-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Candy Cane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Candy Cane
Arrancar
Arrancar
Candy Cane

nő
Virgo Dragon
Hozzászólások száma : 27
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2011. Aug. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Candy Cane Cl0te6250/15000Candy Cane 29y5sib  (6250/15000)

Candy Cane _
TémanyitásTárgy: Candy Cane   Candy Cane EmptySzer. Júl. 10, 2013 9:31 am


Spoiler:

Név: Candy Cane
Nem:
Kaszt: Arrancar
Rang: Adala Cascada fracciónja
Szül. ideje: 1988.09.20.
Kor: 25
- Emberként: 16
- Lélekként: 9


Kinézet & Jellem:
WWHOAA! Miért kérdezősködsz nem is ismerlek! De ha nem ismerlek, az azt jelenti, hogy NEWBIE vagy, és ha NEWBIE vagy, akkor még nem ismersz senkit és az nagyon nem jó, biztos nagyon szomorú lehetsz, de tudod mit? Majd én mindent elmagyarázok neked, mondjuk… kezdjük velem! És csak azért velem, mert én vagyok itt, de majd a többieknek is bemutatlak egy SUPERLY-TERRIFIC PARTYN! Csak neked, pontosan neked, mert az emberek az év 365 napjából csak egyszer ünneplik a születésnapjukat és a többi 364 napot elunatkozzák, de NO PROBLEM én tudom, hogy kell izgalmassá tenni egy PARTYT lufi pukkasztással, üvegezéssel, párnacsatával, kockacukorral, nyalókával, bóléval és a többivel! De hol is tartottam, jaj, igen, magamnál! Amúgy miért nem beszélsz? Á, annyira megilletődtél, hogy egy hang se jön ki a szádból, érthető! Na, hol is tartottam? Hol-hol-hol, oh, YES! A ruhám, a ruhám szép és csinos sokkal cukibb, mint a többieké, mindenki ilyen – olyan színtelen valamit hord, de az enyém szép fodros-bodros, mint egy süteményen a habcsók és még színt is vittem bele, tessék ez például zöldalmás keménycukor biztos a kedvenced, mert mindenki szereti, nem létezik az, hogy ne szeresse valaki, különben is NEVER SAY NEVER. *leszuperálja a sok fodor közül kilógó egyik zöldcsomagolású cukorkát és átnyújtja*
A hajam River szerint nem nyerő, mert az övé menőbb, pedig az övében nincs rózsaszín és szerintem a pinknél cukcsi-mukcsibb szín nem létezik, a kedvenc sütim is rózsaszín és természetesen a hajam is az, nem hiába mondom, mert tényleg pink, látod, ugye? Ugye, hogy látod mennyire pink? Ha nem, akkor néz a bal sarokba a nevemhez, ott van egy szép portré rólam ott látni. Na, ugye, hogy ugye? Ja és a hajam göndör, mindig az, kivéve, amikor nem, de általában mindig – mindig az. A szemem? A szemem, mint felettünk az ég, vagy tengerben a víz vagy hümm mint River hajában a kék csík, mert jaj hupsz most elmondtam! Igen. Kék! Hát nem jó? *o*
Ez itt az arcomon igazi, nem tetkó *rábök a három színes lufira, ami a jobb arcféltekén virít* olyan aranyos, mindent tükröz, ami én vagyok! IT’S PARTY TIME! És nézd, nézd, nézd, mi van mindkét kézfejemen: SZÍVECSKE!! Tiszta aranyos, hogy még édesebb legyen befestettem rózsaszínre, mert mindenkinek fehér, ha szeretnéd, hogy a tiéd is színes legyen, csak szólj és megcsinálom, Rivernek van festékszórója tudom hol szokta tartani, majd kölcsönvesszük tőle! Wink
Amúgy ha még nem jöttél rá arrancar vagyok, de a számomat nem mondhatom meg, mert megígértem, hogy nem mondom el senkinek, és ha én teszek egy ígéretet, azt senkinek tovább nem adom! ^w^ Hmmm… mit nem mondtam még? Ú, igen! Szeretem az édességet a kedvencem a CUPCAKE! Tudod az a habos-babos sütemény, ami a muffinra hasonlít, de nem muffin, nos, az a legfinomabb! Imádom a számítógépeket, sajnos egy játékot nem tudtam végigjátszani, pedig nagyon szerettem… T-T Azóta se láttam a boltokban, pedig én mondom, gyakran eljárok SHOPPINGOLNI a csajokkal. Szóval ez lennék én, most nem jut eszembe több, de tudod mit? Nem is kell, mert én tudom, megmutatom a többieket, mert látom tele vagy SPI-vel csak azért, hogy láthass már mindent! *o*

Felszerelés:
Egy szivárványszínű esernyőalakú sapka, melynek a tetején egy szívecske alakú fityegő van, gyakran látni kobakján. Ez állítólag felerősíti a „Candy Sense” képességét. De igazából csak azért hordja, mert bármi lezuhanhat az égből, no meg mert aranyos.

