-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Halloween //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te11800/15000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (11800/15000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyVas. Nov. 22, 2009 3:41 am

Folyamatosan hátráltam, menekülni akartam a vicsorgó torz szülemény elől. Mintha valamit mondott volna, de nem értettem. Csak jött továbbra is felém, én pedig nekimentem a falnak.
~Nincs menekvés! Meg fog ölni! Segíts Yabai Ryuu! -jutott eszembe a kardom, és reméltem, ő még az én oldalamon áll.
-Már vártam, hogy megszólíts! Figyelj rám! Most az egyszer nem szabad a látásodra hagyatkoznod! Észleld az apró jeleket, melyek segíteni fognak, ha hagyod!
-Mégis milyen jelek? Ryuu! -vitáztam az elmémben, de már nem válaszolt.- Mit is mondott? Apró jelek?
Ismét hangokat hallottam, de nem tudtam megfejteni, mit mond. Viszont ismerősen csengett, mintha már hallottam volna valahol, csak ez egy víz alatti felvételként hatott.
A fülemre akartam tenni a kezem, hogy kitisztítsam a hallásom, de valami fura, puha dolgot éreztem az arcomnál. Egészen az orrom vonaláig tapogattam, és egyre inkább úgy éreztem, menten megfulladok, vagy elhányom magam.
~Valami van az arcomon, ez kétségtelen. De mi az, és hogyan került oda?? Ryuu! Kérlek, csak annyit mondj meg, hogy hol vagy! -próbáltam még messzebb kerülni a még mindig felém közeledő ismerős idegentől.
-Csak koncentrálj erősen, és megtalálsz! Azonban vigyázz, nehogy az egyik társadnak baja essen!
-Hogyan eshetne, mikor egyedül vagyok itt, és senki sincs, aki segítsen nekem? -roskadtam a földre, és ahogy felnéztem, a tükörképem arca vibrálni kezdett: a fehér haj helyett feketén kezdett vibrálni, de ez csak néhány másodpercig tartott.- Szóval nem vagyok egyedül? Ezért volt ismerős a hang! Méghozzá egy férfi hangja volt!

-Fogd meg a kezem, ne félj! -hallottam most már tisztán a szavakat, így ráismertem a kapitányomra!
Eszeveszett módon kezdtem letépni magamról az a valamit, és kisebb szenvedés után sikerült is. Ismét éreztem a helység dohos, ázott földre emlékeztető szagát, de nem érdekelt. Örültem, hogy nem vagyok egyedül, és ez az egész csak egy illúzió volt. Mikor felkeltem a földről, a kapitányra vetettem magam, annyira örültem, hogy ott van.
-Nyugodj meg, nincs semmi baj! Azt hittem sosem állsz meg, és inkább valahogy szembeszállsz velem!
-Ami azt illeti, nem sok hiányzott hozzá, de időben felnyitották a szemem... -kezdtem el keresni a kardom, akit idővel meg is találtam. Magamra erősítettem, és végigsimítottam a sayán.
~Köszönöm, társam!
-Menjünk ki innen valahogy!
-indultam meg az ajtó felé...
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyHétf. Nov. 30, 2009 7:14 am

Addig erőlködtem értágulásig, magasról ejtve a fáradtságra, amíg karnyújtásnyi közelbe nem fúrtam magam az antik gyűjteményes szeméttelepre való szarsághoz. Már eresztettem is útjára a vigyoromat, érezve az utánozhatatlan siker ízét, amikor csatt! Az utolsó pillanatban bevetődött Zabimaru fogai elé egy idomított vacsi. Ettől legszívesebben keresztbe törtem volna egyesévvel a házi kedvenc veszett falka karmait! Alig is láttam ki az idegbajból. Kezdett betenni, hogy pár vicsorgó hónalj alá való szőrzsák csapja földnek a magas beosztásomat. Le is szaggattam volna magamról a haori-mat, ha éppen nem egy pingvin viseltes szerkójában díszelegnék, azért a nyakkendőt kisebb fajta ordibálást követően "rajongó táboromnak" hajítottam emlékbe. Nulla haszonnal járt az előadásom, de legalább kinyitottam a fáradt gőz szelepet és kicsit sem érdekelt, rémálmaim főszereplőivel játszadozom a futamgyőzelemért. Mielőtt végleg becsavarodtam volna, azért valamire rájöttem. Ha azt az undorító bálványimádatot nem érem el, akkor elegánsan távozom, lehetőleg szokatlan helyen. A rögtönzött ötlet megpillantásakor vigyorra húztam a számat. Gyilkolásra készen vállamra dobtam hűséges zanpakuto-mat és provokáló nyugalommal kezdtem hergelni a piócákat.
-MI LESZ MÁR?! Lefagytatok? Nem akartok megenni, kutyulik?!-
Pofáztam az ingem ujját felfelé gyürkézve. Fél szemmel azért a tömeget kémleltem. Ki akartam várni az utolsó pillanatot, mielőtt a horda rám veti magát. Nekem úgyis mindig a nehezebb melóval járó gyufát kellett választanom. Valami azt súgta most se lesz máshogy, de a pancseroknak mindig szerencséjük van, ha nagyon szükséges! Mondhatjuk, hogy én is ebben bíztam. Akkora repedés virított a fejem felett, amit egy vak is észlel a sötét napszemövege mögül! Ez volt az én mákom! Egy lyuk a helyére a kézifegyverrel, aztán mehetek papírmunkát firkantani. Ohó! Előtte, azért még Fehérkét is előkerítem! Biztosra vettem nincs baja, de jó lenne, ha nem más mentené meg.
A pudlik hamar támad a hasmars akcióba fogtak, ami nekem is vészcsengetést jelentett. Vagyis üthettem kifele a falat és imádkoztam mindenféle shinigami-t védő szent feszülethez, hogy tartsa meg a verseny súlyom, amíg felhúzom a sarkaimat egy emelettel feljebb.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te25000/30000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 10, 2009 9:00 am

Társaim sérülései, fájdalmai egyre csak kínoztak. Úgy éreztem, hogy testem bármelyik pillanatban képes lenne szétszakadni, és már csak nagyon kevés választott el attól, hogy feladjam a harcot. Már szinte képtelen voltam elviselni a fájdalmat, ami sorozatosan ért, azonban örömmel töltött el, hogy második támadásom sikerrel járt, így egy lyuk keletkezett a falon. Halk, el-elhaló hangon, nevetve térdre rogytam, s hogy még véletlenül se tudjak felborulni, zanpakutomra támaszkodtam. Szerencsémre a pókok is elpusztultak, így már csak ezért is kifújhattam volna, ám a fájdalmak, s a képek egyre csak kínoztak. Alig hogy felállok, máris újabb képek jelennek meg előttem. Sötétség. Végtelen sötétség nehezedett rám, ami szinte már fojtogatott. Nem tudtam, hogy egyáltalán hol vagyok, vagy hogy merre van a kiút. Vakon tapogatóztam, s próbáltam megtalálni a falat. Alighogy sikerült megtalálnom a támaszt adó falat, látásom visszatért, ám lábaim olyannyira elgyengültek, hogy úgy éreztem, azonnal összeroskadok. Szerencsére a fal kitűnő támaszom volt, így annak dőlve szépen, lassan haladtam a falon tátongó lyuk felé. Egyre csak közelebb és közelebb kerültem a lyukhoz, miközben egyre csak felvillantak előttem egy-két percre társaim „rém-videói”.
- Francba már… Legyen már vége…
Roskadtam össze a rés előtt, majd könnyekben törtem ki. Nem bírtam tovább. Elegem volt a fájdalomból, a képekből, és a magatehetetlenségből.
- Legyen már elég! Miért kínzol minket?!
Ordítottam teljes hangerővel, miközben könnyeim egyre csak folytak, akár a patak. Összetörtem. Már nem lettem volna képes további fájdalmakat, és képeket elviselni. Többet már nem. Ha tovább kellett volna néznem barátaim szenvedését, valószínűleg megőrültem volna. Már sejtettem, hogy ha kijutok a szobából, talán vége lesz ennek az egésznek, s többet nem látom ezeket a képeket.
Egyre furcsábban kezdtem érezni magam. A gyomrom már kezdett teljesen kikészülni, és egyre furább ízt éreztem a számban. Olyan volt, mintha valami mocorogna benne. Rettegve köptem ki a számban mászkáló valamit. Azt hittem, hogy a rémképektől, és a fájdalomtól nem jöhet már rosszabba, azonban tévedtem. A számat egy tarantula pók hagyta el.
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Sikítottam, ahogy csak bírtam, hiszen ez a pók mégiscsak a számból jött elő… Zokogásom, és félelmem egyre csak fokozódott. Féltem, hogy újabb pókok jönnek elő belőlem, azonban mindenképp.
- Valaki… Segítség…
Mondtam keservesen, hiszen kétségbeesésem már a tetőfokára hágott. Féltem… sőt, rettegtem a további fejleményektől. Már csak reménykedni tudtam abban, hogy valaki meghallja szenvedésemet, és segítségemre siet. Nem érdekelt, hogy ki az, mi az, csak az, hogy mihamarabb megszabadítson a szenvedéstől. Akár még azt a semmirekellő idegbeteg Masakit is elfogadtam volna, mint megmentőmet. Már semmi sem érdekelt… csak az, hogy kijussak ebből a pokolból…
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 7:55 am

Amaya - Yatahori - Mina - Zealot
Nem hiába kezdett sietni az okos farkas. Már előre érezte veszély közeledik és milyen jól sejtette, hogy jobban járna harcra igencsak alkalmatlan kísérői, ha nem futnának bele a rémálom felügyelőjébe. Sajnos a terv befuccsolt! Yatahori pedig fokozatosan lassítva igyekezett felhívni vidáman magyarázó terhének figyelmét. Remélhetőleg sikerrel jár és legalább kihúzhatják, amíg valaki rájuk talál.
Közben a lidérc határozott léptekkel közeledik. Arcán egyre fenyegetőbb mosoly rajzolódik ki. Tekintetéből sugárzik a kínzás utáni vágy. Láthatóan alig várja a percet, amikor a jobbján érzett lélekenergia tulajdonosait megpillanthatja. Miután bekövetkezik, némi közönnyel és csalódott fújtatással könyveli el a hármas bolyt.
-Jobbat vártam...bár te érdekesnek tűnsz, tökmag!-


Hanae - Roku - Shun - Renji
Úton a tizenkettedik osztagos hadnagy felé az egyik folyosóra lépve váratlan meglepetés köszönt titeket. Közvetlen lábaitok előtt, hatalmas morajjal robban szét a fal. Miután elül a por és a törmelékek tengerén is átverekedtétek magatokat, újabb különös látvánnyal szembesültök. A sötét helységben egy vaizard tartózkodik. Ezzel semmi probléma sem lenne, ha nem utalna minden jel arra, nem észlel titeket. Meredten áll, semmit sem reagálva szólításotokra, még gyengéd rázogatásra sem pislog.
Jobban szemügyre véve a transzba esett Shun-t látnotok kell, hogy fátyolos tekintetével egyetlen pontra koncentrál. A falon egy vörös holló képe dereng. Vigyáznotok kell vele. Ha kétszer rátéved pillantásotok ti is beleeshettek a csapdába! Viszont a megoldás egyértelmű! Meg kell semmisíteni a madarat, persze az érintett érzékszerveztek használata nélkül!

