-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Sakura Apollina Ameio pályázata(i) (LAS CASADORES)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sakura Apollina Ameio
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Sakura Apollina Ameio

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 11
Age : 47
Tartózkodási hely : Las Noches parkja
Registration date : 2012. Sep. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Casador
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Sakura Apollina Ameio pályázata(i) (LAS CASADORES) Cl0te5000/15000Sakura Apollina Ameio pályázata(i) (LAS CASADORES) 29y5sib  (5000/15000)

Sakura Apollina Ameio pályázata(i) (LAS CASADORES) _
TémanyitásTárgy: Sakura Apollina Ameio pályázata(i) (LAS CASADORES)   Sakura Apollina Ameio pályázata(i) (LAS CASADORES) EmptyKedd Szept. 25, 2012 1:23 am

LAS CASADORES


"Amikor a sötétség tovaillan csak füst és romok maradnak utána."

A szervezet azzal a céllal alakult, hogy Las Nochesen kívüli vidékek védelméről gondoskodjon. Leginkább az őrség tagjaiból létrejött csoport vagyunk tizennyolc meg nem nevezett fővel. A mindenkori Espadanak alárendelve harcolunk, hogy békét hozzunk és kiirtsuk a problémákat. Vannak köztünk orvosok, katonák, őrök és más arrankárok is. A harc csak egy út, mit mindenkinek be kell járnia, hogy erősebb legyen. Sokat gondolkodtam ezen én is. A nagy vágyam elérése érdekében egy új szerveztet alapítottam. Ők a vadászok. Leginkább a vérebekhez hasonlóan követik és kifárasztják az ellenfelet. Hátukról a szám ki lett égetve és egy kör került a helyére benne egy vörös X-szel. Ez a csapat hivatalos emblémája is. Mindenki egyként harcol és kűzd, mivel a győzelem fontos. Hűségesen támogatjuk egymást, ha kell.

Kialakulása:

Még az Aizen alatti szolgálat idején kezdődött el ezen gondolat kialakulása. Sokat kellett várnom arra, még ez létrehívás fázisáig eljutott. Sokat kellett lejegyeznem, majd átírnom. Végül megszületett a hivatalos dokumentum, mely a hangzatos "Az Arrancarok védelméről és jólétéről biztosító csoport okirata" nevet kapta. Ezt akkoriban féltve őriztem. Sokszor elővettem és átnéztem. Később, mikor a nagyúr alatt szolgáltam, mint medikus sokat agyaltam a dolgon, de nem mertem elmondani senkinek. Csak néhány társammal osztottam meg gondolataim, akikkel végül színre léptünk. Az okirat szerint, minden tag egyenlő a saját kasztján belül és érintkezhet a fentiekkel is. Vitákat és észrevételeket elfogadunk. Fejlődés van, de ezt a magad erejéből kell megtenned. A jelünket mi alkottuk meg. Az Espada, akik felettünk állnak kérhetik szolgálatunkat bármikor. A Harcosok Útját követve, akár életünket eldobva harcolunk. Külső gyűrűben mi állunk. A vörös X, az élet hiábavalőságát jelképezi. Védelmünk fejlett, szemünk éles. Gyors behatolás, az eszközök megszerzése és eljuttatása a fejlesztőinkhez ez is ránk hárul. Pusztuljon az ellenség! Éljen soká az Espada!
"A Vadászok csupán az Espada árnyékai."

Rangok:
Caza principal -> jelenlegi vezető
Casador -> képzett arrancarok (hat napig tag)
Cebo ->újoncok

Célok:
A rend fenntartása és a körzet védelme.
Espada által megszabott műveletekben részt venni.
Halálistenek elfogása kísérleti céllal.

Vezető: Sakura Apollina Ameio

Egyéb tagok: Tizennyolc meg nem nevezett tag.

Ruházat (szabvány):

  • Ébenfekete köpeny, aranyozott zsinórral.
  • Fekete testpáncél és cipő.
  • Karszalag az előbb említett jellel.
  • Különleges lélegeztetőkészülék az arcon.


"Todo el mundo en la existencia regañar, pero la ilusión no llama, el contragolpe ert". (Matsuo Basho)


A hozzászólást Sakura Apollina Ameio összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 03, 2012 1:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Sakura Apollina Ameio pályázata(i) (LAS CASADORES) _
TémanyitásTárgy: Re: Sakura Apollina Ameio pályázata(i) (LAS CASADORES)   Sakura Apollina Ameio pályázata(i) (LAS CASADORES) EmptySzer. Szept. 26, 2012 8:20 am

Üdv!

  • Az előtörid elfogadásánál említettem, hogy a helyesírásra ügyelj, úgy látom nem nagyon hallgattál rám. A 'mindig' két rövid i-vel írandó például, de más szavakkal is vannak gondjaid.
  • Ez az ionos cero miben más, mint egy hagyományos? Azt meg már csak extraként teszem hozzá, hogy egy gillian nem lődözhet a sima vöröstől eltérő cerót.
  • A gillianok mind pontosan ugyanúgy néznek ki. Vannak ugyan kivételek, méghozzá akkor, ha megvan bennük az adjuchassá fejlődés lehetősége, de azok sem úgy néznek ki, ahogy leírtad.
  • Egy giliannak nincs olyasmi tulajdonsága, hogy... kedves... barátságos... vagy ilyesmi. Nem kutya, hogy visszahozza a labdát. Egyetlen dolog jár a fejében, az evés. Nagyon együgyű lények ösztönszerű tettekkel. Ha ellenséget lát, cerót lő rá, ha bajban van az ura/úrnője, megmenti egy negaciónnal. Másra nemigen alkalmasak.
  • Ahhoz, hogy az irányításod alá vonj egy gilliant, nem kell Aizen. Adjuchasként alapból is képes vagy rá, hogy alacsonyabb értelmű lidérceknek parancsolj. Teljesen feleslegesen vontad be Aizent, abba inkább nem is megyek bele, hogy mennyire reális az a rész, ugyanis egyáltalán nem az.
  • Hogy őszinte legyek, én az egész pályázatot feleslegesnek érzem. Ha barátnak kell, azt javaslom hogy keress játszótársakat és IC köss barátságokat más JK-kkal; ha meg azért, hogy megidézz egy gilliant és kimentsen, ha bajba kerülsz, azt enélkül a pályázat nélkül is megteheted.


ELUTASÍTOM a pályázatod. Ha úgy döntesz, hogy szeretnél NJK-t, azt javaslom írd újra az egészet, de szerintem jobban jársz, ha egyelőre megpróbálsz inkább más JK-kkal játszani.
Vissza az elejére Go down
 

Sakura Apollina Ameio pályázata(i) (LAS CASADORES)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-