-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Végtelenül Valótlan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Végtelenül Valótlan - Page 2 Cl0te31700/45000Végtelenül Valótlan - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Végtelenül Valótlan - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Végtelenül Valótlan   Végtelenül Valótlan - Page 2 EmptySzomb. Júl. 20, 2013 1:09 am


Nem szeretem a macska egér játékot. Sajnálom, de mind a kettőt sajnálom. A cicát is, ha éhes marad, és az egeret is, ha megeszik. Az egérfogót meg még kevésbé szeretem! Ha meg én vagyok az egér, azt kifejezetten utálom. :|Márpedig nagyon úgy nézett ki a helyzet, amint becsapódott mögöttünk az ajtó, vagy legalábbis szerűség. A koromsötétben inkább csak a sok éves belém nevelt, és mára már természetemmé, vagy az ösztönömmé váló dolgot tehettem. Megálltam, és az indokolatlanul brutál nehéz kardomat magam elé tartottam támadó állásba. Elvileg ilyenkor szoktak szegény egérkék fejvesztve szaladozni, de még mindig a macskákhoz álltam közelebb. Vagyis mint a ragadozók általában, inkább vártam. Igaz is, itt is valami cicás nevet akartak rám aggatni... mintha tudták volna. O.O Mindegy is...
- Totál klausztrofóbiás leszek! - csippentette el magát Suza~chan a vállamon.
- Mi az a kausztro valami? - érdeklődtem. - néha komolyan úgy érzem, hogy túl sokat olvasol... Neutral
- Csak irigy vagy, amiért olyanokat tudok, amiket te nem... - sóhajtott egyet Suzaku, persze mindezt olyan halkan, hogy csak én hallhattam.
~ Komolyan nem kedvelem a kis tollpamacsot! ~ mordult egyet Gin~chan ~ Ha nem elleneznéd annyira, már rég elhasználtam volna tusoló szivacsnak.
Be nem vallottam volna, de kicsit zavart, hogy annyi idegen szót ismert. De azért nem szívesen láttam volna csuromvizesen a fürdőmben. Neutral És azt is tudtam, hogy jó sok ideig madárként kellett élnie, holott nagyon nem volt az, és ez fárasztó lehetett. Szóval nem haragudhattam rá. 
 Behunytam a szeme, és koncentráltam, hisz a sötétben még én se láthatok, és Papus* mindig azt mondta, hogy amíg tüzet gyújtok a sötétben vagy harmincszor megölhetnek, és akkor még aranyosak voltak, és bénák. Ráadásképp a munkáink nagy részét is éjjel kellett megcsinálnunk, és akkor ugyebár még nem volt úgy kivilágítva az éjszaka, mint manapság. És gyilkolásra az újhold vagy borús éjjel volt a legalkalmasabb... Könnyebbség, hogy most nem én voltam a támadó fél, hisz nem láttam semmit. Ellenben valamiből arra a gondoltra jutottam, hogy ránk fognak támadni. Másképp miért zárták volna el a menekülés vonalát? Szóval egy szó, mint száz, behunyt szemmel fogtam a kardomat, és koncentráltam. A kardtávolságom megnőtt, és nem csak azért, mert nagamakit forgatok... Embarassed de úgy tűnt, itt újfent nem engem preferáltak elsőként. Talán mert Kira~san szaladt be az alagútba elsőnek? Egy elég fura, ritka dús fogsorral rendelkező alakot pillantottam meg abban a fura szikrázásnak a fényénél, ami Kira~chanból jött. Neutral És még csak az idő és a hely sem volt alkalmas komolyabb csodálkozásokra vagy töprengésekre. Be voltunk zárva egy lyukba, és az ellenfél eltűnt, mint a kámfor. Bár legalább fényt gyújtottak, hogy meg tudjunk bizonyosodni ellenfelünk félelmetességéről. Igazán kedves emberek voltak ezek, az már egyszer biztos. Neutral Nem értettem az ilyen dolgokhoz, de az volt az érzésem, mintha szelektálni akartak volna közülünk. Arról nem is beszélve, hogy ez érzelmileg is megterhelő lehet... Egy zárt helyre zárva, mint a nyáj, amit levágásra szántak. Csak egy bökkenő van. Mi is ragadozók vagyunk, én legalábbis, mint mondtam eléggé annak születtem. És most térjünk vissza az elejére a dolognak, a cicákhoz és a többihez?  Sok fog ide vagy oda, nem hagyom magam. Nekem csak egy nagy pengém van, de eddig még sosem hagyott cserbe, és biztos voltam benne, hogy nem most fogja elkezdeni. Szóval minden eshetőségre felkészülve vártam. Kicsit úgy érezte, magam, mint amikor bekötött szemmel kellett gyakorolnom apámmal a kardforgatást. Egy jó fél évig, évig nem vehettem le a kötést a szememről, és mindent vakon kellett tennem. Shion után vándorolni, és persze a legsziklásabb, legvizesebb helyeken mentünk, dolgozni, főzni, meg úgy alapból túlélni. Akkor se vehettem le, amikor útszéli banditák támadtak ránk... Elejében kínkeserves volt, de idővel megedződtem. A reflexeim gyorsabbak lettek, az érzékeim kiélesedtek. Szóval egy jó két és fél méteres sugarú körben, bármilyen megmozdulásra azonnal suhintottam, ami az átlagnál kissé talán, cirka 100 kilóval nehezebb kardommal elég végzetesnek bizonyulhatott. Összesen négyen voltunk a titokzatos támadó, vagy támadóinkon kívül az alagút szerűségben. Nem tudtuk, hogy egy, vagy több alak bosszant~e bennünket, bár esztétikai okokból egy is túl soknak volt mondható. Neutral Szóval nem hagyhattuk, hogy a figyelmünket elvonja bármi is. Esetleg, hogy megjelenik egy, közben egy ikertesója hátulról megtámad, vagy ilyesmi. Az én időmben az ilyen eltűnök, megjelenek trükköket mindig párosával, vagy többesével művelték, csak ugyanúgy néztek ki. Erre is fel kellett készülnünk És ha már ez eszembe jutott, csak a móka kedvéért, két klónt is oda rittyentettem magamról, hátha olyan okos a drága ellenfelünk, amilyen szép. Embarassed  

