-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Javaslatok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Javaslatok - Page 3 Cl0te53000/65000Javaslatok - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Javaslatok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Javaslatok   Javaslatok - Page 3 EmptySzomb. Május 10, 2014 11:07 am

~ Új adatlap: ~

Ok! Anao-hoz és Nara-hoz hasonlóan elértem, hogy nem fér ki a zanpu leírásom....x""""D Ilyenkor rövidítsem le az egész leírást, de akkor meg oda a hihetetlen hosszú, olvasmányos és iszonyat uncsi háttér meló, vagy nanyi legyen? Esetleg szétszedni a shikai, bankai, kk képességet külön rubrikába?

Hozzászólva a többiekhez is, ha már itten rontom a levegőt!

Postablakba azért lenne rossz pakolni az egyéni képességet, mert spec szinte mindenkinek az a leghosszabb. Tehát, abban van a legtöbb kódszörnyeteg. Szvsz, nem lenne értelme, amiért az egész ki lett találva, hogy megússzuk a motion agyzsibbasztó hülyeségeit. Másrészt azért kerülne bevezetésre ez az újítás, egyetlen helyen legyen minden. Ha meghagyjuk az adatlapot, megint lehet két véglet között rohangászni ész nélkül. Szvsz, vagy ez vagy az, de a kettő már sokk lenne.


Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Javaslatok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Javaslatok   Javaslatok - Page 3 EmptySzer. Május 14, 2014 3:59 am

No, reagálok itten. ^^

Azt hittem, a maximális karakterhossz problémát sikerült kiküszöbölni, mert egy elég nagy számot írtam a karakterhosszhoz. Aztán miután a probléma felmerült, megnéztem, és kiderült, hogy 15000 karakter a max (azt hiszem, ez nagyjából 2-3 oldal lehet, de nem vagyok benne biztos, lehet, hülyeséget írtam). Megoldásként plusz rublikát teszek képességekhez és technikákhoz egyaránt. Ha valakinek ez sok, akkor sem kell félnie attól, hogy csúnya lesz az üresen kitöltött sáv. Ugyanis ezeket a rublikákat úgy állítottam be, hogy csak akkor látszódnak, ha írnak oda valamit. (sajátodat mindig látod, valamint modik és adminok is).

Kariinfóval az a baj, hogy az egyetlen hosszú szöveges cucc, amit berakhatsz, mint opciót, az olyan, amit most is láttok, pl a Kapcsolatok rublikánál. Igaz, hogy nincs rajta karakterlimit, azonban nem lehet formázni, és ott már valóban csak egy összeömlesztett szöveget látsz, semmi mást. Szeretlek, fórumsün.

Én nem fogom minden karim adatlapját lementegetni csak ezért. ^^" Főleg nem fogok egy újoncot erre kötelezni, csak hogy megmaradjon az adatlapjának a formázása, és ne szublimáljanak el a kódok. Sokan vagyunk a fórumon, júzerek és karakterek egyaránt, és így is tele vagyunk szabályokkal. Szerintem elég izé, hogy saját magadnak kell lementened a kódot a gépedre, csak hogy kinézzen valahogy az adatlapod. És most nem a mindenféle html-lel összecsicsázottakra gondolok, hanem még azokra is, amik csak rendesen, összeszedetten vannak megformázva és átszínezve.

Ahogyan Masaki is mondta, pont az egyéni képességek azok, ahol a legtöbb talán a formázás, valamit a technikák. Itt szerepel ugyanis a legtöbb szöveg, ráadásul képességeknél mindenkinél egyéni az egész. Itt található a legtöbb kódszörnyeteg. Mindenesetre nem szeretném csak "félig" megvalósítani az adatlapos opciót. Vagy teljesen vigyük át az adatlapot profilra, vagy egyáltalán nem. >.< Pont az lenne az egésznek az értelme, hogy egységesítve, sőt, mi több, leegyszerűsítve lenne a cuccos. Very Happy Tehát ha a végén úgy döntünk, hogy mégis marad a hagyományos adatlap, akkor viszont minden kerül vissza oda.

Sajnos a keskeny beviteli és olvasó mezőn nem tudok segíteni. Maximum ha kikapcsoljuk a barátlista opciót... Igaz, annak sok funkciója nincsen, de arra csak akkor kerül sor, ha nincs ellene tiltakozás. Esetleg a fórum alapszélességét megpróbálhatom picit megemelni. Aztán meglátjuk, hogy úgy jobb lesz-e. Ettől a postok is egy cseppet majd rövidebbnek fognak tűnni viszont.


Ami még fontos adatlappal kapcsolatban! A fórum költözésével kapcsolatban még nem sikerült döntést hozni. Amennyiben a fórum viszont költözik, akkor az új fórumon már nem lesz ezzel probléma, és eleve úgy lehet elkezdeni, pontosabban folytatni ott a játékot, hogy fixen meg tudja mindenki csinálni magának az adatlapját. Persze ez még nem dőlt el, hogy pontosan mi lesz. Fejleményekről természetesen továbbra is értesítünk minden játékost. (meg persze lehet továbbra is véleményt formálni arról, hogy legyen-e költözés, vagy sem).
Vissza az elejére Go down
 

Javaslatok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet-