-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Égett lapok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok - Page 3 Cl0te40600/45000Égett lapok - Page 3 29y5sib  (40600/45000)

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptyPént. Márc. 29, 2013 8:19 am

A terem minden irányából jövő nevetés nem úgy tűnt, hogy nagyon abba akarna maradni és a gépezetek hangjával elegyedve egészen fülsértő hangok keletkeztek. Szerencsére azért abba maradt, Kazuma-san rosszulléte megszűnni látszott, aminek örültem, hiszen így meg tudta osztani velünk, amit tud. Jól gondoltam, hogy nem tudott az ebben a laborban zajlott eseményekről, mivel csak idegenvezetőként csatlakozott a csoporthoz és egyértelmű, hogy nem egy magas rangú tisztre bíznak ilyen feladatot.
- Semmit nem tudtam erről, épp ezt mondtam az előbb. Még én sem tudtam róla, tehát titkosították az információkat. És ilyen törvény nincs, hogy nem lehet a zanpakutoukat hadra fogni, mivel eddig nem volt rá példa, így nem volt okuk betiltani. Ezután viszont lehet, hogy be fogják tiltani, ha ez kiderül. Ki tudja. - válaszoltam a 6. osztagos tisztnek, bár úgy beszélt, mintha eddig nem is figyelt volna, mi miket mondunk. Bár eddig nem sok mindent mutatott fel a nagyszájúságán kívül. Nem szavakkal kell legyőzni az ellenséget, hanem tettekkel. A mondás is megerősít ebben, amelyik kutya ugat, az nem harap.
Egy idő után a nevetés elhalkulni látszott, majd végül a gépek zaja teljesen el is nyomott minden mást. Tudtam, hogy valami most történni fog és megérzésem nem is csalt. A karperec körül lila lélekenergia emelkedett fel, ami nem kis mennyiség volt. Próbáltam úgy állni, hogy a csapat elé kerüljek és elálljam a zúduló lélekenergia útját valamennyire, elvégre kapitányként jobban el tudom viselni náluk az ekkora nyomást.
A gépek is jobban sípolni kezdtek és a tartályok tartalma sűrű fortyogásba lendült. És ha ez még nem volt elég, még színes villogás is átjárta a termet, ami miatt el kellett takarnom a szememet, mert már a labor forogni kezdett körülöttem. Szerencsére nem sokáig kellett elviselni ezt az egészet, gyorsan végett lett az egésznek az egyik tartály kitörésével. Amint elvettem a kezem a szemem elől, megpillanthattam Remaerdot, aki Kazuma-sannal takarta el a testét, amin nem volt ruha.
~ Én ismerem őt? ~ egy kicsit meg voltam zavarodva a hallottak után, így nem tudtam megszólalni. Mozdulni se nagyon, és még ha tudtam is volna, nem engedhettem meg, hogy Kazuma-sannak bántódása essen. Mivel nem tehettem semmit, ezért elgondolkoztam, hogy honnan is ismerhetem Remaerdot. Összeszedtem, mit tudok róla a fejemben, majd erősen próbáltam visszaemlékezni és végül sikerült.
- Dreamer! - mondtam ki hangosan régi ismerősöm nevét, miután összeállt a kép. Égett lapok, zanpakutou, nem szereti a shinigamikat és végül az álneve Remaerd, ami a Dreamer visszafelé olvasva. Hogy eddig nem jöttem rá, milyen béna vagyok.
Hangomat már csak akkor tudtam kiengedni, amikor Dreamer eliszkolt és Kazuma-san nyakát elvágta. Fukuyama-san szerencsére elkapta a sérültet és valamilyen oknál fogva nagyon a szívére vette Kazuma-san megsérülését. Ennyire megszerette volna ezen rövid idő alatt, amit együtt töltöttünk?
- Nyugodjon meg Fukuyama-san. Gyógyítás közben mindent elmondok. - próbáltam lecsillapítani a 3. osztagost, majd letérdeltem a sérült mellé és már aktiváltam is a gyógyító kidout a bal kezemen. A jobb kezemmel pedig lélekenergiámat bocsátottam a sebre, hogy lehűtsem és lelassítsam a vér folyását. Bár nem vagyok orvos, de úgy tudom, hogy a nyaki rész elég kényes hely, így nem tudom, hogy sikerül-e megmenteni Kazuma-sant.
- Szóval, az ellenfelünket Dreamernek hívják és egy zanpakutou lélek. Valaha egy kapitánynak a lélekölőkardja volt, de gondolom már meghalt, legalábbis legutóbb valami zombi monstrum formában volt. Egy küldetés folyamán találkoztam vele, amikor még a 6. osztag hadnagya voltam. Akkor éppen ártatlan halálisteneket tüntetett el a könyvével, amiben a birodalma volt. Anao is ott volt velem, majd említsétek meg neki, biztos emlékszik rá. - fordultam a két 10. osztagos felé egy kis megjegyzéssel, majd folytattam. - A saját birodalmában szinte korlátlan hatalma volt, így nem is tudtuk legyőzni, hanem feladta és kiengedett minket. Végül elégettem a könyvet és azt hittem, hogy azzal vége is van az egésznek, de ezek szerint nem. Kérdés? - fejeztem be a mondandómat, majd körülnéztem látok-e valahol kérdő tekinteteket. Még agyaltam egy kicsit nehogy kihagyjak valami fontosat, de hirtelen nem jutott eszembe semmi más.
- Szerintem most pihenjünk itt le egy kicsit, szedjük össze magunkat és újult erővel keressük meg. Ő is mondta, hogy találkozni fogunk, tehát ha itt maradunk egy kicsit, akkor is. Nem kell fejjel a falnak rohanni. - az utolsó mondatot elsősorban Fukuyama-sannak szántam, hiszen nagyon ingerülten viselkedik, mióta Kazuma-san megsérült. Korábbi tapasztalataimból egyértelmű, hogyha magához akar csalni, akkor mindenképpen megteszi azt.
A korábbi események viszont nem hagynak nyugodni, ami a tartállyal történt. Van egy olyan érzésem, hogy éppen most nyerte vissza erejét, lehet, hogy azzal a módszerrel, amit az imént olvasott fel Kazuma-san. A módosított lelkekhez hasonlóan hadra fogható zanpakutou lett. Az viszont még jobban érdekelne, hogy milyen képességei vannak itt. Egyáltalán Soul Societyben vagyunk vagy megint a saját világában. A dzsungel, meg az óriás kapu meg a többi miatt már nem vagyok biztos semmiben.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok - Page 3 Cl0te24700/30000Égett lapok - Page 3 29y5sib  (24700/30000)

