinél.
Kilépek a lakásból.
-  Hadou 50: Rei no kuron – idézek meg újabb két engedelmes szolgálót. –  Kutassátok át az épületet. Keressetek arra utaló nyomokat, hogy hol vagyunk és mikor. Újságpapírok, dokumentumok, akármi. Ha találtok arra utaló jelet, hogy mi történt, szintén értékelném. 
A telepatikus kapcsolat miatt igazából teljesen fölösleges hangosan szólnom hozzájuk, de valahol megnyugtat, hogy van kihez beszélnem, és hogy a harcoló felektől eltekintve üres pusztaságban emberi szót hallok, még akkor is, ha az a sajátom. Amíg a klónok megszerzik mindazt az információt, aminek keresésénél jelenleg fontosabb dolgaim vannak, a legközelebbi lépcsőház felé veszem az irányt. Amíg az épület dőlésszöge ebben nem akadályoz túlságosan, addig lépcsőzök, illetve amikor ez már túl komoly kihívásnak bizonyul, reishiből formázok magamnak biztos talajt. Hacsak utamat nem zárja el semmi (illetve semmi, amit egy jól irányzott shakkahou ne tudna eltávolítani az útból), rendületlenül haladok, amíg fel nem érek a tetőre. (Ha itt egy zárt ajtóba, vagy hasonlóba ütköznék, elküldöm az egyik klónt a gondnoki szobába, és megvárom, amíg elhozza a kulcsokat; ha nincs egyértelmű gondnoki szoba, nem található benne kulcs, vagy a talált kulcsok nem nyitják a zárat, először megpróbálom lélekölőmmel eltávolítani, majd, ha ezzel kudarcot vallok, tenyeremet a zárszerkezetre helyezve egy diszkrét, lokalizált shakkahou révén robbantok utat magamnak.)
Remélhetőleg minimális erőfeszítéssel kijutok a tetőre. A kilépés előtt egy sebtében elmormolt Kyokkouval emberi és természetfeletti érzékek számára egyaránt láthatatlanná teszem magam, és felmérem a környéket. A magaslati pozíció remélhetőleg segít nagyobb területet belátni. Az erős havazás valamelyest csökkenti a látótávolságot, de a reiatsu-érzékelésben remélhetőleg nem akadályoz.
Ha találok a közelben nagyobb csoport shinigamit, feléjük veszem az irányt. Ha nem, másfajta nem-hollow lélekenergia forrása is megteszi.
Spoiler:


A hozzászólást Sayuki Daisuke összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 25, 2013 4:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te25500/30000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptySzer. Dec. 25, 2013 12:50 am

Bagolynak nevezett lidérc meglehetősen érdekes történelem leckét szolgáltatott számunkra, már, akik hajlandók voltak rá figyelni. Arról nincsenek információm, szóban forgó vezető pontosan ki lehetett. Sajnálatos módon nem osztottak meg velünk bővebb ismertetőt, találgatásokba pedig nem kívánnék bocsátkozni. Megelégszem azzal a néhány mondattal, melyet útravalóul kaptam. Ebben is akadt némi adat, mint a vezető neme, vagy a háború ürügye. Neve alapján nő nemű személy, aki igen meggyőző érvet sorakoztatott fel arra, kezében összpontosíthassa a világmindenséget. Rögvest korrigálnám előbbi gondolatmenetem, igazán elmés irányító lehetett. Tökéletes oldalról közelítette meg az ok-okozati tényeket. Mondhatni kiváló retorikai húzással élt. Mindenki által ismert világrend felépítését úgy csavarta ki, hogy elnyerhesse a lidércek szimpátiáját. Las Noches szemszögéből szónokolt. Arra hívta fel a figyelmet méltatlanul kitaszított faj, mely ellen sürgősen tenni kell. A vérrontásra éber és alkalmat kereső ösztön lények, pedig boldogan teljesítették kérését. Kielégíthették féktelen étvágyuk, valamint nemes célként csengett fülükben, győzelmükkel felemelkedhetnek. Elhagyhatják a korcsok száműzött világát és egyenest az univerzum trónszéke elé kerülnek. Semmi más nem motiválja jobban a hatalomra, áhítatra, önámításra vágyó ösztönlényeket, mint a korlátlan tombolás. Elegendő számukra a fényes korona illúziója, rögvest állati módon törnek előre. Józan eszük utolsó szikráiról is lemondanak. Kiskirályság hamis ábrándja fátyolozza el látásuk. Engedelmes mészárosok lesznek egy önző császár kezében.
Nem hatott az újdonság erejével, ismétlődik a történelem. Az ember mindig arra van kárhoztatva, pusztítson. Ha nem magát őröli fel, környezetén gázol át. Öntelt vágyaiból sosem fogy ki, ahogy a késztetésből sem, kielégíthesse. Állandó a körforgás, míg a faj ki nem hal. Addig a napig kisebb-nagyobb szünetekkel mindig lesznek diktátorok, akik szembe mennek a társadalmat szabályozó törvényekkel. Jelen helyzetben, épp a lidércek hátrányos helyzete került főfogásként asztalra. Való igaz az élet ciklikus ismétlésének nem lettek részesei a hollow-k. Hueco Mundo sivataga nem kívánatos hulladék gyűjtőhelyeként van elkönyvelve. Azonban az itt élő lények eredeti funkciója sem több a takarításnál. Lidércek azért születtek az élők és halottak egyensúlyát fenntartsák. Populáció számának szabályozására teremthették őket. Azon célból kerülhettek külön világba, mely egyik világhoz sem csatolható, hogy természetes tisztító erőként fogja vissza az emberek elszaporodását. Elvégre a lidérc, élők lelkét fogyasztja. Ténykedésével akadályozza a népesség robbanást, munkát szolgáltat a halottakat védelmező shinigami-knak, továbbá fenntartja saját létszámát az esetlegesen elfogyasztott lelkek mennyiségével. Ezen kiindulási egyensúly állandóan kibillen a mérleg valamely oldalára. Általános recept, mely bizonyos időközönként ismétlődik. Természetes folyamat, mely szintén a világok lélekszámát szabályozza, valamint frissíti. Fejlődéshez elkerülhetetlen következmény az elavult szerkezet lecserélése. Széleskörű vérfrissítés, melyet a háború hordoz magában.
-Köszönöm a részletes ismertetést.-
Önkényesen rövidre zárom a beszélgetést. Nem látom értelmét kifejteni véleményem az elhangzott szavakkal kapcsolatban. Nevetségesnek, felszínes locsogásnak tartom. Átlátszó ürügy, mely a hollow-ok csítítására elegendő. Kétlem pusztán a korlátlan hatalom és lidércek felemelkedése hajtaná. Minden diktátor elméjében ott lapul egy személyes, illetve ehhez kapcsolódó rejtett indok. Szívesen meghallgatnám, mi lenne számára ezen nyomos ok, azonban efféle társalgásra vélhetően nem lesz alkalmam a közeljövőben. Kérdésekkel teli helyzetünkre még nem kaptunk választ, ahogy arra sem, miért olyan gyengeelméjű az autóban maradt arrancar, tüzet gyújtson. Feltételezhetően a környéket betöltő füst onnan érkezett, melyről a pillanatok alatt beszakadó hótömeg is árulkodik. Esztelen cselekedetével nem foglalkozom. Maga kereste a bajt, így oldja meg önerőből. Vélhetően boldogul a nemes feladattal, tehát részemről távozok. A csatlakozás lehetőségét felkínáló arrancar felé fordulok.
-Lekötelez kedvessége, azonban vissza kell utasítanom ajánlatát. Felkeresném az említett espada-t, ismertesse jövőbeli teendőmet. Ha megbocsát!- Biccentettem fejemmel. Visszataszító modora ellenére megillette a tisztelet.- További szép napot!-
Indultam el említett égtáj irányába. Nem kívántam vaktában menetelni, ezért lélekenergia érzékelésemre támaszkodtam. Sajnálatos módon messze nem számított olyan kifinomultnak, mint egyes fajtársaimé, melyet még inkább nehezített a környéken állandóan mozgó energia hangyaboly. Kísérletet tettem a keleti irányban lévő nagyobb csoportosulás nyomon követésére. Reméltem, közelebb kerülve már tisztán érzékelni fogom az espada jelenlétét. A velem érkező csapattal nem törődtem. Egyéni döntésük, melyik felkínált útvonalat követik.
Vissza az elejére Go down
Leon Escorpion
Hollow
Hollow
Leon Escorpion

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 38
Age : 32
Registration date : 2013. Apr. 25.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te7300/15000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptySzer. Dec. 25, 2013 9:07 am

Az első kérdések elhangzása alatt, a nem túl barátságos tájat fürkészem ismerős domborulatok után. Próbálkozásom valószínűleg megszületése pillanatától kudarcra van ítélve, de hát a remény hal meg utoljára. A terepviszonyok ismerete amúgy se válhat hátrányomra, még akkor sem, ha jégsivatag terül el a látóhatárig. Legalább annyi előnye van, hogy a bundám színe itt közel sem nevezhető kirívónak.
Jobb fülem kissé Tadeo felé rebben, ezzel is jelét adva, hogy figyelek a szavaira, melyek nem kis meglepetést tartogatnak számomra. Első pillanatban talán egy kis remegés is végig fut a hátamon, nem lenne meglepő, ha a húsomra akarna jogot formálni, vagy pusztán szórakozásból arrébb rugdosni, de nagy szerencsémre közel sem erről óhajt értekezni velem. Bármit is ért „primitív” csata alatt, jelen helyzetben csak jól járhatok vele, ha elkerülöm. Minden erőmre szükségem lehet, hogy hazajussak, már ha ez lehetséges. Nem is beszélve az új világ által tartogatott, eleddig ismeretlen veszélyekről. Eddig csak annyit tudtam meg, hogy a helyi arrancarok, ugyan úgy megvetnek minket, mint az „otthoniak”, s semmi kedvem valami elmebeteg kohorszába tartozni. Őszintén szólva, magasról teszek, a háborújukra. Nem úgy a mellém telepedő hatalmas dögre, akinek valószínűleg ugyan úgy kong a gyomra az ürességtől, miután kiköpte Baglyot, mint az a busa feje. A hátamon reflexszerűen borzolódik fel a szőr, ahogy lélekben a lehetséges harcra készülök, látszatra ezt a dögöt közel se zavarja, hogy épp hol ácsorgok.
Kissé feszült idegállapotomban, meglehetősen kellemetlenül érinti, amikor a semmiből egy kéz ragadja meg a hátam mögött csapkodó farkamat, és erőteljesen elkezd magával húzni. Dühös pillantásom rögtön a behemótra szegeződik, és a tüdőmből lassan kipréselődő levegő, a macskákra jellemző fújó hangot produkálja. Az azonban, hozzám hasonlóan tanácstalanul néz rám, s csak ekkor veszem észre, hogy a kocsiban pihenő arrancar, immáron felébredt, és tollpárna helyett, ezúttal engem szemelt ki pihenőeszköznek. Fajtámra jellemző módon, nehezen fogom vissza éhségem, amiben nem segítenek a hasonló helyzetek. Fajtámhoz méltón nehezen fogom vissza korgó gyomromat, de ha emellé ideges is leszek, vagy megriasztanak, akkor majdnem lehetetlennek tűnik elfojtani véres örökségem. Reflexből repülne a mancsom támadóm tarkója felé, hogy a földre sújtsam, és ott kezdjek lakmározni a még lüktető húsából, de valami megállít az utolsó pillanatban. Az apró dülöngélő alak egy ködös emléket idéz bennem. Egy hasonlóan kis termetű kis prédaállatot, kis csilingelő hanggal. Igen, sokat forgolódott körülöttem, és valamiért nagyon kötődtem hozzá. Vigyáztam rá, védelmeztem, habár magam sem tudom már mért, vagy mikor. Így azonban, ismét elestem a finom vacsorától. A feltámadó érzések hatására, amennyire tudom, nyugton tűröm, hogy elvonszoljon, és elfészkelődjön a bundámban.
Persze a dolgok sosem ilyen egyszerűek. River ugyan hamar elszundikál a hátamon, én viszont elkerekedett szemekkel figyelem, ahogy lángra kap az üléshuzat, és korom fekete füstöt kezd okádni magából. Nem kell túl kifinomult intelligencia ahhoz, hogy rájöjjek, nem kéne idebent maradni. Lehetőleg nem felébresztve Rivert, a fogaim közé veszem a pólóját, és feljebb húzom a hátamon, hogy stabilan feküdjön rajta, majd nekiállok ismét kievickélni a tetőn lévő lyukon.
Kissé talán rezignáltabban térek vissza Tadeó mellé, nagyjából akkorra mikor Bagoly befejezi a mondandóját. Habár ekkor leginkább az köt le, hogy a csupa korom bundámat tisztogassam, azért a behemót kutyaszerű dögre is odafigyelek. Így másodmagammal, még nehézkesebb lenne felvenni ellene a versenyt. Így a megkönnyebbülés mértéke sem elhanyagolható, melyet az új ízletesebb lélekenergia felbukkanásakor érzek.
Magam részéről útválasztás tekintetében élek a Tadeo által felkínált lehetőséggel, és egy morranás nélkül a nyomába szegődöm. Illetve ez így nem teljesen helytálló, hiszen a gyomrom sértődötten korog fel, hogy nem az ízletes falat felé vetem magam én is. Amire talán már potya utasom is felébredhet, már ha eddig nem tette volna. Remélhetőleg neki is megfelel az útválasztásom.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te24700/30000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (24700/30000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 2:54 pm

