-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A vadász

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hitsugaya Toushiro
Mesélő
Mesélő
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 51
Registration date : 2012. Nov. 17.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ex-kapitány, gyereksztár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A vadász Cl0te0/0A vadász 29y5sib  (0/0)

A vadász _
TémanyitásTárgy: A vadász   A vadász EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 10:08 am

Spoiler:

Néhány arrancart, kik szinte arra sem érdemesek, hogy elnyeljük őket, egy szép, de a szintetikus napfénnyel elcsúfított napon keresett fel Seth követe, hogy minél hamarabb jelenjenek meg a csarnokban. Aizen-sama utódja nem közölte a hivatása célját a szánalmas közkatonákkal, kik egymás után szállingóztak a trónterem óriás ajtaja elé, és mikor megérkezett az utolsó is közülük, a kapu megnyílt, ők pedig bebocsájtást nyerhettek Hueco Mundo urának színe elé.
Többen már kaptak tőle feladatot személyesen, számukra nem tűnt fel semmi szokatlan, a nagyúr most is szokásához híven melegítette a trónszéket, és éppen csak az elé gyűlt gyalogokra pillantott. Elég bő lére eresztve mondandóját, ismertette, mit kell tennie a csapatni numerósnak, kik talán arra számítottak, hogy egyszerű kis sétagalopp lesz.
Nyolcan vannak, de csak egy célpontot kaptak, aki elmenekült, de nem jutott messzire: régi rezidenciám sötét katakombáiban rejtőzött el. Az arrancar, ki célpontjuk, Segissmundo Friella, ki elárulta Sethet, tettéért pedig halállal kell lakolnia. Seth figyelmezteti a hulladékok gyülekezetét arra is, hogy legyenek óvatosak, az áruló elég erős, és sikerült leráznia az Exequiast is.
Miközben a vadászok elindultak kifelé, és a Nueveno torony felé vették az irányt, lehetőségük nyílt, hogy jobban megismerjék egymást. Ketten a Segunda Espada fracciónjába tartoztak (Flavia és Sirenia), ők már ismerősök voltak, a maradék hat azonban úgy tűnt, most találkozott először egymással, így rajtuk kívül nem voltak ismerősök. A csapat legfeltűnőbb tagja egy magas, kigyúrt, két méternél is nagyobb arrancar férfi volt, zöld színű bőrrel, lila hajjal, a hátán hatalmas csatabárddal. Rajtuk kívül elég feltűnő jelenség volt egy vad külsejű arrancar nő is, aki ujjatlan, rövid felsőt hordott, a bőre tele volt tetoválva, a haja pedig szinte teljesen le volt nyírva, csak két vörös taréj marad meg, melyek között vékony maszkja is húzódott. A fiatal, rózsaszínhajú lány (Adala) volt talán a harmadik legfeltűnőbb jelenség, a szőke fiú (Anshell) pedig relatíve átlagosnak mondható külsővel bírt az arrancar társadalomban. A maradék kettő pedig akár terepszínű is lehetett volna, annyira jellegtelenek voltak. Az egyikük egy emós külsejű, fekete hajú, fiatal férfi volt, akinél még látható zanpakuto sem volt, rendkívül alacsony termete miatt pedig szinte fel sem tűnhetett senkinek. A csoport utolsó tagjáról még azt is nehéz volt megállapítani, hogy férfi-e vagy nő, csak az enyhe domborulatok és az álla árulta el, hogy a gyengébbik nemhez tartozik. Az egész testét fehér csuklya takarta, a bal karján pedig vöröskeresztes karszalag díszelgett, ami jelezte, hogy az újonnan alapult, gyengéket magukba tömörítő gyógyító egység tagja.
Bent a toronyban…


Kussolj, most én mesélek!

Bent a toronyban kihaltság fogadta őket, úgy volt, ahogyan azt még az előző lakó hagyta. Sokak számára világos volt, egy ideje már nincs Nueveno Espada Las Nochesben, köszönhetően annak a sok beszari kis féregnek, aki nem mert kockázatot vállalni, hogy elérjen valamit. Persze sokan meghaltak a próbálkozások közben, de mégis jobban jártak, arra a rövid időre, amíg próbákat teljesítettek, maguk is Espadák lettek egy rövid időre.
Gyorsan megtalálták a lejáratot, amin egy nagy X jelezte, itt járt az Exequias. Úgy tűnik, követték a csapóajtón túlra a szökevényt, de azután elvesztették a nyomát. Persze így felmerülhetett volna a kérdés, vajon milyen eséllyel talál meg néhány Numeros valamit, ami a speciális, Las Nochest őrző csapat kezéből kicsúszott, de mivel ezek csak ostoba birkák, így egyáltalán nem biztos, hogy fel is merült…
A sötét, hideg folyosókat csak tíz méterenként világította meg egy-egy fáklya, melyek közül nem égett mindegyik, így némelyik a folyosószakaszok közül teljes homályba burkolózott. Három irányba is elindulhattak, a középső folyosó tűnt azonban a célszerű választásnak, melyen több vörös X hirdette, arra haladtak a Kivégzősök. Ez persze nem jelenti, hogy arra van-e a célpont jelenleg, de célszerűnek tűnhetett a nyáj számára, ha arra hagyják terelni magukat. A három folyosó szintén három-három részre válik néhány méter után, és megint…
A vörös hajú, tetovált csaj állt az élre, és szó nélkül, futva indult előre, mindig középre az X-ek nyomán, némi habozás után pedig követték őt társai is. A nagydarabnak nem tetszett, hogy nem ő vezet, mielőtt azonban utolérhette volna őt, és maga mögé utasíthatta volna, valami kattant. A suhogás hatására mindenki megdermedt, majd egy fájdalmasan éles csattanással egy hatalmas bárd állt bele a falba. Két másodperc múlva egy gusztustalan hang kíséretében vált el az elöl haladó taréjos tyúk feje a testéről, a torzó térdre rogyott, és összedőlt, mielőtt a fej megállapodott volna a társai lábánál.
Gyorsan megláthatták ostobaságuk büntetőjét az egyik közeli fáklya fényében, a lángok tánca egy damilon tükröződött, feltételezhetően az aktiválhatott egy csapdát. Máris csak heten maradtak… egy vérfagyasztó kacagás visszhangzott végig a sötét falakon, mely jöhetett bármelyik irányból, akár több száz méterről is, de a hang tulajdonosa akár méterekre is megbújhatott tőlük, valamelyik sötétebb mellékfolyosóban az árnyékok között.
A félelem hangjai hagyták el már most a csapat egyes tagjainak száját, visszafordulni azonban már nem volt lehetőségük, ahogy hátranéztek, nem lelték a jeleket a falon, melyeket eddig követtek… kelepcébe rohantak, és ha nem találnak ki valamit, rögtönzött vezetőjük sorsában is osztozni fognak, és már nem csak képletesen lesznek többé por, amit visz a szél, amerre jónak látja…


Határidő: 2013. január 3. 17:00
Vissza az elejére Go down
Sirenia de Rose
Arrancar
Arrancar
Sirenia de Rose

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Hueco Mundo/Las Noches
Registration date : 2012. Feb. 10.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Arrancar, Adala fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te11100/15000A vadász 29y5sib  (11100/15000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptyPént. Dec. 21, 2012 9:59 pm

Roppant érdekes feladatot kapunk Hueco Mundo királyától. Seth kijelölt engem és méh hét arrancar társamat, hogy vadásszunk le egy árulót. Aki, állítólag elárulta őt s most el kell pusztítanunk. Az egészben a különös, hogy az Exequias egyszer már megpróbálta felkutatni, de nem sikertelenséget arattak. Höhöhö. A magukat mindenkinél többre tartó kivégzők is megszívhatták végre. Felőlem aztán az összes ott hagyhatta volna a fogát. Nem szívlelem őket túlzottan. Unalmasak. Nincs bennünk szenvedély, csak a folyamatos kínzás, szadizmus .. pff. Hányingerem van az összestől. Nincs bennük semmi stílus, semmi, ami arra utalna, hogy egy hajszálnyival is több egyéniség lappang bennük, mint mondjuk bennem. Igazából agyatlan nyáladzó gyilkológép az összes. Ez azonban most lényegtelen, némi kárörvendéssel hallgattam végig a küldetést. Nyolcan kellenénk egy áruló arrancar ellen? Mégis mekkora hatalommal rendelkezik ez az arrancar? Persze semmit se mondanak, mégis mi a fenéért mondanának bármit is nekünk, hogy segítsék a munkánkat. Annyit tudunk, hogy a Nueveno tornyába kell mennünk és ott valami kazamatában vagy mi a fenében rejtőzik. Édes istenem, ha Seth akkora nagy májer, hát miért nem robbantja rá a tornyot? Nem lenne egyszerűbb, ha úgysem lakik benne senki? A társaim elég fura alakok. Mindössze fraccion társamat ismerem, Flaviát. Gyengéden oldalba bököm a könyökömmel, jelezvén finoman, hogy most igazán rám figyelhetne.
- Micsoda egy tiritarka társaság. Kíváncsi vagyok, hogy mégis mi a fészkes fenéért kellünk egy arrancar ellen ennyien? Szerintem, kaparjuk össze az intelligensebbeket. Rosszat sejtek, ha az Exequias már megpróbálta előttünk elfogni és kivégezni, de sikertelen volt a próbálkozásuk. Szerintem az a... az a soványka, amelyiknek vöröskereszt van a göncén... szexi ^^ ... de nem erről akartam beszélni. Szóval szerintem szükségünk lesz a dokicsajszira, az a másik csajszi se tűnik kapkodó őrültnek. A szőke pasi meg ... hát .. nem tudom. Akár kakukkolhatna is, se lenne túl érdekes. De rejthet magánan még olyan képességeket, amelyek hasznunkra lehet. Desmond-sama fraccionjai vagyunk, tartsunk össze és agyaskodjunk össze egy csapatot.
Mondom, miközben sorban rámutatok a vöröskeresztes nőre, a rózsaszín hajú csajszira és a szőke srácra. Nem tudom, hogy hirtelen miért ők tűnnek intelligensebbnek. Talán szimpatikusak valami miatt. Felszerelésemet tekintve nem vagyok ám túlpakolva. Nálam van a zanpakutom, a kedvenc áttetsző, kék színű köpenyem. Valamint indulás előtt, hogy az illatom tökéletes legyen, tettem magamra egy keveset Ámor Mámorából. Persze, alig tudunk belekezdeni a csoport megszervezésébe, már amennyiben Flavia egyetért velem és ő is úgy gondolja, hogy kell egy csapat, amikor az egyik eszes úgy dönt, hogy keresztül fut az egész világon. Kénytelen-kelletlen, de muszáj követnünk, hogy ne hagyjunk el senkit. A nőci pályafutása azonban rövidre sikeredett, ugyanis valami csapdába sétált bele és hamar hulla jó kedve támad fejetlenkedni egy gyorsat. Miután a test összeroskadt előttünk megszólalok, hogy hallja mind a maradék hat társam.
- Mielőtt eluralkodna rajtunk a fejetlenség és egy tapodtat is tennénk további lépéseket. Lenne egy ajánlatom. Biztos mindenki szeretné benyalni magát Seth apó hátsójába és elkapni ezt a gyökér árulót, aki most belerángatott minket ebbe a helyzetbe. De mi lenne, ha szépen kigondolnánk gyorsan valami kis tervet, hogyan kellene átkutatni ezt az egész tetves helyet... Első kérdés, tud -e valamelyikőtök bármit is erről a .. Frieeláról vagy csak én vagyok olyan hülye, hogy fogalmam sincs, hogy ki fia-borja?? Következő napirendi pont, aki jól tájékozódik, netalán van valamilyen sejtése, hogy kit és hol keressük, az ossza meg velünk az ötletét. Második napirendi pont. Te kis bogár, hogy egyem a kicsi formás fenekedet, gondolom te ápolónéni vagy. Te maradsz középen, nem rohangálsz, nem távolodsz el a bandától. Kell egy orvos. ^^ Izomember...
Mondom, majd bájosan rápislogok a nagydarab arrancarra. Sőt, bizonyos előnyeimet kihasználva gyengéden dörgölődöm, majd búgó hangon megszólalok.
- Ha lennél olyan kedves és bevállalnád az előőrs szerepét, talán még meg is hálálnám, ha túléljük ezt a küldetést. Biztos vagyok benne, hogy egyáltalán nem lenne ellenedre, ha elsőként vehetnéd fel a harcot az ellenféllel. Ő.Ő
Szempilla rebegtetve pislogok rá, hogy meggyőzzem és illatommal rájátsszak a meggyőzésre, hogy legyen már olyan jó fej, hogy hajlandó lesz elsőként belegyalogolni az ellenséges vonalakba. Ha sikerül meggyőznöm az jó. Már is van egy feláldozható gyalogunk. Az alacsony Emósnak tűnő arrancarra pillantok. Majd kis gondolkodás után megszólalok.
- Te jöhetsz hátul, te fogod védeni a hátunkat. ^^
A dokira, Flaviára, a szőke srácra és rózsaszín hajú csajszira pillantva folytatom a rögtönzött taktikai kiselőadásomat.
- Mi leszünk a támogató és taktikai mag. ^^ Ellenvetés?
Zárom le a beszélgetést. Esetleg még egy bemutatkozással is megtoldom. ^^
- Sirenia de Rose, Desmond Phellera fraccionja vagyok. ^^
Vissza az elejére Go down
Adala Cascada
Espada
Espada
Adala Cascada

nő
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 44
Age : 58
Tartózkodási hely : Coming Soon
Registration date : 2012. Nov. 30.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 7. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te13500/15000A vadász 29y5sib  (13500/15000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptyPént. Dec. 21, 2012 11:30 pm

Seth ma magához kéretett, hét másik arrancar társaságában. Nem szerettem ezt a fazont, főleg mert Räv se szerette, meg Natalie sem, és ha jól emlékszem Diego sem, bár róla nem tudok nagyon nyilatkozni. Csak annyit, hogy rettenet jóképű ^.^.
Na nem szabad álmodoznom, bár Seth mondandója kicsit sem érdekel. Csak az zavar egy kicsit, hogy leküld minket valami pincébe, elkapni egy olyan arrancar-t akit még Exequias sem tudott elkapni. Vagy nagyon utál minket - ami részemről kölcsönös - vagy nagyon megbízik bennünk. Bár valószínűbb az előbbi, főleg az alapján amit meséltek erről a jómadárról. Akkor viszont csessze meg, borsot fogok törni az orra alá, és élve jövök ki a pincéből. Bár roppantul érdekesek a társaim, még ha nem is ismerem őket. A tarajos gőte egyszerűen taszít, bár nem igazán tudom, hogy miért, de már most érzem, hogy nem leszünk jó barátok. Az izomember, nem különösebb látvány, és akár még össze is tudnék vele dolgozni. Ki tudja. A két összesúgó lány keltette fel igazán az érdeklődésem. Látszott rajtuk, hogy ők lesznek az én spanjaim, legalábbis ma biztosan. Próbálok közel maradni hozzájuk, mert úgy tűnik, hogy van valami tervük. Rég megtanultam, hogyha valakik erősebbek voltak mint én, vagy annak tűntek, akkor azoknak a közelében kell maradnom. Így elleshetek tólük pár dolgot, akár harcban akár másképp. Meg aztán jobb szövetségeseket keresni, mint ellenségeket. Bár ezzel a nézetemmel Räv nem értene teljesen egyet, de ki tudja, talán egyszer majd ebben is sikerül egyességre jutni vele.
Ezt a kettőt mindenesetre kinéztem most magamnak, s ahogy a tekintetem körbepásztázza a társaságot, lassan felfedezem a szőke srácot, meg a keresztes jelzéssel ellátott fiút. A szöszi egész aranyos, de nem különösebben tudja lekötni a figyelmem. A másik viszont Diego beosztottja lehet. Ráadásul lány, ahogy így elnézem. Húú még jó, hogy időben észrevettem, és nem szólítottam meg. Abból igazi nagy para lett volna. Meg az nekem is megaciki lett volna. Bár be kell látni egész aranyos, csak deszka szegény.
Miután végre kész voltam a csapat felmérésével, megindultunk a pincében. Tarajos gőte barátunk futott elöl, bár senki sem nevezte ki vezérnek a drágát. Kedvem támadt volna utánalőni Orcával, de inkább tartalékoltam az erőmet. Ki tudja, ki ez a fazon akit el kell csípnünk. Mindenesetre próbálok az orvosunk mellé kerülni, hogy adott esetben megvédhessem. A többiek nem tűnnek úgy, hogy nagyon szükségük lenne a segítségemre, meg ha ez a lány elmeséli Diego-nak, hogy milyen királyul megvédelmeztem, akkor...
A gondolatmenetem hirtelen megszakad ahogy a bárd kettécsapja a tarajos gőtét. Ugyan nem szívleltem, de nem is volt ellenemre. Kicsit megrökönyödök, ahogy a vörös hajú fej megáll előttünk, de már nem esek pánikba. Lassan megtanulom kezelni a félelmem. Mindenesetre Előkapom Blanco Orcát, és lövésre tartom fél kézzel, miközben a másikkal az orvost próbálom magam mögött tartani és takarni. Hú most nagyon bátornak tűnhetek a szemében.
Ahogy a feketés hajú lány hozzákezd a dolgok elrendezéséhez, az egyszerűen priceless. Jó döntésnek bizonyult, hogy a közelében ólálkodjak. Ezt a csábos meggyőzést próbálom mélyem a memóriámba vésni, mert még igencsak hasznos lehet. Bár a szóhasználata kicsit fura nekem. Főleg ahogy az orvoshoz beszél, de hát ő tudja. Én mindenesetre ellestem ezeket a mozdulatokat. Jól fog ez még jönni nekem.
Ahogy elosztja a dolgokat nem bírom ki, hogy ne szólaljak meg.
- Nem tudom mennyire leszek én jó taktikai magnak. Egyébiránt Adala Cascada vagyok. Räv la Luz fracciónja. - A kardomat persze egy pillanatra sem eresztem le, csupán a szabad kezemmel a zenelejátszóm után nyúlok. Biztos ami biztos, ha balhéra kerül a sor, legyen ritmus amire táncolhatok. Próbálom nem kimutatni, hogy mennyire félek, és próbálom elterelni a dologról a figyelmem, így lassan Sirenia mellé húzódok, és odasúgok.
- Ha nagyon nem találjuk, akkor reiatsu alapján megpróbálhatom bemérni. Bár ahhoz az eredeti formám szükségeltetik.
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te20400/30000A vadász 29y5sib  (20400/30000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptySzomb. Dec. 22, 2012 12:44 am

