-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szélrózsa anarchia - Keleti kapu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Keleti kapu Cl0te21500/30000Szélrózsa anarchia - Keleti kapu 29y5sib  (21500/30000)

Szélrózsa anarchia - Keleti kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Keleti kapu   Szélrózsa anarchia - Keleti kapu EmptySzomb. Feb. 16, 2013 10:54 am

Nem is oly rég, még azt sem tudta kicsoda, és az emlékei ködös miazmaként lebegtek körülötte. A szeme előtt voltak, mégsem tudta őket megfogni. Egészen míg Yuusuke kicsit fel nem világosította. Utána indult el a labor felé, ahogy egyébként is tervezte. Út közben beadott magának egy fecskendőnyit abból a csodaszerből, amit nem is olyan rég rejtett a ruhájába, mármint ebben a létben. A másik helyben az idő fogalma elveszti az értelmét, de azt még nem tudta, hogy pontosan, hol is van az a másik hely. Minden esetre, most már sokkal jobban festett, de még mindig maszatos volt a saját vérétől és a sártól, no meg tiszta zúzódás, és a homlokán egy friss seb, ami leginkább egy vágásnyomra emlékeztetett. Természetesen, azt sem tudta megmondani, azt honnan szerezte. Rongyos öltözékével a fehér falakk közt elég bizarr látványt nyújtott. Valamiért percek óta rossz előérzet környékezte. Később meg is értette miért. Kiélezett érzékeit megcsapták a füst édeskés illatai. A feszültséget, valahogy a belsőjében megérezte, mint egyfajta hatodik érzék. Pár pillanat múlva, ugyan ez a benső figyelmeztető hang óva intette. Arrancarok semmi mással össze nem téveszthető erőit érezte meg. A maszkos démonivadékok, arcátlanul be merték tenni a lábukat ebbe a szent városba. Raiden egy kezén meg tudta számolni azokat a dolgokat, amik egy pillanat alatt kizökkentik zen buddhista békéjéből. Arrancarok a Lelkek Városában... ilyennek számítottak. Egy pillanat alatt felvitte a vérnyomását. A torkában érezte lüktetni a szívét, türkiz tekintete tűélessé szigorodott. Arcán megfeszültek az izmok, ahogy a kezein, foga megcsikordult. Raiden, nagyon kevésszer pipul be úgy igazán, de akkor nagyon. Ha pedig elveszti az önuralmát, szó szerint kibújik belőle a démon. Ráadásul pillanatokkal azután, hogy megérezte az ártó lelkek jelenlétét, fel is tűnik egy. Nem törődvén semmivel, se a sérüléseivel, se az ellenfél erejével, vagy az óvatossággal, a nyomába eredt. Igyekezett utolérni a behatolót, de az egy tócsán kívül semmit sem hagyott maga után. Pedig ő nem számított lassúnak, még is elillant mint a kámfor. Ez pedig nagyon zavarta, szörnyen bosszantotta. Hiszen ki tudja hogy ez a gonosz, éppen kit fog megtámadni és kinek árt. A múltról még mindig alig tud valamit, lehet hogy a Yuusuke által említett béke, tényleg csak nagyon rövid ideig tartott. S ő mint egy bukott angyal, sötét jelként visszatért, pont ekkor. Gyanús... vajon mi az amire még nem emlékszik?