Shun
A holló könnyedén elrepül támadásod elől és tűnik el a sötétben. Ezután mintha csak érezné pillanatnyi gyengülésed erősödik fel kételyed. Egyik szeretett társad válik ki a többiek közül. Hasán tátongó lyuk éktelenkedik és véres karjait feléd emeli. Neveden szólít, majd igyekszik kérdőre vonni, miért nem figyeltél rá, amikor ellőtted a cero-t. (Egy vaknak is feltűnne, bármelyik pillanatban meghalhat...)

Renji
Sikerül kijutnod a szobából és megszabadulsz a kutyáktól is, illetve másik sötét verembe sem tévedsz. Elkönyvelhetjük abszolút sikernek! Mivel mindig ebben a pillanatban jön valami rossz, így neked sem ártana gyorsan arrébb állnod, mert a lábad alatti talaj szeretne beomlani az előbbi akciódnak hála. Remélhetőleg időben kapcsolsz, teljes gőzzel belerohanva a Shun-t élesztgető duóba. Itt próbálnak szólni a rád váró veszélyről, de téged ismerne nem biztos, hogy hamar leesik...

Hana - Kuro - Hisagi
Mögötted egyre nagyobb intenzitással mozog a torz magzat, és levegő híján kezded feladni. Plusz helyzeteden csak ront zaklatott állapotod és egyre jobban körbeölelő lény szorítása. Kétségbeesésed közepette mégis fel kell tűnnie, szép lassan elszívják lélekenergiád.

Kuro
Fennakadás nélkül hagyjátok el a szobát, ami kellemetlen érzéssel tölt el. Valami nincs rendben! Egyenlőre azonban nem szólsz rohamléptekkel haladó kapitányodnak. Vajon miért? Lehet, csak a sokkra fogod különös benyomásod. Persze az ellenség nem eresztett el! A következő megállóban fog várni rád. Addig is segítesz keresi és nyitod ki egymás után az ajtókat.
Végül, sokadik szoba után tompa sikítás üti meg füleitek. Benyitva bizarr kép fogad titeket. Seregnyi hollow mászkál a padlón. Többségük ahhoz hasonlít, ami nálad idézte elő a hallucinációt. Az amúgy is beteges látványt, csak tovább rontják a kerek kocsonyás anyagok, melyek egyikében meglátjátok a számotokra ismerős arcot.

Masaki - Mitsuko - Suke
Nagy kegyesen észre veszed a Kaszással küzdő Mitsuko-t. Remélhetőleg emberi oldalad még nem veszett el és segíteni fogsz rajta, bár jobban teszed, ha ügyelsz szavaidra, mert váratlanul befut a lány szerelme is! Érdekes következményekkel járhat ez a találkozás...

Rád van bízva, milyen ürüggyel toppansz be, illetve mi alapján találod meg Mitsuko-t! Mielőtt zavar válna belőle hozzáfűzöm, hogy a kör végén írsz!
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te18300/30000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (18300/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyHétf. Dec. 14, 2009 10:25 pm

A szőröcskét megmarkolva élveztem a száguldozást. Olyan volt mint egy rodeó! Kár, hogy nincs az a széles kalapom, meg nem köpködöm azt a sötét színű valamicsodát. Biztos vicces lenne, bár ezek nélkül is remekül vigyorogtam. Úgy száguldottunk, hogy a hajacskám ezerrel lebegett. Ezen mindig rengeteget nevetek. Mókás, ahogy kígyózik a semmiben! Közben, azért Csapzott néni is eszembe jutott. Gyorsan megfogtam, mielőtt levágódott volna. Az előbb sikerült felhúznom, de nehézke és másodjára nem biztos a siker. Mire elhelyezkedtünk a tempóhoz újra lelassított Bunduska. Morcosan pöckölve a fülét kértem ki a változást! A futkározás jobban tetszett! Még rodeózni akartam!
-Még-még-méééééég! Ne állj meeeg!-
Hisztiztem kitartóan, de nem hatotta meg. Ettől besértődve fordítottam hátat. Épp le is akartam ugrani, vagy legalább megdobni valamivel, amikor egy csúnya hangocska letöpszlizett. Utálom, ha lekicsiznek! Nem vagyok pici, csak fejlődgetősdiben álló szervetlen! Vagy valami hasonlót mondanak nekem minden egyes alkalommal, amikor csalódottan püfölöm az ajtófélfát. Egy ideje semmit sem változott a magasság csíkom! Utálom, utálom, utálom ezt! Szabadon is eresztettem azt a színes hátteret, amit a hátamban szoktam rejtegetni -reiatsu-, mert nagyonkára morci lettem! Csúnyácskán rásandítva a edényekből összetákolt bácsira pattantam a bokájára és haraptam bele. Mondott valami rondácskát és megpróbált lerázni, de nem adom magam könnyen! Addig nem tágítok, amíg bosszút nem állok! Ráadásul nem hallgatott el! Tovább mondta, mondta és mondta a bosszantó dolgait! Tervecskét is váltottam! Váratlanul elengedve lábát rúgtam meg és toporzékoltam indulatosan, miután távolabb becsapódott a földbe.
-NEM VAGYOK TÖPSZLIIIIII!-
-Idegesítő, pondró! Sok erőt préseltek beléd!-
Tűnt el előlem. Próbáltam forgolódva megtalálni, de sehol se láttam. Csak akkor derült ki merre van, amikor alattam betörte a padlót és kinyúlt a kezével. Ijedtemben hatalmasat visítottam. Nagyon csúnya húzás volt. Teljesen megrémültem tőle és még meg is ütött a bácsi. Azonban nem lettem szörnyen bibis, mert Bunduska elcsípett a levegőben és letett két lábacskámra. Boldogan meg is ölelgettem, aztán jobbnak láttam, ha elbújok mögé. Harcoljon csak ő! Félek ettől a gonosz bácsitól! Én amúgy se szoktam a fényes pöcökkel -zanpakuto- hadonászni! Ezt mindig Tatsu-chan csinálja! Én pedig gumicukrot csócsálva ücsörgök távolabb.
Miközben bújócskáztam, szép lassan lecsúsztatták Csapzott nénit. Már biztos, hogy Bunduska fog harcolni! Iparkodtam is elkapni és távolabb vonszolni. Még mindig nehézke volt, de fel se fogtam a súlyát, csak rohantam fedezékbe. Azért úgy helyezkedtem, hogy lássam farkaskát. Kíváncsi voltam, hogy harcol és ha le kell csapnom a csúnya bácsit időben tudjak futni.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te40500/45000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (40500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyVas. Dec. 20, 2009 7:21 am

Egyre csak rohantunk és rohantunk keresztül a folyosókon, követve a Roku által érzett energiát. Amíg még messze voltunk, bevallom én még nem sok mindent éreztem.
*De hát hiába erre való egy kapitány és a zanpakutouja közti kapcsolat. Yamazakurát én is az erejének legeslegkisebb lenyomata alapján be tudnám tájolni merre van.* -próbáltam befókuszálni az energiát, amit mintha már nyomokban érezni kezdtem volna. Azonban ahogy egyre jobban belemerültem a környezet lélekenergiájába, hirtelen megtorpantam. Amaya erősödő lélekenergiája helyett másfajta energiát éreztem. Valaki van a közelben. Egy pillanatig azt hittem hollow, de amit jobban tanulmányoztam a lenyomatot, rájöttem, hogy egy vaizard az, méghozzá Shun. De amint elkezdtem volna azon törni a fejem, hogy hogyan juthatnék el hozzá, a fal ami mellett álltam egy szempillantás alatt darabokra robbant. Shunpoval ugyan arrébb ugrottam, de a szétrepülő törmelékek elől nem nyertem biztos fedezéket, így gazdagodtam még néhány karcolással és némi vakolattal a hajamban. De annyi baj legyen, fontosabb most az, hogy Shun vajon milyen állapotban van a fal túloldalán. Tétovázás nélkül, talán kicsit meggondolatlanul is, de átlépdeltem a törmelékek között, és célba vettem a teremben ácsorgó Shunt. Furcsálltam hogy nem reagált a robbanásra, sőt a szólongatásomra sem fordította felém a tekintetét. Tanácstalanul fordultam hátra Rokuhoz, akit legalább annyira megleptek a látottak mint engem, és el sem tudtuk képzelni mi történhetett a lánnyal.
-Shun... -próbáltam még közelebb menni hozzá, és szembefordulni vele, hogy lássam a tekintetét, hogy nem kábították-e el valamivel. De a szemei nyitva voltak és üvegesen bámultak előre. Hiába legyeztem előtte, vagy rázogattam, a tekintete ugyanarra a pontra meredt. Hátranéztem, és a szemközti falon egy vörössel festett holló díszelgett.
-Roku! Szerinted annak lehet valami köze Shu.... -kezdtem el a mondatot, de amint visszafordultam hogy ránézzek, hirtelen ugyanazzal a tekintette találtam szemben magam, mint az előttem álló Shuné.
-Roku... -estem kicsit kétségbe, ahogy az ugyanarra apontra meredő férfit néztem.
-Ez így nem jó...határozottan nem jó... -fordítottam volna vissza a fejem, hogy jobban szemügyre vegyem a rajzot, de ekkor hirtelen bevillant valami.
-Mi van ha ez a csapda lényege? - hunytam be gyorsan a szemem, mielőtt ránéztem volna a hollóra. - Hiszen, amíg ide nem értünk Rokunak semmi baja sem volt,és most ugyanúgy megbabonázva bámulja a falat mint Shun. Vajon mivel zökkenthetném vissza őket... -kezdett el kattogni az agyam a lehetséges megoldáson, ám ekkor újabb közeledő lélekenergiát éreztem.
-Ha úgy nem sikerül kizökkenteni őket, hogy náluk próbálkozom, akkor mi lenne, ha magát a jelképet próbálnám meg eltüntetni. De anélkül hogy nem látom ez eléggé bonyolult lesz, ha csak nem akarom magunkra robbantani a fél épületet.... -álltam gyorsan behunyt szemmel a fallal szemben, és próbáltam meg részletesen felidézni, hogy melyik részén és milyen magasságban volt az ábra hogy egy kisebb kidouval is elintézhessem. Ám mielőtt kiviteleztem volna az akciómat, valaki berontott a terembe.
-Renji, ne nézz a falra. -pördültem meg gyorsan, hogy még idejében elkiálthassam magam felismerve az energia és mostmár a fizimiska gazdáját is, és csak reméltem hogy még idejében szóltem.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te33500/45000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (33500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyHétf. Dec. 21, 2009 8:47 am

