-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az Elessar nyomában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 93
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az Elessar nyomában Cl0te10400/15000Az Elessar nyomában 29y5sib  (10400/15000)

Az Elessar nyomában _
TémanyitásTárgy: Az Elessar nyomában   Az Elessar nyomában EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 9:28 am

Téma: Magánküldetés
Résztvevők: Rainmaru Minashaku, Fukuyama Hidekazu
Engedély: megvan – Shihoun Yoruichi
Megfigyeli: Shihouin Yoruichi - Admin


[Mesélői post]

1 nappal korábban....
Ez is mint a többi nap úgy kezdődött az összes shinigami számára. Felkeltek, megreggeliztek, felöltöztek és végül elindultak a munkába. Azonban azt kevesen tudták, hogy a 12. osztag múlt éjszaka egy különleges energiát érzékelt Rukongai egyik távoli körzetéből. Nem hagyta őket nyugodni a dolog ezért kiküldtek egy öt fős kutatócsoportot akiknek az volt a feladatuk, hogy kivizsgálják az idegen energiát. Sikeresen elindultak állig felszerelkezve mindenféle ketyerével...
A nap szinte égette az ember fedetlen testrészeit ezért nem nagyon merészkedtek ki a szabadba az emberek inkább a fedett edzőtermeket, irodákat, társalgókat célozták meg a mai székhelyüknek. Mindenki olyan boldog volt, hogy majdnem teljesen sikerült helyrehozni Seireiteit a Winter War óta és voltak akik még a mai napig ünnepelték Aizen bukását. Egyes emberek szerint nemzeti ünneppé kellett volna kikiáltani azt a napot amikor az a szemétláda le lett győzve, de ez most lényegtelen, ugyanis a 12. osztaghoz visszatért az egyik kutató, félholtan. Csak egy kis fémdarabot tudott átnyújtani aztán meghalt. Nem sikerült semmit megtudni tőle. 
Miután elhelyezték végső nyughelyére az elhalálozott kutatót belekezdtek a fémdarab elemzésébe és rájöttek, hogy nagy baj van, ugyanis a fémdarabka egy évszázadok óta eltűnt erőnövelő-nyakláncnak volt a darabja. Szóval bárki, illetve bármi is ölte meg a kutatócsoportot megszerezte a nyakláncot...

Jelen...
Az időjárás hasonlóan meleg volt mint az előző nap. Csak a Főkapitány, illetve a 12. osztag kapitánya tudott a tragédiáról. Sokat tanakodtak azon, hogy hogyan is lehetne orvosolni a problémát mikor úgy döntöttek, hogy ki kell küldeni valakit, aki megküzd az esetleges ellenfelekkel és elhozza a Gotei 13 számára a jelen esetben elég veszélyes eszközt.
Órák teltek el miután sikerült kitalálniuk, hogy pontosan kit vagy kiket küldjenek ki az ügy érdekében. Végül a választás két shinigamira esett... név szerint Rainmaru Minashakura a 6. osztag tisztjére, illetve Fukuyama Hidekazura a 12. osztag volt tisztjére, aki most a 3. osztagnál szolgál. A pokollepke először Minashakuhoz ment majd miután átadta az üzenetet* továbbreppent Hidekazuhoz és neki is átadta az üzenetet. A 12. osztag pedig reménykedett abban, hogy jó választás volt a két shinigami, mert ha kudarcot vallanak akkor az esetleges ellenfelek iszonyatosan nagy előnyben lesznek az erőnövelő segítségével....

A post addig tartson, hogy eljuttok az északi kapuhoz....

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az Elessar nyomában Cl0te18700/30000Az Elessar nyomában 29y5sib  (18700/30000)

Az Elessar nyomában _
TémanyitásTárgy: Re: Az Elessar nyomában   Az Elessar nyomában EmptyKedd Okt. 30, 2012 8:32 pm

Jajj, már két napja ilyen rohadtul de nagyon meleg van. Épp elindultam volna a boltba, hogy utánpótlást vegyek a saké imádó hadnagyomnak, de olyannyira sütött a nap, hogy minden motivációmat elvesztettem erre, és éppen indultam volna a hadnagy irodájába, hogy közöljem vele a mindkettőnknek kellemetlen hírt, amikor egy pokollepke adott egy, számomra kivételesen jó hírt, ami mondjuk rossz is volt, hiszen így nem kellett szembenéznem a hadnagyom haragjával, viszont ki kellett lépnem a főhadiszállás védő árnyékából és óvó hűvöséből, de újabb jó hír volt, végre hanyagolhattam a senkai kaput, sőt, a köztes dimenziót is, hiszen ama édes kedves pokollepke eme gyönyörűen fogalmazott kis üzenetecskét adta át nekem, aztán az eljövendő társamnak:
Tisztelt Shinigami...
Iszonyatosan nagy probléma történt a 12. osztag berkein belül ezért hosszas tárgyalások után úgy döntöttünk, hogy Ön-t, illetve még egy Shinigami társát küldjük el, hogy orvosolják ezt a problémát. A megjelenés kötelező, ugyanis Seireitei jövője múlik az Ön, illetve Önök döntésén....
minden reményünk önökben van... kérem ne hagyjanak cserben minket!

Üdvözlettel,
12. Osztag
Ez a hír felpezsdített, és egy kicsit mondjuk csalódottá tett, hiszen, ha Seireitei jövője múlik rajtunk, miért nem kapitányokat hívnak.. Na mindegy, ha így döntöttek, hát így. Legalább nem kell két óráig magyaráznom a hadnagynak, hogy mégis mi a büdös szájú zombiért nem vettem meg neki a számára éltető nedűt. Tehát fogtam a kardomat és a motyómat (egy kis élelmet, sose lehet tudni ^^), valamint Hatare a gallérom alá hűsölni, amíg nem lesz rá szükség, vagy nem unja meg a pihenést, és elindultam az északi kapu felé, hogy találkozzak társammal, valamint részletesebb tájékoztatást kapjak, hiszen a pokollepke gyakorlatilag rám és a leendő társamra bízta Seireiteit. Közben megérkeztem, és körül- körülnézegettem, hogy hátha meglátom a várt társamat, hiszen róla sem kaptam semmiféle leírást, azt se tudtam, nő-e vagy férfi.
Vissza az elejére Go down
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 93
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az Elessar nyomában Cl0te10400/15000Az Elessar nyomában 29y5sib  (10400/15000)

Az Elessar nyomában _
TémanyitásTárgy: Re: Az Elessar nyomában   Az Elessar nyomában EmptyHétf. Dec. 03, 2012 12:23 pm

Napjaim unalmasan, és majdhogynem tétlenül teltek az utóbbi időben. Inkább bezárkóztam a szobámba és bütyköltem, olvastam vagy éppenséggel aludtam, nem nagyon mozdultam ki, csak akkor ha nagyon muszáj volt. Megszerettem a magányt és a csendet. Zavart mások jelenléte, nem tudom miért. Azt se tudom, hogy mi történik velem manapság. Én, aki azért küzdött, hogy kapitány lehessek mert ez az álmom ellustultam, inkább tojtam mindenre és mindenkire, kivéve a kapitányra. Neki azért nem volt bátorságom nemet mondani amikor valamire kiadta a parancsot.
A nap hetedhét országra sütött, ezért el kellett húznom a függönyömet, hogy a megszokott borongós szürkeséget kapjam. Túl vakító volt számomra a napfény, iszonyatosan bántotta a szememet ezért a bütykölős szemüvegem lencséjét átformáltam egy olyan találmánya amiről remélem még senki sem hallott és ha rajtam múlik nem is fognak, ugyanis ez csak az én érdekemben készült. A lényege az volt, hogy a fény hatására a lencse besötétedik ezáltal úgy alkalmazható mint egy napszemüveg vagy hogyan is hívják az emberek. Miután az utolsó simításokat is elvégeztem egy verejték csepp indult útjára korom ellenére elég fiatalos arcomon, túl meleg volt a szobában... felálltam az asztaltól és kinyitottam az ablakomat, de nem húztam el a függönyt, még nem éreztem úgy, hogy a szemüvegemet tesztelhetném.
Visszafelé letöröltem az a fránya izzadságcseppet ami már az államnál tartott. Fél úton voltam mikor úgy döntöttem, hogy most ismét pihenek egy keveset ezért az ágyam felé vettem az irányt, azonban még mielőtt eldőlhettem volna egy pokollepke libbent be az ablakomon játszi könnyedséggel kerülve ki a függönyt. Egyenesen felém tartott, az arcom kezdette eltorzulni a töménytelen dühtől, de végül úgy döntöttem, hogy meghallgatom az üzenetet mert lehet, hogy iszonyat fontos.
Kinyújtottam a jobb mutatóujjam amire másodpercek alatt le is szállt a kis pillangó. Nem tétovázott egyenesen a lényegre tért. Létfontosságú küldetésről volt szó amin SS jövője múlhat.... ~Várjunk csak egy pillanatot... ha létfontosságú miért engem, egy tisztet küldenek és nem egy kapitányt? Ennyire bíznának bennem meg a számomra ismeretlen társamban? hűűűha ~ fejeztem be az elmélkedést amikor az üzenet végén közölték, hogy húsz percem van elérni az északi kapuhoz ahol megismerhetem a társam és a feladat lényegét.
A másodperc töredéke alatt kipattantam az ágyamból,kaptam fel egy shinigami egyenruhát, a lélekölőmet, illetve az új szemüvegemet amit mégis csak most fogok tesztelni. Miután meggyőződtem arról, hogy minden szükséges dolog nálam van egy shunpo segítségével indultam el az északi kapuhoz s közben azon gondolkoztam, hogy miért pont én?! Nem tartott sokáig mire elértem a kapuhoz ahol már ott várt egy idegen shinigami, illetve egy 12. Osztagos tiszt.
-Remélem időben érkeztem.... A nevem Fukuyama Hidekazu... de hívj csak Kazunak. - nyújtottam kezet az ismeretlen shinigaminak majd a fehér köpenyes felé fordultam és mélyen a szemébe néztem.
- Na had halljuk miért is vagyunk Mi itt? - kérdeztem miközben az ismeretlenre, illetve magamra mutattam.