Meglepte a hívás, amit Las Noches új urától kapott. Érdeklődve indult meg a trónterem irányába, kíváncsiságtól túlfűtve. Rendkívül érdekelte, hogy mégis mit óhajt tőle Seth, kinek a trónja egyszer gyűjteményének ékes darabja lesz. Előbb – utóbb, amikor sikerül alattomban felszabadítania a drága értéktárgyat, ami már megannyi arrancar és espada uralkodójának a kényelmét szolgálta, ráadásul beleegyezése nélkül! Átkozott szolgasors, amibe beletaszítanak némely drága kincset, mint ezt a szerencsétlen ülőalkalmatosságot is!
- Sirenia-anyu! Trónszéket szolgasorsba taszító urunk felé tartok, te magad is oda mész? ^w^ – érdeklődi Ivela-aneja után a legszebb hölgynek tartott arrancartól, hogy merre megy, mert biztos volt benne, hogy nem Roncsi-otoval fog játszani, annál komolyabb ábrázata volt. - Megyünk együtt? ^w^ El kell mondanom neked, úgy érzem, találni fogok ma valamit, Sirenia-anyu, valami érdekeset! – amennyiben beleegyezését adja, belecsimpaszkodik Sirenia-anyu bal karjába és lelkesen újságolja el, min jár éppen a feje. De ha nem, magányosan halad tovább, persze nem csügged emiatt, el tudja szórakoztatni az úton magát, jól ért hozzá, még az is megeshet, hogy talál valami érdekeset.
A trónteremhez érkezvén, miután a felgyűlt sokaságot betessékelték, jómaga a trónra szegezte a tekintetét, szuggerálta, mintha csak ezzel ki tudná vonzani az uralkodó alól, hogy a gyűjteményének a részévé tehesse. Úgy vágyott utána, mióta meglátta! Szinte nem is hallotta a feladat részleteit, de szerencséjére, igen tapasztalt a több felé való figyeléshez, s amikor a trónszéken ülőre vezette lassan szürke tekintetét, megvillant, akár egy szarkának a szemei, ahogy egy fénylő kincset lát. Segissmundo Friella, száguldott végig elkalandozott gondolatmenetén a név, melyre nem fordított az imént különösebb figyelmet. Sokkal inkább érdekelte a felszabadítani kívánt tárgy.
- Sirenia-anyu, nem értem, miért kellünk mind egy áruló elkapásához és kivégzéséhez, sokkal okosabb és furfangosabbak vagyunk az Exequiasnál, könnyedén elegendők lennénk mi ketten is nem igaz? ^_^ – szegődik az említett mellé, hogy aztán erről érdeklődjön. Bár Ivela-ane[/i[ja mesélt neki egyszer a fölös gyalogokról, kik vészterhes szituációkban létezésükkel mindig nagyon jól jönnek. Talán ők is használhatnák őket védőpajzsnak? Biztosan nem haragudnának érte, hiszen a taktikai előny miatt tennék! ^-^ Hát persze! Nagyon megörült, mikor hallotta, hogy [i]Sirenia-anyuja is így látja a dolgokat.
- Ő kicsoda, Sirenia-anyu? – pillant a rózsaszín hajú lányra, kit igen érdekesnek talált. Megtetszett neki mozgása, s ez nagy szó, ilyesmit rég nem szeretett volna gyűjteményében. Bízott abban, hogy fracción társa többet tud az ismeretlenről. Mostanában nem igen járt kint Las Nochesben, legújabb tervét szövögette szobájában, a már felhalmozott gyűjtemények között, hogy miképpen is tudná felszabadítani azt a rengeteg értéktárgyat, ami hős kezeire vár… mint például a kígyó fülbevaló, vagy a gyönyörű félholdmedalion.
- De szép, ilyet én is szeretnék találni egyszer… ^_^ – jegyzi meg a hátul lemaradt, némileg csendes arrancar társának a vörös keresztet mintázó anyagot látva, kiről Sirenia-anyu is áradozott az imént. Sokat sejtő mosolya, villogó szeme nem kecsegtet túl sok jót, aki ismeri, talán sejtheti, hogy miféle elhatározást tett. Persze ő igyekszik leplezni általában az ilyesfajta szándékait, de azért ő is ejthet olykor – olykor hibákat, s olyankor nem ügyel fokozottan érzelmei leplezésére. Tudja jól, igen nagy ballépés ez, Ivela-aneja nem egyszer figyelmeztette már erről, ezért igyekezett összeszedni magát, s emiatt most ráhagyta Sirenia-anyura a bölcs szervezkedést. Így legalább okosodik és újabb taktikai előnyök kiszűrésével gazdagodik. ^-^
Újdonsült tárgyon, amit felszabadítani kívánt kedve, nem sokat merenghetett, mert megérkeztek a célépülethez. Eleinte megtorpant, s érdeklődve fürkészte az építményt. Rossz érzés fogta el, ami most nem pont jó hátráltató tényező számára, akkor is be fog menni, ha a világ legveszélyesebb szörnyetege lapulna odabent. Mondjuk, több kedve lenne az egészhez, ha az a szépséges félholdmedalion lapulna a torony egyik szintjén, s azt kellene meglelnie, nem pedig egy sohasem látott arrancart, aki csupán egy bűnt követett el. Rolling Eyes A neve sem áll jól, cseppet sem nyerte el tetszését, nem is ismerni, nem érti, miért kell elkapni, ha ilyen senkiről van szó. ~ Itt valaki kincset talált… vagy inkább nem talált? ^_^ ~
Vette szemügyre a nagy X jelzést, ami a lejáratra volt feltéve, amely a toronyba vezetett. Persze, jól tudta mit takar, de miért ne játszadozhat a gondolattal? Úgy is a sor végén lemaradva játszotta a sereghajtót.
A sötét folyosó láttán kirázta a hideg, nincs problémája a sötétséggel, vagyis a félhomály enyhe változatával, de a koromfeketeség, mely olyan, mintha gödörbe lenne elásva… ott mégis ki szeret tartózkodni? Hát ő ugyan nem! Valójában lenne eszköze arra, hogy némi fényt teremtsen a Napfénygyűrűvel, de nem azért tölti már hónapok óta a mesterséges napocskával, mióta megtalálta, hogy egy ilyen helyen használja fel. Majd esetleg aduászként, egy sokkal alkalmasabb, tökéletesebb helyzetben. ^_^
- Sirenia-anyu nekem… – nem tudta befejezni mondandóját, pedig a benne keringő rossz érzés nem csillapodott a sötét hellyel kapcsolatban. Ostobán előrecsörtető tásuk után ment, ahogy a többiek is, nem találta bölcsnek elszakadni ebben a labirintusban. Közben azon merengett, hogy társuk bele sem gondolt abba, hogy netalántán az X-ek nem is jó irányba vezetnek? A kivégzők nem feltétlenül végezhették jól a munkájukat, mert mint a remek trónszéket fogva tartó „uralkodótól” is megtudták, nem sikerült elkapniuk ezt a… Segissmundo Friellat.
Kihasználva sebességét igyekezett beérni az élen táncolókat, hogy felhívja erre a figyelmüket, de rendesen nem tudta beérni őket, gyorsabbnak bizonyultak nála, de még így is sikerült viszonylag az él mezőn haladnia. Azonban a kattanás, mely bezengte a teret, nem kerülte el a figyelmét, rögtön lefékezett, habozás nélkül. Ez a hang, semmi jóval nem kecsegtethetett, ezt jól tudta, mintsem balgaságot kövessen el.
- Állj! – szólt hátra a többieknek, s Sirenia-anyu karját pedig megfogta, mielőtt tovább haladt volna. Igazából a többiek épsége annyira nem foglalkoztatta, mint Sirenia-anyué. Tisztában volt azzal, hogy Roncsi-otoja nem örülne annak, ha Sirenia-anyut baleset érné. Ezért szívén viselte Sirenia-anyu sorsát. ^-^
- Nahát, nahát… – motyogta orra alatt, fejét jobbra – balra billegetve, miközben apró léptekkel közelebb merészkedett a gyorshalált látott társuk szétvált testéhez, gondosan ügyelve arra, hogy ne kerüljön a damilon útjába, melyet a tűz fényében pillantott meg, s valószínűleg ezt az egész felfordulást is az okozhatta. - Igazán tüneményes így, nem igaz? ^_^ – kuncogott el a látottakon, s fél füllel azon volt, hogy Sirenia-anyuja beszédét hallgassa. Jókedvű vigyor terült szét arcán, ahogy hallotta, valaki szintén jót derül ezen, bár kicsit rácsodálkozott, hogy nem a társai egyike volt az. - Nini… hallod, Sirenia-anyu? Vendéglátónk tréfás kedvében van! ^-^ – áll fel, s fordul a megszólított felé. Ezek után eszébe sem volt visszafordulni, érdekelte a folytatás és, hogy ki is ez az úr vagy kisasszony, akit el kell kapniuk.
- Friella, Sirenia-anyu. – javítja ki beszédében, s kérdőn hordozta végig tekintetét a társaságon, s akin némi félelmet látott jókedvűen ránevetett. Persze ezzel némi derűlátást kölcsönzött az elmúlt eseményeknek, pedig valójában azon vihorászott, milyen szórakoztató arcot vágnak a többiek, de ezt a kárörvendését sikerült remek burok mögé bújtatnia. Azonban ez a rettegéssel vegyített ábrázatuk egy ilyen véres esemény után… milyen vicces!
- Én benne vagyok, Sirenia-anyu, tetszik az ötlet! ^w^ – csimpaszkodik bele a vörös keresztes és a rózsaszín hajú lány karjába, akik leginkább felkeltették az érdeklődését, hogy akár gyűjteménye ékes darabjai lehessenek. A nagydarab irányába pedig rámosolygott, mely hamar átváltott egy gyilkos mosolyává, amennyiben nem alkalmazkodik Sirenia-anyuja tervéhez.
- Van egy ötletem, hátha jutunk vele valamire… megpróbálhatom, Sirenia-anyu? ^_^ – néz rá, majd amennyiben beleegyezést kap, lehunyt szemmel koncentrált, hogy a Pesquisa technikával felmérhesse a terepet, hátha érzékeli így a keresett személy lélekenergiáját is. Így legalább lenne némi távpontjuk, hogy merre menjenek, ha már az orrukig sem látnak el.

Vissza az elejére Go down
Anshel Zuniga
Arrancar
Arrancar
Anshel Zuniga

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 18
Age : 28
Tartózkodási hely : Even the hell-fire is lit Las Noches will pull my heart!
Registration date : 2010. Oct. 11.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Doll
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te5500/15000A vadász 29y5sib  (5500/15000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptySzomb. Dec. 22, 2012 9:23 am

Nagyon meglepődtem mikor Seth követe eljött hozzám és mondta, hogy az Uraság hívat. nem volt rá jellemző, hogy engem hívat, de nem tudtam nemet mondani nagyon kíváncsivá tett ezzel az egésszel. Gyorsan magamhoz kaptam a fegyveremet ami nélkül nem szoktam kimozdulni a szobácskámból, illetve felkaptam az Aizen által szabadalmaztatott régi arrancar rucit majd elindultam a trónterem felé. Mint ahogyan az várható volt a trónszékben csücsült, ami azonban még jobban meglepett, hogy nem voltam egyedül. Rajtam kívül még hét arrancar társam jelent meg, ami nem jelent jót.
Tulajdonképpen most tudtam magamnak jobban megnézni a vezetőnket. Nos, nem egy agy durranás a divathoz neki sincs érzéke... pont úgy mint Aizen papának... Na, mindegy majd esetleg adok neki pár tanácsot amint visszaértünk a küldetésről... KÜLDETÉSRŐL?! Úristen.... Ezt a nagyúr sem gondolta komolyan. Engem küld egy olyan küldetésre ahol harcolni kell.. nos meglátszik, hogy nem nagyon ismeri még a képességeimet. Na, mindegy... ezt dobta a gép majd megpróbálok a háttérben maradni nehogy valaki útjába kerüljek. A falka megindult én pedig rohantam utánuk. Kicsit még mindig le voltam fagyva, hogy én küldetésre megyek, de nem érdekelt... nem hagyhatom cserben a fajtámat... illetve így tudok bizonyítani a nővérkémnek. S talán majd ezek után szóba áll velem. Mostanában nem is láttam... Azt se tudom, hogy él e még vagy meghalt vagy elhagyta e Las Noches falait. Nagyon remélem, hogy nem volt olyan hülye mert ha mégis akkor meg kell, hogy öljem azt pedig nem szeretném. Alapjáraton gyilkolni se nagyon tudok.. nemhogy még a testvéremmel végezzek... Kicsit megpofoztam magam, hogy térjek vissza jelenbe, mert most elég komoly feladatot kaptam, kaptunk. Körbenéztem, hogy értelmes embereket keressek akikkel lehet beszélgetni. Nos, meg kell hagyni, hogy a kigyúrt vaddisznó elég ijesztőnek tűnt első ránézésre... és azt is el tudtam róla képzelni, hogy olyan sötét mint az éjszaka, tehát vele nem is foglalkoztam velük. A többiek elég átlagosnak tűntek... aminek örültem, hogy jött velünk egy gyógyító vagyis csak feltételezni merem, hogy az, ugyanis a vöröskereszt arról árulkodott.
mikor odaakartam menni hozzá beszélgetni az egyik hölgyemény felvállalva a vezetői posztot megindult egyenesen előre. Arra amerre az Exekutyulik is jártak... Várjunk csak! Ha jól hallottam akkor azok a gyilkolásra kiképzett idióták sem tudtak vele végezni... akkor mit akar tőlünk Seth? Miért nem az Espada valamelyik tagját küldi? Lehet, hogy az Ő életük túl drága és a Főnök nem akar kockáztatni? Azért választ olyan embereket mint például én. Senkinek sem hiányoznék ha véletlenül itt meghalnék. Annyira belemerültem ebbe az eszmefuttatásba, hogy észre se vettem,h ogy megálltunk. Véletlen nekimentem a dokinak.
- Bocsika - mondtam kicsit elvörösödve majd egy kicsit előrefurakodtam, hogy meglessem mi az oka a hirtelen megállásnak.A látvány nem nagyon tetszett ugyanis a "vezetőnk" szó szerint elvesztette a fejét a nagy futásban. Ami mégjobban aggasztott, hogy a jelek amiket mi raktunk a falra.. nos eltűntek és valaki kacag azon, hogy egy meghalt közölünk. Kezdtem rettegni, hogy én is így fogom végezni amikor az egyik nőszemély belekezdett valami nagy terv elmeséléséhez. Végighallgattam és eéggé meglepődtem... én mint támogató, illetve taktikai tanácsadó vagy mi... hát ez eléggé érdekes...
- Az én nevem Anshel Zuniga... Espada nélküli vagyok és nem nagyon hiszem, hogy jó lennék a taktikai egységbe, de ha Ön így gondolja Mrs. Sirenia. - mondtam kicsit szégyenlősen majd elkezdtem pörgetni a fogaskerekeimet, hogy mit is kéne csinálni. Egyetlen dolog jutott eszembe azzal is megelőztek már. Kicsit elhúztam a számat majd körbenéztem, hogy hátha tudok valami információt gyűjteni. Ekkor határoztam el, hogy megvizsgálom a csapdát, hogy miképpen lehet aktiválni és hogyan is működik pontosan.
Vissza az elejére Go down
Hitsugaya Toushiro
Mesélő
Mesélő
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 51
Registration date : 2012. Nov. 17.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ex-kapitány, gyereksztár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A vadász Cl0te0/0A vadász 29y5sib  (0/0)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptySzer. Jan. 16, 2013 2:15 am