A maradék tócsához éppen leguggolt, hogy egy fiolával mintát vegyen belőle, hogy később analizálhassa, mikor egy tisztet pillantott meg nem messze. Nem az ő osztagából, akkor emlékezne rá. Sajnos a szemüvege, amit mindig hordott, nem volt nála. Pedig az kiírta minden tiszt nevét, rangját és hogy melyik osztagba tartozik. Sőt, most eszmélt rá, hogy jól lát. Szemüveg nélkül is tökéletesen lát, azelőtt, ha nincs rajta az okuláré, csak elmosódott pacákat figyelhetett volna meg Raimaru Minashaku vékonyka szőke alakjából. Nem sokáig figyelte őt, és beszédre sem maradt ideje, pedig látta a tiszt arcát az értetlenséget. Egy másik folyosóról közeledő lépések hangjára kapta fel a fejét. Többen vannak, és egy ismerős érzés töltötte el. Nemsoká meg is pillanthatja apró, ám nem kevésbé tiszteletreméltó utódját,Yoriko chan személyében. Most eszmélt rá, hogy éppen birtokolja a rangját megillető haoriját, de most már késő, egyébként is úgy néz ki, mint aki megjárta egymaga az összes háborút, így úgy vélem, hogy nem fog rám olyan nagyon haragudni.
- Yoriko chan ^^.- nézett rá kedvesen. Egy igen rövid ideig engedte, hogy az öröm elnyomja a haragot, amit a betolakodók iránt érzektt
- Arrancarok vannak a lelkek városában.- közölte az információt, amit valószínűleg ő is tud már.
- Szerencsére itt nem voltak sérültek.- jelenti könnyeden, de hivatalosabb hangnemben. Bár ha valaki ránéz, akkor egyértelmű, hogy ő annak számít.
- Azok egészen más forrásból származnak ^^ De csak karcolások!-
könnyelműsködni el az ex kapitány a dolgot, ahogy leporolja a vállát jó adat port és törmeléket lesöpörve magáról.
- Inkább koncentráljunk arra, hogyan kapjuk el ezeket a rohadékokat.- fonta össze a karját maga előtt Raiden komolyan. Már majdnem kérte a tájékoztatást a többiektől, de aztán rájött, hogy az irányítás már nem az ő dolga. Fura, de egyáltalán nem bánta, sőt megkönnyebbült. Úgy érezte, azzal, hogy nem kell vezetnie senkit, hatalmas kő esik le a szívéről. De végül tudós kíváncsisága miatt még sem fért a bőrébe, és csak-csak megkérdezte.
- Szóval, mik a tények? Mit tudunk? Ha lehet tekintsünk el attól, én, hogy kerültem ide, és miért nézek ki úgy ahogy. A lelkek védelme az elsődleges- szólalt fel komolyan, miközben végignézek a társulaton. Hisz én csak annyit tudok, hogy füst kígyózik a városban, és arrancarok energiáját érzem. Valami van... ez tuti, de biztos volt ennek valami előzménye, és biztosan van célja is. Jó lenne kideríteni. Egyetlen elpazarolt percet sem engedhetnek meg maguknak. Nem amíg a védtelenek nincsenek biztonságban. Rendet kell tenni!