Levegőhiánytól egyre erőtlenebbül kapálóztam, pedig annyira ki akartam innen kerülni. Mégis úgy festett minden tiltakozásom felesleges. Az a beazonosíthatatlan valamicsoda kegyetlenül szorította ki minden megmaradt oxigén buborékom. Tévedésnek kell lennie! Nem rendeltem beölelős plüssállatkát! Főleg nem olyat, amitől égnek állnak az idegszálaim és Gyűrűk ura kilenc lovas zenéjét hallatva rohannak falnak. Elég is lesz ebből! Jöjjön valamelyik menő király leszármazottja és hősies csatakiáltásokkal szedjen ki innen. Lehetőleg azelőtt kérném, mielőtt véglegesen megfulladok. Vajon ez futárszolgálatos cuccal működik? Ha késnek ajándékot kapok?! Na, de mégis mit? Belépőt a túlvilági opera legfrissebb sikerére? Inkább nem szeretném megtudni. A végén még borzalmas társadalom kritikás kortárs maszlagot sóznának rám, amitől még halottabbnak érezném magam! Vohó! Biztos ez benne a biznisz! Véletlenül se legyen kedvünk visszasiratni az életünket, hanem döglődjünk tovább! Micsoda logika! Na, de kanyar a szenvedéshez, mivel lassan tőből lezsibbad minden végtagom és szétrobban szerencsétlen buksim. Most gondolom legtöbben részletes leírást vártok, ahogy kaszás cipőjét kapirgálva hörgök, nos ti csalódni fogtok, mert nem pepecselem ezzel az időt! Nyenyenyeee! Inkább arra térek ki, hogy emberfeletti ragaszkodásomnak hála még ájulás küszöbén is képes voltam gondolkozni és arra a tényre rádöbbenni, mekkora élősködő kullancsot szedtem össze Óriásfölde bükkfájáról. A kis szemérmetlen energia csapolója galád módon a megkérdezésem nélkül, vagyis illegálisan vette el a reiatsu-m! Ezért tuti feljelentem! Előbb viszont orron vágom, ha van neki hasonló testrésze. Nem, nem! Helyesbítek! Előbb kijutok ebből a nyúlós anyagból és aztán mosok be! "Shandaroooo!" Láttam neki fészkelődni, hogy a gusztustalan púpomat átrepítsem magamon. Nos, maradjunk annyiban erőlködtem, bugyborékoltam és nyöszörögtem mint szorulásos őrült a következmény azonban világsötétedéses álom lett.
Némiképp észhez és fényhez térve, valamerre béke szigetén csövezhettem a harmadik osztaggal, mert eskü Kuroci bambult rám könnyes szemekkel! Próbálkoztam is megtaperolni a fejét, amiből annyi lett, hogy kisebb krumpliorr kontra duda hang mániával bökdöstem nóziját. Sokadig kísérlet után durcásan szólt rám, amiből rögtön leesett jó öreg valóságot boldogítom, hiszen képzelet uradalmában tuti adott volna ki valami hangot az orra! Lendületes mérleg elvben utazva ültem fel, majd dőltem előre. Ekkor érkezett egy újabb hang, amitől örömömben elbőgtem magam. Annyira jó volt hallani! Elvégre én a kicsi csibe vagyok, aki életében először őt látta meg és ragaszkodik hozzá makacsul, mert ő mama-papája!
-De örülök nektek!-
Sutyorogtam enyhén elpiált és dohányzott hangszálakkal, majd eszeveszett módon emelgettem fél centit praclijaimat. Igazán jól esett volna egy nagy ölelés az én drágaságaimtól. Persze megeredt a nyelvem a bezsebelt lapogatást követően. Kezdtem észhez térni és kissé kibökte a szemeimet, hogy néz ki a duó. Egyik sérülés a másik hátán. Be sincsenek kötve! Ezért a fejüket harapnám le. Szépen sorjában le is ültettem őket, fittyet hányva a szédelgős mozdulataimra és hangos megjegyzésekre, ne pattogjak. Stílusosan legyintettem, majd elhasználtam férjecském köpenykéjének maradványait. Gyönyörű görcsöket és múmiákat gyártottam le! Tökre büszke voltam! Viszont mászkálni nem akaródzott a lábaimnak. Jöhetett a terv miként könnyítsem meg az utat. Épp bambultam körbe-körbe, amikor megláttam a két zanpimat! Hát összeaplikálva fantasztikus botot nyernék belőlük! Láttam neki elemekre szétkapni szegénykéimet. Miután madárijesztőként egyensúlyoztam féllábon, persze az én imádni való His-em rögtön fújtatni kezdett. Nem tetszett szívem szottyának mennyire látványosan szenvedek. Jött is azonnal a "viszlek a hátamon" szlogennel, ami igazán jól eset, de fene nagy szívem nem cipeltetné a hátsóját törött karral, szóval hősiesen ellenállva botorkáltam a folyosón.
-Minden a régi!-

-Mi-mi-miii?-
-Oh, semmi, csak úgy viselkedtek mint...ahogy szoktatok...-
-Hogy elpiruuult! Jaaaaj, de édes! Egyem meg!-
-Ne bántsd már!-
-Nem bántom! Igaz?-
-Persze, hogy nem!-
-Nők! Folyton összefogtok ellenem...-
Nyújtottam ki kapásból a nyelvem. Nem tehettem róla, de jó kedvem volt. Nem voltam egyedül. Ez megnyugtatott. Remélem hamarosan kijutunk. Ennyi ünneplés bőven elég volt.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te21000/30000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (21000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyKedd Dec. 22, 2009 2:02 am

*Igen, ez valószínű volt. Mármint az, hogy a madár nemes egyszerűséggel elrepül a cero elől... Nem is lepődik meg rajta, csak magában sajnálkozik a sikertelenségen, bár lassan kezd beletörődni abba, hogy soha többé nem szabadul meg az illúzióból...*
~ Hol a fenében van? ~
*Fordul körbe a helyiségben, miután a holló a sötétbe menekül. Egyre zavartabban kutakodik a madár után - eddig legalább az az előnye megvolt, hogy látta ellenfelét, így azonban nagyon védtelennek érzi magát... Gőze sincs arról, honnan csaphat le rá legközelebb a tollas istennyila, ahogy arról sem, milyen más úton szabadulhatna meg az illúzióból, mely fogva tartja elméjét, azon kívül, hogy megsemmisíti a madarat. Más esetben talán jóízűt röhögne, ha hallaná, hogy valaki ilyetén módon egy hollóval fogócskázik, így azonban valamivel frusztrálóbb a helyzet...*
- Gyere elő és harcolj tisztességesen!
*Kiáltja végül a sötétbe, bár ehhez sem fűz sok reményt, hiába tűnik túl emberinek a madár. Ismét az a gondolata kerekedik felül, hogy már egyszerűen nem bírja ezt az egészet, és kezdi véglegesen feladni a menekülést... Ebben a pillanatnyi gyengülésben veszi észre a felé közeledő újabb alakot, aki kiválik a távolinak tűnő csoportból.*
- Shun...
*Hallja nevét, és tüntetőleg igyekezne nem az érkező felé figyelni, hanem a madarat megkeresni, azonban mintha valami ismeretlen erő húzná tekintetét arra fordítani, hogy minél hamarabb szembesüljön legújabb elhibázott lépésével - a tántorgó sebesültet látva pedig most már tényleg elhagyja minden reménye...*
- Látod, mit tettél?! Miért nem figyeltél ránk?!
*Folytatódik tovább volt kapitányának korholása, miközben egyre közelebb ér Shunhoz. Ő pedig rá sem bír nézni társára, különösen, miután szembesült a másik hasán tátongó lyukkal... Szinte már a vércseppek koppanását is hallja a talajon, és mindegyik mintha egy újabb kést szúrna belé. Ismét térdre rogy, saját - szerinte bűnös - tenyerét bámulva. Hogy lehetett ilyen felelőtlen?! Hiszen tudhatta, hogy ott vannak ők is, ennek ellenére nem foglalkozott azokkal, akikkel száz év alatt szüntelenül segítették egymást...*
- Bár gondolhattam volna, hogy ez fog történni... Sosem törődtél igazán másokkal, csak a magad érdekeit kerested önzően...
*Kapja meg végül a lelki kegyelemdöfést, aminek hatására ismét előtör belőle az elfojtott zokogás. Már nem mentheti meg egyikőjüket sem, ha egyszer a valóságot sem képes elvonatkoztatni az ehhez hasonló rémálmoktól... Így végül nagyon lassan felemeli karját, és egy utolsó ceróhoz készül, amit aztán egyenesen társai felé lő - sebeiket elnézve már képtelen lenne meggyógyítani őket. Bármikor meghalhatnak, ezzel tudja a legtöbbet tenni értük jelenleg... Utána pedig már csak az van hátra, hogy megkeresse zanpakutóját, és befejezze, amit elkezdett...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te53000/65000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (53000/65000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptySzomb. Dec. 26, 2009 1:15 am