Mélyen a tüdőmbe szívtam a levegőt, és igyekeztem úgy beosztani az erőmet, hogy lehetőleg ne fáradjak ki az előtt, hogy az igazi küzdelem elkezdődne. Úgy tűnt ez csupán bemelegítés, és további meglepetéseket tartogathat, amihez persze nekem semmi kedvem nem volt. :/ Nem is maga a meglepetés okozta a gondot, elvégre szerettem a meglepetéseket, már a jó értelmű, kellemes meglepetéseket, minthogy az ikrek kitakarítják a szobájukat, vagy ilyesmi, de a mumusfajzatoknál ilyesmiről bizonyosan nem lehet szó. >w< Szóval egyáltalán nem voltam várakozó hangulatban a következő mozzanatok iránt, hiszen bármi is legyen az, ami következhet, bizonyosan nem fog örömet okozni. :oArra azonban nem számítottam, hogy kénytelen lesz majd puszta kézzel védekezni a támadásom ellen. Felvont szemöldökkel figyeltem a pengét, ami végül megakadt, így nem hasította le a nő végtagját, bár mint kiderült, inkább másik kezére kellett volna figyelnem, amiből előrepült egy madár.
Hátratántorodtam, és szabad kezem automatikusan kaptam arcom elé, ám nem éreztem semmi furcsát, vagy olyasmit, mintha tényleg nekem repült volna valami. Eddig nem nagyon volt különösebben jó, vagy rossz kapcsolatom a madarakkal, bár Koooooody határozottan kedves tollasnak tűnt, ez a támadás nem hozta a szívemhez közelebb ezen állatokat. Nem is beszélve arról, hogy teljesen összezavart, azzal, hogy a buksimba csapkodott. :/ Csak pislogtam a lepörgő képek láttán, egyáltalán el sem tudtam képzelni, hogy miféle madár csinál ilyesmit, de bizonyosan nem egy jól nevelt, mert még csak be sem mutatkozott, ellentétben Koooooodyval. ˘w˘ Megráztam a fejem, elvégre nem volt itt az ideje annak, hogy más madarakon, vagy egyáltalán máson járjon az eszem, elvégre azzal csak ellenfelemnek adnék előnyt, és ilyesmi nem áll szándékomban, becsületesen kell játszani! ^o^ De úgy tűnt ennyi idő is elég volt számára, hogy aktiválja új alakját, egyáltalán nem tetszett a helyzet, elvégre jobb lett volna gyorsan véget vetni ennek az egésznek, ahelyett, hogy húzzuk itt az időt.
Fél szemmel pillantottam el társaim felé, és nagyon nem tetszett a látvány, pedig azt hittem, hogy érthetően fejeztem ki magam. Egy sóhajjal engedtem ki a bent tartott levegőt, miközben megfogalmazódott bennem, mit is kell tennem, hogy kiegyensúlyozzam az állást. Zanpakutomat egyszerű mozdulattal a férfi felé lendítettem, szemem közben le nem véve a nőről sem, hiszen a pillanatnyi megállása, és kiszólása sem jelenti azt, hogy feladná a küzdelmet. Úgy gondoltam azonban, hogy ezzel a támadással némi időt nyerhetek társaimnak, vagy legalábbis eltereli a férfi figyelmét, amíg kitalálnak valamit, elvégre többen is voltak, hogy valamiképpen megfékezzék.
- Kowareta Kokoro! – Engedtem szabadjára a férfi felé a támadást, miközben lábamba reiatsut gyűjtöttem, hogy a nő felé egy utolsónak szánt rohamot intézzek.
A tűzgömb elszántan indult útjára, a többi már az ott maradtakon is múlik, nekem azonban a nővel kellett foglalkoznom abban a pillanatban, így előre is indultam, nem törődve azzal, hogy tartózkodásának talán éppen ez volta az oka, hogy közelebb csaljon engem. Bíztam a tudásomban, elég gyorsnak gondoltam magam ahhoz, hogy reagálhassak arra, amit még számomra tartogat. Szorosabban fogtam zanpakutomat, és még sebesebb tempót diktáltam magamnak, mert két shunpo technikát is alkalmazni kívántam, a biztos siker érdekében. Ahogy közelebb értem a nőhöz, egyszerűen az Utsusemit alkalmaztam, hogy ezzel, ha csak néhány másodpercre is, de megtévesszem, és sikerüljön még közelebb kerülnöm hozzá. Úgy éreztem, hogy minden a következő másodperceken fog múlni, még sem eshettem kétségbe, hiszen a technika nagy pontosságot igényelt, amit remegő kézzel nem lehetne kivitelezni, azt pedig nem engedhettem meg magamnak, hogy tovább játszadozzak.
A Seikyomai pedig nem csak hatásos, de tiszta, és szerintem igazán szépen kivitelezhető mozdulatsor volt, ráadásul magam is képes voltam hiba nélkül végrehajtani. Azt a pillanatot igyekeztem kihasználni, amikor a megjelent utóképpel foglalkozik még, és akkor képes lehetek a frontális első szúrás bevitelére, ez után érkezik majd az oldal és a hát, a mozdulatsor végére pedig talán még nem is érzi a végét, de bizonyosan nem lesz tovább. Alattomos egy dolog, ahogy szép lassan belülről emésztődik fel, mégis úgy gondoltam, talán így a leghatásosabb, és persze a leggyorsabb is. A befejezett támadás után visszahátráltam társaim felé, mert még ha sikeres is volt, ez nem fogja azonnal a halálát okozni, azonban sokat gyengíthet már most is rajta.
- Raimaru~san, vegyék át a nőt! – Kiáltottam feléjük, és máris fordultam. Tudtam, hogy ő maga még nem lesz képes rögvest engedelmeskedni, azonban sajnos a mellette harcoló nőt nem ismertem, és a nevét sem tudtam, a Tiszt~san pedig olyan személytelen lett volna. :/
Amennyiben sikeresen lezajlott az ellenfél csere, már csak arra kellett rájönnöm, hogy én magam mit tudnék kezdeni az őrültnek ható férfival. Tudtam, hogy nem közelíthetem meg, hiszen a közelharcban aktív a képessége, mindenképpen távol kell maradnom, és úgy kifárasztanom, vagy legalábbis valamiképpen megadásra kényszerítenem. Minden esetre nem állhattam tétlenül, így ismét csak felé lendítettem a zanpakutomat.
- Kowareta Kokoro! – Lőttem felé egy újabb tűzlabdát, és rögtön arrébb is mozdultam, felkészülve a viszonzásra, és egy esetleges rohamra is. Mindenképpen ki kellett térnem előle, mert nem lett volna kedvem egy ilyen komoly helyzetben repkedni. Talán majd egy másik alkalommal, ha nincs ennyire hideg. >_<
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te13900/15000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (13900/15000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 9:55 pm