Ismertem magam is egy hasonló technikát, amivel el lehetett tűnni, de nem ilyen hosszú időre. Esetleg még ami megfordult a pici fejemben, az a kabóca vedlése volt.  De a következő lépésem kivételesen attól is függött, hogy a többiek mit tesznek majd a láthatatlan és igen csak csúnya ellenfélre. Azért pár apró kavicsot biztonsági okokból még a ruhámba rejtettem, és ha már ott voltam, Suza~chant is biztonságba helyeztem. 
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Végtelenül Valótlan - Page 2 Cl0te13500/26000Végtelenül Valótlan - Page 2 29y5sib  (13500/26000)

Végtelenül Valótlan - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Végtelenül Valótlan   Végtelenül Valótlan - Page 2 EmptyHétf. Júl. 29, 2013 6:49 am

Fasza, itt rekedtem egy kurva vegyes társasággal, egy lófaszt, ez nem is vegyes. A szaralakokkal maradtam egyedül, hát mondhatom, ez már baszott jó. Ezekkel összezárva, és elvárnák, hogy nyugodtan tudjak mészárolni. Nem tudom mit is gondolhatnak, de ez kb annyira jó ötlet, mint Freddy Krugert felkérni álomterapeutának, és még mindig az a biztonságosabb. Sőt, annak a sokfogú dögnek is jobban élvezném a társaságát, ami most jelent meg, majd el is tűnt, de legalább megcsapta Robotshinigamit, már is egy pont a szörnynek. Remélem kivégzi mindet, nekem meg elfekszik, és engedi, hogy gyengéden kinyomjam a szemeit, majd letépjem a fejét, és labdázzak vele, vagy inkább majd a vörös shinigami feje helyére rakom, az viccesebb lenne. Remek zenét lehetne belőle csinálni, reccsenések, meg minden, mellé ez a hang, ami ebből az alagútból jön, elég elvont stílus lenne, de szerintem lennének rá vevők. Igaz, azoknak nincs ízlése, akik erre gerjednek. Egy jó kis rock, punk, metál, ezek odateszik magukat, nem pedig nyálas pop, és a többi fos. Na, de hol az a barátságos kis szörnyeteg, had ölelem meg, és töröm ki a nyakát. De szép is lenne, de nem, persze, hogy nem így történik, kurvára nem. Helyette kaptam egyet Én is, pedig olyan jól indult a kapcsolatunk, erre el cseszi egy ilyennel, hogy végigkarmolja a hátamat, ami még nem is zavarna annyira, de hogy a tetoválásomat is így szétbarmolja, az már kurvára dühítő.
- Anyád… a tetokom! Hé, Oyashimaru, amikor megnyertem ezt a jó kis játékot, jutalmul azt kérem, hozd rendbe majd a tetkomat.- igen, ez zavart a legjobban, nem a ruhám, vagy éppen az, hogy annak ellenére, hogy nem valami de durva sérülés, és mégis kurvára tud fájni, nem, hanem az a remek kaszás, ami a hátamon van. Nem kevés munkaórába telt, mire felrakták, meg színezték, erre mi van? Az, hogy néhány kurva heg fogja rontani a látványt. Sok pénzembe lesz, hogy eltakarítsam a hegeket, és rendbe rakassam az egészet. A biztonság kedvéért, lehet máshova is kéne majd varratni, vállamra, vagy valami ilyesmi helyre, ahol nem kell attól fosnom, hogy szétkurják ilyen karmolásokkal.
- Fasza…- köptem egyet, majd két lépéssel eltávolodtam a shinigamik közeléből. Van egy tippem, hogy közösen fognak majd dolgozni, hát abból nem kérek, ha kell, inkább megdöglök, de hogy nem fogok ezekkel közösködni, az is ziher. Oké, így lehet romlanak az esélyeim, főleg, mert jelenleg passz, mennyi dög is van, meg hogy közlekednek? A talajból, vagy a falból jönnek elő? Bár fémmel vagyunk körbevéve, tehát elég neccesen tud előmászni lentről. A fasz se tudja, nagyon remélem, hogy mégis lentről, fentről, vagy oldalról, mert ha