A tervező tutira beszívva górta össze a téglára valót, mert a retkes csőlátást biztosító közlekedő légtér ugyanolyan ocsmány volt a szélrózsa bármely irányából kémlelve perverz tatáktól csórt távcsővel. És még arról sem támadt Kolumbusz Kristóf spanyol viaszom, hogy az ágyékkötős lúzerek nem fűszerekkel akarnak traktálni, hanem vitrinbe baszarintják a skalpomat! Tiszta orrleárnyékoló tejföl köd, melyik világtájon mereszti a nép nyomoronc valagát. Bár valaki nagyon szeretne lasszót baszni nyaki artériám köré, ugyanis vakablak rozsdásodási rátájára kúszott közelebb. Plusz nem bírhatta a feszkót egoista lángelmém nélkül, mert riasztózott befagyott kültéri bomba időzítőjeként. Ezt a szutykot egy mexikói tequila-ba fulladt alkesz kukac se tévesztette volna össze földrengés jelző chupachups, falomb károsító zacskóval! Pont nekem kelljen moccintani a hajszálamat egy opera énekes szoprán szólistájáért?! Beszarás, mert el se húzhattam a belem! A mocskos altató gyógyszer teszter, idegtépő, vér centrikus, szemétláda mű lelkiismeretem retkes póthangként flipperezne mocskos agylégteremben. Ez kell a samponreklám kopasz kukkolónak! Inkább kivonszolok ötven dühödt törpét a konzervgyárból, mint füleljem annak az anyaszomorító, arisztokrata kuffernak az igéit!
-Kuss!-
Emeltem a bütykömet és robbantam be, mondjuk ki mocskos vakiskola előterébe. Fasznak nem haladtak a korral és csavartak energiatakarékos agyvilágosítókat ezekbe a szaros pók vermekbe?! Dobok egy fikamakit sóher mérnök sírjára! Hol van már az visító banya?! Kezdek bepöccenni ettől a szarógalamb totyogástól. Egyszerűbb lenne karatézni, oszt, ha dübben a cucc, meglenne a mászó csicskája. Mennyivel Delma light kiszerelés lenne az élet, ha érzéketlen tapló lennék! Na jó! Ez túl nagy bók az elfajzott pofámnak! Ojvé! Egy marha hangos halleluját az isteni balkéz hajzatomnak. Rám talált a szentlélek! Legalábbis marha nagyot nyekkent valami fenségesen pokoli aurám előtt. Oké, azért talpnyalással nem rohanunk! Ráér szökő évente két hónapig! Na, de melyik szerencsétlen hónaljblöki vergődik ázott sajtkukac vízelvezetési kényszerével? Naná, hogy egy fekete csuhás világmegváltó. Öcsém, ezeket az élősködő hantagépeket mindig a rusnya mostoha kölkök mentik ki? Kezd uncsi lenni a recept...
-Veled meg mi a franc történt? Nato katonák agyondöfködtek fogpiszkálóval?-
Kapartam fel vergődő ebihal kisasszonyt és löktem lóhátra. Kikezdeni korom álompórral szórt látóidegeim, vagyis távozhatnékom támadt két másodpercen belül, amire LSD-vel tápolt zabhegyező manófarok még nem volt vevő. Egye fene cipelem a jól lakott röfi seggét, csak takarodjunk már a búbánatos sorismételgető balladák világába! Ha meg nincs ínyére csápoljon csak sörvedelő metál koncert lelkesedéssel. Max totál véletlenül kerekedő szélvihar következtében lezakóztatom a lépcsőn. Rajtam ne múljon a móka! Csak tudnám minek ver a sors nyálát verő hősietlen lovagokkal is? Mert persze "mösziő-hű-de-király-vagyok-bugyisirató-csipke-kapitánynak" is most kellett beveretnie Rozsospipőkét vesztegetni. Fészkes fene fog magyarázkodni! Dobtam neki álmai házisárkányát, aztán tipliztem a rákba. Nincs ingerenciám hipózott záptojás regéihez, mert tuti elszavalná! Régen nyúltam le cigivel, muszáj pótolni!
-Nesze! Én húztam az alvégre exit-et hakurászni!-
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te11800/15000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (11800/15000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptySzomb. Dec. 26, 2009 11:08 pm

Túl könnyen nyílt az ajtó, ami már magában is aggodalomra adott okot. Amint kiértünk arról a borzalmas helyről, nagy levegőt vettem, Úgy éreztem, ideje lenne kicsit megnyugodnom, de valami még mindig nyomasztott.
~Mi ez a bizsergés a bőröm alatt? Talán valamit belém injekciózott az a lény? Erre gondolni sem merek!

-Kuro, segíts nekem! Meg kell találnunk a többieket! Tied folyosó bal oldala, nézz be mindenhova!
-Rendben! -futottam az első ajtóig, majd benyitottam.- Üres... -motyogtam, miközben a bizsergés egyre erősödött.
Sorra nyitottam ki az ajtókat, de sehol semmi. Csak az az el nem múló, egyre zavaróbb érzés volt a bőröm alatt, ami hajtott tovább.
-Már csak ez az egy szoba van ezen a folyosón... -értünk oda szinte egyszerre az ajtó elé.- Remélem találunk... -kezdtem el a mondandómat, mikor kiabálást hallottunk. Megpróbáltam kinyitni az ajtót, de nem nyílt.
-Ez Hana! Be kell jutnunk!
-Egyetértek, de nem szabad erővel...
-Kazeshini!
Meg sem várva az ötletemet kezdte el szilánkokra bontani az ajtót. Mikor eléggé nagy volt a lyuk, bemásztunk. A fejem émelygett, mindenem viszketett -de már tudtam az okát.
Ugyanolyan rusnya valamik feküdtek a padlón, mint amiket az arcomról szedtem le. Közöttük félig-meddig hollowokra emlékeztető lények, és kocsonyára hasonlító "dolgok" voltak.

-Jézusom... -tört rám a hányinger, de még időm sem volt tüzetesebben szétnézni, hiszen a kapitányom az egyik trutyihoz rohant.
-Hana, hallasz? Válaszolj! -próbálta szóra bírni az eszméletlen hadnagyot.- Kuro, gyere!
-Uh... -mértem fel a helyzetet, majd gondoltam egy merészet.- Fogd meg a kezem!
Kissé értetlen arcot vágott Hisagi, de amikor szúrós pillantást vetettem rá, végre megmozdult. Nagy levegőt vettem... és merültem. Ahogy megfogtam volna a ruháját, egy kéz megragadott. Egy csontos, szinte alig felismerhető emberi forma volt.
Tudtam, nem nyithatom ki a számat, hogy sikítsak, mert a tüdőm megtelik ezzel az anyaggal. Kirántottam magam a szorításól, megragadtam a hadnagyot, amilyen gyorsan tudtam. Megszorítottam a kapitány kezét, hogy húzzon minket. Végre kint volt a fejem, és lassan Hana is. Szinte élettelenül zuhant a földre.

-Ülj ide, én majd megnézem, mit tehetünk! -engedte el a kezem, s a feleségéhez rohant.
Nem igazán tudom, mit csinált vele, hiszen a nagy adat nyúlós trutyi letakarításán fáradoztam, és azon, hogy újra kapjak levegőt. Egy mély sóhaj tudatta velem, még időben érkeztünk. Amilyen gyorsan tudtam, odarohantam hozzájuk. A szemem könnyezni kezdett... Nagyon közel került hozzám a hadnagy, mióta ide kerültem. Olyan volt nekem, mintha a nővérem lenne, és megszakadt volna a szívem, ha elveszítjük. Ha nem lett volna ilyen rossz állapotban, biztosan megölelem. Szerencsére megismert minket, és a szokásos gondoskodó anya bújt elő belőle. Nagy lelkesedéssel ellátott minket és sebesülését elrejtve bicegett.
Az ajtó felé indultunk: ahogy a burokból kiszabadult Hana, minden eltűnt: a hollowok, a pacák és a kis lények is. Csak a kopár szoba maradt. A folyosóra érve minden a régi kerékvágásba került, egy valamit kivéve: még mindig a házban voltunk!
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyVas. Dec. 27, 2009 12:45 am

A világ legboldogabb embere lettem! Se kutyák, se sötét lyuk nem volt, csak idegesítően egyforma folyosó. Hogy nem lehet békén hagyni fél perce, amíg kivigadom magam...és mi a francért van totál csend?! Legalább egy idióta üvöltözhetne, akkor kicsit biztosabb eleganciával törhetném szilánkosra az ajtót. Bögyömben van ez a hely! Egyetlen könnycseppet se hullatnék, ha összerogyna bestia harapásától. És igazán beavathatna valaki minek kezdett nyikorogni a padló. Megveszekedett lelket se látok! A kutyák meg nem tudnak repülni. Legalábbis nem tudok ilyesmiről.
-Melyik idióta poéngyáros szórakozik velem?!-
Dagadtak az erek, szorgalmas kémlelés közepette. Elég rossz passzban találtak rám, szóval azt ajánlom szép legénynek, bújjon elő mielőtt gyilkolási hajlamokkal megáldott vigyorom kiülne az arcomra. Hát nem tetszett neki ötletem, ettől pedig elpattant a maradék idegszálam is. Öklömet rázva kiabáltam magam köré, amikor kopp! A padló őrült tempóval kezdett beszakadni. És igen! Leesett nem egy vendég csattogott, hanem az emelet haldokolt. Ennyi doszt elégnek bizonyult visszavonulót fújni. Könnyed vetődéssel megkapaszkodtam egy ajtófélfában és vártam a műsor végét. "Most nagyon berágtam!" Csikorgattam fogaimat újra visszahúzva magam az emeletre. Folyton mászni kell, ez már unalmas. Ha balhéra vágyok inkább átruccanok Hueco-ba hollow-t írtani! Legközelebb papír jön, cafatokra tépem szét! Többet semmilyen ismeretlen krapek meghívására nem megyek el! Gyorsan becserkészem Fehérkét és lefalcolok. Ennyi volt! De előtte! Felkockázom azt a szemétládát, aki idecsalogatott!
Indultam el az orrom után füstölgő fejjel. Pár lépés megtétele és máris élőlényt találtam. Szó szerint rám robbantottak egy falat. Lassan beletörődöm valaki mindig keresztbe tesz nekem. Emiatt 'hatalmas' lelkesedéssel kászálódtam fel. Aztán bevillant valami! Ez cero volt! Vagyis ahonnan ez jött van egy arrancar! Csillantak fel szemeim Zabimaru markolatát megragadva. Eljött az én időm!
-Meg-dög-leeeesz!-
Rontottam be barátságtalan ordítást hallatva. Odabent viszont csak két kapitány meg egy transzba vágódott nőt láttam. Nem hittem a szememnek! Forgolódtam, hátha meglátom az ellenfelet, de semmi. Aztán meg Kawazoe kapitány látott hozzá fába szorult féregként ordítani. Most akkor mivan? Villant fel a kérdőjel, bamba ábrázatom felett. szükséges volt néhány másodperc adatfeldolgozásra, majd tenyeremet arcom elé kapva teljesítettem a kérést.
-Háh?-
Kommentáltam az eseményeket, továbbra is az értelem magas fokán ácsorogva.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te25000/30000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyKedd Jan. 05, 2010 5:19 am