A hozzászólást Masamune Raiden összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 18, 2013 3:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yoriko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yoriko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 21
Tartózkodási hely : Seireitei - 12. osztag, családi otthon, látogatóban Kobaa-channál vagy Tsuki-nee-channál *.*
Registration date : 2012. Jan. 27.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya *.*, ügyeletes hologramfelelős *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Keleti kapu Cl0te13500/15000Szélrózsa anarchia - Keleti kapu 29y5sib  (13500/15000)

Szélrózsa anarchia - Keleti kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Keleti kapu   Szélrózsa anarchia - Keleti kapu EmptySzomb. Márc. 09, 2013 11:01 am

A kapitányságos gyüli-mülik azért többnyire zavartalanul le szoktak zajlani, és nem is adigálódik semmi gindi-gondocska, de úgy tűnik, ma nagyon nem a nyugi-mugi mellett vannak a népek, legalábbis elég nagy lett itt a perpatvar és egyéb patália, meg miegyéb és zűrzavar, olyannyira, hogy nekem is be kell szállnom a játékba, pedig ez még csak nem is olyan kis háborúsdi, amit Nao-channal szoktunk játszani, vagy Myo-chanékkal az egyletben, mert ez itt most véresen komoly, és nagyon-nagyon nem tetszik, hogy már itthon sem lehet nyugta a shinigaminak, amikor pedig azt várná. T-T Mivel a főkapitány bácsi megkért, hogy segítsek Naomi-chan fukunak, nincs sok vili-választásom, mint az ő keresgélésére indulni, mert azért mégis nehéz lenne neki segíteni, ha a város másik felén vagyok, szóval mindenek előtt őt kellene megtalálnom, vagyis hát éppenséggel ezzel lennék elfoglalva, amikor megjelenik a kedves-drága kicsi pokolpille, amire ugyan csodálkozva tekintek először, de azért persze kinyújtom érte a kezecskémet, mert mégis miféle shinigami lennék, ha nem tenném, és különben is, így legalább ismét megcsodálhatom, hogy a robopillém csak a szárnyacskáinak színében tér el az igazitól, ami lássuk-mássuk be, mégiscsak büszkeséggel töltigél el. ˘ ^ ˘ Az üzenet hallatán lelkendezve tapsi-mapsizok egyet, aztán már shunpozok is a Keleti Kapuhoz, hogy ott találkozhassak végre Naomi-chan fukuval, mert ha ő azt mondja, az én segítségem kell, akkor az biztos-miztos komoly dolog, meg különben sem lenne tanácsos elkóborolnom másfelé, hiszen nyilván nem véletlen kértek meg, hogy ott segítgessek, meg egyéb ilyenek, ezért lenne szupi-mupi ha máris ott lehetnék, de sajna-majna ez az egész rihi-rohangálás nem olyan könnyű, mint gondolnám, de ki oldaná meg, ha én nem? ˘ ^ ˘
Azonban a helyszín felé közeledve sehol nem érzem Naomi-chan fuku lélekenergiáját, ami zivi-zavaró, mert azt mondigálta, hogy itt lesz, és majd segíthetek, de az nagyon-nagyon killi-kellemetlen, ha nem találom meg sehol. Viszont van itt valaki más, akit szintén ismerek, és aki miatt egy kicsit jobban igyekszem, mert tudigálni szeretném, mi is történt, hátha ő el tudja mondani, hiszen előbb volt itt, mint én és miegyéb, meg különben is, ő Rai-chan, bizti-mizti kitalált már valamit! * w *
– Jó látni, Rai-chan ^ v ^ – misi-mosolygok rá az elődömre és a korábbi kapitányomra, és bólogatok, amikor közli az amúgy is közismertet, de persze-mersze most nem az iszti-osztagomban vagyok, meg amúgy is a helyzet megköveteli a komoly magatartást, szóval nem zivi-zavartatom magam azzal sem, hogy kimi-komolykodnom kell. - Hasonló információt már kipi-kaptam én is, de mondd csak, mi történt itt? Mármint az érdekelne, láttál-e valamit, vagy nem vagy bármi egyéb apróság? – érdeklődöm kíváncsian és közben már forgatom is a buksimat, hogy minél alaposabban felmérhessem a terepet, de egyelőre nem fedezek fel semmi különöset, mindenesetre igyekszem kobakomban rögzíteni a látottakat, hogy tudjak mire alapozni a későbbiekben, ha megkérdezik, mi ez az egész-megész. Persze azt sem mulasztom el, hogy Rai-chant is alaposan végigméricskézzem, és mielőtt még bármit kérdezhetnék, kapom is a választ, hogy nem innen vannak a sérülései, de akkor-makkor mégis honnan? O . o Mindegy is, most nem ezzel kell törődni, mert a város fontos-montosabb, és különben is, rengeteg a tennivaló.
Hajdani kapitányom kérdésére csak körülnézek, hogy mennyire van közel illetéktelenke fülecske, és sajnálatos módon biza-miza akad egy párocska belőlük itt a közelben egy másik shinigami képében, így nagyon-nagyon meg kell finti-fontolnom, mennyit adok tovább a kapitányi gyüli-mülin elhangzottakról, mert ahhoz tulajdonképpen senkinek semmi köze-möze, legfeljebb ha a kapitányocskája tájékoztatni akarja, márpedig jelen helyzetben ismeretlen tiszti-misztiknek nem mondigálunk semmit sem. > . <
– Hát… – köszörülöm meg a torkocskámat és sokat sejtető pillantást vetek oldalra, a számomra teljesen ismeretlen tisztecske felé. - Annyit tudunk, hogy akikkel szemben állunk, tulajdonképpen nem arrancarok. De nem is igazán shinigamik, szóval kicsit binyi-bonyis az ügy. De majd elmisi-mesélem a részleteket, most meg kellene találnom Naomi-chan fukut, hogy segítsek neki. Velem tartasz, Rai-chan? ^ w ^ – kérdezem kedves mosollyal az arcocskámon, az ismeretlennel nem sokat foglalkozva, mert amennyit én tudok róla egyelőre, akár ő is egyike lehet az ellenségnek, és jelenleg nem árt kicsit gyanakvónak lenni. > . >
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Keleti kapu Cl0te18700/30000Szélrózsa anarchia - Keleti kapu 29y5sib  (18700/30000)