A korábban magabiztosnak tűnő férgeket is elbizonytalanította társuk hirtelen halála, illetve a felismerés, hogy prédájuk bizony nem feltétlenül tekinti magát prédának, így a csapat leghétpróbáltabb, legdominább tagja vette át a haditervkészítés feladatát, amit a megijedt, nyulakhoz hasonlatos hollow utánzatok ellenvetés nélkül vettek.
A bemutatkozást a nagy, lila arrancar folytatta, aki Jesus Gomez néven mutatkozott be. A Sanadoros csaj azonban szégyellte kilétét, és sűrű bocsánatkérések közepette, de megtagadta, hogy elárulja a nevét. Bármilyen hasznosak legyenek is, a gyógyítók mégis a gyengébb harcosok közül kerültek ki, az egyenruhájuk is azt a célt szolgálta, hogy megőrizhessék szégyellt titkukat. Ha nagyon erőszakoskodtak, annyit elárult, hogy Lizi néven szólíthatják, amiből ki lehetett következtetni, Elisabeth, Isabell, vagy valami hasonló a keresztneve. Az emós gyerekhez a Ferdinando Borgia név tartozott, és bár senki nem tudott semmit Frielláról, a férfi felajánlotta, hogy beméri, ha fél percet várnak vele. Úgy tűnt, mégsem lesz haszontalan tagja a csapatnak.
Elsuttogta a zanpakutoja nevét, a parancsszó ugyan nem volt teljesen hallható, a zanpakuto nevét tisztán értették, Osenzo, vagyis medvebocs. Az új alakjában medveszerű maszk került a fejére, megnőttek a karmai a lábain és a kezein, de továbbra is kisebb volt egy embernél. Beleszimatolt a levegőbe. Aztán újra, nem akarta elhinni amit érez, mert…

- Na, most én jövök! Ezt a részt én akarom elmesélni, olyan mulattató!
- Fogd be a pofád! Meg kellett volna egyelek téged, akkor nem idegesítene a közbepofázásod!
- Én pofázok közbe?! Az előbb is te mondtad a legjobb részt, nem igazság ez így! Ezt én mondom el, úgyis én vagyok az okosabb, nekem van szebb hangom, és én vagyok a szebb is! Még azt a kis shinigami lányt is elcsábítottam, emlékszel?
- Akkor is miattad buktunk le, te idióta! Na mindegy, ezt elmondom én, te pedig elmesélheted mi történt a szőke csávóval.
- Jaj, a falas dolgot? bounce Hihi… Jól van, folytasd csak!
Köszönöm! Rolling Eyes Na, hol is tartottam? Ja, szóval a Ferdinando gyerek beleszimatolt a levegőbe, és megérezte Friellát, aki alig húsz méterre tőlük, egy árnyékban bújt meg. Azonban valami mást is megérzett, sokkal közelebb, és egyre gyorsabban rohant feléjük. Éppen csak tudott szólni róla, hogy valami közeledik, amikor abból az irányból, ahonnan jöttek, egy hatalmas, lónál is nagyobb farkaskutya jelent meg. A szájából nyál csorgott a földre, ahogy vérben ázó szemeivel végigmérte a vacsorát. Beleszimatolt a levegőbe, majd a szemei megállapodtak a legínycsiklandóbb szagú tagján a társaságnak: a csapat rögtönzött parancsnokán, Sirenia de Rose-n. Azt, hogy a kutya milyen eredetű, a balga banda nem tudta megállapítani, nem láttak rajta maszkot vagy lyukat, de az biztos, hogy ilyen állat nem él természetes körülmények között. Az óriási németjuhász elkezdte hegyezni a fülét, és akinek jó hallása volt, nagyon halkan, de megismerte a silbído hangját, amivel Friella az állatot irányította.
A kutya lekuporodott morogva indult feléjük, óvatosan, de szemmel láthatóan nem tartott különösebben az arrancaroktól. Éppen akkora volt, hogy könnyedén mozoghasson a folyosón, de már ne nagyon lehessen elférni mellette, vagy fölé, illetve az oldalába kerülni, vaktában rohanni pedig, talán a legostobábbak is belátták, öngyilkosság a csapdák miatt...


Eközben a szőke arrancar, aki a csapdát vizsgálgatta, kellemetlen helyzetbe került. A csapdát kezdte vizslatni, ami kioltotta a társuk életét, de úgy tűnt, a szerkezet egyszerű, a bárd fel volt lógatva, és lesiklott, amikor hozzáértek a zsinórhoz.
Azonban, amikor hozzáért a zsinórhoz, hogy alaposabban is megnézze, az hirtelen megfeszült, és megérezte a damil érintését a hátán is. Köré csavarodtak, ami azt bizonyította, hogy a Friella gyerek csapdája nem volt olyan egyszerű, ahogyan az ostobák remélték, még azután is tartogatott meglepetéseket, hogy elvégezte dolgát.
A zsinórok szorosan körbefonták a numeróst, nagyon erősek voltak, és nem tudta eltépni őket, ráadásul érezte, hogy élesek, és bár a hierrojával nem boldogultak, a ruháin már ejtettek kisebb-nagyobb vágásokat, az egyik ruhaujja teljesen levált, és a földön landolt. Enyhe fájdalmat is érzett az egyik csuklóján, ami azt jelentette, a hierroja kezd gyengülni a nyomás alatt, és amint elgyengült, a damil apró darabokra kockázza fel. A társai pedig nem veszik észre szorult helyzetét, mivel egy hatalmas állat tart feléjük, vagy segítséget kér, vagy kitalálja, hogy szabadul ki, minél hamarabb, hacsak nem akarja másodikként elhagyni az élők sorát ebből a kompániából…


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te20400/30000A vadász 29y5sib  (20400/30000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptyPént. Jan. 18, 2013 12:46 am

Flavia ötletét vállat vonva berekesztette, amiért a csapat fekete báránya magára vállalta a keresett Frilla bemérését, hogy ez alapján indulhassanak tovább. Ő maga megkísérelte kicsikét unszolni a vörös keresztet viselőt a nevét illetően, amiért tudni kívánta, hogy mégis kitől is kell felszabadítania a keresztet mintázó textilanyagot, vagy legalább annyit megpróbál kihúzni belőle hol is lehet ilyeneket találni. Surprised
- Lizi? Miért beszélsz ilyen halkan, Lizi? Ellopta a cica a nyelvedet? ^w^ – billentette oldalra fejét, kíváncsi szemekkel pislogva rá. Gondolatai azonban mindvégig az esetleges konkurencián forgott, hallani sem akart arról, hogy esetleg más is értéktárgyak felszabadítására kötelezte volna el magát. Ez az ő reszortja és nem tűrt meg senkit sem az ő szakmájában, ha pedig mégis felütötte volna valaki a jelenlétét, ki gátolná a nemesebbnél nemesebb feladatában azt persze szélsebesen likvidálta. De csak Ivela-anejától tanult módon: feltűnésmentesen. ^_^
- Oh… ^w^ – pillantott a ressurreciónját feloldó felé, hogy szemügyre vegye, miképpen változott meg külalakja. Azonban szomorúan látta, hogy semmiféle érdekesség nem mutatkozott meg még így sem rajta. Azért talán icipicit, mélyen belül megesett rajta a szíve, amiért ilyen jelentéktelen tagként képviseli a kis csapatukat. Flavia olyan kis semmisnek találta, értéktelennek, akár egy használt, kidobásra ítélt tárgyat, egyszerűen semmi sem vonzotta tekintetét, így hamar csappant koncentrációja. Már éppen szólt volna Sirenia-anyuhoz, hogy érdeklődjön a terv további részletéről, mikor is jelentéktelen Borgia úr felhívta figyelmüket az egyértelműre.
Csillogó szemekkel nézett az óriási szőrös, négylábú háziállatra. Neki kell ilyen otthonra! De vonakodott az örökbefogadással kapcsolatban… Desmond-apuja megengedné? Ivela-aneje nem allergiás a kutyaszőrre? Egyedül biztos Roncsi-otojában volt, akivel kapcsolatban meg volt győződve arról, hogy örülne annak, ha hazavinné az ebet a második toronyba. A történet is rövid lenne: találta a 9. toronyban bevetésen, éhezett és megesett rajta a szíve! Ki hagyta volna ott szerencsétlen párát? Surprised
- Sirenia-anyu~, vigyük haza, kérlek! A terasz elég nagy ahhoz, hogy elférjen ott! ^w^ – végül is a Párizsból hozott szökőkút is kényelmesen elfért ott, akkor a kutyát miért is ne vihetné haza? Ha pedig túl pici lenne neki, majd talál az Emberek Világában plusz teraszt, sőt ólat és tálakat is a szőrpamacs méretében, hiszen az emberek folyton elhagynak mindent, ráadásul rendezett polcokban tartják azokat hatalmas nagy helységekben, ha pedig nem hagynak el, akkor könyörtelen szolgasorsba taszítják az értékesebbnél, értékesebb tárgyakat, melyek reá várnak, hogy felszabadítsa őket!
A hatalmas termetű állatot vizslatva, mikor szembetűnt neki a négylábú fülének mozgása, mint amely hallani vél valamit vagy valakit. Flavia követte a háznyi méretű kutya példáját, megkísérelte kiszűrni ő is, hogy mit hallhat, s nem sokra rá egy ismerős hangot vélt szólni a távlatokban, a füleket bántó silbídot.
- Hm… milyen kár. ^_^ – jegyezte meg orra alatt, miközben mosolyogva fordított hátat a kutyának, lefelé nézve a lábához. - Bola de Oro Cero. (Aranylabda Cero) – mondja orra alatt, miközben sárgás reiatsu gömb kezd materializálódni jobb lába előtt, mely ellövésre készen lebegett pár milliméterrel a talaj felett. Flavianak már csak annyit kellett tennie, hogy felkészül, rúgásra készen tartja jobb lábát és… célba talál!
- Nézd, kutyuska, kapd el! ^w^ – mutat az elrúgott labda irányába, hátha figyelmét magára tudja vezetni Sirenia-anyujáról, amiért a négylábú házi kedvenc jelölt őt nézte ki játszópajtásnak. Persze a vak is látta, hogy Flavia rendelkezik a legtökéletesebb eszközökkel ahhoz, hogy egy nagy méretekkel rendelkező szőrpamacsot lekössön. - Pamacsnak fogom hívni, ha Roncsi-otonak is tetszik ez a kutyusnév. ^w^ – szögezte le Sirenia-anyujának a tervét, feltéve, ha engedélyt kap a talált eb hazavitelére. Bár a végső döntést akkor is Desmond-apujának kell meghoznia, és rá elég szépen nézni, szempillát rebegtetni és csillogó – villogó gyémántszeműségéről meggyőznie. Legalábbis már volt, hogy ezzel a trükkel aratott sikereket!
Persze a cerojával ott lappangott a hátsó szándék is, ama irányba igyekezett célozni, ahonnan a síp hangját is hallani vélte, persze előfordulhatott, hogy a hallása hamis információkkal állt ellő, s akkor sürgősen változtatnia kell a technikáján. Az eb, nagyon figyeli Sirenia-anyuját, és ha esetleg durvább játékba kezd, rá fog pöccinteni az orrocskájára, hogy a pici Pamacs megtanulja, hogy a jó kutya Sirenia-anyura nem támad, ha élni akar. ^_^
Vissza az elejére Go down
Sirenia de Rose
Arrancar
Arrancar
Sirenia de Rose

