-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kazuho Kira pályázatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kazuho Kira pályázatai Cl0te19000/30000Kazuho Kira pályázatai 29y5sib  (19000/30000)

Kazuho Kira pályázatai _
TémanyitásTárgy: Kazuho Kira pályázatai   Kazuho Kira pályázatai EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 9:09 am

= NJK Karakter Pályázat =


Név: Katsu
Becenév: "Daybreak"
Kaszt: Különleges Karakter
Nem: A hangja alapján fiú, de gépről lévén szó, nemtelen.
Kor: Ismeretlen

Kinézet: 80 cm körüli marmagassággal rendelkező gépfarkas. A hasa arany színű, a testének többi része fekete, vagy szürke. A lábain három-három éles karom, a sarokgumóiból indulva pedig egy-egy vadászkés méretű penge szolgálja Katsu önvédelmi céljait. A farán, mindkét oldalon három-három kunai méretű kés található, amit legtöbbször ő használ fel, a farkával forgatva őket.

Kazuho Kira pályázatai BladeWolf

Jellem: Szarkasztikus, viszont rendkívül elmés, magas intellektussal rendelkezik. A Mesterséges Intelligenciája lehetővé teszi, hogy egyszerre több dologra is teljes figyelmet szenteljen. Úgy tartja, hogy minden amit megtanul, azt a magáénak vallhatja, ugyanakkor mindent logikusan, a lehető legracionálisabban tesz. Az érzelmeket csupán imitálni képes, átérezni nem tudja azokat, de a programjának köszönhetően széles skálán mozog az efféle emócióinak skálája. Sajátosan értelmezi ugyan, hogy mire hogyan kellene reagálnia, de elmondható, hogy felettébb emberinek tűnik. komoly öntudattal rendelkezik, és rendkívül hűséges Kirához. Utarához kevésbé lojális, mióta Kira kissé belenyúlt Daybreak programjába, de nem kerülheti el a sereg vezérének figyelő pillantását, vagy alkalmasint az irányítását.

Különleges képesség: Ugyan képes megvédeni magát, alapjában véve nem harcra fejlesztett gép. Főként felderítő, ennek okán képes pillanatok alatt felmérni, és teljes tereprajzot készíteni a látótávolságában lévő területekről. A visszhangok alapján is képes felmérni a terepet, amennyiben a szemével ezt nem képes megtenni. A szemébe egy különleges funkciót is beépítettek, mellyel érzékeli a reatsu sűrűséget, illetve a 30 centinél vékonyabb falakon is átlát vele. Ezzel a móddal képes megállapítani a falakon keresztül is, hogy hány célpontra számíthat Kira.