csak úgy a semmiből, na akkor vagyok már szarban. Ritka rossz az érzékelésem, már ami a reiatsus marhaságot illeti, így ha akarnám, akkor se nagyon tudnék rájönni arra, honnan is fognak meglepni. Cumi, nyeles cicit szívhatom, és még vacsorázni se visznek el, pedig szeretem, ha előtte megetetnek, vagy legalább egy kis előnyalás, mert szárazon análba, annál kevés rosszabb lehet. Oké, max ha egyszerre ketten akarják, ott még a nyalás se nagyon segít. Hiába van itt egy segédkéz, aminek ég a vége, ha egyszer nem tudom használni semmire. Annyira talán igen, hogy ha meglátom az egyik dögöt, akkor az arcába toljam, vagy le a szájába, és hátha a torkára akad, és ha máshogy nem, a seggén fog, amikor ki akarja rakni a batyut, és abba fog beledögleni. Bah, az is szar halál lehet. Na, de félre ezekkel a dolgokkal, figyeljünk a környékre, ha a lelki érzékelésem, vagy mi a fasz, nem olyan jó, akkor hagyatkozok a fizikai érzékszerveimre. Szaglás, hallás, látás, ha ki tudom zárni a három szarzsákot, akkor már nem is biztos, hogy olyan nehéz lesz ez az egész. Habár… lehet el kell érni a járat végére, és akkor ez a gond már meg is van oldva. Persze ahhoz egy nyitott ajtó se ártana.
~Oké, kemény a fejem, de nem annyira, hogy pörölynek használjam.- nincs mese, várni kell, vagy mégse? Inkább azt választom, hogy leszek a csali, de csak magamnak pecázok, teszek magasról a többiekre. Elindulok előre, lassan, figyelve a környezetemre, szagokra, hangokra, és arra, amit szemmel is láthatok. Szerintem van olyan jó a reflexem, hogy elkerüljem a támadásokat, sőt, ha szerencsém van, akkor meg is ragadhatom az egyik karját. Akkor pedig kirántom, le a földre, és addig taposom a nyakát, még el nem törik, a szemei ki nem ugranak a helyükről, és még a vér nem fog habosan előtörni a szájából. Na persze, ehhez el kell kapni, és az se mindegy, mit akarok elkapni. Bár ha lábak, karok, azokkal ezt még meg is tudnám oldani, de ha csak a fej, hát, akkor ott a segédkezem, ami szerintem már rég elaludt, de arra okés lesz, hogy abba harapjon, időt adva a kirántására, vagy legalább arra, hogy ne Én legyek a főfogás. Persze az esély arra se kicsi, hogy nem lesz elég időm ragadni, akkor meg arra koncentrálok, hogy elkerüljem a többi karomlást, főleg a hátamon, mert még egy oda, és kurva durca leszek. A shinigamikat pedig, hát nem érdekel, mellettük is elmegyek, egy szó nélkül, rájuk se nézek, ha meg mondanak valamit, arra se reagálok, ha esetleg meg nem akarnak elengedni, akkor is megyek tovább, max kikerülöm, és ennyi, de persze egy vállalás még belefér, váll a vállnak. Ez van, kapják be ezek hárman, remélem itt fognak megrohadni.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Végtelenül Valótlan - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Végtelenül Valótlan   Végtelenül Valótlan - Page 2 EmptyVas. Márc. 09, 2014 5:14 am

A küldetést LEZÁROM. Mindenki jutalma 2500 LP és 3000 ryou.
A leadott karakterek júzerei az LP felét átadhatják más karinak. Erről privát üzenetben értesítsenek.
[/color]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Végtelenül Valótlan - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Végtelenül Valótlan   Végtelenül Valótlan - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Végtelenül Valótlan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Karakurán kívüli világ :: Küldetések :: Lezárt küldetések-