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Hueco Mundo/Las Noches
Registration date : 2012. Feb. 10.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Arrancar, Adala fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te11100/15000A vadász 29y5sib  (11100/15000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptyHétf. Feb. 25, 2013 2:05 am

- Fordulj fel!
Sziszegem a szöszi csávó képébe. ha nem képes arra, hogy bízzon magába és máris azzal jön, hogy alkalmatlan az efféle feladatokra, akkor nyugodtan felfordulhat. Felőlem aztán neki is szaladhat fejjel a falnak, engem az sem érdekel. Nem nyámnyilákra van szükségem, hanem bátrakra. Hosszabb idő azonban már nem jut arra, hogy kiosszam a szőkeséget, mert némelyikünknek azért ötlete is támad, én pedig bólintok nekik, hogy csinálják. Nem kell ám tőlem mindig mindenre engedélyt kérniük. Flavia buksiját megsimogatom, amikor használja a célirányos képességét, hogy felfedje merre lófrál a vigyorgó.
- Adala kedves spóroljunk az erőnkkel. ^^ Egyelőre az is elegendő lesz, ha képesek leszünk elkerülni a további csapdákat.
A továbbiakban azonban nincs több időm kommandírozni aprócska csapatunkat, ugyanis valami hatalmas dög jön felénk. Ami valahogy engem talált meg magának, hogy uzsinak fog kiszemelnie. Hát belőlem aztán nem eszik és Flavia kérdésére felszökik a szemöldököm. Még hogy haza vinni egy ekkora dögöt? nem-nem az kizárt dolog. Desmond-sama koránt sem örülne neki, ha egy ekkora kutyával térnénk vissza. Ráadásul nem tűnik túl kedvesnek, ami azt illeti elég ronda is.
- Jobb ötletem támadt kedvesem. ^^Ezt a kutyust nem visszük haza, és utána az emberek világából hozunk egy másikat... vagy... kimegyünk Hueco Mundoba és fogunk magunknak egy másik kutyust. Ennek nem tetszik a szeme színe és nézd meg milyen csúnyán néz rám. Hát szabad az ilyet? Persze, hogy nem.
Flavia, elrúgja a ceroját, amiért én roppant büszke vagyok rá. Az én kis drágaságom, aki képes felmérni a helyzetet és azonnal megfelelően cselekedni. A kutyussal azonban nem játszunk és Pamacsnak vesznie kell.
- Csapat! Söpörjük tisztára a folyosót! Háromra, mindenki Cerot lő a kutyára! Egy.. kettő... három!
Azzal kinyújtom a kezemet a kutya irányába ügyelve arra, hogy vissza tudjam rántani, ha esetleg támadna. S remélhetőleg mindannyian egyszerre lőjük el a Cerot. Aminek az a különleges hatására számítok, hogy a kutya mögötti folyosó szakaszt egyszerűen simára gyalulja. Bármilyen botlódrót, titkos kar és egyéb szörnyeteg várakozik ránk, egy együttes Ceroval szinte kiperzselhetünk mindent a folyosó szakaszról, bármi is lapuljon sötétben.
- Cero!
Kiáltom és jobb kezemből ellövöm a a pusztító energia sugarat, ami remélhetőleg bőven elegendő lesz ahhoz, hogy nem csak a kutyát, de talán a kutya gazdáját is elsöpri, ha valahol mögötte ácsorog a sötétben. S nagyon remélem, valamint az épségükért ajánlom is nekik, hogy kövessék a parancsomat, amely pusztító hatással lehet bármilyen szörnyetegre, nem csak egy egyszerű kutyára, mint ez itt előttünk. Az sem zavar, ha levadászni kívánt személy túléli az eseményt. Ha a kutya végre megdöglött, előhúzom Escorpiont és kezemben karddal megyek tovább a többiek gyűrűjében. Pontosabban a gyógyítós csajszi van a gyűrű közepén, hogy tudjon bennünket gyógyítani.
Vissza az elejére Go down
Adala Cascada
Espada
Espada
Adala Cascada

nő
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 44
Age : 58
Tartózkodási hely : Coming Soon
Registration date : 2012. Nov. 30.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 7. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te13500/15000A vadász 29y5sib  (13500/15000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:09 am

Tudtam! Annyira tudtam, hogy jól választok spanokat. Sirenia is tiszta kedves, Flavia pedig elég, ha simán cuki. Érzem, hogy ők ketten még valami komolyt forgatnak a drága kobakjukban. A közelükben kell maradni, és közben meg kell védenem a dokinénit is. Ha ezt Diego megtudja. ^.^
Sajna nem sok időm van elgondolkodni a dolgon, mert a szöszke nekiáll villogtatni az eredeti alakját. mit is mondjak? Aranyos dolog tőle, hogy próbálkozik, de ez a plüssmaci kinézet inkább való a párnám mellé, hogy üveges tekintettel mosolyogjon rám, mikor belépek a szobámba. Nem túl meggyőző, hogy így meg tudná védeni magát, de sajnos a dokinénit kell védelmeznem. Elvégre fontossági sorrend is van a világon, amiben Diego lenyűgözése előkelő helyen szerepel. Bár ha barátkozni akarok, akkor őt is életben kell tartanom. De biztosan haverkodni akarok én vele? Nem hiszem, hogy Räv örülne neki, ha ilyen alakokkal spanolnék. Ki tudja mit szabad és mit nem, ha az ő fracciónja vagyok. Nem akarom, hogy miattam piszkálják. Mármint, ha nem tartom meg az ő imidzsét, akkor könnyen leégetem a barátai előtt. A pletykák gyorsan szoktak terjedni. Elgondolkodva az ajkamba harapok, és próbálok Sirenia felé araszolgatni Lizivel. Ahogy a fülem hegyezem, meghallok valamit ami hullócsillag módjára átvillan az agyamon. Ismerős, érdekes hangok kezdik befészkelni magukat a fülembe, amitől mosolyra húzódik a szám. Vigyormaszkos kis mosómedvének tűnhetek, ahogy felteszem a fejemre a fülesem.
Na igen, csak akkor esik le, hogy a többiek más hangra hegyezték a fülüket, mikor megjelenik előttünk a kutyuli.
- Tutyó! - Kiáltok fel csillogó szemekkel. Legyen bármennyire is ronda szegényem, azért mégiscsak állatka. Ahogy körbenézek, a testem akaratlanul is mozogni kezd a zenére . Talán bolond látványt nyújthatok, főleg a csípőmozgásom miatt, meg a fejrázásommal, de mit tehetnék, ha egyszer ez az egyik kedvenc számom. Persze nem szabad belefeledkeznem a riszálásba, hiszen az állatka morogva közelít Sirenia felé. Bántani akarja a barátosnémet, ezt pedig nem hagyhatom senkinek sem. Még ha egy állatkáról is van szó.
Talpalávaló megvan. Orca a kezemben, és úgy tűnik szükség is van arra, hogy lejtsek egyet a kutyussal. Pördülök egyet, és közben ellövök egy golyót is a táncpartnerem felé. Érezze a törődésem a szépséges bolhás dög. Egy darabig bemelegítek csupán, és csak két másik lövést adok le erre a megtermett állatkára. Aztán felfigyelek, az aranyló labdára, amit Flavia rúgott el mellettem. Egy pillanatra kikerekedett szemekkel, mint macska a gombolyagra, úgy nézek a cero-ra, majd meghallom a kérést Sirenia felől.
Tudtam én, hogy okos dolog spanolni valakivel akinek a nevében is benne van, hogy Szirén. Melléjük ugrok, talán kicsit túl közel is a dokihoz, és a fekete hajú nőhöz, így könnyen belehallgathatnak, hogy mi bömböl a fülesben. Velük egyszerre indítok Cero-t, bár nem erősségem az ilyesmi, így a többiek mellett nem lesz ez olyan feltűnő. Ahogy Sirenia előkapja a kardját, kicsit előrébb lépek, hogy mindenki elé kerülhessek. Hátha el tudom hitetni magamról, hogy meg tudom védeni őket. Még akkor is, ha valójában sírva menekülnék haza. Räv-ra nem hozhatok szégyent. Meg Diego-t is le akarom nyűgözni. Arról nem is beszélve, hogy nem akarom leégetni magam a spanok előtt.
- Eksztázis lehetett ennyi gyönyörű nő keze által elégni. - Mosolygok a kutyus felé, majd egy csókot is dobok felé, ahogy leveszem a fülhallgatómat.
Vissza az elejére Go down
Anshel Zuniga
Arrancar
Arrancar
Anshel Zuniga

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 18
Age : 28
Tartózkodási hely : Even the hell-fire is lit Las Noches will pull my heart!
Registration date : 2010. Oct. 11.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Doll
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te5500/15000A vadász 29y5sib  (5500/15000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 8:44 pm

Míg a többiek tanakodtak, hogy mi is legyen pontosan én a csapdához baktattam, ami nem is olyan rég kioltotta egyik társunk életét. A vér még mindig ott volt bár már kezdett száradni... A csapda összetétele nem volt olyan hű de bonyolult első ránézésre. Ha valaki hozzáér a damilhoz a fegyver lesiklik és végez a gyanútlan betolakodóval. Nem is értettem, hogy egy ilyen egyszerű valami, hogy volt képes végezni a társunkkal. Szánalomra méltó, hogy még az ellenfelünket se találtuk meg, de valaki már ki is hullott a csapatból. Nem mintha Én erős lennék, de még mindig életben vagyok... mondjuk még csak most indultunk el és semmi komolyabb nem történt az egy tag mínuszon kívül.
Ahogy vizsgálgattam a csapdát megérintettem az egyik damilt, hogy pontosan hogyan, honnan és milyen módon van idevezetve valami furcsa érzés fogott el... a damil körém tekeredett és elkezdte összeszorítani alapjáraton törékeny testem. Megijedtem, hiszen nem nagyon tudtam mit csinálni. A többiek után néztem, akik éppen egy hatalmas kutyára emlékeztető valamivel vették fel a harcot. Egyedül maradtam... én lettem a második... A damil egyre szorosabb volt, a ruhámat több helyen is megtépázta, többek közt a jobb ujját, ami teljes egészében levált. Enyhe ideggörcsöt kaptam. Utáltam ha a ruhámnak valami baja esik... azonban most nagyobb bajban voltam annál mint, hogy a ruhám szét lett szabdalva. Éreztem, hogy a hierrom gyengül a damil pedig kezd beleékelődni a bőrömbe...
- Ez így nagyon nem jó... - motyogtam egymagamban. A többieket néztem ahogyan a lénnyel küzdöttek. Sokkal ügyesebbek, talpraesettebbek voltak nálam. Nem is értem, hogy én miféleképpen kerültem a képbe. Lehet, hogy Seth ki akarja válogatni a gyengéket... aki itt meghal az gyenge. S én is éppen a halálomon vagyok. Szegény nővéremmel se találkoztam mióta numeros lettem. Pedig igazán elbeszélgetnék vele... mondjuk ha még mindig olyan mint annak idején akkor nem lehetne vele beszélni. Amint elmélkedek éles fájdalom hasít a karjaimba, és minden testrészembe amit közrefogott a damil. Megnéztem, hogy mi történt és láttam, hogy apró vércsíkok törnek utat, koszolják be az alapjáraton fehér egyenruhámat. Ez feldühített. Azt még elnézem, hogy elszakadt pár helyen, de azt már nem, hogy ilyen szinten összekoszolódjon.
Elkezdtem mozgolódni.. ennek az lett az eredménye, hogy a damil egyre mélyebbre vágott a testembe... valami terv kellett. S ekkor eszembe jutott, hogy ha egy barat magamra robbantanék a damilok szétégnének... igaz, hogy én is megsérülnék, de legalább kiszabadulnék. A jobb kezembe összpontosítottam a lélekenergiámat ahol remélhetőleg meg is jelenik a bara. Ha minden jól ment és sikerült a technika egy laza mozdulattal magam alá vágom és megvárom a végeredményt. Viszont ha nem jönne be a tervem akkor nincs más választásom, segítséget kell kérnem a többiektől, de akkor látnák, hogy milyen gyenge, illetve szerencsétlen vagyok... nem baj inkább a szégyen mint a halál egy ilyen rusnya helyen.
- Valamelyikőtök igazán segíthetne! - ordítottam oda a társaimnak. Remélem meghallják és leszek olyan fontos csapattárs, hogy valamelyik odajön, és segít kiszabadulni. Ha kiszabadulok hálám jeléül előrántom fegyveremet és én is beállok a csatasorba.
Azonban ha nem akkor könnyes búcsút veszek mindenkitől és lehunyom a szemeimet. Lepörgött előttem az életem apró kis kockákba, amikor még kicsi voltam, Hrafn, a halálom, az új életem... minden. Sajnáltam, hogy eddig élhettem... pedig még annyi szép és jó dolgot tehettem volna Hrafniért, az arrancarokért és akár még Sethért is.
Vissza az elejére Go down
Hitsugaya Toushiro
Mesélő
Mesélő
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 51
Registration date : 2012. Nov. 17.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ex-kapitány, gyereksztár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A vadász Cl0te0/0A vadász 29y5sib  (0/0)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptyPént. Márc. 22, 2013 10:17 am

Flavia ceroját négy másik követte, melyek különböző testrészekről, erőben és színekben hagyták el gazdájukat. A legerősebb ceroval a társaságból egyértelműen Flavia nevű rendelkezett, bár a csuklyás nő sem maradt mögötte sokkal. Sirenia az övénél gyengébb, de még mindig stabil cerot lőtt ki, Ferdinando és Adala ceroja azonban inkább volt jó látványelemnek, mint tényleges sebzésnek. Persze, még ők sem égtek be annyira, mint a lila nyomoronc, aki szintén elkezdett létrehozni egy, a bőrszínénél világosabb árnyalatú cerot, ami szinte már hercegnői volt, és ami szétfoszlott, mielőtt kilőhették volna. A nagydarab idióta szemmel láthatóan nem volt képes arra sem, amire még egy hülye gilian is képes lehet…
- Vigyázz, Aaroniero 2, mi is csak hülye gillianok vagyunk...
- Te ne pofázz közbe, ne pofázz, ha mondom! Különben is, én vagyok az egyes, te seggfej!
- Nem, én vagyok az egyes, én vagyok felül. Cool
- De nekem szebb hangom van, a tied olyan, mint a Torgyáné!
- Döntsük el egy rejtvénnyel! Mit mond a kettes.
- Mit?


Mad

trollface

Na tehát… a folyosó a szivárvány különböző színeiben pompázott, ahogy a cerok áthaladtak rajta, és szétégették a kutyát, ami ugyan nem porladt el, de szinte azonnal feldobta a talpát, a teste szétroncsolódott. Miután újra sötét lett, talán még sötétebb, hiszen a fáklyák is elporladtak arra, csörömpölés hallatszódott, mintha fémtárgyak hullanának a földre, valószínű csapdák alkotóelemei, de a támadás erejének nagyját felfogta a dög, így nem biztos, hogy hatástalanná lettek.
A szőke arrancarnak kisebb sérülések árán sikerült kiszabadulnia a csapdából, és csatlakoznia a társaihoz, akik időközben elpusztították az ellenfelüket, melyből csak füstölgő mocsok maradt.
Friella reiatsuja hirtelen tisztán érezhetővé válik mindenki számára, egyértelművé válik az is, melyik irányból jön, és bizony, az is, hogy eléri egy gyengébb Espada erejét. Ahhoz nem elég, hogy komoly nyomást gyakoroljon a maroknyi senkire, de egy kicsit sűrűbbé válik a levegő, pár másodpercre nehéz a légzés. Ennek inkább lélektani hatása van, egy ilyen erejű ellenféllel csak létszámfölénnyel lehet elbánni, ki kell találniuk…


- Mit lát a kettes?
- Mit? Rolling Eyes

trollface

- Ennek nem volt semmi értelme…

- … egy tervet, hogy ne érvényesüljön a reiatsutöbblet, és ne egyesével vadássza le a nála amúgy erősebb társaság tagjait.
A következő pillanatban Friella irányából egy hatalmas kő gurul az arrancarok irányába, akik mind ki tudnak térni az éppen ugrató (tehát valószínű emelkedőről jövő) gömbölyűre csiszolt szikla útjából, ami beágyazódik a falba. A társaság két részre szakad: Flavia, Adala, Jesus kerül az egyik oldalra, Sirenia, Anshel, Lizi és Ferdinando pedig a másikra, a szikla pedig olyan nagy, hogy az arrancarok csak egymás kezét tudják megfogni a megmaradt résen át, persze ha megteszik, fennáll a veszélye, hogy a közelben tartózkodó Friella lenyesi. Az előbbi társaság oldalán ráadásul sötét van egy jó tíz méteres szakaszon, és biztos, hogy van csapda, csak az kérdéses, működik-e még. Mielőtt eltávolíthatnátok a sziklát, meg is kapjátok a választ: igen. Egy kutya fájdalmas nyüszítése, és valami hátborzongató fémes surranás hallatszik a sötétből, majd a fáklyák fénykörébe vér folyik.
Néhány kevésbé döglött kutya tapicskol elő a vérből, hogy célba vegyék giga mutáns trium tagjait, és bár ezek a farkaskutyák lényegesen kisebbek, a normális társaiknak megfelelő méreteket viselnek, már tíz is előjön az árnyak közül, és vélhetően még több lehet ott. Vélhetően hosszú csata előtt állnak.
A másik oldalon még rosszabbá válik a helyzet: az egyik plafonról, alig öt méterre a csapattól egy férfi érkezik a földre a plafonról. Las Noches egyenruháját viseli, legalábbis színben, a dizájnja teljesen más, mint a megszokott, középkori lovagi páncélra hasonlít, amihez egy köpeny is tartozik. A maszkja az állán, és a nyakán húzódik végig, mintha egy lovagi nyakvédő lenne. Mindkét nő csinosnak találhatja, fehér bőre, fekete haja és kék szeme van, bár az összképen némiképp ront az a tény, hogy sebhelyek láthatóak a szája körül.
Ahogy rápillant a négyesre, vékony, sebes szája pengemosolyra húzódik, a jobb kezével egy hétfejű láncos buzogányt emel le az oldaláról, a baljával pedig egy másik, lánc nélküli buzogányt vesz elő. Feldobja a második fegyvert a levegőbe, és ugyanazzal a kezével, visszafelé elkapja, így lefelé tartva az egy méter hosszú, végén fémszögekben végződő fegyvert.
- Na, mi van? Nem azért jöttetek, hogy elfogjatok, szánalmas banda? Itt vagyok, várlak titeket- a hangjából egyértelmű, maró gúny sugárzott a négyesre, a beszédet pedig meghallhatta a három, másik oldalon rekedt arrancar is.