Szélrózsa anarchia - Keleti kapu _
TémanyitásTárgy: Szélrózsa anarchia - Keleti kapu   Szélrózsa anarchia - Keleti kapu EmptySzomb. Márc. 09, 2013 10:26 pm

- Egy kimerítő nap volt ez is, jobb lesz, ha pihenek egyet, amíg van rá lehetőségem.
Mondtam magamnak a munkából hazafelé menve. Otthon az asztalon csendesen szunyókáló Hatare látványa fogadott, és, bár már jócskán belenyúltunk a délutánba, úgy döntöttem, nem ébresztem fel. Nem az a lustálkodó típus, tehát biztos csinált valamit, amíg nem voltam otthon. Úgy voltam vele, hogy amíg nem hoz bajt a fejemre/fejünkre, addig szabadon mászkálhat, elvégre tud magára vigyázni. Csendben lekötöttem a kardomat, majd levettem az egyenruhámat, és békésen elszenderedtem.
Hatalmas robbanás robajára ébredtem.
- Mi a búbánatos aranyeső?
Kérdeztem, miközben körülnéztem. Csak a füstfelhőt és a pusztító lángok vörös fényét láttam, és a fekete színű, üzenetet kézbesítő lepkéket. Hatare már éberen fülelt, hogy mi lehet ez a zaj. Kíváncsiságom nem engedte, hogy érvényesüljön a józan ész és a kötelességtudat, ezért felvettem egyenruhámat, felkötöttem kardomat, és a kis kék egérhez szóltam:
- Kicsit körülnézünk, benne vagy?
Majd odanyújtottam karomat, amire felugrott, és a nyakamnál bebújt a kimonómba, ahol az alatta lévő sárga sálban keresett menedéket. A szemét kicsit kidugta, hogy figyeljen, de amint közelebb értünk, teljesen elbújt, mert a füst csípte a szemét, úgyszintén az enyémet. Egészen közel érve láttam egy vörös hajú embert, igen-igen furcsa, viseltes köpenyt hordozva. Mikor rám nézett, egy sárkány pofája viszonozta tekintetemet, amit aztán felváltott egy kellemesebb férfiarc, immáron a Juuniibantai haoriját viselve. Nem tudtam hirtelen, hogy csak álmodom-e, esetleg a füst okozta eme szemfényvesztést, de megfordult a fejemben, hogy az ő saját illúziójának csapdájába estem, és csupán nem tudta elég gyorsan magára varázsolni eme álcát. Megnyugodtam kissé, amikor egy gyermek kinézetű lány odament, és szívélyesen üdvözölte a másik embert. Eszembe jutott az is, hogy ez csak egy újabb álca, de ezt egyelőre félretettem. Bíztam magamban, hogy meg tudom magam védeni, ha harcra kerül a sor. Legalább élesben is kipróbálhatom az új shikai képességemet. Na és persze, a sálamban ott lapul a partnerem, akiben jelenleg a legjobban megbízom, Hatare. Nem gyáva fickó, és harcolni is tud. Azért nem szívesen tudnám harcban, és persze, hogy aggódnék érte, mert most éppen ő alkotja a családomat. Így hát megpróbáltam vigyázni rá, amennyire lehet. De most megfontolt léptekkel haladtam a magyarázat lehetséges szolgáltatóinak, mert tényleg kíváncsi voltam, hogy mi folyik itt. Odaérve még annyit el sikerült csípnem a beszélgetésből, hogy a jelenlegi kapitány sem nagyon tudja, hogy mi a helyzet, Ezért muszáj lesz a vörös hajú embertől segítséget kérnem, ha tudni akarom, hogy még is melyik füstfolyó folydogál itt csendesen és kedvesen, várva, hogy vidáman belefulladjanak a lelkek. Kicsit rosszul esett, hogy Ilyen bizalmatlanul kezelt a kapitány, pedig a feleannyiadik osztagnak a hatodik tisztje vagyok, mint ahol ő kapitány >.>. Bár, igen, ez kicsit logikus, tekintve, hogy történt ez az eset, én pedig idevarázsolódtam. De ne engem vádoljon, a vörös hajú egyén előbb volt itt, na >.>.
Kivártam, amíg befejezi a kapitány a mondandóját, aztán mélyen meghajoltam, és bemutatkoztam:
- Raimaru Minashaku vagyok, a Rokubantai Rokusekije. Örvendek a találkozásnak.
Aztán felegyenesedtem, és megmutattam az egyenruhámon az osztagom és rangom jelzését, hogy megbizonyosodjanak arról, hogy nem imposztor vagyok. Majd még egy kérdést tettem fel, egyenesen a Juuniibantai régebbi kapitányának szegezve:
- Ön nem tudja, hogy mi történt itt? Ahogy észrevettem, mindenkinél előbb volt itt, talán látott valami érdekeset vagy furcsát. Surprised
Nem szántam a hangnemembe semmi gyanút, vagy gúnyt, csupán érdeklődtem. Ha bármi ilyesmit hall, akkor már az ő fülével van baj, hiszen nem mondtam semmi olyat, ami megsérthette volna, és kizárólag arra a tényre alapozva kérdeztem úgy, ahogy, hogy őt előbb láttam, mint a kapitányt, és a közelben más nemigen láttam, jóllehet, a vastag füstköd pár méterre engedett látni, máshogyan nem annyira.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Szélrózsa anarchia - Keleti kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Keleti kapu   Szélrózsa anarchia - Keleti kapu EmptyHétf. Márc. 11, 2013 6:39 am