Még épp időben be tudta fejezni az idézést, a technika nevének utolsó szótagja a tüdejében maradt kevéske levegővel együtt szökött ki belőle a másik gellert kapott kidoujától, ahogy az érkező és őt betaláló reiatsu tömeg hátra lökte. Ha lett volna már szerencséje valamely nagyobbacska patás állathoz, az érzést biztosan ahhoz hasonlítaná, mintha egy ilyen jószág alaposan hasba rúgta volna, bár feltehetően attól legalább nem füstölne. Így is örülhet, hogy a támadás nem közvetlenül érte és csak ekkorát kapott. Szerencséjére legalább nem esett nagyot, a mögötte állón elterülve így is viszonylag puhára, kényelmesen landolt. Majd talán később elnézést kér Ogiwara-santól, hogy alkalmi kispárnának használta, még ha nem is szándékosan tett így. Mire viszonylag magához tért, félresikerült kötésének immár hűlt helye újabb bizonyság lett számára, hogy talán mindenki jobban jár, ha további kidoukkal nem próbálkozik. Feltápászkodva nem épp kedvére való a látvány, ami fogadta. Késő lenne szólnia Raimaru-sannak, hogy ha nem muszáj, ne menjen a közelébe. Talán ha nem üt be ez a kis balszerencséje, meg is tette volna, bár utólag már biztosan ő is tudja, hogy nem volt jó ötlet. Ekkorra már mindegy is, a másik már látványosan elemelkedett a talajtól, noha nem önszántából. Egy másik, kevésbé szorult helyzetben még lehet, hogy tetszett is volna neki a mutatvány. Mondjuk egy kellemesen szeles őszi napon talán madzagot kötött volna lebegő társa lábára, hogy papírsárkány helyett eregesse. Persze szigorúan csak a másik beleegyezésével, hiszen csak akkor igazán élvezetes a móka, ha abból senkinek nem adódik sérelme. Jelen körülmények közt azonban kevésbé értékeli a történteket, mi több, ha lenne fal a közelében, egészen biztos, hogy most ütemesen verné bele a fejét. És ha épp nem volna az a legkisebb gondja, hogy a másik esztelensége miatt bosszankodjon, megvan neki most a saját baja is. Hiszen a feléjük tartó férfit immár nem kezelheti rajta kívül álló problémaként, ha nem is kedvére való, kénytelen lesz azt örökbe fogadni. A neki szánt találós kérdésre elsőre a legkézenfekvőbbet hozza ki belőle, mind összes reakciója, hogy igen bután és értetlenül néz annak feltevőjére. Magát a kérdést sem értve teljesen kissé nehezére esik megtalálni a megfelelő választ. Nyilván egyszerűbb dolga lenne vele, ha szimplán csak figyelmen kívül hagyná, és nem kezdene a megfejtésen tipródni. Túl sok gondolkodási időt azonban nem kap, így azon eszköz segítségéhez folyamodik, amely épp a keze ügyében van.
- Mindkettő vezeti az elektromosságot? – vállat vonva, kissé tanácstalanul felel, zanpakutoujára nézve ez tűnt a legnyilvánvalóbb megoldásnak. Erről a válaszról biztosan tudja, még ha a férfi nyilvánvalóan zavaros elméjébe nem is láthat bele, mire gondolt, akkor is igaznak kell legyen az általa valamiképp összefüggésbe hozott két dologra. Továbbra is próbálva távolságot tartani lassan hátrál a közeledő elől, mégsem tétlenül, próbál a következő lépésen gondolkozni, amivel ha csak rövid időre is, feltarthatná az eszelőst. Abszurd ötlet fogalmazódik meg benne, szabad baljával feltartott kézzel megálljt parancsol a felé tartónak, mintegy szünetet kérve. Ha nem kapja meg, akkor is meglehet, jut elég ideje viszont feltenni neki is egy kérdést, mire esetleg valóban megáll egy pillanatra.  
- Játsszunk akkor – nem bízhat benne, hogy a másik képes tisztességesen játszani, mégis muszáj valamivel időt nyernie.
- Találós kérdés: mi az? Sárga, és fáj, ha belemegy a szemedbe? – tudja, hogy bármit is válaszol a másik, a helyes megfejtést csak ő ismerheti, hiszen a válasz a kezében pihen. Függetlenül a másiktól, amennyire a helyzet engedi, ő betartaná a játékszabályokat. Ha  a férfi sem közelít tovább, ő sem hátrál, így hagy egy percnyi gondolkodási időt, ha nem kerül sor támadásra. Ha mégis, azon se lenne meglepődve, azt is felkészülve várná. Talán tervének legnagyobb hibája, hogy nem számolt több résztvevővel, így még mielőtt lejárt volna a fejtörésre szánt idő, egy váratlanul érkező tűzlabda száll be velük a játékba. Biztosra véve, hogy ezzel a kis incidenssel végleg lőttek az esetleges pillanatnyi fegyverszünetnek, nem várhatja meg az esetleges választ. Helyette élesben mutatja meg a megfejtést, ha a képes elkapni akár egy pillanatot is, amikor a férfi felé fordul.
- Nigemizu! – remélhetőleg találós kérdését kielégítően hat rá a technika, valóban kellemetlen lehet belenézni egy ilyen erejű villanásba, még sem hagy időt magának, hogy meggyőződjön sikeréről, vagy esetleg megkérdezze, hány csillagot lát majd a hűlt helyén.
Nem kell neki sem kétszer mondani, hogy hagyja magára a tébolyult lelket, szívesen kivonja magát a vele való párharc alól. Bár mennyire is mókásnak találta ugyan ellenfele képességét, most mégsem szeretne Raimaru-san mellett kikötni. A párváltásra való felszólításra, nem tudva valóban hatott-e rá a neki szánt vakítás, nagy ívben megkerülve a férfit shunpozik az arrancar felé, vigyázva, hogy véletlen se kerüljön az eszelős pengéinek közelébe. Az esetleges sikeres helycsere örömében mégsem áll meg köszönteni újdonsült ellenfelét továbbra sem lassít. Legalább ebben a mozgásformában nem korlátozza fájós lába, így legalább részéről semmi sem akadályozza meg, hogy megpróbáljon a nő mögé kerülni. Talán nem elég gyors hozzá, hogy tökéletesen célt érjen Senkaval való támadással, hiszen azt még nem tudhatja, ellenfele mennyivel fürgébb nála, valamivel akkor is próbálkoznia kell. Bármennyire is biztos magában, nem különösebben van tisztában a nő képességeivel, nem volna meglepő, ha ezt az egyébként egyszerű mozdulatsort sem sikerülne tökéletesen kiviteleznie. Ha az arrancarnak sikerül is kivédenie a támadást sem hagyja annyiban, a második szúrást kihasználva, ha akár egy pillanatig is hozzá tud érni a másikhoz, beveti az utolsó, esetleg még hatásos eszközét ellene.
- Yurugashite!– ha beválik elképzelése, a penge érintésére a másiknak enyhén sokkoló élményben lehet része. Akárhogy is, ezek után vele sem szándékozik további közelharcba bonyolódni, azt az egyet határozottan tudva, egymaga nem kerülne ki belőle győztesen. Utsusemivel utóképet hátrahagyva távolodik el valamelyest tőle, ha a nő még ez után is ellentámadásra adná a fejét, ne essen bele egyből a szórásba, nyilván valóan nem bírna vele túl sokáig. Nem hajlandó azzal foglalkozni, hogy ezzel jelenleg az utolsó érdemi ütőkártyáját is kijátszotta, inkább a dolog pozitívabb oldalára koncentrál, hogy egy segítő szándékkal közbelépőnek, ha sokkal nem is könnyíti meg a helyzetét, ezzel is nyerjen némi időt.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te18700/30000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (18700/30000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27, 2013 2:47 am

Az a rohadt bohóc! Hagyná jól észrevehető, mással össze nem téveszthető helyen a másik kardot, hogy arra is ügyeljek, de nem! Kell annak kinőnie a másik kezéből, csesszek csak rá egész nyugodtan! Én pedig éltem a lehetőséggel, és megvágattam magamat azzal a piszkavassal- csak azért, hogy felrepüljek. A mocskos mindenét neki! Ráadásul ezt az egészet tetézi az is, hogy valószínűleg egy renegáttal van dolgunk- vagy mégsem. Hiszen tudomásom szerint a renegátok önszántukból hagyták el szervezetüket, csapatukat, vagy amit még lehet, tisztában azzal, hogy mik lehetnek, vagy mik a következmények. Ez az elmebeteg pedig, ebből kifolyólag két okból se: egyrészt, mert ilyen háborodottak bizonyosan nincsenek tisztában tetteik folyományaival, másrészt meg a Gotei nem olyan ütődött, hogy hagyja az ilyen közveszélyes őrülteket csak úgy, ilyen értékes képességekkel és ilyen karddal rohangászni, hanem kirúgják a fenébe. Mondjuk akkor már inkább börtön, hiszen biztos van ilyesmink azért, vagy a kivégzés, habár utóbbit azért nem teszik meg közvetlen ok nélkül. De miért is nem? Megérdemli! Hiszen hozzáér valakihez, és máris ott a papírsárkány, ami elég tisztességtelen. De beszélhetünk ennél a festett szemű ütődöttnél tisztességtelenségről, vagy tisztességről? Ez a káposztaagyú egyszerűen ilyen, látszik, hogy nem megjátssza, egyszerűen begolyózott, és pont. Harcol, ahogy tud, és kész, neki nem számítanak a módszerek, csak dögöljön meg az ellenfél. Nagy szerencséje, hogy mi nem így játszunk, különben meggyőződésem, hogy Hime~chan egy szempillantás alatt felszeletelhetné, vagy megsüthetné őket, de ő a szabályok szerint játszik. Hatare az újonnan keletkezett vágáson kikukucskált, de rögtön visszavonulót fújt, és bemenekült a kabátnak a réstől legtávolabb eső pontjától, és ott vacogott. Hát nem is csodáltam! Maga a nyisszantás elég vékony volt, ezért a kezeimmel kicsit összébb nyomtam, hogy minél kevesebb hideg levegő jusson be alá.
- Hogy milyen a kilátás, te kis hülyegyerek? - Válaszoltam a kérdésére – - Én csak egy idegileg megcsömörlött gyökeret látok, aki nemsokára feldobja a pacskert, úgy ám! Rohadék!
Mondtam, de aztán rájöttem, hogy gondom nagyobb volt, mint a szám, ugyanis perpillanat sehogyan sem értem el, hacsak nem démonmágiával, ahhoz viszont kevés voltam, legalább is jelen helyzetben a célzó készségem az volt. Azonban meghallottam társam válaszát, amitől egy kicsi mosolyt megengedtem magamnak. ~ Na, ez remélem tulajdonsága ellenfelünknek is.~ Mormogtam magamban, mellúszáshoz hasonlatos mozdulatokkal próbáltam lefelé araszolni, azonban így nem ment, ezért az az ötletem támadt, hogy reiatsut gyűjtve a végtagjaimba próbálok lejjebb jutni. És ez sikerült! Lefelé jutási kísérleteim közepette fülembe jutott a lent maradt másik nő találós kérdése is, amitől már megeresztettem egy nagyobb szájszéthúzást is. Már készítettem újra az előbb visszapattant kidou-mat, hogy ellőjem, amikor lesz rá alkalmam, hiszen nagyon valószínűnek hittem, hogy hollófekete hajzatú társam készül valamire. Előre tartottam két ujjamat, hogy a lehető legjobb készenléti állapotban legyek, és figyeltem, hogy mi van készülőben, és főleg a nőt néztem másra nem is koncentráltam, amit jól is tettem, mert különben szemem egy igen kellemetlen fényjelenségnek lett volna tanúja, de így nem bántódott meg annyira látószervem, hogy ne tudjak célozni, így viszont két ujjamat viszonylag a szeme felé irányítottam, és kimondtam:
- Juugeki Byakurai! Ahogy célba ért, mert nagyon valószínűnek éreztem, hogy ez megtörtént, ezt mondtam: - Tessék, itt a válasz, ez is nagy, sárga, és fáj, ha belemegy a szemedbe!
Ezután felgyulladt a villanykörte, és felötlött bennem, hogy ha reiatsut gyűjtve végtagjaimba tudok módosítani a levegőben betöltött helyzetemen, akkor a villámtánc miért ne menne? Emiatt én is használtam az Utsusemi nevű technikát, hogy egy utóképet generáljak magamról, és a Hime~chan által kért ellenfél-cserét ily’ módon megejtettem, vagyis meg akartam ejteni. Nem totojáztam, ahogy új ellenfelem mögé érkeztem – merthogy oda készültem – rögtön elsütöttem egyik offenzív shikai technikámat egy név-kimondást követően:
- Eikaku!
Ezzel a támadással remélhetőleg sikerült meglepnem, és hatásosan meg tudtam sebezni, miközben a fizikai erejét kicsit megcsappanthattam, hiszen ez ennek a képességnek a lényege, és természetesen hozzásegített a Kaminari Chensou is, amit azóta sem deaktiváltam, hiszen tudtam, még jó szolgálatot tehet. Utána társam mellé shunpoztam, és koncentrálva a lélekenergiát próbáltam lent maradni, minthogy kapaszkodóm nem volt.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te13400/15000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptySzomb. Dec. 28, 2013 10:55 am

Sötét, hideg, lassú. Ezekkel a szavakkal tudtam jellemezni az álmomat. Már hamarabb is fel tudtam volna kelni ebből a szörnyű álomból, azonban a szemem nem engedelmeskedett az akaratomnak. Mint oly sokszor ismét nem voltam ura magamnak. A körülöttem fonódó hatalmas árnyban egy ember sziluettjét vettem észre. Bár talán túlzás embernek nevezni, mert sokkal apróbb volt, mint azt vártam. Vörös szemei fényszórókként világították meg a helységet. Ugyanakkor valamiért mégsem éreztem úgy, hogy a hirtelen jött segítséggel bármit is tudok majd kezdeni
- A nevem Toshi Han, Koi Tsuki szolgája vagyok, érted küldött, állj fel! – Mikor azt mondta, hogy keljek fel, a mindaddig erőtlen testembe kevéske erő szivárgott. Nem volt elég arra, hogy felébredjek mély álmomból, sem arra, hogy futni tudjak, épp csak annyira, hogy egy lassú séta tempóját tudjam tartani. Más lehetőség hiányában pedig követtem az utat mutató idegent.
 
A táj végtelennek tűnt, egészen, egyszer csak viszont valami tömörbe ütköztem. Ahogy túltettem magam az eseményen, elkezdtem vizsgálni, mibe ütköztem bele. Mivel szemem nem érzékelt semmit, csakis a tapintásomra hagyatkozhattam. Egy fa volt az, de mégis milyen különös fa, amely, így beleolvad a feketeségbe.
- Miért van ilyen sötét, ööö …

- Hívj csak Hannak! Mióta itt vagyok, azóta ilyen, nem tudom az okát, csakis Koi Tsuki sama!
Több szó nem esett köztünk, amíg, egy gyertyáig nem érkeztünk. Annak fényében az apró teremtés meghajolt valami előtt és távozott. Ahogy a gyertyához értem, nyugalom lett úrrá rajtam.
A rémisztő környezetben egyetlen apró lehetőség is képes magabiztossá tenni. Szívemben úrrá lett a hirtelen jött bátorság, amin meglepődtem. Mintha az egyszerű, kicsiny láng megszállt volna. Az apró vitéz bátorsága a hatalmas, s egyértelműen túlerőben lévő ellennel szemben, engem is ellenállásra biztatott.
- Te vagy Tsuki!?