Képesség:
× Candy Sense: Candynek olykor akadnak különleges megérzései, ami megjósolja a bekövetkező eseményeket. Nem lát vele jövőbe; vannak különböző lélekenergia rezonanciák, amelyre aktiválódik ez a képessége, vagyis nem tudja befolyásolni. Például ha remegnek a lábai, sűrűn pislog és viszket a füle az nyitódó ajtót takar, vagy ha remeg a jobb lába, bal kezével madár módjára föl – lecsapkod az egy espada közeledését jelenti.

× Candy Jump: Ha Candy boldogsághormonja túlteng, akkor a legkiszámíthatatlanabb pillanatokban tudja görbíteni maga körül a teret, hogy A pontból – B pontba jusson. Hatóterület 1 ressu pont/3 méter távolságot foglal magába, vagyis ami ezen kívül esik annál távolabbi pontra nem „teleportálhat”. Candy maga nem tudatosan használja az erejét, legtöbbször az adott személyre kell gondolnia, aki mellett ott szeretne lenni, ezzel meghatározva célállomását. Így automatikusan kapcsolódik be a képessége. Candy észre se veszi a változást, lévén a kívánsága vált valóra!

Zanpakuto:
- Neve: Sonrisa (Mosoly)
- Kinézet: Alap állapotában egy rózsaszín és fehércsíkos karkötő egyet a jobb és egyet a bal kezén hord, amiket ha levesz, hullahoppkarika méretét veszik fel (funkcióját tekintve is azzal egyenlő). Nem élesek, de ütésre használni ugyanúgy lehet őket, mert ha Candy lélekenergiával tölti fel őket, akkor erőssége felér egy erős, kemény fémével, főleg ha képes akkora erőkifejtéssel nekidobni/ütni valaminek/valakinek.
- Ressurreción:
- parancsszava: Idero (Gyerünk!)
- kinézet: Félig ember – félig lószerű lény alakját veszi fel (nem kentaur, inkább „furry”-ra hasonlít (nem tudom mi a magyar megfelelő rá). Lábai patákban végződnek, míg kezei normális ember kezek maradnak, ennek ellenére úgy képes járni, mint egy humanoid. Testét halványrózsaszín szőr fedi, illetve hajához hasonlatos göndör pink színű lófarok nő ki gerince végéből. Csontmaradványa, míg resurrección feloldás előtt két kézfején egy-egy szívecskeként volt jelen, az ebben az állapotában sem változik, csupán a szív alsó sarkából masszív csontburkolat nő mindkét kezére a könyökéig karvédőként funkcionálva, illetve tenyerét is ez a kemény csontanyag fedi be.
A két hullahoppkarika sokkal veszélyesebb a formát öltenek magukra, mint amivel alap külalakjukban rendelkeznek. Ilyenkor mindkettő rendkívül éles, rózsaszín fogórésszel rendelkező fehér, éles pengéjű fegyverek. Ezeket tudja forgatni – ezért van a csont kézvédő mindkét karján, mert ha elragadja a hév, ne ő sérüljön – vagy akár el is dobhatja őket, mint a boomerángot, mert visszatérnek hozzá, amennyiben nem csapódnak be valamibe/valakibe.
- technika:
× Sonrisa de miel (Édes mosoly): A parancs elhangzása során Candy a két hullahoppkarikát feldobja, melyek a levegőben forogva egy rózsaszín lufihoz hasonlatos burkot képeznek. A burok átmérője 1 ressu pont/2 méter, a benne lévők nem tudják megszüntetni a hatását, de a kint lévők könnyedén megszűntethetik reiatsu/hollow képesség/kidou etc. vagy különleges képesség/zanpakuto stb. technika bevetésével, amennyiben Candy ereje alacsonyabb a támadó adott képesség szintjénél (vagyis, ha Candy ressuja 5 pontos és egy olyan halálisten kísérli megszüntetni kívülről a burkot mágiával, akinek a kidou jártassága 8 pontos, akkor a burok megsemmisül). Azonban ha vele egyenlő és nem használja a másik technikát, akkor a burok még egy körig fennmarad, ha alkalmazza, akkor szintén az ellen javára dől a mérleg; egyértelműen, ha az ellen jártassága alacsonyabb Candy ressu képzettségénél, akkor a burok sértetlen marad.
A burok automatikus fennmaradása 2 ressu pont/kör.
A burkon belül „ragadtakat” vidámság tölti el az anyagtól, amit Candy resurrección fegyverei generálnak. Minél nagyobb Candy ressura tett pontjai a hatás annál erősebb, de elsősorban a lélekenergia különbség a fődöntő az anyag hatékony hatása felől (Candy LP-je minél magasabb a burkon belül lévőkénél, annál inkább vidámabbak).

× Llena mi corazón con el sol (Töltsd el a szívem napsütéssel): Ez a Sonrisa de miel technika fokozása. Ebből kifolyólag csak akkor aktiválható, ha a fentebb leírt technika aktív. A közrefogott terület egy szemvillantás alatt végelláthatatlan zöld rétté változik (egyértelműen a burkon kívülre nem lehet menni a táj határát egy láthatatlan fal jelzi), ahol süt a nap, kék az ég, gyönyörű minden. A rét közepén egy hosszú több személyes tölgyfaasztal húzódik rajta édességekkel, italokkal, teás szettekkel, mellette székek sorakoznak körbe. Lufik lebegnek a semmiből a levegőbe és konfettik esnek néhol az égből. Az Édes mosoly technika alatt kifejtett örömhatást fokozza az édes környezettel, melybe bekerülnek, ezzel feledve a burkon belül lévőkkel mindenféle rossz szándékot, hogy csak a vidámságnak és partinak éljenek. Aktívsága a burok megszűnéséig él.

NJK-pet:
Név: Sugar Cube
Faj: hollow
Leírás: Egy mini aligátor, mely képtelen a beszélésre, de roppantul okosan tud nézni, mint aki mindent ért a világból. Rendkívül jámbor, aggathatnak rá masnit, színes lányos kiegészítőket, amíg enni kap, neki mindegy mit csinálnak vele. Egyéb különlegessége nincs az ide-oda hordozható tökéletes hallgatóságon kívül. Bár Candy elmondása szerint kitűnő házőrző, de hogy ebből mennyi igaz még senki sem tudja.

Előtörténet:
Jajj, már nagyon vártam, hogy megkérdezd, és most alig tudom eldönteni, hogy hol is kezdjem. Hol is kezdjem? Jaj, már tudom! Nos, én mindig ilyen bulizós alkat vagyok, mindig mosolygok, kivéve, amikor nem, de általában mindig-mindig, igen! Emberi emlékeim arra terjednek ki, hogy volt egy játék, amivel játszottam és mielőtt kijött volna a THE END, vagy akár a GAME OVER – aminek nem örültem volna – cím elsötétült a kép. Szörnyű! T-T És azóta se tudom, hogy mi lehet az a játék, de egyszer ki fogom játszani, becsszó! És ha Candy ígéretet tesz ott nincs mese! MERRRT: Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
Látod? Keresve se találtál volna olyan jó barátot, mint Candy Cane! Tudom milyen nehéz itt a nagy sivatagban kedves barátot találni, mindenki NEWBIEnak néz és nem hagyják, hogy barátkozz velük, mert icipicit talán többet eszel a kelleténél. De a legijesztőbben a nagy fekete MOBok, sokáig elkerültem őket a hosszú ijesztő orruk miatt, biztosan odahaza ahol élnek – sose menj az erdőbe! – fakanállal kevergetik a varázslét, amiben megehetnek, én mondom vigyázz velük, vigyázz… WATCH OUT! @_@
Ne aggódj csak ugrattalak, hát nem LOL? Egyszer én is köztük voltam, komolyan mondom ők csak az afterpartykat szerették nem díjazták a lufikat és a cuki rózsaszín mintás süteményeket, amik tele voltak aggatva kék, zöld, sárga és miegymás aprócska cukorkákkal, amik az egyik legfinomabb része az édességeknek, én mondom, nyammmi~! Annyira meglepődtek minden bulinál, amit csináltam nekik, hogy az esetek 99%-ban egy szót se tudtak szólni. Szerintem nem igazán volt PARTY feléjük, mert legtöbbször csak előre – hátra dülöngéltek és olyan „én nem értek semmit” fejet vágva nem értettek semmit, valahogy így, látod, látod? Bár én vagyok a legeslegjobb buli készítésben egyszerűen lenyűgöztem őket HYPER-SUPER PARTY készítési tehetségem! *o* Ha valami pizsama, tea, születésnapi, vagy miegymás bulira kell tervező hívd CANDY CANET! *w*
Sajnos nem dobhattam fel az életüket sokáig csini rózsaszín partykkal, mert az INT-em túl magasnak bizonyult egy idő után és már megint itt találtam magamat a sivatagban. Mondjuk sokkal FUNabb volt, mint előtte. Megismerkedtem sok-sok mindenkivel, köztük Riverrel is! River nagyon menő volt, de néha elragadtatta magát, legtöbbször nem hallgatott rám, hogy hegy közeledik és ő járt pórul, de megesik, csináltam neki is sok-sok partyt mert igaz BFF-k voltunk, de aztán őt hívta a kötelesség és én egyedül maradtam. T-T Egyedül… T^T
DE! Semmi sem tart örökké, semmi! Igen semmi, én mondom, Candy Cane! Egyértelmű volt, hogy Rivert az UBERek vonzották, ezért utána mentem, hogy lássam sikerült e bejutnia a monoton fal mögötti helyre, amit szerintem némi szín igazán feldobna, ha valaki belefektetné az időt és az erőt. No, de River után mentem, tudod ő róla beszéltem eddig is, a szivárvány hajú pegazusról. Jaj, hupsz, hogy ezt nem mondtam volna? Hát most mondom, igen szivárvány haja volt és szárnyai is, bár a hajában nem volt pink, bezzeg az enyémben! És úgy szelte az eget időnként, mint a sas madár, mikor nem állta útját a Himalája.
WOHHOO és az újra találkozás! Úgy, de úgy vártam, már tűkön ültem és River teljesen megváltozott, de én felismertem, nem történhet meg az, hogy ne ismerjem fel azt, akit egyszer már megismertem, mert az én memóriám tökéletes, ezt River is tanúsíthatja! Persze kérdezte, hogy tudtam bejutni ide, mert állítólag lehetetlen, persze akkor nem álltam volna ott mellette és beszéltem volna hozzá meg minden, de azaz én titkom volt, hogy pontosan, hogy történt…
*körülnéz, leellenőrizve, hogy nincs egy hallgatózó se a közelben, majd felvonja a szemöldökét*
elmondjam…?
*ráfókuszál, nézi, nézi, nézi…*
Okey-dokey-lokey! Oh, vagyis nem jó, mert én ígéretet tettem és én mindig megtartom magamnak, FOREVER!
Na, igen, szóval ott találkoztunk újra és mivel nagyon megváltozott River és én szerettem volna vele még további csuda jó bulikon részt venni vele, alakulása ellenére, ezért leszedtem magamról a maszkot, amivel annyira baja volt, még jobb is, mert ha előbb tudtam volna, hogy ilyen csini szívecskéket kapok helyette, már előbb megteszem! De olyan kis unalmas egyhangú volt, mint itt minden legtöbbször, ezért nézd, kiszíneztem, még jó, hogy Rivernek van festékszórója! Ha szeretnéd a te maszkodat is befesthetem, hogy ne legyen ilyen fehér, mondjuk, csiga minták illenének rád! Meg virágok és pillangók és csillagok és lufik, amik az arcomon vannak, kockák, karikák, és még több csiga és seregély! *o*
Oké, eldöntöttem hazaviszlek PETnek, AC biztosan nem fogja bánni, igazi házőrző vagy, ez látszik rajtad, az alkatodon, az alakodon, csak rád kell nézni és biztos vagyok benne, hogy a rózsaszín masni is jól fog állni rajtad, jajj, meg vannak cuki-muki hajba valóim is, még nem tudom, hogy rakjuk rád, de majd megoldjuk legfeljebb River segít, mert ő sok mindenhez ért, bár a parti készítéshez nem, abban én UBERelek mindenkit! *>*
*Ezzel az elhatározással hóna alá kapta a nagy lila szemekkel előre meredő, fehér aligátort, hogy új kis barátját bemutathassa a GM-nek és Rivernek, természetesen egy fantasztikus, fenomenális, felejthetetlen, feledhetetlen PARTY keretében. Persze miután megszüntette Sonrisa (Mosoly) erejének hatását. Tudta, hogy az aligátor, kit innentől Sugar cube-nak fog nevezni, nem veszélyes senkire és semmire se nézve, hisz süt róla az ártatlanság, persze nem hittek neki, ahogy legtöbbször a szuper érzékeny szenzorjának sem, de mi abban a buli, ha nincs meglepetés, nem igaz?*

Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Candy Cane _
TémanyitásTárgy: Re: Candy Cane   Candy Cane EmptySzer. Júl. 10, 2013 6:32 pm

*Műanyag kisszéken ücsörögve szürcsöl egy csésze teát a történetet hallgatva. Nem érti ezt a PARTY-t, és hogy mi a jó benne. De a cuki, polipmintás csésze, amit Candytől kapott, legalább ugyanolyan rózsaszín, mint a haja* ELFOGADOM



Szint: 1. szint
Lélekenergia: 5000 LP*
Kezdőtőke: 4000 ryou

Három darab, szintednek megfelelő technikát kiválaszthatsz, ezen kívül pedig eloszthatsz 14 pontot az alap egy pontokon kívül a képzettségeidre.
Készítsd el az adatlapod és a pontozásod, kellemes party time-t!

*Előző karaktered szerzett LP-jének felét igényelheted ennek, vagy egy másik karakterednek.
Vissza az elejére Go down
 

Candy Cane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Arrancar-