A műhelyemben járkáltam fel és alá, ahogy vártam, hogy a program végezzen a feladatával. Már egy órája ügyködtem azon, hogy az Utara engedélyével megépített gépfarkasom életre keljen, de a dolog szíve-lelke az elmúlt negyed órában dőlt csak el igazán. Az, hogy Katsu engem tartson a gazdájának, és hozzám legyen lojális. Ezen erőlködött a program is, ami lassan de biztosan végezni látszott.
~ Biztos, hogy jő ötlet ez Kira? Mármint örülök, hogy lesz egy háziállatunk, de biztosan fel akarod törni? ~ Aggodalmaskodott Éji Róka.
~ Nem feltöröm. Csupán átírom a programját. Nincs benne semmi olyan ami ellent mondana Utarának. Az irányítás így is az övé lesz. De Katsu engem fog a gazdájának tekinteni. Szóval ne aggódj. Minden rendben lesz. ~ A monitorra pillantottam, és örömmel könyveltem el, hogy már csak egy perc és a várakozásomnak végre vége. Leültem hát az asztal mellé, melyen új állatkám pihent, és hátradőlve figyeltem az eredményt. Mint egy kisgyerek aki az új játékára vár, úgy éreztem magam ezekben a percekben, s nem állt távol az igazságtól. Még utoljára végignéztem az áramvonalas testen, s elkönyveltem, hogy tökéletes munka. Ha akarnék sem lehetne ennél jobbat építeni, így már csak azt kell megvárnom, míg aktiválja magát. Érdekes érzés volt, valaki olyanra várni, aki hasonlít rám. Habár ellentétben velem, ő sosem volt élő lény, ugyanakkor megérti, hogy milyen gépnek lenni. Remélem elfogadja majd az én nézőpontomat is, elismerve azt, hogy nem egyszerű teljes értékű emberből félig gép kiborggá válni. Ugyanakkor a szervezetnek is hasznára lesz, hiszen amikor küldetésünk van Katsu könnyen kielemzi majd nekünk a terepet, komoly előnyhöz juttatva ezzel a Youkai-t és a Daitenshi-t.
~ Jaj legyen már kész. Nem bírok várni. Ne csigázz kutyuli! ~ Drukkolt magában a zanpakutom, és osztoztam a lelkesedésében. Alig bírtam magammal, de igyekeztem nem kimutatni előtte. Elvégre nem akarom, hogy a gazdáját úgy pillantsa meg első alkalommal, mintha egy aranyos kölyök lenne. Még elrettenteném.
A monitoron futó kék csík a végéhez ért, és felbukkant az üzenet, hogy "folyamat befejezve", majd rögtön utána jött a következő kis üzenetbuborék. "Indítás megkezdése. 5 másodperc múlva" Felujjongtam magamban, és előre hajoltam Katsu fejéhez. Eltelt egy pár másodperc, de nem szólaltam meg. Fél percnyi csend után azonban nem bírtam már magammal. Feltettem az első kérdésem.
- Működsz? - Kérdeztem reménykedve a gépfarkastól, majd hirtelen mozdulni látszott. Hátradőltem és vártam a válaszát. Komótosan talpra állt, lelépett az asztalról egyenesen mellém, majd hosszasan körbenézett, végül a tekintete összeakadt az enyémmel. Éreztem ahogy a hangmodulátora munkához lát.
- Nem. - Válaszolta könnyedén, amolyan félvállról, mire elvigyorodtam. A gépemhez fordultam.
- Akkor megnézem mi a gond az agyaddal. Feküdj vissza az asztalra. - Vetettem oda gúnyosan, mie visszafeküdt szépen és ő is hasonlóan válaszolt.
- Ha már ott vagy akár át is programozhatsz "szabad akarat" módba.
- Persze. Aztán fellázadsz itt nekem, és leigázod a világot a gépekkel. - Hosszú csendet kaptam csak válaszul. Rápillantottam, s rosszalló fejcsóválással jutalmaztam. - Vicc volt.
- Megértettem a humorizálásra tett kísérleted. Csupán nem tartom szórakoztatónak. - Jegyezte meg géphangján, mire mellé léptem, és megsimogattam a fejét. Egész jó néven vette a dolgot, és ennek örültem. Farokcsóválással jelezte, hogy örül annak amit csinálok, így folytattam.
- Erre azért nem számítottam. - Szúrtam közbe két buksisimogatás közt.
- A programom bizonyos szempontból a valódi kutyákén alapul. Bizonyos dolgokban hasonlítok hús-vér mintáimra, azonban az intellektusom messze meghaladja az övéket. Még az emberekét is. - Közölte hosszasan, majd abbahagytam a simogatását.
- Oda ne rohanjak. Akkor áruld el nekem, hogy mi az élet értelme. - Gúnyolódtam vele, de könnyedén kezelte.
- Hogy az emberi lények végül a gépek szolgáivá váljanak. - Vágott vissza, és élveztem a társaságát. A humora kifejezetten tetszett, így úgy gondoltam nem lesz szükség az átprogramozására.
- Hogy tetszik a Daybreak becenév? - Kérdeztem tőle barátságosan, ahogy a lábamhoz telepedett.
- Elfogadom ezt a hívószót. - Közölte, miközben farok csóválva rám nézett.
- Rendben. Te leszel az én szemem és fülem azokon a helyeken ahová én már nem érek el. Igyekezz észrevétlen maradni akár az árnyék.
- Megértem az aggodalmad gazdám, de pontosan arra programoztál, hogy ezt tudjam. Hibátlanul teljesítem a feladatomat ne aggódj. - Örültem, hogy ennyire értelme, ahogy annak is, hogy gazdájának szólított. Jó társ lesz. Már alig vártam, hogy megmutassam Zelinenek. Vajon mit fog szólni az új háziállatomhoz. Remélem jól kijönnek majd egymással. Nem venném a szívemre, ha utálnák egymást. Na persze ez Daybreak-el nem fog előfordulni.
- Katsu. - Szóltam oda neki, mire azonnal felkapta a fejét. - Hozd ide kérlek a másik asztalról a pengéket. Ideje, hogy azokat is felszereljem rád.
- Remek ötlet. - Helyeselt, és azonnal indult, hogy végrehajtsa a feladatát. Örült a szívem a sikernek. Elmosolyodva vakargattam meg a fejét, ahogy elém állt a késekkel.
- Jó kutya.