- Hívj Koi Tsuki Samának, idióta! Próbáld meg újra!
Kíméletlenül engedékeny személyiségem a belém bújt cseppnyi elszántsággal folytatott hosszas küzdelmet. No persze szó sem volt igazi párbajról, csupán hihetetlenül zagyva volt bennem minden. Mint amikor összekeverjük a sört a tequilával. Érthetetlen és rendkívüli, de inkább szimplán fojtogató. Talán a hirtelen feltámadt csípős szél lehetett az oka, de végül, úgy határoztam, engedelmeskedem a házigazdának.
- Rendben, szóval, Téged hívnak Koi Tsuki Samának?

- Épp erről szeretnék veled beszélni! Szerezz magadnak egy kis bátorságot, és lépj már túl az öcséden és a macskádon! Figyelmeztetlek, hogy ha nem teszel a szavaimnak megfelelően, akkor bezárlak erre a helyre, ahol egy deci sör sincs, de még akármi más sem!
Még mielőtt bármit válaszolhattam volna, egyszeriben eltűnt az egész hely, és a torkomon akadt a hangom. Majd, ahogy a hirtelen világosság támadt rövid időre megvakultam. Egy teljeséggel fehér területre értem. Sem alattam nem éreztem, sőt még csak mást se láttam a fehérségen kívül. Ahogy elnéztem az egyik irányba, majd a másikba is, ugyanazt bírtam levonni a látottakból. Ez a hely végtelen! Ahogy pedig beletörődtem, hogy ismét csak alkohol nélkül maradok, megjelent egy sör tőlem nem messze. Ahogy elindultam volna felé, azt vettem észre, hogy nem vagyok ura a saját testemnek. Nem azért, mert nem bírok uralkodni felette, hanem a gravitáció és szilárd talaj hiánya miatt. Mintha egy légtér nélküli űrhajóban járnék. Ahogy pedig már épp elértem volna a vágyott italt, az arrébb szaladt, minden egyes próbálkozás nyomán. Majdnem biztos voltam benne, hogy erről az előző tag tehet, aminek köszönhetően szívemben gyengén pislákoló harag ébredt.
Ahogy végigfutott rajtam a hideg, a szemem azonnal kipattant a helyéről. Hála annak, hogy kivételesen jól érzékelem a környezetemben lévő lélekenergiát, bár a körülöttem kialakult nézeteltérést nem volt nehéz észrevenni. Én pedig, mint szófogadó kisgyerek a Bakudou 26: Kyokkou nevű technikát használva rejtőztem el a balhézó egyedek elől. Tekintve, hogy egyelőre még fogalmam sincs arról, hogy kikkel állok szemben, így elsőként megfigyelem a küzdő feleket. 

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Hitsugaya Toushiro
Mesélő
Mesélő
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 51
Registration date : 2012. Nov. 17.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ex-kapitány, gyereksztár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te0/0Csendes hó - Page 2 29y5sib  (0/0)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyVas. Dec. 29, 2013 7:33 am

Shinigamik:
 
 Mina kiabálására a férfi csak felé int a kezével, és a szőke shinigami máris fejjel lefelé fordulva találja magát, ennél több válaszra nem méltatja, leszámítva egy felé villantott mosolyt. Akira válasza azonban szemmel láthatóan megakasztja a fehér ruhás shinigamit, és a fejét oldalra billenti, mintha azon gondolkozna, helyes választ adtál-e. A jobb kezét felé lendíti, a lány lábánál pedig egy madzaggal összekötött gyöngyfüzér landol.
 - Végül is, miért ne lehetne jó ez a válasz? clown Bizonyítsd be, hogy az, a madarak vezetik az áramot, ezzel még nem próbálkoztam.- az arcán most csak egy igen enyhe, a korábbiaktól eltérően nem őrültnek tűnő vigyor ül, ahogy a shinigamit figyeli. A válasz találós kérdésre még a levegőbe emeli a fejét, mintha gondolkozna a válaszon, a mosolya teljesen eltűnik.
 - Varjú csőr? Vizelet? Genny? Kacsazsír?- a férfi túlzottan belemerül a gondolkozásba ahhoz, hogy észrevegye a hátulról érkező tűzlabdát, ami a hátába csapódva nem csak megégeti, de fel is borítja, így amikor feláll, sikerül pontosan belenéznie Akira technikájába. A lány jól teszi, hogy nem próbálja kihasználni a helyzetet, a férfi artikulátlan üvöltések közepette kezd körbeforogni, és minden irányba vagdalkozni a kardjaival. Mina kidoujára, ami a lába mellett nem sokkal ér célba, sikeresen félrelép vakon is, de hatására beszakad a hó a lába alatt, ő pedig eltűnik egy lyukban.
 Hime támadására az arrancar lány egy egyszerű kézmozdulattal válaszol, mire számtalan galamb kezd el körözni egy kör alakú terület körül, amiben a nő is áll. A területen belül mintha minden szürkésebbé válna. A tízedik osztagos tiszt támadásaira viszont már látszólag nincs ideje reagálni, csak néhány reflexszerű mozdulatra futja neki, és mind a három szúrás célba talál. Hime viszont megállapíthatja, hogy egy csepp vér sincs a kardján, és a szúrások nem sebezték meg az ellenfelének még a bőrét sem.
 - Nahát, ez gyors volt! Nagyon ügyes vagy!- a lány kezében megjelenik egy galamb, de mielőtt bármit csinálna vele, a shinigami elhátrál tőle, úgyhogy megvonja a vállát, és összenyomja a madarat, ami újra reiatsuként tér vissza a testébe. Ahogy a két új ellenfele megérkezik, egymáshoz csapja néhányszor a karmait, azután felkészül a védekezésre.
 Akira senkát könnyedén blokkolja kézzel, finoman megfogva a kard pengéjét, mielőtt az elölről behatolna a testébe, az elektromosság, pedig úgy tűnik, egyáltalán nem érdekli, ugyanolyan nyugodtan fogja a kard pengéjét, mint korábban. Mindazonáltal, nem erősen, Akira erőlködés nélkül kihúzhatja kardját a fémkarmok közül, anélkül, hogy a nő bármit is tenne, hogy megakadályozza őt az eltávolodásban, ugyanazzal a félmosollyal figyel.
 Mina támadása sikeresen ér célba hátulról, az arrancar meztelen bal vállára sújt le a kard, úgy érzed, teljes erővel, azonban a kard nem hogy nem vágja át a lány bőrét, de még csak nem is ad rá semmiféle reakciót, hogy egyáltalán megérezte volna a támadást, nem rogynak meg a térdei, a karja teljesen mozdulatlanul lóg, nyugalmi állapotban.
 Az arrancar lány hirtelen fordul sarkon, és ragadja meg Mina vállát, és karolja át a csípőjét, miközben egy tangó mozdulattal megdönti a fiút, és megcsókolja, mielőtt bármit is tehetne, majd felegyenesedik vele, és enyhén megemeli a súlytalan fiút, mielőtt letenné. Széles mosollyal néz a szőke shinigamira, a szeme viszont résnyire szűkül, úgyhogy a vörös hajával együtt ez leginkább egy róka pillantására emlékeztet.
 - A szőke lánynak lett volna esélye megsebezni, ti kevesek vagytok hozzá, és most már a képességem is használtam rajtad, pehelysúlyú fiúcska, úgyhogy a legjobb lesz, ha nem csinál senki butaságot, és azt teszitek, amit mondok. Kezdetnek, szeretnék egy kabátot, kezd hűvös lenni az idő.
 A hó alól előbukkanó shinigami, aki szembenéz Himével, az arcán egy maszkot visel, hasonlót a hollowokéhoz, bár azok között is meglehetősen groteszk: egy mosolygós arc, aminek a szemét és a száját összevarrták, a fehér csontot vörös minták díszítik. A tűzgolyót, amit a nő felé lő, meg sem próbálja kikerülni, a két kardját meglendítve vágja négy felé, és látszólag teljesen ignorálja, hogy beszerzett néhány új égési sérülést, igaz, ezek már inkább csak perzselődés szintűek. Célirányosan shunpozik Himéhez, és próbálja térdmagasságban levágni a lábait.
 Úgy tűnik, senki nem foglalkozik a láthatatlanná vált Nishivel, aki nyugodtan szemlélheti a harcot maga körül.  
 
Katsuo:
 
 A kapitány megállapíthatja, hogy a víz rendesen be van fagyva, a csónak egyáltalán nem mozdul meg, és a karddal csak a jeget kapirgálja. Gyorsan megállapíthatja, hogy teljesen biztonságos járni a felületén.
 Néhány villanás szemből jelzi neki, hogy a harc kezd eldurvulni, különböző színű támadások repkednek a tőle pár száz méterre zajló csatában, alakokat még nem lát. Akit észrevesz, az egy kicsit arrébb haladó férfi, egyértelműen shinigami lélekenergiával, bár csak a sziluettjét tudja kivenni.
 
Izanagi:
 
 Ahogy haladsz, láthatod, hogy tőled balra, abban az irányban, ahol az óriást láttad meghalni, egyre komolyabb csata tombol, több különböző színű támadást is láthatsz- igaz, nem akkorákat, mint némelyik olyat, ami bevilágítja a horizontot, de lényegesen közelebb van, alig pár száz méterre. Mintha egy sötét alakot is látnál kicsivel arrébb, és nagy valószínűséggel megállapítod, hogy shinigami, és nagyon erős.
 
Arrancarok:
 
 Mielőtt a csapat szétválna, egy fehér reiatsu torony csap a levegőbe néhány száz méterre, így már mindenki megérezheti azt a lélekenergiát, ami felizgatta a hollowok egy részét. Egyértelműen hatalmas, nagyobb, mint némelyik Espadáé vagy kapitányé, és ami furcsa, hogy emberi lélekenergia. Rövidesen előtűnik a gazdája is: egy furcsa, fehér hajú nő, fehér kimonóban, kék haoriban. Az arca alapján nehéz megállapítani a korát, egyszerre tűnik kamasznak és öregembernek is.
 Ahogy Nyálas ráveti magát, az idegen szeme felvillan egy pillanatra, ahogy találkozik a szemük, a hollow pedig kővé dermedve áll meg tőle alig egy méterre, és törik össze, ahogy az esper belevágja a kaszáját. Ahogy végigpillant a hollowokon, közülük számos további válik szintén kővé, csak azok ússzák meg, akik éppen másfelé néztek, gyorsan rájöhettek, hogy szemkontaktusra van szüksége, illetve megérzitek, hogy a kővé vált hollowok nem haltak meg. Közöttük van az arrancar nő is.
 
Aoi, Leo és Dai:
 
 Az egy kabátban menekülő páros néhány száz méterre jut, ahol egy jégbe fagyott óceánjáró roncsára akadnak. A monstrumon látszik, hogy mennyire hatalmas volt, még úgyis, hogy a nagyja a jégbe fagyva lehet. Itt egy kicsit halkabb a csatazaj, bár ebbe az irányba lehet nem lenne bölcs tovább menni: két hatalmas reiatsu feszül egymásnak egy kilométerre előttük, a morajlása elnyomja az alig pár száz méterre hátrahagyott harc hangjait, a zöld és arany reiatsu egymásnak csapódásai beragyogják a tájat.
 Dai klónja talál egy szakadt kabátot egy oszló holttesten, viszonylag ép, ám rendkívül rossz, dohos szaga van, és nem is túl gusztusos egy hulláról leszedett kabátot viselni. Persze, a funkcíóját ellátja, ha a shinigami a felvétele mellett dönt. A megdőlt hajó néhai fedélzetére jut ki, és nyugtázhatja a szemével is, hogy hatalmas csata tombol körülöttük, különösen maga mögött érezhet két elképesztően nagy lélekenergiát, az egyik shinigami, a másik arrancar. Látótávolságon belül egy furcsa párost pillanthat meg, két tizenéves gyereket, akik egy kabátot hordanak ketten. Egyikük sem shinigami, mindkettőnek emberi, vagy ahhoz hasonló reiatsuja van, de nagyobbak az átlagos emberekénél. A kidouja nélkül már észre is vették volna valószínű, de így nem látják. A két gyerek közül a lány nagyon ijedtnek tűnik.

 
Határidő: Január 13.
 
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te25000/30000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 30, 2013 11:35 am

Jelige –jelek – szerint ábrándosabb – álmosabb – lehettem, mint hintettem – hittem -. Hosszú perecekig – percekig – küzdöttem az elméletekkel – elemekkel – közelebb juthassak a parthoz, de egyáltalán nem morzsáltam – mozdultam – sehová sem. Egyetlen helyben toporogtam. Először gomboltam – gondoltam – beleakadtam valami mocsári szörnyetegbe, azokba a zöld tekergős fikuszokba, amiket homárnak, hintának, vagy ehhez hasonmás – hasonlatos – bigyónak hívnak. Erőlködtem, még jobban beverettem – bevettem – nyest – nyers – férfierőmet. Dagadtak az izmok, vörösödött a fej, minden arról árusított – árulkodott – ezer fokon égek, elszakadjak a záramtól – zátonytól -. Aztán némi pihentető libegés – lihegés – közben rájöttem közelebbről szemüregre – szemügyre – kéne vennem azt az átkozott hímzést – hínárt -. Ekkor találkoztam az átlátszó és kemény jégréteggel, mely vastagon borozta – borította – a folyó felületét.
Kínos helyzetet mulató – mutató - csepp gördült le homlokomon, mialatt szétnéztem és reménykedtem senki sem volt tabuja – tanuja – baklövésemnek. Szerelvényesnek – szerencsésnek – értekezhettem – érezhettem – magam, mert egyetlen árva lélek sem sétált környékemen, bár még rosszabb lenne, ha egy medve sétálna el mellettem a jégen, ezzel ezreléseken – ezerszeresen – felnagyítva hibámat. Eleve rájöttem volna a propeller – probléma – forrására önerőből, nem kellettek hozzá helybeli lakájok – lakosok -. Ha viszont, már a sétánál tartottunk, állam sűrű dörzsölésével emeltem fel a kezembe helyezett kardot. Markolatát néhányszor nekiütöttem a jég felszínezésének – felszínének – és hosszasan füleltem, ad ki bármilyen beszakadásra emelvényező – emlékeztető – hangot. Megnyugatiasodásomra – megnyugvásomra - semmi ilyesmi nem történt, még csak repeszek – repedések – sem keletkeztek rajta. Masszívnak látszódott, de a bizonyítvány – biztonság – kedvéért néhány kísértetet – kísérletet – tettem, mielőtt óvatosan rátettem egyik lábam. Nem lenne takaros – tanácsos – hideg vízben végezni, szó szorgalmas – szoros – érlelésében – értelmében -. Ehhez persze megint semmi közhelye – köze – annak az apróságnak nem tanultam soha úszni és minden bizonyítvánnyal – bizonnyal – hamar rájönnék a dolog nyitányára – nyitjára -, inkább nem kísérelném – kísérteném – sorom – sorsom -. Talaj legyen szilaj – szilárd -, ha választhatok.
Az első akarat – akadály – leküzdésével következhetett az újabb. Egyik lábam a csónakon kívülre tettem, de a felület elég csuszaként– csúszósas – vitézkedett – viselkedett -. Kényelmetlen – kénytelen – voltam erősen megkaparászni – megkapaszkodni – a fában, nehogy fájó pontra zuhanyozzak – zuhanjak -, mert szétlibbennek lábaim. Előbbi jelvényhez – jelenethez – képest még kínzóbban – kínosabban – éreztem magam, ahogy fekvőtámaszokat készülök lenyomni egy csónak oldalán. Villámgyorsan pörölöm – pörgetem – végig a lehetőségeket szorgalmas – szorult – helyzetemből miként juthatok ki. Legkézenfekvőbb lenne kimászni, de akkor a seggen csúszás garanciális – garantált – eredmény lenne. Hosszú időbe telne, mire keresztként – keresztül – evakuálnék – evickélnék – a jégen. Sokkal ütemesebb – ütősebb – megoldásra vágytam, amire hamar ráakadtam. Szerzett kard segítségével némi darabot lefaragtam a tulajból – tutajból -. Odahaza mindig azzal szórakoztunk lapos tárlatokon – tárgyakon – siklottunk le a havon. Erre pontosan megfeletkezett - megfelelt – a fa.
Lehelyeztem a jégre, minél óvodásabban – óvatosabban – kiléptem elé, bár a lendülettel azonnal rá is huppantam. Innen nem lehetett megálltalkodás – megállás -, azon nyomorban – nyomban – mögé csúszkáltam rátámaszkodtam és neki fuvaroztam – futottam – a távnak. Eléggé orra akartam esni, de kivédtem a fájdalmas találkozást és rávetődtem a csúszó fára. Meglepően sokat sikerült haladnom, viszont nem eleget. Még néhányszor kényelmetlen – kénytelen – voltam megismételni a folyamot – folyamatot, hogy célt érhessek. A partot, emiatt kissé hevederesen – hevesen – értem el. Egyenest egy óriási hóbucka közepében landoltan. Fejem tetejéig hóval borítva mozdultam – morogtam -, amikor újabb lélekenergiákat érzékeltem a közelből. Lerázva a fejemen ékszerező – éktelenkedő – hó rétest – réteget – néztem a forrás irányába, ahol egy sötét alak sétált el. Ismerős reiatsu terelődött – terjengett – felőle, úgyhogy gondoltam nem lehet belőle bajnokság – baj -, ha közelebb merészkedem hozzá.
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te11400/15000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (11400/15000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04, 2014 1:20 am

A klónjaim, úgy tűnik, érdemi információhordozókra nem leltek, azonban egy kabátot sikerült találniuk, ami kellemetlen szaga ellenére is hasznosnak bizonyulhat még, így az egyiküket arra biztatom, vegye fel bátran. Mivel legutóbbi felderítőimet pont a hideg kényszerítette leszállásra, úgy vélem, érdemes lehet eltenni – az extra hőszigetelő réteg sokat segíthet, ha valamiért újból a levegőbe kell emelkednem.
Őszinte meglepetésemre, mikor kijutok a szabadba, nem egy felhőkarcoló tetejéről, hanem egy félig jégbe fagyott óceánjáró fedélzetéről nyílik alkalmam körbepillantani. A jégbe dermedt pusztaságot periodikus zöld-arany villanások ragyogják be, és a nem-annyira-távolban azok gazdáinak roppant erejű kisugárzását is érzem. Jó lenne közelebbről is rálesni erre, de attól tartok, hogy a reiatsujuk néhány száz méterről is olyan nyomást jelentene, ami lehetetlenné tenné számomra a továbbhaladást; meg aztán, ilyen erejű lények összecsapásában már a kivédett támadások lökéshullámaiból felszabaduló törmelék is simán halálos lehet a magamfajta egységsugarú shinigamikra. Szerencsére a halandó technika ilyen helyzetekre is kínál megoldást, és ebből a szempontból nagy mázli, hogy pont egy óceánjáró fedélzetén kötöttem ki. A kabátot viselő klónomat magamhoz szólítom, míg a másikat arra utasítom, hogy keresse meg a hajóhidat, ahol remélhetőleg egy távcső talán még akkor is megtalálható, ha a modernebb tájékozódási berendezések – radar, GPS – energia híján már felmondták a szolgálatot. Amíg ő ezzel foglalatoskodik, átveszem a kabátot társától. Ilyen metsző hidegben a szag elég valószínűtlen, hogy bárkit is zavarna, részint a levegő molekuláinak csökkent diffúziója, részint az ornyálhahártya fokozott nyákképzése miatt, így különösebb viszolygás nélkül kanyarítom magamra a talált ruhadarabot. Ezt követően a klónt elküldöm segíteni, ha esetleg befagyott volna a távcső, olvassza le róla a jeget, vagy ilyesmi.
Miután ezeket elintéztem, figyelmemet a kölykök felé fordítom. Az egyik egyértelműen ember, törékeny külseje ellenére igen komoly lélekenergiával. A másik… homlokráncolva gondolkozok, és eltart egy darabig, mire rájövök, honnan ismerős: a lélekfaló terroristának volt ilyen jellegű reiatsuja. Rövid ideig elmélázok, mihez kezdjek a furcsa párossal. Nem érzem különösebb szükségét annak, hogy figyelmeztessem a lányt útitársa veszélyes voltára: ha arra kerülne a sor, meglehetősen biztos vagyok benne, hogy még sebesülten is el tudna vele bánni. Végül arra jutok, hogy ha más hasznukat nem is látom, információt remélhetőleg sikerül szereznem tőlük. Az elhatározást tett követi; shunpoval nagyjából harminc méterrel eléjük kerülök - egyrészt, mert közvetlenül előttük megjelenni roppant udvariatlan lenne, másrészt, hogy ne érezzék a kabátszagot -, majd leengedem a Kyokkout.
- Üdv – köszönök rájuk halvány mosollyal. - Attól tartok, kissé eltévedtem. Meg tudnátok mondani, hol vagyok… és mikor?


A hozzászólást Sayuki Daisuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 06, 2014 1:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Leonardo Ludenberg
Bounto
Bounto
Leonardo Ludenberg

Férfi
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Oct. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te8200/12000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (8200/12000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 12:57 am

Céltalanul menekültünk Aoi-channal a havas tájon, amilyen messzire csak tudtunk. Nem tudtam meghatározni, hogy merre kéne menni, mivel mindenfelé lélekenergiák voltak, így csak mentünk egyenesen ameddig csak tudtunk. Persze ha ez nem lett volna jó és ellenség felé közeledtünk, akkor irányt váltottunk.
Aoi-chanhoz egy ideig nem mertem szólni, mert láttam milyen szemmel nézett a shinigamikra, amikor az a csáp elkapta őket. Aoi-chan még biztos nem látott ilyet, hogy a szeme láttára ölnek meg valakiket, de én már láttam, így nem nagyon rázott meg a helyzet. De ha ott maradtunk volna se biztos, hogy sok esélyünk lett volna, lehet, hogy mi is meghaltunk volna a shinigamikkal együtt. Bár nem tudom pontosan Aoi-chan, mire képes, de azt tudom, hogy én nem sokra mentem volna a csápok ellen.
- Jól vagy, Aoi-chan? - amikor már egy ideje futottunk mégis feltettem kérdésemet, mert hát mégis meg kell állnunk valamikor és ha Aoi-chan elfáradt, akkor meg is állhatunk. Továbbra is fogtam a kezét erősen, de nem úgy, hogy fájjon neki, csak annyira, hogy ne csússzon ki a keze az enyémből.
Már jó ideje menekülünk és én is kezdek elfáradni, de leginkább kiszáradni. Csak most jutott eszembe a nagy zűrzavarban, hogy nincs a kezembe a szokásos flakonom, amiből inni szoktam. Nem is csoda, hogy csak most tűnt fel ebben a felfordulásban, hiszen igazából csak most volt időm elgondolkozni. Valahol már tényleg meg kéne állnunk lepihenni, hogy Aoi-chan is rendbe tudja szedni magát, én meg szusszanhassak egyet.
A távolban megpillantottam egy hajóroncsot, ami félig benne volt a földben és kinéztem magamnak célnak. Bár elég furcsa, hogy egy hajó a földbe állt bele. Meg is álltam egy pillanatra és lehajoltam, hogy arrébb söpörjem egy a kabátból kihúzott papírral a havat egy helyen. Meg is lepődtem, hogy jég volt alatta, de így már nem volt furcsa, hogy egy hajó állt ki belőle. Az átázott papírt eldobtam és indultam is tovább Aoi-channal a hajó felé, hogy ott megállhassunk.
Ahogy haladtunk egyre közelebb a hajóhoz, lehetett érezni, hogy valamennyivel mögötte nagy harc folyik két nagy lélekenergiájú valaki között, tehát erre nem is mehetnénk tovább, de úgyis csak a hajóig megyünk, ott pedig biztonságban leszünk. Járás közben egyszer csak megjelenik valaki pár méterre előttünk, ezért megtorpanok, hiszen eddig nem is érzékeltem senki, hogy közeledne. Nem nagyon akartam beszélni vele, de Aoi-chan helyett most nekem kell beszélnem.
- Üdv. - köszöntem vissza az öregembernek viszonylag halkan, de talán még érthetően. Egy kicsit összezavart a kérdésével, főleg az utolsó szóval. Legszívesebben itt hagytam volna egy rövid válasz után, de felfigyeltem rá, hogy a hajó belsejében lélekenergiát észleltem. Lehet, hogy ez az öreg is velük van, és majd be akar oda csalni minket is, hogy elkapjanak, vagy meg is öljenek. Meglehet, hogy a mikor kérdés is valami jelszót takar, amivel meg akarják tudni, hogy az ő oldalukon állunk-e vagy nem. Nem maradhattam sokáig csöndben, valamit mondanom kellett, de azért készen álltam, hogy bármelyik pillanatban megidézhessen Soniát, ha harcra kerülne a sor.
- Mi sem tudjuk, hol vagyunk, épp egy arrancar elől menekültünk meg. - válaszoltam egyszerűen, ezzel próbálva jelezni, hogy nem az arrancarokkal vagyunk. A mikor kérdésre inkább nem próbáltam meg válaszolni, mert fogalmam sincs mit akart ezzel kérdezni. Feleslegesen meg nem akarok butaságokat mondani, a hallgatás sokkal praktikusabb megoldás.
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te15000/26000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptySzomb. Jan. 11, 2014 4:04 am