Haldokolva fetrengtem a földön, és próbáltam segítségért kiáltani, ám nem igazán jött össze. Hangom egyre csak halkult, mígnem már teljesen elment. Csak tátogtam, s mégis vártam, hogy valaki, bárki értem jöjjön. Nem érdekelt, hogy ki ment ki, csak az, hogy a legeslegsürgősebben elhagyjam a házat. A saját lábaimon már képtelen lettem volna…
Hirtelen léptek zaját hallottam, és már lelkiekben fel voltam készülve arra, hogy talán egy hollow, vagy valami hasonló. Szinte már azért könyörögtem, hogy olyan legyen, aki véget vet a szenvedésnek. Meglepetésemre Masaki lépett elő szokásos kedves megnyilvánulásaival, amitől valamiért kissé megkönnyebbültem. Mégse a hollow volt, és meg se fogok meghalni, vagy legalábbis reméltem, hogy nem fogok…
- Kösz, Masaki…
Suttogtam halkan, szinte alig hallhatóan. Sose hittem volna, hogy ennek a tuskónak mondok egyszer köszönetet… Végül is elkezdhettem volna üvölteni is vele, de ahhoz már semmi erőm nem volt…
A fejem egyszerre kóvályogni kezdett, és úgy éreztem, hogy elájulok. Kimerült lehettem… Mondjuk nem is lenne csoda, hiszen szinte mindegyik társam szenvedéséből sikerült kikapnom egy kicsit.
- Suke…
Mondtam halkan, ahogy nem éppen barátságos megmentőm átadott a szerelmemnek. Fogalmam se volt, hogy hogy került oda, de nem is érdekelt. Egyedül az számított, hogy ott van… Ahogy átvett, éreztem ruhája illatát, ami megnyugtatott. Arcomon halvány mosoly jelent meg, majd sikeresen elájulhattam. Megtehettem, hiszen Suke velem volt, így már nem kellett semmitől se félnem… Mindig megnyugtatónak éreztem a közelségét, és most is ez történt. Örültem, hogy itt van...
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te34000/45000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (34000/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyKedd Jan. 05, 2010 10:28 am

>Gyors mentőakció ^^<

Kora délután egyedül ültem a szobában és Aokival kártyáztam. Sosem szeretett kártyázni, velem meg amúgy sem, viszont most muszáj volt neki, mert én úgy akartam. Mitsu elment valami Halloweeni partiba, amire Ő kapott meghívást, én meg nem. Furcsa volt, meg kicsit be is morcultam, de hát, menjen csak, érezze magát jól. Ha valaki kikezd vele, annak úgyis levágom az ujjait. Miután beöltözött egy boxolónak (legalábbis szerinte az volt), elbúcsúztunk, és elindult a partira. Azt mondta, hogy kora estére megérkezik, így a délutánt kellett csak átszenvednem egyedül. A délután jó része már letelt, találtam magamnak valami elfoglaltságot mindig, mondjuk például, hogy átnézzem az elmaradt iratokat, amiken már jó pár centis porrétek lakozott. Szóval enyhe köhögőrohammal megspékelve a délutánomat azzal töltöttem, hogy hülyébbnél hülyébb dolgokat olvassak az osztag ügyeiről, mint például, hogy fel lett újítva a férfi wc. Ki a francot érdekel? Az rendben van, hogy tudom kéne róla elvileg, gyakorlatilag meg nem érdekel. Suwun intézte az ügyeket, Ő tud róla, az a lényeg. Nekem egy volt a fontos, hogy minden zökkenőmentesen működjön az osztagban. Rövidtávon meguntam a dolgot, és beapplikáltam az iratokat a legmélyebb, és legsötétebb sarokba, hogy még Mitsu se találjon rá, bár volt egy olyan sanda gyanúm, hogy a házban nem csak én rejtegetek rég lejárt, vagy régi, átnézésre váró iratokat.
Kimászni nem volt kedvem semerre, ezért gondolatban szóltam zanpakutom szellemének, hogy nem e lenne kedve előjönni kicsit, és szórakozni egyet. Vonakodva bár, de előjött, ám mikor megtudta, hogy mit akarok, egyből ment is volna el, ám a végén csak az én akaratom teljesült, mert nehogy már a farok csóválja a kutyát, amit én mondok, az úgy lesz.
- Ász pár.
- Háhá, sorom van, megint vesztettél. -mondtam vigyorogva kardom szellemének, majd bezsebeltem a zsetonként használt zoknikupacot. Már nagyon untam a kártyázást is, és egyre többször pillantottam a faliórára, hogy mennyi idő van már. Elmúlt már az este 7 óra is, és azzal együtt a kora este is, és egyre jobban kezdtem aggódni, hogy mégis mi történhetett. Lehet, hogy csak jó kedve van Mitsunak, és jól érzi magát, ezért késik kicsit, mert nem figyelte az időt, és már úton van biztos, de lehet, hogy nem. Mi van, ha történt valami, és veszélyben van? Elvégre benne van a pakliban az ilyen partiknál, hogy rosszul sül el valami. Még néhány partit lejátszottunk, aztán idegesen, kezemet tördelve álltam fel a kanapéról, és kezdtem járkálni a házban.
~ Hol lehet már?! - tettem fel szinte percenként a kérdést, és vártam, hogy valaki megmondja rá a választ, ám az sosem érkezett meg. Elmúlt már este fél 8 is, és még mindig nem volt sehol sem Mitsu. Komolyan aggódtam már érte, hisz szerettem, és nem akartam, hogy valami baja essen. Nem vártam tovább. Inkább elmegyek oda, ahol rendezik ezt a partit, és magam bizonyosom meg arról, hogy nincs semmi baja Mitsukonak, vagy magam fogom haza hozni, ha történt valami, és utána kegyetlenül meg büntetem azokat, akik bántották. Ezzel a gondolattal, kaptam magamhoz zanpakutom, majd ugyanazzal a lendülettel elindultam Karakura felé, mert ott volt ez az ünnepség, valami kastélyban, legalábbis az volt írva a meghívóra, ami kint volt a konyhaasztalon. Ilyenkor magamban hálát rebegtem, hogy Mitsu nem dobta ki még.
Gyorsan haladtam a senkapi kapu felé, és magamban éreztem, hogy valami nincs rendjén, valami baj van, Mitsu veszélyben van. Az ilyen megérzéseim általában igazak szoktak lenni, de most nagyon reméltem, hogy tévedek, és csak szimplán többet ivott a kelleténél a párom, és jókedvűen mulatozik.
Néhány perc múlva, mikor átléptem az emberi világba, sebesen megindultam a meghívón megadott címre. Egyre kezdett elhatalmasodni rajtam a félelem, aggodalom, hogy valami baja esett Mitsunak. Nem telt bele sok idő, és az adott kastélynál voltam. Félelmem itt kezdett nagyon megugrani, mert a kastély túl csöndes volt így kintről nézve, gyanúsan csendes. Gyorsan kiterjesztettem érzékeimet, és több ember lélekenergiáját éreztem odabentről, köztük Mitsuét is, akié viszont aggasztóan gyenge volt. Felszaladtam a bejárathoz, ám az nem engedett, ám néhány másodperc múlva darabokra robban a Soukatsui nevű kidou pusztító erejétől.
Átléptem a törmeléken, és megindultam abba az irányba, ahonnan szerelmem lélekenergiáját éreztem. Folyosót követett folyosó, és végre megtaláltam kedvesem, mikor befordultam egy sarkon.
Első pillanatban meg sem tudtam szólalni a látványtól, ami elém tárult, Masaki a hátán vitte kedvesemet, aki gyakorlatilag csurom véresen, félholtan hevert a hátán. Lábam földbe gyökerezett, és csak néztem a lányt, akit szeretek, és aki most iszonyú kínok közt szenved. Akkor tértem magamhoz az első döbbenetből, mikor Masaki odajött, és átnyújtotta kedvesemet. Elhaló hangon szólított meg Mitsu, láttam rajta, hogy a beszéd is nehezére esett, ezért minél előbb ki kellett vinnem innen, és a 4. osztaghoz juttatnom.
- Minden rendben szerelmem. Itt vagyok melletted, már nem eshet bántódásod. Viszont most ne beszélj, ne erőltesd meg magad. - mondtam remegő hangon és a vaizard srácra függesztettem tekintetem. Némán biccentettem neki, köszönetem jeléül, és hátat fordítva elindultam a kijárat fele. Majd ha ennek az egésznek vége, meghálálom neki valahogy, ám most nem ezzel kellett foglalkoznom, hanem azzal, hogy kedvesem minél hamarabb orvosi ellátásban részesüljön. Rápillantottam sokat szenvedett testére, és elborzadva hunytam be szemem, mikor észrevettem, hogy az én ruhám is csatakos lett a vértől, Mitsuko vérétől. Kiléptem a darabokra robbantott ajtón, majd egyszerre nyitottam egy senkai kaput, és shunpoztam a Seireitei fele, de úgy, mint még soha. Nem akartam, hogy tovább szenvedjen, így is elég jutott már neki. Néhány perc múlva, mikor becsörtettem a 4. osztaghoz, remegve, elfehéredve adtam át szerelmem a kisiető ápolóknak, és megmondtam nekik, hogy ha rendbe hozták a lányt, haza vinném, és otthon gondoskodnék róla tovább, majd leültem az egyik székre, és bámultam magam elé, míg vártam, hogy valaki jöjjön, és elmondja, hogy mi a helyzet. Egy óra múlva jött egy magas, köpcös férfi, aki tájékoztatott arról, hogy Mitsuko túl fogja élni a dolgot, és nem kell aggódnom, de még nem tért magához. Mikor megkérdeztem, hogy mikor vihetem haza, mondta, hogy pár óra, míg teljesen meg nem bizonyosodnak róla, hogy minden rendben van e, és haza vihetem. Megköszöntem, kezet ráztam a férfivel, és elindultam haza, hogy átöltözzek. Hatalmas kő esett le a szívemről. Néhány pillanatig tényleg azt hittem, hogy elveszíthetem a nőt, akit szeretek, és aki a menyasszonyom. Hazaértem, és első dolgom volt ,hogy ruhát váltsak, a véres ruhát pedig kidobjam, és soha többet ne is lássam, majd visszasiettem a 4. osztaghoz. Aláírattak velem néhány papírt, és bemehettem kedvesemhez, aki még nem tért magához, majd óvatosan felemeltem ,és lassan elindultam vele hazafele. Azt akartam, hogy mire kinyitja a szemét, már otthon van az ágyunkban, biztonságban. Míg haladtunk a 10. osztag fele, hálát adtam magamban, hogy túlélte az egészet Mitsu, és megfogadtam, hogy kerüljön bármibe is, de le fogom vadászni azokat, akik ezt tették vele.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptySzer. Jan. 06, 2010 4:39 am

