-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Varui Akuma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Varui Akuma Cl0te5000/15000Varui Akuma 29y5sib  (5000/15000)

Varui Akuma _
TémanyitásTárgy: Varui Akuma   Varui Akuma EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 3:20 am

~ Adatlap

~ Adatlap

Név: Varui Akuma.
Nem: Férfi.
Kaszt: Shinigami
Rang:-
Kor: Ismeretlen.

Szint:1
Lélekenergia: 5.000
Tőke: A karaktered tőkéje

Kinézet: ~ Kedves naplóm, ma új tagot kaptunk, Varui Akuma. Leírom már, hogyan is néz ki.
176cm magas lehet, és talán 80-85kg, átlagos testalkattal rendelkezik, amin némi izom foglal helyet. De külsőleg nem az a harcos alkat. Hosszú, lapockái végigéig érő, fekete haja van, amit általában lófarokba kötve visel. Kék szeme van, de szerintem előszeretettel rak be kontaktlencsét, így váltóztatva a színét. Mert láttam, hogy volt már fekete, sárga is. Vékony, ívelt, szemöldökei vannak, szerintem jól áll neki.
Február 2.


~ Ma volt az első nap, hogy velünk bulizott. Egész jól kiöltözött az alkalomhoz.
Egy fehér öltönyt, hozzá illő fehér nadrágot, fehér cipőt, fehér inget, és egy fekete nyakkendőt viselt. Hűvösebb volt a szokottnál, ezért még egy hosszú, fehér kabátot, és egy fehér sálat. Szerencsére azért nem mindig abban volt, de azt mondta, hogy szereti az elegáns ruhákat. Ha tehetné, még munka közben is azt viselné.
Március 7.

Jellem: ~ Milyen is volt az apád, akkor, amikor megismertem? Kicsi Ikumi, most leírom neked.
Az elején egy kicsit zárkózott volt, de ahogy telt az idő, úgy lett egyre inkább nyitott felénk. Van pár fura szokása, hogy amikor nem értett valamit, vagy rá akart jönni valamire, akkor egy asztal alatt volt, és zenét hallgatott. (Talán majd néha te is meglátod, hogy ezt csinálja. Smile ) Kedves volt másokkal, de mégse volt túl sok barátja. Talán a minőségre ment, és nem a mennyiségre. ( Habár, ha azt nézem, az egyik legjobb barátja, egy volt kapitány volt.) Jókat lehet vele beszélgetni, és annak ellenére, amilyen területen dolgozik, mégse csak a tudományról lehetett társalogni, elég sok mindenről. Gyakran élvezte a vitákat, sőt, néha kezdeményezte is. (Ezért ha lesz fiúd, és el akarsz vele menni valahova, készülj fel apádból, meg a fiú is Wink és reméld, hogy nem 11. osztagos lesz. ) Nem rajongott a szabályokért, de betartotta őket, mert nem tehetett mást. (Talán ezt nem kéne leírnom, de lehet ezért fogantál meg, nem tartotta be a ”szabályt” Wink ) Sokat nevettünk, vicces volt, de azért ha a helyzet megkövetelte, nagyon hamar olyan lett, mint akiből eltávolították a humorcsontot. Merev, kőarcú férfi. S nehogy elfelejtsem, szeret zenélni, sokszor játszott nekem is, több hangszeren. De azt sose mondta el, hol tanulta. Az igazat megvallva, elég keveset beszélt/beszél a múltjáról. (Mindig, amikor kérdeztem róla, azt mondta, hogy nem volt túl kellemes időszak a számára, nem akar róla beszélni.) Nagy vonalakban ilyen lenne az apád, de majd megismered Ikumi, ahogy én is megismertem.
Február 28.


~ Nem, nem lehet igaz, nem tudom mit kellene hinnem. Azok, amiket elmondott, ha azok igazak, akkor lehet az egész eddigi viselkedése csak egy szerep volt? De… de nem, nem hiszem, biztosan hibázott volna, és Ő is mondta, hogy nem mindent megjátszott, sőt, szinte csak a valódi énjét mutatta. Nem tudom mit kellene hinnem, és már nem is fogom megtudni, hogy igazat mondott, vagy nem…

~ Zanpakuto/képesség

~ Zanpakuto
Neve: Toge=Tüske
Fajtája: Kidou.
Shikai parancsa: Shimero! Toge =Fojtsd! Tüske.
Shikai kinézete: Két fehér kesztyű.
Shikai alakban két fehér kesztyű alakját veszi fel a zanpaktou. Természetesen mindkét kesztyűt viseli Akuma. Tíz ujja van, így tíz darab, bíbor színű, tű vékony, reiatsuból felépülő szalagszerűség halad végig az ujjai mentén, egészen a könyökéig rásimulva a karjára. Hüvelyk és kisujjainál a karjának az oldalán futnak ezek végig, a mutató, középső, és gyűrűs ujjánál pedig, alul és felül. Így képes védekezve a harcokban. Közelharcban pedig úgy használja, hogy az ujjai végén ezek a szalagok túlérnek, 20cmel (képes a méretüket változtatni 0-20-ig). Vágni, és szúrni is képes vele. De nem az a fő ereje a zanpaktoujának. Hanem, hogy a szalagokat képes eltűntetni a karjáról, és máshol megjeleníteni, egyszerre, vagy külön-külön. Ilyenkor a szalagok inkább már olyanok, mint egy tüske, és hosszúk 2 méter. Színük pedig továbbra is halvány bíbor.

Támadások: Nem nagyon lehet támadásokról beszélni a zanpaktoujánál. Inkább csak Akuma nevezte el így azokat a módszereket, amiket a leggyakrabban használt.


Ichi=Egy: Ilyenkor a bal karjáról tűnteti el a szalagokat, és az ellenfél alól törnek elő. Enyhén Akuma felé ívelten. Akuma felé a két legközelebb nem teljesen búj elő a földből, csak félig. Középen csak egy van, az 150cmre jön elő, és a leghátsó kettő pedig, teljesen. Nem feltétlen az a célja, hogy keresztül szúrja az ellenfelét, hanem hogy egyre előrébb ”lökje” azt, ezért folyamatosan jelennek meg újra és újra a tüskék. Még végül nem érnek oda Akumához. Egy jóval gyengébb ellenfelet feltehetőleg keresztül szúrna vele, egy erősebbet pedig csak besebezne. Jobbjával is képes erre, de csak annyiban tér el, hogy ilyenkor távolabb löki az ellenfelet. A hatótáv, amennyire képes megidézni a tüskéket, az 10 méter. Tehát ha a balját használni akarja, az ellenfélnek maximum csak 10 méterre lehet tőle. Ha pedig a jobbját, maximum csak 10 méterre tudja eltávolítani.

Ni=Kettő: Ha túl közel vannak hozzá, akkor a teste előtt idézi meg mind a 10 tüskét, hogy vagy keresztülszúrja az ellenfelet, vagy ellökje.

A szalagok újratermelődési ideje 1mp (ezért szokta az Ichinél úgy alkalmazni, hogy elsőnek a legközelebbik tűnnek el, majd a középső, és végül az utolsó. Így elég ideje van arra, hogy újra megjelenjenek). S’ hogy mennyire erősek, az a zanpaktoura rakott pontoktól függ. Védekezésnél hasonlóan működik, mint az arrancarok hierroja. Viszont annyival gyengébb, hogy a testén, egyedül csak a karján képes megidézni. Így a teste többi pontja védtelen a támadásokkal szemben. Támadásnál, pedig csak az élességét, és a hegyét növeli a zanpaktoura rakott pontok mennyisége.


~ Technikák/eszközök
Spoiler:

Spoiler:



~ Felszerelés(ek)


Megfigyeltem, hogy mindig volt nála egy kép, amin mindhárman rajta vagyunk, és egy kis jegyzettömb, amibe gyakran szokott írni. Na meg persze a jegygyűrűje, merné csak levenni. Neutral


~ Ajándékok, jutalmak




~ Kiadások




~ Küldetések, küzdőterek




~ Dokumentumok

Előtörténet: https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com/t2714-varui-akuma
Wiki:
Vissza az elejére Go down
Kon

Kon

Hozzászólások száma : 333
Registration date : 2011. May. 01.
Hírnév : 6

Varui Akuma _
TémanyitásTárgy: Re: Varui Akuma   Varui Akuma EmptyPént. Feb. 22, 2013 4:36 am

Összesen: 22 pont
  • 5 pont jár minden képzettségre összesen
  • 14 pont az LP után
  • 3 pont a Gotei 13-hoz tartozás végett

Képzettségek:

2 pont zanjutsu
5 pont hakuda
5 pont kidou
5 pont shunpo
5 pont zanpakutou
Vissza az elejére Go down
 

Varui Akuma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Adatlapok-