Igen zűrzavaros volt minden, kezdett az egész wan doriimure hasonlítani, ami azért lett volna guddo, mert ha felébredek, akkor Miyavi-nyan ott lesz mellettem and akkor tuti, hogy nem hagytam el. De bánnám is a dolgot, mert Raion-kun nagyon kedves meg minden and the sukuuruba jár ő is, and lehet, hogy csak doriimuimeeji and az meg nem lenne vicces. Bár elég valóságos az egész… ennyi váratlan and hihetetlen dolog no történhet egyszerre, no?
Mikor desugoddobe botlottunk komolyan azt hittem minden megoldódik, hogy talán Silence-chan itt van, and ő ki tud minket herupuzni and Miyavi-nyant is megkeresné velem, de sajnos nem volt itt. Ráadásul the desugoddo bácsi nem is igazán értette kit keresek.
- Knowolja… Nagyon szeretnék sayelni Silence-channal. Ide knowolja hívni the bácsi? – kérdezem. - I wan Kara… ízé, kötelességem megvédeni the embereket the hollowoktól, bár még sosem láttam arrancart! – nyelek egyet, majdnem lelepleztem the suupaashiikuretto suupaahiiroo kilétemet! Mindez után homlokráncolva pillantottam Raion-kunra, mert nem értettem miért izeg-mozog rajtunk the kabát, but ahogy rápillantottam már csak azt éreztem, hogy the föld kicsúszik the talpam alól and the következő pillanatban pedig the sunooba ágyazódva kapálózok. Mert az biztos herupuz! Surprised But no, csak szegény Raion-kunt rúgtam meg párszor Embarassed Ezért le is álltam and inkább ueitoltam, hogy felálljunk, mert egyedül biztos no menne, mert no vagyok olyan erős, bár sok edzésre járok, but Raion-kunt no hiszem, hogy meg tudnám emelni, főleg, hogy majd megfagyok. Kezdem no érezni the lábujjaimat. T_T
- Koorudo, koorudo, koorudo, koorudo, koorudo – didergem. - G-G-guddoul va-vagyok Ra-Raion-k-k-kun. – Amint lehetőség nyílt rá igyekeztem the legtöbbet segíteni Raion-kunnak, hogy ismét két lábon álljunk the földön.
- Sze-sze-szeretnék el-elutazni ha-hawaiira – vacogom. Now igazán örülnék wan trópusi meleg átoknak, vagy the globális felmelegedésnek, but komolyan. - Mi the baj, mi történik? – értetlenül pislogok the desugoddora, amelyik fegyvert rántott. Biztos no jelent guddot, mi másból fogná the handojébe the kardot, ha nem valami baj miatt? Kicsit aggódva pislogok Raion-kunra. Valami nagyon, nagyon, no tetszik, mintha az the vészberu szólna bennem, amivel the nagypapi folyton példálózik. Lehet picit gondolatlan volt the kijelentésem, and még se lenne guddo ötlet herupulni? Nem is kérdeztem meg erről Raion-kunt, ami no volt szép dolog tőlem. Ráadásul semmilyen fegyver sincs nálam, Miyavi-nyanban volt mindenem, but Miyavi-nyan meg nincs itt. T~T
Meghökkenve nézem, ahogy the polipcsáp váratlanul kiemelkedik the földből megragadva the desugoddokat. No is értem, hogy bukkanhatott fel ilyen hirtelen the semmiből. Földbegyökerezett lábakkal nézek szembe az ijesztő lénnyel, ami ellen még the desugoddok sem tudnak mit tenni. I meg… I meg… megijedtem. Tágra nyílt aizukkel nézem az eseményeket, meg se knowolok mozdulni. Pedig haatom szerint úgy herupuznék, csak no knowolom, hogyan, az eszem meg azt sayeli, hogy engedelmeskedjek and ranninguljak, but semmit no knowolok csinálni. No knowolom miért történik ez! T_T
Szeretném, hogy ez az egész now már tényleg doriimu legyen, azt se knowolom, hogy jutottunk hirtelen the desugoddoktól wan shippumaradványhoz. Talán the Titanicot találtuk meg? Csak azt érzem, hogy hihetetlenül szúr the tüdőm, ahogy the biggu rohanás közben rosszul vettem the levegőt, pedig the legjobb ranningulok egyike vagyok the sukuuruban! And hihetetlenül biggu bűntudatom van, hogy no knowoltam herupuzni the desuguddoknak, mi lett volna, ha Silence-chan van ott? Akkor is, így lefagytam volna, mint now?! TT-TT
- Mo, Raion-kun, mit tettem? TT_TT
– reagálom kérdésére gondolkodás nélkül, amint rendeződött the légzésem. - Herupuzhettem volna nekik, but… but lefagytam! Sosem láttam még sunooban poriiput. And, and… vajon, ugye, no bántotta őket, már úgy tényleg, knowolod… komolyan? – próbálok utalni the legbaddobra, amibe bele se merek gondolni. Ugye… nem ölte meg… őket. - Meg komolyan, mit csinálok! Karakuraizerként gondolkodom and, and no is kérdeztelek meg téged arról, hogy akarsz-e herupuzni vagy sem! Olyan buta vagyok! – húzom be the nyakamat. Legszívesebben elbújnék the kabát egyik belső zsebében, ha olyan picuri lennék, hogy elférnék benne, csak, hogy ne lássa Raion-kun the könnyeimet. Mégis mit füllenthetnék, hogy mi ment bele, semmi sincs itt, ami bele mehetett volna. TT-TT
Biggu levegőt veszek, hogy rendeződjenek the gondolataim and elfelejtsem az imént látottakat, ami cseppet sem tűnik egyszerűnek. Vajon mi történt velük? No kellene visszamenni, megnézni őket? Talán baddo ötlet, az se kizárt, hogy követett minket azaz arrancar.
- No akarok több arrancart látni – durcásan motyogom the orrom alatt az alábbit. - Now mit fogunk csinálni Raion-kun? Kezdek fázni, egyre jobban… – megborzongva szipogok párat. Talán Raion-kun elhiszi, hogy the koorudo miatt könnyeznek the aizuim. Azt inkább no kötöttem az orrára, hogy mennyire félek még mindig, mert így volt.
The furcsa bácsira, aki egyik pillanatról the másikra bukkant fel előttünk értetlenül pislogtam rá. Először meg is ijedtem tőle. No igazán knowolom, hogy meg lehet e bízni benne, honnan knowoljuk, hogy nem az övé the poriipu, vagy ő the poriipué, vagy, hogy ő is arrancar. But Raion-kun szóba állt vele, talán megbízhatunk benne?
- Raion-kun, ez biztos, hogy guddo ötlet? – pislogok rá kérdőn, picit megszorítva the handojét, amivel az enyémet fogta, hogy rám figyeljen. Embarassed Halkan intézve felé a kérdést, hogy csak ő hallja and the idegen ne. - Lehet, hogy supai. Vagy átver minket, vagy ő is olyan arrancar. Vagy ő the poriipu! – fűzöm hozzá. Picit morcosan tekintgetek ki a kabátból the idegen felé.
- Bizonyítsa, hogy no poriipu, furcsa bácsi! – inkább the kabát rejtekében maradok, így miután kiszóltam neki, visszabújtam the takarásba. Ott sokkal nagyobb biztonságban éreztem magamat, meg melegebb is volt, and ott senki sem látta, hogy félek, and, hogy vörösek the aizuim and, hogy icipicit el is pirultam. Raion-kun fogja the handomet. Embarassed

Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te18700/30000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (18700/30000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyVas. Jan. 12, 2014 7:00 am

Remek. Egész végig tornáztam magam lefelé, azonban egy kézmozdulat elég volt, hogy elvegye a kedvemet a további kötekedéstől. A kidou-mat azért még ellőttem, és habár nem oda talált be, ahova terveztem, hogy betalál, így is megtette a hatását, beomlott a jég alatta, az a szerencsétlen pedig belezuhant. A csere hatásosan, és gyorsan sikerült, azonban nemhogy társam, de még az én támadásomra is fittyet hányt. Úgy éreztem, hogy teljes erőmet beleadtam, de mégsem, mintha egy műanyag vacakkal sújtanék edzett szénacélra, rá sem hederített, hanem hirtelen hátraperdült, vállon ragadott, átkarolta csípőmet, és, mintha táncolnánk, megdöntött, s a szája egy pillanatra - talán kettőre is - az enyémhez ért. Azonban itt volt egy hatalmas szépséghiba: ÉN voltam a férfi, és nem ő, tehát erre a mozdulatsorra szerepet cseréltünk, ő vezetett, én meg hagytam magam. Még gúnyt is űzött megemelésemmel abból, hogy perpillanat súlyomnak teljes hiányában szenvedek. Engem nem vonzott a mosolya, sem a mondandója, ennek hangot is adtam:
- Nézz körbe, valahol biztos van egy megfagyott hulla. Vagy akármi, de hogy tőlem nem kapsz semmit, az fix. Bár, nézd, a csókodat viszonzom!
Mondtam, majd felugrottam, és erélyesen az arcába próbáltam taposni. Tudom, hogy nem túl illendő, meg nem szokásom ilyen vulgáris módon hölgyeket bántani, de ez most egy kivételes eset. Oké, hogy először ért a szám ajkakhoz, de az elsőt nem így képzeltem el, bár biztosan nem én vagyok az egyetlen, aki így érez. Valószínűleg vannak olyanok is, akiknek kellemetlenebb körülmények körítették első alkalmukat. Mindenesetre az én részemről én ezt egy szinten megbosszultam. Mikor tehát a talpas saller megvolt, egy hátra szaltóval körítve akartam távolabb kerülni a nőszemélytől. Mikor pedig távolabb kerültem tőle, magam elé tartottam vízszintesen a kardomat, ahogy szoktam, és úgy vártam a további támadásokat, amikor észrevettem, hogy a kardom tokja nem olyan szokványosan kék, amilyen szokott lenni, hanem jóval szürkésebb. Kerestem egy alkalmas időpontot, amikor épp nem velem törődik a nő, majd hátrasandítottam, mert a sok galamb már ennekelőtte is gyanús volt nekem, és most ez az érzés még jobban felerősödött, ahogy láttam, hogy kör alakban repülnek a madarak. Egy hirtelen ötlettől vezérelve a galambokhoz ugrottam, hogy egyiket-másikat letérítsem röppályájáról, egyiket a körön kívülről, másikat belülről, néhányat pedig csak úgy a körvonalra lépve suhintottam meg, eredményre várva, hátha lesz neki valami. Mivel gondoltam, hogy társam meg tudja védeni magát legalább életben maradási szinten, ezért lopva be akartamshunpo-zni a lyukba, amit csináltam, de azt túl messzinek téltem, ezért a körön kívül csináltam egy másikat, ugyanazzal a technikával, majd a ellenségem és társam felé fordultam, és elkezdtem az idézést:
- Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, szárnyak suhogása. Te, ki az Ember nevét hordozod, Az Igazság és Mértékletesség nevében. Az álmok ezen bűntelen falán engedj szabadjára egy keveset karmaid haragjából. Hadou 33: Soukatsui!
Ha jól sült el, amit csináltam, akkor a tűztől a jég és a hó gyorsan el kezdett olvadni, én pedig villámgyorsan, a hőt kikerülendő egy kis kanyart ejtettem meg, majd hollófekete hajú bajtársamhoz shunpozva gyorsan felkaptam, akárhol volt, és akármit csinált, kivéve ha a másik nő rá volt akaszkodva, mert akkor kivettem kezeiből, és úgy vittem el onnan, mert ha számításaim bejönnek, akkor a hó idáig olvad, társam nem biztos, hogy elég gyorsan tud reagálni ahhoz, hogy elkerülje a sérüléseket, ellenfelünk azonban talán nem fogja fel elég sebesen a szituációt, és beleesik a hó-és jégolvadékba. Ha tervem bevált, és valóban egy tócsában fürdik most ellenfelünk, úgy a shinigamik helyváltoztatási technikáját használva odajutok a víz széléhez, és egy Rai Makihige segítségével megpróbálom  megrázni. Lehet, hogy ezt most megérzi, vagy ha ezt nem is, a hideg víz hatására akár még tüdőgyulladást is kaphat, számára jobb, nekünk pedig kevésbé jó esetben megússza egy kis náthával, legalább is a harc erejéig, nekünk pedig csak az számít. Mivel az állítólagos, csókkal átadott képességének eddig nyomát sem éreztem, azért megkérdeztem, hogy mégis mire gondolt az alatt, hogy már a képessége hatása alatt vagyok:
- Hát, nem tudom, hogy mire gondoltál képesség alatt, de eleddig semmi bajom nincsen, és fel tudom tételezni, hogy ettől a kis csóktól nem is lesz. Szóval, várom a magyarázatodat erre, mert én eddig nem találtam, és kezdek borzasztó kíváncsi lenni arra, hogy hogy értetted ezt a képességesdit.
Mondtam, miközben folyamatosan figyeltem, mikor ér hozzánk közelebb az eszelős bohóc, s ehhez nem is kellett néznem, mióta kimászott a gödörből, sokkal másabb a reiatsuja, sokkal…. hollowosabb.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Leon Escorpion
Hollow
Hollow
Leon Escorpion