//ellnézést a késésért, teljesen kiment a fejemből a küldetés... a mesélői post holnap reggel 8 és 9 között fog jönni!//
Vissza az elejére Go down
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 93
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az Elessar nyomában Cl0te10400/15000Az Elessar nyomában 29y5sib  (10400/15000)

Az Elessar nyomában _
TémanyitásTárgy: Re: Az Elessar nyomában   Az Elessar nyomában EmptyKedd Dec. 04, 2012 12:03 am

[Mesélői Post]


Az idő mindkettőtöket szorította mert Ti nem tudtatok róla, hogy az a fránya pillangó egy kicsit eltévedt út közben ezért a tervezettnél jóval későbben tudta átadni nektek az üzenetet. De ettől függetlenül egész jó időben értetek az Északi Kapuhoz ahol egy fehér köpenyes, szőke hajú érdekes szemüveget viselő egyed várt titeket karba tett kézzel. Mind a ketten meglepődhettetek, ugyanis Őt még nem láthattátok SS területén, de a köpenyéből könnyen ki tudtátok találni a bemutatkozása nélkül is, hogy a 12. Osztag tisztje lehet. Hidekazu nagy kíváncsisága mosolyt csalt az idegen arcára, kivillantak hegyes, fehér fogai amik egy kicsit rémisztő hatással lehetett rátok majd mély hangján megszólalt.
- Nyugodjon meg Hidekazu! Mindent elmondok maguknak, csak ne legyen türelmetlen. - hadarta majd a köpenyének belső zsebéből előhúzott egy kisebb szabású képet amit átnyújtott Rainmarunak.
- A képen egy igen nagy múltnak örvendő erőnövelő látható amiről mindenki azt hitte, hogy évtizedek óta eltűnt, de most előkerült. Egy kutató csapatot küldtünk ki a nagy lélekenergia szivárgáshoz, hogy ellenőrizzék mi az, de csak egy emberünk tért vissza és hozott egy darabot abból amit a képen látnak. Nagyon olyan érzésünk van, hogy vagy az arrancarok keze van a dologban vagy valaki másé... a lényeg az, hogy nem jó kezekbe került. A feladatotok az, hogy visszahozzátok nekünk és megsemmisítsétek az ellenséget..... Rukongai legszélén találhatóak vagyis ott vesznek el a nyomok Most pedig induljatok.... - mondta majd hátat fordított nektek és egy shunpo segítségével a semmivé lett.
Hosszas tétovázás után vagy egyből el is indultok a férfi által megadott irányba. A nap még mindig iszonyatosan éghetett, valószínűleg izzadtatok is, de ez egyikőtöket se érdekelte, most mindkettőtöket a harci láz vezényelt, hogy megmentsétek a hazátokat, illetve megöljétek a rossz fiúkat. Már vagy két órája haladtok előre mikor mind a ketten egy idegen, és nagy lélekenergiát észleltek... Körbenéztek majd meg is látjátok a forrását.

Az Elessar nyomában Uy35z
A férfi egyikőtöknek sem volt ismerős, de nem is nagyon foglalkoztatok azzal, hogy ismeritek e vagy sem, tovább akartatok menni amikor kardot rántott és megállt előttetek. Kicsit csúnyán nézett rátok majd megszólalt.
- Ti itt nem mehettek tovább... ha mégis megpróbáljátok meghaltok. - mondta majd gúnyos mosoly terült el az arcán.