Amaya - Yatahori - Mina - Zealot - Hana - Kuro - Hisagi

Roku kardlelke felkészülve várja a felbukkanó lidérc következő lépését. Persze morgásából azonnal tudni lehet esélyt sem fog adni ellenfelének, hogy a két shinigami közelébe férkőzhessen. Úgy tűnik kettőjük párbajába semmi sem szólhat bele. Ennek a felvetésnek szab gátat a folyosón csörtető trió. Bár ők sincsenek túl jó bőrben elég nagy a valószínűsége, Zealot kellemetlen percekkel néz szembe.
A: Csapatmunkát választotok (valaki védi a Mina-Amaya párost, többiek támadnak)
B: Valaki feláldozza magát (leköti a hollow figyelmét, amíg a csoport elmenekül)
Bármelyikre is voksoltok már ebben a postban próbáljátok a harcot is lezavarni! Elvégre Zealot lidérc szintjén áll, illetve ez lesz az utolsó kör!

Hanae - Roku - Shun - Renji - Masaki

A három kapitánynak itt lesz az ideje tervet kieszelni, ugyanis képzeletében megragadva igen komoly tettre szánta el magát Shun. Cero-ja a valóságban is elsülhet, ami nem kis veszélyt jelent becsukott szemeitek okán. Ezután mit tervezhet? Talán öngyilkos próbál lenni? Esetleg más jár a fejében? Nem lehet tudni, de hátha nyújt némi segítséget a végszóra befutó Masaki.

A: Rögtön szóltok a változatos szöveggel hadováló vaizard-nak, aki hallgatva rátok társul be vakprogramba. Igyekeztek kiszámolni pontosan hol helyezkedik el a kép. (ki merről látta a szembecsukás előtt, vagyis a négy válasz alapján megtalálni a közös pontot) Elpusztítjátok és megszűnik ereje. Shun magához tér, szép lassan indulhattok az előtér felé.
B: Terv kieszelése közepette megérkezik minden vaizard legalja. Fittyet hányva a veszélyre menetel társához, akinek könyörtelen pofont oszt ki. Shun magához tér, de mielőtt újra csapdába esne iktassátok ki a képet.

// Shun: Egyre jobban összezuhansz Rose folyamatos, lassan mormolássá torzuló hangjától. Úgy érzed az őrületbe kerget. Állapotodon pedig csak tovább ront önvádolásod. Mégis, ha jobban figyelsz a háttérben mintha hallanád Kawazoe kapitány és a többiek elmélkedését. Ilyen tények mellett is ellövöd cero-d?//


A sérült Mitsuko immáron biztonságban pihen, hála szerelme hősies belépőjének. Sikeres felépülést kívánok kapitány társamnak! *kacsintás*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te18300/30000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (18300/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyPént. Jan. 08, 2010 12:33 am

// "A" tervre voksoltam//

Óriásikat pattogva kiabáltam farkaskának. Szerettem volna rendesen szurkolni! Úgyis mindig látok rövid szoknyás néniket, olyan kerek, fényes bigyót lóbálva. Azt mondta Picirépa, azért csinálják, mert így buzgolkodják őket. Nem igazán értem mi ez a szó, de murisan hangzik és akkor biztosan fog segíteni Bunduson! Ráadásul tudtam úgy kacifántozni, mint ők! Csináltam rengeteg, rengeteg cigánykereket, meg-meg azt a felugrok átugrok máshogy érkezik dolgot. Nagyon vicces ez a buzgolkodás! Lehet rá kéne beszélni Aktakukacot és Csibét csatlakozzanak. Lehet saját ruhácskánk meg minden, de nem tudom hogy kell olyan kerek valamicsodát csinálni. Megvan! Majd elveszünk pár felmosót és kiszínezzük! Biztosan nem fognak rám haragudni, úgyis csomó hajrúdjuk van. Ha mégis szépecskén kikönyizem Aktakukac nénitől, hogy védjen meg. Cukorkát is adok neki!
-Nyűűűűűű!-
Fékezek be hátrakukucskálva lábacskáim között. Ismerős felnőttek közeledtek. Gyorsan meg is ráztam Csapzott nénit, hogy tudjon róla, aztán eléjük siettem. Hatalmas lelkeskével rávetődtem Pompomnyuszi hajára és boldogságomban belemarkolva húzgáltam. Rövidecskén meguntam, mert ott volt még a bújócskázó Flúgos néni, aki elrejtőzött Pepitacsíkos bácsi mögé. Gondoltam beszállok, ezért átcsimpaszkodtam bácsi ruhájára és fejecskén taposva cípőcskémmel buktattam le játszópajtit. Ezután valami miatt nem akarta venni a lapot, hogy számolnia kéne én pedig elbújok. Ez gonosz volt! Durcáztam rátelepedve bácsi fejére. Hiába kérdeztek nem válaszoltam. Amaya most mérges! Nem tárgyal senkivel sem! Már kezdtem élvezni, hogy lilácska színű lesz mindenki feje, amikor váratlanul suhanni kezdett a folyosó. Annyira mókás volt odafentről élvezni! Csapkodtam is bácsit, hogy gyorsítson. Imádom, amikor furcsán összemosódik minden és pattogsz! A visítozásnak hamar vége lett. Pepitacsíkos bácsi pedig próbált levenni a fejéről, de nem hagytam magam. Nekem tetszett odafent! Még az sem hatott meg, hogy játékot emlegetnek. Ez sokkal jobb volt! Buta felnőttecskék nem tudnak elkapni. Aztán Pompomnyuszi csinált valami fényes bigyót, amitől semmimet se tudtam mozdítani.
-Nyeeeee! CSALÁÁÁÁÁÁS! Eresszetek eeeel!-
Hisztiztem látványoskán, miután Flúgos néni lepakolt a földre. Megint csináltak valamit és egy sárga színű falacska volt mindenhol. Rögtön el is kezdtem ütögetni, amint újra tudtam rúgkapálni. Nem tudtam kijutni belőle! Ezért Flúgos nénit rögtön letámadtam és fejbe kólintva rángattam a haját. Tudtam mennyire utálja, de megérdemelte! Gonosz volt velem!
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te40500/45000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (40500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 10:23 pm

Szerencsére Renji még épp idejében kapcsolt, és nem esett bele a falon lévő mintázat csapdájába.
-Én sem tudom mi ez, csak azt hogy ha odanézünk mi is úgy járunk mint Shun. -válaszoltam a tömören feltett kérdésre, de mivel rájöttem, hogy nem látja a lányt, ezért további kommentárt iktattam be. -Transzba esünk, és azt hiszem ez egyáltalán nem kellemes állapot... -pillantottam rá aggódva a lány megviselt arcára.
*Mintha küzdene valami ellen...remélem még nem adta fel.*-sóhajtottam egy nagyot, majd Renjihez léptem, és odavezetve őt is Shun mellé, háttal állítottam a falnak.
-Mostmár kinyithatod a szemed, csak ne nézz hátra... az a valami nagyjából pont mögöttünk lehet. -adtam ki az instrukciókat.- Úgy sejtem, vagyis nagyon remélem, hogyha sikerül elpusztítanunk akkor talán Shun is magához tér végre. -fejeztem be a gondolatmenetet, ám a következő pillanatban újabb érkező csörtetett be a terembe. Lassan már reflexből kezdtem el kiabálni az óvintézkedéseket.
De nem is Masaki lett volna, ha valamiféle figyelemre méltatja. A bejáratnál kicsit megtorpant ugyan, de aztán fogta magát Shunhoz trappolt és lekevert neki egyet, hogy magához térítse.
-Masakii mit csinálsz?! -dermedtem le hirtelen, de csodák csodájára Shun kezdett magához térni, azonban Masaki még mindig nem tudott a veszélyről. Jobb ötletem nem lévén lekaptam magamról a haorit és a fejére dobtam.
-Le ne merd venni amíg meg nem hallgatsz! -kiáltottam el magam tőlem szokatlanul határozattan, majd gyorsan folytattam a felcsattanásom okozta hatásszünetet, mielőtt teljesen felidegesíti magát. -Mindegy mit csinálsz, csak ne nézz a hátad mögé, ha nem akarsz úgy járni mint Shun. -sóhajtottam egy nagyot, majd gyorsan letérdeltem a lány mellé.
-Shun? Jól vagy? -szólongattam aggódva az ébredező lányt.
-Jó lenne mostmár mihamarabb eltüntetni onnan azt az átkozott ábrát... -mormogtam- Én foglalkozom Shunnal, ti pedig próbáljátok meg kiiktatni a madarat a falon. Úgy emlékszem valahol arra van.. -böktem határozottan egy irányba a hátam mögött.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te33500/45000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (33500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptySzer. Jan. 13, 2010 6:36 am