Épp, hogy belevágtatok az eszmecserébe viharfelhők kezdenek tornyosulni fejetek felett, azonban az alig ülepedő porförgetegtől még alig-alig látjátok az égbéli változást, s egészen addig nem érzékelitek a borús időt, míg eleinte cseppenként, majd pedig váratlan felhőszakadásként nem zúdul eső a nyakatokba. A hirtelen érkezett zivatart mintha dézsából öntenék… Minashaku felvetheti számotokra osztagának területét, hogy az eső enyhüléséig meghúzódjatok ott. A felhőszakadásba lassacskán jég is keveredik, de nem a szokványos apró jégdarabok, ezek ökölnyi méretűek, s becsapódásuk hatalmas krátert hagy a talajban. Ez arra ösztökél benneteket, hogy valóban megbújjatok egy kis időre a 6. osztag berkeiben. A Rokubantai építményeihez vezető út során azonban Raident kupán találja egy méretes jégdarab, melynek ütésétől megszédülve kell támogatást kérnie társaitól, míg ki nem tisztul a feje.
A 6. osztag berkeiben összedughatjátok kobakjaitokat a furcsa viharral kapcsolatban és az esetleges sérüléseiteket is elláthatjátok. A zivatar azonban nem tart tovább 10-15 percnél hosszabb ideig. Mikor kitisztul az ég, mintha mi sem történt volna, az ég patyolat tiszta, sehol egy viharfelhő… csak a távolban kanyargó füstfüggönyök torzítják el az égboltot.
Yoriko a nyitott rizspapírajtón keresztül az eget tanulmányozva észreveszel egy furcsa vízszerű lényt az égen elhúzni, egyenesen a 8. osztag irányába, mely után sötét színű csík húzódik, mintha az esőfelhőket vonzaná magával, akár egy mágnes. Eme szokatlan jelenség is felvethet némi kérdést számotokra… lehet, hogy jobb lenne utánajárnotok mindennek?

Határidő: 2013.03.22.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Keleti kapu Cl0te21500/30000Szélrózsa anarchia - Keleti kapu 29y5sib  (21500/30000)

Szélrózsa anarchia - Keleti kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Keleti kapu   Szélrózsa anarchia - Keleti kapu EmptyVas. Márc. 17, 2013 12:23 am