(Két választásotok van... vagy visszamentek, amit nagyon kétlek, vagy megpróbáltok továbbmenni, de akkor harc lesz! Posztotok odáig tartson míg el nem kezditek valamelyik folyamatot.)
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az Elessar nyomában Cl0te18700/30000Az Elessar nyomában 29y5sib  (18700/30000)

Az Elessar nyomában _
TémanyitásTárgy: Re: Az Elessar nyomában   Az Elessar nyomában EmptySzer. Jan. 02, 2013 4:52 am

Ahogy vártam és vártam, egyre jobban eluralkodott rajtam a gyanú, hogy átvágtak, Végtére is, eléggé irreális hogy egy ilyen horderejű küldetésre egy olyat küldjenek, mint én. Már komolyan elgondolkoztam azon, hogy hazamegyek, és már-már fontolóra is vettem, de a társam az utolsó pillanatban megérkezett. Be is mutatkozott, amire én is válaszoltam:
- Raimaru Minashaku vagyok, a Rokubantai Rokusekije, örvendek a szerencsének. Becenevem még nincs, ha kedve van, kitalálhat nekem egyet, de a gúnynevekre ütök!
Mondtam neki nevetve. Majd, miután láthatóan más nem érkezett, már csak a tájékoztatóra kellett várni. Miután megérkezett egy igen-igen furcsa, fehér köpenyes valaki, Kazu rögtön nekiesett, és megkérdezte, hogy mi ez az egész, ő erre csak mosolygott, majd nekem adott egy képet, amin egy madzagra fűzve ott volt egy medál, ami engem első nézésre egy fejjel lefelé fordított, érdekesebb formájú kehelyre emlékeztetett. Feladatunk, mint megtudtam, abból állt, hogy ezt találjuk meg, és hozzuk vissza épségben, nehogy rossz kezekbe kerüljön. Miután Shunpo-val eltűnt, hosszasan elméláztam ezeken a dolgokon, észre se véve, hogy a nap mennyire éget és indulnunk kellene. Sietve, de nem shunpo-t használva elindultam. Hatare nagyon nyűgös volt a meleg miatt, pedig ő a gallérom alatt hűsölt. Majd megtanulja kibírni. Engem csak perpillanat az izgatott, hogy megtudjam annak a medálnak a titkát, valamint Soul Societyt megmentsem, ha már az én nyakamba sózták. Lehet, hogy meg akarnak szabadulni tőlem. Ez esetben már csak azért sem fognak. Az időérzékem elveszett a nagy gondolkozás közepette, és nem vettem észre, hogy már két órája folyamatosan, sietve gyalogolok. Ezt biztosan meg fogom majd érezni. Azt majd otthon. Az izomláz nálam általában késik egy napot. Hogy másnál is-e, azt nem tudom, de hogy ha ezt be tudom fejezni a társammal, mielőtt alszom egyet, akkor nem lesz semmi baj. Egyszer csak hatalmas lélekenergia-mennyiséget éreztem, és körbenézve megláttam egy nőt, aki nagyon valószínűen a forrás volt. Sajnos nekünk pont útba esett. Megállított, és megfenyegetett, majd nyugodtan, gúnyos vigyorral a képén állt. Az agyam lázasan dolgozott, hogy miként tudnám felmérni az erejét. Ha most nekirontanék, nagyon lerontanám az esélyeinket. Két-három perc után fogtam magam, és sarkon fordultam.
- Gyere Kazu, úgy tűnik, itt nincs semmi keresnivalónk.
Majd elindultam. Miután körülbelül harminc métert tettem meg visszafelé, sarkon fordultam újra, hogy Shunpo-val a nő mögé kerüljek, és megkockáztassam átvágni a Saketsuiját és a Hakusuiját, hogy elvegyem az erejét. Erősen kételkedtem abban, hogy sikerül, mert semmi kétségem nem volt afelől, hogy egy tapasztalt harcos mögött állok, de ezt a csapást elég veszélyesnek ítélheti ahhoz, hogy figyelemre méltassa, és így Kazunak lehetőséget adok arra, hogy ő is támadjon. Majd, mikor épp a társammal foglalkozik, a támadó karját veszélyeztetve afelé csapok, hogy Kazut is megvédjem, ahogy tudom, másrészt, hogy, ha a kezétől nem is szabadítom meg, legalább szerezzek neki egy olyan sérülést, hogy azzal kelljen foglalkoznia, ne velünk.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Az Elessar nyomában _
TémanyitásTárgy: Re: Az Elessar nyomában   Az Elessar nyomában EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:40 am

Üdv!

Kérésetekre LEZÁROM a küldetést, és 500 ryou jutalmat kaptok erre a két körre.


Hidekazu userét pedig ezennel eltiltom a meséléstől, meg sem merem számolni hány olyan küldit indított el, ahol kedvtelenség, ihlethiány és ehhez hasonló nyalánkságokra hivatkozva hagyta cserben a játékosait.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az Elessar nyomában _
TémanyitásTárgy: Re: Az Elessar nyomában   Az Elessar nyomában Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az Elessar nyomában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-