A bicebócaságnak felettébb örültem, csak ne lettünk volna még mindig falak közé zárva. Ennyi klausztrofóbiától egy magát makk egészségesnek valló hegyi remete is megzavarodna. Úgy rohangászna szakállát tépkedve, hogy fonalat eszkábálva belőle szórakozhatna Jancsi és Juliska játékkal. Elég abszurd, mit ne mondjak! Férfi és nő egy személyben, plusz saját magának kergeti a szőrvezetéket! Ja, és nincs kenyérmorzsa! Ebből valami nagyon modern mese kerekedne. Mondjuk őszapó önimádó agyvérzése! Höhö! Ki hinné, hogy a bölcsebbnek gondolt emberkék is ilyesmikre adják a fejüket. Ejnye-ejnye! Na, de kijárat! Inkább szuggerálom a cuccot, hogy valamilyen nyomásra Istenke letegye a bulvár rovatot és merő véletlenségből pukkasszon egy icinyke-picinyke résecskét vagy búgjon bele a hangszóróba. Attól kapna csak mindenki frászt. Muhaha! Tök vicces lenne a sok ledöbbent, nyakmerevítőtől pózban ragadt személyecskét kuksizni. Életem hatványozottan legszebb perce lenne visítva a földre rogyni és könnyesre röhögni szemecskéim világát eme felbecsülhetetlen pillanaton, melynek kivitelezéséhez még Raffaello-ra sincs szükség. Mellékhatások és további információk érdekében megjegyezném, nem a Tinininja páncélteknő zsírgyerekre asszociálgatok!
Halvány kuncogással átadva magam a beteljesületlen álmok mezejének kezdtem hallucinálni. Legalábbis akkor még maximálisan hittem benne. Reméltem csak az élő kocsonya volt romlott és ezért látok oda nem illő bigyókat, ugyanis az én habos babos tájamból szörnyen kilógott a szélvészként rongyoló lila paca és békém szigetén sosem rendelnék tornádót, ami átvágtat egy művészi precízséggel mintázott szappan virág bibéjén. Ezen ponton motoszkálásba fogott agyam. Két jobb horoggal valóságba rángatva ösztönzött elhaló sikolyra, ami után követhetetlen "fuss az életedért" elv felelevenítésével csapódtam be férjecském mögé. Végre ráeszméltem fizikálisan is rongyol egy törpe ördög! Én meg nem leszek az áldozati bárány. A becsapódási pont kijátszása fáj a legjobban. Alias ti ÁLLÍTSÁTOK MEG AMAYA ANYUT! Épp elég volt ártatlan látóidegeimmel meggyőződni a pusztításról. Szegény Kuroci! Biztosan félig megkopasztotta ez a borzalom...Persze nekem se maradt sokáig nyugtom. Mindig tudtam papírvékonynak kéne lennem. Oldalra fordulok és ez a büntetések legnagyobbika észre se vesz! Addig marad a tűrés. Igaz köbö akkor elhagytak, amikor elüvöltötte magát, megvagy. Az értelmezés többi része valahol elveszett a pekingi olimpiai lángban, mert én nagyon, de nagyon nem értettem most minek kéne jönnie. És még a pimasz fruskának állt feljebb. Hááár! Miért nincs felfújható kalózhajónk?! Most olyan szívesen bepöccinteném a gumicápák közé. Az előadást viszont halasztani kellett a vízhiányra és modern játékok hiányára való tekintettel, illetve előttünk valami rosszfiú lehetett. Túl setít volt, bár nem szörcsögött. Ez mindenféle képen örömmel töltött el.
-Vo-vo-voooooo!-
Mutogattam az irányába kisebb pánikra adva indokot, hiszen megnyilvánulásom korán sem takarta életem szerény korát. Azért rövid activity imitáció után mindenkinek leesett mit akarok, úgyhogy nekilódultunk a távnak. Miután kiköptem a tüdőm és hörögve beköszöntem Mina szintjére alacsonyodva az is feltűnt, hogy valakik western filmes farkasszem mustrát tartanak. Értelmi tapsolással az egész bolygó figyelmét felhívtam vezeték nélküli telefonon, majd komolyságom villogtatva tereltem elveszett báránykáim egy kupacba. Az érdemi munkával végezve már csak annyi foglalkoztatott feltegyem az egyetlen kérdésem.
-Most mit csináljunk?-
Szerencsétlen követői köröm zavarában a földet leállalva készült ki. Picinyke processzorkájukat maximálisan kikészítette verhetetlen helyzetfelismerő képességem és professzionálisan penge elmém.
-Azt hittem van terved...-
-Háháááát...Na-na-naaaa! Több percig nem kapott az agyam oxigént!-
-Jó kifogás!-
-MIJAZ, hogy KIFOGÁS?!-
-Cssss!-
-Annyira buta vaaaaaaaagy!-
Tanácskozott maroknyi ellenálló csoportosulásunk szokásos zajongásával, amivel inkább vidéki csendháborítók brigádjaként üzemelhettek volna. Ezt nem is bírta cérnával a kikapott ellenfelünk. Rövidesen szívélyes üdvözlete jeleként rontott be körünk kellős közepére. Mindenki szétszéledve nyúlkapiszkált a védelmet jelentő kardocskái után. Kész szerencse, hogy His elpakolta az én kincsecskéimet. Most rendesen benne lennék a toalettpapír tartalmában, ha nem lapulnának mancsocskáimban. Dobtam szívszerelmeimnek óriási szívecskét, miközben füleltem számomra csodálatos élményekkel kecsegtető kérdésre. Hogy a jó túrós pitébe ne szerettem volna vágni, szeletelni, aprítani, cakkozni, hímezni, nem jut eszembe több szinonima, elkövetkezendő évtizedekben fel-felbukkanó rémálmaim okát?!
-Én-én-énénénén! Légyszi-légyszi!-
-Várj meg! Segítek!-
Pattogtam földöntúli boldogságban, már amennyire kivitelezni tudtam a féllábbal gólya békaugró teljesítményét. Zavartam shikai alakba Akai-t. Nem tudtam ki akar még bekapcsolódni a buliba, Kuroci prüntyővirágon kívül, de ha rajtam múlik eltángálom a fenekét és sarokba állítom bünti gyanánt! Előtte, azonban megszabadultam a Lila apróság terrorjától és bepakoltam Kin-i pajzsába. Szegény vágást túlélt hajszálaimT.T Tényleg kopasz leszek, ha még fél napig Amaya közelében kell maradnom. Anyám, mennyi teendőm van. Vacsit főzni, sebet kötözni, hajnövesztő szert venni, kettéverni ezt a lidércet, kijutni innen. Szép lista. Télapó bácsi megirigyelné! Szépen ugráltam is a pontok között. Most a most van és ebben a pillanatban a rosszfiút végzem ki!
-Fejeket behúzniiii! Jövöööööök!-
Iramodtam neki a távnak shunpo-val. Az igen lelketlen hidegvérű bádogdoboz előtt befékezve támaszkodtam tenyérre és lendítettem fel magam. Csodálatos akrobata és csontkovácsi pénzt megspórolva átlendítettem szépséges idomaimat -had lásson valami szépet, ha már voltam akkor idióta ennyi rongyban jövök el- és keresztbe iparkodtam vágni. Természetesen védte a mocsok, de sérült lábnak úgyis mindegy hiszemben beakasztottam lábikáimat csuklója alá. Sajna, így se sikerült ledöfni, de legalább megkarcoltam a maszkját. Persze fehérke tisztemről se felejtkeztem el, úgyhogy ezután sprinteltem az útból. Neki biztos volt terve velem ellentétben...
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te21000/30000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (21000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyVas. Jan. 17, 2010 1:31 am

- Hallgass már...
*Motyogja megsemmisülten, ahogy továbbra is fültanúja társai őt szidó mormolásának. A meg nem szűnő hang egyedül annyit ér el, hogy a ziháló Shun csak még több energiát gyűjt a még el nem lőtt ceróhoz...*
- Tudom, hogy reménytelenül szar alak vagyok, de nem tehetek róla! Ti bírtatok ki engem...
*Csap át önvádaskodása végül ellenkező irányba, ahogy egyre jobban telítődik Rose szavaival. Érzi, mindjárt beleőrül a folytonos vádakba, ha nem állítja le valahogy őket... A megállíthatatlan szófolyamot hallgatva aztán az előzőleg feltöltött energialövedék csökkenni kezd - mégis megtorpan elszántsága, egyszerűen képtelen megtámadni azokat, akik ilyen sokat jelentenek számára. Végül aztán egy, a szokottnál is aljasabb hangvételű "áruló" felkiáltást meghallva nem bírja tovább, egy pillanatnyi megingásában végül mégis ellövi a cerót... Bár a sugár már nem a legerősebb. És ekkor ismerős hangokat hall távolról...*
- Mit... tettem?
*Borul térdre ismét, ahogy tudatosul benne, hogy már nem is a vizardokat, hanem Hanae és Renji beszélgetését hallja... Nem látja ugyan őket, mindenesetre reméli, nem a két shinigamit célozta be támadásával. De csak képesek lennének ez esetben is kivédeni, elvégre nem véletlenül váltak kapitánnyá... Ekkor sikerül magát meggyőznie arról is, hogy tényleg csak illúzió volt az egész.
Vagy mégis?! Hirtelen ugyanis megjelenik előtte a szentségelő Masaki, és egy hatalmas pofont kever le neki... Meglepettségében pedig azonnal hanyatt vágódik az erős csapástól, és a talajjal való közvetlen - és nem éppen finom - találkozás jóvoltából talán kis időre el is veszti eszméletét.
Amikor ismét magához tér, valami hideg kőpadlón fekszik, és környezetében felismer több alakot is...*
- Hanae!
*Derül fel arca, ahogy hunyorogva beazonosítja a felé hajoló shinigamit, és szokásos mogorva viselkedésétől teljesen eltérően azonnal átkarolja szorosan a kapitányt, annyira megörül a tudatnak, hogy az előző átkozott percek tényleg nem a valóság voltak. Arról ugyan fogalma sincs, mit fog szólni mozdulatához a nő...*
- Már nagyjából igen...
*Válaszol halkan Hanae kérdésére megkönnyebbült mosollyal, és alig akarja elengedni a kapitányt. Muszáj még egy kicsit éreznie, hogy ez a valóság, nem pedig az a rét...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te53000/65000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (53000/65000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 2:13 am