Érdekesség: Kira csak és kizárólag Daitenshi küldetésekre viszi magával Katsu-t, hiszen egyéb feladatokat nélküle is könnyedén elintéz, sőt olykor még egyszerűbben is, mintha ott lenne vele. Éppen ezért aktív segítségként, csak a Daitenshi által szervezett küldetéseken vesz részt.


A hozzászólást Kazuho Kira összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 01, 2013 12:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kazuho Kira pályázatai Cl0te0/0Kazuho Kira pályázatai 29y5sib  (0/0)

Kazuho Kira pályázatai _
TémanyitásTárgy: Re: Kazuho Kira pályázatai   Kazuho Kira pályázatai EmptyPént. Márc. 01, 2013 12:15 am

Heyho!

Tenshi-san, ugye tud róla, hogy érdekes hobbit talált ki magának? Mindenesetre én szívesen látnám a boltomban, amennyiben túlélem a mostani kalandom és felújítom a kócerájt. x"D Remek kis NJK, amit remélhetőleg jól hasznosít majd küldetéseken. Az apróbb, de nem befolyásoló helyesírási hibákon kívül mindössze egy dolgot hiányoltam a pályázatából:

Kaszt: ?

Ennek ellenére - bízva abban, hogy pótolja ezt - a pályázatát ezennel ELFOGADOM. További kellemes játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kazuho Kira pályázatai Cl0te19000/30000Kazuho Kira pályázatai 29y5sib  (19000/30000)

Kazuho Kira pályázatai _
TémanyitásTárgy: Re: Kazuho Kira pályázatai   Kazuho Kira pályázatai EmptyKedd Márc. 19, 2013 12:50 am

= Harmadik Shikai Képesség =


Engedély: Szayel Aporro-tól és Shinji-től is megvan.

Név: Farkasvakság / Yamōshō

Képesség:

A technika nevének kimondása után, Kira Az alkarjához szorítja a kardját, így a keresztvas keresztülfonja a forgató csuklóját, ezáltal a kard stabilan tartja magát a pozíciójában akkor is, ha a forgató elengedi a markolatot. A képesség hatása alatt, Kira láthatatlanná válik, és a jelenléte is nehezebben érzékelhető (pl.: nehezebben érzi meg valaki, hogy követik, míg a technikát él).
Amíg a farkasvakság tart, a használót, csak hallás, tapintás, vagy reiatsu érzékelő technikák útján lehet felfedezni. Azonban a lélekenergia érzékelő képességek, a használó helyett Utara reiatsuját fedezik fel, palástolva ezzel az orvgyilkos kilétét.

Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Kazuho Kira pályázatai _
TémanyitásTárgy: Re: Kazuho Kira pályázatai   Kazuho Kira pályázatai EmptyKedd Márc. 19, 2013 1:02 am

*zümm~zümm* A shikai képességedet ELFOGADOM.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kazuho Kira pályázatai _
TémanyitásTárgy: Re: Kazuho Kira pályázatai   Kazuho Kira pályázatai Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kazuho Kira pályázatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-