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 38
Age : 32
Registration date : 2013. Apr. 25.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te7300/15000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyHétf. Jan. 13, 2014 6:07 am

Szinte megbénít a hirtelen rám zúduló hatalmas lélekenergia. Minden a négy lábam remegni kezd a szokatlan teher alatt, s minden lélegzetvételért meg kell küzdenem. Csak leszegett fejjel, és minden izmomat megfeszítve sikerül a vakító fehér fényoszlop felé fordítanom a fejemet. Kellemetlen borzongás fut végig a hátamon, ahogy meg pillantom a fehér hajú kortalan nőt. Hatalmasat tévedtem, amikor egyszerű finom falatnak tituláltam, de ezzel úgy látszik, nem vagyok egyedül. Az a szerencsétlen nyáladzó dög gondolkodás nélkül veti magát az új jövevényre, s el is nyeri jól megérdemelt végzetét. Remek mementója lenne az értelmetlen butaságnak, sajnos azonban a nő hamar ketté vágja reményeimet, a kis dög kiállításáról. A szobor apró darabkákra szakad suhintása nyomán. Mire reflexből lekushadok a hóba.
Nos, az eszeveszett vakmerősége legalább arra bizonyíték, hogy a nő nem az arrankar seregeket erősíti. A régi idők legendás gorgóit is megszégyenítve lát neki a sereg művészi alkotássá alakításának. Nem mintha nagyon kár lenne a csürhéért, akármi is legyen ez nem az én háborúm. Arról sincsen fogalmam, hogy kerültem ide. Ez viszont sajnos nem valószínű, hogy felmentést adna a lemészárlásom alól. Ez a kőszobrász terminátor, lelkiismeret furdalás nélkül juttatna távoli rokonaim sorsára delejes tekintetével.
Nem győzök hálálkodni magamban bundám színéért. Régen csak a baj volt vele, de ha minden jól megy, most talán pont ennek köszönhetően nem engem szúrnak ki elsőnek. Nem is beszélve a csekélyke lélekenergiámról. Ezt a csatát nem nekem találták ki, bolond lennék beleavatkozni. Csak, hogy biztos legyek benne, nem követnek a Sombra árnyait is magam köré borítom, tovább tompítva ezzel lélekenergiámat, nem is beszélve arról milyen hasznos ez a szemet am így próbára tevő szikrázó hómezőkön. Valamint ennek jótékony hatásait megpróbálom kiterjeszteni utasomra is, akivel közben megpróbálok behúzódni egy alkalmasnak látszó hódomb árnyékába. Onnan elég nehézkes lenne felvenni a szemkontaktust.
Ha egy-két másodperc lapulás után úgy veszem ki, nem mi vagyunk a célpontok, akkor óvatosan körbekémlelek. Ha csak őrült módon nekirontanék a pusztaságnak, hamar két darabban találhatnám magam. Megpróbálom kivenni a nő mozgását, de szigorúan a bokáját figyelve, valamint Baglyot keresem. Egyrészt hasznos kis madár, másrészt remek vacsora lenne, ha mégsem.
Ha sikerül meglátnom, és látok rá reális esélyt, akkor őt is a fogaim közé venném, egy alig érthető „Nyugodj meg, nem bántalak.” elmormolása közben, aztán amint lehet a Tadeo által kijelölt útvonalat próbálom követni. Fogalmam sincsen, mire készül a privaron, számára valószínűleg nem olyan ijesztő a halandó szörnyeteg, de számomra talán az is halálos kimenetelű lenne, ha csak figyelném kettejük csatáját.


spoiler:
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te13400/15000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyHétf. Jan. 13, 2014 7:14 am

  Megfigyelésem alatt folyamatosan mozogtam, méghozzá, a közeledő támadások kikerüléséért. Nem túl gyorsan, nem túl lassan, kínosan figyelve, arra, hogy ne használjak túl sok lélekenergiát, s ekképpen továbbra is külső szemlélőként látatlan maradjak, mindenki számára. A szívem hevesen dobogott, a levegőt is nehezen vettem. Még szerencse, hogy a technikámnak köszönhetően ebből semmit nem érzékelt környezetem. Ez eddig sosem voltam szemtanúja efféle harcnak. Persze ezelőtt is küzdöttem már, azonban az, hogy öt különböző alak küzdjön, még számomra is sok volt. Rengeteg küldetésen voltam már, ám mindig sikerült elszöknöm időben, az efféle „háborúk” kirobbanása előtt.
Azonban, most valami más még jobban zaklatott. Volt valamiféle hiány a testemben. Mintha, hosszas sziesztám alkalmával kivették volna a vesémet… vagy, inkább a májamat. Nem, rájöttem! A gyomrommal műveltek valamit rosszakaróim. Ebben biztos vagyok, hisz, már hosszú-hosszú ideje, állandóan éreztem a kavargó gyomromat, amely, mint egy anarchista polgár, mindig jelezte kitörni akarását. A részem, amely kezdetben oly kényelmetlen érzéssel töltött el, viszont a hosszas együttlét alatt, észrevétlenül hozzám nőtt, mint egy púp. Most pedig, hogy nincs, mintha egy részemet vették volna el tőlem.
Túltéve magamat, a nem is akkora problémámon, már hideg fejjel tudtam a körülöttem lévő idegenek konfliktusára koncentrálni. Öten voltak. Nőtöbblet uralkodott, és sehol sem találtam valami alkoholtartalmú italt, így pedig rá is jöttem a két fél problémájára. Már csak az hiányzott, hogy jómagam is álláspontot foglaljak. Elsőként érzékeltem, négy Halálisteni lélekenergiát, s egy arrancarét is.
A különös csak az volt, hogy az ellen energiáját nem érzékeltem, olyan nagynak, hogy ahhoz négyen kelljenek. Ahogy viszont már nem csak az eddigi első tapasztalataimra hagyatkoztam, hanem inkább a srácokkal kezdtem el foglalkozni, észrevettem, hogy az egyik shinigami is ellenük harcol. Ahogy ott küzdöttek, kézenfekvőnek tűnt, hogy besegítsek a társaimnak. Azonban én más voltam, mint a többiek, afféle alak vagyok, aki a béke oldalán harcol. Habár, ha teljesen őszinték akarunk lenni, akkor az én harcom a sör oldalán vívom, így inkább nem is hívnám magam hippinek. Egyszerűen csak alkoholistának, ahogy azt mások is teszik.
No, de mielőtt tétlenül elkullognék, lehet, jobb lenne végigmérni a társaimat, hátha találok köztük egy barátot, no nem mintha, oly’ sokkal rendelkeznék, de hát, ki tudja.
Elsőként a szőke hölgyet vettem a szemem ügyére, ismerősnek tűnt, mintha már korábban egyszer-kétszer találkoztunk volna, azonban ha nem ragadt az emlékeim közt, biztos vagyok benne, hogy nem érné meg az életem kockáztatni a személyéért. Tovább haladva a szőke srácot vettem észre az osztagomból, akivel mindeddig egyetlen egyszer találkoztam, s az, az esemény megragadt a fejemben. Azonban nem a jó értelemben, így az ő megmentését is elvetettem. A harmadik egy fekete hajú csaj volt, akit még azelőtt sosem láttam. Így hát, nyugodt szívvel és egyre üresebben kongó gyomorral hagytam ott a többieket.
Ahogy viszont eltávolodtam, észrevettem, hogy hollowk vannak minden irányban. S mivel ők sem tűntek kevésbé aranyosnak, vagy nyugodtnak, mint az előzőek, így inkább a közelükben maradva szlalomoztam. Miközben pedig így tettem, már agyaltam a gondosan végiggondolt kerettörténetemen, amiért nem avatkoztam közbe a párbajukba.

Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te25500/30000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyHétf. Jan. 13, 2014 10:39 am