Vissza az elejére Go down
Anshel Zuniga
Arrancar
Arrancar
Anshel Zuniga

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 18
Age : 28
Tartózkodási hely : Even the hell-fire is lit Las Noches will pull my heart!
Registration date : 2010. Oct. 11.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Doll
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te5500/15000A vadász 29y5sib  (5500/15000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptySzomb. Márc. 23, 2013 4:12 am

A bara hangos dörrenéssel ért földet és a robbanás amit vártam meg is történt, a damilt szétégette... szerencsére. Azonban szereztem pár felületi sérülést... ráadásul még a ruhámat is sikerült még jobban leamortizálnom... ezért valaki ma itt most meg fog halni. Twisted Evil
Megráztam a végtagjaimat, letöröltem a még csordogáló vért majd a többiekhez siettem, hogy megnézzem mi lett a vége a Cero áradatnak... meg kell hagyni szép látvány volt, sok szép, cukcsi szín együtt... ahhh *-*
- Gratulálok Hölgyeim, szép volt Surprised - tapsikolok nekik örömömben. Nem kerülnék velük szemben.,... örülök, hogy az Ő oldalukon vagyok... biztos visítva a sarokba guggolnék míg véget nem érne a harc... vagy míg meg nem ölnének... de szerencsére most ilyeneken nem kell gondolkoznom hiszen mint az előbb említettem egy oldalon állok velük... Gyönyörködtem a társaim ügyességében, szépségében és egyszerűségükben... mondjuk rájuk fért volna egy kis felvilágosítás a divatos öltözködésről, de sebaj... majd mindezek után felkeresem Őket és adok pár tuti tippet nekik...
Éppen szóra akartam nyitni a számat amikor egy ismerős érzés fogott el. Kicsit nehezebben tudtam venni a levegőt... egy erősebb lélekenergia jelent meg és felénk tartott... valószínűleg a célpontunk volt az, akiért ideküldtek minket... Meg kell hagyni szép nagyot fordult a kocka... nem mi vadásztunk rá hanem Ő ránk, hogy gurulnának el a szemei a kis szemétládának! Arrogáns Arra fordultam amerről az ellenséget érzékeltem... azonban nem Őt pillantottam meg hanem egy fél hegyet amint felénk gurul!!!!!!! O.o
- Mindenki fedezékbe!!!- szó szerint sikkantottam és arrébb ugrottam. Reménykedtem benne, hogy a társaimnak semmi baja nem esik... Mikor feltápászkodtam láttam, hogy egy kicsit megcsappant a létszám... Sirenia, illetve két másik arrancaral voltam elzárva.. míg a csapat többi tagja valószínűleg a másik oldalon volt. Szemügyre vettem a társaimat, hogy ha valami történne legyen megfelelő stratégiánk. Sireniát nem ismertem, de úgy döntöttem, hogy Ő velem fog elől harcolni... Ferdundi majd Lizi-bizit, a gyógyítót fogja óvni ha velünk végeztek volna... ugyanis egy gyógyítóra nagyon nagy szükségünk van főleg a főmufti ellen....
Még mielőtt bárkivel is közölhettem volna a tervet, ami ÚGY fog menni ahogyan azt elhatároztam annak ellenére, hogy nem én vagyok a csapat vezetője, megjelent az illető, akire vadásztunk. Rémisztő volt így első ránézésre...
- Figyeljetek... van egy tervem... vagy elfogadjátok vagy nem, de az lenne a legjobb ha igen... Sirenia és én leszünk az előőrs, Te Ferdundi Lizi-bizit fogod védeni... Lizi-Bizi... mivel még nem akarok ressut alkalmazni kérlek ha tudsz akkor távolról gyógyíts engem ha megsérülnék... majd jelzek ha használni akarom az eredeti alakom... akkor majd nem kell gyógyítani mert mint mindannyiunk tudja akkor felgyógyulok... - mondtam majd reménykedtem abban, hogy megértették a dolgot és egyetértenek velem...
- Figyelj Sirenia... nem ismerlek, de bízok a képességeidben és most össze kell dolgoznunk... - mondtam. Meglepődtem, hogy ilyen könnyedén átvettem az irányító szerepét akaratom ellenére... soha életemben nem viselkedtem úgy mint egy igazi férfi... lehet, hogy az ilyen helyzetekben edződöm... Hallottam, hogy gúnyolódik az a mocsok... nem hagyhatom annyiban... ráadásul a ruhám miatta lett olyan amilyen, illetve a sebeket is miatta szereztem... ezért meg kell ölnünk Twisted Evil
- Akkor azt hiszem itt az ideje megkezdenünk azt a hadműveletet amiért valójában ideküldtek minket....Gyerünk Sirenia! Claro de luna - indítottam el két sarlóformájú energianyalábot... Ha nem ismeri akkor könnyen az áldozata lehet. Az egyiket a kezei felé, míg a másikat a lábai felé irányítottam. De mivel tudtam, hogy ezt így túl könnyű lenne kivédeni tovább járattam az agyam, hogy mivel tudnám még jobban megszívatni amikor eszembe jutott még két technika.. Egyből az ellen felé indítottam öt barat és utánuk elindítottam még egy technikát aminek az eredményei, a kis csillagok a barak által takarva haladtak előre... nagyon reménykedtem, hogy legalább az egyik betalál...
Vissza az elejére Go down
Sirenia de Rose
Arrancar
Arrancar
Sirenia de Rose

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Hueco Mundo/Las Noches
Registration date : 2012. Feb. 10.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Arrancar, Adala fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te11100/15000A vadász 29y5sib  (11100/15000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptySzomb. Márc. 30, 2013 2:41 am

A hatalmas kutyát, együttes erővel képesek voltunk elpusztítani. Ne stíröljön már engemet, hagyjon szépen nekem békét és akkor nem kellett volna erőszakot alkalmazni. Azonban alig hogy sikerül az első akadályon túljutni, szinte azonnal érkezik a következő, egy hatalmas szikla, amely felénk gördül. Nem úgy tűnik, hogy barátságos lenne. Lévén egy szikla nem is tud barátságos lenni, de hát ellenfelünk küldte. Aki alig néhány pillanattal később, hogy sikeresen félreugrottam előle, fel is bukkan előttünk. A reiatsuja alapján határozottan nem valami kis senki után küldtek bennünket, bár egyedül határozottan képtelenek leszünk harcolni ellene. Úgy érzem, hogy ahhoz túl erős. A kezeiben lévő fegyverek sem arról árulkodnak, hogy játszani jött ide. A szőkeség egyből ugatni kezd, azt hiszi, hogy itt ő a főnök. Meg majd ő mondja meg mindenkinek, hogy ki mit csináljon. Laposan pislogok párat, amikor nekem is elkezd dumálni.
- Felőlem.
Mondom röviden és tömören a válaszomat. Azt csinál, amit akar. Talán a próbálkozásai elég időt nyernek nekem, hogy elterelje rólam a figyelmét a csókának. Elsősorban távol akarom tartani magamtól őfelségét, szóval agyalni kezdek, hogy mit is kellene csinálni. A szikla határozottan problémát jelenthet. Nem tudjuk az egész csapatot igénybe venni, csak egy részét. A hapsi felé pillantok, aki éppen valami provokáló dolgot vág a képünkbe. na persze, majd a hazai terepén pont belé fogok szaladni.
- Azt várhatod édes! Lluvia!
Idézem meg egyik képességemet és hármunk előtt, Lizi, Ferdinand és magam előtt a folyosó teljes széltében állítom föl a barákból álló kordont. Ha megindulna felém, Lizi vagy Ferdinand felé, akkor hirtelen mind az ötven gömböcskét arra utasítanám gondolatban, hogy belé csapódjon. Biztos, hogy nem halna bele a támadásba, de erősen kétlem, hogy jó bőrben lenne tőle. Túl sok lenne a barából és feltehetően rosszul érezné magát utána. Amikor a kordon feláll, oda szólok Ferdinandnak és Lizinek. Nem túl hangosan, de bőven eléggé, hogy Ők ketten hallják.
- Tüntessétek el a sziklát! Muszáj egyesítenünk az erőinket. Ha sikerrel járunk, akkor elkaphatjuk a frakkját a gazembernek.
Mondom s a Lluvia fenntartására koncentrálok. Bár Anshel igen komoly veszélynek van kitéve, feltehetően a támadásaival megtudja zavarni addig a fószerkámat, amíg két társam elkezdi bontani a sziklát. Azt sem látom kizártnak, hogy pillanatok alatt képesek lesznek szétszedni. Ellenfelünk pedig addig nem kap a barákból, amíg túl közel nem jön a kordonhoz. Ha pedig veszélyesen közel jönnek, akkor a barák sebességével kell számolnia, azzal a különbséggel, hogy ötven darab fog egyszerre megindulni felé. Méghozzá olyan formációban, hogy körbe zárják az aprócska gömbök. Nem akarom, hogy kislisszoljon valahol a támadások elől. Bízom abban, hogy Anshel volt olyan bátor, hogy magára vonta buzogányos Jankó figyelmét. Mert akkor bőven van időnk és hamarosan újból együtt lesz a csapat. Az pedig azt jelenti, hogy ismét együtt vagyunk és erősek. Bár ... nekem kezd az a gondolat motoszkálni a fejemben, hogy mi lenne, ha lezárnánk inkább a bejáratot? Nem lenne bőven elég, ha tudnánk, hogy ez a szerencsétlen idelenn ragadt a maga csapdáival? Semmi kedvem sötétben olyan prédára vadászni, aki amellett, hogy erősebb nálam, még a hazai pálya előnyével is rendelkezik.
Vissza az elejére Go down
Adala Cascada
Espada
Espada
Adala Cascada

nő
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 44
Age : 58
Tartózkodási hely : Coming Soon
Registration date : 2012. Nov. 30.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 7. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te13500/15000A vadász 29y5sib  (13500/15000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptyKedd Május 21, 2013 4:01 am

Ahogy a kutyuli meghal, megörülök egy kissé, és elmosolyodok, a fémes hangokon, s vigyorogva a mellettem álló Sirenia, és Lizi nyakába ugrok, majd elengedem őket, és örömtáncot lejtek. Mit tehetnék, ha egyszer örülök, akkor azt ki fogom fejezni. Remélem Lizi nem gondol ezért butának. Ahogy végzek a dologgal, egy furcsa hang üti meg a fülem, s ha nem lennének a csodás reflexeim, az orromat is megütötte volna, a lefelé guruló szikla. Szerencsémre, sikerült ellépnem előle, így nem ütött meg, az viszont meglehetősen zavart, hogy Sirenia és a oki, a túloldalt vannak. Persze Flavia – a másik spanom, itt van velem, de ez akkor is szívás. Az még inkább, hogy ismeretlen hang szűrődik át a túloldalról. Valószínűleg az lesz, akire vadászunk, így aggódni kezdek a többiekért odaát. Azonban, ahogy a réshez hajolok hallgatózni, egy ismerősebb hang ér el, a folyosóról. Kutya. Nem lesz ez így jó, basszus, nagyon nem. Most még a többiek is odaát vannak, nem fogjuk tudni ennyien lelőni a kis dögöt. Nem marad más esély.
- Lépjetek hátrébb légyszi. - Kérem meg a társaim, majd szembefordulok a hang forrásával, felteszem a fülhallgatóm, és keresztbe fektetem magam előtt a kardom. - Come! Blanco Orca. - Hangzik el a parancsszó, majd kitartom a fegyverem oldalra, és megindul az átváltozás. Csak a végén pillantom meg, hogy nem egy nagy kutya érkezik, hanem, sok kicsi. Ehh, és én ezért hoztam ezt elő. Na mindegy, ha már így alakult, használjuk ki. Riszálni kezdek a zenére, és Mielőtt elérhetnének, megpördülök a fegyveremmel, a legnagyobb lendületért. - Albación. - Ejtem ki a technika nevét, majd mellé küldök, egy sortüzet is, a forgótáras puskámból. Ezzel a lendülettel, valószínűleg hanyatt vágom, a gyönge kutyusokat, majd a lövéseim elvileg kifektetik őket. Ha nem, megteszik a csapdák, vagy a társaim. Bízok Flaviában. ^.^ Ahogy a lemosás akcióba lép, leveszem a fülhallgatóm, és a fegyverem átnyújtom a résen, és egy újabb sorozatot indítok el, remélhetőleg az ellenfelembe, vagy ha nem, akkor mögé, így nem tud majd hátralépni, és a többiek felszeletelhetik. Arra azonban nagyon ügyelek, hogy olyankor ne lőjek, mikor a többiek kerülnek a vonalba. Nagyon remélem, hogy nem találom el őket, és azt is, hogy észreveszik, hogy segíteni akarok nekik. Főleg a doki, hogy elmesélhesse utána Diego-nak. Plusz reménykedek benne, hogy megoldják, hogy ez a szikla ne legyen útban. Akkor legalább tudnék segíteni odaát.
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A vadász Cl0te20400/30000A vadász 29y5sib  (20400/30000)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptyVas. Jún. 09, 2013 6:07 am