Raiden nagyon örült Yorikonak. Főleg, hogy igazából a pöttömke, kedvesen fogadta. Mellé is lépett és a másik tiszttel nem is nagyon foglalkozott. Már éppen belekezdett volna a mondókájába, amikor az ég beborult s hatalmas jégdarabok kezdtek lehullni. Raiden koncentrált próbálta behatárolni a víz sárkány merre ment. De hiába, csak annyit ért el, hogy botorságáért egy jó nagy darab kupán vágta. Csillagokat látott, és részegesen szédelgett.
- A kvantum részecskék anomáliái a multiverzum tekintetében...egyértelműen bizonyítják, hogy a valóság...- emelte fel az ujját kótyagosan majd társai karjaiba borult. Ugyan Yuu-santól levallva már elkezdte magát meggyógyítani, de közel sem ért a végére, és ez a nagy súlyos darab megtette a magát. Míg elcipelték és biztonságos fedezékbe értek, Raiden végig zagyva képletekről beszélt és hablatyolt a bránokról meg a felfúvódás elméletről, mintha még mindig az egyetemen tanítana.
Hol van már az az idő? Nem volt olyan rég, de azóta már teljesen új műfajra specializálódott. Mikor magához tért, megrázta vörös üstökét. összeszította szemeit és pislogott.
- Mi ? Hol? Hogy ? Arrancarok ! o.o- húzta ki magát hirtelen, de ekkor megsajdult a búb a fején. Lassan felrémlett neki mi is történt. Felködlött Yoriko kérdése és a zsebében a minta, amit begyűjtött a lény után.
- Áh igen, nos csak egy sárkányszerű lényt láttam, egy vizes tócsát hagyott maga után, ezt találtam- veszi elő viharvert haorijának zsebéből a mintagyűjtő edénykét és Yoriko felé nyújtja. Teljes bizalommal fordult felé, hisz legutóbbi emlékei szerint, nem is olyan régen még ő volt a kapitány, nincs itt semmi ellentét. Igazából barátok és mindig azok is maradnak ^^. Ezen a Daiteneshi sem fog változtatni.
- Egészen olyan kisugárzásuk volt, akár egy arrancarnak, de csak egy pillanatra láttam. - mondta elhúzva a száján. Sajnálta, hogy csupán ilyen kevés információval tud szolgálni. Ez is több mint a semmi.
- Ha eljutunk a laborba, a mintából több is kiderülhet Yorico-chan ^^. - dörmögte, ahogy megkísérelte újra magára idézni a gyógyító varázslatot. Másodjára sikerült is eléggé koncentrálnia hozzá.
- Szerintem nem vesztegethetjük itt az időt, minél több időt hagyunk ezeknek a behatolóknak, annál több kárt tehetnek. Veszélyben lehet sok mindenki, javaslom hogy a további jégzáport a csatornákon át kerüljük el. Kellene egy lélekradar is. -gondolkozott hangosan a tudós. A radar a minta alapján pontosabban meg tudja mondani merre is van a személy akitől származik. Persze, csak ha nem zavarja meg valami. De azt is jó lenne megtudni, hogy pontosan miről is van szó.
- Egyébként meg nem is kérdés, hogy veled tartok Yoriko-chan taichou Razz. S ugyan már nem vagyok az juusantai tagja, de szívesen segítek^^. De öhm... azt hiszem én vagyok a gyorsabb. - gondolkozott el és felvette a pöttömke lányt. Kicsit murisan nézett ki az egész. -Kapaszkodj! Ha többet tudunk ezekről a lényekről, hatékonyan tudunk támadni. - mondta és már indult is meg. Szakadt haorija, pont megfelelő kapaszkodót tudott nyújtani neki. Meg is feledkezett a harmadik résztvevővőről. Meg egyébként is egy idegen a 12-eek közt, úgy sem ért semmit a szakszövegből.

/// bocsi a formázatlanságért, de sietnem kellett //


A hozzászólást Masamune Raiden összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 31, 2013 3:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Keleti kapu Cl0te18700/30000Szélrózsa anarchia - Keleti kapu 29y5sib  (18700/30000)

Szélrózsa anarchia - Keleti kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Keleti kapu   Szélrózsa anarchia - Keleti kapu EmptySzer. Márc. 27, 2013 12:10 am