Kommunikáció tekintetében nem büszkélkedhet fényes teljesítménnyel a velem érkező horda. Jelével sem találkoztam, kísérletet tennének a helyzet felelősségteljes kezelésére. Ennél fogva, jobbnak vélem, ha nem vesztegetek több időt, hátha kiolvad néhány használható agysejtjük. Magam indulok a felmerülő kérdések megválaszolására. Természetesen lehetőséget adok a csatlakozásra, valamint annak visszautasítására is. Nem kívánom az önkényes vezető szerepet magamra ölteni és utasításokat kiadni. Úgy vélem, ha az arrancar-ok intelligens lényeknek tartják magukat, megoldják a felmerülő probléma rájuk háruló részét. Kizárólag a haszontalan brigáddal érkező lidércre vetek egy hűvös pillantást. Tartom a szavam, melyet megismételni nem fogok. Erőszakmentes haladást biztosítok számára, míg tehetem. Egyéb kijelentést nem tehetek, hisz magam sem ismerek részleteket. Nem szándékozom gondoskodni róla, vagy a hátán hurcolt arrancar-ról. Amennyiben el kíván kalandozni, engedelmeskedik éhségének, felébredő lidércet támad kedve követni, netán harcba száll, akadály nélkül megteheti. Szabadon rendelkezik sorsáról, míg az enyémet nem fenyegeti. Abban a pillanatban, bármilyen ostoba lépéssel veszélybe sodor, garantáltan éltetét veszem. Továbbra sem szándékozom jóságos szamaritánust játszani.
-Nem rendelkezem a tetteid feled. Tégy, ahogy jónak ítéled. Míg távol tartod tőlem, néma maradok. Rám szabadítod, megöllek.-
Választottam a két út közül, melyek egyikén hamarosan el is indultam. Elkapkodott lépések helyett, ki kívánnám deríteni az erőviszonyokat és harcok állapotát. Nem terveznék meggondolatlanul fejest ugrani egy háborúba, melyek részletéről igen kevés információ áll rendelkezésemre. Továbbá nem tekintem a saját csatámnak. Nem ebben az időben, valamint társadalomban létezem, így az elveik sem az enyémek. Kívülállóként tekintek a körülöttem folyó vérrontásra. Átmenetileg pusztán annyi érdekem fűződik a lidércek világához, bizonyosságot nyerjek, mi céllal kerültem ide, illetve lehetőségeimhez mérten visszajussak saját világomba. Amennyiben ehhez a jelenlegi vezetőnek kell segítenem, úgy megteszem. Más esetben, nem óhajtok sem hasznára, sem kárára lenni. Ok nélkül nem emelem kezem a kardom markolatára, ahogy a feltörő lélekenergia sem ijeszthet meg oly mértékben, rémülten kapjak utána. Szemem védelme érdekében arcom elé helyezem tenyerem. Meglehetősen kellemetlen lenne, ha a reiatsu-t kísérő hófújás elvakítana, ezzel megfosztva az igencsak látványos panorámától.
Előttem pergő események láncolatát teljes mozdulatlansággal veszem tudomásul. Tájhoz hasonló ridegséggel szemlélem, miként dermeszt élő kőszoborrá minden közelébe tévedő hollow-t. Vélhetően szemkontaktus által osztotta ki a kényszerű hibernáció állapotát. Arról azonban nem nyertem információt, erejét képes lenne tovább fokozni. Példának okárét, az élő kőrengetege erejét elszívja, netán örökre ebbe a formába zárja áldozatait. Különös képességnek látszódott, ám nem kívántam megvárni, miket tartogat még potenciális áldozatai számára. Elfordítottam tekintetem és az általam kijelölt égtáj felé léptem. Amennyiben nem akadályoz haladásomban, úgy én sem avatkozom bele pusztításába. Ahogy említettem nem tartozik rám, ki és miért vállal szerepet ebben a háborúban. Saját jelenlétemmel sem voltam tisztában, így nem akartam közbe lépni. Folytatni szándékoztam utam, melyben az sem akadályozhatott az előbbi modortalan nőszemély is a különös ember étlapján szerepelt. Nem éreztem sem szimpátiát, sem részvétet iránta. Sorsára hagytam. Katona, aki azért élt harcoljon. Magáért vagy másokért, de magányosan küzdött. A kard végén mindig egyetlen személy tartózkodik. Önállóan szükséges cselekedni és döntéseket hozni. Bajtárs, barát, csapat nem számít, amikor az ellenséggel nézel farkasszemet. Amennyiben alkalmatlan vagy a küldetésre, veszned kell. Elfogadtam ezt az álláspontot. Ennél fogva másoktól sem vártam el, segítségemre siessenek hasonló helyzetben. A bokrok takarásában osonó hollow-tól sem számítottam védelemre, bár, úgy vélem, ha jelen helyzetben támadás érné fontolóra venném, előbbi kijelentésem megszegését. Értékes lény, pusztán a balszerencse vessen véget látványos fejlődésének.
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 2 Cl0te13900/15000Csendes hó - Page 2 29y5sib  (13900/15000)

Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 EmptyKedd Jan. 14, 2014 5:30 am

Az arrancar felé tartva látja ugyan a felette köröző galambrajt, mégsem pazarol rá energiát, hogy megpróbálja megérteni a szerepüket, csupán tudomásul veszi, hogy ott vannak. Gondolatai részben még mindig a nő társa körül járnak, ha nem úgy alakult volna a helyzet, ahogy most állnak, talán többre is jutott volna vele. Bár őt is meglepte vele, amit a legkevésbé várt volna, végtére is, tisztességesen játszott. Igaz a válaszai enyhén szólva sem voltak épp hétköznapiak, nem tudhatta a helyes megfejtést, a körülményeket tekintve nem is különösebben számít.  Talán ha nem húzzák fel, még egy darabig erőszak nélkül is lefoglalhatta volna. Abban legalább nagyjából egyenlő esélyekkel indultak.
Elérve célpontját mintha nem történne semmi. És nem is történik. Mintha az arrancar nem is valódi volna, nem hat rá egyik támadás sem, nem működik ellene semmi, aminek egyébként kéne. Mintha csak délibáb ellen harcolnának. Mégis, hogy nem egyszerű illúzióval van dolguk, saját valóságát bizonyítja, nem csupán állja a támadásokat, meg is fogja a kardját. Abban nem volt semmi különös, hogy könnyedén hárította a senkát, hogy az elektromosság még egy kicsit sem csiklandozta meg, tökéletes rejtély számára. Értetlenül vonja ki pengéjét a karmok közül, ekkor, ahogy neki, a segítségére sietőnek sem sikerül megsebeznie a nőt. Mintha csak egyszerűen visszautasítaná a támadásukat, tudomást sem véve róla, hogy azoknak kárt kellett volna tenniük benne. S akár csak ha játszana velük, ragadja meg, vonja magához a másikat, semmitől sem zavartatva magát. Az ezt követő csók láttán fülig elpirul, mintha valami sokkal illetlenebbet látott volna, mint ami valójában történt. Legalább annyira, mintha csak vele történt volna meg, s talán örülhet is, hogy ehhez a nő nem őt választotta partnerül. Bár amennyire abszurd maga a tény, hogy egy arrancar ilyet tesz egy shinigamival, már semmi sem lett volna tőle meglepő. A viszonzás, amit cserébe a fiútól kap érte, talán még jobban meglepi, mint a nő viselkedése. Egyrészt a reakció a furcsa üdvözlésre, másrészt, hogy ettől a talpastól a fiú bármiféle eredményt várna. Ha karddal képtelenek voltak megsebezni, úgy ez a mozdulat nevetségesen értelmetlennek tűnik. Elég nyilvánvaló, bármivel is próbálkoznának ezután, az eddig látottak alapján hasztalan lenne. Talán egyszerűbb volna a természetre bízniuk és megvárni, míg megfagy. Akárhogy is, ő bizony nem fog megválni a kabátjától, ezt az udvarias gesztust meghagyja másnak. Az arrancar szavaira kissé elhúzza száját, bármennyire is legyen benne igaza, nem tetszik neki, hogy máris úgy tesz, mintha vége lenne a harcnak, melyben készpénznek veszi, hogy ők maradtak alul. Nem tudhatja, miféle képességet használt a másik tiszten, ha nem is követik a parancsait, jobb lesz vele óvatosnak lenni. Még a végén felrobbantja szerencsétlen fiút, vagy ami még rosszabb, esetleg békává változik a csók után. Máris hiányolja másik ellenfelét, akármennyire is őrült, vele legalább, ha két mondat erejéig is, de legalább szót értett.  A nőnél erre nem sok esélyt lát.
- Ez meglehetősen udvariatlan volt – tekint a másik tiszt után, ki ekkor már felettük ténykedik, indíttatásai előtt továbbra is értetlenül áll, nem látva át, miféle tervet eszelt ki a patthelyzet megváltoztatására. Nem mintha az arrancar pártját akarná fogni megállapításával, valóban nem tartja illendőnek egy ilyesfajta gesztust - legyen az számára bármennyire is sértő-, egy efféle tettel megtorolni. Érdeklődve figyeli, hogy mi a másik szándéka a számára eddig figyelmen kívül hagyott, körívben vonuló galambokkal. Nem lepődik meg rajta különösebben, ha ugyan az történik azokkal is, mint a gazdájukkal, vagyis leginkább semmi. Raimaru-san következő húzására, amint eltűnik a hóban, ha lehet, még az eddigieknél is értetlenebb kifejezés ül ki az arcára, végképp lemondva arról, hogy megpróbálja követni a fiú észjárását. Minden esetre nem számít tőle semmi jóra, tekintve, hogy bármi, amivel eddig próbálkozott, egyik sem sült el valami jól. Ezúttal sokkal jobban tart társa tetteinek következményétől, mint attól, hogy a nő milyen kárt tudna tenni benne. Reishit gyűjtve a talpa alá lódul arrébb, nem akarva tovább időzni a katasztrófaövezetben emelkedik el a talajtól, egyúttal ellenfelétől is próbálva távolságot tartani helyezkedik el tőle néhány méterre a levegőben. A nő megtámadásának még a gondolata sem merül fel benne, az eddigi tapasztalatok alapján bármivel is állna elő, halva született ötlet lenne. Ugyanakkor furcsállja, hogy az arrancar sem tesz ellenük semmit, s bár biztosra nem veheti, társának talán igaza lehet abban, hogy a galambok által bezárt körhöz lehet köze a dolognak. Túl sokat gondolkozni ennek miértjén nem adatik lehetősége, a fejük felett köröző madarakat nézegetve látszólag a semmiből támadja meg valaki. Reagálni ideje nem marad rá, meglepetésből kifolyólag csak egy halk nyekkenésre futja tőle.
- Agyadra ment a hideg?  – mindenféle hivatalos hangnemet mellőzve üvölt rá a fiúra, miután végre elengedi és támadójában felismeri saját társát. Ha csak egy kicsit is óvatlanul közelíti meg, vagy több ideje marad reagálni rá, akár fel is nyársalhatta volna, ha eszébe jut ellenkezni az elvonszolás ellen. Utóbb még lehet, tettleg is megtorolja a kéretlen elhurcolást, amennyiben nem kell rajta kívül más ellenfelekkel számolnia. Egyelőre azonban tisztában van vele, míg az ellenség is talpon van, bármennyire is úgy érzi, kijárna neki, nem engedheti meg azt a luxust, hogy társával kezdjen hadakozni.
- Vagy ennyire elvette az eszed, hogy egy alulöltözött csirke megcsókolt? – további szidalmakat csupán azért nem zúdít a nyakába, mert valami egész más köti le a figyelmét. Előző ellenfele irányából még számára is érzékelhető lélekenergia változás tűnik fel neki. Gyors mérlegelés után úgy dönt, jelenleg a férfi sokkal nagyobb bajt okozhat, ha nem tesznek ellene időben. A két ellenfél közül most ő tűnik a kártékonyabbnak.
- Tudod mit? Nem is zavarok tovább, oldjátok meg – az sem mellékes szempont elhatározásában, hogy egyelőre letett arról a kísérletről, hogy idővel sikerül Raimaru-sannal csapatként együttműködnie és talán a tizedik osztagos lánnyal több szerencséje lesz. Hátat fordítva az arrancarnak és a fiúnak még hátraint, ha nem is véglegesen, de egyelőre búcsúzóul.
- Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, szárnyak suhogása. Te, ki az Ember nevét hordozod, Pokol és Zűrzavar. Tenger hullámzó akadálya indul dél felé – a két csapat közti távolság megtétele közben kezd az idézésbe melynek nagyjából félúton ér a végére, ennél közelebb nem is nagyon akar menni. A támadással a férfi hátát próbálja megcélozni, bár már azzal is megelégedne, ha egyáltalán eltalálná.
- Hadou 31, Shakkahou! – tudva, hogy a maszkosban egy ilyen erejű támadás nem sok kárt tehet, abban egészen biztos, ha célba ér a vörös tűzgömb, az érdeklődését egészen biztos felkelti vele. Először nem is ezzel akarta magára terelni a figyelmet, de ha csak egy egyszerű hógolyóval dobná hátba, minden bizonnyal rá se hederítene.
- Hé, Manó! – nem is tudja hirtelen, miért pont ez csúszott ki a száján, de talán ahhoz lehet köze, hogy ha bárki kérdezné, mi jut először eszébe róla, azt vágná rá, hogy a férfi leginkább egy gonosz manóra hasonlít.
- Van kedved még játszani? – bár továbbra sincs játékos kedvében, továbbra sem tesz ezzel mást, mint próbál időt és teret nyerni a másik lánynak. Már csak azt kell kitalálnia, ha beleegyező választ kapna a felkérésre, mihez kezdjen vele.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Csendes hó - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Csendes hó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-