-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Boldog szülinapot!

Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi


nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Boldog szülinapot! Empty
2012Jul28
TémanyitásBoldog szülinapot!

Uff, minden kicsike kis játékosnak! Surprised Anyahajó

Négy évvel ezelőtt, ezen a napon született meg az oldal. Igen, igen, már négy éve, hogy működünk, szépülünk, fejlődünk a sok ügyes játékosnak, és a staffnak köszönhetően.
Akkor, kicsit összegezzük, hogy ebben az évben mik is történtek. Legalább nagyjából, hogy azért mégiscsak tudjuk, mennyit fejlődtünk egy év alatt, ami valljuk be: egy ember számára annyira nem sok idő, de egy fórum életébe azért elég sok új dolog berobbanhat ez alatt az idő alatt. Kezdjük is:

  • Bevezettük a pontrendszert, aminek összeállítását Hitominak és Verának köszönhetjük. Persze azért a bevezetés után még akadtak apróbb módosítások, de azt hiszem mondhatjuk, hogy nagy segítség ez a játékok (pláne a küzdőtereknél) levezetésében. Hasznosnak bizonyult, így természetesen a jövőben is bőszen alkalmazni fogjuk, mert hát kell, meg minden.
  • Ezen kívül búcsúztunk moderátoroktól is, mindenki nagy sajnálatára. (De ettől függetlenül persze azért játszanak rendesen, szóval nem kell megijedni, nem hagytak itt teljesen. Surprised) Én őszintén szólva tényleg nagyon sajnáltam, hogy leadták a staff tagságukat, hiszen ők a kezdetektől velünk voltak, az első moderátorok egyikei voltak. Egy picit azért vigasztal, hogy Renji visszatért közénk, mint mesélő. Persze azért hiányoznak az előtöri elutasítós postjai. ._. xD
  • Aztán, ami most így hirtelen, a post írása közben még eszembe jutott, a vadi új, csilli-villi dizájnunk, ami néhányótokat talán kissé meg is lephetett. Pláne ha napokig nem is voltatok fent, aztán csak úgy benéztetek, és már azt se tudtátok, hogy hol vagytok. Persze mindenkinek hozzá kell szoknia az új témánkhoz, de azt hiszem, nem lesz nehéz dolgunk, hiszen Vera kitűnő munkát végzett vele. Volt is vele munka rendesen, de azt hiszem mondhatom azt, hogy megérte. Smile Ideje volt már lecserélni az előző összeállítást, hiszen már elég régi volt. Majd' 3 éves volt szegénykém... Very Happy
  • Ja, és persze az oldal kapott egy új admint is mellém, Vera (Szayel Aporro Granz) személyében. Kinevezésénél mindannyian úgy éreztük, hogy tökéletesen megfelel a pozícióra, és ez most se változott. Hálásan köszönöm neki a fáradozásait, úgy érzem sokat köszönhetek neki, és borzalmasan sajnálom, hogy nem tudok többet besegíteni neki. De azért próbálkozom. (Jövőre ráadásul remélhetőleg többet is tudok majd Cool )
  • Ezen kívül az oldal gazdagodott még néhány újabb mesélővel. Örülünk ennek is, hiszen abból mindig is hiány volt az oldalon. Nekik is gratulálok, kiérdemelték pozíciójukat. Remélem nem probléma, ha nem kezdem el felsorolni a neveket. Egyrészt mert lusta vagyok ( Embarassed ), másrészt meg azért kicsikét sokan vannak. Very Happy Na jó, annyira azért nem, de mégis... Smile
  • Ami még eszembe jutott, hogy sok új, és jó játékos érkezett az oldalra ebben az évben, tehát mondhatjuk, hogy ez az év se volt éppenséggel szegény új arcok terén. De persze azért még így is akad, aki sajnálatos módon itt hagyott minket, és az oldalt. Később majd rájönnek, hogy mennyit vesztettek azzal, hogy elhagyták ezt a szuper társaságot. Neutral
  • Persze azért itt is akadtak nézet eltérések ez alatt az idő alatt, amik vagy rendeződtek, vagy csak még rosszabbá váltak. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy senki se szerethet mindenkit ugyan úgy, vagy épp minimális eltéréssel, de arra kérlek titeket, hogy próbáljátok megbeszélni a problémákat (és ha lehet, az oldalon kívül).


Azt hiszem, tömören ennyi lenne az éves beszámoló. Persze ez nem minden, hiszen akadna még rengeteg esemény, csupán úgy gondoltam, hogy a legfontosabbakat érdemesebb kiemelni. (Ez mondjuk nem azt jelenti, hogy nincs még fontos esemény... Természetesen én is felejtek el dolgokat ._. xD)
Köszönöm mindenkinek a segítséget, nagyon sok segítséget kapunk mind játékosok felől, mind pedig a staff felől, ami csak jó nekünk. Reméljük a következő egy év is hasonlóan, vagy ennél sokkal jobban telik majd el, és mindannyian ugyan olyan jól érzitek majd magatokat (vagy jobban Razz) az oldalon.

Köszönöm a figyelmet!

Yoru voltam :3

U.i.: Szeretettel várunk mindenkit, aki jelentkezett kedden (júli. 31-én a táborban), Hime-channál. Surprised Megünnepeljük a szülinapunkat, és Bleach tábor fedőnév alatt kirúgjuk a ház oldalát! Surprised Persze csak szerényen, mert különben Hime-chan szülei kinyírnak minket is, meg őt is.... ._.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Share this post on: reddit

Boldog szülinapot! :: Megjegyzések

No Comment.
 

Boldog szülinapot!

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Boldog V. Napot

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: