-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Halloween //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Zealot
Hollow
Hollow
Zealot

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Oct. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te8000/10000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (8000/10000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 7:03 am

Ahogy gondoltam. Az összes idióta shinigami pánikba esett. Minden férfi a párját védi.
-Cöh...Annak nem örülnék, fáklyafej. Látom csak úgy sugárzik belőled az értelem. Azzal a picsával, még van egy elintézetlen ügyem, szóval ereszd el, vagy kinyuvasztalak!
Ezen a kijelentésen csak elmosolyodtam. Ugyan, nekem nem tud fájdalmat okozni a hülye beszólásaival. A lány akit lefogtam félem lendítette a zanpakutoját. Én természetesen elugrottam onnan. Pontosan egy fehér hajú lány elé akivel egy vörös hajú csávó volt. Nem tudom a nevüket, nem is nagyon érdekel. Magasról tojok az összesre. A lány felé indultam, de a kísérője elállta az utamat és fenyegetni kezdett.
-Ha egy ujjal is hozzáérsz szétszaggatlak... és én nem csak üres szavakat dadogok neked! Elhiheted... ha nem hiszed, akkor bebizonyítom.
-Előbb vagy utóbb... nekem mindegy... de akkor is elveszem tőled a párodat... nem lehetsz mindig mellette.
Mondtam vigyorogva, aztán az előző lány előtt jelentem meg és a hasába mélyesztettem a körmeimet. Hát persze, hogy nem tudott szólni a meglepődöttségtől. Ezért hívtam ennyi különböző shinigamit egy helyre. Nem mindegyik ismeri jól egymást, és vannak akik utálják a másikat. Mint ez a lány és a nagyszájú egyén.
-Mina!
Hangzott el valakitől egy név, talán több személytől is. Mostmár az ő nevét tudom. Mikor elvesztette az eszméletét eltüntem vele együtt. Egy üres szobába vittem ahol minden falon láncok voltak. Rátettem a kezeire a láncot, aztán visszamentem a többiekhez "szórakozni".
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te25000/30000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Dec. 12, 2008 6:56 am

*Hirtelen néhány elég ronda hollow jelent meg, akik közül az egyik Mina nyakát kezdte el szorongatni. Mitsuko már nyúlt volna zanpakutoja után, de jobbnak látta, ha inkább nem tesz semmit, mert félt, hogy esetleg valami baja eshet Minának. Ezért várta a megfelelő pillanatot, amikor támadhat. Sejtette, hogy hollowok által állított csapdába sétálnak bele, de túlságosan is tetszett neki a Halloween-i parti ötlete.*
- Te aztán ronda vagy… Nem szeretnél egy kis kezelést kapni?
*Kötött bele a hollowokba, próbálta elterelni a figyelmét, de az úgy tűnt egyre erősebben szorította Mina torkát. A lány ájultan rogyott össze a hollow keze közt, majd eltűntek.*
- Gyere vissza! Ennyire gyáva lennél, rondaság?!
*Kiáltott utána.*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te13000/15000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (13000/15000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Dec. 12, 2008 7:22 am

*Yasu továbbra is Masaki köpenyét rángatva bőgött, mint valami óvodás. Még többszöri hangos felszólításra sem engedte el a ruhadarabot. A földön már kész tó volt, amiből már csak az aranyhalacskák hiányoztak. Egyszer csak reccsent valami. Valószínűleg sikeresen elszakította a Masaki ruháját. Ezt az ex-kapitány egy rúgással díjazta, amitől Yasu fenékkel ért földet, nem kis hanggal. Mikor Masaki elindult, gyorsan felpattant, és a hívó szóra azonnal utána sietett.*
- JÖVÖK MÁR MASAKIIII!
*Miközben megpróbálja rávetni magát volt kapitányára, az elugrik, így ismét a földön köt ki, majd a fallal találkozik össze. Fejét fogva próbál felállni, és újra Masaki után indul. Egy hollowval találják magukat szemben, akinek nem más a túsza, mint Mina.*
- Ha valaki megmozdul, neki vége...
*Masaki természetesen azonnal elkezdte szekálni a hollowot, és feltette kérdéseit.*
- Öhm... ez már két kérdés volt, Masakiii!
*Shun el kezd hisztizni, mert nem akar együtt maradni a shinigamikkal. Amikor Yasu meghallja, hogy Shun édes, kedves kapitánya nyakába ugrana, azonnal féltékenységi rohamot kapott.*
- Mi az, hogy Masaki nyakába ugrasz, te fémhulladék gyűjtő!
*Üvöltözött a nőre, aki valószínűleg nem is figyelt rá.*
- Mi?! Én nem akarom, hogy ez a tehén a nyakamba ugorjon… T_T Fiatal vagyok még a halálhoz… T_T
*Fakadt ki ismét, mikor Masaki megemlítette, hogy inkább az ő nyakába ugorjon Shun…*
- Egyébként is… Nem a hollow-val kéne foglalkoznunk?
*Tette fel a kérdést Masakinak, de a hollow addigra már eltűnt Minával együtt.*
- Szééép… Most mehetünk utána, hogy megmentsük azt a csajt…
*Nézett sötéten szeretett kapitányára, aki mellesleg ha Yasu jól informált, nem is igazán kedveli az előbb elrabolt Minát.*
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Dec. 12, 2008 8:55 am

Hát a buliba megérkezett a legfontosabb dolog a világon, nem lehet kihagyni sehonnan, úgy ahogy gondoljátok kedves olvasók… megérkezett a ZŰRZAVAR! *előkerül a serpenyő. –vagy mesélj értelmesen, vagy átveszem a szerepedet!* ^^” … *torok köszörülés egy percen keresztül* Akkor fordítsuk komolyra a szót.

Hanae és Roku próbálnak kiszedni valami értelmeset a támadójukból, de eddig semmi siker. A kérdéseik süket fülekre találtak, vagy a hollow néma, hogy nem szól semmit. A lidérc úgy igazából Rokura nem is nagyon figyel, neki egyetlen egy célja van. Ami nem más mint Hanae. Egy erőtér segítségével kettéválasztja a shinigamikat, így Roku tehetetlen lesz. Hanae kettesben marad a lidérccel aki vészesen közelít felé. Amint eléri a célpontot, megragadja Hanaét és a falhoz dobja, aztán egy szempillantás alatt elé kerül és minden erejével azon van, hogy a földön tartsa. Rokunak két választása van, vagy Hanaének próbál meg segíteni vagy az ismerős sikítás után megy. A sikoly gazdája Amaya.

Amaya kétségbeesetten próbál szabadulni a csikorgó hangtól. De nagy szerencséjére a választól abbahagyja a hollow a falkaparást.
-Óhh. Nagyszerű! Akkor játszunk tűréshatárosat…
A lidérc Amaya felé fordul, aztán egy hirtelen pillanatban megjelenik előtte, aztán egy székbe löki. A szék hasonlít a régi kivégzőszékekhez a börtönökben. A lidérc gyorsan leszíjazza Amaya kezeit és lábait, aztán különböző eszközöket vesz elő.
-Akkor először kezdjünk egy egyszerű tűvel… ha kibírod sikítás nélkül, hogy a kezedbe szúrom, akkor elmehetsz.
A lidérc meg sem várva a választ Amaya kézfejébe szúrja a tűt. Te döntesz, hogy kibírod-e sikítás nélkül vagy nem.


Mina egy sötét szobában ébred megláncolva. Rajta kívül senki sincs a szobában, így hiába beszél, meg szitkozódik, nem hallja senki. Igazából elég messze van a többiektől. A seb a hasán folyamatosan vérzik, tehát nem sok ideje van. De Zealot rátesz neki még egy lapáttal, természetesen a halálát látja. Olyan mintha hallucinálna csak ezzel a hallucinációval az a baj, hogy valóságos. Ha kap egy sebet a rendes életben is megjelenik a testén.

A nagyobb csoport még most is azzal küzd, hogy ne válasszák szét őket, de egyre több és több hollow jelenik meg a helyszínen. Zealot nem bíz semmit a véletlenre, így hát összeszedi a környéken lévő összes hollow-ot. Hanát egy egyszerű mozdulattal elrántják Hisagi mögül és már viszik is, hogy bezárják egy ugyan olyan szobába mint amiben Mina is van. Kuronak megragadja egy otromba szörnyeteg a csuklóját és elhúzza Renji mellől. Renjinek hiába van remek reakció ideje rögtön ezután közrefogja három hollow, hogy ne tudjon Kuro után menni. Shun hiába nagyszájúskodik két hollow lefegyverezi. Először a falhoz lökik, aztán hátrakötik a kezét és bekötik a száját, hogy ne tegyen megjegyzést rájuk. Eközben Masakit és Yasut is szétválasztják. Yasut a földre teperik, minden erejükkel azon vannak, hogy befogják a száját, mert egy cseppet idegesítő a nyafogása. Masakival kicsit nehezebb dolguk van. Egy az, hogy hatalmas szája van és mindig ordítozik a másik pedig az, hogy csapkod össze vissza mint az elmebetegek. Mitsukonál is ez a helyzet, de viszont őt Zealot veszi kezelésbe. Saját kezüleg akarja betaszítani őt a szenvedések kútjába. Kent belelökik a szökőkútba így egy kicsit elszineződik a vértől a ruhája. De mikor kikászálódik a vérből egy hollow felé indul, de nem olyan „nyugodt” fejjel mint a többi, hanem egy icipicit agresszívabb és elmebeteg fejjel került egyre közelebb és közelebb Kenhez.

Nos… lehet választani, ki kinek fog segíteni! Sok szerencsét!!!
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te18300/30000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (18300/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Dec. 13, 2008 7:18 am

-Óhh. Nagyszerű! Akkor játszunk tűréshatárosat…-könnyes szemekkel pislogtam rá, hogy most meg mire gondolhat és, amikor megfogott mérgesen toltam el a kezét.-Hagyjál!- ordítottam magamból kikelve, mert nem tetszett, amit az előbb csinált és még bocsánatot se kért. Nem törődve a nyafogásommal egyszerűen csak belelökött egy ijesztően nagy székbe.
-Ez nagyon rondaaaa...-duzzogtam tovább. Ezzel a kijelentésemmel se foglalkozott, csak leszíjazta a végtagjaimat.-Így nem tudok mozogni! Nem tetszik ez a játék!-
-Nem érdekel!-
-De játszunk olyat, amit mind a ketten szeretünk!-
-NEM ÉRDEKEL, MIT AKARSZ JÁTSZANI!-vett elő különböző dolgokat, igaz nem láttam micsodák,de a fémes hang ahogy egymáshoz értek nem volt túl bizalom gerjesztő.
-Haza akarok menni...-nyöszörögtem magamnak és kezdtem el mocorogni, hogy ki tudjak szabadulni,de sehogy se sikerült.
-Akkor először kezdjünk egy egyszerű tűvel… ha kibírod sikítás nélkül, hogy a kezedbe szúrom, akkor elmehetsz.-
-Auuu!-kezdek mocorogni miután belevágta.-Ez egy nagy tű volt és fájt! Nem akarok itt maradni!-fészkelődtem tovább egyre ingerültebben.-Engedj el!-kiabáltam vele.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te40500/45000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Dec. 13, 2008 7:53 am

Támadóállásba helyezett zanpakutouval álltam Roku mellett szemben a hollowval. Roku próbálta faggatni, de nem reagált, nem is foglalkozott vele. Viszont egyre közelített felém. Én még jobban megmarkoltam a kardomat és magam elé emeltem.
-Ne gyere közelebb! -kiáltottam oda, de ahogy az előbb, most sem reagált, csak egyre jött közelebb. Mikor Roku próbált közbeavatkozni a hollow egy erőteret hozott lére amiből Rokut kizárta, engem pedig fogva tartott vele.
-Mi ez? -kapkodtam a fejem össze vissza, ám ekkor a hollow megragadta a karomat, és a szemközti falhoz vágott. Yamazakura kirepült a kezemből. Én lerogytam a földre és próbáltam volna odakúszni hozzá, ám ekkor a hollow rámugrott és leszorított a földre.
-Szállj le rólam -ordítottam a képébe, de csak vicsorgott fölöttem. Én a jobb kezemmel nyújtózkodva próbáltam elérni Yamazakurát. És szerencsétlenségemre csak pár centi hiányzott.
*Valahogy el kell érnem, gondolkozz* -járt az agyam miközben a hollow rusnya pofája meredt az arcomba
-Bakudou 70 Memei kamen -kiáltom egy hirtelen ötlettől vezérelve, majd egy pillanat múlva láthatatlanná váltam. A hollow röpke meglepődését és szorításának lazulását kihasználva kicsúsztam alóla és felkaptam Yamazakurát. Feloldva a kidout , egy shunpoval a háta mögött termettem és válaszként egy sakura no hana kazét küldtem felé.
-Hagyj már békén. -morogtam, mert nagyoin elegem volt már belőle
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te13300/15000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (13300/15000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Dec. 14, 2008 9:46 am

Kaptam egy jó kis ,,vérfürdőt" , majd egy hollow elkezdett felém közeledni. Nem úgy nézett ki, mint aki le akar ülni mellém, és gyönyörködni a látványban, hanem inkább úgy, mint aki legszívesebben belefojtana. Nah, de én is tudok ám valamit.
-Gyere öcsém!-azzal úgy csináltam, mint ha bele akarnék esni háttal, azonban megkapaszkodtam még idejében a szélénél, és felhúztam a lábam, majd mikor a lidérc elég közel ért, páros lábbal pofán rúgtam. Ha ez lehetséges, a kardomat azonnal shikai-formába váltom, és szétkaszabolom, azonban ha elvétem, nem csinálok mást, ismét megpróbálkozom ezzel.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te33500/45000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Dec. 15, 2008 7:18 am

-Sziaaaaa...-vágtam mézes mázos képet,csak, hogy hagyjon békén.-Nagyon szépek a fogaid...Megadnád a fogászod cííí....-fojtotta belém a szót, azzal, hogy elkezdett csorogni a nyála.-Látom éhes vagy...hozzak neked valamit enni?-igyekeztem megnyerően mosolyogni,de erre csak morgással válaszolt, ami elég rendesen visszhangzott a nagy hallban. "Jaj,de nagy bajban vagyoook..."tekintgettem jobb-balra, hátha meglátok valami menedéket jelentő helyet, közben azért az apró lépteket hátrafelé se hagytam abba.
Ez a játék eltartott egy ideig, a hollow türelme pedig csak fogyott és fogyott. Ahogy egy újabb kémlelő körútról tértem vissza a rondaságra tekintetemmel elég rendesen meglepődtem. A kergetősdit végleg megunva csapott felém a méretes karmokkal felszerelt karjával. Ijedtem köpni nyelni se tudtam, csak annyira telt tőlem, hogy behunyjam a szemeimet. Nagyon nem akart felém érkezni az a kéz, ezért kinyitottam az egyik szememet. "Jáj, de jó! Az én hős lovagom megmentett!" tátottam a számat fülig érő vigyorral.
-Szia, His!-intettem neki, bár nem sok ideje volt velem foglalkozni, és a mérges arckifejezése azonnal lerohasztotta a vigyoromat.-Nem mászok el többet, becs szó!-
-Elhiszem, Hana drága, de nem lenne kedved megmoccanni?-
-Jah! De!-vakarásztam a fejemet és szedtem ki a táskámból a zanpakuto-kat. Szép látvány lehetett. Én szenvedek és motyogok a táska zárjával, miközben a férjem harcol. Ezért Oscar-díjat kellett volna kapnom. -Azonnal! Már mind...-szakadt meg a mondókám, mert egy lidérc termett a hátam mögött és fogta be a számat. A két katana egy tompa csörrenéssel ért földet, én pedig eltűntem a hallból. Igyekeztem tiltakozni a be nem tervezett út ellen, de hasztalannak bizonyult. Gyorsan közlekedtünk, ezért nem tudtam semmi lényeges információt megjegyezni. A rohanás vége egy sötét kőszobában ért véget, ahol láncok lógtak mindenfelé. Egy határozott lökést éreztem, amitől szó szerint beestem a szobába.
-Au! Ez fájt!- tápászkodtam fel, de a kar újra megfogott és falnak lökött. Mindkét kezemen bilincs landolt és egy újabb hang közölte, hogy sikítozzak csak nyugodtan, úgy se fognak hallani.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te20500/25000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (20500/25000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Dec. 23, 2008 5:55 am

Roku minden gondolata Hanae védelmére összpontosult, de ez mind hiába való volt, hiszen az erőtér miatt meg sem tudta közelíteni Hanaét és a hollow-ot. Próbálta áttörni a falat, de nem volt sikere ennek a cselekedetnek. Hanae látszólag jól kezelte a helyzetet, de ki tudja, hogy mit talál még ki a hollow. Roku már éppen egy erősebb szúrást akart végrehajtani, hogy áttörje az erőteret, mikor meghallotta Amaya hangját. A zanpakutoját maga mellé eresztette, aztán hátrafordult.
-Oké… a másik védenc is itt van! De akkor kinek is segítsek most?
Kezdett el elmélkedni, ám ekkor Amaya hangja erősebb és tiltakozóbb volt. Roku nem habozott sokat inkább cselekedett. Lehet, hogy ezt még megbánja, de egyenlőre nem tud ketté szakadni. Mindkét kezével megmarkolta a zanpakutoját, lehunyta a szemét aztán a lélekenergiája felszabadult. A folyosó sötét részéről egy farkas lépett elő és egyenesen Rokuhoz sétált. Leült elé és várta a parancsot.
-Hello Yatahori! Örülök, hogy látlak… na szóval, lenne egy kérésem… te szépen megkeresed a hadnagyomat és segítesz neki… ha kiszabadítottad, akkor elhozod hozzám.
Adta ki a parancsot, Yatahori nem is tétovázott sokat fölpattant és rohanni kezdett a folyosón.
-Ja… Amaya szereti a puha állatkákat… lehetséges, hogy téged is letámad…
Kiáltott utána, aztán Hanae és a lidérc felé fordult. A zanpakutoja pengéjét a földhöz érintette, onnantól kezdve egy repedés szaladt végig a földön. A hollow lába alatt megállt, aztán hirtelen megnyílt a föld alatta. De ettől mindhárman beleestek a mesterséges szakadékba. A lidérc kissé értelmetlen fejet vágott, hirtelen azt se tudta hol van ezért elég érdekes pózban landolt. Hanae és Roku viszont a talpukra estek így nem kellett azzal vesződniük, hogy feltápászkodjanak. Viszont a lidércnek egy kicsikét idegbajos feje volt.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Dec. 23, 2008 6:33 am

Hisagit eléggé lefoglalta az előtte szenvedő hollow, de ezen a hatalmas méregzsákon nem fog keresztüljutni, hogy elvigyék a feleségét. Szóval próbálkozhat akármivel.
-Oké szívecském, de azért egy icipicit segíthetnél…
De ezután a mondat után valami leesett a háta mögött, mikor hátrafordult Hanának már hült helye volt.
-Na ezt nem kellett volna!!
Szinte már a szavai is égettek olyan ideges volt. Egy erősebb lökés kíséretében nekilökte a hollow-ot a falnak Közelebb ment hozzá aztán rávigyorgott.
-Ha egy haja szála is meggörbül…
Nem mondta végig a mondókát, mert a lidérc megfogta az egyik vállát és megszorította, de annyira, hogy elég nagyot roppant. Hisagi elernyedt egy kicsit, de aztán keresztülszúrta a hollow-ot. Egy jó párszor megforgatta benne a zanpakutoját, majd elkezdte lefelé húzni a zanpakutot. A lidérc már elengedte a vállát és inkább az üvöltésre összpontosította az energiáját. Aztán Hisagi hirtelen kihúzta a pengét a lidérc testéből, ráadásnak szemen is köpte.
-Tudod kivel szórakozz…
Csóválta meg a fejét, aztán megfordult és felvette Hana zanpakutoit. Majd elindult a lépcső felé. Hana lélekenergiájából csak egy kis töredéket lehetett érezni. Ám mikor Hisagi elérte a lépcsőt valakik szó szerint a fejére estek. Hanae, Roku és egy lidérc. Eléggé elfoglaltak voltak így meg sem kérdezte őket, hogy látták-e Hanát, inkább futásnak eredt, hogy minél előbb megtalálja a feleségét.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te21000/30000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Dec. 27, 2008 12:25 am

- Te kinézed abból a vaizard-bonsai-ból, hogy képes lenne bárkit is megvédeni?
*Kérdezi Masakit, miközben dühös pillantásokat vet a férfira, amikor a vaizard nikotinfüggőnek titulálja. Shun pedig természetesen egyáltalán nem tartja magát annak, de indulatai egyelőre kimerülnek szemöldökének rángatózásában.
Végül aztán sikeresen beváltja fenyegetését, és rátelepszik Masaki nyakára, Yasu féltékenységi rohamával mit sem törődve.*
- Hogy hogyan?! Kidou-val, zanpakuto-val, cero-val... Van néhány lehetőség még így is, te szerencsétlen...
*Válaszol a másiknak, miközben újabb kidoukkal igyekszik irtani az ellent.
Azonban legnagyobb sajnálatára sikerül néhány nagy dögnek lerángatnia magasleséről... Hevesen rugdalózik, hogy megszabaduljon, de nem ér vele sokat. Pláne mivel időközben a falnak is lökik, ahova sikeresen beveri fejét, így néhány perc teljesen kiesik emlékezetéből. Arra eszmél fel, hogy kezei hátra vannak kötve, és ezek a rohadt lidércek gondoskodtak arról is, hogy ne tehessen megjegyzéseket... És még a feje is fáj kicsit. Először igen rendesen meglepődik, később azonban győz hidegvére és néma csendben próbálgatja a kötés erősségét. Nem igazán számít arra, hogy bárki is segíteni fog neki - különösen a két másik vaizard nem -, így a saját kezébe akarja venni az irányítást.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te53000/65000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Jan. 05, 2009 2:07 am

A magaslati levegő által tüdejét tisztító gőzáradat, annyit fészkelődött a nyakamban, hogy még az se segített volna megtartani a fejemet, ha nyekmerevítőt basznak rá. A pattogó törpe most is begyújtotta a rakétákat és hipersebbességű hisztire kezdett. Csak mondta és mondta, biztos a fülén vett levegőt vagy van egy beépített oxigén palackja, mert normál egyednek nincs ekkora tüdeje. Bár ez a nyomoronc sem minősíthető normálisnak.
-Ne ugass már toronyba zárt hercegnőcske! Már előre sajnálom a lovagot, aki ki fog szabadítani.-
-Masakii....Te ismered ezt a mesét???-csillogtak a palotapincsi szemei.
-Nem tudom ki szokott a képernyőre tapadva egész kibaszott napon keresztül a távirányíííí....-mellkason rúgta a nikotin tapaszok gyilkosa.-Maradj már egy tetves helyben, mert mentem földhöz váglak!-
-Legfeljebb magadat...-
-Kussolsz!-rángatózott a szemöldököm, miközben Yasu a kezemet rángatva izgult rá a témára, hogy regéljem neki tovább a napi programját, ahogy verekszik a többiekért a Teletabi csatornákért.-Üjjé lefelé!-vágom kupán, amivel elérem a célomat.-Jön egy hódolód füstös tüdejű kisasszonyka! És ahogy elnézem nagyon szeretne téged! Nem látom mennyire keresi álmai nőjének tekintetét?! Add már ide a zanpakuto-m.-csápoltam Shun szeme előtt.-Sajnos ku*va alacsonyra nőttem és nem érem el a hátam közepét, ahol az a lusta, degenerált vámpír húzza a lóbőrt, aki mellékesen úgy horkol, hogy két doboznyi aspirin se tudná kiírtani a fejfájásomat! Csipkedd már magad! A szerelem szaga bántja az orromat...-jelzek arra, hogy tőlem pár centire csorog a lidérc nyála.
-Nesze!-
-Végre! Egy túladagolt csiga is gyorsabb nálad, te szerencsétlen!-kapom ki a kezéből.-Ez csak a hüvely?!-vágom földhöz.
-Valamivel nekem is védekeznem kell!!-
-Ott a tied! Vagy csinálj egy kötelet a sok fémpacából, ami a képeden világít!-
-Masakiiii! Ne most veszekedjeteeeek!-
-POFA BE!-ordítom le a fejét, de az egyik szexi bűzkupac jó messzire megküldte a pincsimet.-Héj, ingyen nyálka!Igen, te! Azzal a sok ragyával a képeden!-ahogy felém fordul a megszokott laza eleganciámmal rúgom fejbe. A mozdulat annyira sikeres lett, hogy kiterült a padlón.-Ennyit rólad, faszkalap! te meg mit mocorogsz ennyit!- a következő momentumban a történés csak annyi volt, hogy eltűnt a súly a vállaimról és meg eldőltem egyensúlyomat veszítve mint valamii lúzer kötéltáncos, aki rossz cipőt vett fel és elájult a lábszagtól.
-Mi a f*sz volt ez?-kászálódok fel.-Ácsi Rómeó!-kiabálok a nikotin mocsárt elhurcoló hollow után.-Halasszátok későbbre a randit! A picsába!-vágom földhöz a vámpíromat mérgemben, mert a sok takonygomba körbeállt.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te11800/15000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (11800/15000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Jan. 11, 2009 1:12 am

-Ha egy ujjal is hozzáérsz szétszaggatlak... és én nem csak üres szavakat dadogok neked! Elhiheted... ha nem hiszed, akkor bebizonyítom. -vette elő Zabimarut, és hátrálni kezdett velem együtt.
-Előbb vagy utóbb... nekem mindegy... de akkor is elveszem tőled a párodat... nem lehetsz mindig mellette. -hörgött a hollow.
-Ne engedd, hogy elvigyen! -szorítottam meg Renji karját, miközben a folyosó felé terelt minket a szörny.
Egyszer csak azt éreztem, hogy kimegy a lábam alól a talaj, és zuhanok lefelé. Hiába akartam sikítani, valami miatt nem hagyta el hang a torkom. Csak zuhantam, és zuhantam, egyre lejjebb. Mikor feleszméltem, egy falhoz voltam láncolva, tőlem messze a földön feküdt Yabai Ryuu, és velem szemben egy ismeretlen hollow állt.
-Jó reggelt, Hófehérke!
-Hol vagyok? És te ki vagy?
-Az lényegtelen, hogy én ki vagyok. A ház pincéjében vagyunk, itt senki sem hallja, ha kiabálsz.
~Na remek.. Kezeim lekötözve, a kardom méterekre tőlem... Hogy fogok innen kiszabadulni? -gondolkoztam, miközben egy új reiatsut éreztem. Sokkal erősebb volt, mint amit eddig észleltem. Ekkor megjelent egy hatalmas hollow.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptySzer. Jan. 14, 2009 7:18 am

Azzal, hogy Kuro-t elvitték sikerült teljes mértékig felhúzniuk. Az agyamat elöntötte a düh, amitől ütöttem, aprítottam, kaszaboltam mindent, ami csak az utamba került. Annyira magamon kívül voltam, hogy egyetlen gondolat sem futott át az agyamon. Végül az ámokfutásom azzal ért véget, hogy valaki fejbe kólintott egy tálcával.
-Koncentrálj, te idióta faszkalap! Senkinek se segítesz ezzel a zöldség aprítással! Inkább kotord elő a farzsebből a hangyányi agyadat és gondolkozz! Arra magasról teszek, hogy megöleted e magadat, de amíg a körzetemben tartózkodsz türtőztesd magadat, Rambó!- magyarázott széles karmozdulatokkal Masaki, amit hirtelen nem tudtam hova tenni, de ahogy megfordult megláttam az instabil egyensúlyának okát. Az alacsony, vörös vaizard ott csimpaszkodott a köpenyén és sírás közepette rángatta a másikat.
Először reagálni szerettem volna, azzal, hogy levágom a túlméretezett fejét,de rá kellett jönnöm, igaza van. Ha tovább folytattam volna, előbb utóbb a többieket is veszélybe sodrom. Körbenéztem a teremben ki van még meg, aztán sóhajtás közepette szóltam oda a terhétől minden áron szabadulni akaró Masaki-nak.
-Én megkeresem a maradékot. Utána meg kiagyalom, hogyan találjuk meg a hölgy neműeket. Jösztök vagy maradtok?-
-A lépcsőnél kaszabol lidérceket két baromarcú...-hangzott a nagyvonalú válasz az ajtóból.-Jössz, vörös aprítógép?-
-Barom az anyád! Amúgy igen!-viharzottam el mellette.
Vissza az elejére Go down
Mina Tanako
2. Osztag
2. Osztag
Mina Tanako

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te8000/10000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (8000/10000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Jan. 16, 2009 9:21 am

*Valóság, vagy képzelet? Esetleg képzelt valóság? XD*



Egy sötét szobában tértem magamhoz, semmit sem láttam. Fülsüketítő volt ez a hatalmas csend. Ám mikor megmozdultam láncok csörgése szakította félbe ezt a csendet. Hamar rájöttem, hogy ebből a slamasztikából nehezen fogok kimászni.
-Mi a fenének vagyok itt?? Mi a francot akarnak tőlem? Semmire nem vagyok jó… még a barátokról sem tudnának kihúzni belőlem semmit… mivel egy barátom sincs… a picsába… minek vagyok megláncolva?
Az ordítozás és a mocorgás nem segített a helyzetemen, sőt mi több, még rontott is a dolgon. Mivel a seb a hasamon irtózatosan fájni kezdett, aztán elhallgattam. Ismét csend telepedett a szobára. Halk csöpögést hallottam, de nem tudtam eldönteni, hogy mi az. Esetleg egy csap van a közelemben, vagy talán egy pincében vagyok és a vízvezetékek megrepedtek és a padlóra csöpög a víz. Próbáltam valami fényforrást keresni, de mind hiába való volt. Teljes sötétségben voltam. Egy időre lehunytam a szemem, mikor viszont ismét kinyitottam egy utcában álltam. Nagy volt a forgalom, emberek jöttek és mentek. Élték a mindennapjaikat. Ezt nem tudtam hirtelen hova tenni a fejemben, hiszen az előbb megkötözve lógtam egy falon.
-Anya!
Hangzott el mellőlem egy édes és ártatlan kislány hang. Mikor lenéztem egy gyönyörű kislánnyal néztem farkasszemet. Ugyan olyan volt mint én, az arcvonásai a szeme a haja. Rémisztő volt. Vagy is nekem nagyon. Ő viszont mosolygott és megfogta a kezem.
-Elkésünk az iskolából.
Nem tudtam szólni. Elindultunk, de fogalmam sem volt, hogy hova megyünk. Iskola? Gyerekem van? Mi ez? Hosszas gondolkozás után sem jutottam dűlőre, inkább csak követtem a kislányt. Valóban egy iskolához mentünk. Az udvarig elkísértem, de aztán elengedte a kezemet és szembefordult velem. Viszont amit akkor láttam mindennél félelmetesebb volt. A kislány szemei vérben úsztak, aztán lassan könnyezni kezdett a szeme, de időközben az is vér vörös lett. Hirtelen nekem ugrott, éreztem, hogy bevertem a fejemet. Lehunytam a szemem, de ekkor mindennek vége szakadt. Egy kórházi ágyon feküdtem, a kezeim és a lábaim le voltak kötözve. Hiába mocorogtam nem bírtam kiszabadulni. Megpróbáltam kiabálni, de nem jött ki hang a torkomon. A kezem és a lábam a sok mozgatástól kisebesedett aztán vérezni kezdett. A hófehér ágynemű vörös lett. Ekkor orvosok léptek be a szobába. Förtelmes kinézetük volt. Az összes csupa vér, összeszaggatott ruha, szike a kezükben. Még jobban mocorogni kezdtem. Az egyik orvos beleszúrta a jobb combomba a szikét, de aztán ismét máshol „ébredtem” föl. Egy sötét és szűk helységben voltam. Alig kaptam levegőt. Felemeltem a kezeimet, nem is kellett több, hogy rájöjjek. Éppen élve temetnek el. Eszeveszett sikoltozásba kezdtem és kapálóztam, de nem bírtam kiszabadulni.
Vissza az elejére Go down
Zealot
Hollow
Hollow
Zealot

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Oct. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te8000/10000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (8000/10000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Jan. 26, 2009 6:12 am

Miután azt a Mina nevezetű lányt bezártam egy szobába kényelmesen visszaindultam a többiekhez, hogy végre megtudjam valósítani a tervemet. A feldühödött férfiak szaladgáltak eszeveszettül a házban én meg csak elégedetten vigyorogtam. De annyira azzal voltak elfoglalva, hogy a párjukat keresik, hogy engem a nagy része észre sem vett. Aki észrevett az elől egyszerűen elsétáltam. De aztán gyűlést rendeztem a többi Hollow-al. Megbeszéltem velük a terv többi részét, miután mindegyik eltűnt én a férfiakhoz sétáltam és halál nyugodtan nekidőltem a falnak..
-Milyen ostobák az emberek... ha nem csak magukra gondolnának, akkor még most is együtt lehetnének a szeretett másik nemű egyedekkel...
Páran rám figyeltek, de valószínű, hogy kieszeltek valami tervet is. Kénytelenek voltak, vagy különben soha többé nem látják a nőket. Pont most jutott eszembe az a helyzet, mikor még én is ember voltam. Szánalmas volt. Semmi értelme nem volt annak az "életnek" csak kín és szenvedés. De amiért én is sokat szenvedtem, most mindenki tőlem fog szenvedni. Ezek az ostobák pedig nagyon jó kezdések a pályafutásomnak. Körbepillantottam a szobában ami nekem nagyon tetszett, pont az én stílusom ez a véres padló és fal. Már csak arra lennék kíváncsi melyik ostoba támad meg. Vagy talán elmennek mellettem. Ez is előfordulhat.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te25000/30000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Feb. 01, 2009 3:52 am

- Meséld el szépen, miért akarsz minket minden áron kinyírni? Nem nyerted meg Hueco Mundo Legrondább Hollow Fiúja versenyt? Megértelek… Ha valaki nálad rondább, azt már ketrecbe kellene zárni, és máris mutogathatnánk egy állatkertben.
*Indult el lassan a hollow felé, aki most épp a falnak támaszkodva figyelte a rohangáló férfiegyedeket. Kedvenc taktikáját választotta a vérengző rondasággal szemben. Miközben idegesítette a hollowot, egyre jobban érezte magát, hiszen szeretett másokat gyötörni beszólogatásaival. Mivel ő pár nélkül jött, ezért nem nagyon kellett keresgetnie az elhagyott háziállatkáját.*
- Pechedre nekem nincs itt senki, aki után rohangászhatnék.
*Nyújtotta ki a nyelvét, majd előrántotta zanpakutoját, amit indulás előtt az oldalára csatolt. Valószínűleg elég érdekesen festhetett ebben a szerelésben, de valahogy a hollow jobban érdekelte.*
- Mond csak… Nem gondolkoztál még rajta, hogy keress egy jó plasztikai sebészt? Bár az pénzbe kerül… De ha szépen megkérsz, én talán ingyen is megcsinálom.
*Lengette oldalt zanpakutoját, közben feszülten figyelte a hollowot és várta, hogy ő tegye meg az első lépést. Sosem szeretett másokra orvul rátámadni, így inkább várt, hogy az ellenfél tegye meg az első lépést.*
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 05, 2009 8:06 am

Kawaguchi Yasu külön kérésére sajnos kiírom a történetből... T_T

Kezdjük úgy mondjuk, hogy:

Yasu elég szépen állta a sarat a Hollow tömeg ellen, de aztán megtörtént a baj, egy jól irányzott ütéstől nekicsapódott a falnak, beverte a fejét és elég kiszámíthatatlan állapotba került. Egy különös megmentő *mindenki gondoljon oda valakit akit szeretne Wink * felkapta az eszméletlen Yasut és kirontott vele a kastélyból. Egy közeli hatalmas fához fektette, aztán visszament a dolgára.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Feb. 08, 2009 9:35 am

Amaya:
A hollow nem könyörül rajtad akárhogy is kéred őt, ez a játszótárs arra van beprogramozva, hogy másoknak szenvedést és fájdalmat okozzon, nincsenek érzelmei és nem könyörül senkinek, még akkor sem ha sírnak neki. Az egyszerű tű után a kezébe vesz egy orvosi szikét, ami nem igazán mondható el sterilnek, mert enyhe vérpacák találhatóak rajta. Már éppen a bőrödhöz ért a penge, mikor Yatahori beront az ajtón és a segítségedre siet.


Hana:
A sötét szobában ahol megláncoltak, rajtad kívül senki más nincs, még is beszédet hallasz. A beszéd lassan átmegy mondókába, még hozzá erre:

Egy, kettő Freddy érted jő.
Három, négy az ajtód zárd be észnél légy.
Öt, hat a kereszted nem óvhat.
Hét, nyolc ébren forgolódsz.
Kilenc, tíz szemed hunyd le senkiben se bízz.

Pár percnyi ilyen mondóka után, az egyik sarokból egy kislány lép elő, aki eddig a mondókát kántálta. Lassan eléd sétál és a hasadra teszi a kezét. Gonoszan nevetni kezd, aztán a kezében megjelenik egy nagy konyhakés.
-Császármetszéssel hajtjuk végre a dolgot…


Mina:
Kezdesz fulladozni, persze azt hiszed, hogy azért mert „élve temetnek”, de nagyon rosszul hiszed, hiszen a sebektől amit a képzeletedben szereztél az az életben is megjelent rajtad és így könnyebben elvérezhetsz. Rövid időn belül be is következik, ha így folytatod, talán megkellene nyugodni.


Hanae:
Rokuval egész jól taktikáztok, de aztán mintha egy sötétebb aura haladna végig az egész házon. Ezután egy koromsötét szobában térsz magadhoz, eleinte nem pánikolsz be és keresgetni kezded a kijáratot, de mikor már harmadszorra járod körbe a szoba falait leesik, hogy se ajtó se ablak nincs a négy falon.


Kuro:
Az elcipelésed után egy közepes méretű szobába kerülsz ami elég nyirkos és eléggé sötét is. Magadat ismerve rögtön elveszted az eszedet és a kijárat felé indulsz, de amint közelebb érsz hozzá észreveszed, hogy egyre távolabb kerül tőled az ajtó. Ha ez nem lenne elég a teljes pánikhoz, még különös tocsogó és enyhén recsegős hangokat hallasz a hátad mögül. Mikor ráveszed magad, hogy megfordulsz szembetalálod magad a nyers és ijesztő „valósággal”, rengeteg pók közeledik feléd, és eszükben sincs megállni vagy hátrálni.


Shun:
Akárhogy próbálkozol nem sikerül kiszabadulnod a fogságból, de aztán egy erősebb ütés érkezik a tarkódra, amitől átmeneti adásszünet jön elő az elmédben. Mikor magadhoz térsz egy mezőn ébredsz fel, a kezed és a lábad használhatatlan. A lábadon az Achilles ín elvan vágva, a karodon pedig tömérdek mennyiségű vágás található. Természetesen a valóságban egy szobában vagy, a kezeidre egy lánc van csavarva, a lábaid pedig erősen össze vannak kötve. A mezőn nem messze megpillantod a vaizard társaidat, akik elég rossz állapotban vannak, egy csapat hollow tart feléjük, akiknek minden vágyuk az, hogy megölje a barátaidat.


Mitsuko:
Zealot nem sok mindent csinál veled, egyszerűen csettint egyet, ezután te egy szobában eszmélsz fel aminek a padlóján tömérdek mennyiségű pókháló van, a plafonon pedig egy nagy és több száz kis pók várakozik a megfelelő pillanatra. Épphogy teszel hátrafele egy lépést rögtön támadást indítanak ellened.


Masaki:
Idegességed ellenére, minden ellenséged teljes nyugodtsággal néz téged. Ha hallanád, hogy magukban kiröhögnek téged, már régen szétrobbantál volna.
Téged is utolér a sötét aura és egy szobába visz téged. Már itt is dühöngeni kezdesz, mikor észreveszed, hogy a falak egyre közelebb kerülnek hozzád, ráadásnak a parketta alól kígyók másznak elő. Minél több kígyó kerül elő a szobában úgy lesz egyre sötétebb.


Renji:
Mint ahogy másokat is téged is ugyan úgy utolér az aura. Akárhogy küzdesz te sem kerülheted el a félelmedet. Bekerülsz egy szobába, de az ajtó nyitva van. Mikor megmozdulsz, hogy kimész az ajtó hirtelen becsukódik. A hátad mögül eleinte halk aztán egyre erősödő morgás hallatszódik.


Roku:
Hanae „leveszetése” után kicsit feszült leszel, hiszen megfogadtad, hogy még a szemedet se veszed le róla, most pedig nem látod sehol. Pillanatnyi sötétség után egy orvosi szobában ébredsz lekötözve egy műtőágyhoz, a zanpakutod a szemközti falhoz van támasztva. A padló felől rágcsáló hangok hallatszódnak, hosszas szenvedés után megpillantasz az egyik sarokban egy patkányt, amit nem igazán szeretsz. Azt gondolod, hogy csak az asztalon kell maradni és nem lesz baj, de aztán az ajtó nyílni kezd és orvosok lépnek be rajta a kezükben injekciós tűvel.


Hisagi:
Hosszas lépcsőzés után pillanatnyi eszméletvesztés. Aztán egyedül ébredsz egy szobában. Az ajtó és az ablakok bevannak falazva, a négy falon apró repedések, és egy nagyobb lyuk, amikor közelebb lépsz a falon lévő lyukhoz, valaki egy a nevedet kántálja. Amint lehajolsz, hogy átnézz a lyukon feltűnik, hogy ez a hang a feleségedé. A szomszéd szobában a feleséged van hozzákötve egy székhez. A testét rengeteg seb borítja és már igencsak a haláltusáját vívja.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te18300/30000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (18300/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Feb. 09, 2009 6:43 am

A további mozgolódásom sem tudta meghatni a gyereket. Továbbra is villogtatta a fogait elégedetten, hogy egyre jobban pánikba esek. A tűt még egyszer elhúzta az arcom előtt aztán könnyed mozdulattal eldobta.
-Sajnos nem maradtál csendben.-vágott sajnálkozó fejet.-Ezért kénytelen leszek megbüntetni téged!-vett el az asztalról egy pici késhez hasonlító fém valamicsodát. Elég csúnya látványt nyújtott. Tiszta rozsda volt és elvétve rászáradt vörös foltok voltak. Már láttam elég vérfoltot, hogy azonnal felismerjem.
-Neeeee....-rángattam tovább semmilyen eredmény nélkül a kezeimet. A fejemet oldalra fordítottam és sírtam szünet nélkül. Eddig még sosem voltam ennyire egyedül, kiszolgáltatva bárkinek is. Mindig mellettem volt a kapitányom, aki megvédett. Most viszont egyáltalán nem voltam biztonságban és senki sem volt a közelemben.
-Hagyj már békéééén!-próbálkoztam tovább.-Nem is csináltam semmiiiit!-
-Épp elég, hogy idejöttél!-
-De csapda vooolt....-
-Az teljesen lényegtelen, mert szörnyen lassan fogsz meghalni. Megint! Emlékszel még az elsőre?-
-Neeeeeeem!-
-Akkor segítek visszaemlékezni!-
-Nem akaroooom!-
-Háh, nem kívánság műsor!-lendítette a kezét, hogy most az új eszközét szúrja belém, de mielőtt sikerülhetett volna a terve az ajtó mögül morgás hallatszót és egy hatalmas kutyuli ugrott be. Nagy szemekkel néztem az állatot, aki láthatóan engem igyekezett védeni. Gyorsan rávetette magát az őrült gyerekre, viszont inkább nem néztem végig mit művel vele.
Dolga végezte után odabattyogott a székemhez és nagy szemekkel nézett rám. Elsőre megijedtem tőle, hiszen jóval nagyobb volt mint egy barátságos kiskutya. Gyorsan meggyőzött arról, hogy jófiú, mert odadörgölte a fejét a kezemhez, aztán odaadta a kulcsot.
-Én nem tudom kinyitni.-vigyorogtam neki. Láthatóan elgondolkozott egy kicsit, aztán a szájába vette a kulcsot és addig ügyeskedett, amíg sikerült a bilincsbe beleillesztenie és kinyitnia azt.
-De ügyees vaaagy!-ugrottam a lábának és szorongattam meg.-Felmászhatok?-egy kicsit lehajol jelzés képen.-De jóóóó!-küzdöttem fel magam.-Nagyon köszönööööööm...öhm...Mi a neved?-feküdt ki rajta.-Tudod, mit? Majd én adok neked! Legyeeeeen....BUKSIIIII! Mert nagyon okos vagy!-sétált ki szép lassan a szobából.-Keressük meg Tatsu-chan-t, Buksi!-
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te40500/45000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Feb. 09, 2009 7:27 am

Már épp kezdtem volna szabadulni a nyomorult hollowtól, mikor egyszerre csak azt láttam hogy egy sötét aura közelít felénk. A folyosón haladt egyre közelebb és közelebb, én kétségbeesetten próbáltam hátrálni, de a sötétség egyre közeledett. Majd egyszer csak azt éreztem hogy nincs hová hátrálnom, és elvesztettem az eszméletemet. Úgy éreztem elnyel a sötétség.
Egy szempillantás alatt azonban újra magamhoz tértem. Egy teljesen sötét szobában találtam magam.
-Hahó, Roku? Valaki? -próbáltam szólongatni, de a sötétben nem láttam és nem hallottam semmit.
Feltápászkodtam és megpróbáltam kitapogatni a falat, ami nagy nehezen sikerült is.
-Na ezaz, így biztos megtalálom az ajtót, vagy valami kijáratot. Határozottan nyugtalanít ez a sötét....
Azonban ahogy haladtam, kezdtem egyre jobban kétségbe esni, mert közel s távol egyetlen ajtót sem találtam Semmi nyílás, rés, repedés...a fal teljesen sima és tömör volt. Nem tudtam hányszor érhettem már körbe ezért úgy gondoltam letesztelem. Levettem az egyik cipőmet és a fal tövébe tettem, majd elkezdtem újra a fal mentén tapogatózni.
Amikor a lábam nekiütközött valaminek elöntött a pánik. A cipőm volt az, tehát körbeértem a falon. Így hogy már lemértem nemcsak a sötétség hanem a szoba feltűnően kicsi mérete is kezdett egyre jobban nyugtalanítani.
-Gyűlölöm a sötétet! -ordítottam teljes hangerővel, nem volt rá sok esély de titkon reménykedtem hogy valaki talán meghallja.
Leroskadtam a földre és megsemmisülten ücsörögtem.
-Csak ki lehet innen jutni valahogy... -ugrottam talpra egyre jobban pánikolva. Elkezdtem öklömmel a falat ütni és kiabálni.
-Segítség! hall engem valaki? -üvöltöztem miközben egyre csak ütöttem és ütöttem a falat. Nem tudom mit akartam elérni, talán abban reménykedtem hogy a fal egyszer csak kidől magától, de az még csak meg se karcolódott. Látni nem láttam, de éreztem hogy kezdi benedvesíteni a sajgó öklömből kicsordogáló vér.
Ismét leroskadtam a földre és egyre jobban úrrá lett rajtam a pánik. Kezdtem úgy érezni hogy levegőt sem kapok, és hogy egyre szűkebb lesz a hely idebent. Bár lehet hogy ezt csak beképzeltem magamnak, de már nem tudtam eldönteni hogy mi a képzelet és a mi a valóság.
-Hanae, Hanae -hallottam meg egy halk hangot zakatoló fejemben
-Yama... -nyöszörögtem
-Na végre már azt hittem nem fogsz meghallani... Figyelj rám! Idézz meg!
-De, de..
-Csak csináld!
-Rendben....-fogtam sajgó kezembe a katanát, majd előhúztam és elnyöszörögtem a parancsszót- Bankai, Ryuujin Yamazakura.
Hirtelen vakító fényesség töltötte be a szobát, amitől egy pillanatra elvesztettem a látásom, hiszem a vaksötét után elég erőteljesen hatott a retinámra...
Majd néhány másodperc után végre kitisztult a kép és ott állt előttem teljes pompájában Yamazakura. Ragyogó bőre némi fényt is teremtett a helyiségben, ami így már mindjárt elviselhetőbbnek hatott...
Én azonnal odarohantam hozzá és átöleltem a nyakát. Ő pedig oldalra hajtotta a fejét és megnyalogattam vérző kezeimet amitől azokon egy pillanat alatt begyógyult a seb.
-Mi lenne velem nélküled ^^ -tért vissza belém a józan ész- Van ötleted hogyan jutunk ki innen? -néztem körbe a teremben ám még így sem sokat lehetett látni. Semmi nem volt itt, egyedül csak a vérem nyoma látszott a falon ami elütött a környezettől.
-Ne aggódj kitalálunk valamit.
Még mindig nem voltam biztos abban hogy kijutunk innen, de már határozottabban nyugodtabb voltam.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te33500/45000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptySzer. Feb. 25, 2009 11:13 pm

Az előbbi alak egy pillanat alatt eltűnt. Hiába kiabáltam adjon valamiféle magyarázatot erre az egészre semmi választ sem méltóztatott adni. Kis idő eltelte után feladtam a láncok rángatását mérgemben. Néhányszor félszegen még szétnéztem a helységben, de teljesen egyedül voltam. Akkora csend vett körül, hogy azt is hallottam, ahogy csöpög, gondolom én a víz az egyik csőből. Legalábbis erősen mondogattam magamnak, hogy víz és nem egyéb.
A magányom sem tartott sokáig, egy vékonyka gyerekhang elkezdett beszélni. Ijedten kapkodtam a fejem ki lehet és honnan jön a zaj, de akárhogy próbáltam nem láttam az égvilágon senkit. Azért kitartóan a sötétbe meredtem továbbra is, hátha megpillantom valahol a hang tulajdonosát.
A mondókája eléggé pszichopata gyilkosos volt. Tipikusan a megkínozlak és hagylak hosszasan szenvedni elméletet véltem benne felfedezni. Emiatt igyekeztem felkészíteni magam lelkiekben a legrosszabbra. Arra, hogy mindjárt előugrik valahonnan egy őrült láncfűrésszel a kezében vagy tűvel jön elő egy torz alak, hogy össze szurkáljon vele, aztán meg mintákat varrjon belém. A képzelgéseimmel sikeresen felzaklattam magamat, remegtem a félelemtől.
A szívem őrült módjára dübörgött. A füleim szét akartak szakadni a belső feszültségtől és a fogaimat úgy szorítottam egymáshoz, hogy zsibbadni kezdett az állkapcsom. Nehezen vettem a levegőt és annyira szaggatottan, mintha valami bődületesen nehéz tárgy lenne a mellkasomon. Fulladoztam a pániktól, pedig még semmi sem történt. Idegesen járattam a szemeimet és minden létező izmomat kővé feszítettem. Tudtam ezzel a műveletemmel azt is elérem,hogy a bilincsem kikezdje a csuklómat, mégsem észleltem fájdalmat, annyira kikapcsolt az agyam. Képtelen voltam rávenni magamat, hogy megnyugodjak főleg, hogy éreztem mindjárt vége lesz a beszédének.
Az egyre hangosodó vers hirtelen félbe szakadt, amitől a levegőmet visszafojtva meredtem magam elé. „Mi jöhet? Egy eltorzult testű kisgyerek? Nem akarom látni! Ki akarok innen jutni! Nem, nem szabad pánikolnom. Meg kell nyugodnom. Nincs semmi baj Hana! Minden a legnagyobb rendben van” Önmagam győzködését hamar befejeztem, amikor apró lépteket kezdtem hallani magam elől. Az ütemes nesz egyre közelebb került hozzám, ami úgy hatott, mintha a fejemben sétálgatna valaki. Próbáltam is menekülni, de kiszabadulni nem sikerült, aztán kínomban kérdezgetni kezdtem a láncok rángatása mellett.
Végül megláttam a léptek tulajdonosát, egy kislányt. Annyira meglepődtem és megdöbbentem ezen, hogy pár pillanatra teljesen lefagytam. Semmit sem érzékeltem csak bámultam magam elé, nem akartam elhinni, amit látok. Késve vettem észre azt is, hogy leguggol elém és megérinti a hasamat. Erre egy varázsütésre magamhoz tértem és riadtan hátraestem a falnak. Koppant rendesen a fejem annak ellenére is, hogy alig dőltem hátrafelé pár centit. Sarokba voltam szorítva és a keze. Olyan érzés volt az érintése mintha egy jégcsap szoborhoz nyúltam volna. Élettelen, rideg és rémisztő volt. Én pedig tudtam, hogy nem tudok elmenekülni.
Ennyivel nem úsztam meg a dolgot. Előbb rám emelte a tekintetét, amitől szívesen sikítottam volna. Nem voltak szemei és a fél arcán semmi sem volt csak a szürke berepedt arccsontja. A gyomrom tartalma fél pillanat alatt a torkomban kötött ki és előrébb hajolva próbáltam magam rávenni, hogy ne hányjak. Halkan kuncogni kezdett rajtam, de ez rövidesen átcsapott vérfagyasztó nevetésbe. Közel hajolt a fülemhez és belesúgta, mit fog velem csinálni.
-Császármetszéssel hajtjuk végre a dolgot…-kezdett el valamit karcolgatni a bőrömbe. És, hogy én mit csináltam? Semmit. Tátogtam egyetlen szó nélkül. Nem próbáltam védeni manókát. Cserben hagytam. „Ennyire nincs meg bennem az anyai ösztön?! Ennyire haszontalan lennék?!” - Hát neked, meg mi bajod? Csak nem fájt? Heh! Szánalmas vagy…pedig reméltem, hogy kapok egy kis kétségbeesett sikítást vagy kapálózást…-húzta le a pengéről a vért és kente rá az arcomra. –Látom, szeretnél még kapni. Nyugalom! A babából majd csapolok le egy kicsit!-
-Ne…Ne bántsd!-motyogtam halkan és erőtlenül.
-Nocsak! Megjött a hangod? Remek!-lóbálta az orrom előtt a konyhakést. -Gyorsan vagy lassan szeretnéd, hogy kiszedjem onnan a gyereked? Buta kérdés! Naná, hogy lassan! Majd addig vagdoslak, amíg ki nem tudom onnan rángatni azt a fattyút!-szúrta le közvetlenül mellém határozott mozdulattal a kést, amitől elsikítottam magam. –Mondtam, hogy L-A-S-S-A-N!-kezdett el újra hátborzongatóan nevetni.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te20500/25000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (20500/25000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 5:39 am

Miután szem elől vesztette Hanaét elég ingerült lett, hiszen megígérte neki, hogy nem engedi, hogy baja essen. Erre tessék most nem látja sehol. Már épp indulni akart, mikor pillanatnyi sötétség keletkezett az elméjében. Mikor következőnek kinyitotta a szemét a plafont pillantotta meg először amin egy elég ramaty állapotban lévő lámpa lógott lefelé.
-De gyönyörű… otthonra is kellene egy ilyen…
Próbálta viccesen és nyugodtan felfogni a dolgot, de mikor meghallott egy igen undorító hangot végigszaladt rajta a hideg. Ekkor próbált volna felülni az asztalon, de az összes végtagja levolt szíjazva. Pár perces szenvedés és átkozódás után, elkezdte kihúzni a kezeit a szíj alól, de ezzel csak annyit ért el, hogy kisebesítette a bőr a csuklóját. A fejét még szerencsére tudta mozgatni így oldalra fordította, de gyorsan megbánta. Az egyik sarokban egy undorító, ocsmány, büdös, mocskos, csapzott patkányt pillantott meg.
-Hogy rohadnál meg te kis undorító fattyú!
Szaladt végig rajta ismételten a hideg, aztán gyorsan a plafonra nézett, hogy valamennyire megnyugodjon.
-Oké, ha itt maradok fönt akkor azok a kis szemétrágó szarháziak nem tudnak közel kerülni hozzám.
Folytatta tovább a gondolatmenetét, de gyorsan félbe lett szakítva, mert nyílt az ajtó. Kisvártatva pár orvos jött be, de nem voltak valami békés kinézetű egyének. Az egyiknek csupa vér volt a műtős maszkja, a másodiknak tépett volt a köpenye, a harmadiknak csupa vér volt a felsője, de ez még csak a ruha. Az egyiken ugye maszk volt, de az egyik szeme nem igazán volt a helyén, ráadásnak még a kukacok is ott mászkáltak a szemüregben ami látható volt az arcából az falfehér volt, de olyan volt mint egy térkép, annyira látszódtak az erek a fején, a kezével ugyan ez volt a helyzet, mint ahogy a többi orvosnál is. A második orvosnak valaki szépen átrendezte az arcát, a fél pofáján nem volt bőr, de nem, hogy le lett volna szakítva teljesen, dehogy… ott lógott lefelé. A harmadiknak látszólag csak az erek voltak az arcán, de mikor közelebb lépett Rokuhoz és lehajolt hozzá az arcbőre ráesett Roku vállára.
-Ó a kur… takarodj már innen te rohadtképű… olyan szagod van, hogy a borz sírva könyörögne a receptért…
Kezdett el kapálózni, de mikor meglátta a „dokik” kezében az injekciós tűket olyan erővel próbálta kihúzni az egyik kezét a szíj alól, hogy roppant egy nagyot ezzel szépen elintézte, hogy kiugorjon a helyéről a csont. Egy darabig fog összeszorítás, aztán heves káromkodás, és tovább mocorgás.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 7:01 am

A lépcsőzés nem tartott sokáig, mert pillanatnyi sötétség után egy üres szobában ébredt föl, amiben az ablakok és az ajtók be voltak falazva. Egy mély sóhajtás után megindult, hogy keressen egy kijáratot, hiszen ide valahogy be kellett jutnia. A falak tele voltak repedéssel, a szobában pedig penészes dohos szag keringett, amitől majdnem látta a reggeliét, de aztán csak sikerült neki visszafognia magát. Már kezdte unni a dolgot, hogy körbe-körbe járkál a szobában és sehol sem talál legalább egy gyenge falszerkezetet vagy egy nagyobb repedést. Ám amit a rettenetes csend után hallott teljesen ledöbbentette, köpni nyelni nem tudott.
-Haza akarok menni… már nincs kedvem bulizni… miért nem viszel haza His? Ez mind a te hibád… miért hagysz szenvedni?
Teljesen megdermedt a hangtól, hiszen rögtön felismerte, hogy kitől származik ez a rövidke beszéd. Gondolatban már lépett egyet, de az agya csak arra volt képes, hogy megmozdítsa a mutatóujját így még mindig egyhelyben ácsorgott és nézett egy lyukra ami egyre nagyobb lett, de aztán megállt egy ponton. Hang egyáltalán nem jött ki a száján csak tátogott mint a hal, aztán nagy nehezen megmozdult és elindult a hang és a lyuk irányába. Ahogy közeledett hozzá úgy lett egyre idegesebb és úgy zakatolt egyre gyorsabban a szíve. Mikor elérkezett a célhoz óvatosan lehajolt és belenézett a lyukba, de amit látott az nagyon nem tetszett neki. A felesége akit nemrég raboltak el mellőle, egy székhez volt kötözve, de olyan módon, hogy a kötél bele volt fúródva a bőrébe. Hana feje hátrahajtva és egyre jobban mocorog, hogy kiszabaduljon valahogy. Hisagi száját még most sem hagyta el egyetlen egy hang sem, teljes sokkban volt a látottaktól. Viszont mikor beállt valaki a lyuk elé, ezzel eltakarva a kilátást, rögtön felegyenesedett és hátralépett egyet. Kis csend beállta után vérfagyasztó sikoly töltötte meg a két helységet.
-Hana!
Csak ennyi jött ki a száján, de úgy csapódott neki a falnak, mintha csúzliból lőtték volna ki, még ő maga se tudta, hogy ezzel mi lett volna a terve. Mikor ismét látható volt a felesége, már nem éppen úgy nézett ki mint pár pillanattal ezelőtt. Hisagiban hirtelen olyan idegesség és bánat uralkodott el, hogy a puszta öklével kezdte verni a falat, hogy minél előbb átjusson a feleségéhez. A sárgás vakolat szép lassan potyogott le a padlóra, de nem telt el sok idő a faldarabkák vérvörösek lettek, aztán már nem csak a vakolat hullott a földre, hanem Hisagi vére is. Hosszú szitkozódás követte ezt a kitörést, mivel a fal semmit sem moccant csak a vakolat hullott. De aztán hátrahúzta a bal kezét annyira amennyire csak tudta, aztán minden energiáját belefektette az ütésbe. A csendet most egy hatalmas csattanás törte meg, Hisagi ökle belemélyedt a falba, ezzel szépen felszakítva a bőrét és egy-két helyen még a csont is kilátszódott. A fájdalom nem igazán jutott el az agyáig, túlságosan elborította a fekete felhő az elméjét. Még egy pár ilyen ütés és áttörte a falat. A végére úgy zihált mint egy feltüzelt bika. Elmehetett volna faltörő kosnak is, olyan szépen csinálta a dolgot, miután magamögé dobált pár téglát, átmászott a szomszédos szobába. Gyors ütemben lépkedett közelebb a széken ülő lányhoz, de mikor megsimította az arcát porrá változott az egész alak. Halk nevetés vízhangzott a szobában. Hisagi térdre esett a bal keze remegett és nem bírta behajlítani az ujjait. Elég csúnyán nézett ki, óvatosan az ölébe húzta a kezét, aztán vett egy mély levegőt. Pár pillanat után viszont valaki megfogta a vállát és suttogni kezdett.

-Már nem jelentek neked semmit…
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 3 Cl0te21000/30000Halloween //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 10:38 am

*Magában szitkozódva próbálja továbbra is kibogozni kötelékeit, természetesen sikertelenül. Aztán valaki hátulról tarkón vágja... Ennek eredménye pedig egy újabb pár perces kimaradás emlékezetében. Az utóbbi időben lassan több adásszünetet "kap", mint egy színvonaltalan kereskedelmi csatorna...
Aztán magához tér. Először csak a tiszta kék égboltot látja, majd körbenéz. Egy mező...? Hogy a fenébe került ide, mikor előbb még abban az átkozott kastélyban volt...? Bár, mi tagadás, határozottan kellemesebb ez a helyszín, mint az előbbi komor épület. Talán csak álmodta az egészet... Milyen jó is lenne! Csak az az egyetlen apró szépséghibája a jelennek, hogy Shunnak egyáltalán nem szokása a mezőkön való heverészés, a lassan tovakúszó felhőket bámulva...
Pláne nem úgy, hogy nem képes mozgatni végtagjait. Ahogy oldalra fordítja fejét, meg is pillantja ennek okát: karjain szinte alig lát ép bőrfelületet, annyira össze vannak vagdosva. Lábain pedig minden bizonnyal az Achilles-inakat vághatta el valaki... Egyszerű módszer, még az Akadémián is tanult ilyen fogásokat shinigamitanoncként... Mindenesetre precízen kiiktatta lábait az, aki ezt csinálta.
A kezdeti riadalom után gyorsan lenyugszik - felőle akár egész nap is fetrenghetne itt, ezen a nyugis környéken. Csakhogy ekkor ismerős hangokat kezd hallani... Ennyire megártott volna már ez a rövid magány is vagy pedig tényleg van itt valaki rajta kívül...? Ahogy a hang irányába fordul, bebizonyosodik ez utóbbi verzió. Ráadásul nem is egyvalaki zajong...
Hirtelen nem is jut el tudatáig, hogy kicsodák vannak pár méterre tőle. Azonban amikor észreveszi, hogy vizardtársai azok, annál rosszabbul érinti... Szinte fel sem teszi magában a kérdést, hogy mit keresnek itt a többiek, máris jön az újabb csapás: egy csapat hollow érkezik Shinjiék felé...
Meg sem fordul fejében, hogy ne lennének képesek társai elbánni a dögökkel. Akár egyesével is ki tudnák iktatni őket véleménye szerint... Csak egy aprósággal nem számol. Mégpedig azzal, hogy segítséget kérnek mindannyian, mert nincsenek olyan állapotban, hogy elbánjanak a lidércekkel... Mintha nem látnák, hogy akármennyire akar, ő sem tud segíteni. Ezt meg is próbálja a tudtukra adni, azonban nem jön ki egy hang se a torkán...
De ezt nem veszik észre a többiek. Számukra valószínűleg csak annyi tűnik fel, hogy az, akit társuknak hittek eddig, most cserben hagyja mindannyiukat. És ezúttal már nem kérnek segítséget.
"Áruló...", "Felesleges volt bízni benne...", "Gondolhattuk volna, hogy ilyen gerinctelen alak..." - Azok a szavak, amikről úgy gondolta, sosem fogja hallani barátaitól. Főleg nem attól, aki anno a kapitánya volt... És aki azért nevezte ki hadnagyává Shunt, mert a nő nem csupán vakon követi a parancsokat, hanem képes önállóan jó döntéseket hozni és gondolkozni...
Nem bírja tovább szó nélkül tovább hallgatni a válogatott sértéseket. Végleg elszakad nála a cérna, egyszerűen nem bírja idegekkel. Ha képes lenne rágyújtani, talán sikerülne levezetni feszültségét. Így azonban először alig észrevehetően, majd egyre erősebben kezdenek folyni könnyei. Hosszú évek óta most fordul vele először ez. Sír.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Halloween //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Halloween //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-