Flavia nógatta az orrát, amiért szegény kis Picúrnak így kellet végeznie. Még Roncsi-otojának se tudta megmutatni az újdonsült házi kedvencet, de amelyik eb nem tiszteli Sirenia-anyut, annak semmi keresnivalója a 2. toronyban ugyebár. Flavia biztosan tudta, hogy Desmond-apu sem engedte volna meg ilyen áron, hogy elvigye és házőrzőként babusgassa. Majd legközelebb talán sikerrel jár és akkor Roncsi-otoja is ott lesz, hogy választhasson! ^_^
- Hát… minden kutya a mennybe megy – vonta meg a vállát beszéde során, melyet Adala megjegyzéséhez fűzött hozzá. Mindeközben igyekezett az éget test szagával nem foglalkozni, melynek erőssége már – már elszédítette.
Flavia szeme a hirtelen támadt sötétséghez próbált alkalmazkodni. Sűrűn pislogott, hogy mielőbb lásson valamit, bár könnyedén tudott volna fényt teremteni kedvelt eszközével, mely Las Noches napjából töltődött fel újra és újra használatát követően. Csupán az volt vele a gondja, hogy a hatása rövid ideig tartott és ezt az igen csekély időt jobb szerette elterelésre használni. Így bízott szemeiben, hogy mielőbb alkalmazkodni tud a sötétté vált helyhez.
- Hallottátok?Flavia fülét hegyezve tette fel a költői kérdést, ahogy összeszűkült szemmel próbálta vizsgálni azt az irányt, ahonnan a hang forrását is ítélte. S miközben kémlelt azon kapta magát, hogy az amúgy sem kellemes illatokban terjengő levegő még nehezebbé válik. Az előbb is volt szerencséjük érezni ezt a kisugárzást, így Flavia könnyedén levonta a hasonlatot, miszerint az üldözött espada jelenlétét tapasztalják ismét. Megborzongott.
Szorították már sarokba és cseppet sem ítélte kellemes élménynek. Így rögtön elhatározta magát: egyedül nem áll ki ellene semmiképpen sem, így mindent megtesz, hogy Sirenia-anyuja mellett maradjon a továbbiakban. Mivel fracción társa volt, benne bízott meg a társaságból a legjobban, bár ha kell tudott alkalmazkodni, nem akart kockáztatni.
- Milyen trükkös ^_^ – próbálja magára ölteni Ivela-aneja mosolyát, mikor megpillantja a feléjük guruló hatalmas követ. Flavia nem pazarolva tovább a szót nyomban kitért előle, mielőtt ő lenne az igen ízléstelen hely egyetlen valamit érő tereptárgya, egy kilapult vörös szőnyeg. Igencsak előkelő lenne… csak most jut eszébe, hogy mennyire szeretne valami hasonlót gyűjteménye tárházába. Majd fog is szerezni, de nem most, majd máskor. Feltéve, ha az egyikük nem volt túlontúl lassú és a kő útjába maradt ahelyett, hogy az életét mentette volna. Neki mindegy, hogy ki lesz az áldozat, hogy gyűjteményét ékesítse a lényeg az, hogy szép legyen.
Flavia szemei éppen, hogy megszokták a fényviszonyokat, mikor egy még sötétebb helyre sikerült kerülnie két másik arrancarral. Körülnézett, nem tetszett neki a helyzet, melybe Sirenia-anyuja nélkül került, ennek ellenére lenyűgözte Friella csapdái, melyek újra és újra lecsaptak rájuk.
- Bámulatos ^.^ – ad hangot ámultságának, ezúttal sikerült Ivela-aneja mosolyát magára öltenie. A legrosszabb az volt, hogy a sötétség miatt senki sem láthatta a leutánozhatatlannak vélt mimikát. Milyen kár.
Apró méretekkel rendelkező ölebek kezdtek elő – elő bukkanni, legalábbis az előzőhöz képest kisebb méretekkel rendelkeztek, ráadásul többen voltak. Friellaespadától” jobbat várt volna, azt hitte tanulékony, hogy mikor látja, reménytelen ellenük fordítania házi kedvencét, mert se perc alatt elintézik, akkor nem próbálkozik ilyesmivel többet. S a sok kicsi véreb ugyan az, mintha egy naggyal állnának szemben. Flavia belátta: tévedett, mikor Friella ötleteit nagyra értékelte.
Kedves mosollyal lépett hátrább Adala hatósugarából, majd a túloldal felől történtekről hallgatózott a kőgolyónál, még pont időben, így volt szerencséje elkapni egy – két érdekes párbeszéd darabkát. Fél szemmel pedig álmélkodva nézte, ahogy Adala magára ölti ressurección formáját. Flavia igazán aranyosnak tartotta és már kereste azt az értékes darabot, mely gyűjteményében ékeskedhet, s erre társa remek mozgást ítélte, melyet a vérebek ellen kezdett el használni. Megrázta a fejét; a pillanat nem volt alkalmas arra, hogy a gyűjtögetésre gondoljon.
- Kérlek, intézd el a sziklát, odaát a végén kihagynak minket a jóból ^.^ – ellenvetést nem tűrő hangon utasítja a velük rekedt harmadik felet az akadály eltűntetésére. Feltételezi Friella fél egyszerre kiállni ellenük, mert ha összedolgoznak, akkor talán elég nagy esélyük lenne a legyőzésére, nem hagyhatta, hogy a terve sikerrel járjon. Így Flavia a Denevér szem technika alkalmazásával besegített Adalának a szörnyetegek ellen.
Szemei, amelyből a képesség neve is származott, egy denevéréhez vált hasonlóvá, majd felemelve jobbját csettintett, hogy elegánssá tegye eme aranyos lények megidézését. Ezek a denevérek nem gyümölcsöt esznek, vagy vért, nem-nem ezeknek a reiatsu volt az éltető tápanyag. Flavia úgy gondolta, hogy ezek az ebek nem másból, mint lélekenergiából állnak, ezáltal mozognak és támadnak utolsó utasításuk szerint, így reméli, eme technikával némileg kisegíti Adalát, ha az elmélete nem tévedett. S ha netalántán az energia visszatér a forrásához, onnantól össze lesz kötve vele, s nyugodt lélekkel piócaként szívhatja el tőle az erejét, és bőszen reméli, hogy a kútfő nem más, mint Friella. Amennyiben a denevérek nincsenek hatással az ebekre, kénytelen – kelletlen veti be pusztakezes harci tudását ellenük. Fentről, avagy oldalról indított erőteljes rúgással igyekszik kiütni őket a képből. Elsősorban a fejükre célozva, abban reménykedve, hogy akár egy élő, lélegző kutyának, nekik is ott van a gyöngepontjuk.
Vissza az elejére Go down
Hitsugaya Toushiro
Mesélő
Mesélő
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 51
Registration date : 2012. Nov. 17.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ex-kapitány, gyereksztár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A vadász Cl0te0/0A vadász 29y5sib  (0/0)

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptySzer. Júl. 03, 2013 5:55 am

Valami megmozdul Friella felett, ahogy az támadni készülne, a leszakadó kőtörmeléken át egy fehérbe öltözött alak érkezik az arrancar hátára, belegyalulva őt a földbe. A jobbjával vasmarokkal nyomja bele a szabadulni próbáló arrancar arcát a földbe. Ezzel egy időben, a még élő kutyák reiatsuvá foszlanak szét.
- Kudarcot vallottál, Segissmundo. Seth-sama rendkívül elégedetlen a képességeiddel, az általad előkészített terepen több, mint elég időd volt végezni velük. Neked pedig csak egyet sikerült elintézned a nyolcból, pedig ők átlagos numerósok. Megbuktál, nem lehetsz kilences Espada- a férfi összeszorította az ujjait, amit hátborzongató reccsenés kísért. Friella tagjai lassan elernyedtek, aki jó volt hollow képességek használata terén, lassan érezhette elpárologni a reiatsuját.
A férfi felegyenesedett. Az arcát csontmaszk takarta, egy apró darabka sem látszott belőle, csak a szemeinek volt két vágás. A maszk két vállvédőben ért véget, a ruházata olyan volt, mint egy fehér öltöny fekete nyakkendővel. A kezein fehér kesztyűt viselt, a hátán pedig egy vasvillát hordott, valószínű a zanpakutoját. Az egyetlen testrésze, ami látszott, tüskés, élénkvörös haja volt.
- Ez egy próba volt, hogy kijelöljünk egyet a hiányzó Espadák közül, éppen annyira Friellának, mint nektek. Seth-sama figyelemmel kíséri a fejlődéseteket, többen közületek is Espadák lehetnek a jövőben. Távozhattok.- a férfi felugrott a lyukon, arra, amerről jött, ti pedig ott maradtok az alagútban. A kijárat adott, és nem léptek több csapdába Friella holtteste közelében- hatástalanította őket a saját biztonsága érdekében, vagy megszűntek a halálával. Mindenki biztonságosan kijut a torony pincéjéből.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:31 am

Yo! Cool
Sajnos mivel a teljes küldetés nem több, mint 3 kör, így nem tudok nektek soook sok lp-t meg ryou-t kiosztani. :(Azonban mivel szép, hosszú postokat írtatok, így úgy gondolom megérdemlitek az 500 LP-t, valamint 1000 ryou-t. Smile
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




A vadász _
TémanyitásTárgy: Re: A vadász   A vadász Empty

Vissza az elejére Go down
 

A vadász

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-