Ez mekkora egy rohadt nagy útvesztő! Tutira belerongyolok pár hajléktalan szinkron konzerv verésébe és utcai kappan zenész léggitározásába, ahogy ezerrel nyomatják Inna Hot vidéki sanzon feldolgozását. Ráadásnak tuti aratni, vetni fog pár üszkös egér a sajtföldeken és patkány burgerrel riogatják az ázott zoknival teperő jövevényeket. Tudnám mi a szarért nem stoppoltam be Arti csókát és Ariadnét, hogy csövezzenek el a következő benzinkútig. Mennyivel egyszerűbb lenne a tacskó gazdaságos halálozási kukacos csokoládé! Nekem se kéne betonig koptatni a csülkeimet és rátapadhét végre valamilyen tüdővel felszerelt pacára! Igaz, amekkora mázlim van egy komplett menekült tábor szakadna a tarkómra és pálcika húzás nélkül dobnának a csőcseléknek "feláldozásra tökéletes" fecnivel, vagy ami még nagyobb istencsapása, egyenesen a lila tangabugyi töltelék szaggatná le róla a sarkcsontomat is, mer neki úgy tartja a fene nagy kedve! Rohadt izgi volna! Fészekfejemet marnám csipkemintás népművészeti alkotássá és hajítanám felajzott oroszlánok elé a lenyisszantott Van Gogh fülcimpámat! Hol van már ezen a klónozott tákolmányon a napfényes Florida?! Ügetek unásik, de suttyó támpontot se csúzlizok ki. Melyik fasza mellékjáraton kommandóztak ki bébitápos mézlóheréjék?! Én csak szobrozó kicsicsírákat érzek az iránytű minden beforgatott irányából...Senki nem szót nekik, hogy húzzanak a méhészetbe mentafát ültetni? Na, majdan én! Ennél a tonna-donna ajtónál beveretek és kiseggeltetek mindenkit! Állnak nekem, mint Józska a Szűz Mária szobor előtt talpig beszűzülve. És a rohadás vegye elő a tépős jegyzettömb színkombinációját! A szenya villanó fémötvözet még lezavart a burám mellett egy cero célzó gyakorlatot. Mi a frászt képzel ez? Hogy köcsög Hudini géneket rejtegetek?! Ezért pulttól való slisszolás után kapja a reklamációmat, szilánkos ökölgyártmányom képében. Meg ne előzze már sántát az MRI! Térjen mán észhez ki a rákra küldözgeti a szent töltényeit! Nem akarok megpusztulni, baszod!
-NYOMORULT TERMINÁTOR IVADÉK! HOVA A TERRORISTA ÖNROBBANTÁSBA PÖCKÖLÖD A SZARAIDAT? NÉZZÁ MÁN RÁ A TŰZSZÜNET ZÁSZLÓRA A SEGGEMEN!...am! Mégis milyen elburjánzott krumplibogár képző gyűlés van itt?-
Járattam az idegbajos bütykömet, amikor meg Primadonna hajított rám szelleműzős hacukát. Kezdek kurvára kiakadni! Beigazítják előjegyzés nélkül a tanyasi paraszt sérómat. Elküldenek cukorkát házalni és valami elbaszott elefánt mázolmányára se gülüzhetek, mert elkap az epilepszia! C4-el aknázom alá ezt a cseszett csehót és lóbálom népszámlálós ujjamat, ha egyszer a havasi gyopár életben kiveretek innen! Addig is kapjuk szét azt a kapafogú luvnyás vagy gyíkos vagy természetfilmes vackot! Ajánlom valamelyik buzeráns tudja hol tanyázik! Lepörkölöm az ólmot is róla, csak vakeráljanak mán valamit!
-Hun van?!-
-Azt próbáljuk kideríteni, idióta!-
-Kussojjá el vagy kapsz még lángnyelveket a képedre!-
-Ne szóljál be, kivégzési listás!-
-Mer?! Vakkaratéval levered a mogyoróimat?-
-Elég legyen már!-
-Cöh...az a csóró vörös majom kezdte...Szal? Merre sugár terápiázzak?-
Fröcsögtem a kacatok piacán bezsebelt kerámialapos szutykomba. Nem tökölök! Szétdurrantom egy paraszt és tahó kombóval! Essen atomjaira az a kőkorszaki buckalakó, mer nekem arcoskodik...
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 5 Cl0te11800/15000Halloween //Lezárva// - Page 5 29y5sib  (11800/15000)

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 12:31 am

Valamit láttam a folyosó másik végén. Sőt, több valamit. Kissé feszülten ballagtam a feletteseim előtt, hiszen Hana még nem volt a legjobban. Ezért meneteltem előttük, kivont zanpakutoval.
Egy lila hajú, ismerős alak robogott felénk, majd mikor a hajamat cibálva landolt a fejemen, tudtam, hogy csak Amaya lehet.
Nem sokáig időzött: miután sikerült Szörnyella fejet varázsolnia nekem, továbbállt és szegény Hana boldogítását tűzte ki célul. Végül His fején kötött ki, amikor is valami fura dolog történt.
Úgy éreztem magam, mint egy tengeri beteg, minden ide-oda mozgott én pedig alig tudtam megkapaszkodni valamiben. Mindenki tudta, ebből még baj lesz, nem volt idő szórakozni.
Azonnal rohanni kezdtünk a vicsorgó hollow felé, mint később kiderült, terv nélkül. Csak Mina maradt a földön, de kisvártatva Yatahori őt is odahozta.
Tennünk kellett valamit. Hanával egyre gondoltunk: Amayát meg kell védenünk. Kénytelen voltam egy Bakudo 9: Geki-t indítani ellene. Természetesen nem tetszett neki, de az ő érdeke volt, hogy ne engedjük el. Hana védőpajzsa is jó szolgálatot tett, míg mi támadásba lendültünk.
Úgy gondoltam, nem várok túl sokáig. Mihelyst a hadnagyom elindult a csontfej felé, én is elkészítettem a neki szánt ajándékomat.

-His, kérlek vigyázz Amayára és Minára! A lidércet mi elintézzük! -meg se vártam a választ, azonnal támadást indítottam.- Hadou 33: Soukatsui! -irányítottam felé a bal kezem, majd Yabai Ryuu-val a jobbomban a labda után eredtem.
Már éppen támadtam volna, mikor láttam, hogy Hana lába beakadt. Kiestem a ritmusból, és későn emeltem fel a zanpakutóm. Egyenesen a fején landoltam, ami fekete volt a vértől, hiszen Hana karjda és az én gömböm is eltalálta.
~Keresve se találhattam volna jobb helyet! -próbáltam beleszúrni a kardot, de ledobott magáról.

-Bakudou 75: Gochuu Tekkan! -hallottam Hana hangját, majd egy erőteljes koppanást. Oldalra kaptam a tekintetem: a földre zuhant, de eszméleténél volt. Túlságosan megterhelte az, ami a szobában történt vele.- Rajta, szúrd át a koponyáját!
-Máris! -markoltam meg még erősebben Ryuu-t és a földre szegezett dög felé ugrottam.- Pusztulj! -döftem a penge hegyét egyenesen a két szeme közé.
Hatalmas ordítás törte meg az eddigi feszült csendet - sikerült megölnöm őt. Végre nem mozgott a folyosó, és ellenséges lelkeket sem éreztem a közelben. Hanához rohantam, aki már éppen azon volt, hogy felkel a földről.
-Remek munka volt. De ideje lenne megkeresni a többieket!
-Igazad van! -fogtam meg a karját, hogy rám tudjon támaszkodni.
Amaya még mindig vergődött, Mina pedig már szerencsére magához tért. Mindenki jól volt, amennyire ebben a helyzetben lehetett.
-Minden rendben?
-Persze Szívecském, csak pár nap pihenőre lesz szükségem a 4. osztagnál.
-Yatahori jelez valamit, lehet Rokuék itt vannak a közelben.
-Tatsu-chaaaan! -vetődött szegény farkas hátára az éppen csak kiszabadult hadnagy.- Vigyél hozzá Bundus! -hisztizett a hátán.
-Nem hiszem, hogy ez jó ötlet. Még mindig veszélyben vagyunk. -szedte össze magát Mina.- Jobb lenne, ha megpróbálnánk kijutni innen. Biztosan elbánnak a többiek a maradék lidércekkel! És hát egyikünk sincs a legjobb bőrben!
-Igazad van. Csak Amaya az, aki menne, de őt nem engedhetjük. Yatahori, keresd meg a gazdit, és segíts neki! Mi pedig keressünk egy kijáratot! -néztem a lépcső felé, és bizakodtam, jó felé megyünk.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 9:52 pm

Eljött az igazság pillanata! Rendes post helyett, ugyanis bátorkodom véglegesen és örökre lezárni ezt a küldetést! Köszönöm mindenkinek a részvételt, illetve Hisagi-nak az alapötletet! Remélem rémségesen jól szórakoztatok!

Persze, ne legyen se füle, se farka befejezem helyettetek a történetet!

Nem épp kellemes hangvételben tanácskozó Shun - csoport, remekül elszórakozott egymás válogatott cukkolásával. Talán, ha nincs ott az ilyen helyzetekben is maximálisan nyugodt Kawazoe kapitány, akkor soha sem jutnak el a kép elpusztításához. Szerencsére épp időben mutatta meg hangját, így rákényszerítve két veszekedő társát arra a hírhedt cero-ra. A nagy mutatvány porfelhőjében újabb tanakodás vette kezdetét, hiszen valakinek meg kellett néznie az eredményt. Végül, mindenki legnagyobb örömére a feladatot Roku bosszúsan elintézte és pozitív jelzését követően fellélegezhettetek. Itt volt az ideje indulnotok, amit igyekeztetek is minél gyorsabban kivitelezni. Azért a lelkiekben sérült vaizard támogatását sem hanyagoltátok, elvégre ezzel még sebesebben hagyhattátok hátatok mögött az elvarázsolt kastélyt. A folyosókon haladva rövidesen letaglózott titeket az Amaya-bomba. A kicsiny lányka válogatott köszöntő csínytevéseit kiélve kúszott fel kapitánya hátára. Immáron részéről is mehetett a menet Seiretei-be.
Kis idő múlva az előtérben gyűlt össze az egész vendégsereg és egymásra vigyorogva (vannak kivételekxD) konstatáltátok: mindenki túlélte. A nagy találkozás örömére elköszöntetek a helybeli harcos duótól és megrohamoztátok a negyedik osztag kötszerellátó részlegét...

DI' EEEEEND!
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 EmptyVas. Feb. 07, 2010 6:36 am

Noshátakkor sziasztok! ^^

Látom sikeresen befejeztétek ezt a hosszúra nyúlt küldit. Kicsit már több, mint egy éve húztuk szerencsétlent, na de nem baj... A lényeg az, hogy most vége, és mindenki megkapja a kis ajándékát. ^^

Úgy gondoltam, hogy mivel hosszúra nyúlt a küldetés, kicsivel több lp-t és ryout adok, mint amennyit egy normális küldire szoktam. Vagyis, a dolgok a következőképp néznének ki:

Minden résztvevő, aki elejétől a végéig részt vett a küldetésben 3000 lp-t, és 4000 ryout kap jutalomként. ^^

Azok, akik csak egy részében vettek részt, viszont ennek a felét, vagyis 1500 lp-t, és 2000 ryout kapnak. ^^

Gratulálok mindenkinek, ügyesek voltatok!

További kellemes játékot!

U.i: Arra kérnék mindenkit, hogy a jelenlegi tőkéjét tüntesse fel a karakterinformációban!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Halloween //Lezárva// - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Halloween //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-