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptyPént. Márc. 29, 2013 9:24 pm

Végül Kazuma~san összeszedte magát, és bár mondták már, hogy a kezeim csodát tesznek, ennyire látványos produkcióm még nem volt. Cool Körbe is néztem, hogy ugye mindenki látta, ahogy néhány érintésemtől szinte teljesen emberi színe lett ismét a Juunibantai tisztjének. Persze senki sem foglalkozott a kiváló képességeimmel, mert a nevetéssel voltak elfoglalva, ami persze zavaró volt, de azért én mégiscsak kézrátétellel gyógyítottam. ˘w˘ Lehet Raimaru~sannak sem ártott volna valami, mert olyan hangosan ordibált, és ráadásul nagyon csúnyán beszélt! Surprised
- Raimaru~san! Válogassa meg a szavait, gyerek is vannak közöttünk! >w> - Szóltam rá, egyértelműen Katsuo Masaru~sanra utalva, akinek nem szabad ilyen beszédet hallania, nehogy eltanulja! Ha az én gyerekeim beszélnének hasonlóan, mint a Rokubantai tisztje, biztosan kimosnám a szájukat. Neutral Talán beszélni is fogok az anyukájával… elvégre anyukája mindenkinek van, és ők jól megértik egymást. ^w^
Közben kezdtem azt gondolni, hogy a többiek nem is figyeltek az eddig történtekre, hiszen ismét szegény Kazuma~sant vádolták mindenféle dologgal… oké, Juunibantaios, ami eleve gyanús, de csak nézzenek rá, hol lenne képes két remegés között titkoskísérletezni? :/ Persze ő is elmondja, hogy nekem van igazam, és semmi köze ezekhez a dolgokhoz, bár hogy is elenne, mikor a koszból látszik, hogy nem is jártak itt évek óta. Remaerd~san gyakrabban is takaríthatna, ekkora koszban nem csoda, hogy gonosz lesz az ember, vonzza a mumusokat, akik a legkedvesebb embert is csúnyán megrontják, és komisszá teszik! >w< Miután idegenvezetőnk hosszas beszédbe kezd, fel is tettem napszemüvegem, hogy láthassam az itt leledző mumusokat, de közben igyekeztem Katsuo Masaru~sannak is válaszolni, hiszen egy gyermeknevelési könyvben azt olvastam, hogy a gyerekek kérdezve tanulnak. Surprised Mondjuk amennyit Suzzucchan kérdez, biztosan egy zseni lesz belőle, ahogyan belőlem is lett! *o*
- A Módosított lelkek mesterségesen előállított lelkek, akik úgy lettek előállítva a Soul Societyban folyt kutatásokon, hogy képességeik meghaladják a normál emberekét. Eredeti alakjukban kicsi, zöld, gömbölyű kapszulák, és ha bármilyen testbe helyezik őket, életre kelnek. Halott emberek feltámasztására hozták létre őket, hogy ezáltal egy roppant haderőre tegyenek szert a lidércek ellen, de etikátlannak és "embertelennek" találták a használatukat, ezért elrendelték a megsemmisítésüket. – Fojtott hangon szó szerint ismételtem vissza a még az Akadémián tanultakat, amin egyrészt csodálkoztam, mert nem ma fejeztem be, másrészt érthető volt, hiszen amit egyszer megtanultam, azt szinte bármikor képes voltam előhívni. Cool Ezeket pedig a vizsgákra teljesen bemagoltam, nehogy egyetlen kanjit is elrontsak. Neutral
Aztán megmozdult az emelvény, amin elcsodálkoztam. Nem gondoltam volna, hogy ez olyan, mint a tévében menő kvízműsorok, hogy a jó válasz miatt nyeremény is jár. o_O Bár ahogy elnéztem az itteni dolgokat, inkább egyiket sem szerettem volna nyereménynek, mert ragacsosak, és eléggé mumusfajzatnak kinézőek voltak, azok pedig nem kedvesek. :/ A villódzás erős fényétől megvédett a napszemüveg, de Remaerd~san meztelenségétől egyáltalán nem, így el is takartam az arcomat, és melyen elpirultam. Milyen dolog csak így előugrani valahonnan? .__. El is határoztam, hogy az ő anyukájával is beszélnem kell, ez így tarthatatlan, itt valaki nagyon félreneveli a gyerekeit. Ahogy ismét felnéztem, ráadásul Kazuma~sant is elragadta! Micsoda gonoszság! Mostmár biztos, hogy mumusok nevelték. Neutral Nem igazán értettem azt, hogy mit miért mond, Karasu szokatlanul csendes volt a küldetés alatt, egyetlen megjegyzést sem tett, pedig azokat nem szokta általában sajnálni. Azonban ennél is borzalmasabb volt, hogy annak ellenére, hogy senki sem fenyegette, egyszerűen elmetszette Kazuma~san nyakát. Hatalmasra tágult szemekkel álltam eddigi helyemen, képtelenül mozdulni, és csak figyeltem, ahogy a teste zsákszerűen lehullik az őrült karjaiból, vöröses csíkot húzva a levegőben. Szerencsére Fukuyama~san végül megfogta, én pedig önkéntelenül is a közelben álló Katsuo Masaru~san szemét takartam el, nem kell ilyesmit látnia.
- Ne nézd, nem lesz semmi baja, ez csak… Ketchup, mint a filmekben. TwT – Próbáltam kissé megremegő hanggal megnyugtatni, bár lehet inkább magamnak szólt az egész.
Képtelen voltam a napszemüveg mögött pislogni, csak néztem a férfit, ahogy a sebén keresztül kifelé bugyborog belőle az élet, és lassan halványabb lesz, mint mikor Raimaru~san megvádolta. Megremegett a szám sarka, és egy nedves csík folyt le a napszemüveg mögül, annak ellenére is, hogy Nara~taichou szakszerűen belekezdett a gyógyításba, amit én esetleg a zsebemben lapuló dinós sebtapaszokkal tudtam volna segíteni, de úgy véltem aprók azok egy ekkore sebhez. :/ Közben feszülten hallgattam a mondandóját, miközben egy pillanatra sem engedtem Katsuo Masaru~sant, hogy a testre pillantson, biztos voltam benne, hogy életben marad Kazuma~san, de ilyet akkor sem kell látnia. A kapitány felvetésére, hogy kérdezzünk rá Shiroichi~taichounál a dologra, csak bólintottam, úgy éreztem jobb, ha most nem szólalok meg.
Végül úgy tűnt, hogy annak ellenére, hogy megtaláltuk a felelőst, mégsem találtuk meg, hiszen Remaerd~san, vagy Dreamer~san, ahogy később a kapitány nevezte, elmenekült. De úgy gondoltam, hiába is maradunk itt, és készülünk fel az újabb találkozásra, a nembohócbohóc már valószínűleg messze jár, hiszen azt megkapta, amiért ideérkezett. Persze az nem volt világos, hogy zanpakutoként mért vágyott testre, így sokkal kötöttebb, sőt könnyebben elpusztítható, ami nekünk pont jó. Nem volt bennem egy szemernyi kétség sem, hogy bár újabb találkozást ígért számunkra, azt a napot is meg fogja bánni, hogy a közelünkbe merészkedett. Részemről legalább ebben biztos lehet. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptyPént. Márc. 29, 2013 11:14 pm