Nem tetszett annyira, hogy a vörös hajkoronával rendelkező, szakadt haorit viselő Shinigami ilyen pökhendien viselkedik, akkor is, ha hármunk körül én vagyok a leggyengébb, nekem se elhanyagolható az erőm. A por lassan kezdett ritkásabbá válni, de nem azért, mert megnyugodott, hanem mert néhány esőcsepp foltot ütött belé. Enyhe ki szemerkélésnek tűnt eleinte, de az égi dézsa aztán felborult, és leszakadt az ég. Kicsit gondolkodtam, miként tudnám a társaim bizalmát elnyerni. Hirtelen lámpás gyúlt fejem felett, és azt mondtam:
- A Hatodik Osztag viszonylag közel van. Talán ott kellemesebb körülmények között beszélgethetünk.
Mondtam, majd elindultam. Azokat a jégdarabokat, amik túl közel jöttek hozzám, elcsapkodtam a kardom tokjával. Egyszer csak olyan hangokat hallottam, mint ha egy részeg került volna elém. Hátra is fordultam, hogy leüssem, amennyiben csak egy iszákos marha, aki akadályozni akar. De nem egy ittas ember, hanem A vörös üstökű társunkat találta kupán egy méretes jégdarab. Mivel visszanéztem, azt is láttam, hogy a fagyott eső méretes nyomokat hagyott a betonban, amitől megijedtem kissé. Elkaptam a ledőlő shinigamit, majd megnövelt sebességgel indultam a lakásom felé, mert az elég közel volt a bejárathoz. Menet közben az általam támogatott régebbi kapitányból úgy ömlött a beszéd és a tudomány, mintha egy egyetemi professzor előadást tartana. Mikor beértünk, kijózanodott annyira, hogy arrancarokról hadováljon, és egyszavas kérdésekben beszéljen. Ebből a pár szóból én azt a kérdést vettem ki: „hol a francban vagyok, és mi történt velem?” . Kihúzta magát, de úgy tűnt, megfájdult neki valami, és gyógyító varázslatot mondott magára. Én sebtében csináltam egy kis teát, miközben tanácskoztak, majd kitöltöttem három csészébe, tálcára tettem, majd letettem eléjük.
- Hogy bizonyosan tudják, semmi rossz nincs a teában: Melyik csészéből igyak?
Kérdeztem, majd miután ráböktek, beleittam. A vérvörös hajú ex-kapitány megszólalására én is mondtam:
- Sárkányszerű lényt én is láttam. Amikor odaértem, ahol találkoztunk, hátulról azt hittem, hogy önt látom- böktem a láng piros hajzuhatagú férfire- de felém fordult, és egy ijesztő sárkány pofája tárult elém. Már éppen meg akartam támadni, amikor hirtelen önt láttam a helyében. Bízom benne, hogy nem csak én vagyok az, aki ezt furcsának találja, mert ez igen is furcsa.
Az újabb felvetésekre, hogy kellene egy lélekradar, valamint a csatornában jó lenne haladni, öröm volt a válaszom.
- Azt hiszem, egy lélekradar akad itt valahol, valamint a csatornákban való tájékozódásban jó vagyok.
Mondtam, majd elkezdtem turkálni a holmijaim között. Mire megtaláltam, amit kerestem, addigra az Ex-Taichou felkapta az apró kapitányt, majd elindult, a fene tudja merre. Igazából az ég már kitisztult, úgyhogy nem tudtam, miért akar a jég elől a csatornába menekülni, valószínűnek tartottam, hogy ez az ütés okozta hallucináció még. Megindult, mire én is. Gyorsabb volt, nagy szerencsének tartottam, hogy valahogyan sikerült elébe vágnom.
- A csatorna… arra van.
Mutattam a jelzett irányba, majd elindultam. Leértünk, majd az orrom után menvén arra vitt a lábam, ahol a legtöbb furcsa szagot éreztem. Mikor már elég erős volt a szag, És találtam egy létrát, intettem a többieknek, hogy menjünk fel. A főbejárathoz érve kérdőn néztem két társamhoz, arcom nyitott könyv volt, abba pedig ez volt írva: Akkor most mit csináljunk?

Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Szélrózsa anarchia - Keleti kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Keleti kapu   Szélrózsa anarchia - Keleti kapu EmptyHétf. Márc. 24, 2014 4:28 am

A küldetést lezárom. Mindenki jutalma 500 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szélrózsa anarchia - Keleti kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Keleti kapu   Szélrózsa anarchia - Keleti kapu Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szélrózsa anarchia - Keleti kapu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-