Gratulálok, sikeresen elvégeztétek a küldetést! Először is szeretnék megdicsérni mindenkit, amiért hellyel-közzel mindig időben írtatok, ráadásul a postok minősége is csak helyenként hagyott kivetnivalót maga után egyes esetekben. Természetesen nem egy vállveregetésért jöttetek, szóval lássuk a jutalmakat!
  • Tsugahara Nakamura: Sajnálom, hogy nem sikerült önhibádon kívül végigjátszanod a kalandot, mindazonáltal nem távozol üres kézzel, jutalmad 1500 LP és 2000 ryou a négy körben való részvételed okán.

  • Fukuyama Hidekazu, Raimaru Minashaku: Kivétel nélkül írtatok minden körben, nem egyszer elsőként, ami dicséretes! Viszont van még hova fejlődnötök, főleg a Te esetedben, Mina, ki kellene küszöbölni ezt a hullámzó teljesítményt. Jutalmatok 2500 LP és 2500 ryou.

  • Nara Shiratori: A megszokott módon és megbízhatóan teljesítetted a rád szabott feladatot, habár örültem volna, ha némileg jobban kézben tartod a csapat irányítását, vezetői képességeidet még inkább megcsillogtatva! Jutalmad 3000 LP és 3500 ryou.

  • Rosui Kagehime, Sierashi Katsuo: Kétségtelenül a leghosszabb hozzászólások a Ti nevetekhez fűződnek, azonban leginkább azt emelném ki, hogy a többiekkel ellentétben nem csak az NJK-kal, hanem egymással is egyfolytában kommunikáltatok. Szép volt! Jutalmatok 3500 LP és 4000 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Égett lapok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-